Mereo nástěnný kohoutek, retro viktorie, 1/2", chrom

Produkt Mereo nástěnný kohoutek, retro viktorie, 1/2", chrom sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Mereo nástěnný kohoutek, retro viktorie, 1/2", chrom upraviť a produkt hľadať znova.

Mereo Nástěnný kohoutek, Retro Viktorie, 1/2", chrom

Mereo Nástěnný kohoutek, Retro Viktorie, 1/2", chrom
Detail

Vodovodní baterie - umyvadlová, kohoutkové ovládání, retro styl, v barvě chromu Chcete zrekonstruovat svou koupelnu a potřebujete nové vybavení? Myslete také na vzhled vašeho umyvadla. Umyvadlová vodovodní baterie Mereo je jak praktickým pomocníkem, tak skvělým designovým doplňkem. Tato vodovodní baterie se velice snadno nainstaluje na stěnu. Pro regulaci vody disponuje vodovodní baterie Mereo kohoutkovým ovládáním. K její výrobě slouží mosaz. Hlavní vlastnosti produktu Mereo Nástěnný kohoutek, Retro Viktorie, 1/2", chrom Umyvadlová vodovodní baterie Mereo Retro styl Umisťuje se na stěnu Ovládání vodovodní baterie Mereo je kohoutkové Materiálem zvoleným pro její výrobu je mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Nástěnný kohoutek, Retro Viktorie, 1/2", chrom

Mereo Umyvadlový kohoutek stojánkový, Retro Viktorie, chrom

Mereo Umyvadlový kohoutek stojánkový, Retro Viktorie, chrom
Detail

Vodovodní baterie - umyvadlová, kohoutkové ovládání, retro styl, v barvě chromu Zařizujete svou novou koupelnu a hledáte vhodné vybavení? Důležitý je i vzhled vašeho umyvadla. Umyvadlová vodovodní baterie Mereo vám bude funkčním i vkusným doplňkem. Stojánkové řešení upevnění vodovodní baterie oceníte především v jednoduchosti instalace. Regulace vody je zajištěna u vodovodní baterie Mereo kohoutkovým ovládáním. K její výrobě posloužil kvalitní materiál, jakým je mosaz. Zásadní vlastnosti produktu Mereo Umyvadlový kohoutek stojánkový, Retro Viktorie, chrom Umyvadlová vodovodní baterie Mereo Retro styl Tradiční stojánkové provedení Ovládání vodovodní baterie Mereo je kohoutkové Materiál: mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Umyvadlový kohoutek stojánkový, Retro Viktorie, chrom

Mereo Umyvadlový kohoutek nástěnný, Retro Viktorie, s ramínkem otočným o 18 mm - 200 mm, chrom

Mereo Umyvadlový kohoutek nástěnný, Retro Viktorie, s ramínkem otočným o 18 mm - 200 mm, chrom
Detail

Vodovodní baterie - umyvadlová, kohoutkové ovládání, retro styl, v barvě chromu Hledáte nové vybavení do vaší koupelny? Myslete také na vzhled vašeho umyvadla. Umyvadlová vodovodní baterie Mereo je jak praktickým pomocníkem, tak skvělým designovým doplňkem. Tato vodovodní baterie je vhodná k umístění na zeď. Teplota vody se reguluje u vodovodní baterie Mereo kohoutkovým ovládáním. K její výrobě posloužil kvalitní materiál, jakým je mosaz. Hlavní vlastnosti produktu Mereo Umyvadlový kohoutek nástěnný, Retro Viktorie, s ramínkem otočným o 18 mm - 200 mm, chrom Umyvadlová vodovodní baterie Mereo Retro styl Umisťuje se na stěnu Ovládání vodovodní baterie Mereo je kohoutkové Výrobním materiálem je mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Umyvadlový kohoutek nástěnný, Retro Viktorie, s ramínkem otočným o 18 mm - 200 mm, chrom

Mereo Umyvadlový kohoutek nástěnný, Retro Viktorie, s ramínkem otočným o 18 mm - 230 mm, chrom

Mereo Umyvadlový kohoutek nástěnný, Retro Viktorie, s ramínkem otočným o 18 mm - 230 mm, chrom
Detail

Vodovodní baterie - umyvadlová, kohoutkové ovládání, retro styl, v barvě chromu Čeká vás rekonstrukce vaší koupelny a hledáte nové vybavení? Nezapomeňte i na vzhled vašeho umyvadla. Umyvadlová vodovodní baterie Mereo vám bude funkčním i vkusným doplňkem. Tato vodovodní baterie se velice snadno nainstaluje na stěnu. Teplotu vody regulujete u vodovodní baterie Mereo kohoutkovým ovládáním. Pro její výrobu zvolil výrobce mosaz. Klíčové přednosti produktu Mereo Umyvadlový kohoutek nástěnný, Retro Viktorie, s ramínkem otočným o 18 mm - 230 mm, chrom Umyvadlová vodovodní baterie Mereo Retro styl K připevnění na stěnu Ovládání vodovodní baterie Mereo je kohoutkové Výrobním materiálem je mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Umyvadlový kohoutek nástěnný, Retro Viktorie, s ramínkem otočným o 18 mm - 230 mm, chrom

Mereo Dřezový kohoutek stojánkový, Retro Viktorie, výška 250 mm, chrom

Mereo Dřezový kohoutek stojánkový, Retro Viktorie, výška 250 mm, chrom
Detail

Vodovodní baterie - dřezová, kohoutkové ovládání, retro styl, v barvě chromu Rekonstruujete kuchyni a hledáte nové vybavení? Myslete také na vzhled vašeho dřezu. Dřezová vodovodní baterie Mereo je jak praktickým pomocníkem v kuchyni, tak skvělým designovým doplňkem. Stojánkové řešení upevnění vodovodní baterie oceníte především v jednoduchosti instalace. Regulace vody je zajištěna u vodovodní baterie Mereo kohoutkovým ovládáním. K jejímu zhotovení byl použitý kvalitní materiál, jako je mosaz. Klíčové přednosti produktu Mereo Dřezový kohoutek stojánkový, Retro Viktorie, výška 250 mm, chrom Dřezová vodovodní baterie Mereo Retro styl Tradiční stojánkové provedení Ovládání vodovodní baterie Mereo je kohoutkové Materiálem zvoleným pro její výrobu je mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Dřezový kohoutek stojánkový, Retro Viktorie, výška 250 mm, chrom

Mereo Vanová nástěnná baterie, Retro Viktorie, 150 mm, s příslušenstvím, chrom

Mereo Vanová nástěnná baterie, Retro Viktorie, 150 mm, s příslušenstvím, chrom
Detail

Vodovodní baterie - vanová, kohoutkové ovládání, retro styl, v barvě chromu Rekonstruujete koupelnu a hledáte nové vybavení? K nezanedbatelným prvkům patří také design vaší vany. Vanová vodovodní baterie Mereo vám bude funkčním i vkusným doplňkem. Baterii jednoduše připevníte na stěnu. Pro regulaci vody disponuje vodovodní baterie Mereo kohoutkovým ovládáním. K její výrobě slouží mosaz. Hlavní přednosti produktu Mereo Vanová nástěnná baterie, Retro Viktorie, 150 mm, s příslušenstvím, chrom Vanová vodovodní baterie Mereo Retro styl Umisťuje se na stěnu Ovládání vodovodní baterie Mereo je kohoutkové Materiálem pro její výrobu je mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Vanová nástěnná baterie, Retro Viktorie, 150 mm, s příslušenstvím, chrom

Mereo Sprchová nástěnná baterie, Retro Viktorie, 100 mm, bez příslušenství, chrom

Mereo Sprchová nástěnná baterie, Retro Viktorie, 100 mm, bez příslušenství, chrom
Detail

Vodovodní baterie - sprchová, kohoutkové ovládání, retro styl, v barvě chromu Rozhodli jste se pro rekonstrukci své koupelny a poohlížíte se po novém vybavení? Myslete také na design vašeho sprchového koutu. Sprchová vodovodní baterie Mereo poslouží jako praktický pomocník i designový doplněk. Baterii jednoduše připevníte ke zdi. Pro regulaci vody disponuje vodovodní baterie Mereo kohoutkovým ovládáním. Balení obsahuje také montážní balíček. K její výrobě posloužil kvalitní materiál, jakým je mosaz. Hlavní přednosti produktu Mereo Sprchová nástěnná baterie, Retro Viktorie, 100 mm, bez příslušenství, chrom Sprchová vodovodní baterie Mereo Retro styl K umístění na zeď Ovládání vodovodní baterie Mereo je kohoutkové Materiál - mosaz V balení najdete i montážní balíček Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Sprchová nástěnná baterie, Retro Viktorie, 100 mm, bez příslušenství, chrom

Mereo Vanová nástěnná baterie, Retro Viktorie, 150 mm, bez příslušenství, chrom

Mereo Vanová nástěnná baterie, Retro Viktorie, 150 mm, bez příslušenství, chrom
Detail

Vodovodní baterie - vanová, kohoutkové ovládání, retro styl, v barvě chromu Hledáte nové vybavení do vaší koupelny? Důležitý je i vzhled vaší vany. Vanová vodovodní baterie Mereo vám bude mimo své praktické stránky také designovým doplňkem. Baterie se jednoduše umísťuje na stěnu, díky čemuž je mezi uživateli velmi oblíbená. Regulace vody je zajištěna u vodovodní baterie Mereo kohoutkovým ovládáním. K jejímu zhotovení byl použitý kvalitní materiál, jako je mosaz. Klíčové vlastnosti produktu Mereo Vanová nástěnná baterie, Retro Viktorie, 150 mm, bez příslušenství, chrom Vanová vodovodní baterie Mereo Retro styl K umístění na stěnu Ovládání vodovodní baterie Mereo je kohoutkové Materiál - mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Vanová nástěnná baterie, Retro Viktorie, 150 mm, bez příslušenství, chrom

Mereo Sprchová nástěnná baterie, Retro Viktorie, 150 mm, bez příslušenství, chrom

Mereo Sprchová nástěnná baterie, Retro Viktorie, 150 mm, bez příslušenství, chrom
Detail

Vodovodní baterie - sprchová, kohoutkové ovládání, retro styl, v barvě chromu Rozhodli jste se pro rekonstrukci své koupelny a poohlížíte se po novém vybavení? Nezapomeňte i na vzhled vašeho sprchového koutu. Sprchová vodovodní baterie Mereo poslouží jako praktický pomocník i designový doplněk. Baterie je oblíbená díky jednoduchému upevnění do stěny. Pro regulaci vody disponuje vodovodní baterie Mereo kohoutkovým ovládáním. Výrobním materiálem je mosaz. Klíčové přednosti produktu Mereo Sprchová nástěnná baterie, Retro Viktorie, 150 mm, bez příslušenství, chrom Sprchová vodovodní baterie Mereo Retro styl K připevnění na zeď Ovládání vodovodní baterie Mereo je kohoutkové Materiál - mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Sprchová nástěnná baterie, Retro Viktorie, 150 mm, bez příslušenství, chrom

Mereo Sprchová nástěnná baterie, Retro Viktorie, 100 mm, s příslušenstvím, chrom

Mereo Sprchová nástěnná baterie, Retro Viktorie, 100 mm, s příslušenstvím, chrom
Detail

Vodovodní baterie - sprchová, kohoutkové ovládání, retro styl, v barvě chromu Chcete zrekonstruovat svou koupelnu a potřebujete nové vybavení? Myslete také na vzhled vašeho sprchového koutu. Sprchová vodovodní baterie Mereo poslouží jako praktický pomocník i designový doplněk. Jednoduché umístění baterie na stěnu ji řadí na první místa v žebříčku oblíbenosti. Teplota vody se reguluje u vodovodní baterie Mereo kohoutkovým ovládáním. K její výrobě slouží mosaz. Klíčové přednosti produktu Mereo Sprchová nástěnná baterie, Retro Viktorie, 100 mm, s příslušenstvím, chrom Sprchová vodovodní baterie Mereo Retro styl K umístění na stěnu Ovládání vodovodní baterie Mereo je kohoutkové Materiálem zvoleným pro její výrobu je mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Sprchová nástěnná baterie, Retro Viktorie, 100 mm, s příslušenstvím, chrom

Mereo Sprchová nástěnná baterie, Retro Viktorie, 150 mm, s příslušenstvím, chrom

Mereo Sprchová nástěnná baterie, Retro Viktorie, 150 mm, s příslušenstvím, chrom
Detail

Vodovodní baterie - sprchová, kohoutkové ovládání, retro styl, v barvě chromu Zahájili jste rekonstrukci své koupelny a poohlížíte se po novém vybavení? Důležitý je i vzhled vašeho sprchového koutu. Sprchová vodovodní baterie Mereo vám bude mimo své praktické stránky také designovým doplňkem. Baterie se jednoduše umísťuje na stěnu, díky čemuž je mezi uživateli velmi oblíbená. Regulace vody je zajištěna u vodovodní baterie Mereo kohoutkovým ovládáním. Výrobním materiálem je mosaz. Klíčové přednosti produktu Mereo Sprchová nástěnná baterie, Retro Viktorie, 150 mm, s příslušenstvím, chrom Sprchová vodovodní baterie Mereo Retro styl K umístění na zeď Ovládání vodovodní baterie Mereo je kohoutkové Materiál: mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Sprchová nástěnná baterie, Retro Viktorie, 150 mm, s příslušenstvím, chrom

Mereo Nástěnný kohoutek, Kasia, 1/2", chrom

Mereo Nástěnný kohoutek, Kasia, 1/2", chrom
Detail

Vodovodní baterie - umyvadlová, kohoutkové ovládání, klasický styl, v barvě chromu Zařizujete svou novou koupelnu a hledáte vhodné vybavení? Myslete také na design vašeho umyvadla. Umyvadlová vodovodní baterie Mereo vám bude funkčním i vkusným doplňkem. Tato varianta vodovodní baterie je oblíbená pro svou snadnou montáž na stěnu. Teplota vody se reguluje u vodovodní baterie Mereo kohoutkovým ovládáním. K její výrobě posloužil kvalitní materiál, jakým je mosaz. Hlavní přednosti produktu Mereo Nástěnný kohoutek, Kasia, 1/2", chrom Umyvadlová vodovodní baterie Mereo Klasický styl K umístění na stěnu Ovládání vodovodní baterie Mereo je kohoutkové Výrobním materiálem je mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Nástěnný kohoutek, Kasia, 1/2", chrom

Mereo Bidetová baterie, Retro Viktorie, s výpustí, chrom

Mereo Bidetová baterie, Retro Viktorie, s výpustí, chrom
Detail

Vodovodní baterie - umyvadlová a bidetová, kohoutkové ovládání, retro styl, v barvě chromu Rekonstruujete svou koupelnu a sháníte nové vybavení? K důležitým prvkům se řadí také vzhled vašeho umyvadla. Umyvadlová vodovodní baterie Mereo je skvělým praktickým pomocníkem i designovým doplňkem. Je určená k využití i pro bidet. Teplotu vody regulujete u vodovodní baterie Mereo kohoutkovým ovládáním. Výrobním materiálem je mosaz. Zásadní vlastnosti produktu Mereo Bidetová baterie, Retro Viktorie, s výpustí, chrom Umyvadlová a bidetová vodovodní baterie Mereo Retro styl Ovládání vodovodní baterie Mereo je kohoutkové Materiál: mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Bidetová baterie, Retro Viktorie, s výpustí, chrom

Mereo Umyvadlová stojánková baterie, Retro Viktorie, bez výpusti, chrom

Mereo Umyvadlová stojánková baterie, Retro Viktorie, bez výpusti, chrom
Detail

Vodovodní baterie - umyvadlová, kohoutkové ovládání, klasický styl, v barvě chromu Potřebujete nové vybavení do vaší rekonstruované koupelny? Nezapomeňte také na design vašeho umyvadla. Umyvadlová vodovodní baterie Mereo vám bude mimo své praktické stránky také designovým doplňkem. Stojánkové řešení této vodovodní baterie je na instalaci velmi jednoduché. Regulace vody je zajištěna u vodovodní baterie Mereo kohoutkovým ovládáním. Výrobním materiálem je mosaz. Klíčové vlastnosti produktu Mereo Umyvadlová stojánková baterie, Retro Viktorie, bez výpusti, chrom Umyvadlová vodovodní baterie Mereo Klasický styl Provedení se stojánkem Ovládání vodovodní baterie Mereo je kohoutkové Materiálem pro její výrobu je mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Umyvadlová stojánková baterie, Retro Viktorie, bez výpusti, chrom

Mereo Umyvadlová stojánková baterie, Retro Viktorie, s výpustí, chrom

Mereo Umyvadlová stojánková baterie, Retro Viktorie, s výpustí, chrom
Detail

Vodovodní baterie - umyvadlová, kohoutkové ovládání, klasický styl, v barvě chromu Chcete zrekonstruovat svou koupelnu a potřebujete nové vybavení? Myslete také na vzhled vašeho umyvadla. Umyvadlová vodovodní baterie Mereo je jak praktickým pomocníkem, tak skvělým designovým doplňkem. Stojánková vodovodní baterie se velice snadno nainstaluje. Teplota vody se reguluje u vodovodní baterie Mereo kohoutkovým ovládáním. Pro její výrobu zvolil výrobce mosaz. Zásadní přednosti produktu Mereo Umyvadlová stojánková baterie, Retro Viktorie, s výpustí, chrom Umyvadlová vodovodní baterie Mereo Klasický styl Tradiční stojánkové provedení Ovládání vodovodní baterie Mereo je kohoutkové Materiálem je mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Umyvadlová stojánková baterie, Retro Viktorie, s výpustí, chrom

Mereo Dřezová stojánková baterie, Retro Viktorie, výška 315 mm, chrom

Mereo Dřezová stojánková baterie, Retro Viktorie, výška 315 mm, chrom
Detail

Vodovodní baterie - dřezová, kohoutkové ovládání, klasický styl, v barvě chromu Zahájili jste rekonstrukci své kuchyně a poohlížíte se po novém vybavení? Myslete také na design vašeho dřezu. Dřezová vodovodní baterie Mereo je skvělým praktickým pomocníkem při mytí nádobí i designovým doplňkem. Stojánkovou vodovodní baterii snadno nainstalujete. Pro regulaci vody disponuje vodovodní baterie Mereo kohoutkovým ovládáním. K její výrobě slouží mosaz. Klíčové přednosti produktu Mereo Dřezová stojánková baterie, Retro Viktorie, výška 315 mm, chrom Dřezová vodovodní baterie Mereo Klasický styl Tradiční stojánkové provedení Ovládání vodovodní baterie Mereo je kohoutkové Materiálem pro její výrobu je mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Dřezová stojánková baterie, Retro Viktorie, výška 315 mm, chrom

MEREO Nástěnný kohoutek, Retro Viktorie, 1/2", chrom CBL731

MEREO Nástěnný kohoutek, Retro Viktorie, 1/2", chrom CBL731
Detail

Tento nástěnný umyvadlový kohoutek patří do série vodovodních baterií Retro Viktorie, která se vyznačuje zajímavým designem a masivním provedením, vč. příslušenství. Série Retro Viktorie vás ohromí svým elegantním retro vzhledem, dlouhou životností a kvalitní povrchovou úpravou. Baterie má krátký chod ovládací hlavice, k plnému otevření stačí otočení o 90°.- kohoutek je dodáván s keramickým vrškem- garantovaná záruka 5 let- servis vodovodních baterií zajištěný v rámci ČR a SR EAN: 8592480058685 (svet-koupelny.cz)

Podobné produkty ako MEREO Nástěnný kohoutek, Retro Viktorie, 1/2", chrom CBL731

Mereo Dřezová nástěnná baterie, Retro Viktorie, 100 mm, s ramínkem trubkovým o 18 mm - 200 mm

Mereo Dřezová nástěnná baterie, Retro Viktorie, 100 mm, s ramínkem trubkovým o 18 mm - 200 mm
Detail

Vodovodní baterie - dřezová, kohoutkové ovládání, retro styl, v barvě chromu Zařizujete svou novou kuchyni a hledáte vhodné vybavení? Myslete také na design vašeho dřezu. Dřezová vodovodní baterie Mereo slouží jako praktický pomocník i jako designový doplněk. Tato varianta vodovodní baterie je oblíbená pro svou snadnou montáž na stěnu. Pro regulaci vody disponuje vodovodní baterie Mereo kohoutkovým ovládáním. Materiálem je mosaz. Klíčové přednosti produktu Mereo Dřezová nástěnná baterie, Retro Viktorie, 100 mm, s ramínkem trubkovým o 18 mm - 200 mm Dřezová vodovodní baterie Mereo Retro styl K připevnění na zeď Ovládání vodovodní baterie Mereo je kohoutkové Materiál - mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Dřezová nástěnná baterie, Retro Viktorie, 100 mm, s ramínkem trubkovým o 18 mm - 200 mm , Aqualine nástěnný ventil 1/2´´, dlouhý, chrom zy12062 (zy12062)

Mereo Dřezová nástěnná baterie, Retro Viktorie, 150 mm, s ramínkem trubkovým o 18 mm - 200 mm

Mereo Dřezová nástěnná baterie, Retro Viktorie, 150 mm, s ramínkem trubkovým o 18 mm - 200 mm
Detail

Vodovodní baterie - dřezová, kohoutkové ovládání, retro styl, s keramickou kartuší, v barvě chromu Potřebujete nové vybavení do vaší rekonstruované kuchyně? K nezanedbatelným prvkům patří také design vašeho dřezu. Dřezová vodovodní baterie Mereo je skvělým praktickým pomocníkem při mytí nádobí i designovým doplňkem. Baterie se jednoduše umísťuje na stěnu, díky čemuž je mezi uživateli velmi oblíbená. Regulace vody je zajištěna u vodovodní baterie Mereo kohoutkovým ovládáním. Materiálem je mosaz. Hlavní přednosti produktu Mereo Dřezová nástěnná baterie, Retro Viktorie, 150 mm, s ramínkem trubkovým o 18 mm - 200 mm Dřezová vodovodní baterie Mereo Retro styl Navržena k připevnění na stěnu Ovládání vodovodní baterie Mereo je kohoutkové Materiál - mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Dřezová nástěnná baterie, Retro Viktorie, 150 mm, s ramínkem trubkovým o 18 mm - 200 mm , Sapho tori nástěnný ventil,1/2', chrom nv724 (nv724)

Mereo Retro Viktorie baterie dřezová, nástěnná, 150 mm, s U ramínkem trubkovým o 18 mm - 230 mm

Mereo Retro Viktorie baterie dřezová, nástěnná, 150 mm, s U ramínkem trubkovým o 18 mm - 230 mm
Detail

Vodovodní baterie - dřezová, kohoutkové ovládání, retro styl, v barvě chromu Čeká vás rekonstrukce vaší kuchyně a hledáte nové vybavení? K nezanedbatelným prvkům patří také design vašeho dřezu. Dřezová vodovodní baterie Mereo je jak praktickým pomocníkem v kuchyni, tak skvělým designovým doplňkem. Tato varianta vodovodní baterie je oblíbená pro svou snadnou montáž na stěnu. Regulace vody je zajištěna u vodovodní baterie Mereo kohoutkovým ovládáním. K její výrobě posloužil kvalitní materiál, jakým je mosaz. Klíčové vlastnosti produktu Mereo Retro Viktorie baterie dřezová, nástěnná, 150 mm, s U ramínkem trubkovým o 18 mm - 230 mm Dřezová vodovodní baterie Mereo Retro styl K připevnění na zeď Ovládání vodovodní baterie Mereo je kohoutkové Materiálem zvoleným pro její výrobu je mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Retro Viktorie baterie dřezová, nástěnná, 150 mm, s U ramínkem trubkovým o 18 mm - 230 mm , Aqualine nástěnný kulový ventil 1/2´´, krátký, chrom zy12033 (zy12033)

Mereo Umyvadlový kohoutek nástěnný, Kasia, s ramínkem otočným o 18 mm - 200 mm, chrom

Mereo Umyvadlový kohoutek nástěnný, Kasia, s ramínkem otočným o 18 mm - 200 mm, chrom
Detail

Vodovodní baterie - umyvadlová, kohoutkové ovládání, klasický styl, v barvě chromu Rekonstruujete koupelnu a hledáte nové vybavení? Nezapomeňte i na vzhled vašeho umyvadla. Umyvadlová vodovodní baterie Mereo vám bude funkčním i vkusným doplňkem. Tato varianta vodovodní baterie je oblíbená pro svou snadnou montáž na stěnu. Pro regulaci vody disponuje vodovodní baterie Mereo kohoutkovým ovládáním. K její výrobě slouží mosaz. Klíčové přednosti produktu Mereo Umyvadlový kohoutek nástěnný, Kasia, s ramínkem otočným o 18 mm - 200 mm, chrom Umyvadlová vodovodní baterie Mereo Klasický styl Navržena k připevnění na stěnu Ovládání vodovodní baterie Mereo je kohoutkové Materiálem je mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Umyvadlový kohoutek nástěnný, Kasia, s ramínkem otočným o 18 mm - 200 mm, chrom , Aqualine nástěnný ventil 1/2", otočná hubice, chrom zy1812 (zy1812)

Mereo Umyvadlový kohoutek nástěnný, Kasia, s ramínkem otočným o 18 mm - 230 mm, chrom

Mereo Umyvadlový kohoutek nástěnný, Kasia, s ramínkem otočným o 18 mm - 230 mm, chrom
Detail

Vodovodní baterie - umyvadlová, kohoutkové ovládání, klasický styl, v barvě chromu Čeká vás rekonstrukce vaší koupelny a hledáte nové vybavení? Myslete také na vzhled vašeho umyvadla. Umyvadlová vodovodní baterie Mereo vám bude mimo své praktické stránky také designovým doplňkem. Baterii jednoduše připevníte ke zdi. Teplota vody se reguluje u vodovodní baterie Mereo kohoutkovým ovládáním. K její výrobě posloužil kvalitní materiál, jakým je mosaz. Hlavní přednosti produktu Mereo Umyvadlový kohoutek nástěnný, Kasia, s ramínkem otočným o 18 mm - 230 mm, chrom Umyvadlová vodovodní baterie Mereo Klasický styl K umístění na stěnu Ovládání vodovodní baterie Mereo je kohoutkové Materiálem pro její výrobu je mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Umyvadlový kohoutek nástěnný, Kasia, s ramínkem otočným o 18 mm - 230 mm, chrom

Mereo Umyvadlový kohoutek stojánkový, Kasia, chrom

Mereo Umyvadlový kohoutek stojánkový, Kasia, chrom
Detail

Vodovodní baterie - umyvadlová, kohoutkové ovládání, klasický styl, v barvě chromu Rekonstruujete svou koupelnu a sháníte nové vybavení? K nezanedbatelným prvkům patří také design vašeho umyvadla. Umyvadlová vodovodní baterie Mereo je jak praktickým pomocníkem, tak skvělým designovým doplňkem. Vodovodní baterie se stojánkovým řešením se velmi snadno instaluje. Teplota vody se reguluje u vodovodní baterie Mereo kohoutkovým ovládáním. Materiálem je mosaz. Hlavní vlastnosti produktu Mereo Umyvadlový kohoutek stojánkový, Kasia, chrom Umyvadlová vodovodní baterie Mereo Klasický styl Stojánkové provedení Ovládání vodovodní baterie Mereo je kohoutkové Materiálem zvoleným pro její výrobu je mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Umyvadlový kohoutek stojánkový, Kasia, chrom

Mereo Dřezový kohoutek stojánkový, Kasia, výška 250 mm, chrom

Mereo Dřezový kohoutek stojánkový, Kasia, výška 250 mm, chrom
Detail

Vodovodní baterie - umyvadlová, kohoutkové ovládání, klasický styl, v barvě chromu Zařizujete svou novou koupelnu a hledáte vhodné vybavení? Nezapomeňte také na design vašeho umyvadla. Umyvadlová vodovodní baterie Mereo je skvělým praktickým pomocníkem i designovým doplňkem. Stojánková vodovodní baterie se snadno instaluje. Teplotu vody regulujete u vodovodní baterie Mereo kohoutkovým ovládáním. Pro její výrobu zvolil výrobce mosaz. Klíčové vlastnosti produktu Mereo Dřezový kohoutek stojánkový, Kasia, výška 250 mm, chrom Umyvadlová vodovodní baterie Mereo Klasický styl Tradiční stojánkové provedení Ovládání vodovodní baterie Mereo je kohoutkové Materiál: mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Dřezový kohoutek stojánkový, Kasia, výška 250 mm, chrom , Nástěnný háček dilan, dub / chrom (ha00935)

MEREO Umyvadlový kohoutek stojánkový, Retro Viktorie, chrom CBL711

MEREO Umyvadlový kohoutek stojánkový, Retro Viktorie, chrom CBL711
Detail

Tento stojánkový umyvadlový kohoutek stojánkový patří do série vodovodních baterií Retro Viktorie, která se vyznačuje zajímavým designem a masivním provedením, vč. příslušenství. Série Retro Viktorie vás ohromí svým elegantním retro vzhledem, dlouhou životností a kvalitní povrchovou úpravou. Baterie má krátký chod ovládací hlavice, k plnému otevření stačí otočení o 90°.- baterie jsou dodávány s keramickými vršky- garantovaná záruka 5 let- servis vodovodních baterií zajištěný v rámci ČR a SR EAN: 8594013127547 (svet-koupelny.cz)

Podobné produkty ako MEREO Umyvadlový kohoutek stojánkový, Retro Viktorie, chrom CBL711 , Wenko fiano - nástěnný košík, chrom (z17300100)

MEREO Umyvadlový kohoutek nástěnný, Retro Viktorie, s ramínkem otočným ø 18 mm 200 mm, chrom CBL701

MEREO Umyvadlový kohoutek nástěnný, Retro Viktorie, s ramínkem otočným ø 18 mm 200 mm, chrom CBL701
Detail

Tento nástěnný umyvadlový kohoutek s otočným ramínkem patří do série vodovodních baterií Retro Viktorie, která se vyznačuje zajímavým designem a masivním provedením, vč. příslušenství. Série Retro Viktorie vás ohromí svým elegantním retro vzhledem, dlouhou životností a kvalitní povrchovou úpravou. Baterie má krátký chod ovládací hlavice, k plnému otevření stačí otočení o 90°.- kohoutek je dodáván s keramickým vrškem- garantovaná záruka 5 let- servis vodovodních baterií zajištěný v rámci ČR a SR EAN: 8592480058661 (svet-koupelny.cz)

Podobné produkty ako MEREO Umyvadlový kohoutek nástěnný, Retro Viktorie, s ramínkem otočným ø 18 mm 200 mm, chrom CBL701 , Vodovodni kohoutek

MEREO Umyvadlový kohoutek nástěnný, Retro Viktorie, s ramínkem otočným ø 18 mm 230 mm, chrom CBL70104

MEREO Umyvadlový kohoutek nástěnný, Retro Viktorie, s ramínkem otočným ø 18 mm 230 mm, chrom CBL70104
Detail

Vodovodní baterie vyznačující se spolehlivostí, dlouhou životností, elegantním vzhledem a kvalitní povrchovou úpravou. Nástěnné baterie jsou v rozteči 100 i 150 mm. Krátký chod ovládací hlavice zajišťující plné otevření pootočením o 90°.- kohoutek je dodáván s keramickým vrškem- garantovaná záruka 5 let- servis vodovodních baterií zajištěný v rámci ČR a SR (svet-koupelny.cz)

Podobné produkty ako MEREO Umyvadlový kohoutek nástěnný, Retro Viktorie, s ramínkem otočným ø 18 mm 230 mm, chrom CBL70104 , Nástěnný věšák karo, 40 cm, chrom (ha00757)

MEREO Dřezový kohoutek stojánkový, Retro Viktorie, výška 250 mm, chrom CBL721

MEREO Dřezový kohoutek stojánkový, Retro Viktorie, výška 250 mm, chrom CBL721
Detail

Tento dřezový stojánkový kohoutek patří do série vodovodních baterií Retro Viktorie, která se vyznačuje zajímavým designem a masivním provedením, vč. příslušenství. Série Retro Viktorie vás ohromí svým elegantním retro vzhledem, dlouhou životností a kvalitní povrchovou úpravou. Baterie má krátký chod ovládací hlavice, k plnému otevření stačí otočení o 90°.- kohoutek je dodáván s keramickým vrškem- garantovaná záruka 5 let- servis vodovodních baterií zajištěný v rámci ČR a SR EAN: 8592480058678 (svet-koupelny.cz)

Podobné produkty ako MEREO Dřezový kohoutek stojánkový, Retro Viktorie, výška 250 mm, chrom CBL721 , Mereo bidetová baterie, eve, bez výpusti, chrom

kohoutek náhradní, chrom

kohoutek náhradní, chrom
Detail

(fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako kohoutek náhradní, chrom , Mereo bidetová baterie, lila, s výpustí, chrom

Mereo Sprchová nástěnná baterie, Viana, bez příslušenství, 150 mm, chrom

Mereo Sprchová nástěnná baterie, Viana, bez příslušenství, 150 mm, chrom
Detail

Vodovodní baterie - sprchová, pákové ovládání, klasický styl, s keramickou kartuší, v barvě chromu Hledáte nové vybavení do vaší koupelny? Myslete také na design vašeho sprchového koutu. Sprchová vodovodní baterie Mereo je jak praktickým pomocníkem, tak skvělým designovým doplňkem. Baterii jednoduše připevníte ke zdi. Pro regulaci vody disponuje vodovodní baterie Mereo pákovým ovládáním. K jejímu zhotovení byl použitý kvalitní materiál, jako je mosaz. Zásadní přednosti produktu Mereo Sprchová nástěnná baterie, Viana, bez příslušenství, 150 mm, chrom Sprchová vodovodní baterie Mereo Klasický styl Navržena k připevnění na stěnu Ovládání vodovodní baterie Mereo je pákové Materiálem je mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Sprchová nástěnná baterie, Viana, bez příslušenství, 150 mm, chrom , Mereo držák sprchy polohovací, plast/chrom (cb466a)

Mereo Vanová nástěnná baterie, Viana, bez příslušenství, 150 mm, chrom

Mereo Vanová nástěnná baterie, Viana, bez příslušenství, 150 mm, chrom
Detail

Vodovodní baterie - vanová, pákové ovládání, klasický styl, s keramickou kartuší, v barvě chromu Pustili jste se do rekonstrukce své koupelny a hledáte nové vybavení? Myslete také na vzhled vaší vany. Vanová vodovodní baterie Mereo vám bude funkčním i vkusným doplňkem. Tato varianta vodovodní baterie je oblíbená pro svou snadnou montáž na stěnu. Pro regulaci vody disponuje vodovodní baterie Mereo pákovým ovládáním. K jejímu zhotovení byl použitý kvalitní materiál, jako je mosaz. Klíčové vlastnosti produktu Mereo Vanová nástěnná baterie, Viana, bez příslušenství, 150 mm, chrom Vanová vodovodní baterie Mereo Klasický styl Umisťuje se na zeď Ovládání vodovodní baterie Mereo je pákové Materiál - mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Vanová nástěnná baterie, Viana, bez příslušenství, 150 mm, chrom

Mereo Vanová nástěnná baterie, Kasia, 100 mm, bez příslušenství, chrom

Mereo Vanová nástěnná baterie, Kasia, 100 mm, bez příslušenství, chrom
Detail

Vodovodní baterie - vanová, kohoutkové ovládání, klasický styl, v barvě chromu Potřebujete nové vybavení do vaší rekonstruované koupelny? Myslete také na design vaší vany. Vanová vodovodní baterie Mereo je skvělým praktickým pomocníkem i designovým doplňkem. Baterie je oblíbená díky jednoduchému upevnění do stěny. Pro regulaci vody disponuje vodovodní baterie Mereo kohoutkovým ovládáním. K její výrobě slouží mosaz. Hlavní přednosti produktu Mereo Vanová nástěnná baterie, Kasia, 100 mm, bez příslušenství, chrom Vanová vodovodní baterie Mereo Klasický styl Umisťuje se na zeď Ovládání vodovodní baterie Mereo je kohoutkové Materiálem pro její výrobu je mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Vanová nástěnná baterie, Kasia, 100 mm, bez příslušenství, chrom

Mereo Vanová nástěnná baterie, Dita, 150 mm, bez příslušenství, chrom

Mereo Vanová nástěnná baterie, Dita, 150 mm, bez příslušenství, chrom
Detail

Vodovodní baterie - vanová, pákové ovládání, klasický styl, s keramickou kartuší, v barvě chromu Čeká vás rekonstrukce vaší koupelny a hledáte nové vybavení? Důležitý je i vzhled vaší vany. Vanová vodovodní baterie Mereo poslouží jako praktický pomocník i designový doplněk. Baterie je oblíbená díky jednoduchému upevnění do stěny. Teplotu vody regulujete u vodovodní baterie Mereo pákovým ovládáním. Výrobním materiálem je mosaz. Zásadní vlastnosti produktu Mereo Vanová nástěnná baterie, Dita, 150 mm, bez příslušenství, chrom Vanová vodovodní baterie Mereo Klasický styl K připevnění na stěnu Ovládání vodovodní baterie Mereo je pákové Materiálem je mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Vanová nástěnná baterie, Dita, 150 mm, bez příslušenství, chrom

Mereo Vanová nástěnná baterie, Zuna, 150 mm, bez příslušenství, chrom

Mereo Vanová nástěnná baterie, Zuna, 150 mm, bez příslušenství, chrom
Detail

Vodovodní baterie - vanová, pákové ovládání, klasický styl, bez sprchy a s keramickou kartuší, v barvě chromu Zařizujete svou novou koupelnu a hledáte vhodné vybavení? K nezanedbatelným prvkům patří také design vaší vany. Vanová vodovodní baterie Mereo se stane jak praktickým pomocníkem, tak elegantním designovým doplňkem. Tato varianta vodovodní baterie je oblíbená pro svou snadnou montáž na stěnu. Regulace vody je zajištěna u vodovodní baterie Mereo pákovým ovládáním. K jejímu zhotovení byl použitý kvalitní materiál, jako je mosaz. Hlavní přednosti produktu Mereo Vanová nástěnná baterie, Zuna, 150 mm, bez příslušenství, chrom Vanová vodovodní baterie Mereo Klasický styl Navržena k připevnění na stěnu Ovládání vodovodní baterie Mereo je pákové Výrobním materiálem je mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Vanová nástěnná baterie, Zuna, 150 mm, bez příslušenství, chrom

Mereo Sprchová nástěnná baterie, Dita, 150 mm, bez příslušenství, chrom

Mereo Sprchová nástěnná baterie, Dita, 150 mm, bez příslušenství, chrom
Detail

Vodovodní baterie - sprchová, pákové ovládání, klasický styl, s keramickou kartuší, v barvě chromu Zahájili jste rekonstrukci své koupelny a poohlížíte se po novém vybavení? K důležitým prvkům se řadí také vzhled vašeho sprchového koutu. Sprchová vodovodní baterie Mereo vám bude mimo své praktické stránky také designovým doplňkem. Baterii jednoduše připevníte ke zdi. Teplota vody se reguluje u vodovodní baterie Mereo pákovým ovládáním. K její výrobě slouží mosaz. Klíčové vlastnosti produktu Mereo Sprchová nástěnná baterie, Dita, 150 mm, bez příslušenství, chrom Sprchová vodovodní baterie Mereo Klasický styl K umístění na zeď Ovládání vodovodní baterie Mereo je pákové Materiálem zvoleným pro její výrobu je mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Sprchová nástěnná baterie, Dita, 150 mm, bez příslušenství, chrom

Mereo Vanová nástěnná baterie, Eve, bez příslušenství, 150 mm, chrom

Mereo Vanová nástěnná baterie, Eve, bez příslušenství, 150 mm, chrom
Detail

Vodovodní baterie - vanová, pákové ovládání, klasický styl, bez sprchy a s keramickou kartuší, v barvě chromu Plánujete novou koupelnu a hledáte potřebné vybavení? Myslete také na vzhled vaší vany. Vanová vodovodní baterie Mereo vám bude funkčním i vkusným doplňkem. Baterii jednoduše připevníte ke zdi. Pro regulaci vody disponuje vodovodní baterie Mereo pákovým ovládáním. K jejímu zhotovení byl použitý kvalitní materiál, jako je mosaz. Klíčové přednosti produktu Mereo Vanová nástěnná baterie, Eve, bez příslušenství, 150 mm, chrom Vanová vodovodní baterie Mereo Klasický styl K umístění na stěnu Ovládání vodovodní baterie Mereo je pákové Materiálem je mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Vanová nástěnná baterie, Eve, bez příslušenství, 150 mm, chrom

Mereo Vanová nástěnná baterie, Kasia, 150 mm, bez příslušenství, chrom

Mereo Vanová nástěnná baterie, Kasia, 150 mm, bez příslušenství, chrom
Detail

Vodovodní baterie - vanová, kohoutkové ovládání, klasický styl, v barvě chromu Potřebujete nové vybavení do vaší rekonstruované koupelny? Myslete také na vzhled vaší vany. Vanová vodovodní baterie Mereo vám bude funkčním i vkusným doplňkem. Baterie je oblíbená pro svou jednoduchou montáž ke zdi. Regulace vody je zajištěna u vodovodní baterie Mereo kohoutkovým ovládáním. K její výrobě posloužil kvalitní materiál, jakým je mosaz. Zásadní vlastnosti produktu Mereo Vanová nástěnná baterie, Kasia, 150 mm, bez příslušenství, chrom Vanová vodovodní baterie Mereo Klasický styl Umisťuje se na zeď Ovládání vodovodní baterie Mereo je kohoutkové Materiálem pro její výrobu je mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Vanová nástěnná baterie, Kasia, 150 mm, bez příslušenství, chrom

Mereo Sprchová nástěnná baterie, Zuna, 150 mm, bez příslušenství, chrom

Mereo Sprchová nástěnná baterie, Zuna, 150 mm, bez příslušenství, chrom
Detail

Vodovodní baterie - sprchová, pákové ovládání, klasický styl, bez sprchy a s keramickou kartuší, v barvě chromu Rekonstruujete koupelnu a hledáte nové vybavení? Nezapomeňte také na design vašeho sprchového koutu. Sprchová vodovodní baterie Mereo vám poslouží svou praktickou stránkou i jako elegantní designový doplněk. Baterie je oblíbená díky jednoduchému upevnění do stěny. Teplotu vody regulujete u vodovodní baterie Mereo pákovým ovládáním. K její výrobě posloužil kvalitní materiál, jakým je mosaz. Klíčové přednosti produktu Mereo Sprchová nástěnná baterie, Zuna, 150 mm, bez příslušenství, chrom Sprchová vodovodní baterie Mereo Klasický styl K umístění na zeď Ovládání vodovodní baterie Mereo je pákové Výrobním materiálem je mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Sprchová nástěnná baterie, Zuna, 150 mm, bez příslušenství, chrom

Mereo Sprchová nástěnná baterie, Mada, 150 mm, bez příslušenství, chrom

Mereo Sprchová nástěnná baterie, Mada, 150 mm, bez příslušenství, chrom
Detail

Vodovodní baterie - sprchová, pákové ovládání, klasický styl, bez sprchy a s keramickou kartuší, v barvě chromu Rekonstruujete svou koupelnu a sháníte nové vybavení? Nezapomeňte také na design vašeho sprchového koutu. Sprchová vodovodní baterie Mereo vám bude mimo své praktické stránky také designovým doplňkem. Baterii jednoduše připevníte ke zdi. Teplota vody se reguluje u vodovodní baterie Mereo pákovým ovládáním. Materiálem je mosaz. Klíčové přednosti produktu Mereo Sprchová nástěnná baterie, Mada, 150 mm, bez příslušenství, chrom Sprchová vodovodní baterie Mereo Klasický styl K umístění na zeď Ovládání vodovodní baterie Mereo je pákové Výrobním materiálem je mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Sprchová nástěnná baterie, Mada, 150 mm, bez příslušenství, chrom

Mereo Vanová nástěnná baterie, Zuna, 100 mm, bez příslušenství, chrom

Mereo Vanová nástěnná baterie, Zuna, 100 mm, bez příslušenství, chrom
Detail

Vodovodní baterie - vanová, pákové ovládání, klasický styl, bez sprchy a s keramickou kartuší, v barvě chromu Chcete zrekonstruovat svou koupelnu a potřebujete nové vybavení? Myslete také na design vaší vany. Vanová vodovodní baterie Mereo slouží jako praktický pomocník i designový doplněk. Tato vodovodní baterie se velice snadno nainstaluje na stěnu. Teplota vody se reguluje u vodovodní baterie Mereo pákovým ovládáním. Pro její výrobu zvolil výrobce mosaz. Klíčové přednosti produktu Mereo Vanová nástěnná baterie, Zuna, 100 mm, bez příslušenství, chrom Vanová vodovodní baterie Mereo Klasický styl K připevnění na zeď Ovládání vodovodní baterie Mereo je pákové Výrobním materiálem je mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Vanová nástěnná baterie, Zuna, 100 mm, bez příslušenství, chrom

Mereo Vanová nástěnná baterie, Lila, 100 mm, bez příslušenství, chrom

Mereo Vanová nástěnná baterie, Lila, 100 mm, bez příslušenství, chrom
Detail

Vodovodní baterie - vanová, pákové ovládání, klasický styl, s keramickou kartuší, v barvě chromu Zařizujete svou novou koupelnu a hledáte vhodné vybavení? Nezapomeňte také na design vaší vany. Vanová vodovodní baterie Mereo je skvělým praktickým pomocníkem i designovým doplňkem. Jednoduché umístění baterie na stěnu ji řadí na první místa v žebříčku oblíbenosti. Teplota vody se reguluje u vodovodní baterie Mereo pákovým ovládáním. Pro její výrobu zvolil výrobce mosaz. Klíčové přednosti produktu Mereo Vanová nástěnná baterie, Lila, 100 mm, bez příslušenství, chrom Vanová vodovodní baterie Mereo Klasický styl Umisťuje se na zeď Ovládání vodovodní baterie Mereo je pákové Materiálem pro její výrobu je mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Vanová nástěnná baterie, Lila, 100 mm, bez příslušenství, chrom

Mereo Sprchová nástěnná baterie, Sonáta, 150 mm, bez příslušenství, chrom

Mereo Sprchová nástěnná baterie, Sonáta, 150 mm, bez příslušenství, chrom
Detail

Vodovodní baterie - sprchová, pákové ovládání, klasický styl, bez sprchy, v barvě chromu Rekonstruujete koupelnu a hledáte nové vybavení? K důležitým prvkům se řadí také vzhled vašeho sprchového koutu. Sprchová vodovodní baterie Mereo je skvělým praktickým pomocníkem i designovým doplňkem. Tato vodovodní baterie se velice snadno nainstaluje na stěnu. Teplota vody se reguluje u vodovodní baterie Mereo pákovým ovládáním. Pro její výrobu zvolil výrobce mosaz. Hlavní vlastnosti produktu Mereo Sprchová nástěnná baterie, Sonáta, 150 mm, bez příslušenství, chrom Sprchová vodovodní baterie Mereo Klasický styl Umisťuje se na zeď Ovládání vodovodní baterie Mereo je pákové Výrobním materiálem je mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Sprchová nástěnná baterie, Sonáta, 150 mm, bez příslušenství, chrom

Mereo Sprchová nástěnná baterie, Lila, 150 mm, bez příslušenství, chrom

Mereo Sprchová nástěnná baterie, Lila, 150 mm, bez příslušenství, chrom
Detail

Vodovodní baterie - sprchová, pákové ovládání, klasický styl, s keramickou kartuší, v barvě chromu Čeká vás rekonstrukce vaší koupelny a hledáte nové vybavení? Důležitý je i vzhled vašeho sprchového koutu. Sprchová vodovodní baterie Mereo vám poslouží svou praktickou stránkou i jako elegantní designový doplněk. Baterie je oblíbená díky jednoduchému upevnění do stěny. Teplotu vody regulujete u vodovodní baterie Mereo pákovým ovládáním. Pro její výrobu zvolil výrobce mosaz. Klíčové přednosti produktu Mereo Sprchová nástěnná baterie, Lila, 150 mm, bez příslušenství, chrom Sprchová vodovodní baterie Mereo Klasický styl Navržena k připevnění na stěnu Ovládání vodovodní baterie Mereo je pákové Materiálem je mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Sprchová nástěnná baterie, Lila, 150 mm, bez příslušenství, chrom

Mereo Sprchová nástěnná baterie, Eve, bez příslušenství, 150 mm, chrom

Mereo Sprchová nástěnná baterie, Eve, bez příslušenství, 150 mm, chrom
Detail

Vodovodní baterie - sprchová, pákové ovládání, klasický styl, bez sprchy, v barvě chromu Rozhodli jste se pro rekonstrukci své koupelny a poohlížíte se po novém vybavení? Nezapomeňte i na vzhled vašeho sprchového koutu. Sprchová vodovodní baterie Mereo vám poslouží svou praktickou stránkou i jako elegantní designový doplněk. Baterie je oblíbená pro svou jednoduchou montáž ke zdi. Teplotu vody regulujete u vodovodní baterie Mereo pákovým ovládáním. Pro její výrobu zvolil výrobce mosaz. Zásadní vlastnosti produktu Mereo Sprchová nástěnná baterie, Eve, bez příslušenství, 150 mm, chrom Sprchová vodovodní baterie Mereo Klasický styl Navržena k připevnění na stěnu Ovládání vodovodní baterie Mereo je pákové Materiál: mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Sprchová nástěnná baterie, Eve, bez příslušenství, 150 mm, chrom

Mereo Vanová nástěnná baterie, Lila, 150 mm, bez příslušenství, chrom

Mereo Vanová nástěnná baterie, Lila, 150 mm, bez příslušenství, chrom
Detail

Vodovodní baterie - vanová, pákové ovládání, klasický styl, s keramickou kartuší, v barvě chromu Čeká vás rekonstrukce vaší koupelny a hledáte nové vybavení? K nezanedbatelným prvkům patří také design vaší vany. Vanová vodovodní baterie Mereo vám bude funkčním i vkusným doplňkem. Jednoduché umístění baterie na stěnu ji řadí na první místa v žebříčku oblíbenosti. Pro regulaci vody disponuje vodovodní baterie Mereo pákovým ovládáním. K její výrobě posloužil kvalitní materiál, jakým je mosaz. Klíčové přednosti produktu Mereo Vanová nástěnná baterie, Lila, 150 mm, bez příslušenství, chrom Vanová vodovodní baterie Mereo Klasický styl K připevnění na stěnu Ovládání vodovodní baterie Mereo je pákové Materiál - mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Vanová nástěnná baterie, Lila, 150 mm, bez příslušenství, chrom

Mereo Sprchová nástěnná baterie, Lila, 100 mm, bez příslušenství, chrom

Mereo Sprchová nástěnná baterie, Lila, 100 mm, bez příslušenství, chrom
Detail

Vodovodní baterie - sprchová, pákové ovládání, klasický styl, s keramickou kartuší, v barvě chromu Hledáte nové vybavení do vaší koupelny? Myslete také na design vašeho sprchového koutu. Sprchová vodovodní baterie Mereo slouží jako praktický pomocník i designový doplněk. Baterie se jednoduše umísťuje na stěnu, díky čemuž je mezi uživateli velmi oblíbená. Regulace vody je zajištěna u vodovodní baterie Mereo pákovým ovládáním. K její výrobě slouží mosaz. Klíčové přednosti produktu Mereo Sprchová nástěnná baterie, Lila, 100 mm, bez příslušenství, chrom Sprchová vodovodní baterie Mereo Klasický styl K připevnění na zeď Ovládání vodovodní baterie Mereo je pákové Materiálem je mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Sprchová nástěnná baterie, Lila, 100 mm, bez příslušenství, chrom

Mereo Vanová nástěnná baterie, Sonáta, 100 mm, bez příslušenství, chrom

Mereo Vanová nástěnná baterie, Sonáta, 100 mm, bez příslušenství, chrom
Detail

Vodovodní baterie - vanová, pákové ovládání, klasický styl, s keramickou kartuší, v barvě chromu Zahájili jste rekonstrukci své koupelny a poohlížíte se po novém vybavení? K důležitým prvkům se řadí také vzhled vaší vany. Vanová vodovodní baterie Mereo slouží jako praktický pomocník i designový doplněk. Tato vodovodní baterie je vhodná k umístění na zeď. Teplotu vody regulujete u vodovodní baterie Mereo pákovým ovládáním. Materiálem je mosaz. Klíčové vlastnosti produktu Mereo Vanová nástěnná baterie, Sonáta, 100 mm, bez příslušenství, chrom Vanová vodovodní baterie Mereo Klasický styl K připevnění na zeď Ovládání vodovodní baterie Mereo je pákové Materiálem pro její výrobu je mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Vanová nástěnná baterie, Sonáta, 100 mm, bez příslušenství, chrom

Mereo Sprchová nástěnná baterie, Zuna, 100 mm, bez příslušenství, chrom

Mereo Sprchová nástěnná baterie, Zuna, 100 mm, bez příslušenství, chrom
Detail

Vodovodní baterie - sprchová, pákové ovládání, klasický styl, bez sprchy a s keramickou kartuší, v barvě chromu Chcete zrekonstruovat svou koupelnu a potřebujete nové vybavení? K důležitým prvkům se řadí také vzhled vašeho sprchového koutu. Sprchová vodovodní baterie Mereo vám bude funkčním i vkusným doplňkem. Tato varianta vodovodní baterie je oblíbená pro svou snadnou montáž na stěnu. Pro regulaci vody disponuje vodovodní baterie Mereo pákovým ovládáním. Výrobním materiálem je mosaz. Hlavní přednosti produktu Mereo Sprchová nástěnná baterie, Zuna, 100 mm, bez příslušenství, chrom Sprchová vodovodní baterie Mereo Klasický styl Umisťuje se na stěnu Ovládání vodovodní baterie Mereo je pákové Materiál: mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Sprchová nástěnná baterie, Zuna, 100 mm, bez příslušenství, chrom

Mereo Sprchová nástěnná baterie, Kasia, 150 mm, bez příslušenství, chrom

Mereo Sprchová nástěnná baterie, Kasia, 150 mm, bez příslušenství, chrom
Detail

Vodovodní baterie - sprchová, kohoutkové ovládání, klasický styl, v barvě chromu Zahájili jste rekonstrukci své koupelny a poohlížíte se po novém vybavení? K důležitým prvkům se řadí také vzhled vašeho sprchového koutu. Sprchová vodovodní baterie Mereo vám poslouží svou praktickou stránkou i jako elegantní designový doplněk. Baterie je oblíbená díky jednoduchému upevnění do stěny. Regulace vody je zajištěna u vodovodní baterie Mereo kohoutkovým ovládáním. K jejímu zhotovení byl použitý kvalitní materiál, jako je mosaz. Klíčové přednosti produktu Mereo Sprchová nástěnná baterie, Kasia, 150 mm, bez příslušenství, chrom Sprchová vodovodní baterie Mereo Klasický styl Navržena k připevnění na zeď Ovládání vodovodní baterie Mereo je kohoutkové Výrobním materiálem je mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Sprchová nástěnná baterie, Kasia, 150 mm, bez příslušenství, chrom

Mereo Sprchová nástěnná baterie, Kasia, 100 mm, bez příslušenství, chrom

Mereo Sprchová nástěnná baterie, Kasia, 100 mm, bez příslušenství, chrom
Detail

Vodovodní baterie - sprchová, kohoutkové ovládání, klasický styl, v barvě chromu Hledáte nové vybavení do vaší koupelny? K důležitým prvkům se řadí také vzhled vašeho sprchového koutu. Sprchová vodovodní baterie Mereo je skvělým praktickým pomocníkem i designovým doplňkem. Baterie je oblíbená pro svou jednoduchou montáž ke zdi. Teplota vody se reguluje u vodovodní baterie Mereo kohoutkovým ovládáním. K její výrobě posloužil kvalitní materiál, jakým je mosaz. Klíčové přednosti produktu Mereo Sprchová nástěnná baterie, Kasia, 100 mm, bez příslušenství, chrom Sprchová vodovodní baterie Mereo Klasický styl K umístění na stěnu Ovládání vodovodní baterie Mereo je kohoutkové Materiálem pro její výrobu je mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Sprchová nástěnná baterie, Kasia, 100 mm, bez příslušenství, chrom
AQUALINE Nástěnný ventil 1/2´´, dlouhý, chrom ZY12062 (ZY12062), SAPHO TORI nástěnný ventil,1/2', chrom NV724 (NV724), AQUALINE Nástěnný kulový ventil 1/2´´, krátký, chrom ZY12033 (ZY12033), AQUALINE Nástěnný ventil 1/2", otočná hubice, chrom ZY1812 (ZY1812), Nástěnný háček Dilan, dub / chrom (HA00935), WENKO FIANO - Nástěnný košík, chrom (z17300100), vodovodni kohoutek, Nástěnný věšák Karo, 40 cm, chrom (HA00757), Mereo Bidetová baterie, Eve, bez výpusti, chrom, Mereo Bidetová baterie, Lila, s výpustí, chrom, MEREO Držák sprchy polohovací, plast/chrom (CB466A)