Minecraft Story Mode: The Complete Adventure - Nintendo Switch (5060146464550)

Minecraft Story Mode: The Complete Adventure - Nintendo Switch …

Minecraft Story Mode: The Complete Adventure - Nintendo Switch (5060146464550)

Hra pro konzoli Vydejte se na nebezpečnou misi napříč Overworldem. S týmem přátel po boku a sužovanou zemí potřebující hrdiny budou vaše rozhodnutí rozvíjet příběh, takže volte pečlivě! Na své výpravě pak potkáte známé tváře jako je Stampycat, DanTDM, CaptainSparklez, StacyPlays nebo LDShadowLady. Dokažte výbušným Creeperům, že máte daleko více síly! Kromě bojů, výprav a přátelských shromáždění si můžete vyzkoušet,… (alza.cz)

Microsoft Xbox One S 1 TB + Minecraft + Explorer's Pack + Minecraft:…

Microsoft Xbox One S 1 TB + Minecraft + Explorer's Pack + Minecraft: Story Mode - The Complete Adventure bílá + dárek

Sada Xbox One S Minecraft (1 TB) Skvělá konzole Xbox One S v bílé barvě přichází v bundlu s kostičkovým dobrodružstvím Minecraft a všemi jeho rozšířeními v jednom balení. Součástí jsou tedy navíc Explorer's Pack, Minecraft: Story Mode - The Complete Adventure a k nim také 14 dní Xbox Live Gold a 1 měsíc Xbox Game Pass v ceně. Vysoký dynamický rozsah V hrách, jako například Gears of War 4 nebo Forza Horizon 3, zažijete jasnější a bohatší barvy. Díky většímu kontrastnímu poměru mezi světlými a tmavými plochami přináší technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) do her skutečnou vizuální hloubku. 4K Ultra HD Standard Ultra HD“ (HD 4K) přináší díky čtyřnásobnému rozlišení video s vysokým jasem a realistickým podáním. Ze služeb Netflix a Amazon Instant Video můžete streamovat obsah ve 4K… (euronics.cz)

Microsoft Xbox One S 1 TB + Minecraft + Explorer's Pack +…

Microsoft Xbox One S 1 TB + Minecraft + Explorer's Pack + Minecraft: Story Mode - The Complete Adventure (234-00515) bílá

Sada Xbox One S Minecraft (1 TB) Skvělá konzole Xbox One S v bílé barvě přichází v bundlu s kostičkovým dobrodružstvím Minecraft a všemi jeho rozšířeními v jednom balení. Součástí jsou tedy navíc Explorer's Pack, Minecraft: Story Mode - The Complete Adventure a k nim také 14 dní Xbox Live Gold a 1 měsíc Xbox Game Pass v ceně. Vysoký dynamický rozsah V hrách, jako například Gears of War 4 nebo Forza Horizon 3, zažijete jasnější a bohatší barvy. Díky většímu kontrastnímu poměru mezi světlými a tmavými plochami přináší technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) do her skutečnou vizuální hloubku. 4K Ultra HD Standard Ultra HD“ (HD 4K) přináší díky čtyřnásobnému rozlišení video s vysokým jasem a realistickým podáním. Ze služeb Netflix a Amazon Instant Video můžete streamovat obsah ve 4K… (kasa.cz)

Nintendo SWITCH Minecraft: Switch Edition

Nintendo SWITCH Minecraft: Switch Edition

Jedna z nejoblibenějších her dorazila na Nintendo Switch Putujte náhodně generovanými světy a budujte úchvatné stavby od nejjednodušších domků až po ty nejvelkolepější hrady. Hrajte v kreativním módu (Creative Mode), kde máte k dispozici neomezený počet zdrojů, nebo se prokopejte do hlubin země v módu přežití (Survival Mode), kde si budete muset vyrobit vlastní zbraně a brnění, abyste se ubránili nebezpečným mobům. Žánr Dobrodružná Lokalizace Angličtina Platforma Switch (kasa.cz)

Minecraft - Nintendo Switch (045496420628)

Minecraft - Nintendo Switch (045496420628)

Hra pro konzoli Putujte náhodně generovanými světy ve hře Minecraft a budujte úchvatné stavby od nejjednodušších domků až po ty nejvelkolepější hrady. Hrajte v kreativním módu (Creative Mode), nebo se prokopejte do hlubin země v módu přežití (Survival Mode), kde si budete muset vyrobit vlastní zbraně a brnění, abyste se ubránili nebezpečným mobům. Graficky upravená verze pro Xbox One obsahuje ovládání precizně uzpůsobené na ovladač, pohyb v inventáři a v menu je naprosto pohodový. Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením. 88% Minecraft je vhodný pro všechny, kteří v sobě stále ještě nezabili poslední kapičku fantazie. Je to skvělá zábava a lze počítat s tím, že pravidelné updaty ji časem posunou do nadpozemských sfér.… (alza.cz)

Uživatele, kteří hledají "Minecraft Story Mode: The Complete Adventure - Nintendo Switch (5060146464550)" se dívají také na:

Lego minecraft 21127 pevnost
Dorcel story of sophia
Eyes the horror game wikipedia cz
Heroes of might and magic 3 complete

Disgaea 1 Complete - Nintendo Switch (0810023031581)

Disgaea 1 Complete - Nintendo Switch (0810023031581)

Hra pro konzoli - Panovník je mrtev! Netherworld je v jednom ohni. Je na čase někomu nakopat! Netherworld Prince Laharl se rozhodl bojovat za svůj trůn a je jen na něm a na jeho (některých nepravděpodobných) spojencích, aby bránili to, co je jeho právem. % Máte rádi náročné hry a děláte si zálusk na pořádné strategické RPG? Pak je pro vás remake starší hry Disgaea to pravé ořechové. Prince Laharl se vydává do boje o trůn. Dejte dohromady zcela rozdílné postavy a vydejte se změnit osud mnoha postav. … (alza.cz)

The Princess Guide - Nintendo Switch (810023032137)

The Princess Guide - Nintendo Switch (810023032137)

Hra pro konzoli - V zemi kterou zmítá válka a chaos se objevuje nové zlo. Čtyři princezny z různých království se musí naučit, jak dovést své lidi k vítězství. Nechť rytířský výcvik princezny započne! % Rychlé strategické bitvy, které zažívají vaše učednice princezny. Pomstychtivá, nenasytná, dračí a galantní princezna povede boj dle vašich přímých rozkazů na bojišti.   Není vyplněn Alternativní text k fotografii! V zemi zavládl chaos a objevilo se nové zlo. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! 4 princezny z různých království se… (alza.cz)

LEGO The Incredibles - Nintendo Switch (5051892215275)

LEGO The Incredibles - Nintendo Switch (5051892215275)

Hra pro konzoli , která nabídne hodiny kreativní zábavy a strhujících dobrodružství pro celou rodinu. Pusťte se do objevování akčních příběhových úrovní a epického světa plného ikonických lokací, jako je Municiberg a Nomanisan Island, využívejte své unikátní super schopnosti a postavte městské darebáky před spravedlnost. LEGO® The Incredibles navíc nabídne kooperativní mód pro dva hráče. 67% Ve hře si již tradičně užijete kombinaci akčních soubojů, prozkoumávání pestrého prostředí, odemykání postav a řešení jednoduchých hádanek. To vše zabalené do značkového humoru.  LEGO The Incredibles je dalším bonbónkem ze studia Warner Bros.  … (alza.cz)

Nintendo SWITCH The Legend of Zelda: Breath of the Wild

Nintendo SWITCH The Legend of Zelda: Breath of the Wild

VSTUPTE DO SVĚTA PLNÉHO DOBRODRUŽSTVÍ Zapomeňte na vše, co víte o hrách The Legend of Zelda. Vstupte do světa plného tajemství, objevů a dobrodružství v The Legend of Zelda: Breath of the Wild, nejnovějším titulu v úspěšné sérii, který překračuje hranice předchozích her. Putujte poli, lesy a po vrcholcích hor a objevte pozůstatky zpustošeného království Hyrulu v tomto dech beroucím dobrodružství v otevřeném světě. KLÍČOVÉ PRVKY: Prozkoumejte hyrulskou divočinu, jak se vám zachce – Šplhejte na věže a vrcholky hor, objevte nové lokace a pak si za svým cílem najděte vlastní cestu a vyrazte do divočiny. Po cestě budete bojovat s obřími nepřáteli, lovit divokou zvěř a sbírat ingredience potřebné k vaření jídla a elixírů, které budete potřebovat, abyste si na své výpravě zachovali dostatek… (euronics.cz)

The Elder Scrolls V: Skyrim - Nintendo Switch (045496421229)

The Elder Scrolls V: Skyrim - Nintendo Switch (045496421229)

Hra pro konzoli Vítěz více než 200 ocenění hra roku, Skyrim Special Edition oživuje epickou fantasy hry s úžasnou úrovní podrobnosti. Speciální edice obsahuje kritiky oceněnou hry a herní rozšíření, jakož i řadu nových funkcí jako remasterovaná grafika a efekty, nové osvětlení, hloubka viditelnosti, odrazy a další. 84% Toužíte po detailním RPG na dlouhé večery a uchvátila vás virtuální realita? Pak je Skyrim VR volbou číslo jedna. Legendární mistrovské dílo ze studia Bethesda Game Studios přichází na Nintendo Switch. Bojujte proti starověkým… (alza.cz)

Max: The Curse of Brotherhood - Nintendo Switch (5060188670827)

Max: The Curse of Brotherhood - Nintendo Switch (5060188670827)

Hra pro konzoli - Kombinace tradiční plošinovky s nádhernými hádankami společně s pohádkovým příběhem definují hru Max: The Curse of Brotherhood . Max je vybaven pouze speciálním fixem. Zachraňte svého bratra Felixe v nehostinném světě plném nástrah. 73% Náročný a zábavný zážitek, který vás vtáhne do děje. Množství hádanek, jejich různorodost a stále se stupňující obtížnost vám nedá spát. Sledujte pouť Maxe, který je vyzbrojen na své dobrodružné výpravě pouze magickým značkovačem. Musíte si prokreslit cestu bažinami tonoucími v záři luceren,… (alza.cz)

Wolfenstein II: The New Colossus - Nintendo Switch (045496422264)

Wolfenstein II: The New Colossus - Nintendo Switch (045496422264)

Hra pro konzoli , je dlouho očekávané pokračování úspěšné střílečky Wolfenstein®: The New Order™, vyvíjené cenami ověnčeným studiem MachineGames.Nové vzrušující dobrodružství, přivedené k životu díky pokročilé technologii id Tech® 6, vás zavede do nacisty ovládané Ameriky, abyste zde zrekrutovali ty nejsilnější vůdce zbývající v hnutí odporu. Bojujte s nacisty v ikonických lokalitách jako malé město Roswell, Nové Mexico, bulváry New Orleans nebo post nukleární Manhattan. 79% Ohlášení druhého Wolfensteina na E3 nebylo překvapení. Ostatně původní New Order patří mezi nejlepší FPS poslední doby.  Nacisté mají i v roce 1961 stále navrch. Jen jeden hrdina může změnit… (alza.cz)

The Legend of Zelda: Breath of the Wild - Nintendo Switch (NSS695)

The Legend of Zelda: Breath of the Wild - Nintendo Switch (NSS695)

Hra pro konzoli 97% Breath of the Wild vás donutí zapomenout na vše, co jste doposud o hrách The Legend of Zelda věděli. Prozkoumejte hyrulskou divočinu, jak se vám zachce - šplhejte na věže a hory, objevujte nové lokace a bojujte s obřími nepřáteli. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Objevte stovky svatyní roztroušených po celé zemi a vyřešte hádanky, které ukrývají. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Přemýšlejte a najděte správnou strategii, která vám pomůže vyhrát nad prohnanými soupeři. … (alza.cz)

Nintendo SWITCH The Legend of Zelda: Breath of the Wild (NSS695)

Nintendo SWITCH The Legend of Zelda: Breath of the Wild (NSS695)

VSTUPTE DO SVĚTA PLNÉHO DOBRODRUŽSTVÍ Zapomeňte na vše, co víte o hrách The Legend of Zelda. Vstupte do světa plného tajemství, objevů a dobrodružství v The Legend of Zelda: Breath of the Wild, nejnovějším titulu v úspěšné sérii, který překračuje hranice předchozích her. Putujte poli, lesy a po vrcholcích hor a objevte pozůstatky zpustošeného království Hyrulu v tomto dech beroucím dobrodružství v otevřeném světě. KLÍČOVÉ PRVKY: Prozkoumejte hyrulskou divočinu, jak se vám zachce – Šplhejte na věže a vrcholky hor, objevte nové lokace a pak si za svým cílem najděte vlastní cestu a vyrazte do divočiny. Po cestě budete bojovat s obřími nepřáteli, lovit divokou zvěř a sbírat ingredience potřebné k vaření jídla a elixírů, které budete potřebovat, abyste si na své výpravě zachovali dostatek… (kasa.cz)

Sushi Striker: The Way of Sushido - Nintendo Switch (045496422103)

Sushi Striker: The Way of Sushido - Nintendo Switch (045496422103)

Hra pro konzoli V superrychlých soubojích u sushi dopravníků spojte stejně barevné talíře se sushi a hoďte na svého soupeře komín talířů. Čím více jich spojíte, tím vyšší bude i váš komín a tím silnější váš útok. Kapesní konzole Nintendo Switch je jako stvořená pro ukrutně zábavné hříčky. Novinka v podobě Sushi Striker: The Way of Sushido má za cíl rozvíjet vaše reflexy i nápaditost při řešení složitých problémů. Klíčovým herním prvkem je spojování stejnobarevných talířů, čím více jich spojíte, tím vyšší bude i váš komín. Na základě toho se pak určuje síla vašeho útoku. Hra šikovně využívá dotykovou obrazovku a tím zvyšuje hratelnost i během cestování. Klíčové vlastnosti hry Sushi Striker: The Way of SushidoZábavná odpočinková hra pro Nintendo SwitchOblíbený… (alza.cz)

Nintendo SWITCH Xenoblade Chronicles 2: Torna~The Golden Country

Nintendo SWITCH Xenoblade Chronicles 2: Torna~The Golden Country

Veďte skupinu legendárních válečníků na cestě tragickou historií, která zničila království a navedla hrdinu na temnou cestu 500 let před událostmi Xenoblade Chronicles 2. Ubraňte se před Malosem a jeho silami s vervou a maximálně vyladěným bojovým systémem, který vám dovolí bojovat i jako umělé formy života, známé jako Blade a jejich mistry, Drivery. • Noví hrdinové a příběh, který se stal 500 let před událostmi v Xenoblade Chronicles 2 • Návrat známých postav, jako Mythra, Jin a další • Vylepšený bojový systém - nyní můžete ovládat Drivera i Blade! • Nový Titán k prozkoumání - Království Torna • Dostupné všem majitelům Xenoblade Chronicles 2 Expansion Pass • Neobsahuje původní hru Xenoblade Chronicles 2 • Obsahuje kód pro Xenoblade Chronicles 2 Expansion Pass, Expansion Pass je… (euronics.cz)

Xenoblade Chronicles 2: Torna - The Golden Country - Nintendo Switch…

Xenoblade Chronicles 2: Torna - The Golden Country  - Nintendo Switch (045496422813)

Herní doplněk - Veďte skupinu legendárních válečníků na cestě tragickou historií, která zničila království a navedla hrdinu na temnou cestu 500 let před událostmi Xenoblade Chronicles 2. Ubraňte se před Malosem a jeho silami s vervou a maximálně vyladěným bojovým systémem, který vám dovolí bojovat i jako umělé formy života, známé jako Blade a jejich mistry, Drivery. 80 % Prequel k oceňované hře Xenoblade Chronicles 2 dostupný i v krabicové verzi. Vraťte se 500 let do minulosti a poznejte příběh, který přecházel událostem z Xenoblade Chronicles 2. … (alza.cz)

Ultra Street Fighter 2 The Final Challenger - Nintendo Switch (NSS725)

Ultra Street Fighter 2 The Final Challenger - Nintendo Switch (NSS725)

Hra pro konzoli Ultra Street Fighter 2 The Final Challenger - Nintendo Switch: Využijte ovládacích prvků pohybu Joy-Con v "Cesta k Hado" režimu, nové first-person zpracování pro jednoho hráče, kde se hráči pokusí porazit armádu Shadaloo pomocí jedinečných Hadouken a Shoryuken speciálních pohybů. VypnutoVynechat z LightBoxu Ikonická bojová hra se vrací ve skvělém provedeníVyužijte ovládacích prvků pohybu Joy-Con v "Cesta k Hado" režimu, nové first-person zpracování pro jednoho hráče, kde se hráči pokusí porazit armádu Shadaloo pomocí jedinečných Hadouken a Shoryuken speciálních pohybů. VypnutoVynechat z LightBoxu … (alza.cz)

Nintendo SWITCH Xenoblade Chronicles 2: Torna~The Golden Country …

Nintendo SWITCH Xenoblade Chronicles 2: Torna~The Golden Country (NSS825)

Veďte skupinu legendárních válečníků na cestě tragickou historií, která zničila království a navedla hrdinu na temnou cestu 500 let před událostmi Xenoblade Chronicles 2. Ubraňte se před Malosem a jeho silami s vervou a maximálně vyladěným bojovým systémem, který vám dovolí bojovat i jako umělé formy života, známé jako Blade a jejich mistry, Drivery. Noví hrdinové a příběh, který se stal 500 let před událostmi v Xenoblade Chronicles 2 Návrat známých postav, jako Mythra, Jin a další Vylepšený bojový systém - nyní můžete ovládat Drivera i Blade! Nový Titán k prozkoumání - Království Torna Dostupné všem majitelům Xenoblade Chronicles 2 Expansion Pass Neobsahuje původní hru Xenoblade Chronicles 2 Obsahuje kód pro Xenoblade Chronicles 2 Expansion Pass, Expansion Pass je hratelný pouze s… (kasa.cz)

Nintendo SWITCH The World Ends with You: Final Remix (NSS710)

Nintendo SWITCH The World Ends with You: Final Remix (NSS710)

Dokonči misi... nebo buď vymazán. To je vše, co si Neku pamatuje potom, co se probere uprostřed frekventované křižovatky bez jakýchkoliv vzpomínek. Teď se svým partnerem musí bojovat o přežití v této hře se životem a smrtí v příběhu, který ukrývá mnohem víc, než labyrint Tokya, ve kterém jsou uvězněni. Tato definitivní edice RPG klasiky od Square Enixu přináší tento temný příběh na Nintendo Switch spolu s novým scénářem a skvělou novou remixovanou hudbou. V přelidněném chaosu Tokya musí hráči hry Reaperů plnit denní mise, nebo čelit úplnému vymazání. Neku možná není fanoušek vytváření vztahů, ale s životem v ohrožení se bude muset naučit spolupracovat s partnerem a to rychle - mají jen 7 dní. Vybavte se vlákny, která vám zvýší schopnosti nebo sbírejte odznaky, pro speciální psychické… (kasa.cz)

1 2 Switch - Nintendo Switch (NSS001)

1 2 Switch - Nintendo Switch (NSS001)

Hra pro konzoli Poznejte novou dimenzi party her a vyzkoušejte hru pro průlomovou herní konzoli Nintendo Switch. 1-2 Switch představuje pvní hru společnosti Nintendo, která hráčům při soupeření v zábavných aktivitách umožní pohled z očí do očí.Poznejte novou dimenzi party her a vyzkoušejte hru pro průlomovou herní konzoli Nintendo Switch. 1-2 Switch představuje první hru společnosti Nintendo, která hráčům při soupeření v zábavných aktivitách umožní pohled z očí do očí. Využijte široké možnosti konzole Nintendo Switch a ukažte svou kreativitu! Rozjeďte pořádný herní mejdan s kýmkoliv, kdykoliv a kdekoliv! Okuste vše od kopírování tanečních pohybů svého soupeře, až po přestřelky ve stylu divokého západu!Klíčové vlastnostiNová dimenze party herPořádný herní… (alza.cz)

Nintendo SWITCH ARMS

Nintendo SWITCH ARMS

Zcela nová úroveň pohybových her Coby unikátní multiplayerový bojový sport, který vás nechá vyměňovat si údery za pomoci roztažitelných paží v sobě ARMS kombinuje prvky boxu a stříleček. Po přizpůsobení své postavy za pomoci množství zbraní hráči vezmou jeden Joy-Con do každé ruky a začnou vrhat levé a pravé údery na svého oponenta. Postavy mohou skákat a uskakovat zatímco jednotlivé údery mohou hráči v jejich průběhu zakřivovat. Jak se navíc budou hráči postupně učit hru a zlepšovat své dovednosti, začnou objevovat pokročilejší taktiky. ARMS je možné hrát proti počítači, kamarádům nebo na rozdělené obrazovce za pomoci další sady Joy-Conů prodávaných samostatně, online nebo s dvojící Nintendo Switch konzolí v rámci lokálního multiplayeru. Nová dimenze ovládání Všestranné Joy-Cony… (euronics.cz)

Doom - Nintendo Switch (045496421311)

Doom  - Nintendo Switch (045496421311)

Hra pro konzoli Těšte se na houževnaté démony, až neuvěřitelně destruktivní zbraně a plynulý pohybový systém. Hordy démonů se znovu dostávají na svět a vaším úkolem coby ostříleného mariňáka je nakopat je pěkně tam, odkud přišly. Ke svému vpádu si opět vybraly obří výzkumný komplex na Marsu, což je klasické dějiště této legendární série. Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením. 79% Čtvrtý díl střílečky Doom slibuje být ještě brutálnějším, frenetičtějším a po všech stránkách vypiplanějším pokračováním jedné z nejkultovnějších herních sérií. Tvůrci slibují rychlý pohyb po graficky vychytaných úrovních. … (alza.cz)

Nintendo SWITCH Splatoon 2

Nintendo SWITCH Splatoon 2

Je na čase přemalovat Inklingové jsou zpátky! Tradiční bitvy 4 na 4 ze hry Splatoon se vrací v plnohodnotném pokračování originálního průlomového hitu společně s novými úrovněmi, módními trendy a arzenálem jako je kupříkladu dvojice samopalů Splat Dualies. Hráči mohou bojovat na televizi nebo za pochodu. Ať navíc použijí Nintendo Switch Pro Controller prodávaný samostatně či Joy-Cony, vždy mohou mířit za pomoci gyroskopu. Splatoon 2 podporuje lokální i online multiplayer. Hra bude taktéž podporovat voice chat za pomoci nové Nintendo Switch aplikace pro chytrá mobilní zařízení a po svém vydání bude přidávat další nové mapy, doplňky a zbraně stejně jako tomu bylo v případě prvního dílu. (euronics.cz)

Nintendo SWITCH Octopath Traveler

Nintendo SWITCH Octopath Traveler

Popis: Vydejte se na dobrodružství v nové ohromné RPG hře jako jeden z osmi cestovatelů, každý s vlastním původem, cestou a cílem. Od producentů série Bravely ze Square Enixu přichází nový svět, kde se kombinují CG a HD-2D vizuály. Vydejte se na cestu jako jeden z osmi cestovatelů, každý se svou vlastní cestou, cílem a příběhem. Kde začít? S kým se spojit? Kam jít dál? Jen vy můžete rozhodnout. Každý cestovatel může využít jinou schopnost, která mu pomůže dosáhnout cílu a reagovat na lidi, které potkáte. Například válečník může lidi vyzvat na duel, zatímco tanečnice může lidi okouzlit a nalákat je, aby ji následovali, třeba i do bitvy. Užijte si svobodu volby vlastní cesty. Soubojoe se točí okolo Boost sysému - kombinace tradičního tahovéhu způsobu s moderními vylepšeními. Každý tah… (euronics.cz)

Nintendo SWITCH ARMS (NSS035)

Nintendo SWITCH ARMS (NSS035)

Zcela nová úroveň pohybových her Coby unikátní multiplayerový bojový sport, který vás nechá vyměňovat si údery za pomoci roztažitelných paží v sobě ARMS kombinuje prvky boxu a stříleček. Po přizpůsobení své postavy za pomoci množství zbraní hráči vezmou jeden Joy-Con do každé ruky a začnou vrhat levé a pravé údery na svého oponenta. Postavy mohou skákat a uskakovat zatímco jednotlivé údery mohou hráči v jejich průběhu zakřivovat. Jak se navíc budou hráči postupně učit hru a zlepšovat své dovednosti, začnou objevovat pokročilejší taktiky. ARMS je možné hrát proti počítači, kamarádům nebo na rozdělené obrazovce za pomoci další sady Joy-Conů prodávaných samostatně, online nebo s dvojící Nintendo Switch konzolí v rámci lokálního multiplayeru. Nová dimenze ovládání Všestranné Joy-Cony… (kasa.cz)

NINTENDO Switch Console Grey

NINTENDO Switch Console Grey

  Nintendo Switch Nintendo Switch, Nechte se zaujmout zcela novou herní konzolí Nintendo Switch, která je koncipována tak, že lze použít téměř kdykoliv a kdekoliv – jedná se totiž o křížence běžné domácí herní konzole a přenosného zařízení s širokou škálou možností využití a navíc s možností využití multiplayer! Široká paleta využití Nintendo Switch vás jistě nadchne svou flexibilitou. Jedná se o absolutně hybridní zařízení, ze kterého máte v jednu chvíli handheld a v druhou herní ovladače pro multiplayer bitvy, tablet nebo skutečnou domácí konzoli, kterou lze připojit k televizoru. Joy-Con ovladače Čím vás konzole Nintendo Switch rozhodně dostane, jsou postranní odnímatelné ovladače Joy-Con. Nintendo Joy-Con jsou průlomové herní ovladače, které můžete používat při… (czechcom.cz)

Nintendo SWITCH Pokéball Plus

Nintendo SWITCH Pokéball Plus

Co všechno umí? • Poké Ball Plus + Nintendo Switch Při použití s Pokémon: Let's Go, Pikachu! a Pokémon: Let's Go, Eevee! funugje jako Joy-Con ovladač. Běhejte, bojujte, pohybujte se v menu - to vše Poké Ball Plus hravě zvládne. Chytejte Pokémony - Poké Ball Plus má senzory pohybu, takže když se objeví divoký Pokémon, můžete jej chytit stejným pohybem, jako byste házeli opravdový Poké Ball. Světla, zvuky, akce! - Když chytíte nového přítele z řad Pokémonů, Poké Ball Plus zavibruje a rozsvítí se a také uslyšíte unikátní zvuk chyceného Pokémona, jako kdyby byl doopravdy uvnitř! Vezměte si svého Pokémona na cesty - Váš Pokémon s vámi může na procházku parkem i do lesa v reálném světě. Když s Poké Ballem jemně zatřesete, Pokémon uvnitř se ozve a Poké Ball Plus zavibruje. Mew - V každém… (euronics.cz)

Arms - Nintendo Switch (NSS035)

Arms - Nintendo Switch (NSS035)

Hra pro konzoli Arms - Nintendo Switch: Pusťte se do bojů v arénách s rozličnými překážkami.Vyberte si svého bojového šampiona z celého světa, vybavte ho svou vlastní kombinací natahovatelných paží. VypnutoVynechat z LightBoxu Pusťte se do bojů v arénách s rozličnými překážkami.Vyberte si svého bojového šampiona z celého světa, vybavte ho svou vlastní kombinací natahovatelných paží a posléze využijte služeb směsi rychlého mačkání tlačítek a pohybu vlastních rukou, abyste svým soupeřům dali pořádnou nakládačku. VypnutoVynechat z LightBoxu Bojovat budete například ve strašidelné laboratoři,… (alza.cz)

Splatoon 2 - Nintendo Switch (045496420437)

Splatoon 2 - Nintendo Switch (045496420437)

Hra pro konzoli Splatoon 2 - Nintendo Switch: Připravte se na pokračování unikátní střílečky ze třetího pohledu Splatoon, v němž si to holčičky rozdávají s chobotničkami o to, kdo se stane vládcem arény, v níž se střílí zásadně barvami. VypnutoVynechat z LightBoxu Nové způsoby hraníPřipravte se na pokračování unikátní střílečky ze třetího pohledu Splatoon, v němž si to holčičky rozdávají s chobotničkami o to, kdo se stane vládcem arény, v níž se střílí zásadně barvami! Opět se bude rozlévat barevný inkoust v chaotických bitvách 4 na 4, přičemž poprvé se hráči budou moci utkat také v lokálním multiplayeru díky velmi univerzální platformě Nintendo Switch. … (alza.cz)

Payday 2 - Nintendo Switch (8023171041049)

Payday 2 - Nintendo Switch (8023171041049)

Hra pro konzoli - Populární Payday 2 míří na hybridní konzoli Nintendo Switch - vyberte banku, ať jste kdekoliv. Klasická hratelnost je doplněná o vylepšení především v podobě využití potenciálu Switche, kdy se využívá pohybové ovládání a dotykový displej. 62% Nasaďte si masku a pusťte se na dráhu organizovaného zločinu se svými přáteli, získejte hromady peněz za splněné kontrakty a pořiďte si další masky na další akce.  Každá práce umožňuje více přístupů, od pomalých a tichých útoků, po zběsilý běh se zbraní. Vylupte banku a dostaňte… (alza.cz)

Bayonetta 2 - Nintendo Switch (045496421489)

Bayonetta 2 - Nintendo Switch (045496421489)

Hra pro konzoli , která je pokračováním úspěšné akční hry Bayonetta. Čekají na vás obrovské bitvy a dechberoucí cut-scény. Bojujte na křídlech stíhačky, která se řítí městem, dávejte lekci gigantickým monstrům na střeše jedoucího vlaku nebo vzdorujte démonickému drakovi stoupajícímu až na samou špičku mrakodrapu. 92% Nintendo si přičítá další takřka bezchybnou hru. Bayonetta 2 dokázala skloubit styl, hloubku, chytlavou hratelnost, vtip a bezkonkurenční šarm v jednom balení a ještě navrch přidává nášup v podobě multiplayeru. (hrej.cz) Čarodějka Bayonetta se po roce vrací a opět bourá všechny hranice. … (alza.cz)

Nintendo SWITCH Labo Vehicle Kit

Nintendo SWITCH Labo Vehicle Kit

Připoutejte se na zbrusu nové dobrodružství v řidičském křesle auta, ponorky a letadla s Nintendo Labo: Vehicle Kitem pro Nintendo Switch, který vyjde 14. září. Tento nový Nintendo Labo Kit obsahuje materiál na výrobu různých přizpůsobitelných kartonových Toy-Con výtvorů, včetně auta, ponorky, letadla, pedálu, dvou klíčů a dalších. Vložte jeden ze složených klíčů do jakéhokoliv vozidla a užijte si různé zábavné hry a aktivity. Změna vozidla je jednoduchá – vyjměte klíč z jednoho vozidla a vložte jej do jiného, abyste se v mžiku transformovali z pilota letadla na kapitána ponorky. Od svého uvedení na trh v dubnu Nintendo Labo inspirovalo kreativce a hravé lidi poskytnutím nástrojů a technologie na výrobu zábavných DIY výtvorů, hraní si s nimi a objevování, jak technologie v konzoli… (euronics.cz)

Nintendo SWITCH Pokéball Plus (NSP146)

Nintendo SWITCH Pokéball Plus (NSP146)

Co všechno umí? Poké Ball Plus + Nintendo Switch Při použití s Pokémon: Let's Go, Pikachu! a Pokémon: Let's Go, Eevee! funugje jako Joy-Con ovladač. Běhejte, bojujte, pohybujte se v menu - to vše Poké Ball Plus hravě zvládne. Chytejte Pokémony - Poké Ball Plus má senzory pohybu, takže když se objeví divoký Pokémon, můžete jej chytit stejným pohybem, jako byste házeli opravdový Poké Ball. Světla, zvuky, akce! - Když chytíte nového přítele z řad Pokémonů, Poké Ball Plus zavibruje a rozsvítí se a také uslyšíte unikátní zvuk chyceného Pokémona, jako kdyby byl doopravdy uvnitř! Vezměte si svého Pokémona na cesty - Váš Pokémon s vámi může na procházku parkem i do lesa v reálném světě. Když s Poké Ballem jemně zatřesete, Pokémon uvnitř se ozve a Poké Ball Plus zavibruje. Mew - V každém novém… (kasa.cz)

Nintendo SWITCH 1 2 (NSS001)

Nintendo SWITCH 1 2 (NSS001)

Zcela nová dimenze party her 1-2-Switch je první hrou společnosti Nintendo, která nechá hráče soupeřit v zábavných aktivitách a přitom se koukat jeden druhému do očí namísto na televizní obrazovku. Od přestřelek ve stylu divokého západu až po kopírování tanečních pohybů toho druhého, 1-2-Switch umožní kreativní využití širokých možností konzole Nintendo Switch pro rozjetí pořádné herní párty kdekoliv, kdykoliv a s kýmkoliv. Nová dimenze ovládání Všestranné Joy-Cony nabídnou množství překvapivých herních zážitků. Dva Joy-Cony je možné používat každý v jedné ruce či dohromady jako jeden herní ovladač za pomoci Joy-Con gripu. Je také možné je připojit na konzoli v rámci handheld módu nebo se podělit s kamarádem a v podporovaných titulech si tak užít multiplayerovou zábavu pro dva. Každý… (kasa.cz)

Sports Party - Nintendo Switch (3307216079514)

Sports Party - Nintendo Switch (3307216079514)

Hra pro konzoli , která nabídne zábavu v podobě Frisbee, Vodních skůtrů, Basketballu, Golfu, Skateboardingu, a Písečného tennisu. Možnost pohybového ovládání. Bavte se až s dalšími 3mi hráči. % Zabavíte se ať už jste kdekoliv. S pohybovým Joy-Con ovladačem je ovládání jednoduché a zábavné. Z širokého výběru sportů si můžete vybrat váš nejoblíbenější a vyzvat k němu až 3 přátele nebo členy rodiny. Jednoduché ovládání dělá hru zábavnou pro každého, od dětí po prarodiče. Hra nabídne pestré a barevné prostředí, šampionát a postavy s možností… (alza.cz)

Fitness Boxing - Nintendo Switch (045496423483)

Fitness Boxing - Nintendo Switch (045496423483)

Hra pro konzoli , Cvičení a formování postavy nebylo nikdy snažší. Denní trénink se pohybuje v rozmezí 10-40 minut a nabízí normální i rychlý režim. Sportujte ať už jste sami doma nebo s přítelem na cestách! % Fitness Boxing je skvělý způsob jak se zabavit a udělat něco pro své zdraví. Cvičení ještě nikdy nebylo zábavnější, obzvlášť když vás doprovází vaše oblíbené písně. Sledujte váš pokrok tím, že si nastavíte BMI (index tělesné hmotnosti) a spálené kalorie. Zahrajte si společně proti přátelům a rodině v lokální hře pro dva hráče. … (alza.cz)

Unravel Two - Nintendo Switch (1075266)

Unravel Two - Nintendo Switch (1075266)

Hra pro konzoli - budete rozvíjet vztahy s ostatními postavičkami Yarny, pečovat o přátelství a společně řešit nejrůznější výzvy. Probuďte v sobě dobrodružného ducha, vydejte se na cestu fantastickými krajinami a sledujte, jak vaše okolí rozkvétá novým životem. 81% Tolik osobitosti, kouzla a skvělé hratelnosti najdete jen v málokteré adventuře. Vaši logiku otestují náročné hádanky a rébusy, jimiž hra rozhodně nijak nešetří. K ruce ovšem budete mít šikovný systém nápovědy, který vás vždycky popostrčí správným směrem. … (alza.cz)

Titan Quest - Nintendo Switch (9120080071910)

Titan Quest - Nintendo Switch (9120080071910)

Hra pro konzoli ku příležitosti 10 výročí se Titan Quest pochlubí novým leskem. Tato Anniversary Edition v jedné hře snoubí Titan Quest i Titan Quest Immortal Throne a dočkala se zevrubného přepracování, které nabízí dokonalý zážitek fanouškům ARPG. Prozkoumejte starověký svět, čelte legendárním příšerám, upravte si postavu do posledního detailu, hrajte s více hráči a vychutnejte si remasterovanou grafiku. % Titan Quest slaví desáté výročí a při té příležitosti vychází hra  pro konzole v úchvatném zpracování. Hra Titan Quest je od spolutvůrce série Age of Empires Briana Sullivana a autora Statečného srdce Randalla Wallace. … (alza.cz)

Nintendo SWITCH Xenoblade Chronicles 2

Nintendo SWITCH Xenoblade Chronicles 2

Vydejte se s Rexem a Pyrou na cestu do útočiště Vítejte v Alrestu - světu nekončného oceánu mraků, jehož obyvatelé přežívají na zádech ohroných bytostí známých jako titáni. Zatímco titáni pochodují vstříc jisté smrti a konce všeho lidstva, poslední šance na záchranu spočívá v rukou hledače pokladů Rexe a jeho společnice Pyry - živoucí zbraně, kterým se přezdívá Blade. Každý titán je domovinou různých bytostí, divokých zvířat a mnoha regionů k objevení. Prozkoumejte každý kout rozsáhlého světa, objevte poklady a tajné cesty v labyrintech. Během svého dobrodružství se střetnete s mnoha postavami a mnoha Blady. Spojte se s nimi, znásobte jejich sílu a využijte v boji jejich speciální ARTS. Xenoblade Chronicles 2 je nástupcem geniálního RPG pro konzoli Wii a handheldy New Nintendo 3DS/New… (euronics.cz)

FIFA 18 - Nintendo Switch (1061796)

FIFA 18 - Nintendo Switch (1061796)

Hra pro konzoli - nejpopulárnější hra světa v novém ročníku pod taktovkou Cristiana Ronalda 68% Nejpopulárnější hra se vrací. Už 29. září vychází nový ročník FIFA 18 ve speciální verzi pro novou herní konzoli Nintendo Switch. FIFA 18 pro Nintedo Switch vám ukáže úplně nový zážitek ze hry. Nintendo Switch je hybridní herní konzole. Můžete tak hrát kdekoli na cestách, ale stejně dobře i doma na velké obrazovce. Herní režimy … (alza.cz)

Nintendo Switch Pokéball Plus (045496430832)

Nintendo Switch Pokéball Plus (045496430832)

Gamepad Poké Ball je důležitá součást vybavení každého Pokémon Trenéra! Poké Ball Plus s Nintendo Switch a vybranými hrami funugje jako Joy-Con ovladač. Běhejte, bojujte, pohybujte se v menu. Stejně jako Pokémon Go Plus vám Poké Ball Plus umožní více zábavy a volnosti při vašem pátrání po divokých Pokémonech v Pokémon GO! (alza.cz)

Scribblenauts: Showdown - Nintendo Switch (5051892213455)

Scribblenauts: Showdown - Nintendo Switch (5051892213455)

Hra pro konzoli , kde využijete vaši představivost a postavíte se ultimátní multiplayer výzvě! 47% Showdown zprvu může překvapit velkým důrazem na kooperativní zážitek, v němž se prakticky všechny hlavní aktivity dají absolvovat ve společnosti dalších hráčů. Utkejte se tváří v tvář proti příteli ve Versus módu. Vytvořte si svého vlastního Scribblenauta tím, že odemknete stovky podivných kostýmů a vozidel. Skupinová zábava … (alza.cz)

Nintendo Switch AC Adapter černé

Nintendo Switch AC Adapter černé

Rezervní AC adaptér pro konzoli Nintendo Switch, který je ideální pro využívání konzole v mobilním režimu. Přepnětě na novou generaci konzolového hraní Nintendo Switch je průlomová domácí herní konzole. Je ji totiž nejen možné připojit doma k televizi, ale taktéž okamžitě transformovat na handheld s 6.2 palcovou obrazovkou. Poprvé v historii si tak hráči mohou užívat plnohodnotný konzolový zážitek kdykoliv a kdekoliv! Obrazovka má kapacitní dotykový displej využitelný v podporovaných hrách. Výdrž baterie se může pohybovat v rozmezí až šesti hodin v závislosti na dané hře a podmínkách, ve kterých je konzole používána. Mimo dokovací stanici je pak možné konzoli nabíjet také za pomoci standardního USB konektoru typu C! (euronics.cz)

Nintendo SWITCH Bayonetta 2 (NSS060)

Nintendo SWITCH Bayonetta 2 (NSS060)

Bayonetta je zpět a silnější, než kdy dříve! Svírejte ničivé zbraně a používejte destruktivní kouzla, třeba Urban Climax, abyste zničili každého, kdo vám stojí v cestě. Tuto akční hru si navíc můžete užít i ve dvou ať online nebo díky lokálnímu bezdrátovému multiplayeru. Bayonetta je rychle se rozhodující čarodějka, která každému nakope zadek a zanechá za sebou spoušť. Ve svém arzenálu má bezpočet úžasných zbraní, včetně pistolí, bičů, kladiv, plamenometů a otrávených šipek. Všechno tu ale není jen o svalech, nýbrž o stylu. Bayonetta je smrtící, ale elegantní. s kouzly jako Witch Time, který zpomalí čas, nebo úplně nový Urban Climax, který přivolá bojovníky podsvětí aby za vás zdevastovali nepřátele. Prohnaná, drzá a sarkastická čarodějka Bayonetta se vrací, aby nakopala zadky a… (kasa.cz)

Nintendo SWITCH Splatoon 2 (NSS664)

Nintendo SWITCH Splatoon 2 (NSS664)

Je na čase přemalovat Inklingové jsou zpátky! Tradiční bitvy 4 na 4 ze hry Splatoon se vrací v plnohodnotném pokračování originálního průlomového hitu společně s novými úrovněmi, módními trendy a arzenálem jako je kupříkladu dvojice samopalů Splat Dualies. Hráči mohou bojovat na televizi nebo za pochodu. Ať navíc použijí Nintendo Switch Pro Controller prodávaný samostatně či Joy-Cony, vždy mohou mířit za pomoci gyroskopu. Splatoon 2 podporuje lokální i online multiplayer. Hra bude taktéž podporovat voice chat za pomoci nové Nintendo Switch aplikace pro chytrá mobilní zařízení a po svém vydání bude přidávat další nové mapy, doplňky a zbraně stejně jako tomu bylo v případě prvního dílu. (kasa.cz)

Anker PowerCore 13400mAh Nintendo Switch

Anker PowerCore 13400mAh Nintendo Switch

Powerbanka PowerCore 13400 Nintendo Switch Edition je velkokapacitní powerbanka plně kompatibilní s populární herní konzolí Nintendo Switch, už nikdy se vám tedy nestane, že byste museli přerušit rozehranou hru kvůli vybíté baterii. Nabije však i další zařízení jako jsou mobilní telefony, tablety nebo laptopy. Kompaktní rozměry a nízká hmotnost vám umožní mít powerbanku stále po ruce, pogumovaný povrch potom zaručí maximální bezpečnost při transportu. USB-C port disponuje ultra rychlým nabíjením, funkce PowerIQ umožňuje nabíjet až dvě zařízení současně. Plného nabití powerbanky dosáhnete již za 3,5 hodiny. (kytary.cz)

Octopath Traveler - Nintendo Switch (045496422189)

Octopath Traveler - Nintendo Switch (045496422189)

Hra pro konzoli v nové ohromné RPG hře Octopath Traveler jako jeden z osmi cestovatelů, každý s vlastním původem, cestou a cílem. 85% Bojujte s početnými zástupy monster v klasickém tahovém soubojovém systému, který neomrzí a využijte všech schopností hrdiny jehož si vyvolíte. Zažijte moderní herní zážitek oděný v retro grafickém kabátku.  Navštivte mnohá města v herním světě, zajděte na trh na nabídku nového zboží či se stavte do hospody na várku nových drbů. … (alza.cz)

FIFA 19 - Nintendo Switch (1064028)

FIFA 19 - Nintendo Switch (1064028)

Hra pro konzoli - Zahrajte si ve fotbal na té nejvyšší klubové úrovni. UEFA Champions League, Europa League a Super Cup přinesou hráčům rozsáhlé turnajové možnosti, oficiální audiovizuální prezentaci a zcela nový komentátorský tým ve složení Derek Rae a Lee Dixon. 74% Ten nejlepší fotbalový zážitek získáte jen v sérii FIFA. Grafická stránka je přizpůsobena pro maximální herní zážitek. Stejně tak licencované týmy i stadiony. Důležité milníky série… (alza.cz)

Nintendo Switch AC Adapter (NSP120)

Nintendo Switch AC Adapter (NSP120)

adaptér Pro všechny případy, kdy výdrž baterie nedostačuje a vy potřebujete výhod své nové herní hračky využívat v mobilním režimu, je tu Nintendo Switch AC Adapter. Jedná se o rezervní AC adaptér pro konzoli Nintendo Switch, který vás zachrání vždy, když to budete vyžadovat.Skvělý konzolový zážitek si díky průlomové herní konzoli Nintendo Switch můžete dopřát kdekoliv a kdykoliv se vám zachce! A to i poměrně dlouho - v závislosti na dané hře a podmínkách, v nichž je konzole zrovna užívána, vydrží baterie v kuse až 6 hodin. Pro všechny případy, kdy výdrž baterie nedostačuje a vy potřebujete výhod své nové herní hračky využívat v mobilním režimu, je tu Nintendo Switch AC Adapter. Jedná se o rezervní AC adaptér pro konzoli Nintendo Switch, který vás zachrání vždy, když… (alza.cz)

Dead Cells - Nintendo Switch (5060264373147)

Dead Cells - Nintendo Switch (5060264373147)

Hra pro konzoli - Dead Cells je zástupce rogue like her a dokud nebudete bezchybní, nechá vás s pobavením umírat u každého nového nepřítele či pasti, kterou si pro vás hra připravila. 92% Akční roguelike plošinovka s prvky metroidvanie. Prozkoumejte rozlehlý, stále se měnící hrad a bojujte s jeho strážci. Žádné checkpointy. Zabij, zemři, uč se, opakuj. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Objevujte tajné místnosti, skryté cesty a okouzlující krajiny. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Zjistěte, co se děje na rozlehlém,… (alza.cz)

Overcooked 2 - Nintendo Switch (5056208802217)

Overcooked 2 - Nintendo Switch (5056208802217)

Hra pro konzoli - Při honbě za co nejvyšším skóre v chaotické lokální i online hře pro více hráčů budete moct důkladně otěstovat svou schopnost spolupráce. Zakousněte se do nových prostředí a vařte o sto šest v kuchyních prozatím ještě pořád vonících novotou, třeba v sushi restauracích, ve školách čar a kouzel nebo v dolech! 81% Chaotické vaření, při kterém musíte opět zachránit svět. Hra až pro 4 hráče, kde se ukáže, jak dokážeš kooperovat se spoluhráči.  Budete vařit v nových restauracích jako je sushi restaurace, horkovzdušný balon, škola čar a kouzel nebo zcela jiná planeta.  … (alza.cz)

Ben 10 - Nintendo Switch (5060528030304)

Ben 10 - Nintendo Switch (5060528030304)

Hra pro konzoli - Ben Tennyson, Gwen a děda Max se opět vydávají na výlet, aby zastavili super zločince. V roli Bena je jen na vás abyste zachránili svět. 41% Příběhy plné humoru a známých scének z animovaného seriálu. Získejte mimozemské schopnosti jako například 4 ruce. Být hrdinou je těžká práce, ale také spousta legrace. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Setkáte se se známými hrdiny Benem, Gwen a dědou Maxem. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Ben Tennyson má za úkol zachránit svět.  … (alza.cz)

Nintendo SWITCH Fire Emblem Warriors

Nintendo SWITCH Fire Emblem Warriors

Hrdinového z celého světa Fire Emblem se střetnou! Zkřižte zbraně s legiemi vojáků i zuřivých monster v roli Martha, Xandera, Corrina a ostatních Fire Emblem hrdinů a používejte ty nejmocnější útoky ve stylu Dynasty Warriors. Ujměte se přímé kontroly nad známými postavami z Fire Emblem i úplně novými hrdiny, udělujte jim v průběhu bitvy strategické povely, párujte je s jinými hrdiny, abyste se dostali k ohromujícím útokům, a spousty dalšího. Odemykejte nové hratelné hrdiny, z nichž každý má svoje unikátní pohyby, speciální útoky, typy zbraní a namluvené dialogy*. To vše v této rozsáhlé akční hře od týmu, který má na svědomí Hyrule Warriors. - Hrajte a poznejte nové království, kde se nové postavy střetávají s hrdiny z celého světa Fire Emblem. - Bojujte v kůžy oblíbených Fire Emblem… (euronics.cz)

Nintendo SWITCH Go Vacation (NSS240)

Nintendo SWITCH Go Vacation (NSS240)

Vítejte na ostrově Kawawii! V ráji, kde si přátelé a rodina mohou užít kooperaci více jak 50 lidí zároveň a změřit mezi sebou své síly v různorodých aktivitách. Vzrušujících cest a možností jak prozkoumat ostrov je celá řada, ať už v sedle koně, nebo čtyřkolky, sněžného skútru, či na kolečkových bruslích. A aby zábavy nebylo málo, až 4 hráči současně si mohou na jedné konzoli užít návštěvu ostrova a společně prozkoumat jeho veškerá zákoutí. Pro hraní multiplayer módu každému hráči postačí jeden Joy-Con ovladač. Každý den zažijete něco nového a čekají Vás hodiny zábavy. Upravte si vzhled své postavy, kostýmů, vozidel a dokonce i domácích mazlíčků! Denní dárky a výzvy budou pro Vás dostatečnou motivací a důvodem se na ostrov Kawawii vracet a prozkoumávat terén pečlivěji společně s… (kasa.cz)

Nintendo SWITCH Pokkén Tournament DX

Nintendo SWITCH Pokkén Tournament DX

Takhle Pokémony kdekoliv, kdykoliv a s kýmkoliv ještě neznáte Pokkén Tournament DX od studia BANDAI NAMCO Entertainment Inc. a společnosti The Pokémon Company nechá hráče převzít přímou kontrolu nad prvotřídními Pokémony a bojovat s nimi proti ostatním Pokémonům v real time bitvách. S novými bojovníky a rozšířenou soupiskou podpůrných Pokémonů se jedná o definitivní verzí hry, která měla velice pozitivní fanouškovské ohlasy již na konzoli Wii U. Pokémoni tak poprvé dorazí na konzoli Nintendo Switch.Tato nová verze real time bojové hry z Pokémon universa nabídne veškerý obsah Wii U a arcade verzí hry Pokkén Tournament stejně jako řadu zcela nových herních prvků s cílem poskytnout hráčům ultimátní Pokkén zážitek. Pokkén Tournament DX nabídne kupříkladu: * Pokkén kdykoliv, kdekoliv a s… (euronics.cz)

Nintendo SWITCH Splatoon 2 - NSS664

Nintendo SWITCH Splatoon 2 - NSS664

Inklingové jsou zpátky! Tradiční bitvy 4 na 4 ze hry Splatoon se vrací v plnohodnotném pokračování originálního průlomového hitu společně s novými úrovněmi, módními trendy a arzenálem jako je kupříkladu dvojice samopalů Splat Dualies. Perfektní hratelnost Hráči mohou bojovat na televizi nebo za pochodu. Ať navíc použijí Nintendo Switch Pro Controller prodávaný samostatně či Joy-Cony, vždy mohou mířit za pomoci gyroskopu. Splatoon 2 samozřejmě podporuje lokální i online multiplayer. Každou chvíli něco... (okay.cz)

Nintendo Switch, červená/modrá  NSH005

Nintendo Switch, červená/modrá  NSH005

NINTENDO SWITCH Nintendo Switch je průlomová domácí herní konzole. Je ji totiž nejen možné připojit doma k televizi, ale taktéž okamžitě transformovat na handheld s 6.2 palcovou obrazovkou. Poprvé v historii si tak hráči mohou užívat plnohodnotný konzolový zážitek kdykoliv a kdekoliv! Obrazovka má kapacitní dotykový displej využitelný v podporovaných hrách. Výdrž baterie se může pohybovat v rozmezí až šesti hodin v závislosti na dané hře a podmínkách, ve kterých je konzole používána. Mimo dokovací... (okay.cz)

Nintendo Switch Pro Controller černý

Nintendo Switch Pro Controller černý

Speciální ovladač pro konzoli Nintendo Switch, který je ideální pro tradiční hraní v tradičním stylu. Přepnětě na novou generaci konzolového hraní Nintendo Switch je průlomová domácí herní konzole. Je ji totiž nejen možné připojit doma k televizi, ale taktéž okamžitě transformovat na handheld s 6.2 palcovou obrazovkou. Poprvé v historii si tak hráči mohou užívat plnohodnotný konzolový zážitek kdykoliv a kdekoliv! Obrazovka má kapacitní dotykový displej využitelný v podporovaných hrách. Výdrž baterie se může pohybovat v rozmezí až šesti hodin v závislosti na dané hře a podmínkách, ve kterých je konzole používána. Mimo dokovací stanici je pak možné konzoli nabíjet také za pomoci standardního USB konektoru typu C! (euronics.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít