Mlýnek na muškátový oříšek

Mlýnek na muškátový oříšek

Mlýnek na muškátový oříšek

Mlýnek na muškátový oříšek Špetka muškátového oříšku vždy po ruce – bez strachu o bříška prstů při strouhání. Mlecí mechanismus z tvrzené ušlechtilé oceli si snadno poradí s tvrdým muškátovým oříškem. Ve velké přihrádce můžete uchovávat hned několik muškátových oříšků, aniž by vyprchala jejich vůně. Mlýnek se snadno obsluhuje a stejně tak snadno se čistí. Barva: Vínově červená Záchytná nádobka: průhledná Materiál: Plast Mlecí ústrojí: ušlechtilá ocel Držák: kov Rozměry: Výška cca 15 cm Průměr cca 5 cm Hmotnost: Cca 122 g S velkou přihrádkou na uchovávání muškátových oříšků Snadná obsluha Mlecí mechanismus z tvrzené ušlechtilé oceli Bezpečné mletí tvrdých muškátových oříšků (Tchibo - CZ)

TESCOMA mlýnek na muškátový oříšek GrandCHEF

TESCOMA mlýnek na muškátový oříšek GrandCHEF

Mlýnek na muškátový oříšek GrandCHEF - Moderní ruční mlýnek vynikající pro dochucování pokrmů během vaření a při stolování. V čem mlýnek GrandCHEF vyniká? Mlýnek GrandCHEF je možné odkládat libovolnou stranou dolů, což oceníte zejména při intenzivním používání během vaření.  Mlýnek na muškátový oříšek GrandCHEF má speciální mlecí mechanismus z prvotřídní nerezavějící oceli a snadno v něm najemno pomelete celý muškátový oříšek. Mlýnek je opatřen víčkem pro zachytávání zbytků koření a neznečistí pracovní desku kuchyňské linky ani jídelní stůl.  Jaké má mlýnek GrandCHEF další výhody?    je dodáván v ucelené linii s mlýnky na pepř, sůl, koření a bylinky a chilli papričky.    … (TESCOMA CZ-PL)

Peugeot Elektrický mlýnek na muškátový oříšek ALASKA

Peugeot Elektrický mlýnek na muškátový oříšek ALASKA

Elektrický mlýnek na muškátový oříšek ALASKA Peugeot ve stručnosti: Speciální mlecí mechanismus vyvinutý pouze na mletí / strouhání muškátového oříšku. Snadné ovládání jednou rukou. S osvětlením ve spodní části pro snadnější dávkování. Vyrobeno ve Francii. Na motor mlýnku záruka 2 roky. Prodloužená záruka 5 let na tělo mlýnku. Na mlecí mechanismus záruka doživotní. Mlýnek ALASKA v moderním zaobleném designu působí hravě a nostalgicky zároveň díky kombinaci plastu a nerezu, materiálům spojeným v dokonalou harmonii. Zářivě lesklý bílý povrch splňuje požadavky na moderní vzezření. Ergonomie mlýnku Alaska ohromí i profi kuchaře. Možnost ovládání jednou rukou je k nezaplacení. Osvětlení ve spodní části umožňuje přesné dávkování. Mlýnek je poháněn bateriemi AAA. (Kulina.cz)

Peugeot Mlýnek na muškátový oříšek 15 cm DAMAN

Peugeot Mlýnek na muškátový oříšek 15 cm DAMAN

Mlýnek DAMAN z broušeného nerezu a akrylu je inovací ve světě mlýnků. Je vybaven speciálním systémem na snadné plnění. Jednoduše odeberete magnetické víčko na horní straně mlýnku a pohodlně vsypete nový obsah. Mlýnek je ergonomicky tvarovaný pro pohodlné používání. Mlýnek je vybavený speciálním mlecím mechanismem, který je určen výhradně na mletí muškátových oříšků. Speciální mlecí mechanismus vyvinutý pouze na muškátový oříšek Z broušeného nerezu a akrylu Uvnitř prostor na skladování až 3 celých muškátových oříšků Vyrobeno ve Francii Dodáván naplněný Prodloužená záruka 5 let na tělo mlýnku Na mlecí mechanismus záruka doživotní Peugeot, značka, která působí na trhu již od roku 1810, je symbolem francouzské gastronomie a životního stylu. Těla mlýnků Peugeot i mlecí mechanismy jsou vyráběny… (Kulina.cz)

Peugeot Mlýnek na muškátový oříšek 15 cm GOA

Peugeot Mlýnek na muškátový oříšek 15 cm GOA

Mlýnek GOA z akrylu je inovací ve světě mlýnků. Je vybaven speciálním systémem na snadné plnění. Jednoduše odeberete magnetické víčko na horní straně mlýnku a pohodlně vsypete nový obsah. Mlýnek je ergonomicky tvarovaný pro pohodlné používání. Mlýnek je vybavený speciálním mlecím mechanismem, který je určen výhradně na mletí muškátových oříšků. Speciální mlecí mechanismus vyvinutý pouze na muškátový oříšek Z akrylu Uvnitř prostor na skladování až 3 celých muškátových oříšků Vyrobeno ve Francii Dodáván naplněný Prodloužená záruka 5 let na tělo mlýnku Na mlecí mechanismus záruka doživotní Peugeot, značka, která působí na trhu již od roku 1810, je symbolem francouzské gastronomie a životního stylu. Těla mlýnků Peugeot i mlecí mechanismy jsou vyráběny ve Francii ve vlastních provozech. Mlýnky… (Kulina.cz)

Peugeot Elektrický mlýnek na muškátový oříšek quartz ALASKA

Peugeot Elektrický mlýnek na muškátový oříšek quartz ALASKA

Elektrický mlýnek na muškátový oříšek ALASKA Peugeot ve stručnosti: Speciální mlecí mechanismus vyvinutý pouze na mletí / strouhání muškátového oříšku. Snadné ovládání jednou rukou. S osvětlením ve spodní části pro snadnější dávkování. Vyrobeno ve Francii. Na motor mlýnku záruka 2 roky. Prodloužená záruka 5 let na tělo mlýnku. Na mlecí mechanismus záruka doživotní. Mlýnek ALASKA v moderním zaobleném designu působí hravě a nostalgicky zároveň díky kombinaci plastu a nerezu, materiálům spojeným v dokonalou harmonii. Zářivě lesklý bílý povrch splňuje požadavky na moderní vzezření. Ergonomie mlýnku Alaska ohromí i porfi kuchaře. Možnost ovládání jednou rukou je k nezaplacení. Osvětlení ve spodní části umožňuje přesné dávkování. Mlýnek je poháněn bateriemi AAA. (Kulina.cz)

Peugeot Mlýnek na muškátový oříšek čokoládový 15 cm MADRAS

Peugeot Mlýnek na muškátový oříšek čokoládový 15 cm MADRAS

Mlýnek MADRAS z lakovaného bukového dřeva a broušeného nerezu je inovací ve světě mlýnků. Je vybaven speciálním systémem na snadné plnění. Jednoduše odeberete magnetické víčko na horní straně mlýnku a pohodlně vsypete nový obsah. Mlýnek je ergonomicky tvarovaný pro pohodlné používání. Mlýnek je vybavený speciálním mlecím mechanismem, který je určen výhradně na mletí muškátových oříšků. Speciální mlecí mechanismus vyvinutý pouze na muškátový oříšek Z broušeného nerezu a dřeva Uvnitř prostor na skladování až 3 celých muškátových oříšků Vyrobeno ve Francii Dodáván naplněný Prodloužená záruka 5 let na tělo mlýnku Na mlecí mechanismus záruka doživotní . Peugeot, značka, která působí na trhu již od roku 1810, je symbolem francouzské gastronomie a životního stylu. Těla mlýnků Peugeot i mlecí… (Kulina.cz)

Peugeot Mlýnek na muškátový oříšek chrom 11 cm TERNATE

Peugeot Mlýnek na muškátový oříšek chrom 11 cm TERNATE

Mlýnek na muškátový oříšek TERNATE z akrylu je inspirován tvarem muškátového oříšku. V horní části je možné skladovat až osm celých oříšků, které budou zároveň elegantní dekorací. Mlýnek je vybavený speciálním mlecím mechanismem, který je určen výhradně na mletí muškátových oříšků. Speciální mlecí mechanismus vyvinutý pouze na muškátový oříšek Chromovaný ABS plast Uvnitř prostor na skladování až 8 celých muškátových oříšků Vyrobeno ve Francii Dodáván naplněný Prodloužená záruka 5 let na tělo mlýnku Na mlecí mechanismus záruka doživotní Peugeot, značka, která působí na trhu již od roku 1810, je symbolem francouzské gastronomie a životního stylu. Těla mlýnků Peugeot i mlecí mechanismy jsou vyráběny ve Francii ve vlastních provozech. Mlýnky jsou kompletovány ručně a následně velmi pečlivě… (Kulina.cz)

Peugeot Mlýnek na muškátový oříšek akrylátový 11 cm TIDORE

Peugeot Mlýnek na muškátový oříšek akrylátový 11 cm TIDORE

Mlýnek na muškátový oříšek TIDORE z akrylu je inspirován tvarem muškátového oříšku. V horní části je možné skladovat až osm celých oříšků, které budou zároveň elegantní dekorací. Mlýnek je vybavený speciálním mlecím mechanismem, který je určen výhradně na mletí muškátových oříšků. Speciální mlecí mechanismus vyvinutý pouze na muškátový oříšek Akrylátové sklo Uvnitř prostor na skladování až 8 celých muškátových oříšků Vyrobeno ve Francii Dodáván naplněný Prodloužená záruka 5 let na tělo mlýnku Na mlecí mechanismus záruka doživotní Peugeot, značka, která působí na trhu již od roku 1810, je symbolem francouzské gastronomie a životního stylu. Těla mlýnků Peugeot i mlecí mechanismy jsou vyráběny ve Francii ve vlastních provozech. Mlýnky jsou kompletovány ručně a následně velmi pečlivě… (Kulina.cz)

Silit Struhadlo na muškátový oříšek

Silit Struhadlo na muškátový oříšek

Společnost Silit, dlouhodobý leader ve výrobě kvalitního nádobí, rozšířila sortiment své obsáhlé řady pomocníků v kuchyni. Dalším z pomocníků je struhadlo na muškátový oříšek z ušlechtilé nerezové oceli 18/10. Struhadlo je tvarově stabilní, pachově a chuťově neutrální. Můžete jej hygienicky umýt v myčce. (Kulina.cz)

Klip struhátko na muškátový oříšek

Klip struhátko na muškátový oříšek

Struhátko ideální pro muškátový oříšek. Strouhané koření má vždy intenzivnější vůni a tohle praktické malé strouhátko je možné mít vždy po ruce nebo nejlépe na stole! Perfektní na stůl, protože je skladné a nepřekáží, každý host si může sám rozhodnou jaké množství si nastrouhat a které mu bude nejlépe vyhovovat. Z nerezové oceli. Měří 11x2x3v cm. (Euronova-shop.cz)

WMF Struhadlo na muškátový oříšek Top Tools

WMF Struhadlo na muškátový oříšek Top Tools

Malé a velmi ostré struhadlo na muškátový oříšek Top Tools a podobná tvrdá koření jako je např. zázvor. Kryt struhadla na muškátový oříšek je odnímatelný, uvnitř lze oříšek uchovávat. Struhadla Top Tool se vyznačují speciálním procesem výroby a broušení. Díky tomu s nimi nastrouháte cokoliv rychleji a bez námahy. Plastová držadla poskytují optimální držení pro bezpečnou práci. Rám a spodní strana mají navíc protiskluzovou umělohmotnou vložku, aby bezpečně držely na pracovní ploše a dobře seděly v miskách a hrncích. (Kulina.cz)

TESCOMA struhadlo na muškátový oříšek PRESIDENT X-sharp

TESCOMA struhadlo na muškátový oříšek PRESIDENT X-sharp

Struhadlo na muškátový oříšek PRESIDENT X-sharp - Vynikající pro snadné a rychlé strouhání muškátového oříšku. Transparentní zásobník pro uchování nastrouhaného oříšku lze použít i pro posypávání pokrmů a nápojů. Mimořádně ostré čepele jsou vyrobeny z prvotřídní nerezavějící oceli, ostatní části z odolného plastu. Opatřeno víčkem, bezpečnostním jezdcem a zásobníkem na celé oříšky. Vhodné do myčky. 5 roků záruka. (TESCOMA CZ-PL)

WMF Struhadlo na muškátový oříšek L 16,5 cm

WMF Struhadlo na muškátový oříšek L 16,5 cm

Struhadlo na muškátový oříšek L 16,5 cm vyrobené z Cromarganu (ušlechtilá nerezová ocel 18/10) připomíná staré dobré časy. Muškátový oříšek lze uchovávat uvnitř struhadla. (Kulina.cz)

WMF Mlýnek muškátový oříšek Top Tools

WMF Mlýnek muškátový oříšek Top Tools

Muškátový oříšekTop Tools je ideální ingredience do bramborové kaše, gratinovaných pokrmů, polévek anebo jako doplněk k zelenině jako je špenát nebo květák. S mlýnkem na muškátový oříšek od WMF jej snadno namelete a zároveň stylově a chytře uschováte. Jednoduše vložte oříšek do nerezové části a nasaďte plastový díl. Ve spodní části se nachází drobné kovové výstupky, které udrží oříšek na místě. Poté s lehkým tlakem otáčejte plastovým dílem, oříšek se tím bude strouhat. Na uskladnění vytáhněte od sebe plastový díl do kterého lze oříšky vložit. Pro další použití je tak vše bezpečně uloženo. Struhadla Top Tool se vyznačují speciálním procesem výroby a broušení. Díky tomu s nimi nastrouháte cokoliv rychleji a bez námahy. Plastová držadla poskytují optimální držení pro bezpečnou práci. Rám a… (Kulina.cz)

Mlýnek na muškát Küchenprofi

Mlýnek na muškát Küchenprofi

Profesionální ruční mlýnek na muškátový oříšek, ve kterém se snoubí tradiční i moderní design je zhotoven z akrylu a nerezové oceli. Mlýnek je vybaven prostorným kontejnerem na odpad. Stav produktu: Pouze rozbaleno, tzn. nové zboží s plnou zárukou v poškozeném obalu. (Rozbaleno.cz)

Nástavec na Champion Juicer 2000 - mlýnek na obilí

Nástavec na Champion Juicer 2000 - mlýnek na obilí

POPIS Mlýnek na obilí je nástavec na šnekový odšťavňovač od výrobce Champion Juicer a umožní vám umlít čerstvou mouku. Mlýnek je vyroben z tlakově-lité oceli a díky tomu je robustní. Můžete nastavit několik stupňů hrubosti pomocí regulačního kolečka. Ideální na obiloviny (pšenice, žito, ječmen), rýži, pepř, kávu, mungo fazole, suché proso (jáhly), drcenou sóju, pohanku, špaldu, suchou kukuřici, kamut, špalda. Není vhodný na muškátový oříšek, sušené fazole nebo jiná semena s měkkou vnitřní částí - tyto suroviny zanesou mlecí plochu a mlýnek se začne přehřívat. Je kompatibilní pouze s odšťavňovačem Champion Juicer 2000. Expedujeme do dvou pracovních dní od objednání.    SPECIFIKACE Rozměry: 15 x 9 x 15 cm  Hmotnost: 1,5 kg  Barva: stříbrná Materiál: nerezová ocel Praktické rady Špaldu a… (Chefshop.cz_ine)

Materiál:
nerez ocel
Hmotnost:
1,5 kg
Barva:
stříbrná
Výška:
15 cm
Šířka:
9 cm

Nástavec na Champion Juicer 2000 - mlýnek na obilí

Nástavec na Champion Juicer 2000 - mlýnek na obilí

POPIS Mlýnek na obilí je nástavec na šnekový odšťavňovač od výrobce Champion Juicer a umožní vám umlít čerstvou mouku. Mlýnek je vyroben z tlakově-lité oceli a díky tomu je robustní. Můžete nastavit několik stupňů hrubosti pomocí regulačního kolečka. Ideální na obiloviny (pšenice, žito, ječmen), rýži, pepř, kávu, mungo fazole, suché proso (jáhly), drcenou sóju, pohanku, špaldu, suchou kukuřici, kamut, špalda. Není vhodný na muškátový oříšek, sušené fazole nebo jiná semena s měkkou vnitřní částí - tyto suroviny zanesou mlecí plochu a mlýnek se začne přehřívat. Je kompatibilní pouze s odšťavňovačem Champion Juicer 2000. Expedujeme do dvou pracovních dní od objednání.    SPECIFIKACE Rozměry: 15 x 9 x 15 cm  Hmotnost: 1,5 kg  Barva: stříbrná Materiál: nerezová ocel Praktické rady Špaldu a… (Chefshop.cz_japan)

Materiál:
nerez ocel
Hmotnost:
1,5 kg
Barva:
stříbrná
Výška:
15 cm
Šířka:
9 cm

WMF Mlýnek na muškát Top Tools

WMF Mlýnek na muškát Top Tools

POPIS Mlýnek na muškátový oříšek z kolekce Top Tools od výrobce WMF je vyroben z odolného plastu s protiskluzovou ochranou a ušlechtilé nerezové oceli Cromargan® 18/10. Horní část slouží k uskladnění celého kusu muškátového oříšku. Na její spodní části jsou ostré hroty, které oříšek namelou. SPECIFIKACE Výška: 16,5 cm Barva: stříbrná, černá Materiál: ušlechtilá nerezová ocel Cromargan® 18/10, plast VÝHODY A NEVÝHODY Vyrobeno z vysoce kvalitní nerezové oceli 18/10 Cromargan®, která je hygienická, nepohlcuje pachy ani chutě a má dlouhou životnost. Pro namletí i uschování muškátového oříšku. Protiskluzová horní část pro bezpečné použití. PRAKTICKÉ RADY Vhodné do myčky: Ano NEREZOVÁ OCEL 18/10 CROMARGAN® Nerezová ocel je velmi žádaným materiálem pro kuchyňské vybavení jako jsou… (Chefshop.cz_ine)

WMF Mlýnek na muškát Top Tools

WMF Mlýnek na muškát Top Tools

POPIS Mlýnek na muškátový oříšek z kolekce Top Tools od výrobce WMF je vyroben z odolného plastu s protiskluzovou ochranou a ušlechtilé nerezové oceli Cromargan® 18/10. Horní část slouží k uskladnění celého kusu muškátového oříšku. Na její spodní části jsou ostré hroty, které oříšek namelou. SPECIFIKACE Výška: 16,5 cm Barva: stříbrná, černá Materiál: ušlechtilá nerezová ocel Cromargan® 18/10, plast VÝHODY A NEVÝHODY Vyrobeno z vysoce kvalitní nerezové oceli 18/10 Cromargan®, která je hygienická, nepohlcuje pachy ani chutě a má dlouhou životnost. Pro namletí i uschování muškátového oříšku. Protiskluzová horní část pro bezpečné použití. PRAKTICKÉ RADY Vhodné do myčky: Ano NEREZOVÁ OCEL 18/10 CROMARGAN® Nerezová ocel je velmi žádaným materiálem pro kuchyňské vybavení jako jsou… (Chefshop.cz_japan)

WMF Muškátový oříšek lámaný 45 g

WMF Muškátový oříšek lámaný 45 g

Muškátový oříšek lámaný 45 g je ideální náplň do mlýnků na koření WMF. Exkluzivně pro WMF vyvinula a plní firma Ostmann. (Kulina.cz)

Muškátový oříšek celý 25 g BIO SONNENTOR

Muškátový oříšek celý 25 g BIO SONNENTOR

(Countrylife.cz)

Sekce:
Koření
Sekce PZ:
Koření
Složka:
Muškátovník pravý (Myristica fragrans)
Určení:
unisex
Značka:
Sonnentor

Muškátový oříšek mletý 30 g BIO SONNENTOR

Muškátový oříšek mletý 30 g BIO SONNENTOR

(Countrylife.cz)

Určení:
unisex

Salvia Paradise Muškátový oříšek celý 50 g

Salvia Paradise Muškátový oříšek celý 50 g

Muškátový oříšek celý je koření pro naše zdravé trávení, chuť k jídlu, ale i pro udržení si normálních funkcí svalů a kloubů. (Prozdravi.cz)

TESCOMA mlýnek na oříšky DELÍCIA

TESCOMA mlýnek na oříšky DELÍCIA

Mlýnek na oříšky DELÍCIA - Praktický ruční mlýnek pro rychlou přípravu oříškových, čokoládových a sušenkových posypů na moučníky, zmrzliny a dezerty.    V čem mlýnek na oříšky a cukrářské posypy DELÍCIA vyniká?   V mlýnku DELÍCIA podrtíte snadno a rychle jádra vlašských, lískových a kešu ořechů, mandlí, pistácií, kousky čokolády, lentilky i dětské piškoty nebo sušenky.  Mlýnek má masivní mlecí disk z nerezavějící oceli se dvěma velikostmi otvorů pro přípravu najemno nebo nahrubo mletých posypů.  Změna nastavení hrubosti mletí je jednoduchá, pro jemně mleté posypy otáčíte klikou mlýnku směrem od sebe, pro hruběji mleté posypy směrem k sobě.   Jaké má mlýnek na oříšky a cukrářské posypy DELÍCIA další výhody?&nbsp… (TESCOMA CZ-PL)

Tescoma Mlýnek na oříšky DELÍCIA (630071.00)

Tescoma Mlýnek na oříšky DELÍCIA (630071.00)

Mlýnek se dvěma velikostmi otvorů pro mletí najemno nebo nahrubo, z prvotřídní nerezavějící oceli a odolného plastu, opatřeno protiskluzovou úpravou, vhodné do myčky Skvělý pomocník do kuchyně, který vám rozemele oříšky za pár sekund. Mlýnek na oříšky TESCOMA DELÍCIA se hodí pro rozdrcení oříšků (vlašské oříšky, lískové ořechy, mandle, pistácie, kešu apod.), čokolády, sušenek, lentilek, krekrů, piškotů a dalších pochutin, ze kterých chcete připravit posyp nebo náplň vašich cukrářských výtvorů. Mlýnek má dvě velikosti otvorů pro mletí najemno nebo nahrubo. Je vyroben z odolného plastu a prvotřídní nerezavějící oceli. Klíčové vlastnosti mlýnku TESCOMA DELÍCIARuční mlýnek na oříšky pro přípravu dezertů a moučníkůMožnost nastavení mletí najemno nebo nahruboMlýnek má… (Alza.cz)

Materiál:
Nerez/Ocel
Barva:
Čirá - bez barvy
Řada:
DELÍCIA
hmotnost:
0.23 kg

Somerset Toiletry Luxusní mýdlo v ozdobném papíru Muškátový oříšek a…

Somerset Toiletry Luxusní mýdlo v ozdobném papíru Muškátový oříšek a sezam (Enriching Luxury Soap) 200 g

Luxusní třikrát mleté mýdlo s výraznou vůní muškátového oříšku a sezamu. (Vivantis.cz)

Azbane Pečující olej na vousy s arganovým olejem Cedrové dřevo a…

Azbane Pečující olej na vousy s arganovým olejem Cedrové dřevo a muškátový oříšek (Beard Oil) 30 ml

Olej na vousy obsahuje 100 % přírodní arganový olej, který pečuje o pleť i vousy. Dodává jim pěstěný vzhled a lesk. Nejen, že budete dobře vypadat, ale také budete krásně vonět. (Vivantis.cz)

Azbane Beard Oil ( Cedrové dřevo a Muškátový oříšek ) - Pečující olej…

Azbane Beard Oil ( Cedrové dřevo a Muškátový oříšek ) - Pečující olej na vousy s arganovým olejem  30 ml

Beard Oil - Pečující olej na vousy s arganovým olejem Cedrové dřevo a muškátový oříšek - olej na vousy obsahuje 100 % přírodní arganový olej, který pečuje o pleť i vousy - dodává jim pěstěný vzhled a lesk - nejen, že budete dobře vypadat, ale také budete krásně vonět - revitalizuje suché vousy - podporuje růst vousů - změkčuje vousy - dodává jim lesk - příjemně voní - bez obsahu barviv, fosfátů, parabenů, síranů, silikonu a minerálních olejů Použití Navlhčete vousy teplou vodou a naneste olej na vousy a rozetřete. (Prodejparfemu.cz)

Sekce:
Kosmetika
Sekce VV:
Kosmetika
Typ pleti:
pleť normální
Typ produktu:
oleje
Určení:
pro muže
Značka:
Azbane

Azbane Pečující olej na vousy s arganovým olejem Cedrové dřevo a…

Azbane Pečující olej na vousy s arganovým olejem Cedrové dřevo a muškátový oříšek (Beard Oil) 30 ml

Olej na vousy obsahuje 100 % přírodní arganový olej, který pečuje o pleť i vousy. Dodává jim pěstěný vzhled a lesk. Nejen, že budete dobře vypadat, ale také budete krásně vonět. (Krasa.cz)

Sekce:
Kosmetika
Sekce VV:
Kosmetika
Typ pleti:
pleť normální
Typ produktu:
oleje
Určení:
pro muže
Značka:
Azbane

Azbane Pečující olej na vousy s arganovým olejem Cedrové dřevo a…

Azbane Pečující olej na vousy s arganovým olejem Cedrové dřevo a muškátový oříšek (Beard Oil) 30 ml

Olej na vousy obsahuje 100 % přírodní arganový olej, který pečuje o pleť i vousy. Dodává jim pěstěný vzhled a lesk. Nejen, že budete dobře vypadat, ale také budete krásně vonět. (Parfemy.cz)

Sekce:
Kosmetika
Sekce VV:
Kosmetika
Typ pleti:
pleť normální
Typ produktu:
oleje
Určení:
pro muže
Značka:
Azbane

Somerset Toiletry Luxusní obnovující mýdlo v ozdobném papíru…

Somerset Toiletry Luxusní obnovující mýdlo v ozdobném papíru Muškátový oříšek a limetka (Renewing Luxury Soap) 200 g

Luxusní třikrát mleté mýdlo s úžasnou svěží vůní šťavnatých limetek a kořeného muškátového oříšku. (Vivantis.cz)

Mandlová alternativa smetany s muškátovým oříškem 200 ml BIO ECOMIL

Mandlová alternativa smetany s muškátovým oříškem 200 ml BIO ECOMIL

(Countrylife.cz)

TESCOMA mlýnek na pepř GrandCHEF

TESCOMA mlýnek na pepř GrandCHEF

Mlýnek na pepř GrandCHEF - Moderní ruční mlýnek vynikající pro dochucování pokrmů během vaření a při stolování. V čem mlýnek GrandCHEF vyniká? Mlýnek GrandCHEF je možné odkládat libovolnou stranou dolů, což oceníte zejména při intenzivním používání během vaření.  Mlýnek na pepř GrandCHEF má kvalitní mlecí mechanismus ze speciálně tvrzené keramiky s nastavitelnou hrubostí mletí. Je opatřen víčkem pro zachytávání zbytků koření a neznečistí pracovní desku kuchyňské linky ani jídelní stůl.  Jaké má mlýnek GrandCHEF další výhody?    je dodáván v ucelené linii s mlýnky na sůl, chilli papričky, koření a bylinky a muškátový oříšek.    Materiál: Speciálně tvrzená keramika a odolný plast. Údržba: Nemyjte v myčce.  … (TESCOMA CZ-PL)

TESCOMA mlýnek na sůl GrandCHEF

TESCOMA mlýnek na sůl GrandCHEF

Mlýnek na sůl GrandCHEF - Moderní ruční mlýnek vynikající pro dochucování pokrmů během vaření a při stolování. V čem mlýnek GrandCHEF vyniká? Mlýnek GrandCHEF je možné odkládat libovolnou stranou dolů, což oceníte zejména při intenzivním používání během vaření.  Mlýnek na sůl GrandCHEF má kvalitní mlecí mechanismus ze speciálně tvrzené keramiky s nastavitelnou hrubostí mletí. Je opatřen víčkem pro zachytávání zbytků koření a neznečistí pracovní desku kuchyňské linky ani jídelní stůl.  Jaké má mlýnek GrandCHEF další výhody?    je dodáván v ucelené linii s mlýnky na pepř, chilli papričky, koření a bylinky a muškátový oříšek.  Materiál: Speciálně tvrzená keramika a odolný… (TESCOMA CZ-PL)

TESCOMA mlýnek na chilli papričky GrandCHEF

TESCOMA mlýnek na chilli papričky GrandCHEF

Mlýnek na chilli papričky GrandCHEF - Moderní ruční mlýnek vynikající pro dochucování pokrmů během vaření a při stolování. V čem mlýnek GrandCHEF vyniká? Mlýnek GrandCHEF je možné odkládat libovolnou stranou dolů, což oceníte zejména při intenzivním používání během vaření.  Mlýnek na chilli papričky GrandCHEF má speciální mlecí mechanismus z prvotřídní nerezavějící oceli a snadno pomele nejenom drcené, ale i celé, např. doma sušené chilli papričky. Mlýnek je opatřen víčkem pro zachytávání zbytků koření a neznečistí pracovní desku kuchyňské linky ani jídelní stůl.  Jaké má mlýnek GrandCHEF další výhody?    je dodáván v ucelené linii s mlýnky na pepř, sůl, koření a bylinky a muškátový oříšek.  … (TESCOMA CZ-PL)

TESCOMA mlýnek na koření a bylinky GrandCHEF

TESCOMA mlýnek na koření a bylinky GrandCHEF

Mlýnek na koření a bylinky GrandCHEF - Moderní ruční mlýnek vynikající pro dochucování pokrmů během vaření a při stolování. V čem mlýnek GrandCHEF vyniká? Mlýnek GrandCHEF je možné odkládat libovolnou stranou dolů, což oceníte zejména při intenzivním používání během vaření.  Mlýnek na koření a bylinky GrandCHEF má speciální mlecí mechanismus z prvotřídní nerezavějící oceli a snadno v něm najemno pomelete sušenou majoránku, oregano, tymián, rozmarýn, kmín, anýz nebo nové koření. Mlýnek je opatřen víčkem pro zachytávání zbytků koření a neznečistí pracovní desku kuchyňské linky ani jídelní stůl.  Jaké má mlýnek GrandCHEF další výhody?    je dodáván v ucelené linii s mlýnky na pepř, sůl, chilli papričky a muškátový oříšek.  &… (TESCOMA CZ-PL)

Tescoma Mlýnek na sůl GrandCHEF (428792.00)

Tescoma Mlýnek na sůl GrandCHEF (428792.00)

Mlýnek s keramickým mlecím mechanismem, nastavitelnou hrubostí mletí a víčkem pro zachytávání zbytků koření, vyrobeno z prvotřídní nerezavějící oceli a odolného plastu, není vhodné do myčky Skvělý pomocník do vaší kuchyně pro přípravu pokrmů. Mlýnek na sůl TESCOMA GrandCHEF s kvalitním keramickým mlecím mechanismem ze speciálně tvrzené keramiky vám bude kdykoliv po ruce pro namletí čerstvých ingrediencí. Hrubost namletí si můžete nastavit dle vaší potřeby, přičemž odložit jej můžete jak na jednu, tak druhou stranu díky oboustrannému designu. Mlýnek TESCOMA má víčko pro zachytávání zbytků koření, takže máte usnadněnou práci při úklidu pracovní desky nebo jídelního stolu. Ze stejné řady GrandCHEF  si můžete pořídit další mlýnky na pepř, chilli papričky, koření a… (Alza.cz)

hmotnost:
0.23 kg
Distribuce:
CZ

Tescoma Mlýnek na pepř GrandCHEF (428790.00)

Tescoma Mlýnek na pepř GrandCHEF (428790.00)

Mlýnek s keramickým mlecím mechanismem, nastavitelnou hrubostí mletí a víčkem pro zachytávání zbytků koření, vyrobeno z prvotřídní nerezavějící oceli a odolného plastu, není vhodné do myčky Skvělý pomocník do vaší kuchyně pro přípravu pokrmů. Mlýnek na pepř TESCOMA GrandCHEF s kvalitním keramickým mlecím mechanismem ze speciálně tvrzené keramiky vám bude kdykoliv po ruce pro namletí čerstvých ingrediencí. Hrubost namletí si můžete nastavit dle vaší potřeby, přičemž odložit jej můžete jak na jednu, tak druhou stranu díky oboustrannému designu. Mlýnek TESCOMA má víčko pro zachytávání zbytků koření, takže máte usnadněnou práci při úklidu pracovní desky nebo jídelního stolu. Ze stejné řady GrandCHEF  si můžete pořídit další mlýnky na sůl, chilli papričky, koření a… (Alza.cz)

hmotnost:
0.23 kg
Distribuce:
CZ

Tescoma Mlýnek na chilli papričky GrandCHEF (428794.00)

Tescoma Mlýnek na chilli papričky GrandCHEF (428794.00)

Mlýnek mlecí mechanismus z nerezavějící oceli a víčkem pro zachytávání zbytků koření, vyrobeno z prvotřídní nerezavějící oceli a odolného plastu, není vhodné do myčky Skvělý pomocník do vaší kuchyně pro přípravu pokrmů. Mlýnek na chilli papričky TESCOMA GrandCHEF s kvalitním keramickým mlecím mechanismem ze speciálně tvrzené keramiky vám bude kdykoliv po ruce pro namletí čerstvých ingrediencí. Hrubost namletí si můžete nastavit dle vaší potřeby, přičemž odložit jej můžete jak na jednu, tak druhou stranu díky oboustrannému designu. Mlýnek TESCOMA má víčko pro zachytávání zbytků koření, takže máte usnadněnou práci při úklidu pracovní desky nebo jídelního stolu. Ze stejné řady GrandCHEF  si můžete pořídit další mlýnky na sůl, pepř, koření a bylinky nebo muškátový… (Alza.cz)

hmotnost:
0.22 kg
Distribuce:
CZ

Od Inků k ostrovům muškátových oříšků: Na vlastní pěst z And do ráje…

Od Inků k ostrovům muškátových oříšků: Na vlastní pěst z And do ráje v Karibiku (978-80-7497-004-7)

Kniha – autor Vladislav Haberman, 296 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Kniha začíná na místě, kde skončila první - v divokém Chaku v období dešťů. Dočtete se o cestě napříč Bolívií a Peru, o kolumbijské Bogotě, neslavně proslulém městě drogových kartelů, o ostrůvcích patřících pod Nizozemské království, o rajských ostrovech v návětrné části Karibiku i o ostrovech dávných pirátů. Procestujete s autorem trasu od Inků k ostrovům muškátových oříšků. 16 stran bar. příloh (Alza.cz)

LAGERFELD Kapsule Light unisex toaletní voda 30 ml

LAGERFELD Kapsule Light unisex toaletní voda 30 ml

Kořenitá vůně pro muže a ženy. Složení Grapefruit, jasmín, muškátový oříšek, hřebíček, pižmo (Prodejparfemu.cz)

Určení:
Unisex

BYREDO Encens Chembur unisex parfémovaná voda 100 ml

BYREDO Encens Chembur unisex parfémovaná voda  100 ml

Vůně pro muže a ženy. Složení Hlava - elemi, bergamot, citron Srdce - zázvor, muškátový oříšek, kadidlo Základ - labdanum, pižmo, ambra (Prodejparfemu.cz)

Typ:
Parfémovaná voda
Objem:
100ml
Určení:
Unisex
Hlava:
elemi, bergamot, citrón
Srdce:
zázvor, muškátový oříšek, kadidlo
Základ:
labdanum, pižmo, ambra
Objem rozsah:
81 - 100 ml
Tester:
Ne
Odstřik:
Ne
Sada:
Ne
Pohlaví:
Unisex
Kategorie:
Parfémovaná voda
Vůně - Hlava:
citron
Vůně - Srdce:
zázvor
Vůně - Základ:
labdanum
Distribuce:
CZ
hmotnost:
0 kg
barva:
červená

JIL SANDER Sun Men Deostick 75 ml

JIL SANDER Sun Men Deostick 75 ml

Výrazně svěží pánská vůně plná letního slunce. Složení Hlava - bergamot, mléč rolní Srdce - bílý kardamon, muškátový oříšek Základ - pižmo, santalové dřevo (Prodejparfemu.cz)

hmotnost:
0 kg
Typ:
Deostick
Objem:
75ml
Určení:
Pánske
Objem rozsah:
61 - 80 ml
Tester:
Ne
Odstřik:
Ne
Sada:
Ne
Pohlaví:
Pánské
Kategorie:
Deodorant
Distribuce:
CZ

JIL SANDER Sun Men Deospray 150 ml

JIL SANDER Sun Men Deospray 150 ml

Výrazně svěží pánská vůně plná letního slunce. Složení Hlava - bergamot, mléč rolní Srdce - bílý kardamon, muškátový oříšek Základ - pižmo, santalové dřevo (Prodejparfemu.cz)

Typ:
Deosprej
Objem:
150ml
Určení:
Pánske
Objem rozsah:
101 - 150 ml
Tester:
Ne
Odstřik:
Ne
Sada:
Ne
Pohlaví:
Pánské
Kategorie:
Deodorant
Distribuce:
CZ

CALVIN KLEIN Secret Obsession dámská parfémovaná voda 50 ml

CALVIN KLEIN Secret Obsession dámská parfémovaná voda 50 ml

Orientálně-květinová vůně pro ženy. Složení Hlava - švestka, růže, muškátový oříšek Srdce - tuberóza, jasmín Základ - ambra, santálové dřevo, vanilka (Prodejparfemu.cz)

CALVIN KLEIN Secret Obsession dámská parfémovaná voda 100 ml

CALVIN KLEIN Secret Obsession dámská parfémovaná voda 100 ml

Orientálně-květinová vůně pro ženy. Složení Hlava - švestka, růže, muškátový oříšek Srdce - tuberóza, jasmín Základ - ambra, santálové dřevo, vanilka (Prodejparfemu.cz)

DENIM Wild Sprchový gel 250 ml

DENIM Wild Sprchový gel 250 ml

Svěží, dřevitá, pudrová, aromatická vůně pro muže. Složení Hlava - fialka, jablko, bergamot Srdce - levandule, geranium, gardénia Základ - muškátový oříšek, kašmír, santalové dřevo (Prodejparfemu.cz)

Objem:
250 ml
hmotnost:
0 kg
Hlava:
citrón
Sekce VV:
Parfémy
Srdce:
ambra
Typ:
Sprchový gel
Určení:
pro muže
Značka:
Denim
Základ:
santalové dřevo
Řada:
Wild

BANANA REPUBLIC Cordovan pánská toaletní voda 100 ml

BANANA REPUBLIC Cordovan pánská toaletní voda  100 ml

Pikantní, aromatická, dřevitá, zelená vůně pro muže. Složení Hlava - kůže, list fíkovníku, muškátový oříšek Srdce - bergamot, levandule Základ - iris, jalovec, vetiver (Prodejparfemu.cz)

JIL SANDER Sun Men pánská toaletní voda 125 ml

JIL SANDER Sun Men pánská toaletní voda 125 ml

Výrazně svěží pánská vůně plná letního slunce. Složení Hlava - bergamot, mléč rolní Srdce - bílý kardamon, muškátový oříšek Základ - pižmo, santalové dřevo (Prodejparfemu.cz)

hmotnost:
0 kg
Objem:
125
Určení:
pro muže
Typ:
Toaletní voda
Tester:
Ne
Odstřik:
Ne
Sada:
Ne
Pohlaví:
Pánské
Kategorie:
Toaletní voda
Vůně - Základ:
cedr
Vůně - Hlava:
bergamot
Vůně - Srdce:
muškátový oříšek

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít