Mereo dřezový kohoutek stojánkový, kasia, výška 250 mm, chrom

Produkt Mereo dřezový kohoutek stojánkový, kasia, výška 250 mm, chrom sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Mereo dřezový kohoutek stojánkový, kasia, výška 250 mm, chrom upraviť a produkt hľadať znova.

Mereo Dřezový kohoutek stojánkový, Kasia, výška 250 mm, chrom

Mereo Dřezový kohoutek stojánkový, Kasia, výška 250 mm, chrom
Detail

Vodovodní baterie - umyvadlová, kohoutkové ovládání, klasický styl, v barvě chromu Zařizujete svou novou koupelnu a hledáte vhodné vybavení? Nezapomeňte také na design vašeho umyvadla. Umyvadlová vodovodní baterie Mereo je skvělým praktickým pomocníkem i designovým doplňkem. Stojánková vodovodní baterie se snadno instaluje. Teplotu vody regulujete u vodovodní baterie Mereo kohoutkovým ovládáním. Pro její výrobu zvolil výrobce mosaz. Klíčové vlastnosti produktu Mereo Dřezový kohoutek stojánkový, Kasia, výška 250 mm, chrom Umyvadlová vodovodní baterie Mereo Klasický styl Tradiční stojánkové provedení Ovládání vodovodní baterie Mereo je kohoutkové Materiál: mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Dřezový kohoutek stojánkový, Kasia, výška 250 mm, chrom

Mereo Dřezový kohoutek stojánkový, Retro Viktorie, výška 250 mm, chrom

Mereo Dřezový kohoutek stojánkový, Retro Viktorie, výška 250 mm, chrom
Detail

Vodovodní baterie - dřezová, kohoutkové ovládání, retro styl, v barvě chromu Rekonstruujete kuchyni a hledáte nové vybavení? Myslete také na vzhled vašeho dřezu. Dřezová vodovodní baterie Mereo je jak praktickým pomocníkem v kuchyni, tak skvělým designovým doplňkem. Stojánkové řešení upevnění vodovodní baterie oceníte především v jednoduchosti instalace. Regulace vody je zajištěna u vodovodní baterie Mereo kohoutkovým ovládáním. K jejímu zhotovení byl použitý kvalitní materiál, jako je mosaz. Klíčové přednosti produktu Mereo Dřezový kohoutek stojánkový, Retro Viktorie, výška 250 mm, chrom Dřezová vodovodní baterie Mereo Retro styl Tradiční stojánkové provedení Ovládání vodovodní baterie Mereo je kohoutkové Materiálem zvoleným pro její výrobu je mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Dřezový kohoutek stojánkový, Retro Viktorie, výška 250 mm, chrom

Mereo Dřezová stojánková baterie, Kasia, výška 250 mm, chrom

Mereo Dřezová stojánková baterie, Kasia, výška 250 mm, chrom
Detail

Vodovodní baterie - dřezová, kohoutkové ovládání, klasický styl, bez sprchy, v barvě chromu Zařizujete svou novou kuchyni a hledáte vhodné vybavení? Nezapomeňte i na vzhled vašeho dřezu. Dřezová vodovodní baterie Mereo se stane nejen praktickým pomocníkem v kuchyni, ale také elegantním doplňkem. Stojánkové řešení upevnění vodovodní baterie oceníte především v jednoduchosti instalace. Regulace vody je zajištěna u vodovodní baterie Mereo kohoutkovým ovládáním. Výrobním materiálem je mosaz. Klíčové vlastnosti produktu Mereo Dřezová stojánková baterie, Kasia, výška 250 mm, chrom Dřezová vodovodní baterie Mereo Klasický styl Tradiční stojánkové provedení Ovládání vodovodní baterie Mereo je kohoutkové Materiálem pro její výrobu je mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Dřezová stojánková baterie, Kasia, výška 250 mm, chrom

Mereo Umyvadlový kohoutek stojánkový, Kasia, chrom

Mereo Umyvadlový kohoutek stojánkový, Kasia, chrom
Detail

Vodovodní baterie - umyvadlová, kohoutkové ovládání, klasický styl, v barvě chromu Rekonstruujete svou koupelnu a sháníte nové vybavení? K nezanedbatelným prvkům patří také design vašeho umyvadla. Umyvadlová vodovodní baterie Mereo je jak praktickým pomocníkem, tak skvělým designovým doplňkem. Vodovodní baterie se stojánkovým řešením se velmi snadno instaluje. Teplota vody se reguluje u vodovodní baterie Mereo kohoutkovým ovládáním. Materiálem je mosaz. Hlavní vlastnosti produktu Mereo Umyvadlový kohoutek stojánkový, Kasia, chrom Umyvadlová vodovodní baterie Mereo Klasický styl Stojánkové provedení Ovládání vodovodní baterie Mereo je kohoutkové Materiálem zvoleným pro její výrobu je mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Umyvadlový kohoutek stojánkový, Kasia, chrom

MEREO Dřezový kohoutek stojánkový, Kasia, výška 250 mm, chrom CBS721

MEREO Dřezový kohoutek stojánkový, Kasia, výška 250 mm, chrom CBS721
Detail

Vodovodní baterie vyznačující se spolehlivostí, dlouhou životností, elegantním vzhledem a kvalitní povrchovou úpravou. Krátký chod ovládací hlavice zajišťující plné otevření pootočením o 90°.- kohoutek je dodáván s keramickým vrškem- garantovaná záruka 5 let- servis vodovodních baterií zajištěný v rámci ČR a SR EAN: 8594013127158 (svet-koupelny.cz)

Podobné produkty ako MEREO Dřezový kohoutek stojánkový, Kasia, výška 250 mm, chrom CBS721

MEREO Dřezový kohoutek stojánkový, Retro Viktorie, výška 250 mm, chrom CBL721

MEREO Dřezový kohoutek stojánkový, Retro Viktorie, výška 250 mm, chrom CBL721
Detail

Tento dřezový stojánkový kohoutek patří do série vodovodních baterií Retro Viktorie, která se vyznačuje zajímavým designem a masivním provedením, vč. příslušenství. Série Retro Viktorie vás ohromí svým elegantním retro vzhledem, dlouhou životností a kvalitní povrchovou úpravou. Baterie má krátký chod ovládací hlavice, k plnému otevření stačí otočení o 90°.- kohoutek je dodáván s keramickým vrškem- garantovaná záruka 5 let- servis vodovodních baterií zajištěný v rámci ČR a SR EAN: 8592480058678 (svet-koupelny.cz)

Podobné produkty ako MEREO Dřezový kohoutek stojánkový, Retro Viktorie, výška 250 mm, chrom CBL721

Mereo Nástěnný kohoutek, Kasia, 1/2", chrom

Mereo Nástěnný kohoutek, Kasia, 1/2", chrom
Detail

Vodovodní baterie - umyvadlová, kohoutkové ovládání, klasický styl, v barvě chromu Zařizujete svou novou koupelnu a hledáte vhodné vybavení? Myslete také na design vašeho umyvadla. Umyvadlová vodovodní baterie Mereo vám bude funkčním i vkusným doplňkem. Tato varianta vodovodní baterie je oblíbená pro svou snadnou montáž na stěnu. Teplota vody se reguluje u vodovodní baterie Mereo kohoutkovým ovládáním. K její výrobě posloužil kvalitní materiál, jakým je mosaz. Hlavní přednosti produktu Mereo Nástěnný kohoutek, Kasia, 1/2", chrom Umyvadlová vodovodní baterie Mereo Klasický styl K umístění na stěnu Ovládání vodovodní baterie Mereo je kohoutkové Výrobním materiálem je mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Nástěnný kohoutek, Kasia, 1/2", chrom

Mereo Umyvadlový kohoutek stojánkový, Retro Viktorie, chrom

Mereo Umyvadlový kohoutek stojánkový, Retro Viktorie, chrom
Detail

Vodovodní baterie - umyvadlová, kohoutkové ovládání, retro styl, v barvě chromu Zařizujete svou novou koupelnu a hledáte vhodné vybavení? Důležitý je i vzhled vašeho umyvadla. Umyvadlová vodovodní baterie Mereo vám bude funkčním i vkusným doplňkem. Stojánkové řešení upevnění vodovodní baterie oceníte především v jednoduchosti instalace. Regulace vody je zajištěna u vodovodní baterie Mereo kohoutkovým ovládáním. K její výrobě posloužil kvalitní materiál, jakým je mosaz. Zásadní vlastnosti produktu Mereo Umyvadlový kohoutek stojánkový, Retro Viktorie, chrom Umyvadlová vodovodní baterie Mereo Retro styl Tradiční stojánkové provedení Ovládání vodovodní baterie Mereo je kohoutkové Materiál: mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Umyvadlový kohoutek stojánkový, Retro Viktorie, chrom

Mereo Umyvadlový kohoutek nástěnný, Kasia, s ramínkem otočným o 18 mm - 200 mm, chrom

Mereo Umyvadlový kohoutek nástěnný, Kasia, s ramínkem otočným o 18 mm - 200 mm, chrom
Detail

Vodovodní baterie - umyvadlová, kohoutkové ovládání, klasický styl, v barvě chromu Rekonstruujete koupelnu a hledáte nové vybavení? Nezapomeňte i na vzhled vašeho umyvadla. Umyvadlová vodovodní baterie Mereo vám bude funkčním i vkusným doplňkem. Tato varianta vodovodní baterie je oblíbená pro svou snadnou montáž na stěnu. Pro regulaci vody disponuje vodovodní baterie Mereo kohoutkovým ovládáním. K její výrobě slouží mosaz. Klíčové přednosti produktu Mereo Umyvadlový kohoutek nástěnný, Kasia, s ramínkem otočným o 18 mm - 200 mm, chrom Umyvadlová vodovodní baterie Mereo Klasický styl Navržena k připevnění na stěnu Ovládání vodovodní baterie Mereo je kohoutkové Materiálem je mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Umyvadlový kohoutek nástěnný, Kasia, s ramínkem otočným o 18 mm - 200 mm, chrom

Mereo Umyvadlový kohoutek nástěnný, Kasia, s ramínkem otočným o 18 mm - 230 mm, chrom

Mereo Umyvadlový kohoutek nástěnný, Kasia, s ramínkem otočným o 18 mm - 230 mm, chrom
Detail

Vodovodní baterie - umyvadlová, kohoutkové ovládání, klasický styl, v barvě chromu Čeká vás rekonstrukce vaší koupelny a hledáte nové vybavení? Myslete také na vzhled vašeho umyvadla. Umyvadlová vodovodní baterie Mereo vám bude mimo své praktické stránky také designovým doplňkem. Baterii jednoduše připevníte ke zdi. Teplota vody se reguluje u vodovodní baterie Mereo kohoutkovým ovládáním. K její výrobě posloužil kvalitní materiál, jakým je mosaz. Hlavní přednosti produktu Mereo Umyvadlový kohoutek nástěnný, Kasia, s ramínkem otočným o 18 mm - 230 mm, chrom Umyvadlová vodovodní baterie Mereo Klasický styl K umístění na stěnu Ovládání vodovodní baterie Mereo je kohoutkové Materiálem pro její výrobu je mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Umyvadlový kohoutek nástěnný, Kasia, s ramínkem otočným o 18 mm - 230 mm, chrom

Mereo Dřezová stojánková baterie, Retro Viktorie, výška 315 mm, chrom

Mereo Dřezová stojánková baterie, Retro Viktorie, výška 315 mm, chrom
Detail

Vodovodní baterie - dřezová, kohoutkové ovládání, klasický styl, v barvě chromu Zahájili jste rekonstrukci své kuchyně a poohlížíte se po novém vybavení? Myslete také na design vašeho dřezu. Dřezová vodovodní baterie Mereo je skvělým praktickým pomocníkem při mytí nádobí i designovým doplňkem. Stojánkovou vodovodní baterii snadno nainstalujete. Pro regulaci vody disponuje vodovodní baterie Mereo kohoutkovým ovládáním. K její výrobě slouží mosaz. Klíčové přednosti produktu Mereo Dřezová stojánková baterie, Retro Viktorie, výška 315 mm, chrom Dřezová vodovodní baterie Mereo Klasický styl Tradiční stojánkové provedení Ovládání vodovodní baterie Mereo je kohoutkové Materiálem pro její výrobu je mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Dřezová stojánková baterie, Retro Viktorie, výška 315 mm, chrom , Reitano rubinetteria antea stojánkový umyvadlový ventil, výška 260 mm, chrom 315 (315)

Mereo Umyvadlová stojánková baterie, Kasia, bez výpusti, chrom

Mereo Umyvadlová stojánková baterie, Kasia, bez výpusti, chrom
Detail

Vodovodní baterie - umyvadlová, kohoutkové ovládání, klasický styl, v barvě chromu Hledáte nové vybavení do vaší koupelny? Myslete také na vzhled vašeho umyvadla. Umyvadlová vodovodní baterie Mereo vám bude funkčním i vkusným doplňkem. Stojánková vodovodní baterie se snadno instaluje. Regulace vody je zajištěna u vodovodní baterie Mereo kohoutkovým ovládáním. Pro její výrobu zvolil výrobce mosaz. Zásadní přednosti produktu Mereo Umyvadlová stojánková baterie, Kasia, bez výpusti, chrom Umyvadlová vodovodní baterie Mereo Klasický styl Stojánkové provedení Ovládání vodovodní baterie Mereo je kohoutkové Materiálem pro její výrobu je mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Umyvadlová stojánková baterie, Kasia, bez výpusti, chrom

Mereo Dřezová stojánková baterie, pro nízkotl. ohřívače, výška ramínka 220 mm, chrom

Mereo Dřezová stojánková baterie, pro nízkotl. ohřívače, výška ramínka 220 mm, chrom
Detail

Vodovodní baterie - dřezová, kohoutkové ovládání, klasický styl, nízkotlaká, v barvě chromu Hledáte nové vybavení do vaší kuchyně? Myslete také na design vašeho dřezu. Dřezová vodovodní baterie Mereo se stane nejen praktickým pomocníkem v kuchyni, ale také elegantním doplňkem. Stojánková vodovodní baterie se snadno instaluje. Teplota vody se reguluje u vodovodní baterie Mereo kohoutkovým ovládáním. Nízkotlaká baterie je uzpůsobená pro nízkotlaké a průtokové ohřívače vody. K jejímu zhotovení byl použitý kvalitní materiál, jako je mosaz. Klíčové vlastnosti produktu Mereo Dřezová stojánková baterie, pro nízkotl. ohřívače, výška ramínka 220 mm, chrom Dřezová vodovodní baterie Mereo Klasický styl Provedení se stojánkem Ovládání vodovodní baterie Mereo je kohoutkové Výrobním materiálem je mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Dřezová stojánková baterie, pro nízkotl. ohřívače, výška ramínka 220 mm, chrom , Mereo nástěnný kohoutek, retro viktorie, 1/2", chrom

Mereo Dřezová stojánková baterie, pro nízkotl. ohřívače, výška ramínka 160 mm, chrom

Mereo Dřezová stojánková baterie, pro nízkotl. ohřívače, výška ramínka 160 mm, chrom
Detail

Vodovodní baterie - dřezová, kohoutkové ovládání, klasický styl, nízkotlaká, v barvě chromu Čeká vás rekonstrukce vaší kuchyně a hledáte nové vybavení? Důležitý je i vzhled vašeho dřezu. Dřezová vodovodní baterie Mereo slouží jako praktický pomocník i jako designový doplněk. Stojánkové řešení této vodovodní baterie je na instalaci velmi jednoduché. Teplota vody se reguluje u vodovodní baterie Mereo kohoutkovým ovládáním. Nízkotlaká baterie je uzpůsobená pro nízkotlaké a průtokové ohřívače vody. K jejímu zhotovení byl použitý kvalitní materiál, jako je mosaz. Klíčové přednosti produktu Mereo Dřezová stojánková baterie, pro nízkotl. ohřívače, výška ramínka 160 mm, chrom Dřezová vodovodní baterie Mereo Klasický styl Stojánkové provedení Ovládání vodovodní baterie Mereo je kohoutkové Materiál: mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Dřezová stojánková baterie, pro nízkotl. ohřívače, výška ramínka 160 mm, chrom

Mereo Dřezová stojánková baterie, Dita, s ramínkem nad pákou, výška 271 mm, chrom

Mereo Dřezová stojánková baterie, Dita, s ramínkem nad pákou, výška 271 mm, chrom
Detail

Vodovodní baterie - dřezová, pákové ovládání, klasický styl, s keramickou kartuší, v barvě chromu Potřebujete nové vybavení do vaší rekonstruované kuchyně? Myslete také na vzhled vašeho dřezu. Dřezová vodovodní baterie Mereo slouží jako praktický pomocník i jako designový doplněk. Stojánkové řešení upevnění vodovodní baterie oceníte především v jednoduchosti instalace. Teplotu vody regulujete u vodovodní baterie Mereo pákovým ovládáním. K její výrobě posloužil kvalitní materiál, jakým je mosaz. Hlavní přednosti produktu Mereo Dřezová stojánková baterie, Dita, s ramínkem nad pákou, výška 271 mm, chrom Dřezová vodovodní baterie Mereo Klasický styl Stojánkové provedení Ovládání vodovodní baterie Mereo je pákové Materiálem pro její výrobu je mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Dřezová stojánková baterie, Dita, s ramínkem nad pákou, výška 271 mm, chrom

Mereo Dřezová stojánková baterie, Sonáta, s ramínkem nad pákou, výška 245 mm, chrom

Mereo Dřezová stojánková baterie, Sonáta, s ramínkem nad pákou, výška 245 mm, chrom
Detail

Vodovodní baterie - dřezová, pákové ovládání, klasický styl, s keramickou kartuší, v barvě chromu Čeká vás rekonstrukce vaší kuchyně a hledáte nové vybavení? Myslete také na vzhled vašeho dřezu. Dřezová vodovodní baterie Mereo se stane jak praktickým pomocníkem, tak elegantním designovým doplňkem. Vodovodní baterie se stojánkovým řešením se velmi snadno instaluje. Pro regulaci vody disponuje vodovodní baterie Mereo pákovým ovládáním. Materiálem je mosaz. Zásadní přednosti produktu Mereo Dřezová stojánková baterie, Sonáta, s ramínkem nad pákou, výška 245 mm, chrom Dřezová vodovodní baterie Mereo Klasický styl Tradiční stojánkové provedení Ovládání vodovodní baterie Mereo je pákové Materiál: mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Dřezová stojánková baterie, Sonáta, s ramínkem nad pákou, výška 245 mm, chrom

Mereo Dřezová stojánková baterie, Lila, s ramínkem nad pákou, výška 245 mm, chrom

Mereo Dřezová stojánková baterie, Lila, s ramínkem nad pákou, výška 245 mm, chrom
Detail

Vodovodní baterie - dřezová, pákové ovládání, klasický styl, s keramickou kartuší, v barvě chromu Rozhodli jste se pro rekonstrukci své kuchyně a poohlížíte se po novém vybavení? Nezapomeňte i na vzhled vašeho dřezu. Dřezová vodovodní baterie Mereo vám poslouží svou praktickou stránkou i jako elegantní designový doplněk. Vodovodní baterie se stojánkovým řešením se velmi snadno instaluje. Teplota vody se reguluje u vodovodní baterie Mereo pákovým ovládáním. K její výrobě slouží mosaz. Hlavní přednosti produktu Mereo Dřezová stojánková baterie, Lila, s ramínkem nad pákou, výška 245 mm, chrom Dřezová vodovodní baterie Mereo Klasický styl Provedení se stojánkem Ovládání vodovodní baterie Mereo je pákové Materiál: mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Dřezová stojánková baterie, Lila, s ramínkem nad pákou, výška 245 mm, chrom

Mereo Dřezová stojánková baterie, Viana, s ramínkem nad pákou, výška 306 mm, chrom

Mereo Dřezová stojánková baterie, Viana, s ramínkem nad pákou, výška 306 mm, chrom
Detail

Vodovodní baterie - dřezová, pákové ovládání, klasický styl, s keramickou kartuší, v barvě chromu Pustili jste se do rekonstrukce své kuchyně a hledáte nové vybavení? Myslete také na vzhled vašeho dřezu. Dřezová vodovodní baterie Mereo se stane nejen praktickým pomocníkem při mytí nádobí, ale také designovým doplňkem. Baterie se velmi snadno instaluje díky svému stojánkovému řešení. Pro regulaci vody disponuje vodovodní baterie Mereo pákovým ovládáním. K její výrobě posloužil kvalitní materiál, jakým je mosaz. Hlavní vlastnosti produktu Mereo Dřezová stojánková baterie, Viana, s ramínkem nad pákou, výška 306 mm, chrom Dřezová vodovodní baterie Mereo Klasický styl Tradiční stojánkové provedení Ovládání vodovodní baterie Mereo je pákové Materiálem pro její výrobu je mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Dřezová stojánková baterie, Viana, s ramínkem nad pákou, výška 306 mm, chrom

Mereo Dřezová stojánková baterie, Mada, s ramínkem nad pákou, výška 368 mm, chrom

Mereo Dřezová stojánková baterie, Mada, s ramínkem nad pákou, výška 368 mm, chrom
Detail

Vodovodní baterie - dřezová, pákové ovládání, klasický styl, s keramickou kartuší, v barvě chromu Zařizujete svou novou kuchyni a hledáte vhodné vybavení? Myslete také na vzhled vašeho dřezu. Dřezová vodovodní baterie Mereo se stane jak praktickým pomocníkem, tak elegantním designovým doplňkem. Stojánkovou vodovodní baterii snadno nainstalujete. Regulace vody je zajištěna u vodovodní baterie Mereo pákovým ovládáním. K její výrobě posloužil kvalitní materiál, jakým je mosaz. Hlavní přednosti produktu Mereo Dřezová stojánková baterie, Mada, s ramínkem nad pákou, výška 368 mm, chrom Dřezová vodovodní baterie Mereo Klasický styl Stojánkové provedení Ovládání vodovodní baterie Mereo je pákové Výrobním materiálem je mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Dřezová stojánková baterie, Mada, s ramínkem nad pákou, výška 368 mm, chrom

Mereo Dřezová stojánková baterie, Eve, s plochým ramínkem nad pákou, výška 273 mm, chrom

Mereo Dřezová stojánková baterie, Eve, s plochým ramínkem nad pákou, výška 273 mm, chrom
Detail

Vodovodní baterie - dřezová, pákové ovládání, klasický styl, v barvě chromu Rekonstruujete kuchyni a hledáte nové vybavení? K důležitým prvkům se řadí také vzhled vašeho dřezu. Dřezová vodovodní baterie Mereo se stane jak praktickým pomocníkem, tak elegantním designovým doplňkem. Stojánkové řešení upevnění vodovodní baterie oceníte především v jednoduchosti instalace. Regulace vody je zajištěna u vodovodní baterie Mereo pákovým ovládáním. K jejímu zhotovení byl použitý kvalitní materiál, jako je mosaz. Hlavní vlastnosti produktu Mereo Dřezová stojánková baterie, Eve, s plochým ramínkem nad pákou, výška 273 mm, chrom Dřezová vodovodní baterie Mereo Klasický styl Stojánkové provedení Ovládání vodovodní baterie Mereo je pákové Materiálem pro její výrobu je mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Dřezová stojánková baterie, Eve, s plochým ramínkem nad pákou, výška 273 mm, chrom

Mereo Dřezová stojánková mimoúrovňová baterie, Zuna, s ramínkem nad pákou, výška 280 mm, chrom

Mereo Dřezová stojánková mimoúrovňová baterie, Zuna, s ramínkem nad pákou, výška 280 mm, chrom
Detail

Vodovodní baterie - dřezová, pákové ovládání, klasický styl, s keramickou kartuší, v barvě chromu Potřebujete nové vybavení do vaší rekonstruované kuchyně? Nezapomeňte také na design vašeho dřezu. Dřezová vodovodní baterie Mereo je skvělým praktickým pomocníkem při mytí nádobí i designovým doplňkem. Baterie se velmi snadno instaluje díky svému stojánkovému řešení. Teplotu vody regulujete u vodovodní baterie Mereo pákovým ovládáním. K jejímu zhotovení byl použitý kvalitní materiál, jako je mosaz. Zásadní přednosti produktu Mereo Dřezová stojánková mimoúrovňová baterie, Zuna, s ramínkem nad pákou, výška 280 mm, chrom Dřezová vodovodní baterie Mereo Klasický styl Tradiční stojánkové provedení Ovládání vodovodní baterie Mereo je pákové Materiál: mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Dřezová stojánková mimoúrovňová baterie, Zuna, s ramínkem nad pákou, výška 280 mm, chrom

Mereo Dřezová stojánková mimoúrovňová baterie, Zuna, s ramínkem nad pákou, výška 346 mm, chrom

Mereo Dřezová stojánková mimoúrovňová baterie, Zuna, s ramínkem nad pákou, výška 346 mm, chrom
Detail

Vodovodní baterie - dřezová, pákové ovládání, klasický styl, s keramickou kartuší, v barvě chromu Zahájili jste rekonstrukci své kuchyně a poohlížíte se po novém vybavení? K důležitým prvkům se řadí také vzhled vašeho dřezu. Dřezová vodovodní baterie Mereo se stane jak praktickým pomocníkem, tak elegantním designovým doplňkem. Díky stojánkovému řešení upevnění baterie vás čeká velmi snadná instalace. Pro regulaci vody disponuje vodovodní baterie Mereo pákovým ovládáním. Výrobním materiálem je mosaz. Klíčové přednosti produktu Mereo Dřezová stojánková mimoúrovňová baterie, Zuna, s ramínkem nad pákou, výška 346 mm, chrom Dřezová vodovodní baterie Mereo Klasický styl Tradiční stojánkové provedení Ovládání vodovodní baterie Mereo je pákové Výrobním materiálem je mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Dřezová stojánková mimoúrovňová baterie, Zuna, s ramínkem nad pákou, výška 346 mm, chrom

MEREO Dřezová stojánková baterie, Kasia, výška 250 mm, chrom CBS201

MEREO Dřezová stojánková baterie, Kasia, výška 250 mm, chrom CBS201
Detail

Vodovodní baterie vyznačující se spolehlivostí, dlouhou životností, elegantním vzhledem a kvalitní povrchovou úpravou. Krátký chod ovládací hlavice zajišťující plné otevření pootočením o 90°.- baterie jsou dodávány s keramickými vršky- garantovaná záruka 5 let- servis vodovodních baterií zajištěný v rámci ČR a SR EAN: 8594013127011 (svet-koupelny.cz)

Podobné produkty ako MEREO Dřezová stojánková baterie, Kasia, výška 250 mm, chrom CBS201

Mereo Vanová nástěnná baterie, Kasia, 100 mm, bez příslušenství, chrom

Mereo Vanová nástěnná baterie, Kasia, 100 mm, bez příslušenství, chrom
Detail

Vodovodní baterie - vanová, kohoutkové ovládání, klasický styl, v barvě chromu Potřebujete nové vybavení do vaší rekonstruované koupelny? Myslete také na design vaší vany. Vanová vodovodní baterie Mereo je skvělým praktickým pomocníkem i designovým doplňkem. Baterie je oblíbená díky jednoduchému upevnění do stěny. Pro regulaci vody disponuje vodovodní baterie Mereo kohoutkovým ovládáním. K její výrobě slouží mosaz. Hlavní přednosti produktu Mereo Vanová nástěnná baterie, Kasia, 100 mm, bez příslušenství, chrom Vanová vodovodní baterie Mereo Klasický styl Umisťuje se na zeď Ovládání vodovodní baterie Mereo je kohoutkové Materiálem pro její výrobu je mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Vanová nástěnná baterie, Kasia, 100 mm, bez příslušenství, chrom

Mereo Vanová nástěnná baterie, Kasia, 150 mm, bez příslušenství, chrom

Mereo Vanová nástěnná baterie, Kasia, 150 mm, bez příslušenství, chrom
Detail

Vodovodní baterie - vanová, kohoutkové ovládání, klasický styl, v barvě chromu Potřebujete nové vybavení do vaší rekonstruované koupelny? Myslete také na vzhled vaší vany. Vanová vodovodní baterie Mereo vám bude funkčním i vkusným doplňkem. Baterie je oblíbená pro svou jednoduchou montáž ke zdi. Regulace vody je zajištěna u vodovodní baterie Mereo kohoutkovým ovládáním. K její výrobě posloužil kvalitní materiál, jakým je mosaz. Zásadní vlastnosti produktu Mereo Vanová nástěnná baterie, Kasia, 150 mm, bez příslušenství, chrom Vanová vodovodní baterie Mereo Klasický styl Umisťuje se na zeď Ovládání vodovodní baterie Mereo je kohoutkové Materiálem pro její výrobu je mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Vanová nástěnná baterie, Kasia, 150 mm, bez příslušenství, chrom

Mereo Sprchová nástěnná baterie, Kasia, 150 mm, bez příslušenství, chrom

Mereo Sprchová nástěnná baterie, Kasia, 150 mm, bez příslušenství, chrom
Detail

Vodovodní baterie - sprchová, kohoutkové ovládání, klasický styl, v barvě chromu Zahájili jste rekonstrukci své koupelny a poohlížíte se po novém vybavení? K důležitým prvkům se řadí také vzhled vašeho sprchového koutu. Sprchová vodovodní baterie Mereo vám poslouží svou praktickou stránkou i jako elegantní designový doplněk. Baterie je oblíbená díky jednoduchému upevnění do stěny. Regulace vody je zajištěna u vodovodní baterie Mereo kohoutkovým ovládáním. K jejímu zhotovení byl použitý kvalitní materiál, jako je mosaz. Klíčové přednosti produktu Mereo Sprchová nástěnná baterie, Kasia, 150 mm, bez příslušenství, chrom Sprchová vodovodní baterie Mereo Klasický styl Navržena k připevnění na zeď Ovládání vodovodní baterie Mereo je kohoutkové Výrobním materiálem je mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Sprchová nástěnná baterie, Kasia, 150 mm, bez příslušenství, chrom

Mereo Sprchová nástěnná baterie, Kasia, 100 mm, bez příslušenství, chrom

Mereo Sprchová nástěnná baterie, Kasia, 100 mm, bez příslušenství, chrom
Detail

Vodovodní baterie - sprchová, kohoutkové ovládání, klasický styl, v barvě chromu Hledáte nové vybavení do vaší koupelny? K důležitým prvkům se řadí také vzhled vašeho sprchového koutu. Sprchová vodovodní baterie Mereo je skvělým praktickým pomocníkem i designovým doplňkem. Baterie je oblíbená pro svou jednoduchou montáž ke zdi. Teplota vody se reguluje u vodovodní baterie Mereo kohoutkovým ovládáním. K její výrobě posloužil kvalitní materiál, jakým je mosaz. Klíčové přednosti produktu Mereo Sprchová nástěnná baterie, Kasia, 100 mm, bez příslušenství, chrom Sprchová vodovodní baterie Mereo Klasický styl K umístění na stěnu Ovládání vodovodní baterie Mereo je kohoutkové Materiálem pro její výrobu je mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Sprchová nástěnná baterie, Kasia, 100 mm, bez příslušenství, chrom

Mereo Dřezová nástěnná baterie, Kasia, 100 mm, s ramínkem trubkovým o 18 mm - 200 mm, chrom

Mereo Dřezová nástěnná baterie, Kasia, 100 mm, s ramínkem trubkovým o 18 mm - 200 mm, chrom
Detail

Vodovodní baterie - dřezová, kohoutkové ovládání, klasický styl, v barvě chromu Rekonstruujete svou kuchyni a sháníte nové vybavení? K důležitým prvkům se řadí také vzhled vašeho dřezu. Dřezová vodovodní baterie Mereo poslouží jako praktický pomocník při mytí nádobí i designový doplněk. Baterie je oblíbená pro svou jednoduchou montáž ke zdi. Pro regulaci vody disponuje vodovodní baterie Mereo kohoutkovým ovládáním. K jejímu zhotovení byl použitý kvalitní materiál, jako je mosaz. Hlavní vlastnosti produktu Mereo Dřezová nástěnná baterie, Kasia, 100 mm, s ramínkem trubkovým o 18 mm - 200 mm, chrom Dřezová vodovodní baterie Mereo Klasický styl Umisťuje se na stěnu Ovládání vodovodní baterie Mereo je kohoutkové Materiálem je mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Dřezová nástěnná baterie, Kasia, 100 mm, s ramínkem trubkovým o 18 mm - 200 mm, chrom

Mereo Dřezová nástěnná baterie, Kasia, 150 mm, s ramínkem trubkovým o 18 mm - 200 mm, chrom

Mereo Dřezová nástěnná baterie, Kasia, 150 mm, s ramínkem trubkovým o 18 mm - 200 mm, chrom
Detail

Vodovodní baterie - dřezová, kohoutkové ovládání, klasický styl, v barvě chromu Rekonstruujete kuchyni a hledáte nové vybavení? Myslete také na design vašeho dřezu. Dřezová vodovodní baterie Mereo se stane nejen praktickým pomocníkem při mytí nádobí, ale také designovým doplňkem. Baterie je oblíbená díky jednoduchému upevnění do stěny. Teplotu vody regulujete u vodovodní baterie Mereo kohoutkovým ovládáním. K jejímu zhotovení byl použitý kvalitní materiál, jako je mosaz. Klíčové přednosti produktu Mereo Dřezová nástěnná baterie, Kasia, 150 mm, s ramínkem trubkovým o 18 mm - 200 mm, chrom Dřezová vodovodní baterie Mereo Klasický styl K připevnění na stěnu Ovládání vodovodní baterie Mereo je kohoutkové Výrobním materiálem je mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Dřezová nástěnná baterie, Kasia, 150 mm, s ramínkem trubkovým o 18 mm - 200 mm, chrom

SAPHO RHAPSODY stojánková dřezová baterie, výška 260 mm, chrom 5577 (5577)

SAPHO RHAPSODY stojánková dřezová baterie, výška 260 mm, chrom 5577 (5577)
Detail

Vodovodní baterie - dřezová, pákové ovládání, klasický styl, s perlátorem a s keramickou kartuší, stříbrná barva Čeká vás rekonstrukce vaší kuchyně a hledáte nové vybavení? Nezapomeňte i na vzhled vašeho dřezu. Dřezová vodovodní baterie SAPHO se stane nejen praktickým pomocníkem při mytí nádobí, ale také designovým doplňkem. Stojánkovou vodovodní baterii snadno nainstalujete. Regulace vody je zajištěna u vodovodní baterie SAPHO pákovým ovládáním. V baterii je přítomný perlátor, který zajistí plynulý tok bez cákání všude kolem. Provzdušnění snižuje průtok vody, což pomůže šetřit přírodu i vaše finance. V balení najdete i připojovací hadičky. K její výrobě slouží mosaz. Hlavní přednosti produktu SAPHO RHAPSODY stojánková dřezová baterie, výška 260 mm, chrom 5577 Dřezová vodovodní baterie SAPHO Klasický styl Provedení se stojánkem Ovládání vodovodní baterie SAPHO je pákové Materiál - mosaz V balení najdete i připojovací hadičky (alza.cz)

Podobné produkty ako SAPHO RHAPSODY stojánková dřezová baterie, výška 260 mm, chrom 5577 (5577) , Mereo dřezová nástěnná baterie, sonáta, 150 mm, s ramínkem plochým rovným 250 mm, chrom

Mereo Dřezová nástěnná baterie, Kasia, 100 mm, s U ramínkem trubkovým o 18 mm - 230 mm, chrom

Mereo Dřezová nástěnná baterie, Kasia, 100 mm, s U ramínkem trubkovým o 18 mm - 230 mm, chrom
Detail

Vodovodní baterie - dřezová, kohoutkové ovládání, klasický styl, v barvě chromu Rekonstruujete svou kuchyni a sháníte nové vybavení? Nezapomeňte také na design vašeho dřezu. Dřezová vodovodní baterie Mereo se stane nejen praktickým pomocníkem v kuchyni, ale také elegantním doplňkem. Baterii jednoduše připevníte na stěnu. Teplota vody se reguluje u vodovodní baterie Mereo kohoutkovým ovládáním. Materiálem je mosaz. Zásadní přednosti produktu Mereo Dřezová nástěnná baterie, Kasia, 100 mm, s U ramínkem trubkovým o 18 mm - 230 mm, chrom Dřezová vodovodní baterie Mereo Klasický styl Navržena k připevnění na stěnu Ovládání vodovodní baterie Mereo je kohoutkové Materiálem je mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Dřezová nástěnná baterie, Kasia, 100 mm, s U ramínkem trubkovým o 18 mm - 230 mm, chrom

Mereo Dřezová nástěnná baterie, Kasia, 150 mm, s U ramínkem trubkovým o 18 mm - 230 mm, chrom

Mereo Dřezová nástěnná baterie, Kasia, 150 mm, s U ramínkem trubkovým o 18 mm - 230 mm, chrom
Detail

Vodovodní baterie - dřezová, kohoutkové ovládání, klasický styl, v barvě chromu Čeká vás rekonstrukce vaší kuchyně a hledáte nové vybavení? K nezanedbatelným prvkům patří také design vašeho dřezu. Dřezová vodovodní baterie Mereo je skvělým praktickým pomocníkem při mytí nádobí i designovým doplňkem. Baterii jednoduše připevníte na stěnu. Regulace vody je zajištěna u vodovodní baterie Mereo kohoutkovým ovládáním. K jejímu zhotovení byl použitý kvalitní materiál, jako je mosaz. Hlavní přednosti produktu Mereo Dřezová nástěnná baterie, Kasia, 150 mm, s U ramínkem trubkovým o 18 mm - 230 mm, chrom Dřezová vodovodní baterie Mereo Klasický styl Umisťuje se na stěnu Ovládání vodovodní baterie Mereo je kohoutkové Materiál - mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Dřezová nástěnná baterie, Kasia, 150 mm, s U ramínkem trubkovým o 18 mm - 230 mm, chrom

Mereo Dřezová stojánková baterie, Sonáta, s ramínkem plochým 170 mm, chrom

Mereo Dřezová stojánková baterie, Sonáta, s ramínkem plochým 170 mm, chrom
Detail

Vodovodní baterie - dřezová, pákové ovládání, klasický styl, s keramickou kartuší, v barvě chromu Pustili jste se do rekonstrukce své kuchyně a hledáte nové vybavení? Nezapomeňte i na vzhled vašeho dřezu. Dřezová vodovodní baterie Mereo je jak praktickým pomocníkem v kuchyni, tak skvělým designovým doplňkem. Stojánková vodovodní baterie se velice snadno nainstaluje. Teplota vody se reguluje u vodovodní baterie Mereo pákovým ovládáním. K jejímu zhotovení byl použitý kvalitní materiál, jako je mosaz. Hlavní vlastnosti produktu Mereo Dřezová stojánková baterie, Sonáta, s ramínkem plochým 170 mm, chrom Dřezová vodovodní baterie Mereo Klasický styl Provedení se stojánkem Ovládání vodovodní baterie Mereo je pákové Materiál: mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Dřezová stojánková baterie, Sonáta, s ramínkem plochým 170 mm, chrom

Mereo Dřezová stojánková baterie, Lila, s ramínkem plochým 170 mm, chrom

Mereo Dřezová stojánková baterie, Lila, s ramínkem plochým 170 mm, chrom
Detail

Vodovodní baterie - dřezová, pákové ovládání, klasický styl, s keramickou kartuší, v barvě chromu Chcete zrekonstruovat svou kuchyň a potřebujete nové vybavení? Nezapomeňte také na design vašeho dřezu. Dřezová vodovodní baterie Mereo se stane nejen praktickým pomocníkem v kuchyni, ale také elegantním doplňkem. Snadná instalace stojánkové vodovodní baterie ji řadí na první místa v žebříčku oblíbenosti. Pro regulaci vody disponuje vodovodní baterie Mereo pákovým ovládáním. Výrobním materiálem je mosaz. Zásadní vlastnosti produktu Mereo Dřezová stojánková baterie, Lila, s ramínkem plochým 170 mm, chrom Dřezová vodovodní baterie Mereo Klasický styl Stojánkové provedení Ovládání vodovodní baterie Mereo je pákové Materiál - mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Dřezová stojánková baterie, Lila, s ramínkem plochým 170 mm, chrom

Mereo Dřezová stojánková baterie, pro nízkotl. ohřívače, ramínko 160 mm, chrom

Mereo Dřezová stojánková baterie, pro nízkotl. ohřívače, ramínko 160 mm, chrom
Detail

Vodovodní baterie - dřezová, pákové ovládání, klasický styl, nízkotlaká, v barvě chromu Chcete zrekonstruovat svou kuchyň a potřebujete nové vybavení? Myslete také na design vašeho dřezu. Dřezová vodovodní baterie Mereo je skvělým praktickým pomocníkem při mytí nádobí i designovým doplňkem. Stojánkové řešení upevnění vodovodní baterie oceníte především v jednoduchosti instalace. Teplotu vody regulujete u vodovodní baterie Mereo pákovým ovládáním. Nízkotlaká baterie je ideální variantou pro nízkotlaké a průtokové ohřívače vody. Pro její výrobu zvolil výrobce mosaz. Hlavní přednosti produktu Mereo Dřezová stojánková baterie, pro nízkotl. ohřívače, ramínko 160 mm, chrom Dřezová vodovodní baterie Mereo Klasický styl Provedení se stojánkem Ovládání vodovodní baterie Mereo je pákové Materiálem zvoleným pro její výrobu je mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Dřezová stojánková baterie, pro nízkotl. ohřívače, ramínko 160 mm, chrom

Mereo Dřezová stojánková baterie, Zuna, s ramínkem plochým 170 mm, chrom

Mereo Dřezová stojánková baterie, Zuna, s ramínkem plochým 170 mm, chrom
Detail

Vodovodní baterie - dřezová, pákové ovládání, klasický styl, s keramickou kartuší, v barvě chromu Čeká vás rekonstrukce vaší kuchyně a hledáte nové vybavení? K důležitým prvkům se řadí také vzhled vašeho dřezu. Dřezová vodovodní baterie Mereo se stane nejen praktickým pomocníkem při mytí nádobí, ale také designovým doplňkem. Baterie se velmi snadno instaluje díky svému stojánkovému řešení. Teplota vody se reguluje u vodovodní baterie Mereo pákovým ovládáním. K její výrobě posloužil kvalitní materiál, jakým je mosaz. Hlavní přednosti produktu Mereo Dřezová stojánková baterie, Zuna, s ramínkem plochým 170 mm, chrom Dřezová vodovodní baterie Mereo Klasický styl Tradiční stojánkové provedení Ovládání vodovodní baterie Mereo je pákové Materiál: mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Dřezová stojánková baterie, Zuna, s ramínkem plochým 170 mm, chrom

Mereo Dřezová stojánková baterie, Zuna, s ramínkem plochým 210 mm, chrom

Mereo Dřezová stojánková baterie, Zuna, s ramínkem plochým 210 mm, chrom
Detail

Vodovodní baterie - dřezová, pákové ovládání, klasický styl, s keramickou kartuší, v barvě chromu Chcete zrekonstruovat svou kuchyň a potřebujete nové vybavení? Myslete také na vzhled vašeho dřezu. Dřezová vodovodní baterie Mereo se stane jak praktickým pomocníkem, tak elegantním designovým doplňkem. Díky stojánkovému řešení upevnění baterie vás čeká velmi snadná instalace. Teplota vody se reguluje u vodovodní baterie Mereo pákovým ovládáním. K její výrobě posloužil kvalitní materiál, jakým je mosaz. Zásadní vlastnosti produktu Mereo Dřezová stojánková baterie, Zuna, s ramínkem plochým 210 mm, chrom Dřezová vodovodní baterie Mereo Klasický styl Stojánkové provedení Ovládání vodovodní baterie Mereo je pákové Materiálem zvoleným pro její výrobu je mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Dřezová stojánková baterie, Zuna, s ramínkem plochým 210 mm, chrom

Mereo Dřezová stojánková baterie, Eve, s plochým ramínkem 210 mm, chrom

Mereo Dřezová stojánková baterie, Eve, s plochým ramínkem 210 mm, chrom
Detail

Vodovodní baterie - dřezová, pákové ovládání, klasický styl, v barvě chromu Zahájili jste rekonstrukci své kuchyně a poohlížíte se po novém vybavení? Myslete také na design vašeho dřezu. Dřezová vodovodní baterie Mereo vám poslouží svou praktickou stránkou i jako elegantní designový doplněk. Stojánková vodovodní baterie se snadno instaluje. Regulace vody je zajištěna u vodovodní baterie Mereo pákovým ovládáním. Výrobním materiálem je mosaz. Klíčové přednosti produktu Mereo Dřezová stojánková baterie, Eve, s plochým ramínkem 210 mm, chrom Dřezová vodovodní baterie Mereo Klasický styl Tradiční stojánkové provedení Ovládání vodovodní baterie Mereo je pákové Materiálem je mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Dřezová stojánková baterie, Eve, s plochým ramínkem 210 mm, chrom

Mereo Dřezová stojánková baterie, Sonáta, s ramínkem plochým 210 mm, chrom

Mereo Dřezová stojánková baterie, Sonáta, s ramínkem plochým 210 mm, chrom
Detail

Vodovodní baterie - dřezová, pákové ovládání, klasický styl, s keramickou kartuší, v barvě chromu Zahájili jste rekonstrukci své kuchyně a poohlížíte se po novém vybavení? K nezanedbatelným prvkům patří také design vašeho dřezu. Dřezová vodovodní baterie Mereo se stane nejen praktickým pomocníkem v kuchyni, ale také elegantním doplňkem. Baterie se velmi snadno instaluje díky svému stojánkovému řešení. Pro regulaci vody disponuje vodovodní baterie Mereo pákovým ovládáním. Pro její výrobu zvolil výrobce mosaz. Hlavní vlastnosti produktu Mereo Dřezová stojánková baterie, Sonáta, s ramínkem plochým 210 mm, chrom Dřezová vodovodní baterie Mereo Klasický styl Tradiční stojánkové provedení Ovládání vodovodní baterie Mereo je pákové Materiál - mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Dřezová stojánková baterie, Sonáta, s ramínkem plochým 210 mm, chrom

Mereo Dřezová stojánková baterie, pro nízkotl. ohřívače, ramínko 210 mm, chrom

Mereo Dřezová stojánková baterie, pro nízkotl. ohřívače, ramínko 210 mm, chrom
Detail

Vodovodní baterie - dřezová, pákové ovládání, klasický styl, nízkotlaká, v barvě chromu Zahájili jste rekonstrukci své kuchyně a poohlížíte se po novém vybavení? K nezanedbatelným prvkům patří také design vašeho dřezu. Dřezová vodovodní baterie Mereo vám poslouží svou praktickou stránkou i jako elegantní designový doplněk. Díky stojánkovému řešení upevnění baterie vás čeká velmi snadná instalace. Regulace vody je zajištěna u vodovodní baterie Mereo pákovým ovládáním. Nízkotlaká baterie je uzpůsobená pro nízkotlaké a průtokové ohřívače vody. Výrobním materiálem je mosaz. Hlavní vlastnosti produktu Mereo Dřezová stojánková baterie, pro nízkotl. ohřívače, ramínko 210 mm, chrom Dřezová vodovodní baterie Mereo Klasický styl Provedení se stojánkem Ovládání vodovodní baterie Mereo je pákové Materiálem zvoleným pro její výrobu je mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Dřezová stojánková baterie, pro nízkotl. ohřívače, ramínko 210 mm, chrom

Mereo Dřezová stojánková baterie, Lila, s ramínkem plochým 210 mm, chrom

Mereo Dřezová stojánková baterie, Lila, s ramínkem plochým 210 mm, chrom
Detail

Vodovodní baterie - dřezová, pákové ovládání, klasický styl, s keramickou kartuší, v barvě chromu Chcete zrekonstruovat svou kuchyň a potřebujete nové vybavení? Důležitý je i vzhled vašeho dřezu. Dřezová vodovodní baterie Mereo vám poslouží svou praktickou stránkou i jako elegantní designový doplněk. Stojánková vodovodní baterie se velice snadno nainstaluje. Teplotu vody regulujete u vodovodní baterie Mereo pákovým ovládáním. Pro její výrobu zvolil výrobce mosaz. Hlavní vlastnosti produktu Mereo Dřezová stojánková baterie, Lila, s ramínkem plochým 210 mm, chrom Dřezová vodovodní baterie Mereo Klasický styl Stojánkové provedení Ovládání vodovodní baterie Mereo je pákové Materiálem pro její výrobu je mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Dřezová stojánková baterie, Lila, s ramínkem plochým 210 mm, chrom

Mereo Umyvadlový kohoutek nástěnný, Retro Viktorie, s ramínkem otočným o 18 mm - 200 mm, chrom

Mereo Umyvadlový kohoutek nástěnný, Retro Viktorie, s ramínkem otočným o 18 mm - 200 mm, chrom
Detail

Vodovodní baterie - umyvadlová, kohoutkové ovládání, retro styl, v barvě chromu Hledáte nové vybavení do vaší koupelny? Myslete také na vzhled vašeho umyvadla. Umyvadlová vodovodní baterie Mereo je jak praktickým pomocníkem, tak skvělým designovým doplňkem. Tato vodovodní baterie je vhodná k umístění na zeď. Teplota vody se reguluje u vodovodní baterie Mereo kohoutkovým ovládáním. K její výrobě posloužil kvalitní materiál, jakým je mosaz. Hlavní vlastnosti produktu Mereo Umyvadlový kohoutek nástěnný, Retro Viktorie, s ramínkem otočným o 18 mm - 200 mm, chrom Umyvadlová vodovodní baterie Mereo Retro styl Umisťuje se na stěnu Ovládání vodovodní baterie Mereo je kohoutkové Výrobním materiálem je mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Umyvadlový kohoutek nástěnný, Retro Viktorie, s ramínkem otočným o 18 mm - 200 mm, chrom

Mereo Umyvadlový kohoutek nástěnný, Retro Viktorie, s ramínkem otočným o 18 mm - 230 mm, chrom

Mereo Umyvadlový kohoutek nástěnný, Retro Viktorie, s ramínkem otočným o 18 mm - 230 mm, chrom
Detail

Vodovodní baterie - umyvadlová, kohoutkové ovládání, retro styl, v barvě chromu Čeká vás rekonstrukce vaší koupelny a hledáte nové vybavení? Nezapomeňte i na vzhled vašeho umyvadla. Umyvadlová vodovodní baterie Mereo vám bude funkčním i vkusným doplňkem. Tato vodovodní baterie se velice snadno nainstaluje na stěnu. Teplotu vody regulujete u vodovodní baterie Mereo kohoutkovým ovládáním. Pro její výrobu zvolil výrobce mosaz. Klíčové přednosti produktu Mereo Umyvadlový kohoutek nástěnný, Retro Viktorie, s ramínkem otočným o 18 mm - 230 mm, chrom Umyvadlová vodovodní baterie Mereo Retro styl K připevnění na stěnu Ovládání vodovodní baterie Mereo je kohoutkové Výrobním materiálem je mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Umyvadlový kohoutek nástěnný, Retro Viktorie, s ramínkem otočným o 18 mm - 230 mm, chrom

REITANO RUBINETTERIA ANTEA stojánkový umyvadlový ventil, výška 260 mm, chrom 315 (315)

REITANO RUBINETTERIA ANTEA stojánkový umyvadlový ventil, výška 260 mm, chrom 315 (315)
Detail

Vodovodní baterie - umyvadlová, kohoutkové ovládání, retro styl, bez sprchy, s perlátorem a s keramickou kartuší, stříbrná barva Potřebujete nové vybavení do vaší rekonstruované koupelny? Myslete také na design vašeho umyvadla. Umyvadlová vodovodní baterie REITANO RUBINETTERIA slouží jako praktický pomocník i designový doplněk. Stojánkovou vodovodní baterii snadno nainstalujete. Teplota vody se reguluje u vodovodní baterie REITANO RUBINETTERIA kohoutkovým ovládáním. Baterie je vybavena perlátorem, díky němuž nebudete cákat kolem. Provzdušnění značně snižuje průtok vody, čímž současně šetříte přírodu i vaši peněženku. V balení najdete i připojovací hadičky. Pro její výrobu zvolil výrobce mosaz. Hlavní přednosti produktu REITANO RUBINETTERIA ANTEA stojánkový umyvadlový ventil, výška 260 mm, chrom 315 Umyvadlová vodovodní baterie REITANO RUBINETTERIA Retro styl Provedení se stojánkem Ovládání vodovodní baterie REITANO RUBINETTERIA je kohoutkové Materiálem pro její... (alza.cz)

Podobné produkty ako REITANO RUBINETTERIA ANTEA stojánkový umyvadlový ventil, výška 260 mm, chrom 315 (315)

Mereo Nástěnná baterie do byt. jádra, Kasia, 150 mm, s ramínkem 300 mm, bez příslušenství, chrom

Mereo Nástěnná baterie do byt. jádra, Kasia, 150 mm, s ramínkem 300 mm, bez příslušenství, chrom
Detail

Vodovodní baterie - pákové ovládání, klasický styl, v barvě chromu Jednoduché umístění baterie na stěnu ji řadí na první místa v žebříčku oblíbenosti. Regulace vody je zajištěna u vodovodní baterie Mereo pákovým ovládáním. K jejímu zhotovení byl použitý kvalitní materiál, jako je mosaz. Zásadní přednosti produktu Mereo Nástěnná baterie do byt. jádra, Kasia, 150 mm, s ramínkem 300 mm, bez příslušenství, chrom Klasický styl Umisťuje se na stěnu Ovládání vodovodní baterie Mereo je pákové Výrobním materiálem je mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Nástěnná baterie do byt. jádra, Kasia, 150 mm, s ramínkem 300 mm, bez příslušenství, chrom

Mereo Nástěnná baterie do byt. jádra, Kasia, 100 mm, s ramínkem 300 mm, bez příslušenství, chrom

Mereo Nástěnná baterie do byt. jádra, Kasia, 100 mm, s ramínkem 300 mm, bez příslušenství, chrom
Detail

Vodovodní baterie - vanová, kohoutkové ovládání, klasický styl, v barvě chromu Potřebujete nové vybavení do vaší rekonstruované koupelny? Nezapomeňte i na vzhled vaší vany. Vanová vodovodní baterie Mereo vám poslouží svou praktickou stránkou i jako elegantní designový doplněk. Baterie je oblíbená díky jednoduchému upevnění do stěny. Teplota vody se reguluje u vodovodní baterie Mereo kohoutkovým ovládáním. Materiálem je mosaz. Zásadní vlastnosti produktu Mereo Nástěnná baterie do byt. jádra, Kasia, 100 mm, s ramínkem 300 mm, bez příslušenství, chrom Vanová vodovodní baterie Mereo Klasický styl Umisťuje se na zeď Ovládání vodovodní baterie Mereo je kohoutkové Výrobním materiálem je mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Nástěnná baterie do byt. jádra, Kasia, 100 mm, s ramínkem 300 mm, bez příslušenství, chrom

SAPHO LATUS stojánková dřezová baterie, výška 235 mm, chrom 1102-19 (1102-19)

SAPHO LATUS stojánková dřezová baterie, výška 235 mm, chrom 1102-19 (1102-19)
Detail

Vodovodní baterie - dřezová, pákové ovládání, klasický styl, s perlátorem a s keramickou kartuší, stříbrná barva Chcete zrekonstruovat svou kuchyň a potřebujete nové vybavení? Myslete také na vzhled vašeho dřezu. Dřezová vodovodní baterie SAPHO vám poslouží svou praktickou stránkou i jako elegantní designový doplněk. Vodovodní baterie se stojánkovým řešením se velmi snadno instaluje. Pro regulaci vody disponuje vodovodní baterie SAPHO pákovým ovládáním. V baterii je zabudovaný perlátor, který zajistí plynulý tok bez cákání všude kolem. Provzdušnění snižuje průtok vody, což pomůže šetřit přírodu i vaše finance. Balení obsahuje i připojovací hadičky. K jejímu zhotovení byl použitý kvalitní materiál, jako je mosaz. Zásadní vlastnosti produktu SAPHO LATUS stojánková dřezová baterie, výška 235 mm, chrom 1102-19 Dřezová vodovodní baterie SAPHO Klasický styl Tradiční stojánkové provedení Ovládání vodovodní baterie SAPHO je pákové Materiál - mosaz Balení obsahuje také... (alza.cz)

Podobné produkty ako SAPHO LATUS stojánková dřezová baterie, výška 235 mm, chrom 1102-19 (1102-19)

Mereo Dřezová nástěnná baterie, Lila, 100 mm, s ramínkem plochým rovným 250 mm, chrom

Mereo Dřezová nástěnná baterie, Lila, 100 mm, s ramínkem plochým rovným 250 mm, chrom
Detail

Vodovodní baterie - dřezová, pákové ovládání, klasický styl, s keramickou kartuší, v barvě chromu Hledáte nové vybavení do vaší kuchyně? Důležitý je i vzhled vašeho dřezu. Dřezová vodovodní baterie Mereo se stane jak praktickým pomocníkem, tak elegantním designovým doplňkem. Baterii jednoduše připevníte ke zdi. Teplota vody se reguluje u vodovodní baterie Mereo pákovým ovládáním. K její výrobě slouží mosaz. Zásadní vlastnosti produktu Mereo Dřezová nástěnná baterie, Lila, 100 mm, s ramínkem plochým rovným 250 mm, chrom Dřezová vodovodní baterie Mereo Klasický styl K umístění na stěnu Ovládání vodovodní baterie Mereo je pákové Materiál - mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Dřezová nástěnná baterie, Lila, 100 mm, s ramínkem plochým rovným 250 mm, chrom

Mereo Dřezová nástěnná baterie, Zuna, 150 mm, s ramínkem plochým rovným 250 mm, chrom

Mereo Dřezová nástěnná baterie, Zuna, 150 mm, s ramínkem plochým rovným 250 mm, chrom
Detail

Vodovodní baterie - dřezová, pákové ovládání, klasický styl, s keramickou kartuší, v barvě chromu Plánujete novou kuchyni a hledáte potřebné vybavení? Nezapomeňte i na vzhled vašeho dřezu. Dřezová vodovodní baterie Mereo je skvělým praktickým pomocníkem při mytí nádobí i designovým doplňkem. Baterie je oblíbená pro svou jednoduchou montáž ke zdi. Pro regulaci vody disponuje vodovodní baterie Mereo pákovým ovládáním. K jejímu zhotovení byl použitý kvalitní materiál, jako je mosaz. Klíčové přednosti produktu Mereo Dřezová nástěnná baterie, Zuna, 150 mm, s ramínkem plochým rovným 250 mm, chrom Dřezová vodovodní baterie Mereo Klasický styl Umisťuje se na zeď Ovládání vodovodní baterie Mereo je pákové Výrobním materiálem je mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Dřezová nástěnná baterie, Zuna, 150 mm, s ramínkem plochým rovným 250 mm, chrom

Mereo Dřezová nástěnná baterie, Zuna, 100 mm, s ramínkem plochým rovným 250 mm, chrom

Mereo Dřezová nástěnná baterie, Zuna, 100 mm, s ramínkem plochým rovným 250 mm, chrom
Detail

Vodovodní baterie - dřezová, pákové ovládání, klasický styl, s keramickou kartuší, v barvě chromu Zahájili jste rekonstrukci své kuchyně a poohlížíte se po novém vybavení? Myslete také na design vašeho dřezu. Dřezová vodovodní baterie Mereo je skvělým praktickým pomocníkem při mytí nádobí i designovým doplňkem. Tato vodovodní baterie se velice snadno nainstaluje na stěnu. Regulace vody je zajištěna u vodovodní baterie Mereo pákovým ovládáním. Materiálem je mosaz. Hlavní přednosti produktu Mereo Dřezová nástěnná baterie, Zuna, 100 mm, s ramínkem plochým rovným 250 mm, chrom Dřezová vodovodní baterie Mereo Klasický styl K umístění na stěnu Ovládání vodovodní baterie Mereo je pákové Výrobním materiálem je mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Dřezová nástěnná baterie, Zuna, 100 mm, s ramínkem plochým rovným 250 mm, chrom
REITANO RUBINETTERIA ANTEA stojánkový umyvadlový ventil, výška 260 mm, chrom 315 (315), Mereo Nástěnný kohoutek, Retro Viktorie, 1/2", chrom, Mereo Dřezová nástěnná baterie, Sonáta, 150 mm, s ramínkem plochým rovným 250 mm, chrom