Mop Livington UV Mop, červený (M6551)

Parní čistící UV mop

Parní čistící UV mop

UV Mop je silným partnerem v boji proti nečistotám, bakteriím a prachu Multifunkční systém pro hygienickou čistotu v celém domě. Parní čistič pracuje s výkonem čisté vodní páry. Díky výkonu 1300 W čistí skutečně výkonně a bez šmouh. Jeho jedinečná technologie OPTI STEAM zajišťuje optimální teplotu a rozvod páry. Jednoduchým kliknutím se mop stává praktickým ručním zařízením. Součástí je také rozsáhlý sortiment příslušenství Díky své neuvěřitelné všestrannosti vyčistí podlahy, koberce, koupelnové obklady, dlažbu, grily. potahy, auto… Je lehký pro manipulaci – váží pouze 1,5 kg. Zvláště praktický je kabel o délce 5 m. praktický držák na 5 m dlouhý kabel inovativní kloubový spoj pro obtížně přístupná místa, např. pod postelí výkonný motor - 1300 W Technologie OPTI STEAM: 120° pára - bez… (velkykosik.cz)

Mop ETA Mop 2525 90000 zelený

Mop ETA Mop 2525 90000 zelený

Univerzální mop ETA je lehký, praktický a efektivní pomocník do vaší domácnosti. Je vhodný pro vytírání všech typů tvrdých podlah. Díky „soft touch“ povrchu vám bude mop sedět perfektně v rukou a úklid s ním bude velmi komfortní. Na těle mopu je umístěna nádoba, která pojme 600 ml čistícího roztoku nebo vody. Pomocí rozprašovače, který ovládáte manuálně na rukojeti, rozprášíte roztok nebo vodu přímo před mop. Hlavice mopu je otočná všemi směry, pohodlně se tak dostanete do všech koutů a pod nábytek. Návlek z mikrovlákna se postará o efektivní setření všech nečistot. Návlek je snímatelný a lze jej prát na 60 °C, po důkladném úklidu jej tedy můžete oprat v pračce. Bude tak vždy čistý a připravený na další úklid. V případě potřeby můžete snadno dokoupit náhradní návlek na mop. … (euronics.cz)

Swobbit Drying Mop - lodní mop

Swobbit Drying Mop - lodní mop

Vyroben z nejkvalitnějších materiálů pro zajištění maximální savosti. Aquazorber mopy jsou určeny pro snadné a rychlé sušení paluby, mají malované a laminátové povrchy. Materiál je odolný plísním, čistícím chemikáliím a palivům. (muziker.cz)

TORO MOP TWIST,MIKROVLÁKNO,ZELENÁ/FIAL.,MOP 1,3M

TORO MOP TWIST,MIKROVLÁKNO,ZELENÁ/FIAL.,MOP 1,3M

TORO MOP TWIST,MIKROVLÁKNO,ZELENÁ/FIAL.,MOP 1,3M, kategorie: ÚKLID | MOPY A PŘÍSLUŠENSTVÍ K MOPŮM | MOPY (kitos.cz)

ND konc. mop mikrovlákno MASTER MOP 710232 ORION

ND konc. mop mikrovlákno  MASTER MOP 710232 ORION

Náhradní návlek k mopu 710232. Materiál: mikrovlákno. Rozměry: 23x10 cm. (oriondomacipotreby.cz)

Magnet 3Pagen Flexibilní mop s rozprašovačem, červená

Magnet 3Pagen Flexibilní mop s rozprašovačem, červená

Mokré a suché podlahy, schody nebo dlažby - tento flexibilní stírací mop s rozprašovací nádržkou je bezkonkurenční. Žádný kbelík, žádné ohýbání, žádné mokré ruce. Pružný stírací návlek dosáhne do všech rohů a snadno se používá: Strana z mikrovlákna na mokré stírání, nopková strana na suché stírání a oprašování. Nádržka na vodu s funkcí rozprašovače je odnímatelná. Tak pohodlně se dnes vytírá! (magnet-3pagen.cz)

Mop bavlna pro mop zametací 110 cm

Mop bavlna pro mop zametací 110 cm

Mop bavlna pro mop zametací 110 cm - pro zametací mop 110 cm. (vybaveniprouklid.cz)

Návlek mopu FLIPPER 50 cm - bavlněný mop

Návlek mopu FLIPPER 50 cm - bavlněný mop

Návlek mopu 50 cm, bavlna, 500 pracích cyklů Bavlněný mop o délce 50 cm s odolností vůči kyselinám a zásadám. Určeno pro profesiální i domácí využití. Typ mopu je smyčka, okrajový lem rozstřih. Uchycení držáku mopu pomocí kapsy. Mop je dále opatřen barevnými proužky pro výběr kódování při profi úklidu. Rozměry barevných proužků jsou 4 x 2 cm a jejich uložení je v řadě za sebou. Před použitím doporučujeme mop vyprat. Pro zájemce o odběr po kartonech ( 50 ks a více) nabízíme možnost dodat i jiné druhy úchytů a druhy úpletů mopů. (vybaveniprouklid.cz)

Parní mop Polti MOPPY RED červený + DOPRAVA ZDARMA

Parní mop Polti MOPPY RED červený + DOPRAVA ZDARMA

Buďte jedničkou v úklidu!Podlehněte novému typu inovativního úklidu! Udržujte svou domácnost v dokonalé čistotě bez bakterií a virů, a to velmi jednoduchým a přitom maximálně efektivním způsobem. Perfektní práci za vás obstará moderní parní mop Polti MOPPY RED, který pomocí přírodní síly páry vyčistí vertikální i horizontální plochy a zbaví váš domov veškeré špíny včetně nežádoucích zárodků bez použití chemických prostředků.   Čistota a dezinfekcePředstavte si, že k perfektnímu úklidu celé domácnosti vám postačí jediný pomocník. Pořiďte si výkonný parní mop Polti MOPPY RED, který čistí a sanitizuje pomocí nahřátého návleku bez detergentů. K čištění využívá nepřekonatelnou přírodní sílu páry. Ta dokáže zbavit povrchy až 99,99 % bakterií, virů a zárodků a zároveň je díky přírodní síle páry… (euronics.cz)

Set mopu a kyblíku InnovaGoods Kong Mop Easy

Set mopu a kyblíku InnovaGoods Kong Mop Easy

Zařiďte si snadnější a jednodušší život. InnovaGoods myslí na to, že je potřeba mnoho domácích vychytávek, které vám usnadní úklid, organizaci nebo obyčejné soužití v domácnosti. Sami byste ani nevěřili, co všechno může existovat a co vám podá pomocnou ruku. (bonami.cz)

Orion Zametač a mop mechanický 2v1 Master mop

Orion Zametač a mop mechanický 2v1 Master mop

Mechanický zametač se stírací plochou a s holí je určen pro běžný úklid všech typů podlah. Zametač je opatřen gumovým sběračem nečistot a stíracím potahem z mikrovlákna. Nečistoty zůstávají v zásobníku, který stiskem tlačítka vyklopíte. Specifikace: délka hole je 115 cm materiál: plast, kov, guma, mikrovlákno rozměry:              spodní část zametače 26 x 19 x 6 cm             celková výška 120 cm             stírací plocha 23 x 10 cm (4home.cz)

Náhradní část pro držák mopu Flipper - kloub mopu

Náhradní část pro držák mopu Flipper - kloub mopu

Náhradní části pro držák mopu Flipper - kloub mopu  V případě, že se vám některé části držáku mopu Flipper opotřebují nebo se mechanicky zničí, je možné je vyměnit a tak ušetřit za nákup nového držáku mopu Flipper. Cena je uvedena za 1 kus kloubu. (vybaveniprouklid.cz)

Rozprašovací mop Rovus Spray Mop 1 + 1

Rozprašovací mop Rovus Spray Mop 1 + 1

Už máte dost ohýbání a drhnutí, abyste své podlahy umyli zcela dočista? Nový rozprašovací mop Rovus zná všechna tajemství pro vynikající lesk vaší podlahy. (dormeo.cz)

Návlek mopu FLIPPER 40 cm - bavlněný mop

Návlek mopu FLIPPER 40 cm - bavlněný mop

Návlek mopu 40 cm Flipper, bavlna, 500 pracích cyklů - odolný vůči kyselinám a zásadám. Určeno pro profesiální i domácí využití. Typ mopu je smyčka, okrajový lem rozstřih. Uchycení držáku mopu pomocí jazyka. Mop je dále opatřen barevnými proužky pro výběr kódování při profi úklidu. Rozměry barevných proužků jsou 4 x 2 cm a jejich uložení je v řadě za sebou. Před použitím doporučujeme mop vyprat. Tento mop je vhodný především na úklid dlažby. Vlastnosti max. teplota praní ( °C ) - 95, srážlivost maximálně ( % ) - 4, schopnost absorbce tekutiny ( % ) - 300, uchycení - pomocí jazyka, odolnost proti - kyseliny, zásady, využití - profesionální, domácí a další vlastnosti - rozlišovací barevné proužky 4 x 2 cm Pro zájemce o odběr po kartonech ( 50 ks a více) nabízíme možnost… (vybaveniprouklid.cz)

Vytírací mop

Vytírací mop

Vytírací mop Klein. Látkový mop s plastovou násadou a očkem na zavěšení je důležitá uklízecí potřeba pro malé hospodyňky. Rozměr obalu:100x600x0 mm (š x v x h) Věk:3+ (mrakyhracek.cz)

Náhradní část pro držák mopu Flipper - příchytka mopu 40 cm

Náhradní část pro držák mopu Flipper - příchytka mopu 40 cm

Náhradní části pro držák mopu Flipper - příchytka mopu 40 cm  V případě, že se vám některé části držáku mopu Flipper opotřebují nebo se mechanicky zničí, je možné je vyměnit a tak ušetřit za nákup nového držáku mopu Flipper. Cena je uvedena za 1 kus příchytky. (vybaveniprouklid.cz)

Náhradní část pro držák mopu Flipper - příchytka mopu 50 cm

Náhradní část pro držák mopu Flipper - příchytka mopu 50 cm

Náhradní části pro držák mopu Flipper - příchytka mopu 50 cm  V případě, že se vám některé části držáku mopu Flipper opotřebují nebo se mechanicky zničí, je možné je vyměnit a tak ušetřit za nákup nového držáku mopu Flipper. Cena je uvedena za 1 kus příchytky. (vybaveniprouklid.cz)

Magnet 3Pagen 2 náhradní návleky na mop, červená

Magnet 3Pagen 2 náhradní návleky na mop, červená

Náhradní návleky pro rozprašovací mop. (magnet-3pagen.cz)

SET MOP Držák mopu STANDARD 40 cm, tyč, návlek

SET MOP Držák mopu STANDARD 40 cm, tyč, návlek

SET MOP obsahuje držák mopu, AL tyč 140 cm, návlek mopu 1x  bavlněný mop - určen pro návlek mopu 40 cm kapsový systém nebo systém s páskem a slouží k bezdotykovému úklidu.. Dále je možné do držáku uchytit do čtyřech otvorů vaší mikrovláknovou utěrku a vytírat na sucho podlahu. Tento držák tedy umožňuje 3 druhy uchycení. Výhodou držáku je jeho nízká váha. Mop je vhodné před prvním použitím vyprat. Mop se nesmí prát v aviváži.Mop: bavlna. Vyobrazení návleku mopu se může lišit. Držák mopu standard je vhodný na menší plochy, pro domácí použití nebo na malé zatížení (vybaveniprouklid.cz)

SET MOP Držák mopu Flipper 50 cm, tyč, návlek

SET MOP Držák mopu Flipper 50 cm, tyč, návlek

Kupte si Set Mop s mechanickým držákem mopu za stejnou cenu, který najdete v alternativním zboží po pravé straně. Držák mopu Flipper komplet 50 cm - obsahuje držák mopu 50 cm Flipper magnetický, pevnou tyč ALU 140 cm, bavlněný návlek mop Držák mopu spolu s vhodným ždímačem vám umožní vytírat bez nutnosti sundávat návlek mopu z držáku a ždímat jej v ruce, tím vám urychlí a zpříjemní práci. Mop je vhodné před prvním použitím vyprat. Mop se nesmí prát v aviváži. Životnost až 500 pracích cyklů. (vybaveniprouklid.cz)

SET MOP Držák mopu Flipper 40 cm, tyč, návlek

SET MOP Držák mopu Flipper 40 cm, tyč, návlek

SET MOP - obsahuje držák mopu 40 cm Flipper mechanicky - bez magnetu, pevná tyč ALU 140 cm, bavlněný návlek mop, kvalitní provedení celoplast. Držák mopu spolu s vhodným ždímačem vám umožní vytírat bez nutnosti sundávat návlek mopu z držáku a ždímat jej v ruce, tím vám urychlí a zpříjemní práci. Mop je vhodné před prvním použitím vyprat. Mop se nesmí prát v aviváži. Životnost až 500 pracích cyklů. (vybaveniprouklid.cz)

Zametač a mop mechanický 2v1 MASTER MOP ORION

Zametač a mop mechanický 2v1 MASTER MOP ORION

Mechanický zametač se stírací plochou a s holí je určen pro běžný úklid všech typů podlah. Délka hole 115 cm. Zametač je opatřen gumovým sběračem nečistot a stíracím potahem z mikrovlákna - ten je potřeba oddělat při úklidu koberců. Nečistoty zůstávají v zásobníku, který stiskem tlačítka vyklopíte. Materiál: plast, kov, guma, mikrovlákno. Rozměry: spodní část zametače: 26x19x6 cm, celková výška 120 cm, stírací plocha 23x10 cm. (oriondomacipotreby.cz)

Parní mop Dirt Devil M325 5in1 Multifunction Steam Mop bílý/modrý

Parní mop Dirt Devil M325 5in1 Multifunction Steam Mop bílý/modrý

Parní mop Dirt Devil M325 5in1 Multifunction Steam Mop bílý/modrý (euronics.cz)

SET MOP Držák mopu Flipper 50 cm mechanický, tyč, návlek

SET MOP Držák mopu Flipper 50 cm mechanický, tyč, návlek

Držák mopu Flipper komplet 50 cm - obsahuje držák mopu 50 cm Flipper mechanický, pevnou tyč ALU 140 cm, bavlněný návlek mop. Držák mopu spolu s vhodným ždímačem vám umožní vytírat bez nutnosti sundávat návlek mopu z držáku a ždímat jej v ruce, tím vám urychlí a zpříjemní práci. Mop je vhodné před prvním použitím vyprat. Mop se nesmí prát v aviváži. Životnost až 500 pracích cyklů.  (vybaveniprouklid.cz)

SET MOP 2 - Držák třásňového mopu, tyč, třásně 500 g

SET MOP 2 - Držák třásňového mopu, tyč, třásně 500 g

SET MOP 2 - držák třásňového mopu, tyč AL, třásně 500 g. (vybaveniprouklid.cz)

Parní mop

Parní mop

Parní mop je multifunkční čisticí zařízení vhodné pro různé druhy povrchů např. dlaždice, obklady, sklokeramické desky nebo koberce.Máte zde možnost rychle měnit funkce z parního mopu na ruční čistění. Čištění mopem nevyžaduje žádné chemikálie. LED dioda signalizuje když je nádržka prázdná.Díky ergonomickému designu se dostane na každé obtížné místo. Technické údaje: hmotnost: 2,4 kg výkon: 1500 W kabel: 5 m barva: fialová hlava mopu: otočná proud páry: nastavitelný teplota páry: 90 - 100°C odnímatelná nádrž: 350 ml Obsah balení: 1 x parní mop 2 x kryty z mikrovláken 7 x vyměnitelné hroty 1 x kryt na čištění oděvů 1 x kryt koberce (kokiskashop.cz)

Mop náhrada

Mop náhrada

16cm (home-point.cz)

Profi mop

Profi mop

Díky rotační funkci samotného mopu je voda dokonale vyždímána – a není k tomu potřeba žádný speciální kbelík. Mop stírá rychle, důkladně a spolehlivě. Násadu lze lehce rozšroubovat a tím úsporně uložit. Stírací utěrka se snadno upevňuje díky poutkům. - Perfektní stírání díky otáčivému kloubu - Délka tyče až 125 cm Materiál: umělá hmota, hliník, 100 % polyester Rozměry: délka tyče - 125 cm, stírací plocha - 36 x 13 cm (velkykosik.cz)

Parní mop Bissell 1897N PowerFresh Lift Off Steam Mop titanium +…

Parní mop Bissell 1897N PowerFresh Lift Off Steam Mop titanium + DOPRAVA ZDARMA

Parní mop Bissell 1897N PowerFresh Lift Off Steam Mop titanium (euronics.cz)

Mop BERUŠKA ORION

Mop BERUŠKA ORION

Mop s dekorem BERUŠKA vytře parkety, plovoucí podlahu, linoleum i dlažbu. Materiál: plast, bavlna. Rozměry: d. třásní 25 cm, d. mopu 120 cm. (oriondomacipotreby.cz)

Bona Spray mop

Bona Spray mop

BONA Bona Spray mop Speciálně vyvinut pro dřevěné, laminátové a korkové podlahy, ale může být použit k čištění všech typů podlah Speciálně vyvinut pro dřevěné, laminátové a korkové podlahy, ale může být použit k čištění všech typů podlah. S BONA sprayem již nepotřebujete žádný KBELÍK, jednoduše využijete nádržku a setřete. Pomocí Bona Spray Mopu můžete velmi snadno udržovat vaše podlahy čisté a bezpečné. Bona Spray Mop má ergonomický design, jednoduše se ovládá, rychle se sestaví a jeho znovu plnitelná náplň umožňuje snadné doplnění Bona Čističe na parkety. instruktážní video: (obchodnisa.cz)

Sada mop kulatá

Sada mop kulatá

PLETATEX (home-point.cz)

Multifunkční parní mop

Multifunkční parní mop

Parní mop je multifunkční čisticí zařízení vhodné pro různé druhy povrchů např. dlaždice, obklady, sklokeramické desky nebo koberce.Máte zde možnost rychle měnit funkce z parního mopu na ruční čistění. Čištění mopem nevyžaduje žádné chemikálie. LED dioda signalizuje když je nádržka prázdná.Díky ergonomickému designu se dostane na každé obtížné místo. Technické údaje: barva: bílá hmotnost: 2,4 kg výkon: 1500 w napětí: 230 v kabel: 5 m frekvence: 50 HZ hlava mopu: otočná proud páry: nastavitelný odjímatelná nádrž: 320 ml teplota páry: 90 - 100°c vodotěsnost: IPX4 Obsah balení: 1 x multifunkční parní mop (kokiskashop.cz)

Mop rotační skládací

Mop rotační skládací

(home-point.cz)

Rotační mop - plochý

Rotační mop - plochý

(home-point.cz)

Mop - plochý +vedro

Mop - plochý +vedro

(home-point.cz)

Parní mop Hoover Steam capsule CAD1700D 011 červený + DOPRAVA ZDARMA

Parní mop Hoover Steam capsule CAD1700D 011 červený + DOPRAVA ZDARMA

Zničte s jeho pomocí veškeré bakterie a zdraví škodlivé látky u vás domaKaždá domácnost potřebuje praktického pomocníka, který si snadno a rychle poradí s nečistotami. Jednou z možností je Parní čistič Hoover CAD1700D 011 v červeném provedení, který k tomu dokonce nepotřebuje žádné chemické úklidové prostředky. Tento tyčový parní čistič vám zajistí rychlý úklid, u kterého se nebudete muset zbytečně namáhat. Jelikož funguje pouze za pomoci vody, je velmi vhodný do domácnosti s dětmi a zvířecími mazlíčky. Moderní metoda úkliduTento parní čistič Hoover o maximálním příkonu 1700 W, který se používá pro mokré čištění, je vybaven vyjímatelnou nádobou na čistou vody o objemu 0,7 litru. Dokáže usnadnit váš úklid a postará se o hygieničtější prostředí, jelikož horká pára dokáže zničit až 99,9 %… (euronics.cz)

SET MOP Držák mopu Flipper 40 cm mechanický, tyč, návlek

SET MOP Držák mopu Flipper 40 cm mechanický, tyč, návlek

Držák mopu Flipper komplet 40 cm - obsahuje držák mopu 40 cm Flipper mechanický, pevná tyč ALU 140 cm, bavlněný návlek mop. Držák mopu spolu s vhodným ždímačem vám umožní vytírat bez nutnosti sundávat návlek mopu z držáku a ždímat jej v ruce, tím vám urychlí a zpříjemní práci. Mop je vhodné před prvním použitím vyprat. Mop se nesmí prát v aviváži. Životnost až 500 pracích cyklů. (vybaveniprouklid.cz)

SET MOP Držák mopu Flipper 40 cm, tyč, 4ks návleků

SET MOP Držák mopu Flipper 40 cm, tyč, 4ks návleků

Držák mopu Flipper komplet 40 cm + 4 ks návleků - obsahuje držák mopu 40 cm Flipper mechanický, pevná tyč ALU 140 cm, 4 kusy bavlněných návleků mopů - česká kvalitní příze. Držák mopu spolu s vhodným ždímačem vám umožní vytírat bez nutnosti sundávat návlek mopu z držáku a ždímat jej v ruce, tím vám urychlí a zpříjemní práci. Mop je vhodné před prvním použitím vyprat. Mop se nesmí prát v aviváži. Životnost až 500 pracích cyklů. (vybaveniprouklid.cz)

Profi podlahový mop

Profi podlahový mop

Univerzální podlahový mop s integrovaným ždímacím mechanismem. Mytí podlah bez kontaktu rukou se špinavou vodou a bez ohýbání zad. Jednoduché a účinné ždímání návleku zatáhnutím držadla rukojeti, což také umožňuje správnou regulaci vlhkosti. Mop je vhodný pro všechny typy podlah. Snadné sejmutí houby pomocí suchého zipu. Materiál: ocel, umělá hmota, polyuretan, 100 % polyester Rozměry: teleskopická tyč – 100 až 137 cm (velkykosik.cz)

Mop s houbou

Mop s houbou

Mop s houbou Vysoká savost pro dokonalý úklid Rychlé a snadné ždímání Houbu vyždímáte pomocí páčky – není nutné si namáčet ruce Kartáč pro odstranění hrubých nečistot Stěrka pro setření přebytečné vody Teleskopická rukojeť 103 – 140 cm S tímto mopem bude úklid hračka   (venda.cz)

Mop MAGIC souprava

Mop MAGIC souprava

(home-point.cz)

Mop MAGIC souprava

Mop MAGIC souprava

46x26x23 (home-point.cz)

Mop sada Perfekcyjna

Mop sada Perfekcyjna

Mop sada PerfekcyjnaUsnadněte si úklid co nejvíce to jde. Dokonce u toho nemusíte ani ohýbat záda a podlahy vytírat hadrou. Se sadou Perfekcyjna se nemusíte dřít, přenechejte vytírání mopu k tomu určenému. Tato sada třásňového rotačního mopu s kyblíkem se postará o to, aby vaše podlahy byly zářivě čisté. Tento mop je určený k vytírání jakéhokoliv typu podlah. Rotační mop je opatřen kloubem ohebným na dvě strany, dokáže se tak otáčet v celém rozsahu 360°. Hadra je vyrobena z mikrovlákna, které má výbornou sací schopnost a nezanechává po sobě šmouhy. Pokud je znečištěná, lze ji prát v pračce na 40° C bez aviváže. Délka násady je 126 cm, tyč je zároveň teleskopická a můžete si ji tak nastavit dle své výšky. Vědro má objem 6 l a je vybaveno automatickým ždímáním a mácháním, které vám ještě… (euronics.cz)

Stříkací mop Limetka

Stříkací mop Limetka

Použitím stříkacího mopu vám bude připadat vytírání podlahy téměř zábavné. A to vše bez kbelíku, mokrých rukou a bez ohýbání s dobře ovladatelným mopem. Díky sprejové páčce přímo na rukojeti můžete přesně dávkovat potřebný čisticí prostředek přímo z připojené nádobky. Stříkací mop: Odnímatelná nádržka na vodu ( 640 ml ) Měkká rukojeť z pěny Odnímatelná čisticí utěrka z mikrovlákna Rozložitelné pro úsporu místa S otočnou hlavou o 360° Doplňkový materiál: umělá hmota. (velkykosik.cz)

Vytírací mop plochý

Vytírací mop plochý

Vytírací mop plochý (mrakyhracek.cz)

Vileda kbelík s mopem

Vileda kbelík s mopem

Vileda kbelík s mopem Klein. Plastový kbelík s nástavcem na ždímání mopu a látkový mop vše značky Vileda. Tato hračka pro holky potěší každou malou hospodyňku.Rozměr obalu:145x495x200 mm (š x v x h)Věk:3+ (fonetip.cz)

Mop náhrada mikro mal.Favorita

Mop náhrada mikro mal.Favorita

(home-point.cz)

Stírací mop na dlaždice

Stírací mop na dlaždice

Čištění sprchového koutu nebo stěn v koupelně není jednoduché. Ne však s tímto mopem, ať už je vlhký nebo suchý, ideálně setře téměř všechny hladké povrchy v domácnosti. Délka je individuálně nastavitelná! Díky sklopení jej můžete použít také pod skříněmi, pohovkami a ve výklencích. Lze prát až do 40 °C. • teleskopická násada • ideální do rohů Materiál: násada – umělá hmota, kov, návlek – 100 % polyester Rozměry: násada - délka: 55,5 - 91,5 x 16 cm; návlek - 16 x 16 cm (velkykosik.cz)

CLEANmaxx Spray mop 2v1

CLEANmaxx Spray mop 2v1

Oboustranný mop pro mokré a suché stírání s integrovanou nádobou na saponátový roztok a funkcí spreje. Nabízí pohodlné uklízení bez kbelíku a ohýbání. Díky otočnému kloubu můžete střídat strany oboustranného návleku - jednou stranou umyjete a druhou setřete do sucha. Vyjímatelná nádrž na 350 ml vody s ochranou proti kapání. Materiál: PP, ABS, hliník. Rozměry: cca 117 cm, 40 cm. (velkykosik.cz)

Držák tyče - násady mopu

Držák tyče - násady mopu

Držák tyče - násady mopu. Držák se uchytí na tyč mopu či smetáku a poté se již jednoduše nacvaknutím přichytí k vašemu vozíku a tím vám umožní jednoduchý pohyb s vozíkem a mopem. (vybaveniprouklid.cz)

Mop set plochý Q102

Mop set plochý Q102

Q - Mop set - plochý Micro + rám + tyč - Q102.Plochý mop Micro s otočným kloubem, který umožňuje lepší manipulaci.Rozměr plochy mopu: 45 x 14 cm.Materiál: mikrovlákno.Teleskopická, kloubová tyč s délkou 120 cm a závěs pro pověšení na háček.Vhodný na všechny druhy podlah - PVC, plovoucí podlahy, parkety, dlažby, atd.Lze prát při doporučené teplotě 60°C, nelze žehlit ani sušit v sušičce. (papirnictvipavlik.cz)

Mop plochý 40cmMikrofáze+ručka

Mop plochý 40cmMikrofáze+ručka

(home-point.cz)

Rotační mop - kombi-komplet

Rotační mop - kombi-komplet

(home-point.cz)

Robotický mop UBOT

Robotický mop UBOT

Jste unavený z čištění podlah Vašeho domu? Představujeme Vám úžasný robotický mop UBOT, který bez námahy vyčistí všechny podlahy. Jednoduše ho položte na podlahu a zapněte. Je tak snadné a pohodlné. Tento praktický robotický mop bude čistit podlahu a Vy si zatím můžete užívat svůj čas na relaxaci a nicnedělání. Díky své propracované sadě pretáčajúcich kol se Ubot pohybuje a točí náhodně po celém domě. Ubot se nikdy neunaví a je rychlý a neúnavný. Pokud narazí na překážku, se otočí a pokračuje dál. Robotický mop UBOT mě atraktivní design, je lehký a zabírá málo místa. K robotickému mopu Vám přibalíme více než 40 hadrů s mikrovlákny. Neztrácejte čas a nechte UBOT dělat práci za Vás! Tichý robotický mop Rozměry: průměr 26 cm, výška 7 cm Napájení: 4 x AA baterie (nejsou součástí balení) … (suprovedarky.cz)

Mop hlava odstředivka

Mop hlava odstředivka

(home-point.cz)

VILEDA Spray mop (4023103144019)

VILEDA Spray mop (4023103144019)

Mop plochý se sprejem, vždy připraven a to i bez kbelíku  S mopem se sprejem od značky VILEDA se stane mytí podlah zábavou. Úklid nikdy nebyl jednodušší a rychlejší. Uvnitř rukojeti mopu se nachází prostor, který naplníte čisticí tekutinou či vodou. Pak jen stačí stisknout spoušť a jemná mlha ze spodní trysky mopu se roznese na podlahu. Rozprašovač zajistí rozstřik čisticího prostředku přímo před mop. Při mytí tak nepotřebujete používat žádný kbelík s vodou. Mop je vždy po ruce a připraven pro každodenní úklid v domácnosti. Hlavní přednostimop s čisticí tekutinou uvnitř rukojetirozstřik čisticího prostředku před… (alza.cz)

Vileda kbelík s mopem

Vileda kbelík s mopem

Vileda kbelík s mopem Klein. Plastový kbelík s nástavcem na ždímání mopu a látkový mop vše značky Vileda. Tato hračka pro holky potěší každou malou hospodyňku. Rozměr obalu:145x495x200 mm (š x v x h) Věk:3+ (mrakyhracek.cz)

Mop ETA 1293 00090

Mop ETA 1293 00090

Mop ETA 1293 00090 (euronics.cz)

Mop s mechanickým ždímáním

Mop s mechanickým ždímáním

Mop s mechanickým ždímáním, díky kterému jej vyždímáte, aniž byste se k němu museli sklánět a namáčet si ruce. Ergonomická rukojeť, lze zavěsit. Lze celý rozmontovat. Různých barev. Z mikrovlákna a plastu. Měří 8x8x131 cm. (euronova-shop.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít