Modrá žebrovaná šála Pieces June

Modrá žebrovaná šála Pieces June

Modrá žebrovaná šála Pieces June

Že mráz už klepe na dveře? Možná, že ještě ne, ale až bude klepat, bude pozdě. To už se budete vy klepat zimou. Tak se nenechte zaskočit a pořiďte si raději tuto teplou pletenou šálu co nejdříve. Typ: žebrovaná pletená šála Barva: modrá Vzor: žebrovaný Materiál: 100 % akryl Vlastnosti materiálu: příjemný, hřejivý, měkký Praní: 30 °C Něco bezvadného: příjemný teplý materiál, velikost Rozměry: 228 x 57 cm (ZOOT.cz)

Vínová žebrovaná šála Pieces June

Vínová žebrovaná šála Pieces June

Že mráz už klepe na dveře? Možná, že ještě ne, ale až bude klepat, bude pozdě. To už se budete vy klepat zimou. Tak se nenechte zaskočit a pořiďte si raději tuto teplou pletenou šálu co nejdříve. Typ: žebrovaná pletená šála Barva: vínová Vzor: žebrovaný Materiál: 100 % akryl Vlastnosti materiálu: příjemný, hřejivý, měkký Praní: 30 °C Něco bezvadného: příjemný teplý materiál, velikost Rozměry: 228 x 57 cm (ZOOT.cz)

Hnědá žebrovaná šála Pieces June

Hnědá žebrovaná šála Pieces June

Že mráz už klepe na dveře? Možná, že ještě ne, ale až bude klepat, bude pozdě. To už se budete vy klepat zimou. Tak se nenechte zaskočit a pořiďte si raději tuto teplou pletenou šálu co nejdříve. Typ: žebrovaná pletená šála Barva: hnědá Vzor: žebrovaný Materiál: 100 % akryl Vlastnosti materiálu: příjemný, hřejivý, měkký Praní: 30 °C Něco bezvadného: příjemný teplý materiál, velikost Rozměry: 228 x 57 cm (ZOOT.cz)

Tmavě šedá žebrovaná šála Pieces June

Tmavě šedá žebrovaná šála Pieces June

Že mráz už klepe na dveře? Možná, že ještě ne, ale až bude klepat, bude pozdě. To už se budete vy klepat zimou. Tak se nenechte zaskočit a pořiďte si raději tuto teplou pletenou šálu co nejdříve. Typ: žebrovaná pletená šála Barva: tmavě šedá Vzor: žebrovaný Materiál: 100 % akryl Vlastnosti materiálu: příjemný, hřejivý, měkký Praní: 30 °C Něco bezvadného: příjemný teplý materiál, velikost Rozměry: 228 x 57 cm (ZOOT.cz)

Modrá plisovaná šála Pieces Nabia

Modrá plisovaná šála Pieces Nabia

Hledáte ideálního společníka na zimní období? Tenhle kousek se hlásí o vaši pozornost! Typ: plisovaná šála s třásněmi Barva: modrá Materiál: 92 % polyester, 8 % viskóza Vlastnosti materiálu: měkký, příjemný, lehce průsvitný Praní: 30 °C Rozměry: šála - 100 x 190 cm třásně - 2 cm (ZOOT.cz)

Tmavě modrá šála Pieces Faline

Tmavě modrá šála Pieces Faline

Typ : čtvercová šála s třásněmi Barva : tmavě modrá Materiál : 100 % akryl Praní : 30 °C Rozměry : 140 x 140 cm (ZOOT.cz)

Tmavě modrý žebrovaný šátek Pieces Nabia

Tmavě modrý žebrovaný šátek Pieces Nabia

S tím pravým elegantním šátkem vás nezaskočí ani chlad, ani náhodná společenská událost. Typ: lehký žebrovaný šátek Barva: tmavě modrá Vzor: žebrovaný Materiál: 92 % polyester, 8 % viskóza Vlastnosti materiálu: příjemný, lehký, pružný Praní: 30 °C Něco bezvadného: příjemný materiál Rozměry: 186 x 77 cm (ZOOT.cz)

Černo-vínová crossbody kabelka s řetízkem Pieces June

Černo-vínová crossbody kabelka s řetízkem Pieces June

Dejte si tenhle skvostný kousek přes rameno a vyrazte vstříc denním dobrodružstvím půvabné dámy. Bude vám věrnou a spolehlivou kamarádkou. Typ: malá crossbody kabelka s řetízkem Barva: vínová, černá, hnědá, zlatá Úložný prostor: jeden větší prostor, jedna menší kapsa na zip Zapínání: spona na zacvaknutí Materiál: 100 % polyuretan Vlastnosti materiálu: pevný, hladký Údržba: neprat, pouze otřít hadříkem Něco extra: elegantní popruh s řetízkem Rozměry: kabelka - 20,5 x 17 x 6 cm délka popruhu - 101 cm formát A4 - nevejde se (ZOOT.cz)

Khaki-modrá šála s třásněmi Pieces Julla

Khaki-modrá šála s třásněmi Pieces Julla

Není lepšího obětí, než-li příjemnou a hřejivou šálou. Obzvlášť takto slušivou. Že? Typ: pruhovaná šála s třásněmi Barva: modrá, khaki, šedá, cihlová Vzor: pruhy Materiál : 100 % akryl Vlastnosti materiálu: pohodlný, měkký, hřejivý Praní: 30 °C Rozměry: 204 x 59 cm (ZOOT.cz)

Světle modrá šála s jemným vzorem Pieces Kial

Světle modrá šála s jemným vzorem Pieces Kial

Omotá, obalí, obtočí, ochrání, oteplí, ohřeje, okouzlí..... oŠÁLÍ. Typ: šála s jemným vzorem a třásněmi Barva: světle modrá Vzor: jemný, pruhy Materiál: 100 % akryl Vlastnosti materiálu: hřejivý, měkký, příjemný na dotek Praní: 30 °C Něco bezvadného: třásně Rozměry (one size): délka (bez třásní) - 200 cm šířka - 66 cm (ZOOT.cz)

Šedá šála Pieces Faline

Šedá šála Pieces Faline

Typ : čtvercová šála s třásněmi Barva : šedá s nádechem do modra Materiál : 100 % akryl Praní : 30 °C Rozměry : 140 x 140 cm (ZOOT.cz)

Vínová šála Pieces Creem

Vínová šála Pieces Creem

Ochraňte svůj krk před chladem s grácií. V téhle šále vám bude nejen teplo, ale také budete zahrnuta obdivnými pohledy. To prostě musíte mít. Typ: plisovaná šála Barva: vínová Materiál : 100 % akryl Vlastnosti materiálu: pohodlný, měkký, hřejivý Praní: 30 °C Něco skvělého: plisovaná úprava Rozměry: 75 x 220 cm (ZOOT.cz)

Černá šála Pieces Ofelia

Černá šála Pieces Ofelia

Měkkost, hebkost, jemnost. Ne, nemluvíme o dětské pokožce, ale o neskutečně příjemné šále a čepici od dánské značky Pieces . Typ: hebká šála Barva: černá Materiál : 100 % polyester Vlastnosti materiálu: pohodlný, měkký, hřejivý, hebký Praní: 30 °C Něco skvělého: hebký příjemný materiál Rozměry: 34 x 87 cm (ZOOT.cz)

Starorůžová šála Pieces Ofelia

Starorůžová šála Pieces Ofelia

Měkkost, hebkost, jemnost. Ne, nemluvíme o dětské pokožce, ale o neskutečně příjemné šále a čepici od dánské značky Pieces . Typ: hebká šála Barva: starorůžová Materiál : 100 % polyester Vlastnosti materiálu: pohodlný, hřejivý, hebký, měkký Praní: 30 °C Něco skvělého: hebký příjemný materiál Rozměry: 34 x 87 cm (ZOOT.cz)

Šedá dutá šála Pieces Drace

Šedá dutá šála Pieces Drace

Barva: šedá Vzor: ne Typ: dutá Materiál: 100 % akryl Vlastnosti materiálu: hřejivý, příjemný Praní: 30 °C Rozměry: 164 x 60 cm (ZOOT.cz)

Červená plisovaná šála Pieces Nabia

Červená plisovaná šála Pieces Nabia

Hledáte ideálního společníka na zimní období? Tenhle kousek se hlásí o vaši pozornost! Typ: plisovaná šála s třásněmi Barva: červená Materiál: 92 % polyester, 8 % viskóza Vlastnosti materiálu: měkký, příjemný, lehce průsvitný Praní: 30 °C Rozměry: šála - 100 x 190 cm třásně - 2 cm (ZOOT.cz)

Krémovo-zelená šála Pieces Lazzie

Krémovo-zelená šála Pieces Lazzie

Sfoufkněte zimu stylově. Protože s touto šálou od značky Pieces vás už neofoukne. Barva: zelená, růžová Vzor: pravidelný Materiál: 100 % akryl Vlastnosti materiálu: jemný, teplý, pevný Rozměry: 70 x 208 cm Praní: 30 °C Něco extra: šála má hladký i hrubý vzor (ZOOT.cz)

Červená vzorovaná šála Pieces Milla

Červená vzorovaná šála Pieces Milla

Typ: vzorovaná dlouhá šála s drobnými třásněmi Barva: červená, světle modrá, šedá Materiál: 100 % akryl Vlastnosti materiálu: příjemný, hřejivý, měkký Praní: 30 °C Něco bezvadného: skvělý kousek do chladného počasí Rozměry: 190 x 80 cm (ZOOT.cz)

Tmavě zelená šála Pieces Billi

Tmavě zelená šála Pieces Billi

Za časů nečasů a podpsího počasí je evidentně nejlepší volbou zachumlání po uši. Nemyslíte? Myslete tedy dopředu na to, co přijde a přijďte s řešením zdánlivě neřešitelného již nyní. A to tak, že teď a tady. A o tom to je. Typ: široká pletená šála Barva: tmavě zelená Materiál: 100 % akryl Vlastnosti materiálu: hebký na dotyk, mírně pružný, odolný, hřejivý, měkký Praní: 30 °C Něco báječného: maxi délka i šířka, měkoučký materiál Rozměry (one size): délka - 230 cm šířka - 64 cm (ZOOT.cz)

Zelená plisovaná šála Pieces Gyselle

Zelená plisovaná šála Pieces Gyselle

Střežte své zlato v hrdle. A to stylově! Typ: plisovaná šála s jemným ombré efektem Barva: zelená Materiál: 85 % akryl, 15 % nylon Vlastnosti materiálu: měkký, příjemný, lehce průsvitný Praní: 30 °C Rozměry: šála - 188 x 69 cm (ZOOT.cz)

Krémová dutá šála Pieces Jolien

Krémová dutá šála Pieces Jolien

Víte co je na šálách skvělého? Naprosto vše. Zahřejí vás, doladí váš zimní outfit a pokud zvolíte tuto dutou šálu, tak se ani nemusíte obtěžovat s dlouhavým obmotáváním okolo krku. Typ: pletená dutá šála Barva: krémová Vzor: žíhaný Materiál: 100 % akryl Vlastnosti materiálu: příjemný, hřejivý, měkký Praní: 30 °C Něco bezvadného: příjemný teplý materiál, velikost Rozměry: 90 x 55 cm (ZOOT.cz)

Béžová plisovaná šála Pieces Gyselle

Béžová plisovaná šála Pieces Gyselle

Střežte své zlato v hrdle. A to stylově! Typ: plisovaná šála s jemným ombré efektem Barva: béžová s nádechem do meruňkova Materiál: 85 % akryl, 15 % nylon Vlastnosti materiálu: měkký, příjemný, lehce průsvitný Praní: 30 °C Rozměry: šála - 188 x 69 cm (ZOOT.cz)

Tmavě šedá šála Pieces Eira

Tmavě šedá šála Pieces Eira

Funkční doplněk. Vítr se do toho umí pořádně opřít. Na druhou stranu, když je opravdu vlezlý a studený, tak nemusíte používat tvářenku, protože vám vaše tvářičky hezky zabarví do rumělkově červené. Pokud ovšem raději volíte zachumlat se do šály a být v teploučku, tak tu pro vás máme tento kousek od Pieces . Už si na vás žádné chladné počasí nepřijde. Materiál: 70 % akryl, 30 % vlna Rozměry: 210 x 72 cm Praní: 30 °C (ZOOT.cz)

Černá vzorovaná šála Pieces Luisa

Černá vzorovaná šála Pieces Luisa

Střežte své zlato v hrdle. A to stylově! Typ: vzorovaná šála Barva: černá, šedá Vzor: velké žíhance Materiál: 100 % polyester Vlastnosti materiálu: hebký, příjemný, lehce průsvitný Praní: v ruce Rozměry: šála - 180 x 107 cm (ZOOT.cz)

Černá žíhaná šála Pieces Billi

Černá žíhaná šála Pieces Billi

Za časů nečasů a podpsího počasí je evidentně nejlepší volbou zachumlání po uši. Nemyslíte? Myslete tedy dopředu na to, co přijde a přijďte s řešením zdánlivě neřešitelného již nyní. A to tak, že teď a tady. A o tom to je. Typ: široká pletená šála Barva: černá, bílá (žíhání) Materiál: 100 % akryl Vlastnosti materiálu: hebký na dotyk, mírně pružný, odolný, hřejivý, měkký Praní: 30 °C Něco báječného: maxi délka i šířka, měkoučký materiál Rozměry (one size): délka - 230 cm šířka - 64 cm (ZOOT.cz)

Krémová dlouhá šála Pieces Kial

Krémová dlouhá šála Pieces Kial

Všechno je jednou poprvé. Nikdy se už nebudete cítit nesvá. Ať budete v přecpaném metru, na úřadě nebo vás zastihne tornádo. Ten pocit, když jste poprvé spatřila tuhle dokonalou obří šálu, když jste si na ni poprvé sáhla a pak se do ní celá schovala... Tak ten už nic nepřekoná! Materiál: 100 % akryl Rozměry: 204 x 72 cm Praní: 30 °C (ZOOT.cz)

Pieces - Šála

Pieces - Šála

Šála z kolekce Pieces. Model vyroben z tenké pleteniny. (Answear.cz)

Oranžová žebrovaná šála VERO MODA Fia

Oranžová žebrovaná šála VERO MODA Fia

Barva: oranžová Vzor: žebrovaný Typ: klasická Materiál: 100 % akryl Vlastnosti materiálu: měkký, hřejivý, pružný Praní: 30 °C Rozměry: 215 x 55 cm (ZOOT.cz)

Fialová květovaná dutá šála Pieces Tushe

Fialová květovaná dutá šála Pieces Tushe

Barva : fialová, zelená, modrá Vzor : květy Typ : dutá Materiál : 100 % polyester Praní : 30 °C Rozměry : 101 x 74 cm (ZOOT.cz)

Šedo-krémová lehká šála Pieces Mandana

Šedo-krémová lehká šála Pieces Mandana

S tím pravým elegantním šálem vás nezaskočí ani chlad, ani náhodná společenská událost. Typ: lehká pruhovaná šála s třásněmi Barva: šedá, krémová Vzor: pruhovaný Materiál: 100 % akryl Vlastnosti materiálu: příjemný, lehký, pružný Praní: 30 °C Něco bezvadného: příjemný materiál Rozměry: 192 x 102 cm (ZOOT.cz)

Červeno-černá pruhovaná šála Pieces Muse

Červeno-černá pruhovaná šála Pieces Muse

Typ: pruhovaná dlouhá šála s drobnými třásněmi Barva: červená, černá, šedá, růžová Materiál: 70 % akryl, 30 % polyester Vlastnosti materiálu: příjemný, hřejivý, měkký Praní: 30 °C Něco bezvadného: skvělý kousek do chladného počasí Rozměry: 200 x 67 cm (ZOOT.cz)

Krémovo-růžová pruhovaná šála Pieces Dia

Krémovo-růžová pruhovaná šála Pieces Dia

Pořádně se zachumlejte! S touhle stylovou šálou lehce proplujete krásným zimním obdobím ve zdraví. Typ: obdélníková šála s krátkými třásněmi Barva: růžová, krémová Vzor: pruhovaný Materiál : 100 % akryl Vlastnosti materiálu: měkký, hřejivý, příjemný Praní: 30 °C Něco skvělého: hebký hřejivý materiál Rozměry: délka - 206 cm šířka - 94 cm (ZOOT.cz)

Růžovo-šedá lehká šála Pieces Mandana

Růžovo-šedá lehká šála Pieces Mandana

S tím pravým elegantním šálem vás nezaskočí ani chlad, ani náhodná společenská událost. Typ: lehká pruhovaná šála s třásněmi Barva: šedá, růžová Vzor: pruhovaný Materiál: 100 % akryl Vlastnosti materiálu: příjemný, lehký, pružný Praní: 30 °C Něco bezvadného: příjemný materiál Rozměry: 192 x 102 cm (ZOOT.cz)

Světle růžová vzorovaná šála Pieces Luisa

Světle růžová vzorovaná šála Pieces Luisa

Střežte své zlato v hrdle. A to stylově! Typ: vzorovaná šála Barva: světle růžová, černá Vzor: velké žíhance Materiál: 100 % polyester Vlastnosti materiálu: hebký, příjemný, lehce průsvitný Praní: v ruce Rozměry: šála - 180 x 107 cm (ZOOT.cz)

Vínovo-šedá vzorovaná šála Pieces Sandie

Vínovo-šedá vzorovaná šála Pieces Sandie

Pořádně se zachumlejte! S touhle stylovou šálou lehce proplujete krásným zimním obdobím ve zdraví. Typ: obdélníková vzorovaná šála s třásněmi Barva: šedá, vínová, tmavě modrá, žlutá Vzor: pravidelný s geometrickými motivy Materiál : 70 % akryl, 30 % polyester Vlastnosti materiálu: měkký, hřejivý, příjemný Praní: 30 °C Něco skvělého: hebký hřejivý materiál Rozměry: velikost šály bez třásní - 200 x 69 cm délka třásní - 7 cm (ZOOT.cz)

Oranžovo-krémová kostkovaná šála Pieces Pylle

Oranžovo-krémová kostkovaná šála Pieces Pylle

Klasické zimní všední ráno - probudíte se ve vyhřáté posteli, ale za půl hodiny už stojíte v mrazivém počasí na zastávce a klepete se jak ratlík. Do peřiny se bohužel už zachumlat nemůžete, ale do teplé a příjemné šály ano. Dopřejte si ten luxus s šálou Pieces. Materiál: 100 % akryl Rozměry: 196 x 66 cm Praní: 30 °C (ZOOT.cz)

Zeleno-šedá pruhovaná šála Pieces Muse

Zeleno-šedá pruhovaná šála Pieces Muse

Typ: pruhovaná dlouhá šála s drobnými třásněmi Barva: tmavě modrá, šedá, zelená Materiál: 70 % akryl, 30 % polyester Vlastnosti materiálu: příjemný, hřejivý, měkký Praní: 30 °C Něco bezvadného: skvělý kousek do chladného počasí Rozměry: 200 x 67 cm (ZOOT.cz)

Tmavě zelená vzorovaná šála Pieces Luisa

Tmavě zelená vzorovaná šála Pieces Luisa

Střežte své zlato v hrdle. A to stylově! Typ: vzorovaná šála Barva: tmavě zelená, černá Vzor: velké žíhance Materiál: 100 % polyester Vlastnosti materiálu: hebký, příjemný, lehce průsvitný Praní: v ruce Rozměry: šála - 180 x 107 cm (ZOOT.cz)

Pieces - Šála Lucy

Pieces - Šála Lucy

Šála z kolekce Pieces. Model vyroben z tenké, vzorované pleteniny. (Answear.cz)

Pieces - Šála Jira

Pieces - Šála Jira

Šála z kolekce Pieces. Model vyroben z tenké látky. (Answear.cz)

Pieces - Šála Julla

Pieces - Šála Julla

Šála z kolekce Pieces. Model vyroben z tenké pleteniny. (Answear.cz)

Pieces - Šála Pyron

Pieces - Šála Pyron

Šála z kolekce Pieces. Model vyroben z tenké pleteniny. (Answear.cz)

Starorůžový žebrovaný šátek Pieces Nabia

Starorůžový žebrovaný šátek Pieces Nabia

S tím pravým elegantním šátkem vás nezaskočí ani chlad, ani náhodná společenská událost. Typ: lehký žebrovaný šátek Barva: starorůžová Vzor: žebrovaný Materiál: 92 % polyester, 8 % viskóza Vlastnosti materiálu: příjemný, lehký, pružný Praní: 30 °C Něco bezvadného: příjemný materiál Rozměry: 186 x 77 cm (ZOOT.cz)

Růžový žebrovaný šátek Pieces Nabia

Růžový žebrovaný šátek Pieces Nabia

S tím pravým elegantním šátkem vás nezaskočí ani chlad, ani náhodná společenská událost. Typ: lehký žebrovaný šátek Barva: růžová Vzor: žebrovaný Materiál: 92 % polyester, 8 % viskóza Vlastnosti materiálu: příjemný, lehký, pružný Praní: 30 °C Něco bezvadného: příjemný materiál Rozměry: 186 x 77 cm (ZOOT.cz)

Krémovo-černá dlouhá pruhovaná šála Pieces Jessica

Krémovo-černá dlouhá pruhovaná šála Pieces Jessica

Na Vánoce, dlouhé noce. V horách samé chumelice. EJ! Tato šála nedá mrazivému počasí šanci. Typ: vzorovaná šála Barva: černá, krémová Vzor: pruhovaný Materiál: 70 % akryl, 30 % polyester Vlastnosti materiálu: hřejivý, měkký, hebký na dotek Praní: 30 °C Něco výborného: hřejivý materiál Rozměry: délka - 226 cm šířka - 67 cm (ZOOT.cz)

Hnědá šála s třásněmi Pieces Kial

Hnědá šála s třásněmi Pieces Kial

Že mráz už klepe na dveře? Možná, že ještě ne, ale až bude klepat, bude pozdě. To už se budete vy klepat zimou. Tak se nenechte zaskočit a pořiďte si raději tuto teplou šálu co nejdříve. Typ: šála s třásněmi Barva: hnědá Materiál: 100 % akryl Vlastnosti materiálu: příjemný, hřejivý, měkký Praní: 30 °C Něco bezvadného: příjemný teplý materiál, velikost Rozměry: 204 x 68 cm (ZOOT.cz)

Černá šála s třásněmi Pieces Vera

Černá šála s třásněmi Pieces Vera

Hledáte ideálního společníka na zimní období? Tenhle kousek se hlásí o vaši pozornost! Typ: zimní šála s třásněmi Barva: černá Vzor: pletený Materiál : 100 % akryl Vlastnosti materiálu: měkký, hřejivý, příjemný Praní: 30 °C Něco skvělého: hebký hřejivý materiál Rozměry: velikost šály bez třásní - 60 x 130 cm délka třásní - 12 cm (ZOOT.cz)

Béžová šála se vzorem Pieces Judith

Béžová šála se vzorem Pieces Judith

Neuhýbejte chmurnému počasí, ono uhne vám. No vážně. Typ: šála se vzorem Barva: béžová Vzor: dekorativní linie Materiál : 100 % akryl Vlastnosti materiálu: pohodlný, měkký, hřejivý Praní: 30 °C Něco skvělého: příjemný materiál Rozměry: 41 x 214 cm (ZOOT.cz)

Tmavě šedá dámská žebrovaná dlouhá šála s.Oliver

Tmavě šedá dámská žebrovaná dlouhá šála s.Oliver

Část z nás si s přicházející zimou klade otázku, co nás ochrání před studenými fujavicemi. A část si podobnou otázku kladla dřív a pak narazila na tento kousek. A všechno se jako zázrakem vyřešilo. Typ: žebrovaná šála Barva: tmavě šedá Vzor: žebrovaný Materiál : 100 % akryl Vlastnosti materiálu: měkký, hřejivý, příjemný Praní: v ruce Něco skvělého: žebrovaný vzor Rozměry: délka - 192 cm šířka - 39 cm (ZOOT.cz)

Černá pletená šála s perličkami Pieces Fatula

Černá pletená šála s perličkami Pieces Fatula

. (ZOOT.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít