Modré dámské květované holínky Oldcom Rain

Modré dámské květované holínky Oldcom Rain

Modré dámské květované holínky Oldcom Rain

Začíná to vždy jako pár chladivých dešťových kapek na tváři a končí jako velká zábava v dešti. Nebojte se dát průchod svým emocím a vyběhněte ven i tehdy, když všichni ostatní sedí doma a klejí na počasí. Typ: dámské vzorované holínky Barva: m odrá, zelená, červená Vzor: květovaný Materiál: PVC Vlastnosti materiálu: poddajný, pohodlný, lesklý Specifikace - neklouzavá podrážka - holinky jsou voděodolné a mrazuvzdorné Rozměry: výška - 33,5 cm výška podrážky - 2 cm obvod lýtka - 40 cm obvod kotníku - 31 cm (ZOOT.cz)

Černé dámské květované holínky Oldcom Rain

Černé dámské květované holínky Oldcom Rain

Začíná to vždy jako pár chladivých dešťových kapek na tváři a končí jako velká zábava v dešti. Nebojte se dát průchod svým emocím a vyběhněte ven i tehdy, když všichni ostatní sedí doma a klejí na počasí. Typ: dámské vzorované holínky Barva: černá, červená, modrá, zelená Vzor: květovaný Materiál: PVC Vlastnosti materiálu: poddajný, pohodlný, lesklý Specifikace - neklouzavá podrážka - holinky jsou voděodolné a mrazuvzdorné Rozměry: výška - 33,5 cm výška podrážky - 2 cm obvod lýtka - 40 cm obvod kotníku - 31 cm (ZOOT.cz)

Krémové dámské květované holínky Oldcom Rain

Krémové dámské květované holínky Oldcom Rain

Začíná to vždy jako pár chladivých dešťových kapek na tváři a končí jako velká zábava v dešti. Nebojte se dát průchod svým emocím a vyběhněte ven i tehdy, když všichni ostatní sedí doma a klejí na počasí. Typ: dámské vzorované holínky Barva: krémová, růžová, modrá Vzor: květovaný Materiál: PVC Vlastnosti materiálu: poddajný, pohodlný, lesklý Specifikace - neklouzavá podrážka - holinky jsou voděodolné a lehce průsvitné Rozměry: výška - 33,5 cm výška podrážky - 2 cm obvod lýtka - 40 cm obvod kotníku - 31 cm (ZOOT.cz)

Modré dámské holínky Oldcom Rain

Modré dámské holínky Oldcom Rain

Začíná to vždy jako pár chladivých dešťových kapek na tváři a končí jako velká zábava v dešti. Nebojte se dát průchod svým emocím a vyběhněte ven i tehdy, když všichni ostatní sedí doma a klejí na počasí. Typ: dámské vzorované holínky Barva: modrá, žlutá, zelená Vzor: připomínající denim, květiny Materiál: PVC Vlastnosti materiálu: poddajný, pohodlný, lesklý Specifikace - neklouzavá podrážka - holinky jsou voděodolné a mrazuvzdorné Rozměry: výška - 33,5 cm výška podrážky - 2 cm obvod lýtka - 40 cm obvod kotníku - 31 cm (ZOOT.cz)

Černo-šedý dámské vzorované holínky Oldcom Rain

Černo-šedý dámské vzorované holínky Oldcom Rain

Začíná to vždy jako pár chladivých dešťových kapek na tváři a končí jako velká zábava v dešti. Nebojte se dát průchod svým emocím a vyběhněte ven i tehdy, když všichni ostatní sedí doma a klejí na počasí. Typ: dámské vzorované holínky Barva: šedá, černá Vzor: připomínající krajku Materiál: PVC Vlastnosti materiálu: poddajný, pohodlný, lesklý Specifikace - neklouzavá podrážka - holinky jsou voděodolné a mrazuvzdorné Rozměry: výška - 33,5 cm výška podrážky - 2 cm obvod lýtka - 40 cm obvod kotníku - 31 cm (ZOOT.cz)

Hnědé dámské holínky s leopardím vzorem Oldcom Rain

Hnědé dámské holínky s leopardím vzorem Oldcom Rain

Začíná to vždy jako pár chladivých dešťových kapek na tváři a končí jako velká zábava v dešti. Nebojte se dát průchod svým emocím a vyběhněte ven i tehdy, když všichni ostatní sedí doma a klejí na počasí. Typ: dámské vzorované holínky Barva: hnědá, krémová Vzor: leopardí Materiál: PVC Vlastnosti materiálu: poddajný, pohodlný, lesklý Specifikace - neklouzavá podrážka - holinky jsou voděodolné a mrazuvzdorné Rozměry: výška - 33,5 cm výška podrážky - 2 cm obvod lýtka - 40 cm obvod kotníku - 31 cm (ZOOT.cz)

Tmavě modré dámské holínky Oldcom Classic

Tmavě modré dámské holínky Oldcom Classic

Jaká příchuť deště je asi tentokrát? Nebojte se vyběhnout ven i tehdy, když všichni ostatní sedí doma a klejí na počasí. Typ: dámské voděodolné holínky Barva: tmavě modrá Materiál: PVC Vlastnosti materiálu: poddajný, pohodlný, lesklý Něco skvělého: zaručené pohodlí a nepromokavost Rozměry: výška - 34 cm (ZOOT.cz)

Béžové dámské holínky Oldcom Classic

Béžové dámské holínky Oldcom Classic

Jaká příchuť deště je asi tentokrát? Nebojte se vyběhnout ven i tehdy, když všichni ostatní sedí doma a klejí na počasí. Typ: dámské voděodolné holínky Barva: béžová Materiál: PVC Vlastnosti materiálu: poddajný, pohodlný, lesklý Něco skvělého: zaručené pohodlí a nepromokavost Rozměry: výška - 34 cm (ZOOT.cz)

Černé dámské holínky s podrážkou v modré barvě Oldcom Accent

Černé dámské holínky s podrážkou v modré barvě Oldcom Accent

Z ačíná to vždy jako pár chladivých dešťových kapek na tváři a končí jako velká zábava v dešti. Nebojte se dát průchod svým emocím a vyběhněte ven i tehdy, když všichni ostatní sedí doma a klejí na počasí. Typ: dámské holínky Barva: černá, modrá Vzor: květovaný Materiál: PVC Vlastnosti materiálu: poddajný, pohodlný, lesklý Specifikace - neklouzavá podrážka - holinky jsou voděodolné a mrazuvzdorné Rozměry: výška - 33,5 cm výška podrážky - 2 cm obvod lýtka - 40 cm obvod kotníku - 31 cm (ZOOT.cz)

Béžové dámské květované slip on Oldcom Camomille

Béžové dámské květované slip on Oldcom Camomille

Loafersky pro každý letní den, který nezaprší a nezaprší. Dejte svým dnům nový nádech a vykročte s lehkostí. Typ: dámské slip on Barva: béžová Vzor: květovaný Materiál: vnější - textil vnitřní - textil podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: pevný, ohebný, měkký, strukturovaný Něco k nezaplacení: měkká vyjímatelná stélka s potiskem šlápot (ZOOT.cz)

Krémovo-modré holčičí květované holínky Tom Joule Welly

Krémovo-modré holčičí květované holínky Tom Joule Welly

Rychle ven! Čekají tam totiž kaluže a v těch se nejlépe hraje na piráty. Typ: holčičí vzorované holínky s přezkou Barva: modrá, krémová, fialová, šedá Vzor: pruhy, květiny Materiál : vnější - syntetika vnitřní - textil podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: voděodolný, pevný Specifikace: - voděodolnost - ruční výroba z kaučuku - podrážka inspirována pneumatikami pro lepší přilnavost - odnímatelné vložky - reflexní prvek Rozměry pro vel. 36: výška podpatku - 2,5 cm výška boty bez podpatku - 24 cm obvod v nejširším bodě - 35 cm obvod v nejužším bodě - 30 cm (ZOOT.cz)

Světle modré dámské tenisky brooklyn Oldcom

Světle modré dámské tenisky brooklyn Oldcom

Barva : světle modrá, hnědá, bílá Příležitost : na volný čas Zapínání : tkaničky Materiál: vnější část - bavlna podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu : měkký, příjemný Něco hezkého: hnědé detaily, prošívání, materiál připomínající džínovinu Rozměry: výška podrážky- 2,5 cm (ZOOT.cz)

Tmavě modré dámské tenisky brooklyn Oldcom

Tmavě modré dámské tenisky brooklyn Oldcom

Barva : tmavě modrá, hnědá, bílá Příležitost : na volný čas Zapínání : tkaničky Materiál : vnější část - bavlna podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu : měkký, příjemný Něco hezkého: hnědé detaily, prošívání, materiál připomínající džínovinu Rozměry: výška podrážky - 2,5 cm (ZOOT.cz)

Tmavě modré dámské slip on Oldcom Canvas

Tmavě modré dámské slip on Oldcom Canvas

Aby se vaše chodidla cítila pohodlně, je nutné je do pohodlných bot obout. Tyhle lehké botky totiž na noze ani neucítíte. Typ: dámské slip on Barva: tmavě modrá Materiál: vnější - textil vnitřní - textil podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: pevný, ohebný, měkký, strukturovaný Něco k nezaplacení: měkká vyjímatelná stélka s potiskem šlápot (ZOOT.cz)

Modré dámské vzorované slip on tenisky Oldcom Etno

Modré dámské vzorované slip on tenisky Oldcom Etno

Letní boty, které oceníte nejen jako vycházkovou obuv, ale naprosto sednou i do města. Typ: dámské slip on tenisky Barva: modrá, zelená, oranžová Vzor: pruhované, barevně vzorované Materiál: vnější - textil vnitřní - textil podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: pevný, ohebný, měkký, strukturovaný Něco k parádního: měkká vyjímatelná stélka s potiskem šlápot (ZOOT.cz)

Modré dámské vzorované slip on Oldcom Etno Stylish

Modré dámské vzorované slip on  Oldcom Etno Stylish

Typ: dámské slip on Barva: modrá, žlutá, zelená, červená, krémová Vzor: pruhy Materiál: vnější - textil vnitřní - textil podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: pevný, ohebný, měkký, strukturovaný Něco k parádního: měkká vyjímatelná stélka s potiskem šlápot (ZOOT.cz)

Crocs - Holínky Freesail Rain

Crocs - Holínky Freesail Rain

Holínky z kolekce Crocs. Model vyroben matného, hledkého gumového materiálu. (Answear.cz)

Crocs modré dětské holínky Handle It Rain Boot Kids Cerulean Blue - j3

Crocs modré dětské holínky Handle It Rain Boot Kids Cerulean Blue - j3

Stylové dětské holínky Crocs z kolekce podzim/zima 2017 v tmavě modré barvě, jsou perfektní pro malé rošťáky, do sucha i do mokra materiál Croslite lehké  přizpůsobivé  pohodlné omyvatelné mas... (Different.cz)

Velikost:
C8
Barva:
modré

Crocs - Dětské holínky Handle Rain

Crocs - Dětské holínky Handle Rain

Dětské holínky z kolekce Crocs. Model vyroben matného, hledkého gumového materiálu. (Answear.cz)

Růžové holčičí květované holínky Tom Joule Welly

Růžové holčičí květované holínky Tom Joule Welly

Typ: holčičí květované holínky s přezkou Barva: růžová, zelená Materiál : vnější - syntetika vnitřní - textil podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: voděodolný, pevný Specifikace: - voděodolnost - ruční výroba z kaučuku - podrážka inspirována pneumatikami pro lepší přilnavost - odnímatelné vložky - reflexní prvek Rozměry: výška podpatku - 2,5 cm výška boty bez podpatku - 23 cm obvod v nejširším bodě - 36 cm obvod v nejužším bodě - 29 cm (ZOOT.cz)

Modré dámské květované džínové espadrilky s.Oliver

Modré dámské květované džínové espadrilky s.Oliver

s.Oliver. Boty, které doladí váš outfit. Trendy, kvalita, preciznost. Typ: květované džínové espadrilky Barva: modrá, bílá Vzor : květovaný Materiál: vnější část - textil, syntetika vnitřní část - textil podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: pohodlný, odolný Něco skvělého: trendy vzhled (ZOOT.cz)

Modré tenisky Oldcom Classic

Modré tenisky Oldcom Classic

Jednoduché tenisky do pohody i nepohody. Užívejte léta ve správných botách se správnými přáteli, ve správném prostředí. Typ: unisex tenisky s gumovou špičkou Barva: tmavě modrá, bílá Zavazování: na tkaničky Materiál: vnější - textil, syntetika vnitřní - textil podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: pevný, ohebný, měkký, strukturovaný (ZOOT.cz)

Tmavě modré dámské květované kalhoty s.Oliver

Tmavě modré dámské květované kalhoty s.Oliver

Typ: dámské květované kalhoty s gumou a stahováním v pase Barva: tmavě modrá, zelená, bílá Zapínání: žádné Kapsy: dvě přední Materiál: 100 % viskóza Vlastnosti materiálu: lehce průsvitný Praní: 30 °C Při výběru velikosti se řiďte rozměry uvedenými níže: Rozměry pro vel. L 30-31/32: výška sedu - 29 cm vnitřní délka nohavice - 76 cm (ZOOT.cz)

Bílé tričko s květovaným potiskem Jack & Jones Rain

Bílé tričko s květovaným potiskem Jack & Jones Rain

Barva: bílá, tmavě modrá, želená, červená, žlutá Motiv potisku: květy, nápis Výstřih: kulatý Rukáv: krátký Kapsy: ne Materiál: 100 % bavlna Vlastnosti materiálu: lehký, příjemný, mírně pružný Praní: 30 °C Rozměry pro velikost L: délka - 75 cm (ZOOT.cz)

Modré plátěné tenisky Oldcom Derby

Modré plátěné tenisky Oldcom Derby

Pohodlné plátěnky do pohody i nepohody. Užívejte léta ve správných botách se správnými přáteli, ve správném prostředí. Typ: unisex plátěné tenisky Barva: tmavě modrá Zavazování: na tkaničky Materiál: vnější - textil vnitřní - textil podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: pevný, ohebný, měkký, strukturovaný Něco k nezaplacení: měkká vyjímatelná stélka s potiskem zvířat ze safari (ZOOT.cz)

Coqui Dětské holínky Rainy 8506 Fuchsia/Purple 102467 30

Coqui Dětské holínky Rainy 8506 Fuchsia/Purple 102467 30

Coqui Dětské holínky Rainy 8506 Fuchsia/Purple 102467 30. (Vivantis.cz)

Coqui Dětské holínky Rainy 8506 Fuchsia/Purple 102467 31

Coqui Dětské holínky Rainy 8506 Fuchsia/Purple 102467 31

Coqui Dětské holínky Rainy 8506 Fuchsia/Purple 102467 31. (Vivantis.cz)

Coqui Dětské holínky Rainy 8506 Fuchsia/Purple 102467 32

Coqui Dětské holínky Rainy 8506 Fuchsia/Purple 102467 32

Coqui Dětské holínky Rainy 8506 Fuchsia/Purple 102467 32. (Vivantis.cz)

Coqui Dětské holínky Rainy 8506 Fuchsia/Purple 102467 33

Coqui Dětské holínky Rainy 8506 Fuchsia/Purple 102467 33

Coqui Dětské holínky Rainy 8506 Fuchsia/Purple 102467 33. (Vivantis.cz)

Coqui Dětské holínky Rainy 8506 Fuchsia/Purple 102467 34

Coqui Dětské holínky Rainy 8506 Fuchsia/Purple 102467 34

Coqui Dětské holínky Rainy 8506 Fuchsia/Purple 102467 34. (Vivantis.cz)

Coqui Dětské holínky Rainy 8506 Fuchsia/Purple 102467 35

Coqui Dětské holínky Rainy 8506 Fuchsia/Purple 102467 35

Coqui Dětské holínky Rainy 8506 Fuchsia/Purple 102467 35. (Vivantis.cz)

Coqui Dětské holínky Rainy 8506 Lime/Blue 102468 30

Coqui Dětské holínky Rainy 8506 Lime/Blue 102468 30

Coqui Dětské holínky Rainy 8506 Lime/Blue 102468 30. (Vivantis.cz)

Coqui Dětské holínky Rainy 8506 Lime/Blue 102468 31

Coqui Dětské holínky Rainy 8506 Lime/Blue 102468 31

Coqui Dětské holínky Rainy 8506 Lime/Blue 102468 31. (Vivantis.cz)

Coqui Dětské holínky Rainy 8506 Lime/Blue 102468 32

Coqui Dětské holínky Rainy 8506 Lime/Blue 102468 32

Coqui Dětské holínky Rainy 8506 Lime/Blue 102468 32. (Vivantis.cz)

Coqui Dětské holínky Rainy 8506 Lime/Blue 102468 33

Coqui Dětské holínky Rainy 8506 Lime/Blue 102468 33

Coqui Dětské holínky Rainy 8506 Lime/Blue 102468 33. (Vivantis.cz)

Coqui Dětské holínky Rainy 8506 Lime/Blue 102468 34

Coqui Dětské holínky Rainy 8506 Lime/Blue 102468 34

Coqui Dětské holínky Rainy 8506 Lime/Blue 102468 34. (Vivantis.cz)

Coqui Dětské holínky Rainy 8506 Lime/Blue 102468 35

Coqui Dětské holínky Rainy 8506 Lime/Blue 102468 35

Coqui Dětské holínky Rainy 8506 Lime/Blue 102468 35. (Vivantis.cz)

Coqui Dětské holínky Rainy 8506 Blue/Lime 102469 30

Coqui Dětské holínky Rainy 8506 Blue/Lime 102469 30

Coqui Dětské holínky Rainy 8506 Blue/Lime 102469 30. (Vivantis.cz)

Coqui Dětské holínky Rainy 8506 Blue/Lime 102469 31

Coqui Dětské holínky Rainy 8506 Blue/Lime 102469 31

Coqui Dětské holínky Rainy 8506 Blue/Lime 102469 31. (Vivantis.cz)

Coqui Dětské holínky Rainy 8506 Blue/Lime 102469 32

Coqui Dětské holínky Rainy 8506 Blue/Lime 102469 32

Coqui Dětské holínky Rainy 8506 Blue/Lime 102469 32. (Vivantis.cz)

Coqui Dětské holínky Rainy 8506 Blue/Lime 102469 33

Coqui Dětské holínky Rainy 8506 Blue/Lime 102469 33

Coqui Dětské holínky Rainy 8506 Blue/Lime 102469 33. (Vivantis.cz)

Coqui Dětské holínky Rainy 8506 Blue/Lime 102469 34

Coqui Dětské holínky Rainy 8506 Blue/Lime 102469 34

Coqui Dětské holínky Rainy 8506 Blue/Lime 102469 34. (Vivantis.cz)

Coqui Dětské holínky Rainy 8506 Blue/Lime 102469 35

Coqui Dětské holínky Rainy 8506 Blue/Lime 102469 35

Coqui Dětské holínky Rainy 8506 Blue/Lime 102469 35. (Vivantis.cz)

Coqui Dětské holínky Rainy 8506 Pink/Fuchsia 102472 30

Coqui Dětské holínky Rainy 8506 Pink/Fuchsia 102472 30

Coqui Dětské holínky Rainy 8506 Pink/Fuchsia 102472 30. (Vivantis.cz)

Coqui Dětské holínky Rainy 8506 Pink/Fuchsia 102472 31

Coqui Dětské holínky Rainy 8506 Pink/Fuchsia 102472 31

Coqui Dětské holínky Rainy 8506 Pink/Fuchsia 102472 31. (Vivantis.cz)

Coqui Dětské holínky Rainy 8506 Pink/Fuchsia 102472 32

Coqui Dětské holínky Rainy 8506 Pink/Fuchsia 102472 32

Coqui Dětské holínky Rainy 8506 Pink/Fuchsia 102472 32. (Vivantis.cz)

Coqui Dětské holínky Rainy 8506 Pink/Fuchsia 102472 33

Coqui Dětské holínky Rainy 8506 Pink/Fuchsia 102472 33

Coqui Dětské holínky Rainy 8506 Pink/Fuchsia 102472 33. (Vivantis.cz)

Coqui Dětské holínky Rainy 8506 Pink/Fuchsia 102472 34

Coqui Dětské holínky Rainy 8506 Pink/Fuchsia 102472 34

Coqui Dětské holínky Rainy 8506 Pink/Fuchsia 102472 34. (Vivantis.cz)

Coqui Dětské holínky Rainy 8506 Pink/Fuchsia 102472 35

Coqui Dětské holínky Rainy 8506 Pink/Fuchsia 102472 35

Coqui Dětské holínky Rainy 8506 Pink/Fuchsia 102472 35. (Vivantis.cz)

Modré dámské džínové květované kraťasy M&Co

Modré dámské džínové květované kraťasy M&Co

Typ: dámské džínové kraťasy Barva: modrá, bílá Vzor: květovaný Zapínání: zip, knoflík Kapsy: tři přední, dvě zadní Materiál: 80 % bavlna, 19 % viskóza, 1 % elastan Praní: 40 °C Rozměry pro velikost S: výška sedu - 27 cm vnitřní délka nohavice - 23 cm Modelka měří 177 cm a na sobě má velikost S. (ZOOT.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít