Meric vlhkosti dreva a stavebnich materialu testo 606 1 0 90

Měřič vlhkosti dřeva a stavebních materiálů testo 606-1, 0 - 90 %

Měřič vlhkosti dřeva a stavebních materiálů testo 606-1, 0 - 90 %

Uložené materiálové charakteristiky pro dřevo a stavební hmoty zajistí přesné měření, vlhkost materiálu se zobrazuje v objemových procentech. Můžete tak například snadno a spolehlivě posoudit podmínky k vyschnutí materiálu. Funkce hold usandňuje odečítání naměřené hodnoty, přístroj je skladný a snadno ovladatelný. Uložené charakteristiky pro dřevo a stavební materiály·Podsvícený displej Měřič vlhkosti · Ochranný kryt · Kožená brašna · 2 x baterie · Poutko na ruku · Kalibrační protokol. (conrad.cz)

Měřič vlhkosti dřeva a stavebních materiálů testo 606-2, 0 - 90 %

Měřič vlhkosti dřeva a stavebních materiálů testo 606-2, 0 - 90 %

Testo 606-2 měří vlhkost materiálů a také teplotu a vlhkost vzduchu. Uložené materiálové charakteristiky pro dřevo a stavební hmoty usnadňují měření, vlhkost materiálu se zobrazuje v objemových procentech. Můžete tak například snadno a spolehlivě posoudit podmínky k vyschnutí materiálu. Vlastní patentovaný senzor vlhkosti Testo zaručuje přesné výsledky měření. Funkce hold usandňuje odečítání naměřené hodnoty, přístroj je skladný a snadno ovladatelný. Uložené charakteristiky pro dřevo a stavební materiály·Měření vlhkosti a teploty vzduchu·Výpočet bodu tání a teploty odpařování·Podsvícený displej Měřič vlhkosti · Ochranný kryt · Kožená brašna · 2 x baterie · Poutko na ruku · Kalibrační protokol. (conrad.cz)

Měřič vlhkosti dřeva a stavebních materiálů testo 606-1

Měřič vlhkosti dřeva a stavebních materiálů testo 606-1

Uložené materiálové charakteristiky pro dřevo a stavební hmoty zajistí přesné měření, vlhkost materiálu se zobrazuje v objemových procentech. Můžete tak například snadno a spolehlivě posoudit podmínky k vyschnutí materiálu. Funkce hold usandňuje odečítání naměřené hodnoty, přístroj je skladný a snadno ovladatelný.Technické parametryHodnotaRozsah měření vlhkosti dřeva0 - 90 % volZobrazeníLCDTyp měřeníInvazivníRozhraníNeníNapájení2x baterie AAARozsah měření vlhkosti staveb0 - 90 % volRozměr, délka119 mmPřesnost měření vlhkosti dřeva1 % volKalibrace možná podleISO / DAkkSRozměr, výška25 mmRozměr, šířka46 mmHmotnost90 gPřesnost měření vlhkosti stavebních materiálů1 % volVlastnostiVpichovací čidloPodsvícený LCD displejUložené charakteristiky pro buk, smrk, modřín, dub, borovice, javor,… (fonetip.cz)

Měřič vlhkosti dřeva a stavebních materiálů testo

Měřič vlhkosti dřeva a stavebních materiálů testo

Testo 606-2 měří vlhkost materiálů a také teplotu a vlhkost vzduchu. Uložené materiálové charakteristiky pro dřevo a stavební hmoty usnadňují měření, vlhkost materiálu se zobrazuje v objemových procentech. Můžete tak například snadno a spolehlivě posoudit podmínky k vyschnutí materiálu. Vlastní patentovaný senzor vlhkosti Testo zaručuje přesné výsledky měření. Funkce hold usandňuje odečítání naměřené hodnoty, přístroj je skladný a snadno ovladatelný. Technické parametryHodnotaRozsah měření teploty-10 - 50 °CRozsah měření vlhkosti dřeva0 - 100 % volZobrazeníLCDTyp měřeníInvazivníRozhraníNeníNapájení2x baterie AAARozsah měření vlhkosti staveb0 - 100 % volRozměr, délka119 mmPřesnost měření teploty± 0,5 °CPřesnost měření vlhkosti dřeva1 % volKalibrace možná podleISO / DAkkSRozměr, výška25… (fonetip.cz)

Měřič vlhkosti dřeva a stavebních materiálů testo 616

Měřič vlhkosti dřeva a stavebních materiálů testo 616

Pro rychlé zjištění vlhkosti ve dřevě a stavebních materiálech bez poškození povrchu. Údaje v hmotnostních procentech. Testo 616 usnadní práci každému, kdo musí sledovat průběh vysychání podlah, zdí a povrchů. S integrovanými charakteristikami materiálů pro měkké a tvrdé dřevo, dřevotřískové desky, sádrový a cementový potěr, silikátové výrobky, porobeton, beton, příčně děrované a plné cihly. Stanovení vlhkosti bez poškození povrchu je zvlášť výhodné u ušlechtilých dřev. Měření bez poškození povrchu·Integrované charakteristiky materiálů Vlhkoměr · 1x baterie 9 V · Kalibrační protokol. (conrad.cz)

Měřič vlhkosti dřeva a stavebních materiálů brennenstuhl 1298680,…

Měřič vlhkosti dřeva a stavebních materiálů brennenstuhl 1298680,…

PopisDetektor vlhkosti MD. Pro měření vlhkosti ve dřevě nebo stavebních materiálech jako např. beton, cihly, dlažba, sádrokarton, tapety apod. Rozsah měření 5 až 50 % pro dřevo resp. 1,5 až 33 % u stavebních materiálů. Zobrazení na velkém LCD displeji (v procentech, přesnost 0,1 %) a akustické oznámení (lze vypnout). Praktická funkce Hold usnadňuje měření na špatně dostupných místech. Automatické vypnutí po cca 3 minutách od posledního měření. Indikace podpětí baterie. Odolný kryt s oddělenou šachtou na 9V baterii (baterie není součástí dodávky). S ochrannou krytkou. Baleno v blisteruVybaveníPro měření vlhkosti ve dřevě nebo stavebních materiálech jako např. beton, cihly, dlažba, sádrokarton, tapety apod. Rozsah měření 5 až 50 % pro dřevo resp. 1,5 až 33 % u stavebních materiálů… (fonetip.cz)

Měřič vlhkosti dřeva a stavebních materiálů fm-300

Měřič vlhkosti dřeva a stavebních materiálů fm-300

Měřič vlhkosti dřeva a stavebních materiálů FM-300Měřič vlhkosti dřeva a stavebních materiálů Voltcraft FM-300 Přesný měřič vlhkosti dřeva s integrovanými charakteristikami dřeva. Díky tomuto přístroji může být provedeno specifické měření vlhkosti dřeva v objemových % u většiny evropských dřev. Možnost připojení zapichovací/ zarážecí sondy do tvrdého dřeva. FM-300 navíc umožňuje měření teploty. Vlastnosti: - Přesné měření díky integrovaným charakteristickým křivkám dřeva - Rozsah měření vlhkosti 6 až 99% - Zapichovací/ zarážecí sonda do tvrdého dřeva Technické parametry: Rozměry (Š x V x H): 49 x 180 x 32 mm Kalibrace možná podle ISO/DKD Druh měření: invazivní Rozsah měření vlhkosti dřeva: 6 - 99 % vol Přesnost měření teploty: ± 2 °C Přesnost měření vlhkosti dřeva: ± 1 % Rozsah měření… (fonetip.cz)

Měřič vlhkosti dřeva a stavebních materiálů st-120

Měřič vlhkosti dřeva a stavebních materiálů st-120

Měřič vlhkosti dřeva a stavebních materiálů ST-120 Přístroj slouží k měření úrovně vlhkosti dřeva (také lepenky a papíru), stavebních materiálů (omítky, betonu, malty). Na displeji se ihned zobrazí úroveň vlhkosti materiálů. Technické údaje: - princip měření: elektrický odpor - délka elektrody: 8 mm - elektrody: integrované, vyměnitelné - automatické vypnutí: cca po 2 minutách - napájení: 4 x LR44 baterie, vyměnitelné - materiál krytu: nárazu odolné plastové pouzdro - provozní teplota: 0 – 50°C - relativní vlhkost: 0 – 85% Rozsah měření: - dřevo: 6 - 44% - stavební materiály: 0,2 - 2% Rozlišení displeje: - dřevo: 1% - stavební materiály: 0,1% - teplota: ± 1°C Přesnost: - dřevo: ± 2% - stavební materiály: ± 0,2% - teplota: ± 1°C (fonetip.cz)

Měřič vlhkosti dřeva a stavebních materiálů fm-200

Měřič vlhkosti dřeva a stavebních materiálů fm-200

Odolný a přesný měřící přístroj k určení vlhkosti ve dřevě a ve stavebních materiálech, např. v omítce nebo nátěrech. Vysokou přesnost zajišťují dva rozsahy měření, jeden pro dřevo a druhý pro stavební materiály. Přímé zobrazení a grafické znázornění na stupnici ulehčuje odečtení naměřených hodnot.Technické parametryHodnotaMax. rozsah měření vlhkosti stavebních materiálů2 % volMin. rozsah měření vlhkosti stavebních materiálů0.2 % volRozsah měření vlhkosti dřeva6 - 44 % volTyp měřeníInvazivníPřesnost měření vlhkosti stavebních materiálů0,05 %RozhraníNeníNapájení3x baterie CR2032Min. rozsah měření vzdušné vlhkosti0 %Max. rozsah měření vzdušné vlhkosti85 %Rozsah měření vlhkosti staveb0,2 - 2 % volPřesnost měření vlhkosti dřeva1 %Kalibrace možná podleISO / DAkkSPřesnost měření vlhkosti dřeva1… (fonetip.cz)

Měřič vlhkosti dřeva a stavebních materiálů st-125b

Měřič vlhkosti dřeva a stavebních materiálů st-125b

Měřič vlhkosti dřeva a stavebních materiálů ST-125BOdolný a přesný měřicí přístroj ST-125B (FM-200 , DT-125B ) k určení vlhkosti dřeva a stavebních materiálů (omítka, beton,...). Vysokou přesnost zajišťují dva rozsahy měření, jeden pro dřevo a druhý pro stavební materiály. Funkčnost přístroje můžete vždy otestovat pomocí odporů integrovaných v krytu hrotů. Velký LCD displej Přepínání dřevo/stavební materiály Robustní provedení Indikátor baterie Mimořádně vhodný pro kontrolu palivového dříví Testování funkčnosti pomocí krytu hrotů Náhradní hroty součástí dodávky Technické údaje: Měřicí rozsah: 1~45% (dřevo) / 0,1~2,4% (stavební hmoty) Rozlišení: +/- 1% (dřevo) / +/-0,1% (stavební hmoty) Přesnost měření: +/- 3% RH Automatické vypnutí: po cca 15 minutách Napájení: 3x CR2032 Provozní teplota:… (fonetip.cz)

Měřič vlhkosti dřeva a stavebních materiálů greisinger gmk 100

Měřič vlhkosti dřeva a stavebních materiálů greisinger gmk 100

Měřič vlhkosti dřeva a stavebních materiálů značky Greisinger zobrazuje hodnoty v procentech. V závislosti na druhu měření lze zobrazit obsah vody nebo vlhkost materiálu. Během měření nedochází k destrukci materiálu. Přístroj disponuje integrovanými charakteristikami pro celou škálu dřevin a stavebnin.Technické parametryHodnotaMax. rozsah měření vlhkosti stavebních materiálů8 % volMin. rozsah měření vlhkosti stavebních materiálů0 % volTyp měřeníNeinvazivníNapájeníBaterie 9 VMin. rozsah měření vzdušné vlhkosti0 %Max. rozsah měření vzdušné vlhkosti80 %Určen proDřeviny a stavební materiálMax. rozsah měření vlhkosti dřeva100 % volMin. rozsah měření vlhkosti dřeva0 % volRozměr, výška106 mmRozměr, šířka67 mmHmotnost135 gVlastnostiDruh měření nedestruktivníUkazatel vlhkosti v jednotkách … (fonetip.cz)

Měřič vlhkosti dřeva a stavebních materiálů voltcraft fm-400

Měřič vlhkosti dřeva a stavebních materiálů voltcraft fm-400

Odolný a přesný měřící přístroj určuje vlhkost dřeva a stavebních materiálů, jako je omítka, potěr atd. Pro vysokou přesnost měření se dá volit mezi 3 skupinami dřev a 4 skupinami stavebního materiálu se speciálními charakteristikami. Přečtení výsledku usnadňuje sloupcová stupnice, stupnice s ukazatelem a přímý ukazatel hodnoty.Technické parametryHodnotaMax. rozsah měření vlhkosti stavebních materiálů24 % volMin. rozsah měření vlhkosti stavebních materiálů0.1 % volRozsah měření vlhkosti dřeva1 %Vol - 60 %VolTyp měřeníInvazivníPřesnost měření vlhkosti stavebních materiálů0,5 %Napájení3 lithiové baterie (CR2032)Rozsah měření vlhkosti staveb0,1 - 24 % volRozměr, délka139 mmPřesnost měření vlhkosti dřeva1 % volPřesnost měření vlhkosti dřeva1 %Max. rozsah měření vlhkosti dřeva60 % volMin.… (fonetip.cz)

Měřič vlhkosti dřeva a stavebních materiálů voltcraft mf-50

Měřič vlhkosti dřeva a stavebních materiálů voltcraft mf-50

Kapacitní měřič vlhkosti s přímým ukazatelem v procentech. Je vhodný pro všechny stavební materiály. Díky nastavitelnému akustickému alarmu umožňuje rychlé měření na stěnách a na podlaze bez sledování displeje.Technické parametryHodnotaMax. rozsah měření vlhkosti stavebních materiálů60 % volMin. rozsah měření vlhkosti stavebních materiálů0 % volRozsah měření vlhkosti dřeva0,0 Digit - 100,0 DigitTyp měřeníNeinvazivníNapájení3x baterie AAAMin. rozsah měření vzdušné vlhkosti0 %Max. rozsah měření vzdušné vlhkosti60 %Rozsah měření vlhkosti staveb0,0 Digit - 100,0 DigitRozměr, délka176 mmPřesnost měření vlhkosti dřeva0.1 DigitMax. rozsah měření vlhkosti dřeva80 % volMin. rozsah měření vlhkosti dřeva0 % volRozměr, výška29 mmRozměr, šířka63 mmHmotnost188 gPřesnost měření vlhkosti stavebních… (fonetip.cz)

Měřič vlhkosti dřeva a stavebních materiálů Voltcraft FM-200

Měřič vlhkosti dřeva a stavebních materiálů Voltcraft FM-200

Odolný a přesný měřící přístroj k určení vlhkosti ve dřevě a ve stavebních materiálech, např. v omítce nebo nátěrech. Vysokou přesnost zajišťují dva rozsahy měření, jeden pro dřevo a druhý pro stavební materiály. Přímé zobrazení a grafické znázornění na stupnici ulehčuje odečtení naměřených hodnot. Zobrazení jako hodnota vlhkosti hmoty (vol.-%)·Pro měření vlhkosti dřeva a stavebních materiálů·Ideální pro kontrolu vyschnutí palivového dřeva Typ měření invazivní Naměřená hodnota vlhkosti dřeva v procentech určuje podíl vody ve zkušebním vzorku v poměru k sušině. Sušina se liší v závislosti na druhu dřeva (specifická hmotnost dřeva). U tohoto měřicího přístroje se však používá pro konkrétní hmotnost dřeva průměrná hodnota nejběžnějších druhů dřeva , aby mohlo být provedeno jednoduché… (conrad.cz)

Měřič vlhkosti dřeva a stavebních materiálů Voltcraft MF-100

Měřič vlhkosti dřeva a stavebních materiálů Voltcraft MF-100

MF-100 je určen speciálně pro rychlé a snadné měření vlhkosti ve stěnách a podlahách a to zcela bez poškození měřeného materiálu. Přístroj je vhodný pro všechny druhy stavebních materiálů. Díky nastavitelné funkci alarmu při dosažení min./max. hodnoty můžete rychle a efektivně měřit vlhkost stavebních materiálů bez nutnosti sledovat displej. Navíc má přístroj funkci Hold pro krátkodobé uložení měření. Nastavitelná funkce min./max. s akustickým alarmem·Povrchové vlhkosti materiálu·Funkce HoldUrčen pro všechny typy stavebních materiálů Měřič vlhkosti · 3 x baterie AAA. (conrad.cz)

Měřič vlhkosti dřeva a stavebních materiálů Voltcraft MF-50

Měřič vlhkosti dřeva a stavebních materiálů Voltcraft MF-50

Kapacitní měřič vlhkosti s přímým ukazatelem v procentech. Je vhodný pro všechny stavební materiály. Díky nastavitelnému akustickému alarmu umožňuje rychlé měření na stěnách a na podlaze bez sledování displeje. Akustický a optický indikátor vlhkosti·Nastavitelná min./max. hodnota pro alarm MF-50·3 baterie AAA. (conrad.cz)

Měřič vlhkosti dřeva a stavebních materiálů Greisinger GMI 15, 600228…

Měřič vlhkosti dřeva a stavebních materiálů Greisinger GMI 15, 600228, 9 V

Určete rychle a spolehlivě vlhkost v budovách a na stavbě. Indikátor rozpozná vlhkost dřeva až do hloubky cca 3 cm, u betonu nebo dlažby dokonce až cca 4 cm. Indikuje i vlhkost za keramickými dlaždicemi a různými obklady zdí i podlah. Pro měření stačí pouze položit přístroj na měřený povrch - není tedy potřeba žádné zapichování do měřeného objektu. Ukazatel indexu vlhkosti 0 - 10. Bez poškození povrchu díky induktivnímu měření Baterie 9 V · (conrad.cz)

Indikátor vlhkosti dřeva a stavebních materiálů

Indikátor vlhkosti dřeva a stavebních materiálů

Určete rychle a spolehlivě vlhkost v budovách a na stavbě. Indikátor rozpozná vlhkost dřeva až do hloubky cca 3 cm, u betonu nebo dlažby dokonce až cca 4 cm. Indikuje i vlhkost za keramickými dlaždicemi a různými obklady zdí i podlah. Pro měření stačí pouze položit přístroj na měřený povrch - není tedy potřeba žádné zapichování do měřeného objektu. Ukazatel indexu vlhkosti 0 - 10.Technické parametryHodnotaRozsah měření teploty0 - 50 °CRozsah měření vlhkosti dřeva0 - 10Typ měřeníNeinvazivníRozhraníŽádnéNapájeníBaterie 9 VRozsah měření vlhkosti staveb0 - 10Rozměr, délka67 mmRozměr, výška106 mmRozměr, šířka30 mmHmotnost150 gVybaveníBez poškození povrchu díky induktivnímu měřeníObsah baleníBaterie 9 V (fonetip.cz)

Měřič vlhkosti stavebních materiálů Extech MO280, 0 - 99 %

Měřič vlhkosti stavebních materiálů Extech MO280, 0 - 99 %

Měřič vlhkosti MO280 provádí nedestruktivní měření obsahu vlhkosti ve stavebních materiálech a ve dřevě. LCD displej udává obsah vlhkosti v objemových %. K měření stačí položit přístroj na měřený povrch, není třeba jej do materiálu zapichovat. Hloubka měření až 22 mm·Integrované charakteristiky materiálů·Automatické vyrovnání Měřič vlhkosti · 1 x baterie 9 V · Přepravní taška. (conrad.cz)

Měřič vlhkosti stavebních materiálů Extech MO100, 0 - 100 Digit

Měřič vlhkosti stavebních materiálů Extech MO100, 0 - 100 Digit

Ideální pro určení vlhkosti dřeva, stavebních materiálů, vlhkosti zdi nebo podlahy před položením podlahové krytiny. Ideální pro kontrolu vyschnutí palivového dřeva. Sklopná měřící hlava·Vpichovací měřící hrot·Měření teploty 2x AAA baterie · Úložná taška · 10 náhradních měřících hrotů · (conrad.cz)

Měřič vlhkosti stavebních materiálů mo280

Měřič vlhkosti stavebních materiálů mo280

Měřič vlhkosti MO280 provádí nedestruktivní měření obsahu vlhkosti ve stavebních materiálech a ve dřevě. LCD displej udává obsah vlhkosti v objemových %. K měření stačí položit přístroj na měřený povrch, není třeba jej do materiálu zapichovat.Technické parametryHodnotaMax. rozsah měření vlhkosti stavebních materiálů99 % volMin. rozsah měření vlhkosti stavebních materiálů0 % volRozsah měření vlhkosti dřeva0 - 99 % volTyp měřeníNeinvazivníRozhraníŽádnéNapájeníBaterie 9 VRozsah měření vlhkosti staveb0 - 99 % volRozměr, délka136 mmMax. rozsah měření vlhkosti dřeva99 % volMin. rozsah měření vlhkosti dřeva0 % volRozměr, výška28 mmRozměr, šířka70 mmVlastnostiVolba 10 různých charakteristik materiálůElektromagnetické měřeníIndikace vybité baterie.VybaveníHloubka měření až 22 mmIntegrované… (fonetip.cz)

Měřič teploty a vlhkosti Testo 605-H1

Měřič teploty a vlhkosti Testo 605-H1

Teploměr/vlhkoměr se vzpěrou - malý, kompaktní a precizní. Dlouhodobě stabilní senzor garantuje správné naměřené výsledky i po letech. Měřením teploty a vlhkosti vzduchu zjišťuje Testo 605 také bod tání -20 až +50°Ctd. Dlouhodobě stabilní vlhkostní senzor Testo·Ideálně se hodí pro měření v kanalizaci·Otočný displej pro snažší odečet hodnot 3 x AAA baterie · Držák · Upevňovací spona · Návod k obsluze. (conrad.cz)

Měřič vlhkosti dřeva uni-t ut377a

Měřič vlhkosti dřeva uni-t ut377a

Měřič vlhkosti dřeva UNI-T UT377A UT377A je digitální měřič vlhkosti dřeva a lze jej také použít pro měření obsahu vody v papíru, překližkách, některých dřevotřískách, a jiných dřevitých materiálech. Přístroj dělí dřevo do čtyř kategorií na základě jeho hustoty a za pomocí algoritmu teplotní kompenzace zajistí velmi přesný výsledek měření. Malé rozměry přístroje, nízká spotřeba a vysoká přesnost dělá UT377A skvělou volbou pro měření vlhkosti dřeva. Parametry produktu: - digitální měřič vlhkosti, 4 volitelné kategorie dřeva (celkem 28 druhů) - automatická kompenzace okolní teploty pro minimalizaci chyb v měření - vzorkovací frekvence 2/s, zobrazení minimální a maximální hodnoty Technické parametry: Rozsah měření: 2 až 40 % Rozlišení: 0.1 % Odchylka měření: ± 2 % Vzorkovací frekvence: 0.5… (fonetip.cz)

Měřič vlhkosti dřeva Voltcraft FM-300

Měřič vlhkosti dřeva Voltcraft FM-300

Přesný měřič vlhkosti dřeva s integrovanými charakteristikami dřeva. Díky tomuto přístroji může být provedeno specifické měření vlhkosti dřeva v objemových % u většiny evropských dřev. Možnost připojení zapichovací sondy do tvrdého dřeva. FM-300 navíc umožňuje měření teploty. Přesné měření díky integrovaným charakteristikám dřeva·Rozsah měření vlhkosti 6 - 99 vol%·Včetně úderového senzoru pro tvrdé dřevo Baterie·Úderový senzor·Teplotní čidlo·Ochranný kryt·10 náhradních hrotů (conrad.cz)

Čidlo teploty/vlhkosti testo, 0 až 40 °c

Čidlo teploty/vlhkosti testo, 0 až 40 °c

K měření rovnovážné vlhkosti materiálůTechnické parametryHodnotaPřesnost měření teploty± 0.2 °CMin. teplotní rozsah0 °CMax. teplotní rozsah40 °CTyp senzoruNTCMin. měřicí rozsah vlhkosti0 % rMax. měřicí rozsah vlhkosti100 % rPřipojení (měřicí technika)Mini DIN zástrčkaTyp měření teploty (kategorie)Vzduchová sondaVybaveníOdsazená elektronikaObsah balení4 PTFE ochranné kryty (fonetip.cz)

Čidlo teploty/vlhkosti testo, 0 až 40 °C

Čidlo teploty/vlhkosti testo, 0 až 40 °C

K měření rovnovážné vlhkosti materiálů Odsazená elektronika 4 PTFE ochranné kryty (conrad.cz)

Senzor vlhkosti efs 10, 0 - 60 relativní vlhkost 10 - 90 %

Senzor vlhkosti efs 10, 0 - 60 relativní vlhkost 10 - 90 %

Čidlo slouží k měření relativní vlhkosti vzduchu ve stavebnictví, v přenosných měřidlech nebo k určení klimatu v místnosti. Díky rezistivnímu principu fungování je vyhodnocení naměřených dat jednodušší než u kapacitních senzorů. Součástí příslušenství je vodu odpuzující (hydrofobní) ochranný slinutý kryt, který je také ideální ochranou proti prachu.Technické parametryHodnotaProvozní napětí (text)Max. 1 V/ACTypČidlo vlhkosti EFS 10Teplotní rozsah0 - 60 °CPřipojeníPájecí pinyHystereze2 %Rozměr, výška10 mmRozměr, šířka5 mmRozsah(y) měření10 - 95 % rObsah baleníČidlo vlhkosti List s technickými parametry, charakteristikoui a schématem zapojení vyhodnocovací elektronikyVhodné zapojení vyhodnocení viz. univerzální spínací modul obj. č. 15 65 03. Vhodné zapojení měření s výstupem napětí viz.… (fonetip.cz)

Měřič vlhkosti staveb a dřeva mo100

Měřič vlhkosti staveb a dřeva mo100

Ideální pro určení vlhkosti dřeva, stavebních materiálů, vlhkosti zdi nebo podlahy před položením podlahové krytiny. Ideální pro kontrolu vyschnutí palivového dřeva.Technické parametryHodnotaRozsah měření teploty0 - 50 °CMax. rozsah měření vlhkosti stavebních materiálů100 % volMin. rozsah měření vlhkosti stavebních materiálů0 % volRozsah měření vlhkosti dřeva0 Digit - 100 DigitTyp měřeníInvazivníRozhraníŽádnéNapájení2x baterie AAAMin. rozsah měření vzdušné vlhkosti0 %Max. rozsah měření vzdušné vlhkosti90 %Rozsah měření vlhkosti staveb0 Digit - 100 DigitPřesnost měření vlhkosti dřeva- % volMax. rozsah měření vlhkosti dřeva100 % volMin. rozsah měření vlhkosti dřeva0 % volRozměr, výška192 mmRozměr, šířka30 mmHmotnost108 gVlastnostiVyměnitelné vpichovací měřící hrotySnadné kalibrováníData… (fonetip.cz)

Měřič vlhkosti materiálů Greisinger GMK 100, 118110

Měřič vlhkosti materiálů Greisinger GMK 100, 118110

Měřič vlhkosti dřeva a stavebních materiálů značky Greisinger zobrazuje hodnoty v procentech. V závislosti na druhu měření lze zobrazit obsah vody nebo vlhkost materiálu. Během měření nedochází k destrukci materiálu. Přístroj disponuje integrovanými charakteristikami pro celou škálu dřevin a stavebnin. Druh měření nedestruktivní·Ukazatel vlhkosti v jednotkách %·Akustickké i vizuální vyhodnocení vlhkosti·Speciální charakteristiky materiálů pro dřevo a stavebních materiálů·2 nastavitelné měřící úrovně (10 mm a 25 mm) 9V baterie (conrad.cz)

Měřič vlhkosti materiálů Greisinger GMH 3810, 112840, 4 - 100 %

Měřič vlhkosti materiálů Greisinger GMH 3810, 112840, 4 - 100 %

Kompaktní ruční měřící přístroj k měření vlhkosti dřeva, vlhkosti omítek, vlhkosti staveb a vlhkosti materiálu. Díky zabudované měřící jehle je možno provést velké množství měření bez dalšího příslušenství. 464 přímo v paměti uložených charakteristik dřeva a 28 křivek stavebních hmot.·Odporové měření vlhkosti materiálu dle DIN EN 13183-2:2002 8 měřící jehla · 1 baterie (typ 9 V blok) · Návod k obsluze. (conrad.cz)

Sada náhradních hrotů pro měřič vlhkosti materiálů Voltcraft FM-200,…

Sada náhradních hrotů pro měřič vlhkosti materiálů Voltcraft FM-200, 20 ks

Hroty jsou opatřeny šroubovými závity, které zjednodušují výměnu. Hroty v provozu podléhají opotřebení a při vroubkovací metodě ve zdivu se opotřebují více než ve dřevě. Ohnuté nebo opotřebované hroty ztěžují měření. S touto sadou můžete v případě potřeby hroty rychle a jednoduše vyměnit. 20 náhradních hrotů. (conrad.cz)

Měřič absolutního tlaku testo 511

Měřič absolutního tlaku testo 511

Testo 511 měří absolutní tlak s přesností ±3 hPa. Zadáním výšky NN na místě bude tento přepočten na barometrický tlak. Kromě toho je možné výškové měření mezi dvěma body.Technické parametryHodnotaTlaková spojkaVsuvkaMin. měřicí rozsah300 hPaNapájení2 Micro-baterie (Typ AAA)Teplota0 - 50 °CTypTesto 511Doba odezvy0.5 sPřesnost0.03 hPaRozměr, délka119 mmMěřicí rozsah300 hPa - 1200 hPaZákladní přesnost± 3 hPaKrytíIP40Kalibrace možná podleISO / DAkkSRozlišení (tisk)0.1 hPaRozměr, výška25 mmMěřicí rozsah1200 hPaMěrná veličinaTlak vzduchuRozměr, šířka46 mmRozsah(y) měření300 - 1200 hPa/120,4 - 481,8 inH2OHmotnost90 gTyp měření plynůMěřič tlakuSenzorSenzor absolutního tlaku vzduchuJmenovitá teplota22 °CVlastnostiDisplej-osvětleníFunkce Hold a max/min hodnotyMěrné veličiny (absolutní/barometrický)… (fonetip.cz)

Měřič absolutního tlaku testo 511

Měřič absolutního tlaku testo 511

Testo 511 měří absolutní tlak s přesností ±3 hPa. Zadáním výšky NN na místě bude tento přepočten na barometrický tlak. Kromě toho je možné výškové měření mezi dvěma body. Výpočet barometrického tlaku vzduchu·Výškové měření Ochranný kryt · Kůže - pásková kapsa · 2 baterie · Přidržovací smyčka · Kalibrační protokol · Návod k obsluze. (conrad.cz)

Rozptylová sonda k měření vlhkosti testo

Rozptylová sonda k měření vlhkosti testo

Měření rozptýlené vlhkosti bez poškození povrchu využívá schopnosti molekul vody tlumit elektromagnetická pole a tím je měnit. Elektrické pole vniká přes kontakty do materiálu a produkuje měřené pole o hloubce cca 5 cm. Vhodné pro vlhkoměr testo 635. Měření bez poškození povrchu (conrad.cz)

Ochranný kryt pro čidla vlhkosti B+B Thermo-Technik, 10 - 90 % rF, 0 …

Ochranný kryt pro čidla vlhkosti B+B Thermo-Technik, 10 - 90 % rF, 0 - +50 °C

Ochranný slinutý kryt z PE pro čidla vlhkosti obj. č. 156585 ke vložení do ochranného koše. Odpuzuje vodu a chrání čidlo před prachem a stříkající vodou. (conrad.cz)

Rukojeť pro připojení hlavy ke snímání vlhkosti testo

Rukojeť pro připojení hlavy ke snímání vlhkosti testo

Vč. vedení snímače. Ideální pro měření na nepřípustných místech, pro oddělení měřicího přístroje a snímače.Technické parametryHodnotaVhodný proMěřicí přístroj teploty/vlhkosti Testo 625, 12 21 25ProvedeníVhodné prodlužovací vedení snímače s držadlem (fonetip.cz)

S flétničkou za písničkou (979-0-606-0003-0)

S flétničkou za písničkou (979-0-606-0003-0)

Kniha – autor Romana Hodinová, 75 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá (alza.cz)

Salztöpfchen testo 0554 0636, běžná vlhkost 33 % rv, vhodná pro…

Salztöpfchen testo 0554 0636, běžná vlhkost 33 % rv, vhodná pro…

PopisKalibrační sada pro kontrolu vlhkostních sond, 33 % rV.Technické parametrydélka190 mmvýška40 mmŠířka120 mmHmotnost85 g]]> (fonetip.cz)

Moderné zbrane (978-80-7451-606-1)

Moderné zbrane (978-80-7451-606-1)

Kniha – autor Martin J. Dougherty, 224 stran, slovensky, pevná bez přebalu lesklá (alza.cz)

Čidlo vlhkosti 0 - 100 % rh,hsr-v15k

Čidlo vlhkosti 0 - 100 % rh,hsr-v15k

Velmi kvalitní provedení pro automatizaci budov, klimatizační techniku nebo průmyslové použití.Technické parametryHodnotaProvozní napětí (text)12 V - 24 VTypČidlo vlhkostiRozměr, délka85 mmPřipojeníDvouvodičová přípojkaVýstupní signál4 mA - 20 mAKrytíIP65 (pouzdro)Rozměr, výška35 mmRozměr, šířka60 mmRozsah(y) měření0 - 100 % rVlastnostiTrubka čidla z ušlechtilé oceli (D x O) 200 x 6 mm. (fonetip.cz)

Malovaná písanka Učíme se s Mourkem (978-80-7353-606-0)

Malovaná písanka Učíme se s Mourkem (978-80-7353-606-0)

Kniha – autor Petra Hauptová Řezníčková, 56 stran, česky, brožovaná bez přebalu matná Titul Malovaná písanka - učíme se s Mourkem je určena malým předškolákům. Děti hravou formou získávají základy psaní a počítání, jednotlivé úkoly procvičují jemnou motoriku dítěte a upevňují jeho dovednosti potřebné při vstupu do 1. třídy základní školy. Doplňkové úkoly jako dokreslování či vybarvování jsou pro děti více hrou než učením. Na vnitřních klopách pak naleznou vystřihovánky s nezbednými koťátky. Knížka plná kouzelných ilustrací je vhodná pro děti od 5 let. (alza.cz)

Měřič tvrdosti materiálů sauter hbd 100-0

Měřič tvrdosti materiálů sauter hbd 100-0

Pomocí měřičů tvrdosti materiálů série HB můžete rychle a spolehlivě provádět srovnávací zkoušky tvrdosti. Různé typy tvrdosti podle hloubky vniknutí se označují jako „Shore. Série HB měří klasickým způsobem a umožňuje provádění rychlých provozních měření ve výrobě.Technické parametryHodnotaRozlišení1,0 HDZobrazeníAnalogovýRozměr, délka115 mmPřesnost±1 %Rozměr, výška25 mmRozměr, šířka60 mmRozsah(y) měření0 HD - 100 HDMnožství1 ksHmotnost160 gVlastnostiMax. a bodový režimFunkce Peak Hold.VybaveníMěření ShoreFunkce Peak HoldObsah baleníMěřič tvrdosti materiálů Přepravní box.Shore A: guma, elastomery, neopren, silikon, vinyl, měkké plasty, plsť, kůže a podobné materiály. Shore C/0: pěnové hmoty, houby. Shore D: plasty, umělé pryskyřice, resopal, epoxid, polyakryláty a podobné materiály. (fonetip.cz)

Měřič tvrdosti materiálů sauter hbc 100-0

Měřič tvrdosti materiálů sauter hbc 100-0

Pomocí měřičů tvrdosti materiálů série HB můžete rychle a spolehlivě provádět srovnávací zkoušky tvrdosti. Různé typy tvrdosti podle hloubky vniknutí se označují jako „Shore. Série HB měří klasickým způsobem a umožňuje provádění rychlých provozních měření ve výrobě.Technické parametryHodnotaRozlišení1,0 HCZobrazeníAnalogovýRozměr, délka115 mmPřesnost±1 %Rozměr, výška25 mmRozměr, šířka60 mmRozsah(y) měření0 HC - 100 HCMnožství1 ksHmotnost160 gVlastnostiMax. a bodový režimFunkce Peak Hold.VybaveníMetoda měření Shore CFunkce Peak-HoldObsah baleníMěřič tvrdosti materiálů Přepravní box.Shore A: guma, elastomery, neopren, silikon, vinyl, měkké plasty, plsť, kůže a podobné materiály. Shore C/0: pěnové hmoty, houby. Shore D: plasty, umělé pryskyřice, resopal, epoxid, polyakryláty a podobné… (fonetip.cz)

Padesát odstínů temnoty: Knižní předloha stejnojmenného filmu (978-80…

Padesát odstínů temnoty: Knižní předloha stejnojmenného filmu (978-80-7505-606-1)

Kniha – autor E L James, 672 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Druhý díl erotického románu o temných touhách v každém z nás... Poté co Anastasia Steeleová na vlastní kůži pocítí, jak temná jsou tajemství Christiana Greye, opouští ho. Přese vše, co se mezi nimi stalo, na něj stále nemůže zapomenout. Když jí tedy Christian předloží novou smlouvu, nemůže odolat a vrací se k muži, kterého miluje. Postupně odhaluje všechna tajemství a zjišťuje, že jeho padesát odstínů šedi je temnějších, než si kdy dovedla představit. A zatímco Christian bojuje se svými démony, Ana musí učinit nejdůležitější rozhodnutí ve svém životě… (alza.cz)

Tlakoměr testo 512 (0 - 20 hpa)

Tlakoměr testo 512 (0 - 20 hpa)

Tlakoměr testo 512 (0 - 20 hPA) pro měření tlaku a proudění současně. Na přístroji lze přepínat dvě jednotky pro proudění: m/s a fpm. Je možno nastavit osm jednotek tlaku: kPa, hPa, Pa, mmh2O, mmHg, psi, inH2O a inHg. Nastavitelné tlumení pro klouzavé hodnoty, integrovaná kompenzace hustoty. Zobrazenou skutečnou hodnotu je možno zachovat na displeji tlačítkem HOLD. Na přístroji můžete zobrazit min./max. hodnotu a uložit ji.Technické parametryHodnotaMin. měřicí rozsah0 hPaNapájeníBaterie 9 VPřesnost0,5 %Rozměr, délka202 mmMěřicí rozsah0 hPa - 20 hPaRozsah měření proudění vzduchu5 - 55 m/sZákladní přesnost0,5 %Odolnost vůči přetlaku±200 hPaRozlišení proudění0.1 m/sRozlišení (tisk)0.001 hPaRozsah zobrazeníLCD, 2-řádkovýRozsah měření tlaku vzduchu0 hPa - 20 hPaRozměr, výška42 mmMěřicí… (fonetip.cz)

Tlakoměr testo 512 (0 - 2 hpa)

Tlakoměr testo 512 (0 - 2 hpa)

Tlakoměr testo 512 (0 - 2 hPA) pro měření tlaku a proudění současně. Na přístroji lze přepínat dvě jednotky pro proudění: m/s a fpm. Je možno nastavit osm jednotek tlaku: kPa, hPa, Pa, mmh2O, mmHg, psi, inH2O a inHg. Nastavitelné tlumení pro klouzavé hodnoty, integrovaná kompenzace hustoty. Zobrazenou skutečnou hodnotu je možno zachovat na displeji tlačítkem HOLD. Na přístroji můžete zobrazit min./max. hodnotu a uložit ji.Technické parametryHodnotaMin. měřicí rozsah0 hPaNapájeníBaterie 9 VPřesnost0,5 %Rozměr, délka202 mmMěřicí rozsah0 hPa - 2 hPaRozsah měření proudění vzduchu2 - 17.5 m/sZákladní přesnost0,5 %Odolnost vůči přetlaku±10 hPaRozlišení proudění0.1 m/sRozlišení (tisk)0.001 hPaRozsah zobrazeníLCD, 2-řádkovýRozsah měření tlaku vzduchu0 hPa - 2 hPaRozměr, výška42 mmMěřicí rozsah2… (fonetip.cz)

Tlakoměr testo 512 (0 -200 hpa)

Tlakoměr testo 512 (0 -200 hpa)

Tlakoměr testo 512 (0 - 200 hPA) pro měření tlaku a proudění současně. Na přístroji lze přepínat dvě jednotky pro proudění: m/s a fpm. Je možno nastavit osm jednotek tlaku: kPa, hPa, Pa, mmh2O, mmHg, psi, inH2O a inHg. Nastavitelné tlumení pro klouzavé hodnoty, integrovaná kompenzace hustoty. Zobrazenou skutečnou hodnotu je možno zachovat na displeji tlačítkem HOLD. Na přístroji můžete zobrazit min./max. hodnotu a uložit ji.Technické parametryHodnotaMin. měřicí rozsah0 hPaNapájeníBaterie 9 VPřesnost0,5 %Rozměr, délka202 mmMěřicí rozsah0 hPa - 200 hPaRozsah měření proudění vzduchu10 - 100 m/sZákladní přesnost0,5 %Odolnost vůči přetlaku±2 000 hPaRozlišení proudění0.1 m/sRozlišení (tisk)0.001 hPaRozsah zobrazeníLCD, 2-řádkovýRozsah měření tlaku vzduchu0 hPa - 200 hPaRozměr, výška42 mmMěřicí… (fonetip.cz)

Tlakoměr testo 512 (0 - 2 hPA)

Tlakoměr testo 512 (0 - 2 hPA)

Tlakoměr testo 512 (0 - 2 hPA) pro měření tlaku a proudění současně. Na přístroji lze přepínat dvě jednotky pro proudění: m/s a fpm. Je možno nastavit osm jednotek tlaku: kPa, hPa, Pa, mmh2O, mmHg, psi, inH2O a inHg. Nastavitelné tlumení pro klouzavé hodnoty, integrovaná kompenzace hustoty. Zobrazenou skutečnou hodnotu je možno zachovat na displeji tlačítkem HOLD. Na přístroji můžete zobrazit min./max. hodnotu a uložit ji. 8 jednotek měření tlaku·2 jednotky měření proudění Volitelné vybavení: tisk naměřené hodnoty vč. data/času a min./max. hodnoty. Bloková baterie 9 V · (conrad.cz)

Tlakoměr testo 512 (0 - 20 hPA)

Tlakoměr testo 512 (0 - 20 hPA)

Tlakoměr testo 512 (0 - 20 hPA) pro měření tlaku a proudění současně. Na přístroji lze přepínat dvě jednotky pro proudění: m/s a fpm. Je možno nastavit osm jednotek tlaku: kPa, hPa, Pa, mmh2O, mmHg, psi, inH2O a inHg. Nastavitelné tlumení pro klouzavé hodnoty, integrovaná kompenzace hustoty. Zobrazenou skutečnou hodnotu je možno zachovat na displeji tlačítkem HOLD. Na přístroji můžete zobrazit min./max. hodnotu a uložit ji. 8 jednotek měření tlaku·2 jednotky měření proudění Volitelné vybavení: tisk naměřené hodnoty vč. data/času a min./max. hodnoty. Bloková baterie 9 V · (conrad.cz)

Tlakoměr testo 512 (0 -200 hPA)

Tlakoměr testo 512 (0 -200 hPA)

Tlakoměr testo 512 (0 - 200 hPA) pro měření tlaku a proudění současně. Na přístroji lze přepínat dvě jednotky pro proudění: m/s a fpm. Je možno nastavit osm jednotek tlaku: kPa, hPa, Pa, mmh2O, mmHg, psi, inH2O a inHg. Nastavitelné tlumení pro klouzavé hodnoty, integrovaná kompenzace hustoty. Zobrazenou skutečnou hodnotu je možno zachovat na displeji tlačítkem HOLD. Na přístroji můžete zobrazit min./max. hodnotu a uložit ji. 8 jednotek měření tlaku·2 jednotky měření proudění Volitelné vybavení: tisk naměřené hodnoty vč. data/času a min./max. hodnoty. Bloková baterie 9 V · (conrad.cz)

Tlakoměr testo 512 (0 - 2000 hPA)

Tlakoměr testo 512 (0 - 2000 hPA)

Tlakoměr testo 512 (0 - 2000 hPA) pro měření tlaku a proudění současně. Na přístroji lze přepínat dvě jednotky pro proudění: m/s a fpm. Je možno nastavit osm jednotek tlaku: kPa, hPa, Pa, mmh2O, mmHg, psi, inH2O a inHg. Nastavitelné tlumení pro klouzavé hodnoty, integrovaná kompenzace hustoty. Zobrazenou skutečnou hodnotu je možno zachovat na displeji tlačítkem HOLD. Na přístroji můžete zobrazit min./max. hodnotu a uložit ji. 8 jednotek měření tlaku Volitelné vybavení: tisk naměřené hodnoty vč. data/času a min./max. hodnoty. Bloková baterie 9 V · (conrad.cz)

Měřič vodivosti lwt-03 atc 0 - 19999 us/cm

Měřič vodivosti lwt-03 atc 0 - 19999 us/cm

Praktický měřič elektrické vodivosti (souhrnný parametr rozpuštěných tuhých látek) v tekutinách. Ke kontrole nejčistší vody nebo k měření kvality vody v akváriích.Technické parametryHodnotaRozlišení vodivosti10 µS/cmNapájení2x baterie CR2032Automatická teplotní kompenzaceAnoRozměr, O34 mmRozměr, délka170 mmKalibrace možná podleISOPřesnost±2 %Hmotnost85 gRozsah měření vodivosti0 - 19999 µS/cmVlastnostiAutomatická teplotní kompenzace pro přesná měření při rozdílných teplotách tekutiny.Jednoduchá výměna elektrodyVodotěsný (IP57).VybaveníRozsah měření do 19999 µS/cmJednoduchá výměna elektrodyAutomatická teplotní kompenzace (ATC)Obsah baleníKalibrační roztok 1 430 µS/cm 2 baterie (CR2032) Kalibrovací šroubovák Skladovací box Návod k obsluze.Elektrody podléhají opotřebení a nevztahuje se na… (fonetip.cz)

Měřič vodivosti lwt-02 atc 0 - 1999 us/cm

Měřič vodivosti lwt-02 atc 0 - 1999 us/cm

Praktický měřič elektrické vodivosti (souhrnný parametr rozpuštěných tuhých látek) v tekutinách. Ke kontrole nejčistší vody nebo k měření kvality vody v akváriích.Technické parametryHodnotaRozlišení vodivosti1 µS/cmNapájení2x baterie CR2032Automatická teplotní kompenzaceAnoRozměr, O34 mmRozměr, délka170 mmKalibrace možná podleISOPřesnost±2 %Hmotnost85 gRozsah měření vodivosti0 - 1999 µS/cmVlastnostiAutomatická teplotní kompenzace pro přesná měření při rozdílných teplotách tekutiny.Jednoduchá výměna elektrodyVodotěsný (IP57).VybaveníRozsah měření do 1999 µS/cmJednoduchá výměna elektrodyAutomatická teplotní kompenzace (ATC)Obsah baleníKalibrační roztok 1 430 µS/cm 2 baterie (CR2032) Kalibrovací šroubovák Skladovací box Návod k obsluze.Elektrody podléhají opotřebení a nevztahuje se na ně… (fonetip.cz)

Měřič vodivosti Voltcraft LWT-01, 0-9999 uS/cm

Měřič vodivosti Voltcraft LWT-01, 0-9999 uS/cm

Praktický zkoušeč k určení elektrické vodivosti (souhrnný parametr rozpuštěných tuhých látek) v tekutinách. Ke kontrole nejčistší vody nebo k měření kvality vody v akváriích. Vysoká přesnost měření je zajištěna automatickou kompenzací teploty. Automatická teplotní kompenzace (ATC)·Rozsah měření do 9999 µS/cm Upozornění: Elektrody jsou spotřebním zbožím a podléhají opotřebení. Nevztahuje se proto na ně prodloužená 3letá záruka. Záruční doba na elektrody je 6 měsíců. Nárok na záruku zaniká při používání elektrod k profesionálním účelům, kdy se rychle a nepřiměřeně opotřebovávají. Kalibrační roztok 1430 µS/cm · 1 baterie 9 V · Kalibrovací šroubovák · Pouzdro · (conrad.cz)

Lahodně s Ellou a přáteli: Zdravé recepty pro nezapomenutelné…

Lahodně s Ellou a přáteli: Zdravé recepty pro nezapomenutelné společné chvíle (978-80-7390-606-1)

Kniha – autor Ella Woodward, 288 stran, česky, pevná s přebalem lesklá Přichází velmi očekávané pokračování série kuchařek Lahodně s Ellou, bestsellerů Elly Woodward, která vzala celý kulinářský svět útokem. Vychutnejte si další várku úžasných a zdravých receptů Elly Woodward spolu s rodinou a přáteli, bez ohledu na to, při jaké příležitosti jste se sešli. Ať už plánujete společný oběd, slavnostní večeři nebo jen odpolední posezení s kamarády, v této kuchařce najdete recepty pro každou příležitost. Všechny dodržují zásady zdravé výživy a autorčinu filozofii zdravých, chutných a vydaných pokrmů. Kniha je plná nápadů a inspirací pro každou příležitost: slavnostní hostiny, oslavy narozenin, pikniky, firemní večírky i svatby. Kniha je určena každému, kdo preferuje zdravý životní styl a… (alza.cz)

Měřič vodivosti Voltcraft LWT-03 ATC, 0-19999 uS/cm

Měřič vodivosti Voltcraft LWT-03 ATC, 0-19999 uS/cm

Praktický měřič elektrické vodivosti (souhrnný parametr rozpuštěných tuhých látek) v tekutinách. Ke kontrole nejčistší vody nebo k měření kvality vody v akváriích. Rozsah měření do 19999 µS/cm·Jednoduchá výměna elektrody·Automatická teplotní kompenzace (ATC) Upozornění: Elektrody jsou spotřebním zbožím a podléhají opotřebení. Nevztahuje se proto na ně prodloužená 3letá záruka. Záruční doba na elektrody je 6 měsíců. Nárok na záruku zaniká při používání elektrod k profesionálním účelům, kdy se rychle a nepřiměřeně opotřebovávají. Kalibrační roztok 1 430 µS/cm · 2 baterie (CR2032) · Kalibrovací šroubovák · Skladovací box · Návod k obsluze. (conrad.cz)

Měřič vodivosti Voltcraft LWT-02 ATC, 0-1999 uS/cm

Měřič vodivosti Voltcraft LWT-02 ATC, 0-1999 uS/cm

Praktický měřič elektrické vodivosti (souhrnný parametr rozpuštěných tuhých látek) v tekutinách. Ke kontrole nejčistší vody nebo k měření kvality vody v akváriích. Rozsah měření do 1999 µS/cm·Jednoduchá výměna elektrody·Automatická teplotní kompenzace (ATC) Upozornění: Elektrody jsou spotřebním zbožím a podléhají opotřebení. Nevztahuje se proto na ně prodloužená 3letá záruka. Záruční doba na elektrody je 6 měsíců. Nárok na záruku zaniká při používání elektrod k profesionálním účelům, kdy se rychle a nepřiměřeně opotřebovávají. Kalibrační roztok 1 430 µS/cm · 2 baterie (CR2032) · Kalibrovací šroubovák · Skladovací box · Návod k obsluze. (conrad.cz)

Měřič vodivosti Voltcraft WA-100 ATC, 0-1999 uS/cm

Měřič vodivosti Voltcraft WA-100 ATC, 0-1999 uS/cm

Kvalitní přístroj k měření vodivosti s vysokým rozlišením pro určování kvality vody ve škole, v laboratoři, v rybích chovech, v akváriích nebo v bazénech. Rozsah měření 0 - 1999 µS·Rozlišení 1 µS Upozornění: Elektrody jsou spotřebním zbožím a podléhají opotřebení. Nevztahuje se proto na ně prodloužená 3letá záruka. Záruční doba na elektrody je 6 měsíců. Nárok na záruku zaniká při používání elektrod k profesionálním účelům, kdy se rychle a nepřiměřeně opotřebovávají. Čisticí a kalibrační roztoky nejsou součástí dodávky. Měřicí sonda · (conrad.cz)

S flétničkou na koncert (06-606-0002-1)

S flétničkou na koncert (06-606-0002-1)

Kniha – autor Jiří Churáček, 44 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Sešit přednesových skladeb pro nejzdatnější malé hráče obsahuje původní skladby současných českých autorů (Slavický, Matějů, Sommer, Lukáš, Pazour, Churáček). Dále zde nalezneme známé renesanční skladby, které se zřetelem k vyspělosti hráčů upravil Jiří Churáček. V příloze nechybí samostatné sólové party. Zvukový záznam těchto skladeb je přílohou sešitu "S flétničkou za písničkou" nebo lze toto CD koupit samostatně (179 Kč). Tak se děti mohou pro svou "koncertní" skladbu snáze rozhodnout. (alza.cz)

Kapacitní polymerové čidlo vlhkosti B+B Thermo-Technik KFS140-D, 0 -…

Kapacitní polymerové čidlo vlhkosti B+B Thermo-Technik KFS140-D, 0 - 100 % r

chemicky rezistentní·Dlouhodobě stabilní·Přesná List s techn. parametry · Aplikační přepnutí. (conrad.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít