Maybelline New York Master Contour 02 Medium 7g

MAYBELLINE NEW YORK Master Contour 02 Medium 7 g (3600531319670)

MAYBELLINE NEW YORK Master Contour 02 Medium 7 g (3600531319670)

Konturovací tyčinka vymodeluje pomocí světla a stínu váš obličej do ideálního tvaru písmena V Rozjasňovač MAYBELLINE NEW YORK Master Contour V-shape Duo Stick 02 Medium je skvělým zkrášlujícím pomocníkem každé ženy pro dokonalé tvarování a zvýraznění kontur tváře. V pouhých dvou jednoduchých krocích vymodeluje pomocí světla a stínu váš obličej do ideálního tvaru písmena V. Tmavý odstín je určen pro konturování. Zaručuje, že nalíčené partie budou působit štíhleji. Světlý odstín rysy zdůrazní a obličej nádherně rozzáří. Rozjasňovač vám vykouzlí atraktivní tvář a zdůrazní její přednosti. Její smetanově jemná krémová textura s matným povrchem zajistí přirozený vzhled pleti. Pro perfektně vypadající výsledek se tak Master Contour Duo Stick právem stane … (alza.cz)

MAYBELLINE NEW YORK Master Contour 01 Light 7 g (3600531319649)

MAYBELLINE NEW YORK Master Contour 01 Light 7 g (3600531319649)

Konturovací tyčinka vymodeluje pomocí světla a stínu váš obličej do ideálního tvaru písmena V Rozjasňovač MAYBELLINE NEW YORK Master Contour V-shape Duo Stick 01 Light je skvělým zkrášlujícím pomocníkem každé ženy pro dokonalé tvarování a zvýraznění kontur tváře. V pouhých dvou jednoduchých krocích vymodeluje pomocí světla a stínu váš obličej do ideálního tvaru písmena V. Tmavý odstín je určen pro konturování. Zaručuje, že nalíčené partie budou působit štíhleji. Světlý odstín rysy zdůrazní a obličej nádherně rozzáří. Rozjasňovač vám vykouzlí atraktivní tvář a zdůrazní její přednosti. Její smetanově jemná krémová textura s matným povrchem zajistí přirozený vzhled pleti. Pro perfektně vypadající výsledek se tak Master Contour Duo Stick právem stane … (alza.cz)

MAYBELLINE NEW YORK Master Strobing Stick 02 (3600531342272)

MAYBELLINE NEW YORK Master Strobing Stick 02 (3600531342272)

Rozjasňovač s obsahem světloodrážejících optických látek Líčení vas nebaví a nevíte si sním rady? Tak právě pro vás je tady rozjasňovač MAYBELLINE NEW YORK Master Strobing Stick 02. Dodá vaší pleti tolik potřebný lesk a podtrhne vaši krásu. Rozjasňovač MAYBELLINE NEW YORK Master Strobing Stick 02 se snadno aplikuje, zvýrazní vaše kontury a zvýrazní přirozené odstíny. Obsahuje světloodrážející optické látky.  Klíčové vlastnosti rozjasňovače MAYBELLINE NEW YORK Master Strobing Stick 02Zvýrazní konturyDodává nový rozměr líčeníSnadná aplikaceSvětloodrážející optické látkyDoplnění a specifikace rozjasňovače:Použití:Nanášejte lokálně na pleť podle potřeby.Složení:Ethylhexyl palmitate, Methyl methacrylate… (alza.cz)

MAYBELLINE NEW YORK Brow Satin Duo 02 Medium Brown (3600531087388)

MAYBELLINE NEW YORK Brow Satin Duo 02 Medium Brown (3600531087388)

Tužka na obočí Zcela nová a unikátní tužka na obočí Brow Satin Duo s technologií 2v1 vám pomůže dosáhnout vytouženě krásného, dlouhotrvajícího, přirozeně hustého obočí. Tužka Brow Satin je jedinečná tím, že na jednom jejím konci najdete tužku, s jejíž pomocí obočí vykreslíte. Na jejím druhém konci se nachází krémový pudr, který obočí krásně a přirozeně zvýrazní. Precizní a krásné obočí po dlouhých 12 hodin. Klíčové vlastnosti Brow Satin DuoDosáhněte krásného, přirozeně hustého obočíTechnologie 2v1 s precizní voskovou tužkou a krémovým pudremKrásně nalíčené obočí výdrží až 12 hodinTři různé odstíny pro stejně dokonalý výsledek Aktivní látky:Přirozeně krásné obočí jen ve dvou krocích. Vykreslením tenkou voskovou tužkou dodáte obočí… (alza.cz)

MAYBELLINE NEW YORK Tattoo Brow Gel Tint 02 Medium Brown 4,6 g …

MAYBELLINE NEW YORK Tattoo Brow Gel Tint 02 Medium Brown  4,6 g (3600531417758)

Tužka na obočí díky níž bude vaše obočí definované, vyplněné a dobarvené až po dobu 3 dnů Brow Tattoo od Maybelline přináší inovativní řešení pro ideální obočí, které zůstane zbarvené až po dobu 3 dnů. Super obočí si vytvoříte sama a jednoduše doma. Semi-permanentí gel naneste na své obočí, během zasychání dojde k dočasnému nabarvení obočí. Vytvořte si zabarvené a vyplněné obočí, bez dennodenních starostí! Aplikacenaneste gel na své obočínechte alespoň 20 minut působit sloupněteužívejte si krásné obočí bez starostíPokud chcete zabarvené obočí až po dobu 3 dnů, nechte působit 2 hodinySložení:Aqua / water; Alcohol denat.; Polyvinyl alcohol; Butylene glycol; Dihydroxyacetone; Ceteth-20; Pentylene glycol; 1,2-hexadeniol; Laureth-25; Citric acid; Glycerin; Disodium EDTA;… (alza.cz)

MAYBELLINE NEW YORK Master Drama

MAYBELLINE NEW YORK Master Drama

Oční linky (alza.cz)

MAYBELLINE NEW YORK Master Camo 1,5 ml (3600531413026)

MAYBELLINE NEW YORK Master Camo 1,5 ml (3600531413026)

Korektor na kruhy pod očima Dokonalá pleť je jedním z měřítek krásy, proč si ji tedy nedopřát s novým korektorem proti kruhům pod očima MAYBELLINE NEW YORK Master Camo o objemu 1,5 ml? Meruňkově oranžový korektor má perfektní krycí vlastnosti a praktický zakřivený aplikátor s houbičkou, takže vždy nanesete přesně jen potřebné množství. Je vhodný pro všechny tóny pleti a dlouhotrvající, navíc má dobře roztíratelnou texturu a nevzhledné kruhy a váčky pod očima zakryje opravdu profesionálně! Klíčové vlastnosti korektoru MAYBELLINE NEW YORK Master CamoVynikající krycí vlastnosti, se kterými rychle dáte sbohem kruhům pod očimaKorektor MAYBELLINE NEW YORK Master Camo má praktický aplikátor s houbičkouHodí se pro všechny odstíny pletiMá dobře roztíratelnou texturu a je… (alza.cz)

MAYBELLINE NEW YORK Master prime Protecting Primer 30 ml …

MAYBELLINE NEW YORK Master prime Protecting Primer 30 ml (3600531516215)

Podkladová báze s ochranou proti slunci Pro dokonalý a přirozený vzhled bez viditelných nedokonalostí pleti je zde ochranná podkladová báze pod make-up Master Prime Protecting Primer od Maybelline New York. Dokonale připraví vaši pleť před nanesením make-upu, vyhladí případné nedokonalosti pleti a vytvoří na ní ochranný film, který umožní pleti dýchat. Díky tomu vydrží vaše líčení o mnoho déle a bude působit přirozeným dojmem. Navíc báze obsahuje UV filtry s ochranným faktorem SPF 30, který zároveň ochrání vaši pleť před nebezpečnými slunečními paprsky. Klíčové vlastnosti podkladová báze Protecting Primer Maybelline New YorkPodkladová báze Master Prime Protecting Primer od Maybelline New YorkDokonale připraví pleť před nanesením make-upuVyhladí nedokonalosti… (alza.cz)

MAYBELLINE NEW YORK Master Chrome 100 - 8 g (3600531422257)

MAYBELLINE NEW YORK Master Chrome 100 - 8 g (3600531422257)

Rozjasňovač pro všechny tóny pleti, rozjasní pleť a dodá jí přirozeně teplý lesk, obsahuje metalické perličky Pudrový metalický rozjasňovač MAYBELLINE Master Chrome 100 rozjasní vaši pleť a dodá jí přirozeně teplý lesk. Obsahuje metalické perličky, které způsobí ještě intenzivnější odraz světla. Díky reflexním pigmentům, o které je doplněný, se vaše pleť rozjasní a krásně sjednotí. Pudrový rozjasňovač je určený pro všechny typy pleti. Objevte tajemství krásné a zářivé pleti světových hvězd. Díky rozjasňovači MAYBELLINE Master Chrome 100 bude vaše pleť jemná, hebká a zářivá. Klíčové vlastnosti rozjasňovače MAYBELLINE Master Chrome 100Pudrový metalický rozjasňovačMAYBELLINE Master Chrome 100 rozjasní pleť a dodá jí přirozeně teplý leskObsahuje metalické perličkyReflexní… (alza.cz)

MAYBELLINE NEW YORK Master Camo 1,5 ml (3600531413019)

MAYBELLINE NEW YORK Master Camo 1,5 ml (3600531413019)

Korektor na rozjasnění pleti Dokonalá pleť je jedním z měřítek krásy, proč si ji tedy nedopřát s novým korektorem na rozjasnění pleti  MAYBELLINE NEW YORK Master Camo o objemu 1,5 ml? Žlutý korektor má perfektní krycí vlastnosti a praktický zakřivený aplikátor s houbičkou, takže vždy nanesete přesně jen potřebné množství. Je vhodný pro všechny tóny pleti a dlouhotrvající, navíc má dobře roztíratelnou texturu. Vaši pleť perfektně prozáří a dodá jí sjednocený tón. Klíčové vlastnosti korektoru na rozjasnění pleti MAYBELLINE NEW YORK Master CamoVynikající krycí vlastnosti, se kterými rychle oživíte vaši unavenou pokožkuKorektor MAYBELLINE NEW YORK Master Camo má praktický aplikátor s houbičkouHodí se pro všechny odstíny pletiMá dobře roztíratelnou texturu a je… (alza.cz)

MAYBELLINE NEW YORK Master Camo 1,5 ml (3600531412678)

MAYBELLINE NEW YORK Master Camo 1,5 ml (3600531412678)

Korektor proti začervenání Dokonalá pleť je jedním z měřítek krásy, proč si ji tedy nedopřát s novým korektorem proti začervenání MAYBELLINE NEW YORK Master Camo o objemu 1,5 ml? Zelený korektor má perfektní krycí vlastnosti a praktický zakřivený aplikátor s houbičkou, takže vždy nanesete přesně jen potřebné množství. Je vhodný pro všechny tóny pleti a dlouhotrvající, navíc má dobře roztíratelnou texturu a nevzhledné červené skvrny na vaší pleti zakryje opravdu profesionálně!  Klíčové vlastnosti korektoru MAYBELLINE NEW YORK Master CamoVynikající krycí vlastnosti, se kterými rychle dáte sbohem začervenalé pletiKorektor MAYBELLINE NEW YORK Master Camo má praktický aplikátor s houbičkouHodí se pro všechny odstíny pletiMá dobře roztíratelnou texturu a je… (alza.cz)

MAYBELLINE NEW YORK Master Strobing Stick 01 (3600531342265)

MAYBELLINE NEW YORK Master Strobing Stick 01  (3600531342265)

Rozjasňovač s obsahem světloodrážejících optických látek Líčení vas nebaví a nevíte si sním rady? Tak právě pro vás je tady rozjasňovač MAYBELLINE NEW YORK Master Strobing Stick 01. Dodá vaší pleti tolik potřebný lesk a podtrhne vaši krásu. Rozjasňovač MAYBELLINE NEW YORK Master Strobing Stick 01 se snadno aplikuje, zvýrazní vaše kontury a zvýrazní přirozené odstíny. Obsahuje světloodrážející optické látky.  Klíčové vlastnosti rozjasňovače MAYBELLINE NEW YORK Master Strobing Stick 01Zvýrazní konturyDodává nový rozměr líčeníSnadná aplikaceSvětloodrážející optické látkyDoplnění a specifikace rozjasňovače MAYBELLINE NEW YORK Master Strobing Stick 01:Použití:Nanášejte lokálně na pleť podle potřeby.Složení:Ethylhexyl… (alza.cz)

MAYBELLINE NEW YORK Master prime Pore Primer 30 ml (3600531400606)

MAYBELLINE NEW YORK Master prime Pore Primer 30 ml (3600531400606)

Podkladová báze pro minimalizaci pórů Podkladová báze MAYBELLINE NEW YORK Master prime Pore Primer o objemu 30 ml je kosmetický přípravek, který vám pomůže k dokonalému vzhledu a dlouhé výdrži make-upu. Po jejím nanesení na obličej se pleť vyhladí, minimalizují se vrásky a ostatní nedostatky pleti. Jemná konzistence podkladová báze účinně minimalizuje póry, rozjasňuje pleť, zjemňuje její povrch a udržuje dlouhodobě hebkou. Díky této bázi bude váš vzhled bezchybný po celý den. Klíčové vlastnosti podkladové báze MAYBELLINE NEW YORK Master prime Pore Primerdokonalá příprava pleti před nanesením make-upuvysoký hydratační účinekjemná  konzistencevyhlazuje povrch pletieliminuje nedostatky pletivyplňuje vráskyMAYBELLINE NEW YORK Master prime Pore… (alza.cz)

MAYBELLINE NEW YORK Master Precise Liquid Eye Liner Black …

MAYBELLINE NEW YORK Master Precise Liquid Eye Liner Black (3600530730308)

Oční linky tekuté, pro perfektní tenkou, ale výraznou linku Tekuté oční linky Master Precise Liquid dodají vašim očím precizní nalíčení. Exkluzivní ultra tenký štěteček dokáže vytvořit linku širokou pouze 0,4 mm a docílit tak maximálně přirozeného vzhledu vašeho líčení. Šetrné složení textury oči nedráždí a je vhodné i pro citlivé oči a ženy s kontaktními čočkami. Tato fotografie je vypnuta z colorboxu a nebude se v něm tedy zobrazovat.Vynechat z ColorBoxu Přetažením nebo kliknutím vložte obrázek. Tekuté oční linky Master Precise Liquid dodají vašim očím precizní nalíčení. Exkluzivní ultra tenký štěteček dokáže vytvořit linku širokou pouze 0,4 mm a docílit tak maximálně přirozeného vzhledu vašeho… (alza.cz)

MAYBELLINE NEW YORK Master prime Antired Primer 30 ml (3600531400651)

MAYBELLINE NEW YORK Master prime Antired Primer 30 ml (3600531400651)

Podkladová báze proti zarudnutí Podkladová báze MAYBELLINE NEW YORK  Master Prime Antired Primer o objemu 30 ml je kosmetický přípravek, který vám pomůže k dokonalému vzhledu a dlouhé výdrži make-upu. Po jejím nanesení na obličej se pleť vyhladí, minimalizují se vrásky a ostatní nedostatky pleti. Jemná konzistence podkladová báze účinně vyrovnává zarudnutí pleti. Rozjasňuje a zjemňuje její povrch a udrží pleť dlouhodobě hebkou. Díky této bázi bude váš vzhled bezchybný po celý den. Klíčové vlastnosti podkladové báze MAYBELLINE NEW YORK Master Prime Antired Primerdokonalá příprava pleti před nanesením make-upuúčinně vyrovnává zarudnutí pletijemná  konzistencevyhlazuje povrch pletieliminuje nedostatky pletivyplňuje vráskyMAYBELLINE NEW YORK… (alza.cz)

MAYBELLINE NEW YORK Master Chrome 050 - 8 g (3600531440961)

MAYBELLINE NEW YORK Master Chrome 050 - 8 g (3600531440961)

Rozjasňovač pro všechny tóny pleti, rozjasní pleť a dodá jí přirozeně teplý lesk, obsahuje metalické perličky Pudrový metalický rozjasňovač MAYBELLINE Master Chrome 050 rozjasní vaši pleť a dodá jí přirozeně teplý lesk. Obsahuje metalické perličky, které způsobí ještě intenzivnější odraz světla. Díky reflexním pigmentům, o které je doplněný, se vaše pleť rozjasní a krásně sjednotí. Pudrový rozjasňovač je určený pro všechny typy pleti. Objevte tajemství krásné a zářivé pleti světových hvězd. Díky rozjasňovači MAYBELLINE Master Chrome 050 bude vaše pleť jemná, hebká a zářivá. Klíčové vlastnosti rozjasňovače MAYBELLINE Master Chrome 050Pudrový metalický rozjasňovačMAYBELLINE Master Chrome 050 rozjasní pleť a dodá jí přirozeně teplý leskObsahuje metalické perličkyReflexní… (alza.cz)

MAYBELLINE NEW YORK Master prime Illum Primer 30 ml (3600531400644)

MAYBELLINE NEW YORK Master prime Illum Primer 30 ml (3600531400644)

Podkladová báze rozjasňující pro všechny typy nedokonalostí pleti Podkladová báze MAYBELLINE NEW YORK Masterprime Illum Primer o objemu 30 ml je kosmetický přípravek, který vám pomůže k dokonalému vzhledu a dlouhé výdrži make-upu. Po jejím nanesení na obličej se pleť vyhladí, minimalizují se vrásky a ostatní nedostatky pleti. Jemná konzistence podkladová báze pleť účinně hydratuje, rozjasňuje, zjemňuje její povrch a udrží pleť dlouhodobě hebkou. Díky této bázi bude váš vzhled bezchybný po celý den. Klíčové vlastnosti podkladové báze MAYBELLINE NEW YORK Masterprime Illum Primerdokonalá příprava pleti před nanesením make-upuvysoký rozjasňující účinekjemná  konzistencevyhlazuje povrch pletieliminuje nedostatky pletivyplňuje vráskyMAYBELLINE NEW YORK… (alza.cz)

MAYBELLINE NEW YORK Master Drama Lightliner 25 Light Pink 0,25 g …

MAYBELLINE NEW YORK Master Drama Lightliner 25 Light Pink 0,25 g (3600531443412)

Oční linky vydrží bez rozmazání po celý den, snadno se nanáší Namalujte si takové oční linky, které se v průběhu dne nerozmažou. MAYBELLINE New York Master Drama Lightliner v odstínu 25 Light Pink vydrží od rána do večera bez nutnosti opakované aplikace. Rozjasní váš pohled a vykouzlí neodolatelně svůdné oči. Tužka je vysouvací a má měkký hrot, díky kterému je aplikace snadná a barva sytá už při prvním nanesení. Krémová textura je voděodolná. MAYBELLINE New York Master Drama je tužka vhodná i pro citlivé oči a nositele kontaktních čoček. Klíčové vlastnosti očních linek MAYBELLINE New York Master Drama Lightliner, Light PinkSyté oční linky v tužceSnadno se nanášíVydrží bez rozmazání po celý denDíky vysouvacímu aplikátoru ji nemusíte ořezávatTužka… (alza.cz)

MAYBELLINE NEW YORK City Bronzer 200 Medium Cool 8 g (3600531528973)

MAYBELLINE NEW YORK City Bronzer 200 Medium Cool 8 g (3600531528973)

Bronzer a pudr, s minerálními pigmenty, dodá přírodní bronzovou barvu a sametově matný vzhled Podtrhněte svoji krásu pudrem NEW YORK City bronzer 200 Medium Cool od značky MAYBELLINE. Tento pudr dodá vašemu obličeji přirozeně bronzovou barvu a sametově matný vzhled. Jeho pudrová technologie je obohacená o kakaové máslo pro jemný a přírozený look, navíc má neodolatelnou vůni kakaa. Stačí nanést MAYBELLINE NEW YORK City bronzer stětečkem na celý obličej a přirozený opálený look je na světě. Klíčové vlastnosti pudru MAYBELLINE NEW YORK City bronzer 200 Medium CoolPředstavuje produkt oblíbené značky MAYBELLINEPudr City bronzer dodává přirozeně opálený vzhledTento pudr je v odstínu City bronzer 200 Medium CoolJe obohacený o kakaové másloPudr MAYBELLINE příjemně voníSložení… (alza.cz)

MAYBELLINE NEW YORK SuperStay Under Eye Concealer 25 Medium 6 ml …

MAYBELLINE NEW YORK SuperStay Under Eye Concealer 25 Medium 6 ml (30175570)

Korektor tekutý, vysoce krycí, tmavé kruhy pod očima nemají šanci Zbavte se nedokonalostí vaší pleti snadno a rychle za pomoci očního korektoru SuperStay Under Eye Concealer v 25 Medium od značky Maybelline New York. Tento korektor z rodiny dlouhotrvajícího make-upu SuperStay má vysoce krycí schopnost, a proto ihned schová také kruhy pod očima nebo nežádoucí začervenání pleti. Oční korektor SuperStay Under Eye Concealerse snad nanáší precizním aplikátorem. Stačí aplikovat na vybraná místa a vaše pleť bude opět dokonalá po celý den. Klíčové vlastnosti očního korektoru SuperStay Under Eye Concealer 25 MediumPředstavuje kvalitu značky MAYBELLINE NEW YORKZakrývá nedokonalosti pleti a kruhy pod očimaSuperStay Under Eye Concealer se nanáší… (alza.cz)

MAYBELLINE NEW YORK Tatto Brow Pen 120 Medium Ob. 4,6 g …

MAYBELLINE NEW YORK Tatto Brow Pen 120 Medium Ob. 4,6 g  (3600531442903)

Tužka na obočí Získejte perfektní obočí s tužkou na obočí MAYBELLINE NEW YORK Tattoo Brow Pen s odstínem 120 - Medium Brown. Inspirací pro jedinečný tvar přesného, ozubeného hrotu tužky na obočí Maybeline Tattoo se stalo tetovací pero pro vláskování obočí. Pomocí oddělených, jemných špiček vyplníte nedostatečně plné obočí tenkými tahy přesně tam, kde je chcete a v požadované intenzitě. Díky dlouhotrvajícímu působení inkoustu tak pro celý den vytvoříte přirozeně vypadající, plnější obočí, kterému navíc vymezíte i přesný tvar. Jednoduchá aplikace, intenzivní středně hnědá barva, trvanlivost a přirozenost výsledku to vše jsou přednosti tužky na obočí Tattoo Brow Pen od Maybeline. Klíčové vlastnosti tužky na obočí MAYBELLINE NEW YORK Tattoo Brow Pen 120 Medium… (alza.cz)

MAYBELLINE NEW YORK City Bronzer 250 Medium Warm 8 g (3600531528980)

MAYBELLINE NEW YORK City Bronzer 250 Medium Warm 8 g (3600531528980)

Bronzer a pudr, s minerálními pigmenty, dodá přírodní bronzovou barvu a sametově matný vzhled Podtrhněte svoji krásu pudrem NEW YORK City bronzer 250 Medium Warm od značky MAYBELLINE. Tento pudr dodá vašemu obličeji přirozeně bronzovou barvu a sametově matný vzhled. Jeho pudrová technologie je obohacená o kakaové máslo pro jemný a přírozený look, navíc má neodolatelnou vůni kakaa. Stačí nanést MAYBELLINE NEW YORK City bronzer štětečkem na celý obličej a přirozený opálený look je na světě. Klíčové vlastnosti pudru MAYBELLINE NEW YORK City bronzer 250 Medium WarmPředstavuje produkt oblíbené značky MAYBELLINEPudr City bronzer dodává přirozeně opálený vzhledTento pudr je v odstínu City bronzer 250 Medium WarmJe obohacený o kakaové másloPudr MAYBELLINE příjemně voníSložení… (alza.cz)

MAYBELLINE NEW YORK Tattoo Brow gelová pomáda na obočí 03 Medium…

MAYBELLINE NEW YORK Tattoo Brow gelová pomáda na obočí 03 Medium Brown 4 g (3600531516734)

Gel na obočí voděodolný, odolný proti rozmazání, snadná aplikace Gel na obočí MAYBELLINE NEW YORK Tattoo Brow 03 Medium Brown v hnědém odstínu o obsahu 4 g je skvělým zkrášlujícím pomocníkem pro tvarování a zvýraznění obočí. Vysoce pigmentovaná gelová pomáda dodá vašemu obočí dokonalou barvu, špičkový tvar a přirozeně plný vzhled. Její voděodolná krémová textura s matným povrchem zaručuje perfektní výsledek po dobu až 24 hodin. Gel je odolný také vůči rozmazání a vyblednutí. V sadě kromě pomády naleznete i dvojitý aplikátor 2 v 1 s kartáčkem a štětečkem pro přesnou a snadnou aplikaci. Zatímco kartáček dodává obočí definici, široký štěteček ho optimálně vyplní. Klíčové vlastnosti voděodolného gelu na obočí MAYBELLINE NEW YORK Tattoo Brow 03… (alza.cz)

MAYBELLINE NEW YORK Tatooliner

MAYBELLINE NEW YORK Tatooliner

Tužka na oči (alza.cz)

MAYBELLINE NEW YORK CS Powder Cruel (3600531464110)

MAYBELLINE NEW YORK CS Powder Cruel (3600531464110)

Rtěnka matná, vlastnosti: dlouhotrvající, krytí: plné Rtěnka MAYBELLINE CS Powder Cruel zaručí intenzivní barvu pro vaše rty již prvním tahem. Pudrová matná rtěnka z kolekce Color Sensation obsahuje až 2× více zmatňujícího pudru než ostatní rtěnky téže kolekce řady Matte. Díky krémové konzistenci se rtěnka velmi snadno nanáší, během okamžiku přilne k vašim rtům a dodá jim neodolatelný matný a plný efekt. Rtěnka nejenom vaše rty zvýrazní, ale také je zvláční. Bohatá pigmentace, kterou obsahuje, zajistí velmi intenzivní barvu již skutečně prvním tahem. Rtěnka MAYBELLINE CS Powder Cruel dodá vašim rtům krásnou, matnou a plnou barvu s neodolatelným efektem. Klíčové vlastnosti rtěnky MAYBELLINE CS Powder CruelPudrová matná rtěnka z kolekce Color SensationObsahuje 2× více… (alza.cz)

MAYBELLINE NEW YORK SuperStay Crayon 30 (30174078)

MAYBELLINE NEW YORK SuperStay Crayon 30 (30174078)

Rtěnka matná, vlastnosti: dlouhotrvající, krytí: plné Pro zvýraznění vašich rtů sytými pigmenty s jemným matným efektem je zde rtěnka v tužce Maybelline New York SuperStay Ink Crayon odstín 30 Seek Adventure. Osm nádherných svěžích odstínů se díky speciální technologií aplikuje na rty tenkou vrstvou s pigmenty, které mají dlouhotrvající složení a lehkou texturu. To vše umožní pocítit vašim rtům příjemný pocit po aplikaci. Rtěnka rty nevysušuje a není nutné ji opětovně nanášet. Širokou škálu odstínů můžete střídat podle momentální nálady nebo s nimi doladíte svůj outfit k dokonalosti. Praktické balení v tužce je snadné na použití i skladování. Klíčové vlastnosti rtěnky Maybelline SuperStay Ink Crayon 30Rtěnka v tužce… (alza.cz)

MAYBELLINE NEW YORK SuperStay Crayon 15 (30174184)

MAYBELLINE NEW YORK SuperStay Crayon 15  (30174184)

Rtěnka matná, vlastnosti: dlouhotrvající, krytí: plné Pro zvýraznění vašich rtů sytými pigmenty s jemným matným efektem je zde rtěnka v tužce Maybelline New York SuperStay Ink Crayon odstín 15 Lead the Way. Osm nádherných svěžích odstínů se díky speciální technologií aplikuje na rty tenkou vrstvou s pigmenty, které mají dlouhotrvající složení a lehkou texturu. To vše umožní pocítit vašim rtům příjemný pocit po aplikaci. Rtěnka rty nevysušuje a není nutné ji opětovně nanášet. Širokou škálu odstínů můžete střídat podle momentální nálady nebo s nimi doladíte svůj outfit k dokonalosti. Praktické balení v tužce je snadné na použití i skladování. Klíčové vlastnosti rtěnky Maybelline SuperStay Ink Crayon 15Rtěnka v tužce… (alza.cz)

MAYBELLINE NEW YORK SuperStay Crayon 45 (30174108)

MAYBELLINE NEW YORK SuperStay Crayon 45 (30174108)

Rtěnka matná, vlastnosti: dlouhotrvající, krytí: plné Pro zvýraznění vašich rtů sytými pigmenty s jemným matným efektem je zde rtěnka v tužce Maybelline New York SuperStay Ink Crayon odstín 45 Hustle In Heels. Osm nádherných svěžích odstínů se díky speciální technologií aplikuje na rty tenkou vrstvou s pigmenty, které mají dlouhotrvající složení a lehkou texturu. To vše umožní pocítit vašim rtům příjemný pocit po aplikaci. Rtěnka rty nevysušuje a není nutné ji opětovně nanášet. Širokou škálu odstínů můžete střídat podle momentální nálady nebo s nimi doladíte svůj outfit k dokonalosti. Praktické balení v tužce je snadné na použití i skladování. Klíčové vlastnosti rtěnky Maybelline SuperStay Ink Crayon 45Rtěnka v tužce… (alza.cz)

MAYBELLINE NEW YORK SuperStay Crayon 40 (30174092)

MAYBELLINE NEW YORK SuperStay Crayon 40 (30174092)

Rtěnka matná, vlastnosti: dlouhotrvající, krytí: plné Pro zvýraznění vašich rtů sytými pigmenty s jemným matným efektem je zde rtěnka v tužce Maybelline New York SuperStay Ink Crayon odstín 40 Laugh Louder. Osm nádherných svěžích odstínů se díky speciální technologií aplikuje na rty tenkou vrstvou s pigmenty, které mají dlouhotrvající složení a lehkou texturu. To vše umožní pocítit vašim rtům příjemný pocit po aplikaci. Rtěnka rty nevysušuje a není nutné ji opětovně nanášet. Širokou škálu odstínů můžete střídat podle momentální nálady nebo s nimi doladíte svůj outfit k dokonalosti. Praktické balení v tužce je snadné na použití i skladování. Klíčové vlastnosti rtěnky Maybelline SuperStay Ink Crayon 40Rtěnka v tužce… (alza.cz)

MAYBELLINE NEW YORK Hydra Extreme Lipstick 535 (5021044024345)

MAYBELLINE NEW YORK Hydra Extreme Lipstick 535 (5021044024345)

Rtěnka krémová, vlastnosti: hydratační, krytí: plné Rtěnka Hydra Extreme Lipstick od Maybelline New York s inovativním složením pro dlouhodobou hydrataci a barvu rtů. Obsahuje šestkrát větší množství hojivého balzámu než běžné rtěnky. Aktivní složkou je přírodní kolagen, který zajišťuje maximální hydrataci a pomáhá předcházet popraskání rtů. Faktor SPF 15 spolehlivě ochrání vaše rty před… (alza.cz)

MAYBELLINE NEW YORK SuperStay Crayon 55 (30174122)

MAYBELLINE NEW YORK SuperStay Crayon 55 (30174122)

Rtěnka matná, vlastnosti: dlouhotrvající, krytí: plné Pro zvýraznění vašich rtů sytými pigmenty s jemným matným efektem je zde rtěnka v tužce Maybelline New York SuperStay Ink Crayon odstín 55 Make It Happen. Osm nádherných svěžích odstínů se díky speciální technologií aplikuje na rty tenkou vrstvou s pigmenty, které mají dlouhotrvající složení a lehkou texturu. To vše umožní pocítit vašim rtům příjemný pocit po aplikaci. Rtěnka rty nevysušuje a není nutné ji opětovně nanášet. Širokou škálu odstínů můžete střídat podle momentální nálady nebo s nimi doladíte svůj outfit k dokonalosti. Praktické balení v tužce je snadné na použití i skladování. Klíčové vlastnosti rtěnky Maybelline SuperStay Ink Crayon 55Rtěnka v tužce… (alza.cz)

MAYBELLINE NEW YORK CS Powder Nocturna (3600531464189)

MAYBELLINE NEW YORK CS Powder Nocturna (3600531464189)

Rtěnka matná, vlastnosti: dlouhotrvající, krytí: plné Rtěnka MAYBELLINE CS Powder Nocturna zaručí intenzivní barvu pro vaše rty již prvním tahem. Pudrová matná rtěnka z kolekce Color Sensation obsahuje až 2× více zmatňujícího pudru než ostatní rtěnky téže kolekce řady Matte. Díky krémové konzistenci se rtěnka velmi snadno nanáší, během okamžiku přilne k vašim rtům a dodá jim neodolatelný matný a plný efekt. Rtěnka nejenom vaše rty zvýrazní, ale také je zvláční. Bohatá pigmentace, kterou obsahuje, zajistí velmi intenzivní barvu již skutečně prvním tahem. Rtěnka MAYBELLINE CS Powder Nocturna dodá vašim rtům krásnou, matnou a plnou barvu s neodolatelným efektem. Klíčové vlastnosti rtěnky MAYBELLINE CS Powder NocturnaPudrová matná rtěnka z kolekce Color SensationObsahuje… (alza.cz)

MAYBELLINE NEW YORK Hydra Extreme Lipstick 721 (3600530970285)

MAYBELLINE NEW YORK Hydra Extreme Lipstick 721 (3600530970285)

Rtěnka krémová, vlastnosti: hydratační, krytí: plné Rtěnka Hydra Extreme Lipstick od Maybelline New York s inovativním složením pro dlouhodobou hydrataci a barvu rtů. Obsahuje šestkrát větší množství hojivého balzámu než běžné rtěnky. Aktivní složkou je přírodní kolagen, který zajišťuje maximální hydrataci a pomáhá předcházet popraskání rtů. Faktor SPF 15 spolehlivě ochrání vaše rty před ultrafialovým zářením. Rtěnka má… (alza.cz)

MAYBELLINE NEW YORK Hydra Extreme Lipstick 175 (3600530251483)

MAYBELLINE NEW YORK Hydra Extreme Lipstick 175 (3600530251483)

Rtěnka krémová, vlastnosti: hydratační, krytí: plné Rtěnka Hydra Extreme Lipstick od Maybelline New York s inovativním složením pro dlouhodobou hydrataci a barvu rtů. Obsahuje šestkrát větší množství hojivého balzámu než běžné rtěnky. Aktivní složkou je přírodní kolagen, který zajišťuje maximální hydrataci a pomáhá předcházet popraskání rtů. Faktor SPF 15 spolehlivě ochrání vaše rty před ultrafialovým zářením. Rtěnka má… (alza.cz)

MAYBELLINE NEW YORK Face Studio 09 Ivory (3600531540005)

MAYBELLINE NEW YORK Face Studio 09 Ivory (3600531540005)

Pudr matující a fixační Toužíte po perfektním make-upu během celého dne? Trápí vás lesklá pleť? Pomůže vám zmatňující fixační pudr Face Studio Setting Powder od Maybelline New York v odstínu ivory. Pleti okamžitě dodá matný efekt a zafixuje líčení bez nepříjemného pocitu masky. Díky svým nižším krycím schopnostem se vám pudr Maybelline Face Studio skvěle přizpůsobí. Je vhodný pro každý typ pleti. Klíčové vlastnosti pudru Maybelline New York Face Studio - 09 IvoryPudr Maybelline New York Face Studio je vhodný pro každý typ pletiOkamžitě dodá matný efektZafixuje líčení bez nepříjemného pocitu maskyNižší krycí schopnostSkvělý vzhled po celý den Odstín:09 - IvoryHmotnost:9 gPoužití:Naneste malé množství pudru Maybelline na požadovanou část obličeje.Složení:Talc,… (alza.cz)

MAYBELLINE NEW YORK Color Sensational 527 Lady Red (3600530559749)

MAYBELLINE NEW YORK Color Sensational 527 Lady Red (3600530559749)

Rtěnka krémová, vlastnosti: hydratační, krytí: plné Lady Red z řady Color Sensational od Maybelline New York je jedinečná zvláčňující rtěnka pro plné rty v nádherných barvách. Obsahuje originální kombinaci nejčistších barevných pigmentů a přírodního výtažku z medového nektaru. Díky tomu poskytuje vašim rtům příjemný zvláčňující pocit… (alza.cz)

MAYBELLINE NEW YORK Face Studio 06 Classic Ivory (3600531539993)

MAYBELLINE NEW YORK Face Studio 06 Classic Ivory (3600531539993)

Pudr matující a fixační Toužíte po perfektním make-upu během celého dne? Trápí vás lesklá pleť? Pomůže vám zmatňující fixační pudr Face Studio Setting Powder od Maybelline New York v odstínu classic ivory. Pleti okamžitě dodá matný efekt a zafixuje líčení bez nepříjemného pocitu masky. Díky svým nižším krycím schopnostem se vám pudr Maybelline Face Studio skvěle přizpůsobí. Je vhodný pro každý typ pleti. Klíčové vlastnosti pudru Maybelline New York Face Studio - 06 Classic IvoryPudr Maybelline New York Face Studio je vhodný pro každý typ pletiOkamžitě dodá matný efektZafixuje líčení bez nepříjemného pocitu maskyNižší krycí schopnostSkvělý vzhled po celý den Odstín:06 - Classic IvoryHmotnost:9 gPoužití:Naneste malé množství pudru Maybelline na požadovanou… (alza.cz)

MAYBELLINE NEW YORK Colorama 488 Yellow 7 ml (30143043)

MAYBELLINE NEW YORK Colorama 488 Yellow  7 ml (30143043)

Lak na nehty lesklý, rychleschnoucí a dlouhotrvající Nový letní osvěžující odstín! Lak na nehty Maybelline New York Color Show přináší okouzlující módní žlutou barvu, která vaše ruce dokonale rozzáří. Maybelline Color Show vás potěší svým snadným nanášením. Lak ihned zasychá, proto pro vás manikúra bude hračkou. Žádná námaha, žádné dlouhé čekání - jen hravá letní dokonalost a moderní styl. Užijte si léto se žlutým lakem na nehty Maybelline! Klíčové vlastnosti Maybelline New York Color ShowOkouzlující žlutý letní odstínDlouhotrvající barvaLak se snadno nanášíIhned zasycháSnadné a rychlé použitíDokonale upravené ruce během chvilky (alza.cz)

MAYBELLINE NEW YORK Hydra Extreme Lipstick 210 (3600530251513)

MAYBELLINE NEW YORK Hydra Extreme Lipstick 210 (3600530251513)

Rtěnka krémová, vlastnosti: hydratační, krytí: plné Rtěnka Hydra Extreme Lipstick od Maybelline New York s inovativním složením pro dlouhodobou hydrataci a barvu rtů. Obsahuje šestkrát větší množství hojivého balzámu než běžné rtěnky. Aktivní složkou je přírodní kolagen, který zajišťuje maximální hydrataci a pomáhá předcházet popraskání rtů. Faktor SPF 15 spolehlivě ochrání vaše rty před ultrafialovým zářením. Rtěnka má jemnou krémovou strukturu,… (alza.cz)

MAYBELLINE NEW YORK Snapscara Black 9,5 ml (30168121)

MAYBELLINE NEW YORK Snapscara Black 9,5 ml (30168121)

Řasenka , typ řasenky: klasická, barva: černá, efekt: prodloužení řas a objem Jestliže se neradi odličujete, pak je tato řasenka MAYBELLINE NEW YORK určená právě vám. Jde o první řasenku od Maybelline, kterou snadno odlíčíte pouze teplou vodou. Při nalíčení ovšem řasy perfektně prodlouží, zahustí, natočí a dodá jim přirozený efekt. Řasenka Maybelline je odolná proti slzám i potu. Líčení proto nikdy nebylo jednodušší. Mascara se nanáší jemnými tahy od kořínků ke konečkům řas. Pro větší efekt je možné řasenku také vrstvit. Klíčové vlastnosti MAYBELLINE NEW YORK Snapscara černá prodlužující řasenkaČerná prodlužující řasenka Maybelline New YorkDlouhotrvající efekt řasenky po celý denOdolná proti slzám i potuSnapscara vhodná pro celodenní nošeníNeobsahuje… (alza.cz)

MAYBELLINE NEW YORK Hydra Extreme Lipstick 340 (3600530241538)

MAYBELLINE NEW YORK Hydra Extreme Lipstick 340 (3600530241538)

Rtěnka krémová, vlastnosti: hydratační, krytí: plné Rtěnka Hydra Extreme Lipstick od Maybelline New York s inovativním složením pro dlouhodobou hydrataci a barvu rtů. Obsahuje šestkrát větší množství hojivého balzámu než běžné rtěnky. Aktivní složkou je přírodní kolagen, který zajišťuje maximální hydrataci a pomáhá předcházet popraskání rtů. Faktor SPF 15 spolehlivě ochrání vaše rty před ultrafialovým zářením. Rtěnka má… (alza.cz)

MAYBELLINE NEW YORK CS Powder Smoky (3600531464219)

MAYBELLINE NEW YORK CS Powder Smoky (3600531464219)

Rtěnka matná, vlastnosti: dlouhotrvající, krytí: plné Rtěnka MAYBELLINE CS Powder Smoky zaručí intenzivní barvu pro vaše rty již prvním tahem. Pudrová matná rtěnka z kolekce Color Sensation obsahuje až 2× více zmatňujícího pudru než ostatní rtěnky téže kolekce řady Matte. Díky krémové konzistenci se rtěnka velmi snadno nanáší, během okamžiku přilne k vašim rtům a dodá jim neodolatelný matný a plný efekt. Rtěnka nejenom vaše rty zvýrazní, ale také je zvláční. Bohatá pigmentace, kterou obsahuje, zajistí velmi intenzivní barvu již skutečně prvním tahem. Rtěnka MAYBELLINE CS Powder Smoky dodá vašim rtům krásnou, matnou a plnou barvu s neodolatelným efektem. Klíčové vlastnosti rtěnky MAYBELLINE CS Powder SmokyPudrová matná rtěnka z kolekce Color SensationObsahuje 2× více… (alza.cz)

MAYBELLINE NEW YORK SuperStay Crayon 65 (30174146)

MAYBELLINE NEW YORK SuperStay Crayon 65 (30174146)

Rtěnka matná, vlastnosti: dlouhotrvající, krytí: plné Pro zvýraznění vašich rtů sytými pigmenty s jemným matným efektem je zde rtěnka v tužce Maybelline New York SuperStay Ink Crayon odstín 65 Settle For More. Osm nádherných svěžích odstínů se díky speciální technologií aplikuje na rty tenkou vrstvou s pigmenty, které mají dlouhotrvající složení a lehkou texturu. To vše umožní pocítit vašim rtům příjemný pocit po aplikaci. Rtěnka rty nevysušuje a není nutné ji opětovně nanášet. Širokou škálu odstínů můžete střídat podle momentální nálady nebo s nimi doladíte svůj outfit k dokonalosti. Praktické balení v tužce je snadné na použití i skladování. Klíčové vlastnosti rtěnky Maybelline SuperStay Ink Crayon 65Rtěnka v tužce… (alza.cz)

MAYBELLINE NEW YORK Volum' Express Colossal Black 9,5 ml (30074576)

MAYBELLINE NEW YORK Volum' Express Colossal Black 9,5 ml (30074576)

Řasenka , typ řasenky: klasická, barva: černá, efekt: prodloužení řas a objem Toužíte pro krásně hustých řasách bez žmolků? Řasenka Colossal Volum Express Black je tou správnou volbou. Díky velkému kartáčku dosáhnete až devítinásobného objemu vašich řas. Mega kartáček nanese řasenku na řasy stejnoměrně a okamžitě zvětší jejich objem, aniž by vytvořil žmolky. Získejte dokonale husté černé řasy během chvíle díky Colossal Volum Express Black. Přepychové složení navíc umožňuje použití řasenky i během nošení kontaktních čoček. Klíčové vlastnosti Colossal Volum Express BlackŘasenka Vám zajistí až devítinásobný objem řasMega kartáček nanáší řasenku stejnoměrněLuxusní složení… (alza.cz)

MAYBELLINE NEW YORK Color Sensational Clear 120 1,2 g (3600531361518)

MAYBELLINE NEW YORK Color Sensational Clear 120 1,2 g (3600531361518)

Konturovací tužka pro neodolatelné rty, pro delší výdrž rtěnky, pro odstíny rtěnek Color Sensational Přitáhněte pozornost k vašim rtům. Snadno toho docílíte s konturovací tužkou na rty Color Sensational od MAYBELLINE New York. Konturovací tužka vám pomůže vytvořit tvar rtů dle vašich představ a vaše rty zvýraznit, čímž budou neodolatelné po celý den. Precizní a jednoduché nanášení, díky němuž vytvoříte dokonalou konturu vašich rtů. Nikdy vás nezklame, protože zamezuje vzniku rozmazané rtěnky na rtech. Konturovací tužka MAYBELLINE New York vykouzlí neodolatelné a svěží líčení. Klíčové vlastnosti konturovací tužky MAYBELLINE NEW YORK Color Sensational Clear 120Bohatě pigmentovaná tužky na rtyPomáhá vytvořit perfektní konturu rtůOdstín Clear 120 - univerzální bílá… (alza.cz)

MAYBELLINE NEW YORK Superstay 24h 040 Fawn 30 ml (3600531401900)

MAYBELLINE NEW YORK Superstay 24h 040 Fawn 30 ml (3600531401900)

Make-up tekutý, typ pleti: všechny typy Superstay 24hour Foundation od značky Maybelline New York - to je vylepšený vysoce krycí tekutý make-up, se kterým bude vaše pleť bezchybná a sjednocená po celý den. Tento podkladový make-up má bezolejové složení, je dermatologicky testovaný a bez parfemace. Superstay 24hour Foundation je odolný vůči horku, vlhku a potu a spolehlivě vydrží i tu nejvyšší zátěž. Klíčové vlastnosti Superstay 24h - 040 FawnDlouhotrvající odolný podkladový make-up od značky MaybellineSuperstay 24 hod je vysoce krycí a velmi odolnýTekutý make-up v balení s dávkovačemDermatologicky testováno, bez parfemaceBezolejové složení odolné vůči horku a vlhkuPoužití:Pro nejlepší výsledek rovnoměrně aplikujte na pleť přiměřené množství a poté jemně… (alza.cz)

MAYBELLINE NEW YORK Total Temptation Cocoa Brown 8,6 ml (30171435)

MAYBELLINE NEW YORK Total Temptation Cocoa Brown 8,6 ml (30171435)

Řasenka , typ řasenky: klasická, barva: hnědá, efekt: prodloužení řas a objem Pro nadýchané řasy plné objemu je zde řasenka Maybelline Total Temptation 8,6 ml v trendy hnědém odstínu Cocoa Brown. Složení je obohaceno o kokosový extrakt a příjemnou vůní kakaa, řasy jsou vyživené a získají hedvábnou jemnost. Krémová textura nabídne řasám maximální délku a výrazně je zahustí, kartáček s krátkými štětinkami obarví každou řasu zvlášť a umožňuje i vrstvení bez slepování. Hnědá barva jemně podtrhne váš make-up a dodá vašemu vzhledu netradiční ráz. Klíčové vlastnosti řasenky Maybelline Total Temptation Cocoa BrownŘasenka Maybelline Total TemptationObsahuje kokosový extrakt a vůni kakaaŘasy vyživuje a zjemňujeDodává řasám maximální… (alza.cz)

MAYBELLINE NEW YORK Affinitone 24 Golden Beige 30 ml (3600530427505)

MAYBELLINE NEW YORK Affinitone 24 Golden Beige 30 ml (3600530427505)

Make-up tekutý, typ pleti: normální a všechny typy Make-up NEW YORK Affinitone od světoznámé značky Maybelline nabízí řešení všem ženám, které potřebují vypadat bezchybně, ale zároveň svěže a přirozeně, a to po celý den. Make-up sjednotí odstíny vaší pleti a zakryje případné nedostatky. Zároveň je obohacený o vitamín E, který pleť hydratuje a ochrání. Navíc se lehce roztírá, takže stačí tenká vrstva, kterou snadno nanesete na pleť a výsledný vzhled je dokonale přirozený.  Klíčové vlastnosti Make-up NEW YORK AffinitoneMake-up sjednotí odstín pleti a zakryje nedostatky Obsahuje vitamín E, který dodává pleti hydrataci a zároveň pleť chráníMake-up se snadno aplikujePo aplikaci make-upu zůstává pleť hebká… (alza.cz)

MAYBELLINE NEW YORK SuperStay Crayon 25 (30174207)

MAYBELLINE NEW YORK SuperStay Crayon 25 (30174207)

Rtěnka matná, vlastnosti: dlouhotrvající, krytí: plné Pro zvýraznění vašich rtů sytými pigmenty s jemným matným efektem je zde rtěnka v tužce Maybelline New York SuperStay Ink Crayon odstín 25 Stay Exceptional. Osm nádherných svěžích odstínů se díky speciální technologií aplikuje na rty tenkou vrstvou s pigmenty, které mají dlouhotrvající složení a lehkou texturu. To vše umožní pocítit vašim rtům příjemný pocit po aplikaci. Rtěnka rty nevysušuje a není nutné ji opětovně nanášet. Širokou škálu odstínů můžete střídat podle momentální nálady nebo s nimi doladíte svůj outfit k dokonalosti. Praktické balení v tužce je snadné na použití i skladování. Klíčové vlastnosti rtěnky Maybelline SuperStay Ink Crayon 25Rtěnka v tužce… (alza.cz)

MAYBELLINE NEW YORK SuperStay Crayon 35 (30174085)

MAYBELLINE NEW YORK SuperStay Crayon 35 (30174085)

Rtěnka matná, vlastnosti: dlouhotrvající, krytí: plné Pro zvýraznění vašich rtů sytými pigmenty s jemným matným efektem je zde rtěnka v tužce Maybelline New York SuperStay Ink Crayon odstín 35 Treat Yourself. Osm nádherných svěžích odstínů se díky speciální technologií aplikuje na rty tenkou vrstvou s pigmenty, které mají dlouhotrvající složení a lehkou texturu. To vše umožní pocítit vašim rtům příjemný pocit po aplikaci. Rtěnka rty nevysušuje a není nutné ji opětovně nanášet. Širokou škálu odstínů můžete střídat podle momentální nálady nebo s nimi doladíte svůj outfit k dokonalosti. Praktické balení v tužce je snadné na použití i skladování. Klíčové vlastnosti rtěnky Maybelline SuperStay Ink Crayon 35Rtěnka v tužce… (alza.cz)

MAYBELLINE NEW YORK SuperStay 24h 010 30 ml (3600531401870)

MAYBELLINE NEW YORK SuperStay 24h 010 30 ml (3600531401870)

Make-up tekutý, typ pleti: normální, smíšená a všechny typy pleti, vlastnosti: dlouhotrvající , krytí: extrémně krycí, účinek: sjednocení pleti Superstay 24hour Foundation od značky Maybelline New York - to je vylepšený vysoce krycí tekutý make-up, se kterým bude vaše pleť bezchybná a sjednocená po celý den. Tento podkladový make-up má bezolejové složení, je dermatologicky testovaný a bez parfemace. Superstay 24hour Foundation je odolný vůči horku, vlhku a potu a spolehlivě vydrží i tu nejvyšší zátěž. Klíčové vlastnosti Superstay 24h - 010 IvoryDlouhotrvající odolný podkladový make-up od značky MaybellineSuperstay 24h je vysoce krycí a velmi odolnýTekutý make-up v balení s dávkovačemDermatologicky testováno, bez parfemaceBezolejové složení odolné vůči horku a… (alza.cz)

MAYBELLINE NEW YORK Colorama 489 Black 7 ml (30143029)

MAYBELLINE NEW YORK Colorama 489 Black  7 ml (30143029)

Lak na nehty , Perfektně ozdobené nehty! Černý zdobící lak na nehty Maybelline Precise Skinny promění obyčejnou manikúru v dokonalý originál. Pomocí speciálního štětečku zcela jednoduchým způsobem vytvoříte rozmanité vzory, které přitáhnou spoustu pozornosti. Zkrášlete své nehty s Maybelline Precise Skinny a užijte si legraci při vytváření unikátních motivů. Elegantní proužky nebo rozpustilé puntíky? Klidně vyzkoušejte obojí, fantazii se meze nekladou. Klíčové vlastnosti Maybelline Precise Skinny BlackTemně černý odstínSpeciální zdobící štětečekDlouhotrvající barvaLak se snadno nanášíIhned zasycháSnadné a rychlé použitíDokonale upravené ruce během chvilky (alza.cz)

MAYBELLINE NEW YORK Colorama 487 Blue 7 ml (30143036)

MAYBELLINE NEW YORK Colorama 487 Blue  7 ml (30143036)

Lak na nehty , dlouhotrvající Nový letní osvěžující odstín! Lak na nehty Maybelline New York Color Show přináší okouzlující módní modrou barvu, která vaše ruce dokonale rozzáří. Maybelline Color Show vás potěší svým snadným nanášením. Lak ihned zasychá, proto pro vás manikúra bude hračkou. Žádná námaha, žádné dlouhé čekání - jen hravá letní dokonalost a moderní styl. Užijte si léto s modrým lakem na nehty Maybelline! Klíčové vlastnosti Maybelline New York Color ShowOkouzlující modrý letní odstínDlouhotrvající barvaLak se snadno nanášíIhned zasycháSnadné a rychlé použitíDokonale upravené ruce během chvilky (alza.cz)

MAYBELLINE NEW YORK Volum' Express Black 10 ml (5021044013332)

MAYBELLINE NEW YORK Volum' Express Black 10 ml (5021044013332)

Řasenka , typ řasenky: klasická, barva: černá, efekt: prodloužení řas a objem   Řasenka MAYBELLINE Volum' Express Black černé barvy o objemu 10 ml je jedinečný dekorativní kosmetický přípravek pro ultra objem řas a svůdný pohled. Udělá radost každé ženě, která se ráda líčí a pečuje o svůj vzhled. Řasenka vyniká svými zhušťujícími účinky, jediným tahem dodá řasám trojnásobný objem a nádherně je zvýrazní, aniž by došlo k jejich slepení.Její velkou předností je patentovaný kartáček s trojúhelníkovým průřezem se dvěma typy vláken. Pomocí krátkých vláken nanesete maximální množství barvy a dlouhá vlákna vám zaručí dokonalé rozčesání řas. Složení řasenky je obohaceno o … (alza.cz)

MAYBELLINE NEW YORK Fit Me! Blush 55 5 g (3600531537425)

MAYBELLINE NEW YORK Fit Me! Blush 55 5 g (3600531537425)

Tvářenka pro zdravý vzhled pleti a projasněný look, krémové složení Nová tvářenka z kolekce Maybelline New York Fit me perfektně doplní vzhled každé ženy. Dodá roztomilou červeň v obličeji a podpoří zdravě vypadající pleť. Díky jemnému složení se jednoduše nanáší. Růžová tvářenka v odstínu Blush 55 pro intenzivnější zvýraznění lícních kostí napomáhá definovat tvar obličeje s cílem vytvořit zdravě vypadající tváře.   Klíčové vlastnosti tvářenky Maybelline New York Fit me! Blush 55Tvářenka Maybelline dodává červeň v obličejiPodporuje zdravě vypadající pleťJemné krémové složení růžové tvářenky Kolekce Maybelline New York Fit me!Pigmenty tvářenky Blush 55 snadno splynou s pletíSnadno se roztírá a přilne k pokožceTextura s matným finišem a lehkým třpytemNapomáhá… (alza.cz)

MAYBELLINE NEW YORK Color Sensational Rich Wine 110 1,2 g …

MAYBELLINE NEW YORK Color Sensational Rich Wine 110 1,2 g (3600531361495)

Konturovací tužka pro neodolatelné rty, pro delší výdrž rtěnky, pro odstíny rtěnek Color Sensational Přitáhněte pozornost k vašim rtům. Snadno toho docílíte s konturovací tužkou na rty Color Sensational od MAYBELLINE New York. Konturovací tužka vám pomůže vytvořit tvar rtů dle vašich představ a vaše rty zvýraznit, čímž budou neodolatelné po celý den. Precizní a jednoduché nanášení, díky němuž vytvoříte dokonalou konturu vašich rtů. Nikdy vás nezklame, protože zamezuje vzniku rozmazané rtěnky na rtech. Konturovací tužka MAYBELLINE New York vykouzlí neodolatelné a svěží líčení. Klíčové vlastnosti konturovací tužky MAYBELLINE NEW YORK Color Sensational Rich Wine 110Bohatě pigmentovaná tužky na rtyPomáhá vytvořit perfektní konturu rtůOdstín Rich Wine 110 - sytá tmavě… (alza.cz)

MAYBELLINE NEW YORK Fit Me! Concealer no.15 6,8 ml (30096592)

MAYBELLINE NEW YORK Fit Me! Concealer no.15 6,8 ml (30096592)

Korektor pro zakrytí barevných nedokonalostí pleti, kruhů pod očima a vyrovnání barevnéh tónu v očním okolí Jemný krycí korektor Fit Me! je určen pro zakrytí barevných nedokonalostí pleti a známek únavy v podobě kruhů pod očima nebo oteklých váčků. Korektor okamžitě po nanesení pleť osvěží a vyrovná barevný tón pleti v očním okolí. Dodává pleti osvěžení a potřebnou hydrataci. Korektor vypadá velmi přirozeně a vhodně doplňuje každodenní líčení. Tato fotografie je vypnuta z colorboxu a nebude se v něm tedy zobrazovat.Vynechat z ColorBoxu Přetažením nebo kliknutím vložte obrázek. Jemný krycí korektor Fit Me! je určen pro zakrytí barevných nedokonalostí pleti a známek únavy v podobě kruhů pod… (alza.cz)

MAYBELLINE NEW YORK Color Sensational 150 Stellar Pink 4 ml …

MAYBELLINE NEW YORK Color Sensational 150 Stellar Pink 4 ml (3600530559374)

Rtěnka matná, vlastnosti: dlouhotrvající, krytí: plné Stellar Pink z řady Color Sensational od Maybelline New York je jedinečná zvláčňující rtěnka pro plné rty v nádherných barvách. Obsahuje originální kombinaci nejčistších barevných pigmentů a přírodního výtažku z medového nektaru. Díky tomu poskytuje vašim rtům příjemný zvláčňující pocit spolu s jedinečnou barvou. Rtěnka má jemnou krémovou strukturu, která se snadno a rovnoměrně aplikuje. Maybelline přináší bohatou škálu barev od jemných odstínů až po odvážnější. S novou rtěnkou Color Sensational budou vaše rty perfektní kdykoliv a kdekoliv. Klíčové vlastnosti Color Sensational 150 Stellar PinkZvláčňující rtěnka pro plné rty v jedinečných barváchS pečujícím výtažkem z přírodního medového nektaruObsahuje pouze… (alza.cz)

MAYBELLINE NEW YORK Color Sensational Smoked Roses 355 Steel Rose …

MAYBELLINE NEW YORK Color Sensational Smoked Roses 355 Steel Rose (3600531553371)

Rtěnka krémová, vlastnosti: hydratační, krytí: plné (alza.cz)

MAYBELLINE NEW YORK City Bronzer 100 Light Cool 8 g (3600531528997)

MAYBELLINE NEW YORK City Bronzer 100 Light Cool 8 g (3600531528997)

Bronzer a pudr, s minerálními pigmenty, dodá přírodní bronzovou barvu a sametově matný vzhled Podtrhněte svoji krásu pudrem NEW YORK City bronzer 100 Light Cool od značky MAYBELLINE. Tento pudr dodá vašemu obličeji přirozeně bronzovou barvu a sametově matný vzhled. Jeho pudrová technologie je obohacená o kakaové máslo pro jemný a přírozený look, navíc má neodolatelnou vůni kakaa. Stačí nanést MAYBELLINE NEW YORK City bronzer štětečkem na celý obličej a přirozený opálený look je na světě. Klíčové vlastnosti pudru MAYBELLINE NEW YORK City bronzer 100 Light CoolPředstavuje produkt oblíbené značky MAYBELLINEPudr City bronzer dodává přirozeně opálený vzhledTento pudr je v odstínu City bronzer 100 Light CoolJe obohacený o kakaové másloPudr MAYBELLINE příjemně voníSložení… (alza.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít