Mega Man Legacy Collection 2 - PS4 SK Digital (SCEE-XX-S0031818)

Mega Man Legacy Collection 2 - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0031799)

Mega Man Legacy Collection 2 - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0031799)

Hra pro konzoli pouze pro české SEN a PlayStation Store účty 71% Našláplá Legacy Edice obsahující hry Mega Man 7, 8, 9, a 10. Navíc získáte spoustu dalšího obsahu. Hraj e vhodná pouze pro české SEN a PlayStation Store účty. Mega Man se vrací! Tentokrát v nadupané Legacy Edici se spoustou obsahu. Podejte si nechvalně proslulého Dr. Wilyho a jeho nebezpečné roboty. Retro jak má být Tato edice ve vás vyvolá… (alza.cz)

Mega Man Legacy Collection 2 (PC) DIGITAL (406410)

Mega Man Legacy Collection 2 (PC) DIGITAL (406410)

Hra pro PC 73% Našláplá Legacy Edice obsahující hry Mega Man 7, 8, 9, a 10. Navíc získáte spoustu dalšího obsahu. Mega Man se vrací! Tentokrát v nadupané Legacy Edici se spoustou obsahu. Podejte si nechvalně proslulého Dr. Wilyho a jeho nebezpečné roboty. Retro jak má být Tato edice ve vás vyvolá nostalgii jakou jste dlouho nezažili. Prožijte evoluci této série, která původně začínala jako 8bitová a postupně se… (alza.cz)

Mega Man Legacy Collection 2 - Xbox One Digital (G3Q-00371)

Mega Man Legacy Collection 2 - Xbox One Digital (G3Q-00371)

Hra pro konzoli 71% Našláplá Legacy Edice obsahující hry Mega Man 7, 8, 9, a 10. Navíc získáte spoustu dalšího obsahu. Mega Man se vrací! Tentokrát v nadupané Legacy Edici se spoustou obsahu. Podejte si nechvalně proslulého Dr. Wilyho a jeho nebezpečné roboty. Retro jak má být Tato edice ve vás vyvolá nostalgii jakou jste dlouho nezažili. Prožijte evoluci této série, která původně začínala jako 8bitová a… (alza.cz)

Mega Man X Legacy Collection 2 - Xbox One DIGITAL (G3Q-00489)

Mega Man X Legacy Collection 2 - Xbox One DIGITAL (G3Q-00489)

Hra pro konzoli 77% S Mega Man X Legacy Collection 2 se jedná o dokonalý způsob, jak zažít druhou polovinu akční série Mega Man X. Nejlepší způsob jak zažít sérii Mega Man XProžijte vzrušující ságu Mega Man X s touto sbírkou čtyř akčních titulů. Tato kolekce představí vývoj dvou sérií Mega Man X5, Mega Man X6, Mega Man X7 a Mega Man X8. Mega Man X a jeho spojenec Zero se vracejí jako hratelné postavy, což umožní skákat a střílet přes náročné fáze s dělovým kanónem X, nebo se proplétat nepřáteli se Zerovou energetickou šavlí. Adrenalinová akční skákačkaMega Man X Legacy Collection 2 také obsahuje spoustu nových funkcí. Otestujte své dovednosti v novém režimu X… (alza.cz)

PAC-MAN 256 - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0025573)

PAC-MAN 256 - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0025573)

Hra pro konzoli pouze pro české SEN a PlayStation Store účty  Užijte si nestárnoucí klasiku v atraktivním kabátku herní konzole PS4. Populární Pac-Man se konečně dočkal nového zpracování a vrací se ve vylepšené a zmodernizované formě přesně tak, jak ho znáte a jak si ho pamatujete.Užijte si nestárnoucí klasiku v atraktivním kabátku herní konzole PS4. Populární Pac-Man se konečně dočkal nového zpracování a vrací se ve vylepšené a zmodernizované formě přesně tak, jak ho znáte a jak si ho pamatujete. Potkáte se se všemi známými tvářemi, jako jsou duchové Blinky, Pinky, Inky a Clyde. Jak už je jejich dobrým zvykem, budou se snažit vám zhatit plány a znesnadnit cestu. Dobrá zpráva je, že na ně nemusíte být sami! Lokální multiplayer dovolí pozvat kamarády a všechny překážky… (alza.cz)

Uživatele, kteří hledají "Mega Man Legacy Collection 2 - PS4 SK Digital (SCEE-XX-S0031818)" se dívají také na:

Britax smile 2 2018
Benetton energy man
Xiaomi mi mix 2
Mega kostky 121 kusů
Jrc radar dsi 2+1
Sir joseph apron man ii

Mega Man Legacy Collection (PC) DIGITAL (406407)

Mega Man Legacy Collection (PC) DIGITAL (406407)

Hra pro PC 85% Legacy Collection nabízí kromě šesti her Mega Man také nové způsoby, jak zažít klasické hry s režimy Museum Mode a režimem Challenge. 8bitový retro styl v moderním HD provedení. Šest klasických her v jednom - Zahrajte si historii videohry s původními šesti hrami Mega Man. Nové zpracování Nově vyvinutý Eclipse Engine dává hře nový dech s věrnými reprodukcemi originálů pro novou generaci hráčů. … (alza.cz)

Marvels Spider-Man: Turf Wars - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0043043)

Marvels Spider-Man: Turf Wars - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0043043)

Herní doplněk - je vyžadována plná verze hry. Určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty 70% Záchrana New Yorku čeká na vás. Spolu s policistkou Yuri odolejte novým zbraním a mafiánským praktikám. Dostanete se přímo doprostřed pouličních válek.  Spolu s policistkou Yuri překazte plány znepřátelených gangů.  Mafiánské praktiky Mafiánská rodina Maggia v čele se zloduchem Hammerheadem se rozhodla… (alza.cz)

Salary Man Escape - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0038674)

Salary Man Escape - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0038674)

Hra pro konzoli - určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Na co se můžete těšit ve hře Salary Man Escape (PS4 CZ Digital)Mozkové závity potrénujete řadou povedených hříček a rébusůJak budete hrou postupovat, obtížnost pozvolna vzrosteNa hádankách oceníte jejich velkou nápaditostU hry jako takové se nejvíc pobavíte na tom, jak dokonale v mnoha ohledech trefně ilustruje  život běžného zaměstnancePoznámka: Hra je určena pouze pro české SEN a PlayStation Store účty. Ve VR hře Salary Man Escape budete postavičce účetního pomáhat řešit logické hříčky tak, aby se z doslovného… (alza.cz)

Marvels Spider-Man: Silver Lining - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0042924)

Marvels Spider-Man: Silver Lining - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0042924)

Herní doplněk - je vyžadována plná verze hry. Určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty 75% Závěr 3 dílné série DLC uzavírá příběh Petera Parkera s mafiány, ale na druhé straně slibně naznačuje pokračování. Připravte se na poutavý příběh, který žádá další napínavé pokračování. Město je pod nadvládou šíleného Hammerheada, který ukradl technologii korporace Sable, s níž chce ovládat obyvatele New Yorku. Silver Sable … (alza.cz)

Mega Man Legacy Collection Bundle - Xbox One Digital (G3Q-00376)

Mega Man Legacy Collection Bundle - Xbox One Digital (G3Q-00376)

Hra pro konzoli 71% Získejte všechny hry ze série Mega Man najednou. Balíček kombinuje veškerý obsah, který obsahují Mega Man Legacy Collection 1 a 2.  Mega Man se vrací! Tentokrát si pro vás vývojáři přichystali kompletní balíček her z této série. Podejte si nechvalně proslulého Dr. Wilyho a jeho nebezpečné roboty. Retro jak má být Tato edice ve vás vyvolá nostalgii jakou jste dlouho nezažili. Prožijte… (alza.cz)

Marvels Spider-Man: The Heist - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0042959)

Marvels Spider-Man: The Heist - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0042959)

Herní doplněk - je vyžadována plná verze hry. Určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty 76% Black Cat je zpět ve městě a zanechává po sobě viditelné stopy. Je zatažena do mafiánských intrik. Jak je to ve skutečnosti? Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Připravte se na nové postavy ve hře.  Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Těšte se na zlodějku Black Cat a její vtipné praktiky. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! … (alza.cz)

The Disney Afternoon Collection - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0030659)

The Disney Afternoon Collection - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0030659)

Hra pro konzoli pouze pro české SEN a PlayStation Store účty 78% Skvělá sbírka 6 kultovních her od Disneyho, která rozhodně potěší jak velké, tak malé hráče. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Ponořte se do světa pohádek od Disneyho. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Potkejte vám známé postavičky, jako jsou třeba Kačer Donald nebo Chipmunkové. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Spousta herních módů … (alza.cz)

Mega Man X Legacy Collection 1 & 2 Bundle - Xbox One DIGITAL (G3Q…

Mega Man X Legacy Collection 1 & 2 Bundle - Xbox One DIGITAL (G3Q-00490)

Hra pro konzoli 77% Mega Man X Legacy Collection 1 & 2 je kolekce všech osmi titulů z této akční série. Dočkat se můžete nových funkcí a vylepšeného grafického kabátku. Kompletní kolekce titulů Mega Man XVšech osm titulů v epické, akční sérii Mega Man X. Otestujte své dovednosti v novém režimu X Challenge, který postaví hráče proti dvěma smrtelným bossům najednou. Prozkoumejte obrovské muzeum plné vzácného uměleckého umění, katalogy klasického zboží, nostalgické reklamy a další. (alza.cz)

Mega Man X Legacy Collection - Xbox One DIGITAL (G3Q-00488)

Mega Man X Legacy Collection - Xbox One DIGITAL (G3Q-00488)

Hra pro konzoli 77% Tato sbírka je nejlepším způsobem, jak zažít začátek akční série Mega Man X. Prozkoumejte obrovské muzeum plné vzácných uměleckých děl, katalogů klasického zboží, playlistu nostalgických reklam a další. Kolekce Mega Man X Legacy přichází s arzenálem nových vlastností. Otestujte své dovednosti v novém režimu X Challenge. Neskutečné grafické zpracování Robot, jehož hráč ovládá, bude silnější po… (alza.cz)

Destiny 2: Forsaken - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0039916)

Destiny 2: Forsaken - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0039916)

Herní doplněk - určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Destiny 2 dorazí už na začátku září 2017 a bude to velká paráda. Ostatně první dl hrálo mnoho miliónů hráčů po celém světe, 82% Vize titulu, doširoka rozkročeného mezi žánry, se konečně zhmotnila, a v plné kráse ukazuje kvality prvotní myšlenky udělat mix FPS, RPG a klasického MMO.  Destiny 2: ForsakenV rozšíření Forsaken se vydáte pomstít smrt vašeho dobrého kamaráda.  Tangled ShoreProbádejte Tangled Shore, síť nebezpečných asteroidů, které jsou vzájemně spojeny. Izolovaná lokace, daleko od Vanguardů a Awoken je dokonalým domovem pirátů a psanců prahnoucích po zdejších pokladech. Poslední bezpečné město na Zemi padlo. Ovládl ho Ghaul… (alza.cz)

Destiny 2 Expansion Pass - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0032498)

Destiny 2 Expansion Pass - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0032498)

Herní doplněk - je vyžadována plná verze hry. Určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty 85% S Herním doplňkem Destiny 2 Expansion Pass - PS4 CZ Digital získáte přístup jak do Rozšíření I, tak i do Rozšíření II.  Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Rozšíření I a Rozšíření II nabízí spoustu nových zbraní, brnění i vybavení. Dočkáte se nových postav, ale i padouchů.  Není vyplněn Alternativní text k fotografii! … (alza.cz)

Injustice 2 Ultimate Pack - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0030953)

Injustice 2 Ultimate Pack - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0030953)

Herní doplněk - je vyžadována plná verze hry. Určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Zažijte další skvělé akční boje s herním doplňkem ke hře Injustice 2. Ultimate Edition přichází s novými herními módy, díky nimž můžete hru upravit podle sebe a zažít nová nečekaná dobrodružství. Milovníci adrenalinu a akčních scén si přijdou na své, stejně jako ti, kteří rádi objevují a prozkoumávají. Injustice 2 vám umožní spustit a vytvořit nejnovější verze oblíbených DC legend.  Klíčové vlastnosti Injustice 2 Ultimate EditionRozšíření pro hru Injustice 2Přístup k 9 novým bojovníkům2 exkluzivní zbraně3 prémiové skiny přidávající nový vzhled a dialogy specifickým postavámS každý zápasem získáte nové vybaveníNové hrozbyNejvětší… (alza.cz)

Marvels Spider-Man: The City that Never Sleeps - PS4 CZ Digital (SCEE…

Marvels Spider-Man: The City that Never Sleeps - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0039982)

Herní doplněk - určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Expandujte a rozšiřte si herní možnosti na Manhattanu v New Yorku o tři zbrusu nové příběhové kapitoly. Jako Spiderman, alias Peter Parker, budete čelit další várce padouchů a chránit životy obyvatel ve městě, které opravdu nikdy nespí. K dispozici je i několik nových spidermanových obleků. Jedná se o elektronickou verzi herního rozšíření. Získáte tedy elektronickou licenci do PlayStation Store a zároveň je vyžadována již nainstalovaná základní hra Marvel's Spiderman. Klíčové vlastnosti hry Marvels Spider-Man: The City that Never SleepsRozšíření o 3 nové kapitoly na ManhattanuNové obleky pro SpidermanaUrčeno pro PS4Česká lokalizaceVyžaduje základní hru (alza.cz)

500 Destiny 2 Silver - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0033037)

500 Destiny 2 Silver - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0033037)

Herní doplněk - je vyžadována plná verze hry. Určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Dramatický kinematický příběh a mise s důvěryhodnými hrdiny. Hra Destiny 2 zaručuje stejné dobrodružství a vzrušení pro staré, ale i zcela nové hráče. Dobitím virtuálních bodů ve hře Destiny 2 získáte možnost nakupovat exkluzivní doplňky do hry. K použití obsahu na vašem hlavním PS4 není přihlašování do sítě PSN potřeba, ale vyžaduje se při použití na dalších systémech PS4. Pořízením této karty získáte 500 bodů, které se připíší na váš účet. Klíčové vlastnosti herní doplněk 500 Destiny 2 Jednorázový licenční poplatek za stažení na několik systémů PS4Balíček je určen pouze pro české účtyDoplněk Destiny 2 Silver obsahuje 500 bodůVyžaduje plnou hru… (alza.cz)

Dragon Ball Fighterz - FighterZ Pass 2 - PS4 CZ Digital (SCEE-XX…

Dragon Ball Fighterz - FighterZ Pass 2 - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0044229)

Herní doplněk - je vyžadována plná verze hry. Určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty % FighterZ Pass 2 pro umocnění zážitků ze hry. Získáte přístup k minimálně 6 dalším postavám.  Získáte k nim avatara do lobby systému a také sadu alternativních barev. Postavy Z Každá z nových postav má svou osobní známku Z. … (alza.cz)

Project CARS 2 Season Pass - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0033567)

Project CARS 2 Season Pass - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0033567)

Herní doplněk - je vyžadována plná verze hry. Určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Za spolupráce profesionálních závodníků i hráčů hra Project Cars 2 nabízí autentický závodní zážitek. Díky Season Pass toho zažijete ještě mnohem více. Season Pass vám zajistí všechny 4 dodatečné balíčky, které do hry vyjdou. Každý nabídne 8 nových aut, novou trať, barvy a nové eventy do vaši kariéry. Project cars 2 pro PS4 představuje ve svém pokračování ikonická auta ve vzrušujících podmínkách. Díky dynamickému počasí a času si můžete užít závod v autentické podobě. Klíčové vlastnosti herní doplněk Project Cars 2 Season PassVyžaduje plnou hru Project Cars 2 na PS4Balíček je určen pouze pro české účtyJednorázový licenční poplatek za stažení na… (alza.cz)

2000 (+300 Bonus) Destiny 2 Silver - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0032997)

2000 (+300 Bonus) Destiny 2 Silver - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0032997)

Herní doplněk - je vyžadována plná verze hry. Určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Dramatický kinematický příběh a mise s důvěryhodnými hrdiny. Hra Destiny 2 zaručuje stejné dobrodružství a vzrušení pro staré, ale i zcela nové hráče. Dobitím virtuálních bodů ve hře Destiny 2 získáte možnost nakupovat exklusivní doplňky do hry. Navštivte Tess Everis ve věži a prozkoumejte, jaké vychytávky má pro vás přichystané ve svém Eververse obchodě. K použití obsahu na vašem hlavním PS4 není přihlašování do sítě PSN potřeba, ale vyžaduje se při použití na dalších systémech PS4. Pořízením této karty získáte 2000 bodů, které se připíší na váš účet. Při koupi tohoto doplňku Destiny 2 Silver navíc získáte 300 bodů jako bonus.  Klíčové vlastnosti herní doplněk… (alza.cz)

TEKKEN 7 - Season Pass 2 - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0041496)

TEKKEN 7 - Season Pass 2 - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0041496)

Herní doplněk - určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Season Pass 2 pro TEKKEN 7 (PS4 CZ)Již druhý Season Pass pro TEKKEN 7 představí novou sérii dodatečného obsahu v kolekci za výhodnější cenu! Season Pass 2 nabídne následující DLC:DLC4: postava Anna WilliamsDLC5: postava Lei WulongDLC6 a následující: 4 další hratelné postavyBonus k Season Pass 2 - Předměty k přizpůsobení postav:Tekken World Tour Set (kostýmy s logem Tekken World Tour)SUMMER LESSON Set (účesy, kostýmy, doplňky, a další položky k hernímu přizpůsobení)Effects Set (alza.cz)

Déraciné - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0041003)

Déraciné - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0041003)

Herní doplněk - určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty 67% Déraciné je emocionální a přesvědčivý příběh, který vás vtáhne do děje díky PlayStation VR. Užijte si tuto parádní příběhovou adventuru od japonského studia FromSoftware, které stojí například za Dark Souls a Bloodborne. Ve hře Déraciné se stanete neviditelnou vílou v odlehlé internátní škole, kterou vyvolala jedna z dívek.  Dokažte ostatním, že existujete … (alza.cz)

Unravel - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0023322)

Unravel - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0023322)

Hra pro konzoli pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Máte rádi pohádky? Pak si jistě zamilujete hru Unravel, která vypráví krásný příběh o znovu nacházení zpřetrhaných vazeb rodinných vztahů. Roztomilá postavička Yarny, která se zrodila s klubka vlny, se vydává na nebezpečnou a dobrodružnou výpravu, aby pomohla jedné staré babičce (své tvůrkyni) obnovit pouto s její rodinou. Máte rádi pohádky? Pak si jistě zamilujete hru Unravel, která vypráví krásný příběh o znovu nacházení zpřetrhaných vazeb rodinných vztahů. Roztomilá postavička Yarny, která se zrodila s klubka vlny, se vydává na nebezpečnou a dobrodružnou výpravu, aby pomohla jedné staré babičce (své tvůrkyni) obnovit pouto s její rodinou. Klíčové vlastnostiPohádková atmosféraDojemný příběh o obnovování… (alza.cz)

Stifled - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0035327)

Stifled -  PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0035327)

Hra pro konzoli , které je určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty 62% Prozkoumávejte své okolí za pomoci echolokace. Dejte si však pozor, ve stínech na vás číhají vaše nejhorší noční můry. Hra je určena pouze pro české SEN a PlayStation Store účty. Nechte se vtáhnout do prozkoumávání tajemného světa za pomocí VR brýlí.  Mluvte či vydávejte zvuky a odhalte na krátkou chvíli vše, co je kolem vás.  Potichu, nepřátelé vás… (alza.cz)

Bound VR - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0027207)

Bound VR  - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0027207)

Hra pro konzoli pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Bound VR je netradičně pojatá plošinovka, ve které používáte k pohybu balet. To však skýtá velký přísun netradiční hratelnosti v nevšedním grafickém zpracování. Virtuální realita pro PS4 exkluzivně k vyzkoušení v showroomu Holešovice   čtěte zde Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením. % Úchvatně pojatá plošinovka vám ukáže krásy hraní ve virtuální realitě. VypnutoVynechat z LightBoxu Herní svět se skládá pouze z krychlí, kvádrů, válců,… (alza.cz)

Unravel Two - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0038441)

Unravel Two - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0038441)

Hra pro konzoli - určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty 77% Tolik osobitosti, kouzla a skvělé hratelnosti najdete jen v málokteré adventuře. Na co se můžete těšit ve hře Unravel Two (PS4 CZ Digital)Pokračování skvělé plošinovky si můžete zahrát sólo nebo s kamarádem v kooperativním móduMozkové závity potrápíte nad složitými hádankami a rébusyKdyž si nebudete vědět rady, správným směrem vás popostrčí důmyslný systém nápovědyHlavní kampaň doplňují samostatné výzvy, jejichž pokořováním si zážitek z Unravel 2 notně prodloužítePoznámka: Hra je určena pouze pro české SEN a PlayStation Store účty. Vaši logiku… (alza.cz)

The Inpatient - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0036273)

The Inpatient - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0036273)

Hra pro konzoli - Určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Připravte se na hrůzy nezapomenutelného psychologického dramatu. Nervy drásající událostI špičkového hitu na PS4 Until Dawn před 60 lety. Procitáte v podivném zdravotnickém zařízení a na nic si nevzpomínáte. Blackwood Pines Zjistěte, co v sanatoriu Blackwood Pines děláte. Odhalte mrazivé spiknutí, které se v jeho stínu ukrývá.   … (alza.cz)

Titanfall 2: Prime Titan Bundle - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0031403)

Titanfall 2: Prime Titan Bundle - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0031403)

Herní doplněk - je vyžadována plná verze hry. Určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Není vyplněn Alternativní text k fotografii! DLC obsahující balíček Prime skinůHerní doplněk Prime Titan Bundle skvěle rozšíří vaši hru Titanfall 2. Získejte nové Prime skiny pro Iona, Scorche, Northstara, Legion a Tone a odemkněte si nové kostry, zvukové efekty a jedinečné popravy pro každého z nich. Herní rozšíření vyžaduje plnou verzi hry a je určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty. (alza.cz)

Destiny 2: Forsaken Annual Pass - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0040615)

Destiny 2: Forsaken Annual Pass - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0040615)

Herní doplněk - určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Destiny 2 dorazí už na začátku září 2017 a bude to velká paráda. Ostatně první dl hrálo mnoho miliónů hráčů po celém světe, 82% Vize titulu, doširoka rozkročeného mezi žánry, se konečně zhmotnila, a v plné kráse ukazuje kvality prvotní myšlenky udělat mix FPS, RPG a klasického MMO.  Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Destiny 2: Forsaken Annual PassV tomto DLC získáte přístup ke třem prémiovým obsahům - Black Armory (zima 2018), Joker’s Wild (jaro 2019) a Penumbra (léto 2019). S těmito dodatky se můžete těšit na nové výzvy, nové zbraně i zbroje. Dále také na nové úžasné aktivity a nové nahrávky Triumph Records. Destiny 2: ForsakenV rozšíření Forsaken se vydáte … (alza.cz)

ALIENATION - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0024896)

ALIENATION - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0024896)

Hra pro konzoli pouze pro české SEN a PlayStation Store účty  Dobíjecí karta ALIENATION přináší nové zbraně, upgrady a sběratelské předměty.Sežeňte ten správný tým a vybavení a probijte si cestu vlnami útočících mimozemšťanů. Využijte všechny zbraně, upgrady a sběratelské předměty. To vše a mnohem více čeká přímo na bojišti. Seznamte se jako člen globálních obranných sil UNX se všemi vymoženostmi moderní doby a vsaďte na to, co nabízí tu největší spolehlivost. Vězte, že válka je hra síly a jen ti nejlepší to dokáží využít a přežít ji. Staňte se jedním z nich. Sjednoťte ty nejudatnější vojáky na Zemi, postavte se zlotřilým mimozemským útočníkům a dostaňte naši planetu zpět. Taktizujte a zaměřte se na slabá soupeřova místa,… (alza.cz)

Transference - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0040754)

Transference - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0040754)

Herní doplněk - určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty 71% Vstup do únikové místnosti uvnitř vyšinuté mysli a z pohledu vlastních očí prozkoumej strhující novou dimenzi. Psychologický thriller, v němž se stanete součástí šíleného vědeckého experimentu. Ocitněte se v poškozené digitální simulaci vytvořené ze společných vzpomínek rodiny Hayesových. Odhalte tajemství z pohledu tří členů rodiny. Kompatibilní s PlayStation VR … (alza.cz)

Farpoint - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0030744)

Farpoint - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0030744)

Hra pro konzoli pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Sci-fi střílečka Farpoint ti naservíruje dosud neviděnou zábavu uprostřed hlubokého vesmíru. Po ztroskotání na nezmapované mimozemské planetě máš k dispozici jen základní výbavu, která tě musí udržet naživu. Tvým úkolem je najít havarovanou vesmírnou stanici, zvanou Pilgrim, a spolu s její posádkou se dostat domů. Virtuální realita pro PS4 exkluzivně k vyzkoušení v showroomu Holešovice   čtěte zde Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením. 71% Sci-fi střílečka Farpoint ti naservíruje dosud neviděnou… (alza.cz)

Tom Clancys The Division 2 - 2250 Credits - PS4 CZ Digital (SCEE-XX…

Tom Clancys The Division 2 - 2250 Credits - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0043975)

Herní doplněk - je vyžadována plná verze hry. Určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Doplňte si body v Tom Clancy's The Division 2 Odlište se od ostatních hráčů a vytvořte si svůj osobitý a jedinečný profil. Pořízením  karty Tom Clancy's The Division 2 Credits získáte 2 250 bodů, které se připíší na váš účet. Herní doplněk je určen pouze pro české SEN a PlayStation Store účty. (alza.cz)

Tom Clancys The Division 2 - 6500 Credits - PS4 CZ Digital (SCEE-XX…

Tom Clancys The Division 2 - 6500 Credits - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0044188)

Herní doplněk - je vyžadována plná verze hry. Určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Doplňte si body v Tom Clancy's The Division 2 Odlište se od ostatních hráčů a vytvořte si svůj osobitý a jedinečný profil. Pořízením  karty Tom Clancy's The Division 2 Credits získáte 6 500 bodů, které se připíší na váš účet. Herní doplněk je určen pouze pro české SEN a PlayStation Store účty. (alza.cz)

Destiny 2 - Expansion II: Warmind - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0037760)

Destiny 2 - Expansion II: Warmind - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0037760)

Herní doplněk - určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty 63% Warmind přináší do hry zábavný koktejl obsahu z celé série Destiny. Prozkoumávání nových oblastí s vidinou slibného lootu ještě nikdy nebylo tak zábavné. Rozšíření nabídne jednu novou oblast, příběhové mise, raidy, striky a raid lair. Prozkoumejte nové prostředí Calusovy mamutí lodě, Leviathanu či nových oblastí na Marsu. Příběh pro veterány … (alza.cz)

THE CREW 2 - Season Pass - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0038627)

THE CREW 2 - Season Pass - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0038627)

Herní doplněk - určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Obsahuje 3 exkluzivní vozidla a 2 nové outfity. Díky Season Passu máte automaticky 7denní dřívější přístup ke 22 vozidlům, jakmile budou vydány. Upgradujte svou hru a získejte množství výhod Se Season Passem získáte kromě exkluzivního obsahu a dřívějšího přístupu k vozům také stálou 20% slevu na nákupy v herním obchodu. … (alza.cz)

Track Lab - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0039565)

Track Lab - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0039565)

Herní doplněk - určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty 62% Staňte se hudebníkem v nové VR hře TrackLab a ukažte světu, zač jsou toho noty! Ponořte se do virtuálního světa plného hudby a stvořte svůj mistrovský kousek. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Nasaďte si Playstation VR helmu a pusťte se do světa, kde si jednoduše můžete vytvořit skladbu dle libosti. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Skládání a upravování skladby probíhá na intuitivní časové ose, která je zároveň herním světem. … (alza.cz)

Werewolves Within - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0028877)

Werewolves Within - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0028877)

Hra pro konzoli pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Werewolves Within PS4 - Hráči zaujmou specifické role a schopnosti a budou se snažit uhádnout, kdo z nich je záporákem a kdo bude další obětí. Na konci každého kola přejdete k hlasování o vyřazení jednoho hráče. 76% Jeden z nejlepších společenských VR zážitků. Hra dokáže navodit skvělou atmosféru s přáteli a skvěle zabaví na dlouhé hodiny. VypnutoVynechat z LightBoxu Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Zábavná společenská hra ve virtuální realitěPo několika strašlivých útocích na vesnici Gallowston toho mají všichni plné zuby. Se jedinečnou kouzelnou knihou v ruce se účastníci snaží najít a… (alza.cz)

Eagle Flight - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0028396)

Eagle Flight - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0028396)

Hra pro konzoli pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Už 50 let je Paříž liduprázdná a všude se volně rozrůstá vegetace, ve které se pohybuje řada živočichů. Nad tím vším si z orlího pohledu zalétáš a postupně budeš plnit řadu zajímavých úkolů a výzev. Budeš potřebovat mrštnost, rychlost a přesnost zejména při pronásledování cílů napříč obdivuhodným městem. 73% Chceš si vyzkoušet orlí let a prohlédnout si Paříž z úplně jiného úhlu pohledu? VypnutoVynechat z LightBoxu Kultovní Paříž nabízí úchvatné scenérie,… (alza.cz)

2200 NBA Points - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0040482)

2200 NBA Points - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0040482)

Herní doplněk - určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Použijte svých 2200 NBA bodů k tomu, abyste ovládli hřiště s týmem superstar hráčů NBA z minulosti a současnosti ve hře NBA LIVE 19 Ultimate Team. Získejte mince nebo použijte body NBA k nákupu balíčků z obchodu. Získáte tak nové hráče, trenéry, dresy a stadiony, které přidají sílu vašemu teamu. Dokončete různé výzvy v průběhu celé sezóny, abyste získali odměny za mince a pozvedli svůj status! Klíčové vlastnosti NBA Live 19 Ultimate Team - 2200 NBA pointsNBA Live 19 Ultimate Team obsahuje 2200 bodůUrčeno pro české SEN a PlayStation Store účtyNakupujte nové hráče, trenéry nebo vybavení teamuVyžadována plná verze hry (alza.cz)

Batman: Arkham VR - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0027061)

Batman: Arkham VR - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0027061)

Hra pro konzoli pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Oblékni se do kostýmu Batmana a vydej se řešit zapeklité případy uvnitř města Gotham. Notoricky známé lokace jsou detailně zpracované k prozkoumání ve virtuální realitě. Virtuální realita pro PS4 exkluzivně k vyzkoušení v showroomu Holešovice   čtěte zde Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením. 73% Staňte se detektivem a vydejte se řešit zapeklitý případ ve známých lokací města Gotham. VypnutoVynechat z LightBoxu Vyčistěte Gotham od… (alza.cz)

RESIDENT EVIL 5 - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0025518)

RESIDENT EVIL 5 - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0025518)

Hra pro konzoli pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Resident Evil 5 pro PS4 vám přinese tísnivou atmosféru zasazenou do pestrého prostředí. Vžijte se do kůže hlavního protagonisty Chrise Redfielda, bývalého člena speciální jednotky STARS (Special Tactics And Rescue Service), z něhož se stal agent organizace bojující proti bioterorismu BSAA (Bio-terrorism Security Assessment Alliance).Resident Evil je ikonická herní značka a jedna ze stálic poslední herní dekády. V pátém pokračování se vžijete do kůže hlavního protagonisty Chrise Redfielda. Tento borec je bývalý člen speciální policejní jednotky STARS (Special Tactics And Rescue Service), z něhož se stal agent organizace bojující proti bioterorismu BSAA (Bio-terrorism Security Assessment… (alza.cz)

Robinson: The Journey - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0028366)

Robinson: The Journey - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0028366)

Hra pro konzoli pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Zahraj si za Robina, mladého chlapce, který nouzově přistál na záhadné planetě, která je teprve v období jury. Odhal tajemství tohoto světa v emocemi nabitém příběhu a prozkoumej místní přírodu za doprovodu létajícího robotického pomocníka. Virtuální realita pro PS4 exkluzivně k vyzkoušení v showroomu Holešovice   čtěte zde % Vstup do prehistorického virtuálního světa a pokus se přežít mezi gigantickými dinosaury. VypnutoVynechat z LightBoxu Na vlastní kůži si užívej živoucí a dýchající svět. … (alza.cz)

Titanfall 2: Monarch's Reign Bundle - PS4 CZ Digital (SCEE-XX…

Titanfall 2: Monarch's Reign Bundle - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0031346)

Herní doplněk - je vyžadována plná verze hry. Určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty VypnutoVynechat z LightBoxu Není vyplněn Alternativní text k fotografii! DLC obsahující vše na, co si vzpomeneteHerní doplněk Monarch's Reign Bundle skvěle rozšíří vaši hru Titanfall 2. Získejte veškerý placený obsah vylepšující vzhled, který byl vydaný spolu s bezplatným DLC Monarch’s Reign. Ronin a Tone získají verze Prime s novou kostrou, zvukovými efekty a popravami. DLC dále obsahuje grafické balíčky pro Iona, Scorche, Northstara, Ronina, Legiona a Tonea obsahují pět emblémů a kamufláž pro každého titána. Společně s tím získáte balíček kamufláží Monarch’s Reign, který zahrnuje 20 exkluzivních… (alza.cz)

Titanfall 2: Colony Reborn Bundle - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0030457)

Titanfall 2: Colony Reborn Bundle - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0030457)

Herní doplněk - je vyžadována plná verze hry. Určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Rozšíření k základní hře Titanfall 2 přináší možnost upravit piloty a titány prostřednictvím exkluzivní sady Colony Reborn. V Colony Reborn, která je součástí herního doplňku Titanfall 2: Colony Reborn Bundle, najdete veškerý placený kosmetický obsah. Ten byl vydaný společně s bezplatným DLC Colony Reborn. A na co se můžete těšit? Na novou kostru Legion Prime a Northstar Prime se zvukovými efekty a popravami. Grafické balíčky pro Iona, Scorche, Northstar, Ronina, Legion a Tone je obohatí o 5 emblémů. V balíčku kamufláží Colony Reborn objevíte 20 unikátních kamufláží pro každého z titánů, pilotů i pro jejich zbraně ve hře. Dvacet nových volacích znamení a nášivek přináší… (alza.cz)

Kona - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0030045)

Kona - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0030045)

Hra pro konzoli pouze pro české SEN a PlayStation Store účty 71% Kona vás bude nutit být ve střehu, šetřit náboje a bát se neznámého nebezpečí. V pár případech i trochu zapojit logické uvažování a zároveň obdivovat bezútěšnou krajinu severního Quebecku. To všechno zcela přirozeně. (Bonusweb.cz) Vánice si razí cestu opuštěnou vesnicí... Nikde nikdo. Kam všichni zmizeli? Netradiční adventura míří na… (alza.cz)

Tom Clancys The Division 2 - 4100 Credits - PS4 CZ Digital (SCEE-XX…

Tom Clancys The Division 2 - 4100 Credits - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0044127)

Herní doplněk - je vyžadována plná verze hry. Určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Doplňte si body v Tom Clancy's The Division 2 Odlište se od ostatních hráčů a vytvořte si svůj osobitý a jedinečný profil. Pořízením  karty Tom Clancy's The Division 2 Credits získáte 4 100 bodů, které se připíší na váš účet. Herní doplněk je určen pouze pro české SEN a PlayStation Store účty. (alza.cz)

Tom Clancys The Division 2 - 1050 Credits - PS4 CZ Digital (SCEE-XX…

Tom Clancys The Division 2 - 1050 Credits - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0044066)

Herní doplněk - je vyžadována plná verze hry. Určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Doplňte si body v Tom Clancy's The Division 2 Odlište se od ostatních hráčů a vytvořte si svůj osobitý a jedinečný profil. Pořízením  karty Tom Clancy's The Division 2 Credits získáte 1 050 bodů, které se připíší na váš účet. Herní doplněk je určen pouze pro české SEN a PlayStation Store účty. (alza.cz)

Dragon Ball Xenoverse 2 - Extra Pass - PS4 CZ Digital (SCEE-XX…

Dragon Ball Xenoverse 2 - Extra Pass - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0042996)

Herní doplněk - je vyžadována plná verze hry. Určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty % Nové zážitky s novými postavami, novými dušemi. Budete plnit paralelní úkoly v doplňkových kostýmech. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Užijte si exkluzivní nové scénáře.  Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Připravte se na plnění paralelních úkolů. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! V nových kostýmech … (alza.cz)

Animal Force - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0037918)

Animal Force - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0037918)

Hra pro konzoli - určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Na co se můžete těšit ve hře Animal Force (PS4 CZ Digital)Jedna z mála povedených tower defense her, převedených do VRV pětatřiceti misích budete svůj zvířecí tým připravovat na setkání s mimozemšťanyKaždé zvířátko má jiné schopnosti, což vás nutí více taktizovatDíky svojí nenáročnost si u hry skvěle odpočinete a zahrajete si třeba i s dětmiPoznámka: hra je určena pouze pro české SEN a PlayStation Store účty. Stěží byste mezi VR hrami našli zástupce mobilního konceptu tower defense. Hra Animal Force je ovšem jedna z mála světlých (a povedených) výjimek. … (alza.cz)

Battlefield 1 Apocalypse - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0037185)

Battlefield 1 Apocalypse - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0037185)

Herní doplněk - je vyžadována plná verze hry. Určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty % Vysoko mezi vrcholky Alp nebo hluboko v bahnitých zákopech zjizvených bojišť se odehrává boj o přežití a nedostává se v něm ničeho kromě zoufalství. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Čtvrté herní rozšíření Apocalypse přinese nejděsivější bitvy první světové války. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Zažijete krveprolití v bahně u Passchendaele a střet rakouských a italských oddílů u Caporetta.  … (alza.cz)

1050 NBA Points - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0040375)

1050 NBA Points - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0040375)

Herní doplněk - určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Použijte svých 1050 NBA bodů k tomu, abyste ovládli hřiště s týmem superstar hráčů NBA z minulosti a současnosti ve hře NBA LIVE 19 Ultimate Team. Získejte mince nebo použijte body NBA k nákupu balíčků z obchodu. Získáte tak nové hráče, trenéry, dresy a stadiony, které přidají sílu vašemu teamu. Dokončete různé výzvy v průběhu celé sezóny, abyste získali odměny za mince a pozvedli svůj status! Klíčové vlastnosti NBA Live 19 Ultimate Team - 1050 NBA pointsNBA Live 19 Ultimate Team obsahuje 1050 bodůUrčeno pro české SEN a PlayStation Store účtyNakupujte nové hráče, trenéry nebo vybavení teamuVyžadována plná verze hry (alza.cz)

1000 (+100 Bonus) Destiny 2 Silver - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0033024)

1000 (+100 Bonus) Destiny 2 Silver - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0033024)

Herní doplněk - je vyžadována plná verze hry. Určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Dramatický kinematický příběh a mise s důvěryhodnými hrdiny. Hra Destiny 2 zaručuje stejné dobrodružství a vzrušení pro staré, ale i zcela nové hráče. Dobitím virtuálních bodů ve hře Destiny 2 získáte možnost nakupovat exkluzivní doplňky do hry. Navštivte Tess Everis ve věži a prozkoumejte, jaké vychytávky má pro vás přichystané ve svém Eververse obchodě. K použití obsahu na vašem hlavním PS4 není přihlašování do sítě PSN potřeba, ale vyžaduje se při použití na dalších systémech PS4. Pořízením této karty získáte 1000 bodů, které se připíší na váš účet. Při koupi tohoto doplňku Destiny 2 Silver navíc získáte 100 bodů jako bonus.  Klíčové vlastnosti … (alza.cz)

Marvel: Ultimate Alliance Bundle - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0026071)

Marvel: Ultimate Alliance Bundle - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0026071)

Hra pro konzoli pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Všichni velcí hrdinové Marvelu se dali dohromady, aby vám zařídili hodiny skvělé zábavy a jedinečných herních zážitků! Vytvořte z nich neporazitelný tým, před nímž nebude mít žádný zloduch tu nejmenší šanci! Všichni velcí hrdinové Marvelu se dali dohromady, aby vám zařídili hodiny skvělé zábavy a jedinečných herních zážitků! Vytvořte z nich neporazitelný tým, před nímž nebude mít žádný zloduch tu nejmenší šanci! Do rukou se vám dostává vůbec nejrozsáhlejší seznam všech legendárních super hrdinů, kteří se poprvé v historii Marvelu shromáždili společně v jedné jediné hře. Byl by hřích takové šance nevyužít. K dispozici nyní máte plných 140 postav, s nimiž můžete nakládat dle své libosti.… (alza.cz)

TEKKEN 7 - Season Pass - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0030979)

TEKKEN 7 - Season Pass - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0030979)

Herní doplněk - je vyžadována plná verze hry. Určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Prodlužte dobrodružnou cestu svého bojovníka pomocí TEKKEN 7 Season Pass, s nímž získáte levnější přístup ke strhujícím balíčkům DLC. Otestujte své schopnosti a se dvěma dodatečnými hratelnými postavami, novým herním režimem a stovkami doplňkových kostýmů se postavte svým přátelům i soupeřům. Jako exkluzivní dárek za svůj nákup obdržíte přes 30 metalických kostýmů, v nichž vaše postavy prozáří celý turnaj Iron Fist Tournament! Klíčové vlastnosti herního doplňku TEKKEN Season PassTEKKEN 7 Season Pass je určen pro PS4Pro české SEN a PlayStation Store účtyZískejte levnější přístup k dodatečným DLCDvě dodatečné hratelné postavy, nový herní režim a stovky… (alza.cz)

PaRappa the Rapper Remastered - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0030512)

PaRappa the Rapper Remastered - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0030512)

Hra pro konzoli pouze pro české SEN a PlayStation Store účty 61% Zábavná hra plná hudby, která je ideální pro všechny členy rodiny. Tak by se dal popsat titul PaRappa the Rapper v novém remaster kabátě. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Seznamte se s PaRappou, vždy veselým psíkem a pomozte mu na jeho cestě za láskou. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Hra nabízí spoustu zábavy jak pro dospělé, tak děti.  Není vyplněn Alternativní text k fotografii! … (alza.cz)

15,000 VC NBA 2K19 - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0039139)

15,000 VC NBA 2K19 - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0039139)

Herní doplněk - určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Odlište se od ostatních hráčů a vytvořte si svůj osobitý a jedinečný profil. Pořízením karty získáte 15 000 bodů této virtuální měny, které se připíší na váš účet. Ty vám ve hře umožní nakupovat unikátní hráče, trenéry, stadiony a dresy. Díky tomu bude váš tým zase o něco silnější a vy budete své soupeře snadno přehrávat. K uplatnění je nutné vlastnit plnou hru NBA 2K19.  Klíčové vlastnosti herního doplňku NBA 2K19 15,000 VCVytvořte si osobitý profil díky hernímu doplňku NBA 2K19 15,000 VCMůžete nakupovat hráče, trenéry, stadiony i dresyObsahuje 15 000 bodů virtuální měnyBalíček je určen pouze pro české účtyVyžaduje plnou hru NBA 2K19 (alza.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít