Modré lesklé lodičky na vysokém podpatku Tamaris

Modré lesklé lodičky na vysokém podpatku Tamaris

Modré lesklé lodičky na vysokém podpatku Tamaris

Kalhoty, sukně či šaty, s čímkoliv můžete sladit tyto boty. Nebojte se, nikdy vás nezklamou a budete s nimi vždy dámou. Typ: lesklé lodičky na vysokém podpatku Barva: tmavě modrá Zapínání: bez zapínání Materiál: vnější část - syntetika vnitřní část - textil, syntetika podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: odolný, pevný, lehce omyvatelný Něco báječného: extra pohodlná a měkká stélka Rozměry pro vel. 37: výška podpatku - 9,5 cm (ZOOT.cz)

Krémové lesklé lodičky na vysokém podpatku Tamaris

Krémové lesklé lodičky na vysokém podpatku Tamaris

Kalhoty, sukně či šaty, s čímkoliv můžete sladit tyto boty. Nebojte se, nikdy vás nezklamou a budete s nimi vždy dámou. Typ: lesklé lodičky na vysokém podpatku Barva: krémová Zapínání: bez zapínání Materiál: vnější část - syntetika vnitřní část - textil, syntetika podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: odolný, pevný, lehce omyvatelný Něco báječného: extra pohodlná a měkká stélka Rozměry pro vel. 37: výška podpatku - 9,5 cm (ZOOT.cz)

Béžové lesklé lodičky na vysokém podpatku Tamaris

Béžové lesklé lodičky na vysokém podpatku Tamaris

Exkluzivní momenty si žádají exkluzivní modely. A v těchto lodičkách s klasickým ladným tvarem naděláte tolik parády, že tomu snad ani sama neuvěříte. A díky revoluční technologii pro chůzi v botách na vysokém podpatku „Tamaris Heart & Sole“ si navíc budete blaženě užívat dokonalého komfortu. Tamaris. Ze srdce pro vás. Typ: lesklé lodičky na vysokém podpatku Barva: béžová Materiál: vnější část - syntetika vnitřní část - textil, syntetika stélka - pravá kůže, textil podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: odolný, pevný, kvalitní, lesklý Specifikace: - technologie speciální odnímatelné stélky „Tamaris Heart & Sole“ , která uleví noze v nejdůležitějších tlakových bodech a umožní nosit boty na podpatku pohodlně celý den - tři oblasti stélky pro přirozenou polohu nohy, rovnoměrně rozložené… (ZOOT.cz)

Černé lesklé lodičky na vysokém podpatku Tamaris

Černé lesklé lodičky na vysokém podpatku Tamaris

Kalhoty, sukně či šaty, s čímkoliv můžete sladit tyto boty. Nebojte se, nikdy vás nezklamou a budete s nimi vždy dámou. Typ: lesklé lodičky na vysokém podpatku Barva: černá Zapínání: bez zapínání Materiál: vnější část - syntetika vnitřní část - textil, syntetika podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: odolný, pevný, lehce omyvatelné Něco báječného: extra pohodlná a měkká stélka Rozměry pro vel. 37: výška podpatku - 9,5 cm (ZOOT.cz)

Červené lesklé lodičky na vysokém podpatku Tamaris

Červené lesklé lodičky na vysokém podpatku Tamaris

Exkluzivní momenty si žádají exkluzivní modely. A v těchto lodičkách s klasickým ladným tvarem naděláte tolik parády, že tomu snad ani sama neuvěříte. A díky revoluční technologii pro chůzi v botách na vysokém podpatku „Tamaris Heart & Sole“ si navíc budete blaženě užívat dokonalého komfortu. Tamaris. Ze srdce pro vás. Typ: lesklé lodičky na tlustém podpatku a páskem kolem kotníku Barva: červená Zapínání: pásek kolem kotníku Materiál: vnější část - syntetika vnitřní část - textil, syntetika stélka - syntetika podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: odolný, pevný, kvalitní, hladký Specifikace: - technologie Touch it - optimální pohodlí při nošení díky měkké a komfortní stélce, která se po krátkém čase přizpůsobí vašim nohám - ANTIslide - patentovaná technologie zaručuje díky… (ZOOT.cz)

Černé lodičky na vysokém podpatku Tamaris

Černé lodičky na vysokém podpatku Tamaris

Typ: lodičky na vysokém podpatku Barva: černá, zlatá Podpatek: na vysokém podpatku Materiál: vnější část - syntetika vnitřní část - textil, syntetika stélka - syntetika podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: lesklý, pevný, odolný Něco extra: systém měkčené stélky Touch it, která se přizpůsobí individuálnímu tvaru nohy a poskytne tak optimální komfort Rozměry: výška podpatku - 10 cm (ZOOT.cz)

Vínové kožené lodičky na vysokém podpatku Tamaris

Vínové kožené lodičky na vysokém podpatku Tamaris

Barva: vínová, černá Podpatek: na vysokém podpatku Materiál: vnější část - pravá kůže vnitřní část - textil, syntetika podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: pevný odolný Specifikace: - technologie Antishok - tlumí došlap v podpatku - technologie Touch me - měkká stélka se přizpůsobí individuálnímu tvaru nohy a poskytuje optimální komfort Rozměry: výška podpatku - 7,5 cm (ZOOT.cz)

Černé kožené lodičky na vysokém podpatku Tamaris

Černé kožené lodičky na vysokém podpatku Tamaris

Exkluzivní momenty si žádají exkluzivní modely. A v těchto lodičkách s klasickým ladným tvarem naděláte tolik parády, že tomu snad ani sama neuvěříte. A díky revoluční technologii pro chůzi v botách na vysokém podpatku „Tamaris Heart & Sole“ si navíc budete blaženě užívat dokonalého komfortu. Tamaris. Ze srdce pro vás. Typ: lodičky na vysokém podpatku Barva: černá Materiál: vnější část - pravá kůže vnitřní část - textil, syntetika stélka - pravá kůže podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: odolný, pevný, kvalitní, lesklý Specifikace: - technologie speciální vyjímatelné stélky „Tamaris Heart & Sole“ , která uleví noze v nejdůležitějších tlakových bodech a umožní nosit boty na podpatku pohodlně celý den - tři oblasti stélky pro přirozenou polohu nohy, rovnoměrně rozložené zatížení,… (ZOOT.cz)

Černé třpytivé lodičky na vysokém podpatku Tamaris

Černé třpytivé lodičky na vysokém podpatku Tamaris

Exkluzivní momenty si žádají exkluzivní modely. A v těchto lodičkách s klasickým ladným tvarem naděláte tolik parády, že tomu snad ani sama neuvěříte. A díky revoluční technologii pro chůzi v botách na vysokém podpatku „Tamaris Heart & Sole“ si navíc budete blaženě užívat dokonalého komfortu. Tamaris. Ze srdce pro vás. Typ: třpytivé lodičky na vysokém podpatku a platformě na špičce Barva: černá Materiál: vnější část - syntetika vnitřní část - textil, syntetika stélka - pravá kůže podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: odolný, pevný, kvalitní, lesklý Specifikace: - technologie speciální vyjímatelné stélky „Tamaris Heart & Sole“ , která uleví noze v nejdůležitějších tlakových bodech a umožní nosit boty na podpatku pohodlně celý den - tři oblasti stélky pro přirozenou polohu nohy,… (ZOOT.cz)

Černé matné lodičky na vysokém podpatku Tamaris

Černé matné lodičky na vysokém podpatku Tamaris

Perfektní doplněk na party i formální slavnost. Skvěle se hodí k jednoduchému outfitu a bez debat ho povznese do výšin. Typ: matné lodičky na vysokém podpatku Barva: černá Materiál: vnější část - syntetika vnitřní část - textil, syntetika stélka - syntetika podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, hladký Něco skvělého: elegantní vzhled Něco extra: - zvýšený komfort při chůzi díky měkké a komfortní stélce, která se po krátkém čase přizpůsobí individuálnímu tvaru nohy - technologie Touch it Rozměry: výška podpatku - 10 cm (ZOOT.cz)

Černé lesklé lodičky na vysokém podpatku OJJU

Černé lesklé lodičky na vysokém podpatku OJJU

Nemusíte si žít přímo na vysoké noze, abyste dosáhla na tenhle parádní kousek. Typ: lesklé lodičky na vysokém podpatku Barva: černá Materiál: vnější - syntetika vnitřní - syntetika, pravá kůže podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: odolný, pevný Rozměry: výška podpatku - 7,5 cm (ZOOT.cz)

Tmavě hnědé kožené lodičky na vysokém podpatku Tamaris

Tmavě hnědé kožené lodičky na vysokém podpatku Tamaris

Barva: tmavě hnědá Podpatek: na vysokém podpatku Materiál: vnější část - pravá kůže vnitřní část - textil, syntetika podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: pevný odolný Specifikace: - technologie Antishok - tlumí došlap v podpatku - technologie Touch me - měkká stélka se přizpůsobí individuálnímu tvaru nohy a poskytuje optimální komfort Rozměry: výška podpatku - 7,5 cm (ZOOT.cz)

Tmavě modré lodičky se třpytivým efektem na vysokém podpatku Tamaris

Tmavě modré lodičky se třpytivým efektem na vysokém podpatku Tamaris

Barva: tmavě modrá Podpatek: na vysokém podpatku Materiál: vnější - textil vnitřní - textil, syntetika podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: pevný, odolný Něco bezvadného: třpytivý efekt Rozměry: výška podpatku - 10 cm (ZOOT.cz)

Černé kožené lesklé polobotky na vysokém podpatku Tamaris

Černé kožené lesklé polobotky na vysokém podpatku Tamaris

Typ: kožené polobotky s třpytivou špičkou, na vysokém podpatku Barva: černá Zapínání: tkaničky Materiál: vnější část - pravá kůže, syntetika vnitřní část - pravá kůže, textil stélka - pravá kůže podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: pevný, odolný Specifikace materiálu: kůže je přírodním materiálem živočišného původu, který má své typické vlastnosti, jako jsou např. jizvy, pigmentové skvrny, odřeniny nebo vrásky Specifikace: - systém měkčené stélky Touch it, která se přizpůsobí individuálnímu tvaru nohy a poskytne tak optimální komfort - Antishokk je patentovaná technologie v podpatku, která tlumí došlapy při chůzi - ergonomická stélka Rozměry: výška podpatku - 7,5 cm (ZOOT.cz)

Černé lodičky v semišové úpravě na vysokém podpatku Tamaris

Černé lodičky v semišové úpravě na vysokém podpatku Tamaris

Jen si to představte, dlouhé volné kalhoty s vysokým pasem, k tomu krátký top a přes rameno jen tak přehodit sáčko. Do ruky čapnete psaníčko a můžete jít. I když kdybyste si na sebe oblékla třeba pytel, ty boty by vás vyšvihly do výšin. Typ: lodičky v semišové úpravě na jehlovém podpatku Barva: černá Zapínání: bez zapínání Materiál: vnější část - textil vnitřní část - textil, syntetika stélka - syntetika podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: odolný, pevný, jemný na dotek Něco báječného: extra měkká stélka pro zdravou chůzi Rozměry pro vel. 37: výška podpatku - 9,5 cm (ZOOT.cz)

Třpytivé lodičky na vysokém podpatku v bronzové barvě Tamaris

Třpytivé lodičky na vysokém podpatku v bronzové barvě Tamaris

Exkluzivní momenty si žádají exkluzivní modely. A v těchto lodičkách s klasickým ladným tvarem naděláte tolik parády, že tomu snad ani sama neuvěříte. A díky revoluční technologii pro chůzi v botách na vysokém podpatku „Tamaris Heart & Sole“ si navíc budete blaženě užívat dokonalého komfortu. Tamaris. Ze srdce pro vás. Typ: třpytivé lodičky na vysokém podpatku a platformě na špičce Barva: bronzová Materiál: vnější část - syntetika vnitřní část - textil, syntetika stélka - pravá kůže podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: odolný, pevný, kvalitní, lesklý Specifikace: - technologie speciální vyjímatelné stélky „Tamaris Heart & Sole“ , která uleví noze v nejdůležitějších tlakových bodech a umožní nosit boty na podpatku pohodlně celý den - tři oblasti stélky pro přirozenou polohu nohy,… (ZOOT.cz)

Kozačky na vysokém podpatku , Tamaris

Kozačky na vysokém podpatku , Tamaris

Kozačky na vysokém podpatku značka Tamaris. Kombinace materiálů z textilu a imitace kůže, textilní podšívka, stélka z textilu, syntetická podešev, podpatek 95 mm, platforma 25 mm, šířka obuvi F (normální), na zip. Výška holenní části: 40 cm. Obvod holenní části: normální. (OTTO - CZ)

Kozačky na vysokém podpatku , Tamaris

Kozačky na vysokém podpatku , Tamaris

Kozačky na vysokém podpatku značka Tamaris. Kombinace materiálů z textilu a imitace kůže, textilní podšívka, stélka z textilu, syntetická podešev, podpatek 95 mm, platforma 25 mm, šířka obuvi F (normální), na zip. Výška holenní části: 40 cm. Obvod holenní části: normální. (Sheego CZ)

Černé lodičky na vysokém podpatku OJJU

Černé lodičky na vysokém podpatku OJJU

Tyhle lodičky to říkají jasně: - elegance - ladnost - rafinovanost - záhadnost Typ: lesklé lodičky na jehlovém podpatku se špičkou v semišové úpravě Barva: černá Zapínání: bez zapínání Materiál: vnější část - textil vnitřní část - pravá kůže, syntetika podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: odolný, pevný, lesklý Něco rafinovaného: tvar lodiček Rozměry pro vel. 37: výška podpatku - 9 cm (ZOOT.cz)

Černé semišové lodičky na vysokém podpatku Högl

Černé semišové lodičky na vysokém podpatku Högl

Typ: semišové lodičky do špičky na vysokém podpatku Barva: černá M ateriál: vnější - pravá kůže v semišové úpravě vnitřní - pravá kůže podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: odolný, pevný, jemný, hebký Něco báječného: příjemná semišová úprava na vnější části Rozměry: výška podpatku - 6,5 cm (ZOOT.cz)

Černé kožené lodičky na vysokém podpatku Högl

Černé kožené lodičky na vysokém podpatku Högl

Typ: k ožené lodičky s kulatou špičkou na vysokém podpatku Barva: černá M ateriál: vnější - pravá kůže vnitřní - pravá kůže podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: odolný, pevný, příjemný Něco hezkého: oblá špička Rozměry: výška podpatku - 7 cm (ZOOT.cz)

Klasické černé lakové lodičky na vysokém podpatku

Klasické černé lakové lodičky na vysokém podpatku

(Amiatex.cz)

Černé kožené kotníkové boty na vysokém podpatku Tamaris

Černé kožené kotníkové boty na vysokém podpatku Tamaris

Užívejte si ten luxus, rafinovanou svůdnost a blahodárný komfort krok co krok a den co den. Díky revoluční technologii pro chůzi v botách na vysokém podpatku Tamaris Heart & Sole si totiž budete blaženě vykračovat bez hrozby drtivých nárazů a bolestných následků. A to vůbec není málo. Typ: kožené kotníkové boty na tenkém vysokém podpatku a nízké platformě Barva: černá Zapínání: zip Materiál: vnější část - pravá kůže, textil vnitřní část - textil, syntetika stélka - pravá kůže podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: odolný, pevný, kvalitní Specifikace: - technologie Tamaris Heart & Sole se speciální odnímatelnou stélkou, která uleví noze v nejdůležitějších tlakových bodech a umožní tak nosit boty na podpatku pohodlně celý den - tři oblasti stélky pro přirozenou polohu nohy, rovnoměrně… (ZOOT.cz)

Tmavě hnědé kožené kozačky na vysokém podpatku Tamaris

Tmavě hnědé kožené kozačky na vysokém podpatku Tamaris

O kouzelných sedmimílových botách si asi můžete nechat jen zdát, ale tyhle boty mají také své kouzlo, co říkáte? Typ: vysoké kozačky na vysokém podpatku s prodlouženou přední částí Barva: tmavě hnědá Zapínání: zip na vnitřní části Materiál: vnější část - pravá kůže vnitřní část - textil stélka - textil, syntetika podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: hladký, měkký, odolný, lesklý Něco extra: prodloužená přední část Rozměry pro vel. 37: výška přední části - 48 cm výška zadní části - 45 cm výška podpatku - 8 cm obvod kotníku - 29 cm obvod lýtka - 34 cm (ZOOT.cz)

Tmavě růžové semišové sandálky na vysokém podpatku Tamaris

Tmavě růžové semišové sandálky na vysokém podpatku Tamaris

Exkluzivní momenty si žádají exkluzivní modely. A v těchto lodičkách s klasickým ladným tvarem naděláte tolik parády, že tomu snad ani sama neuvěříte. A díky revoluční technologii pro chůzi v botách na vysokém podpatku „Tamaris Heart & Sole“ si navíc budete blaženě užívat dokonalého komfortu. Tamaris. Ze srdce pro vás. Typ: semišové sandálky na vysokém podpatku Barva: tmavě růžová Zapínání: zip na patě Materiál: vnější část - pravá kůže v semišové úpravě vnitřní část - textil, syntetika, pravá kůže podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: odolný, pevný, kvalitní, lesklý Specifikace: - technologie speciální stélky „Tamaris Heart & Sole“ , která uleví noze v nejdůležitějších tlakových bodech a umožní nosit boty na podpatku pohodlně celý den Rozměry: výška podpatku - 10 cm (ZOOT.cz)

Šedé lodičky na vysokém podpatku v semišové úpravě OJJU

Šedé lodičky na vysokém podpatku v semišové úpravě OJJU

Nejen, že si omotáte vaše krásná lýtka, ale zároveň i všechny muže okolo prstu. Dávejte na si na ně pozor, stane se z nich dravá zvěř. Typ: lodičky se šněrováním na jehlovém podpatku v semišové úpravě Barva: šedá Zapínání: šněrování Materiál: vnější část - textil vnitřní část - pravá kůže, syntetika podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: odolný, pevný, jemný na dotek Něco krásného: šněrování okolo lýtka Rozměry pro vel. 37: výška podpatku - 9 cm (ZOOT.cz)

Tmavě modré lodičky v semišové úpravě na vysokém podpatku Dorothy…

Tmavě modré lodičky v semišové úpravě na vysokém podpatku Dorothy Perkins

Typ: lodičky s kulatou špičkou na vysokém podpatku Barva: tmavě modrá Podpatek: na vysokém podpatku Materiál: vnější část - textil v semišové úpravě vnitřní část - syntetika podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: jemný, pevný Rozměry: výška podpatku - 9 cm (ZOOT.cz)

Červené lesklé lodičky na podpatku Tamaris

Červené lesklé lodičky na podpatku Tamaris

Typ: lesklé lodičky na podpatku Barva: červená Materiál: vnější - syntetika vnitřní - textil, syntetika stélka - syntetika podrážka - syntetika Rozměry: výška podpatku - 6,5 cm (ZOOT.cz)

Béžové lesklé lodičky na podpatku Tamaris

Béžové lesklé lodičky na podpatku Tamaris

Blýskněte se s lodičkami značky Tamaris , která si svou popularitu získala díky svým dostupným trendy kouskům. Typ: lesklé lodičky do špičky, na vysokém podpatku Barva: béžová Materiál: vnější část - syntetika vnitřní část - textil, syntetika stélka - syntetika podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, hladký Něco skvělého: elegantní vzhled Rozměry: výška podpatku - 7,5 cm (ZOOT.cz)

Černé lesklé lodičky na podpatku Tamaris

Černé lesklé lodičky na podpatku Tamaris

Blýskněte se s lodičkami značky Tamaris , která si svou popularitu získala díky svým dostupným trendy kouskům. Typ: lesklé lodičky do špičky, na vysokém podpatku Barva: černá Materiál: vnější část - syntetika vnitřní část - textil, syntetika stélka - syntetika podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, hladký Něco skvělého: elegantní vzhled Rozměry: výška podpatku - 7,5 cm (ZOOT.cz)

Béžové lodičky v semišové úpravě na vysokém podpatku OJJU

Béžové lodičky v semišové úpravě na vysokém podpatku OJJU

Život na vysoké noze? S OJJU tak snadno. Typ: lodičky do špičky v semišové úpravě na vysokém podpatku Barva: béžová Materiál: vnější - textil vnitřní - syntetika, pravá kůže podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: odolný, pevný, hebký Specifikace: - pohodlná kožená vložka - férové pracovní podmínky výměnou za kvalitní práci - ruční výroba Rozměry: výška podpatku - 8 cm (ZOOT.cz)

Hořčicové lodičky v semišové úpravě na vysokém podpatku OJJU

Hořčicové lodičky v semišové úpravě na vysokém podpatku OJJU

Život na vysoké noze? S OJJU tak snadno. Typ: lodičky do špičky v semišové úpravě na vysokém podpatku Barva: hořčicová Materiál: vnější - textil vnitřní - syntetika, pravá kůže podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: odolný, pevný, hebký Specifikace: - pohodlná kožená vložka - férové pracovní podmínky výměnou za kvalitní práci - ruční výroba Rozměry: výška podpatku - 8 cm (ZOOT.cz)

Černé lesklé lodičky na jehlovém podpatku Tamaris

Černé lesklé lodičky na jehlovém podpatku Tamaris

Exkluzivní momenty si žádají exkluzivní modely. A v těchto luxusně vysokých lodičkách s klasickým ladným tvarem naděláte tolik parády, že tomu snad ani sama neuvěříte. A díky revoluční technologii pro chůzi v botách na vysokém podpatku „Tamaris Heart & Sole“ si navíc budete blaženě užívat dokonalého komfortu. Tamaris. Ze srdce pro vás. Typ: lesklé lodičky na vysokém jehlovém podpatku a platformě Barva: černá s velmi jemným třpytivým efektem Materiál: vnější část - syntetika vnitřní část - textil, syntetika stélka - pravá kůže, textil podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: odolný, pevný, kvalitní, lesklý Specifikace: - technologie speciální odnímatelné stélky „Tamaris Heart & Sole“ , která uleví noze v nejdůležitějších tlakových bodech a umožní nosit boty na podpatku pohodlně celý den … (ZOOT.cz)

Tmavě modré sandály na vysokém podpatku Dorothy Perkins

Tmavě modré sandály na vysokém podpatku Dorothy Perkins

SHOWCASE by Dorothy Perkins je řada denních a večerních šatů, které jsou velmi lichotivé a elegantní. Plesejte, plesejte! Plesová sezóna je v plném proudu. Plesk plesk hybaj. Typ: lesklé saténové sandálky s přezkou Barva: tmavě modrá Zapínání: přezka na pásku kolem kotníku Materiál: vnější část - textil vnitřní část - syntetika podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: pevný, hladký, jemný Něco pohodlného: pěnová vrstva pod prsty zajistí pohodlí Rozměry: výška podpatku - 9 cm (ZOOT.cz)

Sandály na vysokém podpatku

Sandály na vysokém podpatku

Kombinace měkké kozí nappa kůže a mikrovlákna. Rafinovaný střih a vzhled hadí kůže. Drobný jehlový podpatek dodá ženský ráz. Snadné obutí díky zipu na patě. Extravagantní, propůjčí každému outfitu něco nevšedního. S podšívkou a vnitřní koženou vložkou. Výška podpatku ca 90 mm (ve velikosti 37). (OTTO - CZ)

Dámské sandály na vysokém podpatku

Dámské sandály na vysokém podpatku

Dámské sandály z řady Flexible upoutají pozornost díky svému masivnímu podpatku. Ten doplňuje platforma se vzorkem, která je pružná a zpříjemní nošení. Svršek zdobí náznak perforace. Zapínání je řešeno decentně na suchý zip pomocí pásku kolem paty. Budou se hodit k ležérním městským outfitům a krásně vám prodlouží nohy.; material: kůže,syntetika,syntetika,syntetika (Bata - CZ)

Dámské nazouváky na vysokém podpatku

Dámské nazouváky na vysokém podpatku

Dámské nazouváky typu Mules mají široký textilní pásek přes nárt. Pozornost si zaslouží podpatek a platforma v dřevěném designu. Obuv má koženou stélku a krásně vám prodlouží nohy. Skvěle ladí s denimem a s Boho stylem.; material: kůže,syntetika,syntetika,textil (Bata - CZ)

Kožené sandály na vysokém podpatku

Kožené sandály na vysokém podpatku

Kožené sandály značky A.S. 98 mají vysoký, ale stabilní podpatek. Kolem kotníku je široký pás, který zdobí originální perforovaný vzor. Pásek přes prsty je posetý kovovými cvočky. Obujte je k džínové sukni a doplňte kabelkou v podobném stylu.; material: kůže,kůže,kůže,syntetika (Bata - CZ)

Heine Sandály na vysokém podpatku

Heine Sandály na vysokém podpatku

Z měkké kozí-nappa kůže. Pěkný vzhled díky zvlněné ripsované stuze. S blokovým podpatkem pro skvělý vzhled. Kožená podšívka a vnitřní vložka. Výška podpatku ca 80 mm (ve vel. 37). (OTTO - CZ)

Koucla Sandály na vysokém podpatku

Koucla Sandály na vysokém podpatku

Dámské lesklé sandálky na vysokém podpatku.  Barva: stříbrná Materiál: syntetika Dámské lesklé sandálky na vysokém podpatku.  Barva: stříbrná Materiál: syntetika (I-moda.cz)

Černé sandálky na vysokém podpatku MISSGUIDED

Černé sandálky na vysokém podpatku MISSGUIDED

Se sandálky MISSGUIDED můžete žít na vysoké noze. Teď hned. Typ: sandálky na vysokém podpatku Barva: černá Vzor: hadí Zapínání: přezka Materiál: vnější - syntetika vnitřní - syntetika podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: pevný, omyvatelný Rozměry: výška podpatku - 12 cm (ZOOT.cz)

Andrea Conti Sandály na vysokém podpatku

Andrea Conti Sandály na vysokém podpatku

Z měkké hovězí nappa kůže. Skvělý vzhled: perforace a dekorativní mašlička. Trychtýřový podpatek s trendovou platformou. Módní výpověď o Vaší stylové ženskosti. Vynikající základ pro každý den. Kožená vnitřní vložka. S podšívkou. Výška podpatku ca 60 mm (ve vel. 37). (OTTO - CZ)

CITY WALK Sandály na vysokém podpatku

CITY WALK Sandály na vysokém podpatku

Z imitace kůže. Výška podpatku cca 7 cm. (OTTO - CZ)

Dámské černé kozačky na vysokém podpatku

Dámské černé kozačky na vysokém podpatku

Dámské vysoké kozačky mají nadčasový design a svršek v sobě kombinuje imitaci hladké a broušené kůže. Zapínání je řešeno praktickým postranním zipem, který usnadní obouvání. Jehlový podpatek neuvěřitelně zalichotí vaší postavě a zároveň je díky platformě stabilnější. Kozačky můžete směle kombinovat se svetrovými šaty i se Slim džínami.; material: kůže,syntetika,syntetika,textil (Bata - CZ)

Kožená kotníčková obuv na vysokém podpatku

Kožená kotníčková obuv na vysokém podpatku

Tato dámská kotníčková obuv vám přidá na ženskosti! Vysoký stabilní podpatek prodlužuje nohy. Jejich svršek je vyroben z černé kůže s mírně mačkanou strukturou. Zdobí je pásky spojené kovovým kroužkem. U kotníku jsou vykrojené do V. Na vnitřní straně najdete praktický zip.; material: kůže,kůže,syntetika,syntetika (Bata - CZ)

Koucla Letní sandálky na vysokém podpatku

Koucla Letní sandálky na vysokém podpatku

Dámské letní sandálky na vysokém podpatku. Barva: černá Materiál: syntetika Rozměry: podpatek 13 cm Dámské letní sandálky na vysokém podpatku. Barva: černá Materiál: syntetika Rozměry: podpatek 13 cm (I-moda.cz)

Bílé sandálky na vysokém podpatku Dorothy Perkins

Bílé sandálky na vysokém podpatku Dorothy Perkins

Typ: pantofle do špičky na podpatku Barva: bílá Materiál: vnější - syntetika vnitřní - syntetika podrážka - syntetika Rozměry: výška podpatku - 10,5 cm (ZOOT.cz)

XYXYX Sandály na vysokém podpatku s kamínky

XYXYX Sandály na vysokém podpatku s kamínky

Z jemného saténového materiálu. Hitem jsou dekorativní ozdobné kamínky. S blokovým podpatkem pro skvělý vzhled. S podšívkou. Vnitřní vložka z imitace kůže. Výška podpatku ca 55 mm (ve vel. 37). (OTTO - CZ)

Heine Sandály na vysokém podpatku ze semiše

Heine Sandály na vysokém podpatku ze semiše

Z měkké kozí-velurové kůže. Ženský design v rafinovaném střihu. S jemným trychtýřovým podpatkem,který dodává ženský ráz. Kožená podšívka a vnitřní vložka. Výška podpatku ca 65 mm (ve vel. 37). (OTTO - CZ)

XYXYX Sandály na vysokém podpatku s třásněmi

XYXYX Sandály na vysokém podpatku s třásněmi

Z textilu. Hit: splétaná šňůrka a trendové třásně. S blokovým podpatkem pro skvělý vzhled. S podšívkou. Vnitřní vložka z imitace kůže. Výška podpatku ca 50 mm (ve vel. 37). (OTTO - CZ)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít