Modrá klučičí mikina s potiskem a kapsou Lego Wear Saxton

Tmavě modrá pruhovaná klučičí mikina s potiskem Lego Wear Saxton

Tmavě modrá pruhovaná klučičí mikina s potiskem Lego Wear Saxton

Vybavte vašeho malého bojovníka na akční zápasy s plyšovými tygry, menšími sourozenci nebo nebezpečnými výplody fantazie! Je nutné být pořád ve střehu, ale pohodlí - to musí být. Typ: pruhovaná klučičí mikina s potiskem a kapucí Barva: tmavě modrá, žlutá, oranžová Vzor: potisk - motivy Ninjago Materiál: 100 % bavlna Vlastnosti materiálu: příjemný, kvalitní, odolný Praní: 40 °C Něco jedinečného: stylový potisk Rozměry pro vel. 110: délka - 43 cm (ZOOT.cz)

Černo-červené klučičí tričko s potiskem a kapsou Lego Wear Teo

Černo-červené klučičí tričko s potiskem a kapsou Lego Wear Teo

Také chtěl mít váš malý špunt tajný život, kde by bojoval za spravedlnost jako ninja? To sice nejde, ale aspoň se jako ninja může cítit! Typ: klučičí pruhované tričko s dlouhým rukávem, potiskem a kapsou Barva: černá, červená Potisk: ninja, pruhy Materiál : 100 % bavlna Vlastnosti materiálu: pohodlný, savý Praní: 40 °C Něco skvělého: fantastický potisk Rozměry pro vel. 110: délka - 44 cm (ZOOT.cz)

Modrá klučičí mikina s výšivkami Lego Wear Saxton

Modrá klučičí mikina s výšivkami Lego Wear Saxton

Není mikina jako mikina. Věřte nebo ne, tahle LEGO mikina to všem ostatním natře! Typ: klučičí mikina s výšivkami Barva: modrá Potisk: lego postavičky, nápis Materiál : 96 % bavlna, 4 % elastan Vlastnosti materiálu: pohodlný, savý Praní: 40 °C Něco skvělého: trendy výšivky Rozměry pro vel. 110: délka - 42 cm (ZOOT.cz)

Tmavě modrá klučičí mikina s kapucí Ninjago Lego Wear Saxton

Tmavě modrá klučičí mikina s kapucí Ninjago Lego Wear Saxton

Není mikina jako mikina. Věřte nebo ne, tahle Ninjago mikina to všem ostatním natře! Typ: klučičí mikina s kapucí a potiskem Barva: tmavě modrá, červená Potisk: ninjové, nápis Materiál : 96 % bavlna, 4 % elastan Vlastnosti materiálu: pohodlný, savý Praní: 40 °C Něco skvělého: praktická kapuce Rozměry pro vel. 110: délka - 45 cm (ZOOT.cz)

Modrá klučičí mikina s potiskem Lego Wear

Modrá klučičí mikina s potiskem Lego Wear

Každý poctivý klučičí ninja nutně potřebuje parádní bojovnický kostým. A to proto, že život je prostě boj. Ale hravý boj. A právě proto si dánská značka LEGO dala jó záležet na kvalitě a nezávadnosti materiálů, špičkovém provedení a cool designech svých kousků, které hrdě zdobí ty nejmenší hrdiny i lumpy všech školek a škol. Olé. Typ: klučičí mikina s potiskem Barva: modrá, tmavě modrá, žlutá, černá, šedá Potisk: Ninjago postavička, nápis Materiál: 100 % bavlna Vlastnosti materiálu: příjemný, pružný, odolný, měkký Praní: 40 °C Něco k nezaplacení: ultra „vytrvalý“ materiál a parádní potisk Rozměry pro vel. 110: délka - 47 cm (ZOOT.cz)

Tmavě modrá žíhaná klučičí mikina s neonovými detaily Lego Wear Saxton

Tmavě modrá žíhaná klučičí mikina s neonovými detaily Lego Wear Saxton

Nejlepší je vypustit dítko do světa her a neobávat se ničeho. Důležité je, aby bylo v suchu a teple. Tak hop, vybavte ho kvalitním oblečením, které splní i náročné dětské estetické požadavky. Typ: klučičí mikina s dlouhým rukávem, límečkem, kapsami a zapínáním na zip Barva: tmavě modrá, tmavě šedá, neonově žlutá Vzor: žíhaný Zapínání: zip Kapsy: dvě přední Materiál: 100 % polyester Vlastnosti materiálu: hřejivý, příjemný na dotek Praní: 40 °C Něco pro rodiče: v neonových detailech bude vaše dítko nepřehlédnutelné Rozměry pro vel. 110: délka - 46 cm (ZOOT.cz)

Tmavě modrá klučičí mikina s potiskem Lego Wear

Tmavě modrá klučičí mikina s potiskem Lego Wear

Každý poctivý klučičí ninja nutně potřebuje parádní bojovnický kostým. A to proto, že život je prostě boj. Ale hravý boj. A právě proto si dánská značka LEGO dala jó záležet na kvalitě a nezávadnosti materiálů, špičkovém provedení a cool designech svých kousků, které hrdě zdobí ty nejmenší hrdiny i lumpy všech školek a škol. Olé. Typ: klučičí mikina s potiskem Barva: tmavě modrá, modrá, žlutá, černá, šedá, červená, bílá, zelená Potisk: Ninjago postavičky, nápis Materiál: 100 % bavlna Vlastnosti materiálu: příjemný, pružný, odolný, měkký Praní: 40 °C Něco k nezaplacení: ultra „vytrvalý“ materiál a parádní potisk Rozměry pro vel. 110: délka - 47 cm (ZOOT.cz)

Červená klučičí mikina s kapucí Ninjago Lego Wear Saxton

Červená klučičí mikina s kapucí Ninjago Lego Wear Saxton

Není mikina jako mikina. Věřte nebo ne, tahle Ninjago mikina to všem ostatním natře! Typ: klučičí mikina s kapucí a potiskem Barva: červená, modrá Potisk: ninjové, nápis Materiál : 96 % bavlna, 4 % elastan Vlastnosti materiálu: pohodlný, savý Praní: 40 °C Něco skvělého: praktická kapuce Rozměry pro vel. 110: délka - 44 cm (ZOOT.cz)

Zelená klučičí mikina s potiskem Lego Wear Sebastian

Zelená klučičí mikina s potiskem Lego Wear Sebastian

Každý poctivý klučičí ninja nutně potřebuje parádní bojovnický kostým. A to proto, že život je prostě boj. Ale hravý boj. A právě proto si dánská značka LEGO dala jó záležet na kvalitě a nezávadnosti materiálů, špičkovém provedení a cool designech svých kousků, které hrdě zdobí ty nejmenší hrdiny i lumpy všech školek a škol. Olé. Typ: klučičí mikina s kapucí a potiskem Barva: zelená, černá, žlutá Potisk: Ninjago postavičky Materiál: 100 % bavlna Vlastnosti materiálu: příjemný, pružný, odolný, měkký Praní: 40 °C Rozměry pro vel. 110: délka - 44 cm (ZOOT.cz)

Modré klučičí tričko s potiskem a nápisem Lego Wear

Modré klučičí tričko s potiskem a nápisem Lego Wear

Hustý tričko pro vašeho malého chlapce. Věřte, že se mu oči štěstím rozzáří! :) Typ: klučičí tričko s potiskem Barva: modrá, červená Potisk: Lego motiv Materiál: 100 % bavlna Vlastnosti materiálu: pohodlný, savý, prodyšný Praní: 40 °C Rozměry pro vel. 110: délka - 47 cm (ZOOT.cz)

Modrá klučičí kšiltovka s potiskem Lego Wear

Modrá klučičí kšiltovka s potiskem Lego Wear

Každej malej píďa i větší čahoun musí mít prďáckou čepici! A jaká jiná by to měla být než právě Lego Wear ? Typ: klučičí kšiltovka s potiskem Barva: modrá, černá, bílá Potisk: Lego motiv Star Wars Zapínání: suchý zip Materiál: čelo - 100 % polyester kšiltovka - 100 % bavlna Vlastnosti materiálu: pohodlný, pevný, prodyšný Praní: 40 °C Rozměry: obvod hlavy - 51 cm délka kšiltu - 6,8 cm výška koruny - 9 cm (ZOOT.cz)

Šedé klučičí tričko s potiskem a kapsou Bóboli

Šedé klučičí tričko s potiskem a kapsou Bóboli

Fajnové a pohodlné svršky pro všechny malé bouráky. Olé! BÓBOLI . Pro spokojené dětství plné nezapomenutelných momentů. Typ: klučičí tričko s krátkým rukávem, kulatým výstřihem, náprsní kapsou a potiskem Barva: šedá, modrá, žlutá Motiv potisku: skateboardy a nápisy Kapsy: jedna náprsní Materiál: 93 % bavlna, 7 % viskóza Vlastnosti materiálu: prodyšný, příjemný, odolný, pružný Praní: 30 °C Něco nevídaného: nápis se sametovým povrchem Rozměry pro vel. 110: délka - 47 cm (ZOOT.cz)

Modrá klučičí čepice s potiskem Lego Wear Ayan

Modrá klučičí čepice s potiskem Lego Wear Ayan

Nejlepší je vypustit dítko do světa her a neobávat se ničeho. Důležité je, aby bylo v suchu a teple. Tak hop, vybavte ho kvalitním oblečením, které splní i náročné dětské estetické požadavky. Typ: klučičí čepice s potiskem Barva: modrá, černá Potisk: n injové Materiál : vnější - 52 % akryl, 43 % bavlna, 4 % polyester, 1 % elastan podšívka - 100% polyester Vlastnosti materiálu: pohodlný, měkký, pružný, hřejivý Praní: 40 °C Rozměry pro vel. 52: výška - 20 cm šířka (v nenataženém stavu) - 20 cm (ZOOT.cz)

Modré klučičí tričko s potiskem Lego Wear Teo

Modré klučičí tričko s potiskem Lego Wear Teo

Nejlepší je vypustit dítko do světa her a neobávat se ničeho. Důležité je, aby bylo v suchu a teple. Tak hop, vybavte ho kvalitním oblečením, které splní i náročné dětské estetické požadavky. Typ: klučičí tričko s dlouhým rukávem a potiskem Barva: modrá, bílá Potisk: hlava Lego figurky Materiál: 100 % bavlna Vlastnosti materiálu: pohodlný, pružný, prodyšný Praní: 40 °C Něco hezkého: milý potisk Rozměry pro vel. 110: délka - 42 cm (ZOOT.cz)

Tmavě modré klučičí tričko s potiskem a výšivkou Lego Wear Teo

Tmavě modré klučičí tričko s potiskem a výšivkou Lego Wear Teo

Kolik Lego triček máte, tolikrát jste dítětem! Protože pokud chce být chlapec v partě drsňákem, musí mít pořádnou zásobu prďáckách triček. A tady jedno máte. Typ: klučičí tričko s potiskem, nášivkou a dlouhým rukávem Barva: tmavě modrá, krémová, červená Potisk: Lego postavička Nášivka: nápis Materiál : 100 % bavlna Vlastnosti materiálu: pohodlný, savý Praní: 40 °C Něco skvělého: stylový potisk a nášivka Rozměry pro vel. 110: délka - 42 cm (ZOOT.cz)

Růžovo-modré klučičí tričko s potiskem Lego Wear

Růžovo-modré klučičí tričko s potiskem Lego Wear

Hustý tričko pro vašeho malého chlapce. Věřte, že se mu oči štěstím rozzáří! :) Typ: klučičí tričko s potiskem Barva: modrá, růžová, zelená Potisk: Lego motiv Materiál: přední část - 100 % polyester zadní část - 100 % bavlna Vlastnosti materiálu: pohodlný, savý, prodyšný Praní: 40 °C Rozměry pro vel. 110: délka - 48 cm (ZOOT.cz)

Modré klučičí tričko s potiskem Ninjago Lego Wear Teo

Modré klučičí tričko s potiskem Ninjago Lego Wear Teo

Nejlepší je vypustit dítko do světa her a neobávat se ničeho. Důležité je, aby bylo v suchu a teple. Tak hop, vybavte ho kvalitním oblečením, které splní i náročné dětské estetické požadavky. Typ: klučičí tričko s krátkým rukávem a potiskem Barva: modrá, bílá, zelená, červená Potisk: Lego figurky, nápisy Materiál: 100 % bavlna Vlastnosti materiálu: pohodlný, pružný, prodyšný Praní: 40 °C Něco hezkého: milý potisk Rozměry pro vel. 110: délka - 42 cm (ZOOT.cz)

Tmavě modré klučičí tričko s potiskem LEGO Wear Teo

Tmavě modré klučičí tričko s potiskem LEGO Wear Teo

Máte doma malého, ale udatného bojovníka? A bojíte se, že se jednoho dne odvrátí na temnou stranu? Pak tedy neváhejte a opatřete mu pro jistotu perfektní bojový kostým od LEGO Wear . Tím si ho totiž získáte na svou stranu. Tyhle hadříky se totiž nesrazí, nevytahají, nevyblednou a i po bambilionech vypráních zůstanou stále stejné. Jsou vyrobeny z bezpečných a nealergenních materiálů, bez použití škodlivých chemikálií, těžkých kovů a jiných oškliváren. Typ: klučičí triko s krátkým rukávem Barva: modrá, bílá, červená, šedá Motiv potisku: Star Wars motivy, nápisy Materiál : 100 % bavlna Vlastnosti materiálu: odolný, pružný, prodyšný Praní: 40 °C Něco báječného: cool „sametové“ nápisy, příjemný bavlněný materiál, kulatá nášivka Rozměry pro vel. 110: délka - 47 cm A navíc, součástí tohoto… (ZOOT.cz)

Tmavě modrá klučičí funkční voděodolná bunda s potiskem Lego Wear…

Tmavě modrá klučičí funkční voděodolná bunda s potiskem Lego Wear Jakob

Ať už si vaše dítko vymyslí jakoukoli lumpárnu v jakémkoli počasí, tato funkční bunda to hrdě obstojí! A nyní svou ratolest jen tak domu nedostanete. Typ: lehká klučičí funkční voděodolná bunda s potiskem a odnímatelnou kapucí na patentku Barva: tmavě modrá, bílá Vzor: motiv Ninjago Zapínání: zip Počet kapes: dvě vnější na suchý zip Materiál : vnější - 100 % polyester vnitřní - 100 % polyester Specifikace: - ekologická voděodolná impregnace - reflexní 3M prvky Vlastnosti materiálu: voděodolný, prodyšný, odolný Praní: 40 °C Něco nečekaného: funkční materiál odolný vůči vodě, větru a půdě Rozměry pro vel. 110 : délka - 51 cm (ZOOT.cz)

Tmavě modrá klučičí mikina s kapucí Lego Wear Sebastian

Tmavě modrá klučičí mikina s kapucí Lego Wear Sebastian

Každý poctivý klučičí ninja nutně potřebuje parádní bojovnický kostým. A to proto, že život je prostě boj. Ale hravý boj. A právě proto si dánská značka LEGO dala jó záležet na kvalitě a nezávadnosti materiálů, špičkovém provedení a cool designech svých kousků, které hrdě zdobí ty nejmenší hrdiny i lumpy všech školek a škol. Olé. Typ: klučičí mikina s kapucí a potiskem Barva: tmavě modrá, modrá, červená, žlutá, hnědá, krémová Potisk: Ninjago postavička, nápis Materiál: 96 % bavlna, 4 % elastan Vlastnosti materiálu: příjemný, pružný, odolný, měkký Praní: 40 °C Něco k nezaplacení: kapuce, ultra „vytrvalý“ materiál a parádní potisk Rozměry pro vel. 110: délka - 45 cm (ZOOT.cz)

Bílo-modré klučičí pruhované plavky s potiskem Lego Wear Ping

Bílo-modré klučičí pruhované plavky s potiskem Lego Wear Ping

Pro vaše děti skvělé potisky a vzhled, pro vás bezpečný nealergenní materiál bez použití škodlivých chemikálií, těžkých kovů a ostatního fuj. Typ: klučičí plavky s potiskem, gumou v pase a slipovou podšívkou Barva: modrá, bílá, červená Kapsy: ne Materiál: vnější - 100 % polyester vnitřní - 100 % polyester Vlastnosti materiálu: příjemný, pohodlný Praní: 40 °C Něco extra: oblečení LEGO se nesrazí, nevytahá, nevybledne a i za rok či za dva zůstává po milionech vypráních stále stejné Rozměry pro vel. 110: výška sedu - 21 cm vnitřní délka nohavice - 9 cm (ZOOT.cz)

Zeleno-modré klučičí pruhované tričko s potiskem Lego Wear Thomas

Zeleno-modré klučičí pruhované tričko s potiskem Lego Wear Thomas

Hustý tričko pro vašeho malého chlapce. Věřte, že se mu oči štěstím rozzáří! :) Typ: klučičí vzorované tričko s potiskem Barva: modrá, tmavě modrá, zelená. bílá Potisk: Lego motiv Materiál: 100 % bavlna Vlastnosti materiálu: pohodlný, savý, prodyšný Praní: 40 °C Rozměry pro vel. 110: délka - 46 cm (ZOOT.cz)

Žluté klučičí tričko s potiskem a dlouhým rukávem Lego Wear

Žluté klučičí tričko s potiskem a dlouhým rukávem Lego Wear

„Hrát si, divočet, cítit se u toho famózně a bavit se tak dlouho, jak to jen půjde.“ To je motto nejen takřka každého malého špunta, ale také dánské značky LEGO , která si dala jó záležet, aby se v jejích kouscích vašim ratolestem lumpačilo co možná nejdéle a co možná nejpohodlněji. Hurá. Typ: pruhované klučičí tričko s dlouhým rukávem, kulatým výstřihem a potiskem Barva: žlutá, modrá, černá, červená, zelená, šedá Potisk: ninjové a nápis Materiál: 100 % bavlna Vlastnosti materiálu: příjemný, pružný, prodyšný, odolný Praní: 40 °C Něco k nezaplacení: příjemný, ultra odolný a „vytrvalý“ materiál a cool potisk Rozměry pro vel. 110: délka - 46 cm (ZOOT.cz)

Zelené klučičí tričko s potiskem Lego Wear

Zelené klučičí tričko s potiskem Lego Wear

Také chtěl mít váš malý špunt tajný život, kde by bojoval za spravedlnost jako ninja? To sice nejde, ale aspoň se jako ninja může cítit! Typ: klučičí tričko s dlouhým rukávem a potiskem Barva: zelená Potisk: ninja, nápisy Materiál : 100 % bavlna Vlastnosti materiálu: pohodlný, savý Praní: 40 °C Něco skvělého: fantastický potisk Rozměry pro vel. 110: délka - 47 cm (ZOOT.cz)

Černé klučičí tričko s potiskem Lego Wear

Černé klučičí tričko s potiskem Lego Wear

Také chtěl mít váš malý špunt tajný život, kde by bojoval za spravedlnost jako ninja? To sice nejde, ale aspoň se jako ninja může cítit! Typ: klučičí tričko s dlouhým rukávem a potiskem Barva: černá, červená Potisk: ninja, nápisy Materiál : 100 % bavlna Vlastnosti materiálu: pohodlný, savý Praní: 40 °C Něco skvělého: fantastický potisk Rozměry pro vel. 110: délka - 46 cm (ZOOT.cz)

Zelené klučičí tričko s potiskem Lego Wear Thomas

Zelené klučičí tričko s potiskem Lego Wear Thomas

Hustý tričko pro vašeho malého chlapce. Věřte, že se mu oči štěstím rozzáří! :) Typ: klučičí tričko s potiskem a ombré efektem Barva: zelená, tmavě modrá Potisk: Lego žraloci Materiál: 100 % bavlna Vlastnosti materiálu: pohodlný, savý, prodyšný Praní: 40 °C Rozměry pro vel. 110: délka - 45 cm (ZOOT.cz)

Černé klučičí tričko s potiskem Lego Wear Teo

Černé klučičí tričko s potiskem Lego Wear Teo

Nejlepší je vypustit dítko do světa her a neobávat se ničeho. Důležité je, aby bylo v suchu a teple. Tak hop, vybavte ho kvalitním oblečením, které splní i náročné dětské estetické požadavky. Typ: klučičí tričko s dlouhým rukávem a potiskem v semišové úpravě Barva: černá, šedá, červená Potisk: Lego figurka, nápis Materiál: 100 % bavlna Vlastnosti materiálu: pohodlný, pružný, prodyšný Praní: 40 °C Něco hezkého: příjemný materiál Rozměry pro vel. 110: délka - 42 cm (ZOOT.cz)

Tyrkysové klučičí plavky s potiskem Lego Wear Ping

Tyrkysové klučičí plavky s potiskem Lego Wear Ping

Pro vaše děti skvělé potisky a vzhled, pro vás bezpečný nealergenní materiál bez použití škodlivých chemikálií, těžkých kovů a ostatního fuj. Typ: klučičí plavky s potiskem, gumou v pase a slipovou podšívkou Barva: tyrkysová Potisk: ninja Kapsy: ne Materiál: vnější - 100 % polyester vnitřní - 100 % polyester Vlastnosti materiálu: příjemný, pohodlný Praní: 40 °C Něco extra: oblečení LEGO se nesrazí, nevytahá, nevybledne a i za rok či za dva zůstává po milionech vypráních stále stejné Rozměry pro vel. 110: výška sedu - 19 cm vnitřní délka nohavice - 9 cm (ZOOT.cz)

Červené klučičí tričko s potiskem Lego Wear Teo

Červené klučičí tričko s potiskem Lego Wear Teo

Nejlepší je vypustit dítko do světa her a neobávat se ničeho. Důležité je, aby bylo v suchu a teple. Tak hop, vybavte ho kvalitním oblečením, které splní i náročné dětské estetické požadavky. Typ: klučičí tričko s krátkým rukávem a potiskem v semišové úpravě Barva: červená, černá Potisk: Lego figurka, nápis Materiál: 100 % bavlna Vlastnosti materiálu: pohodlný, pružný, prodyšný Praní: 40 °C Něco hezkého: příjemný materiál Rozměry pro vel. 110: délka - 42 cm (ZOOT.cz)

Červené klučičí tričko s potiskem Lego Wear Thomas

Červené klučičí tričko s potiskem Lego Wear Thomas

Hustý tričko pro vašeho malého chlapce. Věřte, že se mu oči štěstím rozzáří! :) Typ: klučičí tričko s potiskem Barva: červená, tmavě modrá Potisk: Lego motiv Materiál: 100 % bavlna Vlastnosti materiálu: pohodlný, savý, prodyšný Praní: 40 °C Rozměry pro vel. 110: délka - 44 cm (ZOOT.cz)

Červené klučičí tričko s potiskem Star Wars Lego Wear

Červené klučičí tričko s potiskem Star Wars Lego Wear

Nejlepší je vypustit dítko do světa her a neobávat se ničeho. Důležité je, aby bylo v suchu a teple. Tak hop, vybavte ho kvalitním oblečením, které splní i náročné dětské estetické požadavky. Typ: klučičí tričko s dlouhým rukávem a potiskem Barva: čevená, krémová, tmavě modrá Potisk: Lego figurka, nápis Materiál: 100 % bavlna Vlastnosti materiálu: pohodlný, pružný, prodyšný Praní: 40 °C Něco hezkého: příjemný materiál Rozměry pro vel. 110: délka - 42 cm (ZOOT.cz)

Světle šedá klučičí čepice s potiskem Lego Wear Aiden

Světle šedá klučičí čepice s potiskem Lego Wear Aiden

I vaše dítko chce chodit stylově oblékané. Tak mu to dopřejme. Jablko asi nepadá daleko od stromu, že? Typ: klučičí čepice s potiskem Barva: světle šedá Vzor: žíhaný Potisk: motiv lego postaviček Materiál : 95 % bavlna, 5 % elastan Vlastnosti materiálu: pohodlný, měkký, pružný, hladký Praní: 40 °C Rozměry pro vel. 54: výška - 20 cm šířka - 24 cm (ZOOT.cz)

Modro-bílé klučičí tričko s potiskem Lego Wear Thomas

Modro-bílé klučičí tričko s potiskem Lego Wear Thomas

Hustý tričko pro vašeho malého chlapce. Věřte, že se mu oči štěstím rozzáří! :) Typ: klučičí tričko s potiskem Barva: bílá, tmavě modrá, černá Potisk: Lego motiv Materiál: 100 % bavlna Vlastnosti materiálu: pohodlný, savý, prodyšný Praní: 40 °C Rozměry pro vel. 110: délka - 43 cm (ZOOT.cz)

Béžovo-černé klučičí tričko s potiskem Lego Wear Teo

Béžovo-černé klučičí tričko s potiskem Lego Wear Teo

Nejlepší je vypustit dítko do světa her a neobávat se ničeho. Důležité je, aby bylo v suchu a teple. Tak hop, vybavte ho kvalitním oblečením, které splní i náročné dětské estetické požadavky. Typ: klučičí tričko s dlouhým rukávem a potiskem Barva: černá, béžová Potisk: hlavy Lego figurek Materiál: 100 % bavlna Vlastnosti materiálu: pohodlný, pružný, prodyšný Praní: 40 °C Něco hezkého: příjemný materiál Rozměry pro vel. 110: délka - 42 cm (ZOOT.cz)

Modrá klučičí mikina s potiskem a kapucí North Pole Kids

Modrá klučičí mikina s potiskem a kapucí North Pole Kids

Sportování v krásném oblečení nemusí být záležitostí pouze nás dospělých. Dopřejte svému synátorovi oblečení, ve kterém bude moct běhat a poskakovat, jak mu bude libo. Typ: klučičí mikina s potiskem, kapucí, rozparkem v zadní části a prodlouženým zadním dílem Barva: modrá, bílá Motiv potisku: nápis, číslo Kapsy: dvě přední Zapínání: zip Materiál: 100 % bavlna Vlastnosti materiálu: měkký, savý, odolný Praní: 30 °C Něco praktického: kapuce Rozměry pro velikost 110: délka přední části - 42 cm délka zadní části - 52 cm délka rozparku - 7 cm (ZOOT.cz)

Fialová holčičí fleecová mikina se zipem Lego Wear Saxton

Fialová holčičí fleecová mikina se zipem Lego Wear Saxton

Nejlepší je vypustit dítko do světa her a neobávat se ničeho. Důležité je, aby bylo v suchu a teple. Tak hop, vybavte ho kvalitním oblečením, které splní i náročné dětské estetické požadavky. Typ: holčičí mikina s kapsami a zapínáním na zip Barva: fialová, bílá Zapínání: zip Kapsy: tři vnější na zip Materiál : 100 % polyester Vlastnosti materiálu: hřejivý, pevný, stálobarevný, prodyšný Praní: 40 °C Něco extra: holčičí design Rozměry pro vel. 110: délka – 43 cm (ZOOT.cz)

Tmavě šedé klučičí tričko s potiskem a výšivkou Star Wars Lego Wear…

Tmavě šedé klučičí tričko s potiskem a výšivkou Star Wars Lego Wear Teo

Nastal čas, kdy je třeba se rozhodnout, zda-li se dáte na světlou či temnou stranu Síly! Ať tak či onak, v tomhle tričku budete mezi kámošema rozhodně za drsňáka! Typ: klučičí tričko s potiskem a výšivkou Barva: šedá, černá, červená Potisk: lego Yoda Výšivka: nápis Materiál : 70 % polyester, 30 % bavlna Vlastnosti materiálu: pohodlný, stálobarevný Praní: 40 °C Něco skvělého: stylový potisk a výšivka Rozměry pro vel. 128: délka - 49 cm (ZOOT.cz)

Tmavě modré klučičí kraťasy s kapsami Lego Wear Ping

Tmavě modré klučičí kraťasy s kapsami Lego Wear Ping

Pro vaše děti skvělé potisky a vzhled, pro vás bezpečný nealergenní materiál bez použití škodlivých chemikálií, těžkých kovů a ostatního fuj. Obvod pasu je nastavitelný pomocí vnitřní gumy. Typ: klučičí teplákové kraťasy s kapsami, gumou v pase a potiskem na zadní části Barva: tmavě modrá Kapsy: dvě přední Materiál: 95 % bavlna, 5 % elastan Vlastnosti materiálu: příjemný, pohodlný, elastický Praní: 40 °C Něco extra: oblečení LEGO se nesrazí, nevytahá, nevybledne a i za rok či za dva zůstává po milionech vypráních stále stejné Rozměry pro vel. 110: výška sedu - 19 cm vnitřní délka nohavice - 13 cm (ZOOT.cz)

Tmavě zelená klučičí softshellová bunda s potiskem Lego Wear Sebastian

Tmavě zelená klučičí softshellová bunda s potiskem Lego Wear Sebastian

Ať už si vaše dítko vymyslí jakoukoli lumpárnu v jakémkoli počasí, tato funkční bunda to hrdě přestojí! A nyní svou ratolest jen tak domu nedostanete. Typ: lehká klučičí softshellová bunda s potiskem Barva: zelená, žlutá Vzor: motiv Ninjago Zapínání: zip Počet kapes: dvě vnější na suchý zip Materiál : vnější - 100 % polyester vnitřní - 100 % polyester Specifikace: - ekologická voděodolná impregnace - reflexní 3M prvky - 100 % prodyšný materiál - 100 % větruodolný a voděodolný materiál Vlastnosti materiálu: voděodolný, větruodolný, prodyšný, hřejivý, odolný vůči oděru Praní: 40 °C Něco nečekaného: funkční materiál odolný vůči vodě, větru a půdě Rozměry pro vel. 110 : délka - 45 cm (ZOOT.cz)

Tmavě šedé klučičí tričko s potiskem Ninjago Lego Wear Teo

Tmavě šedé klučičí tričko s potiskem Ninjago Lego Wear Teo

Také chtěl váš malý princ mít tajný život, kde by bojoval za spravedlnost jako ninja? To sice nejde, ale aspoň se jako ninja může cítit! Typ: klučičí tričko s dlouhým rukávem a potiskem a výšivkou Barva: tmavě šedá, červená, černá Potisk: ninja, nápis Materiál : 100 % bavlna Vlastnosti materiálu: pohodlný, savý Praní: 40 °C Něco skvělého: fantastický potisk a trendy výšivka Rozměry pro vel. 110: délka - 42 cm (ZOOT.cz)

Modrá klučičí mikina s potiskem small rags Gustav

Modrá klučičí mikina s potiskem small rags Gustav

Tepláková souprava, na hraní je potřeba. Pořiďte svému dítěti také ladící tepláky . Typ: klučičí mikina s kulatým výstřihem, dlouhým rukávem a potiskem Barva: modrá, šedá Potisk: obličej Materiál: 80 % bavlna, 20 % polyester Vlastnosti materiálu: příjemný, jemný na omak, prodyšný, jemně elastický Praní: 40 °C Rozměry pro vel. 116: délka - 50 cm (ZOOT.cz)

Modrá klučičí mikina s potiskem name it Alexander

Modrá klučičí mikina s potiskem name it Alexander

Pěstujte ve svých ratolestech vytříbený ostročich na trendy kousky již od útlého dětství! S name it můžete jít rovnou za nosem a zaručeně se v úsudku nesplete. Typ: klučičí mikina s potiskem Barva: modrá, tmavě modrá Materiál : 60 % bavlna, 40 % polyester Vlastnosti materiálu: příjemný, elastický, odolný Praní: 40 °C Něco bezva: přizpůsobivý materiál Rozměry pro velikost 116: délka - 43 cm (ZOOT.cz)

Tmavě modrá klučičí mikina s potiskem Blue Seven

Tmavě modrá klučičí mikina s potiskem Blue Seven

Typ: klučičí mikina s potiskem a kapucí Barva: tmavě modrá, černá, červená, bílá Vzor: ne Potisk: nápis, tygr Kapsy: ne Materiál: 100 % bavlna Praní: 30 °C Rozměry pro vel. 110: délka - 46 cm (ZOOT.cz)

Modrá klučičí mikina s potiskem Name it Las Vegas

Modrá klučičí mikina s potiskem Name it Las Vegas

Typ: klučičí mikina s potiskem a kapucí Barva: modrá, bílá Vzor: žíhaný Potisk: nápis Kapsy: dvě boční Materiál: 60 % bavlna, 40 % polyester Praní: 40 °C Rozměry pro vel. 116: délka - 47 cm (ZOOT.cz)

Tmavě modrá klučičí mikina s potiskem Name it Valexo

Tmavě modrá klučičí mikina s potiskem Name it Valexo

Typ: klučičí mikina s potiskem a rozparky na bocích Barva: tmavě modrá, bílá Kapsy: ne Potisk: nápis, číslo, pruhy Materiál : 60 % bavlna, 40 % polyester Vlastnosti materiálu: příjemný, pohodlný Praní: 40 °C Rozměry pro vel. 116: délka přední části - 44 cm délka zadní části - 47 cm (ZOOT.cz)

Tmavě modrá klučičí mikina s potiskem name it Hampus

Tmavě modrá klučičí mikina s potiskem name it Hampus

Dovolte svému malému hošíkovi projevit hravou dětskou duši. V této parádní mikině se stane králem každého hřiště a nejstylovějším dítkem v okolí. Typ: klučičí mikina s kulatým výstřihem a potiskem Barva: tmavě modrá, černá Motiv potisku: tygr Materiál: 95 % organická bavlna, 5 % elastan Vlastnosti materiálu: příjemný, stálobarevný, pružný Praní: 40 °C Něco bezva: originální potisk Rozměry pro vel. 116: délka - 50 cm (ZOOT.cz)

Tmavě modrá klučičí mikina s potiskem bagru Blue Seven

Tmavě modrá klučičí mikina s potiskem bagru Blue Seven

Probuďte svá holátka do nového dne s pořádnou dávkou originality. Typ: klučičí mikina s potiskem, kulatým výstřihem a dlouhým rukávem Barva: tmavě modrá, bílá Vzor: bagr Materiál: 100 % bavlna Vlastnosti materiálu: příjemný, pružný, stálobarevný Praní: 30 °C Rozměry pro vel. 110: délka - 46 cm (ZOOT.cz)

Tmavě modrá klučičí mikina s potiskem small rags Fabian

Tmavě modrá klučičí mikina s potiskem small rags Fabian

Z vašeho zakřiklého batolícího se kloučka zcela nečekaně vyrostlo pěkné kvítko s pusou prořízlou od ucha k uchu? Umlčte ho frajerským mikinovým modelem od dánské značky s mall rags . A uvidíte, že vám za to (jednou) pěkně poděkuje. Typ: klučičí mikina s dlouhým rukávem, kulatým výstřihem a potiskem Barva: tmavě modrá, tmavě fialová Motiv potisku: nápis Materiál : 100 % bavlna Vlastnosti materiálu: příjemný, odolný, pružný Praní: 40 °C Něco parádního: bavlněný materiál Rozměry pro vel. 116: šířka ramen - 29 cm délka rukávů - 43 cm délka - 49 cm (ZOOT.cz)

Tmavě modrá klučičí mikina s potiskem Mix´n Match

Tmavě modrá klučičí mikina s potiskem Mix´n Match

Barva: tmavě modrá, šedá, bílá Motiv potisku: nápis a čísla Zapínání: zip Rukáv: dlouhý Kapsy: dvě přední Materiál: 100 % bavlna Vlastnosti materiálu: příjemný, pohodlný, mírně pružný Praní: 40 °C Rozměry pro velikost 110: délka - 46 cm (ZOOT.cz)

Modré klučičí tričko s dlouhým rukávem a potiskem Lego Wear Teo

Modré klučičí tričko s dlouhým rukávem a potiskem Lego Wear Teo

Raz, dva, tři - start! Pusťte vaše dítko do víru velko-světa! Ale nezapomeňte ho stylově vybavit, aby zapadlo do dětského společenství, které - jak víme - není procházka růžovou cukrárnou. Typ: klučičí triko s dlouhým rukávem a potiskem Barva: modrá Vzor: potisk - motivy Lego Wear Materiál: 100 % bavlna Vlastnosti materiálu: příjemný, kvalitní Praní: 40 °C Něco jedinečného: stylový potisk Rozměry pro vel. 110: délka - 45 cm (ZOOT.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít