Minecraft Story Mode: The Complete Adventure - Nintendo Switch (5060146464550)

Minecraft Story Mode: The Complete Adventure - Nintendo Switch …

Minecraft Story Mode: The Complete Adventure - Nintendo Switch (5060146464550)

Hra pro konzoli - krabicová verze, žánr: Adventura Vydejte se na nebezpečnou misi napříč Overworldem. S týmem přátel po boku a sužovanou zemí potřebující hrdiny budou vaše rozhodnutí rozvíjet příběh, takže volte pečlivě! Na své výpravě pak potkáte známé tváře jako je Stampycat, DanTDM, CaptainSparklez, StacyPlays nebo LDShadowLady. Dokažte výbušným Creeperům, že máte daleko více síly! Kromě bojů, výprav a přátelských… (alza.cz)

Hra Nintendo SWITCH Minecraft Story Mode: The Complete Adventure

Hra Nintendo SWITCH Minecraft Story Mode: The Complete Adventure

Hra Nintendo SWITCH Minecraft Story Mode: The Complete Adventure (euronics.cz)

Herní konzole Microsoft Xbox One S 1 TB + Minecraft + Explorer's Pack…

Herní konzole Microsoft Xbox One S 1 TB + Minecraft + Explorer's Pack + Minecraft: Story Mode - The Complete Adventure bílá

Herní konzole Microsoft Xbox One S 1 TB + Minecraft + Explorer's Pack + Minecraft: Story Mode - The Complete Adventure bílá (euronics.cz)

God Wars: The Complete Legend - Nintendo Switch (0810023031284)

God Wars: The Complete Legend - Nintendo Switch (0810023031284)

Hra pro konzoli - krabicová verze, žánr: RPG - Strategické RPG, ve kterém budete objevovat fiktivní historii Japonska díky důrazu na folklór. Spolu s Kaguyí a jejími přáteli zažijete dobrodružství při řešení záhad v Labyrintu Yomi. Na co se můžete těšit ve hře God Wars: The Complete Legend (Nintendo Switch)Čeká vás lekce z fiktivní japonské historie, kterou si zažijete skrze folklór a taktické souboje s RPG prvkySvého hrdinu si vyberte ze čtrnácti herních postav a třiceti různých třídPo grafické stránce vás zaujmou tradiční japonské malby a řezbařinaV příběhu objevíte kromě zajímavé zápletky i cenná poučení Skrze folklór a taktické… (alza.cz)

Minecraft - Nintendo Switch (045496420628)

Minecraft - Nintendo Switch (045496420628)

Hra pro konzoli - krabicová verze, žánr: Dětská Putujte náhodně generovanými světy ve hře Minecraft a budujte úchvatné stavby od nejjednodušších domků až po ty nejvelkolepější hrady. Hrajte v kreativním módu (Creative Mode), nebo se prokopejte do hlubin země v módu přežití (Survival Mode), kde si budete muset vyrobit vlastní zbraně a brnění, abyste se ubránili nebezpečným mobům. Graficky upravená verze pro Xbox One obsahuje ovládání precizně uzpůsobené na ovladač, pohyb v inventáři a v menu je naprosto pohodový. Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením. 88% Minecraft je vhodný pro všechny, kteří v sobě stále ještě nezabili poslední kapičku fantazie. Je to skvělá zábava a lze počítat s tím, že pravidelné updaty ji… (alza.cz)

Uživatele, kteří hledají "Minecraft Story Mode: The Complete Adventure - Nintendo Switch (5060146464550)" se dívají také na:

Lego minecraft 21127 pevnost
Dorcel story of sophia
Eyes the horror game wikipedia cz
Heroes of might and magic 3 complete

Hra Nintendo SWITCH Minecraft: Switch Edition

Hra Nintendo SWITCH Minecraft: Switch Edition

Hra Nintendo SWITCH Minecraft: Switch Edition (euronics.cz)

Disgaea 1 Complete - Nintendo Switch (0810023031581)

Disgaea 1 Complete - Nintendo Switch (0810023031581)

Hra pro konzoli - krabicová verze, žánr: RPG - Panovník je mrtev! Netherworld je v jednom ohni. Je na čase někomu nakopat! Netherworld Prince Laharl se rozhodl bojovat za svůj trůn a je jen na něm a na jeho (některých nepravděpodobných) spojencích, aby bránili to, co je jeho právem. % Máte rádi náročné hry a děláte si zálusk na pořádné strategické RPG? Pak je pro vás remake starší hry Disgaea to pravé ořechové. Prince Laharl se vydává do boje o trůn. Dejte dohromady zcela rozdílné postavy a vydejte se změnit osud mnoha postav. … (alza.cz)

The Princess Guide - Nintendo Switch (810023032137)

The Princess Guide - Nintendo Switch (810023032137)

Hra pro konzoli - krabicová verze, žánr: Dobrodružná - V zemi kterou zmítá válka a chaos se objevuje nové zlo. Čtyři princezny z různých království se musí naučit, jak dovést své lidi k vítězství. Nechť rytířský výcvik princezny započne! % Rychlé strategické bitvy, které zažívají vaše učednice princezny. Pomstychtivá, nenasytná, dračí a galantní princezna povede boj dle vašich přímých rozkazů na bojišti.   Není vyplněn Alternativní text k fotografii! V zemi zavládl chaos a objevilo se nové zlo. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! … (alza.cz)

LEGO The Incredibles - Nintendo Switch (5051892215275)

LEGO The Incredibles - Nintendo Switch (5051892215275)

Hra pro konzoli - krabicová verze, žánr: Akční, která nabídne hodiny kreativní zábavy a strhujících dobrodružství pro celou rodinu. Pusťte se do objevování akčních příběhových úrovní a epického světa plného ikonických lokací, jako je Municiberg a Nomanisan Island, využívejte své unikátní super schopnosti a postavte městské darebáky před spravedlnost. LEGO® The Incredibles navíc nabídne kooperativní mód pro dva hráče. 67% Ve hře si již tradičně užijete kombinaci akčních soubojů, prozkoumávání pestrého prostředí, odemykání postav a řešení jednoduchých hádanek. To vše zabalené do značkového humoru.  LEGO The Incredibles je dalším bonbónkem ze studia Warner Bros.  … (alza.cz)

The Raven Remastered - Nintendo Switch (9120080073877)

The Raven Remastered - Nintendo Switch (9120080073877)

Hra pro konzoli - krabicová verze, žánr: Adventura 75% Raven Remastered je kompletní grafický remaster klasického dobrodružství, který vám umožní prozkoumat napínavý příběh zločinů očima několika postav. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Děj se odehrává v Londýně roku 1964. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Z Britského muzea jsou ukradeny starodávné předměty. Na místě činu zůstalo jen havraní pírko. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! … (alza.cz)

Sphinx and the Cursed Mummy - Nintendo Switch (9120080073839)

Sphinx and the Cursed Mummy - Nintendo Switch (9120080073839)

Hra pro konzoli - krabicová verze, žánr: Adventura a Akční 61% Originální akční dobrodružství z pohledu 3. osoby je inspirováno starodávnou egyptskou mytologií. Procestujete svět pomocí magických portálů. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Vaší silnou stránkou bude hbitost, důvtip a také zvláštní schopnosti.  Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Sphinx nebo Mummy Pokud zrovna nepotřebujete svou… (alza.cz)

Max: The Curse of Brotherhood - Nintendo Switch (5060188670827)

Max: The Curse of Brotherhood - Nintendo Switch (5060188670827)

Hra pro konzoli - krabicová verze, žánr: Adventura a Logická - Kombinace tradiční plošinovky s nádhernými hádankami společně s pohádkovým příběhem definují hru Max: The Curse of Brotherhood . Max je vybaven pouze speciálním fixem. Zachraňte svého bratra Felixe v nehostinném světě plném nástrah. 73% Náročný a zábavný zážitek, který vás vtáhne do děje. Množství hádanek, jejich různorodost a stále se stupňující obtížnost vám nedá spát. Sledujte pouť Maxe, který je vyzbrojen na své dobrodružné výpravě pouze magickým značkovačem. Musíte si… (alza.cz)

Wolfenstein II: The New Colossus - Nintendo Switch (045496422264)

Wolfenstein II: The New Colossus - Nintendo Switch (045496422264)

Hra pro konzoli - krabicová verze, žánr: FPS, je dlouho očekávané pokračování úspěšné střílečky Wolfenstein®: The New Order™, vyvíjené cenami ověnčeným studiem MachineGames.Nové vzrušující dobrodružství, přivedené k životu díky pokročilé technologii id Tech® 6, vás zavede do nacisty ovládané Ameriky, abyste zde zrekrutovali ty nejsilnější vůdce zbývající v hnutí odporu. Bojujte s nacisty v ikonických lokalitách jako malé město Roswell, Nové Mexico, bulváry New Orleans nebo post nukleární Manhattan. 79% Ohlášení druhého Wolfensteina na E3 nebylo překvapení. Ostatně původní New Order patří mezi nejlepší FPS poslední doby.  Nacisté mají i v roce 1961 stále navrch.… (alza.cz)

Aces of the Luftwaffe: Squadron Enchanced Edition - Nintendo Switch

Aces of the Luftwaffe: Squadron Enchanced Edition - Nintendo Switch

Hra pro konzoli - krabicová verze, žánr: Akční - Je vaší povinností znovu nastolit mír a svobodu tak, že usednete do kokpitu smrtících ocelových křídel a budete bojovat proti obávaným válečným strojům! 71% Střílečka doprovázená příběhem. Usedněte do kokpitu a bojujte proti obávaným válečným strojům. Uhýbejte rojům střel, které na vás pálí hrůzostrašné válečné stroje. Užijte si bombastické vzdušné bitvy ze svislého pohledu provázené plným příběhem. … (alza.cz)

Bloodstained: Ritual of the Night - Nintendo Switch (8023171043234)

Bloodstained: Ritual of the Night - Nintendo Switch (8023171043234)

Hra pro konzoli - krabicová verze, žánr: Dobrodružná a RPG % Akční hororová RPG zaměřená na prozkoumávání prostředí. Odehrává se v Anglii v 19. století. Zahrajete si za ženskou hrdinku Miriam, která přišla o rodiče. Alchymisté prokleli její tělo, které pomalu krystalizuje.  Zachraňte sebe i svět Prozkoumejte celý hrad, porazte svého pána a zachráníte tím nejen sebe, ale celé lidstvo. … (alza.cz)

The Legend of Zelda: Breath of the Wild - Nintendo Switch …

The Legend of Zelda: Breath of the Wild - Nintendo Switch (045496420055)

Hra pro konzoli - krabicová verze, žánr: RPG 97% Breath of the Wild vás donutí zapomenout na vše, co jste doposud o hrách The Legend of Zelda věděli. Prozkoumejte hyrulskou divočinu, jak se vám zachce - šplhejte na věže a hory, objevujte nové lokace a bojujte s obřími nepřáteli. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Objevte stovky svatyní roztroušených po celé zemi a vyřešte hádanky, které ukrývají. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Přemýšlejte a najděte správnou strategii, která vám pomůže vyhrát nad prohnanými soupeři. … (alza.cz)

Hra Nintendo SWITCH The Legend of Zelda: Breath of the Wild

Hra Nintendo SWITCH The Legend of Zelda: Breath of the Wild

Hra Nintendo SWITCH The Legend of Zelda: Breath of the Wild (euronics.cz)

The Book of Unwritten Tales 2 - Nintendo Switch (9120080073853)

The Book of Unwritten Tales 2 - Nintendo Switch (9120080073853)

Hra pro konzoli - krabicová verze, žánr: Adventura a Dobrodružná % Klasická point and click adventura s parádními hádankami a kupou humoru. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Čarodějnice Mortrogu je poražena. Válka dvou věží je u konce, lidé v Aventásii však stále nenašli svůj klid. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Wilbur Weathervane vyučuje na škole čarodějnictví a dělá co může. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! … (alza.cz)

Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order - Nintendo Switch …

Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order - Nintendo Switch (045496423391)

Hra pro konzoli - krabicová verze, žánr: Akční - Po deseti letech se s úplně novým příběhem a akcí pro až 4 hráče vrací exkluzivně na Nintendo Switch! % Zabraňte kosmickému ničení Thanose a jeho The Black Order. Nová akční RPG s hrdiny Avengers, strážci galaxie, X-meny a dalšími hrdiny. Thanos a jeho černý řád se snaží vyvolat chaos vesmíru. Seberte své hrdiny a zabraňte mu v ničení. Kameny nekonečna … (alza.cz)

Hra Nintendo SWITCH The World Ends with You: Final Remix

Hra Nintendo SWITCH The World Ends with You: Final Remix

Hra Nintendo SWITCH The World Ends with You: Final Remix (euronics.cz)

Sushi Striker: The Way of Sushido - Nintendo Switch (045496422103)

Sushi Striker: The Way of Sushido - Nintendo Switch (045496422103)

Hra pro konzoli - krabicová verze, žánr: Logická V superrychlých soubojích u sushi dopravníků spojte stejně barevné talíře se sushi a hoďte na svého soupeře komín talířů. Čím více jich spojíte, tím vyšší bude i váš komín a tím silnější váš útok. Kapesní konzole Nintendo Switch je jako stvořená pro ukrutně zábavné hříčky. Novinka v podobě Sushi Striker: The Way of Sushido má za cíl rozvíjet vaše reflexy i nápaditost při řešení složitých problémů. Klíčovým herním prvkem je spojování stejnobarevných talířů, čím více jich spojíte, tím vyšší bude i váš komín. Na základě toho se pak určuje síla vašeho útoku. Hra šikovně využívá dotykovou obrazovku a tím zvyšuje hratelnost i během cestování. Klíčové vlastnosti hry Sushi Striker: The Way of SushidoZábavná… (alza.cz)

Hra Nintendo SWITCH Xenoblade Chronicles 2: Torna~The Golden Country

Hra Nintendo SWITCH Xenoblade Chronicles 2: Torna~The Golden Country

Hra Nintendo SWITCH Xenoblade Chronicles 2: Torna~The Golden Country (euronics.cz)

1 2 Switch - Nintendo Switch (045496420185)

1 2 Switch - Nintendo Switch (045496420185)

Hra pro konzoli - krabicová verze, žánr: Akční Poznejte novou dimenzi party her a vyzkoušejte hru pro průlomovou herní konzoli Nintendo Switch. 1-2 Switch představuje pvní hru společnosti Nintendo, která hráčům při soupeření v zábavných aktivitách umožní pohled z očí do očí.Poznejte novou dimenzi party her a vyzkoušejte hru pro průlomovou herní konzoli Nintendo Switch. 1-2 Switch představuje první hru společnosti Nintendo, která hráčům při soupeření v zábavných aktivitách umožní pohled z očí do očí. Využijte široké možnosti konzole Nintendo Switch a ukažte svou kreativitu! Rozjeďte pořádný herní mejdan s kýmkoliv, kdykoliv a kdekoliv! Okuste vše od kopírování tanečních pohybů svého soupeře, až po přestřelky ve stylu divokého západu!Klíčové vlastnostiNová… (alza.cz)

HORIPAD - Nintendo Switch (873124006049)

HORIPAD - Nintendo Switch (873124006049)

Gamepad Speciální ovladač na konzoli Nintendo Switch s turbo funkcí a vyměnitelným D-padem. Vyzkoušejte si jednoduché ovládání na Nintendu Switch s tímto ovladačem Gamepad HORIPAD. Ovladač disponuje elegantním designem černé barvy a kvalitním zpracováním s velmi dlouhou životností. To vše navíc za velmi nízkou cenou, které dosáhli odstraněním nadbytečné vibrační odezvy a gyroskopu. Ovladač však nabízí speciální turbo funkci a všechna základní tlačítka, což zahrnuje 13 tlačítek, dvě analogové páčky a D-pad, jenž lze vyměnit a uschovat do malého prostoru na zadní straně. Ovladač je licencovaný oficiální společností Nintendo a je připojitelný pomocí dostatečně dlouhého kabelu. … (alza.cz)

Anker PowerCore 13400mAh Nintendo Switch

Anker PowerCore 13400mAh Nintendo Switch

Powerbanka PowerCore 13400 Nintendo Switch Edition je velkokapacitní powerbanka plně kompatibilní s populární herní konzolí Nintendo Switch, už nikdy se vám tedy nestane, že byste museli přerušit rozehranou hru kvůli vybíté baterii. Nabije však i další zařízení jako jsou mobilní telefony, tablety nebo laptopy. Kompaktní rozměry a nízká hmotnost vám umožní mít powerbanku stále po ruce, pogumovaný povrch potom zaručí maximální bezpečnost při transportu. USB-C port disponuje ultra rychlým nabíjením, funkce PowerIQ umožňuje nabíjet až dvě zařízení současně. Plného nabití powerbanky dosáhnete již za 3,5 hodiny. (kytary.cz)

FIFA 18 - Nintendo Switch (1061796)

FIFA 18 - Nintendo Switch (1061796)

Hra pro konzoli - krabicová verze, české titulky, žánr: Sportovní - nejpopulárnější hra světa v novém ročníku pod taktovkou Cristiana Ronalda 68% Nejpopulárnější hra se vrací. Už 29. září vychází nový ročník FIFA 18 ve speciální verzi pro novou herní konzoli Nintendo Switch. FIFA 18 pro Nintedo Switch vám ukáže úplně nový zážitek ze hry. Nintendo Switch je hybridní herní konzole. Můžete tak hrát kdekoli na cestách, ale stejně dobře i doma na velké obrazovce. … (alza.cz)

Scribblenauts: Showdown - Nintendo Switch (5051892213455)

Scribblenauts: Showdown - Nintendo Switch (5051892213455)

Hra pro konzoli - krabicová verze, žánr: Akční, kde využijete vaši představivost a postavíte se ultimátní multiplayer výzvě! 47% Showdown zprvu může překvapit velkým důrazem na kooperativní zážitek, v němž se prakticky všechny hlavní aktivity dají absolvovat ve společnosti dalších hráčů. Utkejte se tváří v tvář proti příteli ve Versus módu. Vytvořte si svého vlastního Scribblenauta tím, že odemknete stovky podivných kostýmů a vozidel. Skupinová… (alza.cz)

Nintendo Switch Pokéball Plus (045496430832)

Nintendo Switch Pokéball Plus (045496430832)

Gamepad Poké Ball je důležitá součást vybavení každého Pokémon Trenéra! Poké Ball Plus s Nintendo Switch a vybranými hrami funugje jako Joy-Con ovladač. Běhejte, bojujte, pohybujte se v menu. Stejně jako Pokémon Go Plus vám Poké Ball Plus umožní více zábavy a volnosti při vašem pátrání po divokých Pokémonech v Pokémon GO! (alza.cz)

Death Mark - Nintendo Switch (5060112432392)

Death Mark - Nintendo Switch (5060112432392)

Hra pro konzoli - krabicová verze, žánr: Adventura Tokiem se šiří divná pověra:"ti, kteří jsou označeni, zemřou." Znamení se na tělech obětí zjevuje neočekávaně a vypadá jako rozžvýkané znaménko, mluví se o něm, že označení zemřou neznámou smrtí. 76% V Tokiu se šíří podivná pověst. Na těle lidí se objevuje záhadné mateřské znaménko, každý u koho se objeví záhy zemře na neznámou nemoc děsivou smrtí. V Tokiu se objevuje lidem na kůži zvláštní znamení, které připomíná mateřské znaménko. Komu se znaménko objeví, zakrátko zemře na neznámou chorobu… (alza.cz)

Hra Nintendo SWITCH Go Vacation

Hra Nintendo SWITCH Go Vacation

Hra Nintendo SWITCH Go Vacation (euronics.cz)

FIFA 19 - Nintendo Switch (1064028)

FIFA 19 - Nintendo Switch (1064028)

Hra pro konzoli - krabicová verze, žánr: Sportovní - Zahrajte si ve fotbal na té nejvyšší klubové úrovni. UEFA Champions League, Europa League a Super Cup přinesou hráčům rozsáhlé turnajové možnosti, oficiální audiovizuální prezentaci a zcela nový komentátorský tým ve složení Derek Rae a Lee Dixon. 74% Ten nejlepší fotbalový zážitek získáte jen v sérii FIFA. Grafická stránka je přizpůsobena pro maximální herní zážitek. Stejně tak licencované týmy i stadiony. … (alza.cz)

Nintendo Switch AC Adapter (NSP120)

Nintendo Switch AC Adapter (NSP120)

adaptér Pro všechny případy, kdy výdrž baterie nedostačuje a vy potřebujete výhod své nové herní hračky využívat v mobilním režimu, je tu Nintendo Switch AC Adapter. Jedná se o rezervní AC adaptér pro konzoli Nintendo Switch, který vás zachrání vždy, když to budete vyžadovat.Skvělý konzolový zážitek si díky průlomové herní konzoli Nintendo Switch můžete dopřát kdekoliv a kdykoliv se vám zachce! A to i poměrně dlouho - v závislosti na dané hře a podmínkách, v nichž je konzole zrovna užívána, vydrží baterie v kuse až 6 hodin. Pro všechny případy, kdy výdrž baterie nedostačuje a vy potřebujete výhod své nové herní hračky využívat v mobilním režimu, je tu Nintendo Switch AC Adapter. Jedná se o rezervní AC adaptér pro konzoli Nintendo Switch, který vás zachrání vždy, když… (alza.cz)

Octopath Traveler - Nintendo Switch (045496422189)

Octopath Traveler - Nintendo Switch (045496422189)

Hra pro konzoli - krabicová verze, žánr: RPG v nové ohromné RPG hře Octopath Traveler jako jeden z osmi cestovatelů, každý s vlastním původem, cestou a cílem. 85% Bojujte s početnými zástupy monster v klasickém tahovém soubojovém systému, který neomrzí a využijte všech schopností hrdiny jehož si vyvolíte. Zažijte moderní herní zážitek oděný v retro grafickém kabátku.  Navštivte mnohá města v herním světě, zajděte na trh na nabídku nového zboží či se stavte do hospody na várku nových drbů. … (alza.cz)

Dead Cells - Nintendo Switch (5060264373147)

Dead Cells - Nintendo Switch (5060264373147)

Hra pro konzoli - krabicová verze, žánr: Akční - Dead Cells je zástupce rogue like her a dokud nebudete bezchybní, nechá vás s pobavením umírat u každého nového nepřítele či pasti, kterou si pro vás hra připravila. 92% Akční roguelike plošinovka s prvky metroidvanie. Prozkoumejte rozlehlý, stále se měnící hrad a bojujte s jeho strážci. Žádné checkpointy. Zabij, zemři, uč se, opakuj. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Objevujte tajné místnosti, skryté cesty a okouzlující krajiny. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Zjistěte… (alza.cz)

Hra Nintendo SWITCH Bayonetta 2

Hra Nintendo SWITCH Bayonetta 2

Hra Nintendo SWITCH Bayonetta 2 (euronics.cz)

Nintendo Labo - VR Kit pro Nintendo Switch (045496422585)

Nintendo Labo - VR Kit pro Nintendo Switch (045496422585)

Hra pro konzoli - krabicová verze, žánr: Dětská - Kompletní Nintendo Labo VR Kit obsahuje Nintendo Switch software a materiál na stavbu všech šesti Toy-Con projektů – Toy-Con VR Goggles, Toy-Con Blaster, Toy-Con Camera, Toy-Con Bird, Toy-Con Wind Pedal a Toy-Con Elephant. K tomu všemu ještě držák na obrazovku a bezpečnostní kryt*. Tato sada je dobrou volbou pro děti a rodiny, které se chtějí plně ponořit do virtuální reality. % Kartónové výtvory Toy-Con přivedou vaše Nintendo Switch k životu. Interakce s herním světem vás vtáhne do podmořského světa nebo mezi mimozemšťany. Papírové výtvory Toy-Con pro novou úroveň Nintendo her. … (alza.cz)

Unravel Two - Nintendo Switch (1075266)

Unravel Two - Nintendo Switch (1075266)

Hra pro konzoli - krabicová verze, žánr: Akční - budete rozvíjet vztahy s ostatními postavičkami Yarny, pečovat o přátelství a společně řešit nejrůznější výzvy. Probuďte v sobě dobrodružného ducha, vydejte se na cestu fantastickými krajinami a sledujte, jak vaše okolí rozkvétá novým životem. 81% Tolik osobitosti, kouzla a skvělé hratelnosti najdete jen v málokteré adventuře. Vaši logiku otestují náročné hádanky a rébusy, jimiž hra rozhodně nijak nešetří. K ruce ovšem budete mít šikovný systém nápovědy, který vás vždycky popostrčí správným… (alza.cz)

Sports Party - Nintendo Switch (3307216079514)

Sports Party - Nintendo Switch (3307216079514)

Hra pro konzoli - krabicová verze, žánr: Sportovní, která nabídne zábavu v podobě Frisbee, Vodních skůtrů, Basketballu, Golfu, Skateboardingu, a Písečného tennisu. Možnost pohybového ovládání. Bavte se až s dalšími 3mi hráči. % Zabavíte se ať už jste kdekoliv. S pohybovým Joy-Con ovladačem je ovládání jednoduché a zábavné. Z širokého výběru sportů si můžete vybrat váš nejoblíbenější a vyzvat k němu až 3 přátele nebo členy rodiny. Jednoduché ovládání dělá hru zábavnou pro každého, od dětí po prarodiče. Hra nabídne pestré a barevné prostředí,… (alza.cz)

Fitness Boxing - Nintendo Switch (045496423483)

Fitness Boxing - Nintendo Switch (045496423483)

Hra pro konzoli - krabicová verze, žánr: Sportovní, Cvičení a formování postavy nebylo nikdy snažší. Denní trénink se pohybuje v rozmezí 10-40 minut a nabízí normální i rychlý režim. Sportujte ať už jste sami doma nebo s přítelem na cestách! % Fitness Boxing je skvělý způsob jak se zabavit a udělat něco pro své zdraví. Cvičení ještě nikdy nebylo zábavnější, obzvlášť když vás doprovází vaše oblíbené písně. Sledujte váš pokrok tím, že si nastavíte BMI (index tělesné hmotnosti) a spálené kalorie. Zahrajte si společně proti přátelům a rodině v… (alza.cz)

Big Buck Hunter - Nintendo Switch (5016488131704)

Big Buck Hunter - Nintendo Switch (5016488131704)

Hra pro konzoli - krabicová verze, žánr: FPS a Simulátor, která je klasickou arkádovou střílečkou, která se vrací na next-gen konzole a zcela nový zážitek z lovu. Obsahuje dvě velké dobrodružství: Whitetail Deer a Moose; každé nabízí hráčům tři cesty, každou s pěti loveckými místy a nebezpečnými zvířaty, za kterých ulovení získáte extra body. % Očekáváte trpělivost, napětí a různorodost zvířat? Big Buck Hunter vám toto všechno nabízí s více než 20 zvířaty k lovu.  Rychlá arkádová střílečka vás provede různými místy celého světa.  … (alza.cz)

Pokkén Tournament DX - Nintendo Switch (045496420727)

Pokkén Tournament DX - Nintendo Switch (045496420727)

Hra pro konzoli - krabicová verze, žánr: Akční Jedná se o první Pokemon hru pro Nintendo Switch. Hraní této bojové hry jednoduché. Pobavte se s kamarádem v soboujích s Pokemony. % Hra pro konzoli Nintendo Switch která nadchne všechny fanoušky pokémonů. Je to opravdová zábava jak pro samotáře, tak pro dva na dlouhé hodiny. Nechte se vtáhnout do světa Pokémonů s novou hrou Pokkén Tournament DX. Vyberte si svého oblíbeného pokémona a porážejte s ním své protivníky. … (alza.cz)

Mario Tennis Aces - Nintendo Switch (045496422011)

Mario Tennis Aces - Nintendo Switch (045496422011)

Hra pro konzoli - krabicová verze, žánr: Sportovní - Nová hra ze série Mario Tennis přinese zbrusu nový zážitek, tentokráte na konzoli Nintendo Switch. Mario vstoupí na kurt a bude soupeřit s postavami ze známého universa v plnokrevných tenisových bitvách. 75% Mario Tennis Aces boduje jako solidní tenisová arkáda a nové herní mechaniky jsou zábavné a dostatečně důležité na to, že bychom se divili, kdyby je v příštích dílech vývojáři odstranili (Game Informer) Vstupte na kurt se známými postavamiNová hra ze série Mario Tennis přinese zbrusu nový zážitek, tentokráte na konzoli Nintendo Switch. Mario vstoupí na kurt a bude soupeřit s postavami ze známého universa v plnokrevných tenisových bitvách. Přepracován je kompletně… (alza.cz)

Urban Trial Playground - Nintendo Switch (5903268341029)

Urban Trial Playground - Nintendo Switch (5903268341029)

Hra pro konzoli - krabicová verze, žánr: Závodní - nové pokračování oblíbené série závodech na motorce přenáší akci z městských ulic přímo na slunné a barvité kalifornské pláže a nabídne ještě šílenější triky, flipy a komba než kdykoliv předtím. Urban Trial Playground je hra zaměřená na rychlost, balanc a styl! 68% Urban Trial Playground je kaskadérská závodní hra na slunných a pestrobarevných plážích Kalifornie. Kombinujte triky, flipy a kombinace více než kdy předtím. Soutěžte ve více než 50 úrovních v různých režimech. Toto nové pokračování série přenáší závody na motorce z městských ulic na slunné a barvité kalifornské pláže. … (alza.cz)

Hori Protector - Pikachu - Nintendo Switch (873124007312)

Hori Protector - Pikachu - Nintendo Switch (873124007312)

Kryt 3-dílný, vzhled inspriovaný postavičkou Pikachu, nikterak nepřekáži ve funkci konzole Nebaví vás základní vzhled průlomové konzole Nintendo Switch? Chcete si ho trochu zpestřit? Jste fanouškem legendární série Pokémon? Jestli jste na všechny otázky odpověděli ano, tak kryt Hori Protector s proslulým Pikachu je přesně pro vás. Stačí ho nainstalovat na Switch a už ho nikdy nemusíte sundat. Ovladače lze odejmout bez nutnosti sundávání, naprosto nepřekáží ve funkci konzole. Produkt je oficiálně licencovaný společností Nintendo, což zaručuje skutečnou kvalitu. Klíčové vlastnosti krytu Hori Protector – Pikachu pro Nintendo SwitchHori Protector zpestří vzhled vašeho Nintendo SwitchKryt s motivem Pokémona PikachuNeomezuje funkce konzole, nemusí se… (alza.cz)

Adaptér Nintendo Switch AC Adapter černé

Adaptér Nintendo Switch AC Adapter černé

Adaptér Nintendo Switch AC Adapter černé (euronics.cz)

PixARK - Nintendo Switch (0884095194024)

PixARK - Nintendo Switch (0884095194024)

Hra pro konzoli - krabicová verze, žánr: Dobrodružná - Vítejte v PixARKu, rozlehlém divokém světě plném dinosaurů, magických stvoření a nekonečného dobrodružství. 41% Zažijte dobrodružství v divokém světě, kde začínáte od píky. Seznamte se s divokým magickým světem plným roztodivných postav.  Najdete zde roztomilá zvířata, ale také dinosaury, k tomu magická stvoření a kdo ví co ještě. Nekonečné dobrodružství … (alza.cz)

Arms - Nintendo Switch (045496420369)

Arms - Nintendo Switch (045496420369)

Hra pro konzoli - krabicová verze, žánr: Akční Arms - Nintendo Switch: Pusťte se do bojů v arénách s rozličnými překážkami.Vyberte si svého bojového šampiona z celého světa, vybavte ho svou vlastní kombinací natahovatelných paží. VypnutoVynechat z LightBoxu Pusťte se do bojů v arénách s rozličnými překážkami.Vyberte si svého bojového šampiona z celého světa, vybavte ho svou vlastní kombinací natahovatelných paží a posléze využijte služeb směsi rychlého mačkání tlačítek a pohybu vlastních rukou, abyste svým soupeřům dali pořádnou nakládačku. VypnutoVynechat z LightBoxu Bojovat budete… (alza.cz)

Hra Nintendo SWITCH ARMS

Hra Nintendo SWITCH ARMS

Hra Nintendo SWITCH ARMS (euronics.cz)

Doom - Nintendo Switch (045496421311)

Doom  - Nintendo Switch (045496421311)

Hra pro konzoli - krabicová verze, žánr: FPS Těšte se na houževnaté démony, až neuvěřitelně destruktivní zbraně a plynulý pohybový systém. Hordy démonů se znovu dostávají na svět a vaším úkolem coby ostříleného mariňáka je nakopat je pěkně tam, odkud přišly. Ke svému vpádu si opět vybraly obří výzkumný komplex na Marsu, což je klasické dějiště této legendární série. Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením. 79% Čtvrtý díl střílečky Doom slibuje být ještě brutálnějším, frenetičtějším a po všech stránkách vypiplanějším pokračováním jedné z nejkultovnějších herních sérií. Tvůrci slibují rychlý pohyb po graficky… (alza.cz)

Just Dance 2018 - Nintendo Switch (3307216026501)

Just Dance 2018 - Nintendo Switch (3307216026501)

Hra pro konzoli - krabicová verze, žánr: Sportovní % Zatančete si v novém herním titulu Just Dance, tentokrát s číslovkou 2018. Čeká na vás spousta hudebních pecek letošního roku.  Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Herní novinka Just Dance 2018 roztančí úplně každého hráče. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Užijte si nové hudební hity jako jsou např. Side to Side od Ariany Grade a Nicki Minaj a 24K od Bruna Marse. Není vyplněn Alternativní text k fotografii!… (alza.cz)

Just Dance 2017 - Nintendo Switch (NSS353)

Just Dance 2017 - Nintendo Switch (NSS353)

Hra pro konzoli - krabicová verze, žánr: Simulátor Největší série rytmových her všech dob, jíž se prodalo přes 60 milionů kusů, se vrací v novém kabátku. Byl by hřích toho nevyužít. Proto pozvěte přátele, rodinu a rozpalte svou herní konzoli Nintendo Switch v rytmu tance na plné obrátky! Hra Just Dance 2017 vám pomůže objevit skrytý talent a pořádně si zapařit na známé a oblíbené písně.Největší série rytmových her všech dob, jíž se prodalo přes 60 milionů kusů, se vrací v novém kabátku. Byl by hřích toho nevyužít. Proto pozvěte přátele, rodinu a rozpalte svou herní konzoli Nintendo Switch v rytmu tance na plné obrátky! Hra Just Dance 2017 vám pomůže objevit skrytý talent a pořádně si zapařit na známé a oblíbené písně. Těšte se na 40 nových skladeb,… (alza.cz)

Fire Emblem Warriors - Nintendo Switch (045496420802)

Fire Emblem Warriors - Nintendo Switch (045496420802)

Hra pro konzoli - krabicová verze, žánr: Akční Hrajte za originální hrdiny či hrdiny z nového království. Vyberte si 2 hrdiny a kombinujte je i v průběhu Vašeho devastujícího komba. Podpora amiibo figurek. Fire Emblem Warriors - Nintendo Switch: Značka opustí i svůj žánr RPG strategií (SRPG) a v rámci Fire Emblem Warriors se podívá do ryze akčního žánru, protože vznikne ve spolupráci s Kei Tecmo, specialisty na řežby ve stylu Dynasty Warriors. VypnutoVynechat z LightBoxu Osvědčená kvalita skvělého vývojářského týmuHra Fire Emblem Warriors je momentálně vyvíjena samostatně jak pro konzoli Nintendo Switch, tak pro handheldy New Nintendo 3DS a New Nintendo 3DS XL. Obě hry jsou… (alza.cz)

Yoshis Crafted World - Nintendo Switch (045496422646)

Yoshis Crafted World - Nintendo Switch (045496422646)

Hra pro konzoli - krabicová verze, žánr: Adventura - V zemi kterou zmítá válka a chaos se objevuje nové zlo. Čtyři princezny z různých království se musí naučit, jak dovést své lidi k vítězství. Nechť rytířský výcvik princezny započne! 80% Plošinovka převrácená vzhůru nohama. Každé dobrodružství má svůj líc, ale také rub. Připravte se na nový úhel pohledu a samá překvapení. Během Yoshiho cesty k cíli sbírejte předměty. Spojte se s kamarádem … (alza.cz)

Asterix & Obelix XXL2 - Nintendo Switch (3760156482361)

Asterix & Obelix XXL2 - Nintendo Switch (3760156482361)

Hra pro konzoli (alza.cz)

LEGO City: Undercover - Nintendo Switch (5051892207072)

LEGO City: Undercover - Nintendo Switch (5051892207072)

Hra pro konzoli - krabicová verze, žánr: Adventura LEGO City: Undercover - Nintendo Switch: Ve hře LEGO City Undercover pronásleduje Chase McCain, policista v utajení, nebezpečného zločince Rexe Furyho. Ten totiž spustit poslední vlnu zločinu. Vydejte se na pátrání do ulic zcela otevřeného města, které je celé postavené z LEGO kostiček. 80% Převratná LEGO hra, která způsobila další revoluci ve hrách s otevřeným herním světem svým úžasně detailním zpracováním a nepřeberným množstvím herního obsahu. VypnutoVynechat z LightBoxu LEGO® CITY ožívá v HD a v jeho otevřeném světě se můžete pohybovat naprosto svobodněVe hře LEGO City Undercover pronásleduje… (alza.cz)

Dark Souls Remastered - Nintendo Switch (045496421892)

Dark Souls Remastered - Nintendo Switch (045496421892)

Hra pro konzoli - krabicová verze, žánr: Akční a RPG, ve které budete objevovat pokřivený starodávný svět Lordranu. Kriticky výnorně oceňované akční RPG série tak, jako ještě nikdy předtím. Nechte se pohltit bohatým světem Dark Souls. Utvářejte si postupně svou postavu, objevujte děsivé lokace a shromažďujte a osvojte si rozsáhlou kolekci zbraní, vybavení a magických kouzel a vytvořte si tak skutečně jedinečný herní styl. 84% Zažijte znovu kritiky oceňovanou, žánr definující hru, která to všechno začala. Vraťte se do Lordranu v této nádherně přepracované hře s oslňujícími detaily ve vysokém rozlišení a se snímkováním 60 fps. Dark Souls: Remastered také zahrnuje obsah původní hry a DLC Artorias of the Abyss.  … (alza.cz)

HORI Skyrim Protector - Nintendo Switch (873124006759)

HORI Skyrim Protector - Nintendo Switch (873124006759)

Pouzdro pro Nintendo Switch, ochranný obal (3 části) HORI Skyrim Protector je oficiálně licencované ochranné pouzdro pro Nintendo Switch s motivem hry Skyrim. Jeho povrch připomíná opotřebovanou kovovou zbroj správného dobrodruha. Konstrukce pouzdra se skládá ze 3 částí, aby pokrylo tělo samotné konzole i ovladačů Joy-Con. Můžete tedy Joy-Con kdykoliv odpojit od těla, aniž bystě museli kryt sundávat, a stále budou všechny části chráněny. Klíčové vlastnosti ochranného pouzdra HORI Skyrim ProtectorOficiální licencovaný produkt pro Nintendo SwitchDesign hry Skyrim3 samostatné části pro konzoli a Joy-ConSnadná instalace / demontáž (alza.cz)

Calligula Effect: Overdose - Nintendo Switch (810023032342)

Calligula Effect: Overdose - Nintendo Switch (810023032342)

Hra pro konzoli - krabicová verze, žánr: RPG - Idylický svět stvořen pro lidi, kteří potřebují zapomenout na bolesti a problémy reality. V tomto světě vytvořeném vocaloidem µ (Mju), se rozmazává realita i fantazie a každý tu může prožít svoje středoškolská léta v absolutní balženosti. % Vyladěné JRPG vás vtáhne do tahové bitvy, která vyústí ve zběsilou akci. Předvídejte tahy svých nepřátel a vymyslete dokonalou strategii, jak je porazit.  Svět bez problémů a bolestí, pouze zábava a smích. To je Mobius. Mobius byl stvořen vocaloidem µ … (alza.cz)

Hra Nintendo SWITCH Super Mario Odyssey

Hra Nintendo SWITCH Super Mario Odyssey

Hra Nintendo SWITCH Super Mario Odyssey (euronics.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít