Mereo nástěnná baterie do byt. jádra, kasia, 150 mm, s ramínkem 300 mm, bez příslušenství, chrom

Produkt Mereo nástěnná baterie do byt. jádra, kasia, 150 mm, s ramínkem 300 mm, bez příslušenství, chrom sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Mereo nástěnná baterie do byt. jádra, kasia, 150 mm, s ramínkem 300 mm, bez příslušenství, chrom upraviť a produkt hľadať znova.

Mereo Nástěnná baterie do byt. jádra, Kasia, 150 mm, s ramínkem 300 mm, bez příslušenství, chrom

Mereo Nástěnná baterie do byt. jádra, Kasia, 150 mm, s ramínkem 300 mm, bez příslušenství, chrom
Detail

Vodovodní baterie - pákové ovládání, klasický styl, v barvě chromu Jednoduché umístění baterie na stěnu ji řadí na první místa v žebříčku oblíbenosti. Regulace vody je zajištěna u vodovodní baterie Mereo pákovým ovládáním. K jejímu zhotovení byl použitý kvalitní materiál, jako je mosaz. Zásadní přednosti produktu Mereo Nástěnná baterie do byt. jádra, Kasia, 150 mm, s ramínkem 300 mm, bez příslušenství, chrom Klasický styl Umisťuje se na stěnu Ovládání vodovodní baterie Mereo je pákové Výrobním materiálem je mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Nástěnná baterie do byt. jádra, Kasia, 150 mm, s ramínkem 300 mm, bez příslušenství, chrom

Mereo Nástěnná baterie do byt. jádra, Kasia, 100 mm, s ramínkem 300 mm, bez příslušenství, chrom

Mereo Nástěnná baterie do byt. jádra, Kasia, 100 mm, s ramínkem 300 mm, bez příslušenství, chrom
Detail

Vodovodní baterie - vanová, kohoutkové ovládání, klasický styl, v barvě chromu Potřebujete nové vybavení do vaší rekonstruované koupelny? Nezapomeňte i na vzhled vaší vany. Vanová vodovodní baterie Mereo vám poslouží svou praktickou stránkou i jako elegantní designový doplněk. Baterie je oblíbená díky jednoduchému upevnění do stěny. Teplota vody se reguluje u vodovodní baterie Mereo kohoutkovým ovládáním. Materiálem je mosaz. Zásadní vlastnosti produktu Mereo Nástěnná baterie do byt. jádra, Kasia, 100 mm, s ramínkem 300 mm, bez příslušenství, chrom Vanová vodovodní baterie Mereo Klasický styl Umisťuje se na zeď Ovládání vodovodní baterie Mereo je kohoutkové Výrobním materiálem je mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Nástěnná baterie do byt. jádra, Kasia, 100 mm, s ramínkem 300 mm, bez příslušenství, chrom

Mereo Nástěnná baterie do byt. jádra, Lila, 150 mm, s plochým ramínkem 300 mm, bez příslušenství

Mereo Nástěnná baterie do byt. jádra, Lila, 150 mm, s plochým ramínkem 300 mm, bez příslušenství
Detail

Vodovodní baterie - vanová, pákové ovládání, klasický styl, s keramickou kartuší, v barvě chromu Čeká vás rekonstrukce vaší koupelny a hledáte nové vybavení? K nezanedbatelným prvkům patří také design vaší vany. Vanová vodovodní baterie Mereo vám bude funkčním i vkusným doplňkem. Baterii jednoduše připevníte na stěnu. Pro regulaci vody disponuje vodovodní baterie Mereo pákovým ovládáním. Výrobním materiálem je mosaz. Hlavní vlastnosti produktu Mereo Nástěnná baterie do byt. jádra, Lila, 150 mm, s plochým ramínkem 300 mm, bez příslušenství Vanová vodovodní baterie Mereo Klasický styl K připevnění na zeď Ovládání vodovodní baterie Mereo je pákové Materiál: mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Nástěnná baterie do byt. jádra, Lila, 150 mm, s plochým ramínkem 300 mm, bez příslušenství

Mereo Nástěnná baterie do byt. jádra, Zuna, 150 mm, s plochým ramínkem 300 mm, bez příslušenství

Mereo Nástěnná baterie do byt. jádra, Zuna, 150 mm, s plochým ramínkem 300 mm, bez příslušenství
Detail

Vodovodní baterie - vanová, pákové ovládání, klasický styl, s keramickou kartuší, v barvě chromu Pustili jste se do rekonstrukce své koupelny a hledáte nové vybavení? K nezanedbatelným prvkům patří také design vaší vany. Vanová vodovodní baterie Mereo vám bude mimo své praktické stránky také designovým doplňkem. Jednoduché umístění baterie na stěnu ji řadí na první místa v žebříčku oblíbenosti. Pro regulaci vody disponuje vodovodní baterie Mereo pákovým ovládáním. Pro její výrobu zvolil výrobce mosaz. Klíčové vlastnosti produktu Mereo Nástěnná baterie do byt. jádra, Zuna, 150 mm, s plochým ramínkem 300 mm, bez příslušenství Vanová vodovodní baterie Mereo Klasický styl K umístění na zeď Ovládání vodovodní baterie Mereo je pákové Materiálem zvoleným pro její výrobu je mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Nástěnná baterie do byt. jádra, Zuna, 150 mm, s plochým ramínkem 300 mm, bez příslušenství

Mereo Nástěnná baterie do byt. jádra, Lila, 100 mm, s plochým ramínkem 300 mm, bez příslušenství

Mereo Nástěnná baterie do byt. jádra, Lila, 100 mm, s plochým ramínkem 300 mm, bez příslušenství
Detail

Vodovodní baterie - vanová, pákové ovládání, klasický styl, s keramickou kartuší, v barvě chromu Rekonstruujete koupelnu a hledáte nové vybavení? Důležitý je i vzhled vaší vany. Vanová vodovodní baterie Mereo vám poslouží svou praktickou stránkou i jako elegantní designový doplněk. Tato vodovodní baterie je vhodná k umístění na zeď. Teplotu vody regulujete u vodovodní baterie Mereo pákovým ovládáním. K její výrobě slouží mosaz. Hlavní přednosti produktu Mereo Nástěnná baterie do byt. jádra, Lila, 100 mm, s plochým ramínkem 300 mm, bez příslušenství Vanová vodovodní baterie Mereo Klasický styl Umisťuje se na zeď Ovládání vodovodní baterie Mereo je pákové Výrobním materiálem je mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Nástěnná baterie do byt. jádra, Lila, 100 mm, s plochým ramínkem 300 mm, bez příslušenství

Mereo Nástěnná baterie do byt. jádra, Zuna, 100 mm, s plochým ramínkem 300 mm, bez příslušenství

Mereo Nástěnná baterie do byt. jádra, Zuna, 100 mm, s plochým ramínkem 300 mm, bez příslušenství
Detail

Vodovodní baterie - vanová, pákové ovládání, klasický styl, bez sprchy a s keramickou kartuší, v barvě chromu Pustili jste se do rekonstrukce své koupelny a hledáte nové vybavení? K důležitým prvkům se řadí také vzhled vaší vany. Vanová vodovodní baterie Mereo vám bude mimo své praktické stránky také designovým doplňkem. Tato varianta vodovodní baterie je oblíbená pro svou snadnou montáž na stěnu. Teplotu vody regulujete u vodovodní baterie Mereo pákovým ovládáním. K její výrobě posloužil kvalitní materiál, jakým je mosaz. Hlavní vlastnosti produktu Mereo Nástěnná baterie do byt. jádra, Zuna, 100 mm, s plochým ramínkem 300 mm, bez příslušenství Vanová vodovodní baterie Mereo Klasický styl Umisťuje se na stěnu Ovládání vodovodní baterie Mereo je pákové Materiál: mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Nástěnná baterie do byt. jádra, Zuna, 100 mm, s plochým ramínkem 300 mm, bez příslušenství

Mereo Nástěnná baterie do byt. jádra, Sonáta, 150 mm, s plochým ramínkem 300 mm, bez příslušentví, c

Mereo Nástěnná baterie do byt. jádra, Sonáta, 150 mm, s plochým ramínkem 300 mm, bez příslušentví, c
Detail

Vodovodní baterie - vanová, pákové ovládání, klasický styl, s keramickou kartuší, v barvě chromu Čeká vás rekonstrukce vaší koupelny a hledáte nové vybavení? Důležitý je i vzhled vaší vany. Vanová vodovodní baterie Mereo vám bude funkčním i vkusným doplňkem. Tato vodovodní baterie je vhodná k umístění na zeď. Regulace vody je zajištěna u vodovodní baterie Mereo pákovým ovládáním. Pro její výrobu zvolil výrobce mosaz. Klíčové přednosti produktu Mereo Nástěnná baterie do byt. jádra, Sonáta, 150 mm, s plochým ramínkem 300 mm, bez příslušentví, c Vanová vodovodní baterie Mereo Klasický styl K připevnění na zeď Ovládání vodovodní baterie Mereo je pákové Materiál - mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Nástěnná baterie do byt. jádra, Sonáta, 150 mm, s plochým ramínkem 300 mm, bez příslušentví, c

Mereo Nástěnná baterie do byt. jádra, Sonáta, 100 mm, s plochým ramínkem 300 mm, bez příslušentví, c

Mereo Nástěnná baterie do byt. jádra, Sonáta, 100 mm, s plochým ramínkem 300 mm, bez příslušentví, c
Detail

Vodovodní baterie - vanová, pákové ovládání, klasický styl, s keramickou kartuší, v barvě chromu Hledáte nové vybavení do vaší koupelny? Myslete také na design vaší vany. Vanová vodovodní baterie Mereo vám bude mimo své praktické stránky také designovým doplňkem. Baterie se jednoduše umísťuje na stěnu, díky čemuž je mezi uživateli velmi oblíbená. Pro regulaci vody disponuje vodovodní baterie Mereo pákovým ovládáním. K její výrobě slouží mosaz. Hlavní vlastnosti produktu Mereo Nástěnná baterie do byt. jádra, Sonáta, 100 mm, s plochým ramínkem 300 mm, bez příslušentví, c Vanová vodovodní baterie Mereo Klasický styl K umístění na stěnu Ovládání vodovodní baterie Mereo je pákové Materiálem pro její výrobu je mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Nástěnná baterie do byt. jádra, Sonáta, 100 mm, s plochým ramínkem 300 mm, bez příslušentví, c

Mereo Vanová nástěnná baterie, Kasia, 150 mm, bez příslušenství, chrom

Mereo Vanová nástěnná baterie, Kasia, 150 mm, bez příslušenství, chrom
Detail

Vodovodní baterie - vanová, kohoutkové ovládání, klasický styl, v barvě chromu Potřebujete nové vybavení do vaší rekonstruované koupelny? Myslete také na vzhled vaší vany. Vanová vodovodní baterie Mereo vám bude funkčním i vkusným doplňkem. Baterie je oblíbená pro svou jednoduchou montáž ke zdi. Regulace vody je zajištěna u vodovodní baterie Mereo kohoutkovým ovládáním. K její výrobě posloužil kvalitní materiál, jakým je mosaz. Zásadní vlastnosti produktu Mereo Vanová nástěnná baterie, Kasia, 150 mm, bez příslušenství, chrom Vanová vodovodní baterie Mereo Klasický styl Umisťuje se na zeď Ovládání vodovodní baterie Mereo je kohoutkové Materiálem pro její výrobu je mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Vanová nástěnná baterie, Kasia, 150 mm, bez příslušenství, chrom

Mereo Sprchová nástěnná baterie, Kasia, 150 mm, bez příslušenství, chrom

Mereo Sprchová nástěnná baterie, Kasia, 150 mm, bez příslušenství, chrom
Detail

Vodovodní baterie - sprchová, kohoutkové ovládání, klasický styl, v barvě chromu Zahájili jste rekonstrukci své koupelny a poohlížíte se po novém vybavení? K důležitým prvkům se řadí také vzhled vašeho sprchového koutu. Sprchová vodovodní baterie Mereo vám poslouží svou praktickou stránkou i jako elegantní designový doplněk. Baterie je oblíbená díky jednoduchému upevnění do stěny. Regulace vody je zajištěna u vodovodní baterie Mereo kohoutkovým ovládáním. K jejímu zhotovení byl použitý kvalitní materiál, jako je mosaz. Klíčové přednosti produktu Mereo Sprchová nástěnná baterie, Kasia, 150 mm, bez příslušenství, chrom Sprchová vodovodní baterie Mereo Klasický styl Navržena k připevnění na zeď Ovládání vodovodní baterie Mereo je kohoutkové Výrobním materiálem je mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Sprchová nástěnná baterie, Kasia, 150 mm, bez příslušenství, chrom

MEREO Nástěnná baterie do byt. jádra, Kasia, 150 mm, s ramínkem 300 mm, bez příslušenství, chrom CBS60203

MEREO Nástěnná baterie do byt. jádra, Kasia, 150 mm, s ramínkem 300 mm, bez příslušenství, chrom CBS60203
Detail

Vodovodní baterie vyznačující se spolehlivostí, dlouhou životností, elegantním vzhledem a kvalitní povrchovou úpravou. Nástěnné baterie jsou v rozteči 100 i 150 mm. Krátký chod ovládací hlavice zajišťující plné otevření pootočením o 90°.- baterie jsou dodávány s keramickými vršky- garantovaná záruka 5 let- servis vodovodních baterií zajištěný v rámci ČR a SR EAN: 8594013120876 (svet-koupelny.cz)

Podobné produkty ako MEREO Nástěnná baterie do byt. jádra, Kasia, 150 mm, s ramínkem 300 mm, bez příslušenství, chrom CBS60203

Mereo Nástěnná baterie do byt. jádra, Lila, 150 mm, s ramínkem o 18 mm - 330 mm, bez přísluš.

Mereo Nástěnná baterie do byt. jádra, Lila, 150 mm, s ramínkem o 18 mm - 330 mm, bez přísluš.
Detail

Vodovodní baterie - vanová, pákové ovládání, klasický styl, s keramickou kartuší, v barvě chromu Plánujete novou koupelnu a hledáte potřebné vybavení? Nezapomeňte také na design vaší vany. Vanová vodovodní baterie Mereo slouží jako praktický pomocník i designový doplněk. Tato vodovodní baterie se velice snadno nainstaluje na stěnu. Teplotu vody regulujete u vodovodní baterie Mereo pákovým ovládáním. Pro její výrobu zvolil výrobce mosaz. Hlavní vlastnosti produktu Mereo Nástěnná baterie do byt. jádra, Lila, 150 mm, s ramínkem o 18 mm - 330 mm, bez přísluš. Vanová vodovodní baterie Mereo Klasický styl Umisťuje se na stěnu Ovládání vodovodní baterie Mereo je pákové Materiálem pro její výrobu je mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Nástěnná baterie do byt. jádra, Lila, 150 mm, s ramínkem o 18 mm - 330 mm, bez přísluš.

Mereo Nástěnná baterie do byt. jádra, Zuna, 150 mm, s ramínkem o 18 mm - 330 mm, bez přísluš.

Mereo Nástěnná baterie do byt. jádra, Zuna, 150 mm, s ramínkem o 18 mm - 330 mm, bez přísluš.
Detail

Vodovodní baterie - vanová, pákové ovládání, klasický styl, s keramickou kartuší, v barvě chromu Hledáte nové vybavení do vaší koupelny? Důležitý je i vzhled vaší vany. Vanová vodovodní baterie Mereo se stane jak praktickým pomocníkem, tak elegantním designovým doplňkem. Baterie se jednoduše umísťuje na stěnu, díky čemuž je mezi uživateli velmi oblíbená. Teplotu vody regulujete u vodovodní baterie Mereo pákovým ovládáním. K její výrobě slouží mosaz. Hlavní přednosti produktu Mereo Nástěnná baterie do byt. jádra, Zuna, 150 mm, s ramínkem o 18 mm - 330 mm, bez přísluš. Vanová vodovodní baterie Mereo Klasický styl K připevnění na zeď Ovládání vodovodní baterie Mereo je pákové Materiálem pro její výrobu je mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Nástěnná baterie do byt. jádra, Zuna, 150 mm, s ramínkem o 18 mm - 330 mm, bez přísluš.

Mereo Nástěnná baterie do byt. jádra, Zuna, 150 mm, s ramínkem o 18 mm - 330 mm, bez přísluš.

Mereo Nástěnná baterie do byt. jádra, Zuna, 150 mm, s ramínkem o 18 mm - 330 mm, bez přísluš.
Detail

Vodovodní baterie - vanová, pákové ovládání, klasický styl, s keramickou kartuší, v barvě chromu Plánujete novou koupelnu a hledáte potřebné vybavení? Nezapomeňte také na design vaší vany. Vanová vodovodní baterie Mereo poslouží jako praktický pomocník i designový doplněk. Baterie je oblíbená díky jednoduchému upevnění do stěny. Teplotu vody regulujete u vodovodní baterie Mereo pákovým ovládáním. Výrobním materiálem je mosaz. Hlavní vlastnosti produktu Mereo Nástěnná baterie do byt. jádra, Zuna, 150 mm, s ramínkem o 18 mm - 330 mm, bez přísluš. Vanová vodovodní baterie Mereo Klasický styl K umístění na zeď Ovládání vodovodní baterie Mereo je pákové Materiál - mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Nástěnná baterie do byt. jádra, Zuna, 150 mm, s ramínkem o 18 mm - 330 mm, bez přísluš.

MEREO Nástěnná baterie do byt. jádra, Kasia, 100 mm, s ramínkem 300 mm, bez příslušenství, chrom CBS602A03

MEREO Nástěnná baterie do byt. jádra, Kasia, 100 mm, s ramínkem 300 mm, bez příslušenství, chrom CBS602A03
Detail

Vodovodní baterie vyznačující se spolehlivostí, dlouhou životností, elegantním vzhledem a kvalitní povrchovou úpravou. Nástěnné baterie jsou v rozteči 100 i 150 mm. Krátký chod ovládací hlavice zajišťující plné otevření pootočením o 90°.- baterie jsou dodávány s keramickými vršky- garantovaná záruka 5 let- servis vodovodních baterií zajištěný v rámci ČR a SR EAN: 8594013120883 (svet-koupelny.cz)

Podobné produkty ako MEREO Nástěnná baterie do byt. jádra, Kasia, 100 mm, s ramínkem 300 mm, bez příslušenství, chrom CBS602A03

Mereo Nástěnná baterie do byt. jádra, Lila, 100 mm, s ramínkem o 18 mm - 330 mm, bez přísluš.

Mereo Nástěnná baterie do byt. jádra, Lila, 100 mm, s ramínkem o 18 mm - 330 mm, bez přísluš.
Detail

Vodovodní baterie - vanová, pákové ovládání, klasický styl, s keramickou kartuší, v barvě chromu Zahájili jste rekonstrukci své koupelny a poohlížíte se po novém vybavení? Myslete také na design vaší vany. Vanová vodovodní baterie Mereo je jak praktickým pomocníkem, tak skvělým designovým doplňkem. Tato vodovodní baterie je vhodná k umístění na zeď. Teplota vody se reguluje u vodovodní baterie Mereo pákovým ovládáním. K její výrobě slouží mosaz. Klíčové přednosti produktu Mereo Nástěnná baterie do byt. jádra, Lila, 100 mm, s ramínkem o 18 mm - 330 mm, bez přísluš. Vanová vodovodní baterie Mereo Klasický styl Navržena k připevnění na stěnu Ovládání vodovodní baterie Mereo je pákové Výrobním materiálem je mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Nástěnná baterie do byt. jádra, Lila, 100 mm, s ramínkem o 18 mm - 330 mm, bez přísluš.

Mereo Vanová nástěnná baterie, Kasia, 100 mm, bez příslušenství, chrom

Mereo Vanová nástěnná baterie, Kasia, 100 mm, bez příslušenství, chrom
Detail

Vodovodní baterie - vanová, kohoutkové ovládání, klasický styl, v barvě chromu Potřebujete nové vybavení do vaší rekonstruované koupelny? Myslete také na design vaší vany. Vanová vodovodní baterie Mereo je skvělým praktickým pomocníkem i designovým doplňkem. Baterie je oblíbená díky jednoduchému upevnění do stěny. Pro regulaci vody disponuje vodovodní baterie Mereo kohoutkovým ovládáním. K její výrobě slouží mosaz. Hlavní přednosti produktu Mereo Vanová nástěnná baterie, Kasia, 100 mm, bez příslušenství, chrom Vanová vodovodní baterie Mereo Klasický styl Umisťuje se na zeď Ovládání vodovodní baterie Mereo je kohoutkové Materiálem pro její výrobu je mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Vanová nástěnná baterie, Kasia, 100 mm, bez příslušenství, chrom

Mereo Sprchová nástěnná baterie, Kasia, 100 mm, bez příslušenství, chrom

Mereo Sprchová nástěnná baterie, Kasia, 100 mm, bez příslušenství, chrom
Detail

Vodovodní baterie - sprchová, kohoutkové ovládání, klasický styl, v barvě chromu Hledáte nové vybavení do vaší koupelny? K důležitým prvkům se řadí také vzhled vašeho sprchového koutu. Sprchová vodovodní baterie Mereo je skvělým praktickým pomocníkem i designovým doplňkem. Baterie je oblíbená pro svou jednoduchou montáž ke zdi. Teplota vody se reguluje u vodovodní baterie Mereo kohoutkovým ovládáním. K její výrobě posloužil kvalitní materiál, jakým je mosaz. Klíčové přednosti produktu Mereo Sprchová nástěnná baterie, Kasia, 100 mm, bez příslušenství, chrom Sprchová vodovodní baterie Mereo Klasický styl K umístění na stěnu Ovládání vodovodní baterie Mereo je kohoutkové Materiálem pro její výrobu je mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Sprchová nástěnná baterie, Kasia, 100 mm, bez příslušenství, chrom

Mereo Nástěnná baterie do byt. jádra, Sonáta, 150 mm, s trubkovým ramínkem 330 mm, bez příslušentví,

Mereo Nástěnná baterie do byt. jádra, Sonáta, 150 mm, s trubkovým ramínkem 330 mm, bez příslušentví,
Detail

Vodovodní baterie - vanová, pákové ovládání, klasický styl, s keramickou kartuší, v barvě chromu Zařizujete svou novou koupelnu a hledáte vhodné vybavení? Nezapomeňte i na vzhled vaší vany. Vanová vodovodní baterie Mereo vám bude mimo své praktické stránky také designovým doplňkem. Tato vodovodní baterie se velice snadno nainstaluje na stěnu. Teplota vody se reguluje u vodovodní baterie Mereo pákovým ovládáním. K jejímu zhotovení byl použitý kvalitní materiál, jako je mosaz. Hlavní přednosti produktu Mereo Nástěnná baterie do byt. jádra, Sonáta, 150 mm, s trubkovým ramínkem 330 mm, bez příslušentví, Vanová vodovodní baterie Mereo Klasický styl Umisťuje se na stěnu Ovládání vodovodní baterie Mereo je pákové Materiálem pro její výrobu je mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Nástěnná baterie do byt. jádra, Sonáta, 150 mm, s trubkovým ramínkem 330 mm, bez příslušentví,

Mereo Vanová nástěnná baterie, Dita, 150 mm, bez příslušenství, chrom

Mereo Vanová nástěnná baterie, Dita, 150 mm, bez příslušenství, chrom
Detail

Vodovodní baterie - vanová, pákové ovládání, klasický styl, s keramickou kartuší, v barvě chromu Čeká vás rekonstrukce vaší koupelny a hledáte nové vybavení? Důležitý je i vzhled vaší vany. Vanová vodovodní baterie Mereo poslouží jako praktický pomocník i designový doplněk. Baterie je oblíbená díky jednoduchému upevnění do stěny. Teplotu vody regulujete u vodovodní baterie Mereo pákovým ovládáním. Výrobním materiálem je mosaz. Zásadní vlastnosti produktu Mereo Vanová nástěnná baterie, Dita, 150 mm, bez příslušenství, chrom Vanová vodovodní baterie Mereo Klasický styl K připevnění na stěnu Ovládání vodovodní baterie Mereo je pákové Materiálem je mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Vanová nástěnná baterie, Dita, 150 mm, bez příslušenství, chrom

Mereo Vanová nástěnná baterie, Zuna, 150 mm, bez příslušenství, chrom

Mereo Vanová nástěnná baterie, Zuna, 150 mm, bez příslušenství, chrom
Detail

Vodovodní baterie - vanová, pákové ovládání, klasický styl, bez sprchy a s keramickou kartuší, v barvě chromu Zařizujete svou novou koupelnu a hledáte vhodné vybavení? K nezanedbatelným prvkům patří také design vaší vany. Vanová vodovodní baterie Mereo se stane jak praktickým pomocníkem, tak elegantním designovým doplňkem. Tato varianta vodovodní baterie je oblíbená pro svou snadnou montáž na stěnu. Regulace vody je zajištěna u vodovodní baterie Mereo pákovým ovládáním. K jejímu zhotovení byl použitý kvalitní materiál, jako je mosaz. Hlavní přednosti produktu Mereo Vanová nástěnná baterie, Zuna, 150 mm, bez příslušenství, chrom Vanová vodovodní baterie Mereo Klasický styl Navržena k připevnění na stěnu Ovládání vodovodní baterie Mereo je pákové Výrobním materiálem je mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Vanová nástěnná baterie, Zuna, 150 mm, bez příslušenství, chrom

Mereo Sprchová nástěnná baterie, Dita, 150 mm, bez příslušenství, chrom

Mereo Sprchová nástěnná baterie, Dita, 150 mm, bez příslušenství, chrom
Detail

Vodovodní baterie - sprchová, pákové ovládání, klasický styl, s keramickou kartuší, v barvě chromu Zahájili jste rekonstrukci své koupelny a poohlížíte se po novém vybavení? K důležitým prvkům se řadí také vzhled vašeho sprchového koutu. Sprchová vodovodní baterie Mereo vám bude mimo své praktické stránky také designovým doplňkem. Baterii jednoduše připevníte ke zdi. Teplota vody se reguluje u vodovodní baterie Mereo pákovým ovládáním. K její výrobě slouží mosaz. Klíčové vlastnosti produktu Mereo Sprchová nástěnná baterie, Dita, 150 mm, bez příslušenství, chrom Sprchová vodovodní baterie Mereo Klasický styl K umístění na zeď Ovládání vodovodní baterie Mereo je pákové Materiálem zvoleným pro její výrobu je mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Sprchová nástěnná baterie, Dita, 150 mm, bez příslušenství, chrom

Mereo Sprchová nástěnná baterie, Zuna, 150 mm, bez příslušenství, chrom

Mereo Sprchová nástěnná baterie, Zuna, 150 mm, bez příslušenství, chrom
Detail

Vodovodní baterie - sprchová, pákové ovládání, klasický styl, bez sprchy a s keramickou kartuší, v barvě chromu Rekonstruujete koupelnu a hledáte nové vybavení? Nezapomeňte také na design vašeho sprchového koutu. Sprchová vodovodní baterie Mereo vám poslouží svou praktickou stránkou i jako elegantní designový doplněk. Baterie je oblíbená díky jednoduchému upevnění do stěny. Teplotu vody regulujete u vodovodní baterie Mereo pákovým ovládáním. K její výrobě posloužil kvalitní materiál, jakým je mosaz. Klíčové přednosti produktu Mereo Sprchová nástěnná baterie, Zuna, 150 mm, bez příslušenství, chrom Sprchová vodovodní baterie Mereo Klasický styl K umístění na zeď Ovládání vodovodní baterie Mereo je pákové Výrobním materiálem je mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Sprchová nástěnná baterie, Zuna, 150 mm, bez příslušenství, chrom

Mereo Sprchová nástěnná baterie, Mada, 150 mm, bez příslušenství, chrom

Mereo Sprchová nástěnná baterie, Mada, 150 mm, bez příslušenství, chrom
Detail

Vodovodní baterie - sprchová, pákové ovládání, klasický styl, bez sprchy a s keramickou kartuší, v barvě chromu Rekonstruujete svou koupelnu a sháníte nové vybavení? Nezapomeňte také na design vašeho sprchového koutu. Sprchová vodovodní baterie Mereo vám bude mimo své praktické stránky také designovým doplňkem. Baterii jednoduše připevníte ke zdi. Teplota vody se reguluje u vodovodní baterie Mereo pákovým ovládáním. Materiálem je mosaz. Klíčové přednosti produktu Mereo Sprchová nástěnná baterie, Mada, 150 mm, bez příslušenství, chrom Sprchová vodovodní baterie Mereo Klasický styl K umístění na zeď Ovládání vodovodní baterie Mereo je pákové Výrobním materiálem je mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Sprchová nástěnná baterie, Mada, 150 mm, bez příslušenství, chrom

Mereo Sprchová nástěnná baterie, Sonáta, 150 mm, bez příslušenství, chrom

Mereo Sprchová nástěnná baterie, Sonáta, 150 mm, bez příslušenství, chrom
Detail

Vodovodní baterie - sprchová, pákové ovládání, klasický styl, bez sprchy, v barvě chromu Rekonstruujete koupelnu a hledáte nové vybavení? K důležitým prvkům se řadí také vzhled vašeho sprchového koutu. Sprchová vodovodní baterie Mereo je skvělým praktickým pomocníkem i designovým doplňkem. Tato vodovodní baterie se velice snadno nainstaluje na stěnu. Teplota vody se reguluje u vodovodní baterie Mereo pákovým ovládáním. Pro její výrobu zvolil výrobce mosaz. Hlavní vlastnosti produktu Mereo Sprchová nástěnná baterie, Sonáta, 150 mm, bez příslušenství, chrom Sprchová vodovodní baterie Mereo Klasický styl Umisťuje se na zeď Ovládání vodovodní baterie Mereo je pákové Výrobním materiálem je mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Sprchová nástěnná baterie, Sonáta, 150 mm, bez příslušenství, chrom

Mereo Sprchová nástěnná baterie, Lila, 150 mm, bez příslušenství, chrom

Mereo Sprchová nástěnná baterie, Lila, 150 mm, bez příslušenství, chrom
Detail

Vodovodní baterie - sprchová, pákové ovládání, klasický styl, s keramickou kartuší, v barvě chromu Čeká vás rekonstrukce vaší koupelny a hledáte nové vybavení? Důležitý je i vzhled vašeho sprchového koutu. Sprchová vodovodní baterie Mereo vám poslouží svou praktickou stránkou i jako elegantní designový doplněk. Baterie je oblíbená díky jednoduchému upevnění do stěny. Teplotu vody regulujete u vodovodní baterie Mereo pákovým ovládáním. Pro její výrobu zvolil výrobce mosaz. Klíčové přednosti produktu Mereo Sprchová nástěnná baterie, Lila, 150 mm, bez příslušenství, chrom Sprchová vodovodní baterie Mereo Klasický styl Navržena k připevnění na stěnu Ovládání vodovodní baterie Mereo je pákové Materiálem je mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Sprchová nástěnná baterie, Lila, 150 mm, bez příslušenství, chrom

Mereo Vanová nástěnná baterie, Lila, 150 mm, bez příslušenství, chrom

Mereo Vanová nástěnná baterie, Lila, 150 mm, bez příslušenství, chrom
Detail

Vodovodní baterie - vanová, pákové ovládání, klasický styl, s keramickou kartuší, v barvě chromu Čeká vás rekonstrukce vaší koupelny a hledáte nové vybavení? K nezanedbatelným prvkům patří také design vaší vany. Vanová vodovodní baterie Mereo vám bude funkčním i vkusným doplňkem. Jednoduché umístění baterie na stěnu ji řadí na první místa v žebříčku oblíbenosti. Pro regulaci vody disponuje vodovodní baterie Mereo pákovým ovládáním. K její výrobě posloužil kvalitní materiál, jakým je mosaz. Klíčové přednosti produktu Mereo Vanová nástěnná baterie, Lila, 150 mm, bez příslušenství, chrom Vanová vodovodní baterie Mereo Klasický styl K připevnění na stěnu Ovládání vodovodní baterie Mereo je pákové Materiál - mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Vanová nástěnná baterie, Lila, 150 mm, bez příslušenství, chrom

Mereo Vanová nástěnná baterie, Sonáta, 150 mm, bez příslušenství, chrom

Mereo Vanová nástěnná baterie, Sonáta, 150 mm, bez příslušenství, chrom
Detail

Vodovodní baterie - vanová, pákové ovládání, klasický styl, s keramickou kartuší, v barvě chromu Pustili jste se do rekonstrukce své koupelny a hledáte nové vybavení? Myslete také na design vaší vany. Vanová vodovodní baterie Mereo vám bude funkčním i vkusným doplňkem. Baterii jednoduše připevníte na stěnu. Teplotu vody regulujete u vodovodní baterie Mereo pákovým ovládáním. K její výrobě posloužil kvalitní materiál, jakým je mosaz. Klíčové vlastnosti produktu Mereo Vanová nástěnná baterie, Sonáta, 150 mm, bez příslušenství, chrom Vanová vodovodní baterie Mereo Klasický styl Umisťuje se na zeď Ovládání vodovodní baterie Mereo je pákové Materiálem je mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Vanová nástěnná baterie, Sonáta, 150 mm, bez příslušenství, chrom

Mereo Vanová nástěnná baterie, Mada, 150 mm, bez příslušenství, chrom

Mereo Vanová nástěnná baterie, Mada, 150 mm, bez příslušenství, chrom
Detail

Vodovodní baterie - vanová, pákové ovládání, klasický styl, bez sprchy a s keramickou kartuší, v barvě chromu Chcete zrekonstruovat svou koupelnu a potřebujete nové vybavení? Myslete také na design vaší vany. Vanová vodovodní baterie Mereo se stane jak praktickým pomocníkem, tak elegantním designovým doplňkem. Tato varianta vodovodní baterie je oblíbená pro svou snadnou montáž na stěnu. Pro regulaci vody disponuje vodovodní baterie Mereo pákovým ovládáním. Materiálem je mosaz. Hlavní vlastnosti produktu Mereo Vanová nástěnná baterie, Mada, 150 mm, bez příslušenství, chrom Vanová vodovodní baterie Mereo Klasický styl Navržena k připevnění na stěnu Ovládání vodovodní baterie Mereo je pákové Materiálem pro její výrobu je mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Vanová nástěnná baterie, Mada, 150 mm, bez příslušenství, chrom

Mereo Dřezová nástěnná baterie, Kasia, 150 mm, s ramínkem trubkovým o 18 mm - 200 mm, chrom

Mereo Dřezová nástěnná baterie, Kasia, 150 mm, s ramínkem trubkovým o 18 mm - 200 mm, chrom
Detail

Vodovodní baterie - dřezová, kohoutkové ovládání, klasický styl, v barvě chromu Rekonstruujete kuchyni a hledáte nové vybavení? Myslete také na design vašeho dřezu. Dřezová vodovodní baterie Mereo se stane nejen praktickým pomocníkem při mytí nádobí, ale také designovým doplňkem. Baterie je oblíbená díky jednoduchému upevnění do stěny. Teplotu vody regulujete u vodovodní baterie Mereo kohoutkovým ovládáním. K jejímu zhotovení byl použitý kvalitní materiál, jako je mosaz. Klíčové přednosti produktu Mereo Dřezová nástěnná baterie, Kasia, 150 mm, s ramínkem trubkovým o 18 mm - 200 mm, chrom Dřezová vodovodní baterie Mereo Klasický styl K připevnění na stěnu Ovládání vodovodní baterie Mereo je kohoutkové Výrobním materiálem je mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Dřezová nástěnná baterie, Kasia, 150 mm, s ramínkem trubkovým o 18 mm - 200 mm, chrom , Mereo dřezová nástěnná baterie s ramínkem 3/4" - 300 mm, chrom

Mereo Vanová nástěnná baterie, Retro Viktorie, 150 mm, bez příslušenství, chrom

Mereo Vanová nástěnná baterie, Retro Viktorie, 150 mm, bez příslušenství, chrom
Detail

Vodovodní baterie - vanová, kohoutkové ovládání, retro styl, v barvě chromu Hledáte nové vybavení do vaší koupelny? Důležitý je i vzhled vaší vany. Vanová vodovodní baterie Mereo vám bude mimo své praktické stránky také designovým doplňkem. Baterie se jednoduše umísťuje na stěnu, díky čemuž je mezi uživateli velmi oblíbená. Regulace vody je zajištěna u vodovodní baterie Mereo kohoutkovým ovládáním. K jejímu zhotovení byl použitý kvalitní materiál, jako je mosaz. Klíčové vlastnosti produktu Mereo Vanová nástěnná baterie, Retro Viktorie, 150 mm, bez příslušenství, chrom Vanová vodovodní baterie Mereo Retro styl K umístění na stěnu Ovládání vodovodní baterie Mereo je kohoutkové Materiál - mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Vanová nástěnná baterie, Retro Viktorie, 150 mm, bez příslušenství, chrom

Mereo Sprchová nástěnná baterie, Retro Viktorie, 150 mm, bez příslušenství, chrom

Mereo Sprchová nástěnná baterie, Retro Viktorie, 150 mm, bez příslušenství, chrom
Detail

Vodovodní baterie - sprchová, kohoutkové ovládání, retro styl, v barvě chromu Rozhodli jste se pro rekonstrukci své koupelny a poohlížíte se po novém vybavení? Nezapomeňte i na vzhled vašeho sprchového koutu. Sprchová vodovodní baterie Mereo poslouží jako praktický pomocník i designový doplněk. Baterie je oblíbená díky jednoduchému upevnění do stěny. Pro regulaci vody disponuje vodovodní baterie Mereo kohoutkovým ovládáním. Výrobním materiálem je mosaz. Klíčové přednosti produktu Mereo Sprchová nástěnná baterie, Retro Viktorie, 150 mm, bez příslušenství, chrom Sprchová vodovodní baterie Mereo Retro styl K připevnění na zeď Ovládání vodovodní baterie Mereo je kohoutkové Materiál - mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Sprchová nástěnná baterie, Retro Viktorie, 150 mm, bez příslušenství, chrom

Mereo Nástěnná baterie do byt. jádra, Sonáta, 100 mm, s trubkovým ramínkem 330 mm, bez příslušentví,

Mereo Nástěnná baterie do byt. jádra, Sonáta, 100 mm, s trubkovým ramínkem 330 mm, bez příslušentví,
Detail

Vodovodní baterie - vanová, pákové ovládání, klasický styl, s keramickou kartuší, v barvě chromu Hledáte nové vybavení do vaší koupelny? Důležitý je i vzhled vaší vany. Vanová vodovodní baterie Mereo slouží jako praktický pomocník i designový doplněk. Baterie je oblíbená díky jednoduchému upevnění do stěny. Teplota vody se reguluje u vodovodní baterie Mereo pákovým ovládáním. Výrobním materiálem je mosaz. Hlavní přednosti produktu Mereo Nástěnná baterie do byt. jádra, Sonáta, 100 mm, s trubkovým ramínkem 330 mm, bez příslušentví, Vanová vodovodní baterie Mereo Klasický styl Umisťuje se na stěnu Ovládání vodovodní baterie Mereo je pákové Materiál: mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Nástěnná baterie do byt. jádra, Sonáta, 100 mm, s trubkovým ramínkem 330 mm, bez příslušentví,

Mereo Sprchová nástěnná baterie, Viana, bez příslušenství, 150 mm, chrom

Mereo Sprchová nástěnná baterie, Viana, bez příslušenství, 150 mm, chrom
Detail

Vodovodní baterie - sprchová, pákové ovládání, klasický styl, s keramickou kartuší, v barvě chromu Hledáte nové vybavení do vaší koupelny? Myslete také na design vašeho sprchového koutu. Sprchová vodovodní baterie Mereo je jak praktickým pomocníkem, tak skvělým designovým doplňkem. Baterii jednoduše připevníte ke zdi. Pro regulaci vody disponuje vodovodní baterie Mereo pákovým ovládáním. K jejímu zhotovení byl použitý kvalitní materiál, jako je mosaz. Zásadní přednosti produktu Mereo Sprchová nástěnná baterie, Viana, bez příslušenství, 150 mm, chrom Sprchová vodovodní baterie Mereo Klasický styl Navržena k připevnění na stěnu Ovládání vodovodní baterie Mereo je pákové Materiálem je mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Sprchová nástěnná baterie, Viana, bez příslušenství, 150 mm, chrom

Mereo Vanová nástěnná baterie, Viana, bez příslušenství, 150 mm, chrom

Mereo Vanová nástěnná baterie, Viana, bez příslušenství, 150 mm, chrom
Detail

Vodovodní baterie - vanová, pákové ovládání, klasický styl, s keramickou kartuší, v barvě chromu Pustili jste se do rekonstrukce své koupelny a hledáte nové vybavení? Myslete také na vzhled vaší vany. Vanová vodovodní baterie Mereo vám bude funkčním i vkusným doplňkem. Tato varianta vodovodní baterie je oblíbená pro svou snadnou montáž na stěnu. Pro regulaci vody disponuje vodovodní baterie Mereo pákovým ovládáním. K jejímu zhotovení byl použitý kvalitní materiál, jako je mosaz. Klíčové vlastnosti produktu Mereo Vanová nástěnná baterie, Viana, bez příslušenství, 150 mm, chrom Vanová vodovodní baterie Mereo Klasický styl Umisťuje se na zeď Ovládání vodovodní baterie Mereo je pákové Materiál - mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Vanová nástěnná baterie, Viana, bez příslušenství, 150 mm, chrom

Mereo Vanová nástěnná baterie, Eve, bez příslušenství, 150 mm, chrom

Mereo Vanová nástěnná baterie, Eve, bez příslušenství, 150 mm, chrom
Detail

Vodovodní baterie - vanová, pákové ovládání, klasický styl, bez sprchy a s keramickou kartuší, v barvě chromu Plánujete novou koupelnu a hledáte potřebné vybavení? Myslete také na vzhled vaší vany. Vanová vodovodní baterie Mereo vám bude funkčním i vkusným doplňkem. Baterii jednoduše připevníte ke zdi. Pro regulaci vody disponuje vodovodní baterie Mereo pákovým ovládáním. K jejímu zhotovení byl použitý kvalitní materiál, jako je mosaz. Klíčové přednosti produktu Mereo Vanová nástěnná baterie, Eve, bez příslušenství, 150 mm, chrom Vanová vodovodní baterie Mereo Klasický styl K umístění na stěnu Ovládání vodovodní baterie Mereo je pákové Materiálem je mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Vanová nástěnná baterie, Eve, bez příslušenství, 150 mm, chrom

Mereo Sprchová nástěnná baterie, Eve, bez příslušenství, 150 mm, chrom

Mereo Sprchová nástěnná baterie, Eve, bez příslušenství, 150 mm, chrom
Detail

Vodovodní baterie - sprchová, pákové ovládání, klasický styl, bez sprchy, v barvě chromu Rozhodli jste se pro rekonstrukci své koupelny a poohlížíte se po novém vybavení? Nezapomeňte i na vzhled vašeho sprchového koutu. Sprchová vodovodní baterie Mereo vám poslouží svou praktickou stránkou i jako elegantní designový doplněk. Baterie je oblíbená pro svou jednoduchou montáž ke zdi. Teplotu vody regulujete u vodovodní baterie Mereo pákovým ovládáním. Pro její výrobu zvolil výrobce mosaz. Zásadní vlastnosti produktu Mereo Sprchová nástěnná baterie, Eve, bez příslušenství, 150 mm, chrom Sprchová vodovodní baterie Mereo Klasický styl Navržena k připevnění na stěnu Ovládání vodovodní baterie Mereo je pákové Materiál: mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Sprchová nástěnná baterie, Eve, bez příslušenství, 150 mm, chrom

Mereo Vanová nástěnná baterie, Zuna, 100 mm, bez příslušenství, chrom

Mereo Vanová nástěnná baterie, Zuna, 100 mm, bez příslušenství, chrom
Detail

Vodovodní baterie - vanová, pákové ovládání, klasický styl, bez sprchy a s keramickou kartuší, v barvě chromu Chcete zrekonstruovat svou koupelnu a potřebujete nové vybavení? Myslete také na design vaší vany. Vanová vodovodní baterie Mereo slouží jako praktický pomocník i designový doplněk. Tato vodovodní baterie se velice snadno nainstaluje na stěnu. Teplota vody se reguluje u vodovodní baterie Mereo pákovým ovládáním. Pro její výrobu zvolil výrobce mosaz. Klíčové přednosti produktu Mereo Vanová nástěnná baterie, Zuna, 100 mm, bez příslušenství, chrom Vanová vodovodní baterie Mereo Klasický styl K připevnění na zeď Ovládání vodovodní baterie Mereo je pákové Výrobním materiálem je mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Vanová nástěnná baterie, Zuna, 100 mm, bez příslušenství, chrom

Mereo Vanová nástěnná baterie, Lila, 100 mm, bez příslušenství, chrom

Mereo Vanová nástěnná baterie, Lila, 100 mm, bez příslušenství, chrom
Detail

Vodovodní baterie - vanová, pákové ovládání, klasický styl, s keramickou kartuší, v barvě chromu Zařizujete svou novou koupelnu a hledáte vhodné vybavení? Nezapomeňte také na design vaší vany. Vanová vodovodní baterie Mereo je skvělým praktickým pomocníkem i designovým doplňkem. Jednoduché umístění baterie na stěnu ji řadí na první místa v žebříčku oblíbenosti. Teplota vody se reguluje u vodovodní baterie Mereo pákovým ovládáním. Pro její výrobu zvolil výrobce mosaz. Klíčové přednosti produktu Mereo Vanová nástěnná baterie, Lila, 100 mm, bez příslušenství, chrom Vanová vodovodní baterie Mereo Klasický styl Umisťuje se na zeď Ovládání vodovodní baterie Mereo je pákové Materiálem pro její výrobu je mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Vanová nástěnná baterie, Lila, 100 mm, bez příslušenství, chrom

Mereo Sprchová nástěnná baterie, Lila, 100 mm, bez příslušenství, chrom

Mereo Sprchová nástěnná baterie, Lila, 100 mm, bez příslušenství, chrom
Detail

Vodovodní baterie - sprchová, pákové ovládání, klasický styl, s keramickou kartuší, v barvě chromu Hledáte nové vybavení do vaší koupelny? Myslete také na design vašeho sprchového koutu. Sprchová vodovodní baterie Mereo slouží jako praktický pomocník i designový doplněk. Baterie se jednoduše umísťuje na stěnu, díky čemuž je mezi uživateli velmi oblíbená. Regulace vody je zajištěna u vodovodní baterie Mereo pákovým ovládáním. K její výrobě slouží mosaz. Klíčové přednosti produktu Mereo Sprchová nástěnná baterie, Lila, 100 mm, bez příslušenství, chrom Sprchová vodovodní baterie Mereo Klasický styl K připevnění na zeď Ovládání vodovodní baterie Mereo je pákové Materiálem je mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Sprchová nástěnná baterie, Lila, 100 mm, bez příslušenství, chrom

Mereo Vanová nástěnná baterie, Sonáta, 100 mm, bez příslušenství, chrom

Mereo Vanová nástěnná baterie, Sonáta, 100 mm, bez příslušenství, chrom
Detail

Vodovodní baterie - vanová, pákové ovládání, klasický styl, s keramickou kartuší, v barvě chromu Zahájili jste rekonstrukci své koupelny a poohlížíte se po novém vybavení? K důležitým prvkům se řadí také vzhled vaší vany. Vanová vodovodní baterie Mereo slouží jako praktický pomocník i designový doplněk. Tato vodovodní baterie je vhodná k umístění na zeď. Teplotu vody regulujete u vodovodní baterie Mereo pákovým ovládáním. Materiálem je mosaz. Klíčové vlastnosti produktu Mereo Vanová nástěnná baterie, Sonáta, 100 mm, bez příslušenství, chrom Vanová vodovodní baterie Mereo Klasický styl K připevnění na zeď Ovládání vodovodní baterie Mereo je pákové Materiálem pro její výrobu je mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Vanová nástěnná baterie, Sonáta, 100 mm, bez příslušenství, chrom

Mereo Sprchová nástěnná baterie, Zuna, 100 mm, bez příslušenství, chrom

Mereo Sprchová nástěnná baterie, Zuna, 100 mm, bez příslušenství, chrom
Detail

Vodovodní baterie - sprchová, pákové ovládání, klasický styl, bez sprchy a s keramickou kartuší, v barvě chromu Chcete zrekonstruovat svou koupelnu a potřebujete nové vybavení? K důležitým prvkům se řadí také vzhled vašeho sprchového koutu. Sprchová vodovodní baterie Mereo vám bude funkčním i vkusným doplňkem. Tato varianta vodovodní baterie je oblíbená pro svou snadnou montáž na stěnu. Pro regulaci vody disponuje vodovodní baterie Mereo pákovým ovládáním. Výrobním materiálem je mosaz. Hlavní přednosti produktu Mereo Sprchová nástěnná baterie, Zuna, 100 mm, bez příslušenství, chrom Sprchová vodovodní baterie Mereo Klasický styl Umisťuje se na stěnu Ovládání vodovodní baterie Mereo je pákové Materiál: mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Sprchová nástěnná baterie, Zuna, 100 mm, bez příslušenství, chrom

Mereo Sprchová nástěnná baterie, Sonáta, 100 mm, bez příslušenství, chrom

Mereo Sprchová nástěnná baterie, Sonáta, 100 mm, bez příslušenství, chrom
Detail

Vodovodní baterie - sprchová, pákové ovládání, klasický styl, bez sprchy, v barvě chromu Čeká vás rekonstrukce vaší koupelny a hledáte nové vybavení? K nezanedbatelným prvkům patří také design vašeho sprchového koutu. Sprchová vodovodní baterie Mereo slouží jako praktický pomocník i designový doplněk. Baterii jednoduše připevníte na stěnu. Regulace vody je zajištěna u vodovodní baterie Mereo pákovým ovládáním. Výrobním materiálem je mosaz. Hlavní vlastnosti produktu Mereo Sprchová nástěnná baterie, Sonáta, 100 mm, bez příslušenství, chrom Sprchová vodovodní baterie Mereo Klasický styl K umístění na stěnu Ovládání vodovodní baterie Mereo je pákové Výrobním materiálem je mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Sprchová nástěnná baterie, Sonáta, 100 mm, bez příslušenství, chrom

MEREO Sprchová nástěnná baterie, Sonáta, 100 mm, bez příslušenství, chrom CB601A03N

MEREO Sprchová nástěnná baterie, Sonáta, 100 mm, bez příslušenství, chrom CB601A03N
Detail

Tato sprchová nástěnná baterie patří do řady vodovodních baterií Sonáta, která se vyznačuje robustním vzhledem a tichým chodem. Tříkroková kartuš zaručuje jednoduchou obsluhu a snižuje spotřebu vody. Velmi kvalitní povrchová úprava a spolehlivost je samozřejmostí. - keramická kartuš 40 mm- garantovaná záruka 10 let- servis vodovodních baterií zajištěný v rámci ČR a SR EAN: 8592480034924 (svet-koupelny.cz)

Podobné produkty ako MEREO Sprchová nástěnná baterie, Sonáta, 100 mm, bez příslušenství, chrom CB601A03N

Mereo Sprchová nástěnná baterie, Retro Viktorie, 100 mm, bez příslušenství, chrom

Mereo Sprchová nástěnná baterie, Retro Viktorie, 100 mm, bez příslušenství, chrom
Detail

Vodovodní baterie - sprchová, kohoutkové ovládání, retro styl, v barvě chromu Rozhodli jste se pro rekonstrukci své koupelny a poohlížíte se po novém vybavení? Myslete také na design vašeho sprchového koutu. Sprchová vodovodní baterie Mereo poslouží jako praktický pomocník i designový doplněk. Baterii jednoduše připevníte ke zdi. Pro regulaci vody disponuje vodovodní baterie Mereo kohoutkovým ovládáním. Balení obsahuje také montážní balíček. K její výrobě posloužil kvalitní materiál, jakým je mosaz. Hlavní přednosti produktu Mereo Sprchová nástěnná baterie, Retro Viktorie, 100 mm, bez příslušenství, chrom Sprchová vodovodní baterie Mereo Retro styl K umístění na zeď Ovládání vodovodní baterie Mereo je kohoutkové Materiál - mosaz V balení najdete i montážní balíček Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Sprchová nástěnná baterie, Retro Viktorie, 100 mm, bez příslušenství, chrom

Mereo Vanová nástěnná baterie se sklopným ramínkem, Viana, bez příslušenství, 150 mm, chrom

Mereo Vanová nástěnná baterie se sklopným ramínkem, Viana, bez příslušenství, 150 mm, chrom
Detail

Vodovodní baterie - vanová, pákové ovládání, klasický styl, s keramickou kartuší, v barvě chromu Pustili jste se do rekonstrukce své koupelny a hledáte nové vybavení? K důležitým prvkům se řadí také vzhled vaší vany. Vanová vodovodní baterie Mereo je jak praktickým pomocníkem, tak skvělým designovým doplňkem. Tato varianta vodovodní baterie je oblíbená pro svou snadnou montáž na stěnu. Regulace vody je zajištěna u vodovodní baterie Mereo pákovým ovládáním. Materiálem je mosaz. Klíčové vlastnosti produktu Mereo Vanová nástěnná baterie se sklopným ramínkem, Viana, bez příslušenství, 150 mm, chrom Vanová vodovodní baterie Mereo Klasický styl K připevnění na zeď Ovládání vodovodní baterie Mereo je pákové Materiálem zvoleným pro její výrobu je mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Vanová nástěnná baterie se sklopným ramínkem, Viana, bez příslušenství, 150 mm, chrom

Mereo Dřezová nástěnná baterie, Kasia, 150 mm, s U ramínkem trubkovým o 18 mm - 230 mm, chrom

Mereo Dřezová nástěnná baterie, Kasia, 150 mm, s U ramínkem trubkovým o 18 mm - 230 mm, chrom
Detail

Vodovodní baterie - dřezová, kohoutkové ovládání, klasický styl, v barvě chromu Čeká vás rekonstrukce vaší kuchyně a hledáte nové vybavení? K nezanedbatelným prvkům patří také design vašeho dřezu. Dřezová vodovodní baterie Mereo je skvělým praktickým pomocníkem při mytí nádobí i designovým doplňkem. Baterii jednoduše připevníte na stěnu. Regulace vody je zajištěna u vodovodní baterie Mereo kohoutkovým ovládáním. K jejímu zhotovení byl použitý kvalitní materiál, jako je mosaz. Hlavní přednosti produktu Mereo Dřezová nástěnná baterie, Kasia, 150 mm, s U ramínkem trubkovým o 18 mm - 230 mm, chrom Dřezová vodovodní baterie Mereo Klasický styl Umisťuje se na stěnu Ovládání vodovodní baterie Mereo je kohoutkové Materiál - mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Dřezová nástěnná baterie, Kasia, 150 mm, s U ramínkem trubkovým o 18 mm - 230 mm, chrom

Mereo Dřezová nástěnná baterie, Kasia, 100 mm, s ramínkem trubkovým o 18 mm - 200 mm, chrom

Mereo Dřezová nástěnná baterie, Kasia, 100 mm, s ramínkem trubkovým o 18 mm - 200 mm, chrom
Detail

Vodovodní baterie - dřezová, kohoutkové ovládání, klasický styl, v barvě chromu Rekonstruujete svou kuchyni a sháníte nové vybavení? K důležitým prvkům se řadí také vzhled vašeho dřezu. Dřezová vodovodní baterie Mereo poslouží jako praktický pomocník při mytí nádobí i designový doplněk. Baterie je oblíbená pro svou jednoduchou montáž ke zdi. Pro regulaci vody disponuje vodovodní baterie Mereo kohoutkovým ovládáním. K jejímu zhotovení byl použitý kvalitní materiál, jako je mosaz. Hlavní vlastnosti produktu Mereo Dřezová nástěnná baterie, Kasia, 100 mm, s ramínkem trubkovým o 18 mm - 200 mm, chrom Dřezová vodovodní baterie Mereo Klasický styl Umisťuje se na stěnu Ovládání vodovodní baterie Mereo je kohoutkové Materiálem je mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Dřezová nástěnná baterie, Kasia, 100 mm, s ramínkem trubkovým o 18 mm - 200 mm, chrom

MEREO Nástěnná baterie do byt. jádra, Lila, 150 mm, s plochým ramínkem 300 mm, bez příslušenství CBEE60204

MEREO Nástěnná baterie do byt. jádra, Lila, 150 mm, s plochým ramínkem 300 mm, bez příslušenství CBEE60204
Detail

Tato nástěnná baterie do byt. jádra pochází ze série vodovodních baterií Lila, která představuje cenově nenáročné řešení při zachování spolehlivosti a kvality povrchové úpravy. Nástěnné baterie dodáváme v rozteči 100 i 150 mm.- keramická kartuš 35 mm- garantovaná záruka 10 let- servis vodovodních baterií zajištěný v rámci ČR a SR EAN: 8592480039806 (svet-koupelny.cz)

Podobné produkty ako MEREO Nástěnná baterie do byt. jádra, Lila, 150 mm, s plochým ramínkem 300 mm, bez příslušenství CBEE60204

MEREO Nástěnná baterie do byt. jádra, Zuna, 150 mm, s plochým ramínkem 300 mm, bez příslušenství CB60204Z

MEREO Nástěnná baterie do byt. jádra, Zuna, 150 mm, s plochým ramínkem 300 mm, bez příslušenství CB60204Z
Detail

Tato nástěnná baterie do byt. jádra pochází ze série vodovodních baterií Zuna, která představuje cenově nenáročné řešení při zachování spolehlivosti a kvality povrchové úpravy. Nástěnné baterie dodáváme v rozteči 100 i 150 mm.- keramická kartuš 35 mm- garantovaná záruka 10 let- servis vodovodních baterií zajištěný v rámci ČR a SR (svet-koupelny.cz)

Podobné produkty ako MEREO Nástěnná baterie do byt. jádra, Zuna, 150 mm, s plochým ramínkem 300 mm, bez příslušenství CB60204Z
Mereo Dřezová nástěnná baterie s ramínkem 3/4" - 300 mm, chrom