Monix sabor - sada na olej a ocet se stojánkem (brm270102)

Produkt Monix sabor - sada na olej a ocet se stojánkem (brm270102) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Monix sabor - sada na olej a ocet se stojánkem (brm270102) upraviť a produkt hľadať znova.

Monix Sabor - sada na olej a ocet se stojánkem (BRM270102)

Monix Sabor - sada na olej a ocet se stojánkem (BRM270102)
Detail

Menážka materiál sklo, výška 16 mm, 2 ks v sadě, vhodné do myčky Hledáte funkční dochucovací soupravu? Menážka Monix Sabor se skládá z nádobek na olej a ocet a praktického stojánku pro snadný přenos. Tuto sadu využijete nejen při domácích hostinách, ale skvěle poslouží i ve větších gastronomických zařízeních. Nádobky jsou vyrobeny ze skla a jsou 16 cm vysoké. Víčka a stojánek jsou z prvotřídní nerezavějící oceli pro dlouhou životnost. S touto dvoudílnou sadou Monix Sabor bude každý prostřený stůl vypadat lépe. Klíčové vlastnosti menážky Monix Sabor - olej/ocetSoučástí menážky Monix Sabor jsou 2 nádobky na olej a ocetNádobky jsou vyrobeny ze sklaVíčko nádobek je z kvalitní nerezavějící oceliVýška skleněných nádobek je 16 cmNavíc v sadě Monix Sabor najdete praktický nerezový stojánek (alza.cz)

Podobné produkty ako Monix Sabor - sada na olej a ocet se stojánkem (BRM270102) , Monix sabor - sada na olej a ocet se stojánkem (brm270102)

Monix Sabor - sada na olej, ocet, sůl a pepř se stojánkem (BRM270104)

Monix Sabor - sada na olej, ocet, sůl a pepř se stojánkem (BRM270104)
Detail

Menážka materiál sklo, objem 0,33 l, výška 9 mm, 4 ks v sadě, vhodné do myčky Hledáte funkční dochucovací soupravu? Menážka Monix Sabor se skládá z nádobek na olej a ocet, solničky, pepřenky a praktického stojánku pro snadný přenos. Tuto sadu využijete nejen při domácích hostinách, ale skvěle poslouží i ve větších gastronomických zařízeních. Nádobky jsou vyrobeny ze skla. Ty na olej a ocet jsou 16 cm vysoké, zatímco solnička s pepřenkou mají na výšku 9 cm. Víčka a stojánek jsou z prvotřídní nerezavějící oceli pro dlouhou životnost. S touto čtyřdílnou sadou Monix Sabor bude každý prostřený stůl vypadat lépe. Klíčové vlastnosti menážky Monix Sabor - olej/ocet/sůl/pepřSoučástí menážky Monix Sabor jsou nádobky na olej a ocet, solnička a pepřenkaNádobky jsou vyrobeny ze sklaVíčko nádobek je z kvalitní nerezavějící oceliVýška skleněných nádobek na ocet a olej je 16 cm, solničky s pepřenkou 9 cmNavíc v sadě Monix Sabor najdete praktický nerezový... (alza.cz)

Podobné produkty ako Monix Sabor - sada na olej, ocet, sůl a pepř se stojánkem (BRM270104) , Monix sabor - sada na olej, ocet, sůl a pepř se stojánkem (brm270104)

Sada 2 ks – Set na olej a ocet

Sada 2 ks – Set na olej a ocet
Detail

>skleněná ochucovací sada na olej a ocet > pohodlné dávkování (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Sada 2 ks – Set na olej a ocet , Karafa na olej a ocet

Sada 2 ks – Set na olej a ocet

Sada 2 ks – Set na olej a ocet
Detail

> skleněná ochucovací sada na olej a ocet > pohodlné dávkování (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Sada 2 ks – Set na olej a ocet , Orion láhev na olej a ocet 2 ks se stojanem

Sada lahví na olej a ocet Affek Design 2-pack

Sada lahví na olej a ocet Affek Design 2-pack
Detail

Sada lahví na olej a ocet z kolekce Affek Design. Model vyroben z porcelánu. (answear.cz)

Podobné produkty ako Sada lahví na olej a ocet Affek Design 2-pack , Banquet rozprašovač na olej a ocet culinaria

Rozprašovač na olej a ocet 56287

Rozprašovač na olej a ocet 56287
Detail

NakupteRozprašovač na olej a ocet 56287z kategorieBílá technika > Kuchyň > Kuchyňské pomůcky > Kořenky, menážkyza129.00Kč (tipa.eu)

Podobné produkty ako Rozprašovač na olej a ocet 56287 , Aps sada nádob na olej a ocet ve stojanu 40445 (40445)

Vialli Design sada nádob na olej a ocet Livio (2-pack)

Vialli Design sada nádob na olej a ocet Livio (2-pack)
Detail

Sada nádob na olej a ocet z kolekce Vialli Design. Model vyroben z skla. (answear.cz)

Podobné produkty ako Vialli Design sada nádob na olej a ocet Livio (2-pack) , Berndorf sandrik sada 2ks rozprasovacu na olej ocet 5500830700

Sada nádob na olej a ocet Olvigo Blomus šedé 2 ks

Sada nádob na olej a ocet Olvigo Blomus šedé 2 ks
Detail

Žádný salát není kompletní bez lahodné kombinace olivového oleje a vinného octa! Nádobky na olej a ocet OLVIGO jsou téměř nezbytností kompletní prostřené moderní tabule. Kouřově zbarvené sklo se skvěle doplňuje s rafinovanými barevnými silikonovými víčky, a stává se tak krásnou a praktickou ozdobou každého stolu. Specifikace: Moderní set nádob na olej a ocet Kouřově zbarvené sklo Silikonová víčka Design: Nina Thöming Objem: 150 ml Materiál: kouřové sklo, silikon Rozměry: v. 18 cm, O 5 cm Barva: šedá/tmavě šedá (chefshop.cz_japan)

Podobné produkty ako Sada nádob na olej a ocet Olvigo Blomus šedé 2 ks , Banquet láhev na olej a ocet excellent (28660583)

Sada nádob na olej a ocet Olvigo Blomus šedé 2 ks

Sada nádob na olej a ocet Olvigo Blomus šedé 2 ks
Detail

Žádný salát není kompletní bez lahodné kombinace olivového oleje a vinného octa! Nádobky na olej a ocet OLVIGO jsou téměř nezbytností kompletní prostřené moderní tabule. Kouřově zbarvené sklo se skvěle doplňuje s rafinovanými barevnými silikonovými víčky, a stává se tak krásnou a praktickou ozdobou každého stolu. Specifikace: Moderní set nádob na olej a ocet Kouřově zbarvené sklo Silikonová víčka Design: Nina Thöming Objem: 150 ml Materiál: kouřové sklo, silikon Rozměry: v. 18 cm, O 5 cm Barva: šedá/tmavě šedá (chefshop.cz_ine)

Podobné produkty ako Sada nádob na olej a ocet Olvigo Blomus šedé 2 ks , Kesper rozprašovač na olej a ocet 2ks (13902)

APS Sada nádob na olej a ocet ve stojanu 40445 (40445)

APS Sada nádob na olej a ocet ve stojanu 40445 (40445)
Detail

Menážka materiál sklo, objem 0,12 l, výška 240 mm, 2 ks v sadě, Hledáte originální sadu kořenek na svůj stůl? Sada nádob na olej a ocet ve stojanu 40445 od firmy APS se skládá ze 2 nádobek, které jsou umístěné ve stojánku s držákem z chromové oceli. Nádobky jsou skleněné a mají víčka z nerezové oceli. Mezi menážkami najdete nádobky na olej a ocet, přičemž obě nádobky mají praktický dávkovač s víčkem. Díky držadlu na stojánku se sada menážek 40445 od firmy APS snadno přenáší. Stojan je i s držadlem vysoký 24 cm. Sada 40445 není vhodná do myčky nádobí. Klíčové vlastnosti sady na olej a ocet ve stojanu 40445Sada na olej a ocet 40445 od firmy APS se skládá ze 2 nádobek a stojánku z chromové oceliNádobky mají speciální dávkovač s víčkemVýška stojanu je i s držadlem 24 cmDíky držadlu se sada 40445 od firmy APS dobře přenášíSada 40445 není vhodná do myčky nádobí (alza.cz)

Podobné produkty ako APS Sada nádob na olej a ocet ve stojanu 40445 (40445) , Banquet láhev na olej a ocet excellent,19,5 cm

Banquet Rozprašovač na olej a ocet CULINARIA

Detail

Rozprašovač na olej a ocet Culinaria je skvělý pomocník v kuchyni profi kuchařů. Skládá se z transparentní dělené nádobky s objem 2× 100 ml. Je vyroben z plastu a nerez oceli. (mall.cz)

Podobné produkty ako Banquet Rozprašovač na olej a ocet CULINARIA , Banquet lahev na olej a ocet excellent 290 ml

Banquet Rozprašovač na olej a ocet Culinaria

Banquet Rozprašovač na olej a ocet Culinaria
Detail

Rozprašovač na olej a ocet CULINARIA v elegantním skleněném provedení, je velmi šikovným pomocníkem v kuchyni. Rozměry: průměr 4 cm, výška 17,5 cm, objem 100 ml. (4home.cz)

Podobné produkty ako Banquet Rozprašovač na olej a ocet Culinaria , Vanilla saeson nami konvička na ocet a olej (h2201700aj3)

Sada nádob na olej a ocet Olvigo Blomus krémové/béžové 2 ks

Sada nádob na olej a ocet Olvigo Blomus krémové/béžové 2 ks
Detail

Žádný salát není kompletní bez lahodné kombinace olivového oleje a vinného octa! Nádobky na olej a ocet OLVIGO jsou téměř nezbytností kompletní prostřené moderní tabule. Kouřově zbarvené sklo se skvěle doplňuje s rafinovanými barevnými silikonovými víčky, a stává se tak krásnou a praktickou ozdobou každého stolu. Specifikace: Moderní set nádob na olej a ocet Kouřově zbarvené sklo Silikonová víčka Design: Nina Thöming Objem: 150 ml Materiál: kouřové sklo, silikon Rozměry: v. 18 cm, O 5 cm Barva: béžová/krémová (chefshop.cz_japan)

Podobné produkty ako Sada nádob na olej a ocet Olvigo Blomus krémové/béžové 2 ks , Sagaform karafy na olej a ocet nature 5015337, 300ml (5015337)

Sada nádob na olej a ocet Olvigo Blomus krémové/béžové 2 ks

Sada nádob na olej a ocet Olvigo Blomus krémové/béžové 2 ks
Detail

Žádný salát není kompletní bez lahodné kombinace olivového oleje a vinného octa! Nádobky na olej a ocet OLVIGO jsou téměř nezbytností kompletní prostřené moderní tabule. Kouřově zbarvené sklo se skvěle doplňuje s rafinovanými barevnými silikonovými víčky, a stává se tak krásnou a praktickou ozdobou každého stolu. Specifikace: Moderní set nádob na olej a ocet Kouřově zbarvené sklo Silikonová víčka Design: Nina Thöming Objem: 150 ml Materiál: kouřové sklo, silikon Rozměry: v. 18 cm, O 5 cm Barva: béžová/krémová (chefshop.cz_ine)

Podobné produkty ako Sada nádob na olej a ocet Olvigo Blomus krémové/béžové 2 ks , Aps láhev na olej a ocet ve stojanu 40446 (40446)

2dílný rozprašovač na olej a ocet Culinaria, BANQUET

2dílný rozprašovač na olej a ocet Culinaria, BANQUET
Detail

elegantní design protiskluzová úprava 2dílný rozprašovač na olej a ocet je praktickým pomocníkem do Vaší kuchyně. Díky protiskluzové úpravě je dávkování velmi pohodlné. Materiál: nerez, sklo, plast Rozměry: objem 2x 100 ml, v. 20, 4 x pr. 5, 5 cm (decodoma.cz)

Podobné produkty ako 2dílný rozprašovač na olej a ocet Culinaria, BANQUET , Orion rozprašovač na olej nebo ocet 150 ml

Rozprašovač na olej a ocet BANQUET Culinaria 2x100ml

Rozprašovač na olej a ocet BANQUET Culinaria 2x100ml
Detail

NakupteRozprašovač na olej a ocet BANQUET Culinaria 2x100mlz kategorieBílá technika > Kuchyň > Kuchyňské pomůcky > Kořenky, menážkyza349.00Kč (tipa.eu)

Podobné produkty ako Rozprašovač na olej a ocet BANQUET Culinaria 2x100ml , Banquet skleněná láhev 2ks na olej a ocet culinaria 500ml a00959 (a00959)

Kesper Rozprašovač na olej a ocet, 2 ks

Detail

Sada dvou rozprašovačů na olej a ocet ze skla s víkem z chirurgické oceli od společnosti Kesper. Ideální pro dochucování nejrůznějších pokrmů. Přijde vhod jak profesionálním kuchařům, tak náruživým gurmánům. Rozprašovače mají průměr 5 cm a výšku 19 cm. (mall.cz)

Podobné produkty ako Kesper Rozprašovač na olej a ocet, 2 ks , Westmark, sada solničky a pepřenky se stojánkem traditionell / 2 ks (63112260)

Kesper Rozprašovač na olej a ocet 2ks (13902)

Kesper Rozprašovač na olej a ocet 2ks (13902)
Detail

Menážka materiál plast, objem 240 ml, výška 190 mm, 2 ks v sadě, Praktičtí designoví pomocníci do kuchyně vám umožní dávkovat olej či ocet rovnoměrně po malých dávkách. Dva šikovné rozprašovače s víkem z chirurgické oceli potěší každou hospodyňku. Vhodné jsou nejen na ochucení zeleninových salátů, ale také na vystříkání plechu a forem na pečení. Jednoduché dávkování usnadní v kuchyni spousty práce. Klíčové vlastnosti rozprašovačů Kesper na olej a ocet 2 ksPraktické rozprašovače Kesper s víkem z chirurgické oceliSnadné dávkováníPraktický úchop menážkyVhodný na olej nebo ocetElegantní design nerezových rozprašovačůRozměry:19 × 5 cm (alza.cz)

Podobné produkty ako Kesper Rozprašovač na olej a ocet 2ks (13902) , Tognana menážka olej/ocet/sůl/pepř montana (de197255698)

Banquet Láhev na olej a ocet EXCELLENT (28660583)

Banquet Láhev na olej a ocet EXCELLENT (28660583)
Detail

Menážka materiál sklo, objem 0,29 l, výška 220 mm, 1 ks v sadě, Pěkná menážka se bude hodit na každý jídelní stůl. Tu lze kromě dekoračního účelu vyžít také prakticky. Díky kompaktním rozměrům bude po ruce, když je potřeba. Sadu tvoří menážka na olej. Materiálem je sklo. Menážka Banquet není určena pro mytí v myčce na nádobí. Zásadní vlastnosti menážky Banquet Láhev na olej a ocet EXCELLENT Každé stolování doladí pěkná menážka Banquet Je určena na olej Materiálem menážky je sklo Tvoří ji 1 ks Pro dlouhou životnost se doporučuje ruční mytí (alza.cz)

Podobné produkty ako Banquet Láhev na olej a ocet EXCELLENT (28660583) , Tescoma souprava olej-ocet-sůl-pepř-párátka club (8595028422047)

Banquet Lahev na olej a ocet EXCELLENT 290 ml

Banquet Lahev na olej a ocet EXCELLENT 290 ml
Detail

Láhev na olej a ocet EXCELLENT je skleněná nádobka o objemu 290 ml. Praktický pomocník pro dochucování pokrmů během vaření i stolování. Láhev je vyrobena ze skla, plastu a nerezi. (4home.cz)

Podobné produkty ako Banquet Lahev na olej a ocet EXCELLENT 290 ml , Westmark stolní souprava sůl, pepř, olej, ocet wien (65052260)

BANQUET Láhev na olej a ocet EXCELLENT,19,5 cm

BANQUET Láhev na olej a ocet EXCELLENT,19,5 cm
Detail

Dávkovač na olej a ocet je transparentní dělená nádobka o objemu 2x 115 ml, výška 19,5 cm. Vynikající pro dochucování olejem při přípravě i podávání pokrmů. (4home.cz)

Podobné produkty ako BANQUET Láhev na olej a ocet EXCELLENT,19,5 cm , Orion láhev sklo/korek ocet/olej 0,6 l (152369)

APS Láhev na olej a ocet ve stojanu 40446 (40446)

APS Láhev na olej a ocet ve stojanu 40446 (40446)
Detail

Menážka materiál sklo, objem 1 l, výška 340 mm, 2 ks v sadě, Vkusná menážka se díky svému jednoduchému designu hodí do každého interiéru. Soupravu APS 40446 tvoří dvě láhve o objemu 0,5 l na olej a ocet a praktický stojan z chromované oceli. Doplněk jídelního stolu do gastronomických provozoven i do domácnosti se díky držáku snadno přenáší a dobře se s ním manipuluje. Menážka APS Láhev na olej a ocet ve stojanu je skvělá na catering. Klíčové vlastnosti menážky APS Láhev na olej a ocet ve stojanu 40446Souprava má jednoduchý a vkusný design, který se hodí do každého interiéruMenážka APS Láhev na olej a ocet ve stojanu 40446 disponuje praktickým držátkem pro snadnější manipulaciSouprava se skládá ze skleněných lahví a chromového stojánkuSada APS je vhodná do tradičních i v moderních gastronomických zařízeníMenážka APS 40446 je skvělá na cateringMateriál:nerezová ocel, polypropylen, chromovaná ocel, silikon, sklo, absRozměry:13 × 7... (alza.cz)

Podobné produkty ako APS Láhev na olej a ocet ve stojanu 40446 (40446) , Shumee elektronické klávesy se stojánkem na noty (70038)

SAGAFORM Karafy na olej a ocet Nature 5015337, 300ml (5015337)

SAGAFORM Karafy na olej a ocet Nature 5015337, 300ml (5015337)
Detail

Menážka materiál sklo, objem 0,3 l, výška 190 mm, 2 ks v sadě, Hledáte originální doplněk do vaší kuchyně? Menážku SAGAFORM Karafy na olej a ocet Nature 5015337 navrhla pro značku SAGAFORM švédská dvojice Peter a Eva Moritz. V sadě se nachází 2 skleněné karafy o objemu 300 ml spolu se zátkami z kvalitního dubového dřeva použitelné buď na olej a ocet nebo na další tekutiny jako např. mléko do kávy či víno. Karafy na olej a ocet Nature 5015337 od firmy SAGAFORM lze také postavit na stůl, aby si hosté mohli přidat jen tolik, kolik sami chtějí. Klíčové vlastnosti menážky SAGAFORM Slánka a pepřenka Nature 5015337 Součástí sady jsou 2 skleněné karafy o objemu 300 mlKarafy na olej a ocet Nature 5015337 mají kvalitní dubové zátkyLze využít na olej a ocet či další tekutiny jako např. mléko či vínoSlánku a pepřenku navrhla švédská dvojice Peter a Eva MoritzDíky karafám na olej a ocet Nature 5015337 si hosté... (alza.cz)

Podobné produkty ako SAGAFORM Karafy na olej a ocet Nature 5015337, 300ml (5015337) , Nářadí krbové 3díly se stojánkem

BANQUET Skleněná láhev 2ks na olej a ocet CULINARIA 500ml A00959 (A00959)

BANQUET Skleněná láhev 2ks na olej a ocet CULINARIA 500ml A00959 (A00959)
Detail

Menážka materiál sklo, objem 500 ml, výška 29,5 mm, 2 ks v sadě, Ideálním doplňkem do domácnosti je sada skleněných lahví na ocet a olej BANQUET CULINARIA. Rádi si dochucujete jídlo podle své chuti? Máte jedinečnou možnost.Ideálním doplňkem do domácnosti je sada skleněných lahví na ocet a olej BANQUET CULINARIA. Rádi si dochucujete jídlo podle své chuti? Máte jedinečnou možnost. Tyto láhve mají objem 500 ml a jsou zároveň pěkným dekorativním doplňkem. Láhve jsou skleněné s kovovou nálevkou a plastovým uzávěrem a těsněním. Nyní žádné jídlo neunikne vašim gurmánským chutím.Klíčové vlastnostimateriál sklo, plast, kovobjem 500 mlsada skleněných lahví s uzávěremplastové těsněníkovová nálevkavýška 29,5 cmhmotnost brutto 0,85 kg (alza.cz)

Podobné produkty ako BANQUET Skleněná láhev 2ks na olej a ocet CULINARIA 500ml A00959 (A00959) , Monix europa sada příborů 24 ks (brm180973)

Tescoma souprava olej a ocet CLUB

Tescoma souprava olej a ocet CLUB
Detail

Stolní dochucovací souprava pro domácnosti i gastronomická zařízení. Nádobu na olej a ocet lze pootočením víčka uzavřít. Vyrobeno z prvotřídní nerezavějící oceli, skla a odolného plastu. 5 roků záruka. (tescoma.cz)

Podobné produkty ako Tescoma souprava olej a ocet CLUB , M.a.t group nářadí krb.v.67cm, čer ocel/dřevo, sada 3díl. se stojánkem

Dávkovač na olej / ocet BASIC WMF

Dávkovač na olej / ocet BASIC WMF
Detail

Hlavní výhody: široký otvor pro snadné naplnění elegantní a zároveň moderní design přes průhledné sklo vidíte, kdy je potřeba znovu doplnit chytrá funkce start/stop víko skvěle těsní a je hygienické vhodné do myčky na nádobí Doplňující informace: průměr: 4,5 cm výška: 17 cm objem: 120 ml (chefshop.cz_ine)

Podobné produkty ako Dávkovač na olej / ocet BASIC WMF , Lene bjerre austin se stojánkem (lb_a00003085)

Dávkovač na olej / ocet BASIC WMF

Dávkovač na olej / ocet BASIC WMF
Detail

Hlavní výhody: široký otvor pro snadné naplnění elegantní a zároveň moderní design přes průhledné sklo vidíte, kdy je potřeba znovu doplnit chytrá funkce start/stop víko skvěle těsní a je hygienické vhodné do myčky na nádobí Doplňující informace: průměr: 4,5 cm výška: 17 cm objem: 120 ml (chefshop.cz_japan)

Podobné produkty ako Dávkovač na olej / ocet BASIC WMF , Victoria 90x90x50 mm, se stojánkem (711124127)

Rozprašovač na olej/ocet ORION 0,26l

Rozprašovač na olej/ocet ORION 0,26l
Detail

NakupteRozprašovač na olej/ocet ORION 0,26lz kategorieBílá technika > Kuchyň > Kuchyňské pomůcky > Kořenky, menážkyza129.00Kč (tipa.eu)

Podobné produkty ako Rozprašovač na olej/ocet ORION 0,26l , Q-connect 0.5 mm se stojánkem (kf00233)

PROHOME - Láhev na olej/ocet 150ml

PROHOME - Láhev na olej/ocet 150ml
Detail

Cena za 1ks (home-point.cz)

Podobné produkty ako PROHOME - Láhev na olej/ocet 150ml , Bitz jídelní hůlky se stojánkem brass (130156)

Orion Rozprašovač na olej nebo ocet 150 ml

Orion Rozprašovač na olej nebo ocet 150 ml
Detail

Rozprašovač na olej nebo ocet vám pomůže při přípravě salátů, masa, zeleninových jídel i jiných pokrmů, které snadno dochutíte jen mírně a rovnoměrně (u oleje není efekt rozstřikování vzhledem k jeho hustotě tak dokonalý). Olej můžete i dávkovat běžným naléváním – pootočením víčka uvolníte výlevku. (4home.cz)

Podobné produkty ako Orion Rozprašovač na olej nebo ocet 150 ml , Baylis & harding sada se svíčkou a péčí o tělo 4ks - jojoba, vanilka & mandlový olej (017854110144)

MyFlavour karafa na olej/ocet 0,5l, eva solo

MyFlavour karafa na olej/ocet 0,5l, eva solo
Detail

Praktická i dekorativní karafa na olej. Olej můžete ochutit dle svých preferencí. Karafa má odšroubovávací jehlu, na kterou můžete napíchnout koření, bylinky, ovoce dle Vaší libosti. Je to jednoduché a výsledek bude chutný. Nalévací hrdlo karafy je 100% drip-free, tj. neukápne ani kapka. Všechny části je možné mýt v myčce. Jehlu můžete odšroubovat a karafu používat bez ní. Materiál: sklo, nerez, silikon. Rozměry: Výška 21,5cm, průměr 6cm, objem 0,5l (decoronline.cz)

Podobné produkty ako MyFlavour karafa na olej/ocet 0,5l, eva solo

Karafa na olej nebo ocet, čirá, Eva Solo

Karafa na olej nebo ocet, čirá, Eva Solo
Detail

•Pomáhá při vaření, servírování a uchovávání olejů a octů. •Dripp-free nálevka z nerezové oceli umožňuje přesné nalévání bez odkapávání. •Těsně přiléhající zátka ze silikonu zachová aroma a chuť. •Sklo je žáruvzdorné. •Karafu lze mýt v myčce nádobí. Materiál: žáruvzdorné sklo nerezová ušlechtilá ocel silikon Rozměry (cm): výška 26cm pr. 7,5 cm obsah 0,5l (decoronline.cz)

Podobné produkty ako Karafa na olej nebo ocet, čirá, Eva Solo

Láhev s nálevkou na olej/ocet ORION 0,3l

Láhev s nálevkou na olej/ocet ORION 0,3l
Detail

NakupteLáhev s nálevkou na olej/ocet ORION 0,3lz kategorieBílá technika > Kuchyň > Kuchyňské pomůcky > Kořenky, menážkyza69.00Kč (tipa.eu)

Podobné produkty ako Láhev s nálevkou na olej/ocet ORION 0,3l

PROHOME - Láhev na olej/ocet 500ml různé barvy a popisy

PROHOME - Láhev na olej/ocet 500ml různé barvy a popisy
Detail

Cena za 1ks, popis Olio/Aceto 5,5x5,5x30cm (home-point.cz)

Podobné produkty ako PROHOME - Láhev na olej/ocet 500ml různé barvy a popisy

Monix Bella - sada na sůl a pepř se stojánkem (BRA021207)

Monix Bella - sada na sůl a pepř se stojánkem (BRA021207)
Detail

Menážka materiál sklo, výška 16 cm, 2 ks v sadě, vhodné do myčky Hledáte funkční dochucovací soupravu? Menážka Monix Bella se skládá ze solničky, pepřenky a praktického stojánku pro snadný přenos. Tuto sadu využijete nejen při domácích hostinách, ale skvěle poslouží i ve větších gastronomických zařízeních. Nádobky jsou vyrobeny ze skla. Solnička s pepřenkou mají výšku 10 cm, stojan 16 cm. Víčka a stojánek jsou z prvotřídní nerezavějící oceli pro dlouhou životnost. S touto třídílnou sadou Monix Bella bude každý prostřený stůl vypadat skvěle. Klíčové vlastnosti menážky Monix Bella Součástí menážky Monix Bella je solnička, pepřenka a stojánekNádobky jsou vyrobeny ze sklaVíčko nádobek je z kvalitní nerezavějící oceliVýška skleněných nádobek na sůl a pepř je 10 cmV sadě Monix Bella najdete praktický nerezový stojánek o výšce 16 cm (alza.cz)

Podobné produkty ako Monix Bella - sada na sůl a pepř se stojánkem (BRA021207)

Sada karaf na olej a dresing Eva Solo 2-pack

Sada karaf na olej a dresing Eva Solo 2-pack
Detail

Sada karaf na olej a dresing z kolekce Eva Solo. Model vyroben z skla a nerezové oceli. (answear.cz)

Podobné produkty ako Sada karaf na olej a dresing Eva Solo 2-pack

Sada nářadí v kanystru na olej

Sada nářadí v kanystru na olej
Detail

Máte doma dědu kutila? Právě pro něj máme skvělý tip na dárek. Praktická sada nářadí v originálním balení - kanystru na motorový olej. Do dědovy dílny se vždy hodí praktičtí pomocníci a navíc ve stylovém balení. (babickarstvi.cz)

Podobné produkty ako Sada nářadí v kanystru na olej

Banquet Rozprašovač na olej a ocet CULINARIA

Detail

Rozprašovač na dochucení pokrmu olejem nebo octem se hodí při podávání například salátů nebo polévek. Rozprašovač Culinaria od značky Banquet je zhotoven ze skla a nerezu s díly z ABS plastu, disponuje průměrem 4 cm, výškou 17,5 cm a objemem 100 ml. (mall.cz)

Podobné produkty ako Banquet Rozprašovač na olej a ocet CULINARIA

Sada na olej a ocet & dubový podstavec Serve, délka 15 cm, čirý - LSA International

Sada na olej a ocet & dubový podstavec Serve, délka 15 cm, čirý - LSA International
Detail

S touto servírovací sadou z kolekce Serve od britské značky LSA bude dochucování jídel radost. Nádoby jsou vyráběny ručně a z foukaného skla, což se prolíná do jejich kvality. Sklenice jsou vybaveny dřevěnými zátkami, které jsou nejen praktické, ale vypadají elegantně a stylově. Sada stojí na dřevěném podstavci z dubového dřeva. Dřevo na podstavec je získáváno z udržitelných zdrojů. Dodejte podávání salátů styl a eleganci s touto sadou na olej a ocet. ruční výroba foukané sklo dřevěný podstavec Údržba Doporučujeme nádoby i podstavec mýt ručně a to šetrným mycím prostředkem. Odkazy: O značce LSA International ZDE. Produkty LSA International ZDE. (decoronline.cz)

Podobné produkty ako Sada na olej a ocet & dubový podstavec Serve, délka 15 cm, čirý - LSA International

Karafa na olej a ocet 0,25ml, čirá, Eva Solo

Karafa na olej a ocet 0,25ml, čirá, Eva Solo
Detail

•Vhodný pro přípravu zálivek na saláty, pro sojové omáčky nebo saké. •Vyrobený z kvalitního skla, leštěné nerezové oceli a silikonu. •Nádoba je žáruvzdorná a vhodná do mikrovlnné trouby. •Lze mýt v myčce. Materiál: kvalitní sklo nerezová ušlechtilá ocel silikon Rozměry (cm): výška 16,5cm šířka 16,5cm pr. 8 cm obsah 0,25l (decoronline.cz)

Podobné produkty ako Karafa na olej a ocet 0,25ml, čirá, Eva Solo

2 ks Mramorovaná sada dóz na olej a ocet - 8*6*14 cm 6CE1239

2 ks Mramorovaná sada dóz na olej a ocet - 8*6*14 cm 6CE1239
Detail

2 ks Mramorovaná sada dóz na olej a ocet - 8*6*14 cm Barva: šedivá, tmavě zelenkaváMateriál: keramikaHmotnost: 0,666 kg (lahome.cz)

Podobné produkty ako 2 ks Mramorovaná sada dóz na olej a ocet - 8*6*14 cm 6CE1239

Orion Láhev na olej a ocet 2 ks se stojanem

Orion Láhev na olej a ocet 2 ks se stojanem
Detail

Dřevěný stojan s dochucovací soupravou vám umožní mít olej a ocet vždy po ruce při domácím i venkovním stolování. Můžete ho umístit všude tam, kde je právě zapotřebí. Specifikace: 1x stojan - mat. dřevo 2x láhev s nálevkou- mat. sklo, kov, plast; objem 0,3 l; vel. 5 x 5 cm, v. 26 cm (4home.cz)

Podobné produkty ako Orion Láhev na olej a ocet 2 ks se stojanem

Ruční čerpadlo na olej GEKO

Ruční čerpadlo na olej GEKO
Detail

Ruční čerpadlo na olej, GEKO Čerpadlo se vyznačuje vysokou účinností, pevnou konstrukcí a snadnou obsluhou. Díky použití teleskopické sací trubice můžete nastavit délku čerpadla. Vlastnosti produktu vysoká účinnost 20 l / min kapacita 0,35 l pro 50, 100, 200 litrové sudů teleskopická sací trubka dvě velikosti závitů připevněných na hlaveň (torriacars.cz)

Podobné produkty ako Ruční čerpadlo na olej GEKO

Čerpadlo na olej GEKO G01021

Čerpadlo na olej GEKO G01021
Detail

Čerpadlo na olej GEKO G01021 (tipa.eu)

Podobné produkty ako Čerpadlo na olej GEKO G01021

Plastová konev na olej (5l)

Plastová konev na olej (5l)
Detail

Plastová konev na olej (5l) Plastová konev na olej s víkem, měrkou a šroubovací ohebnou hubicí. (autohotarek.cz)

Podobné produkty ako Plastová konev na olej (5l)

HENDI konvička na olej (80188)

HENDI konvička na olej (80188)
Detail

Gastro vybavení materiál: nerezavějící ocel Pro kuchaře máme připravenou dávkovací konvičku na olej HENDI 462904. Konvička je vybavena poklicí a vejde se do ní 0,4 l oleje. Konvička je vyrobena z nerezové oceli. Oceníte praktický úchyt pro snadnou manipulaci. Konvičku HENDI využijete jak v domácnosti, tak v jídelnách, restauracích i dalších gastronomických zařízeních. Konvičku lze mýt v myčce na nádobí. Klíčové vlastnosti konvičky na olej HENDI 462904Konvička na olej HENDI 462904 je vybavena poklicíJejí objem je 0,4 lKonvička je vyrobena z nerezové oceliPraktický úchyt usnadňuje manipulaciKonvičku HENDI lze mýt v myčce na nádobí (alza.cz)

Podobné produkty ako HENDI konvička na olej (80188)

Nádoba na olej 5 litrů GEKO

Nádoba na olej 5 litrů GEKO
Detail

Nádoba na olej 5 litrů 3 litrová olejová nálevka. Nádrž z polyethylenu o vysoké hustotě. Vlastnosti produktu Stupnice vytištěného objemu: litry / litry Odnímatelný flexibilní licí hrot (torriacars.cz)

Podobné produkty ako Nádoba na olej 5 litrů GEKO

Dávkovač na olej s automatickým uzávěrem

Dávkovač na olej s automatickým uzávěrem
Detail

pro pohodlné dávkování tekutých dochucovadel výkopný otvor reagující na polohu lahve borosilikátové sklo Skleněný dávkovač je skvělým pomocníkem při dochucování nejrůznějších pokrmů. Integrovaný výklopný uzávěr při naklopení láhve automaticky otevře dávkovací otvor, při návratu do svislé pozice se lahev opět bezpečně uzavře. Tímto způsobem je zajištěno pohodlné a precizní dávkování jednou rukou. Perfektní pro olej či ocet, skvěle poslouží pro výrobu a uchování ochucených olejů, např. s bylinkami, česnekem apod. Vyrobeno z borosilikátového skla, které nepřebírá pachy. Kvalitní víčko z nerezové oceli, výklopný uzávěr z plastu. Lze mýt v myčce nádobí. Materiál: sklo, nerezová ocel, plast Objem: 450 ml Vhodné do myčky nádobí: ano (decodoma.cz)

Podobné produkty ako Dávkovač na olej s automatickým uzávěrem

ARAVEN Dispenzor na olej 1l (71279)

ARAVEN Dispenzor na olej 1l (71279)
Detail

Dávkovací láhev na olej, s otvorem na bázi trysky, pomáhá slívat přebytečný olej, zabraňuje jeho plýtvání, zajišťuje úchopovou zónu čistou, účelem otvoru je regulovat průtok oleje při dávkování na horkou desku, pánev nebo talíř Dispenzor ARAVEN je speciálně určený na olej. Opatřený je otvorem na bázi trysky, který napomáhá slívat přebytečný olej a zabraňuje jeho plýtvání. Současně zaručí, že úchopová zóna zůstane vždy čistá. Otvor umožňuje také regulovat průtok oleje při jeho dávkování na horkou desku, pánev či talíř. Dispenzor ARAVEN disponuje objemem 1 l a je vhodným doplňkem do gastronomických provozů. Klíčové vlastnosti dispenzoru na olej ARAVEN 1 lDispenzor určený na olejOpatřený otvorem na bázi tryskyOtvor napomáhá slívat přebytečný olej a zabraňuje jeho plýtváníZaručí, že úchopová zóna zůstane vždy čistáUmožňuje také regulovat průtok oleje při jeho dávkování na horkou desku, pánev či talířDispenzor ARAVEN disponuje objemem 1 lBarevné... (alza.cz)

Podobné produkty ako ARAVEN Dispenzor na olej 1l (71279)

Yato Nálevka na olej 5L (5906083013188)

Yato Nálevka na olej 5L (5906083013188)
Detail

Nádoba na olej s praktickou flexibilní nálevkou, objem 5l, zhotovení z odolného poloprůhledného PE Miska YATO Miska na odčerpání oleje 10l 370 mm na jímání oleje a jiných ropných a technických kapalin, objem 10 litrů.Výměna či doplnění oleje bude s touto praktickou nádobou s nálevkou snadnější. Nádoba YATO vám umožní čisté a bezpečné nalévání oleje a jiných provozních kapalin automobilů díky flexibilní nálevce. Je vyrobena z velmi odolného PE materiálu a má šroubovací víko. Disponuje stupnicí a objemem 5 l.Klíčové vlastnosti nálevky na olej YATO, 5 lPlastová nádoba YATO na nalévání oleje a jiných ropných kapalinVelký objem a odolný PE plastNálevka má stupnici na boční straně pro bezproblémové dávkováníŠroubovací víkoObjem nádoby:5 l (alza.cz)

Podobné produkty ako Yato Nálevka na olej 5L (5906083013188)
Monix Sabor - sada na olej a ocet se stojánkem (BRM270102), Monix Sabor - sada na olej, ocet, sůl a pepř se stojánkem (BRM270104), karafa na olej a ocet, Orion Láhev na olej a ocet 2 ks se stojanem, Banquet Rozprašovač na olej a ocet Culinaria, APS Sada nádob na olej a ocet ve stojanu 40445 (40445), berndorf sandrik sada 2ks rozprasovacu na olej ocet 5500830700, Banquet Láhev na olej a ocet EXCELLENT (28660583), Kesper Rozprašovač na olej a ocet 2ks (13902), BANQUET Láhev na olej a ocet EXCELLENT,19,5 cm, Banquet Lahev na olej a ocet EXCELLENT 290 ml, Vanilla Saeson Nami konvička na ocet a olej (H2201700AJ3), SAGAFORM Karafy na olej a ocet Nature 5015337, 300ml (5015337), APS Láhev na olej a ocet ve stojanu 40446 (40446), Orion Rozprašovač na olej nebo ocet 150 ml, BANQUET Skleněná láhev 2ks na olej a ocet CULINARIA 500ml A00959 (A00959), Westmark, Sada solničky a pepřenky se stojánkem TRADITIONELL / 2 ks (63112260), Tognana Menážka Olej/Ocet/Sůl/Pepř MONTANA (DE197255698), TESCOMA Souprava olej-ocet-sůl-pepř-párátka CLUB (8595028422047), WESTMARK Stolní souprava sůl, pepř, olej, ocet Wien (65052260), ORION Láhev sklo/korek ocet/olej 0,6 l (152369), SHUMEE Elektronické klávesy se stojánkem na noty (70038), Nářadí krbové 3díly se stojánkem, Monix Europa sada příborů 24 ks (BRM180973), M.A.T Group nářadí krb.v.67cm, ČER ocel/dřevo, sada 3díl. se stojánkem, Lene Bjerre Austin se stojánkem (LB_A00003085), VICTORIA 90x90x50 mm, se stojánkem (711124127), Q-CONNECT 0.5 mm se stojánkem (KF00233), Bitz Jídelní hůlky se stojánkem Brass (130156), BAYLIS & HARDING Sada se svíčkou a péčí o tělo 4ks - Jojoba, vanilka & mandlový olej (017854110144)