Mlýnek na muškátový oříšek

Mlýnek na muškátový oříšek

Mlýnek na muškátový oříšek

Mlýnek na muškátový oříšek Špetka muškátového oříšku vždy po ruce – bez strachu o bříška prstů při strouhání. Mlecí mechanismus z tvrzené ušlechtilé oceli si snadno poradí s tvrdým muškátovým oříškem. Ve velké přihrádce můžete uchovávat hned několik muškátových oříšků, aniž by vyprchala jejich vůně. Mlýnek se snadno obsluhuje a stejně tak snadno se čistí. Barva: Vínově červená Záchytná nádobka: průhledná Materiál: Plast Mlecí ústrojí: ušlechtilá ocel Držák: kov Rozměry: Výška cca 15 cm Průměr cca 5 cm Hmotnost: Cca 122 g S velkou přihrádkou na uchovávání muškátových oříšků Snadná obsluha Mlecí mechanismus z tvrzené ušlechtilé oceli Bezpečné mletí tvrdých muškátových oříšků (Tchibo - CZ)

TESCOMA mlýnek na muškátový oříšek GrandCHEF

TESCOMA mlýnek na muškátový oříšek GrandCHEF

Mlýnek na muškátový oříšek GrandCHEF - Moderní ruční mlýnek vynikající pro dochucování pokrmů během vaření a při stolování. V čem mlýnek GrandCHEF vyniká? Mlýnek GrandCHEF je možné odkládat libovolnou stranou dolů, což oceníte zejména při intenzivním používání během vaření.  Mlýnek na muškátový oříšek GrandCHEF má speciální mlecí mechanismus z prvotřídní nerezavějící oceli a snadno v něm najemno pomelete celý muškátový oříšek. Mlýnek je opatřen víčkem pro zachytávání zbytků koření a neznečistí pracovní desku kuchyňské linky ani jídelní stůl.  Jaké má mlýnek GrandCHEF další výhody?    je dodáván v ucelené linii s mlýnky na pepř, sůl, koření a bylinky a chilli papričky.    … (TESCOMA CZ-PL)

Mlýnek na muškátový oříšek Tescoma GrandCHEF

Mlýnek na muškátový oříšek Tescoma GrandCHEF

Moderní ruční mlýnek vynikající pro dochucování pokrmů během vaření a při stolování. Mlýnek GrandCHEF je možné odkládat libovolnou stranou dolů, což oceníte zejména při intenzivním používání během vaření. Mlýnek na muškátový oříšek GrandCHEF má speciální mlecí mechanismus z prvotřídní nerezavějící oceli a snadno v něm najemno pomelete celý muškátový oříšek. Opatřen víčkem pro zachytávání zbytků koření a neznečistí pracovní desku kuchyňské linky ani jídelní stůl. Lze dokoupit i další mlýnky z řady GrandCHEF. Údržba: Čistěte vlhkou utěrkou a osušte, nemyjte v myčce. Parametry: Materiál: prvotřídní nerezavějící ocel / odolný plast Záruka: 3 roky (Kasa.cz)

hmotnost:
0.23 kg
Distribuce:
CZ

TESCOMA Mlýnek na muškátový oříšek GrandCHEF (428798.00)

TESCOMA Mlýnek na muškátový oříšek GrandCHEF (428798.00)

Mlýnek mlecí mechanismus z nerezavějící oceli a víčkem pro zachytávání zbytků koření, vyrobeno z prvotřídní nerezavějící oceli a odolného plastu, není vhodné do myčky Skvělý pomocník do vaší kuchyně pro přípravu pokrmů. Mlýnek na muškátový oříšek TESCOMA GrandCHEF s kvalitním keramickým mlecím mechanismem ze speciálně tvrzené keramiky vám bude kdykoliv po ruce pro namletí čerstvých ingrediencí. Hrubost namletí si můžete nastavit dle vaší potřeby, přičemž odložit jej můžete jak na jednu, tak druhou stranu díky oboustrannému designu. Mlýnek TESCOMA má víčko pro zachytávání zbytků koření, takže máte usnadněnou práci při úklidu pracovní desky nebo jídelního stolu. Ze stejné řady GrandCHEF  si můžete pořídit další mlýnky na sůl, pepř, chilli papričky… (Alza.cz)

hmotnost:
0.23 kg
Distribuce:
CZ

Peugeot Elektrický mlýnek na muškátový oříšek ALASKA

Peugeot Elektrický mlýnek na muškátový oříšek ALASKA

Elektrický mlýnek na muškátový oříšek ALASKA Peugeot ve stručnosti: Speciální mlecí mechanismus vyvinutý pouze na mletí / strouhání muškátového oříšku. Snadné ovládání jednou rukou. S osvětlením ve spodní části pro snadnější dávkování. Vyrobeno ve Francii. Na motor mlýnku záruka 2 roky. Prodloužená záruka 5 let na tělo mlýnku. Na mlecí mechanismus záruka doživotní. ; ; Mlýnek ALASKA v moderním zaobleném designu působí hravě a nostalgicky zároveň díky kombinaci plastu a nerezu, materiálům spojeným v dokonalou harmonii. Zářivě lesklý bílý povrch splňuje požadavky na moderní vzezření. Ergonomie mlýnku Alaska ohromí i profi kuchaře. Možnost ovládání jednou rukou je k nezaplacení. Osvětlení ve spodní části umožňuje přesné dávkování. Mlýnek je poháněn bateriemi AAA. (Kulina.cz)

Peugeot Elektrický mlýnek na muškátový oříšek quartz ALASKA

Peugeot Elektrický mlýnek na muškátový oříšek quartz ALASKA

Elektrický mlýnek na muškátový oříšek ALASKA Peugeot ve stručnosti: Speciální mlecí mechanismus vyvinutý pouze na mletí / strouhání muškátového oříšku. Snadné ovládání jednou rukou. S osvětlením ve spodní části pro snadnější dávkování. Vyrobeno ve Francii. Na motor mlýnku záruka 2 roky. Prodloužená záruka 5 let na tělo mlýnku. Na mlecí mechanismus záruka doživotní. ; ; Mlýnek ALASKA v moderním zaobleném designu působí hravě a nostalgicky zároveň díky kombinaci plastu a nerezu, materiálům spojeným v dokonalou harmonii. Zářivě lesklý bílý povrch splňuje požadavky na moderní vzezření. Ergonomie mlýnku Alaska ohromí i porfi kuchaře. Možnost ovládání jednou rukou je k nezaplacení. Osvětlení ve spodní části umožňuje přesné dávkování. Mlýnek je poháněn bateriemi AAA. (Kulina.cz)

Peugeot Mlýnek na muškátový oříšek 15 cm DAMAN

Peugeot Mlýnek na muškátový oříšek 15 cm DAMAN

Mlýnek DAMAN z broušeného nerezu a akrylu je inovací ve světě mlýnků. Je vybaven speciálním systémem na snadné plnění. Jednoduše odeberete magnetické víčko na horní straně mlýnku a pohodlně vsypete nový obsah. Mlýnek je ergonomicky tvarovaný pro pohodlné používání. ;Mlýnek je vybavený speciálním mlecím mechanismem, který je určen výhradně na mletí muškátových oříšků. ; Speciální mlecí mechanismus vyvinutý pouze na muškátový oříšek Z broušeného nerezu a akrylu Uvnitř prostor na skladování až ;3 celých muškátových oříšků Vyrobeno ve Francii Dodáván naplněný Prodloužená záruka 5 let na tělo mlýnku Na mlecí mechanismus záruka doživotní ; Peugeot, značka, která působí na trhu již od roku 1810, je symbolem francouzské gastronomie a životního stylu. Těla mlýnků Peugeot i mlecí mechanismy jsou… (Kulina.cz)

Peugeot Mlýnek na muškátový oříšek čokoládový 15 cm MADRAS

Peugeot Mlýnek na muškátový oříšek čokoládový 15 cm MADRAS

Mlýnek MADRAS z lakovaného bukového dřeva a broušeného nerezu je inovací ve světě mlýnků. Je vybaven speciálním systémem na snadné plnění. Jednoduše odeberete magnetické víčko na horní straně mlýnku a pohodlně vsypete nový obsah. Mlýnek je ergonomicky tvarovaný pro pohodlné používání. ; ;Mlýnek je vybavený speciálním mlecím mechanismem, který je určen výhradně na mletí muškátových oříšků. ; Speciální mlecí mechanismus vyvinutý pouze na muškátový oříšek Z broušeného nerezu a dřeva Uvnitř prostor na skladování až ;3 celých muškátových oříšků Vyrobeno ve Francii Dodáván naplněný Prodloužená záruka 5 let na tělo mlýnku Na mlecí mechanismus záruka doživotní . ; Peugeot, značka, která působí na trhu již od roku 1810, je symbolem francouzské gastronomie a životního stylu. Těla mlýnků Peugeot i… (Kulina.cz)

Peugeot Mlýnek na muškátový oříšek akrylátový 11 cm TIDORE

Peugeot Mlýnek na muškátový oříšek akrylátový 11 cm TIDORE

Mlýnek na muškátový oříšek TIDORE z ;akrylu je inspirován tvarem muškátového oříšku. V horní části je možné skladovat až osm celých oříšků, které budou zároveň elegantní dekorací. ;Mlýnek je vybavený speciálním mlecím mechanismem, který je určen výhradně na mletí muškátových oříšků. ; Speciální mlecí mechanismus vyvinutý pouze na muškátový oříšek Akrylátové sklo Uvnitř prostor na skladování až 8 celých muškátových oříšků Vyrobeno ve Francii Dodáván naplněný Prodloužená záruka 5 let na tělo mlýnku Na mlecí mechanismus záruka doživotní ; Peugeot, značka, která působí na trhu již od roku 1810, je symbolem francouzské gastronomie a životního stylu. Těla mlýnků Peugeot i mlecí mechanismy jsou vyráběny ve Francii ve vlastních provozech. Mlýnky jsou kompletovány ručně a následně velmi pečlivě… (Kulina.cz)

Peugeot Mlýnek na muškátový oříšek chrom 11 cm TERNATE

Peugeot Mlýnek na muškátový oříšek chrom 11 cm TERNATE

Mlýnek na muškátový oříšek TERNATE z ;akrylu je inspirován tvarem muškátového oříšku. V horní části je možné skladovat až osm celých oříšků, které budou zároveň elegantní dekorací. ;Mlýnek je vybavený speciálním mlecím mechanismem, který je určen výhradně na mletí muškátových oříšků. ; Speciální mlecí mechanismus vyvinutý pouze na muškátový oříšek Chromovaný ABS plast Uvnitř prostor na skladování až 8 celých muškátových oříšků Vyrobeno ve Francii Dodáván naplněný Prodloužená záruka 5 let na tělo mlýnku Na mlecí mechanismus záruka doživotní ; Peugeot, značka, která působí na trhu již od roku 1810, je symbolem francouzské gastronomie a životního stylu. Těla mlýnků Peugeot i mlecí mechanismy jsou vyráběny ve Francii ve vlastních provozech. Mlýnky jsou kompletovány ručně a následně velmi… (Kulina.cz)

Zassenhaus Mlýnek na muškátový oříšek "Mephisto" 10cm nerez/akryl …

Zassenhaus Mlýnek na muškátový oříšek "Mephisto" 10cm nerez/akryl (035353)

Mlýnek na muškátový oříšek, materiál: akryl + nerez, průměr: 4.5cm, výška: 13cm Milovníci muškátového oříšku zbystřete! Chystáte se připravit chutný bešamel, omáčku nebo marinádu? Pak zaručeně sáhněte po kvalitním mlýnku na muškátový oříšek, který vám usnadní práci při přípravě jídla. Mlýnek Zassenhaus Mephisto je vyroben kombinací nerezové oceli a akrylu a poradí si s každým oříškem. Výška mlýnku je 13 cm a průměr 4,5 cm, takže se vám pohodlně vejde do kuchyňské linky i na cesty. Keramický mlecí mechanismus slibuje mnohaletou funkčnost a 6 stupňů hrubosti umožňuje nastavit si přesně tolik, kolik potřebujete. Vložte muškátový oříšek do mlýnku Zassenhaus a kontrolujte jaké množství do jídla přidáváte! Klíčové vlastnosti mlýnku na muškátový oříšek ZassenhausPraktický… (Alza.cz)

Materiál:
akryl
Barva:
průhledná
Výška:
méně než 14 cm

MEPHISTO mlýnek na muškátový oříšek 13 cm - Zassenhaus (MEPHISTO…

MEPHISTO mlýnek na muškátový oříšek 13 cm - Zassenhaus (MEPHISTO mlýnek na muškát 13 cm - Zassenhaus)

POPIS Mlýnek na muškátový oříšek Mephisto od výrobce Zassenhaus je vyroben z odolného průhledného akrylu a nerezové oceli. Výška mlýnku je 13 cm a průměr 4,5 cm. Mlýnek je vhodný na mletí a přesné dávkování muškátového oříšku.  SPECIFIKACE Průměr: 4,5 cm Výška: 13 cm Hmotnost: 1,144 kg Materiál: nerezová ocel, akryl Barva: průhledná, stříbrná CO DÁL? Líbí se vám tento produkt? Skvělé! Přidejte ho do košíku a pokračujte v nákupu. Nevyhovuje vám? Zkuste se podívat na ostatní produkty značky Zassenhaus nebo na podobné produkty dalších značek. (Chefshop.cz_ine)

Materiál:
akryl
Barva:
průhledná
Výška:
méně než 14 cm

Lacor Struhadlo na muškátový oříšek

Lacor Struhadlo na muškátový oříšek

Struhadlo na muškátový oříšek je velmi jemné a ostré struhadlo vyrobené z nerezové oceli pro dlouhou životnost a snadnou údržbu. Struhadlo je dlouhé 23 cm a široké 6 cm, jedná se tedy o struhadlo ideálně padnoucí do ruky. Je také opatřeno zdířkou pro možné zavěšení. Tvarem je zajištěno, že vám nastrouhaný muškátový oříšek skončí přesně tam, kde potřebujete. Jemný prášek se dostává do zúženého konce struhadla, a tak je s ním velmi snadná práce. Nerezová ocel umožňuje umístění struhadla do myčky na nádobí. (Vkotliku.cz)

Silit Struhadlo na muškátový oříšek

Silit Struhadlo na muškátový oříšek

Společnost Silit, dlouhodobý leader ve výrobě kvalitního nádobí, rozšířila sortiment své obsáhlé řady pomocníků v kuchyni. Dalším z pomocníků je struhadlo na muškátový oříšek z ušlechtilé nerezové oceli 18/10. Struhadlo je ;tvarově stabilní, pachově a chuťově neutrální. Můžete jej hygienicky umýt v myčce. (Kulina.cz)

WMF Struhadlo na muškátový oříšek Top Tools

WMF Struhadlo na muškátový oříšek Top Tools

Malé a velmi ostré struhadlo na muškátový oříšek Top Tools a podobná tvrdá koření jako je např. zázvor. Kryt struhadla na muškátový oříšek je odnímatelný, uvnitř lze oříšek uchovávat. ; Struhadla Top Tool se vyznačují speciálním procesem výroby a broušení. Díky tomu s nimi nastrouháte cokoliv rychleji a bez námahy. Plastová držadla poskytují optimální držení pro bezpečnou práci. Rám a spodní strana mají navíc protiskluzovou umělohmotnou vložku, aby bezpečně držely na pracovní ploše a dobře seděly v miskách a hrncích. (Kulina.cz)

TESCOMA struhadlo na muškátový oříšek PRESIDENT X-sharp

TESCOMA struhadlo na muškátový oříšek PRESIDENT X-sharp

Struhadlo na muškátový oříšek PRESIDENT X-sharp - Vynikající pro snadné a rychlé strouhání muškátového oříšku. Transparentní zásobník pro uchování nastrouhaného oříšku lze použít i pro posypávání pokrmů a nápojů. Mimořádně ostré čepele jsou vyrobeny z prvotřídní nerezavějící oceli, ostatní části z odolného plastu. Opatřeno víčkem, bezpečnostním jezdcem a zásobníkem na celé oříšky. Vhodné do myčky. 5 roků záruka. (TESCOMA CZ-PL)

WMF Struhadlo na muškátový oříšek L 16,5 cm

WMF Struhadlo na muškátový oříšek L 16,5 cm

Struhadlo na muškátový oříšek L 16,5 cm vyrobené z Cromarganu® (ušlechtilá nerezová ocel 18/10) připomíná staré dobré časy. Muškátový oříšek lze uchovávat uvnitř struhadla. (Kulina.cz)

WMF Mlýnek muškátový oříšek Top Tools

WMF Mlýnek muškátový oříšek Top Tools

Muškátový oříšek Top Tools je ideální ingredience do bramborové kaše, gratinovaných pokrmů, polévek anebo jako doplněk k zelenině jako je špenát nebo květák. S mlýnkem na muškátový oříšek od WMF jej snadno namelete a zároveň stylově a chytře uschováte. Jednoduše vložte oříšek do nerezové části a nasaďte plastový díl. Ve spodní části se nachází drobné kovové výstupky, které udrží oříšek na místě. Poté s lehkým tlakem otáčejte plastovým dílem, oříšek se tím bude strouhat. Na uskladnění vytáhněte od sebe plastový díl do kterého lze oříšky vložit. Pro další použití je tak vše bezpečně uloženo. ; Struhadla Top Tool se vyznačují speciálním procesem výroby a broušení. Díky tomu s nimi nastrouháte cokoliv rychleji a bez námahy. Plastová držadla poskytují optimální držení pro bezpečnou práci. Rám… (Kulina.cz)

Mlýnek na muškát Küchenprofi

Mlýnek na muškát Küchenprofi

Profesionální ruční mlýnek na muškátový oříšek, ve kterém se snoubí tradiční i moderní design je zhotoven z akrylu a nerezové oceli. Mlýnek je vybaven prostorným kontejnerem na odpad. Stav produktu: Pouze rozbaleno, tzn. nové zboží s plnou zárukou v poškozeném obalu. (Rozbaleno.cz)

Peugeot Dárkový set elektrických mlýnků na pepř, sůl a muškátový…

Peugeot Dárkový set elektrických mlýnků na pepř, sůl a muškátový oříšek ALASKA

Mlýnek ALASKA v moderním zaobleném designu působí hravě a nostalgicky zároveň díky kombinaci plastu a nerezu, materiálům spojeným v dokonalou harmonii. Zářivě lesklý bílý povrch splňuje požadavky na moderní vzezření. Ergonomie mlýnku Alaska ohromí i profi kuchaře. Možnost ovládání jednou rukou je k nezaplacení. Osvětlení ve spodní části umožňuje přesné dávkování i při romantické večeři při svíčkách. Mlýnek je poháněn 6 bateriemi AAA. ; Speciální mlecí mechanismus vyvinutý pouze na mletí pepře Speciální mlecí mechanismus vyvinutý pouze na mletí hrubé soli Speciální mlecí mechanismus vyvinutý pouze na mletí muškátového oříšku Snadné ovládání jednou rukou Snadné nastavení hrubosti mletí pepře ;ze spodní strany mlýnku S osvětlením ve spodní části pro snadnější dávkování Vyrobeno ve Francii… (Kulina.cz)

Peugeot Mlýnek na muškátový oříšek 15 cm GOA

Peugeot Mlýnek na muškátový oříšek 15 cm GOA

Mlýnek GOA z akrylu je inovací ve světě mlýnků. Je vybaven speciálním systémem na snadné plnění. Jednoduše odeberete magnetické víčko na horní straně mlýnku a pohodlně vsypete nový obsah. Mlýnek je ergonomicky tvarovaný pro pohodlné používání. ;Mlýnek je vybavený speciálním mlecím mechanismem, který je určen výhradně na mletí muškátových oříšků. ; Speciální mlecí mechanismus vyvinutý pouze na muškátový oříšek Z ;akrylu Uvnitř prostor na skladování až ;3 celých muškátových oříšků Vyrobeno ve Francii Dodáván naplněný Prodloužená záruka 5 let na tělo mlýnku Na mlecí mechanismus záruka doživotní ; Peugeot, značka, která působí na trhu již od roku 1810, je symbolem francouzské gastronomie a životního stylu. Těla mlýnků Peugeot i mlecí mechanismy jsou vyráběny ve Francii ve vlastních provozech.… (Kulina.cz)

Nástavec na Champion Juicer 2000 - mlýnek na obilí

Nástavec na Champion Juicer 2000 - mlýnek na obilí

POPIS Mlýnek na obilí je nástavec na šnekový odšťavňovač od výrobce Champion Juicer a umožní vám umlít čerstvou mouku. Mlýnek je vyroben z tlakově-lité oceli a díky tomu je robustní. Můžete nastavit několik stupňů hrubosti pomocí regulačního kolečka. Ideální na obiloviny (pšenice, žito, ječmen), rýži, pepř, kávu, mungo fazole, suché proso (jáhly), drcenou sóju, pohanku, špaldu, suchou kukuřici, kamut, špalda. Není vhodný na muškátový oříšek, sušené fazole nebo jiná semena s měkkou vnitřní částí - tyto suroviny zanesou mlecí plochu a mlýnek se začne přehřívat. Je kompatibilní pouze s odšťavňovačem Champion Juicer 2000. Expedujeme do dvou pracovních dní od objednání.    SPECIFIKACE Rozměry: 15 x 9 x 15 cm  Hmotnost: 1,5 kg  Barva: stříbrná Materiál: nerezová ocel Praktické rady Špaldu a… (Chefshop.cz_ine)

Materiál:
nerez ocel
Hmotnost:
1,5 kg
Barva:
stříbrná
Výška:
15 cm
Šířka:
9 cm

WMF Muškátový oříšek lámaný 45 g

WMF Muškátový oříšek lámaný 45 g

Muškátový oříšek lámaný 45 g je ideální náplň do mlýnků na koření WMF. ; Exkluzivně pro WMF vyvinula a plní firma Ostmann. (Kulina.cz)

Muškátový oříšek celý 25 g BIO SONNENTOR

Muškátový oříšek celý 25 g BIO SONNENTOR

(Countrylife.cz)

Sekce:
Koření
Sekce PZ:
Koření
Složka:
Muškátovník pravý (Myristica fragrans)
Určení:
unisex
Značka:
Sonnentor

Muškátový oříšek mletý 30 g BIO SONNENTOR

Muškátový oříšek mletý 30 g BIO SONNENTOR

(Countrylife.cz)

Glade Warm Winter Hug jablko, skořice & muškátový oříšek svíčka 120 g

Glade Warm Winter Hug jablko, skořice & muškátový oříšek svíčka 120 g

Aromatická svíčka Glade Decor jablko a skořice obsahuje vonné oleje, které vytvoří v každém prostředí atmosféru odpočinku a uvolnění. Glade by Brise svíčka hoří až po dobu 30 hodin.Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPodrobná data CLP Regulationvykřičník - VarováníBezpečnostní varováníGlade® svíčka Warm Winter Hug Varování Obsahuje: cinnamaldehyd. Může vyvolat alergickou kožní reakci. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody a mýdla. Při podráždění kůže nebo vyrážce: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Používejte ochranné rukavice. Používejte dle návodu. Nedodržení následujících instrukcí může způsobit požár nebo poranění. Zapálená svíčka musí… (Ageo.cz)

TESCOMA mlýnek na oříšky DELÍCIA

TESCOMA mlýnek na oříšky DELÍCIA

Mlýnek na oříšky DELÍCIA - Praktický ruční mlýnek pro rychlou přípravu oříškových, čokoládových a sušenkových posypů na moučníky, zmrzliny a dezerty.    V čem mlýnek na oříšky a cukrářské posypy DELÍCIA vyniká?   V mlýnku DELÍCIA podrtíte snadno a rychle jádra vlašských, lískových a kešu ořechů, mandlí, pistácií, kousky čokolády, lentilky i dětské piškoty nebo sušenky.  Mlýnek má masivní mlecí disk z nerezavějící oceli se dvěma velikostmi otvorů pro přípravu najemno nebo nahrubo mletých posypů.  Změna nastavení hrubosti mletí je jednoduchá, pro jemně mleté posypy otáčíte klikou mlýnku směrem od sebe, pro hruběji mleté posypy směrem k sobě.   Jaké má mlýnek na oříšky a cukrářské posypy DELÍCIA další výhody?&nbsp… (TESCOMA CZ-PL)

Mlýnek na oříšky Tescoma Delícia

Mlýnek na oříšky Tescoma Delícia

Praktický ruční mlýnek na oříšky a cukrářské posypy. Vynikající pro snadné a rychlé drcení vlašských a lískových oříšků, mandlí, pistácií, kešu, čokoládových lentilek, čokolády, piškotů a sušenek pro dekorování moučníků, zmrzliny, pohárů apod. Mlýnek má masivní mlecí disk z nerezavějící oceli se dvěma velikostmi otvorů pro přípravu najemno nebo nahrubo mletých posypů. Změna nastavení hrubosti mletí je jednoduchá, pro jemně mleté posypy otáčíte klikou mlýnku směrem od sebe, pro hruběji mleté posypy směrem k sobě. Opatřený protiskluzovou úpravou pro bezpečné použití. Dostatečně prostorný zásobník. Vhodné do myčky nádobí. Parametry: Materiál: prvotřídní nerezavějící ocel / odolný plast Záruka: 3 roky (Kasa.cz)

Materiál:
Nerez/Ocel
Barva:
Čirá - bez barvy
Řada:
DELÍCIA

Ruční struhadlo na parmezán Parma Classic Küchenprofi

Ruční struhadlo na parmezán Parma Classic Küchenprofi

POPIS Ruční struhadlo na parmezán Parma Classic od výrobce Küchenprofi je vyrobeno z odolné nerezové oceli a má malé otvory ve tvaru hvězdiček. Je tedy vhodné především na strouhání parmezánu, ale můžete jej použít i na muškátový oříšek, jablka nebo zázvor. Toto ruční struhadlo je opatřeno pohodlnou rukojetí z nerezové oceli. Je vhodné do myčky na nádobí. TIP: Použijte bezpečnostní rukavici jako prevenci úrazu při strouhání. SPECIFIKACE  Výška: 32 cm Šířka: 6,5 cm Hloubka: 1,5 cm Materiál: nerezová ocel Barva: stříbrná CO DÁL? Líbí se vám tento produkt? Skvělé! Přidejte ho do košíku a pokračujte v nákupu. Nevyhovuje vám? Zkuste se podívat na ostatní výrobky Küchenprofi  nebo na další podobné produkty.  (Chefshop.cz_ine)

TESCOMA Mlýnek na oříšky DELÍCIA (630071.00)

TESCOMA Mlýnek na oříšky DELÍCIA (630071.00)

Mlýnek se dvěma velikostmi otvorů pro mletí najemno nebo nahrubo, z prvotřídní nerezavějící oceli a odolného plastu, opatřeno protiskluzovou úpravou, vhodné do myčky Skvělý pomocník do kuchyně, který vám rozemele oříšky za pár sekund. Mlýnek na oříšky TESCOMA DELÍCIA se hodí pro rozdrcení oříšků (vlašské oříšky, lískové ořechy, mandle, pistácie, kešu apod.), čokolády, sušenek, lentilek, krekrů, piškotů a dalších pochutin, ze kterých chcete připravit posyp nebo náplň vašich cukrářských výtvorů. Mlýnek má dvě velikosti otvorů pro mletí najemno nebo nahrubo. Je vyroben z odolného plastu a prvotřídní nerezavějící oceli. Klíčové vlastnosti mlýnku TESCOMA DELÍCIARuční mlýnek na oříšky pro přípravu dezertů a moučníkůMožnost nastavení mletí najemno nebo nahruboMlýnek má… (Alza.cz)

Materiál:
Nerez/Ocel
Barva:
Čirá - bez barvy
Řada:
DELÍCIA

Azbane Pečující olej na vousy s arganovým olejem Cedrové dřevo a…

Azbane Pečující olej na vousy s arganovým olejem Cedrové dřevo a muškátový oříšek (Beard Oil) 30 ml

Olej na vousy obsahuje 100 % přírodní arganový olej, který pečuje o pleť i vousy. Dodává jim pěstěný vzhled a lesk. Nejen, že budete dobře vypadat, ale také budete krásně vonět. (Vivantis.cz)

Somerset Toiletry Luxusní mýdlo v ozdobném papíru Muškátový oříšek a…

Somerset Toiletry Luxusní mýdlo v ozdobném papíru Muškátový oříšek a sezam (Enriching Luxury Soap) 200 g

Luxusní třikrát mleté mýdlo s výraznou vůní muškátového oříšku a sezamu. (Vivantis.cz)

Somerset Toiletry Luxusní mýdlo v ozdobném papíru Muškátový oříšek a…

Somerset Toiletry Luxusní mýdlo v ozdobném papíru Muškátový oříšek a sezam (Enriching Luxury Soap) 200 g

Luxusní třikrát mleté mýdlo s výraznou vůní muškátového oříšku a sezamu. (Parfemy.cz)

Sekce:
Do sprchy a koupele
Sekce VV:
Kosmetika
Typ pleti:
pleť normální
Typ produktu:
mýdla
Určení:
pro ženy
Značka:
Somerset Toiletry

Somerset Toiletry Luxusní mýdlo v ozdobném papíru Muškátový oříšek a…

Somerset Toiletry Luxusní mýdlo v ozdobném papíru Muškátový oříšek a sezam (Enriching Luxury Soap) 200 g

Luxusní třikrát mleté mýdlo s výraznou vůní muškátového oříšku a sezamu. (Krasa.cz)

Sekce:
Do sprchy a koupele
Sekce VV:
Kosmetika
Typ pleti:
pleť normální
Typ produktu:
mýdla
Určení:
pro ženy
Značka:
Somerset Toiletry

Somerset Toiletry Luxusní obnovující mýdlo v ozdobném papíru…

Somerset Toiletry Luxusní obnovující mýdlo v ozdobném papíru Muškátový oříšek a limetka (Renewing Luxury Soap) 200 g

Luxusní třikrát mleté mýdlo s úžasnou svěží vůní šťavnatých limetek a kořeného muškátového oříšku. (Vivantis.cz)

Somerset Toiletry Luxusní obnovující mýdlo v ozdobném papíru…

Somerset Toiletry Luxusní obnovující mýdlo v ozdobném papíru Muškátový oříšek a limetka (Renewing Luxury Soap) 200 g

Luxusní třikrát mleté mýdlo s úžasnou svěží vůní šťavnatých limetek a kořeného muškátového oříšku. (Parfemy.cz)

Sekce:
Do sprchy a koupele
Sekce VV:
Kosmetika
Typ pleti:
pleť normální
Typ produktu:
mýdla
Určení:
pro ženy
Značka:
Somerset Toiletry

Somerset Toiletry Luxusní obnovující mýdlo v ozdobném papíru…

Somerset Toiletry Luxusní obnovující mýdlo v ozdobném papíru Muškátový oříšek a limetka (Renewing Luxury Soap) 200 g

Luxusní třikrát mleté mýdlo s úžasnou svěží vůní šťavnatých limetek a kořeného muškátového oříšku. (Krasa.cz)

Sekce:
Do sprchy a koupele
Sekce VV:
Kosmetika
Typ pleti:
pleť normální
Typ produktu:
mýdla
Určení:
pro ženy
Značka:
Somerset Toiletry

Mandlová alternativa smetany s muškátovým oříškem 200 ml BIO ECOMIL

Mandlová alternativa smetany s muškátovým oříškem 200 ml BIO ECOMIL

(Countrylife.cz)

Parks London Aromaterapeutická svíčka s vůní nočního hyacintu, Ylang…

Parks London Aromaterapeutická svíčka s vůní nočního hyacintu, Ylang Ylang, muškátového oříšku a pelargónie NW21

Aromaterapeutická svíčka ve skle s vůní nočního hyacintu, Ylang Ylang, muškátového oříšku a pelargónie . Vyrobena ze 100% přírodního vosku. Dodávána v papírové krabičce. Objem: 30 cl. (Bigbrands.cz)

TESCOMA mlýnek na pepř GrandCHEF

TESCOMA mlýnek na pepř GrandCHEF

Mlýnek na pepř GrandCHEF - Moderní ruční mlýnek vynikající pro dochucování pokrmů během vaření a při stolování. V čem mlýnek GrandCHEF vyniká? Mlýnek GrandCHEF je možné odkládat libovolnou stranou dolů, což oceníte zejména při intenzivním používání během vaření.  Mlýnek na pepř GrandCHEF má kvalitní mlecí mechanismus ze speciálně tvrzené keramiky s nastavitelnou hrubostí mletí. Je opatřen víčkem pro zachytávání zbytků koření a neznečistí pracovní desku kuchyňské linky ani jídelní stůl.  Jaké má mlýnek GrandCHEF další výhody?    je dodáván v ucelené linii s mlýnky na sůl, chilli papričky, koření a bylinky a muškátový oříšek.    Materiál: Speciálně tvrzená keramika a odolný plast. Údržba: Nemyjte v myčce.  … (TESCOMA CZ-PL)

TESCOMA mlýnek na sůl GrandCHEF

TESCOMA mlýnek na sůl GrandCHEF

Mlýnek na sůl GrandCHEF - Moderní ruční mlýnek vynikající pro dochucování pokrmů během vaření a při stolování. V čem mlýnek GrandCHEF vyniká? Mlýnek GrandCHEF je možné odkládat libovolnou stranou dolů, což oceníte zejména při intenzivním používání během vaření.  Mlýnek na sůl GrandCHEF má kvalitní mlecí mechanismus ze speciálně tvrzené keramiky s nastavitelnou hrubostí mletí. Je opatřen víčkem pro zachytávání zbytků koření a neznečistí pracovní desku kuchyňské linky ani jídelní stůl.  Jaké má mlýnek GrandCHEF další výhody?    je dodáván v ucelené linii s mlýnky na pepř, chilli papričky, koření a bylinky a muškátový oříšek.  Materiál: Speciálně tvrzená keramika a odolný… (TESCOMA CZ-PL)

TESCOMA mlýnek na chilli papričky GrandCHEF

TESCOMA mlýnek na chilli papričky GrandCHEF

Mlýnek na chilli papričky GrandCHEF - Moderní ruční mlýnek vynikající pro dochucování pokrmů během vaření a při stolování. V čem mlýnek GrandCHEF vyniká? Mlýnek GrandCHEF je možné odkládat libovolnou stranou dolů, což oceníte zejména při intenzivním používání během vaření.  Mlýnek na chilli papričky GrandCHEF má speciální mlecí mechanismus z prvotřídní nerezavějící oceli a snadno pomele nejenom drcené, ale i celé, např. doma sušené chilli papričky. Mlýnek je opatřen víčkem pro zachytávání zbytků koření a neznečistí pracovní desku kuchyňské linky ani jídelní stůl.  Jaké má mlýnek GrandCHEF další výhody?    je dodáván v ucelené linii s mlýnky na pepř, sůl, koření a bylinky a muškátový oříšek.  … (TESCOMA CZ-PL)

TESCOMA mlýnek na koření a bylinky GrandCHEF

TESCOMA mlýnek na koření a bylinky GrandCHEF

Mlýnek na koření a bylinky GrandCHEF - Moderní ruční mlýnek vynikající pro dochucování pokrmů během vaření a při stolování. V čem mlýnek GrandCHEF vyniká? Mlýnek GrandCHEF je možné odkládat libovolnou stranou dolů, což oceníte zejména při intenzivním používání během vaření.  Mlýnek na koření a bylinky GrandCHEF má speciální mlecí mechanismus z prvotřídní nerezavějící oceli a snadno v něm najemno pomelete sušenou majoránku, oregano, tymián, rozmarýn, kmín, anýz nebo nové koření. Mlýnek je opatřen víčkem pro zachytávání zbytků koření a neznečistí pracovní desku kuchyňské linky ani jídelní stůl.  Jaké má mlýnek GrandCHEF další výhody?    je dodáván v ucelené linii s mlýnky na pepř, sůl, chilli papričky a muškátový oříšek.  &… (TESCOMA CZ-PL)

TESCOMA Mlýnek na chilli papričky GrandCHEF (428794.00)

TESCOMA Mlýnek na chilli papričky GrandCHEF (428794.00)

Mlýnek mlecí mechanismus z nerezavějící oceli a víčkem pro zachytávání zbytků koření, vyrobeno z prvotřídní nerezavějící oceli a odolného plastu, není vhodné do myčky Skvělý pomocník do vaší kuchyně pro přípravu pokrmů. Mlýnek na chilli papričky TESCOMA GrandCHEF s kvalitním keramickým mlecím mechanismem ze speciálně tvrzené keramiky vám bude kdykoliv po ruce pro namletí čerstvých ingrediencí. Hrubost namletí si můžete nastavit dle vaší potřeby, přičemž odložit jej můžete jak na jednu, tak druhou stranu díky oboustrannému designu. Mlýnek TESCOMA má víčko pro zachytávání zbytků koření, takže máte usnadněnou práci při úklidu pracovní desky nebo jídelního stolu. Ze stejné řady GrandCHEF  si můžete pořídit další mlýnky na sůl, pepř, koření a bylinky nebo muškátový… (Alza.cz)

hmotnost:
0.22 kg
Distribuce:
CZ

TESCOMA Mlýnek na pepř GrandCHEF (428790.00)

TESCOMA Mlýnek na pepř GrandCHEF (428790.00)

Mlýnek s keramickým mlecím mechanismem, nastavitelnou hrubostí mletí a víčkem pro zachytávání zbytků koření, vyrobeno z prvotřídní nerezavějící oceli a odolného plastu, není vhodné do myčky Skvělý pomocník do vaší kuchyně pro přípravu pokrmů. Mlýnek na pepř TESCOMA GrandCHEF s kvalitním keramickým mlecím mechanismem ze speciálně tvrzené keramiky vám bude kdykoliv po ruce pro namletí čerstvých ingrediencí. Hrubost namletí si můžete nastavit dle vaší potřeby, přičemž odložit jej můžete jak na jednu, tak druhou stranu díky oboustrannému designu. Mlýnek TESCOMA má víčko pro zachytávání zbytků koření, takže máte usnadněnou práci při úklidu pracovní desky nebo jídelního stolu. Ze stejné řady GrandCHEF  si můžete pořídit další mlýnky na sůl, chilli papričky, koření a… (Alza.cz)

hmotnost:
0.23 kg
Distribuce:
CZ

TESCOMA Mlýnek na koření a bylinky GrandCHEF (428796.00)

TESCOMA Mlýnek na koření a bylinky GrandCHEF (428796.00)

Mlýnek mlecí mechanismus z nerezavějící oceli a víčkem pro zachytávání zbytků koření, vyrobeno z prvotřídní nerezavějící oceli a odolného plastu, není vhodné do myčky Skvělý pomocník do vaší kuchyně pro přípravu pokrmů. Mlýnek na koření a bylinky TESCOMA GrandCHEF s kvalitním keramickým mlecím mechanismem ze speciálně tvrzené oceli vám bude kdykoliv po ruce pro namletí čerstvých ingrediencí. Hrubost namletí si můžete nastavit dle vaší potřeby, přičemž odložit jej můžete jak na jednu, tak druhou stranu díky oboustrannému designu. Mlýnek TESCOMA má víčko pro zachytávání zbytků koření, takže máte usnadněnou práci při úklidu pracovní desky nebo jídelního stolu. Ze stejné řady GrandCHEF  si můžete pořídit další mlýnky na sůl, pepř, chilli papričky nebo muškátový oříšek. … (Alza.cz)

hmotnost:
0.22 kg
Distribuce:
CZ

TESCOMA Mlýnek na sůl GrandCHEF (428792.00)

TESCOMA Mlýnek na sůl GrandCHEF (428792.00)

Mlýnek s keramickým mlecím mechanismem, nastavitelnou hrubostí mletí a víčkem pro zachytávání zbytků koření, vyrobeno z prvotřídní nerezavějící oceli a odolného plastu, není vhodné do myčky Skvělý pomocník do vaší kuchyně pro přípravu pokrmů. Mlýnek na sůl TESCOMA GrandCHEF s kvalitním keramickým mlecím mechanismem ze speciálně tvrzené keramiky vám bude kdykoliv po ruce pro namletí čerstvých ingrediencí. Hrubost namletí si můžete nastavit dle vaší potřeby, přičemž odložit jej můžete jak na jednu, tak druhou stranu díky oboustrannému designu. Mlýnek TESCOMA má víčko pro zachytávání zbytků koření, takže máte usnadněnou práci při úklidu pracovní desky nebo jídelního stolu. Ze stejné řady GrandCHEF  si můžete pořídit další mlýnky na pepř, chilli papričky, koření a… (Alza.cz)

hmotnost:
0.23 kg
Distribuce:
CZ

Od Inků k ostrovům muškátových oříšků: Na vlastní pěst z And do ráje…

Od Inků k ostrovům muškátových oříšků: Na vlastní pěst z And do ráje v Karibiku (978-80-7497-004-7)

Kniha – autor Vladislav Haberman, 296 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Kniha začíná na místě, kde skončila první - v divokém Chaku v období dešťů. Dočtete se o cestě napříč Bolívií a Peru, o kolumbijské Bogotě, neslavně proslulém městě drogových kartelů, o ostrůvcích patřících pod Nizozemské království, o rajských ostrovech v návětrné části Karibiku i o ostrovech dávných pirátů. Procestujete s autorem trasu od Inků k ostrovům muškátových oříšků. 16 stran bar. příloh (Alza.cz)

DĚTSKÉ PARFÉMY Barbie unisex toaletní voda 100 ml

DĚTSKÉ PARFÉMY Barbie unisex toaletní voda  100 ml

Vůně pro dívky. Složení Hlava - muškátový oříšek, pižmo Srdce - vanilka, vodní tón, citron Základ - růže, lilie (Prodejparfemu.cz)

AJMAL Sacrifice II for Him pánská parfémovaná voda 90 ml

AJMAL Sacrifice II for Him pánská parfémovaná voda  90 ml

Vůně pro muže. Složení Hlava - mandarinka, zázvor Srdce - kardamom, muškátový oříšek Základ - cedr, dřevitý akord, pižmo (Prodejparfemu.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít