Modré společenské maxi šaty s vlečkou

G21 Classic Šlapací traktor s vlečkou žluto/modrý

G21 Classic Šlapací traktor s vlečkou žluto/modrý

Šlapací traktor G21 Classic s vlečkou žluto/modrý Dětský šlapací traktor G21 Classic s vlečkou je určen malým řidičům již od 3 let. Traktor je vyroben z vysoce odolného plastu, takže je určen na venkovní, ale i vnitřní užití. Barva je zářivě žluto modrá s červenými detaily. Šlapadlo je poháněno řetězovým převodem ukrytým v těle vozu. Řízení kol zajišťuje pohodlně umístěný volant s klaksonem. Plastové sedátko je umístěno 34 cm nad zemí a je možné ho posunout dopředu nebo dozadu podle velikosti dítěte. V zadní části traktoru G21 je umístěno závěsné zařízení, ke kterému můžete snadno připojit vlečku G21, která je součástí balení. Vlečka slouží malým traktoristům k nakládání a převážení různých potřebných věcí, např. písku nebo kamínků. Parametry: Nosnost: 25 kg Barva: žluto/modrá Materiál:… (kokiskashop.cz)

Traktor s vlečkou truckies

Traktor s vlečkou truckies

Truckies traktor z kvalitního plastu a velmi pevnou stavbou. Plněmechanicky funkční. Obsahuje odklopitelnou kabinu s aktivním panáčkem apřípojnou vlečku. 26 cm (fonetip.cz)

Traktor s vlečkou plast 43cm

Traktor s vlečkou plast 43cm

TRAKTOR S VLEČKOURoztomilý traktůrek na Tvoji farmu. Hračka je vyrobená z barevného plastu a její délka je cca 38 cm. Velikost balení je cca 43 x 13 x 13 cm. Tento zemědělský stroj je propracovaný do těch nejmenších detailů a jistě potěší každého malého farmáře a traktoristu. Vhodný je pro děti od 3 let. Materiál: plastVelikost balení: cca 43 x 13 x 13 cmVěk: 3+Určení: pro kluky (fonetip.cz)

Traktor s vlečkou Truckies

Traktor s vlečkou Truckies

Truckies traktor z kvalitního plastu a velmi pevnou stavbou. Plně mechanicky funkční. Obsahuje odklopitelnou kabinu s aktivním panáčkem a přípojnou vlečku. 26 cm (mrakyhracek.cz)

Traktor Teamsterz s vlečkou/cisternou

Traktor Teamsterz s vlečkou/cisternou

Traktor Teamsterz s moderním designem, zaručeně si s ním vyhraje každý kluk, který dostane tento produkt do rukou. (bambule.cz)

WADER -Gigant nakladač s vlečkou

WADER -Gigant nakladač s vlečkou

Gigant nakladač s vlečkou Wader.  Hurá na pískoviště!!! Aby na něm byla dobrá zábava, nesmí tam chybět hračky na písek.Hračka vhodná pro děti od 1 roku. Plastový dětský traktor WADER s vlekem (vlečka se dá použít i samostatně). Velikost balení: 88 x 32,5 x 33 cm Hmotnost: 7,767 kg Hračky Wader jsou vyrobeny z kvalitních, zdravotně nezávadných plastů, vyznačující se vysokou odolností proti poškození. Hračky Wader jsou vhodné nejen do domácností, ale i do mateřských školek.   (mrakyhracek.cz)

Traktor s vlečkou kov 25cm

Traktor s vlečkou kov 25cm

Traktor s vlečkou Kovový traktor s vlečkou je dlouhý cca 25 cm. Stisknutím tlačítka na kapotě se ozve zvuk startování motoru a jízdy a současně začne blikat maják. Světlo a zvuk jsou na 3 ks baterií LR41. Traktor se pohybuje na setrvačník. Hračka se vyrábí ve 4 variantách - traktor s cisternou, žlutý přívěs, sklápěcí přívěs červený, sklápěcí přívěs šedý. Vlečky jsou s pohyblivými a otevíracími částmi. Variantu hračky zasíláme dle aktuální skladové dostupnosti. Obrázek je pouze ilustrační. Cena je za 1 ks.  Materiál: kov … (mrakyhracek.cz)

Traktor kov s vlečkou 16cm

Traktor kov s vlečkou 16cm

Kovový traktor s vlečkou je dlouhý cca 16 cm. Hračka se vyrábí v několika barevných variantách. Varianta je dodávána dle aktuálních skladových zásob. Obrázek je ilustrační. Cena je za 1 ks.  Věk: 3+ (mrakyhracek.cz)

Traktor s vlečkou plast 43cm

Traktor s vlečkou plast 43cm

TRAKTOR S VLEČKOU Roztomilý traktůrek na Tvoji farmu. Hračka je vyrobená z barevného plastu a její délka je cca 38 cm. Velikost balení je cca 43 x 13 x 13 cm. Tento zemědělský stroj je propracovaný do těch nejmenších detailů a jistě potěší každého malého farmáře a traktoristu. Vhodný je pro děti od 3 let.  Materiál: plast Velikost balení: cca 43 x 13 x 13 cm Věk: 3+ Určení: pro kluky (mrakyhracek.cz)

Wader -gigant nakladač s vlečkou

Wader -gigant nakladač s vlečkou

Gigant nakladač s vlečkou Wader. Hurá na pískoviště!!! Aby na něm byla dobrá zábava, nesmí tam chybět hračky na písek.Hračka vhodná pro děti od 1 roku.Plastový dětský traktor WADER s vlekem (vlečka se dá použít i samostatně).Velikost balení: 88 x 32,5 x 33 cmHmotnost: 7,767 kgHračky Wader jsou vyrobeny z kvalitních, zdravotně nezávadných plastů, vyznačující se vysokou odolností proti poškození. Hračky Wader jsou vhodné nejen do domácností, ale i do mateřských školek. (fonetip.cz)

Wader Gigant Truck s vlečkou

Wader Gigant Truck s vlečkou

Wader Gigant Truck s vlečkou Modrožlutý truck s červenou sklápěcí korbou a odpojitelným valníkem je velkým autem se statickou nosností 150 kg a 60 kg u valníku. Kluci si mohou užít nakládání a převážení větších nákladů, jak na pískovišti, tak na zahradě. Přednosti: kvalitní zdravotně nezávadný plast Kupte dětem velký truck s vlečkou! Vhodné pro děti od 12 měsíců Materiál: plast Rozměry trucku: 55 x 36,5 x 32cm Rozměry valníku: 95 x 35 x 21cm (hracky-4kids.cz)

Traktor s vlečkou 35 cm

Traktor s vlečkou 35 cm

Traktor s vlečkou 35 cm Červený traktor Farm Tractor vyrobený z plastu je připraven pro děti od 3 let. Kluci ho mohou pouštět pomocí setrvačníku, natažením vzad a puštěním vpřed. Traktor má zapojenou vlečku světle zelené barvy, s ní má délku 35 cm. Vyberte chlapcům jeden z traktůrků! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast Rozměry: 35 x 10 x 10 cm (hracky-4kids.cz)

WADER 66300 - Gigant nakladač s vlečkou

WADER 66300 - Gigant nakladač s vlečkou

Velký traktor s valníkem - WADER 66100.  12m+ Nosnost: 100kg traktor  60kg valník Valník lze použít jako samostatný vozík. Celková délka 120 cm.  Barevné provedení se může změnit v závislosti na skladové dostupnosti. (hracky-4kids.cz)

Made Traktor s vlečkou na setrvačník

Made Traktor s vlečkou na setrvačník

Traktor Farm s vlečkou Zelený traktor je připraven pro chlapce, kteří si radi hrají se zemědělskými stroji. Kluci mohou připojit sklopný valník, nakládat, převážet a vykládat náklady. Funkčnost: světelné efekty jízdy na setrvačník zvuky motoru, klaksonu odpojitelný valník, sklopné tři strany, zvedání pomocí kličky Kupte chlapcům traktor na setrvačník! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast Celková délka: 38 cm Měřítko: 1:16  Baterie: 3 x AG13/LR44 (součást balení) Rozměr balení: 42 x 18,5 x 11,5 cm (hracky-4kids.cz)

Mochtoys Traktor s vlečkou 45cm

Mochtoys Traktor s vlečkou 45cm

Plastový traktor je ideální hračka pro děti na písek. (bambule.cz)

Traktor s vlečkou kov 25cm

Traktor s vlečkou kov 25cm

Traktor s vlečkouKovový traktor s vlečkou je dlouhý cca 25 cm. Stisknutím tlačítka na kapotě se ozve zvuk startování motoru a jízdy a současně začne blikat maják. Světlo a zvuk jsou na 3 ks baterií LR41. Traktor se pohybuje na setrvačník. Hračka se vyrábí ve 4 variantách - traktor s cisternou, žlutý přívěs, sklápěcí přívěs červený, sklápěcí přívěs šedý. Vlečky jsou s pohyblivými a otevíracími částmi. Variantu hračky zasíláme dle aktuální skladové dostupnosti. Obrázek je pouze ilustrační. Cena je za 1 ks. Materiál: kovVelikost: 25 cmVěk: 3+Určení: pro kluky (fonetip.cz)

Traktor s vlečkou plast 38cm na setrvačník

Traktor s vlečkou plast 38cm na setrvačník

Rozšiřte svoji sbírku zemědělské techniky o tento krásný traktor s vlečkou. Velikost traktoru je cca. 38 centimetrů.  Cena za 1 kus.  Varianty:  zelený červený   (mrakyhracek.cz)

Dolu Dětský traktor šlapací s vlečkou zelený

Dolu Dětský traktor šlapací s vlečkou zelený

Zelenočerný šlapací traktor s vlekem je určen dětem od 3 let, které mohou rozjet tento robustní stroj vlastní silou. Přednosti: vede děti k aktivnímu pohybu vysoce stabilní Skladba a funkčnost: přívěs je odpojitelný vyrobeno z kvalitního odolného plastu propracovanost do nejmenších detailů nehlučná profilovaná kola s ochrannou gumou proti opotřebení Kupte dětem šlapací traktor Dolu! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast Rozměry vč. přívěsu: 173x 52 x 45 cm Hmotnost: 8,7 kg Nosnost: 50 kg (hracky-4kids.cz)

Šlapací traktor Rolly Kid s vlečkou - červený

Šlapací traktor Rolly Kid s vlečkou - červený

Tento šlapací traktor se stane nejoblíbenější hračkou na zahradě. Posaď se do traktůrku a vyjeď pomáhat tatínkovi nebo mamince při sběru ovoce, listí nebo můžeš přivážet stavební materiál. Pneumatiky traktoru jsou s hrubým profilem, což umožňuje i jízdu na nerovném povrchu či v blátě.  Rozměry traktůrku (d x š x v): 142 x 47 x 52 cm Věk: 3+ (mrakyhracek.cz)

Wader Gigant nakladač s vlečkou plast 102cm

Wader Gigant nakladač s vlečkou plast 102cm

Technické údaje:Roky 03Obsah balení:Traktor Gigant nakladač s vlečkou plast 102cm Wader v krabiciPokud není uvedeno jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.Konkrétní barvu nebo druh výrobku není možné z technických důvodů zvolit, objednávce bude přidělena náhodná varianta dle skladových možností. (kokiskashop.cz)

Šlapací traktor rolly junior s vlečkou červený akční

Šlapací traktor rolly junior s vlečkou červený akční

Šlapací traktor Rolly Junior je určen malým řidičům již od 3 let.Pohon si musí děti zajistit sami pomocí šlapání, sedátko má nastavitelnou výšku a odnímatelná vlečka slouží malým pomocníkům k nakládání a převážení různých potřebných věcí, např. písku atd.Traktor je vyroben z vysoce odolného plastu, takže je určen na venkovní, ale i vnitřní užití. Barva je výrazně červená.Traktor má velká plastová kola a dopínatelný řetězový pohon. Je vybaven vyklápěcí kapotou.Rozměry: 162 x 53 x 62 cmNosnost traktoru: 100 kg (fonetip.cz)

Šlapací traktor Rolly Junior s vlečkou červený akční

Šlapací traktor Rolly Junior s vlečkou červený akční

Šlapací traktor Rolly Junior je určen malým řidičům již od 3 let. Pohon si musí děti zajistit sami pomocí šlapání, sedátko má nastavitelnou výšku a odnímatelná vlečka slouží malým pomocníkům k nakládání a převážení různých potřebných věcí, např. písku atd. Traktor je vyroben z vysoce odolného plastu, takže je určen na venkovní, ale i vnitřní užití. Barva je výrazně červená. Traktor má velká plastová kola a dopínatelný řetězový pohon. Je vybaven vyklápěcí kapotou. Rozměry: 162 x 53 x 62 cm Nosnost traktoru:… (mrakyhracek.cz)

Šlapací traktor Rolly Kid J.Deere s vlečkou - zelený

Šlapací traktor Rolly Kid J.Deere s vlečkou - zelený

Šlapací traktor Rolly Kid J.Deere s vlečkou - zelený Šlapací traktor udělá vašemu malému traktoristovi určitě radost.  Traktor můžete doplnit také o vlečku, aby si vaše dítko jízdu opravdu užilo a mohlo vozit i menší náklad jako skutečný traktorista.   (mrakyhracek.cz)

Šlapací traktor Rolly Kid s vlečkou - zeleno-červený

Šlapací traktor Rolly Kid s vlečkou - zeleno-červený

(mrakyhracek.cz)

Šlapací traktor Rolly Kid s vlečkou - zelený

Šlapací traktor Rolly Kid s vlečkou - zelený

Šlapací traktor Rolly Toys je vyroben z velmi kvalitního materiálu.Šlapací traktor Rolly Kid s přívěsným vozíkem, kola jsou plastová. Velmi vysoká kvalita plastu. Licenční výrobek, který tvarem odpovídá originálu. Vlečku lze jednoduše kdykoliv odpojit.  Děti zaujme nejen krásná vlečka ale také zajímavé moderní provedení a veselé realistické barvy. Rolly Kid šlapací traktor s vlečkou je velice odolný, stabilní a snadno se ovládá. Nosnost traktůrku: 50 kg Výška sedla je 35cm.  Rozměry: 142 x 47 x 52 cm Věk: 2,5+  Váha: 7,8… (mrakyhracek.cz)

Šlapací traktor rolly kid s vlečkou - zelený

Šlapací traktor rolly kid s vlečkou - zelený

Šlapací traktor Rolly Toys je vyroben z velmi kvalitního materiálu.Šlapací traktor Rolly Kid s přívěsným vozíkem, kola jsou plastová. Velmi vysoká kvalita plastu. Licenční výrobek, který tvarem odpovídá originálu. Vlečku lze jednoduše kdykoliv odpojit. Děti zaujme nejen krásná vlečka ale také zajímavé moderní provedení a veselé realistické barvy. Rolly Kid šlapací traktor s vlečkou je velice odolný, stabilní a snadno se ovládá.Nosnost traktůrku: 50 kgVýška sedla je 35cm. Rozměry: 142 x 47 x 52 cmVěk: 2,5+ Váha: 7,8 kgTraktor je testován na 50 kg váhu.Traktory Rolly Kids jsou určeny pro mladší děti. Není posuvné sedadlo, nemá klakson, výška sedadla je 35 cm od země. (fonetip.cz)

Šlapací traktor Rolly Kid Steyer s vlečkou-červený

Šlapací traktor Rolly Kid Steyer s vlečkou-červený

Šlapací traktor Rolly Kid Steyer s vlečkou-červený Šlapací traktor řady Rolly kid je určen pro nejmenší traktoristy, je vybaven vyklápěcí kapotou a je možné ho doplbnit o mnoho doplňků, jako třeba radlice. Je vyroben z vysoce kvalitního plastu, proto je velmi odolný a stabilní, navíc se z pohodlné sedačky snadno ovládá. Traktor je doplněn velkým odnímatelným přívěsem. Plastová kola mají snímatelný gumový pás, který lze po ojetí vyměnit. Řetěz je krytý a je možné jej podle potřeby dopnout.   Vhodné pro děti od 2 let. Rozměry: 134 x 47 x 52 cm Váha: 9… (mrakyhracek.cz)

FALK Šliapací traktor 2040B Claas Arion 410 s vlečkou

FALK Šliapací traktor 2040B Claas Arion 410 s vlečkou

Šlapací traktor Falk Claas Arion 410   Šlapací traktor Falk Claas Arion 410 od firmy Falk. Traktor využijí především děti, které rádi tráví čas na zahradě a chtějí si hrát s pískem či jinými surovinami. Traktor Falk Claas Arion 410 je plnohodnotný šlapací traktor a rozvíjí u dětí fantazii a tvořivost. Traktor má velká plastová kola a šlapací mechanismus umístěný uprostřed tak, aby šlapání bylo co nejjednoduší. Traktor je vyroben z velmi kvalitníchá plastových materiálů a zvládne i menší dětský karambol.  Parametry: - Kvalitní a odolný plast - Odpojitelný vozík - Vhodné pro děti od 2 do 5 let - Nosnos: 30 kg - Rozměry: 42 × 54 × 132 cm (hawaj.cz)

Šlapací traktor rolly kid s vlečkou - zeleno-červený

Šlapací traktor rolly kid s vlečkou - zeleno-červený

Nakupujte Šlapací traktor rolly kid s vlečkou - zeleno-červený od Fonetip.cz. (fonetip.cz)

Rolly Toys Šlapací traktor Rolly Kid s vlečkou červený

Rolly Toys Šlapací traktor Rolly Kid s vlečkou červený

Šlapací traktor Rolly Kid s vlečkou červený Šlapací traktor Rolly Kid s přívěsem od německé značky Rolly Toys je připraven pro kluky od 2 let. Šlapací traktory Rolly Toys mají na profilových kolech ochrannou gumu, která zabraňuje poškozování samotných kol. Po oježdění se dá vyměnit pouze guma a nemusíte měnit celé kolo. Díky této inovaci zaručují traktory Rolly Toys velmi dlouhou životnost. Přednosti: otevírací kapota velmi vysoká kvalita plastu propracovanost i nejmenších detailů nehlučná kolečka s ochrannou gumou extra stabilní 12 mm silná hřídel zadn… (hracky-4kids.cz)

Rolly Toys Šlapací traktor Rolly Junior s vlečkou červený

Rolly Toys Šlapací traktor Rolly Junior s vlečkou červený

Rolly Toys Šlapací traktor Rolly Junior s vlečkou červený Červený Rolly Toys Šlapací traktor s vlečkou je vhodný pro děti od tří let. Děti jsou traktorem, který se pohybuje na základě jejich vlastního pohonu motivovány k aktivnímu pohybu. Do vlečky si mohou naložit potřebný materiál pro převoz, pak stačí sednout na pohodlné sedátko a šlápnout do pedálů. Přednosti: zdařilý design vysoce odolný plast Potěšte děti krásným šlapacím traktorem Rolly Junior! Vhodné pro děti od 3 let Rozměry: 142 x 47 x 52 cm Hmotnost: 7,8 kg Barevné provedení: červená (hracky-4kids.cz)

Rolly Toys Šlapací traktor Rolly Kid s vlečkou Zelený

Rolly Toys Šlapací traktor Rolly Kid s vlečkou Zelený

Zelený šlapací traktor, kteří si malí kluci mohou řídit a pohánět vlastní silou. Traktor Zetor je silným strojem propracovaným do nejmenších detailů. Je opatřen šikovným posuvným sedátkem, regulovatelným dle věku dítěte. V zadní části má připojen přívěs. Kluci tak mohou naložit náklad a převézt ho na potřebné místo. Německá značka Rolly Toys je u těchto velkých plastových hraček zárukou vysoké kvality. Přednosti: bezpečný materiál bez příměsí kadmia a olova splňuje přísné kontroly a evropské normy EN 71-3 ochranná guma na profilovaných kolech lze lehce vyměnit díky možnosti inovace zaručuje výrobek velmi dlouhou životnost Funkčnost: otevírací kapota nehlučná kolečka extra stabilní 12 mm silná hřídel zadních kol stabilní zavěšení přední řiditelné nápravy Vyberte dětem… (hracky-4kids.cz)

Traktor velký s vlečkou plast 60cm na setrvačník v krabici…

Traktor velký s vlečkou plast 60cm na setrvačník v krabici…

0 (fonetip.cz)

Rolly Toys 012510 - Šlapací traktor Rolly Kid Steyer s vlečkou-červený

Rolly Toys 012510 - Šlapací traktor Rolly Kid Steyer s vlečkou-červený

Šlapací traktor Rolly Kid Steyer s vlečkou-červený - Rolly Toys 012510 2,5+ Plastová kola, možnost dopnutí řetězu. Snadná ovladatelnost, vysoká kvalita plastu. Testovano na zatížení 100kg. Možno doplnit o mnoho doplňků, jako (hracky-4kids.cz)

Rolly Toys 012190 - Šlapací traktor Rolly Kid J.Deere s vlečkou Zelený

Rolly Toys 012190 - Šlapací traktor Rolly Kid J.Deere s vlečkou Zelený

Šlapací traktor Rolly Kid J.Deere s vlečkou Zelený šlapací traktor, kteří si malí kluci mohou řídit a pohánět vlastní silou. Traktor John Deere je silným strojem propracovaným do nejmenších detailů. Je opatřen žlutým sedátkem s nízkou opěrkou. V zadní části má připojen přívěs. Kluci tak mohou naložit náklad a převézt ho na potřebné místo. Německá značka Rolly Toys je u těchto velkých plastových hraček zárukou vysoké kvality. Přednosti: bezpečný materiál bez příměsí kadmia a olova splňuje přísné kontroly a evropské normy EN 71-3 ochranná guma na profilovaných kolech lze lehce vyměnit díky možnosti inovace zaručuje výrobek velmi dlouhou životnost Funkčnost: otevírací kapota nehlučná kolečka extra stabilní 12 mm silná hřídel zadních kol stabilní zavěšení přední řiditelné… (hracky-4kids.cz)

Rolly Toys 012442 - Šlapací traktor Rolly Kid s vlečkou - zelený

Rolly Toys 012442 - Šlapací traktor Rolly Kid s vlečkou - zelený

Šlapací traktor Rolly Kid s vlečkou - zelený - Rolly Toys 012442 2,5+ Šlapací traktor s vlečkou z velmi kvalitního plastu. Traktor je vybaven krytým dopínatelným řetězovým pohonem, plastovými koly a je lehce ovladatelný. Vhodný pro děti od 2,5 (hracky-4kids.cz)

Traktor velký s vlečkou plast 60cm na setrvačník v krabici 75x20x20cm

Traktor velký s vlečkou plast 60cm na setrvačník v krabici 75x20x20cm

0 (mrakyhracek.cz)

Traktor s vlečkou 50cm na setrvačník se zvířátky v kleci 2ks…

Traktor s vlečkou 50cm na setrvačník se zvířátky v kleci 2ks…

Hračka je vyráběna ve více variantách. Varianta je dodávána podle aktuální skladové dostupnosti. Pokud máte zájem o konkrétní variantu, napište ji do poznámky v objednávce, pokusíme se ji zajistit.Cena za jeden kus. (fonetip.cz)

Falk 1086C Baby Princess Trac s vlečkou a lopatkou s hrabličkami

Falk 1086C Baby Princess Trac s vlečkou a lopatkou s hrabličkami

Odstrkovadlo Falk traktor Princess s valníkem   Společnost Falk myslí i na malé holčičky. Speciálně pro ně připravila serii dětských traktorů růžové barvy s označením Princess. Tyto traktory mají odpojitelný vozík, kterým můžou vozit nejrůznější materiál při hře na zahradě nebo například hračky. Součástí tohoto traktoru jsou hrabičky a lopatičky na hru s pískem.  Parametry: - Holčičí provedení - Kvalitní použité materiály - Volant pro řízení - Nosnost 30 kg - Váha: cca 3,1 kg - Rozměry: 30 × 37 × 97 cm - Země původu: Francie (hawaj.cz)

FALK Šliapací traktor Ranch Trac s vlečkou a lopatkou s hrabličkami…

FALK Šliapací traktor Ranch Trac s vlečkou a lopatkou s hrabličkami červený

Šlapací traktor Falk Ranch Trac s vlekem červený   Šlapací traktor Falk Ranch Trac s vlekem červený od firmy Falk. Traktor využijí především děti, které rádi tráví čas na zahradě a chtějí si hrát s pískem či jinými surovinami. Traktor Falk Ranch Trac s vlekem červený je plnohodnotný šlapací traktor a rozvíjí u dětí fantazii a tvořivost. Traktor má velká plastová kola a šlapací mechanismus umístěný uprostřed tak, aby šlapání bylo co nejjednoduší. Traktor je vyroben z velmi kvalitníchá plastových materiálů a zvládne i menší dětský karambol.  Parametry: - Kvalitní a odolný plast - Odpojitelný vozík - Součástí balení jsou hrabičky a lopatka pro hry s pískem - Vhodné pro děti od 2 do 5 let - Nosnos: 30 kg - Rozměry: 133 × 42 × 54 cm (hawaj.cz)

Traktor s vlečkou 50cm na setrvačník se zvířátky v kleci 2ks 2barvy v…

Traktor s vlečkou 50cm na setrvačník se zvířátky v kleci 2ks 2barvy v krabičce

Hračka je vyráběna ve více variantách. Varianta je dodávána podle aktuální skladové dostupnosti. Pokud máte zájem o konkrétní variantu, napište ji do poznámky v objednávce, pokusíme se ji zajistit. Cena za jeden kus.    (mrakyhracek.cz)

Maxi šaty s krajkovými detaily JACKLYN modré

Maxi šaty s krajkovými detaily JACKLYN modré

Maxi šaty s krajkovými detaily JACKLYN modré Produkt: GU_1925-3 Materiál: 95% polyester 5% spandex (manzara.cz)

MAXI ŠATY S DLOUHÝMI RUKÁVY KIMBERLEE námořnická modrá

MAXI ŠATY S DLOUHÝMI RUKÁVY KIMBERLEE námořnická modrá

MAXI ŠATY S DLOUHÝMI RUKÁVY KIMBERLEE námořnická modrá Produkt: YA_0996-3 Materiál: 95% polyester 5% spandex (manzara.cz)

MAXI ŠATY S DLOUHÝMI RUKÁVY JAQUELINE tmavě modré

MAXI ŠATY S DLOUHÝMI RUKÁVY JAQUELINE tmavě modré

MAXI ŠATY S DLOUHÝMI RUKÁVY JAQUELINE tmavě modré Produkt: KA_KF378-1 Materiál: 95% akryl 5% spandex (manzara.cz)

MAXI ŠATY SALSA modré

MAXI ŠATY SALSA modré

MAXI ŠATY SALSA modré Produkt: LC61013-5 Materiál: polyester spandex (manzara.cz)

MAXI ŠATY LEANDRA modré

MAXI ŠATY LEANDRA modré

MAXI ŠATY LEANDRA modré Produkt: 16523-2 Materiál: 95% akryl 5% spandex (manzara.cz)

MAXI ŠATY FARAYA modré

MAXI ŠATY FARAYA modré

MAXI ŠATY FARAYA modré Artikel: 19843 Materiál: polyester elastan (manzara.cz)

MAXI ŠATY MARY modré

MAXI ŠATY MARY modré

MAXI ŠATY MARY modré Produkt: 16201 Materiál: 95% akryl 5% spandex (manzara.cz)

MAXI ŠATY MARIYA modré

MAXI ŠATY MARIYA modré

MAXI ŠATY MARIYA modré Produkt: LC60739 Materiál: 95 % polyester 5 % spandex Délka: 172 cm Šířka v pase: 64 cm Šířka v bocích: 88 cm (manzara.cz)

MAXI ŠATY UNNA modré

MAXI ŠATY UNNA modré

MAXI ŠATY UNNA modré Produkt: 20057 Materiál: polyester spandex (manzara.cz)

Maxi šaty CASTOR modré

Maxi šaty CASTOR modré

Maxi šaty CASTOR modré Produkt: LC61774-5 Materiál: 95% Polyester 5% Spandex (manzara.cz)

SPOLEČENSKÉ ŠATY JANUARY modré

SPOLEČENSKÉ ŠATY JANUARY modré

SPOLEČENSKÉ ŠATY JANUARY modré Produkt: 19131 Materiál: polyester spandex (manzara.cz)

SPOLEČENSKÉ ŠATY BEYLA modré

SPOLEČENSKÉ ŠATY BEYLA modré

SPOLEČENSKÉ ŠATY BEYLA modré Produkt: 17807 Materiál: 95 % akryl 5 % spandex (manzara.cz)

SPOLEČENSKÉ ŠATY RATANA modré

SPOLEČENSKÉ ŠATY RATANA modré

SPOLEČENSKÉ ŠATY RATANA modré Produkt: LC22334-2 Materiál: 95 % polyester 5 % spandex Délka: 84 cm (M), 86 cm (L) Šířka v pase: 64 cm (M), 66 cm (L) Šířka v bocích: 90 cm (M), 92 cm (L) (manzara.cz)

SPOLEČENSKÉ ŠATY HERA modré

SPOLEČENSKÉ ŠATY HERA modré

SPOLEČENSKÉ ŠATY HERA modré Produkt: 17878 Materiál: akryl spandex Délka: 135 cm (S, M, L, XL) Šířka v pase: 62 cm (S), 66 cm (M), 70 cm (L), 74 cm (XL) Šířka v bocích: 85 cm (S), 89 cm (M), 93 cm (L), 97 cm (XL) (manzara.cz)

MAXI ŠATY MILENA svetlě modré

MAXI ŠATY MILENA svetlě modré

MAXI ŠATY MILENA svetlě modré Produkt: LC6809-4 Materiál: 95% polyester 5% spandex (manzara.cz)

Maxi šaty ZAYA tmavě modré

Maxi šaty ZAYA tmavě modré

Maxi šaty ZAYA tmavě modré Produkt: LC61484-5 Materiál: 95% polyester 5% spandex (manzara.cz)

PROUŽKOVANÉ MAXI ŠATY MADELEINE modré

PROUŽKOVANÉ MAXI ŠATY MADELEINE modré

PROUŽKOVANÉ MAXI ŠATY MADELEINE modré Produkt: YA_100001-1 Materiál: 95% polyester 5% spandex (manzara.cz)

SPOLEČENSKÉ ŠATY DULCIE modré

SPOLEČENSKÉ ŠATY DULCIE modré

SPOLEČENSKÉ ŠATY DULCIE modré Produkt: WT6040 Materiál: polyester spandex (manzara.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít