Mlýnek na mák ke kuch. robotu ETA 0029

Mlýnek na mák ke kuch. robotu ETA 0029

Mlýnek na mák ke kuch. robotu ETA 0029

Mlýnek na mák - příslušenství ke kuchyňskému robotu ETA Centrino pro jeho širší využití. VLASTNOSTI: Nerezové mlecí kameny Možnost plynulého nastavení hrubosti mletí Velmi rychlé a kvalitní zpracování máku Jednoduché a rychlé sestavení Lehce omyvatelný povrch s možností demontovat mlýnek pro snadné čištění Vysoká bezpečnost provozu Stav produktu: Pouze rozbaleno. Nové zboží s 2letou zárukou v rozbaleném, nebo poškozeném obalu. (rozbaleno.cz)

Mlýnek na mák ke kuch. robotu ETA 0029

Mlýnek na mák ke kuch. robotu ETA 0029

Mlýnek na mák - příslušenství ke kuchyňskému robotu ETA Centrino pro jeho širší využití. VLASTNOSTI: Nerezové mlecí kameny Možnost plynulého nastavení hrubosti mletí Velmi rychlé a kvalitní zpracování máku Jednoduché a rychlé sestavení Lehce omyvatelný povrch s možností demontovat mlýnek pro snadné čištění Vysoká bezpečnost provozu Stav produktu: Znečištěno. Zboží bylo krátkodobě použito. (rozbaleno.cz)

Mlýnek na mák ke kuch. robotu ETA 0029

Mlýnek na mák ke kuch. robotu ETA 0029

Mlýnek na mák - příslušenství ke kuchyňskému robotu ETA Centrino pro jeho širší využití. VLASTNOSTI: Nerezové mlecí kameny. Obsah násypky až 150 g máku. Možnost plynulého nastavení hrubosti mletí. Velmi rychlé a kvalitní zpracování máku. Jednoduché a rychlé sestavení. Lehce omyvatelný povrch s možností demontovat mlýnek pro snadné čištění. Vysoká bezpečnost provozu. Součástí příslušenství je převodovka, speciální hřídel, víko. Příslušenství ke kuchyňskému robotu ETA 0029 Centrino. Stav produktu: Pouze rozbaleno. Nové zboží s 2letou zárukou v rozbaleném nebo poškozeném obalu. (rozbaleno.cz)

Mlýnek na maso ke kuch. robotu ETA 0029

Mlýnek na maso ke kuch. robotu ETA 0029

Mlýnek na maso - příslušenství ke kuchyňskému robotu ETA Centrino pro jeho širší využití. Vlastnosti: Příslušenství ke kuchyňskému robotu ETA 0029 Centrino Umožňuje semletí všech druhů mas a ryb Jednoduché a rychlé sestavení Kvalitní tvrdý a ostrý nůž Dvě velikosti mlecích destiček pro hrubé a jemné mletí Šnekový podavač z vysoce pevného plastu odolný vůči opotřebení Mechanická pojistka Lehce omyvatelný povrch s možností demontovat mlýnek pro snadné čištění Pěchovadlo pro bezpečné dávkování surovin a současně slouží jako klíč pro snadné uvolnění mlecího nože Součástí příslušenství je převodovka, víko, speciální hřídel, šnekový podavač, násypka, unašeč a pěchovadlo Vysoká bezpečnost provozu Stav produktu: Pouze rozbaleno. Nové zboží s 2letou zárukou v rozbaleném, nebo poškozeném obalu. (rozbaleno.cz)

ETA 0028 96000 mlýnek na mák k robotu Gratus ETA 0028 (ETA002896000)

ETA 0028 96000 mlýnek na mák k robotu Gratus ETA 0028 (ETA002896000)

Příslušenství k robotu ETA 0028/0023/a masořezkám typu ETA x075, regulace hrubosti mletí, obsah násypky 150g Mlýnek na mák ETA 0028.96000 představuje praktického pomocníka do kuchyně, kterým můžete rozšířit použití kuchyňského robota Gratus. Vyznačuje se vysokou bezpečností, snadnou údržbou a jednoduchým, rychlým nastavením. Obsah násypky má 150 g. Na mlýnku lze regulovat hrubost mletí.Parametry a specifikace:Určeno pro:robot ETA 0028robot ETA 0023masořezky typu ETA x075Obsah násypky:150 g  (alza.cz)

Lis na ovoce ke kuch. robotům ETA, bílý

Lis na ovoce ke kuch. robotům ETA, bílý

Lis na ovoce ke kuch. robotům ETA 0024, 3024, 0027 (0027 94000). VLASTNOSTI: Rozšiřte funkce vašeho robota ETA o lis na ovoce - vytvoříte si tak ze svého kuchyňského robota také odšťavňovač lisující ovoce. Čerstvé šťávy jsou nejen chutné, ale také zdravé. Lisováním pomocí šnekového ústrojí nedochází k ovlivňování chuti ani ztrátě vitamínů. Přídavný lis na ovoce má nerezové lisovací síto a lisovací šnek z pevného materiálu. Tichá lehce omyvatelná převodovka, vysoká bezpečnost provozu. Víko pro upínání příslušenství. Stav produktu: Pouze rozbaleno. Nové zboží s 2letou zárukou v rozbaleném nebo poškozeném obalu. (rozbaleno.cz)

Nádoba mlýnku na mák ETA 3024 87180

Nádoba mlýnku na mák ETA 3024 87180

Kategorie (family): 0199 - komerční ND ke kuchyňským spotřebičům (kasa.cz)

Příslušensví ke kuch. robotům ETA 0024, 3024, 0027 (0027 92000)

Příslušensví ke kuch. robotům ETA 0024, 3024, 0027 (0027 92000)

Sada příslušenství ke kuchyňským robotům ETA pro jejich širší využití. Příslušenství ke kuchyňským robotům ETA 0024, 3024, 0027: mlýnek na maso - tvrdý mlecí nůž, dvě velikosti mlecích destiček výkonný lis na ovoce - nerezové lisovací síto plastový šnek z vysoce pevného materiálu (použití u mlýnku na maso a lisu na ovoce - velikou předností tohoto šneku je udržení obsahu vitamínů u zpracovaného ovoce) makomlýnek s regulací hrubosti mletí víko pro upínání příslušenství tichá lehce omyvatelná převodovka, vysoká bezpečnost provozu Stav produktu: Pouze rozbaleno. Nové zboží s 2letou zárukou v rozbaleném nebo poškozeném obalu. (rozbaleno.cz)

Mlýnek na mák

Mlýnek na mák

24,5x13 cm (home-point.cz)

Mlýnek na mák

Mlýnek na mák

(home-point.cz)

Mlýnek na mák JIHOKOV ORION

Mlýnek na mák JIHOKOV ORION

Mlýnek na mák je nepostradatelný při pečení buchet, makových závinů, koláčků, dále je vhodný na mletí semínek, chilli papriček apod. Těleso a drtič jsou vyrobeny z nerezavějící oceli, ostatní díly z ocel. materiálu, plastu a pryže. Je možná regulace hrubosti mletí. Připevňuje se pomocí šroubu k pracovní desce nebo ke stolu, max. tloušťka desky 3,5 cm. Nemyjte v myčce na nádobí. Rozměry: výška od stolu 16 cm, násypka pr. 6 cm. (oriondomacipotreby.cz)

Zmrzlinovač ke kuch. robotům ETA 0028 Gratus, ETA 0128 Gustus, ETA…

Zmrzlinovač ke kuch. robotům ETA 0028 Gratus, ETA 0128 Gustus, ETA 0023 Gratussino, ETA 0030 Meno, ETA 0033 Mezo a mlýnkům na maso typu ETA 2075 (ETA

Nástavec na výrobu zmrzliny ETA 0028 98030 přináší 36 nerezových nožů, díky kterým připravíte jemnou strukturu kvalitní domácí zmrzliny. VLASTNOSTI: Příslušenství ke kuchyňskému robotu Gratus Kuliner (ETA 0038), Gratus (ETA 0028), Gratussino (ETA 0023), Gustus (ETA 0128), Meno/Mezo (ETA 0030/ETA 0033) a mlýnku na maso Ambo ETA 2075 Umožňuje rychlou a kvalitní výrobu výborné domácí zmrzliny, ledového krému a mraženého jogurtu Zmrzlinu (a další produkty) si můžete osladit i ozdobit dle vlastní chuti a fantazie nebo vyrobit bio zmrzlinu z vlastních surovin Maximálně šetrný ke zpracovávanému ovoci Spirálový podavač z vysoce pevného plastu 36 ks nerezových nožů zpracovávající suroviny na jemnou konzistenci Plnicí otvor umožňuje vkládat velké kusy… (rozbaleno.cz)

Toro Mlýnek na mák (263380)

Toro Mlýnek na mák (263380)

Mlýnek na mák vyroben ze slitiny hliníku, povrch potažen nezávadným potravinářským cínem, dřevěná rukojeť, protiskluzový povrch pro zachycení ke stolu, snadné použití a lehká manipulace, 23/13/19cm Doma umletý čerstvý mák má nezaměnitelnou chuť a přináší i mnohé zdravotní benefity. Investice do mlýnku na domácí mletí máku se vám zanedlouho vrátí nejen finančně, ale i zdravotně. Mlýnek Toro je velmi skladný, manipulaci s ním zvládne opravdu každý. Tělo mlýnku je vyrobeno z odolné slitiny hliníku a potaženo potravinářským cínem. Dřevěná rukojeť je příjemná do ruky a esteticky dotváří rustikální vzhled mlýnku. Klíčové vlastnosti mlýnku na mák ToroRobustní mlýnek na mák ze zdravotně nezávadných materiálůTělo mlýnku vyrobené ze slitiny hliníku je potažené potravinářským… (alza.cz)

TESCOMA mlýnek na mák HANDY

TESCOMA mlýnek na mák HANDY

Mlýnek na mák HANDY - Mlýnek (nejen) na mák, který nemá konkurenci   Mák je superpotravina s nezpochybnitelnou tradicí v české gastronomii. Aby jeho chuť v buchtách, koláčích či v nudlích opravdu vynikla, je nutné ho připravovat čerstvě mletý na správnou hrubost. To bývá kámen úrazu běžných litinových mlýnků, které nelze vyrobit s požadovanou přesností. Proto jsme vyvinuli mlýnek s revolučním mechanismem ze speciálně tvrzené keramiky, který umožňuje nastavit požadovanou hrubost mletí, včetně extra jemně mletého máku.   Pro mletí semínek na různou hrubost   S mlýnkem HANDY na ideální hrubost hravě pomelete nejenom mák tak, abyste získali dokonalou konzistenci např. pro náplň do frgálů,… (tescoma.cz)

Mlýnek na mák Banquet

Mlýnek na mák Banquet

Bezkonkurenční kynuté buchty s mákem nebo koláčky. Čerstvě namletý mák je třešničkou na dortu, která je odliší od ostatních. Těleso, drtič a klička mlýnku na mák byly zhotoveny z nerezové oceli, která jim dodává pevnost a odolnost. Na konstrukci byl vybrán hliník. Materiál s dlouhou životností a zároveň nižší hmotností, která umožní snadnější manipulaci. Mlýnek na mák snadno upevníte pomocí šroubu ke kuchyňské lince nebo kuchyňskému stolu s maximální tloušťkou 3,2 cm. Kvalitu mletého máku lze přizpůsobit během mletí otáčením hlavice. Mlýnek svými rozměry nezabere při práci ani skladování mnoho místa. Po každém umytí je třeba dopřát mlýnku čas a pečlivě ho vysušit. Mlýnek na mák: česká výroba z nerezové oceli a hliníku upevnění pomocí šroubu ke stolu nebo pracovní desce snadná manipulace… (vkotliku.cz)

Mlýnek na mák Orion 130140

Mlýnek na mák Orion 130140

Mlýnek na mák potřebuje každá hospodyňka na přípravu buchet, koláčů, závinů. Tradičně vyřešený kvalitní třecí mechanizmus mlýnku dává záruku, jemně namletého máku. Ke stolu připevníte pomocí šroubu. Mlýnek je vhodný na maximální šířku desky 3,5 cm. Rozměry: celková výška cca 24 cm, násypka 7,5 x 6 cm (4home.cz)

BANQUET Mlýnek na mák A03863 (A03863)

BANQUET Mlýnek na mák A03863 (A03863)

Mlýnek na mák na mák, hliníkový, výška 25cm, modrá barva Dejte sbohem kupovanému máku. Díky elegantnímu ručnímu mlýnku A03863 od společnosti Banquet oživíte vzpomínky na nepřekonatelné makové buchty od babičky.Dejte sbohem kupovanému máku. Díky elegantnímu ručnímu mlýnku A03863 od společnosti Banquet nejen že oživíte vzpomínky na nepřekonatelné makové buchty od babičky, ale tělu navíc dodáte nezbytnou dávku vápníku, jehož nejlepším zdrojem je právě čerstvě mletý mák.Klíčové vlastnostiVysoce odolná hliníková konstrukceKompaktní rozměry a nízká hmotnostStylové barevné provedeníNízká pořizovací cenaKonstrukce pro dlouhou životnostTěleso, drtič a klička mlýnku jsou vyrobeny z nerezové oceli. Jeho konstrukce je pak z odolného hliníku, který… (alza.cz)

Tescoma Mlýnek na mák HANDY (643581.00)

Tescoma Mlýnek na mák HANDY (643581.00)

Mlýnek na mák mletí máku, sezamového, lněného a hořčičného semínka, koriandru a jáhel, opatřeno keramickým mlecím mechanismem, nastavitelná hrubost mletí, vyrobeno z prvotřídní tvrzené keramiky a vysoce odolných plastů, s masivní svorkou Praktický mlýnek, který se neztratí v žádné kuchyni. Mlýnek Tescoma HANDY se hodí nejen na mletí máku, ale také sezamového, lněného a hořčičného semínka, koriandru, jáhel, oříšků a dalších ingrediencí do vašich pokrmů. Pomocník je opatřen keramickým mlecím mechanismem s možností nastavení hrubosti mletí a masivní svorkou pro snadné upevnění na pracovní desku. Klíčové vlastnosti mlýnku Tescoma HANDYKvalitní mlýnek na mák a další ingredienceDržák pro připevnění na stůlMlýnek je z… (alza.cz)

Keramický mlýnek na mák Westmark Poppy

Keramický mlýnek na mák Westmark Poppy

Vyhrňte si rukávy a pusťte se do práce! Vášnivým kuchařům je každá kuchyně malá a tak potřebují šikovné pomocníky. Přesně takové má ve svém repertoáru Westmark. Německá značka s dlouholetou tradicí, která vás nenechá ve štychu. (bonami.cz)

TORO Mlýnek na mák, 23x 13x 19 cm

TORO Mlýnek na mák, 23x 13x 19 cm

TORO Mlýnek na mák, 23x 13x 19 cm, kategorie: VAŘENÍ | KUCHYŇSKÉ NÁČINÍ A POMŮCKY | MLÝNKY A KRÁJEČE (kitos.cz)

Mlýnek nerez na mák ORION

Mlýnek nerez na mák ORION

Mlýnek na mák potřebuje každá hospodyňka na přípravu buchet, koláčů, závinů. Tradičně vyřešený kvalitní třecí mechanizmus mlýnku dává záruku, jemně namletého máku. Materiál: nerez. Ke stolu připevníte pomocí šroubu. Rozměry: celková výška cca 24 cm, násypka 7,5x6 cm. Na max. š. desky 3,5 cm. (oriondomacipotreby.cz)

Prodloužení ETA 3024 87230 ke kuch. strojku 3024,0027,0029

Prodloužení ETA 3024 87230 ke kuch. strojku 3024,0027,0029

Prodloužení ETA0029 Centrino, ETA002994000, ETA0027 Bross, ETA002791000, ETA3024 Praktik, ETA302491000 (kasa.cz)

Kuchyňský robot ETA CENTRINO 0029 90000

Kuchyňský robot ETA CENTRINO 0029 90000

Příslušenství určené pro kuchyňské roboty Eta 0024, 3024 a 0027.  Obsahuje mlýnek na maso, lis na ovoce a mlýnek na mák. přídavné strojky ke kuchyňským robotům ETA 0024, 3024, 0027 mlýnek na maso – tvrdý mlecí nůž, dvě velikosti mlecích destiček výkonný lis na ovoce – nerezové lisovací síto, plastový šnek z vysoce pevného materiálu makomlýnek s regulací hrubosti mletí praktický nosič a zakladač pro uložení příslušenství - chybí Stav produktu: Zboží bylo krátkodobě použito. (rozbaleno.cz)

Kuchyňský robot ETA CENTRINO 0029 90000

Kuchyňský robot ETA CENTRINO 0029 90000

Multifukční kuchyňský robot ETA 0029 90000 s bohatým příslušenstvím zvládne vše od šlehání, hnětění, odšťavňování po sekání nebo strouhání. Navíc nabízí fukci ICE pro sekání ledu. Součástí je extra velká a malá pracovní nádoba s objemem 4l a 1,2 l. Velké zatížení zvládá lehce díky stabilizátoru otáček. Jednoduše a rychle ho sestavíte a jednotlivé díly můžete umýt v myčce na nádobí. VLASTNOSTI: Počet rychlostí: 7 Hnětení, odšťavňovač, sekání, strouhání Mechanické-knoflíkové ovládání Pulzní spínač Plynulá regulace rychlosti Plynulá zpětnovazební regulace otáček Funkce pulse- používá se pro dodání krátkých impulsů při mixování. Je vhodná pro rychlé promixování, či pro drcení ledu Funkce ice pro sekání ledu Stav produktu: Pouze rozbaleno. Nové zboží s 2letou… (rozbaleno.cz)

Kuchyňský robot ETA CENTRINO 0029 90000

Kuchyňský robot ETA CENTRINO 0029 90000

 Popis produktu: funkce a příslušenství robota: hnětení; odšťavňovač; sekání; strouhání planetární systém míchání: ANO objem hlavní nádoby: 4 l ovládání: mechanické-knoflíkové počet rychlostí: 7 pulzní spínač: ANO plynulá regulace rychlosti: ANO příkon motoru: 1000 W provedení výrobku: bílá barva plynulá regulace otáček funkce PULSE funkce ICE pro sekání ledu dvourychlostní výstupní hřídel planetový systém otáčení dvojité metly bezpečnostní pojistky proti nesprávnému sestavení modře podsvícená tlačítka velký otvor na plody s multifunkčním tlačítkem prodlužka záruky 5 let na motor Příslušenství: velká pracovní nádoba 4 l (až 1 kg mouky) malá sekací nádoba pro zpracování menšího množství potravin plastová mixovací nádoba 1,2 l 4 ks celonerezových struhadel 2 ks srpovitý nůž hnětací a… (4home.cz)

ETA 0029 94000

ETA 0029 94000

Lis na ovoce - příslušenství ke kuchyňskému robotu ETA Centrino pro jeho širší využití. (kasa.cz)

ETA 0029 95000

ETA 0029 95000

Mlýnek na mák - příslušenství ke kuchyňskému robotu ETA Centrino pro jeho širší využití. (kasa.cz)

Metla šlehací ETA 0029 00090

Metla šlehací ETA 0029 00090

Metla šlehací ETA0029 Centrino (kasa.cz)

Struhadlo trhací ETA 0029 00140

Struhadlo trhací ETA 0029 00140

Strouhací nástavec Eta 0029 00140. Stav produktu: Pouze rozbaleno. Nové zboží s 2letou zárukou v rozbaleném nebo poškozeném obalu. (rozbaleno.cz)

ETA 0029 93000

ETA 0029 93000

Mlýnek na maso * Umožňuje semletí všech druhů mas a ryb * Jednoduché a rychlé sestavení * Kvalitní tvrdý a ostrý nůž * Dvě velikosti mlecích destiček pro hrubé a jemné mletí * Šnekový podavač z vysoce pevného plastu odolný vůči opotřebení * Mechanická pojistka * Lehce omyvatelný povrch s možností demontovat mlýnek pro snadné čištění * Pěchovadlo pro bezpečné dávkování surovin a současně slouží jako klíč pro snadné uvolnění mlecího nože * Součástí příslušenství je převodovka, víko, speciální hřídel, šnekový podavač, násypka, unašeč a pěchovadlo * Vysoká bezpečnost provozu * Příslušenství ke kuchyňskému robotu ETA 0029 Centrino (euronics.cz)

ETA 0029 94000

ETA 0029 94000

Lis na ovoce * Jednoduché a rychlé sestavení * Kvalitní a odolné nerezové sítko * Vysoká bezpečnost provozu * Šnekový podavač z vysoce pevného plastu odolný vůči opotřebení * Umožňuje lisovat šťávy z měkkých bobulových (včetně rybízu) a citrusových plodů. * Lehce omyvatelný povrch s možností demontovat lisu pro snadné čištění * Dužinu můžete použít k dalšímu zpracování v kuchyni (např. pro přípravu polévek, omáček, marmelád, dezertů atd.). * Součástí příslušenství je převodovka, speciální hřídel, víko, šnekový podavač, násypka, výtokové potrubí a pěchovadlo * Příslušenství ke kuchyňskému robotu ETA 0029 Centrino (euronics.cz)

ETA 0029 95000

ETA 0029 95000

Mlýnek na mák * Nerezové mlecí kameny * Obsah násypky až 150 g máku * Možnost plynulého nastavení hrubosti mletí * Velmi rychlé a kvalitní zpracování máku * Jednoduché a rychlé sestavení * Lehce omyvatelný povrch s možností demontovat mlýnek pro snadné čištění * Vysoká bezpečnost provozu * Součástí příslušenství je převodovka, speciální hřídel, víko * Příslušenství ke kuchyňskému robotu ETA 0029 Centrino (euronics.cz)

ETA 0029 93000

ETA 0029 93000

Mlýnek na maso - příslušenství ke kuchyňskému robotu ETA Centrino pro jeho širší využití. (kasa.cz)

ETA přídavné strojky 0029 92000 bílé

ETA přídavné strojky  0029 92000 bílé

Příslušenství ke kuchyňskému robotu ETA 0029 Centrino * Mlýnek na maso umožňuje semletí všech druhů mas a ryb (tvrdý mlecí nůž a destičky, 2 velikosti mlecích destiček) * Výkonný lis na ovoce s nerezovým lisovacím sítkem, umožňuje lisovat šťávy z měkkých bobulových (včetně rybízu) a citrusových plodů. * Mlýnek na mák velmi rychlé a kvalitní zpracování máku (možnost plynulého s nastavení hrubosti mletí) * Snadná údržba, možnost mytí v myčce * Jednoduché a rychlé sestavení * Vysoká bezpečnost provozu (euronics.cz)

Nádoba malá ETA 0029 00120

Nádoba malá ETA 0029 00120

Nádoba malá ETA0029 Centrino objem 1,2 l (kasa.cz)

Tlačítko velké ETA 0029 00040

Tlačítko velké ETA 0029 00040

Tlačítko velké ETA0029 Centrino (kasa.cz)

Sruhadlo hranolkovací ETA 0029 00150

Sruhadlo hranolkovací ETA 0029 00150

Struhadlo hranolkovací ETA0029 Centrino (kasa.cz)

Struhadlo trhací ETA 0029 00140

Struhadlo trhací ETA 0029 00140

Struhadlo trhací ETA0029 Centrino (kasa.cz)

Sítko citrusovače ETA 0029 00130

Sítko citrusovače ETA 0029 00130

Sítko lisu na ovoce ETA0029 Centrino (kasa.cz)

Nástavec hnětací ETA 0029 00060

Nástavec hnětací ETA 0029 00060

Nástavec hnětací ETA0029 Centrino (kasa.cz)

Trn lisovací ETA 0029 00110

Trn lisovací ETA 0029 00110

Trn lisovací ETA0029 Centrino (kasa.cz)

Nůž sekací malý ETA 0029 00100

Nůž sekací malý ETA 0029 00100

Nůž sekací srpovitý malý ETA0029 Centrino (kasa.cz)

Nádoba mixovací sestavená ETA 0029 00200

Nádoba mixovací sestavená ETA 0029 00200

Nádoba mixovací sestavená ETA0029 Centrino objem nádoby 2 l (kasa.cz)

Nůž sekací velký ETA 0029 00050

Nůž sekací velký ETA 0029 00050

Nůž sekací srpovitý velký ETA0029 Centrino (kasa.cz)

Víko mixovací nádoby ETA 0029 00190

Víko mixovací nádoby ETA 0029 00190

Víko mixovací nádoby ETA0029 Centrino (kasa.cz)

Víko přídavných strojků ETA 0029 00350

Víko přídavných strojků ETA 0029 00350

Určeno pro kuchyňský strojek ETA Centrino 0029 Víko přídavných strojků ETA0029 Centrino, ETA002993000, ETA0029 Centrino, ETA002994000, ETA0029 Centrino, ETA002995000 (kasa.cz)

ETA přídavné strojky 0029 92000 bílé

ETA přídavné strojky  0029 92000 bílé

Zdokonalte svého výkonného kuchyňského robota a vybavte jej bohatým příslušenstvím 3 v 1. V balení najdete: mlýnek na maso lis na ovoce mlýnek na mák Jednoduché sestavení a snadná údržba s možností mytí v myčce vám znásobí radost z příjemného používání. (kasa.cz)

Hřídel pro přídavné strojky ETA 0029 00360

Hřídel pro přídavné strojky ETA 0029 00360

Určeno pro kuchyňský strojek ETA Centrino 0029 Hřídel pro přídavné strojky ETA0029 Centrino ETA002993000, ETA0029 Centrino, ETA002994000, ETA0029 Centrino, ETA002995000 (kasa.cz)

ETA Centrino 0029 90000 bílý

ETA Centrino 0029 90000 bílý

KUCHYŇSKÝ ROBOT CENTRINO Tento všestranný kuchyňský robot nabízí vysoký příkon 1000 W a kombinuje 7 funkcí v jednom stroji. Můžete ho použít pro šlehání, hnětení, mixování, sekání, strouhání, drcení ledu i citrusovač pro odšťavňování citrusových plodů. Velká pracovní mísa o objemu 3,5 l pojme větší množství potravin. Pro vaše pohodlí a dokonalé zpracování i menšího množství potravin ji ale můžete jednoduše zmenšit vložením menší pracovní nádoby. Pro plnění můžete využít extra velký plnicí otvor. Lze jej však také jednoduše zmenšit a využívat pro vaši práci menší plnicí otvor. Pro šlehání - mixování je určena plastová mixovací nádoba 1,2 l, pro odšťavňování využijete citrusovač, který jednoduše nasadíte na velkou pracovní mísu. Dva ostré nože můžete použít na sekání tvrdých surovin,… (kasa.cz)

ETA Centrino 0029 90000 bílý

ETA Centrino 0029 90000 bílý

Kuchyňský robot CENTRINO * Výkonný 1000 W motor se stabilizátorem udržuje nastavené otáčky i při velkém zatížení * Plynulá regulace otáček pro volitelnou rychlost a intenzitu zpracování surovin * Tlačítko PULSE pro maximální otáčky * Tlačítko ICE pro cyklické sekání ledu a jiných tvrdých surovin (např. kávová zrna, oříšky) * Planetární systém otáčení dvojité metly * Bezpečnostní pojistky proti špatnému sestavení zamezí spuštění motoru * Bezpečnostní tepelná pojistka zapůsobí při přetížení stroje a tak ochrání motor před zničením * Protiskluzové nožky zajišťující vyšší stabilitu * Velký otvor na plody s pěchovátkem o dvou velikostech * Možnost mytí jednotlivých dílců v myčce na nádobí * Modře podsvícená tlačítka * Praktický, tichý a účinný pomocník * Prostor pro navinutí napájecího… (euronics.cz)

Klarstein Lucia Orangina, kuchyňský robot, mlýnek na maso

Klarstein Lucia Orangina, kuchyňský robot, mlýnek na maso

Klarstein Lucia Orangina je multifunkční kuchyňský robot na míchání, hnětení, mletí masa a mixování. Mezi nejzákladnější funkce zařízení patří míchání a hnětení, na které slouží nádoby a nástavce na šlehání a hnětací hák s nastavitelnou rychlostí míchání či hnětení. Tyto části zařízení umožní pro vaše blízké nachystat kulinářské speciality, jako jsou sněhové pusinky, sušenky či kvalitní pečivo. Pro ty, co dávají přednost masu, je zařízení vybaveno mlýnkem na maso, který usnadňuje přípravu oblíbených karbanátků, lasagní či masových koláčů. Funkční spektrum zařízení doplňuje skleněná nádoba na mixování. S její pomocí můžete rodinu překvapit chutnými drinky nebo mléčnými koktejly. Klarstein Lucia Orangina v sobě spojuje funkčnost a působivý moderní design. Mlýnek na maso a… (electronic-star.cz)

KitchenAid Robot Artisan 5KSM175PSECB fuchsie Varianta: Robot…

KitchenAid Robot Artisan 5KSM175PSECB fuchsie Varianta: Robot KitchenAid 5KSM175 + Kovový mlýnek na maso 5KSMMGA

POPIS Kuchyňský robot KitchenAid Artisan 5KSM175 má retro design a dlouhou životnost. Má velmi velký výkon a tichý chod, 300 W motor. Vybrat si můžete z 10 rychlostních stupňů od 58 do 220 otáček za minutu. Přímý pohon je tvořen ozubenými koly místo běžného řemene, který zabezpečuje vyšší účinnost. Ve spodní části robota jsou protismykové gumové podložky, které zabezpečují stabilitu robota na každém druhu povrchu. Planetární systém mixování, činnost robota je rotační (příslušenství není ukotveno na jednom místě, rotačně se pohybuje od středu až po okraj mísy, a tak zabezpečuje rychlé a rovnoměrné promíchání). Kuchyňský robot Kitchenaid obsahuje příslušenství: hnětací hák, plochý šlehač, plochý šlehač se stěrkou, šlehací… (chefshop.cz_japan)

KitchenAid Robot Artisan 5KSM175PSEES kávová Varianta: Robot…

KitchenAid Robot Artisan 5KSM175PSEES kávová Varianta: Robot KitchenAid 5KSM175 + Kovový mlýnek na maso 5KSMMGA

POPIS Kuchyňský robot KitchenAid Artisan 5KSM175 má retro design a dlouhou životnost. Má velmi velký výkon a tichý chod, 300 W motor. Vybrat si můžete z 10 rychlostních stupňů od 58 do 220 otáček za minutu. Přímý pohon je tvořen ozubenými koly místo běžného řemene, který zabezpečuje vyšší účinnost. Ve spodní části robota jsou protismykové gumové podložky, které zabezpečují stabilitu robota na každém druhu povrchu. Planetární systém mixování, činnost robota je rotační (příslušenství není ukotveno na jednom místě, rotačně se pohybuje od středu až po okraj mísy, a tak zabezpečuje rychlé a rovnoměrné promíchání). Kuchyňský robot Kitchenaid obsahuje příslušenství: hnětací hák, plochý šlehač, plochý šlehač se stěrkou, šlehací… (chefshop.cz_japan)

Klarstein Lucia Argentea, kuchyňský robot, mlýnek na maso

Klarstein Lucia Argentea, kuchyňský robot, mlýnek na maso

Klarstein Lucia Argentea je silný kuchyňský robot , který má nástavce na míchání, hnětení, mlýnek na maso a mixovací pohár. Nejkonvenčnějším prostředkem kuchyňského robota Klarstein jsou míchací a hnětací sekce, které se podílejí na přípravě receptů díky míchacímu háku, metle na sníh a hnětacího háku. Prostřednictvím nich vytvoříte různé hmoty - od bílkového sněhu přes piškotové těsto až po těsto na chléb. Pracovní tempo kuchyňského robota lze přizpůsobit povaze těsta. Díky šablonám mlýnku na maso lze jídelníček obohatit o jídla jako sekaná, těstoviny nebo i o koláčky. Díky mixérovému nástavci z pravého skla lze připravit různé koktejly a smoothies. Opticky navazuje kuchyňský robot Klarstein na funkcionalistické tradice designu. Mixér a mlýnek na maso jsou stejně… (klarstein.cz)

Klarstein Lucia Bianca, kuchyňský robot, mlýnek na maso

Klarstein Lucia Bianca, kuchyňský robot, mlýnek na maso

Klarstein Lucia Bianca je multifunkční kuchyňský robot na míchání, hnětení, mletí masa a mixování. Mezi nejzákladnější funkce zařízení patří míchání a hnětení, na které slouží nádoby a nástavce na šlehání a hnětací hák s nastavitelnou rychlostí míchání či hnětení. Tyto části zařízení umožní pro vaše blízké nachystat kulinářské speciality, jako jsou sněhové pusinky, sušenky či kvalitní pečivo. Pro ty, co dávají přednost masu, je zařízení vybaveno mlýnkem na maso, který usnadňuje přípravu oblíbených karbanátků, lasagní či masových koláčů. Funkční spektrum zařízení doplňuje skleněná nádoba na mixování. S její pomocí můžete rodinu překvapit chutnými drinky nebo mléčnými koktejly. Klarstein Lucia Bianca v sobě spojuje funkčnost a působivý moderní design. Mlýnek na maso a nádobu… (electronic-star.cz)

Klarstein Lucia Orangina, kuchyňský robot, mlýnek na maso

Klarstein Lucia Orangina, kuchyňský robot, mlýnek na maso

Klarstein Lucia Orangina je multifunkční kuchyňský robot na míchání, hnětení, mletí masa a mixování. Mezi nejzákladnější funkce zařízení patří míchání a hnětení, na které slouží nádoby a nástavce na šlehání a hnětací hák s nastavitelnou rychlostí míchání či hnětení. Tyto části zařízení umožní pro vaše blízké nachystat kulinářské speciality, jako jsou sněhové pusinky, sušenky či kvalitní pečivo. Pro ty, co dávají přednost masu, je zařízení vybaveno mlýnkem na maso, který usnadňuje přípravu oblíbených karbanátků, lasagní či masových koláčů. Funkční spektrum zařízení doplňuje skleněná nádoba na mixování. S její pomocí můžete rodinu překvapit chutnými drinky nebo mléčnými koktejly. Klarstein Lucia Orangina v sobě spojuje funkčnost a působivý moderní design. Mlýnek na maso a… (klarstein.cz)

Klarstein Lucia Morena, kuchyňský robot, mlýnek na maso

Klarstein Lucia Morena, kuchyňský robot, mlýnek na maso

Klarstein Lucia Morena je multifunkční kuchyňský robot na míchání, hnětení, mletí masa a mixování. Mezi nejzákladnější funkce zařízení patří míchání a hnětení, na které slouží nádoby a nástavce na šlehání a hnětací hák s nastavitelnou rychlostí míchání či hnětení. Tyto části zařízení umožní pro vaše blízké nachystat kulinářské speciality, jako jsou sněhové pusinky, sušenky či kvalitní pečivo. Pro ty, co dávají přednost masu, je zařízení vybaveno mlýnkem na maso, který usnadňuje přípravu oblíbených karbanátků, lasagní či masových koláčů. Funkční spektrum zařízení doplňuje skleněná nádoba na mixování. S její pomocí můžete rodinu překvapit chutnými drinky nebo mléčnými koktejly. Klarstein Lucia Morena v sobě spojuje funkčnost a působivý moderní design. Mlýnek na maso a nádobu… (electronic-star.cz)

KitchenAid Robot Artisan 5KSM7580XEMS stříbřitě šedá Varianta: Robot…

KitchenAid Robot Artisan 5KSM7580XEMS stříbřitě šedá Varianta: Robot KitchenAid 5KSM7580XEMS + Kovový mlýnek na maso 5KSMMGA

POPIS Tento ikonický robot určitě znáte. Jeho jedinečný retro design jej vyčleňuje z řady obyčejných kuchyňských robotů. Stejně jako kvalita zpracování a dlouhá životnost. Robot Artisan je nejvýkonnějším a nejrobustnějším kuchyňským robotem ve své třídě. Dokáže snadno ušlehat tuhý sníh, uhněte těsto a snadno nastrouhá zeleninu (pomocí nádstavců, které si můžtete dokoupit). Jeho mísa má objem 6,9 litrů a spolehlivě vám bude stačit na vše, co budete doma péct. Vše navíc bude důkladně a stejnoměrně promícháno díky speciálnímu takzvanému "Planetárnímu" pohybu. To znamená, že měchací metla není ukotvena na jednom místě, ale pohybuje se od středu ke kraji a dosáhne tak i do míst, do kterých by jinak nedosáhla. Oproti svému menšímu bráškovi je výkonější a má mísu s… (chefshop.cz_japan)

Kuchyňský robot KitchenAid Artisan 5KSM175 černá Varianta: Robot…

Kuchyňský robot KitchenAid Artisan 5KSM175 černá Varianta: Robot KitchenAid 5KSM175 + Kovový mlýnek na maso 5KSMMGA

POPIS Kuchyňský robot KitchenAid Artisan 5KSM175 má retro design a dlouhou životnost. Má velmi velký výkon a tichý chod, 300 W motor. Vybrat si můžete z 10 rychlostních stupňů od 58 do 220 otáček za minutu. Přímý pohon je tvořen ozubenými koly místo běžného řemene, který zabezpečuje vyšší účinnost. Ve spodní části robota jsou protismykové gumové podložky, které zabezpečují stabilitu robota na každém druhu povrchu. Planetární systém mixování, činnost robota je rotační (příslušenství není ukotveno na jednom místě, rotačně se pohybuje od středu až po okraj mísy, a tak zabezpečuje rychlé a rovnoměrné promíchání). Kuchyňský robot Kitchenaid obsahuje příslušenství: hnětací hák, plochý šlehač, plochý šlehač se stěrkou, šlehací… (chefshop.cz_ine)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít