Měřič absolutního tlaku testo 511

Měřič absolutního tlaku testo 511

Měřič absolutního tlaku testo 511

Testo 511 měří absolutní tlak s přesností ±3 hPa. Zadáním výšky NN na místě bude tento přepočten na barometrický tlak. Kromě toho je možné výškové měření mezi dvěma body.Technické parametryHodnotaTlaková spojkaVsuvkaMin. měřicí rozsah300 hPaNapájení2 Micro-baterie (Typ AAA)Teplota0 - 50 °CTypTesto 511Doba odezvy0.5 sPřesnost0.03 hPaRozměr, délka119 mmMěřicí rozsah300 hPa - 1200 hPaZákladní přesnost± 3 hPaKrytíIP40Kalibrace možná podleISO / DAkkSRozlišení (tisk)0.1 hPaRozměr, výška25 mmMěřicí rozsah1200 hPaMěrná veličinaTlak vzduchuRozměr, šířka46 mmRozsah(y) měření300 - 1200 hPa/120,4 - 481,8 inH2OHmotnost90 gTyp měření plynůMěřič tlakuSenzorSenzor absolutního tlaku vzduchuJmenovitá teplota22 °CVlastnostiDisplej-osvětleníFunkce Hold a max/min hodnotyMěrné veličiny (absolutní/barometrický)… (fonetip.cz)

Měřič absolutního tlaku testo 511

Měřič absolutního tlaku testo 511

Testo 511 měří absolutní tlak s přesností ±3 hPa. Zadáním výšky NN na místě bude tento přepočten na barometrický tlak. Kromě toho je možné výškové měření mezi dvěma body. Výpočet barometrického tlaku vzduchu·Výškové měření Ochranný kryt · Kůže - pásková kapsa · 2 baterie · Přidržovací smyčka · Kalibrační protokol · Návod k obsluze. (conrad.cz)

Měřič absolutního tlaku testo 511

Měřič absolutního tlaku testo 511

Přístroj testo 511 měří absolutní tlak s přesností ± 3 hPa. Díky zadání nadmořské výšky je možný přepočet na barometrický tlak vzduchu. Kromě toho je možné barometrické měření rozdílu nadmořské výšky mezi dvěma body. Výpočet barometrického tlaku vzduchu·Barometrický měření výšky Informace o rozsahu kalibrace naleznete ve vzorovém certifikátu v sekci „Ke stažení" (v německém a anglickém jazyce). Zboží není možné vrátit. Ochranná krytka · Kožené pouzdro na opasek · 2x baterie · Poutko na ruku · Kalibrační protokol · . (conrad.cz)

Keramický senzor absolutního tlaku 2 bar b & b thermotechnik…

Keramický senzor absolutního tlaku 2 bar b & b thermotechnik…

PopisVelmi kvalitní, keramická tlaková buňka v technologii tlustých vrstev k měření absolutního statického a dynamického tlaku v kapalinách či plynech i v průmyslových užitích. Přesná teplotní kompenzace (trimování laserem), tím je dosaženo snadného elektronického vyhodnocování, vynikající odolnosti proti agresivním a korozivním médiím.VlastnostiPřipojení plochým vedením RM 1,27 x 40 mm.Technické parametryTyp (výrobce)DS-KE-D-A2Bvnější O18 mmTeplota (max.)+105 °CTeplota (min.)-40 °CTyp senzoru (kategorie)Senzor tlakuProvozní napětí (min.)5 V/DCProvozní napětí (rozsah)5 - 30 V/DCVnější výška6.5 mmProvozní napětí (max.)30 V/DCMax. měřicí rozsah tlaku2 barMin. měřicí rozsah tlaku2 barMezní tlak5 barRozsah měření (tlak)2 bar - 2 barVýstupní signál (min.)2 mV/VVýstupní signál (max.)4 mV/V]]> (fonetip.cz)

Digitální měřič tlaku

Digitální měřič tlaku

Pro vlastní bezpečnost pravidelně kontrolujte huštění pneumatik.Technické parametryHodnotaNapájeníCR2032ProvedeníTlak vzduchuUrčen pro osobní auta, nákladní auta, motorky atd.Pro osobní i nákladní vozy, motocykly atdRozsah měření tlaku vzduchu0 bar - 11 barVlastnostiRozlišení: 0,1 barvčetně výpustného ventilunaměřená hodnota je uchována po dobu 90 vteřinfunkce automatického vypnutí.VybaveníDo 11 barůRozlišení: 0,1 baruObsah baleníVč. 1x knoflíkové baterie CR2032. (fonetip.cz)

Měřič tlaku v pneumatikách

Měřič tlaku v pneumatikách

Kompaktní měřič tlaku v pneumatice v provedení přívěsku na klíče s digitálním LCD displejem. Přesnost ±1%. Napájení přes lithiovou baterii s dlouhou životností. Automatické zapínání a vypínání při měření případně krátce po jeho ukončení.Technické parametryHodnotaProvedeníTlak vzduchuUrčen pro osobní auta, nákladní auta, motorky atd.Pro osobní i nákladní vozy, motocykly atdRozsah měření tlaku vzduchu0,4 bar - 6,8 barVybaveníChytrá úspora díky správnému nahuštění!Automatické zapínání a vypínání. (fonetip.cz)

Měřič krevního tlaku scala sc7161

Měřič krevního tlaku scala sc7161

Přístroj na měření krevního tlaku na zápěstí SC 7161 přesvědčí svým velkým displejem a indikátorem WHO. Krevní tlak změříte velmi snadno a naměřené hodnoty si uložite do paměti. Indikátor srdečních arytmií. Velký displej je dobře čitelný i pro lidi se slabším zrakem. Ke každé naměřené hodnotě se zobrazí a uloží datum a čas.Technické parametryHodnotaDélka manžet135 mm - 195 mmPulsní frekvence40 do 200 strokes/minNapájení2x baterie AAA (součástí balení)Údaje o hmotnostiVčetně bateriíRozměr, délka80 mmZdravotnická potřeba (kategorie)Zdravotnícký tlakoměrPřesnostZobrazení tlaku +/- 3 mm Hg · Zobrazení tepu +/- 5 %Rozměr, výška40 mmRozměr, šířka75 mmRozsah(y) měření20 do 300 mm HgHmotnost145 gProvedení (zdraví & wellness)ZápěstíVlastnostiIndikátor Světové zdravotnické organizace (WHO)Fuzzy… (fonetip.cz)

Měřič tlaku pneumatik vigor, v1423

Měřič tlaku pneumatik vigor, v1423

Popis· Rozsah měření: 0,15 - 7 bar. 2-99,5 PSI. 15-70 KPA. · Baterie 3 V (CR 2032) - 240 mAh.Technické parametryDisplej (digitální / mechanický)Digitální]]> (fonetip.cz)

Měřič tlaku pneumatik herbert richter, 883

Měřič tlaku pneumatik herbert richter, 883

PopisMěřič tlaku v pneumatice kalibrovaný pro každé auto, motocykl, jízdní kolo, atd. Pro kontrolu tlaku v pneumatikách (především před dlouhými cestami). Se správným tlakem v pneumatikách je spotřeba pohonných hmot optimální a pneumatiky jsou rovnoměrně opotřebované. Měřič tlaku v pneumatice nasaďte na ventil a pevně přitiskněte. Tlak v pneumatikách se zobrazuje do doby resetování.VlastnostiZlepšuje výkon pneumatikTechnické parametryDisplej (digitální / mechanický)AnalogMěřicí rozsah tlaku vzduchu (max.)4 barRozsah měření tlaku vzduchu (min.)0.3 bar]]> (fonetip.cz)

BEPER měřič krevního tlaku Easy Check

BEPER měřič krevního tlaku Easy Check

BEPER 40120 měřič krevního tlaku pažní Easy Check Beper 40120 měřič krevního tlaku pažní Easy Check (pilulka.cz)

iHealth CLEAR BPM1chytrý měřič krevního tlaku

iHealth CLEAR BPM1chytrý měřič krevního tlaku

iHealth CLEAR BPM1chytrý měřič krevního tlaku iHealth CLEAR BMP1, který přenáší naměřené hodnoty do telefonu pomocí WiFi (pilulka.cz)

Měřič tlaku turba raid hp silber serie

Měřič tlaku turba raid hp silber serie

Stříbrné provedení se ideálně hodí do interiérů aut v provedení alu.Technické parametryHodnotaPrůměr pro vestavbu52 mmRozlišení0,1 barBarvy osvětleníModrobíláProvozní napětí (text)12 VRozměr, O52 mmProvedeníSérie SilberBarvaStříbrná · bíláRozsah(y) měření-1 bar - 2 barVybaveníElegantní design (fonetip.cz)

iHealth TRACK KN-550BT měřič krevního tlaku

iHealth TRACK KN-550BT měřič krevního tlaku

iHealth TRACK KN-550BT měřič krevního tlaku iHealth Track je jednoduchý, spolehlivý a uživatelsky maximálně přívětivý tlakoměr určený k pravidelnému osobnímu měření hodnot krevního tlaku i srdečního pulzu. (pilulka.cz)

Měřič krevního tlaku na zápěsti scala sc 6400

Měřič krevního tlaku na zápěsti scala sc 6400

Spolehlivý zápěsťový měřič krevního tlaku a pulzu s WHO bargrafem. Velký LCD displej usnadňuje odečítání hodnot i slabozrakým.Technické parametryHodnotaDélka manžet135 mm - 195 mmPulsní frekvence40 - 200 strokes/minNapájení2x baterie AA AÚdaje o hmotnostiVčetně bateriíRozměr, délka79 mmZdravotnická potřeba (kategorie)Zdravotnícký tlakoměrPřesnostKrevní tlak +/- 3 mm Hg · Pulz +/- 5 %Rozměr, výška31 mmRozměr, šířka73 mmHmotnost130 gProvedení (zdraví & wellness)ZápěstíVlastnostiFuzzy LogiOscilometrická metoda měřeníIndikátor Světové zdravotnické organizace (WHO)Počítačem řízené uvolňování tlakuPaměť pro 85 hodnotJednoduché ovládání 3 tlačítkyDisplej s indikací: systola, diastola a pulsAutomatické vypnutí po 150 sCertifikováno podle směrnic EUZobrazení datumu, hodin a rokuIndikace stavu… (fonetip.cz)

iHealth VIEW BP7s chytrý zápěstní měřič krevního tlaku

iHealth VIEW BP7s chytrý zápěstní měřič krevního tlaku

iHealth VIEW BP7s chytrý zápěstní měřič krevního tlaku Zápěstní měřič krevního tlaku iHealth VIEW BP7s (pilulka.cz)

Měřič vlhkosti dřeva a stavebních materiálů testo

Měřič vlhkosti dřeva a stavebních materiálů testo

Testo 606-2 měří vlhkost materiálů a také teplotu a vlhkost vzduchu. Uložené materiálové charakteristiky pro dřevo a stavební hmoty usnadňují měření, vlhkost materiálu se zobrazuje v objemových procentech. Můžete tak například snadno a spolehlivě posoudit podmínky k vyschnutí materiálu. Vlastní patentovaný senzor vlhkosti Testo zaručuje přesné výsledky měření. Funkce hold usandňuje odečítání naměřené hodnoty, přístroj je skladný a snadno ovladatelný. Technické parametryHodnotaRozsah měření teploty-10 - 50 °CRozsah měření vlhkosti dřeva0 - 100 % volZobrazeníLCDTyp měřeníInvazivníRozhraníNeníNapájení2x baterie AAARozsah měření vlhkosti staveb0 - 100 % volRozměr, délka119 mmPřesnost měření teploty± 0,5 °CPřesnost měření vlhkosti dřeva1 % volKalibrace možná podleISO / DAkkSRozměr, výška25… (fonetip.cz)

Měřič teploty a vlhkosti Testo 605-H1

Měřič teploty a vlhkosti Testo 605-H1

Teploměr/vlhkoměr se vzpěrou - malý, kompaktní a precizní. Dlouhodobě stabilní senzor garantuje správné naměřené výsledky i po letech. Měřením teploty a vlhkosti vzduchu zjišťuje Testo 605 také bod tání -20 až +50°Ctd. Dlouhodobě stabilní vlhkostní senzor Testo·Ideálně se hodí pro měření v kanalizaci·Otočný displej pro snažší odečet hodnot 3 x AAA baterie · Držák · Upevňovací spona · Návod k obsluze. (conrad.cz)

Měřič tlaku a hloubky vzorku v pneumatikách ms 49

Měřič tlaku a hloubky vzorku v pneumatikách ms 49

Vyznačuje se vynikající přesností měření (+/- 1 %) a kompaktní konstrukcí s pogumovaným povrchem. Podsvícený inverzní displej usnadňuje odečtení naměřených hodnot ve tmě.Technické parametryHodnotaNapájení2 knoflíková baterie CR 2032Rozměr, délka77 mmProvedeníTlak vzduchu · ProfilUrčen pro osobní auta, nákladní auta, motorky atd.Auta, kamiony, motorky, atdRozsah měření tlaku vzduchu0,35 bar - 6,8 barRozměr, výška25 mmRozměr, šířka40 mmHloubka dezénu0 mm - 15 mmVlastnostiUkazatel tlaku vzduchu v bar, psi, kpa a kg/cm2Ukazatel hloubky vzorku v mm a palcích.VybaveníInverzní displejBarevná stupnice pro hloubku vzorkuAutomatické vypnutíRozlišení: 0,1 baru (fonetip.cz)

Měřič vlhkosti dřeva a stavebních materiálů testo 616

Měřič vlhkosti dřeva a stavebních materiálů testo 616

Pro rychlé zjištění vlhkosti ve dřevě a stavebních materiálech bez poškození povrchu. Údaje v hmotnostních procentech. Testo 616 usnadní práci každému, kdo musí sledovat průběh vysychání podlah, zdí a povrchů. S integrovanými charakteristikami materiálů pro měkké a tvrdé dřevo, dřevotřískové desky, sádrový a cementový potěr, silikátové výrobky, porobeton, beton, příčně děrované a plné cihly. Stanovení vlhkosti bez poškození povrchu je zvlášť výhodné u ušlechtilých dřev. Měření bez poškození povrchu·Integrované charakteristiky materiálů Vlhkoměr · 1x baterie 9 V · Kalibrační protokol. (conrad.cz)

Měřič vlhkosti dřeva a stavebních materiálů testo 606-1

Měřič vlhkosti dřeva a stavebních materiálů testo 606-1

Uložené materiálové charakteristiky pro dřevo a stavební hmoty zajistí přesné měření, vlhkost materiálu se zobrazuje v objemových procentech. Můžete tak například snadno a spolehlivě posoudit podmínky k vyschnutí materiálu. Funkce hold usandňuje odečítání naměřené hodnoty, přístroj je skladný a snadno ovladatelný.Technické parametryHodnotaRozsah měření vlhkosti dřeva0 - 90 % volZobrazeníLCDTyp měřeníInvazivníRozhraníNeníNapájení2x baterie AAARozsah měření vlhkosti staveb0 - 90 % volRozměr, délka119 mmPřesnost měření vlhkosti dřeva1 % volKalibrace možná podleISO / DAkkSRozměr, výška25 mmRozměr, šířka46 mmHmotnost90 gPřesnost měření vlhkosti stavebních materiálů1 % volVlastnostiVpichovací čidloPodsvícený LCD displejUložené charakteristiky pro buk, smrk, modřín, dub, borovice, javor,… (fonetip.cz)

Měřič tlaku a hloubky vzorku v pneumatikách 0,35 až 6,8 bar

Měřič tlaku a hloubky vzorku v pneumatikách 0,35 až 6,8 bar

Vyznačuje se vynikající přesností měření (+/- 1 %) a kompaktní konstrukcí s pogumovaným povrchem.Technické parametryHodnotaNapájení1x knoflíková baterie CR 2032Rozměr, délka77 mmProvedeníTlak vzduchu · Profil pneuUrčen pro osobní auta, nákladní auta, motorky atd.Auta, kamiony, motorky, atdRozsah měření tlaku vzduchu0,35 bar - 6,8 barRozměr, výška25 mmRozměr, šířka40 mmHloubka dezénu0 mm - 15 mmVlastnostiTlakoměr vzduchu v bar, psi, kPa, kg/cm2Indikátor hloubky dezénu v mm a palcích.VybaveníLCDBarevná stupnice pro hloubku vzorkuAutomatické vypnutíRozlišení: 0,1 baru (fonetip.cz)

Sonda na měření diferenciálního tlaku, 100 hpa testo 0638 1547

Sonda na měření diferenciálního tlaku, 100 hpa testo 0638 1547

PopisPřesné měření diferenciálního tlaku. Optimální pro dlouhodobá měření.Technické parametrydélka100 mmRozměr, hloubka195 mmvýška130 mm]]> (fonetip.cz)

Měřič vlhkosti dřeva a stavebních materiálů testo 606-1, 0 - 90 %

Měřič vlhkosti dřeva a stavebních materiálů testo 606-1, 0 - 90 %

Uložené materiálové charakteristiky pro dřevo a stavební hmoty zajistí přesné měření, vlhkost materiálu se zobrazuje v objemových procentech. Můžete tak například snadno a spolehlivě posoudit podmínky k vyschnutí materiálu. Funkce hold usandňuje odečítání naměřené hodnoty, přístroj je skladný a snadno ovladatelný. Uložené charakteristiky pro dřevo a stavební materiály·Podsvícený displej Měřič vlhkosti · Ochranný kryt · Kožená brašna · 2 x baterie · Poutko na ruku · Kalibrační protokol. (conrad.cz)

Měřič vlhkosti dřeva a stavebních materiálů testo 606-2, 0 - 90 %

Měřič vlhkosti dřeva a stavebních materiálů testo 606-2, 0 - 90 %

Testo 606-2 měří vlhkost materiálů a také teplotu a vlhkost vzduchu. Uložené materiálové charakteristiky pro dřevo a stavební hmoty usnadňují měření, vlhkost materiálu se zobrazuje v objemových procentech. Můžete tak například snadno a spolehlivě posoudit podmínky k vyschnutí materiálu. Vlastní patentovaný senzor vlhkosti Testo zaručuje přesné výsledky měření. Funkce hold usandňuje odečítání naměřené hodnoty, přístroj je skladný a snadno ovladatelný. Uložené charakteristiky pro dřevo a stavební materiály·Měření vlhkosti a teploty vzduchu·Výpočet bodu tání a teploty odpařování·Podsvícený displej Měřič vlhkosti · Ochranný kryt · Kožená brašna · 2 x baterie · Poutko na ruku · Kalibrační protokol. (conrad.cz)

Absolutní spravedlnost (999-00-001-7442-3)

Absolutní spravedlnost (999-00-001-7442-3)

Elektronická kniha ze série Mark Stone - Kapitán Služby pro dohled nad primitivními planetami, autor Míla Linc, 119 stran Mark Stone byl falešně obviněn, alespoň tak si to myslí on. Rozsudek je nemilosrdný – třináct let na vězeňské planetě, odkud vede cesta jedině nohama napřed. Jenže nic není tak jednoduché, jak se zdá. Zatímco je Stone mezi těmi, které na vězeňskou planetu pomáhal dostat, v Pozemské federaci zuří čistky. Od kormidla je odstaven jak generál Khov, tak i admirál Neuman. Kdo za tím stojí? A proč? Ve vesmíru je jen jediný muž, který má šanci to zjistit. (alza.cz)

Absolutní miláček (978-80-207-1878-5)

Absolutní miláček (978-80-207-1878-5)

Kniha - autor Gabriel Tallent, 448 stran, česky, Pevná s přebalem lesklá Čtrnáctiletá Turtle žije s otcem ve zchátralém domě na kalifornském pobřeží. Toulá se po lesích, leze po skalách, dokáže ujít i desítky kilometrů… Ale tenhle vnější prostor kontrastuje s uzavřeností jejího vnitřního světa: od matčiny smrti vyrůstá izolovaně v područí svého tyranského otce, který ji deptá jak psychicky, tak fyzicky. Oceňovaný román vychází ve třiceti zemích. (alza.cz)

Abarat Absolutní půlnoc (978-80-7461-248-0)

Abarat Absolutní půlnoc (978-80-7461-248-0)

Kniha – autor Clive Barker, 536 stran, česky, pevná s přebalem matná Abarat, tajemný svět, kde má každá hodina svůj ostrov a nic není takové, jaké se zdá být, je v ohrožení. Strakatá bába, matka děsivého vládce půlnočního ostrova, má totiž ďábelský plán: zhasne hvězdy, měsíc i slunce, a nad celým souostrovím se rozhostí nekonečná, absolutní půlnoc. Přichází krutá a krvavá válka mezi silami světla a temnoty, v níž se objeví noví hrdinové, ale i nečekaní nepřátelé. Candy Quackenbushová, dívka z našeho světa, má moc Abarat zachránit, čeká ji však strastiplná cesta, na níž bude muset leccos obětovat… (alza.cz)

Naruto 40 Absolutní umění (978-80-7449-512-0)

Naruto 40 Absolutní umění (978-80-7449-512-0)

Kniha - autor Masaši Kišimoto, 192 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá Souboj Deidary se Sasukem vrcholí a nejvýbušnější z Akacuki se pomalu ale jistě dostává do úzkých. Odhodlán neskončit opět v zajetí šaringanu, rozhoduje se Deidara použít nejsilnější ze svých technik, která zničí vše v okruhu několika kilometrů. Daleko od probíhajícího střetu se k akci rozhoupává vůdce Akacuki a s konečnou platností vydává rozkaz ulovit hostitele devítiocasého. (alza.cz)

Posvátnost sexuality: Setkání s absolutní láskou (978-80-7500-128-3)

Posvátnost sexuality: Setkání s absolutní láskou (978-80-7500-128-3)

Kniha – autor Daniel Odier, 210 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá (alza.cz)

STAR WARS Absolutně všechno, co potřebujete vědět (978-80-264-0943-4)

STAR WARS Absolutně všechno, co potřebujete vědět (978-80-264-0943-4)

Kniha - Zábavný průvodce, který čtenáře detailně provede světem Hvězdných válek - 200 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Zábavný průvodce, který čtenáře detailně provede světem Hvězdných válekKniha představí jednotlivé postavy, planetární systémy, lodě i vesmírné stanice, příšery, droidy a spoustu dalšího. Zodpoví i takové otázky jako například: kdo čistí podlahu na Hvězdě smrti, kolik droidů nese jedna bitevní loď Obchodní federace, jakou přezdívku dostal mladý Luke Skywalker na Tatooinu, kde Jabba Hutt drží žáby, které tak rád jí a mnoho dalších! (alza.cz)

Kompatibilní páska s Brother TZ-511 / TZe-511, 6mm x 8m, černý tisk /…

Kompatibilní páska s Brother TZ-511 / TZe-511, 6mm x 8m, černý tisk / modrý podklad

Alternativní označení pásky: TZe511;TZ511;TZ 511;AZe511;AZe-511;AZe 511;AZ511;AZ-511;AZ 511;TZe 511;PT511;PT-511;PT 511;PT511;PT-511;PT 511;PT2-511;PT2 511 Co získáte koupí naší Chytré pásky? Nižší cena kompatibilní pásky pro štítkovač Brother P-touch v porovnání s originální páskou. Úspora Vašic (cdrmarket.cz)

Absolutní majetková práva z historicko-srovnávací perspektivy:…

Absolutní majetková práva z historicko-srovnávací perspektivy: Vybrané otázky (978-80-7502-189-2)

Kniha – autor Ondřej Horák, 0 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Učebnice se zaměřuje na čtyři tradiční soukromoprávní zásady a jim odpovídající instituty: z věcného práva na zásadu akcesní-superficiální a translační, z dědického práva na zásadu pořizovací volnosti a univerzální sukcese. Přibližuje jejich pojem, smysl a vývoj, včetně komparace s předními evropskými občanskými zákoníky (francouzským, německým či švýcarským). Historicko-srovnávací pohled umožňuje nejen lépe pochopit účel a směřování platné úpravy, která výrazně navazuje na středoevropskou právní tradici, ale přináší také cenné inspirace pro řešení konkrétních sporných otázek. (alza.cz)

Miniaturní poziční spínač ps 511

Miniaturní poziční spínač ps 511

Technické parametryHodnotaTyp kontaktu1 spínacíDélka kabelu0.50 mRozměr, O6.16 mmTypPS511Připojení (součástky)Kabel bez konektorůSpínací proud (max.)1 ARozměr, délka25.4 mmTeplota (max.)+70 °CTeplota (min.)-30 °CSpínací napětí (max.)100 V/DC · 250 V/ACSpínací výkon (max.)10 W (fonetip.cz)

Canon CL-511 barevná (2972B001)

Canon CL-511 barevná (2972B001)

Cartridge pro tiskárny Canon PIXMA iP2700, MP230, MP240, MP250, MP250, MP250, MP260, MP270, MP280, MP490, MP495, MX320, MX330, MX340, MX350, MX360, MX360, MX410, MX420 Originální barevná inkoustová kazeta určená pro tiskárny Canon Pixma série MP 240, 260 a 480. Je vhodná především pro vysoce kvalitní tisk fotografií v laboratorní kvalitě a tisk důležitých dokumentů. V kazetě je náplň o objemu 9 ml.Parametry a specifikace:Kompatibilita s tiskárnami:Canon Pixma MP 240 / 260 / 480Barva:BarevnáObjem:9 ml     (alza.cz)

Těhotenský test hCG test 1ks

Těhotenský test hCG test 1ks

Těhotenský test s vysokou citlivostí pro zjištní raného stádia těhotenství, s vnitřní kontrolou správnosti výsledku. (benu.cz)

Ultrazvukový měřič vzdálenosti

Ultrazvukový měřič vzdálenosti

Tento přístroj pracuje na principu odrazu ultrazvuku. Jestliže se k ultrazvukovému senzoru přiblíží těleso na 10 až 80 cm, rozsvítí se LED. Oblasti použití: Pomůcka při parkování do garáží · Výstražný alarm pro osoby nebo plašič zvěře · Identifikace objektů na běžících pásech · Kontrola proti krádeži větších předmětů atd.Technické parametryHodnotaProvozní napětí (text)9 - 12 V/DCOdběr proudu9 mARozměr, délka55 mmProvozní napětí9 V/DC · 12 V/DCProvedeníStavebniceRozměr, výška16 mmRozměr, šířka44 mmVybaveníPerfektní pomůcka při parkování (fonetip.cz)

Tlak turbodmychadla

Tlak turbodmychadla

Svým propracovaným vzhledem zaujmou tyto přístroje mnoho fanoušků tuningu, ale také milovníky veteránů i „normální řidiče. Tyto přístroje se dodávají v mnoha designových provedeních. Ať už jednobarevné se stříbrným podkladem, osvětlené se 7-barevnými LED (lze přepínat) nebo v originálním provedení z kouřového skla „NightFlight! Pro každý vkus je zde jiná typová řada těchto přístrojů. Právě provedení z kouřového skla „NightFlight přesvědčí svým supermoderním vzhledem i technologií. Při vypnutí zapalování je vidět pouze lesklé černé sklo.Technické parametryHodnotaPrůměr pro vestavbu52 mmRozlišení0,1 barBarvy osvětleníBílá · červenáProvozní napětí (text)12 VRozměr, O52 mmProvedeníNightFlightRozměr, hloubka40.6 mmBarvaStříbrná · černáRozsah(y) měření-1 bar - 2 barVybaveníPři zapnutí se objeví… (fonetip.cz)

Tlak oleje

Tlak oleje

Svým propracovaným vzhledem zaujmou tyto přístroje mnoho fanoušků tuningu, ale také milovníky veteránů i „normální řidiče. Tyto přístroje se dodávají v mnoha designových provedeních. Ať už jednobarevné se stříbrným podkladem, osvětlené se 7-barevnými LED (lze přepínat) nebo v originálním provedení z kouřového skla „NightFlight! Pro každý vkus je zde jiná typová řada těchto přístrojů. Právě provedení z kouřového skla „NightFlight přesvědčí svým supermoderním vzhledem i technologií. Při vypnutí zapalování je vidět pouze lesklé černé sklo.Technické parametryHodnotaPrůměr pro vestavbu52 mmRozlišení0,1 barBarvy osvětleníBílá · červenáProvozní napětí (text)12 VProvedeníNightFlightBarvaStříbrná · černáRozsah(y) měření0 bar - 7 barVybaveníPři zapnutí se objeví displejPři vypnutí zůstane displej… (fonetip.cz)

Kužel testo 0554 3330, 8 mm, vhodný pro testo 320, testo 330

Kužel testo 0554 3330, 8 mm, vhodný pro testo 320, testo 330

PopisKužel O 8 mm; ocel; s pružinovým upevněním a možností úchopu; max. teplota 500 °C.]]> (fonetip.cz)

Jídelní židle DCH-511 BR2 Autronic

Jídelní židle DCH-511 BR2 Autronic

Moderní jídelní židle čalouněná hnědou látkou v kombinaci s koženkou v barvě cappuccino. Pohupová podnož s chromovou úpravou zajistí pohodlné užívání. Díky svému neobvyklému tvaru a designu budou tyto židle ozdobou každé moderní kuchyně či jídelny.Barva:hnědáRozměry:šířka: 46 cmhloubka: 61 cmvýška: 92 cmšířka sedu: 46 cmhloubka sedu:  42 cmvýška sedu: 52 cmMateriál:koženka / chromHmotnost:8 kgNosnost:110 kgDodáváno v demontu. (inpostele.cz)

Kartomancie (978-80-7387-511-4)

Kartomancie (978-80-7387-511-4)

Kniha – autor Michael A. Stackpole, 480 stran, česky, pevná s přebalem lesklá Michael A. Stackpole se vrací s druhým dílem průlomové trilogie mapující nová území ve světě fantasy. Kartomancie nás znovu zavede do společnosti tvůrců map s neobyčejnými schopnostmi. Bezejmenný nepřítel stojí před branami a vypadá to, že existuje jediná cesta, jak zachránit Nalenyr před zapomněním. Dávní hrdinové, kteří už jednou bránili zemi, musí být znovu probuzeni. Ke splnění tohoto cíle je však zapotřebí vykonat cestu do pustiny, kde jsou podle pověstí uvězněni. Pustiny, ve které není nouze o magii a nebezpečí. Keles Anturasi, vnuk knížecího kartografa, je v zajetí znepřáteleného národa a jeho schopnosti mu snadno mohou přinést rozsudek smrti. Jeho bratra Jorima v říši daleko za oceánem uctívají jako… (alza.cz)

Filipíny (978-80-7277-511-8)

Filipíny (978-80-7277-511-8)

Kniha – autor Pavel Vondra, 182 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Tři staletí v klášteře a 50 let v Hollywoodu. Tak se někdy ve zkratce popisuje španělsko-americká koloniální minulost Filipín. Identita obyvatel souostroví na rozhraní tichomořské oblasti a jihovýchodní Asie se však začala formovat už dávno předtím, než jej pro Evropu na své slavné a pro něj osudové výpravě roku 1521 objevil portugalský mořeplavec ve španělských službách Fernao Magalhaes. Český čtenář touto knihou dostává vůbec první příležitost seznámit se s uceleným pohledem na běh filipínských dějin od počátků lidského osídlení po současnost. A možná ho překvapí, kolik toho mají Češi a Filipínci společného. (alza.cz)

Těhotenský test Top Test baby 2ks

Těhotenský test Top Test baby 2ks

Top Test baby je vysoce spolehlivý a snadno použitelný, jednokrokový proužkový těhotenský test. Díky mimořádné citlivosti 10mlU/ml a přesnosti dokáže identifikovat případnou graviditu již pátý den po početí, v závislosti na výšce těhotenského hormonu hCG v moči. Balení obsahuje 2 testovací proužky. (benu.cz)

Barry Trappney nesnáší jarňáky: Nemá absolutně nic společnýho s Jimem…

Barry Trappney nesnáší jarňáky: Nemá absolutně nic společnýho s Jimem Smithem (978-80-00-04609-9)

Kniha – autor Jim Smith, 256 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Konečně prázdniny! Barry je ale tentokrát musí strávit na Pirátským táboře, kterej, jak každej ví, je jenom pro mrňousky! To je tak nehuztý! Když se ale ukáže, že nová majitelka tábora chce ostrov, na kterém se tábor koná, prodat Donaldu Coxovi, aby na něm mohl postavit luxusní sruby, Barry se rozhodne tábor zachránit. A možná mu v tom pomůže i obří šavlozubá stínka... Jedno je ale jisté: bude to huztý! (alza.cz)

Pouzdro testo, 0516 0049, pro testo 870

Pouzdro testo, 0516 0049, pro testo 870

PopisOdolné pouzdro z polyamidové tkaniny. Pouzdro umožňuje bezpečné uložení termokamery a akumulátorů. Je vybaveno odnímatelným závěsným popruhem a lze jej upevnit za opasek.VlastnostiUpevnění za opasekOdnímatelný popruhOdnímatelná klopa.]]> (fonetip.cz)

IVT Imuno Těhotenský test Best-2 testy

IVT Imuno Těhotenský test Best-2 testy

Těhotenský test s vysokou citlivostí pro zjištění raného stádia těhotenství má vnitřní kontrolu správnosti výsledku. Test je možné si udělat kdykoliv během dne a výsledek je znám do 3 minut! Test je určen pouze pro jednorázové použití.Balení obsahuje 2 ks. (benu.cz)

Těhotenský test Top Test baby tyčinka 2ks

Těhotenský test Top Test baby tyčinka 2ks

Top Test baby je vysoce spolehlivý a snadno použitelný, jednokrokový tyčinkový těhotenský test. Díky mimořádné citlivosti 10mlU/ml a přesnosti dokáže identifikovat případnou graviditu již pátý den po početí, v závislosti na výšce těhotenského hormonu hCG v moči. Balení obsahuje 2 testovací tyčinky. (benu.cz)

Těhotenský test Top Test baby – proužek 2ks

Těhotenský test Top Test baby – proužek 2ks

Těhotenský test Top Test baby 2ks Vysoce spolehlivý a snadno použitelný, jednokrokový proužkový těhotenský test. Díky mimořádné citlivosti 10mlU/ml a přesnosti dokáže identifikovat případnou graviditu již pátý den početí, v závislosti na výšce těhotenského hormonu hCG v moči. (pilulka.cz)

Měřič izolačního odporu fluke

Měřič izolačního odporu fluke

Izolační multimetry FLUKE sjednocují funkci digitálního testeru izolace a funkci plně vybaveného digitálního multimetru se skutečnou efektivní hodnotou v jednom jediném kompaktním a přenosném přístroji, který nabízí optimální všestrannost při hledání chyb jakož i preventivní údržbu.Technické parametryHodnotaRozsah měření odporu0,01 ? - 20 K?Zkouška průchodnosti (druh/hodnota)Akustisch (Teststrom 200mA)Kategorie měřeníCAT IV 600 VZkušební napětí50 V, 100 V, 250 V, 500 V, 1000 V (+20 %, -0 %)ZobrazeníLCDNapájení4x baterie AARozhraníŽádnéTolerance měření (napětí)± (10% v.M. + 3D)KrytíIP40Kalibrace možná podleISO / DAkkSRozsah měření izolačního odporu0.01 M? - 10 G?Rozměr, výška203 mmRozměr, šířka100 mmHmotnost500 gRozsah měření napětí0 - 600 V AC/DCVlastnostiVolitelné zkušební napětí pro… (fonetip.cz)

Měřič izolačního odporu fluke

Měřič izolačního odporu fluke

Izolační multimetry FLUKE sjednocují funkci digitálního testeru izolace a funkci plně vybaveného digitálního multimetru se skutečnou efektivní hodnotou v jednom jediném kompaktním a přenosném přístroji, který nabízí optimální všestrannost při hledání chyb jakož i preventivní údržbu.Technické parametryHodnotaRozsah měření odporu0,01? - 20 K?Zkouška průchodnosti (druh/hodnota)Akustisch (Teststrom 200mA)Kategorie měřeníCAT IV 600 VZkušební napětí500V, 1000 V (+20%, -0%)ZobrazeníLCDNapájení4x baterie AARozhraníŽádnéTolerance měření (napětí)± (1.5% v.M. + 5D)KrytíIP40Kalibrace možná podleISO / DAkkSRozsah měření izolačního odporu0.1 M? - 2 G?Rozměr, výška203 mmRozměr, šířka100 mmHmotnost500 gRozsah měření napětí0 - 600 V AC/DCVlastnostiVolitelné zkušební napětí pro různé oblasti použitíŠtíhlá… (fonetip.cz)

Měřič vodivosti greisinger glf100rw

Měřič vodivosti greisinger glf100rw

Odolný měřicí přístroj s měřícím článkem z nerezové oceli (O 12 mm) a integrovaným, rychlým snímačem teploty. Univerzální měřič měrné vodivosti pro demineralizovanou vodu, a digitální konduktoměr.Technické parametryHodnotaRozsah měření teploty-5 - 100 °CNapájeníBaterie 9 VRozměr, délka110 mmPřesnost± (1% + 1 Count)Přesnost měření teploty0.3 °CRozměr, výška30 mmRozměr, šířka67 mmHmotnost155 gRozsah měření vodivosti0.000 - 100.0 µS/cmVlastnostiAuto RangePaměť pro minimální a maximální hodnotuFunkce HoldAutomatická kompenzace teploty (4 volitelné módy)Funkce automatického vypnutíNastavitelné.Vybavení3 rozsahy měření: 2, 20, 100 µS/cm.Rozlišení až 0,001 µS/cmVelmi kvalitní V4A - měřící článek z nerezové oceliObsah baleníBaterie Návod k obsluze. (fonetip.cz)

Panelový lcd měřič 70004

Panelový lcd měřič 70004

K tomuto 3 1/2místnému panelovému měřiči s kontrastním displejem z tekutých krystalů byl vyvinut elektricky a mechanicky vhodný adaptér rozsahu měření. Realizujte tak svůj vlastní rozsah měření bez dalšího zapojování. Samozřejmě můžete použít kompaktní panelový měřič se základním měřicím rozsahem ±199,9 mV s přesností 0,1% také bez adaptéru měřicího rozsahu pro různé účely měření. Vestavba se provádí z přední strany prostrčením výřezem v čelním panelu a aretací na zadní straně, čímž se nabízí použití v ovládacích panelech, síťových zdrojích a krytech.Technické parametryHodnotaMíry pro vestavbu60 x 24 mmZobrazeníLCDPočet míst1999Napájení5 - 9 V/DCTyp (výrobce)121065Tolerance±0,1 % + 2 čísliceRozhraníŽádnéRozsah zobrazení0 - 1999Rozměr, výška26 mmRozměr, šířka62 mmRozsah(y) měření±199,9… (fonetip.cz)

Měřič frekvence fc-2500

Měřič frekvence fc-2500

Multifunkční měřič frekvence s mikroprocesorem. Díky provozu na baterie je vhodný pro mobilní použití. Napájení je možné také prostřednictvím síťového adaptéru (není součástí dodávky). Frekvenční rozsah 10 Hz až 2,5 GHz a vynikajícím rozlišením od 0,1 Hz do 10 MHz. Můžete volit mezi třemi různými měřicími vstupy a různou měřicí frekvencí a citlivostí.Technické parametryHodnotaVstupní impedance (kanál C)50 ?Zobrazení8-místný LCD displejNapájení4x baterie AA/síťový adaptér 9 V/DCTyp kanálu3Rozměr, délka173 mmVstupní impedance (kanál A)1 M?, 40 pFVstupní impedance (kanál B)50 ?Gate Time (časová prodleva)(Slow/Fast) 0.5 - 11 sVstup C10 Hz - 10 MHzVstup B10 MHz - 500 MHzVstup A50 MHz - 2,5 GHzVstupní citlivost (kanál B)50 mVVstupní citlivost (kanál A)50 mVVstupní citlivost (kanál C)50 mVRozměr… (fonetip.cz)

Smd senzor tlaku

Smd senzor tlaku

Snímač absolutního tlaku MPXS4100/MPXA4100 již obsahuje stejnosměrný zesilovač a odporové sítě k dosažení přesného a teplotně kompenzovaného výstupu signálu. Výstupní napětí je úměrné k naměřenému tlaku a mění se z 0,3 V při 20 kPa až na 4,9 V při 105 kPa. Tím je umožněno přímé napojení na displeje, A/D měniče a mikroprocesorové systémy za použití malého množství externích součástek.Technické parametryHodnotaTypMPXA4100A6UTeplota (max.)+125 °CTeplota (min.)-40 °CTyp senzoru (kategorie)Senzor tlakuProvozní napětí (min.)4.85 V/DCProvozní napětí (rozsah)4.85 V/DC do 5.35 V/DCPoužitelné v PCB softwaruTarget 3001!Provozní napětí (max.)5.35 V/DC (fonetip.cz)

Síťový analyzátor janitza umg 511, 5219001, třída a

Síťový analyzátor janitza umg 511, 5219001, třída a

PopisPro kontrolu kvality napětí dle EN 50160 a EN61000-4-30. Zachytí a vyhodnocuje všechny parametry kvality, např. flicker, krátkodobá přerušení se záznamem rušení, přechodné jevy, harmonické do 63. řádu, spínací proudy atd. Rozsáhlé možnosti komunikace např. RS 485 Modbus, Profibus, Ethernet (TCP/IP), http, FTP, SMTP, SNMP, DNS atd. umožňují levnou a rychlou integraci. Přes internetový prohlížeč lze kdekoli na světě získat přístup do Embedded webového serveru. Integrovaný Jasic interpreter a Jasic programy s volným přístupem ke všem integrovaným proměnným (naměřené hodnoty apod.). Lze vytvořit uživatelem specifikované Jasic programy, paralelně může běžet až 7 programů. Software GridVis umožňuje rozsáhlé vyhodnocování s práci s analytickými nástroji dle EN 50160 a EN 61000-2-4… (fonetip.cz)

BRAUN Silk-épil 5 5-511 (81482826)

BRAUN Silk-épil 5 5-511 (81482826)

Epilátor epilace namokro, omyvatelná hlavice a výkyvná hlavice, počet pinzet 28, počet rychlostí 2, typ napájení akumulátor, počet nástavců 1, balení obsahuje: čisticí štěteček, nástavce a ochranný kryt, barva bílá a modrá Odstraňuje až 100 % jemných chloupků v jednom tahu.Sada Silk-épil 5 Wet & Dry Starter (SE5-511) je vhodná pro první použití a obsahuje speciální nástavec pro začátečníky, který vám pomůže zvyknout si na epilaci.Epilátor řady Braun Silk-épil 5 je navržen pro použití ve vaně nebo ve sprše pro ještě lepší komfort a pohodlí. Speciální protiskluzová rukojeť umožňuje snadné uchopení. Teplá voda společně se systémem masážního nástavce vám pomůže uklidnit a uvolnit pokožku a zajistí příjemnější pocit při epilaci. Při pravidelném používání v teplé vodě je… (alza.cz)

PATONA Foto 2v1 Canon BP-511 (PT1508)

PATONA Foto 2v1 Canon BP-511  (PT1508)

Nabíječka do sítě i do auta, 230V/12V Nabíječka PATONA Foto 2v1 je určena pro fotoaparát Canon BP-511. Jedná se o nabíječku, jež můžete využít, jak doma, tak v automobilu. A to díky dvěma konektorům, jedním do klasické zásuvky a druhým 12V cigaretovým konektorem do automobilu.  Klíčové vlastnosti nabíječky PATONA pro Canon BP-511Nabíječka do auta i na doma2 konektory pro napájeníJednoduché použitíUrčeno do klasické zásuvky/cigaretového zapalovače (alza.cz)

Elektronika II (978-80-7232-511-5)

Elektronika II (978-80-7232-511-5)

Kniha - autor Miloslav Bezděk, 304 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá Učebnice Elektronika II zaceluje mezeru v nedostatku učebnic pro slaboproudé obory. Přepracovaný druhý díl učebnice Elektronika II, která je určena pro 3. ročník průmyslových škol, 2. ročník technických středních škol a učilišť a to pro obory kódu začínající číslicí 26. Obsah učiva je koncipován jak pro potřeby učení, tak pro zasvěcení do dané tématiky vysvětlováním principů. Učebnice je rozdělena do pěti kapitol. První kapitola se zabývá vznikem elektromagnetického pole a jeho šířením do okolí.  V prostřední části jsou popsány vysílací a přijímací antény. V poslední části kapitoly je popsáno využití mikrovln – mikrovlnná trouba, popis a využití radarů, mikrovlnné zbraně.   Druhá kapitola se zabývá… (alza.cz)

Klešťový proudový adaptér Voltcraft VC-511, AC

Klešťový proudový adaptér Voltcraft VC-511, AC

Tímto adaptérem můžete bezkontaktně měřit proud do 400 A/AC příp. 400 A/DC bez naříznutí vodiče. Klešťový adaptér pro měření proudu lze snadno připojit přes 4 mm banánky na napětový rozsah multimetru, osciloskopu atd. Výstup dat klešťového adaptéru je v mV/A. Přístroj je díky krytu z měkké pryže velmi robustní a navíc vybaven bezdotykovou zkoušečkou napětí. Měření proudu až 400 A/AC a 400 A/DC·Integrovaná bezdotyková zkoušečka napětí 2 baterie (typ AAA) · Návod k obsluze. (conrad.cz)

Měřič napětí novitec apm-1

Měřič napětí novitec apm-1

K prevenci poruch akumulátoru a ke kontrole nabíjení vašeho vozu. Prostřednictvím APM-1 získáváte permanentní informaci o stavu vašeho akumulátoru, což obvykle v automobilech není možné, protože v nich tyto indikátory stavu akumulátoru chybí. Po zapojení do zásuvky zapalovače vám APM-1 bude trvale indikovat aktuální akumulátorové napětí s přesností na 0,1 V. Kromě toho kontroluje nabíjení alternátorem a varuje při vybití baterie.Technické parametryHodnotaNapětí akumulátoru12 VNabíjecí stanice do auta (kategorie)Automobilový voltmetrProvedeníLED ukazatelVlastnostiZkoušečka akumulátoruProvoz na 12 V připojením přes zapalovačKontrola napětí akumulátoruKontrola alternátoru.VybaveníKontrola napětí akumulátoruKontrola alternátoru (fonetip.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít