Mega Man Legacy Collection 2 - PS4 SK Digital (SCEE-XX-S0031818)

Mega Man Legacy Collection 2 - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0031799)

Mega Man Legacy Collection 2 - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0031799)

Hra pro konzoli - elektronická licence, klíč pro PS Store, žánr: Akční pouze pro české SEN a PlayStation Store účty 71% Našláplá Legacy Edice obsahující hry Mega Man 7, 8, 9, a 10. Navíc získáte spoustu dalšího obsahu. Hraj e vhodná pouze pro české SEN a PlayStation Store účty. Mega Man se vrací! Tentokrát v nadupané Legacy Edici se spoustou obsahu. Podejte si nechvalně proslulého Dr. Wilyho a jeho nebezpečné roboty. Retro jak má být … (alza.cz)

Mega Man Legacy Collection 2 (PC) DIGITAL (406410)

Mega Man Legacy Collection 2 (PC) DIGITAL (406410)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Akční 73% Našláplá Legacy Edice obsahující hry Mega Man 7, 8, 9, a 10. Navíc získáte spoustu dalšího obsahu. Mega Man se vrací! Tentokrát v nadupané Legacy Edici se spoustou obsahu. Podejte si nechvalně proslulého Dr. Wilyho a jeho nebezpečné roboty. Retro jak má být Tato edice ve vás vyvolá nostalgii jakou jste dlouho nezažili. Prožijte evoluci této… (alza.cz)

Mega Man Legacy Collection 2 - Xbox One Digital (G3Q-00371)

Mega Man Legacy Collection 2 - Xbox One Digital (G3Q-00371)

Hra pro konzoli - elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: Akční 71% Našláplá Legacy Edice obsahující hry Mega Man 7, 8, 9, a 10. Navíc získáte spoustu dalšího obsahu. Mega Man se vrací! Tentokrát v nadupané Legacy Edici se spoustou obsahu. Podejte si nechvalně proslulého Dr. Wilyho a jeho nebezpečné roboty. Retro jak má být Tato edice ve vás vyvolá nostalgii jakou jste dlouho nezažili. Prožijte evoluci… (alza.cz)

Salary Man Escape - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0038674)

Salary Man Escape - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0038674)

Hra pro konzoli - elektronická licence, klíč pro PS Store, žánr: Logická - určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Na co se můžete těšit ve hře Salary Man Escape (PS4 CZ Digital)Mozkové závity potrénujete řadou povedených hříček a rébusůJak budete hrou postupovat, obtížnost pozvolna vzrosteNa hádankách oceníte jejich velkou nápaditostU hry jako takové se nejvíc pobavíte na tom, jak dokonale v mnoha ohledech trefně ilustruje  život běžného zaměstnancePoznámka: Hra je určena pouze pro české SEN a PlayStation Store účty. Ve VR hře Salary Man Escape budete postavičce účetního pomáhat… (alza.cz)

Mega Man X Legacy Collection 2 - Xbox One DIGITAL (G3Q-00489)

Mega Man X Legacy Collection 2 - Xbox One DIGITAL (G3Q-00489)

Hra pro konzoli - elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: Akční 77% S Mega Man X Legacy Collection 2 se jedná o dokonalý způsob, jak zažít druhou polovinu akční série Mega Man X. Nejlepší způsob jak zažít sérii Mega Man XProžijte vzrušující ságu Mega Man X s touto sbírkou čtyř akčních titulů. Tato kolekce představí vývoj dvou sérií Mega Man X5, Mega Man X6, Mega Man X7 a Mega Man X8. Mega Man X a jeho spojenec Zero se vracejí jako hratelné postavy, což umožní skákat a střílet přes náročné fáze s dělovým kanónem X, nebo se proplétat nepřáteli se Zerovou energetickou šavlí. Adrenalinová akční skákačkaMega Man X Legacy Collection 2 také obsahuje spoustu nových… (alza.cz)

Uživatele, kteří hledají "Mega Man Legacy Collection 2 - PS4 SK Digital (SCEE-XX-S0031818)" se dívají také na:

Britax smile 2 2018
Benetton energy man
Xiaomi mi mix 2
Mega kostky 121 kusů
Jrc radar dsi 2+1
Sir joseph apron man ii

PAC-MAN 256 - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0025573)

PAC-MAN 256 - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0025573)

Hra pro konzoli - elektronická licence, klíč pro PS Store, žánr: Akční pouze pro české SEN a PlayStation Store účty  Užijte si nestárnoucí klasiku v atraktivním kabátku herní konzole PS4. Populární Pac-Man se konečně dočkal nového zpracování a vrací se ve vylepšené a zmodernizované formě přesně tak, jak ho znáte a jak si ho pamatujete.Užijte si nestárnoucí klasiku v atraktivním kabátku herní konzole PS4. Populární Pac-Man se konečně dočkal nového zpracování a vrací se ve vylepšené a zmodernizované formě přesně tak, jak ho znáte a jak si ho pamatujete. Potkáte se se všemi známými tvářemi, jako jsou duchové Blinky, Pinky, Inky a Clyde. Jak už je jejich dobrým zvykem, budou se snažit vám zhatit plány a znesnadnit cestu. Dobrá zpráva je, že na ně nemusíte být sami!… (alza.cz)

Mega Man Legacy Collection (PC) DIGITAL (406407)

Mega Man Legacy Collection (PC) DIGITAL (406407)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Akční 85% Legacy Collection nabízí kromě šesti her Mega Man také nové způsoby, jak zažít klasické hry s režimy Museum Mode a režimem Challenge. 8bitový retro styl v moderním HD provedení. Šest klasických her v jednom - Zahrajte si historii videohry s původními šesti hrami Mega Man. Nové zpracování Nově vyvinutý Eclipse Engine dává hře nový dech s věrnými… (alza.cz)

Marvels Spider-Man: The Heist - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0042959)

Marvels Spider-Man: The Heist - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0042959)

Herní doplněk - DLC, elektronická licence, klíč pro PS Store, pro uplatnění je vyžadována základní hra - je vyžadována plná verze hry. Určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty 76% Black Cat je zpět ve městě a zanechává po sobě viditelné stopy. Je zatažena do mafiánských intrik. Jak je to ve skutečnosti? Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Připravte se na nové postavy ve hře.  Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Těšte se na zlodějku Black Cat a její vtipné praktiky. … (alza.cz)

Marvels Spider-Man: Turf Wars - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0043043)

Marvels Spider-Man: Turf Wars - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0043043)

Herní doplněk - DLC, elektronická licence, klíč pro PS Store, pro uplatnění je vyžadována základní hra - je vyžadována plná verze hry. Určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty 70% Záchrana New Yorku čeká na vás. Spolu s policistkou Yuri odolejte novým zbraním a mafiánským praktikám. Dostanete se přímo doprostřed pouličních válek.  Spolu s policistkou Yuri překazte plány znepřátelených gangů.  Mafiánské praktiky … (alza.cz)

The Disney Afternoon Collection - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0030659)

The Disney Afternoon Collection - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0030659)

Hra pro konzoli - elektronická licence, klíč pro PS Store, žánr: Dětská pouze pro české SEN a PlayStation Store účty 78% Skvělá sbírka 6 kultovních her od Disneyho, která rozhodně potěší jak velké, tak malé hráče. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Ponořte se do světa pohádek od Disneyho. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Potkejte vám známé postavičky, jako jsou třeba Kačer Donald nebo Chipmunkové. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! … (alza.cz)

Marvels Spider-Man: Silver Lining - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0042924)

Marvels Spider-Man: Silver Lining - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0042924)

Herní doplněk - DLC, elektronická licence, klíč pro PS Store, pro uplatnění je vyžadována základní hra - je vyžadována plná verze hry. Určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty 75% Závěr 3 dílné série DLC uzavírá příběh Petera Parkera s mafiány, ale na druhé straně slibně naznačuje pokračování. Připravte se na poutavý příběh, který žádá další napínavé pokračování. Město je pod nadvládou šíleného Hammerheada, který ukradl technologii korporace Sable, s níž chce ovládat obyvatele New Yorku. … (alza.cz)

Mega Man Legacy Collection Bundle - Xbox One Digital (G3Q-00376)

Mega Man Legacy Collection Bundle - Xbox One Digital (G3Q-00376)

Hra pro konzoli - elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: Akční 71% Získejte všechny hry ze série Mega Man najednou. Balíček kombinuje veškerý obsah, který obsahují Mega Man Legacy Collection 1 a 2.  Mega Man se vrací! Tentokrát si pro vás vývojáři přichystali kompletní balíček her z této série. Podejte si nechvalně proslulého Dr. Wilyho a jeho nebezpečné roboty. Retro jak má být Tato edice ve vás… (alza.cz)

Marvels Spider-Man: The City that Never Sleeps - PS4 CZ Digital (SCEE…

Marvels Spider-Man: The City that Never Sleeps - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0039982)

Herní doplněk - DLC, elektronická licence, klíč pro PS Store, pro uplatnění je vyžadována základní hra - určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Expandujte a rozšiřte si herní možnosti na Manhattanu v New Yorku o tři zbrusu nové příběhové kapitoly. Jako Spiderman, alias Peter Parker, budete čelit další várce padouchů a chránit životy obyvatel ve městě, které opravdu nikdy nespí. K dispozici je i několik nových spidermanových obleků. Jedná se o elektronickou verzi herního rozšíření. Získáte tedy elektronickou licenci do PlayStation Store a zároveň je vyžadována již nainstalovaná základní hra Marvel's Spiderman. Klíčové vlastnosti hry Marvels Spider-Man: The City that Never SleepsRozšíření o 3 nové kapitoly na ManhattanuNové obleky pro SpidermanaUrčeno… (alza.cz)

Destiny 2: Forsaken - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0039916)

Destiny 2: Forsaken - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0039916)

Herní doplněk - DLC, elektronická licence, klíč pro PS Store, pro uplatnění je vyžadována základní hra - určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Destiny 2 dorazí už na začátku září 2017 a bude to velká paráda. Ostatně první dl hrálo mnoho miliónů hráčů po celém světe, 82% Vize titulu, doširoka rozkročeného mezi žánry, se konečně zhmotnila, a v plné kráse ukazuje kvality prvotní myšlenky udělat mix FPS, RPG a klasického MMO.  Destiny 2: ForsakenV rozšíření Forsaken se vydáte pomstít smrt vašeho dobrého kamaráda.  Tangled ShoreProbádejte Tangled Shore, síť nebezpečných asteroidů, které jsou vzájemně spojeny. Izolovaná lokace, daleko od Vanguardů a Awoken je dokonalým domovem pirátů a psanců prahnoucích po zdejších pokladech… (alza.cz)

Mega Man X Legacy Collection 1 & 2 Bundle - Xbox One DIGITAL (G3Q…

Mega Man X Legacy Collection 1 & 2 Bundle - Xbox One DIGITAL (G3Q-00490)

Hra pro konzoli - elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: Akční 77% Mega Man X Legacy Collection 1 & 2 je kolekce všech osmi titulů z této akční série. Dočkat se můžete nových funkcí a vylepšeného grafického kabátku. Kompletní kolekce titulů Mega Man XVšech osm titulů v epické, akční sérii Mega Man X. Otestujte své dovednosti v novém režimu X Challenge, který postaví hráče proti dvěma smrtelným bossům najednou. Prozkoumejte obrovské muzeum plné vzácného uměleckého umění, katalogy klasického zboží, nostalgické reklamy a další. (alza.cz)

TEKKEN 7 - Season Pass 2 - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0041496)

TEKKEN 7 - Season Pass 2 - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0041496)

Herní doplněk - DLC, elektronická licence, klíč pro PS Store, pro uplatnění je vyžadována základní hra - určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Season Pass 2 pro TEKKEN 7 (PS4 CZ)Již druhý Season Pass pro TEKKEN 7 představí novou sérii dodatečného obsahu v kolekci za výhodnější cenu! Season Pass 2 nabídne následující DLC:DLC4: postava Anna WilliamsDLC5: postava Lei WulongDLC6 a následující: 4 další hratelné postavyBonus k Season Pass 2 - Předměty k přizpůsobení postav:Tekken World Tour Set (kostýmy s logem Tekken World Tour)SUMMER LESSON Set (účesy, kostýmy, doplňky, a další položky k hernímu přizpůsobení)Effects Set (alza.cz)

Destiny 2 Expansion Pass - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0032498)

Destiny 2 Expansion Pass - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0032498)

Herní doplněk - DLC, elektronická licence, klíč pro PS Store, pro uplatnění je vyžadována základní hra - je vyžadována plná verze hry. Určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty 85% S Herním doplňkem Destiny 2 Expansion Pass - PS4 CZ Digital získáte přístup jak do Rozšíření I, tak i do Rozšíření II.  Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Rozšíření I a Rozšíření II nabízí spoustu nových zbraní, brnění i vybavení. Dočkáte se nových postav, ale i padouchů.  … (alza.cz)

Injustice 2 Ultimate Pack - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0030953)

Injustice 2 Ultimate Pack - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0030953)

Herní doplněk - DLC, elektronická licence, klíč pro PS Store, pro uplatnění je vyžadována základní hra - je vyžadována plná verze hry. Určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Zažijte další skvělé akční boje s herním doplňkem ke hře Injustice 2. Ultimate Edition přichází s novými herními módy, díky nimž můžete hru upravit podle sebe a zažít nová nečekaná dobrodružství. Milovníci adrenalinu a akčních scén si přijdou na své, stejně jako ti, kteří rádi objevují a prozkoumávají. Injustice 2 vám umožní spustit a vytvořit nejnovější verze oblíbených DC legend.  Klíčové vlastnosti Injustice 2 Ultimate EditionRozšíření pro hru Injustice 2Přístup k 9 novým bojovníkům2 exkluzivní zbraně3 prémiové skiny přidávající nový vzhled a… (alza.cz)

500 Destiny 2 Silver - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0033037)

500 Destiny 2 Silver - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0033037)

Herní doplněk - DLC, elektronická licence, klíč pro PS Store, pro uplatnění je vyžadována základní hra - je vyžadována plná verze hry. Určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Dramatický kinematický příběh a mise s důvěryhodnými hrdiny. Hra Destiny 2 zaručuje stejné dobrodružství a vzrušení pro staré, ale i zcela nové hráče. Dobitím virtuálních bodů ve hře Destiny 2 získáte možnost nakupovat exkluzivní doplňky do hry. K použití obsahu na vašem hlavním PS4 není přihlašování do sítě PSN potřeba, ale vyžaduje se při použití na dalších systémech PS4. Pořízením této karty získáte 500 bodů, které se připíší na váš účet. Klíčové vlastnosti herní doplněk 500 Destiny 2 Jednorázový licenční poplatek za stažení na několik systémů PS4Balíček je… (alza.cz)

THE CREW 2 - Season Pass - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0038627)

THE CREW 2 - Season Pass - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0038627)

Herní doplněk - DLC, elektronická licence, klíč pro PS Store, pro uplatnění je vyžadována základní hra - určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Obsahuje 3 exkluzivní vozidla a 2 nové outfity. Díky Season Passu máte automaticky 7denní dřívější přístup ke 22 vozidlům, jakmile budou vydány. Upgradujte svou hru a získejte množství výhod Se Season Passem získáte kromě exkluzivního obsahu a dřívějšího přístupu k vozům… (alza.cz)

Destiny 2 - Expansion II: Warmind - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0037760)

Destiny 2 - Expansion II: Warmind - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0037760)

Herní doplněk - DLC, elektronická licence, klíč pro PS Store, pro uplatnění je vyžadována základní hra - určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty 63% Warmind přináší do hry zábavný koktejl obsahu z celé série Destiny. Prozkoumávání nových oblastí s vidinou slibného lootu ještě nikdy nebylo tak zábavné. Rozšíření nabídne jednu novou oblast, příběhové mise, raidy, striky a raid lair. Prozkoumejte nové prostředí Calusovy mamutí lodě, Leviathanu či nových oblastí na Marsu. … (alza.cz)

Kona - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0030045)

Kona - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0030045)

Hra pro konzoli - elektronická licence, klíč pro PS Store, žánr: Logická pouze pro české SEN a PlayStation Store účty 71% Kona vás bude nutit být ve střehu, šetřit náboje a bát se neznámého nebezpečí. V pár případech i trochu zapojit logické uvažování a zároveň obdivovat bezútěšnou krajinu severního Quebecku. To všechno zcela přirozeně. (Bonusweb.cz) Vánice si razí cestu opuštěnou vesnicí... Nikde nikdo. Kam všichni zmizeli? … (alza.cz)

Titanfall 2: Prime Titan Bundle - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0031403)

Titanfall 2: Prime Titan Bundle - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0031403)

Herní doplněk - DLC, elektronická licence, klíč pro PS Store, pro uplatnění je vyžadována základní hra - je vyžadována plná verze hry. Určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Není vyplněn Alternativní text k fotografii! DLC obsahující balíček Prime skinůHerní doplněk Prime Titan Bundle skvěle rozšíří vaši hru Titanfall 2. Získejte nové Prime skiny pro Iona, Scorche, Northstara, Legion a Tone a odemkněte si nové kostry, zvukové efekty a jedinečné popravy pro každého z nich. Herní rozšíření vyžaduje plnou verzi hry a je určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty. (alza.cz)

Destiny 2: Forsaken Annual Pass - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0040615)

Destiny 2: Forsaken Annual Pass - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0040615)

Herní doplněk - DLC, elektronická licence, klíč pro PS Store, pro uplatnění je vyžadována základní hra - určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Destiny 2 dorazí už na začátku září 2017 a bude to velká paráda. Ostatně první dl hrálo mnoho miliónů hráčů po celém světe, 82% Vize titulu, doširoka rozkročeného mezi žánry, se konečně zhmotnila, a v plné kráse ukazuje kvality prvotní myšlenky udělat mix FPS, RPG a klasického MMO.  Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Destiny 2: Forsaken Annual PassV tomto DLC získáte přístup ke třem prémiovým obsahům - Black Armory (zima 2018), Joker’s Wild (jaro 2019) a Penumbra (léto 2019). S těmito dodatky se můžete těšit na nové výzvy, nové zbraně i zbroje. Dále také na nové úžasné aktivity a nové… (alza.cz)

Mega Man X Legacy Collection - Xbox One DIGITAL (G3Q-00488)

Mega Man X Legacy Collection - Xbox One DIGITAL (G3Q-00488)

Hra pro konzoli - elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: Akční 77% Tato sbírka je nejlepším způsobem, jak zažít začátek akční série Mega Man X. Prozkoumejte obrovské muzeum plné vzácných uměleckých děl, katalogů klasického zboží, playlistu nostalgických reklam a další. Kolekce Mega Man X Legacy přichází s arzenálem nových vlastností. Otestujte své dovednosti v novém režimu X Challenge. Neskutečné grafické zpracování … (alza.cz)

Transference - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0040754)

Transference - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0040754)

Herní doplněk - DLC, elektronická licence, klíč pro PS Store, pro uplatnění je vyžadována základní hra - určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty 71% Vstup do únikové místnosti uvnitř vyšinuté mysli a z pohledu vlastních očí prozkoumej strhující novou dimenzi. Psychologický thriller, v němž se stanete součástí šíleného vědeckého experimentu. Ocitněte se v poškozené digitální simulaci vytvořené ze společných vzpomínek rodiny Hayesových. Odhalte tajemství z pohledu tří členů rodiny. … (alza.cz)

Farpoint - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0030744)

Farpoint - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0030744)

Hra pro konzoli - elektronická licence, klíč pro PS Store, žánr: Akční a FPS pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Sci-fi střílečka Farpoint ti naservíruje dosud neviděnou zábavu uprostřed hlubokého vesmíru. Po ztroskotání na nezmapované mimozemské planetě máš k dispozici jen základní výbavu, která tě musí udržet naživu. Tvým úkolem je najít havarovanou vesmírnou stanici, zvanou Pilgrim, a spolu s její posádkou se dostat domů. Virtuální realita pro PS4 exkluzivně k vyzkoušení v showroomu Holešovice   čtěte zde Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením. 71% … (alza.cz)

ALIENATION - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0024896)

ALIENATION - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0024896)

Hra pro konzoli - elektronická licence, klíč pro PS Store, žánr: Akční pouze pro české SEN a PlayStation Store účty  Dobíjecí karta ALIENATION přináší nové zbraně, upgrady a sběratelské předměty.Sežeňte ten správný tým a vybavení a probijte si cestu vlnami útočících mimozemšťanů. Využijte všechny zbraně, upgrady a sběratelské předměty. To vše a mnohem více čeká přímo na bojišti. Seznamte se jako člen globálních obranných sil UNX se všemi vymoženostmi moderní doby a vsaďte na to, co nabízí tu největší spolehlivost. Vězte, že válka je hra síly a jen ti nejlepší to dokáží využít a přežít ji. Staňte se jedním z nich. Sjednoťte ty nejudatnější vojáky na Zemi, postavte se zlotřilým mimozemským útočníkům a dostaňte naši planetu zpět.… (alza.cz)

Dragon Ball Fighterz - FighterZ Pass 2 - PS4 CZ Digital (SCEE-XX…

Dragon Ball Fighterz - FighterZ Pass 2 - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0044229)

Herní doplněk - DLC, elektronická licence, klíč pro PS Store, pro uplatnění je vyžadována základní hra - je vyžadována plná verze hry. Určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty % FighterZ Pass 2 pro umocnění zážitků ze hry. Získáte přístup k minimálně 6 dalším postavám.  Získáte k nim avatara do lobby systému a také sadu alternativních barev. Postavy Z Každá z nových postav má svou osobní známku Z. … (alza.cz)

Titanfall 2: Monarch's Reign Bundle - PS4 CZ Digital (SCEE-XX…

Titanfall 2: Monarch's Reign Bundle - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0031346)

Herní doplněk - DLC, elektronická licence, klíč pro PS Store, pro uplatnění je vyžadována základní hra - je vyžadována plná verze hry. Určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty VypnutoVynechat z LightBoxu Není vyplněn Alternativní text k fotografii! DLC obsahující vše na, co si vzpomeneteHerní doplněk Monarch's Reign Bundle skvěle rozšíří vaši hru Titanfall 2. Získejte veškerý placený obsah vylepšující vzhled, který byl vydaný spolu s bezplatným DLC Monarch’s Reign. Ronin a Tone získají verze Prime s novou kostrou, zvukovými efekty a popravami. DLC dále obsahuje grafické balíčky pro Iona, Scorche, Northstara, Ronina, Legiona a Tonea obsahují pět emblémů a kamufláž pro každého titána.… (alza.cz)

Titanfall 2: Colony Reborn Bundle - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0030457)

Titanfall 2: Colony Reborn Bundle - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0030457)

Herní doplněk - DLC, elektronická licence, klíč pro PS Store, pro uplatnění je vyžadována základní hra - je vyžadována plná verze hry. Určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Rozšíření k základní hře Titanfall 2 přináší možnost upravit piloty a titány prostřednictvím exkluzivní sady Colony Reborn. V Colony Reborn, která je součástí herního doplňku Titanfall 2: Colony Reborn Bundle, najdete veškerý placený kosmetický obsah. Ten byl vydaný společně s bezplatným DLC Colony Reborn. A na co se můžete těšit? Na novou kostru Legion Prime a Northstar Prime se zvukovými efekty a popravami. Grafické balíčky pro Iona, Scorche, Northstar, Ronina, Legion a Tone je obohatí o 5 emblémů. V balíčku kamufláží Colony Reborn objevíte 20 unikátních kamufláží pro každého z… (alza.cz)

Project CARS 2 Season Pass - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0033567)

Project CARS 2 Season Pass - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0033567)

Herní doplněk - DLC, elektronická licence, klíč pro PS Store, pro uplatnění je vyžadována základní hra - je vyžadována plná verze hry. Určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Za spolupráce profesionálních závodníků i hráčů hra Project Cars 2 nabízí autentický závodní zážitek. Díky Season Pass toho zažijete ještě mnohem více. Season Pass vám zajistí všechny 4 dodatečné balíčky, které do hry vyjdou. Každý nabídne 8 nových aut, novou trať, barvy a nové eventy do vaši kariéry. Project cars 2 pro PS4 představuje ve svém pokračování ikonická auta ve vzrušujících podmínkách. Díky dynamickému počasí a času si můžete užít závod v autentické podobě. Klíčové vlastnosti herní doplněk Project Cars 2 Season PassVyžaduje plnou hru Project… (alza.cz)

Unravel - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0023322)

Unravel - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0023322)

Hra pro konzoli - elektronická licence, klíč pro PS Store, žánr: Akční pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Máte rádi pohádky? Pak si jistě zamilujete hru Unravel, která vypráví krásný příběh o znovu nacházení zpřetrhaných vazeb rodinných vztahů. Roztomilá postavička Yarny, která se zrodila s klubka vlny, se vydává na nebezpečnou a dobrodružnou výpravu, aby pomohla jedné staré babičce (své tvůrkyni) obnovit pouto s její rodinou. Máte rádi pohádky? Pak si jistě zamilujete hru Unravel, která vypráví krásný příběh o znovu nacházení zpřetrhaných vazeb rodinných vztahů. Roztomilá postavička Yarny, která se zrodila s klubka vlny, se vydává na nebezpečnou a dobrodružnou výpravu, aby pomohla jedné staré babičce (své tvůrkyni) obnovit pouto s její rodinou. Klíčové… (alza.cz)

Déraciné - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0041003)

Déraciné - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0041003)

Herní doplněk - DLC, elektronická licence, klíč pro PS Store, pro uplatnění je vyžadována základní hra - určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty 67% Déraciné je emocionální a přesvědčivý příběh, který vás vtáhne do děje díky PlayStation VR. Užijte si tuto parádní příběhovou adventuru od japonského studia FromSoftware, které stojí například za Dark Souls a Bloodborne. Ve hře Déraciné se stanete neviditelnou vílou v odlehlé internátní škole, kterou vyvolala jedna z dívek.  … (alza.cz)

Stifled - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0035327)

Stifled -  PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0035327)

Hra pro konzoli - elektronická licence, klíč pro PS Store, žánr: Adventura, Hororová a Akční, které je určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty 62% Prozkoumávejte své okolí za pomoci echolokace. Dejte si však pozor, ve stínech na vás číhají vaše nejhorší noční můry. Hra je určena pouze pro české SEN a PlayStation Store účty. Nechte se vtáhnout do prozkoumávání tajemného světa za pomocí VR brýlí.  Mluvte či vydávejte zvuky a odhalte na krátkou chvíli vše, co je kolem vás.  … (alza.cz)

Dragon Ball Xenoverse 2 - Extra Pass - PS4 CZ Digital (SCEE-XX…

Dragon Ball Xenoverse 2 - Extra Pass - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0042996)

Herní doplněk - DLC, elektronická licence, klíč pro PS Store, pro uplatnění je vyžadována základní hra - je vyžadována plná verze hry. Určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty % Nové zážitky s novými postavami, novými dušemi. Budete plnit paralelní úkoly v doplňkových kostýmech. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Užijte si exkluzivní nové scénáře.  Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Připravte se na plnění paralelních úkolů. Není vyplněn Alternativní text k… (alza.cz)

StarBlood Arena - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0030517)

StarBlood Arena - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0030517)

Hra pro konzoli - elektronická licence, klíč pro PS Store, žánr: Akční pouze pro české SEN a PlayStation Store účty 68% Absolutní volnost pohybu ale hlavně spousta akce, tak by se dala ve zkratce hra StarBlood Arena popsat. Ponořte se do vesmírné vřavy, ve které přežije jen ten nejzkušenější a nejmrštnější. Zničte své nepřátele jakýmkoli způsobem. Spousta zábavy ve VR … (alza.cz)

Shooty Fruity - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0036482)

Shooty Fruity - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0036482)

Hra pro konzoli - elektronická licence, klíč pro PS Store, žánr: Akční a Adventura - Určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty 79% Vynikající arkádová střílečka se širokou paletou misí a odemykání. Shooty Fruity vylepšuje jednoduchý koncept s kvalitními zbraněmi a zábavným prostředím. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Skočte do virtuální reality s hrou - Shooty Fruity. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Uchopte zbraně a braňte svůj obchod proti nájezdům zmutovaného ovoce.  … (alza.cz)

Animal Force - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0037918)

Animal Force - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0037918)

Hra pro konzoli - elektronická licence, klíč pro PS Store, žánr: Dětská - určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Na co se můžete těšit ve hře Animal Force (PS4 CZ Digital)Jedna z mála povedených tower defense her, převedených do VRV pětatřiceti misích budete svůj zvířecí tým připravovat na setkání s mimozemšťanyKaždé zvířátko má jiné schopnosti, což vás nutí více taktizovatDíky svojí nenáročnost si u hry skvěle odpočinete a zahrajete si třeba i s dětmiPoznámka: hra je určena pouze pro české SEN a PlayStation Store účty. Stěží byste mezi VR hrami našli zástupce mobilního konceptu tower defense. Hra Animal Force je… (alza.cz)

2000 (+300 Bonus) Destiny 2 Silver - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0032997)

2000 (+300 Bonus) Destiny 2 Silver - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0032997)

Herní doplněk - DLC, elektronická licence, klíč pro PS Store, pro uplatnění je vyžadována základní hra - je vyžadována plná verze hry. Určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Dramatický kinematický příběh a mise s důvěryhodnými hrdiny. Hra Destiny 2 zaručuje stejné dobrodružství a vzrušení pro staré, ale i zcela nové hráče. Dobitím virtuálních bodů ve hře Destiny 2 získáte možnost nakupovat exklusivní doplňky do hry. Navštivte Tess Everis ve věži a prozkoumejte, jaké vychytávky má pro vás přichystané ve svém Eververse obchodě. K použití obsahu na vašem hlavním PS4 není přihlašování do sítě PSN potřeba, ale vyžaduje se při použití na dalších systémech PS4. Pořízením této karty získáte 2000 bodů, které se připíší na váš účet. Při koupi tohoto doplňku Destiny 2 Silver… (alza.cz)

1000 (+100 Bonus) Destiny 2 Silver - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0033024)

1000 (+100 Bonus) Destiny 2 Silver - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0033024)

Herní doplněk - DLC, elektronická licence, klíč pro PS Store, pro uplatnění je vyžadována základní hra - je vyžadována plná verze hry. Určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Dramatický kinematický příběh a mise s důvěryhodnými hrdiny. Hra Destiny 2 zaručuje stejné dobrodružství a vzrušení pro staré, ale i zcela nové hráče. Dobitím virtuálních bodů ve hře Destiny 2 získáte možnost nakupovat exkluzivní doplňky do hry. Navštivte Tess Everis ve věži a prozkoumejte, jaké vychytávky má pro vás přichystané ve svém Eververse obchodě. K použití obsahu na vašem hlavním PS4 není přihlašování do sítě PSN potřeba, ale vyžaduje se při použití na dalších systémech PS4. Pořízením této karty získáte 1000 bodů, které se připíší na váš účet. Při koupi tohoto doplňku… (alza.cz)

Bound VR - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0027207)

Bound VR  - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0027207)

Hra pro konzoli - elektronická licence, klíč pro PS Store, žánr: Dětská pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Bound VR je netradičně pojatá plošinovka, ve které používáte k pohybu balet. To však skýtá velký přísun netradiční hratelnosti v nevšedním grafickém zpracování. Virtuální realita pro PS4 exkluzivně k vyzkoušení v showroomu Holešovice   čtěte zde Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením. % Úchvatně pojatá plošinovka vám ukáže krásy hraní ve virtuální realitě. VypnutoVynechat z LightBoxu … (alza.cz)

Unravel Two - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0038441)

Unravel Two - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0038441)

Hra pro konzoli - elektronická licence, klíč pro PS Store, žánr: Adventura - určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty 77% Tolik osobitosti, kouzla a skvělé hratelnosti najdete jen v málokteré adventuře. Na co se můžete těšit ve hře Unravel Two (PS4 CZ Digital)Pokračování skvělé plošinovky si můžete zahrát sólo nebo s kamarádem v kooperativním móduMozkové závity potrápíte nad složitými hádankami a rébusyKdyž si nebudete vědět rady, správným směrem vás popostrčí důmyslný systém nápovědyHlavní kampaň doplňují samostatné výzvy, jejichž pokořováním si zážitek z Unravel 2 notně prodloužítePoznámka: Hra je určena pouze pro české SEN a PlayStation Store účty. … (alza.cz)

The Inpatient - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0036273)

The Inpatient - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0036273)

Hra pro konzoli - elektronická licence, klíč pro PS Store, žánr: Akční, Adventura a Hororová - Určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Připravte se na hrůzy nezapomenutelného psychologického dramatu. Nervy drásající událostI špičkového hitu na PS4 Until Dawn před 60 lety. Procitáte v podivném zdravotnickém zařízení a na nic si nevzpomínáte. Blackwood Pines Zjistěte, co v sanatoriu Blackwood Pines děláte. Odhalte… (alza.cz)

DRIVECLUB VR - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0027129)

DRIVECLUB VR  - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0027129)

Hra pro konzoli - elektronická licence, klíč pro PS Store, žánr: Sportovní pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Společnost Sony to s virtuální realitou myslí úplně vážně a nejlepší automobilové závody Driveclub VR to jen potvrzují. Už původní hra dosahovala vysokých hodnocení i u kritiků a s nasazeným headsetem PS VR to bude ještě lepší zážitek. Virtuální realita pro PS4 exkluzivně k vyzkoušení v showroomu Holešovice   čtěte zde Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením. % Nasaďte si VR headset a ideálně se chopte volantu. DriveClub VR přináší zcela novu úroveň zážitku v prostředí napínavých… (alza.cz)

Tumble VR - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0027084)

Tumble VR - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0027084)

Hra pro konzoli - elektronická licence, klíč pro PS Store, žánr: Logická pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Ponoř se do nových světů díky této kolekci pěti her vytvořených exkluzivně pro PlayStation VR - The London Heist, Ocean Descent, VR Luge, Danger Ball a Scavengers Odyssey. Virtuální realita pro PS4 exkluzivně k vyzkoušení v showroomu Holešovice   čtěte zde Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením. % Baví vás logické hry? Tumble VR je zářivou ukázkou jedné z nich. Budete věže raději stavět nebo naopak ničit? VypnutoVynechat z LightBoxu… (alza.cz)

Sonic Mania - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0032210)

Sonic Mania - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0032210)

Hra pro konzoli - elektronická licence, klíč pro PS Store, žánr: Akční pouze pro české SEN a PlayStation Store účty 86% Neskutečně návyková arkáda, která neustále pomrkává na věrného fanouška série, ale zároveň potěší i Sonicem nedotčeného hráče. Nové prvky míchá s těmi starými tak, že si po čase nebudete jisti, jestli se jedná o nový, nebo již známý prvek. Pokud vám nevadí vyšší rychlost, nemůžete s tímto kouskem sáhnout vedle.  Legendární ježek Sonic se opět vrací. A jak už tomu u něho bývá, je to ve velkém stylu. Sonic Mania je… (alza.cz)

Bravo Team - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0037041)

Bravo Team - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0037041)

Hra pro konzoli - elektronická licence, klíč pro PS Store, žánr: Akční a FPS - Určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Bravo Team vás vezme na srdcervoucí cestu intenzivního boje a bleskurychlého rozhodování.  Hra vás vrhne přímo do akce. Budete se muset naklánět kolem rohů, abyste si takticky vybrali terče nebo vplížit do úkrytů, pokud jste pod palbou.  Týmová práce Komunikace je nezbytná... měli byste se… (alza.cz)

Tom Clancys The Division 2 - Welcome Pack - PS4 CZ Digital (SCEE-XX…

Tom Clancys The Division 2 - Welcome Pack - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0044023)

Herní doplněk - DLC, elektronická licence, klíč pro PS Store, pro uplatnění je vyžadována základní hra - je vyžadována plná verze hry. Určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty % Herní doplněk do hry, za který si můžete nakoupit různé oděvy, animace a vytvořit si tak unikátní postavu. Jako bonus je přidána animace Šarády. 2000 Premium Credits Pack pro odlišení vaší postavy od ostatních hráčů. Navíc získáte animaci Šarády. Premium Credits můžete utratit ve hře za kosmetické úpravy a výrazy, neslouží k vylepšení vlastností a… (alza.cz)

Eagle Flight - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0028396)

Eagle Flight - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0028396)

Hra pro konzoli - elektronická licence, klíč pro PS Store, žánr: Simulátor pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Už 50 let je Paříž liduprázdná a všude se volně rozrůstá vegetace, ve které se pohybuje řada živočichů. Nad tím vším si z orlího pohledu zalétáš a postupně budeš plnit řadu zajímavých úkolů a výzev. Budeš potřebovat mrštnost, rychlost a přesnost zejména při pronásledování cílů napříč obdivuhodným městem. 73% Chceš si vyzkoušet orlí let a prohlédnout si Paříž z úplně jiného úhlu pohledu? VypnutoVynechat z LightBoxu … (alza.cz)

Track Lab - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0039565)

Track Lab - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0039565)

Herní doplněk - DLC, elektronická licence, klíč pro PS Store, pro uplatnění je vyžadována základní hra - určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty 62% Staňte se hudebníkem v nové VR hře TrackLab a ukažte světu, zač jsou toho noty! Ponořte se do virtuálního světa plného hudby a stvořte svůj mistrovský kousek. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Nasaďte si Playstation VR helmu a pusťte se do světa, kde si jednoduše můžete vytvořit skladbu dle libosti. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Skládání a upravování skladby… (alza.cz)

Werewolves Within - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0028877)

Werewolves Within - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0028877)

Hra pro konzoli - elektronická licence, klíč pro PS Store, žánr: Logická pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Werewolves Within PS4 - Hráči zaujmou specifické role a schopnosti a budou se snažit uhádnout, kdo z nich je záporákem a kdo bude další obětí. Na konci každého kola přejdete k hlasování o vyřazení jednoho hráče. 76% Jeden z nejlepších společenských VR zážitků. Hra dokáže navodit skvělou atmosféru s přáteli a skvěle zabaví na dlouhé hodiny. VypnutoVynechat z LightBoxu Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Zábavná společenská hra ve virtuální realitěPo několika strašlivých útocích na vesnici Gallowston toho mají všichni plné zuby. Se… (alza.cz)

The Crew 2 Silver Crew Credits Pack - PS4 CZ Digital (SCEE-XX…

The Crew 2 Silver Crew Credits Pack - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0038597)

Herní doplněk - Herní kredit, elektronická licence, klíč pro PS Store - určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Stříbrný balíček Crew CreditsHerní balíček Silver obsahuje 220 000 kreditů (180 000 + 40 000 jako bonus) do hry The Crew 2. Tuto virtuální měnu lze použít k nákupu nových vozidel, vylepšování vašich stávajících vozů a vašeho herního avatara. Balíček vyžaduje plnou hru The Crew 2. Určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty. (alza.cz)

HITMAN Intro Pack - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0024134)

HITMAN Intro Pack - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0024134)

Herní doplněk - DLC, elektronická licence, klíč pro PS Store, pro uplatnění je vyžadována základní hra - je vyžadována plná verze hry. Určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Tento startovací balíček vás zavede do surového světa, kde nezáleží na národnosti a kde neplatí ani etika, ani spravedlnost. Seznamte se s Agentem 47, nájemným zabijákem pracujícím pro společnost International Contract Agency. Jeho cílem je likvidovat významné cíle po celém světě. Každá z propracovaných herních lokací představuje otevřený svět, který se postupně rozšiřuje o nové scény, mise a cíle. Tento startovací balíček vás zavede do surového světa, kde nezáleží na národnosti a kde neplatí ani etika, ani spravedlnost. Seznamte se s Agentem 47, nájemným zabijákem pracujícím pro společnost… (alza.cz)

PlayStation VR Worlds - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0027142)

PlayStation VR Worlds - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0027142)

Hra pro konzoli - elektronická licence, klíč pro PS Store, žánr: Sportovní pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Ponoř se do nových světů díky této kolekci pěti her vytvořených exkluzivně pro PlayStation VR - The London Heist, Ocean Descent, VR Luge, Danger Ball a Scavengers Odyssey. Virtuální realita pro PS4 exkluzivně k vyzkoušení v showroomu Holešovice   čtěte zde Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením. 56% Ponoř se do nových světů díky této kolekci pěti her vytvořených exkluzivně pro PlayStation VR - The London Heist, Ocean Descent, VR Luge, Danger Ball a Scavengers Odyssey. … (alza.cz)

Hustle Kings VR - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0027091)

Hustle Kings VR - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0027091)

Hra pro konzoli - elektronická licence, klíč pro PS Store, žánr: Sportovní pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Vstup do nejelegantnější kulečníkové herny a předváděj profesionální šťouchy. Virtuální realita pro PS4 exkluzivně k vyzkoušení v showroomu Holešovice   čtěte zde Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením. 81% Vstup do nejelegantnější kulečníkové herny a předváděj profesionální šťouchy. VypnutoVynechat z LightBoxu Kulečníkové řádění v tom nejlepším možném provedení. … (alza.cz)

12000 NBA Points - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0040398)

12000 NBA Points - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0040398)

Herní doplněk - Herní kredit, elektronická licence, klíč pro PS Store - určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Použijte svých 12 000 NBA bodů k tomu, abyste ovládli hřiště s týmem superstar hráčů NBA z minulosti a současnosti ve hře NBA LIVE 19 Ultimate Team. Získejte mince nebo použijte body NBA k nákupu balíčků z obchodu. Získáte tak nové hráče, trenéry, dresy a stadiony, které přidají sílu vašemu teamu. Dokončete různé výzvy v průběhu celé sezóny, abyste získali odměny za mince a pozvedli svůj status! Klíčové vlastnosti NBA Live 19 Ultimate Team - 12 000 NBA pointsNBA Live 19 Ultimate Team obsahuje 12 000 bodůUrčeno pro české SEN a PlayStation Store účtyNakupujte nové hráče, trenéry nebo vybavení teamuVyžadována plná verze hry (alza.cz)

Resident Evil 6 - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0024695)

Resident Evil 6 - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0024695)

Hra pro konzoli - elektronická licence, klíč pro PS Store, žánr: Akční pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Jedná se o zatím nejambicióznější, nejvíce pohlcující a na originální prvky nejbohatší titul série, který se pro vás stane zážitkem roku v žánru akčního hororu. Poprvé se zde spojí oblíbení hrdinové Leon a Chris, aby společně čelili hrozbě, která dosud nemá obdoby. Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením. 59% Nonstop akce v prostředí, které je plné strachu a děsu. Navíc nechybí ani kooperace pro dva hráče. VypnutoVynechat z LightBoxu Naprostá povinnost pro všechny… (alza.cz)

Lara Croft GO - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0028848)

Lara Croft GO - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0028848)

Hra pro konzoli - elektronická licence, klíč pro PS Store, žánr: RPG pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Nové provedení kultovní klasiky Lary Croft, tentokrát jako tahová puzzle hra. 84% Výborný příklad originální adaptace velké série na mobilní platformy. Kapesní Laře sluší tahová hratelnost, styl puzzlů i vizuální zpracování. Společně s bezplatným datadiskem nejde hru nedoporučit i hráčům sérií Tomb Raider nepolíbeným. (Games.cz) VypnutoVynechat z LightBoxu Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Square Enix Montréal navazují touto hrou na úspěch Hitman GO. … (alza.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít