Mluvit mlčky (9788024633237)

Produkt Mluvit mlčky (9788024633237) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Mluvit mlčky (9788024633237) upraviť a produkt hľadať znova.

Mluvit mlčky (9788024633237)

Mluvit mlčky (9788024633237)
Detail

Elektronická kniha - autor Radka Těšínská Lomičková, 244 stran, česky Znaková řeč je důležitý fenomén mnišství, který existuje již tisíc let. Znaky umožňují mnichům sdělit jednoduchou zprávu i ve chvíli, kdy má panovat ticho. Kniha se zaměřuje na benediktinské a cisterciácké kláštery. Vykresluje dějiny znakové řeči od 10. do 15. století a ukazuje, že se znaková řeč používala i v českých klášterech. Nejvíce pozornosti je věnováno základnímu prameni, katalogům znakové řeči připomínajícím výkladový slovník. Pro pochopení některých středověkých souvislostí jsou hledány paralely u současných trapistů, neboť znaková řeč se stále používá, i když čím dál tím méně. (alza.cz)

Podobné produkty ako Mluvit mlčky (9788024633237) , Mluvit mlčky (9788024633237)

Mluvit mlčky - Radka Těšínská Lomičková - e-kniha

Mluvit mlčky - Radka Těšínská Lomičková - e-kniha
Detail

eBook:,Znaková řeč je důležitý fenomén mnišství, který existuje již tisíc let. Znaky umožňují mnichům sdělit jednoduchou zprávu i ve chvíli, kdy má panovat ticho. Kniha se zaměřuje na benediktinské a cisterciácké kláštery. Vykresluje dějiny znakové řeči od 10. do 15. století a ukazuje, že se znaková řeč používala i v českých klášterech. Nejvíce pozornosti je věnováno základnímu prameni, katalogům znakové řeči připomínajícím výkladový slovník. Pro pochopení některých středověkých souvislostí jsou hledány paralely u současných trapistů, neboť znaková řeč se stále používá, i když čím dál tím méně. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Mluvit mlčky - Radka Těšínská Lomičková - e-kniha , Budu správně mluvit (978-80-247-3687-7)

Srdce mluví

Srdce mluví
Detail

Další knížka oblíbené řady autorů první poloviny minulého století je pokračováním příběhů opravdové lásky, kterou lze většinou nalézt teprve po trpkých zkušenostech. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Srdce mluví , Jak správně mluvit dracky – škyťák šelmovská štika iii. ()

Srdce mluví

Srdce mluví
Detail

Další knížka oblíbené řady autorů první poloviny minulého století je pokračováním příběhů opravdové lásky, kterou lze většinou nalézt teprve po trpkých zkušenostech. (patro.cz)

Podobné produkty ako Srdce mluví , Mrtví umí mluvit (978-80-7633-557-8)

O čem mluvíme, když mluvíme o lásce - Raymond Carver - e-kniha

O čem mluvíme, když mluvíme o lásce - Raymond Carver - e-kniha
Detail

eBook:,Závěrečným, pátým svazkem Carverových povídek je původní sbírka z roku 1981. Přestože znamenala opravdový průlom v Carverově spisovatelské dráze, autor měl původně dost jinou představu: Gordon Lish, redaktor nakladatelství Alfred A. Knopf a Carverův přítel, mu totiž povídky dost neurvale osekal o více než polovinu a prosadil také tento slavný, chytlavý název, jenž se již několikrát stal inspirací (příkladem je Haruki Murakami, autor knihy O čem mluvím, když mluvím o běhání a mimochodem též Carverův překladatel do japonštiny). Carver si Gordona Lishe přesto i nadále vážil a nikdy neopomněl zmínit to, jak se pozitivně podepsal na jeho kariéře. Události kolem necitlivého zredigování sbírky O čem mluvíme, když mluvíme o lásce nicméně znamenaly konec jejich spolupráce. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako O čem mluvíme, když mluvíme o lásce - Raymond Carver - e-kniha , Mluvit a naslouchat (978-80-7521-039-5)

Alexander Mluvím správně

Alexander Mluvím správně
Detail

Alexander Mluvím správně Výuková desková logopedická hra, která dětem pomáhá zábavnou formou zvládnout správné vyslovování hlásek. Je příhodným pomocníkem pro rodiče, učitele ci logopedy. Principem hry se podobá známé hře "Člověče nezlob se". Přednosti: rozšiřuje slovní zásobu a rozvíjí sluchové vnímání Obsah balení: hrací deska, 96 kartiček s obrázky 8 figurek, hrací kostka, návod Kupte dětem logopedickou hru! Vhodné pro děti od 5 let Počet hráčů: 2 - 4 Délka hry: 20 min. Rozměry balení: 29 x 19 x 4 cm Země původu: EU (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Alexander Mluvím správně , Jak mluvit s idioty (978-80-87672-82-2)

Jak mluví zvířátka?

Jak mluví zvířátka?
Detail

Tato knížka pomůže dětem seznámit se se zvuky, které zvířátka vydávají. Stačí lehce stisknout tlačítko, zaposlouchat se a zvuky napodobit. Zvířátka se svou řeč učí. Jedno štěká, jiné bučí, někdo mňouká nebo přede, další zase chrochtat svede. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Jak mluví zvířátka? , Nebát se a mluvit (978-80-265-1120-5)

Termoska Nemluvte na mě!

Detail

. Je vyrobena z nerezové oceli a využívá dvojstěnnou konstrukci, čímž je její obsah dokonale izolován. Její víčko lze použít také jako hrnek. Výška: 200 mm. Průměr: 70 mm. Hmotnost 280 g. Objem 350 ml. Na termosku nejde tisknout bílou barvou. (belabel.cz)

Podobné produkty ako Termoska Nemluvte na mě! , Logopedická pohádka aneb jak zvířátka naučila matýska hezky mluvit

Šerpa Nemluvte na mě!

Detail

. Taftová šerpa s možností vlastního potisku o délce 185 cm a šířce 11cm. Šerpu je možné zpíchnou plackou, kterou si u nás můžeš také navrhnot přesně podle sebe. (belabel.cz)

Podobné produkty ako Šerpa Nemluvte na mě! , Učíme děti myslet a mluvit (978-80-266-0973-5)

Medaile Nemluvte na mě!

Detail

. Kovová medaile o celkovém průměru 70mm ve třech základních barvách. Zlaté, stříbrné a bronzové. Dodáváme s originální textilní stuhou v trikolóře, ukončenou kovovým háčkem pro uchycení. (belabel.cz)

Podobné produkty ako Medaile Nemluvte na mě! , Protože bloudíme, je o čem mluvit (978-80-7601-279-0)

Vizitkář Nemluvte na mě!

Detail

. Rozměr: 97 x 68 mm, místo pro 10 klasických vizitek. (belabel.cz)

Podobné produkty ako Vizitkář Nemluvte na mě! , Protože bloudíme, je o čem mluvit (978-80-760-1279-0)

Batoh Nemluvte na mě!

Detail

. velikost 450 x 300 x 170 mm - nastavitelny popruh s kapsou pro mobil - chytré přihrádky i na dokumenty - 2 hlavní velké přihrádky s kapsičkou na drobnosti uvnitř + 1 menší přední přihrádka - objem : 20L (belabel.cz)

Podobné produkty ako Batoh Nemluvte na mě! , Jak mluvit, aby nás děti poslouchaly (978-80-264-0147-6)

Pexi Mluvím správně

Pexi Mluvím správně
Detail

Pexi Mluvím správně Mluvím správně je desková logopedická hra, která má za cíl rozvoj řeči u dětí v předškolním věku a na prvním stupni základní školy v oblasti vyslovování hlásek z řady ostrých sykavek (s,z,c), tupých sykavek (š,ž,č) a dále r, ř. (pilulka.cz)

Podobné produkty ako Pexi Mluvím správně , Mrtví umí mluvit: ... ona umí naslouchat (978-80-7633-557-8)

Polštář Nemluvte na mě!

Detail

. Rozměry 40x40 cm. Krásně měkoučký, s hypoalergenní výplní, 100% polyester. Potah je na zip a pratelný. Pokud si potisk umístíte až ke krajům či zvolíte (namísto bílého) barevný polštář, cena je vyšší z důvodů nákladnější výroby - je nutné polštář ušít v naší vlastní šicí dílně, proto prosíme o trpělivost, výroba trvá přibližně 10 dní. Při navrhování doporučujeme motiv roztáhnout maximálně až po přerušovanou čáru, v opačném případě nemusí být potisk až do švu polštáře. (belabel.cz)

Podobné produkty ako Polštář Nemluvte na mě! , Budu správně mluvit: chodíme na logopedii (978-80-247-3687-7)

Placka Nemluvte na mě!

Detail

. Placky je možno vyrobit ve třech velikostech. Zadní strana odznaku disponuje špendlíkem, díky kterému placka snadno přichytí k jakémukol materiálu. Upozornění: Neumisťujte text nebo části vašeho motivu k samotnému okraji. Počítejte s několika milimetrovou rezervou, která skončí v záhybu placky. Počítejte prosím také s tím, že špendlík je orientován různě, není vždy ve vodorovné poloze. (belabel.cz)

Podobné produkty ako Placka Nemluvte na mě! , Co říkají děti, než se naučí mluvit (978-80-738-7819-1)

Rouška Nemluvte na mě!

Detail

. Grafiku vkládejte do vyznačeného čárkovaného obrysu, cokoliv za touto oblastí nemusí být při pohledu na roušku vidět - bude zašito za okrajem. Dvouvrstvá rouška, vnější materiál 100% polyester, vnitřní vrstva 100% bavlna. Uchycení dle aktuální skladové dostupnosti materiálu a barev - gumičky nebo tkalouny, a šijeme z různých barev nití, které jsou momentálně k dispozici. Možno vyvářet pro zajištění hygieny (potisk to zvládne). Tkalouny perte samostatně, aby nedošlo k náhodnému obarvení roušky. Dodržujte pravidla pro používání roušek. Po použití je nutné roušku vyprat, nepoužívejte roušku opakovaně a déle než 4 hodiny v kuse. V případě zvlhnutí je taktéž nutné roušku vyměnit a použít čistou. Výroba trvá cca 10 dní. Roušky jsou ručně vyráběny v České republice. (belabel.cz)

Podobné produkty ako Rouška Nemluvte na mě! , Nauč mě mluvit: 500 slov, říkadla, pohádky (978-80-7292-241-3)

Jak mluví zvířátka?

Jak mluví zvířátka?
Detail

Zvířátka se svou řeč učí. Jedno štěká, jiné bučí, někdo mňouká nebo přede, další zase chrochtat svede.Tato knížka pomůže dětem seznámit se se zvuky, které zvířátka vydávají. Stačí lehce stisknout tlačítko, zaposlouchat se a zvuky napodobit (patro.cz)

Podobné produkty ako Jak mluví zvířátka? , Jak vycvičit draka: jak správně mluvit dracky (978-80-7529-731-0)

Alexander Mluvím správně

Detail

Desková hra Mluvím správně se zaměřením na logopedické procvičování řeči. Při hře se hráči učí rozlišovat a vyslovovat hlásky, ostré sykavky a jiné komunikační schopnosti. Hra pomáhá k rozšiřování slovníku a rozvoji sluchového vnímání. Vhodné pro předškoláky. (mall.cz)

Podobné produkty ako Alexander Mluvím správně , Mluvit o ex…není dobré pro sex (978-80-243-8060-5)

Peněženka Nemluvte na mě!

Detail

. rozměry 117x75 mm,černá (belabel.cz)

Podobné produkty ako Peněženka Nemluvte na mě! , Učíme naše dítě mluvit: nové, aktualizované vydání (978-80-87867-10-5)

Rohožka Nemluvte na mě!

Detail

. Velká dekorační rohožka ve dvou možných velikostech. Vhodná pro originální přivítání vašich přátel nebo jako mapa vedoucí k pokladu. Materiál: 100% nylon, spodní část je z černé gumy. (belabel.cz)

Podobné produkty ako Rohožka Nemluvte na mě! , Trénink techniky řeči: naučte se mluvit barevně (978-80-247-5578-6)

Penál Nemluvte na mě!

Detail

. ideální na tužky, pastelky, ale i brýle, makeup apod. rozměry: 230x90x70 mm (belabel.cz)

Podobné produkty ako Penál Nemluvte na mě! , Jak správně mluvit dracky: škyťák šelmovská štika iii. (978-80-7391-903-0)

Chňapka Nemluvte na mě!

Detail

. Materiál: 100% polyester, s poutkem, bez magnetu. Potisk je pouze na jedné straně, horké předměty se uchopují pouze druhou stranou - chňapka je pouze na pravou ruku. Je nutné počítat s tím, že v oblasti ohybu mezi palcem a ukazováčkem může vzniknout cca 1cm dlouhý proužek přeložené nepotištěné látky. (belabel.cz)

Podobné produkty ako Chňapka Nemluvte na mě! , Jak sebejistě mluvit s kýmkoli v každé situaci (978-80-247-4268-7)

Bryndák Nemluvte na mě!

Detail

. Dětský bryndák se suchým zipem za krkem jsou perfektním dárkem pro ty nejmenší. Vnější povrch je příjemný a hladký, takže tisk na něm je opravdu kvalitní. Odolný a dlouhotrvající materiál zaručují polyetserová a bavlněná vlákna. Zadní část je tvořena měkkým froté materiálem. (belabel.cz)

Podobné produkty ako Bryndák Nemluvte na mě! , Jak správně myslet, jednat a mluvit: 2. díl (978-80-7252-692-5)

Popelník Nemluvte na mě!

Detail

. Keramický popelník o průměru 8cm a výšce 4cm. Pro váš originální potisk. (belabel.cz)

Podobné produkty ako Popelník Nemluvte na mě! , Mýty o sebevraždě: jak o ní přemýšlet a mluvit (978-80-262-1812-8)

Pokladnička Nemluvte na mě!

Detail

. Keramická pokladnička do které se bez problémů vejdou všechny mince i papírové bankovky. Ve spodní části je otvor uzavřený plastovým uzávěrem, který slouží pro vyprázdnění pokladničky. Celková výška je 95mm a průměr 82mm. (belabel.cz)

Podobné produkty ako Pokladnička Nemluvte na mě! , Cd chci mluvit jako rodilý američan: audionahrávka ke stejnojmenné učebnici (40-372-8047-7)

Zrcátko Nemluvte na mě!

Detail

. Kapesní zrcátko oválného tvaru skvěle padne do každé dámské kabelky. Rozměry: 70x65 mm. (belabel.cz)

Podobné produkty ako Zrcátko Nemluvte na mě! , Alza: příběh firmy, která si do toho nenechala mluvit (978-80-265-1105-2)

Už mluvím anglicky

Už mluvím anglicky
Detail

Pracovní sešit pro děti. Pomozte svému dítěti s přípravou na školu a seznamte jej se základy angličtiny! Titul obsahuje 120 stran aktivit a více než 400 slov. (patro.cz)

Podobné produkty ako Už mluvím anglicky , Učíme děti myslet a mluvit: aneb ví to každá kapka (978-80-266-0973-5)

Mluvte jako profesionál

Mluvte jako profesionál
Detail

Audiokniha MP3 Dan Miller, čte Vítězslav Kryške V audioprogramu „Mluvte jako profesionál" se dozvíte, jak můžete zapůsobit na druhé lidi a ovlivnit je, aby vám byli nakloněni. Jsou zde předvedeny výsledky bohatých zkušeností a inovační přístupy k řečnictví s příklady cvičení, které se může naučit kdokoliv. Autor také popisuje účinný návod na jednoduchou přípravu veřejných projevů. Pomocí tohoto výukového programu se můžete naučit rychle vytvářet jasné a cílené poselství pro posluchače. Zjistíte, jak získat důvěru lidí, což je základem pro efektivní komunikaci za všech okolností. Naučíte se: - jak překonat trému - jak naladit svůj hlas, aby zněl dynamicky - jak správný oční kontakt pomáhá při získávání důvěry - kdy a jak je vhodné zdůraznit obsah komunikace pomocí humoru - jak efektivně eliminovat nežádoucí „vyplňovače" mezi slovy nebo větami - jak rychle uspořádat své myšlenky a proměnit je v ucelené zprávy - jak uplatnit svůj vliv a navázat kontakt -... (alza.cz)

Podobné produkty ako Mluvte jako profesionál , O čem se nedá mluvit, o tom se musí zpívat (978-80-700-7498-5)

Srdce mluví - Cleo Wade

Srdce mluví - Cleo Wade
Detail

Úspěšná instabásnířka a jedna z padesáti nejvlivnějších žen Ameriky zažila hromadu srdcebolů. Od rozchodů přes neúspěchy v práci až po rodinné karamboly. A tak začala tvořit, aby se při každém pádu znovu postavila na nohy. Její knížka je plná inspirace a pozitivních myšlenek, které vám pomohou znovu se otřepat a postavit se na nohy, kdykoli vás přepadne smutek. Zalistujte si v ní pokaždé, když se bude zdát vše ztraceno. Lepší nálada zaručena! (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Srdce mluví - Cleo Wade , Naučte se fotografovat produkt: nechte své výtvory mluvit za sebe (978-80-7413-394-7)

Stromy mluví - Eva Pazderová

Stromy mluví - Eva Pazderová
Detail

Život se s námi někdy nemazlí a člověk taková období řeší, jak umí. A já začala kreslit stromy. Uzdravovala jsem sebe samu tím, že jsem kreslila. Z reakce lidí, kteří mé obrázky viděli, jsem pochopila, že pomáhají i jim. Tak vznikla tato knížka. Někteří lidé se ze svého života "vypíší"; často tím inspirují i ostatní, aby zvládali těžkosti, které jim život přináší. Já se z něho vymalovávám. Inspirovat se stromy na mých obrázcích v tomto případě neznamená začít kreslit, ale začít se dívat na svět a na dění kolem sebe z jiného úhlu pohledu. A uzdravovat svůj vztah k sobě samému a následně i ke svým blízkým. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Stromy mluví - Eva Pazderová , Chci mluvit jako rodilý američan: americká idiomatická angličtina pro každý den (80-7335-040-8)

Mluv (DVD) (papírový obal)

Mluv (DVD) (papírový obal)
Detail

Mlčeti zlato! Ale v tomto případě to neplatí. Tak jako nemůže vyrůst květina ze semínka zasazeného hluboko do země, nemůže se plně osvobodit člověk, pokud pohřbí problémy hluboko ve svém nitru. Melinda (Kristen Stewart) bývala veselá a oblíbená dívka, teď má však plnou hlavu vzpomínek na večírek, který poznamenal celý její život. Ač je obětí, všichni se k ní obracejí zády, a Melinda se stále více uzavírá do sebe. Místo aby někomu svěřila svoje hrozné tajemství, mlčí a snaží se se svým problémem bojovat. Postupem času však zjišťuje, že sama to nezvládne, a tak nezbývá nic jiného, než o tom začít mluvit. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Mluv (DVD) (papírový obal)

Víš, jak mluví zvířátka

Víš, jak mluví zvířátka
Detail

Na dvorku či na paloučku,ve stádu či malém hloučku, u rybníka nebo v lesezvuk zvířat se vzduchem nese.Chceš řeč zvířat rozpoznat,hodně toho o nich znát?Pojď si s touto knihou hrát.V knížce Víš, jak mluví zvířátka? děti poznávají různá zvířátka podle zvuku i podle obrázku. Stačí lehce stisknout obrázek na zvukové hračce, zaposlouchat se a hádat, které zvíře zvuk vydává. Kniha je určena čtenářům od tří let. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Víš, jak mluví zvířátka

Medailonek obdélník Nemluvte na mě!

Detail

. Přívěšek na krk o rozměrech 30 x 50 mm z nerezového materiálu. Součástí medailonku je také klasický řetízek. Dodáván s dárkovým pytlíčkem. Kvalitní potisk odolný proti poškrábání nehtem. (belabel.cz)

Podobné produkty ako Medailonek obdélník Nemluvte na mě!

Pánské boxerky Nemluvte na mě!

Detail

. Velice příjemné boxerky z 95% bavlny, 5% elastanu, gramáž 155g/m², přiléhavý střih s kratšími nohavičkami a s gumou v pase. Značka Fruit Of The Loom. (belabel.cz)

Podobné produkty ako Pánské boxerky Nemluvte na mě!

Peněženka velká Nemluvte na mě!

Detail

. imitace kůže, prostorná. rozměry: 185x83mm (belabel.cz)

Podobné produkty ako Peněženka velká Nemluvte na mě!

Pánské tílko Nemluvte na mě!

Detail

. velmi kvalitní tílko značky B&C, gramáž 145, 100% předepraná bavlna (barva Sport Grey: 97% bavlna 3% polyester), bez bočních švů (belabel.cz)

Podobné produkty ako Pánské tílko Nemluvte na mě!

Dětská zástěra Nemluvte na mě!

Detail

. Materiál: 100% bavlna, Gramáž: 280g/m² (belabel.cz)

Podobné produkty ako Dětská zástěra Nemluvte na mě!

Medailonek oválný Nemluvte na mě!

Detail

. Přívěšek na krk o rozměrech 32 x 43 mm z nerezového materiálu. Součástí medailonku je také klasický řetízek. Dodáván s dárkovým pytlíčkem. Kvalitní potisk odolný proti poškrábání nehtem. (belabel.cz)

Podobné produkty ako Medailonek oválný Nemluvte na mě!

Dámská peněženka Nemluvte na mě!

Detail

. Rozměry 120x100 mm. Materiál: 70% PVC, 10% polyester, 15% papír vyztužený 5% pravou kůží. Peněženka má 3 přihrádky na kreditní karty a 1 kapsu na bankovky, magnetické zapínání. (belabel.cz)

Podobné produkty ako Dámská peněženka Nemluvte na mě!

Skleněný hrnek Nemluvte na mě!

Detail

. Materiál: sklo, Objem: 330 ml, barva: matné sklo, udržuje teplotu a nemusíte se tak bát spálení. Na sklo se hodí obzvláště plné a jednobarevné motivy. Jemné a drobné potisky budou na transparentním povrchu hůře vyditelné. Fotky budou na skleněném hrnku špatně viditelné, proto je nedoporučujeme. (belabel.cz)

Podobné produkty ako Skleněný hrnek Nemluvte na mě!

Hrnek MAX Nemluvte na mě!

Detail

. Velký keramický glazovaný hrnek s objemem 450 ml, díky velkému uchu skvěle padne do ruky. (belabel.cz)

Podobné produkty ako Hrnek MAX Nemluvte na mě!

Srdcové těžítko Nemluvte na mě!

Detail

. Vlož vlastní fotku do tohoto magického těžítka. Dárek pro zamilované. Můžeš měnit i své vlastní fotky. (belabel.cz)

Podobné produkty ako Srdcové těžítko Nemluvte na mě!

Celopotištěný ručník Nemluvte na mě!

Detail

. Potištěná plocha je z příjemného mikrovlákna a bílá strana ze stoprocentní bavlny. Jde navíc o ultra-savý a velmi příjemný materiál, do kterého se nemusíte bát zabalit ani děti. Barvy potisku jsou syté a stálé, velmi věrné originálnímu obrázku, takže se nemusíte bát ani motivů se stíny nebo abstraktního umění. (belabel.cz)

Podobné produkty ako Celopotištěný ručník Nemluvte na mě!

Cestovní kelímek Nemluvte na mě!

Detail

. Láhev z nerezové oceli 20OZ (bez BPA, žádné škodlivé chemikálie, bezpečné a zdravé), s přizpůsobitelným průhledným víckem. Rozměry: 6,8 x 21,9 cm. (belabel.cz)

Podobné produkty ako Cestovní kelímek Nemluvte na mě!

Kuchyňské prkénko Nemluvte na mě!

Detail

. Kvalitní skleněné prkénko. Rozměry 33x23 cm. Motiv je tištěn zezpodu, tzn. nepoškrábe se. (belabel.cz)

Podobné produkty ako Kuchyňské prkénko Nemluvte na mě!

Klíčenka ovál Nemluvte na mě!

Detail

. Kovový přívěšek na klíče v jednoduchém oválném tvaru. Klíčenka je zabalena v černé dárkové krabičce s černou sametovou vložkou. (belabel.cz)

Podobné produkty ako Klíčenka ovál Nemluvte na mě!

Dětské dupačky Nemluvte na mě!

Detail

. Dětské dupačky ze 100% česané bavlny. Zapínají se mezi nožičkama na patentky bez obsahu niklu. Zejmána maminky s citlivými dětmi toto ocení. Dlouhý rukáv i nohavičky umožňují dupačky nosit i v chladnějším období (belabel.cz)

Podobné produkty ako Dětské dupačky Nemluvte na mě!

Plechová cedule Nemluvte na mě!

Detail

. Bílý lesklý hliníkový plech ve formátu A2, A3, A4(20x30), A5(15x20) a A6(10x15) vhodný pro vlastní potisk. Plechy jsou ideální řešení pro výrobu originálních cen, poděkování, upomínkových a dárkových předmětů. (belabel.cz)

Podobné produkty ako Plechová cedule Nemluvte na mě!

Dámská polokošile Nemluvte na mě!

Detail

. Cenově dostupné a přitom velmi kvalitní Polo. 100% česaná piqué bavlna. Gramáž 180g/m2 (belabel.cz)

Podobné produkty ako Dámská polokošile Nemluvte na mě!

Plechový hrnek Nemluvte na mě!

Detail

. Nostalgický plechový hrnek o průměru 80mm a objemu 300ml, který se hodí na výlety ale i doma na netradiční pojetí kávy, čaje nebo kakaa. Smaltovaný hrnek má povrch téměř nerozbitný a nabízí se se třemi různě barevnými okraji. Jelikož se jedná o smaltovaný hrneček, můžou se na jednotlivých kusech objevit nerovnosti, nebo lehké oděrky. V tomto případě nejedná o vadu produktu, ale o standardní výrobek. Na barevnách variantách se z technologických důvodů tiskne jen v odstínech černé barvy. (belabel.cz)

Podobné produkty ako Plechový hrnek Nemluvte na mě!
Mluvit mlčky (9788024633237), Budu správně mluvit (978-80-247-3687-7), Jak správně mluvit dracky – Škyťák Šelmovská Štika III. (), Mrtví umí mluvit (978-80-7633-557-8), Mluvit a naslouchat (978-80-7521-039-5), Jak mluvit s idioty (978-80-87672-82-2), Nebát se a mluvit (978-80-265-1120-5), Logopedická pohádka aneb Jak zvířátka naučila Matýska hezky mluvit, Učíme děti myslet a mluvit (978-80-266-0973-5), Protože bloudíme, je o čem mluvit (978-80-7601-279-0), Protože bloudíme, je o čem mluvit (978-80-760-1279-0), Jak mluvit, aby nás děti poslouchaly (978-80-264-0147-6), Mrtví umí mluvit: ... ona umí naslouchat (978-80-7633-557-8), Budu správně mluvit: Chodíme na logopedii (978-80-247-3687-7), Co říkají děti, než se naučí mluvit (978-80-738-7819-1), Nauč mě mluvit: 500 slov, říkadla, pohádky (978-80-7292-241-3), Jak vycvičit draka: Jak správně mluvit dracky (978-80-7529-731-0), Mluvit o ex…není dobré pro sex (978-80-243-8060-5), Učíme naše dítě mluvit: nové, aktualizované vydání (978-80-87867-10-5), Trénink techniky řeči: Naučte se mluvit barevně (978-80-247-5578-6), Jak správně mluvit dracky: Škyťák Šelmovská Štika III. (978-80-7391-903-0), Jak sebejistě mluvit s kýmkoli v každé situaci (978-80-247-4268-7), Jak správně myslet, jednat a mluvit: 2. díl (978-80-7252-692-5), Mýty o sebevraždě: Jak o ní přemýšlet a mluvit (978-80-262-1812-8), CD Chci mluvit jako rodilý Američan: Audionahrávka ke stejnojmenné učebnici (40-372-8047-7), Alza: Příběh firmy, která si do toho nenechala mluvit (978-80-265-1105-2), Učíme děti myslet a mluvit: Aneb Ví to každá kapka (978-80-266-0973-5), O čem se nedá mluvit, o tom se musí zpívat (978-80-700-7498-5), Naučte se fotografovat produkt: Nechte své výtvory mluvit za sebe (978-80-7413-394-7), Chci mluvit jako rodilý Američan: Americká idiomatická angličtina pro každý den (80-7335-040-8)