Modré pánské bambusové tričko ZOOT Original Lovec

Modré pánské bambusové tričko ZOOT Original Lovec

Modré pánské bambusové tričko ZOOT Original Lovec

Lovec, dravec, nadsamec. Buďte originál a můžete mít vše, na co si jen vzpomenete. Typ: pánské tričko z bambusového vlákna s krátkým rukávem, kulatým výstřihem a potiskem Barva: modrá, černá Motiv potisku: nápis Materiál: 70 % bambusová viskóza, 30 % organická bavlna Vlastnosti materiálu: pružný, prodyšný, příjemný, odolný Praní: 30 °C Něco skvělého: materiál z přirozeně udržitelného bambusu Rozměry pro vel. L: délka - 73 cm (ZOOT.cz)

Bílé dámské bambusové tričko ZOOT Original Jsem srdcař

Bílé dámské bambusové tričko ZOOT Original Jsem srdcař

Život je vysoká hra. Takže se ani se nepokoušejte toto srdcové eso skrývat v rukávu a pro jistotu rovnou vyložte karty na stůl. Ruku na srdce, pokud to totiž uděláte až s křížkem po funuse, budete zelená závistí a z celé hry budete mít tak akorát velké kulové. Typ: dámské tričko z bambusového vlákna s krátkým rukávem s ohrnutým lemem, kulatým výstřihem a potiskem Barva: bílá, černá Motiv potisku: srdce Materiál : 70 % bambusová viskóza, 30 % organická bavlna Vlastnosti materiálu: pružný, prodyšný, příjemný, odolný Praní: 30 °C Něco skvělého: materiál z přirozeně udržitelného bambusu Rozměry pro vel. M: délka - 67 cm (ZOOT.cz)

Modré pánské tričko ZOOT Original Namornik

Modré pánské tričko ZOOT Original Namornik

Typ: pánské tričko s krátkým rukávem, kulatým výstřihem a potiskem Barva: modrá, bílá Vzor: nápis Materiál: 100 % organická bavlna Vlastnosti materiálu: příjemný, elastický, prodyšný Praní: 30 °C Něco skvělého: tričko je vyrobeno za férových pracovních podmínek a ekologicky podle certifikátu FWF ( Fair Wear Foundation) Rozměry pro vel. L: délka - 75 cm (ZOOT.cz)

Modré pánské tričko ZOOT Originál Moje žena

Modré pánské tričko  ZOOT Originál Moje žena

Neostýchejte se. Vždyť je to pravda. Chodíte domů včas. Jídlo vždycky pochválíte. Nechrápete. Jste zkrátka báječný muž pro svou ženu. Tak ať to všichni ví! A vy byste měl vědět, že triko bylo vyrobeno ve férových pracovních podmínkách podle FWF . Materiál: 100 % organická bavlna Rozměry pro vel. L: délka - 74 cm šířka ramen - 47 cm Praní: 30 °C (ZOOT.cz)

Modré pánské tričko ZOOT Originál Rád soulodím

Modré pánské tričko ZOOT Originál  Rád soulodím

Oční kontakt, pevné sevření, náhlé zvlhnutí a obezřetnost, aby se nestala nehoda. Ne, to není začátek něčeho dětem nepřístupné. Zde se jedná o soulodění. Vodákům zdar! Typ: pánské triko s potiskem a krátkým rukávem Barva: tmavě modrá, světle modrá, bílá Potisk: opice Materiál : 100 % organická bavlna Vlastnosti materiálu: pohodlný, savý Praní: 30 °C Něco nepřehlédnutelného: originální potisk Rozměry pro vel. L: délka - 72 cm (ZOOT.cz)

Uživatele, kteří hledají "Modré pánské bambusové tričko ZOOT Original Lovec" se dívají také na:

"ariel original 6
Pánské plyšové papuče
Boty mustang pánské
Nike air max command pánské

Tmavě modré pánské tričko ZOOT Originál Kotva

Tmavě modré pánské tričko ZOOT Originál Kotva

Velikosti odpovídají klasickým evropským velikostem. Ve jménu kotvy! Námořnické motivy byly odjakživa cool. Tmavě modré tričko s kotvou skvěle doplní váš ohoz do práce i na pivo. ZOOT Originál tentokrát zamířil do vodáckých vod a vtipně se trefuje do všech legendárních příběhů spojených s legrací na vlnách. Materiál : 100 % organická bavlna Praní : 40 °C (ZOOT.cz)

Modré dámské tričko ZOOT Originál Ráda soulodím

Modré dámské tričko ZOOT Originál Ráda soulodím

Oční kontakt, pevné sevření, náhlé zvlhnutí a obezřetnost, aby se nestala nehoda. Ne, to není začátek něčeho dětem nepřístupné. Zde se jedná o soulodění. Vodákům zdar! Typ: dámské tričko s potiskem a krátkým rukávem Barva: tmavě modrá, světle modrá, bílá Potisk: nápis, pádla Materiál : 100 % organická bavlna Vlastnosti materiálu: pohodlný, savý Praní: 30 °C Něco nepřehlédnutelného: originální potisk Rozměry pro vel. M: délka - 65 cm (ZOOT.cz)

Bílé pánské tričko ZOOT Original Plamenak

Bílé pánské tričko ZOOT Original Plamenak

Typ: pánské tričko s krátkým rukávem, kulatým výstřihem a potiskem Barva: bílá, růžová Vzor: plameňák Materiál: 100 % organická bavlna Vlastnosti materiálu: příjemný, elastický, prodyšný Praní: 30 °C Něco skvělého: tričko je vyrobeno za férových pracovních podmínek a ekologicky podle certifikátu FWF ( Fair Wear Foundation) Rozměry pro vel. L: délka - 75 cm (ZOOT.cz)

Bílé pánské tričko ZOOT Original Kaktus

Bílé pánské tričko ZOOT Original Kaktus

Typ: pánské tričko s krátkým rukávem, kulatým výstřihem a potiskem Barva: bílá, černá Vzor: kaktus Materiál: 100 % organická bavlna Vlastnosti materiálu: příjemný, elastický, prodyšný Praní: 30 °C Něco skvělého: tričko je vyrobeno za férových pracovních podmínek a ekologicky podle certifikátu FWF ( Fair Wear Foundation) Rozměry pro vel. L: délka - 75 cm (ZOOT.cz)

Bílé pánské tričko ZOOT Originál Hřiště

Bílé pánské tričko ZOOT Originál Hřiště

Velikosti odpovídají klasickému evropskému číslování. Konec první třetiny, čas na oživení taktiky. Rozumíme všichni? Ok, tak zpátky na led, kucí! Materiál: 100 % organická bavlna Rozměry pro vel. L.: délka - 73 cm šířka ramen - 47 cm Praní: 30 °C (ZOOT.cz)

Pánské tričko ZOOT Originál I ♥ KOCOVINA

Pánské tričko ZOOT Originál I ♥ KOCOVINA

Láska a nenávist mají k sobě tak blízko! Kdo by ji neznal – tu kočičku, která se k vám něžně schoulí vždycky nad ránem po propité noci, a vy máte pocit, že je to spíš desetimetrový balvan, pod který se nějakým nedopatřením dostala vaše hlava i žaludek. A přesto je vám souzeno potkat ji zas a znovu. Inu, láska a nenávist mají k sobě tak blízko... Tričko může být vaší ironickou oslavou alkoholismu nebo třeba vtipným dárkem pro kamaráda :) Tak na šťastný Nový rok! Sněhově bílé triko je vyrobené z kvalitní příjemné bavlny a na zadní straně je drobný nápis ZOOT . Rozměry: délka (měřeno od lemu u ramen) šířka (měřeno u dolního lemu) obvod rukávu (měřeno u dolního lemu rukávu) S: 66-49-36 cm M: 70-53-41 cm L: 72-55-42 cm XL: 75-60-44 cm XXL: 78-63-46 cm Materiál : - 100% bavlna Praní: -… (ZOOT.cz)

Bílé pánské tričko ZOOT Original Sputnik

Bílé pánské tričko ZOOT Original Sputnik

Tady není místo pro žádné Lajky. Typ: pánské tričko s krátkým rukávem, kulatým výstřihem a potiskem Barva: bílá, modrá, oranžová Potisku: Sputnik Materiál : 100 % organická bavlna Vlastnosti materiálu: pružný, prodyšný, příjemný, stálobarevný Praní: 30 °C Rozměry pro vel. L: délka - 75 cm (ZOOT.cz)

Bílé pánské tričko ZOOT Originál Jarda

Bílé pánské tričko ZOOT Originál Jarda

Velikosti odpovídají klasickému evropskému číslování. „Řekl někdo Jarda? Já ho miluju! Jarda je totiž bůh!" „Ježiš, nechovej se jak malej Jarda... ...radši se podle něj učeš." Buďte originální. Oblečte triko, které rozesměje i naprostého hokejového laika. Materiál: 100 % organická bavlna Rozměry pro vel. L.: délka - 73 cm šířka ramen - 46 cm Praní: 30 °C (ZOOT.cz)

Hnědé pánské tričko ZOOT Originál Nakrmit

Hnědé pánské tričko ZOOT Originál Nakrmit

Nebuďte už nikdy protivný kvůli tomu, že máte hlad. Nyní už nemusíte! S tímto trikem to všem bude jasné a ten, kdo nechce riskovat rozzuřeného medvěda, tak se postará o vaše nasycení. Materiál: 100 % organická bavlna Praní: 30 °C (ZOOT.cz)

Bílé pánské tričko ZOOT Originál Kozy

Bílé pánské tričko ZOOT Originál Kozy

Jedna je dobrá, dvě jsou lepší! Kdo by je neměl rád? Vyjádřete své sympatie VKUSNÝM tričkem. Triko je vyrobené z kvalitní příjemné bavlny a na zadní straně je drobný nápis ZOOT . Triko je potištěné kvalitním sítotiskem. Materiál : 100% bavlna Rozměry pro velikost M: délka - 70 šířka ramen - 50 cm Praní: 40°C Doporučeno prát naruby. (ZOOT.cz)

Šedé pánské tričko ZOOT Originál Šodó

Šedé pánské tričko ZOOT Originál Šodó

Zn.: Spěchá! Pokud hledáte chybějící ingredienci pro dokonale vyváženou chuť vašeho života, dejte si především pozor, abyste nepřebral. A když už nějakou vhodnou blaženě najdete, buďte ostražití při přidávání dalších a dalších. Jistě si ještě vzpomenete, že i ve školní jídelně vám posléze bylo tak akorát těžko. Přičemž my vám samozřejmě přejeme hodně štěstí! Materiál: 100 % organická bavlna Praní: 30 °C (ZOOT.cz)

Bílé pánské tričko ZOOT Original Indian

Bílé pánské tričko ZOOT Original Indian

Typ: pánské tričko s krátkým rukávem, kulatým výstřihem a potiskem Barva: bílá, černá Vzor: nápis Materiál: 100 % organická bavlna Vlastnosti materiálu: příjemný, elastický, prodyšný Praní: 30 °C Něco skvělého: tričko je vyrobeno za férových pracovních podmínek a ekologicky podle certifikátu FWF ( Fair Wear Foundation) Rozměry pro vel. L: délka - 75 cm (ZOOT.cz)

Černé pánské tričko ZOOT Originál ZLO

Černé pánské tričko ZOOT Originál ZLO

Takzvaný pure evil neboli čisté zlo je nová lepková ingredience do našeho zlověstného smoothie koktejlu vyrobeného z hejtu, lenosti, podlosti, fatalismu a zafixované nudy. Podávejte s kanadskou omeletou posypanou žertem. Barva: černá, bílá Vzor: potisk Materiál: 100 % organická bavlna Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, měkký Praní: 30 °C Něco extra: styl Rozměry pro vel. L: délka - 74 cm (ZOOT.cz)

Šedé pánské tričko ZOOT Originál Eagle

Šedé pánské tričko ZOOT Originál Eagle

Lidová dravost hory přenáší. Odpoutejte se od přízemnosti a nechte se unést na křídlech současných a budoucích lásek, pro které si kroužíte nad místní krajinou. Bude to úlet! Barva: šedá, černá Vzor: orel Střih: rovný Materiál: 100 % organická bavlna Vlastnosti materiálu: jemný, prodyšná, elastický Praní: 30 °C Něco extra: super potisk (ZOOT.cz)

Bílé pánské tričko ZOOT Originál Ledoborec

Bílé pánské tričko ZOOT Originál Ledoborec

Materiál: 100 % organická bavlna Praní: 30 °C (ZOOT.cz)

Černé pánské tričko ZOOT Originál Fibonacci

Černé pánské tričko ZOOT Originál Fibonacci

Tomuto říkáme wow. Aneb umění z jiné dimenze. Materiál: 100 % bavlna Rozměry pro velikost L: délka - 73 cm šířka ramen - 46 cm Praní: 30 °C (ZOOT.cz)

Bílé pánské tričko ZOOT Originál Lev

Bílé pánské tričko ZOOT Originál Lev

Dříme ve vás zvíře? My to věděli. Pochlubte se světu, že se umíte bít jako lev a máte výstavní hřívu (alespoň na triku). Vtipné designy, fair trade materiály, ideální obdarování. To všechno představuje ZOOT Originál . Už máte kousek podle svého gusta? Materiál : 100% organická bavlna Rozměry pro vel.L : délka - 71 cm šířka ramen - 46 cm Praní : 30° C (ZOOT.cz)

Černé pánské tričko ZOOT Originál Joker

Černé pánské tričko ZOOT Originál Joker

Tmavé oční stíny, bílá tvář a červeně namalovaná ústa. Ano už je tady ... váš oblíbený záporák z cechu klaunů. Je pravda, že mu přijde místo nafukování balónků a jízdy na jednokolce zábavnější vyhazovat věci do vzduchu, ale co. Takového protivníka už našemu oblíbenému netopýřímu hrdinovi vymysleli! Materiál: 100 % bavlna Rozměry vel. L: šířka ramen - 48 cm šířka hrudníku - 53 cm délka - 71 cm Praní: 30 °C (ZOOT.cz)

Bílé pánské tričko ZOOT Original Banan

Bílé pánské tričko ZOOT Original Banan

Typ: pánské tričko s krátkým rukávem, kulatým výstřihem a potiskem Barva: bílá, černá, žlutá Vzor: banány Materiál: 100 % organická bavlna Vlastnosti materiálu: příjemný, elastický, prodyšný Praní: 30 °C Něco skvělého: tričko je vyrobeno za férových pracovních podmínek a ekologicky podle certifikátu FWF (Fair Wear Foundation) Rozměry pro vel. L: délka - 75 cm (ZOOT.cz)

Šedé pánské tričko ZOOT Originál Pivo

Šedé pánské tričko ZOOT Originál Pivo

Jděte do sebe a chlaďte svou žáhu protentokrát na úrovni. A to proto, že kolik jazyků „umíte“, tolik piv si můžete dát. Náhoda? Typ: pánské triko s krátkým rukávem, kulatým výstřihem a potiskem Barva: šedá, bílá, oranžová Potisk: nápisy ve tvaru sklenice a pivní čepice Materiál : 100 % organická bavlna Vlastnosti materiálu: pružný, prodyšný, příjemný Praní: 30 °C Něco osvěžujícího: motiv potisku Rozměry pro vel. L: délka - 74 cm (ZOOT.cz)

Bílé pánské tričko ZOOT Original Nenalívat

Bílé pánské tričko ZOOT Original Nenalívat

Na začátku večírku vypadáte roztomile, nevinně a hravě! Po půlnoci se však obrací karta a stáváte se nebezpečným stvořením. Pokud nemáte v úmyslu startup hororové reality show, doporučujeme bezpečnostní plán na triko. Typ: pánské tričko s krátkým rukávem, kulatým výstřihem a potiskem Barva: bílá, modrá, oranžová Motiv potisku: Gremlin, nápis Materiál : 100 % organická bavlna Vlastnosti materiálu: pružný, prodyšný, příjemný, stálobarevný Praní: 30 °C Rozměry pro vel. L: délka - 75 cm (ZOOT.cz)

Bílé pánské tričko ZOOT Originál Angličáky

Bílé pánské tričko ZOOT Originál Angličáky

Na káry. Pokud nechcete mít doma Itálii a ze srdce si přejete, aby to šlapalo pěkně jako švýcarské hodinky, pořiďte si toto triko. Proč? Protože lepší angličák na triku, než španělský ptáček na triku. Materiál: 100 % organická bavlna Praní: 30 °C (ZOOT.cz)

Bílé pánské tričko ZOOT Originál Beer

Bílé pánské tričko ZOOT Originál Beer

Antioxidant sem, stabilizátor tam. Éčko tamhle, glutamát vedle. Proč ale pro dnešek nedat před chemickými sloučeninami přednost těm na přírodní bázi? Typ: pánské tričko s krátkým rukávem, kulatým výstřihem a potiskem Barva: bílá, černá Motiv potisku: chemické látky, nápis Materiál : 100 % organická bavlna Vlastnosti materiálu: pružný, prodyšný, příjemný, stálobarevný Praní: 30 °C Něco originálního: potisk Rozměry pro vel. L: délka - 75 cm (ZOOT.cz)

Bílé pánské tričko ZOOT Original Offline

Bílé pánské tričko ZOOT Original Offline

Typ: pánské tričko s krátkým rukávem, kulatým výstřihem a potiskem Barva: bílá, zelená Vzor: nápis, listy Materiál: 100 % organická bavlna Vlastnosti materiálu: příjemný, elastický, prodyšný Praní: 30 °C Něco skvělého: tričko je vyrobeno za férových pracovních podmínek a ekologicky podle certifikátu FWF (Fair Wear Foundation) Rozměry pro vel. L: délka - 75 cm (ZOOT.cz)

Šedozelené pánské tričko ZOOT Originál Nakŕmiť

Šedozelené pánské tričko ZOOT Originál Nakŕmiť

Nebuďte už nikdy protivný kvůli tomu, že máte hlad. Nyní už nemusíte! S tímto trikem to všem bude jasné a ten kdo nechce riskovat rozzuřeného medvěda, tak se postará o vaše nasycení. Materiál: 100 % organická bavlna Praní: 30 °C (ZOOT.cz)

Tmavě šedé pánské tričko ZOOT Originál Velryba

Tmavě šedé pánské tričko  ZOOT Originál Velryba

Malé rybníčky nejsou nic pro vás. Plavete s velkými rybami a žraloků se jen tak nezaleknete. Kdo ve vás pozná velkou rybu, bude se vás snažit ulovit. Návnada se připravuje. Barva: šdá, žíhaná Vzor: velrba Střih: rovný Materiál: 100 % organická bavlna Vlastnosti materiálu: jemný, prodyšná, elastický Praní: 30 °C Něco extra: super potisk (ZOOT.cz)

Bílé pánské tričko ZOOT Originál Udělal jsem se

Bílé pánské tričko ZOOT Originál Udělal jsem se

Taky už se vám stala tahle "malá nehoda"? Nestyďte se za to a vyvěste si to hrdě na triko. Originální design made by ZOOT (nejen) pro všechny vodáky. Navíc z příjemné kvalitní bavlny , která těch "udělání" přežije víc než váš věrný dřevěný vor. Materiál: 100% bavlna Praní: 40°C Triko je potištěné kvalitním sítotiskem , před žehlením ho ale obraťte naruby. (ZOOT.cz)

Šedé pánské tričko ZOOT Originál Více slivovice

Šedé pánské tričko ZOOT Originál  Více slivovice

Pro výběr té správné velikosti, přikládáme tabulku číslování. Začíná to jedním panákem na vypálení červa, když vás bolí v krku, končí to však ponejvíce ponořením do slivovice. Typ: pánské triko s krátkým rukávem Barva: šedá, černá Vzor: bača Materiál: 100 % organická bavlna Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, měkký Praní: 30 °C Rozměry pro vel. L : délka - 73 cm (ZOOT.cz)

Bílé pánské tričko ZOOT Originál Nepiju Koštuju

Bílé pánské tričko ZOOT Originál Nepiju Koštuju

Párty triko a vlastně triko na každou situaci, protože nikdy nevíte, kdy bude třeba lidem vysvětlit jak to vlastně máte! Zkrátka workoholický sommeliér. Typ: pánské triko s potiskem a krátkým rukávem Barva: bílá, modrá, červená Potisk: moravský vzor, nápis Materiál : 100 % organická bavlna Vlastnosti materiálu: pohodlný, savý Praní: 30 °C Něco nepřehlédnutelného: originální potisk Rozměry pro vel. L: délka - 72 cm (ZOOT.cz)

Bílé pánské tričko ZOOT Original Jsem srdcař

Bílé pánské tričko ZOOT Original Jsem srdcař

Život je vysoká hra. Takže se ani se nepokoušejte toto srdcové eso skrývat v rukávu a pro jistotu rovnou vyložte karty na stůl. Ruku na srdce, pokud to totiž uděláte až s křížkem po funuse, budete zelený závistí a z celé hry budete mít tak akorát velké kulové. Typ: pánské tričko s kulatým výstřihem a krátkým rukávem Barva: bílá, černá Materiál : 100 % organická bavlna Vlastnosti materiálu: příjemný, elastický Praní: 30 °C Něco, co si vezmete k srdci: originální potisk Rozměry pro vel. L: délka - 70 cm (ZOOT.cz)

Bílé pánské tričko ZOOT Originál Všechno znám

Bílé pánské tričko ZOOT Originál Všechno znám

Tak buď jste zámečník, rapper, digitální nomád nebo slavný hokejista z Nagana. Ať už je to jakkoli, snědli jste všechnu moudrost světa a k tomu ještě vtipnou kaši, takže z toho vznikla nevídaná pastva pro oči a lahodný kousek do šatníku. Typ: pánské tričko s krátkým rukávem, kulatým výstřihem a potiskem Barva: bílá, černá Motiv potisku: nápis Materiál : 100 % organická bavlna Vlastnosti materiálu: pružný, prodyšný, příjemný, stálobarevný Praní: 30 °C Něco originálního: potisk Rozměry pro vel. L: délka - 75 cm (ZOOT.cz)

Bílé pánské tričko ZOOT Originál Offline lines

Bílé pánské tričko ZOOT Originál Offline lines

Máte už po krk všeho toho internetového surfování, e-mailových vodopádů, nalíčených ok záludných sociálních sítí a gejzírů požadavků a povinností, které s mocnou silou vyvěrají na povrch zemský a nejsou k zastavení? Hoďte to za hlavu a vypněte. Přihoďte do svého lahodného nápoje o jednu kostku ledu navíc a nechte své hladinky čeřit tím, čím si nejvíc ze srdce přejete. Typ: pánské triko s krátkým rukávem, kulatým výstřihem a potiskem Barva: bílá, modrá Potisk: modré linky, nápis Materiál : 100 % organická bavlna Vlastnosti materiálu: pružný, prodyšný, příjemný Praní: 30 °C Něco osvobozujícího: smysl potisku Rozměry pro vel. L: délka - 74 cm (ZOOT.cz)

Černé pánské tričko ZOOT Originál Už tam budem

Černé pánské tričko ZOOT Originál Už tam budem

Ano. I cesta je leckdy skutečným cílem. Nabízí se však jedna stará dobrá a někdy i řečnická otázka. „Už tam budem?“ Typ: pánské tričko s krátkým rukávem, kulatým výstřihem a potiskem Barva: černá, oranžová, žlutá Potisk: trabant s nákladem, nápis Materiál : 100 % organická bavlna Vlastnosti materiálu: pružný, prodyšný, příjemný Praní: 30 °C Něco, v čem se skrývá spousta energie sbalené na cesty: motiv potisku Rozměry pro vel. L: délka - 74 cm (ZOOT.cz)

Šedé pánské tričko ZOOT Originál Bych blil

Šedé pánské tričko ZOOT Originál Bych blil

Zvedá se vám kufr, už když shazujete první nohu z postele? Ať už je to zbytkáčem z předchozí noci nebo nechutí ke společenským aktivitám, ukažte to radši na tričku než činoherním představením. Barva: šedá, černá Vzor: potisk Materiál: 100 % organická bavlna Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, měkký Praní: 30 °C Něco extra: no přeci vtipný potisk Rozměry pro vel. L: délka - 74 cm (ZOOT.cz)

Šedé pánské tričko ZOOT Originál Beer, please

Šedé pánské tričko ZOOT Originál Beer, please

Desítku, dvanáctku či polotmavé? Tohle tričko vám prokáže medvědí službu tím, že za vás objedná, když vám dojdou slova. Nejen chvály. Barva: šedá, černá Vzor: medvěd s pivem Střih: rovný Materiál: 100 % organická bavlna Vlastnosti materiálu: jemný, prodyšná, elastický Praní: 30 °C Něco extra: super potisk (ZOOT.cz)

Šedé pánské tričko ZOOT Originál Nej táta

Šedé pánské tričko ZOOT Originál Nej táta

Nejsrandovnější, nejchytřejší, nejmoudřejší, nejzkušenější...zkrátka nejlepší táta! Ať už si to myslíte o sobě, o svém tátovi, či si myslíte, že budete jednou nej táta, tak pak pro vás ZOOT Originál přichystal tohle super triko! Materiál: 100% bavlna Rozměry pro velikost L: šířka v ramenou - 45 cm délka - 70 cm Praní: 30°C (ZOOT.cz)

Bílé pánské tričko ZOOT Originál Malý princ

Bílé pánské tričko ZOOT Originál Malý princ

Některým mužům lze těžko poznat něco na očích, jelikož mají hlavu někde v oblacích. Ale kdoví, třeba zrovna hledají svoji planetu nebo svoji květinu. Leč nenechte se zmást, někdy i ten, kdo se schovává za beránky je ve skutečnosti krvelačný lovec. Barva: bílá, černá, modrá, žlutá Střih: rovný, volnější, s krátkým rukávem Materiál : 100 % organická bavlna Vlastnosti materiálu: příjemný, elastický Praní: 30 °C Něco, co vás dostane: originální potisk k zamyšlení (ZOOT.cz)

Hnědé pánské tričko ZOOT Original Šikmá věž

Hnědé pánské tričko ZOOT Original Šikmá věž

Ať už jste Texas Rendžr, fitness guru nebo pouhý milovník italských pamětihodností, vaše silná a stylová podpora si zaslouží o jeden origoš kousek v šatníku navíc. Typ: pánské tričko s krátkým rukávem, kulatým výstřihem a potiskem Barva: hnědá, červená, bílá Motiv potisku: Strážce vesmíru, šikmá věž v Pise Materiál : 100 % organická bavlna Vlastnosti materiálu: pružný, prodyšný, příjemný, stálobarevný Praní: 30 °C Rozměry pro vel. L: délka - 75 cm (ZOOT.cz)

Bílé pánské tričko ZOOT Originál Jsem kanec

Bílé pánské tričko ZOOT Originál Jsem kanec

Mohlo by se zdát, že hážem perly sviním, skutečnost je taková, že vás máme vykresleného jako pěkného divocha. V tomto tričku si své teritorium vytyčíte na to tata. Nespoutaná divočina teprve začíná! Barva: bílá, černá Vzor: kanec Střih: rovný Materiál: 100 % organická bavlna Vlastnosti materiálu: jemný, prodyšná, elastický Praní: 30 °C Něco extra: super potisk (ZOOT.cz)

Šedé pánské tričko ZOOT Originál Pocket Černá

Šedé pánské tričko ZOOT Originál Pocket Černá

S kapsou je všechno lepší – můžete do ní kdekoho strčit, nebo v ní mít třeba pohovor do nové práce. A stejně jako se "strčit někoho do kapsy" neříká doslova (kdo by se s tím šil), není ani tahle kapsa tak úplně "doslova" kapsa – je to totiž originální potisk od ZOOT Originál. Ten je natištěný na triko, které pro nás ušila belgická značka eko-módy Stanley & Stella . Je vyrobené z moc příjemné organické česané bavlny , která se získává speciálním postupem – češe se a češe, dokud nezůstane jen ta nejkvalitnější . Triko je vyrobené ve férových pracovních podmínkách a ekologicky podle certifikátu FWF (Fair Wear Foundation) a mezinárodního standardu GOTS (Global Organic Textile Standard). Materiál: 100 % organická česaná bavlna (155 GSM) Praní: 30 °C Tričko je potištěné kvalitním… (ZOOT.cz)

Černé pánské tričko ZOOT Original Polygon heart

Černé pánské tričko ZOOT Original Polygon heart

Láska je jako lepící páska. Občas se zašmodrchá, ale dokáže spoustu věcí udržet pospolu. Tak se tomu nebraňte a už se taky k někomu přilepte. Typ: pánské tričko s krátkým rukávem, kulatým výstřihem a potiskem Barva: černá, šedá Motiv potisku: origami srdce Materiál : 100 % organická bavlna Vlastnosti materiálu: pružný, prodyšný, příjemný, odolný Praní: 30 °C Něco roztomilého: potisk Rozměry pro vel. L: délka - 85 cm (ZOOT.cz)

Bílé pánské tričko ZOOT Originál Super táta

Bílé pánské tričko  ZOOT Originál Super táta

NĚCO za NĚCO. Otcovská láska a jeho péče a starostlivost si zaslouží odměnu. ZOOT Originál vám vychází vstříc s nápadem, jak mu říct, že je prostě Super Táta. Materiál: 100 % organická bavlna Praní: 30 °C (ZOOT.cz)

Bílé pánské tričko ZOOT Originál Dáme desetiminutovku?

Bílé pánské tričko ZOOT Originál Dáme desetiminutovku?

Zadání je jasné? Tentokrát to bude rychlovka. Tak si to pěkně spočítejte, ať můžete dostat jedničku. Typ: pánské tričko s krátkým rukávem, kulatým výstřihem a potiskem Barva: bílá, černá Motiv potisku: nápis Materiál : 100 % organická bavlna Vlastnosti materiálu: pružný, prodyšný, příjemný, stálobarevný Praní: 30 °C Něco originálního: potisk Rozměry pro vel. L: délka - 75 cm (ZOOT.cz)

Šedé pánské tričko ZOOT Originál Lovu zdar

Šedé pánské tričko ZOOT Originál Lovu zdar

Vyrazte na loveckou sezónu řádně vybavení! Tenhle kousek od ZOOT Originál má pořádný potenciál, tak jej nepásněte. Materiál: 100 % organická bavlna Praní: 30 °C (ZOOT.cz)

Vínové pánské tričko ZOOT Originál Nejsu pražák

Vínové pánské tričko ZOOT Originál Nejsu pražák

Odkaď jsi ty? Ukažte, že se svět netočí jen kolem mostu, hradu, metra a náplavky! Volnější vínové tričko je ušité z organické bavlny, díky kterému budete v naprostém pohodlí. Materiál : 100% organická bavlna Rozměry vel. L : délka - 73 cm šířka ramen - 47 cm Perte na 30 °C . Tento text nepsal Pražák. (ZOOT.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít