Měřič vlhkosti dřeva Voltcraft FM-300

Měřič vlhkosti dřeva Voltcraft FM-300

Měřič vlhkosti dřeva Voltcraft FM-300

Přesný měřič vlhkosti dřeva s integrovanými charakteristikami dřeva. Díky tomuto přístroji může být provedeno specifické měření vlhkosti dřeva v objemových % u většiny evropských dřev. Možnost připojení zapichovací sondy do tvrdého dřeva. FM-300 navíc umožňuje měření teploty. Přesné měření díky integrovaným charakteristikám dřeva·Rozsah měření vlhkosti 6 - 99 vol%·Včetně úderového senzoru pro tvrdé dřevo Baterie·Úderový senzor·Teplotní čidlo·Ochranný kryt·10 náhradních hrotů (conrad.cz)

Měřič vlhkosti dřeva a stavebních materiálů voltcraft fm-400

Měřič vlhkosti dřeva a stavebních materiálů voltcraft fm-400

Odolný a přesný měřící přístroj určuje vlhkost dřeva a stavebních materiálů, jako je omítka, potěr atd. Pro vysokou přesnost měření se dá volit mezi 3 skupinami dřev a 4 skupinami stavebního materiálu se speciálními charakteristikami. Přečtení výsledku usnadňuje sloupcová stupnice, stupnice s ukazatelem a přímý ukazatel hodnoty.Technické parametryHodnotaMax. rozsah měření vlhkosti stavebních materiálů24 % volMin. rozsah měření vlhkosti stavebních materiálů0.1 % volRozsah měření vlhkosti dřeva1 %Vol - 60 %VolTyp měřeníInvazivníPřesnost měření vlhkosti stavebních materiálů0,5 %Napájení3 lithiové baterie (CR2032)Rozsah měření vlhkosti staveb0,1 - 24 % volRozměr, délka139 mmPřesnost měření vlhkosti dřeva1 % volPřesnost měření vlhkosti dřeva1 %Max. rozsah měření vlhkosti dřeva60 % volMin.… (fonetip.cz)

Měřič vlhkosti dřeva a stavebních materiálů Voltcraft FM-200

Měřič vlhkosti dřeva a stavebních materiálů Voltcraft FM-200

Odolný a přesný měřící přístroj k určení vlhkosti ve dřevě a ve stavebních materiálech, např. v omítce nebo nátěrech. Vysokou přesnost zajišťují dva rozsahy měření, jeden pro dřevo a druhý pro stavební materiály. Přímé zobrazení a grafické znázornění na stupnici ulehčuje odečtení naměřených hodnot. Zobrazení jako hodnota vlhkosti hmoty (vol.-%)·Pro měření vlhkosti dřeva a stavebních materiálů·Ideální pro kontrolu vyschnutí palivového dřeva Typ měření invazivní Naměřená hodnota vlhkosti dřeva v procentech určuje podíl vody ve zkušebním vzorku v poměru k sušině. Sušina se liší v závislosti na druhu dřeva (specifická hmotnost dřeva). U tohoto měřicího přístroje se však používá pro konkrétní hmotnost dřeva průměrná hodnota nejběžnějších druhů dřeva , aby mohlo být provedeno jednoduché… (conrad.cz)

Měřič vlhkosti dřeva a stavebních materiálů fm-300

Měřič vlhkosti dřeva a stavebních materiálů fm-300

Měřič vlhkosti dřeva a stavebních materiálů FM-300Měřič vlhkosti dřeva a stavebních materiálů Voltcraft FM-300 Přesný měřič vlhkosti dřeva s integrovanými charakteristikami dřeva. Díky tomuto přístroji může být provedeno specifické měření vlhkosti dřeva v objemových % u většiny evropských dřev. Možnost připojení zapichovací/ zarážecí sondy do tvrdého dřeva. FM-300 navíc umožňuje měření teploty. Vlastnosti: - Přesné měření díky integrovaným charakteristickým křivkám dřeva - Rozsah měření vlhkosti 6 až 99% - Zapichovací/ zarážecí sonda do tvrdého dřeva Technické parametry: Rozměry (Š x V x H): 49 x 180 x 32 mm Kalibrace možná podle ISO/DKD Druh měření: invazivní Rozsah měření vlhkosti dřeva: 6 - 99 % vol Přesnost měření teploty: ± 2 °C Přesnost měření vlhkosti dřeva: ± 1 % Rozsah měření… (fonetip.cz)

Měřič vlhkosti dřeva a stavebních materiálů fm-200

Měřič vlhkosti dřeva a stavebních materiálů fm-200

Odolný a přesný měřící přístroj k určení vlhkosti ve dřevě a ve stavebních materiálech, např. v omítce nebo nátěrech. Vysokou přesnost zajišťují dva rozsahy měření, jeden pro dřevo a druhý pro stavební materiály. Přímé zobrazení a grafické znázornění na stupnici ulehčuje odečtení naměřených hodnot.Technické parametryHodnotaMax. rozsah měření vlhkosti stavebních materiálů2 % volMin. rozsah měření vlhkosti stavebních materiálů0.2 % volRozsah měření vlhkosti dřeva6 - 44 % volTyp měřeníInvazivníPřesnost měření vlhkosti stavebních materiálů0,05 %RozhraníNeníNapájení3x baterie CR2032Min. rozsah měření vzdušné vlhkosti0 %Max. rozsah měření vzdušné vlhkosti85 %Rozsah měření vlhkosti staveb0,2 - 2 % volPřesnost měření vlhkosti dřeva1 %Kalibrace možná podleISO / DAkkSPřesnost měření vlhkosti dřeva1… (fonetip.cz)

Měřič vlhkosti dřeva a stavebních materiálů voltcraft mf-50

Měřič vlhkosti dřeva a stavebních materiálů voltcraft mf-50

Kapacitní měřič vlhkosti s přímým ukazatelem v procentech. Je vhodný pro všechny stavební materiály. Díky nastavitelnému akustickému alarmu umožňuje rychlé měření na stěnách a na podlaze bez sledování displeje.Technické parametryHodnotaMax. rozsah měření vlhkosti stavebních materiálů60 % volMin. rozsah měření vlhkosti stavebních materiálů0 % volRozsah měření vlhkosti dřeva0,0 Digit - 100,0 DigitTyp měřeníNeinvazivníNapájení3x baterie AAAMin. rozsah měření vzdušné vlhkosti0 %Max. rozsah měření vzdušné vlhkosti60 %Rozsah měření vlhkosti staveb0,0 Digit - 100,0 DigitRozměr, délka176 mmPřesnost měření vlhkosti dřeva0.1 DigitMax. rozsah měření vlhkosti dřeva80 % volMin. rozsah měření vlhkosti dřeva0 % volRozměr, výška29 mmRozměr, šířka63 mmHmotnost188 gPřesnost měření vlhkosti stavebních… (fonetip.cz)

Měřič vlhkosti dřeva a stavebních materiálů Voltcraft MF-100

Měřič vlhkosti dřeva a stavebních materiálů Voltcraft MF-100

MF-100 je určen speciálně pro rychlé a snadné měření vlhkosti ve stěnách a podlahách a to zcela bez poškození měřeného materiálu. Přístroj je vhodný pro všechny druhy stavebních materiálů. Díky nastavitelné funkci alarmu při dosažení min./max. hodnoty můžete rychle a efektivně měřit vlhkost stavebních materiálů bez nutnosti sledovat displej. Navíc má přístroj funkci Hold pro krátkodobé uložení měření. Nastavitelná funkce min./max. s akustickým alarmem·Povrchové vlhkosti materiálu·Funkce HoldUrčen pro všechny typy stavebních materiálů Měřič vlhkosti · 3 x baterie AAA. (conrad.cz)

Měřič vlhkosti dřeva a stavebních materiálů Voltcraft MF-50

Měřič vlhkosti dřeva a stavebních materiálů Voltcraft MF-50

Kapacitní měřič vlhkosti s přímým ukazatelem v procentech. Je vhodný pro všechny stavební materiály. Díky nastavitelnému akustickému alarmu umožňuje rychlé měření na stěnách a na podlaze bez sledování displeje. Akustický a optický indikátor vlhkosti·Nastavitelná min./max. hodnota pro alarm MF-50·3 baterie AAA. (conrad.cz)

Sada náhradních hrotů pro měřič vlhkosti materiálů Voltcraft FM-200,…

Sada náhradních hrotů pro měřič vlhkosti materiálů Voltcraft FM-200, 20 ks

Hroty jsou opatřeny šroubovými závity, které zjednodušují výměnu. Hroty v provozu podléhají opotřebení a při vroubkovací metodě ve zdivu se opotřebují více než ve dřevě. Ohnuté nebo opotřebované hroty ztěžují měření. S touto sadou můžete v případě potřeby hroty rychle a jednoduše vyměnit. 20 náhradních hrotů. (conrad.cz)

Měřič vlhkosti dřeva uni-t ut377a

Měřič vlhkosti dřeva uni-t ut377a

Měřič vlhkosti dřeva UNI-T UT377A UT377A je digitální měřič vlhkosti dřeva a lze jej také použít pro měření obsahu vody v papíru, překližkách, některých dřevotřískách, a jiných dřevitých materiálech. Přístroj dělí dřevo do čtyř kategorií na základě jeho hustoty a za pomocí algoritmu teplotní kompenzace zajistí velmi přesný výsledek měření. Malé rozměry přístroje, nízká spotřeba a vysoká přesnost dělá UT377A skvělou volbou pro měření vlhkosti dřeva. Parametry produktu: - digitální měřič vlhkosti, 4 volitelné kategorie dřeva (celkem 28 druhů) - automatická kompenzace okolní teploty pro minimalizaci chyb v měření - vzorkovací frekvence 2/s, zobrazení minimální a maximální hodnoty Technické parametry: Rozsah měření: 2 až 40 % Rozlišení: 0.1 % Odchylka měření: ± 2 % Vzorkovací frekvence: 0.5… (fonetip.cz)

Měřič vlhkosti dřeva a stavebních materiálů testo

Měřič vlhkosti dřeva a stavebních materiálů testo

Testo 606-2 měří vlhkost materiálů a také teplotu a vlhkost vzduchu. Uložené materiálové charakteristiky pro dřevo a stavební hmoty usnadňují měření, vlhkost materiálu se zobrazuje v objemových procentech. Můžete tak například snadno a spolehlivě posoudit podmínky k vyschnutí materiálu. Vlastní patentovaný senzor vlhkosti Testo zaručuje přesné výsledky měření. Funkce hold usandňuje odečítání naměřené hodnoty, přístroj je skladný a snadno ovladatelný. Technické parametryHodnotaRozsah měření teploty-10 - 50 °CRozsah měření vlhkosti dřeva0 - 100 % volZobrazeníLCDTyp měřeníInvazivníRozhraníNeníNapájení2x baterie AAARozsah měření vlhkosti staveb0 - 100 % volRozměr, délka119 mmPřesnost měření teploty± 0,5 °CPřesnost měření vlhkosti dřeva1 % volKalibrace možná podleISO / DAkkSRozměr, výška25… (fonetip.cz)

Měřič vlhkosti dřeva a stavebních materiálů brennenstuhl 1298680,…

Měřič vlhkosti dřeva a stavebních materiálů brennenstuhl 1298680,…

PopisDetektor vlhkosti MD. Pro měření vlhkosti ve dřevě nebo stavebních materiálech jako např. beton, cihly, dlažba, sádrokarton, tapety apod. Rozsah měření 5 až 50 % pro dřevo resp. 1,5 až 33 % u stavebních materiálů. Zobrazení na velkém LCD displeji (v procentech, přesnost 0,1 %) a akustické oznámení (lze vypnout). Praktická funkce Hold usnadňuje měření na špatně dostupných místech. Automatické vypnutí po cca 3 minutách od posledního měření. Indikace podpětí baterie. Odolný kryt s oddělenou šachtou na 9V baterii (baterie není součástí dodávky). S ochrannou krytkou. Baleno v blisteruVybaveníPro měření vlhkosti ve dřevě nebo stavebních materiálech jako např. beton, cihly, dlažba, sádrokarton, tapety apod. Rozsah měření 5 až 50 % pro dřevo resp. 1,5 až 33 % u stavebních materiálů… (fonetip.cz)

Měřič vlhkosti dřeva a stavebních materiálů st-120

Měřič vlhkosti dřeva a stavebních materiálů st-120

Měřič vlhkosti dřeva a stavebních materiálů ST-120 Přístroj slouží k měření úrovně vlhkosti dřeva (také lepenky a papíru), stavebních materiálů (omítky, betonu, malty). Na displeji se ihned zobrazí úroveň vlhkosti materiálů. Technické údaje: - princip měření: elektrický odpor - délka elektrody: 8 mm - elektrody: integrované, vyměnitelné - automatické vypnutí: cca po 2 minutách - napájení: 4 x LR44 baterie, vyměnitelné - materiál krytu: nárazu odolné plastové pouzdro - provozní teplota: 0 – 50°C - relativní vlhkost: 0 – 85% Rozsah měření: - dřevo: 6 - 44% - stavební materiály: 0,2 - 2% Rozlišení displeje: - dřevo: 1% - stavební materiály: 0,1% - teplota: ± 1°C Přesnost: - dřevo: ± 2% - stavební materiály: ± 0,2% - teplota: ± 1°C (fonetip.cz)

Měřič vlhkosti dřeva a stavebních materiálů st-125b

Měřič vlhkosti dřeva a stavebních materiálů st-125b

Měřič vlhkosti dřeva a stavebních materiálů ST-125BOdolný a přesný měřicí přístroj ST-125B (FM-200 , DT-125B ) k určení vlhkosti dřeva a stavebních materiálů (omítka, beton,...). Vysokou přesnost zajišťují dva rozsahy měření, jeden pro dřevo a druhý pro stavební materiály. Funkčnost přístroje můžete vždy otestovat pomocí odporů integrovaných v krytu hrotů. Velký LCD displej Přepínání dřevo/stavební materiály Robustní provedení Indikátor baterie Mimořádně vhodný pro kontrolu palivového dříví Testování funkčnosti pomocí krytu hrotů Náhradní hroty součástí dodávky Technické údaje: Měřicí rozsah: 1~45% (dřevo) / 0,1~2,4% (stavební hmoty) Rozlišení: +/- 1% (dřevo) / +/-0,1% (stavební hmoty) Přesnost měření: +/- 3% RH Automatické vypnutí: po cca 15 minutách Napájení: 3x CR2032 Provozní teplota:… (fonetip.cz)

Měřič vlhkosti dřeva a stavebních materiálů testo 616

Měřič vlhkosti dřeva a stavebních materiálů testo 616

Pro rychlé zjištění vlhkosti ve dřevě a stavebních materiálech bez poškození povrchu. Údaje v hmotnostních procentech. Testo 616 usnadní práci každému, kdo musí sledovat průběh vysychání podlah, zdí a povrchů. S integrovanými charakteristikami materiálů pro měkké a tvrdé dřevo, dřevotřískové desky, sádrový a cementový potěr, silikátové výrobky, porobeton, beton, příčně děrované a plné cihly. Stanovení vlhkosti bez poškození povrchu je zvlášť výhodné u ušlechtilých dřev. Měření bez poškození povrchu·Integrované charakteristiky materiálů Vlhkoměr · 1x baterie 9 V · Kalibrační protokol. (conrad.cz)

Měřič vlhkosti dřeva a stavebních materiálů greisinger gmk 100

Měřič vlhkosti dřeva a stavebních materiálů greisinger gmk 100

Měřič vlhkosti dřeva a stavebních materiálů značky Greisinger zobrazuje hodnoty v procentech. V závislosti na druhu měření lze zobrazit obsah vody nebo vlhkost materiálu. Během měření nedochází k destrukci materiálu. Přístroj disponuje integrovanými charakteristikami pro celou škálu dřevin a stavebnin.Technické parametryHodnotaMax. rozsah měření vlhkosti stavebních materiálů8 % volMin. rozsah měření vlhkosti stavebních materiálů0 % volTyp měřeníNeinvazivníNapájeníBaterie 9 VMin. rozsah měření vzdušné vlhkosti0 %Max. rozsah měření vzdušné vlhkosti80 %Určen proDřeviny a stavební materiálMax. rozsah měření vlhkosti dřeva100 % volMin. rozsah měření vlhkosti dřeva0 % volRozměr, výška106 mmRozměr, šířka67 mmHmotnost135 gVlastnostiDruh měření nedestruktivníUkazatel vlhkosti v jednotkách … (fonetip.cz)

Měřič vlhkosti dřeva a stavebních materiálů testo 606-1

Měřič vlhkosti dřeva a stavebních materiálů testo 606-1

Uložené materiálové charakteristiky pro dřevo a stavební hmoty zajistí přesné měření, vlhkost materiálu se zobrazuje v objemových procentech. Můžete tak například snadno a spolehlivě posoudit podmínky k vyschnutí materiálu. Funkce hold usandňuje odečítání naměřené hodnoty, přístroj je skladný a snadno ovladatelný.Technické parametryHodnotaRozsah měření vlhkosti dřeva0 - 90 % volZobrazeníLCDTyp měřeníInvazivníRozhraníNeníNapájení2x baterie AAARozsah měření vlhkosti staveb0 - 90 % volRozměr, délka119 mmPřesnost měření vlhkosti dřeva1 % volKalibrace možná podleISO / DAkkSRozměr, výška25 mmRozměr, šířka46 mmHmotnost90 gPřesnost měření vlhkosti stavebních materiálů1 % volVlastnostiVpichovací čidloPodsvícený LCD displejUložené charakteristiky pro buk, smrk, modřín, dub, borovice, javor,… (fonetip.cz)

Měřič vlhkosti dřeva a stavebních materiálů testo 606-1, 0 - 90 %

Měřič vlhkosti dřeva a stavebních materiálů testo 606-1, 0 - 90 %

Uložené materiálové charakteristiky pro dřevo a stavební hmoty zajistí přesné měření, vlhkost materiálu se zobrazuje v objemových procentech. Můžete tak například snadno a spolehlivě posoudit podmínky k vyschnutí materiálu. Funkce hold usandňuje odečítání naměřené hodnoty, přístroj je skladný a snadno ovladatelný. Uložené charakteristiky pro dřevo a stavební materiály·Podsvícený displej Měřič vlhkosti · Ochranný kryt · Kožená brašna · 2 x baterie · Poutko na ruku · Kalibrační protokol. (conrad.cz)

Měřič vlhkosti dřeva a stavebních materiálů testo 606-2, 0 - 90 %

Měřič vlhkosti dřeva a stavebních materiálů testo 606-2, 0 - 90 %

Testo 606-2 měří vlhkost materiálů a také teplotu a vlhkost vzduchu. Uložené materiálové charakteristiky pro dřevo a stavební hmoty usnadňují měření, vlhkost materiálu se zobrazuje v objemových procentech. Můžete tak například snadno a spolehlivě posoudit podmínky k vyschnutí materiálu. Vlastní patentovaný senzor vlhkosti Testo zaručuje přesné výsledky měření. Funkce hold usandňuje odečítání naměřené hodnoty, přístroj je skladný a snadno ovladatelný. Uložené charakteristiky pro dřevo a stavební materiály·Měření vlhkosti a teploty vzduchu·Výpočet bodu tání a teploty odpařování·Podsvícený displej Měřič vlhkosti · Ochranný kryt · Kožená brašna · 2 x baterie · Poutko na ruku · Kalibrační protokol. (conrad.cz)

Měřič vlhkosti dřeva a stavebních materiálů Greisinger GMI 15, 600228…

Měřič vlhkosti dřeva a stavebních materiálů Greisinger GMI 15, 600228, 9 V

Určete rychle a spolehlivě vlhkost v budovách a na stavbě. Indikátor rozpozná vlhkost dřeva až do hloubky cca 3 cm, u betonu nebo dlažby dokonce až cca 4 cm. Indikuje i vlhkost za keramickými dlaždicemi a různými obklady zdí i podlah. Pro měření stačí pouze položit přístroj na měřený povrch - není tedy potřeba žádné zapichování do měřeného objektu. Ukazatel indexu vlhkosti 0 - 10. Bez poškození povrchu díky induktivnímu měření Baterie 9 V · (conrad.cz)

Měřič vlhkosti staveb a dřeva mo100

Měřič vlhkosti staveb a dřeva mo100

Ideální pro určení vlhkosti dřeva, stavebních materiálů, vlhkosti zdi nebo podlahy před položením podlahové krytiny. Ideální pro kontrolu vyschnutí palivového dřeva.Technické parametryHodnotaRozsah měření teploty0 - 50 °CMax. rozsah měření vlhkosti stavebních materiálů100 % volMin. rozsah měření vlhkosti stavebních materiálů0 % volRozsah měření vlhkosti dřeva0 Digit - 100 DigitTyp měřeníInvazivníRozhraníŽádnéNapájení2x baterie AAAMin. rozsah měření vzdušné vlhkosti0 %Max. rozsah měření vzdušné vlhkosti90 %Rozsah měření vlhkosti staveb0 Digit - 100 DigitPřesnost měření vlhkosti dřeva- % volMax. rozsah měření vlhkosti dřeva100 % volMin. rozsah měření vlhkosti dřeva0 % volRozměr, výška192 mmRozměr, šířka30 mmHmotnost108 gVlastnostiVyměnitelné vpichovací měřící hrotySnadné kalibrováníData… (fonetip.cz)

Měřič lcr voltcraft lcr-300

Měřič lcr voltcraft lcr-300

PopisPřesný přístroj pro měření odporů, indukčností a kapacit. Ideální pro výběr součástek vývoje, výroby nebo oprav. Uživatel může využít funkci automatického rozpoznání součástek. To umožňuje rychlou a snadnou obsluhu přístroje bez specifických znalostí konstrukčních dílů.VybaveníMěřicí frekvence do 100 KHzIndukčnost do 200 HKapacita do 20 mFOdpor do 200 M?Základní přesnost: 0,3 % s rozlišením 0,01 %Automatické rozpoznání konstrukčních dílůVelký displej s 20 000 CountsVlastnostiAutomatické rozpoznání konstrukčních dílů (LCR)Řazení podle naměřené referenční hodnoty, zadané referenční hodnoty nebo podle stanovených oblastí toleranceReferenční měření s indikací odchylky v %Indikace kvality, fázového úhlu a faktoru ztrátFunkce Data HoldFunkce HoldAutomatický rozsahRuční volba konstrukčního… (fonetip.cz)

Měřič vlhkosti stavebních materiálů mo280

Měřič vlhkosti stavebních materiálů mo280

Měřič vlhkosti MO280 provádí nedestruktivní měření obsahu vlhkosti ve stavebních materiálech a ve dřevě. LCD displej udává obsah vlhkosti v objemových %. K měření stačí položit přístroj na měřený povrch, není třeba jej do materiálu zapichovat.Technické parametryHodnotaMax. rozsah měření vlhkosti stavebních materiálů99 % volMin. rozsah měření vlhkosti stavebních materiálů0 % volRozsah měření vlhkosti dřeva0 - 99 % volTyp měřeníNeinvazivníRozhraníŽádnéNapájeníBaterie 9 VRozsah měření vlhkosti staveb0 - 99 % volRozměr, délka136 mmMax. rozsah měření vlhkosti dřeva99 % volMin. rozsah měření vlhkosti dřeva0 % volRozměr, výška28 mmRozměr, šířka70 mmVlastnostiVolba 10 různých charakteristik materiálůElektromagnetické měřeníIndikace vybité baterie.VybaveníHloubka měření až 22 mmIntegrované… (fonetip.cz)

Měřič vlhkosti materiálů Greisinger GMK 100, 118110

Měřič vlhkosti materiálů Greisinger GMK 100, 118110

Měřič vlhkosti dřeva a stavebních materiálů značky Greisinger zobrazuje hodnoty v procentech. V závislosti na druhu měření lze zobrazit obsah vody nebo vlhkost materiálu. Během měření nedochází k destrukci materiálu. Přístroj disponuje integrovanými charakteristikami pro celou škálu dřevin a stavebnin. Druh měření nedestruktivní·Ukazatel vlhkosti v jednotkách %·Akustickké i vizuální vyhodnocení vlhkosti·Speciální charakteristiky materiálů pro dřevo a stavebních materiálů·2 nastavitelné měřící úrovně (10 mm a 25 mm) 9V baterie (conrad.cz)

Měřič vlhkosti stavebních materiálů Extech MO280, 0 - 99 %

Měřič vlhkosti stavebních materiálů Extech MO280, 0 - 99 %

Měřič vlhkosti MO280 provádí nedestruktivní měření obsahu vlhkosti ve stavebních materiálech a ve dřevě. LCD displej udává obsah vlhkosti v objemových %. K měření stačí položit přístroj na měřený povrch, není třeba jej do materiálu zapichovat. Hloubka měření až 22 mm·Integrované charakteristiky materiálů·Automatické vyrovnání Měřič vlhkosti · 1 x baterie 9 V · Přepravní taška. (conrad.cz)

Měřič vlhkosti stavebních materiálů Extech MO100, 0 - 100 Digit

Měřič vlhkosti stavebních materiálů Extech MO100, 0 - 100 Digit

Ideální pro určení vlhkosti dřeva, stavebních materiálů, vlhkosti zdi nebo podlahy před položením podlahové krytiny. Ideální pro kontrolu vyschnutí palivového dřeva. Sklopná měřící hlava·Vpichovací měřící hrot·Měření teploty 2x AAA baterie · Úložná taška · 10 náhradních měřících hrotů · (conrad.cz)

Měřič vlhkosti materiálů Greisinger GMH 3810, 112840, 4 - 100 %

Měřič vlhkosti materiálů Greisinger GMH 3810, 112840, 4 - 100 %

Kompaktní ruční měřící přístroj k měření vlhkosti dřeva, vlhkosti omítek, vlhkosti staveb a vlhkosti materiálu. Díky zabudované měřící jehle je možno provést velké množství měření bez dalšího příslušenství. 464 přímo v paměti uložených charakteristik dřeva a 28 křivek stavebních hmot.·Odporové měření vlhkosti materiálu dle DIN EN 13183-2:2002 8 měřící jehla · 1 baterie (typ 9 V blok) · Návod k obsluze. (conrad.cz)

Měřič teploty a vlhkosti Testo 605-H1

Měřič teploty a vlhkosti Testo 605-H1

Teploměr/vlhkoměr se vzpěrou - malý, kompaktní a precizní. Dlouhodobě stabilní senzor garantuje správné naměřené výsledky i po letech. Měřením teploty a vlhkosti vzduchu zjišťuje Testo 605 také bod tání -20 až +50°Ctd. Dlouhodobě stabilní vlhkostní senzor Testo·Ideálně se hodí pro měření v kanalizaci·Otočný displej pro snažší odečet hodnot 3 x AAA baterie · Držák · Upevňovací spona · Návod k obsluze. (conrad.cz)

Měřič vodivosti voltcraft lwt-01

Měřič vodivosti voltcraft lwt-01

Praktický zkoušeč k určení elektrické vodivosti (souhrnný parametr rozpuštěných tuhých látek) v tekutinách. Ke kontrole nejčistší vody nebo k měření kvality vody v akváriích. Vysoká přesnost měření je zajištěna automatickou kompenzací teploty.Technické parametryHodnotaNapájeníBaterie 9 VRozměr, délka34 mmRozměr, výška158 mmRozměr, šířka40 mmHmotnost85 gRozsah měření vodivosti0 - 9999 µS/cmVybaveníAutomatická teplotní kompenzace (ATC)Rozsah měření do 9999 µS/cmObsah baleníKalibrační roztok 1430 µS/cm 1 baterie 9 V Kalibrovací šroubovák Pouzdro (fonetip.cz)

RCV měřič Voltcraft SMD-200

RCV měřič Voltcraft SMD-200

SMD-200 je ideálním řešením k měření SMD stavebních dílů. Pinzetový adaptér umožňuje současně aretovat a měřit malé SMD kondenzátory, rezistory nebo diody. Se zkoušečkou propojení. Tento měřicí přístroj dokonale padne do ruky a umožňuje kdykoliv pohlédnout na ukazatel. Na rezistory, kondenzátory a diody·Měření AC/DC napětí·S pinzetovým adaptérem a adaptérem měřicího vedení Pinzetový adaptér · Adaptér měřicího vedení · Ochranný kryt · 2 baterie LR44 · (conrad.cz)

Indikátor vlhkosti dřeva a stavebních materiálů

Indikátor vlhkosti dřeva a stavebních materiálů

Určete rychle a spolehlivě vlhkost v budovách a na stavbě. Indikátor rozpozná vlhkost dřeva až do hloubky cca 3 cm, u betonu nebo dlažby dokonce až cca 4 cm. Indikuje i vlhkost za keramickými dlaždicemi a různými obklady zdí i podlah. Pro měření stačí pouze položit přístroj na měřený povrch - není tedy potřeba žádné zapichování do měřeného objektu. Ukazatel indexu vlhkosti 0 - 10.Technické parametryHodnotaRozsah měření teploty0 - 50 °CRozsah měření vlhkosti dřeva0 - 10Typ měřeníNeinvazivníRozhraníŽádnéNapájeníBaterie 9 VRozsah měření vlhkosti staveb0 - 10Rozměr, délka67 mmRozměr, výška106 mmRozměr, šířka30 mmHmotnost150 gVybaveníBez poškození povrchu díky induktivnímu měřeníObsah baleníBaterie 9 V (fonetip.cz)

Měřič mikrovlnného záření voltcraft mwt-2g

Měřič mikrovlnného záření voltcraft mwt-2g

Měření veškerých mikrovlnných emisí vysokofrekvenčních zařízení, které pracují v pásmu ISM 2,45 GHz. MWT-2G umožňuje odhalení škodlivých emisí u netěsných mikrovlnných trub, WLAN routerů, mobilních telefonů nebo vysílacích stožárů. Úroveň emisí se zobrazuje na dipsleji. Pokud zjistěná hodnota přesáhne 5 mW/cm2, spustí se automaticky alarm a naměřená hodnota se zobrazí na displeji.Technické parametryHodnotaDruh zobrazeníLCDNapájeníBaterie 9 VRozměr, délka160 mmRozměr, výška42 mmRozměr, šířka60 mmHmotnost150 gVlastnostiZobrazení maximální hodnotyFunkce HoldPodsvícený displejFunkce alarmuAutomatické vypnutíVybaveníRychlé a snadné měření vyzařování v pásmu 2,45 GHzFunkce maximální hodnota a holdAutomatický alarm při překročení mezní hodnotyObsah balení9V baterie Návod k obsluze Pouzdro. (fonetip.cz)

Měřič tloušťky laku voltcraft sdm-115

Měřič tloušťky laku voltcraft sdm-115

Technické parametryHodnotaRozlišení1 µm (0,1 milu)ZobrazeníLCDProvozní napětí (text)Baterie 9 VPřesnost±3 % + 4 digityRozměr, výška148 mmRozměr, šířka42 mmRozsah(y) měření0 - 1000 µm (0 - 40 milů)Množství1 ksVlastnostiMěření vířivých proudůAutomatická detekce kovůFunkce min./max.Limity Hi/LoVybaveníPro všechny feromagnetické a neferomagnetické kovyDvoubodová kalibrace pro vysokou přesnostObsah balení3 kalibrační terčíky 1 baterie 9 V Pouzdro Návod k obsluze. (fonetip.cz)

Měřič mikrovlnného záření Voltcraft MWT-2G

Měřič mikrovlnného záření Voltcraft MWT-2G

Měření veškerých mikrovlnných emisí vysokofrekvenčních zařízení, které pracují v pásmu ISM 2,45 GHz. MWT-2G umožňuje odhalení škodlivých emisí u netěsných mikrovlnných trub, WLAN routerů, mobilních telefonů nebo vysílacích stožárů. Úroveň emisí se zobrazuje na dipsleji. Pokud zjistěná hodnota přesáhne 5 mW/cm², spustí se automaticky alarm a naměřená hodnota se zobrazí na displeji. Rychlé a snadné měření vyzařování v pásmu 2,45 GHz·Funkce maximální hodnota a hold·Automatický alarm při překročení mezní hodnoty 9V baterie · Návod k obsluze · Pouzdro. (conrad.cz)

Měřič tloušťky laku Voltcraft SDM-115

Měřič tloušťky laku Voltcraft SDM-115

Pro všechny feromagnetické a neferomagnetické kovy·Dvoubodová kalibrace pro vysokou přesnost 3 kalibrační terčíky · 1 baterie 9 V · Pouzdro · Návod k obsluze. (conrad.cz)

Digitální měřič uzemnění Voltcraft ET-02

Digitální měřič uzemnění Voltcraft ET-02

Digitální měřič se snadnou obsluhou vhodný pro zjištění uzemňovacího odporu v domovních instalacích apod. Je možno volit mezi 2-pólovým a 3-pólovým měřením. Díky malým rozměrům, bateriovému provozu, stříkané gumové ochraně a jednoduchému intuitivnímu ovládání je tento přístroj ideální pro mobilní použití. Odolný a jednoduše ovladatelný·Umožňuje 2-pólové nebo 3-pólové měření Digitální měřič · 2 uzemňovací hroty · Měřicí vedení červené 15 m, zelené 5 m, žluté 9 m · Transportní taška · 6x baterie AA. (conrad.cz)

Digitální měřič k zabudování voltcraft epm 1l16

Digitální měřič k zabudování voltcraft epm 1l16

Tento multifunkční měřící přístroj je určen k montáži do ovládacích panelů a zobrazuje na displeji naměřené hodnoty napětí, proudu, frekvence, dále účiník cosphi, dobu trvání měření a provozní dobu. Z naměřených hodnot vypočítává činný výkon (W), zdánlivý výkon (VA), jalový výkon (Var) a spotřebu elektrické energie (Wh). Kromě toho zobrazuje na displeji také naměřené minimální a maximální hodnoty včetně vypočítaných průměrných hodnot. Snadná obsluha dvěma fóliovými tlačítky.Technické parametryHodnotaMíry pro vestavbu72 x 72 mmZobrazení3-řádkový LCD displejPočet míst4Napájení230 V/ACTyp (výrobce)EPM 1L-16Odběr proudu8 mATolerance(±1%m + 1 digit)PřipojeníŠroubové svorkyVýška číslic12 mmRozhraníŽádnéKrytíPouzdro: IP40 / připojení: IP20Kategorie přepětíCAT III 300 VRozměr, výška72 mmRozměr,… (fonetip.cz)

Měřič intenzity slunečního záření voltcraft pl-110 sm

Měřič intenzity slunečního záření voltcraft pl-110 sm

Odolný a snadno ovladatelný přístroj k měření intenzity ozáření sluncem v W/m2. Umožňuje rychlou a spolehlivou kontrolu účinnosti fotovoltaického nebo solárního zařízení. Změřte ozáření sluncem na m2, proveďte přepočet na jmenovitý výkon fotovoltaického zařízení a porovnejte s aktuální hodnotou síťového napájení. Pomocí PL-110SM lze také zjistit ideální umístění nového zařízení.Technické parametryHodnotaRozlišení0,1 W/m2Počet míst2000 digitůProvozní napětí (text)3x baterie AAARozměr, délka155 mmPřesnost± 10 W/m2 nebo ± 5 %Displej (druh, velikost, řádky/znaky/rozlišení)LCDRozměr, výška21 mmRozměr, šířka62 mmRozsah(y) měření0 - 1999 W/m2Množství1 ksHmotnost260 gVlastnostiMěření min./max. hodnotyPřepínatelné jednotky měření W/m2 nebo BTU (ft2 x h)Data HoldOdolné pouzdro s pryžovým ochranným… (fonetip.cz)

Měřič intenzity slunečního záření Voltcraft PL-110 SM

Měřič intenzity slunečního záření Voltcraft PL-110 SM

Odolný a snadno ovladatelný přístroj k měření intenzity ozáření sluncem v W/m². Umožňuje rychlou a spolehlivou kontrolu účinnosti fotovoltaického nebo solárního zařízení. Změřte ozáření sluncem na m², proveďte přepočet na jmenovitý výkon fotovoltaického zařízení a porovnejte s aktuální hodnotou síťového napájení. Pomocí PL-110SM lze také zjistit ideální umístění nového zařízení. Měření intenzity ozáření sluncem·Ideální ke kontrole účinnosti PV zařízení·Rozsah měření Pcelk 0 - 1999 W/m² Ochranný kryt senzoru · Baterie · Transportní kufr. (conrad.cz)

Měřič parametrů prostředí 4 v 1 voltcraft dt 8820

Měřič parametrů prostředí 4 v 1 voltcraft dt 8820

Luxmetr · Zařízení na měření úrovně zvukové hladiny · Teploměr · Vlhkoměr - Měřič životního prostředí VOLTCRAFT® spojuje všechno v jednom přístroji. Senzory pro světlo, teplotu a vlhkost jsou opatřeny propojovacím kabelem. Provedete tak snadno a rychle i měření na těžko přístupných objektech.Technické parametryHodnotaReakční doba1 sZákladní přesnost (±)3 %Typ (výrobce)DT 8820Základní přesnost měření (+/-)1 °CRozměr, délka30 mmTeplota (max.)+750 °CTeplota (min.)-20 °CNapájeníBaterie 9 V (1x)Kalibrace možná podleNa požádáníProvedení senzoruZásuvnéTyp senzoruKRozměr, výška85 mmRozměr, šířka85 mmVlastnosti teploměruMultifunkční měřič prostředí 4v1Hmotnost250 gTyp měření teploty (kategorie)TeploměrVlastnostiMax-Hold funkceFunkce automatického vypnutí4-místný ukazatel.VybaveníMěření intenzity… (fonetip.cz)

Měřič vodivosti Voltcraft LWT-01, 0-9999 uS/cm

Měřič vodivosti Voltcraft LWT-01, 0-9999 uS/cm

Praktický zkoušeč k určení elektrické vodivosti (souhrnný parametr rozpuštěných tuhých látek) v tekutinách. Ke kontrole nejčistší vody nebo k měření kvality vody v akváriích. Vysoká přesnost měření je zajištěna automatickou kompenzací teploty. Automatická teplotní kompenzace (ATC)·Rozsah měření do 9999 µS/cm Upozornění: Elektrody jsou spotřebním zbožím a podléhají opotřebení. Nevztahuje se proto na ně prodloužená 3letá záruka. Záruční doba na elektrody je 6 měsíců. Nárok na záruku zaniká při používání elektrod k profesionálním účelům, kdy se rychle a nepřiměřeně opotřebovávají. Kalibrační roztok 1430 µS/cm · 1 baterie 9 V · Kalibrovací šroubovák · Pouzdro · (conrad.cz)

Měřič parametrů prostředí 4 v 1 Voltcraft DT 8820

Měřič parametrů prostředí 4 v 1 Voltcraft DT 8820

Luxmetr · Zařízení na měření úrovně zvukové hladiny · Teploměr · Vlhkoměr - Měřič životního prostředí VOLTCRAFT® spojuje všechno v jednom přístroji. Senzory pro světlo, teplotu a vlhkost jsou opatřeny propojovacím kabelem. Provedete tak snadno a rychle i měření na těžko přístupných objektech. Měření intenzity osvětlení a hladiny akustického tlaku·Měření teploty a vlhkosti vzduchu Čidlo typu K, senzor vlhkosti vzduchu, světla, zvuku (integrovaný) · 1 baterie 9 V · Pouzdro. (conrad.cz)

Měřič spotřeby el. energie VOLTCRAFT ENERGY-LOGGER 4000 FR

Měřič spotřeby el. energie VOLTCRAFT ENERGY-LOGGER 4000 FR

Energy Logger 4000 zaznamenává spotřebu energie připojeného zařízení po dobu až 6 měsíců, data se ukládají do interní paměti. Získaná data je pak možné pomocí SD karty pohodlně přenést do počítače k další analýze a archivovat je. Přehledný grafický software zobrazuje vývoj nákladů až u 10 spotřebičů. Odhalíte tak skryté "žrouty" proudu a můžete snadno učinit opatření k úspoře energie a především dlouhodobě sledovat účinnost úspory. Na třířádkovém displeji se zobrazuje vedle spotřeby energie také činný a zdánlivý výkon, účiník cosPhi, proud, napětí a min./max. hodnoty. Zobrazení lze přepínat mezi aktuálním a kumulovaným měřením a prognózou nákladů (na měsíc, rok). Denní spotřebu a náklady za posledních 10 dnů zjistíte přímo na displeji. Přístroj umožňuje také zjištění doby zapnutí… (conrad.cz)

Náhradní elektrody pro měřič vodivosti voltcraft lwt-02 atc, lwt…

Náhradní elektrody pro měřič vodivosti voltcraft lwt-02 atc, lwt…

Technické parametryHodnotaVhodný proLWT-02 ATC · LWT-03 ATCProvedeníNáhradní elektrodaObsah: 1 ks. (fonetip.cz)

Měřič životního prostředí 5 v 1, voltcraft um5/1 100

Měřič životního prostředí 5 v 1, voltcraft um5/1 100

PopisAnemometr · Luxmetr · Hlukoměr · Teploměr · Vlhkoměr - univerzální měřič parametrů prostředí od VOLTCRAFT® spojuje 5 přístrojů v jednom zařízení. Senzory pro světlo, teplotu vzduchu, vlhkost vzduchu a rychlost větru jsou opatřeny propojovacím kabelem a mohou být použity dál od měřicího přístroje. Ideální pro měření na těžko přístupných místech. Mikrofon pro měření zvukové hladiny je pevně zabudován v přístroji.Vybavení5 v 1Rychlost větru a intenzita osvětleníTeplota a vlhkost vzduchuHladina zvuku podle IEC61672-1 Class 2VlastnostiFunkce Max HoldFunkce automatického vypnutí4místné zobrazeníPřepínání mezi měrnými jednotkami: C/F, m/s, km/h, ft/min, uzly, Mph.Rozsah dodávkyTeplotní a vlhkostní senzor Světelný senzor Snímač rychlosti větru Ochrana proti větru pro mikrofon Baterie … (fonetip.cz)

Měřič vodivosti Voltcraft LWT-03 ATC, 0-19999 uS/cm

Měřič vodivosti Voltcraft LWT-03 ATC, 0-19999 uS/cm

Praktický měřič elektrické vodivosti (souhrnný parametr rozpuštěných tuhých látek) v tekutinách. Ke kontrole nejčistší vody nebo k měření kvality vody v akváriích. Rozsah měření do 19999 µS/cm·Jednoduchá výměna elektrody·Automatická teplotní kompenzace (ATC) Upozornění: Elektrody jsou spotřebním zbožím a podléhají opotřebení. Nevztahuje se proto na ně prodloužená 3letá záruka. Záruční doba na elektrody je 6 měsíců. Nárok na záruku zaniká při používání elektrod k profesionálním účelům, kdy se rychle a nepřiměřeně opotřebovávají. Kalibrační roztok 1 430 µS/cm · 2 baterie (CR2032) · Kalibrovací šroubovák · Skladovací box · Návod k obsluze. (conrad.cz)

Měřič vodivosti Voltcraft LWT-02 ATC, 0-1999 uS/cm

Měřič vodivosti Voltcraft LWT-02 ATC, 0-1999 uS/cm

Praktický měřič elektrické vodivosti (souhrnný parametr rozpuštěných tuhých látek) v tekutinách. Ke kontrole nejčistší vody nebo k měření kvality vody v akváriích. Rozsah měření do 1999 µS/cm·Jednoduchá výměna elektrody·Automatická teplotní kompenzace (ATC) Upozornění: Elektrody jsou spotřebním zbožím a podléhají opotřebení. Nevztahuje se proto na ně prodloužená 3letá záruka. Záruční doba na elektrody je 6 měsíců. Nárok na záruku zaniká při používání elektrod k profesionálním účelům, kdy se rychle a nepřiměřeně opotřebovávají. Kalibrační roztok 1 430 µS/cm · 2 baterie (CR2032) · Kalibrovací šroubovák · Skladovací box · Návod k obsluze. (conrad.cz)

Měřič vodivosti Voltcraft WA-100 ATC, 0-1999 uS/cm

Měřič vodivosti Voltcraft WA-100 ATC, 0-1999 uS/cm

Kvalitní přístroj k měření vodivosti s vysokým rozlišením pro určování kvality vody ve škole, v laboratoři, v rybích chovech, v akváriích nebo v bazénech. Rozsah měření 0 - 1999 µS·Rozlišení 1 µS Upozornění: Elektrody jsou spotřebním zbožím a podléhají opotřebení. Nevztahuje se proto na ně prodloužená 3letá záruka. Záruční doba na elektrody je 6 měsíců. Nárok na záruku zaniká při používání elektrod k profesionálním účelům, kdy se rychle a nepřiměřeně opotřebovávají. Čisticí a kalibrační roztoky nejsou součástí dodávky. Měřicí sonda · (conrad.cz)

Nabíječka voltcraft bc-300

Nabíječka voltcraft bc-300

Kompaktní, procesorem řízená nabíječka s inteligentním hlídáním jednotlivých šachet a přehledným displejem. Vaše akumulátory se nabijí šetrně, rychle a absolutně bezpečně. I v případě, pocházejí-li akumulátory od různých výrobců a vyznačují-li se různou kapacitou. Přitom stačí krátký pohled na přehledný displej a budete informován o postupu a moemntálním stavu nabíjení a o napětí každého jednotlivého akumulátoru.Technické parametryHodnotaProvozní napětí230 VPočet nabíjecích kanálů/šachet4Počet nabíjecích šachet AAA4Nabíjecí proud baterie (AAA)300 mAVhodný pro velikost akumulátoruAAA · AARozměr, hloubka25 mmNabíjecí proud baterie (AA)300 mAVlastnosti nabíječkyGrafické zobrazeníTypická doba nabíjení AA akumulátoru 2000 mAh420 minMax. nabíjecí proud na šachtu300 mATyp nabíječky baterií … (fonetip.cz)

Voltcraft BC-300 (200121)

Voltcraft BC-300 (200121)

Nabíječka kompaktní, procesorem řízená, vhodná pro AAA / AA akumulátory, NiMH, LCD displej pro zobrazení postupu nabíjení, hlídání jednotlivých šachet, vypínání Minus-Delta-U, max. nabíjecí proud na šachtu 300mA Procesorem řízená nabíječka Voltcraft BC-300 je vybavena přehledným informačním displejem a systémem inteligentního hlídání jednotlivých šachet. Chlubí se šetrným, rychlým a absolutně bezpečným nabíjením, a to i v případě, že vaše akumulátory pocházejí od různých výrobců a vyznačují se různou kapacitou. Přitom stačí krátký pohled na přehledný displej a jste informováni o postupu nabíjení i napětí každého jednotlivého akumulátoru. Parametry a specifikace:Podporované akumulátory:1-4x AAA nebo AANiMH Výkon:LCD pro indikaci stavu nabití (po 5 %) a… (alza.cz)

Měřič výkonu optických vláken voltcraft pm-22 určen pro fc, st, sc

Měřič výkonu optických vláken voltcraft pm-22 určen pro fc, st, sc

PopisPřístroj PM-22 umožňuje optické měření výkonu optických vláken pro různé vlnové délky. Integrovaný laser slouží k testování průchodnosti optických kabelů. PM-22 umožňuje posouzení kvality skleněných vláken.VybaveníMěření absolutního a relativního výkonuOptická kontrola průchodnostiIntegrovaný laserVlastnostiNastavitelná délka vln v měřicím provozuČervená laserová dioda (lze přepínat mezi režimy trvalé světlo / blikající světlo)Duální indikaceAutomatické vypnutíIndikace vybité baterie.Rozsah dodávkyAdaptér SC Adaptér ST Baterie Technické parametryNapájení3x baterie AAdélka32 mmUrčen proFC, ST, SCOptický ukazatelAnovýška120 mmŠířka65 mmHodnoty měřeníDB, dBm, nW, µW, mWHmotnost205 g]]> (fonetip.cz)

Náhradní elektrody pro měřič vodivosti Voltcraft LWT-02 ATC, LWT-03…

Náhradní elektrody pro měřič vodivosti Voltcraft LWT-02 ATC, LWT-03 ATC

Upozornění: Záruka 3 roky se vztahuje na veškeré produkty značky Voltcraft zakoupené od 1.2.2017 s výjimkou spotřebního zboží. Elektrody jsou spotřebním zbožím. (conrad.cz)

CERESIT Stop Vlhkosti Micro 300 g přístroj (5997272385063)

CERESIT Stop Vlhkosti Micro 300 g přístroj (5997272385063)

Pohlcovač vlhkosti pohlcuje nadměrnou vlhkost, redukuje vznik plísní a neutralizuje pachy, uvolňuje příjemnou vůni Pohlcovač vlhkosti Ceresit Stop Vlhkosti Micro je obzvláště vhodný do menších prostorů, kde napomáhá snižovat vlhkost a provoní jej příjemnou vůní. Tablety, kterými se přístroj plní, mají dvojí účinek a jsou vyrobeny z absorpčních aktivních krystalků. Jejich modrá část pohlcuje pachy a bílá část absorbuje přebytečnou vlhkost.Pohlcovač vlhkosti Ceresit Stop Vlhkosti Micro je obzvláště vhodný do menších prostorů, kde napomáhá snižovat vlhkost a provoní jej příjemnou vůní. Tablety, kterými se přístroj plní, mají dvojí účinek a jsou vyrobeny z absorpčních aktivních krystalků. Jejich modrá část pohlcuje pachy a bílá část absorbuje přebytečnou vlhkost. Přístroj… (alza.cz)

Vpichovací teploměr Voltcraft DT-300

Vpichovací teploměr Voltcraft DT-300

Měření teploty i v těch neobtížnějších podmínkách. Hodí se pro použití ve vlhkém prostředí nebo venku. Zařízení se vyznačuje rychlou odezvou a obsáhlou výbavou. Zapichovatelné čidlo je spojeno s teploměrem přes 80 cm dlouhý kabel. Rozsah měření -50 až +300 °C·Odolnost vůči stříkající vodě Vpichovací čidlo · 2x baterie AAA · (conrad.cz)

Auna TT - 83N, gramofon , FM, dřevo

Auna TT - 83N, gramofon , FM, dřevo

Gramofon Auna TT - 83Nspojuje nostalgický poslech desek s moderním světem současné hudby. Zařízení není uzpůsobeno pouze pro přehrávání 12, 10 a 7 palcových desek, ale ina poslech FM rádií, se kterými si budete moci užít všechny aktuální hity. Gramofon je vybaven cinch porty pro připojení hi-fi reproduktorů Po designové stránce vsadila Auna na jednoduchý a zdrženlivý vzhled sminimalistickými doplňky. Celkový zvuk zařízení je zkvalitněný dřevěnou konstrukcí. (electronic-star.cz)

Sinusový měnič voltcraft swd-300/12

Sinusový měnič voltcraft swd-300/12

Digitální měnič se střídavým napětím. Pro bezproblémový provoz i velmi citlivých spotřebičů. Elektronika řízená mikropočítačem sleduje nejdůležitější parametry jako stabilní výstupní napětí, frekvence a vstupní napětí. Díky volitelné funkci StandBy může být odběr měniče minimalizován, přístroj se zapne teprve poté, co zapnete spotřebič.Technické parametryHodnotaPříkon StandBy0.4 VAProudový odběr4 VAVýstup napájecího zdrojeSíťová zásuvkaVýstupní frekvence50 HzTyp (výrobce)SWD-300/12Výstupy (proud)Zásuvka s ochranným kontaktemTyp výstupního signáluČistý sinusovýVstupní napětí12 V/DCVstupyŠroubovací svorkyRozměr, délka263 mmStupeň účinnosti při jmenovité zátěži90 %Vlastnosti měničeDálkově zapínatelnýPříkon300 WVstupní proud (max.)31 ATyp měniče napětí (kategorie)MěničRozsah vstupního… (fonetip.cz)

Fm rádio denver tr-61, světlé dřevo

Fm rádio denver tr-61, světlé dřevo

VybaveníFM/AM rádioAudio vstup k připojení například MP3 přehrávačůTeleskopická anténa pro lepší příjemNapájení ze sítě nebo bateriemiTechnické parametryVstupní rozhraní (počítač/multimedia)Audio, stereo (jack 3,5 mm)Rozměr, hloubka135 mmFunkce (Hi-Fi)AUX · SV · FMRadio tunerFM · AMProvedení rádiaStolní rádioBarvaDřevovýška130 mmTyp napájecího zdrojeSíťový zdroj (součástí balení) · baterie AA (4x), není součástí dodávkyŠířka226 mmNapájeníNapájení ze sítě · na bateriiHmotnost990 gTyp rádiaFM stolní rádio]]> (fonetip.cz)

Sínusový měnič napětí voltcraft 300 w/12v

Sínusový měnič napětí voltcraft 300 w/12v

Sinusové střídače dodávají čisté střídavé napětí (sinusové). Nacházejí uplatnění v citlivých spotřebičích, které reagují na nestabilní dodávku napětí. Vyznačují se zejména spolehlivostí a efektivitou, stejně jako prvotřídní kvalitou dodávaného napětí. Díky mikrokontrolerovému řízení provádí elektronika konstantní kontrolu hlavních parametrů, proto jsou přístroje nesmírně spolehlivé a bezpečné i při nejtěžším zatížení. Dokonce ani přetížení nebo zkraty nezpůsobí poruchu. Sinusové střídače tak zajišťují bezporuchový provoz i vysoce citlivých spotřebičů jako jsou televizory, počítače, audio zařízení apod. Ani silný spínací proud s indukčním zatížením nepředstavuje žádný problém.Technické parametryHodnotaPříkon StandBy3.6 VAVýstup napájecího zdrojeSíťová zásuvka · euro zásuvkaVýstupní… (fonetip.cz)

Panelové měřidlo voltcraft am-72x72, 300 v

Panelové měřidlo voltcraft am-72x72, 300 v

Klasický analogový vestavný měřicí přístroj pro klasickou montáž do panelu se standardními rozměry. Ideální pro první použití nebo jako náhradní díl.Technické parametryHodnotaMíry pro vestavbu68 mm x 68 mmTyp (výrobce)AM-72x72/300VTypDSTeplotní rozsah-25 - 55 °CTřída přesnosti1.5Elektrické připojeníŠroubové svorkyMěřicí ústrojíOtočná cívkaKategorie přepětíCAT IIIRozměr, výška72 mmRozměr, šířka72 mmRozsah(y) měření300 VHmotnost103 gVlastnostiGalvanometrAC stupniceZadní upevňovací svorky.Vybavení72 x 72 mm.0 - 300 V/ACObsah baleníUpevňovací svorky Data sheet (fonetip.cz)

Měnič napětí voltcraft msw 300-24-g, 300 w, 24 v/dc

Měnič napětí voltcraft msw 300-24-g, 300 w, 24 v/dc

PopisMěnič vytváří ze stejnosměrného napětí sinusové střídavé napětí. To umožňuje připojení nejrůznějších spotřebičů ke zdroji napětí např. v autě, na člunu, u solárních zařízení na chatách nebo při kempování. Špičkový výkon, stabilní výstupní napětí a vysoká účinnost umožňují rozsáhlou oblast použití s mnoha typy zařízení. Rozsáhlá ochranná opatření chrání měnič i připojené spotřebiče před poškozením nebo zničením. Kvalitativně velmi hodnotný měnič se skvělým poměrem ceny a výkonu.VybaveníTrvalý výkon 300 WVstup 24 V/DCzástrčka do autozásuvky, šroubovací svorkyVýstup 230 V/ACmodifikovaný sinusovýUSB výstupVlastnostiAutomatické vypnutí při podpětí pro ochranu baterieVypnutí při přepětíOdolný proti přetížení a zkratuPřídavný USB výstup.Rozsah dodávkyPřipojovací kabel s krokosvorkami … (fonetip.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít