Měřič intenzity slunečního záření Voltcraft PL-110 SM

Měřič intenzity slunečního záření voltcraft pl-110 sm

Měřič intenzity slunečního záření voltcraft pl-110 sm

Odolný a snadno ovladatelný přístroj k měření intenzity ozáření sluncem v W/m2. Umožňuje rychlou a spolehlivou kontrolu účinnosti fotovoltaického nebo solárního zařízení. Změřte ozáření sluncem na m2, proveďte přepočet na jmenovitý výkon fotovoltaického zařízení a porovnejte s aktuální hodnotou síťového napájení. Pomocí PL-110SM lze také zjistit ideální umístění nového zařízení.Technické parametryHodnotaRozlišení0,1 W/m2Počet míst2000 digitůProvozní napětí (text)3x baterie AAARozměr, délka155 mmPřesnost± 10 W/m2 nebo ± 5 %Displej (druh, velikost, řádky/znaky/rozlišení)LCDRozměr, výška21 mmRozměr, šířka62 mmRozsah(y) měření0 - 1999 W/m2Množství1 ksHmotnost260 gVlastnostiMěření min./max. hodnotyPřepínatelné jednotky měření W/m2 nebo BTU (ft2 x h)Data HoldOdolné pouzdro s pryžovým ochranným… (fonetip.cz)

Měřič intenzity slunečního záření Voltcraft PL-110 SM

Měřič intenzity slunečního záření Voltcraft PL-110 SM

Odolný a snadno ovladatelný přístroj k měření intenzity ozáření sluncem v W/m². Umožňuje rychlou a spolehlivou kontrolu účinnosti fotovoltaického nebo solárního zařízení. Změřte ozáření sluncem na m², proveďte přepočet na jmenovitý výkon fotovoltaického zařízení a porovnejte s aktuální hodnotou síťového napájení. Pomocí PL-110SM lze také zjistit ideální umístění nového zařízení. Měření intenzity ozáření sluncem·Ideální ke kontrole účinnosti PV zařízení·Rozsah měření Pcelk 0 - 1999 W/m² Ochranný kryt senzoru · Baterie · Transportní kufr. (conrad.cz)

Měřič mikrovlnného záření voltcraft mwt-2g

Měřič mikrovlnného záření voltcraft mwt-2g

Měření veškerých mikrovlnných emisí vysokofrekvenčních zařízení, které pracují v pásmu ISM 2,45 GHz. MWT-2G umožňuje odhalení škodlivých emisí u netěsných mikrovlnných trub, WLAN routerů, mobilních telefonů nebo vysílacích stožárů. Úroveň emisí se zobrazuje na dipsleji. Pokud zjistěná hodnota přesáhne 5 mW/cm2, spustí se automaticky alarm a naměřená hodnota se zobrazí na displeji.Technické parametryHodnotaDruh zobrazeníLCDNapájeníBaterie 9 VRozměr, délka160 mmRozměr, výška42 mmRozměr, šířka60 mmHmotnost150 gVlastnostiZobrazení maximální hodnotyFunkce HoldPodsvícený displejFunkce alarmuAutomatické vypnutíVybaveníRychlé a snadné měření vyzařování v pásmu 2,45 GHzFunkce maximální hodnota a holdAutomatický alarm při překročení mezní hodnotyObsah balení9V baterie Návod k obsluze Pouzdro. (fonetip.cz)

Měřič mikrovlnného záření Voltcraft MWT-2G

Měřič mikrovlnného záření Voltcraft MWT-2G

Měření veškerých mikrovlnných emisí vysokofrekvenčních zařízení, které pracují v pásmu ISM 2,45 GHz. MWT-2G umožňuje odhalení škodlivých emisí u netěsných mikrovlnných trub, WLAN routerů, mobilních telefonů nebo vysílacích stožárů. Úroveň emisí se zobrazuje na dipsleji. Pokud zjistěná hodnota přesáhne 5 mW/cm², spustí se automaticky alarm a naměřená hodnota se zobrazí na displeji. Rychlé a snadné měření vyzařování v pásmu 2,45 GHz·Funkce maximální hodnota a hold·Automatický alarm při překročení mezní hodnoty 9V baterie · Návod k obsluze · Pouzdro. (conrad.cz)

Everyday Baby Indikátor slunečního záření,10ks

Everyday Baby  Indikátor slunečního záření,10ks

Indikátor slunečního záření,10ks S indikátorem slunečního záření "SunHero" si můžete snadno ověřit, zda je čas znovu aplikovat ochranný krém na opalování. Balení obsahuje 10 ks. (pilulka.cz)

Teploměr/vlhkoměr Voltcraft PL-100TH

Teploměr/vlhkoměr Voltcraft PL-100TH

Kompaktní měřicí přístroj pro měření teploty a relativní vlhkosti vzduchu. Obě naměřené hodnoty se zobrazuji na displeji současně. Díky dodanému teplotnímu čidlu typu K se dá provést kontrola klimatu v místnosti i kontrola materiálů jediným přístrojem. Zobrazení teploty a relativní vlhkosti·Teplota vlhkosti a rosného bodu·Přídavné externí teplotní čidlo Pozor: součástí dodávky je teplotní čidlo typu K určené pouze pro měření od 0 do +250 °C. Celý rozsah měření tohoto přístroje lze využít s dostupnými teplotními čidly typu K. Teplotní čidlo typu K · 3x baterie AAA · (conrad.cz)

Dvoukanálový teploměr voltcraft pl-120 t2

Dvoukanálový teploměr voltcraft pl-120 t2

Odolný teploměr s pouzdrem z měkké gumy pro čidla typu K a J. Velký podsvícený displej a ergonomicky uspořádaná funkční tlačítka umožňují snadné ovládání. Přístroj je vybaven přesnými hodinami, takže lze ukládat minimální, maximální a průměrné hodnoty s časovým razítkem, což značně usnadní dlouhodobá pozorování. Kromě drátových čidel (1 kus na kanál), která jsou součástí dodávky, můžete použít libovolné teplotní čidlo typu K nebo J s miniaturní termoelektrickou zásuvkou.Technické parametryHodnotaRozlišení teploty0.1 °CZákladní přesnost (±)0,3 %Typ (výrobce)PL-120 T2Základní přesnost měření (+/-)1 °CRozměr, délka162 mmTeplota (max.)+1372 °CTeplota (min.)-200 °CNapájeníBaterie AAA (3x)Provedení2-kanálovýKalibrace možná podleISO / DAkkSProvedení senzoruZásuvnéTyp senzoruK · JRozměr, výška28… (fonetip.cz)

Teploměr s vlhkoměrem voltcraft pl-100th

Teploměr s vlhkoměrem voltcraft pl-100th

Kompaktní měřicí přístroj pro měření teploty a relativní vlhkosti vzduchu. Obě naměřené hodnoty se zobrazuji na displeji současně. Díky dodanému teplotnímu čidlu typu K se dá provést kontrola klimatu v místnosti i kontrola materiálů jediným přístrojem.Technické parametryHodnotaRozsah měření teploty0 - +60 °C; Typ K: -200 - +1 372 °CNapájení3x baterie AAAZákladní přesnost měření (+/-)1 °CTyp vlhkoměruVlhkoměr vzduchu (hygrometr)Rozměr, délka187 mmTeplota (max.)+1372 °CTeplota (min.)0 °CNapájeníBaterie AA (3x)Přesnost měření teploty±1 °CRozměr, výška28 mmMin. měřicí rozsah vlhkosti0 % rMax. měřicí rozsah vlhkosti100 % rRozměr, šířka63 mmHmotnost176 gPřestnost měření relativní vlhkosti2.5 % rVlastnostiPodsvícený LCD displejTeplotní měření typu NTC a KMěřením bodu táníMěření vlhkosti (Wet… (fonetip.cz)

Jednokanálový teploměr voltcraft pl-120 t1

Jednokanálový teploměr voltcraft pl-120 t1

Odolný teploměr s pouzdrem z měkké gumy pro tepelná čidla typu K a J. Velký podsvícený displej a ergonomicky uspořádaná funkční tlačítka pro snadné ovládání. Kromě drátových čidel (1 kus na kanál), která jsou součástí dodávky, můžete použít libovolné teplotní čidlo typu K nebo J s miniaturní termoelektrickou zástrčkou.Technické parametryHodnotaRozlišení teploty0.1 °CZákladní přesnost (±)0,3 %Typ (výrobce)PL-120 T1Základní přesnost měření (+/-)1 °CRozměr, délka162 mmTeplota (max.)+1372 °CTeplota (min.)-200 °CNapájeníBaterie AAA (3x)Provedení1-kanálovýKalibrace možná podleISO / DAkkSProvedení senzoruZásuvnéTyp senzoruK · JRozměr, výška28 mmRozměr, šířka62 mmHmotnost184 gTyp měření teploty (kategorie)TeploměrVlastnostiHodnota teploty ve °C, °F nebo KFunkce automatického vypnutí.Vybavení1… (fonetip.cz)

Teploměr Voltcraft PL-120 T1, 1kanálový

Teploměr Voltcraft PL-120 T1, 1kanálový

Odolný teploměr s pouzdrem z měkké gumy pro tepelná čidla typu K a J. Velký podsvícený displej a ergonomicky uspořádaná funkční tlačítka pro snadné ovládání. Kromě drátových čidel (1 kus na kanál), která jsou součástí dodávky, můžete použít libovolné teplotní čidlo typu K nebo J s miniaturní termoelektrickou zástrčkou. 1 kanál·Pro termočlánky typu K nebo J·Hodnoty MAX/MIN/AVG s časovým razítkem·Možnost připojit všechna teplotní čídla s miniaturní zásuvkou Čidlo typu K -20 až +250 °C · 3x baterie (AAA) · (conrad.cz)

Teploměr Voltcraft PL-120 T2, 2kanálový

Teploměr Voltcraft PL-120 T2, 2kanálový

Odolný teploměr s pouzdrem z měkké gumy pro čidla typu K a J. Velký podsvícený displej a ergonomicky uspořádaná funkční tlačítka umožňují snadné ovládání. Přístroj je vybaven přesnými hodinami, takže lze ukládat minimální, maximální a průměrné hodnoty s časovým razítkem, což značně usnadní dlouhodobá pozorování. Kromě drátových čidel (1 kus na kanál), která jsou součástí dodávky, můžete použít libovolné teplotní čidlo typu K nebo J s miniaturní termoelektrickou zásuvkou. 2 kanály·Pro termočlánky typu K nebo J·Hodnoty MAX/MIN/AVG s časovým razítkem·Možnost připojit všechna teplotní čídla s miniaturní zásuvkou 2x drátové čidlo typu K (-20 až +250 °C) · 3x baterie (AAA) · (conrad.cz)

Měřič vodivosti voltcraft lwt-01

Měřič vodivosti voltcraft lwt-01

Praktický zkoušeč k určení elektrické vodivosti (souhrnný parametr rozpuštěných tuhých látek) v tekutinách. Ke kontrole nejčistší vody nebo k měření kvality vody v akváriích. Vysoká přesnost měření je zajištěna automatickou kompenzací teploty.Technické parametryHodnotaNapájeníBaterie 9 VRozměr, délka34 mmRozměr, výška158 mmRozměr, šířka40 mmHmotnost85 gRozsah měření vodivosti0 - 9999 µS/cmVybaveníAutomatická teplotní kompenzace (ATC)Rozsah měření do 9999 µS/cmObsah baleníKalibrační roztok 1430 µS/cm 1 baterie 9 V Kalibrovací šroubovák Pouzdro (fonetip.cz)

Měřič lcr voltcraft lcr-300

Měřič lcr voltcraft lcr-300

PopisPřesný přístroj pro měření odporů, indukčností a kapacit. Ideální pro výběr součástek vývoje, výroby nebo oprav. Uživatel může využít funkci automatického rozpoznání součástek. To umožňuje rychlou a snadnou obsluhu přístroje bez specifických znalostí konstrukčních dílů.VybaveníMěřicí frekvence do 100 KHzIndukčnost do 200 HKapacita do 20 mFOdpor do 200 M?Základní přesnost: 0,3 % s rozlišením 0,01 %Automatické rozpoznání konstrukčních dílůVelký displej s 20 000 CountsVlastnostiAutomatické rozpoznání konstrukčních dílů (LCR)Řazení podle naměřené referenční hodnoty, zadané referenční hodnoty nebo podle stanovených oblastí toleranceReferenční měření s indikací odchylky v %Indikace kvality, fázového úhlu a faktoru ztrátFunkce Data HoldFunkce HoldAutomatický rozsahRuční volba konstrukčního… (fonetip.cz)

RCV měřič Voltcraft SMD-200

RCV měřič Voltcraft SMD-200

SMD-200 je ideálním řešením k měření SMD stavebních dílů. Pinzetový adaptér umožňuje současně aretovat a měřit malé SMD kondenzátory, rezistory nebo diody. Se zkoušečkou propojení. Tento měřicí přístroj dokonale padne do ruky a umožňuje kdykoliv pohlédnout na ukazatel. Na rezistory, kondenzátory a diody·Měření AC/DC napětí·S pinzetovým adaptérem a adaptérem měřicího vedení Pinzetový adaptér · Adaptér měřicího vedení · Ochranný kryt · 2 baterie LR44 · (conrad.cz)

Měřič tloušťky laku voltcraft sdm-115

Měřič tloušťky laku voltcraft sdm-115

Technické parametryHodnotaRozlišení1 µm (0,1 milu)ZobrazeníLCDProvozní napětí (text)Baterie 9 VPřesnost±3 % + 4 digityRozměr, výška148 mmRozměr, šířka42 mmRozsah(y) měření0 - 1000 µm (0 - 40 milů)Množství1 ksVlastnostiMěření vířivých proudůAutomatická detekce kovůFunkce min./max.Limity Hi/LoVybaveníPro všechny feromagnetické a neferomagnetické kovyDvoubodová kalibrace pro vysokou přesnostObsah balení3 kalibrační terčíky 1 baterie 9 V Pouzdro Návod k obsluze. (fonetip.cz)

Měřič vlhkosti dřeva Voltcraft FM-300

Měřič vlhkosti dřeva Voltcraft FM-300

Přesný měřič vlhkosti dřeva s integrovanými charakteristikami dřeva. Díky tomuto přístroji může být provedeno specifické měření vlhkosti dřeva v objemových % u většiny evropských dřev. Možnost připojení zapichovací sondy do tvrdého dřeva. FM-300 navíc umožňuje měření teploty. Přesné měření díky integrovaným charakteristikám dřeva·Rozsah měření vlhkosti 6 - 99 vol%·Včetně úderového senzoru pro tvrdé dřevo Baterie·Úderový senzor·Teplotní čidlo·Ochranný kryt·10 náhradních hrotů (conrad.cz)

Měřič tloušťky laku Voltcraft SDM-115

Měřič tloušťky laku Voltcraft SDM-115

Pro všechny feromagnetické a neferomagnetické kovy·Dvoubodová kalibrace pro vysokou přesnost 3 kalibrační terčíky · 1 baterie 9 V · Pouzdro · Návod k obsluze. (conrad.cz)

Digitální měřič uzemnění Voltcraft ET-02

Digitální měřič uzemnění Voltcraft ET-02

Digitální měřič se snadnou obsluhou vhodný pro zjištění uzemňovacího odporu v domovních instalacích apod. Je možno volit mezi 2-pólovým a 3-pólovým měřením. Díky malým rozměrům, bateriovému provozu, stříkané gumové ochraně a jednoduchému intuitivnímu ovládání je tento přístroj ideální pro mobilní použití. Odolný a jednoduše ovladatelný·Umožňuje 2-pólové nebo 3-pólové měření Digitální měřič · 2 uzemňovací hroty · Měřicí vedení červené 15 m, zelené 5 m, žluté 9 m · Transportní taška · 6x baterie AA. (conrad.cz)

Anemometr voltcraft pl-130 an 0,4 - 30 m/s

Anemometr voltcraft pl-130 an 0,4 - 30 m/s

Přenosný anemometr umožňuje měření rychlosti větru a průtoku vzduchu v různých jednotkách (5 jednotek rychlosti proudění, 2 jednotky průtoku). Výsledky měření se zobrazují na přehledném podsvíceném displeji.Technické parametryHodnotaNapájení3x baterie AAAPřesnost3 %Rozměr, délka160 mmMax. rozsah měření rychlosti větru30 m/sMin. rozsah měření rychlosti větru0.4 m/sRozlišení rychlosti větru0,01 m/sPřesnost± (3 % + 0,20 m/s)Min. teplotní rozsah-10 °CMax. teplotní rozsah60 °CRozměr, výška30 mmRozměr, šířka63 mmHmotnost321 gTyp měření plynůAnemometerRozsah měření rychlosti větru0,40 - 30,00 m/sVlastnostiMěření průtokuMěření rychlosti prouděníMěření teploty vzduchuFunkce Hold (m3/min nebo m/s)Min./max. a průměrné hodnotyPodsvícený displejAutomatické vypínání.VybaveníMěření rychlosti… (fonetip.cz)

Anemometr Voltcraft PL-130 AN, 0,4 - 30 m/s

Anemometr Voltcraft PL-130 AN, 0,4 - 30 m/s

Přenosný anemometr umožňuje měření rychlosti větru a průtoku vzduchu v různých jednotkách (5 jednotek rychlosti proudění, 2 jednotky průtoku). Výsledky měření se zobrazují na přehledném podsvíceném displeji. Měření rychlosti proudění·Měření průtoku·Měření teploty vzduchu·Podsvícený displej·Výsledky měření v různých jednotkách Anemometr se senzorem · 3x baterie AAA. (conrad.cz)

Digitální měřič k zabudování voltcraft epm 1l16

Digitální měřič k zabudování voltcraft epm 1l16

Tento multifunkční měřící přístroj je určen k montáži do ovládacích panelů a zobrazuje na displeji naměřené hodnoty napětí, proudu, frekvence, dále účiník cosphi, dobu trvání měření a provozní dobu. Z naměřených hodnot vypočítává činný výkon (W), zdánlivý výkon (VA), jalový výkon (Var) a spotřebu elektrické energie (Wh). Kromě toho zobrazuje na displeji také naměřené minimální a maximální hodnoty včetně vypočítaných průměrných hodnot. Snadná obsluha dvěma fóliovými tlačítky.Technické parametryHodnotaMíry pro vestavbu72 x 72 mmZobrazení3-řádkový LCD displejPočet míst4Napájení230 V/ACTyp (výrobce)EPM 1L-16Odběr proudu8 mATolerance(±1%m + 1 digit)PřipojeníŠroubové svorkyVýška číslic12 mmRozhraníŽádnéKrytíPouzdro: IP40 / připojení: IP20Kategorie přepětíCAT III 300 VRozměr, výška72 mmRozměr,… (fonetip.cz)

Měřič parametrů prostředí 4 v 1 voltcraft dt 8820

Měřič parametrů prostředí 4 v 1 voltcraft dt 8820

Luxmetr · Zařízení na měření úrovně zvukové hladiny · Teploměr · Vlhkoměr - Měřič životního prostředí VOLTCRAFT® spojuje všechno v jednom přístroji. Senzory pro světlo, teplotu a vlhkost jsou opatřeny propojovacím kabelem. Provedete tak snadno a rychle i měření na těžko přístupných objektech.Technické parametryHodnotaReakční doba1 sZákladní přesnost (±)3 %Typ (výrobce)DT 8820Základní přesnost měření (+/-)1 °CRozměr, délka30 mmTeplota (max.)+750 °CTeplota (min.)-20 °CNapájeníBaterie 9 V (1x)Kalibrace možná podleNa požádáníProvedení senzoruZásuvnéTyp senzoruKRozměr, výška85 mmRozměr, šířka85 mmVlastnosti teploměruMultifunkční měřič prostředí 4v1Hmotnost250 gTyp měření teploty (kategorie)TeploměrVlastnostiMax-Hold funkceFunkce automatického vypnutí4-místný ukazatel.VybaveníMěření intenzity… (fonetip.cz)

Měřič vlhkosti dřeva a stavebních materiálů voltcraft fm-400

Měřič vlhkosti dřeva a stavebních materiálů voltcraft fm-400

Odolný a přesný měřící přístroj určuje vlhkost dřeva a stavebních materiálů, jako je omítka, potěr atd. Pro vysokou přesnost měření se dá volit mezi 3 skupinami dřev a 4 skupinami stavebního materiálu se speciálními charakteristikami. Přečtení výsledku usnadňuje sloupcová stupnice, stupnice s ukazatelem a přímý ukazatel hodnoty.Technické parametryHodnotaMax. rozsah měření vlhkosti stavebních materiálů24 % volMin. rozsah měření vlhkosti stavebních materiálů0.1 % volRozsah měření vlhkosti dřeva1 %Vol - 60 %VolTyp měřeníInvazivníPřesnost měření vlhkosti stavebních materiálů0,5 %Napájení3 lithiové baterie (CR2032)Rozsah měření vlhkosti staveb0,1 - 24 % volRozměr, délka139 mmPřesnost měření vlhkosti dřeva1 % volPřesnost měření vlhkosti dřeva1 %Max. rozsah měření vlhkosti dřeva60 % volMin.… (fonetip.cz)

Měřič vlhkosti dřeva a stavebních materiálů voltcraft mf-50

Měřič vlhkosti dřeva a stavebních materiálů voltcraft mf-50

Kapacitní měřič vlhkosti s přímým ukazatelem v procentech. Je vhodný pro všechny stavební materiály. Díky nastavitelnému akustickému alarmu umožňuje rychlé měření na stěnách a na podlaze bez sledování displeje.Technické parametryHodnotaMax. rozsah měření vlhkosti stavebních materiálů60 % volMin. rozsah měření vlhkosti stavebních materiálů0 % volRozsah měření vlhkosti dřeva0,0 Digit - 100,0 DigitTyp měřeníNeinvazivníNapájení3x baterie AAAMin. rozsah měření vzdušné vlhkosti0 %Max. rozsah měření vzdušné vlhkosti60 %Rozsah měření vlhkosti staveb0,0 Digit - 100,0 DigitRozměr, délka176 mmPřesnost měření vlhkosti dřeva0.1 DigitMax. rozsah měření vlhkosti dřeva80 % volMin. rozsah měření vlhkosti dřeva0 % volRozměr, výška29 mmRozměr, šířka63 mmHmotnost188 gPřesnost měření vlhkosti stavebních… (fonetip.cz)

Měřič vodivosti Voltcraft LWT-01, 0-9999 uS/cm

Měřič vodivosti Voltcraft LWT-01, 0-9999 uS/cm

Praktický zkoušeč k určení elektrické vodivosti (souhrnný parametr rozpuštěných tuhých látek) v tekutinách. Ke kontrole nejčistší vody nebo k měření kvality vody v akváriích. Vysoká přesnost měření je zajištěna automatickou kompenzací teploty. Automatická teplotní kompenzace (ATC)·Rozsah měření do 9999 µS/cm Upozornění: Elektrody jsou spotřebním zbožím a podléhají opotřebení. Nevztahuje se proto na ně prodloužená 3letá záruka. Záruční doba na elektrody je 6 měsíců. Nárok na záruku zaniká při používání elektrod k profesionálním účelům, kdy se rychle a nepřiměřeně opotřebovávají. Kalibrační roztok 1430 µS/cm · 1 baterie 9 V · Kalibrovací šroubovák · Pouzdro · (conrad.cz)

Měřič vlhkosti dřeva a stavebních materiálů Voltcraft FM-200

Měřič vlhkosti dřeva a stavebních materiálů Voltcraft FM-200

Odolný a přesný měřící přístroj k určení vlhkosti ve dřevě a ve stavebních materiálech, např. v omítce nebo nátěrech. Vysokou přesnost zajišťují dva rozsahy měření, jeden pro dřevo a druhý pro stavební materiály. Přímé zobrazení a grafické znázornění na stupnici ulehčuje odečtení naměřených hodnot. Zobrazení jako hodnota vlhkosti hmoty (vol.-%)·Pro měření vlhkosti dřeva a stavebních materiálů·Ideální pro kontrolu vyschnutí palivového dřeva Typ měření invazivní Naměřená hodnota vlhkosti dřeva v procentech určuje podíl vody ve zkušebním vzorku v poměru k sušině. Sušina se liší v závislosti na druhu dřeva (specifická hmotnost dřeva). U tohoto měřicího přístroje se však používá pro konkrétní hmotnost dřeva průměrná hodnota nejběžnějších druhů dřeva , aby mohlo být provedeno jednoduché… (conrad.cz)

Měřič vlhkosti dřeva a stavebních materiálů Voltcraft MF-100

Měřič vlhkosti dřeva a stavebních materiálů Voltcraft MF-100

MF-100 je určen speciálně pro rychlé a snadné měření vlhkosti ve stěnách a podlahách a to zcela bez poškození měřeného materiálu. Přístroj je vhodný pro všechny druhy stavebních materiálů. Díky nastavitelné funkci alarmu při dosažení min./max. hodnoty můžete rychle a efektivně měřit vlhkost stavebních materiálů bez nutnosti sledovat displej. Navíc má přístroj funkci Hold pro krátkodobé uložení měření. Nastavitelná funkce min./max. s akustickým alarmem·Povrchové vlhkosti materiálu·Funkce HoldUrčen pro všechny typy stavebních materiálů Měřič vlhkosti · 3 x baterie AAA. (conrad.cz)

Měřič parametrů prostředí 4 v 1 Voltcraft DT 8820

Měřič parametrů prostředí 4 v 1 Voltcraft DT 8820

Luxmetr · Zařízení na měření úrovně zvukové hladiny · Teploměr · Vlhkoměr - Měřič životního prostředí VOLTCRAFT® spojuje všechno v jednom přístroji. Senzory pro světlo, teplotu a vlhkost jsou opatřeny propojovacím kabelem. Provedete tak snadno a rychle i měření na těžko přístupných objektech. Měření intenzity osvětlení a hladiny akustického tlaku·Měření teploty a vlhkosti vzduchu Čidlo typu K, senzor vlhkosti vzduchu, světla, zvuku (integrovaný) · 1 baterie 9 V · Pouzdro. (conrad.cz)

Měřič vlhkosti dřeva a stavebních materiálů Voltcraft MF-50

Měřič vlhkosti dřeva a stavebních materiálů Voltcraft MF-50

Kapacitní měřič vlhkosti s přímým ukazatelem v procentech. Je vhodný pro všechny stavební materiály. Díky nastavitelnému akustickému alarmu umožňuje rychlé měření na stěnách a na podlaze bez sledování displeje. Akustický a optický indikátor vlhkosti·Nastavitelná min./max. hodnota pro alarm MF-50·3 baterie AAA. (conrad.cz)

Měřič spotřeby el. energie VOLTCRAFT ENERGY-LOGGER 4000 FR

Měřič spotřeby el. energie VOLTCRAFT ENERGY-LOGGER 4000 FR

Energy Logger 4000 zaznamenává spotřebu energie připojeného zařízení po dobu až 6 měsíců, data se ukládají do interní paměti. Získaná data je pak možné pomocí SD karty pohodlně přenést do počítače k další analýze a archivovat je. Přehledný grafický software zobrazuje vývoj nákladů až u 10 spotřebičů. Odhalíte tak skryté "žrouty" proudu a můžete snadno učinit opatření k úspoře energie a především dlouhodobě sledovat účinnost úspory. Na třířádkovém displeji se zobrazuje vedle spotřeby energie také činný a zdánlivý výkon, účiník cosPhi, proud, napětí a min./max. hodnoty. Zobrazení lze přepínat mezi aktuálním a kumulovaným měřením a prognózou nákladů (na měsíc, rok). Denní spotřebu a náklady za posledních 10 dnů zjistíte přímo na displeji. Přístroj umožňuje také zjištění doby zapnutí… (conrad.cz)

Náhradní elektrody pro měřič vodivosti voltcraft lwt-02 atc, lwt…

Náhradní elektrody pro měřič vodivosti voltcraft lwt-02 atc, lwt…

Technické parametryHodnotaVhodný proLWT-02 ATC · LWT-03 ATCProvedeníNáhradní elektrodaObsah: 1 ks. (fonetip.cz)

Měřič životního prostředí 5 v 1, voltcraft um5/1 100

Měřič životního prostředí 5 v 1, voltcraft um5/1 100

PopisAnemometr · Luxmetr · Hlukoměr · Teploměr · Vlhkoměr - univerzální měřič parametrů prostředí od VOLTCRAFT® spojuje 5 přístrojů v jednom zařízení. Senzory pro světlo, teplotu vzduchu, vlhkost vzduchu a rychlost větru jsou opatřeny propojovacím kabelem a mohou být použity dál od měřicího přístroje. Ideální pro měření na těžko přístupných místech. Mikrofon pro měření zvukové hladiny je pevně zabudován v přístroji.Vybavení5 v 1Rychlost větru a intenzita osvětleníTeplota a vlhkost vzduchuHladina zvuku podle IEC61672-1 Class 2VlastnostiFunkce Max HoldFunkce automatického vypnutí4místné zobrazeníPřepínání mezi měrnými jednotkami: C/F, m/s, km/h, ft/min, uzly, Mph.Rozsah dodávkyTeplotní a vlhkostní senzor Světelný senzor Snímač rychlosti větru Ochrana proti větru pro mikrofon Baterie … (fonetip.cz)

Měřič vodivosti Voltcraft LWT-03 ATC, 0-19999 uS/cm

Měřič vodivosti Voltcraft LWT-03 ATC, 0-19999 uS/cm

Praktický měřič elektrické vodivosti (souhrnný parametr rozpuštěných tuhých látek) v tekutinách. Ke kontrole nejčistší vody nebo k měření kvality vody v akváriích. Rozsah měření do 19999 µS/cm·Jednoduchá výměna elektrody·Automatická teplotní kompenzace (ATC) Upozornění: Elektrody jsou spotřebním zbožím a podléhají opotřebení. Nevztahuje se proto na ně prodloužená 3letá záruka. Záruční doba na elektrody je 6 měsíců. Nárok na záruku zaniká při používání elektrod k profesionálním účelům, kdy se rychle a nepřiměřeně opotřebovávají. Kalibrační roztok 1 430 µS/cm · 2 baterie (CR2032) · Kalibrovací šroubovák · Skladovací box · Návod k obsluze. (conrad.cz)

Měřič vodivosti Voltcraft LWT-02 ATC, 0-1999 uS/cm

Měřič vodivosti Voltcraft LWT-02 ATC, 0-1999 uS/cm

Praktický měřič elektrické vodivosti (souhrnný parametr rozpuštěných tuhých látek) v tekutinách. Ke kontrole nejčistší vody nebo k měření kvality vody v akváriích. Rozsah měření do 1999 µS/cm·Jednoduchá výměna elektrody·Automatická teplotní kompenzace (ATC) Upozornění: Elektrody jsou spotřebním zbožím a podléhají opotřebení. Nevztahuje se proto na ně prodloužená 3letá záruka. Záruční doba na elektrody je 6 měsíců. Nárok na záruku zaniká při používání elektrod k profesionálním účelům, kdy se rychle a nepřiměřeně opotřebovávají. Kalibrační roztok 1 430 µS/cm · 2 baterie (CR2032) · Kalibrovací šroubovák · Skladovací box · Návod k obsluze. (conrad.cz)

Měřič vodivosti Voltcraft WA-100 ATC, 0-1999 uS/cm

Měřič vodivosti Voltcraft WA-100 ATC, 0-1999 uS/cm

Kvalitní přístroj k měření vodivosti s vysokým rozlišením pro určování kvality vody ve škole, v laboratoři, v rybích chovech, v akváriích nebo v bazénech. Rozsah měření 0 - 1999 µS·Rozlišení 1 µS Upozornění: Elektrody jsou spotřebním zbožím a podléhají opotřebení. Nevztahuje se proto na ně prodloužená 3letá záruka. Záruční doba na elektrody je 6 měsíců. Nárok na záruku zaniká při používání elektrod k profesionálním účelům, kdy se rychle a nepřiměřeně opotřebovávají. Čisticí a kalibrační roztoky nejsou součástí dodávky. Měřicí sonda · (conrad.cz)

Měřič výkonu optických vláken voltcraft pm-22 určen pro fc, st, sc

Měřič výkonu optických vláken voltcraft pm-22 určen pro fc, st, sc

PopisPřístroj PM-22 umožňuje optické měření výkonu optických vláken pro různé vlnové délky. Integrovaný laser slouží k testování průchodnosti optických kabelů. PM-22 umožňuje posouzení kvality skleněných vláken.VybaveníMěření absolutního a relativního výkonuOptická kontrola průchodnostiIntegrovaný laserVlastnostiNastavitelná délka vln v měřicím provozuČervená laserová dioda (lze přepínat mezi režimy trvalé světlo / blikající světlo)Duální indikaceAutomatické vypnutíIndikace vybité baterie.Rozsah dodávkyAdaptér SC Adaptér ST Baterie Technické parametryNapájení3x baterie AAdélka32 mmUrčen proFC, ST, SCOptický ukazatelAnovýška120 mmŠířka65 mmHodnoty měřeníDB, dBm, nW, µW, mWHmotnost205 g]]> (fonetip.cz)

Náhradní elektrody pro měřič vodivosti Voltcraft LWT-02 ATC, LWT-03…

Náhradní elektrody pro měřič vodivosti Voltcraft LWT-02 ATC, LWT-03 ATC

Upozornění: Záruka 3 roky se vztahuje na veškeré produkty značky Voltcraft zakoupené od 1.2.2017 s výjimkou spotřebního zboží. Elektrody jsou spotřebním zbožím. (conrad.cz)

Sada náhradních hrotů pro měřič vlhkosti materiálů Voltcraft FM-200,…

Sada náhradních hrotů pro měřič vlhkosti materiálů Voltcraft FM-200, 20 ks

Hroty jsou opatřeny šroubovými závity, které zjednodušují výměnu. Hroty v provozu podléhají opotřebení a při vroubkovací metodě ve zdivu se opotřebují více než ve dřevě. Ohnuté nebo opotřebované hroty ztěžují měření. S touto sadou můžete v případě potřeby hroty rychle a jednoduše vyměnit. 20 náhradních hrotů. (conrad.cz)

Kapesní ir teploměr voltcraft ir 110-1s

Kapesní ir teploměr voltcraft ir 110-1s

Malý. Praktický. Přesný. Ideální průvodce se širokou nabídkou přídavných funkcí. (fonetip.cz)

Nahradní teplotní čidlo Voltcraft, -10 až +110 °C

Nahradní teplotní čidlo Voltcraft, -10 až +110 °C

Vodotěsné ponorné čidlo (conrad.cz)

Panelový teplotní led modul voltcraft tm-110, 58 x 26 mm

Panelový teplotní led modul voltcraft tm-110, 58 x 26 mm

2kanálový vestavěný LED ukazatel s teplotním čidlem NTC. Oba měřicí kanály lze přepínat pomocí spínače DIP.Technické parametryHodnotaRozsah měření teploty-49 - 99 °CČetnost měření5 sMíry pro vestavbu58 x 26 mmPočet míst2Provozní napětí (text)230 V/ACTyp (výrobce)TM-110PřipojeníŠroubovací konektoryVýška číslic13 mmProvedeníVestavný přístrojPřesnost± 1,5 °CRozlišení teploty1 °C/ °FRozměr, výška34 mmRozměr, šířka70 mmHmotnost112 gVlastnostiPřepínání °C a °FDélka kabelu teplotního čidla: 2 m.Vybavení-49 až +99 °C2místný LED ukazatelMíry pro vestavbu 58 x 26 mmObsah balení2 teplotní čidla NTC (fonetip.cz)

Přístroj na osvit uv zářením

Přístroj na osvit uv zářením

Tato osvitka se skládá z eloxovaného hliníkového pouzdra, vybroušené tabule s křišťálového skla a zabudované elektroniky s UV výbojkami. Stabilní kryt s podkladem z pěnové hmoty zajišťuje svými stahovacími uzávěry dobrý a rovnoměrný přítlak filmů a DPS (PCB). 4 stabilní a nastavitelné lišty přes skleněný kotouč umožňují přesnou instalaci jedno a oboustranných filmů a najustování desek plošných spojů s fotocitlivou vrstvou.Technické parametryHodnotaTyp (výrobce)140007Rozměr, délka317 mmRozměr, výška90 mmRozměr, šířka225 mmMnožství1 ks (fonetip.cz)

Přístroj na osvit uv zářením

Přístroj na osvit uv zářením

Tato osvitka se skládá z eloxovaného hliníkového pouzdra, vybroušené tabule s křišťálového skla a zabudované elektroniky s UV výbojkami. Stabilní kryt s podkladem z pěnové hmoty zajišťuje svými stahovacími uzávěry dobrý a rovnoměrný přítlak filmů a DPS (PCB). 4 stabilní a nastavitelné lišty přes skleněný kotouč umožňují přesnou instalaci jedno a oboustranných filmů a najustování desek plošných spojů s fotocitlivou vrstvou.Technické parametryHodnotaTyp (výrobce)140017Rozměr, délka473 mmRozměr, výška93 mmRozměr, šířka340 mmMnožství1 ks (fonetip.cz)

Panelový teplotní LED modul Voltcraft TM-110, 58 x 26 mm, -49 až 99 °C

Panelový teplotní LED modul Voltcraft TM-110, 58 x 26 mm, -49 až 99 °C

2kanálový vestavěný LED ukazatel s teplotním čidlem NTC. Oba měřicí kanály lze přepínat pomocí spínače DIP. -49 až +99 °C·2místný LED ukazatel·Montážní rozměry 58 x 26 mm 2 teplotní čidla NTC · (conrad.cz)

Klarstein Wintersun, lampa s denním světlem, 10000 Lux, 6500 K, bez…

Klarstein Wintersun, lampa s denním světlem, 10000 Lux, 6500 K, bez UV záření

Čas na světlé hodiny: lampa s denním světlem Klarstein Wintersun zahání zimní únavu a dodává novou energiu. Díky lampě Wintersun od Klarsteinu tak dokážete během 20 - 40 minut získat potřebnou sílu a energii. Světlo s intenzitou 10000 luxů vyrovná nedostatek slunečního záření. Silná svítilna svítí intenzitou 10000 luxů na vzdálenost 10 cm. Díky světlu klesá hladina melatoninu, hormonu únavy, což má za následek vyšší tělesnou aktivitu. Dlouhoživotní LED svítilna produkuje jemnou teplotu 6500 Kelvinů, která se blíží dennímu světlu. Technologie Clearlux Technology garantuje světlo bez UV záření a blikání. Ideální je 30minutový světelný lázeň na ráno, který pokryje denní potřebu světla a vzpruží tělo i ducha. Flexibilní stojan zabezpečuje nekomplikované a praktické vystavení lampy Klarstein… (electronic-star.cz)

Vonný difuzér s vůní citrusů Parks Candles London, intenzita vůně 12…

Vonný difuzér s vůní citrusů Parks Candles London, intenzita vůně 12-14 týdnů

Inspirován Feng Shui, přenese do vašeho domova ty nejkrásnější vůně plné harmonie. Za difuzérem s ratanovými tyčkami stojí britská značka Parks, pro kterou jsou přírodní esenciální oleje základem, proto jsou jejich kousky správnou volbou v každém okamžiku i pro každou příležitost. Všechny složky, které difuzér obsahuje, splňují ty nejvyšší ekologické požadavky. Žádná ze složek nebyla testována na zvířatech. - Vůně: limetka, citrus - Objem: 250 ml - Délka tyček: 27 cm (bonami.cz)

Ultrazvukový měřič vzdálenosti

Ultrazvukový měřič vzdálenosti

Tento přístroj pracuje na principu odrazu ultrazvuku. Jestliže se k ultrazvukovému senzoru přiblíží těleso na 10 až 80 cm, rozsvítí se LED. Oblasti použití: Pomůcka při parkování do garáží · Výstražný alarm pro osoby nebo plašič zvěře · Identifikace objektů na běžících pásech · Kontrola proti krádeži větších předmětů atd.Technické parametryHodnotaProvozní napětí (text)9 - 12 V/DCOdběr proudu9 mARozměr, délka55 mmProvozní napětí9 V/DC · 12 V/DCProvedeníStavebniceRozměr, výška16 mmRozměr, šířka44 mmVybaveníPerfektní pomůcka při parkování (fonetip.cz)

Digitální měřič tlaku

Digitální měřič tlaku

Pro vlastní bezpečnost pravidelně kontrolujte huštění pneumatik.Technické parametryHodnotaNapájeníCR2032ProvedeníTlak vzduchuUrčen pro osobní auta, nákladní auta, motorky atd.Pro osobní i nákladní vozy, motocykly atdRozsah měření tlaku vzduchu0 bar - 11 barVlastnostiRozlišení: 0,1 barvčetně výpustného ventilunaměřená hodnota je uchována po dobu 90 vteřinfunkce automatického vypnutí.VybaveníDo 11 barůRozlišení: 0,1 baruObsah baleníVč. 1x knoflíkové baterie CR2032. (fonetip.cz)

L'Oréal Paris Extraordinary Oil Nutri-Gold Rozjasňující noční krém s…

L'Oréal Paris Extraordinary Oil Nutri-Gold Rozjasňující noční krém s intenzitou masky  50 ml

Popis Vyživuje, zklidňuje, rozjasňuje Esenciální oleje + mateří kašička Nemastné složení, hedvábná pleť Vyživující síla esenciálních olejů. Laboratoře L'Oréal Paris spojily esenciální oleje se vzácným arganovým a šípkovým olejem kvůli jejich intenzivním vyživujícím vlastnostem. Viditelné výsledky: Intenzivně vyživená, probuzená a rozzářená pleť. Okamžitě: pleť je hydratovaná a zklidněná. Po první noci je pleť hydratovaná, s příjemným pocitem, hladší a měkčí.* Po měsíci je pleť rozjasněná a snižuje se pocit suchosti. *Spotřebitelský test, 59 žen, použití 3x týdně. Výška: 72 mm Šířka: 71 mm Hloubka: 69 mm … (ageo.cz)

Vonný difuzér s vůní grapefruitu a jasmínu Parks Candles London,…

Vonný difuzér s vůní grapefruitu a jasmínu Parks Candles London, intenzita vůně 8 týdnů

Vonný difuzér z kolekce Aromatherapy je výběr těch nejlepších vůní anglické značky Parks Candles London. Difuzér neobsahuje žádný alkohol, ale pouze přírodní glycerin. Vůně vám vydrží dlouhé dva měsíce, během kterých váš pokoj provoní příjemné aroma. Difuzér se hodí i jako milý dárek pro vaše blízké. Všechny složky, které difuzér obsahuje, splňují ty nejvyšší ekologické požadavky. Žádná ze složek nebyla testována na zvířatech. (bonami.cz)

Vonný difuzér s vůní rozmarýnu a bergamotu Parks Candles London,…

Vonný difuzér s vůní rozmarýnu a bergamotu Parks Candles London, intenzita vůně 8 týdnů

Vonný difuzér z kolekce Aromatherapy je výběr těch nejlepších vůní anglické značky Parks Candles London. Difuzér neobsahuje žádný alkohol, ale pouze přírodní glycerin. Vůně vám vydrží dlouhé dva měsíce, během kterých váš pokoj provoní příjemné aroma. Difuzér se hodí i jako milý dárek pro vaše blízké. Všechny složky, které difuzér obsahuje, splňují ty nejvyšší ekologické požadavky. Žádná ze složek nebyla testována na zvířatech. (bonami.cz)

Richter Czech RV.OVAL.52.PL (RV.OVAL.52.PL)

Richter Czech RV.OVAL.52.PL (RV.OVAL.52.PL)

Visací zámek ocel, 320 g, uzamknutí bez klíče, 3 ks klíčů Kvalitní visací zámek ověřené české výroby je spolehlivou jistotou pro vaše cennosti. Zámek Richter Czech RV.OVAL.52PL je jištěn ve dvou bodech a uzamyká se pouhým zatlačením třmenu. Vložka zámku je maximálně bezpečná a odolná díky pěti odpruženým stavítkům. Zámek je vyhotoven z pevné litiny. Klíčové vlastnosti visacího zámku Richter Czech RV.OVAL.52PLRobustní visací zámek pro zachování maximálního zabezpečení  Odolný Hardened třmen Jištění ve dvou bodechVložka zámku s pěti odpruženými stavítkyKvalitní zpracování visacího zámku Richter Czech RV.OVAL.52PLVčetně 3 ks klíčů (alza.cz)

Richter Czech RV.OVAL.45.PL (RV.OVAL.45.PL)

Richter Czech RV.OVAL.45.PL (RV.OVAL.45.PL)

Visací zámek ocel, 210 g, uzamknutí bez klíče, 3 ks klíčů Kvalitní visací zámek ověřené české výroby je spolehlivou jistotou pro vaše cennosti. Zámek Richter Czech RV.OVAL.45.PL je jištěn ve dvou bodech a uzamyká se pouhým zatlačením třmenu. Vložka zámku je maximálně bezpečná a odolná díky pěti odpruženým stavítkům. Zámek je vyhotoven z pevné litiny. Klíčové vlastnosti visacího zámku Richter Czech RV.OVAL.45.PLRobustní visací zámek pro zachování maximálního zabezpečení  Odolný Hardened třmen Jištění ve dvou bodechVložka zámku s pěti odpruženými stavítkyKvalitní zpracování visacího zámku Richter Czech RV.OVAL.45.PLVčetně 3 ks klíčů (alza.cz)

Měřič izolačního odporu fluke

Měřič izolačního odporu fluke

Izolační multimetry FLUKE sjednocují funkci digitálního testeru izolace a funkci plně vybaveného digitálního multimetru se skutečnou efektivní hodnotou v jednom jediném kompaktním a přenosném přístroji, který nabízí optimální všestrannost při hledání chyb jakož i preventivní údržbu.Technické parametryHodnotaRozsah měření odporu0,01 ? - 20 K?Zkouška průchodnosti (druh/hodnota)Akustisch (Teststrom 200mA)Kategorie měřeníCAT IV 600 VZkušební napětí50 V, 100 V, 250 V, 500 V, 1000 V (+20 %, -0 %)ZobrazeníLCDNapájení4x baterie AARozhraníŽádnéTolerance měření (napětí)± (10% v.M. + 3D)KrytíIP40Kalibrace možná podleISO / DAkkSRozsah měření izolačního odporu0.01 M? - 10 G?Rozměr, výška203 mmRozměr, šířka100 mmHmotnost500 gRozsah měření napětí0 - 600 V AC/DCVlastnostiVolitelné zkušební napětí pro… (fonetip.cz)

Měřič izolačního odporu fluke

Měřič izolačního odporu fluke

Izolační multimetry FLUKE sjednocují funkci digitálního testeru izolace a funkci plně vybaveného digitálního multimetru se skutečnou efektivní hodnotou v jednom jediném kompaktním a přenosném přístroji, který nabízí optimální všestrannost při hledání chyb jakož i preventivní údržbu.Technické parametryHodnotaRozsah měření odporu0,01? - 20 K?Zkouška průchodnosti (druh/hodnota)Akustisch (Teststrom 200mA)Kategorie měřeníCAT IV 600 VZkušební napětí500V, 1000 V (+20%, -0%)ZobrazeníLCDNapájení4x baterie AARozhraníŽádnéTolerance měření (napětí)± (1.5% v.M. + 5D)KrytíIP40Kalibrace možná podleISO / DAkkSRozsah měření izolačního odporu0.1 M? - 2 G?Rozměr, výška203 mmRozměr, šířka100 mmHmotnost500 gRozsah měření napětí0 - 600 V AC/DCVlastnostiVolitelné zkušební napětí pro různé oblasti použitíŠtíhlá… (fonetip.cz)

Měřič vodivosti greisinger glf100rw

Měřič vodivosti greisinger glf100rw

Odolný měřicí přístroj s měřícím článkem z nerezové oceli (O 12 mm) a integrovaným, rychlým snímačem teploty. Univerzální měřič měrné vodivosti pro demineralizovanou vodu, a digitální konduktoměr.Technické parametryHodnotaRozsah měření teploty-5 - 100 °CNapájeníBaterie 9 VRozměr, délka110 mmPřesnost± (1% + 1 Count)Přesnost měření teploty0.3 °CRozměr, výška30 mmRozměr, šířka67 mmHmotnost155 gRozsah měření vodivosti0.000 - 100.0 µS/cmVlastnostiAuto RangePaměť pro minimální a maximální hodnotuFunkce HoldAutomatická kompenzace teploty (4 volitelné módy)Funkce automatického vypnutíNastavitelné.Vybavení3 rozsahy měření: 2, 20, 100 µS/cm.Rozlišení až 0,001 µS/cmVelmi kvalitní V4A - měřící článek z nerezové oceliObsah baleníBaterie Návod k obsluze. (fonetip.cz)

Měřič tlaku v pneumatikách

Měřič tlaku v pneumatikách

Kompaktní měřič tlaku v pneumatice v provedení přívěsku na klíče s digitálním LCD displejem. Přesnost ±1%. Napájení přes lithiovou baterii s dlouhou životností. Automatické zapínání a vypínání při měření případně krátce po jeho ukončení.Technické parametryHodnotaProvedeníTlak vzduchuUrčen pro osobní auta, nákladní auta, motorky atd.Pro osobní i nákladní vozy, motocykly atdRozsah měření tlaku vzduchu0,4 bar - 6,8 barVybaveníChytrá úspora díky správnému nahuštění!Automatické zapínání a vypínání. (fonetip.cz)

Panelový lcd měřič 70004

Panelový lcd měřič 70004

K tomuto 3 1/2místnému panelovému měřiči s kontrastním displejem z tekutých krystalů byl vyvinut elektricky a mechanicky vhodný adaptér rozsahu měření. Realizujte tak svůj vlastní rozsah měření bez dalšího zapojování. Samozřejmě můžete použít kompaktní panelový měřič se základním měřicím rozsahem ±199,9 mV s přesností 0,1% také bez adaptéru měřicího rozsahu pro různé účely měření. Vestavba se provádí z přední strany prostrčením výřezem v čelním panelu a aretací na zadní straně, čímž se nabízí použití v ovládacích panelech, síťových zdrojích a krytech.Technické parametryHodnotaMíry pro vestavbu60 x 24 mmZobrazeníLCDPočet míst1999Napájení5 - 9 V/DCTyp (výrobce)121065Tolerance±0,1 % + 2 čísliceRozhraníŽádnéRozsah zobrazení0 - 1999Rozměr, výška26 mmRozměr, šířka62 mmRozsah(y) měření±199,9… (fonetip.cz)

Měřič frekvence fc-2500

Měřič frekvence fc-2500

Multifunkční měřič frekvence s mikroprocesorem. Díky provozu na baterie je vhodný pro mobilní použití. Napájení je možné také prostřednictvím síťového adaptéru (není součástí dodávky). Frekvenční rozsah 10 Hz až 2,5 GHz a vynikajícím rozlišením od 0,1 Hz do 10 MHz. Můžete volit mezi třemi různými měřicími vstupy a různou měřicí frekvencí a citlivostí.Technické parametryHodnotaVstupní impedance (kanál C)50 ?Zobrazení8-místný LCD displejNapájení4x baterie AA/síťový adaptér 9 V/DCTyp kanálu3Rozměr, délka173 mmVstupní impedance (kanál A)1 M?, 40 pFVstupní impedance (kanál B)50 ?Gate Time (časová prodleva)(Slow/Fast) 0.5 - 11 sVstup C10 Hz - 10 MHzVstup B10 MHz - 500 MHzVstup A50 MHz - 2,5 GHzVstupní citlivost (kanál B)50 mVVstupní citlivost (kanál A)50 mVVstupní citlivost (kanál C)50 mVRozměr… (fonetip.cz)

Žlutý kopec: Historie léčby zářením v Brně na Žlutém kopc (978-80…

Žlutý kopec: Historie léčby zářením v Brně na Žlutém kopc (978-80-7345-581-1)

Kniha - autor Pavel Šlampa, 141 stran, česky, Pevná bez přebalu lesklá Nejstarším zdravotnickým zařízením v ČR, které se zabývá radioterapií - tedy léčbou nádorových onemocnění pomocí záření - je Masarykův onkologický ústav v Brně na Žlutém kopci. Právě vývojem radioterapie a historií tohoto ústavu se zabývá publikace Žlutý kopec prof. MUDr. Pavla Šlampy, CSc., přednosty Kliniky radiační onkologie MOÚ. Mapuje historii ústavu od jeho založení ve 30. letech minulého století, tehdy ještě pod názvem "Dům útěchy - Masarykova léčebna v Brně", až po současnost. Stejně tak popisuje historii a vývoj onkologie v celostátním měřítku. Věnuje se také osobnostem, které jsou s brněnskou radioterapií neodmyslitelně spjaty. Velkoformátová kniha obsahuje unikátní fotografie a vzpomínky zaměstnanců ústavu… (alza.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít