Mission šipky steel deep impact - m1 - 23g (216383)

Produkt Mission šipky steel deep impact - m1 - 23g (216383) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Mission šipky steel deep impact - m1 - 23g (216383) upraviť a produkt hľadať znova.

Mission Šipky Steel Deep Impact - M1 - 23g (216383)

Mission Šipky Steel Deep Impact - M1 - 23g (216383)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 23 g, určené pro sisalový terč, materiál: wolfram, 3 ks v balení Chcete vyniknout na šipkařském turnaji? Pak zajisté oceníte šipky Mission Šipky z kategorie steeltip jsou vyráběny s ocelovým hrotem určeným pro klasické terče ze sisalových vláken. Jestliže dojde k otupení hrotu, stačí jej obrousit. Tělo šipky, k jehož výrobě byl použit wolfram, uspokojí i ty nejnáročnější hráče, kteří se nebojí soutěžit i na mezinárodních soutěžích. Je nezbytné myslet na to, že produkt je určený pouze pro sisalový terč. V balení dostanete 3 ks šipky a hmotnosti každého kusu činí 23 g. Elegantní design přispěje k vaší sebedůvěře. Zásadní funkce produktu Mission Šipky Steel Deep Impact - M1 - 23g Šipky Mission pro ty, kteří milují šipkové turnaje Ocelový hrot (steeltip) Wolframové tělo šipky je vhodné pro ty nejnáročnější hráče Používejte jen pro sisalový terč V balení očekávejte 3 ks šipky U šipky očekávejte hmotnost 23 g Pěkný a zajímavý design a... (alza.cz)

Podobné produkty ako Mission Šipky Steel Deep Impact - M1 - 23g (216383) , Mission šipky steel deep impact - m1 - 23g (216383)

Mission Šipky Steel Deep Impact - M1 - 25g (216384)

Mission Šipky Steel Deep Impact - M1 - 25g (216384)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 25 g, určené pro sisalový terč, materiál: wolfram, 3 ks v balení Chcete si při hře se šipkami pořádně zahrát? Pak si určitě zamilujete šipky Mission Šipky z kategorie steeltip mají ocelový hrot určeným pro klasický terč ze sisalových vláken. Stane-li se, že se hrot otupí, jednoduše jej obrousíte a navrátíte mu tak jeho ostrost. Tělo šipky, k jehož výrobě byl použit wolfram, uspokojí i ty nejnáročnější hráče, kteří i s jeho pomocí vítězí nad profesionály. Je potřeba nezapomenout na to, že produkt slouží výhradně pro sisalový terč. V balení se nachází 3 ks šipky, přičemž každá z nich váží 25 g. Krásný vzhled se pak podílí na pocitu neporazitelnosti. Nejdůležitější funkce produktu Mission Šipky Steel Deep Impact - M1 - 25g Šipky Mission pro vyznavače šipkového sportu Ocelový hrot (steeltip) Wolframové tělo šipky potěší i ty nejnáročnější hráče Určené pouze pro sisalový terč V balení máte k dispozici 3 ks šipky Šipka disponuje hmotností... (alza.cz)

Podobné produkty ako Mission Šipky Steel Deep Impact - M1 - 25g (216384) , Mission šipky steel nero - m1 - 23g (216346)

Mission Šipky Steel Nero - M1 - 23g (216346)

Mission Šipky Steel Nero - M1 - 23g (216346)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 23 g, určené pro sisalový terč, materiál: wolfram, 3 ks v balení Toužíte vyhrávat na šipkařských turnajích? V tom případě pro vás budou vhodné šipky Mission Šipky z kategorie steeltip mají k dispozici ocelový hrot, jenž vám poslouží pro klasické terče ze sisalových vláken. Jestliže dojde k otupení hrotu, stačí jej obrousit. Tělo šipky, vyrobené z wolframu, je vhodné i pro nejnáročnější hráče, kteří se tak ve velkých turnajích mohou postavit i proti profesionálům. Je potřeba myslet na to, že produkt se hodí výhradně pro sisalový terč. V balení dostáváte 3 ks šipky, přičemž každý kus váží 23 g. Moderní design jistě přispěje k pocitu neporazitelnosti. Základní vlastnosti produktu Mission Šipky Steel Nero - M1 - 23g Šipky Mission pro milovníky šipkového sportu Ocelový hrot (steeltip) Wolframové tělo šipky ocení i ti nejnáročnější hráči Vhodné pouze pro sisalový terč V balení očekávejte 3 ks šipky Hmotnost šipky činí 23 g Precizní... (alza.cz)

Podobné produkty ako Mission Šipky Steel Nero - M1 - 23g (216346) , Mission šipky steel spirit - m1 - 23g (216373)

Mission Šipky Steel Spirit - M1 - 23g (216373)

Mission Šipky Steel Spirit - M1 - 23g (216373)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 23 g, určené pro sisalový terč, materiál: wolfram, 3 ks v balení Toužíte se předvést na šipkařském turnaji? Pak si určitě zamilujete šipky Mission Šipky z kategorie steeltip jsou zhotoveny s ocelovým hrotem, jenž se hodí pro klasický terč ze sisalových vláken. Otupenému hrotu kdykoliv navrátíte ostrost jeho obroušením. Tělo šipky, k jehož výrobě posloužil wolfram, ocení i ti nejnáročnější hráči, kteří ho ocení při hře s obávanými protivníky. Je třeba pamatovat na to, že produkt lze použít pouze pro sisalový terč. V balení naleznete 3 ks šipky a hmotnost každé z nich činí 23 g. Elegantní vzhled se podílí na pocitu sebedůvěry. Rozhodující vlastnosti produktu Mission Šipky Steel Spirit - M1 - 23g Šipky Mission pro ty, kteří rádi hrají šipky S ocelovým hrotem (steeltip) Tělo šipky z wolframu pro ty nejnáročnější hráče Používejte jen pro sisalový terč V balení očekávejte 3 ks šipky U šipky počítejte s hmotností 23 g Elegantní vzhled a... (alza.cz)

Podobné produkty ako Mission Šipky Steel Spirit - M1 - 23g (216373) , Šipky mission steel ardent m1 23g, brass (18014)

Mission Šipky Steel Deep Impact - M5 - 24g (216389)

Mission Šipky Steel Deep Impact - M5 - 24g (216389)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 24 g, určené pro sisalový terč, materiál: wolfram, 3 ks v balení Toužíte při šipkařských turnajích po vítězné hře? Pak vás zajisté nadchnou šipky Mission Šipky z kategorie steeltip se chlubí ocelovým hrotem, jenž vám poslouží pro klasické terče ze sisalových vláken. Jestliže se vám otupí hrot, můžete mu navrátil ostrost obroušením. Tělo šipky, na jehož výrobu se používá wolfram, potěší i nejnáročnější hráče, kteří dokáží na turnajích ostatním vytřít zrak. Je potřeba nezapomenout na to, že produkt slouží výhradně pro sisalový terč. V balení dostanete 3 ks šipky, přičemž každý kus disponuje hmotností 24 g. Krásný design pak zvyšuje vaši sebedůvěru. Základní přednosti produktu Mission Šipky Steel Deep Impact - M5 - 24g Šipky Mission pro ty, kteří milují šipkový sport Osazení ocelovým hrotem (steeltip) Wolframové tělo šipky ocení i ti nejnáročnější hráči Vhodné pouze pro sisalový terč Balení obsahuje 3 ks šipky Hmotnost šipky činí 24 g... (alza.cz)

Podobné produkty ako Mission Šipky Steel Deep Impact - M5 - 24g (216389) , Mission šipky steel deep impact - m4 - 24g (216386)

Mission Šipky Steel Deep Impact - M4 - 24g (216386)

Mission Šipky Steel Deep Impact - M4 - 24g (216386)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 24 g, určené pro sisalový terč, materiál: wolfram, 3 ks v balení Chcete mít každý šipkařský turnaj pod kontrolou? V tom případě vás potěší šipky Mission Šipky z kategorie steeltip mají k dispozici ocelový hrot, jenž slouží pro klasický terč ze sisalových vláken. Časem se hrot otupí, potom jej jednoduše obrousíte a zase se může chlubit svou ostrostí. Tělo šipky, jež se vyrábí z wolframu, je vhodné i pro nejnáročnější hráče, kteří i s jeho pomocí vítězí nad profesionály. Je potřeba nezapomenout na to, že produkt slouží výhradně pro sisalový terč. V balení dostáváte 3 ks šipky, přičemž každá z nich disponuje hmotností 24 g. Elegantní vzhled se podílí na pocitu sebedůvěry. Důležité přednosti produktu Mission Šipky Steel Deep Impact - M4 - 24g Šipky Mission pro ty, kteří rádi hrají šipky Osazení ocelovým hrotem (steeltip) Tělo šipky z wolframu pro ty nejnáročnější hráče Ideální pro sisalový terč V balení očekávejte 3 ks šipky U šipky... (alza.cz)

Podobné produkty ako Mission Šipky Steel Deep Impact - M4 - 24g (216386) , Mission šipky steel deep impact - m4 - 22g (216385)

Mission Šipky Steel Deep Impact - M4 - 22g (216385)

Mission Šipky Steel Deep Impact - M4 - 22g (216385)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 22 g, určené pro sisalový terč, materiál: wolfram, 3 ks v balení Toužíte při šipkařských turnajích po vítězné hře? V tom případě vás potěší šipky Mission Šipky z kategorie steeltip mají ocelový hrot, jenž slouží pro klasický terč ze sisalových vláken. Jestliže se vám otupí hrot, můžete mu navrátil ostrost obroušením. Tělo šipky, jehož materiálem je wolfram, je určeno i pro ty nejnáročnější hráče, kteří ho ocení při hře s obávanými protivníky. Je nezbytné myslet na to, že produkt je určený pouze pro sisalový terč. Balení obsahuje 3 ks šipky, přičemž hmotnost každé z nich dosahuje 22 g. Díky modernímu designu se zvýší vaše sebedůvěra. Základní vlastnosti produktu Mission Šipky Steel Deep Impact - M4 - 22g Šipky Mission pro milovníky šipkového sportu S ocelovým hrotem (steeltip) Wolframové tělo šipky je vhodné pro ty nejnáročnější hráče Ideální pro sisalový terč V balení naleznete 3 ks šipky Šipka disponuje hmotností 22 g Krásné... (alza.cz)

Podobné produkty ako Mission Šipky Steel Deep Impact - M4 - 22g (216385) , Mission šipky steel deep impact - m5 - 24g (216389)

Mission Šipky Steel Rebus - M2 - 23g (216360)

Mission Šipky Steel Rebus - M2 - 23g (216360)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 23 g, určené pro sisalový terč, materiál: wolfram, 3 ks v balení Chcete mít každý šipkařský turnaj pod kontrolou? V tom případě by vaší pozornosti neměly uniknout šipky Mission Šipky z kategorie steeltip se dodávají s ocelovým hrotem, jenž je možné používat pro klasické terče ze sisalových vláken. Jestliže se vám otupí hrot, můžete mu navrátil ostrost obroušením. Tělo šipky, na jehož výrobu se používá wolfram, je určeno i pro nejnáročnější hráče, kteří se tak ve velkých turnajích mohou postavit i proti profesionálům. Je nezbytné myslet na to, že produkt je určený pouze pro sisalový terč. V balení máte k dispozici 3 ks šipky a hmotnosti každého kusu činí 23 g. K pocitu neporazitelnosti a sebedůvěry pak přispívá i moderní design. Podstatné funkce produktu Mission Šipky Steel Rebus - M2 - 23g Šipky Mission pro ty, jež si oblíbili šipkový sport Ocelový hrot (steeltip) Tělo šipky z wolframu pro ty nejnáročnější hráče Ideální pro sisalový... (alza.cz)

Podobné produkty ako Mission Šipky Steel Rebus - M2 - 23g (216360) , Šipky mission steel voltex m1, 23g silver brass (18908)

Mission Šipky Steel Rebus - M3 - 23g (216364)

Mission Šipky Steel Rebus - M3 - 23g (216364)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 23 g, určené pro sisalový terč, materiál: wolfram, 3 ks v balení Rozhodli jste se vzít hru se šipkami do vlastních rukou? Pak si určitě zamilujete šipky Mission Šipky z kategorie steeltip jsou vyráběny s ocelovým hrotem, jenž vám poslouží pro klasické terče ze sisalových vláken. Pokud se hrot otupí, je možné jej obrousit, aby byl znovu ostrý. Tělo šipky, zhotovené z wolframu, si zamilují i ti nejnáročnější hráči, kteří se nemusí díky němu obávat ani velkých turnajů. Je nezbytné myslet na to, že produkt je určený pouze pro sisalový terč. V balení máte k dispozici 3 ks šipky, přičemž každý kus váží 23 g. Hezký vzhled vám navíc dodá sebedůvěru a pocit neporazitelnosti. Klíčové funkce produktu Mission Šipky Steel Rebus - M3 - 23g Šipky Mission pro ty, jež si oblíbili šipkový sport S ocelovým hrotem (steeltip) Tělo šipky z wolframu je určeno pro ty nejnáročnější hráče Slouží pouze pro sisalový terč V balení najdete 3 ks šipky Šipka váží... (alza.cz)

Podobné produkty ako Mission Šipky Steel Rebus - M3 - 23g (216364) , Šipky mission steel paradox m1, 23g straight, 90% wolfram (18893)

Bull's Šipky Steel Mamba 97 M1 - 23g (156738)

Bull's Šipky Steel Mamba 97 M1 - 23g (156738)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 23 g, materiál: wolfram, 3 ks v balení, profesionální Chcete si při hře se šipkami pořádně zahrát? Pak byste měli sáhnout po šipkách Bull's Šipky z kategorie steeltip se chlubí ocelovým hrotem, jenž lze používat pouze pro klasické terče ze sisalových vláken. Dojde-li k otupení hrotu, obroušením mu navrátíte jeho původní ostrost. Tělo šipky, zhotovené z wolframu, uspokojí i ty nejnáročnější hráče, kteří se nemusí díky němu obávat ani velkých turnajů. Šipky využijí jak všichni pokročilí tak i profesionální hráči. V balení dostáváte 3 ks šipky, přičemž každý kus váží 23 g. K pocitu neporazitelnosti a sebedůvěry pak přispívá i moderní design. Významné vlastnosti produktu Bull's Šipky Steel Mamba 97 M1 - 23g Šipky Bull's pro ty, kteří rádi hrají šipky Osazení ocelovým hrotem (steeltip) Tělo šipky z wolframu je určeno pro ty nejnáročnější hráče Potěší pokročilé i profesionální hráče V balení očekávejte 3 ks šipky U šipky počítejte s... (alza.cz)

Podobné produkty ako Bull's Šipky Steel Mamba 97 M1 - 23g (156738) , Mission šipky deep impact - m4 - 19g (216392)

Mission Šipky Steel Axiom - M1 - 25g (216330)

Mission Šipky Steel Axiom - M1 - 25g (216330)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 25 g, určené pro sisalový terč, materiál: wolfram, 3 ks v balení Toužíte se předvést na šipkařském turnaji? V tom případě si oblíbíte šipky Mission Šipky z kategorie steeltip se prodávají s ocelovým hrotem, jenž vám poslouží pro klasické terče ze sisalových vláken. Obroušením lze navrátit původní ostrost otupenému hrotu. Tělo šipky, jež se vyrábí z wolframu, je určeno i pro ty nejnáročnější hráče, kteří se tak ve velkých turnajích mohou postavit i proti profesionálům. Je nezbytné myslet na to, že produkt je určený pouze pro sisalový terč. V balení dostanete 3 ks šipky, přičemž každý kus váží 25 g. Hezký vzhled vám navíc dodá sebedůvěru a pocit neporazitelnosti. Podstatné přednosti produktu Mission Šipky Steel Axiom - M1 - 25g Šipky Mission pro ty, jež si oblíbili šipkový sport Osazení ocelovým hrotem (steeltip) Tělo šipky z wolframu pro ty nejnáročnější hráče Používejte jen pro sisalový terč V balení najdete 3 ks šipky Šipka váží 25... (alza.cz)

Podobné produkty ako Mission Šipky Steel Axiom - M1 - 25g (216330) , Bull's šipky steel mission - 23g (50430)

Mission Šipky Steel Nero - M1 - 21g (216345)

Mission Šipky Steel Nero - M1 - 21g (216345)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 21 g, určené pro sisalový terč, materiál: wolfram, 3 ks v balení Chcete mít každý šipkařský turnaj pod kontrolou? Pak se vám určitě zalíbí šipky Mission Šipky z kategorie steeltip se chlubí ocelovým hrotem, jenž lze používat pouze pro klasické terče ze sisalových vláken. Jestliže dojde k otupení hrotu, stačí jej obrousit. Tělo šipky, jehož materiálem je wolfram, si zamilují i ti nejnáročnější hráči, kterým pomáhá při soutěži s jakýmkoliv profesionálem. Nesmíte zapomenout na to, že produkt je určen pouze pro sisalový terč. V balení najdete 3 ks šipky a hmotnosti každého kusu činí 21 g. Na zvýšení pocitu neporazitelnosti a sebedůvěry se podílí i pěkný vzhled. Významné vlastnosti produktu Mission Šipky Steel Nero - M1 - 21g Šipky Mission pro ty, jež si oblíbili šipkový sport S ocelovým hrotem (steeltip) Wolframové tělo šipky ocení i ti nejnáročnější hráči Používejte jen pro sisalový terč V balení máte k dispozici 3 ks šipky Hmotnost... (alza.cz)

Podobné produkty ako Mission Šipky Steel Nero - M1 - 21g (216345) , Mission šipky steel rebus - m3 - 23g (216364)

Mission Šipky Steel Nero - M1 - 25g (216347)

Mission Šipky Steel Nero - M1 - 25g (216347)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 25 g, určené pro sisalový terč, materiál: wolfram, 3 ks v balení Toužíte vyhrávat na šipkařských turnajích? Pak se vám určitě zalíbí šipky Mission Šipky z kategorie steeltip jsou vyráběny s ocelovým hrotem, jenž je používán pouze pro klasické terče ze sisalových vláken. Pokud dojde po čase k otupení hrotu, navrátíte mu původní ostrost obroušením. Tělo šipky, k jehož výrobě se používá wolfram, je určeno i pro nejnáročnější hráče, kteří soutěží s těmi nejlepšími na velkých turnajích. Nesmíte zapomenout na to, že produkt je určen pouze pro sisalový terč. V balení naleznete 3 ks šipky, přičemž hmotnost každé z nich dosahuje 25 g. Elegantní vzhled se podílí na pocitu sebedůvěry. Významné funkce produktu Mission Šipky Steel Nero - M1 - 25g Šipky Mission pro ty, kteří milují šipkové turnaje S ocelovým hrotem (steeltip) Wolframové tělo šipky potěší i ty nejnáročnější hráče Používejte jen pro sisalový terč V balení naleznete 3 ks šipky Šipka... (alza.cz)

Podobné produkty ako Mission Šipky Steel Nero - M1 - 25g (216347) , Mission šipky steel rebus - m2 - 23g (216360)

Mission Šipky Steel Nightfall - M1 - 27g (230529)

Mission Šipky Steel Nightfall - M1 - 27g (230529)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 27 g, materiál: wolfram, 3 ks v balení, profesionální Chcete mít každý šipkařský turnaj pod kontrolou? V tom případě budete nadšeni z šipek Mission Šipky z kategorie steeltip se vyrábí s ocelovým hrotem, jenž se hodí pro klasický terč ze sisalových vláken. Stane-li se, že se hrot otupí, jednoduše jej obrousíte a navrátíte mu tak jeho ostrost. Tělo šipky, jehož materiálem je wolfram, si oblíbí i nejnáročnější hráči, kteří se i díky němu dokáží zviditelnit mezi ostatními soupeři. Se šipkami si přijdou na své nejen pokročilí, ale i profesionální hráči. Balení obsahuje 3 ks šipky a hmotnosti každého kusu činí 27 g. Krásný design pak zvyšuje vaši sebedůvěru. Podstatné parametry produktu Mission Šipky Steel Nightfall - M1 - 27g Šipky Mission pro ty, kteří rádi hrají šipky Osazení ocelovým hrotem (steeltip) Tělo šipky z wolframu je určeno pro ty nejnáročnější hráče Ocení ji pokročilí a profesionální hráči V balení máte k dispozici 3 ks... (alza.cz)

Podobné produkty ako Mission Šipky Steel Nightfall - M1 - 27g (230529) , Bull's šipky steel mamba 97 m1 - 23g (156738)

Mission Šipky Steel Nightfall - M1 - 25g (230528)

Mission Šipky Steel Nightfall - M1 - 25g (230528)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 25 g, materiál: wolfram, 3 ks v balení, profesionální Přejete si být při šipkařském turnaji tím nejlepším hráčem? V tom případě pro vás budou vhodné šipky Mission Šipky z kategorie steeltip disponují ocelovým hrotem, jenž slouží pro klasické terče ze sisalových vláken. Ztupenému hrotu lze navrátit ostrost obroušením. Tělo šipky, jehož materiálem je wolfram, je určeno i pro nejnáročnější hráče, kterým pomáhá při soutěži s jakýmkoliv profesionálem. Šipky ocení jak ti pokročilejší, tak i profesionální hráči. V balení dostáváte 3 ks šipky, přičemž hmotnost každé z nich dosahuje 25 g. Krásný design pak zvyšuje vaši sebedůvěru. Rozhodující přednosti produktu Mission Šipky Steel Nightfall - M1 - 25g Šipky Mission pro milovníky šipkového sportu S ocelovým hrotem (steeltip) Wolframové tělo šipky je ideální pro ty nejnáročnější hráče Potěší pokročilé i profesionální hráče V balení očekávejte 3 ks šipky Hmotnost šipky dosahuje 25 g Krásné... (alza.cz)

Podobné produkty ako Mission Šipky Steel Nightfall - M1 - 25g (230528) , Mission šipky steel nero - m1 - 25g (216347)

Mission Šipky Steel Chiron - M1 - 26g (290105)

Mission Šipky Steel Chiron - M1 - 26g (290105)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 26 g, materiál: wolfram, 3 ks v balení, profesionální Toužíte při šipkařských turnajích po vítězné hře? Pak vám určitě přijdou vhod šipky Mission Šipky z kategorie steeltip se chlubí ocelovým hrotem, jenž se používá pro klasické terče ze sisalových vláken. Otupenému hrotu kdykoliv navrátíte ostrost jeho obroušením. Tělo šipky, k jehož výrobě se používá wolfram, se hodí i pro ty nejnáročnější hráče, kteří i s jeho pomocí vítězí nad profesionály. Šipky si oblíbí nejen pokročilí, ale i profesionální hráči. V balení očekávejte 3 ks šipky, přičemž každá z nich disponuje hmotností 26 g. Elegantní design přispěje k vaší sebedůvěře. Zásadní funkce produktu Mission Šipky Steel Chiron - M1 - 26g Šipky Mission pro ty, kteří rádi hrají šipky S ocelovým hrotem (steeltip) Wolframové tělo šipky je ideální pro ty nejnáročnější hráče Ocení ji pokročilí a profesionální hráči V balení naleznete 3 ks šipky Šipka váží 26 g Moderní design a neotřelý... (alza.cz)

Podobné produkty ako Mission Šipky Steel Chiron - M1 - 26g (290105) , Mission šipky steel nightfall - m1 - 27g (230529)

Mission Šipky Steel Paradox - M1 - 25g (290113)

Mission Šipky Steel Paradox - M1 - 25g (290113)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 25 g, materiál: wolfram, 3 ks v balení, profesionální Přejete si být při šipkařském turnaji tím nejlepším hráčem? V tom případě budete nadšeni z šipek Mission Šipky z kategorie steeltip jsou opatřeny ocelovým hrotem, jenž lze používat pouze pro klasické terče ze sisalových vláken. Obroušením lze navrátit původní ostrost otupenému hrotu. Tělo šipky, vytvořené z wolframu, je oblíbené u těch nejnáročnějších hráčů, kteří se i díky němu dokáží zviditelnit mezi ostatními soupeři. Šipky si oblíbí jak ti pokročilejší, tak i profesionální hráči. V balení očekávejte 3 ks šipky, přičemž každý kus disponuje hmotností 25 g. Krásný design pak zvyšuje vaši sebedůvěru. Stěžejní parametry produktu Mission Šipky Steel Paradox - M1 - 25g Šipky Mission pro ty, kteří milují šipkový sport Ocelový hrot (steeltip) Tělo šipky z wolframu pro ty nejnáročnější hráče Určené pro pokročilé a profesionální hráče V balení máte k dispozici 3 ks šipky Šipka váží 25 g... (alza.cz)

Podobné produkty ako Mission Šipky Steel Paradox - M1 - 25g (290113) , Mission šipky steel paradox - m1 - 25g (290113)

Mission Šipky Steel Kuro - M1 - 26g (216305)

Mission Šipky Steel Kuro - M1 - 26g (216305)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 26 g, určené pro sisalový terč, materiál: wolfram, 3 ks v balení Toužíte vyhrávat na šipkařských turnajích? V tom případě vás potěší šipky Mission Šipky z kategorie steeltip se dodávají s ocelovým hrotem, jenž slouží pro klasický terč ze sisalových vláken. Jestliže dojde k otupení hrotu, stačí jej obrousit. Tělo šipky, vytvořené z wolframu, potěší i nejnáročnější hráče, kteří i s jeho pomocí vítězí nad profesionály. Nesmíte zapomínat na to, že produkt slouží jen pro sisalový terč. V balení očekávejte 3 ks šipky, přičemž každá z nich disponuje hmotností 26 g. Hezký vzhled vám navíc dodá sebedůvěru a pocit neporazitelnosti. Zajímavé vlastnosti produktu Mission Šipky Steel Kuro - M1 - 26g Šipky Mission pro ty, kteří rádi hrají šipky Osazení ocelovým hrotem (steeltip) Wolframové tělo šipky je vhodné pro ty nejnáročnější hráče Vhodné pouze pro sisalový terč V balení máte k dispozici 3 ks šipky Hmotnost šipky činí 26 g Skvělé provedení a... (alza.cz)

Podobné produkty ako Mission Šipky Steel Kuro - M1 - 26g (216305) , Mission šipky steel kuro - m1 - 26g (216305)

Bull's Šipky Steel Mission - 23g (50430)

Bull's Šipky Steel Mission - 23g (50430)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 23 g, materiál: mosaz, 3 ks v balení Chcete mít hru se šipkami pod kontrolou? Pak zajisté oceníte šipky Bull's Šipky z kategorie steeltip jsou opatřeny ocelovým hrotem určeným pro klasické terče ze sisalových vláken. Časem se hrot otupí, potom jej jednoduše obrousíte a zase se může chlubit svou ostrostí. Tělo šipky, k jehož výrobě posloužila mosaz, výborně padne do ruky, a tak vám pomůže k výhře. Šipky využijí začátečníci i pokročilí hráči. V balení naleznete 3 ks šipky, přičemž hmotnost každého kusu dosahuje 23 g. Na zvýšení sebedůvěry má poté vliv i pěkný design. Zajímavé přednosti produktu Bull's Šipky Steel Mission - 23g Šipky Bull's pro ty, kteří rádi hrají šipky Ocelový hrot (steeltip) Tělo šipky z mosazi pro pohodovou hru Vhodné pro začínající i pokročilé hráče V balení máte k dispozici 3 ks šipky Hmotnost šipky činí 23 g Moderní design a neotřelý vzhled šipek Bull's (alza.cz)

Podobné produkty ako Bull's Šipky Steel Mission - 23g (50430) , Mission šipky steel nightfall - m1 - 25g (230528)

Šipky Mission steel Ardent M1 23g, brass (18014)

Šipky Mission steel Ardent M1 23g, brass (18014)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 23 g, určené pro sisalový a papírový terč, materiál: mosaz, 3 ks v balení Toužíte vyhrávat na šipkařských turnajích? Pak vám určitě přijdou vhod šipky Mission Šipky z kategorie steeltip se prodávají s ocelovým hrotem, jenž je používán pouze pro klasické terče ze sisalových vláken. Po čase je možné tento hrot obrousit a navrátit mu tak jeho původní vlastnosti. Tělo šipky, jehož materiálem je mosaz, určitě pro perfektní držení přispěje k výborným výsledkům ve hře. Je nezbytné myslet na to, že produkt je určený pouze pro sisalový a papírový terč. Šipky dokáží ocenit začátečníci i pokročilí hráči. V balení se nachází 3 ks šipky, přičemž každá z nich váží 23 g. Na zvýšení sebedůvěry má poté vliv i pěkný design. Zajímavé vlastnosti produktu Šipky Mission steel Ardent M1 23g, brass Šipky Mission pro ty, kteří milují šipkové turnaje Ocelový hrot (steeltip) Tělo šipky z mosazi přispěje k pohodlné hře Ideální pro sisalový a papírový terč... (alza.cz)

Podobné produkty ako Šipky Mission steel Ardent M1 23g, brass (18014) , Mission šipky steel nero - m1 - 21g (216345)

Mission Šipky Steel Komodo GX - M1 - 26g (289391)

Mission Šipky Steel Komodo GX - M1 - 26g (289391)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 26 g, materiál: wolfram, 3 ks v balení, profesionální Toužíte při šipkařských turnajích po vítězné hře? V tom případě budete nadšeni z šipek Mission Šipky z kategorie steeltip jsou osazeny ocelovým hrotem, jenž vám poslouží pro klasické terče ze sisalových vláken. Jestliže dojde k otupení hrotu, stačí jej obrousit. Tělo šipky, jehož materiálem je wolfram, je oblíbené u těch nejnáročnějších hráčů, kteří se tak ve velkých turnajích mohou postavit i proti profesionálům. Šipky si zamilují jak ti pokročilejší, tak i profesionální hráči. V balení najdete 3 ks šipky, přičemž hmotnost každé z nich dosahuje 26 g. Hezký vzhled vám navíc dodá sebedůvěru a pocit neporazitelnosti. Podstatné funkce produktu Mission Šipky Steel Komodo GX - M1 - 26g Šipky Mission pro ty, jež si oblíbili šipkový sport Osazení ocelovým hrotem (steeltip) Wolframové tělo šipky ocení i ti nejnáročnější hráči Určené pro pokročilé a profesionální hráče V balení očekávejte... (alza.cz)

Podobné produkty ako Mission Šipky Steel Komodo GX - M1 - 26g (289391) , Mission šipky steel chiron - m1 - 26g (290105)

Šipky Mission steel Voltex M1, 23g silver brass (18908)

Šipky Mission steel Voltex M1, 23g silver brass (18908)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 23 g, materiál: mosaz, 3 ks v balení Chcete mít hru se šipkami pod kontrolou? Pak se vám zalíbí šipky Mission Šipky z kategorie steeltip mají ocelový hrot, jenž slouží pro klasické terče ze sisalových vláken. Stane-li se, že se hrot otupí, jednoduše jej obrousíte a navrátíte mu tak jeho ostrost. Tělo šipky, jež je vyrobeno z mosazi, určitě pro perfektní držení přispěje k výborným výsledkům ve hře. Se šipkami si rádi zahrají začátečníci i zkušení hráči. V balení se nachází 3 ks šipky a hmotnost každé z nich činí 23 g. Elegantní vzhled se podílí na pocitu sebedůvěry. Významné funkce produktu Šipky Mission steel Voltex M1, 23g silver brass Šipky Mission pro ty, kteří rádi hrají šipky S ocelovým hrotem (steeltip) Tělo šipky z mosazi zaručí radost ze hry Hodí se pro pokročilé i začínající hráče V balení očekávejte 3 ks šipky Hmotnost šipky dosahuje 23 g Precizní provedení a netradiční vzhled šipek Mission (alza.cz)

Podobné produkty ako Šipky Mission steel Voltex M1, 23g silver brass (18908) , Mission šipky steel axiom - m1 - 25g (216330)

Šipky Mission steel Paradox M1, 23g straight, 90% wolfram (18893)

Šipky Mission steel Paradox M1, 23g straight, 90% wolfram (18893)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 23 g, určené pro sisalový a papírový terč, materiál: wolfram, 3 ks v balení, profesionální Toužíte při šipkařských turnajích po vítězné hře? V tom případě vás potěší šipky Mission Šipky z kategorie steeltip se chlubí ocelovým hrotem, jenž je používán pouze pro klasické terče ze sisalových vláken. Stane-li se, že se hrot otupí, jednoduše jej obrousíte a navrátíte mu tak jeho ostrost. Tělo šipky, k jehož výrobě se používá wolfram, je vhodné i pro nejnáročnější hráče, kteří i s jeho pomocí vítězí nad profesionály. Nezapomeňte na to, že produkt je možné používat výhradně pro sisalový a papírový terč. Šipky dokáží ocenit jak pokročilí, tak profíci. Balení nabízí 3 ks šipky, z nichž každá váží 23 g. Hezký vzhled vám navíc dodá sebedůvěru a pocit neporazitelnosti. Podstatné přednosti produktu Šipky Mission steel Paradox M1, 23g straight, 90% wolfram Šipky Mission pro ty, kteří milují šipkové turnaje Osazení ocelovým hrotem (steeltip) Tělo... (alza.cz)

Podobné produkty ako Šipky Mission steel Paradox M1, 23g straight, 90% wolfram (18893) , Šipky mission steel onza m1, 24g brass (18902)

Mission Šipky steel Jack Daniels Old No7, black and silver, 23g, 90% wolfram (19117)

Mission Šipky steel Jack Daniels Old No7, black and silver, 23g, 90% wolfram (19117)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 23 g, určené pro sisalový a papírový terč, materiál: wolfram, 3 ks v balení, profesionální Přejete si mít při šipkařském turnaji vítězství v kapse? V tom případě pro vás budou vhodné šipky Mission Šipky z kategorie steeltip mají k dispozici ocelový hrot, jenž můžete využívat pro klasické terče ze sisalových vláken. Stane-li se, že se hrot otupí, jednoduše jej obrousíte a navrátíte mu tak jeho ostrost. Tělo šipky, jehož materiálem je wolfram, si zamilují i ti nejnáročnější hráči, kterým pomáhá při soutěži s jakýmkoliv profesionálem. Je nezbytné myslet na to, že produkt je určený pouze pro sisalový a papírový terč. Šipky ocení jak všichni pokročilí tak i profesionální hráči. Balení nabízí 3 ks šipky, přičemž každý kus disponuje hmotností 23 g. Na zvýšení pocitu neporazitelnosti a sebedůvěry se podílí i pěkný vzhled. Důležité funkce produktu Mission Šipky steel Jack Daniels Old No7, black and silver, 23g, 90% wolfram Šipky Mission pro... (alza.cz)

Podobné produkty ako Mission Šipky steel Jack Daniels Old No7, black and silver, 23g, 90% wolfram (19117) , Mission šipky steel komodo gx - m1 - 26g (289391)

Šipky Mission steel Spiro 23g, M1, straight, 90% wolfram (18859)

Šipky Mission steel Spiro 23g, M1, straight, 90% wolfram (18859)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 23 g, materiál: wolfram, 3 ks v balení, profesionální Přejete si mít při šipkařském turnaji vítězství v kapse? Pak vám určitě přijdou vhod šipky Mission Šipky z kategorie steeltip disponují ocelovým hrotem, jenž je možné používat pro klasické terče ze sisalových vláken. Pokud dojde po čase k otupení hrotu, navrátíte mu původní ostrost obroušením. Tělo šipky, vyrobené z wolframu, potěší i nejnáročnější hráče, kteří se tak ve velkých turnajích mohou postavit i proti profesionálům. Na své si přijdou jak ti pokročilejší, tak i profesionální hráči. Balení obsahuje 3 ks šipky, přičemž každý kus disponuje hmotností 23 g. Krásný design pak zvyšuje vaši sebedůvěru. Rozhodující funkce produktu Šipky Mission steel Spiro 23g, M1, straight, 90% wolfram Šipky Mission pro ty, jež si oblíbili šipkový sport Ocelový hrot (steeltip) Tělo šipky z wolframu uspokojí i ty nejnáročnější Pro pokročilé a profesionální hráče V balení naleznete 3 ks šipky... (alza.cz)

Podobné produkty ako Šipky Mission steel Spiro 23g, M1, straight, 90% wolfram (18859) , Šipky mission steel nightfall m3 23g, 90% wolfram (17979)

Mission Šipky Steel Axiom - M3 - 25g (216337)

Mission Šipky Steel Axiom - M3 - 25g (216337)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 25 g, určené pro sisalový terč, materiál: wolfram, 3 ks v balení Rozhodli jste se vzít hru se šipkami do vlastních rukou? V tom případě se vám budou hodit šipky Mission Šipky z kategorie steeltip mají k dispozici ocelový hrot určeným pro klasické terče ze sisalových vláken. Stane-li se, že se hrot otupí, jednoduše jej obrousíte a navrátíte mu tak jeho ostrost. Tělo šipky, na jehož výrobu se používá wolfram, si zamilují i ti nejnáročnější hráči, a tak vám nic nebude bránit postavit se jakémukoliv profíkovi. Je třeba pamatovat na to, že produkt lze použít pouze pro sisalový terč. Balení nabízí 3 ks šipky, přičemž každá z nich váží 25 g. Díky elegantnímu vzhledu pak budete mít pocit neporazitelnosti. Zásadní funkce produktu Mission Šipky Steel Axiom - M3 - 25g Šipky Mission pro milovníky šipkového sportu Osazení ocelovým hrotem (steeltip) Wolframové tělo šipky potěší i ty nejnáročnější hráče Vhodné pouze pro sisalový terč V balení... (alza.cz)

Podobné produkty ako Mission Šipky Steel Axiom - M3 - 25g (216337) , Šipky mission steel spirit m6 23g, 90% wolfram (17995)

Mission Šipky Steel Axiom - M2 - 26g (216334)

Mission Šipky Steel Axiom - M2 - 26g (216334)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 26 g, určené pro sisalový terč, materiál: wolfram, 3 ks v balení Chcete si při hře se šipkami pořádně zahrát? V tom případě vás potěší šipky Mission Šipky z kategorie steeltip se vyrábí s ocelovým hrotem, jenž slouží pro klasický terč ze sisalových vláken. Pokud se hrot otupí, je možné jej obrousit, aby byl znovu ostrý. Tělo šipky, vyrobené z wolframu, je určeno i pro nejnáročnější hráče, a tak vám nic nebude bránit postavit se jakémukoliv profíkovi. Pamatujte na to, že produkt je vhodný výhradně pro sisalový terč. V balení máte k dispozici 3 ks šipky, přičemž každá z nich váží 26 g. Moderní design jistě přispěje k pocitu neporazitelnosti. Stěžejní parametry produktu Mission Šipky Steel Axiom - M2 - 26g Šipky Mission pro ty, kteří milují šipkové turnaje Ocelový hrot (steeltip) Tělo šipky z wolframu uspokojí i ty nejnáročnější Hodí se jen pro sisalový terč V balení najdete 3 ks šipky Hmotnost šipky dosahuje 26 g Elegantní vzhled a... (alza.cz)

Podobné produkty ako Mission Šipky Steel Axiom - M2 - 26g (216334) , Šipky mission steel spirit m1 25g, 90% wolfram (17993)

Mission Šipky Steel Nero - M2 - 26g (216350)

Mission Šipky Steel Nero - M2 - 26g (216350)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 26 g, určené pro sisalový terč, materiál: wolfram, 3 ks v balení Chcete vyniknout na šipkařském turnaji? V tom případě by vaší pozornosti neměly uniknout šipky Mission Šipky z kategorie steeltip mají k dispozici ocelový hrot, jenž můžete využívat pro klasické terče ze sisalových vláken. Obroušením lze navrátit původní ostrost otupenému hrotu. Tělo šipky, k jehož výrobě se používá wolfram, je oblíbené u těch nejnáročnějších hráčů, kteří soutěží s těmi nejlepšími na velkých turnajích. Nezapomeňte na to, že produkt je možné používat výhradně pro sisalový terč. Balení nabízí 3 ks šipky a hmotnosti každého kusu činí 26 g. Moderní design vám navíc dodá pocit neporazitelnosti. Klíčové funkce produktu Mission Šipky Steel Nero - M2 - 26g Šipky Mission pro milovníky šipkového sportu Osazení ocelovým hrotem (steeltip) Tělo šipky z wolframu uspokojí i ty nejnáročnější Ideální pro sisalový terč Balení obsahuje 3 ks šipky Hmotnost šipky činí 26 g... (alza.cz)

Podobné produkty ako Mission Šipky Steel Nero - M2 - 26g (216350) , Šipky mission steel nero m3 23g, black, 90% wolfram (18007)

Mission Šipky Steel Nero - M3 - 25g (216353)

Mission Šipky Steel Nero - M3 - 25g (216353)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 25 g, určené pro sisalový terč, materiál: wolfram, 3 ks v balení Přejete si mít při šipkařském turnaji vítězství v kapse? Pak vás zajisté nadchnou šipky Mission Šipky z kategorie steeltip mají ocelový hrot, jenž je možné používat pro klasické terče ze sisalových vláken. Po otupení hrotu je možné jej obrousit a znovu tak navrátit jeho ostrost. Tělo šipky, jehož materiálem je wolfram, je oblíbené u těch nejnáročnějších hráčů, kteří se nemusí díky němu obávat ani velkých turnajů. Je potřeba myslet na to, že produkt se hodí výhradně pro sisalový terč. V balení máte k dispozici 3 ks šipky, přičemž každý kus váží 25 g. Elegantní design přispěje k vaší sebedůvěře. Základní přednosti produktu Mission Šipky Steel Nero - M3 - 25g Šipky Mission pro ty, kteří rádi hrají šipky Ocelový hrot (steeltip) Tělo šipky z wolframu pro ty nejnáročnější hráče Slouží pouze pro sisalový terč Balení obsahuje 3 ks šipky Šipka disponuje hmotností 25 g Elegantní... (alza.cz)

Podobné produkty ako Mission Šipky Steel Nero - M3 - 25g (216353) , Šipky mission steel chiron m2, 23g curved, 90% wolfram (18890)

Mission Šipky Steel Spirit - M6 - 21g (216378)

Mission Šipky Steel Spirit - M6 - 21g (216378)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 21 g, určené pro sisalový terč, materiál: wolfram, 3 ks v balení Chcete si při hře se šipkami pořádně zahrát? V tom případě by vaší pozornosti neměly uniknout šipky Mission Šipky z kategorie steeltip se prodávají s ocelovým hrotem, jenž je používán pouze pro klasické terče ze sisalových vláken. Po čase je možné tento hrot obrousit a navrátit mu tak jeho původní vlastnosti. Tělo šipky, vyrobené z wolframu, si zamilují i ti nejnáročnější hráči, kteří dokáží na turnajích ostatním vytřít zrak. Nesmíte zapomínat na to, že produkt slouží jen pro sisalový terč. V balení máte k dispozici 3 ks šipky, přičemž hmotnost každého kusu dosahuje 21 g. Elegantní design přispěje k vaší sebedůvěře. Podstatné funkce produktu Mission Šipky Steel Spirit - M6 - 21g Šipky Mission pro vyznavače šipkového sportu S ocelovým hrotem (steeltip) Tělo šipky z wolframu pro ty nejnáročnější hráče Vhodné pouze pro sisalový terč V balení očekávejte 3 ks šipky U šipky... (alza.cz)

Podobné produkty ako Mission Šipky Steel Spirit - M6 - 21g (216378) , Šipky mission steel kuro m2 23g, black, 95% wolfram (17996)

Mission Šipky Steel Rebus - M4 - 22g (216366)

Mission Šipky Steel Rebus - M4 - 22g (216366)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 22 g, určené pro sisalový terč, materiál: wolfram, 3 ks v balení Chcete mít každý šipkařský turnaj pod kontrolou? V tom případě by vaší pozornosti neměly uniknout šipky Mission Šipky z kategorie steeltip mají ocelový hrot určeným pro klasické terče ze sisalových vláken. Obroušením lze navrátit původní ostrost otupenému hrotu. Tělo šipky, vytvořené z wolframu, je určeno i pro ty nejnáročnější hráče, kterým pomáhá při soutěži s jakýmkoliv profesionálem. Nezapomeňte na to, že produkt je možné používat výhradně pro sisalový terč. Balení obsahuje 3 ks šipky, přičemž každá z nich váží 22 g. Elegantní vzhled se podílí na pocitu sebedůvěry. Rozhodující vlastnosti produktu Mission Šipky Steel Rebus - M4 - 22g Šipky Mission pro ty, kteří rádi hrají šipky Ocelový hrot (steeltip) Wolframové tělo šipky potěší i ty nejnáročnější hráče Hodí se jen pro sisalový terč Balení obsahuje 3 ks šipky Hmotnost šipky činí 22 g Krásné provedení a netradiční... (alza.cz)

Podobné produkty ako Mission Šipky Steel Rebus - M4 - 22g (216366)

Mission Šipky Steel Nero - M3 - 21g (216351)

Mission Šipky Steel Nero - M3 - 21g (216351)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 21 g, určené pro sisalový terč, materiál: wolfram, 3 ks v balení Těšíte se, že bude při šipkařských turnajích vítězství vaše? Pak se vám zalíbí šipky Mission Šipky z kategorie steeltip se vyrábí s ocelovým hrotem, jenž slouží pro klasické terče ze sisalových vláken. Pokud se hrot otupí, je možné jej obrousit, aby byl znovu ostrý. Tělo šipky, jehož materiálem je wolfram, si zamilují i ti nejnáročnější hráči, kteří i s jeho pomocí vítězí nad profesionály. Nesmíte zapomenout na to, že produkt je určen pouze pro sisalový terč. V balení najdete 3 ks šipky, z nichž každá váží 21 g. Elegantní design přispěje k vaší sebedůvěře. Podstatné funkce produktu Mission Šipky Steel Nero - M3 - 21g Šipky Mission pro vyznavače šipkového sportu S ocelovým hrotem (steeltip) Wolframové tělo šipky je vhodné pro ty nejnáročnější hráče Určené pouze pro sisalový terč V balení naleznete 3 ks šipky Šipka disponuje hmotností 21 g Moderní design a neotřelý vzhled... (alza.cz)

Podobné produkty ako Mission Šipky Steel Nero - M3 - 21g (216351)

Mission Šipky Steel Axiom - M4 - 26g (216341)

Mission Šipky Steel Axiom - M4 - 26g (216341)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 26 g, určené pro sisalový terč, materiál: wolfram, 3 ks v balení Těšíte se, že bude při šipkařských turnajích vítězství vaše? V tom případě pro vás budou vhodné šipky Mission Šipky z kategorie steeltip se prodávají s ocelovým hrotem, jenž můžete využívat pro klasické terče ze sisalových vláken. Časem se hrot otupí, potom jej jednoduše obrousíte a zase se může chlubit svou ostrostí. Tělo šipky, vyrobené z wolframu, je oblíbené u těch nejnáročnějších hráčů, kteří dokáží na turnajích ostatním vytřít zrak. Je nezbytné myslet na to, že produkt je určený pouze pro sisalový terč. Balení obsahuje 3 ks šipky, z nichž každá váží 26 g. Na zvýšení sebedůvěry má poté vliv i pěkný design. Důležité vlastnosti produktu Mission Šipky Steel Axiom - M4 - 26g Šipky Mission pro milovníky šipkového sportu Ocelový hrot (steeltip) Tělo šipky z wolframu pro ty nejnáročnější hráče Používejte jen pro sisalový terč V balení naleznete 3 ks šipky Šipka disponuje... (alza.cz)

Podobné produkty ako Mission Šipky Steel Axiom - M4 - 26g (216341)

Mission Šipky Steel Nero - M4 - 26g (216356)

Mission Šipky Steel Nero - M4 - 26g (216356)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 26 g, určené pro sisalový terč, materiál: wolfram, 3 ks v balení Chcete si při hře se šipkami pořádně zahrát? Pak si určitě zamilujete šipky Mission Šipky z kategorie steeltip disponují ocelovým hrotem, jenž využijete pro klasický terč ze sisalových vláken. Pokud se hrot otupí, je možné jej obrousit, aby byl znovu ostrý. Tělo šipky, zhotovené z wolframu, si oblíbí i nejnáročnější hráči, kteří se nemusí díky němu obávat ani velkých turnajů. Nesmíte zapomenout na to, že produkt je určen pouze pro sisalový terč. V balení dostáváte 3 ks šipky a hmotnost každé z nich činí 26 g. Krásný design pak zvyšuje vaši sebedůvěru. Nejdůležitější funkce produktu Mission Šipky Steel Nero - M4 - 26g Šipky Mission pro ty, kteří milují šipkový sport Osazení ocelovým hrotem (steeltip) Tělo šipky z wolframu pro ty nejnáročnější hráče Vhodné pouze pro sisalový terč V balení máte k dispozici 3 ks šipky Šipka má hmotnost 26 g Krásné provedení a netradiční... (alza.cz)

Podobné produkty ako Mission Šipky Steel Nero - M4 - 26g (216356)

Mission Šipky Steel Axiom - M2 - 24g (216333)

Mission Šipky Steel Axiom - M2 - 24g (216333)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 24 g, určené pro sisalový terč, materiál: wolfram, 3 ks v balení Chcete vyniknout na šipkařském turnaji? Pak vám určitě přijdou vhod šipky Mission Šipky z kategorie steeltip jsou zhotoveny s ocelovým hrotem, jenž se hodí pro klasický terč ze sisalových vláken. Stane-li se, že se hrot otupí, jednoduše jej obrousíte a navrátíte mu tak jeho ostrost. Tělo šipky, zhotovené z wolframu, si zamilují i ti nejnáročnější hráči, kteří se nebojí soutěžit i na mezinárodních soutěžích. Nesmíte zapomínat na to, že produkt slouží jen pro sisalový terč. V balení najdete 3 ks šipky, přičemž hmotnost každé z nich dosahuje 24 g. Na zvýšení pocitu neporazitelnosti a sebedůvěry se podílí i pěkný vzhled. Rozhodující funkce produktu Mission Šipky Steel Axiom - M2 - 24g Šipky Mission pro vyznavače šipkového sportu S ocelovým hrotem (steeltip) Wolframové tělo šipky je vhodné pro ty nejnáročnější hráče Určené pouze pro sisalový terč V balení máte k dispozici 3... (alza.cz)

Podobné produkty ako Mission Šipky Steel Axiom - M2 - 24g (216333)

Mission Šipky Steel Nero - M4 - 24g (216355)

Mission Šipky Steel Nero - M4 - 24g (216355)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 24 g, určené pro sisalový terč, materiál: wolfram, 3 ks v balení Toužíte udělat při hře se šipkami dojem? Pak se vám zalíbí šipky Mission Šipky z kategorie steeltip jsou osazeny ocelovým hrotem, jenž se používá pro klasické terče ze sisalových vláken. Jestliže dojde k otupení hrotu, stačí jej obrousit. Tělo šipky, jež se vyrábí z wolframu, uspokojí i ty nejnáročnější hráče, kteří se i díky němu dokáží zviditelnit mezi ostatními soupeři. Je třeba pamatovat na to, že produkt lze použít pouze pro sisalový terč. V balení dostanete 3 ks šipky, přičemž každá z nich disponuje hmotností 24 g. Díky modernímu designu se zvýší vaše sebedůvěra. Nejdůležitější funkce produktu Mission Šipky Steel Nero - M4 - 24g Šipky Mission pro ty, kteří milují šipkové turnaje Osazení ocelovým hrotem (steeltip) Wolframové tělo šipky ocení i ti nejnáročnější hráči Ideální pro sisalový terč V balení najdete 3 ks šipky Šipka váží 24 g Elegantní vzhled a precizní... (alza.cz)

Podobné produkty ako Mission Šipky Steel Nero - M4 - 24g (216355)

Mission Šipky Steel Nightfall - M4 - 22g (230535)

Mission Šipky Steel Nightfall - M4 - 22g (230535)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 22 g, materiál: wolfram, 3 ks v balení, profesionální Toužíte se předvést na šipkařském turnaji? Pak se vám určitě zalíbí šipky Mission Šipky z kategorie steeltip mají k dispozici ocelový hrot, jenž je používán pouze pro klasické terče ze sisalových vláken. Stane-li se, že se hrot otupí, jednoduše jej obrousíte a navrátíte mu tak jeho ostrost. Tělo šipky, na jehož výrobu se používá wolfram, ocení i ti nejnáročnější hráči, a tak vám nic nebude bránit postavit se jakémukoliv profíkovi. Se šipkami si přijdou na své jak pokročilí, tak profesionální hráči. V balení najdete 3 ks šipky, přičemž každá z nich váží 22 g. K pocitu neporazitelnosti a sebedůvěry pak přispívá i moderní design. Důležité vlastnosti produktu Mission Šipky Steel Nightfall - M4 - 22g Šipky Mission pro vyznavače šipkového sportu Osazení ocelovým hrotem (steeltip) Wolframové tělo šipky je ideální pro ty nejnáročnější hráče Určené pro pokročilé a profesionální hráče V... (alza.cz)

Podobné produkty ako Mission Šipky Steel Nightfall - M4 - 22g (230535)

Mission Šipky Steel Kronos - M3 - 26g (216297)

Mission Šipky Steel Kronos - M3 - 26g (216297)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 26 g, materiál: wolfram, 3 ks v balení Chcete mít každý šipkařský turnaj pod kontrolou? V tom případě vás potěší šipky Mission Šipky z kategorie steeltip se prodávají s ocelovým hrotem určeným pro klasický terč ze sisalových vláken. Po čase je možné tento hrot obrousit a navrátit mu tak jeho původní vlastnosti. Tělo šipky, k jehož výrobě byl použit wolfram, ocení i ti nejnáročnější hráči, kteří díky němu vítězí na turnaji nad ostatními. V balení najdete 3 ks šipky, přičemž hmotnost každé z nich dosahuje 26 g. Na zvýšení pocitu neporazitelnosti a sebedůvěry se podílí i pěkný vzhled. Stěžejní vlastnosti produktu Mission Šipky Steel Kronos - M3 - 26g Šipky Mission pro milovníky šipkového sportu S ocelovým hrotem (steeltip) Wolframové tělo šipky je vhodné pro ty nejnáročnější hráče V balení máte k dispozici 3 ks šipky Šipka disponuje hmotností 26 g Precizní provedení a netradiční vzhled šipek Mission (alza.cz)

Podobné produkty ako Mission Šipky Steel Kronos - M3 - 26g (216297)

Mission Šipky Steel Rebus - M2 - 21g (216359)

Mission Šipky Steel Rebus - M2 - 21g (216359)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 21 g, určené pro sisalový terč, materiál: wolfram, 3 ks v balení Chystáte se na šipkařský turnaj? V tom případě by vaší pozornosti neměly uniknout šipky Mission Šipky z kategorie steeltip se chlubí ocelovým hrotem určeným pro klasické terče ze sisalových vláken. Časem se hrot otupí, potom jej jednoduše obrousíte a zase se může chlubit svou ostrostí. Tělo šipky, k jehož výrobě byl použit wolfram, je určeno i pro nejnáročnější hráče, kteří soutěží s těmi nejlepšími na velkých turnajích. Pamatujte na to, že produkt je vhodný výhradně pro sisalový terč. V balení se nachází 3 ks šipky, přičemž každá z nich váží 21 g. Díky elegantnímu vzhledu pak budete mít pocit neporazitelnosti. Podstatné přednosti produktu Mission Šipky Steel Rebus - M2 - 21g Šipky Mission pro milovníky šipkového sportu S ocelovým hrotem (steeltip) Wolframové tělo šipky ocení i ti nejnáročnější hráči Slouží pouze pro sisalový terč V balení máte k dispozici 3 ks šipky... (alza.cz)

Podobné produkty ako Mission Šipky Steel Rebus - M2 - 21g (216359)

Mission Šipky Steel Rebus - M2 - 25g (216361)

Mission Šipky Steel Rebus - M2 - 25g (216361)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 25 g, určené pro sisalový terč, materiál: wolfram, 3 ks v balení Chystáte se na šipkařský turnaj? Pak se vám určitě zalíbí šipky Mission Šipky z kategorie steeltip se dodávají s ocelovým hrotem určeným pro klasický terč ze sisalových vláken. Jestliže se vám otupí hrot, můžete mu navrátil ostrost obroušením. Tělo šipky, k jehož výrobě se používá wolfram, potěší i nejnáročnější hráče, kteří dokáží na turnajích ostatním vytřít zrak. Je potřeba nezapomenout na to, že produkt slouží výhradně pro sisalový terč. V balení dostáváte 3 ks šipky a hmotnost každé z nich činí 25 g. Krásný vzhled se pak podílí na pocitu neporazitelnosti. Hlavní přednosti produktu Mission Šipky Steel Rebus - M2 - 25g Šipky Mission pro ty, jež si oblíbili šipkový sport S ocelovým hrotem (steeltip) Wolframové tělo šipky je vhodné pro ty nejnáročnější hráče Ideální pro sisalový terč V balení naleznete 3 ks šipky Hmotnost šipky činí 25 g Moderní design a neotřelý... (alza.cz)

Podobné produkty ako Mission Šipky Steel Rebus - M2 - 25g (216361)

Mission Šipky Steel Kuro - M2 - 21g (216306)

Mission Šipky Steel Kuro - M2 - 21g (216306)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 21 g, určené pro sisalový terč, materiál: wolfram, 3 ks v balení Chcete si při hře se šipkami pořádně zahrát? V tom případě pro vás budou vhodné šipky Mission Šipky z kategorie steeltip jsou opatřeny ocelovým hrotem, jenž se používá pro klasické terče ze sisalových vláken. Dojde-li k otupení hrotu, obroušením mu navrátíte jeho původní ostrost. Tělo šipky, k jehož výrobě byl použit wolfram, potěší i nejnáročnější hráče, kteří soutěží s těmi nejlepšími na velkých turnajích. Nezapomeňte na to, že produkt je možné používat výhradně pro sisalový terč. V balení naleznete 3 ks šipky, přičemž každý kus váží 21 g. Elegantní vzhled se podílí na pocitu sebedůvěry. Významné přednosti produktu Mission Šipky Steel Kuro - M2 - 21g Šipky Mission pro ty, jež si oblíbili šipkový sport S ocelovým hrotem (steeltip) Tělo šipky z wolframu pro ty nejnáročnější hráče Hodí se jen pro sisalový terč V balení máte k dispozici 3 ks šipky Šipka disponuje... (alza.cz)

Podobné produkty ako Mission Šipky Steel Kuro - M2 - 21g (216306)

Mission Šipky Steel Spirit - M3 - 26g (216377)

Mission Šipky Steel Spirit - M3 - 26g (216377)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 26 g, určené pro sisalový terč, materiál: wolfram, 3 ks v balení Toužíte udělat při hře se šipkami dojem? V tom případě si oblíbíte šipky Mission Šipky z kategorie steeltip se vyrábí s ocelovým hrotem, jenž je možné používat pro klasické terče ze sisalových vláken. Pokud dojde po čase k otupení hrotu, navrátíte mu původní ostrost obroušením. Tělo šipky, zhotovené z wolframu, je vhodné i pro nejnáročnější hráče, kteří se nemusí díky němu obávat ani velkých turnajů. Je třeba pamatovat na to, že produkt lze použít pouze pro sisalový terč. Balení nabízí 3 ks šipky, přičemž každý kus váží 26 g. Elegantní design přispěje k vaší sebedůvěře. Základní přednosti produktu Mission Šipky Steel Spirit - M3 - 26g Šipky Mission pro ty, jež si oblíbili šipkový sport Osazení ocelovým hrotem (steeltip) Wolframové tělo šipky potěší i ty nejnáročnější hráče Využívejte pouze pro sisalový terč V balení máte k dispozici 3 ks šipky Šipka váží 26 g Moderní... (alza.cz)

Podobné produkty ako Mission Šipky Steel Spirit - M3 - 26g (216377)

Mission Šipky Steel Force - M26 - 25g (216405)

Mission Šipky Steel Force - M26 - 25g (216405)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 25 g, určené pro sisalový terč, materiál: wolfram, 3 ks v balení Těšíte se, že bude při šipkařských turnajích vítězství vaše? V tom případě budete nadšeni z šipek Mission Šipky z kategorie steeltip jsou vyráběny s ocelovým hrotem, jenž lze používat pouze pro klasické terče ze sisalových vláken. Ztupenému hrotu lze navrátit ostrost obroušením. Tělo šipky, jež se vyrábí z wolframu, je oblíbené u těch nejnáročnějších hráčů, kteří se i díky němu dokáží zviditelnit mezi ostatními soupeři. Nesmíte zapomenout na to, že produkt je určen pouze pro sisalový terč. V balení najdete 3 ks šipky, přičemž každý kus váží 25 g. Elegantní vzhled se podílí na pocitu sebedůvěry. Základní přednosti produktu Mission Šipky Steel Force - M26 - 25g Šipky Mission pro milovníky šipkového sportu Osazení ocelovým hrotem (steeltip) Wolframové tělo šipky ocení i ti nejnáročnější hráči Ideální pro sisalový terč V balení najdete 3 ks šipky Šipka váží 25 g Pěkný a... (alza.cz)

Podobné produkty ako Mission Šipky Steel Force - M26 - 25g (216405)

Mission Šipky Steel Paradox - M2 - 26g (290116)

Mission Šipky Steel Paradox - M2 - 26g (290116)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 26 g, materiál: wolfram, 3 ks v balení, profesionální Rozhodli jste se vzít hru se šipkami do vlastních rukou? Pak se vám zalíbí šipky Mission Šipky z kategorie steeltip jsou zhotoveny s ocelovým hrotem, jenž lze používat pouze pro klasické terče ze sisalových vláken. Jestliže se vám otupí hrot, můžete mu navrátil ostrost obroušením. Tělo šipky, zhotovené z wolframu, si zamilují i ti nejnáročnější hráči, kteří se i díky němu dokáží zviditelnit mezi ostatními soupeři. Šipky ocení nejen pokročilí, ale i profesionální hráči. V balení najdete 3 ks šipky, přičemž hmotnost každé z nich dosahuje 26 g. Elegantní vzhled se podílí na pocitu sebedůvěry. Nejdůležitější parametry produktu Mission Šipky Steel Paradox - M2 - 26g Šipky Mission pro vyznavače šipkového sportu Osazení ocelovým hrotem (steeltip) Tělo šipky z wolframu je určeno pro ty nejnáročnější hráče Určené pro pokročilé a profesionální hráče V balení očekávejte 3 ks šipky Šipka váží... (alza.cz)

Podobné produkty ako Mission Šipky Steel Paradox - M2 - 26g (290116)

Mission Šipky Steel Rebus - M3 - 25g (216365)

Mission Šipky Steel Rebus - M3 - 25g (216365)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 25 g, určené pro sisalový terč, materiál: wolfram, 3 ks v balení Chcete mít hru se šipkami pod kontrolou? Pak se vám zalíbí šipky Mission Šipky z kategorie steeltip mají ocelový hrot, jenž lze používat pouze pro klasické terče ze sisalových vláken. Obroušením lze navrátit původní ostrost otupenému hrotu. Tělo šipky, zhotovené z wolframu, potěší i nejnáročnější hráče, kteří se tak ve velkých turnajích mohou postavit i proti profesionálům. Nesmíte zapomínat na to, že produkt slouží jen pro sisalový terč. V balení najdete 3 ks šipky, přičemž každý kus disponuje hmotností 25 g. K pocitu neporazitelnosti a sebedůvěry pak přispívá i moderní design. Významné přednosti produktu Mission Šipky Steel Rebus - M3 - 25g Šipky Mission pro ty, kteří milují šipkový sport Osazení ocelovým hrotem (steeltip) Wolframové tělo šipky potěší i ty nejnáročnější hráče Slouží pouze pro sisalový terč V balení naleznete 3 ks šipky Šipka váží 25 g Pěkný a zajímavý... (alza.cz)

Podobné produkty ako Mission Šipky Steel Rebus - M3 - 25g (216365)

Mission Šipky Steel Rebus - M4 - 26g (216369)

Mission Šipky Steel Rebus - M4 - 26g (216369)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 26 g, určené pro sisalový terč, materiál: wolfram, 3 ks v balení Chcete mít hru se šipkami pod kontrolou? Pak si určitě zamilujete šipky Mission Šipky z kategorie steeltip se chlubí ocelovým hrotem, jenž využijete pro klasický terč ze sisalových vláken. Pokud se hrot otupí, je možné jej obrousit, aby byl znovu ostrý. Tělo šipky, zhotovené z wolframu, je vhodné i pro nejnáročnější hráče, kterým pomáhá při soutěži s jakýmkoliv profesionálem. Je nezbytné myslet na to, že produkt je vhodný pouze pro sisalový terč. V balení najdete 3 ks šipky a hmotnost každé z nich činí 26 g. Elegantní design přispěje k vaší sebedůvěře. Klíčové znaky produktu Mission Šipky Steel Rebus - M4 - 26g Šipky Mission pro ty, kteří milují šipkové turnaje Osazení ocelovým hrotem (steeltip) Tělo šipky z wolframu uspokojí i ty nejnáročnější Slouží pouze pro sisalový terč V balení naleznete 3 ks šipky Hmotnost šipky dosahuje 26 g Precizní provedení a netradiční... (alza.cz)

Podobné produkty ako Mission Šipky Steel Rebus - M4 - 26g (216369)

Mission Šipky Steel Solace - M2 - 25g (290145)

Mission Šipky Steel Solace - M2 - 25g (290145)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 25 g, materiál: mosaz, 3 ks v balení Toužíte vyhrávat na šipkařských turnajích? Pak vám určitě přijdou vhod šipky Mission Šipky z kategorie steeltip mají k dispozici ocelový hrot, jenž je možné používat pro klasické terče ze sisalových vláken. Po čase je možné tento hrot obrousit a navrátit mu tak jeho původní vlastnosti. Tělo šipky, k jehož výrobě se používá mosaz, vám perfektně padne do ruky a stane se oblíbeným prostředkem k dosažení úspěchu. V balení se nachází 3 ks šipky a hmotnost každé z nich činí 25 g. K pocitu neporazitelnosti a sebedůvěry pak přispívá i moderní design. Stěžejní parametry produktu Mission Šipky Steel Solace - M2 - 25g Šipky Mission pro milovníky šipkového sportu Osazení ocelovým hrotem (steeltip) Tělo šipky z mosazi přispěje k pohodlné hře V balení očekávejte 3 ks šipky U šipky očekávejte hmotnost 25 g Pěkný a zajímavý design a precizní provedení šipek Mission (alza.cz)

Podobné produkty ako Mission Šipky Steel Solace - M2 - 25g (290145)

Mission Šipky Steel Octane - M2 - 21g (216410)

Mission Šipky Steel Octane - M2 - 21g (216410)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 21 g, určené pro sisalový terč, materiál: wolfram, 3 ks v balení Těšíte se, že bude při šipkařských turnajích vítězství vaše? V tom případě pro vás budou vhodné šipky Mission Šipky z kategorie steeltip jsou vybaveny ocelovým hrotem, jenž využijete pro klasický terč ze sisalových vláken. Otupenému hrotu kdykoliv navrátíte ostrost jeho obroušením. Tělo šipky, zhotovené z wolframu, je určeno i pro nejnáročnější hráče, kteří dokáží na turnajích ostatním vytřít zrak. Nesmíte zapomínat na to, že produkt slouží jen pro sisalový terč. Balení nabízí 3 ks šipky a hmotnosti každého kusu činí 21 g. Elegantní vzhled se podílí na pocitu sebedůvěry. Nejdůležitější parametry produktu Mission Šipky Steel Octane - M2 - 21g Šipky Mission pro ty, kteří milují šipkové turnaje Osazení ocelovým hrotem (steeltip) Tělo šipky z wolframu pro ty nejnáročnější hráče Hodí se jen pro sisalový terč V balení naleznete 3 ks šipky U šipky počítejte s hmotností 21 g... (alza.cz)

Podobné produkty ako Mission Šipky Steel Octane - M2 - 21g (216410)

Mission Šipky Steel Kuro - M3 - 24g (216310)

Mission Šipky Steel Kuro - M3 - 24g (216310)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 24 g, určené pro sisalový terč, materiál: wolfram, 3 ks v balení Chcete si při hře se šipkami pořádně zahrát? Pak vás zajisté nadchnou šipky Mission Šipky z kategorie steeltip jsou zhotoveny s ocelovým hrotem určeným pro klasické terče ze sisalových vláken. Pokud se hrot otupí, je možné jej obrousit, aby byl znovu ostrý. Tělo šipky, k jehož výrobě se používá wolfram, potěší i nejnáročnější hráče, kteří dokáží na turnajích ostatním vytřít zrak. Nesmíte zapomínat na to, že produkt slouží jen pro sisalový terč. V balení naleznete 3 ks šipky, přičemž každý kus disponuje hmotností 24 g. Na zvýšení pocitu neporazitelnosti a sebedůvěry se podílí i pěkný vzhled. Zajímavé přednosti produktu Mission Šipky Steel Kuro - M3 - 24g Šipky Mission pro milovníky šipkového sportu Osazení ocelovým hrotem (steeltip) Wolframové tělo šipky ocení i ti nejnáročnější hráči Hodí se jen pro sisalový terč V balení očekávejte 3 ks šipky Šipka disponuje hmotností... (alza.cz)

Podobné produkty ako Mission Šipky Steel Kuro - M3 - 24g (216310)

Mission Šipky Steel Octane - M3 - 22g (216412)

Mission Šipky Steel Octane - M3 - 22g (216412)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 22 g, určené pro sisalový terč, materiál: wolfram, 3 ks v balení Chcete vyniknout na šipkařském turnaji? Pak zajisté oceníte šipky Mission Šipky z kategorie steeltip jsou opatřeny ocelovým hrotem určeným pro klasické terče ze sisalových vláken. Po čase je možné tento hrot obrousit a navrátit mu tak jeho původní vlastnosti. Tělo šipky, k jehož výrobě se používá wolfram, si oblíbí i nejnáročnější hráči, kteří soutěží s těmi nejlepšími na velkých turnajích. Je nutné myslet na to, že produkt je určen výhradně pro sisalový terč. V balení dostáváte 3 ks šipky, přičemž hmotnost každého kusu dosahuje 22 g. Elegantní design přispěje k vaší sebedůvěře. Rozhodující parametry produktu Mission Šipky Steel Octane - M3 - 22g Šipky Mission pro ty, kteří milují šipkový sport S ocelovým hrotem (steeltip) Tělo šipky z wolframu uspokojí i ty nejnáročnější Slouží pouze pro sisalový terč V balení najdete 3 ks šipky Šipka váží 22 g Elegantní vzhled a... (alza.cz)

Podobné produkty ako Mission Šipky Steel Octane - M3 - 22g (216412)
Mission Šipky Steel Deep Impact - M1 - 23g (216383), Mission Šipky Steel Nero - M1 - 23g (216346), Mission Šipky Steel Spirit - M1 - 23g (216373), Šipky Mission steel Ardent M1 23g, brass (18014), Mission Šipky Steel Deep Impact - M4 - 24g (216386), Mission Šipky Steel Deep Impact - M4 - 22g (216385), Mission Šipky Steel Deep Impact - M5 - 24g (216389), Šipky Mission steel Voltex M1, 23g silver brass (18908), Šipky Mission steel Paradox M1, 23g straight, 90% wolfram (18893), Mission Šipky Deep Impact - M4 - 19g (216392), Bull's Šipky Steel Mission - 23g (50430), Mission Šipky Steel Rebus - M3 - 23g (216364), Mission Šipky Steel Rebus - M2 - 23g (216360), Bull's Šipky Steel Mamba 97 M1 - 23g (156738), Mission Šipky Steel Nero - M1 - 25g (216347), Mission Šipky Steel Nightfall - M1 - 27g (230529), Mission Šipky Steel Paradox - M1 - 25g (290113), Mission Šipky Steel Kuro - M1 - 26g (216305), Mission Šipky Steel Nightfall - M1 - 25g (230528), Mission Šipky Steel Nero - M1 - 21g (216345), Mission Šipky Steel Chiron - M1 - 26g (290105), Mission Šipky Steel Axiom - M1 - 25g (216330), Šipky Mission steel Onza M1, 24g brass (18902), Mission Šipky Steel Komodo GX - M1 - 26g (289391), Šipky Mission steel Nightfall M3 23g, 90% wolfram (17979), Šipky Mission steel Spirit M6 23g, 90% wolfram (17995), Šipky Mission steel Spirit M1 25g, 90% wolfram (17993), Šipky Mission steel Nero M3 23g, black, 90% wolfram (18007), Šipky Mission steel Chiron M2, 23g curved, 90% wolfram (18890), Šipky Mission steel Kuro M2 23g, black, 95% wolfram (17996)