Modré klučičí triko s dlouhým rukávem a potiskem Lego Wear Teo

Modré klučičí tričko s dlouhým rukávem a potiskem Lego Wear Teo

Modré klučičí tričko s dlouhým rukávem a potiskem Lego Wear Teo

Raz, dva, tři - start! Pusťte vaše dítko do víru velko-světa! Ale nezapomeňte ho stylově vybavit, aby zapadlo do dětského společenství, které - jak víme - není procházka růžovou cukrárnou. Typ: klučičí triko s dlouhým rukávem a potiskem Barva: modrá Vzor: potisk - motivy Lego Wear Materiál: 100 % bavlna Vlastnosti materiálu: příjemný, kvalitní Praní: 40 °C Něco jedinečného: stylový potisk Rozměry pro vel. 110: délka - 45 cm (ZOOT.cz)

Modré klučičí tričko s dlouhým rukávem Lego Wear Teo

Modré klučičí tričko s dlouhým rukávem Lego Wear Teo

Raz, dva, tři - start! Pusťte vaše dítko do víru velko-světa! Ale nezapomeňte ho stylově vybavit, aby zapadlo do dětského společenství, které, jak víme, není procházka růžovou cukrárnou. Typ: klučičí triko s dlouhým rukávem a potiskem Barva: modrá, černá, žlutá Vzor: motivy - Ninjago Materiál: 100 % bavlna Vlastnosti materiálu: příjemný, chladivý Praní: 40 °C Něco bezvadného: motiv Rozměry pro vel. 110: délka - 45 cm (ZOOT.cz)

Tmavě modré klučičí tričko s dlouhým rukávem Lego Wear Teo

Tmavě modré klučičí tričko s dlouhým rukávem Lego Wear Teo

3, 2, 1....START! Cesta do dětské fantazie právě začíná. Ať už v podobě ninji nebo galaktického bojovníka, síla zážitku je nepřekonatelná. Rozvíjejte fantazii vašeho malého, odměna bude k nezaplacení. Typ: tričko s potiskem a dlouhým rukávem Barva: tmavě modrá, červená, bílá Potisk: stormtroopeři Materiál : 100 % bavlna Vlastnosti materiálu: pohodlný, savý Praní: 40 °C Rozměry pro vel. 116: šířka ramen - 29 cm délka - 46 cm (ZOOT.cz)

Modré klučičí tričko s potiskem Lego Wear Teo

Modré klučičí tričko s potiskem Lego Wear Teo

Nejlepší je vypustit dítko do světa her a neobávat se ničeho. Důležité je, aby bylo v suchu a teple. Tak hop, vybavte ho kvalitním oblečením, které splní i náročné dětské estetické požadavky. Typ: klučičí tričko s dlouhým rukávem a potiskem Barva: modrá, bílá Potisk: hlava Lego figurky Materiál: 100 % bavlna Vlastnosti materiálu: pohodlný, pružný, prodyšný Praní: 40 °C Něco hezkého: milý potisk Rozměry pro vel. 110: délka - 42 cm (ZOOT.cz)

Tmavě modré klučičí tričko s potiskem LEGO Wear Teo

Tmavě modré klučičí tričko s potiskem LEGO Wear Teo

Máte doma malého, ale udatného bojovníka? A bojíte se, že se jednoho dne odvrátí na temnou stranu? Pak tedy neváhejte a opatřete mu pro jistotu perfektní bojový kostým od LEGO Wear . Tím si ho totiž získáte na svou stranu. Tyhle hadříky se totiž nesrazí, nevytahají, nevyblednou a i po bambilionech vypráních zůstanou stále stejné. Jsou vyrobeny z bezpečných a nealergenních materiálů, bez použití škodlivých chemikálií, těžkých kovů a jiných oškliváren. Typ: klučičí triko s krátkým rukávem Barva: modrá, bílá, červená, šedá Motiv potisku: Star Wars motivy, nápisy Materiál : 100 % bavlna Vlastnosti materiálu: odolný, pružný, prodyšný Praní: 40 °C Něco báječného: cool „sametové“ nápisy, příjemný bavlněný materiál, kulatá nášivka Rozměry pro vel. 110: délka - 47 cm A navíc, součástí tohoto… (ZOOT.cz)

Oranžové klučičí triko s nášivkami Lego Wear Teo

Oranžové klučičí triko s nášivkami Lego Wear Teo

Taky se trika vašeho malého uličníka špiní, trhají a ztrácejí sami od sebe? Známe to, proto doporučujeme pravidelné dokupování těch nejlepších kousků na ZOOTu! Typ: klučičí triko s krátkým rukávem, nášivkami a výšivkou Barva: oranžová, černá, tmavě modrá, šedá Vzor: motivy Ninjago Materiál: 100 % bavlna Vlastnosti materiálu: příjemný, kvalitní, pevný Praní: 40 °C Něco bezvadného: opravdu kvalitní a pevný materiál Rozměry pro vel. 110: délka - 46 cm (ZOOT.cz)

Modré klučičí tričko s dlouhým rukávem Lego Wear

Modré klučičí tričko s dlouhým rukávem Lego Wear

3, 2, 1... START! Cesta do dětské fantazie právě začíná. Ať už v podobě ninji nebo galaktického bojovníka, síla zážitku je nepřekonatelná. Rozvíjejte fantazii vašeho malého, odměna bude k nezaplacení. Typ: triko s potiskem a dlouhým rukávem Barva: modrá, žlutá Potisk: kosmický lego rytíř Materiál : 100 % bavlna Vlastnosti materiálu: pohodlný, savý Praní: 40 °C Rozměry pro vel. 110: šířka ramen - 31 cm délka - 48 cm (ZOOT.cz)

Modré klučičí tričko s potiskem Ninjago Lego Wear Teo

Modré klučičí tričko s potiskem Ninjago Lego Wear Teo

Nejlepší je vypustit dítko do světa her a neobávat se ničeho. Důležité je, aby bylo v suchu a teple. Tak hop, vybavte ho kvalitním oblečením, které splní i náročné dětské estetické požadavky. Typ: klučičí tričko s krátkým rukávem a potiskem Barva: modrá, bílá, zelená, červená Potisk: Lego figurky, nápisy Materiál: 100 % bavlna Vlastnosti materiálu: pohodlný, pružný, prodyšný Praní: 40 °C Něco hezkého: milý potisk Rozměry pro vel. 110: délka - 42 cm (ZOOT.cz)

Červené klučičí tričko s potiskem Lego Wear Teo

Červené klučičí tričko s potiskem Lego Wear Teo

Nejlepší je vypustit dítko do světa her a neobávat se ničeho. Důležité je, aby bylo v suchu a teple. Tak hop, vybavte ho kvalitním oblečením, které splní i náročné dětské estetické požadavky. Typ: klučičí tričko s krátkým rukávem a potiskem v semišové úpravě Barva: červená, černá Potisk: Lego figurka, nápis Materiál: 100 % bavlna Vlastnosti materiálu: pohodlný, pružný, prodyšný Praní: 40 °C Něco hezkého: příjemný materiál Rozměry pro vel. 110: délka - 42 cm (ZOOT.cz)

Černé klučičí tričko s potiskem Lego Wear Teo

Černé klučičí tričko s potiskem Lego Wear Teo

Nejlepší je vypustit dítko do světa her a neobávat se ničeho. Důležité je, aby bylo v suchu a teple. Tak hop, vybavte ho kvalitním oblečením, které splní i náročné dětské estetické požadavky. Typ: klučičí tričko s dlouhým rukávem a potiskem v semišové úpravě Barva: černá, šedá, červená Potisk: Lego figurka, nápis Materiál: 100 % bavlna Vlastnosti materiálu: pohodlný, pružný, prodyšný Praní: 40 °C Něco hezkého: příjemný materiál Rozměry pro vel. 110: délka - 42 cm (ZOOT.cz)

Tmavě modré klučičí tričko s potiskem a výšivkou Lego Wear Teo

Tmavě modré klučičí tričko s potiskem a výšivkou Lego Wear Teo

Kolik Lego triček máte, tolikrát jste dítětem! Protože pokud chce být chlapec v partě drsňákem, musí mít pořádnou zásobu prďáckách triček. A tady jedno máte. Typ: klučičí tričko s potiskem, nášivkou a dlouhým rukávem Barva: tmavě modrá, krémová, červená Potisk: Lego postavička Nášivka: nápis Materiál : 100 % bavlna Vlastnosti materiálu: pohodlný, savý Praní: 40 °C Něco skvělého: stylový potisk a nášivka Rozměry pro vel. 110: délka - 42 cm (ZOOT.cz)

Béžovo-černé klučičí tričko s potiskem Lego Wear Teo

Béžovo-černé klučičí tričko s potiskem Lego Wear Teo

Nejlepší je vypustit dítko do světa her a neobávat se ničeho. Důležité je, aby bylo v suchu a teple. Tak hop, vybavte ho kvalitním oblečením, které splní i náročné dětské estetické požadavky. Typ: klučičí tričko s dlouhým rukávem a potiskem Barva: černá, béžová Potisk: hlavy Lego figurek Materiál: 100 % bavlna Vlastnosti materiálu: pohodlný, pružný, prodyšný Praní: 40 °C Něco hezkého: příjemný materiál Rozměry pro vel. 110: délka - 42 cm (ZOOT.cz)

Černé klučičí tričko s flitry Ninjago potiskem Lego Wear Teo

Černé klučičí tričko s flitry Ninjago potiskem Lego Wear Teo

Také chtěl mít váš malý špunt tajný život, kde by bojoval za spravedlnost jako ninja? To sice nejde, ale aspoň se jako ninja může cítit! Typ: klučičí tričko s flitry Barva: černá, šedá, žlutá Aplikace: flitry, které lze otočit a změnit tak motiv Materiál : 100 % bavlna Vlastnosti materiálu: pohodlný, savý Praní: 40 °C Něco skvělého: skvělá originální aplikace Rozměry pro vel. 110: délka - 46 cm (ZOOT.cz)

Černé klučičí tričko s dlouhým rukávem Lego Wear

Černé klučičí tričko s dlouhým rukávem Lego Wear

„Pobíhat a řádit.“ To je životní poslání takřka každého malého raubíře. A dánská značka LEGO si dala jó záležet na kvalitě a nezávadnosti materiálů, špičkovém provedení a cool designech svých kousků, které hrdě zdobí ty nejmenší hrdiny i lumpy všech školek a škol. Olé. Typ: klučičí tričko s dlouhým rukávem, kulatým výstřihem a potiskem Barva: černá, krémová, zelená, tělová, šedá Potisk: Lego Star Wars , nápis Materiál: 100 % bavlna Vlastnosti materiálu: příjemný, pružný, prodyšný, odolný Praní: 40 °C Něco k nezaplacení: ultra „vytrvalý“ materiál a parádní potisk Rozměry pro vel. 116: délka - 49 cm (ZOOT.cz)

Žluté klučičí tričko s dlouhým rukávem Lego Wear Thomas

Žluté klučičí tričko s dlouhým rukávem Lego Wear Thomas

„Hrát si, divočet, cítit se u toho famózně a bavit se tak dlouho, jak to jen půjde.“ To je motto nejen takřka každého malého špunta, ale také dánské značky LEGO , která si dala jó záležet, aby se v jejích kouscích vašim ratolestem lumpačilo co možná nejdéle a co možná nejpohodlněji. Holahop. Typ: klučičí tričko s dlouhým rukávem, kulatým výstřihem a potiskem Barva: žlutá, tmavě modrá, černá, červená, modrá, šedá, zelená Potisk: ninjové, nápisy Materiál: 100 % bavlna Vlastnosti materiálu: pohodlný, pružný, prodyšný, odolný Praní: 40 °C Něco k nezaplacení: příjemný, ultra odolný a „vytrvalý“ materiál Rozměry pro vel. 110: délka - 48 cm (ZOOT.cz)

Tmavě šedé klučičí tričko s potiskem Ninjago Lego Wear Teo

Tmavě šedé klučičí tričko s potiskem Ninjago Lego Wear Teo

Také chtěl váš malý princ mít tajný život, kde by bojoval za spravedlnost jako ninja? To sice nejde, ale aspoň se jako ninja může cítit! Typ: klučičí tričko s dlouhým rukávem a potiskem a výšivkou Barva: tmavě šedá, červená, černá Potisk: ninja, nápis Materiál : 100 % bavlna Vlastnosti materiálu: pohodlný, savý Praní: 40 °C Něco skvělého: fantastický potisk a trendy výšivka Rozměry pro vel. 110: délka - 42 cm (ZOOT.cz)

Černo-červené klučičí tričko s potiskem a kapsou Lego Wear Teo

Černo-červené klučičí tričko s potiskem a kapsou Lego Wear Teo

Také chtěl mít váš malý špunt tajný život, kde by bojoval za spravedlnost jako ninja? To sice nejde, ale aspoň se jako ninja může cítit! Typ: klučičí pruhované tričko s dlouhým rukávem, potiskem a kapsou Barva: černá, červená Potisk: ninja, pruhy Materiál : 100 % bavlna Vlastnosti materiálu: pohodlný, savý Praní: 40 °C Něco skvělého: fantastický potisk Rozměry pro vel. 110: délka - 44 cm (ZOOT.cz)

Tmavě šedé klučičí tričko s potiskem a výšivkou Star Wars Lego Wear…

Tmavě šedé klučičí tričko s potiskem a výšivkou Star Wars Lego Wear Teo

Nastal čas, kdy je třeba se rozhodnout, zda-li se dáte na světlou či temnou stranu Síly! Ať tak či onak, v tomhle tričku budete mezi kámošema rozhodně za drsňáka! Typ: klučičí tričko s potiskem a výšivkou Barva: šedá, černá, červená Potisk: lego Yoda Výšivka: nápis Materiál : 70 % polyester, 30 % bavlna Vlastnosti materiálu: pohodlný, stálobarevný Praní: 40 °C Něco skvělého: stylový potisk a výšivka Rozměry pro vel. 128: délka - 49 cm (ZOOT.cz)

Žluté klučičí tričko s potiskem a dlouhým rukávem Lego Wear

Žluté klučičí tričko s potiskem a dlouhým rukávem Lego Wear

„Hrát si, divočet, cítit se u toho famózně a bavit se tak dlouho, jak to jen půjde.“ To je motto nejen takřka každého malého špunta, ale také dánské značky LEGO , která si dala jó záležet, aby se v jejích kouscích vašim ratolestem lumpačilo co možná nejdéle a co možná nejpohodlněji. Hurá. Typ: pruhované klučičí tričko s dlouhým rukávem, kulatým výstřihem a potiskem Barva: žlutá, modrá, černá, červená, zelená, šedá Potisk: ninjové a nápis Materiál: 100 % bavlna Vlastnosti materiálu: příjemný, pružný, prodyšný, odolný Praní: 40 °C Něco k nezaplacení: příjemný, ultra odolný a „vytrvalý“ materiál a cool potisk Rozměry pro vel. 110: délka - 46 cm (ZOOT.cz)

Šedé klučičí tričko se sametovou aplikací Lego Wear Teo

Šedé klučičí tričko se sametovou aplikací Lego Wear Teo

Nastal čas, kdy je třeba se rozhodnout, zda-li se dáte na světlou či temnou stranu Síly! Ať tak či onak, v tomhle tričku budete mezi kámošema rozhodně za drsňáka! Typ: klučičí tričko s potiskem a sametovou aplikací Barva: šedá, černá Potisk: pruhy, nápis Sametová aplikace: motiv Darth Vadera Materiál : 100 % bavlna Vlastnosti materiálu: pohodlný, savý Praní: 40 °C Něco skvělého: stylový potisk Rozměry pro vel. 122: délka - 48 cm (ZOOT.cz)

Modrá klučičí kšiltovka s potiskem Lego Wear

Modrá klučičí kšiltovka s potiskem Lego Wear

Každej malej píďa i větší čahoun musí mít prďáckou čepici! A jaká jiná by to měla být než právě Lego Wear ? Typ: klučičí kšiltovka s potiskem Barva: modrá, černá, bílá Potisk: Lego motiv Star Wars Zapínání: suchý zip Materiál: čelo - 100 % polyester kšiltovka - 100 % bavlna Vlastnosti materiálu: pohodlný, pevný, prodyšný Praní: 40 °C Rozměry: obvod hlavy - 51 cm délka kšiltu - 6,8 cm výška koruny - 9 cm (ZOOT.cz)

Modrá klučičí mikina s potiskem Lego Wear

Modrá klučičí mikina s potiskem Lego Wear

Každý poctivý klučičí ninja nutně potřebuje parádní bojovnický kostým. A to proto, že život je prostě boj. Ale hravý boj. A právě proto si dánská značka LEGO dala jó záležet na kvalitě a nezávadnosti materiálů, špičkovém provedení a cool designech svých kousků, které hrdě zdobí ty nejmenší hrdiny i lumpy všech školek a škol. Olé. Typ: klučičí mikina s potiskem Barva: modrá, tmavě modrá, žlutá, černá, šedá Potisk: Ninjago postavička, nápis Materiál: 100 % bavlna Vlastnosti materiálu: příjemný, pružný, odolný, měkký Praní: 40 °C Něco k nezaplacení: ultra „vytrvalý“ materiál a parádní potisk Rozměry pro vel. 110: délka - 47 cm (ZOOT.cz)

Růžovo-modré klučičí tričko s potiskem Lego Wear

Růžovo-modré klučičí tričko s potiskem Lego Wear

Hustý tričko pro vašeho malého chlapce. Věřte, že se mu oči štěstím rozzáří! :) Typ: klučičí tričko s potiskem Barva: modrá, růžová, zelená Potisk: Lego motiv Materiál: přední část - 100 % polyester zadní část - 100 % bavlna Vlastnosti materiálu: pohodlný, savý, prodyšný Praní: 40 °C Rozměry pro vel. 110: délka - 48 cm (ZOOT.cz)

Modrá klučičí čepice s potiskem Lego Wear Ayan

Modrá klučičí čepice s potiskem Lego Wear Ayan

Nejlepší je vypustit dítko do světa her a neobávat se ničeho. Důležité je, aby bylo v suchu a teple. Tak hop, vybavte ho kvalitním oblečením, které splní i náročné dětské estetické požadavky. Typ: klučičí čepice s potiskem Barva: modrá, černá Potisk: n injové Materiál : vnější - 52 % akryl, 43 % bavlna, 4 % polyester, 1 % elastan podšívka - 100% polyester Vlastnosti materiálu: pohodlný, měkký, pružný, hřejivý Praní: 40 °C Rozměry pro vel. 52: výška - 20 cm šířka (v nenataženém stavu) - 20 cm (ZOOT.cz)

Tmavě modrá klučičí mikina s potiskem Lego Wear

Tmavě modrá klučičí mikina s potiskem Lego Wear

Každý poctivý klučičí ninja nutně potřebuje parádní bojovnický kostým. A to proto, že život je prostě boj. Ale hravý boj. A právě proto si dánská značka LEGO dala jó záležet na kvalitě a nezávadnosti materiálů, špičkovém provedení a cool designech svých kousků, které hrdě zdobí ty nejmenší hrdiny i lumpy všech školek a škol. Olé. Typ: klučičí mikina s potiskem Barva: tmavě modrá, modrá, žlutá, černá, šedá, červená, bílá, zelená Potisk: Ninjago postavičky, nápis Materiál: 100 % bavlna Vlastnosti materiálu: příjemný, pružný, odolný, měkký Praní: 40 °C Něco k nezaplacení: ultra „vytrvalý“ materiál a parádní potisk Rozměry pro vel. 110: délka - 47 cm (ZOOT.cz)

Modré pánské regular fit tričko s dlouhým rukávem a potiskem…

Modré pánské regular fit tričko s dlouhým rukávem a potiskem Quiksilver

Typ: pánské regular fit tričko s dlouhým rukávem a potiskem Barva: modrá, krémová Potisk: palma, vlna Materiál: 100 % bavlna Praní: 30 °C Rozměry pro velikost L: délka - 77 cm (ZOOT.cz)

Černé klučičí tričko s potiskem Lego Wear

Černé klučičí tričko s potiskem Lego Wear

Také chtěl mít váš malý špunt tajný život, kde by bojoval za spravedlnost jako ninja? To sice nejde, ale aspoň se jako ninja může cítit! Typ: klučičí tričko s dlouhým rukávem a potiskem Barva: černá, červená Potisk: ninja, nápisy Materiál : 100 % bavlna Vlastnosti materiálu: pohodlný, savý Praní: 40 °C Něco skvělého: fantastický potisk Rozměry pro vel. 110: délka - 46 cm (ZOOT.cz)

Zelené klučičí tričko s potiskem Lego Wear

Zelené klučičí tričko s potiskem Lego Wear

Také chtěl mít váš malý špunt tajný život, kde by bojoval za spravedlnost jako ninja? To sice nejde, ale aspoň se jako ninja může cítit! Typ: klučičí tričko s dlouhým rukávem a potiskem Barva: zelená Potisk: ninja, nápisy Materiál : 100 % bavlna Vlastnosti materiálu: pohodlný, savý Praní: 40 °C Něco skvělého: fantastický potisk Rozměry pro vel. 110: délka - 47 cm (ZOOT.cz)

Zeleno-modré klučičí pruhované tričko s potiskem Lego Wear Thomas

Zeleno-modré klučičí pruhované tričko s potiskem Lego Wear Thomas

Hustý tričko pro vašeho malého chlapce. Věřte, že se mu oči štěstím rozzáří! :) Typ: klučičí vzorované tričko s potiskem Barva: modrá, tmavě modrá, zelená. bílá Potisk: Lego motiv Materiál: 100 % bavlna Vlastnosti materiálu: pohodlný, savý, prodyšný Praní: 40 °C Rozměry pro vel. 110: délka - 46 cm (ZOOT.cz)

Bílo-modré klučičí pruhované plavky s potiskem Lego Wear Ping

Bílo-modré klučičí pruhované plavky s potiskem Lego Wear Ping

Pro vaše děti skvělé potisky a vzhled, pro vás bezpečný nealergenní materiál bez použití škodlivých chemikálií, těžkých kovů a ostatního fuj. Typ: klučičí plavky s potiskem, gumou v pase a slipovou podšívkou Barva: modrá, bílá, červená Kapsy: ne Materiál: vnější - 100 % polyester vnitřní - 100 % polyester Vlastnosti materiálu: příjemný, pohodlný Praní: 40 °C Něco extra: oblečení LEGO se nesrazí, nevytahá, nevybledne a i za rok či za dva zůstává po milionech vypráních stále stejné Rozměry pro vel. 110: výška sedu - 21 cm vnitřní délka nohavice - 9 cm (ZOOT.cz)

Tmavě modré pánské tričko s dlouhým rukávem a potiskem Bolf 6392

Tmavě modré pánské tričko s dlouhým rukávem a potiskem Bolf 6392

Pánské tričko s dlouhým rukávem v tmavě modré barvěVyrobeno pro Bolf firmou Tokyo LaundryModel (182 cm, 82 kg) má na sobě velikost LMateriál: 100% Bavlna (BOLF.CZ)

Tmavě modré pánské tričko s dlouhým rukávem a potiskem Bolf 4275

Tmavě modré pánské tričko s dlouhým rukávem a potiskem Bolf 4275

Pánské tričko s dlouhým rukávem v tmavě modré barvěVyrobeno pro Bolf firmou Tokyo LaundryModel (182 cm, 82 kg) má na sobě velikost LMateriál: 100% Bavlna (BOLF.CZ)

Modré klučičí tričko s potiskem a nápisem Lego Wear

Modré klučičí tričko s potiskem a nápisem Lego Wear

Hustý tričko pro vašeho malého chlapce. Věřte, že se mu oči štěstím rozzáří! :) Typ: klučičí tričko s potiskem Barva: modrá, červená Potisk: Lego motiv Materiál: 100 % bavlna Vlastnosti materiálu: pohodlný, savý, prodyšný Praní: 40 °C Rozměry pro vel. 110: délka - 47 cm (ZOOT.cz)

Světle fialové holčičí tričko s dlouhým rukávem Lego Wear

Světle fialové holčičí tričko s dlouhým rukávem Lego Wear

Obdarujte vaší malou tímhle stylovým tričkem. Protože lego miluje prostě každý. Typ: tričko s potiskem a dlouhým rukávem Barva: světle fialová Potisk: motiv Lego Friends Materiál: 100 % bavlna Vlastnosti materiálu: pohodlný, savý Praní: 40 °C Rozměry pro vel. 110: délka – 42 cm (ZOOT.cz)

Tmavě modrá pruhovaná klučičí mikina s potiskem Lego Wear Saxton

Tmavě modrá pruhovaná klučičí mikina s potiskem Lego Wear Saxton

Vybavte vašeho malého bojovníka na akční zápasy s plyšovými tygry, menšími sourozenci nebo nebezpečnými výplody fantazie! Je nutné být pořád ve střehu, ale pohodlí - to musí být. Typ: pruhovaná klučičí mikina s potiskem a kapucí Barva: tmavě modrá, žlutá, oranžová Vzor: potisk - motivy Ninjago Materiál: 100 % bavlna Vlastnosti materiálu: příjemný, kvalitní, odolný Praní: 40 °C Něco jedinečného: stylový potisk Rozměry pro vel. 110: délka - 43 cm (ZOOT.cz)

Černé šaty s dlouhým rukávem a potiskem

Černé šaty s dlouhým rukávem a potiskem

POPIS Ptáte se, proč potřebujete právě tyto černé šaty? Tak my vám dáme hned několik důvodů. 1. Pracovní pohovor na vaši vysněnou práci 2. Pracovní jednání s ředitelem firmy 3. Kdykoliv do práce 4. Rande s mužem, na které jste čekali již měsíc 5. Na víno s kamarádkou VZOR se vzorem BARVA černá MATERIÁL 95% polyester, 5% elastan MODELKA Naše modelka má výšku 177cm, 58kg a má oblečenou velikost S NĚCO EXTRA potisk PÉČE Praní v pračce na nižších teplotách. Režim jemné prádlo (Fasardiofficial.cz)

Tmavě modré pánské maskáčové tričko s dlouhým rukávem a potiskem Bolf…

Tmavě modré pánské maskáčové tričko s dlouhým rukávem a potiskem Bolf 1090

Bavlněné tričko s dlouhým rukávem Bolf s maskáčovým vzorem v odstínech tmavě modré. Pohodlné a lehké se zajímavým prošitím, trháním a zipem. Tmavě modré tričko s dlouhým rukávem působí dobře v nenucených, každodenních stylizacích s rockovým nádechem. Noste je s džínami a těžkou obuví.Pánské bavlněné tričko s dlouhým rukávem v tmavě modré barvěVyrobeno pro Bolf firmou AthleticMaskáčové tričko s dlouhým rukávemKulatý výstřihNáprsní kapsa na levé straněFalešná náprsní kapsa na zipMódní trhání s vložkou na kapse a na právem rukávuZaoblený spodní okrajMěstský stylVhodnost: do města, na setkání s přáteli, na procházkuMateriál: 100% Bavlna (BOLF.CZ)

Maskáčovo-tmavě modré pánské tričko s dlouhým rukávem a potiskem Bolf…

Maskáčovo-tmavě modré pánské tričko s dlouhým rukávem a potiskem Bolf 4630

Pánské bavlněné tričko s dlouhým rukávem v tmavě modré barvěVyrobeno pro Bolf firmou RiproModel (182 cm, 82 kg) má na sobě velikost LMateriál: 100% Bavlna (BOLF.CZ)

Maskáčovo-tmavě modré pánské tričko s dlouhým rukávem a potiskem Bolf…

Maskáčovo-tmavě modré pánské tričko s dlouhým rukávem a potiskem Bolf 1087

Pánské tričko s dlouhým rukávem v tmavě modré barvěVyrobeno pro Bolf firmou AthleticModel (182 cm, 85 kg) má na sobě velikost LMateriál: 95% Bavlna, 5% Elastan (BOLF.CZ)

Modrá klučičí softshellová bunda s kapucí a kouzelným potiskem Lego…

Modrá klučičí softshellová bunda s kapucí a kouzelným potiskem Lego Wear Sebastian

Abrakadabra kouzelná bunda! Pokud vaše dítko miluje kouzla, rozhodně musí mít ve své kouzelnické výbavě tuto čarovnou softshellovou bundu, která po kontaktu s vodou vyčaruje pohádkový motiv! A pak že kouzla existují jen v pohádkách. Typ: klučičí softshellová bunda s odepínatelnou kapucí na patentky a kouzelným potiskem Barva: modrá Vzor potisku: motiv Ninjago Zapínání: zip Počet kapes: dvě Materiál : 100 % polyester Specifikace: - reflexní 3M prvky - 100 % prodyšný materiál - 100 % větruodolný materiál - materiál odpuzující vodu a půdu Vlastnosti materiálu: voděodolný, větruodolný, prodyšný, hřejivý Praní: 40 °C Něco nečekaného: kouzelný potisk, který se objeví po kontaktu s vodou Rozměry pro vel. 110 : délka - 46 cm (ZOOT.cz)

Tmavě modrá klučičí funkční voděodolná bunda s potiskem Lego Wear…

Tmavě modrá klučičí funkční voděodolná bunda s potiskem Lego Wear Jakob

Ať už si vaše dítko vymyslí jakoukoli lumpárnu v jakémkoli počasí, tato funkční bunda to hrdě obstojí! A nyní svou ratolest jen tak domu nedostanete. Typ: lehká klučičí funkční voděodolná bunda s potiskem a odnímatelnou kapucí na patentku Barva: tmavě modrá, bílá Vzor: motiv Ninjago Zapínání: zip Počet kapes: dvě vnější na suchý zip Materiál : vnější - 100 % polyester vnitřní - 100 % polyester Specifikace: - ekologická voděodolná impregnace - reflexní 3M prvky Vlastnosti materiálu: voděodolný, prodyšný, odolný Praní: 40 °C Něco nečekaného: funkční materiál odolný vůči vodě, větru a půdě Rozměry pro vel. 110 : délka - 51 cm (ZOOT.cz)

sheego Casual Tričko s dlouhým rukávem a potiskem

sheego Casual Tričko s dlouhým rukávem a potiskem

S módním potiskem na přední straně a kulatým výstřihem. 88% bavlna, 12% polyester. Délka přizpůsobená velikosti ca. 70 - 78 cm. (Sheego CZ)

Tmavě modré klučičí tričko s krátkým rukávem Lego Wear

Tmavě modré klučičí tričko s krátkým rukávem Lego Wear

„Skotačit, dobývat, dovádět, pobíhat a lumpačit tak zběsile a tak dlouho, jak to jen půjde.“ To je motivační hymnou nejen takřka každého malého špunta, ale také dánské značky LEGO , která si dala jó záležet na kvalitě a nezávadnosti materiálů a špičkovém provedení extra odolných kousků pro ty nejmenší. Olé! Typ: klučičí tričko s krátkým rukávem, kulatým výstřihem a potiskem Barva: tmavě modrá, červená, žlutá, bílá, černá, zelená Potisk: Ninjago postavičky, nápis Materiál: 100 % bavlna Vlastnosti materiálu: příjemný, pružný, prodyšný, odolný Praní: 40 °C Něco k nezaplacení: ultra odolný a „vytrvalý“ materiál a cool potisk Rozměry pro vel. 110: délka - 48 cm (ZOOT.cz)

Červené klučičí tričko s potiskem Star Wars Lego Wear

Červené klučičí tričko s potiskem Star Wars Lego Wear

Nejlepší je vypustit dítko do světa her a neobávat se ničeho. Důležité je, aby bylo v suchu a teple. Tak hop, vybavte ho kvalitním oblečením, které splní i náročné dětské estetické požadavky. Typ: klučičí tričko s dlouhým rukávem a potiskem Barva: čevená, krémová, tmavě modrá Potisk: Lego figurka, nápis Materiál: 100 % bavlna Vlastnosti materiálu: pohodlný, pružný, prodyšný Praní: 40 °C Něco hezkého: příjemný materiál Rozměry pro vel. 110: délka - 42 cm (ZOOT.cz)

Růžové holčičí tričko s dlouhým rukávem a potiskem 5.10.15.

Růžové holčičí tričko s dlouhým rukávem a potiskem 5.10.15.

Miluje vaše malá fintilka zvířata? Pak je pro ni toto tričko jako stvořené. Typ: holčičí tričko s dlouhým rukávem kulatým výstřihem a potiskem Barva: růžová, šedá, oranžová Vzor: kočky Materiál: 95 % bavlna, 5 % elastan Vlastnosti materiálu: příjemný, pružný, odolný Praní: 30 °C Něco báječného: milý potisk Rozměry pro vel. 110: délka - 44 cm (ZOOT.cz)

Bílo-modré klučičí tričko s krátkým rukávem Lego Wear Thomas

Bílo-modré klučičí tričko s krátkým rukávem Lego Wear Thomas

„Pobíhat a řádit.“ To je životní poslání takřka každého malého raubíře. A dánská značka LEGO Wear si dala jó záležet na kvalitě a nezávadnosti materiálů, špičkovém provedení a cool designech svých kousků, které hrdě zdobí ty nejmenší hrdiny i lumpy všech školek a škol. Olé. Typ: klučičí tričko s krátkým rukávem, kulatým výstřihem a potiskem Barva: modrá, bílá, tmavě modrá Potisk: Ninjago postavička, nápis Materiál: 100 % bavlna Vlastnosti materiálu: příjemný, pružný, prodyšný, odolný Praní: 40 °C Něco k nezaplacení: ultra „vytrvalý“ materiál a parádní potisk Rozměry pro vel. 110: délka - 46 cm (ZOOT.cz)

Tyrkysové klučičí plavky s potiskem Lego Wear Ping

Tyrkysové klučičí plavky s potiskem Lego Wear Ping

Pro vaše děti skvělé potisky a vzhled, pro vás bezpečný nealergenní materiál bez použití škodlivých chemikálií, těžkých kovů a ostatního fuj. Typ: klučičí plavky s potiskem, gumou v pase a slipovou podšívkou Barva: tyrkysová Potisk: ninja Kapsy: ne Materiál: vnější - 100 % polyester vnitřní - 100 % polyester Vlastnosti materiálu: příjemný, pohodlný Praní: 40 °C Něco extra: oblečení LEGO se nesrazí, nevytahá, nevybledne a i za rok či za dva zůstává po milionech vypráních stále stejné Rozměry pro vel. 110: výška sedu - 19 cm vnitřní délka nohavice - 9 cm (ZOOT.cz)

Zelená klučičí mikina s potiskem Lego Wear Sebastian

Zelená klučičí mikina s potiskem Lego Wear Sebastian

Každý poctivý klučičí ninja nutně potřebuje parádní bojovnický kostým. A to proto, že život je prostě boj. Ale hravý boj. A právě proto si dánská značka LEGO dala jó záležet na kvalitě a nezávadnosti materiálů, špičkovém provedení a cool designech svých kousků, které hrdě zdobí ty nejmenší hrdiny i lumpy všech školek a škol. Olé. Typ: klučičí mikina s kapucí a potiskem Barva: zelená, černá, žlutá Potisk: Ninjago postavičky Materiál: 100 % bavlna Vlastnosti materiálu: příjemný, pružný, odolný, měkký Praní: 40 °C Rozměry pro vel. 110: délka - 44 cm (ZOOT.cz)

Červené klučičí tričko s potiskem Lego Wear Thomas

Červené klučičí tričko s potiskem Lego Wear Thomas

Hustý tričko pro vašeho malého chlapce. Věřte, že se mu oči štěstím rozzáří! :) Typ: klučičí tričko s potiskem Barva: červená, tmavě modrá Potisk: Lego motiv Materiál: 100 % bavlna Vlastnosti materiálu: pohodlný, savý, prodyšný Praní: 40 °C Rozměry pro vel. 110: délka - 44 cm (ZOOT.cz)

Zelené klučičí tričko s potiskem Lego Wear Thomas

Zelené klučičí tričko s potiskem Lego Wear Thomas

Hustý tričko pro vašeho malého chlapce. Věřte, že se mu oči štěstím rozzáří! :) Typ: klučičí tričko s potiskem a ombré efektem Barva: zelená, tmavě modrá Potisk: Lego žraloci Materiál: 100 % bavlna Vlastnosti materiálu: pohodlný, savý, prodyšný Praní: 40 °C Rozměry pro vel. 110: délka - 45 cm (ZOOT.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít