Meguiar's mirror bright wheel cleaner (mb0522)

Produkt Meguiar's mirror bright wheel cleaner (mb0522) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Meguiar's mirror bright wheel cleaner (mb0522) upraviť a produkt hľadať znova.

Meguiar's Mirror Bright Wheel Cleaner (MB0522)

Meguiar's Mirror Bright Wheel Cleaner (MB0522)
Detail

Čistič alu disků - objem 650 ml, ph neutrální pěnový, na kola a pneumatiky s efektem lehkého přebarvování do fialova, 650ml Autokosmetika vám může výrazně zefektivnit péči o váš vůz. Proto vsaďte na vysoce kvalitní výrobky od společnosti Meguiar's! Chcete mít svůj automobil vždy stoprocentně v pořádku? Z toho důvodu hledáte autokosmetiku, která je vysoce kvalitní a zároveň ji lze jednoduše aplikovat i v domácích podmínkách? Potom by vám v garáži neměla chybět ani autokosmetika Meguiar's Mirror Bright Wheel Cleaner. Jedná se totiž o velmi účinný a šetrný prostředek na vyčištění všech typů kol, neboť je pH neutrální a obsahuje speciální přísady. Navíc se jednoduše nanáší i stírá a disponuje efektem lehkého přebarvování do fialova. Přináší tedy vše, co si jen můžete přát. Podstatné vlastnostiSpeciální... (alza.cz)

Podobné produkty ako Meguiar's Mirror Bright Wheel Cleaner (MB0522) , Meguiar's mirror bright wheel cleaner (mb0522)

Lotus Wheel Cleaner 600ml (2200026)

Lotus Wheel Cleaner 600ml (2200026)
Detail

Čistič alu disků - objem 600 ml, je mírně zásaditý (ph9) čisticí prostředek, neobsahuje nebezpečné chemikálie, odstraňuje nečistoty nalepené na kolech, neškodný pro lak vozu i pro pneumatiky Čistič Lotus Wheel Cleaner o objemu 600 ml je vhodným přípravkem při péči o automobil. Spolehlivě odstraňuje chemikálie a další nečistoty. Je vhodný například na alu disky, ráfky a šrouby kol. Disponuje mírně alkalickým pH a obnovuje lesk kol. Velmi jednoduše se používá a má rychlý nástup účinku. Klíčové vlastnosti čističe Lotus Wheel Cleaner, 600 mlČistič pro odstraňování chemikálií a dalších nečistotJednoduchá aplikaceVelmi rychlý nástup účinku a obnova leskuLotus Wheel Cleaner účinně vyčistí různé druhy povrchů včetně alu diskůMírně alkalické pHObjem:600 ml (alza.cz)

Podobné produkty ako Lotus Wheel Cleaner 600ml (2200026) , Meguiar's ultimate all wheel cleaner (g180124)

Čistič disků DM WHEEL CLEANER 750ml

Čistič disků DM WHEEL CLEANER 750ml
Detail

Čistič disků DM WHEEL CLEANER 750ml (tipa.eu)

Podobné produkty ako Čistič disků DM WHEEL CLEANER 750ml , Meguiar's mirror bright polishing wax (mb0214)

Meguiar's Ultimate All Wheel Cleaner (G180124)

Meguiar's Ultimate All Wheel Cleaner (G180124)
Detail

Čistič alu disků - objem 709 ml, s neutrálním ph na kola, gelové složení, po všechny typy disků, při kontaktu na bázi železa (fe) se zbarví do ruda,709ml Chcete mít svůj automobil vždy stoprocentně v pořádku? Z toho důvodu hledáte autokosmetiku, která je vysoce kvalitní a zároveň ji lze jednoduše aplikovat i v domácích podmínkách? Potom by vám v garáži neměla chybět ani autokosmetika Meguiar's All Wheel Cleaner. Jedná se totiž o účinný čistič na kola s neutrálním pH. Vše se jednoduše nanáší a aplikuje i díky praktickému rozprašovači. Výhodné balení obsahuje vše potřebné pro mytí a ochranu kol i pneumatik. Přípravek nestéká, má nepřilnavou konzistenci a je velmi účinný zejména na špínu, prach a další nečistoty. Klíčové vlastnosti autokosmetiky Meguiar's All Wheel Cleaner Speciální autokosmetika All Wheel Cleaner od společnosti Meguiar's Účinný čistič na kola vhodný na odstranění prachu, špíny a dalších... (alza.cz)

Podobné produkty ako Meguiar's Ultimate All Wheel Cleaner (G180124) , Meguiar's non-acid wheel & tire cleaner 946ml (drtu14332)

Koch Chemie Magic Wheel Cleaner 500 ml

Koch Chemie Magic Wheel Cleaner 500 ml
Detail

Magic Wheel Cleaner je účinný, viskózní čistič ráfků bez obsahu kyselin s inovativním účinkem pro jemné a důkladné čištění ráfků. Jeho reaktivní složka uvolňuje železné částice s charakteristickým indikátorem výkonosti ( červeným zabarvením ). Zvláštní dispergační činidlo uvolňuje z povrchu šetrně i silná znečištění. Viskozita prostředku zaručuje, že nastříkaný Magic Wheel Cleaner velice dobře ulpí na povrchu. Při delší době působení váže nečistoty a nezasychá. Oblast použití Lakované ráfky z lehkého kovu, vysoce kvalitní pochromované ráfky, ocelové ráfky. Doporučení k použití Nepoužívat na horké laky nebo povrchy nebo na přímém slunečním záření. Před použitím zkontrolujte vhodnost použití a snášenlivost. Magic Wheel Cleaner před použitím krátce protřepejte a nastříkejte důkladně na povrch ráfků. Podle stupně znečištění nechte Magic Wheel Cleaner působit 2-5 minut na ráfcích a pomocí vysokotlakého přístroje důkladně opláchněte. Balení 500 ml a 10 l Hodnota pH: 5,5 Výstražná upozornění Před použitím zkontrolujte vhodnost a snášenlivost. Upozornění Tyto produktové informace slouží pouze jako nezávazné. Není z nich možné vyvozovat ručení z naší strany. Prověřte prosím, zda se daný produkt hodí na dané použití. Pro konzultace jsme vám k dispozici. EAN: 4260188688087 (svet-koupelny.cz)

Podobné produkty ako Koch Chemie Magic Wheel Cleaner 500 ml , Meguiar's hot rims all wheel & tire cleaner (g9524)

Koch Chemie Magic Wheel Cleaner 10 l

Koch Chemie Magic Wheel Cleaner 10 l
Detail

Magic Wheel Cleaner je účinný, viskózní čistič ráfků bez obsahu kyselin s inovativním účinkem pro jemné a důkladné čištění ráfků. Jeho reaktivní složka uvolňuje železné částice s charakteristickým indikátorem výkonosti ( červeným zabarvením ). Zvláštní dispergační činidlo uvolňuje z povrchu šetrně i silná znečištění. Viskozita prostředku zaručuje, že nastříkaný Magic Wheel Cleaner velice dobře ulpí na povrchu. Při delší době působení váže nečistoty a nezasychá. Oblast použití Lakované ráfky z lehkého kovu, vysoce kvalitní pochromované ráfky, ocelové ráfky. Doporučení k použití Nepoužívat na horké laky nebo povrchy nebo na přímém slunečním záření. Před použitím zkontrolujte vhodnost použití a snášenlivost. Magic Wheel Cleaner před použitím krátce protřepejte a nastříkejte důkladně na povrch ráfků. Podle stupně znečištění nechte Magic Wheel Cleaner působit 2-5 minut na ráfcích a pomocí vysokotlakého přístroje důkladně opláchněte. Balení 500 ml a 10 l Hodnota pH: 5,5 Výstražná upozornění Před použitím zkontrolujte vhodnost a snášenlivost. Upozornění Tyto produktové informace slouží pouze jako nezávazné. Není z nich možné vyvozovat ručení z naší strany. Prověřte prosím, zda se daný produkt hodí na dané použití. Pro konzultace jsme vám k dispozici. EAN: 4260188688094 (svet-koupelny.cz)

Podobné produkty ako Koch Chemie Magic Wheel Cleaner 10 l , Lotus wheel cleaner 600ml (2200026)

Pingi Legends Wheel Cleaner (čistič kol, 500ml)

Pingi Legends Wheel Cleaner (čistič kol, 500ml)
Detail

Autokosmetika pro drsný chlapy (a ženský)! Naprostá nutnost, protože KOLA DĚLAJ AUTO! Pingi Legends Wheel Cleaner je všestranný alkalický čistič kol, který aktivně odstraňuje usazeniny brzdového prachu a silniční špíny. Neobsahuje kyseliny a je šetrný k běžným typům ráfků. Přípravek jednoduše nastříkejte přímo na ráfky, nechte působit a setřete! Nedoporučujeme používat na eloxované ráfky např. Alcoa Dura-Bright a ráfky se speciální povrchovou úpravou s pochromovaným vzhledem. (autohotarek.cz)

Podobné produkty ako Pingi Legends Wheel Cleaner (čistič kol, 500ml) , Meguiar's convertible & cabriolet cleaner (g2016)

KENOTEK WHEEL CLEANER ULTRA, 1l (1502-MS-000791)

KENOTEK WHEEL CLEANER ULTRA, 1l (1502-MS-000791)
Detail

Čistič alu disků - objem 1000 ml, extra koncentrovaný, odstraňuje veškeré nánosy ze všech záhybů, silný, ale šetrný, objem: 1l Vysoce účinný pH neutrální čistící prostředek na kola. Může být použit na různé materiály. Má velmi dobré účinky čištění na hliníkových discích!Technické informace:Vždy otestujte na malé části povrchu pro zjištění účinku na odlišný materiál. Klíčové vlastnosti KENOTEK WHEEL CLEANER ULTRA, 1l pH neutrálníČistí hliníkové diskyObjem 1 l (alza.cz)

Podobné produkty ako KENOTEK WHEEL CLEANER ULTRA, 1l (1502-MS-000791) , Meguiar's cleaner wax paste (a1214)

KENOTEK WHEEL CLEANER, 1 l (1228-MS-000784)

KENOTEK WHEEL CLEANER, 1 l (1228-MS-000784)
Detail

Čistič alu disků - objem 1000 ml, odstraňuje veškeré nánosy ze všech záhybů, silný ale šetrný, objem: 1l WHEEL CLEANER odstraňuje ze všech typů ráfků kol černé nánosy a znečištění z vozovky. Silný a bezpečný při použití.Technický popis:Naneste na povrch a nechte působit.Dobře omyjte houbou nebo vysokým tlakem.Nikdy nenechte zaschnout. Klíčové vlastnosti KENOTEK WHEEL CLEANER, 1 lOdstraňuje černé nánosy a znečištění z vozovky z ráfků kolObjem 1 l (alza.cz)

Podobné produkty ako KENOTEK WHEEL CLEANER, 1 l (1228-MS-000784) , Meguiar's perfect clarity glass cleaner (g8224)

Čistič disků a odstraňovač rzi bez kyseliny Magic Wheel Cleaner 500 ml (425500)

Čistič disků a odstraňovač rzi bez kyseliny Magic Wheel Cleaner 500 ml (425500)
Detail

Čistič alu disků - objem 500 ml, účinný, viskózní čistič ráfků bez obsahu kyselin s inovativním účinkem pro jemné a důkladné čištění ráfků (alza.cz)

Podobné produkty ako Čistič disků a odstraňovač rzi bez kyseliny Magic Wheel Cleaner 500 ml (425500) , Meguiar's versa-angle wheel face brush (x1025)

Meguiar's Mirror Bright Polishing Wax (MB0214)

Meguiar's Mirror Bright Polishing Wax (MB0214)
Detail

Vosk na auto - tekutý, objem 414 ml, k použití na karoserie S péčí o lak vašeho vozidla vám pomůže účinný vosk na auto MEGUIAR'S. Tento druh vosku je v tekuté formě proto ho dokáže nanést každý. Na suchý povrch jej aplikujete pomocí hadříku či utěrky, necháte chvíli působit, a na závěr ho přeleštíte. Meguiar's Mirror Bright Polishing Wax obdržíte v balení s objemem 414 ml. Vosk se hodí na karoserie. Základní vlastnosti vosku na auto Meguiar's Mirror Bright Polishing Wax Tekutý autovosk pro snadné nanášení Objem činí 414 ml Meguiar's Mirror Bright Polishing Wax je přizpůsobený na karoserie Snadno se aplikuje Čistí, leští a konzervuje (alza.cz)

Podobné produkty ako Meguiar's Mirror Bright Polishing Wax (MB0214) , Kenotek wheel cleaner ultra, 1l (1502-ms-000791)

Meguiar's Non-Acid Wheel & Tire Cleaner 946ml (DRTU14332)

Meguiar's Non-Acid Wheel & Tire Cleaner 946ml (DRTU14332)
Detail

Čistič alu disků - objem 946 ml, a na kola, 946 ml Dopřejte svým kolům zbrusu nový vzhled a lesk díky tomuto čističi Meguiar's Non-Acid Wheel & Tire Cleaner. Je vhodný pro lakovaná a chromovaná kola i kola bez úpravy a pneumatiky. V rámci několika chvil se dokáže účinně poprat s prachem, špínou, hlínou i mazivy a oleji. Čistič lze snadno aplikovat pomocí spreje. Velkou výhodou je i absence škodlivých kyselin. Klíčové vlastnosti čističe penumatik Meguiar's Non-Acid Wheel & Tire Cleaner 946 mlČistič Meguiar's Non-Acid Wheel & Tire Cleaner je určený na pneumatikyForma ve spreji se snadno používáKvalitně zbaví kola špíny, prachu a mazivaČistič je vhodný pro neupravená, lakovaná i chromovaná kola a pneumatiky (alza.cz)

Podobné produkty ako Meguiar's Non-Acid Wheel & Tire Cleaner 946ml (DRTU14332) , Kenotek wheel cleaner, 1 l (1228-ms-000784)

Meguiar's Hot Rims All Wheel & Tire Cleaner (G9524)

Meguiar's Hot Rims All Wheel & Tire Cleaner (G9524)
Detail

Čistič alu disků - objem 710 ml, na kola a pneumatiky, 710ml Autokosmetika vám může výrazně zefektivnit péči o váš vůz. Proto vsaďte na vysoce kvalitní výrobky od společnosti Meguiar's! Chcete mít svůj automobil vždy stoprocentně v pořádku? Z toho důvodu hledáte autokosmetiku, která je vysoce kvalitní a zároveň ji lze jednoduše aplikovat i v domácích podmínkách? Potom by vám v garáži neměla chybět ani autokosmetika Meguiar's Hot Rims All Wheel & Tire Cleaner. Jedná se totiž o velmi účinný a zároveň šetrný čistící prostředek na kola a pneumatiky. Navíc se jednoduše nanáší i stírá a aplikovat jej lze na všechny typy kol s originálním lakováním bezbarvým lakem, ale také na chromové povrchy. Přináší tedy vše, co si jen můžete přát. Podstatné vlastnostiSpeciální autokosmetika od společnosti Meguiar'sÚčinný a šetrný... (alza.cz)

Podobné produkty ako Meguiar's Hot Rims All Wheel & Tire Cleaner (G9524) , Meguiar's glass cleaner concentrate, 3,78 l (d12001)

Baseus Bright Mirror 3v1 zatahovací datový kabel USB - M+L+C 3.5A 1.2m White (CAMLT-MJ02)

Baseus Bright Mirror 3v1 zatahovací datový kabel USB - M+L+C 3.5A 1.2m White (CAMLT-MJ02)
Detail

Datový kabel - propojovací, délka 1,2 m, male konektor 1× USB-A (USB 2,0), 1× USB Micro-B (USB 2.0), 1× USB-C (USB 2.0), 1× lightningaž 3,5 A, rovné zakončení Datový kabel od renomovaného výrobce Baseus zpracovává převod dat mezi zařízeními. Je obstarán male konektory USB-A, USB-C, USB Micro-B, Lightning. Mluvíme-li o délce, má propojovací kabel Baseus celkem 1,2 m. Největší rychlost, kterou probíhá přenos dat, určuje rozhraní USB 2.0. Tento typ spadá mezi vysokorychlostní rozhraní, které umožňuje propojení mezi chytrými zařízeními, kamerami, počítačem a dalšími zařízeními. Klíčové parametry datového kabelu Baseus Bright Mirror 3v1 zatahovací datový kabel USB - M+L+C 3.5A 1.2m White Rychlost určena datovým rozhraním USB 2.0 Datový kabel Baseus byl opatřen o konektory male USB-A, USB-C, USB Micro-B, Lightning Jedná se o propojovací kabel Datový kabel disponuje délkou 1,2 m Kabel má rovné zakončení (alza.cz)

Podobné produkty ako Baseus Bright Mirror 3v1 zatahovací datový kabel USB - M+L+C 3.5A 1.2m White (CAMLT-MJ02) , Meguiar's heavy duty multi-purpose cleaner (g180224)

Leštící nástavec Meguiars DA Power Systém, 650185, 1200 - 3500 ot./min, Ø 102 mm

Leštící nástavec Meguiars DA Power Systém, 650185, 1200 - 3500 ot./min, Ø 102 mm
Detail

Revoluční systém DA Power promění vrtačku v profesionální lešticí nástroj dosahující patřičně profesionálních výsledků. Nová technologie pěnové hmoty v kombinaci se zaoblenými hranami zaručuje podstatně delší životnost. (conrad.cz)

Podobné produkty ako Leštící nástavec Meguiars DA Power Systém, 650185, 1200 - 3500 ot./min, Ø 102 mm , Meguiar's all purpose cleaner, 3,78 l (d10101)

SHARP SHAPE YOGA WHEEL MANDALA Jóga wheel, červená, velikost UNI

SHARP SHAPE YOGA WHEEL MANDALA Jóga wheel, červená, velikost UNI
Detail

Kruh na jógu Sharp Shape YOGA WHEEL MANDALA je pomůcka pro hlubší protažení páteře, hrudníku, ramen a kyčlí, velmi příjemným způsobem pomáhá otevírat hrudník, protáhnout ramena, záda a kyčle. Kruh má ideální rozměr pro bezpečné protažení páteře. Pomocí kruhu můžete trénovat a zlepšovat své jogínské dovednosti a postupným tréninkem dosáhnout vašich cílů. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako SHARP SHAPE YOGA WHEEL MANDALA Jóga wheel, červená, velikost UNI , Meguiar's citrus power cleaner plus 946ml (drtu10732)

SHARP SHAPE CORK YOGA WHEEL MANTRA Jóga wheel, hnědá, velikost UNI

SHARP SHAPE CORK YOGA WHEEL MANTRA Jóga wheel, hnědá, velikost UNI
Detail

Kruh na jógu Sharp Shape YOGA WHEEL MANTRA je pomůcka pro hlubší protažení páteře, hrudníku, ramen a kyčlí, velmi příjemným způsobem pomáhá otevírat hrudník, protáhnout ramena, záda a kyčle. Kruh má ideální rozměr pro bezpečné protažení páteře. Pomocí kruhu můžete trénovat a zlepšovat své jogínské dovednosti a postupným tréninkem dosáhnout vašich cílů. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako SHARP SHAPE CORK YOGA WHEEL MANTRA Jóga wheel, hnědá, velikost UNI , Meguiar's glass cleaner bottle, 946 ml (d20120)

Wheel Stand Pro for Hori Racing Wheel Overdrive - DELUXE V2 (HORI)

Wheel Stand Pro for Hori Racing Wheel Overdrive - DELUXE V2 (HORI)
Detail

Stojan na herní ovladač stojan pro volant a pedály pro Hori Overdrive a Apex. Stojan Wheel Stand Pro for Hori Racing Wheel Overdrive - DELUXE V2 je určený pro připevněný nejrůznějších druhů volantů a pedálů, díky čemuž budete moci zažít zcela realistický pocit z řízení. Provedení DELUXE V2 zajistí jeho robustní design a perfektní stabilitu. Sklon držáku volantu je plně nastavitelný, držák lze plynule otočit o 360°. Disponuje uvolňovacím mechanismem, který umožní jeho rychlou úpravu. Stojan přitom můžete přizpůsobit každému křeslu a pohovce. Jeho ručně vyrobená konstrukce zaručí maximální odolnost a je doplněná o protiskluzové nohy zabraňující poničení podlahy. Wheel Stand Pro for Hori Racing Wheel Overdrive je vhodný pro herní volanty se silnou zpětnou vazbou. Klíčové vlastnosti stojanu pro herní ovladač Wheel Stand Pro for Hori Racing Wheel Overdrive - DELUXE V2Stojan určený pro připevněný nejrůznějších druhů volantů a pedálůNabízí zcela... (alza.cz)

Podobné produkty ako Wheel Stand Pro for Hori Racing Wheel Overdrive - DELUXE V2 (HORI) , Meguiar's gold class leather & vinyl cleaner (g18516)

Mirror Mirror Farm Animals

Mirror Mirror Farm Animals
Detail

Take a look in the mirror and become a cute little animal! Young readers can see themselves in the mirror at the back and become a different animal with each die-cut illustration! (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Mirror Mirror Farm Animals , Meguiar's gold class rich leather cleaner/conditioner (g17914)

Hill Cleaner

Hill Cleaner
Detail

Čisticí přípravek Čistící přípravek na korpusy smyčcových nástrojů od významné houslařské firmy W.E. Hill & Sons. Balení obsahuje 25 ml. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Hill Cleaner , Meguiar's all purpose cleaner bottle, 946 ml (d20101)

Wheel Stand Pro for Logitech G29/G920/G27/G25 Racing Wheel - DELUXE V2 (stG7)

Wheel Stand Pro for Logitech G29/G920/G27/G25 Racing Wheel - DELUXE V2 (stG7)
Detail

Stojan na herní ovladač pro připevnění volantu a pedálů, skládací, pro Logitech G25/ G27/ G29/ G920/ G923 a s pořízením dalšího příslušenství také pro Logitech GT/PRO/EX/FX, Thrustmaster T300RS s T3PA, T500RS, F430, POrsche GT2/GT3, CSR Patříte mezi milovníky závodních her a používáte i volant s pedály? Dopřejte si ještě větší luxus, který nám nově nabízí firma Wheel Stand Pro. Přináší jedinečný skládací stojan Wheel Stand Pro DELUXE V2 pro upevnění vašeho milovaného nádobíčka, díky kterému je hraní závodů to pravé ořechové. Díky tomuto stojanu pozvednete svůj komfort při akci na ještě vyšší úroveň. Precizní provedení a ručně vyrobená konstrukce zajišťují celoživotní výdrž a maximální odolnost. Oproti jiným modelům je mnohem robustnější, což se kladně odráží na stabilitě a hodí se tak pro špičkové herní volanty se silnou zpětnou vazbou. Různé možnosti nastaveníPrávě díky širokým možnostem nastavení patří tento stojan mezi špičky na trhu. Držák... (alza.cz)

Podobné produkty ako Wheel Stand Pro for Logitech G29/G920/G27/G25 Racing Wheel - DELUXE V2 (stG7) , Meguiar's supreme angled wheel brush - luxusní mikrovláknový kartáč na kola, zahnutý (x190700)

Stormred exercise wheel (IR97753)

Stormred exercise wheel (IR97753)
Detail

Posilovací kolečko - k posílení břicha, hrudi, paží, dolních končetin a zad, rukojeti z měkkého pěnového materiálu, průměr 18 cm, protiskluzová úprava Posilovací kolečko Stormred exercise wheel Pozvedněte své domácí cvičení na novou úroveň. Pokud vám již nestačí posilovat s vlastní vahou a hledáte šikovné pomocníky, mohlo by vás zaujmout posilovací kolečko. Cvičením s kolečkem Stormred exercise wheel posilujete svaly zejména v oblasti břicha, hrudi, paží, dolních končetin a zad. Rukojeti jsou vyrobeny z měkkého pěnového materiálu, díky kterému bude cvičení pohodlnější, rukojeti navíc nekloužou z ruky. Ani samotné kolečko nebude mít tendenci vám někam klouzat , vzhledem k tomu, že je opatřeno vzorkem.... (alza.cz)

Podobné produkty ako Stormred exercise wheel (IR97753) , Meguiar's ultimate waterless wheel & tire - bezoplachový čistič kol + lesk na pneumatiky v jednom, 7 (g190424)

Collonil Cleaner Classic

Collonil Cleaner Classic
Detail

Collonil Cleaner Classic - odstraňuje lesklá místa na vlasové usni. Při použití zamezte silnému tlaku na nubukovou úpravu. Speciální slisovaná směs gumy s pískovcem pro čištění silných nečistot z broušených usní. Použití na obuv, koženou galanterii, kožené oděvy a pod. Nečistoty se nabalují na kostku a odrolují (rejnokobuv.cz)

Podobné produkty ako Collonil Cleaner Classic , Baseus bright mirror 3v1 zatahovací datový kabel usb - m+l+c 3.5a 1.2m white (camlt-mj02)

Suede Cleaner Spray

Suede Cleaner Spray
Detail

Čistič na semiš Dr. Martens bezpečně a účinně čistí všechny typy semišové obuvi. Nastříkejte malé množství čističe na vlhkou houbu nebo hadřík a jemně vydrhněte celou botu. Pomocí houby nebo hadříku lehce opláchněte čistou vodou, abyste odstranili přebytečný čisticí prostředek. Zabraňte nadměrnému namáčení a nechte obuv přirozeně uschnout. Pomocí semišového kartáče lehce kartáčujte v jednom směru, abyste zvýšili vlas a obnovili vzhled. (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Suede Cleaner Spray , Moza es wheel

Attx hlásič underlit wheel-zelený

Attx  hlásič underlit wheel-zelený
Detail

Barevná LED dioda byla přesunuta z čelního alarmu a je nyní umístěna pod záběrovým kolečkem, rozsvítí se při záběru. ATT hlásiče si zachovaly stejné základní vlastnosti, funkce, velikost a neprůstřelnou spolehlivost původních ATT. Plně kompatibilní s originálními V2ATT a V2ATT Deluxe příposlechy. (parys.cz)

Podobné produkty ako Attx hlásič underlit wheel-zelený , Meguiar's mirror glaze soft buff da kit 3" + 5" - kompletní sada na profesionální renovaci laku, vč. (mgkit5da)

Attx hlásič underlit wheel-modrý

Attx  hlásič underlit wheel-modrý
Detail

Barevná LED dioda byla přesunuta z čelního alarmu a je nyní umístěna pod záběrovým kolečkem, rozsvítí se při záběru. ATT hlásiče si zachovaly stejné základní vlastnosti, funkce, velikost a neprůstřelnou spolehlivost původních ATT. Plně kompatibilní s originálními V2ATT a V2ATT Deluxe příposlechy. (parys.cz)

Podobné produkty ako Attx hlásič underlit wheel-modrý , Stormred exercise wheel (ir97753)

Attx hlásič underlit wheel-purpurový

Attx  hlásič underlit wheel-purpurový
Detail

Barevná LED dioda byla přesunuta z čelního alarmu a je nyní umístěna pod záběrovým kolečkem, rozsvítí se při záběru. ATT hlásiče si zachovaly stejné základní vlastnosti, funkce, velikost a neprůstřelnou spolehlivost původních ATT. Plně kompatibilní s originálními V2ATT a V2ATT Deluxe příposlechy. (parys.cz)

Podobné produkty ako Attx hlásič underlit wheel-purpurový , Wheel stand pro for hori racing wheel overdrive - deluxe v2 (hori)

Joy-Con Wheel Deluxe - Mario

Joy-Con Wheel Deluxe - Mario
Detail

Speciální příslušenství k ovladačům Joy-Con pro závodní hry s možností pohybového ovládání v Super Mario stylu. Tento volant má navíc zvětšený průměr a pogumované úchyty pro ještě vyšší komfort při řezání zatáček. Přepnětě na novou generaci konzolového hraní Nintendo Switch je průlomová domácí herní konzole. Je ji totiž nejen možné připojit doma k televizi, ale taktéž okamžitě transformovat na handheld s 6.2 palcovou obrazovkou. Poprvé v historii si tak hráči mohou užívat plnohodnotný konzolový zážitek kdykoliv a kdekoliv! Obrazovka má kapacitní dotykový displej využitelný v podporovaných hrách. Výdrž baterie se může pohybovat v rozmezí až šesti hodin v závislosti na dané hře a podmínkách, ve kterých je konzole používána. Mimo dokovací stanici je pak možné konzoli nabíjet také za pomoci standardního USB konektoru typu C! (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Joy-Con Wheel Deluxe - Mario , Besafe baby mirror (7043485110140)

Posilovací kolečko Ab Wheel - GymBeam

Posilovací kolečko Ab Wheel - GymBeam
Detail

Posilovací kolečko Ab Wheel je posilovací kolečko, které napomáhá při formování postavy, zlepšování fyzické kondice, stability a mobility. Komfortní úchop zajistí rukojeti potažené protiskluzovým materiálem a dvojité kolečko se postará o 100% stabilitu. Vypracujte si tělo, po jakém jste vždy toužili s Ab Wheel! (gymbeam.cz)

Podobné produkty ako Posilovací kolečko Ab Wheel - GymBeam , Silk'n bright (fb1pe1001)

PROIRON Power Wheel, skládací (6942590002924)

PROIRON Power Wheel, skládací (6942590002924)
Detail

Posilovací kolečko se čtyřmi bytelnými koly a velmi pohodlnou podložkou proti otlakům kolen Pojízdné kolečko PROIRON Power Wheel posílí prakticky celé tělo, zvýší celkovou sílu, vyrýsuje břišní svalstvo a zdokonalí stabilitu. Cvičení s pojízdným kolečkem je snadné na obsluhu i náročné na fyzický výkon. Jeho výhodou je cvičení prakticky kdekoliv, neboť je skladné a umožní pohodlné přenášení. Skládá se ze 4 kvalitních koleček z neklouzavého materiálu a protiskluzové jsou i pěnové rukojeti. Tichý a plynulý chod zajistí kuličkové ložisko a podložka pod kolena pro jejich ochranu je součástí balení. S kolečkem PROIRON zapojíte svaly stejně jako v posilovně. Klíčové vlastnosti posilovacího kolečka PROIRON Power Wheel Pojízdné kolečko PROIRON Power Wheel posílí prakticky celé těloZvýší celkovou sílu, vyrýsuje břišní svalstvo a zdokonalí stabilituCvičení s pojízdným kolečkem je snadné na obsluhu i náročné na fyzický výkonJeho výhodou je... (alza.cz)

Podobné produkty ako PROIRON Power Wheel, skládací (6942590002924) , Funko pop! tv star trek original s1- sulu (mirror mirror outfit) (889698558099)

DONNER Wheel (B4) - bronz (8596220010681)

DONNER Wheel (B4) - bronz (8596220010681)
Detail

Dávkovač mýdla - manuální, rozměry 320 × 62 × 62 mm (V׊×H), objem 470 ml Zásadní vlastnosti dávkovače mýdla Donner Jde o manuální dávkovač mýdla Donner Při jeho výrobě byl použit plast, který vyniká dlouhou životností a odolností Dávkovač mýdla má objem 470 ml Rozměry: 62 × 62 × 320 mm (alza.cz)

Podobné produkty ako DONNER Wheel (B4) - bronz (8596220010681)

Lotus Wheel Brush Medium (19000082)

Lotus Wheel Brush Medium (19000082)
Detail

Štětec na ráfky se stredně tvrdými štětinami je ideální pro čištění lakovaných, pochromovaných kol z lehkých slitin. Díky plastovým vláknům nepoškrábe ráfky Štětec Lotus Wheel Brush Medium je ideálním pomocníkem do každého mycího auto centra i pro samotné majitele automobilů. Umožní čištění ráfků a díky umělým vláknům, kterými disponuje, nepoškrábe a nepoškodí jejich povrch. Kromě toho se navíc dostane i do obtížně přístupných míst. Komfortní používání zajistí dlouhá a ergonomicky tvarovaná rukojeť. Štětec Lotus Wheel Brush Medium dokonale vyčistí ráfky. Klíčové vlastnosti štětce Lotus Wheel Brush MediumŠtětec určený pro čištění ráfkůDíky umělým vláknům nepoškrábe a nepoškodí jejich povrchSnadno se dostane i do obtížně přístupných místŠtětec Lotus Wheel Brush Medium je tvořený umělými vláknyKomfortní používání zajistí dlouhá a ergonomicky tvarovaná rukojeťBarevné provedení: hnědo-černé (alza.cz)

Podobné produkty ako Lotus Wheel Brush Medium (19000082)

Lotus Wheel cleaning brush (1200015)

Lotus Wheel cleaning brush (1200015)
Detail

Kartáč na kola kartáč na čištění ráfku pro automobily, motocykly a jízdní kola (alza.cz)

Podobné produkty ako Lotus Wheel cleaning brush (1200015)

MOZA GS Steering Wheel (RS08)

MOZA GS Steering Wheel (RS08)
Detail

Volant - 10 tlačítek, programovatelná tlačítka, připojení přes 2,4 GHz, bezdrátové připojení Volant MOZA GS Steering Wheel Pro nadšené počítačové řidiče zde máme připravený špičkový volant MOZA GS Steering Wheel. Jeho rám je vyroben z kvalitního kovu, tak si volant získal výjimečnou kvalitu a tuhost. Pro nasazení volantu MOZA GS Steering Wheel byl zvolen rychloupínací systém skutečných závodních systémů a lze jej přepínat během chvilky a současně zajišťuje stabilní připojení. Řazení je vyrobeno na základě magnetické a fotoelektrické technologie s kovaným magnetickým řadičem z uhlíkových vláken. Tím si páčky zajistily dokonalou stabilitu a nikdy vás nenechají na holičkách. Volant MOZA GS Steering Wheel disponuje 10 světelnými RGB indikátory a má připraveno 7 nastavitelných barev pro jednotlivé otáčky.... (alza.cz)

Podobné produkty ako MOZA GS Steering Wheel (RS08)

MOZA CS Steering Wheel (RS10)

MOZA CS Steering Wheel (RS10)
Detail

Volant - řazení pod volantem, 15 tlačítek, programovatelná tlačítka, připojení přes 2,4 GHz, bezdrátové připojení Volant MOZA CS Steering Wheel Pro nadšené počítačové řidiče zde máme připravený špičkový volant MOZA CS Steering Wheel. Jeho rám je vyroben ze slitiny hliníku, která se používá v letectví, tak si volant získal výjimečnou kvalitu a tuhost. Pro nasazení volantu MOZA CS Steering Wheel byl zvolen rychloupínací systém skutečných závodních systémů, tak jej lze přepínat během chvilky a současně zajišťuje stabilní připojení. Řazení je vyrobeno na základě bezkontaktní fotoelektrické technologie s kovaným magnetickým řadičem z uhlíkových vláken. Tím si páčky zajistily dokonalou stabilitu a nikdy vás nenechají na holičkách. Volant MOZA CS Steering Wheel disponuje 10 světelnými RGB indikátory a má připraveno 7... (alza.cz)

Podobné produkty ako MOZA CS Steering Wheel (RS10)

D'Addario Shine - Spray Cleaner

D'Addario Shine - Spray Cleaner
Detail

Kytarová kosmetika Prostředek Shine je čistič a leštěnka na lakované povrchy nástrojů. Odstraňuje prach, otisky prstů a drobné nánosy a vrací laku nástroje jeho ztracený lesk a barvu. Aplikuje se pomocí suchého hadříku. Aplikování tohoto prostředku je posledním, tj. třetím, krokem v řadě třísložkového systému ochrany a péče o lakované plochy hudebních nástrojů od firmy D´Addario. Řadu doplňují výrobky Restore a Protect. (kytary.cz)

Podobné produkty ako D'Addario Shine - Spray Cleaner

Music Nomad Ukulele Cleaner

Music Nomad Ukulele Cleaner
Detail

Kytarová kosmetika Čistící přípravek vyvinutý speciálně pro ukulele, který udrží váš nástroj stále v čistotě. Současně čistí a chrání, odstraňuje otisky prstů, mastnotu i prach a zabraňuje jejich dalšímu usazování. Je vhodný pro lesklé i matné povrchy a jeho složení chrání i proti UV záření. Neobsahuje abraziva a láhev je vyrobena ze 100% recyklovatelného PET materiálu. A samozřejmě, jako všechny produkty Music Nomad navíc i skvěle voní. Americký výrobce prémiových čistících a ochranných prostředků Music Nomad již od roku 2008 nabízí jak tradiční kytarovou kosmetiku, tak i přípravky pro údržbu perkusních, dechových či klávesových nástrojů. Vývoji veškerých produktů je věnována důkladná péče a procházejí nejnáročnějším testováním. Music Nomad nabízí nejširší sortiment produktů na trhu, nejdůležitější však je, že každý z nich byl od základu navržen a vyroben tak, aby byl tím nejlepším ve své třídě. Výrobky této firmy jsou používány v továrnách a dílnách značek jako Taylor, EMG Pickups, Suhr, Kala, Cordoba, Vigier, DW a mnoha dalších. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Music Nomad Ukulele Cleaner

Reloop Carbon Fibre Cleaner

Reloop Carbon Fibre Cleaner
Detail

Kartáč Profesionální kartáč pro dokonalé vyčištění desek (kytary.cz)

Podobné produkty ako Reloop Carbon Fibre Cleaner

Beaphar EAR-CLEANER - 50ml

Beaphar  EAR-CLEANER - 50ml
Detail

Ušní kapky Ear Cleaner jsou přípravek k šetrnému čištění uší psů a koček. Nadměrný ušní maz může dráždit zvukovod, a vytvářet tak příznivé prostředí pro rozvoj různých druhů infekce. Pravidelným čištěním uší svého mazlíčka předejdete zdravotním problémům s ušima. Mají antiseptické vlastnosti Rozpouští ušní maz Usnadňují čištění zevního zvukovodu Neobsahují alkohol (krmeni.cz)

Podobné produkty ako Beaphar EAR-CLEANER - 50ml

Collonil Carbon Midsole Cleaner

Collonil Carbon Midsole Cleaner
Detail

Collonil Carbon Midsole Cleaner - 100 ml - ideální emulze pro čištění mezipodešví. Čisticí emulze je rychlá a snadno použitelná a spolehlivě odstraní i větší znečištění. Návod k použití: čistící emulzi naneste na hadřík a mezipodešev vyčistěte. Zbytky odstraňte čistým hadříkem. (rejnokobuv.cz)

Podobné produkty ako Collonil Carbon Midsole Cleaner

Braun Shaver Cleaner SC8001

Detail

Braun Shaver Cleaner SC8001 (mall.cz)

Podobné produkty ako Braun Shaver Cleaner SC8001

Stadler Form Cleaner & Descaler

Detail

Čistič a odstraňovač vodního kamene pro zvlhčovače vzduchu všech značek. Stadler Form Durgol – tekutý čistič a odvápňovač 0,5 l nezanechává žádné usazeniny, po odvápnění a vypláchnutí je přístroj opět bezpečně použitelný. Čistič je biologicky odbouratelný. (mall.cz)

Podobné produkty ako Stadler Form Cleaner & Descaler

Mi Vacuum Cleaner G10

Mi Vacuum Cleaner G10
Detail

Podobné produkty ako Mi Vacuum Cleaner G10

Mi Vacuum Cleaner Light

Mi Vacuum Cleaner Light
Detail

Mi Vacuum Cleaner Light50 W sání | váha motoru pouhých 1,2 kg | Výdrž baterie 450 min | 3-stupňová filtrace Hmotnost pouhých 1,2kgTělo motoru je lehčí než tři láhve vody. Uživatelsky přátelský je k ženám. Snadno s ním vyčistí místa okolo záclon a zákoutí. Max. sací výkon 50 WMi Vacuum Cleaner Light je poháněn střídavým motorem s rychlostí otáček až 100k za minutu, je tak efektivnější a méně hlučný. Navíc má dvě úrovně sacího výkonu, lze tak vysávat při 20-ti, nebo 50-ti wattech výkonu. Až 45 minut provozuK dispozici jsou dvě předvolby čistícího režimu pro různé potřeby 13/45 minut. Tento vysavač je schopen vyčistit středně velký byt na jedno nabití. Zapnutí a vypnutí na jedno stisknutíDlouhým podržením tlačítka vysavač zapnete. Pro vypnutí vysavače stačí uvolnit prst z tlačítka napájení. Odnímatelný a omyvatelný košVytáhněte prodlužovací tyč, vyjměte HEPA a cyklónový filtr a vyprázdněte prachový koš. Pokud je to nutné, opláchněte HEPA filtr a cyklónový filtr a po úplném vyschnutí je vraťte zpět. Technické parametry:Sací výkon: 50 WKapacita lithiové baterie: 2500 mAhPracovní doba (standardní režim/MAX režim): 45 min/13 min Nabíjecí napětí: 26,0 VNabíjecí proud: 0,5 ADoba nabíjení: Cca. 5 hodinHmotnost: Cca. 1,2 kgHluk: 79 dBRozměry: 24 × 14,8 × 113,2 cmObsah balení: 1x Hlavní jednotka, 1x Prodlužovací tyč, 1x Hlavní kartáč, 1x Štěrbinová tryska, 1x Kartáčová tryska, 1x Montážní stanice (včetně expanzního šroubu × 2, expanzní trubice × 2), 1x Návod k použití, 1x Napájecí adaptér (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako Mi Vacuum Cleaner Light

Mi Vacuum Cleaner mini

Mi Vacuum Cleaner mini
Detail

Maximální sací výkon 6KPaMi Vacuum Cleaner Mini nabízí maximální sací výkon až 6KPa, 30AW. Střídavý stejnosměrný elektrický motor se otáčí až 63000 otáčkami za minutu. Lehký & přenosnýVysavač váží pouze 500g a je lehčí než lahev vody, je tedy snadné ho skladovat, přenášet a můžete jej čistit kdykoli a kdekoli. Výkonný mini vysavačMůžete si užít až 30 minut vysávání. Vysavač taktéž disponuje omyvatelným HEPA filtrem a je schopný vysát až 99,97% (<0,3 µm) čistého jemného prachu. Již žádné špinavé ruceK dispozici je pouze jedno tlačítko pro vyprázdnění koše, které spolehlivě vysype všechen nepořádek. Můžete si tedy užít snadnou údržbu bez špinavých rukou. 2 hubice pro všechny potřeby čištěníK dispozici je štěrbinová a kartáčová hubice, se kterými vyčistíte každé zákoutí či klávesnici Vašeho počítače. Technické specifikace:Ruční: AnoMotor: BLDC, max 63000 otáčky/minSací výkon: 8AW, 6KpaVýdrž: až 30minHlavice: 2Baterie: 2000mAhFiltr: HEPA, umývatelnýLED indikátor: AnoPrachový sáček: 100 mlVyprázdnění prachu jedním tlačítkem: AnoNabíjecí port: USB-CHmotnost: 500gRozměry: 267x 55x 50mm (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako Mi Vacuum Cleaner mini

Skin cleaner – Proti nedokonalostem

Skin cleaner – Proti nedokonalostem
Detail

> Na tento produkt bohužel nelze uplatnit slevový poukaz.Lahvička 60 rostlinných tobolek.Smíšená, mastná nebo aknózní pleť: ne, vaše pleť není „problematická“, jen potřebuje trochu více péče. Nebojte se, čistič pleti přichází na vaši záchranu! Díky komplexu 100% přírodních a veganských aktivních ingrediencí, kopřiva nebo pivovarské kvasnice titrované vitamíny B, tato kouzelná formule brzdí nadměrnou tvorbu kožního mazu, zmatňuje T zónu, zjemňuje texturu pokožky a čistí tkáně zevnitř.PROČ JSME SI JEJ ZAMILOVALI? > aktivní látky vybírané s láskou: síla rostlin, vitamínů a minerálů pro vaši pleť> 100% přírodní složení> cruelty free> bez lepku & vegan: vhodné pro všechny typy stravování> bez GMO a kontroverzních látekPOUŽITÍ> 2 tobolky denně – 30 denní péče> užívejte kdykoli v průběhu dne> užívejte ideálně 3 měsíce pro dlouhotrvající výsledky> tato péče může být užívána bez přerušení, celoročněSLOŽENÍSložení (2 tobolky): pivovarnické kvasnice 200 mg (z toho vitamín B3 16 mg 100% RVH*; vitamín B5 6 mg 100% RVH*; vitamín B2 1,4 mg 100% RVH*; vitamín B6 1,4 mg 100% RVH*; vitamín B1 1,1 mg 100% RVH*; vitamín B9 0,2 mg 100% RVH*; vitamín B8 0,05 mg 100% RVH*; vitamín B12 2,5 µg 100% RVH*); kopřiva 160 mg; rostlinná tobolka: hydroxypropylmethylcelulóza; extrakt korálovce ježatého 50 mg (ESP** 200 mg); extrakt violky trojbarevné 37,5 mg (ESP** 150 mg); extrakt kopřivy 25 mg (ESP** 100 mg); extrakt lopuchy 20 mg (ESP** 200 mg); protispékavá látka: extrakt rýžových otrub; zinek 7,5 mg 75% RVH*. * Referenční výživová hodnota příjmu dospělých** Ekvivalent suché plodiny (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Skin cleaner – Proti nedokonalostem

Ultrasonic Cleaner STT (B95)

Ultrasonic Cleaner  STT (B95)
Detail

Sterilizátor – box, ke sterilování brýlí, šperků, dudlíků, klíčů, časovač, dětský zámek, senzor detekce pohybu a senzor detekce lidského tepla, béžová barva, rozměry 65 × 105 × 250 mm (V׊×H) Sterilizátor Shenzhen Spinach Trend Tech vám pomůže zajistit absolutní čistotu. Slouží k velmi účinné sterilizaci, s níž zbavíte předměty před virů, mikrobů či bakterií. Model Ultrasonic Cleaner STT se dá používat pro předměty jako klíče, šperky, brýle a dudlík. K nastavení a obsluze sterilizátoru se používá časovač, jenž se počítá k základním funkcím. Výrobce kladl důraz také na bezpečnost, tu zajistí spolehlivý detektor pohybu a senzor pro detekci lidského tepla. Nechybí mu ani dětská pojistka. Mluvíme-li o napájení, sterilizátor Shenzhen Spinach Trend Tech je třeba vložit baterii typu AAA. Zajímavé vlastnosti sterilizátoru Ultrasonic Cleaner STT Disponuje tvarem ke snadnému vložení předmětů Maximálně spolehlivá a rychlá sterilizace Jeho spuštění lze nastavit za... (alza.cz)

Podobné produkty ako Ultrasonic Cleaner STT (B95)

HANSCRAFT Vysavač NetSpa Cleaner

HANSCRAFT Vysavač NetSpa Cleaner
Detail

Vysavač NetSpa Cleaner je speciálně navržen pro vířivky a nadzemní bazény. Je kompaktní a výkonný, dokáže vysát všechny drobné nečistoty ve vodě. Díky svému tvaru je schopen čistit těžko přístupná místa ve vířivkách. Přední nádoba pojme hrubé nečistoty, jako je písek a malé drobné kamínky, zatímco filtr zachytí i jemné nečistoty. Jednoduché složení a snadná obsluha. Není vhodný pro slanou vodu. BALENÍ OBSAHUJE:: - Vysavač NetSpa - Měkká rukojeť - Teleskopická tyč - Nabíječka - 8 x 1,2 V NI-MH AA baterie TECHNICKÁ SPECIFIKACE: Objem filtru: 0,3 l Délka / šířka: 61,5 cm / 10,5 cm Provozní doba: 60 min Dobíjecí baterie: NI-MH AA 1,2 V (x8) Záruka: 2 roky Výška celkem: 400 mm, Šířka celkem: 780 mm, Šířka nášlapu: 300 mm, Výška schodu: 200 mm, Hloubka: 530 mm, Hmotnost: 7,35 kg (i-zahradninabytek.cz)

Podobné produkty ako HANSCRAFT Vysavač NetSpa Cleaner

ARCTIC MX Cleaner (ACTCP00033A)

ARCTIC MX Cleaner (ACTCP00033A)
Detail

Čisticí ubrousky pro odstranění teplovodivé pasty, 40ks, individuálně balené, bez alkoholové/bez benzenové Čisticí ubrousky ARCTIC MX Cleaner jsou určeny pro rozpouštění staré a zaschlé teplovodné pasty. Každý ubrousek je samostatně zabalený, tak nedochází k jejich předčasnému vysychání. Ubrousky ARCTIC MX Cleaner jsou vyrobeny na bázi limonenu, bez obsahu alkoholu i benzenu. Pyšní se přírodním složením a dobrou účinností. Jsou využívány převážně v průmyslovém prostředí. Klíčové vlastnosti čisticích ubrousků ARCTIC MX Cleaner - 40 ksČisticí ubrousky ARCTIC MX Cleaner dobře odstraňují teplovodné pastyUbrousky jsou baleny každý zvlášťNedochází k předčasnému vysycháníUbrousky ARCTIC MX Cleaner jsou vyrobeny na přírodní báziNeobsahují alkohol ani benzenVyužití je převážně průmyslové (alza.cz)

Podobné produkty ako ARCTIC MX Cleaner (ACTCP00033A)

COLLONIL Cleaner Classic (4002092027091)

COLLONIL Cleaner Classic (4002092027091)
Detail

Drátěnka COLLONIL Cleaner Classic čistící kostka na semiš Drátěnka COLLONIL Cleaner Classic představuje revoluci v čištění semišových povrchů. Kostka je vyrobena ze směsi gumy a pískovce. S Cleaner Classic můžete odstranit nečistoty z obuvi, oděvů i galanterie. Kostka nabaluje nečistoty, které se odrolují, je tak stále připravená pro další použití. Drátěnka je určena pro suché čištění. Klíčové vlastnosti drátěnky COLLONIL Cleaner Classic na semišDrátěnka COLLONIL Cleaner Classic slouží k čištění semišových povrchůČisticí kostka je vyrobena ze směsi gumy a pískovceCleaner Classic můžete čistí obuv, oděvy i galanteriiKostka nabaluje nečistoty, které se odrolujíDrátěnka je určena pro suché čištění (alza.cz)

Podobné produkty ako COLLONIL Cleaner Classic (4002092027091)
Meguiar's Mirror Bright Wheel Cleaner (MB0522), Meguiar's Ultimate All Wheel Cleaner (G180124), Meguiar's Mirror Bright Polishing Wax (MB0214), Meguiar's Non-Acid Wheel & Tire Cleaner 946ml (DRTU14332), Meguiar's Hot Rims All Wheel & Tire Cleaner (G9524), Lotus Wheel Cleaner 600ml (2200026), Meguiar's Convertible & Cabriolet Cleaner (G2016), Meguiar's Cleaner Wax Paste (A1214), Meguiar's Perfect Clarity Glass Cleaner (G8224), Meguiar's Versa-Angle Wheel Face Brush (X1025), KENOTEK WHEEL CLEANER ULTRA, 1l (1502-MS-000791), KENOTEK WHEEL CLEANER, 1 l (1228-MS-000784), Meguiar's Glass Cleaner Concentrate, 3,78 l (D12001), Meguiar's Heavy Duty Multi-Purpose Cleaner (G180224), Meguiar's All Purpose Cleaner, 3,78 l (D10101), Meguiar's Citrus Power Cleaner Plus 946ml (DRTU10732), Meguiar's Glass Cleaner Bottle, 946 ml (D20120), Meguiar's Gold Class Leather & Vinyl Cleaner (G18516), Meguiar's Gold Class Rich Leather Cleaner/Conditioner (G17914), Meguiar's All Purpose Cleaner Bottle, 946 ml (D20101), Meguiar's Supreme Angled Wheel Brush - luxusní mikrovláknový kartáč na kola, zahnutý (X190700), Meguiar's Ultimate Waterless Wheel & Tire - Bezoplachový čistič kol + lesk na pneumatiky v jednom, 7 (G190424), Baseus Bright Mirror 3v1 zatahovací datový kabel USB - M+L+C 3.5A 1.2m White (CAMLT-MJ02), moza es wheel, Meguiar's Mirror Glaze Soft Buff DA Kit 3" + 5" - kompletní sada na profesionální renovaci laku, vč. (MGKIT5DA), Stormred exercise wheel (IR97753), Wheel Stand Pro for Hori Racing Wheel Overdrive - DELUXE V2 (HORI), BeSafe Baby Mirror (7043485110140), Silk'n Bright (FB1PE1001), Funko POP! TV Star Trek Original S1- Sulu (Mirror Mirror Outfit) (889698558099)