Maybelline Master Precise Curvy Liquid Eyeliner 01 Black 0,5g

MAYBELLINE NEW YORK Master Precise Liquid Eye Liner Black …

MAYBELLINE NEW YORK Master Precise Liquid Eye Liner Black (3600530730308)

Oční linky tekuté, pro perfektní tenkou, ale výraznou linku Tekuté oční linky Master Precise Liquid dodají vašim očím precizní nalíčení. Exkluzivní ultra tenký štěteček dokáže vytvořit linku širokou pouze 0,4 mm a docílit tak maximálně přirozeného vzhledu vašeho líčení. Šetrné složení textury oči nedráždí a je vhodné i pro citlivé oči a ženy s kontaktními čočkami. Tato fotografie je vypnuta z colorboxu a nebude se v něm tedy zobrazovat.Vynechat z ColorBoxu Přetažením nebo kliknutím vložte obrázek. Tekuté oční linky Master Precise Liquid dodají vašim očím precizní nalíčení. Exkluzivní ultra tenký štěteček dokáže vytvořit linku širokou pouze 0,4 mm a docílit tak maximálně přirozeného vzhledu vašeho… (alza.cz)

RIMMEL LONDON Colour Precise Eyeliner Black 1,1 ml (3614222074533)

RIMMEL LONDON Colour Precise Eyeliner Black 1,1 ml (3614222074533)

Tužka na oči ve fixu  Tužka na oči RIMMEL LONDON Colour Precise Eyeliner 1,1 ml - Odstín: Černý ve fixu zvýrazní každé oči a dodá hluboký, smyslný a sexy pohled, který doslova uchvátí celé okolí!Perfektní tužka na oči s výraznou pigmentací, která vám pomůže jediným tahem orámovat precizně oční víčka a tím neuvěřitelně prohloubit pohled. Černá tužka na oči ve fixu se jednoduše aplikuje a vykreslit dokonalou linii spodních i horních řas s ní dokáží i úplné začátečnice! Tužka rychle zasychá, poskytuje dlouhotrvající efekt a je vhodná i na citlivé oči a pro nositelky kontaktních čoček. Klíčové vlastnostisnadno se aplikujejejí sytá černá barva neuvěřitelně zvýrazní očivydrží po celý denjemný hrot precizně orámuje linii řasTužka na oči ve fixu, jejíž aplikaci… (alza.cz)

BOURJOIS Liquid Eyeliner

BOURJOIS Liquid Eyeliner

Oční linky (alza.cz)

MAYBELLINE NEW YORK Hyper Precise All Day black matte 1 ml …

MAYBELLINE NEW YORK Hyper Precise All Day black matte 1 ml (3600531502768)

Oční linky vydrží bez rozmazání po celý den, snadno se nanáší Oční linky Maybelline New York Hyper Precise All Day v praktickém peru, které zaručuje snadnou aplikaci přesné linky jedním tahem. Černý matný odstín Black Matte má dokonalou pigmentaci a nabízí hloubku barvy a dlouhodobý účinek. S těmito očními linkami získáte efektní, bezpečné a dokonalé líčení, které dokáže podtrhnout váš osobitý styl. S perem se snadno manipuluje, i po delší době se netřepí a nevysychá a nabízí stejně kvalitní efekt jako při prvním použití. Snadno se nanáší a díky voděodolnosti vydrží bez rozmazání po celý den. Díky těmto vlastnostem jsou oblíbené jak u profesionálních vizážistů, tak i u běžných zákazníků. Klíčové vlastnosti očních linek Maybelline New York Hyper Precise All… (alza.cz)

MAYBELLINE NEW YORK Master Strobing Stick 01 (3600531342265)

MAYBELLINE NEW YORK Master Strobing Stick 01  (3600531342265)

Rozjasňovač s obsahem světloodrážejících optických látek Líčení vas nebaví a nevíte si sním rady? Tak právě pro vás je tady rozjasňovač MAYBELLINE NEW YORK Master Strobing Stick 01. Dodá vaší pleti tolik potřebný lesk a podtrhne vaši krásu. Rozjasňovač MAYBELLINE NEW YORK Master Strobing Stick 01 se snadno aplikuje, zvýrazní vaše kontury a zvýrazní přirozené odstíny. Obsahuje světloodrážející optické látky.  Klíčové vlastnosti rozjasňovače MAYBELLINE NEW YORK Master Strobing Stick 01Zvýrazní konturyDodává nový rozměr líčeníSnadná aplikaceSvětloodrážející optické látkyDoplnění a specifikace rozjasňovače MAYBELLINE NEW YORK Master Strobing Stick 01:Použití:Nanášejte lokálně na pleť podle potřeby.Složení:Ethylhexyl… (alza.cz)

MAYBELLINE NEW YORK Master Contour 01 Light 7 g (3600531319649)

MAYBELLINE NEW YORK Master Contour 01 Light 7 g (3600531319649)

Konturovací tyčinka vymodeluje pomocí světla a stínu váš obličej do ideálního tvaru písmena V Rozjasňovač MAYBELLINE NEW YORK Master Contour V-shape Duo Stick 01 Light je skvělým zkrášlujícím pomocníkem každé ženy pro dokonalé tvarování a zvýraznění kontur tváře. V pouhých dvou jednoduchých krocích vymodeluje pomocí světla a stínu váš obličej do ideálního tvaru písmena V. Tmavý odstín je určen pro konturování. Zaručuje, že nalíčené partie budou působit štíhleji. Světlý odstín rysy zdůrazní a obličej nádherně rozzáří. Rozjasňovač vám vykouzlí atraktivní tvář a zdůrazní její přednosti. Její smetanově jemná krémová textura s matným povrchem zajistí přirozený vzhled pleti. Pro perfektně vypadající výsledek se tak Master Contour Duo Stick právem stane … (alza.cz)

MAYBELLINE NEW YORK Lasting Drama Gel Eyeliner 24H 2,8 g …

MAYBELLINE NEW YORK Lasting Drama Gel Eyeliner 24H 2,8 g (3600530588039)

Oční linky Gelové oční linky MAYBELLINE NEW YORK Lasting Drama Gel Eyeliner 24H Intense Black 01 černé barvy jsou skvělým zkrášlujícím pomocníkem každé ženy pro zvýraznění kontur očí. Během chvilky dodají očím jedinečný dramatický vzhled a podtrhnou jejich přirozenou krásu. Vykouzlí podmanivý a svůdný pohled, se kterým přilákáte pozornost vašeho okolí. Jejich intenzivní barva vytváří precizní a jednotnou linku. Díky unikátnímu gelovému složení dokonale přilne k pleti a v perfektním stavu vydrží po dobu až 24 hodin.  … (alza.cz)

MAYBELLINE NEW YORK Master Drama

MAYBELLINE NEW YORK Master Drama

Oční linky (alza.cz)

DERMACOL Precise Black - Black Sensation 1 ml (85954045)

DERMACOL Precise Black - Black Sensation 1 ml (85954045)

Oční linky voděodolné, nerozmazává se, dlouhotrvající, neztrácí intenzitu po více jak 14h  Fix na oči Precise Black - Black Sensation je ideální pro dokonalé líčení na celý den. Barva rychle zasychá, vytváří hebký povrch a vydrží intenzivní i více než 14 hodin. Fix se snadno používá, i začátečníci vytvoří dokonalou a přesnou linku. Barva je voděodolná a nerozmazává se. Fix na oči Dermacol je oftalmologicky testován a je vhodný i pro citlivé oči a při používání kontaktních čoček. Klíčové vlastnosti fixu na oči Dermacol Precise Black - Black Sensationvoděodolný fix na očisytá černá barvajednoduchá aplikace i pro začátečníkyfix na oči Precise Black zajistí intenzivní barvu více než 14 hodin vhodné i pro citlivé oči nebo při nošení kontaktních… (alza.cz)

MAYBELLINE NEW YORK Master Camo 1,5 ml (3600531413026)

MAYBELLINE NEW YORK Master Camo 1,5 ml (3600531413026)

Korektor na kruhy pod očima Dokonalá pleť je jedním z měřítek krásy, proč si ji tedy nedopřát s novým korektorem proti kruhům pod očima MAYBELLINE NEW YORK Master Camo o objemu 1,5 ml? Meruňkově oranžový korektor má perfektní krycí vlastnosti a praktický zakřivený aplikátor s houbičkou, takže vždy nanesete přesně jen potřebné množství. Je vhodný pro všechny tóny pleti a dlouhotrvající, navíc má dobře roztíratelnou texturu a nevzhledné kruhy a váčky pod očima zakryje opravdu profesionálně! Klíčové vlastnosti korektoru MAYBELLINE NEW YORK Master CamoVynikající krycí vlastnosti, se kterými rychle dáte sbohem kruhům pod očimaKorektor MAYBELLINE NEW YORK Master Camo má praktický aplikátor s houbičkouHodí se pro všechny odstíny pletiMá dobře roztíratelnou texturu a je… (alza.cz)

MAYBELLINE NEW YORK Master Strobing Stick 02 (3600531342272)

MAYBELLINE NEW YORK Master Strobing Stick 02 (3600531342272)

Rozjasňovač s obsahem světloodrážejících optických látek Líčení vas nebaví a nevíte si sním rady? Tak právě pro vás je tady rozjasňovač MAYBELLINE NEW YORK Master Strobing Stick 02. Dodá vaší pleti tolik potřebný lesk a podtrhne vaši krásu. Rozjasňovač MAYBELLINE NEW YORK Master Strobing Stick 02 se snadno aplikuje, zvýrazní vaše kontury a zvýrazní přirozené odstíny. Obsahuje světloodrážející optické látky.  Klíčové vlastnosti rozjasňovače MAYBELLINE NEW YORK Master Strobing Stick 02Zvýrazní konturyDodává nový rozměr líčeníSnadná aplikaceSvětloodrážející optické látkyDoplnění a specifikace rozjasňovače:Použití:Nanášejte lokálně na pleť podle potřeby.Složení:Ethylhexyl palmitate, Methyl methacrylate… (alza.cz)

MAYBELLINE NEW YORK Master Camo 1,5 ml (3600531413019)

MAYBELLINE NEW YORK Master Camo 1,5 ml (3600531413019)

Korektor na rozjasnění pleti Dokonalá pleť je jedním z měřítek krásy, proč si ji tedy nedopřát s novým korektorem na rozjasnění pleti  MAYBELLINE NEW YORK Master Camo o objemu 1,5 ml? Žlutý korektor má perfektní krycí vlastnosti a praktický zakřivený aplikátor s houbičkou, takže vždy nanesete přesně jen potřebné množství. Je vhodný pro všechny tóny pleti a dlouhotrvající, navíc má dobře roztíratelnou texturu. Vaši pleť perfektně prozáří a dodá jí sjednocený tón. Klíčové vlastnosti korektoru na rozjasnění pleti MAYBELLINE NEW YORK Master CamoVynikající krycí vlastnosti, se kterými rychle oživíte vaši unavenou pokožkuKorektor MAYBELLINE NEW YORK Master Camo má praktický aplikátor s houbičkouHodí se pro všechny odstíny pletiMá dobře roztíratelnou texturu a je… (alza.cz)

MAYBELLINE NEW YORK Master Camo 1,5 ml (3600531412678)

MAYBELLINE NEW YORK Master Camo 1,5 ml (3600531412678)

Korektor proti začervenání Dokonalá pleť je jedním z měřítek krásy, proč si ji tedy nedopřát s novým korektorem proti začervenání MAYBELLINE NEW YORK Master Camo o objemu 1,5 ml? Zelený korektor má perfektní krycí vlastnosti a praktický zakřivený aplikátor s houbičkou, takže vždy nanesete přesně jen potřebné množství. Je vhodný pro všechny tóny pleti a dlouhotrvající, navíc má dobře roztíratelnou texturu a nevzhledné červené skvrny na vaší pleti zakryje opravdu profesionálně!  Klíčové vlastnosti korektoru MAYBELLINE NEW YORK Master CamoVynikající krycí vlastnosti, se kterými rychle dáte sbohem začervenalé pletiKorektor MAYBELLINE NEW YORK Master Camo má praktický aplikátor s houbičkouHodí se pro všechny odstíny pletiMá dobře roztíratelnou texturu a je… (alza.cz)

MAYBELLINE NEW YORK Master Chrome 050 - 8 g (3600531440961)

MAYBELLINE NEW YORK Master Chrome 050 - 8 g (3600531440961)

Rozjasňovač pro všechny tóny pleti, rozjasní pleť a dodá jí přirozeně teplý lesk, obsahuje metalické perličky Pudrový metalický rozjasňovač MAYBELLINE Master Chrome 050 rozjasní vaši pleť a dodá jí přirozeně teplý lesk. Obsahuje metalické perličky, které způsobí ještě intenzivnější odraz světla. Díky reflexním pigmentům, o které je doplněný, se vaše pleť rozjasní a krásně sjednotí. Pudrový rozjasňovač je určený pro všechny typy pleti. Objevte tajemství krásné a zářivé pleti světových hvězd. Díky rozjasňovači MAYBELLINE Master Chrome 050 bude vaše pleť jemná, hebká a zářivá. Klíčové vlastnosti rozjasňovače MAYBELLINE Master Chrome 050Pudrový metalický rozjasňovačMAYBELLINE Master Chrome 050 rozjasní pleť a dodá jí přirozeně teplý leskObsahuje metalické perličkyReflexní… (alza.cz)

MAYBELLINE NEW YORK Master prime Protecting Primer 30 ml …

MAYBELLINE NEW YORK Master prime Protecting Primer 30 ml (3600531516215)

Podkladová báze s ochranou proti slunci Pro dokonalý a přirozený vzhled bez viditelných nedokonalostí pleti je zde ochranná podkladová báze pod make-up Master Prime Protecting Primer od Maybelline New York. Dokonale připraví vaši pleť před nanesením make-upu, vyhladí případné nedokonalosti pleti a vytvoří na ní ochranný film, který umožní pleti dýchat. Díky tomu vydrží vaše líčení o mnoho déle a bude působit přirozeným dojmem. Navíc báze obsahuje UV filtry s ochranným faktorem SPF 30, který zároveň ochrání vaši pleť před nebezpečnými slunečními paprsky. Klíčové vlastnosti podkladová báze Protecting Primer Maybelline New YorkPodkladová báze Master Prime Protecting Primer od Maybelline New YorkDokonale připraví pleť před nanesením make-upuVyhladí nedokonalosti… (alza.cz)

MAYBELLINE NEW YORK Master Chrome 100 - 8 g (3600531422257)

MAYBELLINE NEW YORK Master Chrome 100 - 8 g (3600531422257)

Rozjasňovač pro všechny tóny pleti, rozjasní pleť a dodá jí přirozeně teplý lesk, obsahuje metalické perličky Pudrový metalický rozjasňovač MAYBELLINE Master Chrome 100 rozjasní vaši pleť a dodá jí přirozeně teplý lesk. Obsahuje metalické perličky, které způsobí ještě intenzivnější odraz světla. Díky reflexním pigmentům, o které je doplněný, se vaše pleť rozjasní a krásně sjednotí. Pudrový rozjasňovač je určený pro všechny typy pleti. Objevte tajemství krásné a zářivé pleti světových hvězd. Díky rozjasňovači MAYBELLINE Master Chrome 100 bude vaše pleť jemná, hebká a zářivá. Klíčové vlastnosti rozjasňovače MAYBELLINE Master Chrome 100Pudrový metalický rozjasňovačMAYBELLINE Master Chrome 100 rozjasní pleť a dodá jí přirozeně teplý leskObsahuje metalické perličkyReflexní… (alza.cz)

DERMACOL Matt Black Eyeliner 0,35 g (85954021)

DERMACOL Matt Black Eyeliner  0,35 g (85954021)

Tužka na oči Dermacol Matt Black Eyeliner je voděodolná tužka na oči s dlouhotrvajícím matným efektem, která neztrácí intenzitu po více jak 11 hodin. Můžete ji využít i pro vnitřní linku. Její sytě černá barva je vysoce krycí a poskytuje perfektní nalíčení i pro náročné situace. Textura s vosky obsahuje přírodní antioxidanty - vitamíny E a C. Dermacol Matt Black Eyeliner byla oftalmologicky testována a je vhodná i pro citlivé oči a nositelky kontaktních čoček.  Klíčové vlastnosti tužky na oči Dermacol Matt Black EyelinerVoděodolná tužka na očiS dlouhotrvajícím matným efektem, který neztrácí intenzitu více než 11 hodinPerfektní i na vnitřní linkuVitamíny E a C slouží jako přírodní antioxidantyVhodná pro citlivé oči a nositelky kontaktních… (alza.cz)

MAYBELLINE NEW YORK Master prime Illum Primer 30 ml (3600531400644)

MAYBELLINE NEW YORK Master prime Illum Primer 30 ml (3600531400644)

Podkladová báze rozjasňující pro všechny typy nedokonalostí pleti Podkladová báze MAYBELLINE NEW YORK Masterprime Illum Primer o objemu 30 ml je kosmetický přípravek, který vám pomůže k dokonalému vzhledu a dlouhé výdrži make-upu. Po jejím nanesení na obličej se pleť vyhladí, minimalizují se vrásky a ostatní nedostatky pleti. Jemná konzistence podkladová báze pleť účinně hydratuje, rozjasňuje, zjemňuje její povrch a udrží pleť dlouhodobě hebkou. Díky této bázi bude váš vzhled bezchybný po celý den. Klíčové vlastnosti podkladové báze MAYBELLINE NEW YORK Masterprime Illum Primerdokonalá příprava pleti před nanesením make-upuvysoký rozjasňující účinekjemná  konzistencevyhlazuje povrch pletieliminuje nedostatky pletivyplňuje vráskyMAYBELLINE NEW YORK… (alza.cz)

MAYBELLINE NEW YORK Master prime Pore Primer 30 ml (3600531400606)

MAYBELLINE NEW YORK Master prime Pore Primer 30 ml (3600531400606)

Podkladová báze pro minimalizaci pórů Podkladová báze MAYBELLINE NEW YORK Master prime Pore Primer o objemu 30 ml je kosmetický přípravek, který vám pomůže k dokonalému vzhledu a dlouhé výdrži make-upu. Po jejím nanesení na obličej se pleť vyhladí, minimalizují se vrásky a ostatní nedostatky pleti. Jemná konzistence podkladová báze účinně minimalizuje póry, rozjasňuje pleť, zjemňuje její povrch a udržuje dlouhodobě hebkou. Díky této bázi bude váš vzhled bezchybný po celý den. Klíčové vlastnosti podkladové báze MAYBELLINE NEW YORK Master prime Pore Primerdokonalá příprava pleti před nanesením make-upuvysoký hydratační účinekjemná  konzistencevyhlazuje povrch pletieliminuje nedostatky pletivyplňuje vráskyMAYBELLINE NEW YORK Master prime Pore… (alza.cz)

MAYBELLINE NEW YORK Master prime Antired Primer 30 ml (3600531400651)

MAYBELLINE NEW YORK Master prime Antired Primer 30 ml (3600531400651)

Podkladová báze proti zarudnutí Podkladová báze MAYBELLINE NEW YORK  Master Prime Antired Primer o objemu 30 ml je kosmetický přípravek, který vám pomůže k dokonalému vzhledu a dlouhé výdrži make-upu. Po jejím nanesení na obličej se pleť vyhladí, minimalizují se vrásky a ostatní nedostatky pleti. Jemná konzistence podkladová báze účinně vyrovnává zarudnutí pleti. Rozjasňuje a zjemňuje její povrch a udrží pleť dlouhodobě hebkou. Díky této bázi bude váš vzhled bezchybný po celý den. Klíčové vlastnosti podkladové báze MAYBELLINE NEW YORK Master Prime Antired Primerdokonalá příprava pleti před nanesením make-upuúčinně vyrovnává zarudnutí pletijemná  konzistencevyhlazuje povrch pletieliminuje nedostatky pletivyplňuje vráskyMAYBELLINE NEW YORK… (alza.cz)

MAYBELLINE NEW YORK Master Contour 02 Medium 7 g (3600531319670)

MAYBELLINE NEW YORK Master Contour 02 Medium 7 g (3600531319670)

Konturovací tyčinka vymodeluje pomocí světla a stínu váš obličej do ideálního tvaru písmena V Rozjasňovač MAYBELLINE NEW YORK Master Contour V-shape Duo Stick 02 Medium je skvělým zkrášlujícím pomocníkem každé ženy pro dokonalé tvarování a zvýraznění kontur tváře. V pouhých dvou jednoduchých krocích vymodeluje pomocí světla a stínu váš obličej do ideálního tvaru písmena V. Tmavý odstín je určen pro konturování. Zaručuje, že nalíčené partie budou působit štíhleji. Světlý odstín rysy zdůrazní a obličej nádherně rozzáří. Rozjasňovač vám vykouzlí atraktivní tvář a zdůrazní její přednosti. Její smetanově jemná krémová textura s matným povrchem zajistí přirozený vzhled pleti. Pro perfektně vypadající výsledek se tak Master Contour Duo Stick právem stane … (alza.cz)

BOURJOIS Eye Catching Felt-Tip Eyeliner 001 Black (3614224101459)

BOURJOIS Eye Catching Felt-Tip Eyeliner 001 Black (3614224101459)

Oční linky v peru, unikátní zkosený hrot, pro svůdné kočičí oči (alza.cz)

MAYBELLINE NEW YORK Master Drama Lightliner 25 Light Pink 0,25 g …

MAYBELLINE NEW YORK Master Drama Lightliner 25 Light Pink 0,25 g (3600531443412)

Oční linky vydrží bez rozmazání po celý den, snadno se nanáší Namalujte si takové oční linky, které se v průběhu dne nerozmažou. MAYBELLINE New York Master Drama Lightliner v odstínu 25 Light Pink vydrží od rána do večera bez nutnosti opakované aplikace. Rozjasní váš pohled a vykouzlí neodolatelně svůdné oči. Tužka je vysouvací a má měkký hrot, díky kterému je aplikace snadná a barva sytá už při prvním nanesení. Krémová textura je voděodolná. MAYBELLINE New York Master Drama je tužka vhodná i pro citlivé oči a nositele kontaktních čoček. Klíčové vlastnosti očních linek MAYBELLINE New York Master Drama Lightliner, Light PinkSyté oční linky v tužceSnadno se nanášíVydrží bez rozmazání po celý denDíky vysouvacímu aplikátoru ji nemusíte ořezávatTužka… (alza.cz)

ĽORÉAL PARIS Super Liner Ultra Precision Eyeliner black 12 g …

ĽORÉAL PARIS Super Liner Ultra Precision Eyeliner black 12 g (3054080005773)

Oční linky tekuté, pro perfektní tenkou, ale výraznou linku Tekuté oční linky zajišťují jednoduché nanášení a dlouhotrvající celodenní efekt. S tekutými očními linkami docílíte dokonalého nalíčení během pouhých pár vteřin. Špičatý pěnový aplikátor snadno vytvoří tenkou nebo hrubou linku dle vašich představ. Díky dlouhotrvajícímu efektu docílíte i po několika hodinách precizního nalíčení. Aplikuje se na horní či dolní víčko podle vkusu. Určeny pro všechny typy pleti. Klíčové vlastnostiDlouhotrvající celodenní efektNerozmazává seJednoduché nanášeníTekutá texturaOftalmologicky testovánoObsah 12 g (alza.cz)

Sada 2 piknikových košů Antic Line Curvy

Sada 2 piknikových košů Antic Line Curvy

Antic Line? To je impozantní kombinace industriálního minimalismu s nádechem antik stylu, která každý interiér promění v útulný domov. Podlehněte kouzlu jejich bytových doplňků! (bonami.cz)

Cooler Master MasterBox Lite 5 (MCW-L5S3-KANN-01)

Cooler Master MasterBox Lite 5 (MCW-L5S3-KANN-01)

Počítačová skříň midi tower, mATX, 5.25", 3.25", 2x 2.5" 2x 3.5", USB 3.0, 120mm ventilátor Stylová skříň od ověřeného výrobce Cooler Master nabídne dostatek místa pro ty nejvýkonnější herní komponenty. Navíc má plnou podporu vodního chlazení, které se bude hodit pro udržení silného hardwaru v chladu. Celoprůhledná bočnice vám poskytne skvělý výhled do vnitřku skříně. Je tak ideální volbou pro stylový herní počítač vyladěný osobitým podsvícením. Klíčové vlastnosti skříně Cooler Master MasterBox Lite 5 Atraktivní vzhled s výměnnými detailyVelká průhledná bočniceVysoká podpora personalizace - 3D tiskProstorný interiér pro výkonný hardwarePředinstalovaný 120mm ventilátorPřizpůsobena pro maximální chlazeníPro desky formátu ATX,… (alza.cz)

Spigen Liquid Black iPhone 7/8 (042CS20511)

Spigen Liquid Black iPhone 7/8 (042CS20511)

Kryt na mobil tenký, elegantní kryt, vyrobeno z flexibilního materiálu, snadné nasazení i sejmutí krytu, možnost nabíjení a synchronizace v krytu  Liquid Crystal poskytne ochranu telefonu, a přitom zachovává povedený design a zbytečně nezvětšuje rozměry ani hmotnost. Kryt je krásně tenký, takže se můžete kochat původním vzhledem telefonu. Obal je vyroben z odolného materiálu TPU, který spolehlivě zamezí jakýmkoliv externím vlivům v poškození telefonu. Aby se vám dobře mačkala boční tlačítka telefonu, nechybí krytu výřezy s vlastním prodloužením kláves. Samozřejmostí je možnost nabíjení a synchronizace přístroje přímo v krytu.Klíčové vlastnostiTenké a lehké pouzdro zachová designZachování původního vzhledu průhledným materiálemChrání proti poškrábání,..Vlastní… (alza.cz)

Spigen Liquid Air Matte Black OnePlus 6T (K07CS25308)

Spigen Liquid Air Matte Black OnePlus 6T (K07CS25308)

Kryt na mobil tenký a elegantní, snadné nasazení i sejmutí krytu, možnost nabíjení a synchronizace v krytu Liquid Crystal poskytne ochranu telefonu, a přitom zachovává povedený design a zbytečně nezvětšuje rozměry ani hmotnost. Kryt je krásně tenký, takže se můžete kochat původním vzhledem telefonu.Spigen Liquid Air Matte Black poskytne maximální ochranu vašemu telefonu OnePlus 6T, přitom zachová jeho povedený design, kompaktní rozměry i hmotnost. Zadní kryt je krásně tenký a disponuje elegantním vzorováním v černé barvě, díky čemuž krásně padne do ruky a nijak v ní neklouže. Obal na mobil je vyrobený z odolného materiálu TPU, který společně s technologií Air Cushion spolehlivě zamezí jakýmkoliv externím vlivům v poškození telefonu. Aby se vám pak dobře mačkala boční tlačítka… (alza.cz)

Spigen Liquid Air Black iPhone XS Max (065CS25126)

Spigen Liquid Air Black iPhone XS Max (065CS25126)

Kryt na mobil tenký a elegantní, snadné nasazení i sejmutí krytu, možnost nabíjení a synchronizace v krytu Ochraňte váš mobilní telefon před poškozením za pomoci ochranného krytu Spigen Liquid Air Black iPhone XS Max. Jedná se o ochranný kryt, který je kvalitním zpracováním zárukou velice dobré odolnosti. Povrch krytu je příjemný a nebude klouzat z rukou. Nejdůležitější parametry obalu na mobil Spigen Liquid Air Black iPhone XS Max Zaručená ochrana mobilního telefonu Apple iPhone XS Max Příjemný na dotek a neklouže v ruce (alza.cz)

Cooler Master MasterBox Lite 3.1 (MCW-L3B3-KANN-01)

Cooler Master MasterBox Lite 3.1 (MCW-L3B3-KANN-01)

Počítačová skříň mini tower, mATX, 2x 3.5", 1x 2.5", USB 3.0, USB 2.0, průhledná bočnice, 120mm ventilátor, černá, bez zdroje Počítačová skříň Cooler Master MasterBox Lite 3 je vyvedena v elegantní matné černé barvě. Prostor nabízí možnost dokonale zorganizovat a rozložit všechny komponenty s optimálním využitím dostupného místa. Do počítačové skříně Cooler Master MasterBox Lite 3 lze instalovat i jednu optickou jednotku, HDD nebo 2 SSD ve formátu 5,25".Počítačová skříň Cooler Master MasterBox Lite 3 je vyvedena v elegantní matné černé barvě. Prostor nabízí možnost dokonale zorganizovat a rozložit všechny komponenty s optimálním využitím dostupného místa. Do počítačové skříně Cooler Master MasterBox Lite 3 lze instalovat i jednu optickou jednotku, HDD nebo 2 SSD ve formátu 5,25… (alza.cz)

Spigen Liquid Air matte Black Honor 8X (L27CS25447)

Spigen Liquid Air matte Black Honor 8X (L27CS25447)

Kryt na mobil - tenký a elegantní, snadné nasazení i sejmutí krytu, možnost nabíjení a synchronizace v krytu Liquid Crystal poskytne ochranu telefonu, a přitom zachovává povedený design a zbytečně nezvětšuje rozměry ani hmotnost. Kryt je krásně tenký, takže se můžete kochat původním vzhledem telefonu.Spigen Liquid Air Matte Black poskytne maximální ochranu vašemu telefonu Honor 8X, a přitom zachová jeho povedený design, kompaktní rozměry i hmotnost. Zadní kryt je krásně tenký a disponuje elegantním vzorováním v černé barvě, díky čemuž krásně padne do ruky a nijak v ní neklouže. Obal na mobil je vyrobený z odolného materiálu TPU, který společně s technologií Air Cushion spolehlivě zamezí jakýmkoliv externím vlivům v poškození telefonu. Aby se vám pak dobře mačkala boční tlačítka… (alza.cz)

Spigen Liquid Air Black Huawei P20 Lite (L22CS23071)

Spigen Liquid Air Black Huawei P20 Lite (L22CS23071)

Kryt na mobil tenký a elegantní, snadné nasazení i sejmutí krytu, možnost nabíjení a synchronizace v krytu Ochranný kryt od výrobce SPIGEN z řady Spigen Liquid Crystal Clear je určený pro chytrý telefon Huawei P10 Lite.Tenké ochranné pouzdro Spigen Liquid Air je určené pro chytrý telefon Huawei P20 Lite. Poskytuje maximální úroveň ochrany. Dokonale tlumí nárazy i otřesy a chrání před ušpiněním i škrábanci. Vyrobeno je z vysoce kvalitního a odolného TPU (termoplastického polyuretanu). Samozřejmostí jsou praktické výřezy pro snadné nabíjení a synchronizaci telefonu. Kryt lze snadno nasadit i sejmout. Po nasazení k chytrému telefonu dokonale přilne.Klíčové vlastnosti krytu Spigen Liquid AirVysoká úroveň ochrany před nárazy a otřesyVyrobeno z kvalitního a flexibilního… (alza.cz)

Spigen Liquid Air Black iPhone 6s/6 (SGP11751)

Spigen Liquid Air Black iPhone 6s/6 (SGP11751)

Kryt na mobil tenký a elegantní, snadné nasazení i sejmutí krytu, možnost nabíjení a synchronizace v krytu Liquid Crystal poskytne ochranu telefonu, a přitom zachovává povedený design a zbytečně nezvětšuje rozměry ani hmotnost. Kryt je krásně tenký, takže se můžete kochat původním vzhledem telefonu. Spigen Liquid Air poskytuje ochranu vašeho telefonu iPhone 6s/6, a přitom zachovává povedený design a zbytečně nezvětšuje rozměry ani hmotnost. Kryt je krásně tenký, takže se můžete kochat původním vzhledem telefonu. Obal je vyroben z odolného materiálu TPU se speciální Air Cushion technologií, která spolehlivě zamezí jakýmkoliv externím vlivům v poškození telefonu. Aby se vám dobře mačkala boční… (alza.cz)

MAYBELLINE NEW YORK Micro Pencil Brow Liner 01 Blonde 0,1 g …

MAYBELLINE NEW YORK Micro Pencil Brow Liner 01 Blonde 0,1 g (3600531357610)

Tužka na obočí s kartáčkem Váš podmanivý pohled bude ještě intenzivnější s tužkou na obočí MAYBELLINE NEW YORK Brow Precise Micro Pencil 01 Blonde! Délku hrotu automatické tužky si snadno nastavíte vysunutím tuhy, bez potřeby ořezávátka tak budete mít tužku kdykoliv perfektně připravenou k použití. Na opačném konci je tužka opatřena praktickým kartáčkem, jehož pomocí obočí vytvarujete a vystínujete do finální podoby. Moderní odstín 01 Blonde zvýrazní vaše obočí při zachování jeho přirozeného vzhledu. Nezapomeňte na pravidelnou úpravu obočí, s tužkou Maybelline New York je aplikace rychlá a účinná! Vlastnosti tužky na obočí MAYBELLINE NEW YORK Brow Precise Micro Pencil 01 BlondeAutomatická oboustranná tužka na obočí je na jedné straně vybavena barevnou tuhou a na druhém… (alza.cz)

MAYBELLINE NEW YORK Snapscara Black 9,5 ml (30168121)

MAYBELLINE NEW YORK Snapscara Black 9,5 ml (30168121)

Řasenka , typ řasenky: klasická, barva: černá, efekt: prodloužení řas a objem Jestliže se neradi odličujete, pak je tato řasenka MAYBELLINE NEW YORK určená právě vám. Jde o první řasenku od Maybelline, kterou snadno odlíčíte pouze teplou vodou. Při nalíčení ovšem řasy perfektně prodlouží, zahustí, natočí a dodá jim přirozený efekt. Řasenka Maybelline je odolná proti slzám i potu. Líčení proto nikdy nebylo jednodušší. Mascara se nanáší jemnými tahy od kořínků ke konečkům řas. Pro větší efekt je možné řasenku také vrstvit. Klíčové vlastnosti MAYBELLINE NEW YORK Snapscara černá prodlužující řasenkaČerná prodlužující řasenka Maybelline New YorkDlouhotrvající efekt řasenky po celý denOdolná proti slzám i potuSnapscara vhodná pro celodenní nošeníNeobsahuje… (alza.cz)

Spigen Liquid Air Black Samsung Galaxy S8 (565CS21611)

Spigen Liquid Air Black Samsung Galaxy S8 (565CS21611)

Kryt na mobil tenký a elegantní, snadné nasazení i sejmutí krytu, možnost nabíjení a synchronizace v krytu Velmi elegantní ochranný kryt Spigen Liquid Air Black pro Samsung Galaxy S8 perfektně ochrání váš telefon před pády, poškrábáním a dalším poškozením. Pouzdro perfektně padne, díky výstupkům jsou ochráněna i tlačítka, která lze jednoduše zmáčknout, je velmi flexibilní a jednoduše se s ním manipuluje. (alza.cz)

Spigen Liquid Air Black Huawei P30 Lite (L39CS25738)

Spigen Liquid Air Black Huawei P30 Lite (L39CS25738)

Kryt na mobil - tenký a elegantní, vyrobeno z flexibilního materiálu, snadné nasazení i sejmutí krytu, možnost nabíjení a synchronizace v krytu Chraňte váš telefon před poškozením za pomoci ochranného krytu Spigen Liquid Air Black Huawei P30 Lite. Jde o ochranný kryt, který je svým zpracováním spolehlivou pojistkou odolnosti. Povrch je příjemný na dotek a drží se dobře v ruce. Klíčové přednosti obalu na mobil Spigen Liquid Air Black Huawei P30 Lite Praktická ochrana telefonu Huawei P30 Lite Příjemný na dotek a nevyklouzává z ruky (alza.cz)

Spigen Liquid Air Black Samsung Galaxy A3 (2017) (572CS21140)

Spigen Liquid Air Black Samsung Galaxy A3 (2017) (572CS21140)

Kryt na mobil tenký, elegantní kryt, snadné nasazení i sejmutí krytu, možnost nabíjení a synchronizace v krytu Liquid Crystal poskytne ochranu telefonu, a přitom zachovává povedený design a zbytečně nezvětšuje rozměry ani hmotnost. Kryt je krásně tenký, takže se můžete kochat původním vzhledem telefonu.Liquid Crystal poskytne ochranu telefonu, a přitom zachovává povedený design a zbytečně nezvětšuje rozměry ani hmotnost. Kryt je krásně tenký, takže se můžete kochat původním vzhledem telefonu. Obal je vyroben z odolného materiálu TPU, který spolehlivě zamezí jakýmkoliv externím vlivům v poškození telefonu. Aby se vám dobře mačkala boční tlačítka telefonu, nechybí krytu výřezy s vlastním prodloužením kláves. Samozřejmostí je možnost nabíjení a synchronizace přístroje… (alza.cz)

Spigen Liquid Black iPhone 7 Plus /8 Plus (043CS20525)

Spigen Liquid Black iPhone 7 Plus /8 Plus (043CS20525)

Kryt na mobil tenký, elegantní kryt, vyrobeno z flexibilního materiálu, snadné nasazení i sejmutí krytu, možnost nabíjení a synchronizace v krytu  Liquid Crystal poskytne ochranu telefonu, a přitom zachovává povedený design a zbytečně nezvětšuje rozměry ani hmotnost. Kryt je krásně tenký, takže se můžete kochat původním vzhledem telefonu. Obal je vyroben z odolného materiálu TPU, který spolehlivě zamezí jakýmkoliv externím vlivům v poškození telefonu. Aby se vám dobře mačkala boční tlačítka telefonu, nechybí krytu výřezy s vlastním prodloužením kláves. Samozřejmostí je možnost nabíjení a synchronizace přístroje přímo v krytu.Klíčové vlastnostiTenké a lehké pouzdro zachová designZachování původního vzhledu průhledným materiálemChrání proti poškrábání,..Vlastní tlačítka… (alza.cz)

Spigen Liquid Air Black Samsung Galaxy A6 (596CS24093)

Spigen Liquid Air Black Samsung Galaxy A6 (596CS24093)

Kryt na mobil tenký a elegantní, vyrobeno z flexibilního materiálu, snadné nasazení i sejmutí krytu, možnost nabíjení a synchronizace v krytu Ochranný kryt od výrobce SPIGEN z řady Spigen Liquid Crystal Clear je určený pro chytrý telefon Huawei P10 Lite.Tenký ochranný kryt Liquid Air v černém provedení od výrobce SPIGEN je určený pro Samsung Galaxy A6. Poskytuje maximální úroveň ochrany i v nejtěžších podmínkách. Dokonale tlumí nárazy i otřesy a chrání před ušpiněním i škrábanci. Vyrobený je z vysoce kvalitního a odolného TPU (termoplastického polyuretanu) se speciální texturou. Kryt Spigen Liquid Air navíc k telefonu krásně přilne a jde velmi jednoduše vyjmout. Samozřejmostí jsou pak i praktické výřezy pro snadné nabíjení a synchronizaci telefonu. Klíčové vlastnosti… (alza.cz)

Spigen Liquid Air Black iPhone XS/X (063CS25114)

Spigen Liquid Air Black iPhone XS/X (063CS25114)

Kryt na mobil tenký a elegantní, snadné nasazení i sejmutí krytu, možnost nabíjení a synchronizace v krytu Dodejte ochranu vašemu mobilnímu telefonu s pomocí ochranného krytu Spigen Liquid Air Black iPhone XS/X. Jedná se o ochranný kryt, který je svým precizním provedením spolehlivou pojistkou velmi vysoké odolnosti. Povrch je příjemný a výborně se drží. Klíčové přednosti obalu na mobil Spigen Liquid Air Black iPhone XS/X Odolná ochrana telefonu Apple iPhone X a iPhone XS Příjemný na dotek a drží v ruce (alza.cz)

MAYBELLINE NEW YORK Volum' Express Waterproof Black 8,5ml …

MAYBELLINE NEW YORK Volum' Express Waterproof Black 8,5ml (5021044013455)

Řasenka , typ řasenky: voděodolná, barva: černá, efekt: objem a natočení řas   Voděodolná řasenka MAYBELLINE Volum' Express Waterproof Black černé barvy o objemu 8,5 ml je jedinečný dekorativní kosmetický přípravek pro ultra objem řas a svůdný pohled. Udělá radost každé ženě, která se ráda líčí a pečuje o svůj vzhled. Řasenka vyniká svými zhušťujícími účinky, jediným tahem kartáčku dodá řasám trojnásobný objem a nádherně je zvýrazní, aniž by došlo k jejich slepení.Její velkou předností je speciální kartáček se dvěma typy vláken. Pomocí krátkých vláken nanesete maximální množství barvy a dlouhá vlákna vám zaručí dokonalé rozčesání řas. Řasenka je vhodná i pro alergiky a nositelky kontaktních čoček. Pro bohatý objem… (alza.cz)

Spigen Liquid Air Matte Black Samsung Galaxy S10+ (606CS25764)

Spigen Liquid Air Matte Black Samsung Galaxy S10+ (606CS25764)

Kryt na mobil tenký a elegantní, snadné nasazení i sejmutí krytu, možnost nabíjení a synchronizace v krytu  Liquid Crystal poskytne ochranu telefonu Samsung Galaxy A5 Spigen Liquid Air Matte Black poskytne ochranu vašemu telefonu Samsung Galaxy S10+, a přitom zachovává povedený design a zbytečně nezvětšuje rozměry ani hmotnost. Obal je vyroben z odolného materiálu, který spolehlivě zamezí jakýmkoliv externím vlivům v poškození telefonu. Aby se vám dobře mačkala boční tlačítka telefonu, nechybí krytu výřezy s vlastním prodloužením kláves. Klíčové vlastnosti ochranného krytu Spigen Liquid Air Matte BlackUrčeno pro telefon Samsung Galaxy S10+Spigen Liquid Air Matte Black skvěle chrání proti poškrábáníVlastní tlačítka pro komfortní dostupnostSnadné nasazení i sejmutí… (alza.cz)

Spigen Liquid Crystal Matte Black iPhone 6s/6 (035CS21532)

Spigen Liquid Crystal Matte Black iPhone 6s/6 (035CS21532)

Kryt na mobil ultra tenký, elegantní kryt, vyrobeno z flexibilního materiálu, kryt přesahuje 1.2mm přes displej, snadné nasazení i sejmutí krytu, možnost nabíjení a synchronizace v krytu  Liquid Crystal poskytne ochranu telefonu Samsung Galaxy A5 Spigen Liquid Crystal Matte Black poskytne ochranu vašemu iPhonu 6 nebo 6s, a přitom zachovává povedený design a zbytečně nezvětšuje rozměry ani hmotnost. Kryt je krásně tenký a černá barva zdůrazní jeho tvar a vzhled, takže se můžete kochat vzhledem iPhonu, i když je v bezpečí. Obal je vyroben z odolného materiálu TPU, který spolehlivě zamezí jakýmkoliv externím vlivům v poškození telefonu. Aby se vám dobře mačkala boční tlačítka telefonu, nechybí krytu výřezy s vlastním prodloužením kláves. Klíčové vlastnosti ochranného… (alza.cz)

MAYBELLINE NEW YORK Colorama 489 Black 7 ml (30143029)

MAYBELLINE NEW YORK Colorama 489 Black  7 ml (30143029)

Lak na nehty , Perfektně ozdobené nehty! Černý zdobící lak na nehty Maybelline Precise Skinny promění obyčejnou manikúru v dokonalý originál. Pomocí speciálního štětečku zcela jednoduchým způsobem vytvoříte rozmanité vzory, které přitáhnou spoustu pozornosti. Zkrášlete své nehty s Maybelline Precise Skinny a užijte si legraci při vytváření unikátních motivů. Elegantní proužky nebo rozpustilé puntíky? Klidně vyzkoušejte obojí, fantazii se meze nekladou. Klíčové vlastnosti Maybelline Precise Skinny BlackTemně černý odstínSpeciální zdobící štětečekDlouhotrvající barvaLak se snadno nanášíIhned zasycháSnadné a rychlé použitíDokonale upravené ruce během chvilky (alza.cz)

MAYBELLINE NEW YORK Volum' Express Black 10 ml (5021044013332)

MAYBELLINE NEW YORK Volum' Express Black 10 ml (5021044013332)

Řasenka , typ řasenky: klasická, barva: černá, efekt: prodloužení řas a objem   Řasenka MAYBELLINE Volum' Express Black černé barvy o objemu 10 ml je jedinečný dekorativní kosmetický přípravek pro ultra objem řas a svůdný pohled. Udělá radost každé ženě, která se ráda líčí a pečuje o svůj vzhled. Řasenka vyniká svými zhušťujícími účinky, jediným tahem dodá řasám trojnásobný objem a nádherně je zvýrazní, aniž by došlo k jejich slepení.Její velkou předností je patentovaný kartáček s trojúhelníkovým průřezem se dvěma typy vláken. Pomocí krátkých vláken nanesete maximální množství barvy a dlouhá vlákna vám zaručí dokonalé rozčesání řas. Složení řasenky je obohaceno o … (alza.cz)

Spigen Liquid Air Matte Black Samsung Galaxy S9 (592CS22833)

Spigen Liquid Air Matte Black Samsung Galaxy S9 (592CS22833)

Kryt na mobil tenký a elegantní, snadné nasazení i sejmutí krytu, možnost nabíjení a synchronizace v krytu Liquid Crystal poskytne ochranu telefonu, a přitom zachovává povedený design a zbytečně nezvětšuje rozměry ani hmotnost. Kryt je krásně tenký, takže se můžete kochat původním vzhledem telefonu.Spigen Liquid Air Matte Black poskytne maximální ochranu vašemu telefonu Samsung Galaxy S9, a přitom zachová jeho povedený design, kompaktní rozměry i hmotnost. Zadní kryt je krásně tenký a disponuje elegantním vzorováním v černé barvě, díky čemuž krásně padne do ruky a nijak v ní neklouže. Obal na mobil je vyrobený z odolného materiálu TPU, který společně s technologií Air Cushion spolehlivě zamezí jakýmkoliv externím vlivům v poškození telefonu. Aby se vám pak dobře mačkala boční… (alza.cz)

MAYBELLINE NEW YORK Total Temptation Black 8,6 ml (30155206)

MAYBELLINE NEW YORK Total Temptation Black 8,6 ml (30155206)

Řasenka , typ řasenky: klasická, barva: černá, efekt: prodloužení řas a objem Total Temptation je objemová řasenka vylepšená kokosovým olejem od Maybelline New York. Díky krémové formuli, kterou je řasenka obohacená, vytváří svůdné řasy bez zbytečného zatížení. Objemový kartáček s jemnými, krátkými štětinkami pronikne i k těm nejmenším řasám a dodá jim neodolatelný vzhled. Díky své pružnosti kartáček umožní vrstvení řasenky bez jakéhokoli zatížení řas. Vaše řasy budou jemné na dotek a svůdné. Objevte jedinečný způsob, jak vaše řasy nalíčit a dodat jim krásný, svůdný vzhled a objem díky MAYBELLINE Total Temptation. Vyzkoušejte také Total Temptation paletku očních stínů a rozjasňovačů. PředPo Total Temptation BlackObjemová černá řasenka vylepšená kokosovým olejem. Vytváří… (alza.cz)

MAYBELLINE NEW YORK Volum' Express Colossal Black 9,5 ml (30074576)

MAYBELLINE NEW YORK Volum' Express Colossal Black 9,5 ml (30074576)

Řasenka , typ řasenky: klasická, barva: černá, efekt: prodloužení řas a objem Toužíte pro krásně hustých řasách bez žmolků? Řasenka Colossal Volum Express Black je tou správnou volbou. Díky velkému kartáčku dosáhnete až devítinásobného objemu vašich řas. Mega kartáček nanese řasenku na řasy stejnoměrně a okamžitě zvětší jejich objem, aniž by vytvořil žmolky. Získejte dokonale husté černé řasy během chvíle díky Colossal Volum Express Black. Přepychové složení navíc umožňuje použití řasenky i během nošení kontaktních čoček. Klíčové vlastnosti Colossal Volum Express BlackŘasenka Vám zajistí až devítinásobný objem řasMega kartáček nanáší řasenku stejnoměrněLuxusní složení… (alza.cz)

MAYBELLINE NEW YORK Volum' Express Extra Black 10 ml (3600531516512)

MAYBELLINE NEW YORK Volum' Express Extra Black 10 ml (3600531516512)

Řasenka , typ řasenky: klasická, barva: černá, efekt: objem a natočení řas Řasenka MAYBELLINE NEW YORK The Classic Volum' Express Extra Black černé barvy o objemu 10 ml je jedinečný dekorativní kosmetický přípravek pro husté a výrazné řasy a svůdný pohled. Udělá radost každé ženě, která se ráda líčí a pečuje o svůj vzhled. Řasenka vyniká svými zhušťujícími účinky, jediným tahem dodá řasám trojnásobný objem a nádherně je zvýrazní. Obsahuje karbonově černé pigmenty pro pronikavější barvu a její velkou předností je patentovaný kartáček s trojúhelníkovým průřezem se dvěma typy vláken. Pomocí krátkých vláken nanesete maximální množství barvy a dlouhá vlákna vám zaručí dokonalé rozčesání řas. Řasenka má krémové složení, které nehrudkuje ani neslepuje řasy. Pro bohatý objem a… (alza.cz)

Spigen Liquid Crystal Matte Black iPhone 7/ 8 (054CS22204)

Spigen Liquid Crystal Matte Black iPhone 7/ 8 (054CS22204)

Kryt na mobil ultra tenký, elegantní kryt, vyrobeno z flexibilního materiálu, kryt přesahuje 1.2mm přes displej, snadné nasazení i sejmutí krytu, možnost nabíjení a synchronizace v krytu Ochranný kryt od výrobce SPIGEN z řady Spigen Liquid Crystal Clear je určený pro chytrý telefon Huawei P10 Lite.Tenký ochranný kryt Liquid Crystal Matte Black v matně černém provedení od výrobce SPIGEN je určené pro Apple iPhone 7/8. Splňuje přísnou vojenskou normu (MIL-STD 810G-516.6), a proto poskytuje maximální úroveň ochrany i v nejtěžších podmínkách. Dokonale tlumí nárazy i otřesy a chrání před ušpiněním i škrábanci. Tenký kryt přesahuje displej až o 1,2 mm, díky čemuž jej spolehlivě chrání při případném pádu obrazovkou dolů. Vyrobený je z vysoce kvalitního a odolného TPU (termoplastického… (alza.cz)

Spigen Liquid Air Matte Black Samsung Galaxy S10 (605CS25799)

Spigen Liquid Air Matte Black Samsung Galaxy S10 (605CS25799)

Kryt na mobil tenký a elegantní, snadné nasazení i sejmutí krytu, možnost nabíjení a synchronizace v krytu  Liquid Crystal poskytne ochranu telefonu Samsung Galaxy A5 Spigen Liquid Air Matte Black poskytne ochranu vašemu telefonu Samsung Galaxy S10, a přitom zachovává povedený design a zbytečně nezvětšuje rozměry ani hmotnost. Obal je vyroben z odolného materiálu, který spolehlivě zamezí jakýmkoliv externím vlivům v poškození telefonu. Aby se vám dobře mačkala boční tlačítka telefonu, nechybí krytu výřezy s vlastním prodloužením kláves. Klíčové vlastnosti ochranného krytu Spigen Liquid Air Matte BlackUrčeno pro telefon Samsung Galaxy S10Spigen Liquid Air Matte Black skvěle chrání proti poškrábáníVlastní tlačítka pro komfortní dostupnostSnadné nasazení i sejmutí… (alza.cz)

HELENA RUBINSTEIN Mascara Lash Queen Feline Extravaganza 01 Black…

HELENA RUBINSTEIN  Mascara  Lash Queen Feline Extravaganza 01 Black Black 7 g (3605521079206)

Řasenka , typ řasenky: klasická, barva: černá, efekt: objem HELENA RUBINSTEIN Mascara Lash Queen Feline Extravaganza je luxusní objemová a prodlužující řasenka, která je vhodná i pro velmi citlivé oči a nositelky kontaktních čoček. Tato unikátní řasenka dodá Vašim očím svůdný, intenzivně podmanivý pohled. Maximálně prodlužuje Vaše řasy, dodá jim okouzlující objem a udržuje jejich lehkost a flexibilitu. Svou jemnou texturou umožňuje nanášet několik vrstev na sebe pro ještě intenzivnější pohled, poskytuje Vašim řasám maximální krytí od kořínků až po konečky, netvoří žmolky, neopadává a nerozmazává se, poskytne Vašim očím maximálně dramatický vzhled. Specifikace: Výrobek je vhodný i pro citlivé oči a nositelky kontaktních čoček. Obsah: 7 gBarevné provedení: 01 Black Black (alza.cz)

Spigen Liquid Air Matte black Samsung Galaxy A8 (2018) (590CS22747)

Spigen Liquid Air Matte black Samsung Galaxy A8 (2018) (590CS22747)

Kryt na mobil tenký a elegantní, snadné nasazení i sejmutí krytu, možnost nabíjení a synchronizace v krytu Liquid Crystal poskytne ochranu telefonu, a přitom zachovává povedený design a zbytečně nezvětšuje rozměry ani hmotnost. Kryt je krásně tenký, takže se můžete kochat původním vzhledem telefonu.Spigen Liquid Air Matte Black poskytne maximální ochranu vašemu telefonu Samsung Galaxy A8 (2018), a přitom zachová jeho povedený design, kompaktní rozměry i hmotnost. Zadní kryt je krásně tenký a disponuje elegantním vzorováním v černé barvě, díky čemuž krásně padne do ruky a nijak v ní neklouže. Obal na mobil je vyrobený z odolného materiálu TPU, který společně s technologií Air Cushion spolehlivě zamezí jakýmkoliv externím vlivům v poškození telefonu. Aby se vám pak dobře mačkala… (alza.cz)

MAYBELLINE NEW YORK Total Temptation Waterproof Black 9,4 g …

MAYBELLINE NEW YORK Total Temptation Waterproof Black  9,4 g (30167681)

Řasenka , typ řasenky: voděodolná, barva: černá, efekt: prodloužení řas a objem Pro nadýchané řasy plné objemu je zde voděodolná řasenka Maybelline Total Temptation Waterproof odstín Black 9,4 g. Složení je obohaceno o kokosový extrakt s příjemnou vůní vanilky, řasy jsou vyživené a získají hedvábnou jemnost. Krémová textura nabídne řasám maximální délku a výrazně je zahustí, kartáček s krátkými štětinkami obarví každou řasu zvlášť a umožňuje i vrstvení bez slepování. Voděodolné provedení navíc zajistí odolnost i v náročných chvílích po celý den. Klíčové vlastnosti řasenky Maybelline Total Temptation Waterproof BlackVoděodolná řasenka Maybelline Total Temptation WaterproofObsahuje kokosový extrakt a vůni vanilkyŘasy vyživuje a… (alza.cz)

HELENA RUBINSTEIN Mascara Lash Queen Feline Blacks 01 Black Black 7…

HELENA RUBINSTEIN  Mascara  Lash Queen Feline Blacks 01 Black Black 7,2 g (3605520586996)

Řasenka , typ řasenky: klasická, barva: černá, efekt: prodloužení řas   HELENA RUBINSTEIN Mascara Lash Queen Feline Blacks luxusní prodlužující a zhušťující řasenka, která je vhodná i pro velmi citlivé oči. Tato unikátní řasenka dodá Vašim očím svůdný, intenzivně podmanivý pohled. Maximálně prodlužuje a zhušťuje Vaše řasy, udržuje jejich lehkost a flexibilitu. Svou jemnou texturou umožňuje nanášet několik vrstev na sebe pro ještě intenzivnější pohled, poskytuje Vašim řasám maximální krytí od kořínků až po konečky, netvoří žmolky, nestírá se, neopadává a nerozmazává se, poskytne Vašim očím maximálně dramatický vzhled. Specifikace: Výrobek je vhodný i pro citlivé oči. Barevné provedení: 01 Black BlackObjem:7,2 gSložení:Isododecane, Cera Alba/Beeswax, Cera… (alza.cz)

MAYBELLINE NEW YORK Great Lash Mascara Blackest Black 12,5 ml …

MAYBELLINE NEW YORK Great Lash Mascara Blackest Black 12,5 ml (3600530073320)

Řasenka , typ řasenky: klasická, barva: černá, efekt: prodloužení řas a objem  Pro neodolatelně černočerné řasy! Pro neodolatelně černočerné řasy! S dvojnásobným množstvím ebenového pigmentu snadno dosáhnete intenzivního černého odstínu. Vaše řasy budou perfektně zhuštěné, prodloužené a oddělené. Spirálovitý kartáček, který řasy nikdy neslepí. Výsledek líčení bude vždy dokonalý. Složení je navíc obohaceno o komplex vyživujících látek poskytující řasám vše, co potřebují ke správnému růstu. Nejoblíbenější klasikaDvojnásobné množství černého pigmentuZhušťuje, prodlužuje, vyživujePrecizně zpracovaný kartáček řasy perfektně oddělujeSložení obohaceno o výživný komplexSložení:Voda, Cera alba/beeswax, Ozokerite, Glyceryl stearate, Ppg-17/ipdi/dmpa copolymer, Butylene glycol,… (alza.cz)

Spigen Liquid Air Matte Black Samsung Galaxy A7 2018 (608CS25555)

Spigen Liquid Air Matte Black Samsung Galaxy A7 2018 (608CS25555)

Kryt na mobil tenký a elegantní, snadné nasazení i sejmutí krytu, možnost nabíjení a synchronizace v krytu  Liquid Crystal poskytne ochranu telefonu Samsung Galaxy A5 Spigen Liquid Air Matte Black poskytne ochranu vašemu telefonu Samsung Galaxy A7 2018, a přitom zachovává povedený design a zbytečně nezvětšuje rozměry ani hmotnost. Obal je vyroben z odolného materiálu, který spolehlivě zamezí jakýmkoliv externím vlivům v poškození telefonu. Aby se vám dobře mačkala boční tlačítka telefonu, nechybí krytu výřezy s vlastním prodloužením kláves. Klíčové vlastnosti ochranného krytu Spigen Liquid Air Matte BlackUrčeno pro telefon Samsung Galaxy A7 2018Spigen Liquid Air Matte Black skvěle chrání proti poškrábáníVlastní tlačítka pro komfortní dostupnostSnadné nasazení i… (alza.cz)

CLINIQUE High Impact Mascara 01 Black 8 g (20714192334)

CLINIQUE High Impact Mascara 01 Black 8 g (20714192334)

Řasenka , typ řasenky: klasická, barva: černá, efekt: objem a natočení řas  Řasenka High Impact Mascara zvýrazňuje a zahušťuje řasy a dodává jim objem. Navíc díky nové technologii pigmentem obohacených odstínů rozzáří a zvýrazní Vaše oči. Její barva je výrazná, čistá a intenzivní. Zde nabízíme v odstínu 01 (Black).Aktivní látky:speciální barevné pigmenty, které zvýrazní přirozenou barvu Vašich očíÚčinky:Řasy jsou zahuštěné a výrazné, řasenka natočí každou řasu zvlášť, takže řasy nejsou slepené a může tak vyniknout jejich množství.Použití:Nanášejte jemnými tahy na řasy. Doporučení:Pro zajištění ještě delší výdrže řasenky můžete použít bázi pod řasenku.Obsah:8 g (alza.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít