Mereo bidetová baterie, lila, s výpustí, chrom

Produkt Mereo bidetová baterie, lila, s výpustí, chrom sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Mereo bidetová baterie, lila, s výpustí, chrom upraviť a produkt hľadať znova.

Mereo Bidetová baterie, Lila, s výpustí, chrom

Mereo Bidetová baterie, Lila, s výpustí, chrom
Detail

Vodovodní baterie - umyvadlová a bidetová, pákové ovládání, klasický styl, s keramickou kartuší, v barvě chromu Čeká vás rekonstrukce vaší koupelny a hledáte nové vybavení? K důležitým prvkům se řadí také vzhled vašeho umyvadla. Umyvadlová vodovodní baterie Mereo je jak praktickým pomocníkem, tak skvělým designovým doplňkem. Byla navržena také pro bidet. Pro regulaci vody disponuje vodovodní baterie Mereo pákovým ovládáním. K jejímu zhotovení byl použitý kvalitní materiál, jako je mosaz. Hlavní přednosti produktu Mereo Bidetová baterie, Lila, s výpustí, chrom Umyvadlová a bidetová vodovodní baterie Mereo Klasický styl Ovládání vodovodní baterie Mereo je pákové Výrobním materiálem je mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Bidetová baterie, Lila, s výpustí, chrom

Mereo Bidetová baterie, Retro Viktorie, s výpustí, chrom

Mereo Bidetová baterie, Retro Viktorie, s výpustí, chrom
Detail

Vodovodní baterie - umyvadlová a bidetová, kohoutkové ovládání, retro styl, v barvě chromu Rekonstruujete svou koupelnu a sháníte nové vybavení? K důležitým prvkům se řadí také vzhled vašeho umyvadla. Umyvadlová vodovodní baterie Mereo je skvělým praktickým pomocníkem i designovým doplňkem. Je určená k využití i pro bidet. Teplotu vody regulujete u vodovodní baterie Mereo kohoutkovým ovládáním. Výrobním materiálem je mosaz. Zásadní vlastnosti produktu Mereo Bidetová baterie, Retro Viktorie, s výpustí, chrom Umyvadlová a bidetová vodovodní baterie Mereo Retro styl Ovládání vodovodní baterie Mereo je kohoutkové Materiál: mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Bidetová baterie, Retro Viktorie, s výpustí, chrom

Mereo Bidetová baterie, Eve, bez výpusti, chrom

Mereo Bidetová baterie, Eve, bez výpusti, chrom
Detail

Vodovodní baterie - bidetová, pákové ovládání, klasický styl, v barvě chromu Rekonstruujete koupelnu a hledáte nové vybavení? Myslete také na vzhled vašeho bidetu. Bidetová vodovodní baterie Mereo je jak praktickým pomocníkem, tak skvělým designovým doplňkem. Snadná instalace stojánkové vodovodní baterie ji řadí na první místa v žebříčku oblíbenosti. Teplotu vody regulujete u vodovodní baterie Mereo pákovým ovládáním. Výrobním materiálem je mosaz. Klíčové vlastnosti produktu Mereo Bidetová baterie, Eve, bez výpusti, chrom Bidetová vodovodní baterie Mereo Klasický styl Provedení se stojánkem Ovládání vodovodní baterie Mereo je pákové Výrobním materiálem je mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Bidetová baterie, Eve, bez výpusti, chrom

SAPHO KIRKÉ stojánková bidetová baterie s výpustí, chrom KI03C (KI03C)

SAPHO KIRKÉ stojánková bidetová baterie s výpustí, chrom KI03C (KI03C)
Detail

Vodovodní baterie - bidetová, pákové ovládání, retro styl, bez sprchy, s perlátorem a s keramickou kartuší, stříbrná barva Chcete zrekonstruovat svou koupelnu a potřebujete nové vybavení? K nezanedbatelným prvkům patří také design vašeho bidetu. Bidetová vodovodní baterie SAPHO slouží jako praktický pomocník i designový doplněk. Vodovodní baterie se stojánkovým řešením se velmi snadno instaluje. Pro regulaci vody disponuje vodovodní baterie SAPHO pákovým ovládáním. V baterii je přítomný perlátor, díky plynulému toku tak nebudete mít pocákáno všude okolo. Provzdušnění snižuje průtok vody, což pomůže šetřit přírodu i vaše finance. V balení se nachází také připojovací hadičky. Materiálem je mosaz. Klíčové vlastnosti produktu SAPHO KIRKÉ stojánková bidetová baterie s výpustí, chrom KI03C Bidetová vodovodní baterie SAPHO Retro styl Stojánkové provedení Ovládání vodovodní baterie SAPHO je pákové Výrobním materiálem je mosaz Balení obsahuje i připojovací hadičky (alza.cz)

Podobné produkty ako SAPHO KIRKÉ stojánková bidetová baterie s výpustí, chrom KI03C (KI03C)

SAPHO ESPADA stojánková bidetová baterie s výpustí, chrom ES03 (ES03)

SAPHO ESPADA stojánková bidetová baterie s výpustí, chrom ES03 (ES03)
Detail

Vodovodní baterie - bidetová, pákové ovládání, klasický styl, bez sprchy, s perlátorem a s keramickou kartuší, stříbrná barva Rozhodli jste se pro rekonstrukci své koupelny a poohlížíte se po novém vybavení? Nezapomeňte také na design vašeho bidetu. Bidetová vodovodní baterie SAPHO se stane jak praktickým pomocníkem, tak elegantním designovým doplňkem. Stojánkovou vodovodní baterii snadno nainstalujete. Regulace vody je zajištěna u vodovodní baterie SAPHO pákovým ovládáním. Do baterie byl zabudovaný perlátor, který zajistí plynulý tok bez cákání všude kolem. Provzdušnění pomůže snížit průtok vody, čímž ušetříte finance i přírodu. Balení obsahuje také připojovací hadičky. Materiálem je mosaz. Hlavní vlastnosti produktu SAPHO ESPADA stojánková bidetová baterie s výpustí, chrom ES03 Bidetová vodovodní baterie SAPHO Klasický styl Stojánkové provedení Ovládání vodovodní baterie SAPHO je pákové Materiálem pro její výrobu je mosaz Balení obsahuje i připojovací hadičky (alza.cz)

Podobné produkty ako SAPHO ESPADA stojánková bidetová baterie s výpustí, chrom ES03 (ES03) , Sapho espada stojánková bidetová baterie s výpustí, chrom es03 (es03)

Mereo Umyvadlová stojánková baterie, Eve, s výpustí, chrom

Mereo Umyvadlová stojánková baterie, Eve, s výpustí, chrom
Detail

Vodovodní baterie - umyvadlová, pákové ovládání, klasický styl, v barvě chromu Potřebujete nové vybavení do vaší rekonstruované koupelny? Nezapomeňte i na vzhled vašeho umyvadla. Umyvadlová vodovodní baterie Mereo se stane jak praktickým pomocníkem, tak elegantním designovým doplňkem. Snadná instalace stojánkové vodovodní baterie ji řadí na první místa v žebříčku oblíbenosti. Teplotu vody regulujete u vodovodní baterie Mereo pákovým ovládáním. K její výrobě slouží mosaz. Zásadní vlastnosti produktu Mereo Umyvadlová stojánková baterie, Eve, s výpustí, chrom Umyvadlová vodovodní baterie Mereo Klasický styl Tradiční stojánkové provedení Ovládání vodovodní baterie Mereo je pákové Výrobním materiálem je mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Umyvadlová stojánková baterie, Eve, s výpustí, chrom , Sapho kirké stojánková bidetová baterie s výpustí, chrom ki03c (ki03c)

Mereo Umyvadlová stojánková baterie, Sonáta, s výpustí, chrom

Mereo Umyvadlová stojánková baterie, Sonáta, s výpustí, chrom
Detail

Vodovodní baterie - umyvadlová, pákové ovládání, klasický styl, s keramickou kartuší, v barvě chromu Rozhodli jste se pro rekonstrukci své koupelny a poohlížíte se po novém vybavení? Myslete také na vzhled vašeho umyvadla. Umyvadlová vodovodní baterie Mereo je skvělým praktickým pomocníkem i designovým doplňkem. Stojánková vodovodní baterie se snadno instaluje. Regulace vody je zajištěna u vodovodní baterie Mereo pákovým ovládáním. Výrobním materiálem je mosaz. Klíčové vlastnosti produktu Mereo Umyvadlová stojánková baterie, Sonáta, s výpustí, chrom Umyvadlová vodovodní baterie Mereo Klasický styl Tradiční stojánkové provedení Ovládání vodovodní baterie Mereo je pákové Materiálem je mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Umyvadlová stojánková baterie, Sonáta, s výpustí, chrom

REITANO RUBINETTERIA ANTEA stojánková bidetová baterie s výpustí, chrom 3181 (3181)

REITANO RUBINETTERIA ANTEA stojánková bidetová baterie s výpustí, chrom 3181 (3181)
Detail

Vodovodní baterie - bidetová, kohoutkové ovládání, retro styl, bez sprchy, s perlátorem a s keramickou kartuší, stříbrná barva Čeká vás rekonstrukce vaší koupelny a hledáte nové vybavení? Důležitý je i vzhled vašeho bidetu. Bidetová vodovodní baterie REITANO RUBINETTERIA je jak praktickým pomocníkem, tak skvělým designovým doplňkem. Snadná instalace stojánkové vodovodní baterie ji řadí na první místa v žebříčku oblíbenosti. Teplotu vody regulujete u vodovodní baterie REITANO RUBINETTERIA kohoutkovým ovládáním. V baterii je přítomný perlátor, díky kterému získáte plynulý tok bez zbytečného cákání vody kolem. Provzdušnění značně snižuje průtok vody, čímž současně šetříte přírodu i vaši peněženku. Balení obsahuje i připojovací hadičky. K její výrobě posloužil kvalitní materiál, jakým je mosaz. Klíčové vlastnosti produktu REITANO RUBINETTERIA ANTEA stojánková bidetová baterie s výpustí, chrom 3181 Bidetová vodovodní baterie REITANO RUBINETTERIA Retro styl... (alza.cz)

Podobné produkty ako REITANO RUBINETTERIA ANTEA stojánková bidetová baterie s výpustí, chrom 3181 (3181) , Reitano rubinetteria antea stojánková bidetová baterie s výpustí, chrom 3181 (3181)

Mereo Umyvadlová stojánková baterie, Retro Viktorie, s výpustí, chrom

Mereo Umyvadlová stojánková baterie, Retro Viktorie, s výpustí, chrom
Detail

Vodovodní baterie - umyvadlová, kohoutkové ovládání, klasický styl, v barvě chromu Chcete zrekonstruovat svou koupelnu a potřebujete nové vybavení? Myslete také na vzhled vašeho umyvadla. Umyvadlová vodovodní baterie Mereo je jak praktickým pomocníkem, tak skvělým designovým doplňkem. Stojánková vodovodní baterie se velice snadno nainstaluje. Teplota vody se reguluje u vodovodní baterie Mereo kohoutkovým ovládáním. Pro její výrobu zvolil výrobce mosaz. Zásadní přednosti produktu Mereo Umyvadlová stojánková baterie, Retro Viktorie, s výpustí, chrom Umyvadlová vodovodní baterie Mereo Klasický styl Tradiční stojánkové provedení Ovládání vodovodní baterie Mereo je kohoutkové Materiálem je mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Umyvadlová stojánková baterie, Retro Viktorie, s výpustí, chrom

Mereo Umyvadlová stojánková baterie vyšší, Zuna, s výpusti, chrom

Mereo Umyvadlová stojánková baterie vyšší, Zuna, s výpusti, chrom
Detail

Vodovodní baterie - umyvadlová, pákové ovládání, klasický styl, s keramickou kartuší, v barvě chromu Rekonstruujete svou koupelnu a sháníte nové vybavení? Nezapomeňte i na vzhled vašeho umyvadla. Umyvadlová vodovodní baterie Mereo slouží jako praktický pomocník i designový doplněk. Stojánková vodovodní baterie se snadno instaluje. Pro regulaci vody disponuje vodovodní baterie Mereo pákovým ovládáním. K její výrobě posloužil kvalitní materiál, jakým je mosaz. Hlavní přednosti produktu Mereo Umyvadlová stojánková baterie vyšší, Zuna, s výpusti, chrom Umyvadlová vodovodní baterie Mereo Klasický styl Tradiční stojánkové provedení Ovládání vodovodní baterie Mereo je pákové Materiálem zvoleným pro její výrobu je mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Umyvadlová stojánková baterie vyšší, Zuna, s výpusti, chrom , Reitano rubinetteria antea stojánková bidetová baterie s výpustí, chrom/zlato 3182 (3182)

REITANO RUBINETTERIA ANTEA stojánková bidetová baterie s výpustí, chrom/zlato 3182 (3182)

REITANO RUBINETTERIA ANTEA stojánková bidetová baterie s výpustí, chrom/zlato 3182 (3182)
Detail

Vodovodní baterie - bidetová, kohoutkové ovládání, retro styl, bez sprchy, s perlátorem a s keramickou kartuší, stříbrná a zlatá barva Potřebujete nové vybavení do vaší rekonstruované koupelny? Myslete také na vzhled vašeho bidetu. Bidetová vodovodní baterie REITANO RUBINETTERIA vám poslouží svou praktickou stránkou i jako elegantní designový doplněk. Baterie se velmi snadno instaluje díky svému stojánkovému řešení. Pro regulaci vody disponuje vodovodní baterie REITANO RUBINETTERIA kohoutkovým ovládáním. Voda je provzdušněná perlátorem, s nímž bude tok plynulý a vy nebudete cákat kolem. Provzdušnění se postará o snížení průtoku vody, takže šetříte svou peněženku i přírodu. Balení obsahuje také připojovací hadičky. K její výrobě posloužil kvalitní materiál, jakým je mosaz. Zásadní vlastnosti produktu REITANO RUBINETTERIA ANTEA stojánková bidetová baterie s výpustí, chrom/zlato 3182 Bidetová vodovodní baterie REITANO RUBINETTERIA Retro styl Provedení se... (alza.cz)

Podobné produkty ako REITANO RUBINETTERIA ANTEA stojánková bidetová baterie s výpustí, chrom/zlato 3182 (3182)

Mereo Umyvadlová stojánková baterie, Lila, bez výpusti, chrom

Mereo Umyvadlová stojánková baterie, Lila, bez výpusti, chrom
Detail

Vodovodní baterie - umyvadlová, pákové ovládání, klasický styl, s keramickou kartuší, v barvě chromu Potřebujete nové vybavení do vaší rekonstruované koupelny? Nezapomeňte také na design vašeho umyvadla. Umyvadlová vodovodní baterie Mereo se stane jak praktickým pomocníkem, tak elegantním designovým doplňkem. Stojánkovou vodovodní baterii snadno nainstalujete. Teplotu vody regulujete u vodovodní baterie Mereo pákovým ovládáním. Materiálem je mosaz. Hlavní vlastnosti produktu Mereo Umyvadlová stojánková baterie, Lila, bez výpusti, chrom Umyvadlová vodovodní baterie Mereo Klasický styl Provedení se stojánkem Ovládání vodovodní baterie Mereo je pákové Výrobním materiálem je mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Umyvadlová stojánková baterie, Lila, bez výpusti, chrom , Sapho kirké crystal stojánková bidetová baterie s výpustí, páčka krystal, chrom ki03kc (ki03kc)

Mereo Umyvadlová stojánková baterie vyšší, Lila, bez výpusti, chrom

Mereo Umyvadlová stojánková baterie vyšší, Lila, bez výpusti, chrom
Detail

Vodovodní baterie - umyvadlová, pákové ovládání, klasický styl, s keramickou kartuší, v barvě chromu Rekonstruujete koupelnu a hledáte nové vybavení? K nezanedbatelným prvkům patří také design vašeho umyvadla. Umyvadlová vodovodní baterie Mereo je skvělým praktickým pomocníkem i designovým doplňkem. Snadná instalace stojánkové vodovodní baterie ji řadí na první místa v žebříčku oblíbenosti. Pro regulaci vody disponuje vodovodní baterie Mereo pákovým ovládáním. Výrobním materiálem je mosaz. Klíčové vlastnosti produktu Mereo Umyvadlová stojánková baterie vyšší, Lila, bez výpusti, chrom Umyvadlová vodovodní baterie Mereo Klasický styl Tradiční stojánkové provedení Ovládání vodovodní baterie Mereo je pákové Výrobním materiálem je mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Umyvadlová stojánková baterie vyšší, Lila, bez výpusti, chrom , Sapho kirké white stojánková bidetová baterie s výpustí, bílá páčka, chrom ki03bc (ki03bc)

SAPHO KIRKÉ stojánková umyvadlová baterie s výpustí, chrom KI02C (KI02C)

SAPHO KIRKÉ stojánková umyvadlová baterie s výpustí, chrom KI02C (KI02C)
Detail

Vodovodní baterie - umyvadlová, pákové ovládání, retro styl, s perlátorem a s keramickou kartuší, stříbrná barva Rozhodli jste se pro rekonstrukci své koupelny a poohlížíte se po novém vybavení? Nezapomeňte i na vzhled vašeho umyvadla. Umyvadlová vodovodní baterie SAPHO je jak praktickým pomocníkem, tak skvělým designovým doplňkem. Stojánková vodovodní baterie se snadno instaluje. Pro regulaci vody disponuje vodovodní baterie SAPHO pákovým ovládáním. V baterii je přítomný perlátor, takže díky plynulému toku nebudete cákat kolem. Provzdušnění snižuje průtok vody, což pomůže šetřit přírodu i vaše finance. V balení najdete také připojovací hadičky. Pro její výrobu zvolil výrobce mosaz. Klíčové vlastnosti produktu SAPHO KIRKÉ stojánková umyvadlová baterie s výpustí, chrom KI02C Umyvadlová vodovodní baterie SAPHO Retro styl Tradiční stojánkové provedení Ovládání vodovodní baterie SAPHO je pákové Materiálem je mosaz Balení obsahuje i připojovací hadičky (alza.cz)

Podobné produkty ako SAPHO KIRKÉ stojánková umyvadlová baterie s výpustí, chrom KI02C (KI02C)

SAPHO VIENNA stojánková umyvadlová baterie s výpustí, chrom VO002 (VO002)

SAPHO VIENNA stojánková umyvadlová baterie s výpustí, chrom VO002 (VO002)
Detail

Vodovodní baterie - umyvadlová, pákové ovládání, retro styl, s perlátorem a s keramickou kartuší, stříbrná barva Zahájili jste rekonstrukci své koupelny a poohlížíte se po novém vybavení? Myslete také na vzhled vašeho umyvadla. Umyvadlová vodovodní baterie SAPHO se stane jak praktickým pomocníkem, tak elegantním designovým doplňkem. Stojánkové řešení upevnění vodovodní baterie oceníte především v jednoduchosti instalace. Teplota vody se reguluje u vodovodní baterie SAPHO pákovým ovládáním. Baterie je vybavena perlátorem, díky tomu se dočkáte plynulého toku bez zbytečného cákání kolem. Provzdušnění se postará o snížení průtoku vody, takže šetříte svou peněženku i přírodu. Balení obsahuje také připojovací hadičky. Materiálem je mosaz. Klíčové přednosti produktu SAPHO VIENNA stojánková umyvadlová baterie s výpustí, chrom VO002 Umyvadlová vodovodní baterie SAPHO Retro styl Provedení se stojánkem Ovládání vodovodní baterie SAPHO je pákové Materiál - mosaz Balení... (alza.cz)

Podobné produkty ako SAPHO VIENNA stojánková umyvadlová baterie s výpustí, chrom VO002 (VO002) , Ravak cr 055.00 bidetová stojánková baterie s výpustí (x070055)

Mereo Dřezová stojánková baterie, Lila, s výsuvnou sprchou, chrom

Mereo Dřezová stojánková baterie, Lila, s výsuvnou sprchou, chrom
Detail

Vodovodní baterie - dřezová, pákové ovládání, klasický styl, s keramickou kartuší a se sprchou, v barvě chromu Hledáte nové vybavení do vaší kuchyně? Nezapomeňte i na vzhled vašeho dřezu. Dřezová vodovodní baterie Mereo je jak praktickým pomocníkem v kuchyni, tak skvělým designovým doplňkem. Vodovodní baterie se stojánkovým řešením se velmi snadno instaluje. Pro regulaci vody disponuje vodovodní baterie Mereo pákovým ovládáním. Dodává se společně se sprchovou hlavicí. Materiálem je mosaz. Hlavní vlastnosti produktu Mereo Dřezová stojánková baterie, Lila, s výsuvnou sprchou, chrom Dřezová vodovodní baterie Mereo Klasický styl Tradiční stojánkové provedení Ovládání vodovodní baterie Mereo je pákové Výrobním materiálem je mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Dřezová stojánková baterie, Lila, s výsuvnou sprchou, chrom , Ravak td 055.00 bidetová stojánková baterie s výpustí (x070067)

REITANO RUBINETTERIA ANTEA tříprvková umyvadlová baterie s výpustí, chrom 3021 (3021)

REITANO RUBINETTERIA ANTEA tříprvková umyvadlová baterie s výpustí, chrom 3021 (3021)
Detail

Vodovodní baterie - umyvadlová, kohoutkové ovládání, retro styl, bez sprchy, s perlátorem a s keramickou kartuší, stříbrná barva Pustili jste se do rekonstrukce své koupelny a hledáte nové vybavení? Nezapomeňte také na design vašeho umyvadla. Umyvadlová vodovodní baterie REITANO RUBINETTERIA vám poslouží svou praktickou stránkou i jako elegantní designový doplněk. Stojánkové řešení této vodovodní baterie je na instalaci velmi jednoduché. Pro regulaci vody disponuje vodovodní baterie REITANO RUBINETTERIA kohoutkovým ovládáním. Vodu perfektně provzdušní perlátor, takže díky plynulému toku nebudete cákat kolem. Provzdušnění značně snižuje průtok vody, čímž současně šetříte přírodu i vaši peněženku. V balení najdete také připojovací hadičky. Výrobním materiálem je mosaz. Zásadní přednosti produktu REITANO RUBINETTERIA ANTEA tříprvková umyvadlová baterie s výpustí, chrom 3021 Umyvadlová vodovodní baterie REITANO RUBINETTERIA Retro styl Tradiční stojánkové provedení... (alza.cz)

Podobné produkty ako REITANO RUBINETTERIA ANTEA tříprvková umyvadlová baterie s výpustí, chrom 3021 (3021) , Ravak pu 055.00 bidetová stojánková baterie s výpustí (x070144)

SAPHO ESPADA stojánková umyvadlová baterie vysoká s výpustí, chrom ES06 (ES06)

SAPHO ESPADA stojánková umyvadlová baterie vysoká s výpustí, chrom ES06 (ES06)
Detail

Vodovodní baterie - umyvadlová, pákové ovládání, klasický styl, s perlátorem a s keramickou kartuší, stříbrná barva Rekonstruujete koupelnu a hledáte nové vybavení? Nezapomeňte i na vzhled vašeho umyvadla. Umyvadlová vodovodní baterie SAPHO vám poslouží svou praktickou stránkou i jako elegantní designový doplněk. Snadná instalace stojánkové vodovodní baterie ji řadí na první místa v žebříčku oblíbenosti. Teplota vody se reguluje u vodovodní baterie SAPHO pákovým ovládáním. V baterii je zabudovaný perlátor, díky plynulému toku tak nebudete mít pocákáno všude okolo. Provzdušnění pomůže snížit průtok vody, čímž ušetříte finance i přírodu. V balení najdete také připojovací hadičky. Materiálem je mosaz. Hlavní přednosti produktu SAPHO ESPADA stojánková umyvadlová baterie vysoká s výpustí, chrom ES06 Umyvadlová vodovodní baterie SAPHO Klasický styl Provedení se stojánkem Ovládání vodovodní baterie SAPHO je pákové Materiál: mosaz Balení obsahuje i připojovací hadičky (alza.cz)

Podobné produkty ako SAPHO ESPADA stojánková umyvadlová baterie vysoká s výpustí, chrom ES06 (ES06) , Ravak un 055.00 bidetová stojánková baterie s výpustí (x070111)

REITANO RUBINETTERIA ANTEA stojánková umyvadlová baterie s výpustí, chrom 3171 (3171)

REITANO RUBINETTERIA ANTEA stojánková umyvadlová baterie s výpustí, chrom 3171 (3171)
Detail

Vodovodní baterie - umyvadlová, kohoutkové ovládání, retro styl, bez sprchy, s perlátorem a s keramickou kartuší, stříbrná barva Zařizujete svou novou koupelnu a hledáte vhodné vybavení? Myslete také na vzhled vašeho umyvadla. Umyvadlová vodovodní baterie REITANO RUBINETTERIA slouží jako praktický pomocník i designový doplněk. Stojánkové řešení této vodovodní baterie je na instalaci velmi jednoduché. Pro regulaci vody disponuje vodovodní baterie REITANO RUBINETTERIA kohoutkovým ovládáním. V baterii je zabudovaný perlátor, díky plynulému toku tak nebudete mít pocákáno všude okolo. Provzdušnění se postará o snížení průtoku vody, takže šetříte svou peněženku i přírodu. V balení najdete i připojovací hadičky. Výrobním materiálem je mosaz. Klíčové vlastnosti produktu REITANO RUBINETTERIA ANTEA stojánková umyvadlová baterie s výpustí, chrom 3171 Umyvadlová vodovodní baterie REITANO RUBINETTERIA Retro styl Stojánkové provedení Ovládání vodovodní baterie REITANO... (alza.cz)

Podobné produkty ako REITANO RUBINETTERIA ANTEA stojánková umyvadlová baterie s výpustí, chrom 3171 (3171) , Mereo sprchová nástěnná baterie, lila, 150 mm, bez příslušenství, chrom

REITANO RUBINETTERIA ANTEA tříprvková umyvadlová baterie s výpustí, chrom/zlato 3022 (3022)

REITANO RUBINETTERIA ANTEA tříprvková umyvadlová baterie s výpustí, chrom/zlato 3022 (3022)
Detail

Vodovodní baterie - umyvadlová, kohoutkové ovládání, retro styl, s perlátorem a s keramickou kartuší, stříbrná a zlatá barva Chcete zrekonstruovat svou koupelnu a potřebujete nové vybavení? Myslete také na vzhled vašeho umyvadla. Umyvadlová vodovodní baterie REITANO RUBINETTERIA slouží jako praktický pomocník i designový doplněk. Stojánková vodovodní baterie se snadno instaluje. Pro regulaci vody disponuje vodovodní baterie REITANO RUBINETTERIA kohoutkovým ovládáním. V baterii je přítomný perlátor, díky plynulému toku tak nebudete mít pocákáno všude okolo. Provzdušnění pomůže snížit průtok vody, čímž ušetříte finance i přírodu. V balení se nachází také připojovací hadičky. Materiálem je mosaz. Zásadní vlastnosti produktu REITANO RUBINETTERIA ANTEA tříprvková umyvadlová baterie s výpustí, chrom/zlato 3022 Umyvadlová vodovodní baterie REITANO RUBINETTERIA Retro styl Stojánkové provedení Ovládání vodovodní baterie REITANO RUBINETTERIA je kohoutkové Výrobním... (alza.cz)

Podobné produkty ako REITANO RUBINETTERIA ANTEA tříprvková umyvadlová baterie s výpustí, chrom/zlato 3022 (3022) , Mereo vanová nástěnná baterie, lila, 100 mm, bez příslušenství, chrom

REITANO RUBINETTERIA ANTEA stojánková umyvadlová baterie s výpustí, chrom/zlato 3172 (3172)

REITANO RUBINETTERIA ANTEA stojánková umyvadlová baterie s výpustí, chrom/zlato 3172 (3172)
Detail

Vodovodní baterie - umyvadlová, kohoutkové ovládání, retro styl, bez sprchy, s perlátorem a s keramickou kartuší, stříbrná a zlatá barva Zahájili jste rekonstrukci své koupelny a poohlížíte se po novém vybavení? Myslete také na vzhled vašeho umyvadla. Umyvadlová vodovodní baterie REITANO RUBINETTERIA poslouží jako praktický pomocník i designový doplněk. Stojánkové řešení upevnění vodovodní baterie oceníte především v jednoduchosti instalace. Pro regulaci vody disponuje vodovodní baterie REITANO RUBINETTERIA kohoutkovým ovládáním. Baterie je vybavena perlátorem, díky tomu se dočkáte plynulého toku bez zbytečného cákání kolem. Provzdušnění snižuje průtok vody, čímž šetříte svou peněženku i životní prostředí. V balení najdete také připojovací hadičky. K jejímu zhotovení byl použitý kvalitní materiál, jako je mosaz. Klíčové přednosti produktu REITANO RUBINETTERIA ANTEA stojánková umyvadlová baterie s výpustí, chrom/zlato 3172 Umyvadlová vodovodní baterie REITANO... (alza.cz)

Podobné produkty ako REITANO RUBINETTERIA ANTEA stojánková umyvadlová baterie s výpustí, chrom/zlato 3172 (3172) , Sapho kirké stojánková bidetová baterie s výpustí, bronz ki03b (ki03b)

REITANO RUBINETTERIA ANTEA stojánková umyvadlová baterie vysoká s výpustí, chrom 3271 (3271)

REITANO RUBINETTERIA ANTEA stojánková umyvadlová baterie vysoká s výpustí, chrom 3271 (3271)
Detail

Vodovodní baterie - umyvadlová, kohoutkové ovládání, retro styl, bez sprchy, s perlátorem a s keramickou kartuší, stříbrná barva Rozhodli jste se pro rekonstrukci své koupelny a poohlížíte se po novém vybavení? Nezapomeňte i na vzhled vašeho umyvadla. Umyvadlová vodovodní baterie REITANO RUBINETTERIA vám bude mimo své praktické stránky také designovým doplňkem. Snadná instalace stojánkové vodovodní baterie ji řadí na první místa v žebříčku oblíbenosti. Teplotu vody regulujete u vodovodní baterie REITANO RUBINETTERIA kohoutkovým ovládáním. V baterii je přítomný perlátor, takže tok bude plynulý a vy nebudete mít zacákáno všude kolem. Provzdušnění snižuje průtok vody, což pomůže šetřit přírodu i vaše finance. V balení se nachází také připojovací hadičky. K její výrobě slouží mosaz. Hlavní vlastnosti produktu REITANO RUBINETTERIA ANTEA stojánková umyvadlová baterie vysoká s výpustí, chrom 3271 Umyvadlová vodovodní baterie REITANO RUBINETTERIA Retro styl Provedení... (alza.cz)

Podobné produkty ako REITANO RUBINETTERIA ANTEA stojánková umyvadlová baterie vysoká s výpustí, chrom 3271 (3271) , Ravak td f 055.00 bidetová stojánková baterie s výpustí (x070133)

CERSANIT Stojánková bidetová baterie MILLE, včetně výpusti, chrom S951-347

CERSANIT Stojánková bidetová baterie MILLE, včetně výpusti, chrom S951-347
Detail

Stojánková bidetová baterie MILLE, včetně výpusti, chrom (S951-347) keramická kartuš, 3,5 cm chrom kovová zátka G1 1/4 flexi připojovací hadičky G3/ 8 průtok třídy S Stojánková bidetová baterie MILLE v chromovém provedení s provzdušňovačem vody Cersanit Water Save je dodávána včetně flexibilních hadiček o délce 40 cm. EAN: 5901771000532 (svet-koupelny.cz)

Podobné produkty ako CERSANIT Stojánková bidetová baterie MILLE, včetně výpusti, chrom S951-347

SAPHO SPY stojánková bidetová baterie bez výpusti, chrom PY03 (PY03)

SAPHO SPY stojánková bidetová baterie bez výpusti, chrom PY03 (PY03)
Detail

Vodovodní baterie - bidetová, pákové ovládání, klasický styl, s perlátorem a s keramickou kartuší, stříbrná barva Potřebujete nové vybavení do vaší rekonstruované koupelny? Myslete také na vzhled vašeho bidetu. Bidetová vodovodní baterie SAPHO se stane jak praktickým pomocníkem, tak elegantním designovým doplňkem. Stojánková vodovodní baterie se velice snadno nainstaluje. Teplotu vody regulujete u vodovodní baterie SAPHO pákovým ovládáním. Do baterie byl zabudovaný perlátor, takže tok bude plynulý a vy nebudete mít zacákáno všude kolem. Provzdušnění pomůže snížit průtok vody, čímž ušetříte finance i přírodu. V balení najdete také připojovací hadičky. K jejímu zhotovení byl použitý kvalitní materiál, jako je mosaz. Hlavní vlastnosti produktu SAPHO SPY stojánková bidetová baterie bez výpusti, chrom PY03 Bidetová vodovodní baterie SAPHO Klasický styl Tradiční stojánkové provedení Ovládání vodovodní baterie SAPHO je pákové Materiálem zvoleným pro její výrobu je mosaz (alza.cz)

Podobné produkty ako SAPHO SPY stojánková bidetová baterie bez výpusti, chrom PY03 (PY03) , Mereo umyvadlová stojánková baterie lila s bidetovou sprchou

AQUALINE FACTOR stojánková bidetová baterie bez výpusti, chrom FC203 (FC203)

AQUALINE FACTOR stojánková bidetová baterie bez výpusti, chrom FC203 (FC203)
Detail

Vodovodní baterie - bidetová, pákové ovládání, klasický styl, bez sprchy, s perlátorem a s keramickou kartuší, stříbrná barva Pustili jste se do rekonstrukce své koupelny a hledáte nové vybavení? Nezapomeňte i na vzhled vašeho bidetu. Bidetová vodovodní baterie AQUALINE je skvělým praktickým pomocníkem i designovým doplňkem. Baterie se velmi snadno instaluje díky svému stojánkovému řešení. Teplota vody se reguluje u vodovodní baterie AQUALINE pákovým ovládáním. V baterii je přítomný perlátor, díky plynulému toku tak nebudete mít pocákáno všude okolo. Provzdušnění značně snižuje průtok vody, čímž současně šetříte přírodu i vaši peněženku. V balení se nachází také připojovací hadičky. K jejímu zhotovení byl použitý kvalitní materiál, jako je mosaz. Zásadní vlastnosti produktu AQUALINE FACTOR stojánková bidetová baterie bez výpusti, chrom FC203 Bidetová vodovodní baterie AQUALINE Klasický styl Tradiční stojánkové provedení Ovládání vodovodní baterie AQUALINE je... (alza.cz)

Podobné produkty ako AQUALINE FACTOR stojánková bidetová baterie bez výpusti, chrom FC203 (FC203) , Reitano rubinetteria antea stojánková bidetová baterie s výpustí, bronz 3186 (3186)

SAPHO PAX stojánková bidetová baterie bez výpusti, chrom XA03 (XA03)

SAPHO PAX stojánková bidetová baterie bez výpusti, chrom XA03 (XA03)
Detail

Vodovodní baterie - bidetová, pákové ovládání, klasický styl, bez sprchy, s perlátorem a s keramickou kartuší, stříbrná barva Hledáte nové vybavení do vaší koupelny? K důležitým prvkům se řadí také vzhled vašeho bidetu. Bidetová vodovodní baterie SAPHO vám bude mimo své praktické stránky také designovým doplňkem. Stojánková vodovodní baterie se snadno instaluje. Pro regulaci vody disponuje vodovodní baterie SAPHO pákovým ovládáním. V baterii je přítomný perlátor, takže díky plynulému toku nebudete cákat kolem. Provzdušnění snižuje průtok vody, čímž šetříte svou peněženku i životní prostředí. V balení najdete také připojovací hadičky. Pro její výrobu zvolil výrobce mosaz. Zásadní vlastnosti produktu SAPHO PAX stojánková bidetová baterie bez výpusti, chrom XA03 Bidetová vodovodní baterie SAPHO Klasický styl Tradiční stojánkové provedení Ovládání vodovodní baterie SAPHO je pákové Výrobním materiálem je mosaz Pro montážní otvor o průměru 35 mm Balení obsahuje i... (alza.cz)

Podobné produkty ako SAPHO PAX stojánková bidetová baterie bez výpusti, chrom XA03 (XA03) , Mereo dřezová nástěnná baterie, lila, 100 mm, s ramínkem plochým rovným 160 mm, chrom

SAPHO NOTOS stojánková bidetová baterie bez výpusti, chrom NN003 (NN003)

SAPHO NOTOS stojánková bidetová baterie bez výpusti, chrom NN003 (NN003)
Detail

Vodovodní baterie - bidetová, pákové ovládání, klasický styl, s perlátorem a s keramickou kartuší, stříbrná barva Potřebujete nové vybavení do vaší rekonstruované koupelny? K nezanedbatelným prvkům patří také design vašeho bidetu. Bidetová vodovodní baterie SAPHO se stane jak praktickým pomocníkem, tak elegantním designovým doplňkem. Baterie se velmi snadno instaluje díky svému stojánkovému řešení. Teplota vody se reguluje u vodovodní baterie SAPHO pákovým ovládáním. V baterii je přítomný perlátor, takže díky plynulému toku nebudete cákat kolem. Provzdušnění snižuje průtok vody, což pomůže šetřit přírodu i vaše finance. Balení obsahuje i připojovací hadičky. Pro její výrobu zvolil výrobce mosaz. Klíčové přednosti produktu SAPHO NOTOS stojánková bidetová baterie bez výpusti, chrom NN003 Bidetová vodovodní baterie SAPHO Klasický styl Stojánkové provedení Ovládání vodovodní baterie SAPHO je pákové Materiálem pro její výrobu je mosaz V balení najdete i připojovací... (alza.cz)

Podobné produkty ako SAPHO NOTOS stojánková bidetová baterie bez výpusti, chrom NN003 (NN003) , Mereo dřezová nástěnná baterie, lila, 150 mm, s ramínkem plochým rovným 210 mm, chrom

SAPHO AXAMITE stojánková bidetová baterie bez výpusti, chrom AX03 (AX03)

SAPHO AXAMITE stojánková bidetová baterie bez výpusti, chrom AX03 (AX03)
Detail

Vodovodní baterie - bidetová, pákové ovládání, klasický styl, bez sprchy, s perlátorem a s keramickou kartuší, stříbrná barva Pustili jste se do rekonstrukce své koupelny a hledáte nové vybavení? K nezanedbatelným prvkům patří také design vašeho bidetu. Bidetová vodovodní baterie SAPHO poslouží jako praktický pomocník i designový doplněk. Stojánkovou vodovodní baterii snadno nainstalujete. Regulace vody je zajištěna u vodovodní baterie SAPHO pákovým ovládáním. Vodu perfektně provzdušní perlátor, s nímž bude tok plynulý a vy nebudete cákat kolem. Provzdušnění pomůže snížit průtok vody, čímž ušetříte finance i přírodu. V balení se nachází také připojovací hadičky. Materiálem je mosaz. Klíčové vlastnosti produktu SAPHO AXAMITE stojánková bidetová baterie bez výpusti, chrom AX03 Bidetová vodovodní baterie SAPHO Klasický styl Provedení se stojánkem Ovládání vodovodní baterie SAPHO je pákové Materiálem je mosaz Balení obsahuje také připojovací hadičky (alza.cz)

Podobné produkty ako SAPHO AXAMITE stojánková bidetová baterie bez výpusti, chrom AX03 (AX03) , Mereo dřezová nástěnná baterie, lila, 150 mm, s ramínkem plochým rovným 250 mm, chrom

SAPHO CORNELI stojánková bidetová baterie bez výpusti, chrom CE03 (CE03)

SAPHO CORNELI stojánková bidetová baterie bez výpusti, chrom CE03 (CE03)
Detail

Vodovodní baterie - bidetová, pákové ovládání, klasický styl, bez sprchy, s perlátorem a s keramickou kartuší, stříbrná barva Zařizujete svou novou koupelnu a hledáte vhodné vybavení? Myslete také na vzhled vašeho bidetu. Bidetová vodovodní baterie SAPHO vám poslouží svou praktickou stránkou i jako elegantní designový doplněk. Snadná instalace stojánkové vodovodní baterie ji řadí na první místa v žebříčku oblíbenosti. Regulace vody je zajištěna u vodovodní baterie SAPHO pákovým ovládáním. Baterie je vybavena perlátorem, díky němuž nebudete cákat kolem. Provzdušnění značně snižuje průtok vody, čímž současně šetříte přírodu i vaši peněženku. V balení najdete také připojovací hadičky. Pro její výrobu zvolil výrobce mosaz. Klíčové vlastnosti produktu SAPHO CORNELI stojánková bidetová baterie bez výpusti, chrom CE03 Bidetová vodovodní baterie SAPHO Klasický styl Tradiční stojánkové provedení Ovládání vodovodní baterie SAPHO je pákové Materiálem zvoleným pro její... (alza.cz)

Podobné produkty ako SAPHO CORNELI stojánková bidetová baterie bez výpusti, chrom CE03 (CE03) , Mereo dřezová nástěnná baterie, lila, 100 mm, s ramínkem plochým rovným 250 mm, chrom

SAPHO DIMY stojánková bidetová baterie bez výpusti, chrom DM003 (DM003)

SAPHO DIMY stojánková bidetová baterie bez výpusti, chrom DM003 (DM003)
Detail

Vodovodní baterie - bidetová, pákové ovládání, klasický styl, bez sprchy, s perlátorem a s keramickou kartuší, stříbrná barva Hledáte nové vybavení do vaší koupelny? Nezapomeňte i na vzhled vašeho bidetu. Bidetová vodovodní baterie SAPHO vám bude mimo své praktické stránky také designovým doplňkem. Stojánková vodovodní baterie se snadno instaluje. Pro regulaci vody disponuje vodovodní baterie SAPHO pákovým ovládáním. Voda je provzdušněná perlátorem, takže tok bude plynulý a vy nebudete mít zacákáno všude kolem. Provzdušnění snižuje průtok vody, čímž šetříte svou peněženku i životní prostředí. V balení najdete také připojovací hadičky. Výrobním materiálem je mosaz. Zásadní přednosti produktu SAPHO DIMY stojánková bidetová baterie bez výpusti, chrom DM003 Bidetová vodovodní baterie SAPHO Klasický styl Provedení se stojánkem Ovládání vodovodní baterie SAPHO je pákové Materiálem zvoleným pro její výrobu je mosaz Balení obsahuje také připojovací hadičky (alza.cz)

Podobné produkty ako SAPHO DIMY stojánková bidetová baterie bez výpusti, chrom DM003 (DM003) , Mereo dřezová nástěnná baterie, lila, 150 mm, s ramínkem plochým rovným 160 mm, chrom

SAPHO KAI stojánková bidetová baterie bez výpusti, chrom KA03 (KA03)

SAPHO KAI stojánková bidetová baterie bez výpusti, chrom KA03 (KA03)
Detail

Vodovodní baterie - bidetová, pákové ovládání, klasický styl, bez sprchy, s perlátorem a s keramickou kartuší, stříbrná barva Potřebujete nové vybavení do vaší rekonstruované koupelny? K nezanedbatelným prvkům patří také design vašeho bidetu. Bidetová vodovodní baterie SAPHO je jak praktickým pomocníkem, tak skvělým designovým doplňkem. Stojánkové řešení upevnění vodovodní baterie oceníte především v jednoduchosti instalace. Pro regulaci vody disponuje vodovodní baterie SAPHO pákovým ovládáním. Do baterie byl zabudovaný perlátor, který zajistí plynulý tok bez cákání všude kolem. Provzdušnění snižuje průtok vody, což pomůže šetřit přírodu i vaše finance. Balení obsahuje také připojovací hadičky. K její výrobě posloužil kvalitní materiál, jakým je mosaz. Hlavní přednosti produktu SAPHO KAI stojánková bidetová baterie bez výpusti, chrom KA03 Bidetová vodovodní baterie SAPHO Klasický styl Tradiční stojánkové provedení Ovládání vodovodní baterie SAPHO je pákové... (alza.cz)

Podobné produkty ako SAPHO KAI stojánková bidetová baterie bez výpusti, chrom KA03 (KA03)

SAPHO JUMPER stojánková bidetová baterie bez výpusti, chrom JM003 (JM003)

SAPHO JUMPER stojánková bidetová baterie bez výpusti, chrom JM003 (JM003)
Detail

Vodovodní baterie - bidetová, pákové ovládání, klasický styl, bez sprchy, s perlátorem a s keramickou kartuší, stříbrná barva Čeká vás rekonstrukce vaší koupelny a hledáte nové vybavení? Důležitý je i vzhled vašeho bidetu. Bidetová vodovodní baterie SAPHO se stane jak praktickým pomocníkem, tak elegantním designovým doplňkem. Stojánkovou vodovodní baterii snadno nainstalujete. Pro regulaci vody disponuje vodovodní baterie SAPHO pákovým ovládáním. Vodu perfektně provzdušní perlátor, takže díky plynulému toku nebudete cákat kolem. Provzdušnění se postará o snížení průtoku vody, takže šetříte svou peněženku i přírodu. V balení najdete také připojovací hadičky. Pro její výrobu zvolil výrobce mosaz. Hlavní přednosti produktu SAPHO JUMPER stojánková bidetová baterie bez výpusti, chrom JM003 Bidetová vodovodní baterie SAPHO Klasický styl Stojánkové provedení Ovládání vodovodní baterie SAPHO je pákové Materiálem zvoleným pro její výrobu je mosaz Pro montážní otvor o... (alza.cz)

Podobné produkty ako SAPHO JUMPER stojánková bidetová baterie bez výpusti, chrom JM003 (JM003)

Mereo Dřezová stojánková baterie, Lila, s ramínkem plochým 170 mm, chrom

Mereo Dřezová stojánková baterie, Lila, s ramínkem plochým 170 mm, chrom
Detail

Vodovodní baterie - dřezová, pákové ovládání, klasický styl, s keramickou kartuší, v barvě chromu Chcete zrekonstruovat svou kuchyň a potřebujete nové vybavení? Nezapomeňte také na design vašeho dřezu. Dřezová vodovodní baterie Mereo se stane nejen praktickým pomocníkem v kuchyni, ale také elegantním doplňkem. Snadná instalace stojánkové vodovodní baterie ji řadí na první místa v žebříčku oblíbenosti. Pro regulaci vody disponuje vodovodní baterie Mereo pákovým ovládáním. Výrobním materiálem je mosaz. Zásadní vlastnosti produktu Mereo Dřezová stojánková baterie, Lila, s ramínkem plochým 170 mm, chrom Dřezová vodovodní baterie Mereo Klasický styl Stojánkové provedení Ovládání vodovodní baterie Mereo je pákové Materiál - mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Dřezová stojánková baterie, Lila, s ramínkem plochým 170 mm, chrom

Mereo Dřezová stojánková baterie, Lila, s ramínkem plochým 210 mm, chrom

Mereo Dřezová stojánková baterie, Lila, s ramínkem plochým 210 mm, chrom
Detail

Vodovodní baterie - dřezová, pákové ovládání, klasický styl, s keramickou kartuší, v barvě chromu Chcete zrekonstruovat svou kuchyň a potřebujete nové vybavení? Důležitý je i vzhled vašeho dřezu. Dřezová vodovodní baterie Mereo vám poslouží svou praktickou stránkou i jako elegantní designový doplněk. Stojánková vodovodní baterie se velice snadno nainstaluje. Teplotu vody regulujete u vodovodní baterie Mereo pákovým ovládáním. Pro její výrobu zvolil výrobce mosaz. Hlavní vlastnosti produktu Mereo Dřezová stojánková baterie, Lila, s ramínkem plochým 210 mm, chrom Dřezová vodovodní baterie Mereo Klasický styl Stojánkové provedení Ovládání vodovodní baterie Mereo je pákové Materiálem pro její výrobu je mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Dřezová stojánková baterie, Lila, s ramínkem plochým 210 mm, chrom

REITANO RUBINETTERIA ANTEA stojánková umyvadlová baterie vysoká s výpustí, chrom/zlato 3272 (3272)

REITANO RUBINETTERIA ANTEA stojánková umyvadlová baterie vysoká s výpustí, chrom/zlato 3272 (3272)
Detail

Vodovodní baterie - umyvadlová, kohoutkové ovládání, retro styl, s perlátorem a s keramickou kartuší, stříbrná a zlatá barva Zahájili jste rekonstrukci své koupelny a poohlížíte se po novém vybavení? Nezapomeňte také na design vašeho umyvadla. Umyvadlová vodovodní baterie REITANO RUBINETTERIA vám bude mimo své praktické stránky také designovým doplňkem. Díky stojánkovému řešení upevnění baterie vás čeká velmi snadná instalace. Teplota vody se reguluje u vodovodní baterie REITANO RUBINETTERIA kohoutkovým ovládáním. Do baterie byl zabudovaný perlátor, takže díky plynulému toku nebudete cákat kolem. Provzdušnění se postará o snížení průtoku vody, takže šetříte svou peněženku i přírodu. V balení najdete také připojovací hadičky. K jejímu zhotovení byl použitý kvalitní materiál, jako je mosaz. Zásadní přednosti produktu REITANO RUBINETTERIA ANTEA stojánková umyvadlová baterie vysoká s výpustí, chrom/zlato 3272 Umyvadlová vodovodní baterie REITANO RUBINETTERIA Retro... (alza.cz)

Podobné produkty ako REITANO RUBINETTERIA ANTEA stojánková umyvadlová baterie vysoká s výpustí, chrom/zlato 3272 (3272)

SAPHO RHAPSODY stojánková bidetová baterie bez výpusti, chrom 5503/S (5503/S)

SAPHO RHAPSODY stojánková bidetová baterie bez výpusti, chrom 5503/S (5503/S)
Detail

Vodovodní baterie - bidetová, pákové ovládání, klasický styl, bez sprchy, stříbrná barva Chcete zrekonstruovat svou koupelnu a potřebujete nové vybavení? Myslete také na vzhled vašeho bidetu. Bidetová vodovodní baterie SAPHO vám bude mimo své praktické stránky také designovým doplňkem. Stojánková vodovodní baterie se velice snadno nainstaluje. Regulace vody je zajištěna u vodovodní baterie SAPHO pákovým ovládáním. Balení obsahuje i připojovací hadičky. K jejímu zhotovení byl použitý kvalitní materiál, jako je mosaz. Zásadní vlastnosti produktu SAPHO RHAPSODY stojánková bidetová baterie bez výpusti, chrom 5503/S Bidetová vodovodní baterie SAPHO Klasický styl Provedení se stojánkem Ovládání vodovodní baterie SAPHO je pákové Materiálem pro její výrobu je mosaz Pro montážní otvor o průměru 33 mm Balení obsahuje i připojovací hadičky (alza.cz)

Podobné produkty ako SAPHO RHAPSODY stojánková bidetová baterie bez výpusti, chrom 5503/S (5503/S)

SAPHO DANDY stojánková bidetová baterie bez výpusti, chrom 5803/S (5803/S)

SAPHO DANDY stojánková bidetová baterie bez výpusti, chrom 5803/S (5803/S)
Detail

Vodovodní baterie - bidetová, pákové ovládání, klasický styl, bez sprchy, s perlátorem a s keramickou kartuší, stříbrná barva Zahájili jste rekonstrukci své koupelny a poohlížíte se po novém vybavení? Důležitý je i vzhled vašeho bidetu. Bidetová vodovodní baterie SAPHO je jak praktickým pomocníkem, tak skvělým designovým doplňkem. Stojánkové řešení této vodovodní baterie je na instalaci velmi jednoduché. Regulace vody je zajištěna u vodovodní baterie SAPHO pákovým ovládáním. Vodu perfektně provzdušní perlátor, díky tomu se dočkáte plynulého toku bez zbytečného cákání kolem. Provzdušnění pomůže snížit průtok vody, čímž ušetříte finance i přírodu. V balení najdete také připojovací hadičky. Výrobním materiálem je mosaz. Hlavní vlastnosti produktu SAPHO DANDY stojánková bidetová baterie bez výpusti, chrom 5803/S Bidetová vodovodní baterie SAPHO Klasický styl Provedení se stojánkem Ovládání vodovodní baterie SAPHO je pákové Materiálem pro její výrobu je mosaz Pro... (alza.cz)

Podobné produkty ako SAPHO DANDY stojánková bidetová baterie bez výpusti, chrom 5803/S (5803/S)

AQUALINE ARETA 40 stojánková bidetová baterie bez výpusti, chrom GH465 (GH465)

AQUALINE ARETA 40 stojánková bidetová baterie bez výpusti, chrom GH465 (GH465)
Detail

Vodovodní baterie - bidetová, pákové ovládání, klasický styl, bez sprchy, s perlátorem a s keramickou kartuší, stříbrná barva Rekonstruujete svou koupelnu a sháníte nové vybavení? Myslete také na design vašeho bidetu. Bidetová vodovodní baterie AQUALINE vám poslouží svou praktickou stránkou i jako elegantní designový doplněk. Stojánkové řešení této vodovodní baterie je na instalaci velmi jednoduché. Regulace vody je zajištěna u vodovodní baterie AQUALINE pákovým ovládáním. Baterie je vybavena perlátorem, s nímž bude tok plynulý a vy nebudete cákat kolem. Provzdušnění snižuje průtok vody, čímž šetříte svou peněženku i životní prostředí. V balení najdete i připojovací hadičky. Výrobním materiálem je mosaz. Klíčové přednosti produktu AQUALINE ARETA 40 stojánková bidetová baterie bez výpusti, chrom GH465 Bidetová vodovodní baterie AQUALINE Klasický styl Stojánkové provedení Ovládání vodovodní baterie AQUALINE je pákové Materiálem je mosaz V balení naleznete také... (alza.cz)

Podobné produkty ako AQUALINE ARETA 40 stojánková bidetová baterie bez výpusti, chrom GH465 (GH465)

AQUALINE AQUALINE 40 stojánková bidetová baterie bez výpusti, chrom 52103 (52103)

AQUALINE AQUALINE 40 stojánková bidetová baterie bez výpusti, chrom 52103 (52103)
Detail

Vodovodní baterie - bidetová, pákové ovládání, klasický styl, s perlátorem a s keramickou kartuší, stříbrná barva Rekonstruujete svou koupelnu a sháníte nové vybavení? Nezapomeňte také na design vašeho bidetu. Bidetová vodovodní baterie AQUALINE se stane jak praktickým pomocníkem, tak elegantním designovým doplňkem. Snadná instalace stojánkové vodovodní baterie ji řadí na první místa v žebříčku oblíbenosti. Pro regulaci vody disponuje vodovodní baterie AQUALINE pákovým ovládáním. V baterii je přítomný perlátor, díky tomu se dočkáte plynulého toku bez zbytečného cákání kolem. Provzdušnění dokáže snížit průtok vody, což šetří přírodu i vaše finance. Balení obsahuje i připojovací hadičky. K jejímu zhotovení byl použitý kvalitní materiál, jako je mosaz. Hlavní vlastnosti produktu AQUALINE AQUALINE 40 stojánková bidetová baterie bez výpusti, chrom 52103 Bidetová vodovodní baterie AQUALINE Klasický styl Tradiční stojánkové provedení Ovládání vodovodní baterie... (alza.cz)

Podobné produkty ako AQUALINE AQUALINE 40 stojánková bidetová baterie bez výpusti, chrom 52103 (52103)

Mereo Umyvadlová stojánková baterie, Sonáta, bez výpusti, chrom

Mereo Umyvadlová stojánková baterie, Sonáta, bez výpusti, chrom
Detail

Vodovodní baterie - umyvadlová, pákové ovládání, klasický styl, s keramickou kartuší, v barvě chromu Zahájili jste rekonstrukci své koupelny a poohlížíte se po novém vybavení? Důležitý je i vzhled vašeho umyvadla. Umyvadlová vodovodní baterie Mereo je jak praktickým pomocníkem, tak skvělým designovým doplňkem. Stojánková vodovodní baterie se snadno instaluje. Teplota vody se reguluje u vodovodní baterie Mereo pákovým ovládáním. Materiálem je mosaz. Klíčové přednosti produktu Mereo Umyvadlová stojánková baterie, Sonáta, bez výpusti, chrom Umyvadlová vodovodní baterie Mereo Klasický styl Stojánkové provedení Ovládání vodovodní baterie Mereo je pákové Materiálem zvoleným pro její výrobu je mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Umyvadlová stojánková baterie, Sonáta, bez výpusti, chrom

Mereo Umyvadlová stojánková baterie, Kasia, bez výpusti, chrom

Mereo Umyvadlová stojánková baterie, Kasia, bez výpusti, chrom
Detail

Vodovodní baterie - umyvadlová, kohoutkové ovládání, klasický styl, v barvě chromu Hledáte nové vybavení do vaší koupelny? Myslete také na vzhled vašeho umyvadla. Umyvadlová vodovodní baterie Mereo vám bude funkčním i vkusným doplňkem. Stojánková vodovodní baterie se snadno instaluje. Regulace vody je zajištěna u vodovodní baterie Mereo kohoutkovým ovládáním. Pro její výrobu zvolil výrobce mosaz. Zásadní přednosti produktu Mereo Umyvadlová stojánková baterie, Kasia, bez výpusti, chrom Umyvadlová vodovodní baterie Mereo Klasický styl Stojánkové provedení Ovládání vodovodní baterie Mereo je kohoutkové Materiálem pro její výrobu je mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Umyvadlová stojánková baterie, Kasia, bez výpusti, chrom

Mereo Umyvadlová stojánková baterie, Mada, bez výpusti, chrom

Mereo Umyvadlová stojánková baterie, Mada, bez výpusti, chrom
Detail

Vodovodní baterie - umyvadlová, pákové ovládání, klasický styl, s keramickou kartuší, v barvě chromu Čeká vás rekonstrukce vaší koupelny a hledáte nové vybavení? Důležitý je i vzhled vašeho umyvadla. Umyvadlová vodovodní baterie Mereo vám bude mimo své praktické stránky také designovým doplňkem. Stojánkové řešení této vodovodní baterie je na instalaci velmi jednoduché. Teplota vody se reguluje u vodovodní baterie Mereo pákovým ovládáním. K její výrobě posloužil kvalitní materiál, jakým je mosaz. Hlavní přednosti produktu Mereo Umyvadlová stojánková baterie, Mada, bez výpusti, chrom Umyvadlová vodovodní baterie Mereo Klasický styl Stojánkové provedení Ovládání vodovodní baterie Mereo je pákové Materiál - mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Umyvadlová stojánková baterie, Mada, bez výpusti, chrom

Mereo Umyvadlová stojánková baterie, Dita, bez výpusti, chrom

Mereo Umyvadlová stojánková baterie, Dita, bez výpusti, chrom
Detail

Vodovodní baterie - umyvadlová, pákové ovládání, klasický styl, s keramickou kartuší, v barvě chromu Rozhodli jste se pro rekonstrukci své koupelny a poohlížíte se po novém vybavení? K nezanedbatelným prvkům patří také design vašeho umyvadla. Umyvadlová vodovodní baterie Mereo vám bude funkčním i vkusným doplňkem. Stojánkové řešení upevnění vodovodní baterie oceníte především v jednoduchosti instalace. Pro regulaci vody disponuje vodovodní baterie Mereo pákovým ovládáním. Materiálem je mosaz. Zásadní vlastnosti produktu Mereo Umyvadlová stojánková baterie, Dita, bez výpusti, chrom Umyvadlová vodovodní baterie Mereo Klasický styl Provedení se stojánkem Ovládání vodovodní baterie Mereo je pákové Materiálem je mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Umyvadlová stojánková baterie, Dita, bez výpusti, chrom

Mereo Umyvadlová stojánková baterie, Eve, bez výpusti, chrom

Mereo Umyvadlová stojánková baterie, Eve, bez výpusti, chrom
Detail

Vodovodní baterie - umyvadlová, pákové ovládání, klasický styl, v barvě chromu Zahájili jste rekonstrukci své koupelny a poohlížíte se po novém vybavení? K důležitým prvkům se řadí také vzhled vašeho umyvadla. Umyvadlová vodovodní baterie Mereo poslouží jako praktický pomocník i designový doplněk. Stojánkové řešení upevnění vodovodní baterie oceníte především v jednoduchosti instalace. Teplota vody se reguluje u vodovodní baterie Mereo pákovým ovládáním. Pro její výrobu zvolil výrobce mosaz. Klíčové vlastnosti produktu Mereo Umyvadlová stojánková baterie, Eve, bez výpusti, chrom Umyvadlová vodovodní baterie Mereo Klasický styl Tradiční stojánkové provedení Ovládání vodovodní baterie Mereo je pákové Materiálem je mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Umyvadlová stojánková baterie, Eve, bez výpusti, chrom

Mereo Umyvadlová stojánková baterie, Viana, bez výpusti, chrom

Mereo Umyvadlová stojánková baterie, Viana, bez výpusti, chrom
Detail

Vodovodní baterie - umyvadlová, pákové ovládání, klasický styl, s keramickou kartuší, v barvě chromu Chcete zrekonstruovat svou koupelnu a potřebujete nové vybavení? Nezapomeňte také na design vašeho umyvadla. Umyvadlová vodovodní baterie Mereo vám bude mimo své praktické stránky také designovým doplňkem. Snadná instalace stojánkové vodovodní baterie ji řadí na první místa v žebříčku oblíbenosti. Teplotu vody regulujete u vodovodní baterie Mereo pákovým ovládáním. K její výrobě posloužil kvalitní materiál, jakým je mosaz. Hlavní přednosti produktu Mereo Umyvadlová stojánková baterie, Viana, bez výpusti, chrom Umyvadlová vodovodní baterie Mereo Klasický styl Tradiční stojánkové provedení Ovládání vodovodní baterie Mereo je pákové Materiálem zvoleným pro její výrobu je mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Umyvadlová stojánková baterie, Viana, bez výpusti, chrom

Mereo Dřezová stojánková baterie, Lila, s ramínkem nad pákou, výška 245 mm, chrom

Mereo Dřezová stojánková baterie, Lila, s ramínkem nad pákou, výška 245 mm, chrom
Detail

Vodovodní baterie - dřezová, pákové ovládání, klasický styl, s keramickou kartuší, v barvě chromu Rozhodli jste se pro rekonstrukci své kuchyně a poohlížíte se po novém vybavení? Nezapomeňte i na vzhled vašeho dřezu. Dřezová vodovodní baterie Mereo vám poslouží svou praktickou stránkou i jako elegantní designový doplněk. Vodovodní baterie se stojánkovým řešením se velmi snadno instaluje. Teplota vody se reguluje u vodovodní baterie Mereo pákovým ovládáním. K její výrobě slouží mosaz. Hlavní přednosti produktu Mereo Dřezová stojánková baterie, Lila, s ramínkem nad pákou, výška 245 mm, chrom Dřezová vodovodní baterie Mereo Klasický styl Provedení se stojánkem Ovládání vodovodní baterie Mereo je pákové Materiál: mosaz Barva je chrom (alza.cz)

Podobné produkty ako Mereo Dřezová stojánková baterie, Lila, s ramínkem nad pákou, výška 245 mm, chrom

REITANO RUBINETTERIA ANTEA tříprvková umyvadlová baterie s retro hubicí, s výpustí, chrom 3221 (3221)

REITANO RUBINETTERIA ANTEA tříprvková umyvadlová baterie s retro hubicí, s výpustí, chrom 3221 (3221)
Detail

Vodovodní baterie - umyvadlová, kohoutkové ovládání, retro styl, bez sprchy, s perlátorem a s keramickou kartuší, stříbrná barva Potřebujete nové vybavení do vaší rekonstruované koupelny? Myslete také na vzhled vašeho umyvadla. Umyvadlová vodovodní baterie REITANO RUBINETTERIA je skvělým praktickým pomocníkem i designovým doplňkem. Stojánkovou vodovodní baterii snadno nainstalujete. Teplota vody se reguluje u vodovodní baterie REITANO RUBINETTERIA kohoutkovým ovládáním. Baterie je vybavena perlátorem, takže díky plynulému toku nebudete cákat kolem. Provzdušnění značně snižuje průtok vody, čímž současně šetříte přírodu i vaši peněženku. V balení se nachází také připojovací hadičky. K její výrobě posloužil kvalitní materiál, jakým je mosaz. Hlavní vlastnosti produktu REITANO RUBINETTERIA ANTEA tříprvková umyvadlová baterie s retro hubicí, s výpustí, chrom 3221 Umyvadlová vodovodní baterie REITANO RUBINETTERIA Retro styl Provedení se stojánkem Ovládání vodovodní... (alza.cz)

Podobné produkty ako REITANO RUBINETTERIA ANTEA tříprvková umyvadlová baterie s retro hubicí, s výpustí, chrom 3221 (3221)

REITANO RUBINETTERIA ANTEA stojánková umyvadlová baterie s retro hubicí s výpustí, chrom 3371 (3371)

REITANO RUBINETTERIA ANTEA stojánková umyvadlová baterie s retro hubicí s výpustí, chrom 3371 (3371)
Detail

Vodovodní baterie - umyvadlová, kohoutkové ovládání, retro styl, s perlátorem a s keramickou kartuší, stříbrná barva Čeká vás rekonstrukce vaší koupelny a hledáte nové vybavení? Myslete také na design vašeho umyvadla. Umyvadlová vodovodní baterie REITANO RUBINETTERIA vám bude funkčním i vkusným doplňkem. Baterie se velmi snadno instaluje díky svému stojánkovému řešení. Teplotu vody regulujete u vodovodní baterie REITANO RUBINETTERIA kohoutkovým ovládáním. Baterie je vybavena perlátorem, takže tok bude plynulý a vy nebudete mít zacákáno všude kolem. Provzdušnění značně snižuje průtok vody, čímž současně šetříte přírodu i vaši peněženku. V balení najdete i připojovací hadičky. K její výrobě posloužil kvalitní materiál, jakým je mosaz. Zásadní vlastnosti produktu REITANO RUBINETTERIA ANTEA stojánková umyvadlová baterie s retro hubicí s výpustí, chrom 3371 Umyvadlová vodovodní baterie REITANO RUBINETTERIA Retro styl Provedení se stojánkem Ovládání vodovodní... (alza.cz)

Podobné produkty ako REITANO RUBINETTERIA ANTEA stojánková umyvadlová baterie s retro hubicí s výpustí, chrom 3371 (3371)

REITANO RUBINETTERIA AXIA stojánková bidetová baterie bez výpusti, chrom 518/S (518/S)

REITANO RUBINETTERIA AXIA stojánková bidetová baterie bez výpusti, chrom 518/S (518/S)
Detail

Vodovodní baterie - bidetová, kohoutkové ovládání, klasický styl, s perlátorem a s keramickou kartuší, stříbrná barva Hledáte nové vybavení do vaší koupelny? K nezanedbatelným prvkům patří také design vašeho bidetu. Bidetová vodovodní baterie REITANO RUBINETTERIA vám bude funkčním i vkusným doplňkem. Snadná instalace stojánkové vodovodní baterie ji řadí na první místa v žebříčku oblíbenosti. Pro regulaci vody disponuje vodovodní baterie REITANO RUBINETTERIA kohoutkovým ovládáním. Vodu perfektně provzdušní perlátor, díky kterému získáte plynulý tok bez zbytečného cákání vody kolem. Provzdušnění snižuje průtok vody, což pomůže šetřit přírodu i vaše finance. Balení obsahuje i připojovací hadičky. Pro její výrobu zvolil výrobce mosaz. Zásadní přednosti produktu REITANO RUBINETTERIA AXIA stojánková bidetová baterie bez výpusti, chrom 518/S Bidetová vodovodní baterie REITANO RUBINETTERIA Klasický styl Tradiční stojánkové provedení Ovládání vodovodní baterie REITANO... (alza.cz)

Podobné produkty ako REITANO RUBINETTERIA AXIA stojánková bidetová baterie bez výpusti, chrom 518/S (518/S)

AQUALINE CANTINO stojánková bidetová baterie bez výpusti, chrom 1126-03 (1126-03)

AQUALINE CANTINO stojánková bidetová baterie bez výpusti, chrom 1126-03 (1126-03)
Detail

Vodovodní baterie - bidetová, pákové ovládání, klasický styl, bez sprchy, s perlátorem a s keramickou kartuší, stříbrná barva Rekonstruujete svou koupelnu a sháníte nové vybavení? Důležitý je i vzhled vašeho bidetu. Bidetová vodovodní baterie AQUALINE vám poslouží svou praktickou stránkou i jako elegantní designový doplněk. Díky stojánkovému řešení upevnění baterie vás čeká velmi snadná instalace. Teplota vody se reguluje u vodovodní baterie AQUALINE pákovým ovládáním. V baterii je přítomný perlátor, který zajistí plynulý tok bez cákání všude kolem. Provzdušnění se postará o snížení průtoku vody, takže šetříte svou peněženku i přírodu. Balení obsahuje také připojovací hadičky. Výrobním materiálem je mosaz. Klíčové přednosti produktu AQUALINE CANTINO stojánková bidetová baterie bez výpusti, chrom 1126-03 Bidetová vodovodní baterie AQUALINE Klasický styl Tradiční stojánkové provedení Ovládání vodovodní baterie AQUALINE je pákové Materiálem pro její výrobu je mosaz (alza.cz)

Podobné produkty ako AQUALINE CANTINO stojánková bidetová baterie bez výpusti, chrom 1126-03 (1126-03)
SAPHO ESPADA stojánková bidetová baterie s výpustí, chrom ES03 (ES03), SAPHO KIRKÉ stojánková bidetová baterie s výpustí, chrom KI03C (KI03C), REITANO RUBINETTERIA ANTEA stojánková bidetová baterie s výpustí, chrom 3181 (3181), REITANO RUBINETTERIA ANTEA stojánková bidetová baterie s výpustí, chrom/zlato 3182 (3182), SAPHO KIRKÉ CRYSTAL stojánková bidetová baterie s výpustí, páčka krystal, chrom KI03KC (KI03KC), SAPHO KIRKÉ WHITE stojánková bidetová baterie s výpustí, bílá páčka, chrom KI03BC (KI03BC), RAVAK CR 055.00 Bidetová stojánková baterie s výpustí (X070055), RAVAK TD 055.00 Bidetová stojánková baterie s výpustí (X070067), RAVAK PU 055.00 Bidetová stojánková baterie s výpustí (X070144), RAVAK UN 055.00 Bidetová stojánková baterie s výpustí (X070111), Mereo Sprchová nástěnná baterie, Lila, 150 mm, bez příslušenství, chrom, Mereo Vanová nástěnná baterie, Lila, 100 mm, bez příslušenství, chrom, SAPHO KIRKÉ stojánková bidetová baterie s výpustí, bronz KI03B (KI03B), RAVAK TD F 055.00 Bidetová stojánková baterie s výpustí (X070133), Mereo Umyvadlová stojánková baterie Lila s bidetovou sprchou, REITANO RUBINETTERIA ANTEA stojánková bidetová baterie s výpustí, bronz 3186 (3186), Mereo Dřezová nástěnná baterie, Lila, 100 mm, s ramínkem plochým rovným 160 mm, chrom, Mereo Dřezová nástěnná baterie, Lila, 150 mm, s ramínkem plochým rovným 210 mm, chrom, Mereo Dřezová nástěnná baterie, Lila, 150 mm, s ramínkem plochým rovným 250 mm, chrom, Mereo Dřezová nástěnná baterie, Lila, 100 mm, s ramínkem plochým rovným 250 mm, chrom, Mereo Dřezová nástěnná baterie, Lila, 150 mm, s ramínkem plochým rovným 160 mm, chrom