Modrá pánská cestovní taška Quiksilver 31 l

Pánská cestovní taška Lerros Kamil - modrá

Pánská cestovní taška Lerros Kamil - modrá

Moderní pánská cestovní taška německé značky Lerros. Představujeme Vám luxusní cestovní tašku německé značky Lerros, která je vhodná na kratší cesty. Taška je vyrobena z nylonu a doplněna o prvky z velmi kvalitní syntetické kůže. Hlavní kapsa se uzavírá zipem a její je podšitá černou látkou. Uvnitř tašky najdete dvě otevřené kapsičky a kapsu na zip. Poslední kapsu na zip najdete na její přední a zadní straně. Součástí tašky je nastavitelný popruh přes rameno. Buďte stylový a podtrhněte svoje cestování tímto německým elegánem! (kabelecky.cz)

Samsonite Cestovní taška Dynamore 58,5 l - modrá

Samsonite Cestovní taška Dynamore 58,5 l - modrá

100% polyester, hmotnost zhruba 1 kg, objem 58,5 l, rozměry 53 x 33 x 33 (Š x V x H) Moderní cestovní taška s velkým objemem je vhodný společník na kratší nenáročné cesty. přední kapsa (delmas.cz)

March Cestovní taška Gogobag 102 l - modrá

March Cestovní taška Gogobag 102 l - modrá

Praktická cestovní taška na kolečkách Gogobag od nizozemské značky March vhodná pro dvou týdenní pobyt. Cestovní taška a kufr na kolečkách v jednom. To je cestovní taška Gogobag, vyrobená a navržená v Nizozemí, kde kladou důraz na kvalitu, funkčnost a elegantní design. Je vyrobena z textilu a vyznačuje se svou lehkou hmotností a odolností. Můžete ji podle potřeby nést v ruce pomocí dvou rukojetí na přední části nebo vézt na kolečkách díky výsuvné troleji.  (delmas.cz)

March Cestovní taška Gogobag 73 l - modrá

March Cestovní taška Gogobag 73 l - modrá

Praktická cestovní taška na kolečkách Gogobag od nizozemské značky March vhodná pro týdenní pobyt. Cestovní taška a kufr na kolečkách v jednom. To je cestovní taška Gogobag, vyrobená a navržená v Nizozemí, kde kladou důraz na kvalitu, funkčnost a elegantní design. Je vyrobena z textilu a vyznačuje se svou lehkou hmotností a odolností. Můžete ji podle potřeby nést v ruce pomocí dvou rukojetí na přední části nebo vézt na kolečkách díky výsuvné troleji.  (delmas.cz)

March Kabinová cestovní taška Gogobag 35 l - modrá

March Kabinová cestovní taška Gogobag 35 l - modrá

Praktická cestovní taška na kolečkách Gogobag od nizozemské značky March vhodná na palubu letadla. Cestovní taška a kufr na kolečkách v jednom. To je cestovní taška Gogobag, která svou velikostí spadá do kategorie příručních kabinových zavazadel. Je vyrobena z textilu a vyznačuje se svou lehkou hmotností a odolností. Můžete ji podle potřeby nést v ruce pomocí dvou rukojetí na přední části nebo vézt na kolečkách díky výsuvné troleji.  (delmas.cz)

Uživatele, kteří hledají "Modrá pánská cestovní taška Quiksilver 31 l" se dívají také na:

Papírová taška calvin klein

Samsonite Cestovní taška Rewind 54 l - tmavě modrá

Samsonite Cestovní taška Rewind 54 l - tmavě modrá

Jednoduché, praktické. Slova popisující kolekci Rewind. Ať už cestujete vlakem, autem, nebo na kole, kolekce Rewind byla navržena tak, aby naplnila požadavky dnešní hypermobilní generace. Důraz na praktičnost se při výrobě bral velký ohled - to se promítlo na tom, že kolekce Rewind oplývá mnoha kapsami různého druhu. O organizaci si tedy nemusíte dělat starost. (delmas.cz)

Samsonite Cestovní taška Uplite 99D-010 30 l - modrá

Samsonite Cestovní taška Uplite 99D-010 30 l - modrá

Odlehčená cestovní taška z řady Uplite od značky Samsonite vhodná pro dvoudenní výlet. Praktická cestovní taška Uplite od značky Samsonite svou velikostí spadá do kategorie příručních kabinových zavazadel. Je vyrobená z nylonu a vyznačuje se svou lehkou hmotností a odolností. Můžete ji nosit buď v ruce díky dvojitému madlu nahoře, nebo díky odnímatelnému popruhu také přes rameno. (delmas.cz)

Samsonite Cestovní taška na kolečkách Dynamore 117,5 l - modrá

Samsonite Cestovní taška na kolečkách Dynamore 117,5 l - modrá

Rozměry 40 x 77 x 39 cm (Š x V x H), objem 117,5 l, hmotnost zhruba 3 kg, materiál 100% polyester, TSA zámek, 2 kolečka Nová kolekce Dynamore nabízí skvělou kvalitu za přijatelnou cenu. Atraktivní design kombinuje velký objem s nízkou hmotností zavazadla. Cestovní taška je vybavena bezpečnostním zámkem TSA, což je uznávaný celosvětový standard. Velký objem kufru je ideální při delších dovolených. Tašku můžete buď vzít do ruky za horní poutka, nebo ji rukojetí táhnout na kolečkách. V tom tkví univerzálnost… (delmas.cz)

Samsonite Cestovní taška Uplite 99D-011 48 l - modrá

Samsonite Cestovní taška Uplite 99D-011 48 l - modrá

Odlehčená cestovní taška z řady Uplite od značky Samsonite pro dvoudenní výlet. Praktická cestovní taška Uplite od značky Samsonite svou velikostí spadá do kategorie příručních kabinových zavazadel. Je vyrobená z nylonu a vyznačuje se svou lehkou hmotností a odolností. Můžete ji nosit buď v ruce díky dvojitému madlu nahoře, nebo díky odnímatelnému popruhu také přes rameno. (delmas.cz)

Rimowa Kabinový cestovní kufr Essential Lite Cabin S 31 l - lesklá…

Rimowa Kabinový cestovní kufr Essential Lite Cabin S 31 l - lesklá modrá

Příruční skořepinové zavazadlo Cabin S z kolekce Essential Lite od značky Rimowa vhodné pro několika denní pobyt. 5letá záruka po registraci kufru online. Lehkost, odolnost, snadná ovladatelnost… to je kolekce Essential Lite, nejlehčí kufry od značky Rimowa. Váží o 30% méně než kufry z kolekce Essential. (delmas.cz)

American Tourister Cestovní taška Uptown Vibes 64G 34 l - modrá

American Tourister Cestovní taška Uptown Vibes 64G 34 l - modrá

Sportovní cestovní taška z kolekce Uptown Vibes od značky American Tourister vhodná ke každodennímu nošení. Praktická taška z řady Uptown Vibes vás zaujme nejen svým sportovním vzhledem, ale také nízkou hmotností a značnou odolností. Taška je vyrobená z polyesteru, který je odolný a snadno se udržuje. Díky dvojitému držadlu a odnímatelnému, nastavitelnému popruhu lze tašku nést buď v ruce, anebo na ramenou. Na přední straně ji zdobí decentní logo značky. (delmas.cz)

Samsonite Cestovní taška Lite DLX 64D 29,5 l - tmavě modrá

Samsonite Cestovní taška Lite DLX 64D 29,5 l - tmavě modrá

Odlehčená cestovní taška z řady Lite DLX od značky Samsonite vhodná pro několikadenní pobyt. Praktická cestovní taška Lite DLX od značky Samsonite svou velikostí spadá do kategorie příručních kabinových zavazadel. Je vyrobená z polyesteru, polyuretanu a kůže, a vyznačuje se svou lehkou hmotností a odolností. Můžete ji nosit buď v ruce díky dvojitému madlu s cvočkem pro připevnění, nebo díky odnímatelnému popruhu také přes rameno. (delmas.cz)

American Tourister Cestovní taška Road Quest 16G 42 l - modrá

American Tourister Cestovní taška Road Quest 16G 42 l - modrá

Malá cestovní taška na kolečkách z kolekce Road Quest od značky American Tourister. Odlehčená taška na kolečkách Road Quest potěší všechny milovníky cestování. Díky dvojité troleji a dvěma kolečkům se dá táhnout za sebou, anebo ji pomocí vrchních polstrovaných madel můžete nést v ruce. Volba je jen na vás. Taška je skvěle organizovaná. Obsahuje jednu přední kapsu na drobnosti, jednu boční kapsu a hlavní úložný prostor s popruhy pro udržení obsahu. (delmas.cz)

American Tourister Cestovní taška Urban Groove 24G 36,5 l - modrá

American Tourister Cestovní taška Urban Groove 24G 36,5 l - modrá

Malá sportovní taška z kolekce Urban Groove od značky American Tourister. Všestranná sportovní taška z řady Urban Groove vás zaujme nejen svým moderním vzhledem, ale také nízkou hmotností a značnou odolností. Je vyrobená z vysoce kvalitního polyesteru. Tašku lze díky dvojitému držadlu a nastavitelnému ramennímu popruhu nést buď v ruce, anebo na ramenou. (delmas.cz)

Samsonite Kabinová cestovní taška Uplite 99D-012 68,5 l - modrá

Samsonite Kabinová cestovní taška Uplite 99D-012 68,5 l - modrá

Praktická cestovní taška na kolečkách z řady Uplite od značky Samsonite. Cestovní taška a kufr na kolečkách v jednom. To je cestovní taška Uplite, která svou velikostí spadá do kategorie příručních kabinových zavazadel. Je vyrobená z nylonu a vyznačuje se svou lehkou hmotností a odolností. Můžete ji podle potřeby nést v ruce pomocí dvojitého madla nahoře nebo vézt na dvou kolečkách.   (delmas.cz)

Samsonite Cestovní taška na kolečkách Rewind Natural 72,5 l - modrá

Samsonite Cestovní taška na kolečkách Rewind Natural 72,5 l - modrá

Rozměry 38 x 68 x 29 cm (Š x V x H), objem 72.5 litrů, hmotnost 2.7 kg, vyroben z polyesteru Nová kolekce Rewind Natural s sebou přináší opravdový nádech cestování. Už při prvním pohledu je zřetelné, že je tato kolekce inspirována krásou přírody. Smyslem pro detail se opravdu nešetřilo. Neztrácí se ovšem ani smysl pro praktičnost - na ten je brán největší důraz. Prohlédněte si novou kolekci Rewind Natural a vydejte se na cestu se stylem. (delmas.cz)

Samsonite Cestovní taška Lite DLX 64D 46 l - tmavě modrá

Samsonite Cestovní taška Lite DLX 64D 46 l - tmavě modrá

Odlehčená cestovní taška z řady Lite DLX od značky Samsonite vhodná pro několikadenní pobyt. Luxusní cestovní taška Lite DLX od značky Samsonite svou velikostí spadá do kategorie příručních kabinových zavazadel. Je vyrobená z polyesteru, polyuretanu a kůže, a vyznačuje se svou lehkou hmotností a odolností. Teflonová tkanina poskytuje ochranu proti vodě a nečistotám. (delmas.cz)

American Tourister Cestovní taška Road Quest 16G 75 l - modrá

American Tourister Cestovní taška Road Quest 16G 75 l - modrá

Střední, prostorná cestovní taška na kolečkách z kolekce Road Quest od značky American Tourister. Střední sportovní taška na kolečkách z řady Road Quest vás potěší nejen svým moderním vzhledem, ale také velkým úložným prostorem a neuvěřitelně výhodnou cenou. Tašku můžete díky dvojité horní rukojeti a dvěma lehce otočným kolečkům pohodlně táhnout za sebou. Při manipulaci a zvedání vám pomůžou dvě přední madla a k větší stabilitě tašky slouží dolní rukojeť, pomocí které bude taška stát vzpřímeně při naplnění… (delmas.cz)

American Tourister Cestovní taška Road Quest 16G 114 l - modrá

American Tourister Cestovní taška Road Quest 16G 114 l - modrá

Velká, prostorná cestovní taška na kolečkách z kolekce Road Quest od značky American Tourister. Velká sportovní taška na kolečkách z řady Road Quest vás potěší nejen svým moderním vzhledem, ale také velkým úložným prostorem a neuvěřitelně výhodnou cenou. Tašku můžete díky dvojité horní rukojeti a dvěma lehce otočným kolečkům pohodlně táhnout za sebou. Při manipulaci a zvedání vám pomůžou dvě přední madla a k větší stabilitě tašky slouží dolní rukojeť, pomocí které bude taška stát vzpřímeně při naplnění. (delmas.cz)

Samsonite Cestovní taška Uplite 99D-010 30 l - béžová/modrá

Samsonite Cestovní taška Uplite 99D-010 30 l - béžová/modrá

Odlehčená cestovní taška z řady Uplite od značky Samsonite vhodná pro dvoudenní výlet. Praktická cestovní taška Uplite od značky Samsonite svou velikostí spadá do kategorie příručních kabinových zavazadel. Je vyrobená z nylonu a vyznačuje se svou lehkou hmotností a odolností. Můžete ji nosit buď v ruce díky dvojitému madlu nahoře, nebo díky odnímatelnému popruhu také přes rameno. (delmas.cz)

Samsonite Cestovní taška na kolečkách Rewind 72,5 l - tmavě modrá

Samsonite Cestovní taška na kolečkách Rewind 72,5 l - tmavě modrá

Jednoduché, praktické. Slova popisující kolekci Rewind. Ať už cestujete vlakem, autem, nebo na kole, kolekce Rewind byla navržena tak, aby naplnila požadavky dnešní hypermobilní generace. Důraz na praktičnost se při výrobě bral velký ohled - to se promítlo na tom, že kolekce Rewind oplývá mnoha kapsami různého druhu. O organizaci si tedy nemusíte dělat starost. (delmas.cz)

Samsonite Cestovní taška Uplite 99D-011 48 l - béžová/modrá

Samsonite Cestovní taška Uplite 99D-011 48 l - béžová/modrá

Odlehčená cestovní taška z řady Uplite od značky Samsonite pro dvoudenní výlet. Praktická cestovní taška Uplite od značky Samsonite svou velikostí spadá do kategorie příručních kabinových zavazadel. Je vyrobená z nylonu a vyznačuje se svou lehkou hmotností a odolností. Můžete ji nosit buď v ruce díky dvojitému madlu nahoře, nebo díky odnímatelnému popruhu také přes rameno. (delmas.cz)

Samsonite Cestovní taška na kolečkách Rewind Natural 45 l - modrá

Samsonite Cestovní taška na kolečkách Rewind Natural 45 l - modrá

Rozměry 40 x 55 x 20 cm (Š x V x H), objem 45 litrů, hmotnost 2.3 kg, vyroben z polyesteru Nová kolekce Rewind Natural s sebou přináší opravdový nádech cestování. Už při prvním pohledu je zřetelné, že je tato kolekce inspirována krásou přírody. Smyslem pro detail se opravdu nešetřilo. Neztrácí se ovšem ani smysl pro praktičnost - na ten je brán největší důraz. Prohlédněte si novou kolekci Rewind Natural a vydejte se na cestu se stylem. (delmas.cz)

Samsonite Cestovní taška B-Lite Icon 36,5 l - tmavě modrá

Samsonite Cestovní taška B-Lite Icon 36,5 l - tmavě modrá

Rozměry 55 x 31 x 28 cm (Š x V x H), hmotnost 900 g, objem 36,5 litrů Cestovní tašky jsou tou nejspolehlivější volbou v oboru cestovních zavazadel. Taška svému majiteli poskytuje 1 velkou přední kapsu, 1 boční kapsu a svou bohatou nylon-polyesterovou strukturu. Tento kufr je skvělá volba pokud hledáte tašku pro běžné cestování. B-Lite Icon je nová kolekce od značky Samsonite. (delmas.cz)

American Tourister Cestovní taška Summer Voyager 29G 104 l - tmavě…

American Tourister Cestovní taška Summer Voyager 29G 104 l - tmavě modrá

Velká cestovní taška na kolečkách z kolekce Summer Voyager od značky American Tourister. Tato velká sportovní taška na kolečkách vám ukáže, jak vypadá moderní způsob cestování. Jistě oceníte zlepšenou ochranu zadní strany, aby se taška nepoškodila, pokud ji položíte vodorovně. (delmas.cz)

American Tourister Cestovní taška Airbeat Duffle 45G 86 l - tmavě…

American Tourister Cestovní taška Airbeat Duffle 45G 86 l - tmavě modrá

Velká cestovní taška na kolečkách z kolekce Airbeat od značky American Tourister. Cestovní taška na kolečkách Airbeat nabízí mainstreamový a přesto dynamický design zkombinovaný se skvělou kvalitou za přijatelnou cenu. Obsahuje uzamykatelné zipy, dále horní madlo pro snadné zvedání, pevnou dvojitou trolej, která se přizpůsobí jakékoliv výšce uživatele, dvě kvalitní kolečka pro pohodlnou manipulaci a spodní ochranu pro lepší stabilitu. (delmas.cz)

Samsonite Velká cestovní taška na kolečkách Rewind Natural 113 l -…

Samsonite Velká cestovní taška na kolečkách Rewind Natural 113 l - modrá

Rozměry 44 x 82 x 33 cm (Š x V x H), objem 113 litrů, hmotnost 3.2 kg, vyroben z polyesteru Nová kolekce Rewind Natural s sebou přináší opravdový nádech cestování. Už při prvním pohledu je zřetelné, že je tato kolekce inspirována krásou přírody. Smyslem pro detail se opravdu nešetřilo. Neztrácí se ovšem ani smysl pro praktičnost - na ten je brán největší důraz. Prohlédněte si novou kolekci Rewind Natural a vydejte se na cestu se stylem. (delmas.cz)

Samsonite Kabinová cestovní taška Uplite 99D-012 68,5 l - béžová/modrá

Samsonite Kabinová cestovní taška Uplite 99D-012 68,5 l - béžová/modrá

Praktická cestovní taška na kolečkách z řady Uplite od značky Samsonite. Cestovní taška a kufr na kolečkách v jednom. To je cestovní taška Uplite, která svou velikostí spadá do kategorie příručních kabinových zavazadel. Je vyrobená z nylonu a vyznačuje se svou lehkou hmotností a odolností. Můžete ji podle potřeby nést v ruce pomocí dvojitého madla nahoře nebo vézt na dvou kolečkách.   (delmas.cz)

American Tourister Cestovní taška Uptown Vibes 64G 15,5 l 14.1'' -…

American Tourister Cestovní taška Uptown Vibes 64G 15,5 l 14.1'' - modrá

Sportovní cestovní taška z kolekce Uptown Vibes od značky American Tourister vhodná ke každodennímu nošení. Praktická taška z řady Uptown Vibes vás zaujme nejen svým sportovním vzhledem, ale také nízkou hmotností a značnou odolností. Taška je vyrobená z polyesteru, který je odolný a snadno se udržuje. Díky dvojitému držadlu lze tašku nést buď v ruce, anebo na ramenou. Na přední straně ji zdobí decentní logo značky. (delmas.cz)

Bobby Black Pánská cestovní taška

Bobby Black Pánská cestovní taška

Pánská cestovní taška se dvěma uchy, odnímatelným ramenním popruhem, uzavíráním na zip, vnitřní přihrádkou a malými kapsičkami. Materiál: polyester PVC. Rozměry: 54 x 23 x 31 cm (bigbrands.cz)

Smith & Canova Pánská cestovní taška

Smith & Canova Pánská cestovní taška

Pánská cestovní taška Smith & Canova z kůže. Elegantní varianta pro business cesty i na víkend Povrch z hladké kůže Prostorný interiér s vnitřními přihrádkami Zapínání na zip a detaily z tmavého kovu Odepínatelný popruh Rozměry: 26 × 50 × 16 cm Materiál: kůže Vlastnosti materiálu: Kůže (useň) 100% přírodní materiál Množství typických nepravidelností, jako jsou jizvy, odchylky v tloušťce nebo pigmentové skvrny Před prvním užitím výrobku vždy ošetřete přípravkem určeným konkrétně dané kůži Nadměrné zašpinění svěřte do rukou odborných čistíren Při údržbě se vždy řiďte pokyny uvedenými na štítku výrobce! (bigbrands.cz)

Smith & Canova Pánská cestovní taška

Smith & Canova Pánská cestovní taška

Pánská cestovní taška Smith & Canova z kůže. Elegantní varianta pro business cesty i na víkend Povrch z hladké kůže Prostorný interiér s vnitřními přihrádkami Zapínání na zip a detaily z tmavého kovu Odepínatelný popruh Rozměry: 26 × 50 × 16 cm Materiál: kůže Vlastnosti materiálu: Kůže (useň) 100% přírodní materiál Množství typických nepravidelností, jako jsou jizvy, odchylky v tloušťce nebo pigmentové skvrny Před prvním užitím výrobku vždy ošetřete přípravkem určeným konkrétně dané kůži Nadměrné zašpinění svěřte do rukou odborných čistíren Při údržbě se vždy řiďte pokyny uvedenými na štítku výrobce! (bigbrands.cz)

Bobby Black Pánská cestovní taška

Bobby Black Pánská cestovní taška

Pánská cestovní taška se dvěma uchy, odnímatelným ramenním popruhem, uzavíráním na zip, vnitřní přihrádkou a malými kapsičkami. Materiál: polyester PVC. Rozměry: 54 x 23 x 31 cm (bigbrands.cz)

Khaki pánská cestovní taška GANT

Khaki pánská cestovní taška GANT

Typ: pánská cestovní taška s výšivkou a popruhy Barva: khaki, černá Motiv výšivky: logo Zapínání: zip Úložný prostor: - jedna hlavní kapsa na zip - jedna vnější boční kapsa na zip - jedna vnitřní kapsa bez zapínání Materiál: 100 % polyester Vlastnosti materiálu: pevný, odolný Údržba: neprat, pouze otřít Něco extra: ideální velikost Rozměry: taška - 31 x 45 x 22 cm popruhy - 70 cm (zoot.cz)

Smith & Canova Pánská cestovní taška

Smith & Canova Pánská cestovní taška

Kožená cestovní taška Smith & Canova se speciální úpravou. Luxusní taška pro business cesty i na víkend Povrch z kůže Saffiano s diagonálním vzorem a voskovou úpravou povrchu Díky této úpravě je kůže vysoce odolná proti vodě a mechanickému poškození Prostorný interiér s vnitřními přihrádkami Zapínání na zip a detaily z tmavého kovu Odepínatelný popruh Rozměry: 28 × 50 × 22 cm Materiál: kůže Vlastnosti materiálu: Kůže (useň) 100% přírodní materiál Množství typických nepravidelností, jako jsou jizvy, odchylky v tloušťce nebo pigmentové skvrny Před prvním užitím výrobku vždy ošetřete přípravkem určeným konkrétně dané kůži Nadměrné zašpinění svěřte do rukou odborných čistíren Při údržbě se vždy řiďte pokyny uvedenými na štítku… (bigbrands.cz)

Cestovní taška WING - Tmavě modrá

Cestovní taška WING - Tmavě modrá

Cestovní taška WING - Tmavě modrá od výrobce Halfar. Produkt je dostupný za 14 dní. (dobrytextil.cz)

Cestovní taška MISSION - Tmavě modrá

Cestovní taška MISSION - Tmavě modrá

Cestovní taška MISSION - Tmavě modrá od výrobce Halfar. Produkt je dostupný za 14 dní. (dobrytextil.cz)

Pánská cestovní taška Calvin Klein Marlon - černá

Pánská cestovní taška Calvin Klein Marlon - černá

Luxusní cestovní taška značky značky Calvin Klein! Představujeme Vám luxusní cestovní tašku značky Calvin Klein, která je vhodná na kratší cesty. Hlavní kapsa se uzavírá zipem a je podšitá černou látkou. Vnitřní prostor je neděleny a po straně najdete praktickou velkou kapsu na zip. Součástí tašky je nastavitelný popruh přes rameno, který je vyroben z kombinace textilního materiálu. Dopřejte si opravdový luxus na Vašich cestách. (kabelecky.cz)

Sportovní cestovní taška STEP - Tmavě modrá

Sportovní cestovní taška STEP - Tmavě modrá

Sportovní cestovní taška STEP - Tmavě modrá od výrobce Halfar. Produkt je dostupný za 14 dní. (dobrytextil.cz)

Sportovní cestovní taška GALAXY - Světle modrá

Sportovní cestovní taška GALAXY - Světle modrá

Sportovní cestovní taška GALAXY - Světle modrá od výrobce Halfar. Produkt je dostupný za 14 dní. (dobrytextil.cz)

Nepromokavá cestovní taška SPLASH - Královská modrá

Nepromokavá cestovní taška SPLASH - Královská modrá

Nepromokavá cestovní taška SPLASH - Královská modrá od výrobce Halfar. Produkt je dostupný za 14 dní. (dobrytextil.cz)

Velká cestovní taška SPORT - Tmavě modrá

Velká cestovní taška SPORT - Tmavě modrá

Velká cestovní taška SPORT - Tmavě modrá od výrobce Halfar. Produkt je dostupný za 14 dní. (dobrytextil.cz)

Unisex cestovní taška Hexagona Weekend - modrá

Unisex cestovní taška Hexagona Weekend - modrá

Praktická cestovní taška značky Hexagona! Představujeme Vám luxusní cestovní tašku francouzské značky Hexagona, která je vhodná na kratší cesty. Taška je vyrobena z nylonu a doplněna o prvky z hovězí kůže. Uvnitř tašky najdete dvě otevřené kapsičky a kapsu na zip. Poslední kapsu na zip najdete na zadní straně. Součástí tašky je nastavitelný popruh přes rameno, který je vyroben z kombinace textilního materiálu a hovězí kůže. (kabelecky.cz)

Skládací cestovní taška SHIFT - Tmavě modrá

Skládací cestovní taška SHIFT - Tmavě modrá

Skládací cestovní taška SHIFT - Tmavě modrá od výrobce Halfar. Produkt je dostupný za 14 dní. (dobrytextil.cz)

Unisex cestovní taška Hexagona Moyen - modrá

Unisex cestovní taška Hexagona Moyen - modrá

Praktická cestovní taška značky Hexagona! Představujeme Vám luxusní cestovní tašku francouzské značky Hexagona, která je vhodná na kratší cesty. Taška je vyrobena z nylonu a doplněna o prvky z hovězí kůže. Uvnitř tašky najdete dvě otevřené kapsičky a kapsu na zip. Poslední kapsu na zip najdete na zadní straně. Součástí tašky je nastavitelný popruh přes rameno, který je vyroben z kombinace textilního materiálu a hovězí kůže. (kabelecky.cz)

Velká modrá cestovní taška  Hvězdná obloha

Velká modrá  cestovní taška  Hvězdná obloha

Barevná a zároveň stylová. Prostorná a lehce se nosí. To je naše cestovní taška. Veselý design vám dodá tu správnou jiskru a rozzáří každý outfit. (dedoles.cz)

Sportovní cestovní taška GALAXY - Tmavě modrá

Sportovní cestovní taška GALAXY - Tmavě modrá

Sportovní cestovní taška GALAXY - Tmavě modrá od výrobce Halfar. Produkt je dostupný za 14 dní. (dobrytextil.cz)

Cestovní taška Enrico Benetti Edgar - modrá

Cestovní taška Enrico Benetti Edgar - modrá

Moderní, středně velká cestovní taška značky Enrico Benetti. Představujeme Vám cestovní tašku značky Enrico Benetti. Taška je vyrobena z velmi odolného a silného textilního materiálu, díky kterému se dá jednoduše vyčistit. Taška Vám nabídne hlavní nedělenou a dostatečně prostornou kapsu na zip.Vnitřní prostor tašky je neděleny a najdete v něm praktickou kapsu na zip. Další kapsu na zip najdete na obou bocích a na její přední straně. Nedílnou součásti tašky je nastavitelný nylonový popruh přes rameno. (kabelecky.cz)

Velká modrá cestovní taška  Glitroví motýli

Velká modrá  cestovní taška  Glitroví motýli

Barevná a zároveň stylová. Prostorná a lehce se nosí. To je naše cestovní taška. Veselý design vám dodá tu správnou jiskru a rozzáří každý outfit. (dedoles.cz)

KALHOTY QUIKSILVER DISTORSION MEDIUM BLU - modrá - 31

KALHOTY QUIKSILVER DISTORSION MEDIUM BLU - modrá - 31

Model distorsion od značky Quiksilver. Kolekce 2015. Barva modrá. Materiál: 98% bavlna, 2% elastan. (boardstar.cz)

Pánská cestovní taška Calvin Klein Jeans Derek - černá

Pánská cestovní taška Calvin Klein Jeans Derek - černá

Pánská cestovní taška značky značky Calvin Klein! Představujeme Vám pánskou cestovní tašku značky Calvin Klein, která je vhodná na kratší cesty. Hlavní kapsa se uzavírá zipem a je podšitá černou látkou. Vnitřní prostor je neděleny a po straně najdete praktickou velkou kapsu na zip. Součástí tašky je nastavitelný popruh přes rameno, který je vyroben z textilního materiálu. (kabelecky.cz)

KALHOTY QUIKSILVER REVOLVER RINSE - modrá - 31/32

KALHOTY QUIKSILVER REVOLVER RINSE - modrá - 31/32

Model revolver od značky Quiksilver. Kolekce 2017. Barva modrá. Materiál: 99% bavlna, 1% elastan. (boardstar.cz)

Tmavě modrá cestovní taška Burton Menswear London

Tmavě modrá cestovní taška Burton Menswear London

Barva: tmavě modrá, černá Typ: taška Formát A4: vejde se Úložný prostor: - jedna hlavní kapsa - jedna malá vnitřní kapsa na zip - jedna malá vnější kapsa na magnetickou patentku Zapínání hlavní kapsy: zip Materiál: vnější část - 100 % polyester podšívka - 100 % polyester Vlastnosti materiálu: jemný, pevný Údržba: otřít vlhkým hadříkem Něco báječného: - odnímatelný popruh s nastavitelnou délkou - patentky na bocích pro zmenšení objemu Rozměry: 36 x 55 x 18 cm výška ucha - 21 cm maximální délka popruhu - 107 cm (zoot.cz)

Cestovní taška Reisenthel Allrounder L Bloomy

Cestovní taška Reisenthel Allrounder L Bloomy

Cestovní taška Allrounder L od Reisenthel Vás bude doprovázet na každé cestě. (bagin.cz)

Cestovní taška Reisenthel Allrounder L Basalt

Cestovní taška Reisenthel Allrounder L Basalt

Cestovní taška Allrounder L od Reisenthel Vás bude doprovázet na každé cestě. (bagin.cz)

Cestovní taška Reisenthel Allrounder L šedá

Cestovní taška Reisenthel Allrounder L šedá

Cestovní taška Allrounder L od Reisenthel Vás bude doprovázet na každé cestě. (bagin.cz)

Cestovní taška Reisenthel Allrounder L Stars

Cestovní taška Reisenthel Allrounder L Stars

Cestovní taška Allrounder L od Reisenthel Vás bude doprovázet na každé cestě. (homein.cz)

Pánská cestovní taška Calvin Klein Oliver - černo-bílá

Pánská cestovní taška Calvin Klein Oliver - černo-bílá

Luxusní cestovní taška značky značky Calvin Klein! Představujeme Vám luxusní cestovní tašku značky Calvin Klein, která je vhodná na kratší cesty. Hlavní kapsa se uzavírá zipem a je podšitá černou látkou. Vnitřní prostor je neděleny a po straně najdete praktickou velkou kapsu na zip. Součástí tašky je nastavitelný popruh přes rameno, který je vyroben z kombinace textilního materiálu. Dopřejte si opravdový luxus na Vašich cestách. (kabelecky.cz)

Cestovní taška Reisenthel Allrounder L černá

Cestovní taška Reisenthel Allrounder L černá

Cestovní taška Allrounder L od Reisenthel Vás bude doprovázet na každé cestě. (bagin.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít