Maybelline Lasting Drama Brown 02 gelové oční linky 24H

MAYBELLINE NEW YORK Lasting Drama Gel Eyeliner 24H 2,8 g …

MAYBELLINE NEW YORK Lasting Drama Gel Eyeliner 24H 2,8 g (3600530588039)

Oční linky Gelové oční linky MAYBELLINE NEW YORK Lasting Drama Gel Eyeliner 24H Intense Black 01 černé barvy jsou skvělým zkrášlujícím pomocníkem každé ženy pro zvýraznění kontur očí. Během chvilky dodají očím jedinečný dramatický vzhled a podtrhnou jejich přirozenou krásu. Vykouzlí podmanivý a svůdný pohled, se kterým přilákáte pozornost vašeho okolí. Jejich intenzivní barva vytváří precizní a jednotnou linku. Díky unikátnímu gelovému složení dokonale přilne k pleti a v perfektním stavu vydrží po dobu až 24 hodin.  … (alza.cz)

MAYBELLINE NEW YORK Brown Drama Dark Brown 7,6 ml (3600530910960)

MAYBELLINE NEW YORK Brown Drama Dark Brown 7,6 ml (3600530910960)

Řasenka , typ řasenky: klasická, barva: hnědá Řasenka Brow Drama je určena pro zvýraznění obočí a jeho úpravu. Často se stává, že obočí ztrácí svoji hustotu a bledne, někdy se vlivem věku objevují v obočí prošedivělá místa. Unikátní řasenka se speciálně řešeným štětečkem dokáže obočí rychle a jednoduše nabarvit, upravit a celkově vylepšit. Nabarví obočí bez slepování a zároveň je kartáčkem hezky upraví. Tato fotografie je vypnuta z colorboxu a nebude se v něm tedy zobrazovat.Vynechat z ColorBoxu Přetažením nebo kliknutím vložte obrázek. Řasenka Brow Drama je určena pro zvýraznění obočí a jeho úpravu. Často se stává, že obočí ztrácí svoji hustotu a bledne, někdy se vlivem věku objevují v… (alza.cz)

MAYBELLINE NEW YORK Superstay 24h Long-Lasting 010 Ivory 9 g …

MAYBELLINE NEW YORK Superstay 24h Long-Lasting 010 Ivory 9 g (3600530854363)

Pudr kompaktní, voděodolný, pro všechny typy pleti Hledáte ten nejlepší pudr pro dokončení dokonalého líčení? Pak je tu pro vás kompaktní pudr MAYBELLINE NEW YORK Superstay 24h Long-Lasting v odstínu 010 Ivory. S jeho pomocí bude vaše pleť hebká, zářivá, rozjasněná a perfektně sjednocená. Navíc voděodolné složení se postará o váš dokonalý vzhled po celý den a za všech okolností. Díky lehké textuře snadno splyne s pletí a vy budete vždy vypadat svěže a upraveně. Buďte krásná a upravená s dlouhotrvajícím matujícím kompaktním pudrem Maybellin. Klíčové vlastnosti kompaktního pudru MAYBELLINE NEW YORK Superstay 24h Long-Lastingdlouhotrvající matující pudrjemná texturasnadno splyne s pletíposkytne perfektní zmatněníodolnost proti otěrukryje nedokonalostineucpává… (alza.cz)

MAYBELLINE NEW YORK Superstay 24h Long-Lasting 030 Sand 9 g …

MAYBELLINE NEW YORK Superstay 24h Long-Lasting 030 Sand 9 g (3600530854394)

Pudr kompaktní, voděodolný, pro všechny typy pleti Hledáte ten nejlepší pudr pro dokončení dokonalého líčení? Pak je tu pro vás kompaktní pudr MAYBELLINE NEW YORK Superstay 24h Long-Lasting v odstínu 030 Sand. S jeho pomocí bude vaše pleť hebká, zářivá, rozjasněná a perfektně sjednocená. Navíc voděodolné složení se postará o váš dokonalý vzhled po celý den a za všech okolností. Díky lehké textuře snadno splyne s pletí a vy budete vždy vypadat svěže a upraveně. Buďte krásná a upravená s dlouhotrvajícím matujícím kompaktním pudrem Maybellin. Klíčové vlastnosti kompaktního pudru MAYBELLINE NEW YORK Superstay 24h Long-Lastingdlouhotrvající matující pudrjemná texturasnadno splyne s pletíposkytne perfektní zmatněníodolnost proti otěrukryje nedokonalostineucpává… (alza.cz)

MAYBELLINE NEW YORK Superstay 24h Long-Lasting 021 Nude 9 g …

MAYBELLINE NEW YORK Superstay 24h Long-Lasting 021 Nude 9 g (3600530854387)

Pudr kompaktní, voděodolný, pro všechny typy pleti Hledáte ten nejlepší pudr pro dokončení dokonalého líčení? Pak je tu pro vás kompaktní pudr MAYBELLINE NEW YORK Superstay 24h Long-Lasting v odstínu 021 Nude. S jeho pomocí bude vaše pleť hebká, zářivá, rozjasněná a perfektně sjednocená. Navíc voděodolné složení se postará o váš dokonalý vzhled po celý den a za všech okolností. Díky lehké textuře snadno splyne s pletí a vy budete vždy vypadat svěže a upraveně. Buďte krásná a upravená s dlouhotrvajícím matujícím kompaktním pudrem Maybellin. Klíčové vlastnosti kompaktního pudru MAYBELLINE NEW YORK Superstay 24h Long-Lastingdlouhotrvající matující pudrjemná texturasnadno splyne s pletíposkytne perfektní zmatněníodolnost proti otěrukryje nedokonalostineucpává… (alza.cz)

Uživatele, kteří hledají "Maybelline Lasting Drama Brown 02 gelové oční linky 24H" se dívají také na:

Gelové vložky do bot balea

MAYBELLINE NEW YORK Superstay 24h Long-Lasting 020 Cameo 9 g …

MAYBELLINE NEW YORK Superstay 24h Long-Lasting 020 Cameo 9 g (3600530854370)

Pudr kompaktní, voděodolný, pro všechny typy pleti Hledáte ten nejlepší pudr pro dokončení dokonalého líčení? Pak je tu pro vás kompaktní pudr MAYBELLINE NEW YORK Superstay 24h Long-Lasting v odstínu 020 Cameo. S jeho pomocí bude vaše pleť hebká, zářivá, rozjasněná a perfektně sjednocená. Navíc voděodolné složení se postará o váš dokonalý vzhled po celý den a za všech okolností. Díky lehké textuře snadno splyne s pletí a vy budete vždy vypadat svěže a upraveně. Buďte krásná a upravená s dlouhotrvajícím matujícím kompaktním pudrem Maybellin. Klíčové vlastnosti kompaktního pudru MAYBELLINE NEW YORK Superstay 24h Long-Lastingdlouhotrvající matující pudrjemná texturasnadno splyne s pletíposkytne perfektní zmatněníodolnost proti otěrukryje nedokonalostineucpává… (alza.cz)

MAYBELLINE NEW YORK Brow Satin Duo 02 Medium Brown (3600531087388)

MAYBELLINE NEW YORK Brow Satin Duo 02 Medium Brown (3600531087388)

Tužka na obočí Zcela nová a unikátní tužka na obočí Brow Satin Duo s technologií 2v1 vám pomůže dosáhnout vytouženě krásného, dlouhotrvajícího, přirozeně hustého obočí. Tužka Brow Satin je jedinečná tím, že na jednom jejím konci najdete tužku, s jejíž pomocí obočí vykreslíte. Na jejím druhém konci se nachází krémový pudr, který obočí krásně a přirozeně zvýrazní. Precizní a krásné obočí po dlouhých 12 hodin. Klíčové vlastnosti Brow Satin DuoDosáhněte krásného, přirozeně hustého obočíTechnologie 2v1 s precizní voskovou tužkou a krémovým pudremKrásně nalíčené obočí výdrží až 12 hodinTři různé odstíny pro stejně dokonalý výsledek Aktivní látky:Přirozeně krásné obočí jen ve dvou krocích. Vykreslením tenkou voskovou tužkou dodáte obočí… (alza.cz)

MAYBELLINE NEW YORK Master Drama

MAYBELLINE NEW YORK Master Drama

Oční linky (alza.cz)

MAYBELLINE NEW YORK Tattoo Brow gelová pomáda na obočí 04 Ash Brown 4…

MAYBELLINE NEW YORK Tattoo Brow gelová pomáda na obočí 04 Ash Brown 4 g (3600531516741)

Gel na obočí voděodolný, odolný proti rozmazání, snadná aplikace Gel na obočí MAYBELLINE NEW YORK Tattoo Brow 04 Ash Brown v hnědém odstínu o obsahu 4 g je skvělým zkrášlujícím pomocníkem pro tvarování a zvýraznění obočí. Vysoce pigmentovaná gelová pomáda dodá vašemu obočí dokonalou barvu, špičkový tvar a přirozeně plný vzhled. Její voděodolná krémová textura s matným povrchem zaručuje perfektní výsledek po dobu až 24 hodin. Gel je odolný také vůči rozmazání a vyblednutí. V sadě kromě pomády naleznete i dvojitý aplikátor 2 v 1 s kartáčkem a štětečkem pro přesnou a snadnou aplikaci. Zatímco kartáček dodává obočí definici, široký štěteček ho optimálně vyplní. Klíčové vlastnosti voděodolného gelu na obočí MAYBELLINE NEW YORK Tattoo Brow 04 Ash Brown… (alza.cz)

MAYBELLINE NEW YORK Tattoo Brow gelová pomáda na obočí 03 Medium…

MAYBELLINE NEW YORK Tattoo Brow gelová pomáda na obočí 03 Medium Brown 4 g (3600531516734)

Gel na obočí voděodolný, odolný proti rozmazání, snadná aplikace Gel na obočí MAYBELLINE NEW YORK Tattoo Brow 03 Medium Brown v hnědém odstínu o obsahu 4 g je skvělým zkrášlujícím pomocníkem pro tvarování a zvýraznění obočí. Vysoce pigmentovaná gelová pomáda dodá vašemu obočí dokonalou barvu, špičkový tvar a přirozeně plný vzhled. Její voděodolná krémová textura s matným povrchem zaručuje perfektní výsledek po dobu až 24 hodin. Gel je odolný také vůči rozmazání a vyblednutí. V sadě kromě pomády naleznete i dvojitý aplikátor 2 v 1 s kartáčkem a štětečkem pro přesnou a snadnou aplikaci. Zatímco kartáček dodává obočí definici, široký štěteček ho optimálně vyplní. Klíčové vlastnosti voděodolného gelu na obočí MAYBELLINE NEW YORK Tattoo Brow 03… (alza.cz)

MAYBELLINE NEW YORK Tattoo Brow Gel Tint 02 Medium Brown 4,6 g …

MAYBELLINE NEW YORK Tattoo Brow Gel Tint 02 Medium Brown  4,6 g (3600531417758)

Tužka na obočí díky níž bude vaše obočí definované, vyplněné a dobarvené až po dobu 3 dnů Brow Tattoo od Maybelline přináší inovativní řešení pro ideální obočí, které zůstane zbarvené až po dobu 3 dnů. Super obočí si vytvoříte sama a jednoduše doma. Semi-permanentí gel naneste na své obočí, během zasychání dojde k dočasnému nabarvení obočí. Vytvořte si zabarvené a vyplněné obočí, bez dennodenních starostí! Aplikacenaneste gel na své obočínechte alespoň 20 minut působit sloupněteužívejte si krásné obočí bez starostíPokud chcete zabarvené obočí až po dobu 3 dnů, nechte působit 2 hodinySložení:Aqua / water; Alcohol denat.; Polyvinyl alcohol; Butylene glycol; Dihydroxyacetone; Ceteth-20; Pentylene glycol; 1,2-hexadeniol; Laureth-25; Citric acid; Glycerin; Disodium EDTA;… (alza.cz)

MAYBELLINE NEW YORK SuperStay 24h 010 30 ml (3600531401870)

MAYBELLINE NEW YORK SuperStay 24h 010 30 ml (3600531401870)

Make-up tekutý, typ pleti: normální, smíšená a všechny typy pleti, vlastnosti: dlouhotrvající , krytí: extrémně krycí, účinek: sjednocení pleti Superstay 24hour Foundation od značky Maybelline New York - to je vylepšený vysoce krycí tekutý make-up, se kterým bude vaše pleť bezchybná a sjednocená po celý den. Tento podkladový make-up má bezolejové složení, je dermatologicky testovaný a bez parfemace. Superstay 24hour Foundation je odolný vůči horku, vlhku a potu a spolehlivě vydrží i tu nejvyšší zátěž. Klíčové vlastnosti Superstay 24h - 010 IvoryDlouhotrvající odolný podkladový make-up od značky MaybellineSuperstay 24h je vysoce krycí a velmi odolnýTekutý make-up v balení s dávkovačemDermatologicky testováno, bez parfemaceBezolejové složení odolné vůči horku a… (alza.cz)

MAYBELLINE NEW YORK Master Drama Lightliner 25 Light Pink 0,25 g …

MAYBELLINE NEW YORK Master Drama Lightliner 25 Light Pink 0,25 g (3600531443412)

Oční linky vydrží bez rozmazání po celý den, snadno se nanáší Namalujte si takové oční linky, které se v průběhu dne nerozmažou. MAYBELLINE New York Master Drama Lightliner v odstínu 25 Light Pink vydrží od rána do večera bez nutnosti opakované aplikace. Rozjasní váš pohled a vykouzlí neodolatelně svůdné oči. Tužka je vysouvací a má měkký hrot, díky kterému je aplikace snadná a barva sytá už při prvním nanesení. Krémová textura je voděodolná. MAYBELLINE New York Master Drama je tužka vhodná i pro citlivé oči a nositele kontaktních čoček. Klíčové vlastnosti očních linek MAYBELLINE New York Master Drama Lightliner, Light PinkSyté oční linky v tužceSnadno se nanášíVydrží bez rozmazání po celý denDíky vysouvacímu aplikátoru ji nemusíte ořezávatTužka… (alza.cz)

MAYBELLINE NEW YORK Superstay 24h 030 Sand 30 ml (3600531401993)

MAYBELLINE NEW YORK Superstay 24h 030 Sand 30 ml (3600531401993)

Make-up tekutý, typ pleti: všechny typy Superstay 24hour Foundation od značky Maybelline New York - to je vylepšený vysoce krycí tekutý make-up, se kterým bude vaše pleť bezchybná a sjednocená po celý den. Tento podkladový make-up má bezolejové složení, je dermatologicky testovaný a bez parfemace. Superstay 24hour Foundation je odolný vůči horku, vlhku a potu a spolehlivě vydrží i tu nejvyšší zátěž. Klíčové vlastnosti Superstay 24h - 030 SandDlouhotrvající odolný podkladový make-up od značky MaybellineSuperstay 24 hod je vysoce krycí a velmi odolnýTekutý make-up v balení s dávkovačemDermatologicky testováno, bez parfemaceBezolejové složení odolné vůči horku a vlhkuPoužití:Pro nejlepší výsledek rovnoměrně aplikujte na pleť přiměřené množství a poté jemně… (alza.cz)

MAYBELLINE NEW YORK Superstay 24h 040 Fawn 30 ml (3600531401900)

MAYBELLINE NEW YORK Superstay 24h 040 Fawn 30 ml (3600531401900)

Make-up tekutý, typ pleti: všechny typy Superstay 24hour Foundation od značky Maybelline New York - to je vylepšený vysoce krycí tekutý make-up, se kterým bude vaše pleť bezchybná a sjednocená po celý den. Tento podkladový make-up má bezolejové složení, je dermatologicky testovaný a bez parfemace. Superstay 24hour Foundation je odolný vůči horku, vlhku a potu a spolehlivě vydrží i tu nejvyšší zátěž. Klíčové vlastnosti Superstay 24h - 040 FawnDlouhotrvající odolný podkladový make-up od značky MaybellineSuperstay 24 hod je vysoce krycí a velmi odolnýTekutý make-up v balení s dávkovačemDermatologicky testováno, bez parfemaceBezolejové složení odolné vůči horku a vlhkuPoužití:Pro nejlepší výsledek rovnoměrně aplikujte na pleť přiměřené množství a poté jemně… (alza.cz)

MAYBELLINE NEW YORK Superstay 24h 020 Cameo 30 ml (3600531401887)

MAYBELLINE NEW YORK Superstay 24h 020 Cameo 30 ml (3600531401887)

Make-up tekutý, typ pleti: všechny typy Superstay 24hour Foundation od značky Maybelline New York - to je vylepšený vysoce krycí tekutý make-up, se kterým bude vaše pleť bezchybná a sjednocená po celý den. Tento podkladový make-up má bezolejové složení, je dermatologicky testovaný a bez parfemace. Superstay 24hour Foundation je odolný vůči horku, vlhku a potu a spolehlivě vydrží i tu nejvyšší zátěž. Klíčové vlastnosti Superstay 24h - 020 CameoDlouhotrvající odolný podkladový make-up od značky MaybellineSuperstay 24 hod je vysoce krycí a velmi odolnýTekutý make-up v balení s dávkovačemDermatologicky testováno, bez parfemaceBezolejové složení odolné vůči horku a vlhkuPoužití:Pro nejlepší výsledek rovnoměrně aplikujte na pleť přiměřené množství a poté jemně… (alza.cz)

MAYBELLINE NEW YORK Superstay 24h 005 Light Beige 30 ml …

MAYBELLINE NEW YORK Superstay 24h 005 Light Beige 30 ml (3600531401863)

Make-up tekutý, typ pleti: všechny typy Superstay 24hour Foundation od značky Maybelline New York - to je vylepšený vysoce krycí tekutý make-up, se kterým bude vaše pleť bezchybná a sjednocená po celý den. Tento podkladový make-up má bezolejové složení, je dermatologicky testovaný a bez parfemace. Superstay 24hour Foundation je odolný vůči horku, vlhku a potu a spolehlivě vydrží i tu nejvyšší zátěž. Klíčové vlastnosti Superstay 24h - 005 Light BeigeDlouhotrvající odolný podkladový make-up od značky MaybellineSuperstay 24 hod je vysoce krycí a velmi odolnýTekutý make-up v balení s dávkovačemDermatologicky testováno, bez parfemaceBezolejové složení odolné vůči horku a vlhkuPoužití:Pro nejlepší výsledek rovnoměrně aplikujte na pleť přiměřené množství a poté jemně… (alza.cz)

MAYBELLINE NEW YORK Superstay 24h 021 Nude Beige 30 ml (3600531401894)

MAYBELLINE NEW YORK Superstay 24h 021 Nude Beige 30 ml (3600531401894)

Make-up tekutý, typ pleti: všechny typy Superstay 24hour Foundation od značky Maybelline New York - to je vylepšený vysoce krycí tekutý make-up, se kterým bude vaše pleť bezchybná a sjednocená po celý den. Tento podkladový make-up má bezolejové složení, je dermatologicky testovaný a bez parfemace. Superstay 24hour Foundation je odolný vůči horku, vlhku a potu a spolehlivě vydrží i tu nejvyšší zátěž. Klíčové vlastnosti Superstay 24h - 021 Nude BeigeDlouhotrvající odolný podkladový make-up od značky MaybellineSuperstay 24 hod je vysoce krycí a velmi odolnýTekutý make-up v balení s dávkovačemDermatologicky testováno, bez parfemaceBezolejové složení odolné vůči horku a vlhkuPoužití:Pro nejlepší výsledek rovnoměrně aplikujte na pleť přiměřené množství a poté jemně… (alza.cz)

MAYBELLINE NEW YORK Total Temptation Cocoa Brown 8,6 ml (30171435)

MAYBELLINE NEW YORK Total Temptation Cocoa Brown 8,6 ml (30171435)

Řasenka , typ řasenky: klasická, barva: hnědá, efekt: prodloužení řas a objem Pro nadýchané řasy plné objemu je zde řasenka Maybelline Total Temptation 8,6 ml v trendy hnědém odstínu Cocoa Brown. Složení je obohaceno o kokosový extrakt a příjemnou vůní kakaa, řasy jsou vyživené a získají hedvábnou jemnost. Krémová textura nabídne řasám maximální délku a výrazně je zahustí, kartáček s krátkými štětinkami obarví každou řasu zvlášť a umožňuje i vrstvení bez slepování. Hnědá barva jemně podtrhne váš make-up a dodá vašemu vzhledu netradiční ráz. Klíčové vlastnosti řasenky Maybelline Total Temptation Cocoa BrownŘasenka Maybelline Total TemptationObsahuje kokosový extrakt a vůni kakaaŘasy vyživuje a zjemňujeDodává řasám maximální… (alza.cz)

MAYBELLINE NEW YORK Brow Satin Duo 04 Dark Brown (3600531087401)

MAYBELLINE NEW YORK Brow Satin Duo 04 Dark Brown (3600531087401)

Tužka na obočí Zcela nová a unikátní tužka na obočí Brow Satin Duo s technologií 2v1 vám pomůže dosáhnout vytouženě krásného, dlouhotrvajícího, přirozeně hustého obočí. Tužka Brow Satin je jedinečná tím, že na jednom jejím konci najdete tužku, s jejíž pomocí obočí vykreslíte. Na jejím druhém konci se nachází krémový pudr, který obočí krásně a přirozeně zvýrazní. Precizní a krásné obočí po dlouhých 12 hodin. Klíčové vlastnosti Brow Satin DuoDosáhněte krásného, přirozeně hustého obočíTechnologie 2v1 s precizní voskovou tužkou a krémovým pudremKrásně nalíčené obočí výdrží až 12 hodinTři různé odstíny pro stejně dokonalý výsledek Aktivní látky:Přirozeně krásné obočí jen ve dvou krocích. Vykreslením tenkou voskovou tužkou dodáte obočí… (alza.cz)

MAYBELLINE NEW YORK Master Strobing Stick 02 (3600531342272)

MAYBELLINE NEW YORK Master Strobing Stick 02 (3600531342272)

Rozjasňovač s obsahem světloodrážejících optických látek Líčení vas nebaví a nevíte si sním rady? Tak právě pro vás je tady rozjasňovač MAYBELLINE NEW YORK Master Strobing Stick 02. Dodá vaší pleti tolik potřebný lesk a podtrhne vaši krásu. Rozjasňovač MAYBELLINE NEW YORK Master Strobing Stick 02 se snadno aplikuje, zvýrazní vaše kontury a zvýrazní přirozené odstíny. Obsahuje světloodrážející optické látky.  Klíčové vlastnosti rozjasňovače MAYBELLINE NEW YORK Master Strobing Stick 02Zvýrazní konturyDodává nový rozměr líčeníSnadná aplikaceSvětloodrážející optické látkyDoplnění a specifikace rozjasňovače:Použití:Nanášejte lokálně na pleť podle potřeby.Složení:Ethylhexyl palmitate, Methyl methacrylate… (alza.cz)

MAYBELLINE NEW YORK Color Sensational 620 Pink Brown 4 ml …

MAYBELLINE NEW YORK Color Sensational 620 Pink Brown 4 ml (3600530559855)

Rtěnka krémová, vlastnosti: dlouhotrvající, krytí: plné Pink Brown z řady Color Sensational od Maybelline New York je jedinečná zvláčňující rtěnka pro plné rty v nádherných barvách. Obsahuje originální kombinaci nejčistších barevných pigmentů a přírodního výtažku z medového nektaru. Díky tomu poskytuje vašim rtům příjemný zvláčňující pocit spolu s jedinečnou barvou. Rtěnka má jemnou krémovou strukturu, která se snadno a rovnoměrně aplikuje. Maybelline přináší bohatou škálu barev od jemných odstínů až po odvážnější. S novou rtěnkou Color Sensational budou vaše rty perfektní kdykoliv a kdekoliv. Klíčové vlastnosti Color Sensational Pink BrownZvláčňující rtěnka pro plné rty v jedinečných barváchS pečujícím výtažkem z přírodního medového nektaruObsahuje pouze… (alza.cz)

MAYBELLINE NEW YORK Tatto Brow Pen 130 Deep Brown 4,6 g …

MAYBELLINE NEW YORK Tatto Brow Pen 130 Deep Brown 4,6 g (3600531442873)

Tužka na obočí Získejte perfektní obočí s tužkou na obočí MAYBELLINE NEW YORK Tattoo Brow Pen s odstínem 130 - Deep Brown. Inspirací pro jedinečný tvar přesného ozubeného hrotu tužky na obočí Maybeline Tattoo se stalo tetovací pero pro vláskování obočí. Pomocí oddělených jemných špiček vyplníte nedostatečně plné obočí tenkými tahy přesně tam, kde je chcete a v požadované intenzitě. Díky dlouhotrvajícímu působení inkoustu tak pro celý den vytvoříte přirozeně vypadající, plnější obočí, kterému navíc vymezíte i přesný tvar. Jednoduchá aplikace, intenzivní tmavě hnědá barva, trvanlivost a přirozenost výsledku to vše jsou přednosti tužky na obočí Tattoo Brow Pen od Maybeline. Klíčové vlastnosti tužky na obočí MAYBELLINE NEW YORK Tattoo Brow Pen 130 Deep… (alza.cz)

MAYBELLINE NEW YORK Master Contour 02 Medium 7 g (3600531319670)

MAYBELLINE NEW YORK Master Contour 02 Medium 7 g (3600531319670)

Konturovací tyčinka vymodeluje pomocí světla a stínu váš obličej do ideálního tvaru písmena V Rozjasňovač MAYBELLINE NEW YORK Master Contour V-shape Duo Stick 02 Medium je skvělým zkrášlujícím pomocníkem každé ženy pro dokonalé tvarování a zvýraznění kontur tváře. V pouhých dvou jednoduchých krocích vymodeluje pomocí světla a stínu váš obličej do ideálního tvaru písmena V. Tmavý odstín je určen pro konturování. Zaručuje, že nalíčené partie budou působit štíhleji. Světlý odstín rysy zdůrazní a obličej nádherně rozzáří. Rozjasňovač vám vykouzlí atraktivní tvář a zdůrazní její přednosti. Její smetanově jemná krémová textura s matným povrchem zajistí přirozený vzhled pleti. Pro perfektně vypadající výsledek se tak Master Contour Duo Stick právem stane … (alza.cz)

MAYBELLINE NEW YORK Tattoo Brow Gel Tint 03 Dark Brown 4,6 g …

MAYBELLINE NEW YORK Tattoo Brow Gel Tint 03 Dark Brown 4,6 g (3600531417765)

Tužka na obočí díky níž bude vaše obočí definované, vyplněné a dobarvené až po dobu 3 dnů Barva na obočí MAYBELLINE NEW YORK Tattoo Brow Gel Tint se snadno nanáší a vydrží až 3 dny. Inovativní technologie vytváří jedinečný efekt jako ze salonu krásy. Vyplní i dobarví obočí a zanechá vzhled vašeho obličeje mladší i výraznější. Barva je voděodolná po celé tři dny její výdrže. Použijte šetrné líčení s jednoduchou aplikací a ohromujícím výsledkem! Vlastnosti barvy na obočí Maybelline New York tattoo Brow Gel TintVyplní a dobarví obočí až na 3 dnyMá jednoduché a rychlé použitíBarví na odstín 03 Dark BrownJe voděodolná po celé tři dnyPoužití:Naneste gel po celé délce obočí a nechte působit alespoň 20 minut. K dosažení třídenní výdrže nechte barvu zaschnout 2 hodiny a poté… (alza.cz)

MAYBELLINE NEW YORK Micro Pencil Brow Liner 04 Deep Brown 0,1 g …

MAYBELLINE NEW YORK Micro Pencil Brow Liner 04 Deep Brown 0,1 g (3600531357641)

Tužka na obočí s kartáčkem Váš podmanivý pohled bude ještě intenzivnější s tužkou na obočí MAYBELLINE NEW YORK Brow Precise Micro Pencil 04 Deep Brown! Délku hrotu automatické tužky si snadno nastavíte vysunutím tuhy, bez potřeby ořezávátka tak budete mít tužku kdykoliv perfektně připravenou k použití. Na opačném konci je tužka opatřena praktickým kartáčkem, jehož pomocí obočí vytvarujete a vystínujete do finální podoby. Moderní odstín 04 Deep Brown zvýrazní vaše obočí při zachování jeho přirozeného vzhledu. Nezapomeňte na pravidelnou úpravu obočí, s tužkou Maybelline New York je aplikace rychlá a účinná! Vlastnosti tužky na obočí MAYBELLINE NEW YORK Brow Precise Micro Pencil 04 Deep BrownAutomatická oboustranná tužka na obočí je na jedné straně vybavena barevnou tuhou… (alza.cz)

MAYBELLINE NEW YORK Micro Pencil Brow Liner 03 Soft Brown 0,1 g …

MAYBELLINE NEW YORK Micro Pencil Brow Liner 03 Soft Brown 0,1 g (3600531357634)

Tužka na obočí s kartáčkem Váš podmanivý pohled bude ještě intenzivnější s tužkou na obočí MAYBELLINE NEW YORK Brow Precise Micro Pencil 03 Soft Brown! Délku hrotu automatické tužky si snadno nastavíte vysunutím tuhy, bez potřeby ořezávátka tak budete mít tužku kdykoliv perfektně připravenou k použití. Na opačném konci je tužka opatřena praktickým kartáčkem, jehož pomocí obočí vytvarujete a vystínujete do finální podoby. Moderní odstín 03 Soft Brown zvýrazní vaše obočí při zachování jeho přirozeného vzhledu. Nezapomeňte na pravidelnou úpravu obočí, s tužkou Maybelline New York je aplikace rychlá a účinná! Vlastnosti tužky na obočí MAYBELLINE NEW YORK Brow Precise Micro Pencil 03 Soft BrownAutomatická oboustranná tužka na obočí je na jedné straně vybavena barevnou tuhou… (alza.cz)

Bílá nástěnná polička Drama Montessori

Bílá nástěnná polička Drama Montessori

Tuto poličku oceníte zejména pro její praktičnost. Ať už ji využijete v kuchyni, koupelně nebo třeba dětském pokoji, budete mít všechny věci umístěné na jejích policích seřazené vedle sebe, takže nebudete muset sáhodlouze hledat někde vzadu to správné koření, hračku nebo knížku. Ušetříte tak nejen čas, ale častokrát své nervy ♥ (bonami.cz)

Drama (978-80-7447-905-2)

Drama (978-80-7447-905-2)

Kniha – autor Raina Telgemeier, 240 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Callie miluje divadlo. A když se na její škole začne připravovat divadelní představení, neváhá ani minutu a přihlásí se. Sice nebude hrát hlavní roli, ale je pevně odhodlaná vytvořit ty nejlepší kulisy, jaké kdy stále na prknech, která znamenají svět. Ale jak se zdá, co se může pokazit, to se pokazí – vstupenky na představení se neprodávají, kulisy jsou mírně řečeno všelijaké a herci se mezi sebou navzájem nesnesou. A k tomu se v okolí Callie vyskytuje až podezřele mnoho kluků, kteří jí řádně zamotají hlavu. (alza.cz)

Dramata (978-80-87481-97-4)

Dramata (978-80-87481-97-4)

Kniha – autor Karol Sidon, 404 stran, česky, pevná bez přebalu matná Přestože Karol Sidon (nar. 1942) patří k neznámějším současným českým spisovatelům, dobrá polovina jeho dramat není známa ani veřejnosti, ani odborníkům. K blížícímu se autorovu jubileu jsme se proto rozhodli uspořádat kompletní vydání jeho divadelních a rozhlasových her. Přítomný soubor tak poprvé představí celé Sidonovo dramatické dílo, včetně her považovaných za ztracené. Publikace ukáže autora jako dramatika neustálých výzev, jehož hry mají široký tematický i žánrově-stylový záběr. Sidon si například vyzkoušel psychologickou dramatickou výpověď (v pozoruhodné "vesnické hře" Zpívej mi na cestu), grotesku z vojenského prostředí (Latríny), "portrétní" hru (jeho nejznámější Shapira), opakovaně hledal vlastní "podání"… (alza.cz)

Velké drama věků (80-7172-991-4)

Velké drama věků (80-7172-991-4)

Kniha – autor Ellen Gould Whiteová, 476 stran, česky, pevná bez přebalu matná Závěrečný díl pětisvazkové série knih „Drama věků“ od E. G. Whiteové se narozdíl od čtyř předchozích svazků nezabývá biblickou historií, ale sleduje vývoj křesťanství za posledních dva tisíce let. Jednotlivé události i základní smysl historie jsou nazírány z perspektivy „velkého dějinného sporu“ mezi dobrem a zlem neboli mezi Bohem a jeho odpůrcem. (alza.cz)

Park Drama věků (978-80-87265-04-8)

Park Drama věků (978-80-87265-04-8)

Kniha – autor Radim Passer, 156 stran, česky, brožovaná s přebalem matná (alza.cz)

MAYBELLINE NEW YORK Hyper Precise All Day black matte 1 ml …

MAYBELLINE NEW YORK Hyper Precise All Day black matte 1 ml (3600531502768)

Oční linky vydrží bez rozmazání po celý den, snadno se nanáší Oční linky Maybelline New York Hyper Precise All Day v praktickém peru, které zaručuje snadnou aplikaci přesné linky jedním tahem. Černý matný odstín Black Matte má dokonalou pigmentaci a nabízí hloubku barvy a dlouhodobý účinek. S těmito očními linkami získáte efektní, bezpečné a dokonalé líčení, které dokáže podtrhnout váš osobitý styl. S perem se snadno manipuluje, i po delší době se netřepí a nevysychá a nabízí stejně kvalitní efekt jako při prvním použití. Snadno se nanáší a díky voděodolnosti vydrží bez rozmazání po celý den. Díky těmto vlastnostem jsou oblíbené jak u profesionálních vizážistů, tak i u běžných zákazníků. Klíčové vlastnosti očních linek Maybelline New York Hyper Precise All… (alza.cz)

Drama desatera dní (978-80-206-1329-5)

Drama desatera dní (978-80-206-1329-5)

Elektronická kniha - autor Ellery Queen, 360 stran Po letech se Ellery Queen navrací do malého amerického města na pozvání bohatého podnikatele Diedricha Van Horna, aby v pohostinství jeho domu psal knihu. Pravý důvod ale spočívá ve sledování hostitelova syna ve chvílích, kdy je postižen ztrátou paměti… (alza.cz)

Fight drama kolekce: Fighter / Warrior / Wrestler (3 DVD)

Fight drama kolekce: Fighter / Warrior / Wrestler (3 DVD)

Kolekce obsahuje filmy: Fighter, Warrior, Wrestler. FighterPříběh o nepravděpodobné cestě Mickyho Warda za boxerským titulem v kategorii velterovy váhy, po které jej vedl nevlastní bratr Dicky, bývalý šampión, který kdysi úspěšnou kariéru vyměnil za drogy a kriminální činnost. Touha porazit soupeře v ringu se mění i v boj za rodinu a vlastní hrdost.WarriorDva bratry (Tom Hardy a Joel Edgerton), kteří se kdysi rozešli ve zlém, svede do jednoho zápasnického ringu potřeba vyhrát nejvyšší finanční odměnu v historii MMA.WrestlerRandy … (dvd-premiery.cz)

Drama desatera dní (978-80-206-1329-5)

Drama desatera dní (978-80-206-1329-5)

Kniha – autor Ellery Queen, 360 stran, česky Po letech se Ellery Queen navrací do malého amerického města na pozvání bohatého podnikatele Diedricha Van Horna, aby v pohostinství jeho domu psal knihu. Pravý důvod ale spočívá ve sledování hostitelova syna ve chvílích, kdy je postižen ztrátou paměti… (alza.cz)

Drama před objektivem (978-80-88073-28-4)

Drama před objektivem (978-80-88073-28-4)

Kniha - autor Jiří Kráčalík, 220 stran, česky, Pevná s přebalem lesklá Desítka napínavých rozhovorů se známými českými horolezci (nejvyšší hory světa), potápěči (extrémní hloubky), cestovateli (neobvyklé lokality) a vůbec dobrodruhy či provozovateli extrémních sportovních výkonů, jako třeba: Klára Kolouchová - má na kontě řadu úspěšných výstupů od Aconcagui přes Mount McKinley až po Čo Oju; v létě 2016 ale chybělo málo a její řada by se tragicky uzavřela..., Pavel Bém - jako desátý Čech v historii zdolal vrchol nejvyšší hory světa Mount Everestu, kdy většinu výstupu zvládl bez kyslíku; zcela bez použití kyslíku vystoupit na vrchol druhé nejvyšší hory světa - obávané K2 a stal se tak teprve třetím Čechem, který to dokázal; naplnil horolezecký program Seven Summits - Sedm… (alza.cz)

LANCÔME Mascara Hypnose Drama 01 Black 6,5 ml (3605531812213)

LANCÔME Mascara Hypnose Drama 01 Black 6,5 ml (3605531812213)

Řasenka , typ řasenky: klasická, barva: černá, efekt: objem Řasenka LANCÔME Mascara Hypnose Drama je určena pro maximální objem vašich řas. Tato řasenka nabízí luxusní, rychlé a pohodlné nalíčení bez kompromisů. Jediným tahem docílíte vámi požadovaného, perfektního objemu vašich řas. Díky aplikátoru ve tvaru S nalíčí tato speciální řasenka zakřivené křivky vašich řas a bez problémů dodá potřebný objem. Nalíčí i ty nejmenší a nejkratší řasy. Díky unikátní textuře řasenky s vysoce nasycenými vosky a intenzivními pigmenty docílíte perfektního nalíčení a každá vaše řasa bude součástí dokonalého celku. Textura obsahuje mimo jiné Pro-Vitamín B5, který dodává řasám potřebnou hydrataci, přispívá tak ke snadnějšímu nanášení a účinně… (alza.cz)

Drama jako básnické dílo (978-80-7577-952-6)

Drama jako básnické dílo (978-80-7577-952-6)

Kniha - autor Jiří Veltruský, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá (alza.cz)

Tísňová linka (DVD)

Tísňová linka (DVD)

Tísňová linka je bravurně natočený napínavý thriller s okouzlující Halle Berry v hlavní roli. Jordan (Hale Berry) je zkušená operátorka tísňové linky, které změní život volání zoufalé dívky, jež se právě stala obětí únosu. Pro ni je telefonické spojení s tísňovou linkou jedinou nadějí a slova pronášená klidným a rozvážným hlasem ženy na druhém konci telefonu ji dodávají odvahu. Operátorka se rozhodne na vlastní pěst zachránit dívku a postavit se tváří tvář vrahovi, s nímž se v minulosti bohužel již setkala. (dvd-premiery.cz)

České drama a český hrdina (978-80-7437-242-1)

České drama a český hrdina (978-80-7437-242-1)

Kniha – autor Zuzana Sílová; Jaroslav Vostrý, 222 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Tyl – Hálek – Adámek – Vrchlický – Jirásek – Mrštíci – Preissová – Hilbert – Kvapil – Dyk – Mahen – Čapek – Medek – Langer – Topol ad.: Česká dramatika funguje v předkládané studii nejenom v přísném smyslu jistého uměleckého žánru, ale poukazuje současně k české historii chápané jako drama. Východiskem je tedy přesvědčení, že jistá suma dramatických textů představuje svéráznou (aktivní) projekci přemýšlení, které souvisí se skutečně se odvíjejícím (historickým) příběhem. Tato vlastnost má co dělat se symbolizační potencí uměleckých projevů jisté úrovně. V tom smyslu se i zde problematika hrdiny zkoumá ve vztahu postavy uměleckého díla a hrdiny ‘ve skutečnosti’. Základem zkoumání je interpretace… (alza.cz)

Bez slitování: Drama rodinné msty (978-80-7425-002-6)

Bez slitování: Drama rodinné msty (978-80-7425-002-6)

Kniha – autor Liba Švrčinová-Cunnings, 264 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Výjimečný příběh skutečného zločinu, který změnil zákon ve prospěch oběti. Zločin chladnokrevně spáchal otec psychopat - na svých, nic netušících dvou dětech. Kniha je dramatickým příběhem rodiny: Rodiče jsou Češi, kteří po sovětské okupaci emigrovali z Československa, v Kanadě se seznámili, vzali a narodily se jim dvě krásné zdravé děti, chlapec Pavlík a holčička Elunka. Zpočátku běžný příběh, avšak zasazený do obtížných podmínek života v emigraci, se postupně rozvíjí v neuvěřitelné rodinné drama. Matka je nesmírně obětavá, schopná a milující. Otec má zřejmě vrozené předpoklady duševní choroby; po opakované ztrátě zaměstnání již nové nehledá a vinu za svůj neúspěch vytrvale svaluje na své okolí.… (alza.cz)

Všechny možné světy: Pět kanadských dramat (978-80-87855-17-1)

Všechny možné světy: Pět kanadských dramat (978-80-87855-17-1)

Kniha – 288 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Antologie Všechny možné světy nabízí v českém prostředí první souborný pohled na současné kanadské drama s důrazem na jeho klíčové tematické okruhy, jako jsou etnická a kulturní diverzita, anglo-francouzská dvoj-kulturnost kanadské identity či fascinace dramatickým obrazem kanadského severu. Antologie obsahuje následující dramata: - Wendy Lill: Povolání Heather Roseové - John Mighton: Možné světy - Djanet Sears: Harlemský duet - Judith Thompson: Přestaň takhle mluvit - Marty Chan: Dům z kostÍ Soubor těchto překladů je doplněn doprovodnou studií nabízející kritický komentář zvolených dramat na základě jejich kulturně historického kontextu, s ohledem na jejich potencionální jevištní fungování na českém divadle.         (alza.cz)

Západočeská dramata J. K. Tyla (978-80-906511-3-5)

Západočeská dramata J. K. Tyla (978-80-906511-3-5)

Kniha - autor Marie Korandová, 208 stran, česky, Pevná bez přebalu lesklá Na základě faktů, ale zcela neobvyklým způsobem zpracovala spisovatelka životní příběh dramatika, režiséra, herce a spisovatele Josefa Kajetána Tyla. Román přibližuje „miláčka národa“ z pohledu jeho dvou osudových žen: manželky Magdaleny a matky jeho dětí švagrové Anny. Strhující vyprávění autorky poodhaluje problémy soužití neobvyklého rodinného trojúhelníku, společné divadelní úspěchy i prohry, strastiplné putování s divadelními kočovnými společnostmi po celých Čechách i okolnosti Tylovy předčasné smrti. Kniha je výjimečná i druhou částí, která obsahuje téměř 130 historických a mnohdy dosud nepublikovaných rukopisů, dokumentů a fotografií. Nechybí ani vzácný rukopis Tylovy divadelní hry Fidlovačka s textem naší… (alza.cz)

Sen o odplatě: Drama třicetileté války (978-80-7557-013-0)

Sen o odplatě: Drama třicetileté války (978-80-7557-013-0)

Kniha – autor Radek Fukala, 400 stran, česky, pevná s přebalem lesklá Spletité a nesmírně dramatické události dějin třicetileté války, jež změnily mapu téměř celé Evropy, jsou v našem povědomí spojeny s jejím počátkem, pražskou defenestrací, porážkou na Bílé hoře či neznámějšími aktéry, například s Albrechtem z Valdštejna. Dlouhá léta bitev, sporů, diplomatických jednání, intrik, porážek a vítězství si vybrala krutou daň. S průběhem této války, dalšími velkými postavami neustále se přelévajících válečných střetnutí, nadějemi a osudy málo známých českých, moravských a slezských emigrantů v cizích službách nás seznamuje nově pojatá barvitá freska vyprávění neuskutečněného snu o odplatě. (alza.cz)

KRIMI DRAMA kolekce (Londýnský gangster / Slídil / Právo na vraždu) …

KRIMI DRAMA kolekce (Londýnský gangster / Slídil / Právo na vraždu) (3 DVD)

Kolekce 3x KRIMI DRAMA obsahuje: Londýnský gangster, Slídil, Právo na vraždu. Londýnský gangsterMitchel po třech letech opouští věznici s dobrými úmysly. Brzy však narazí na starého známého, jenž ho stahuje zpátky do světa zločinu. Zároveň ale potkává krásnou Charlottu, filmovou hvězdu, která se skrývá před senzacechtivými médii. Mitchel se rád ujímá role jejího ochránce a plánují společný život. Cestu jim ale zkříží gangsterský boss a Mitchel zjišťuje, že bude muset vyřešit v… (dvd-premiery.cz)

Budoucnost: Fantastické drama ze světa CIA (978-80-242-4917-9)

Budoucnost: Fantastické drama ze světa CIA (978-80-242-4917-9)

Kniha – autor Dmitry Glukhovsky, 648 stran, česky, pevná s přebalem matná Evropa v budoucnosti roku 2400. Od doby, co byla technickými prostředky poražena smrt, je celý kontinent přelidněný a změnil se v gigantickou megapolis tvořenou obytnými věžemi vypínajícími se vysoko do nebe. V těchto věžích panuje brutální řád: Rozmnožování je přísně reglementováno, za dítě se platí ztrátou vlastního života. Ale kdo ještě potřebuje děti, když může být věčně mladý a zdravý? Jan Nachtigall je příslušník zvláštní jednotky ministerstva bezpečnosti, která přísně bdí nad dodržováním zákonů o rozmnožování. Jejím úkolem je pátrat po ilegálních dětech a odhalovat nenahlášená těhotenství. Jednoho dne má Jan odstranit teroristu a jeho těhotnou přítelkyni. Naskytne se mu tak velká šance, aby prokázal svou… (alza.cz)

MAYBELLINE NEW YORK Tatooliner

MAYBELLINE NEW YORK Tatooliner

Tužka na oči (alza.cz)

Duchové Šumavy: Pašerácké drama z roku 1946 (978-80-87506-20-2)

Duchové Šumavy: Pašerácké drama z roku 1946 (978-80-87506-20-2)

Kniha – autor Martin Sichinger, 296 stran, česky, pevná s přebalem matná Píše se říjen 1946. Bolestné válečné dozvuky se mísí s radostnou přítomností, ale i s temnými tóny naznačujícími budoucnost. Nepřítel je najednou nejasný. A když už je rozeznán, jeho kroky jsou naprosto nevypočitatelné. Na jedné straně stojí Kilián Nowotný, slavný pašerák, Král Šumavy. Na druhé štábní kapitán Ladislav Kilián, velitel trofejního oddílu ministerstva vnitra. Oba ví o cenném paši, který odsunutí Němci schovali v domě pod vimperským zámkem. A mezi nimi se strážmistr Jan Firman, syn slavného fi nance, marně snaží odhalit, co se skrývá ve městě, z něhož všechny cennosti odvezly americké jednotky… Vimperský rodák Martin Sichinger potvrzuje i v tomto románu, že jeho trumfem je láska k místu, které zná.… (alza.cz)

KNEIPP Regenerační 24h pleťový krém 50 ml (4008233123769)

KNEIPP Regenerační 24h pleťový krém 50 ml (4008233123769)

Pleťový krém pro ženy denní, typ pleti: zralá, účinek: proti vráskám Pleťový krém Naturkosmetik patří mezi přírodní certifikovanou kosmetiku pro zralou pleť. Obsahuje řadu přírodních olejů a účinných látek, extrakt kontryhelu, který pleť hydratuje, vyživuje a dodává jí potřebnou ochranu před vnějšími škodlivými vlivy. Krém zanechává na pleti hedvábně jemný pocit a po celých 24 hodin ji hydratuje a regeneruje. Díky šetrnému přírodnímu složení je přípravek vhodný i pro citlivou pleť. Tato fotografie je vypnuta z colorboxu a nebude se v něm tedy zobrazovat.Vynechat z LightBoxu Pleťový krém Naturkosmetik patří mezi přírodní certifikovanou kosmetiku pro zralou pleť. Obsahuje řadu přírodních olejů a účinných látek, extrakt… (alza.cz)

DERMACOL 5 Days Stay č.23 Drama Queen 11 ml (85959439)

DERMACOL 5 Days Stay č.23 Drama Queen 11 ml (85959439)

Lak na nehty lesklý, dlouhotrvající Lak na nehty od značky DERMACOL 5 Days Stay vydrží neuvěřitelných 5 dní bez nutnosti použít podlak či ochranný nadlak. Neolupuje se, nebledne a po celou dobu neztrácí krásný lesk. Objevte dlouhotrvající lak na nehty od značky DERMACOL 5 Days Stay, které vydrží až neuvěřitelných 5 dní. Jedinečná textura skvěle přilne a na nehtu vytvoří odolný a pevný film proti oděru a olupování. Sebe i své okolí okouzlíte krásným leskem, který se po celou dobu neztrácí a barva díky UV filtru nebledne. Zcela postačí aplikovat jednu vrstvu. Pro intenzivnější barvu a prodloužení trvanlivosti zvolte dvě vrstvy. Lak na nehty si můžete pořídit ve 25 odstínech, které se zaručeně hodí ke každé příležitosti! Klíčové vlastnostidlouhotrvající lak… (alza.cz)

Apokalyptická dráma alebo scenáre divadelných počinov (978-80-8194…

Apokalyptická dráma alebo scenáre divadelných počinov (978-80-8194-079-8)

Kniha – autor Peter Gustáv Hrbatý; Ján Jendrichovský, 16 stran, slovensky, brožovaná bez přebalu lesklá Kniha je vyústením päťročnej práce autorskej dvojice. Má slúžiť ako inšpirácia pre dynamickú kreativitu v prostredí amatérskych a profesionálnych divadelných súborov. Samotná publikácia má za cieľ povzbudiť mladých nadšencov divadla, aby prekonali ostych a pustili sa do invenčnej tvorby. Scenáre odzrkadľujú vlastný pohľad autorov na dnešné, ale aj historické témy. Texty obsahujú teoreticko-praktickú problematizáciu podmienok života človeka a spoločnosti. Autori v dielach hľadajú odpovede na otázky o smerovaní civilizácie. Prvé texty sú napísané pre formáciu dvoch hercov. Potkan potkanovi človekom je trpkou demonštráciou ľudskosti vo všetkých jej odtieňoch. Komediálne spracovanie… (alza.cz)

Denver VPL-120 brown (VPL-120 brown)

Denver VPL-120 brown (VPL-120 brown)

Gramofon 2 vestavěné reproduktory, USB výstup pro digitalizaci desek, včetně softwaru pro nahrávání, výstup RCA, vstup AUX IN, rychlost otáček 33/45/78 , automatické vypnutí, v kufříku Stylový a snadno přenosný: přesně tuhle definici vystihuje gramofon Denver VPL-120. Unikátní model s pouzdrem ve tvaru kufru umožňuje gramodesky nejen přehrávat, ale jejich obsah také po připojení k počítači digitalizovat. Jeho výbavu tvoří sada nezbytných konektorů (RCA, AUX IN & USB), dvojice vestavěných reproduktorů anebo třístupňový regulátor otáček. Benefitem ve srovnání s jinými modely je i raménko s funkcí automatického vypnutí, které předchází nechtěnému poškození gramodesky v momentě, kdy dohraje. Klíčové vlastnosti gramofonu Denver VPL-120 (Brown… (alza.cz)

Vzbouřenci a ztroskotanci: Drama Bounty a Pandory (978-80-7425-272-3)

Vzbouřenci a ztroskotanci: Drama Bounty a Pandory (978-80-7425-272-3)

Kniha – autor Václav Králíček, 144 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Když se kalné ráno 23. prosince 1787 vydala Bounty na cestu do Polynésie a následně měla pokračovat s nákladem chlebovníků do Karibiku, nikdo netušil a tím méně její velitel poručík William Bligh, že se do vlasti vrátí až za dva roky po strastiplné cestě v záchranném člunu a bez své lodě, na které se mu vzbouří posádka. O tři roky později vyplula na moře fregata Pandora pod velením kapitána Edwarda Edwardse, tentokrát s úkolem pochytat a přivézt do vlasti všechny vzbouřence k řádnému potrestání. Ani on netušil, že přijde při ztroskotání o svou loď, podnikne dlouhou cestu v záchranných člunech a domovský Portsmouth uvidí až o rok později. (alza.cz)

Zakázané ovoce vědění: Bible jako drama a terapie (80-7281-341-2)

Zakázané ovoce vědění: Bible jako drama a terapie (80-7281-341-2)

Kniha – autor Benjamin Kuras, 152 stran, česky, pevná s přebalem matná Drama, mýtus, komedie, psychologie, terapie, povzbuzení a optimistický pohled na Boží svět. To všechno přináší Zakázané ovoce vědění. Analyzuje a převrací vzhůru nohama některé z těch nejznámějších biblických příběhů tak, aby byly relevantní a použitelné dnes a nám, bez ohledu na dřívější výklady. Tato kniha vrací člověku důstojnost - a z ní odvozenou ušlechtilost a šlechetnost, tedy i sebevědomí a pokoru - pramenící z přesvědčení, že všichni lidé jsou tvory téže tvůrčí všudypřítomné životadárné energie a k jejímu obrazu stvořenými. Je to jeden ze základních pilířů monoteistické víry, na který ale náboženství nejčastěji zapomíná. I proto se opakovaně ocitá v nedůstojných krizích. Druhým pilířem je vědomí, že… (alza.cz)

MAYBELLINE NEW YORK Master Precise Liquid Eye Liner Black …

MAYBELLINE NEW YORK Master Precise Liquid Eye Liner Black (3600530730308)

Oční linky tekuté, pro perfektní tenkou, ale výraznou linku Tekuté oční linky Master Precise Liquid dodají vašim očím precizní nalíčení. Exkluzivní ultra tenký štěteček dokáže vytvořit linku širokou pouze 0,4 mm a docílit tak maximálně přirozeného vzhledu vašeho líčení. Šetrné složení textury oči nedráždí a je vhodné i pro citlivé oči a ženy s kontaktními čočkami. Tato fotografie je vypnuta z colorboxu a nebude se v něm tedy zobrazovat.Vynechat z ColorBoxu Přetažením nebo kliknutím vložte obrázek. Tekuté oční linky Master Precise Liquid dodají vašim očím precizní nalíčení. Exkluzivní ultra tenký štěteček dokáže vytvořit linku širokou pouze 0,4 mm a docílit tak maximálně přirozeného vzhledu vašeho… (alza.cz)

DERMACOL 24h Control Make-up 0 30 ml (85953291)

DERMACOL 24h Control Make-up 0 30 ml (85953291)

Make-up tekutý, typ pleti: všechny typy Dokonale sjednocená pleť bez viditelných chyb po celý den? Vyzkoušejte make-up 24h Control 0 od předního výrobce kosmetiky Dermacol. Lehce roztíratelný 24h Control make-up s vyšší krycí schopností vaši pokožku vyhladí, zmatní a dodá jí potřebnou hydrataci po celých 24 hodin. Díky obsahu koenzymu Q10 vaši pleť ochrání a zvýší její pevnost a pružnost. Tekutý make-up Dermacol je dodáván v elegantní skleněné lahvičce s pumpičkou, pomocí které se snadno aplikuje. Klíčové vlastnosti make-upu Dermacol 24h Control 0Dokonale vyhlazená a matná pleť po celý denHypoalergenní a dotekuodolnýVyšší krycí schopnost bez… (alza.cz)

Celistvost celku: O kompoziční poetice českého dramatu (978-80-7336…

Celistvost celku: O kompoziční poetice českého dramatu (978-80-7336-691-9)

Kniha – autor František Všetička, 174 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Celistvost celku je kniha o českém dramatu. František Všetička v ní interpretuje díla 19. a 20. století. Pro svůj výklad volí přední texty dramatické literatury počínaje Tylovou Lesní pannou a konče divadelnímu pokusy Járy Cimrmana. Autor se ve svém rozboru zaměřuje na poetiku dramatických děl, zejména na jejich kompoziční poetiku. Přednost ve svém výkladu dává dílům 20. století, poněvadž jejich tematika a záměr jsou dnešnímu čtenáři bližší. Autor tak navazuje na svou dřívější práci Stavba dramatu, v níž se pokusil ze stejného zorného úhlu analyzovat některá dramatická díla ruská, polská a slovenská. Autor se zabývá zmíněnými literaturami v celém jejich časovém a vývojovém rozsahu. V nakladatelství Fontána… (alza.cz)

Edvard Beneš: Drama mezi Hitlerem a Stalinem (978-80-257-1895-7)

Edvard Beneš: Drama mezi Hitlerem a Stalinem (978-80-257-1895-7)

Kniha – autor Antoine Marés, 372 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Druhý český prezident Edvard Beneš je českou společností počátku 21. století nazírán rozporuplně. Na jedné straně je vnímám jako pokračovatel představ T. G. Masaryka, jeho politiky československého státu jako středu Evropy mezi Východem a Západem, na druhé straně však v posledních letech převažuje jeho negativní hodnocení za jeho kontroverzní kroky spojené s Mnichovem roku 1938, s postoji za druhé světové války, především v jeho otevření cesty pro nerovnou spolupráci se SSSR, jež ve svým důsledcích vedla k omezení demokracie, a v neposlední řadě s Benešovým přístupem k řešení únorové krize roku 1948. V českém povědomí tak Edvard Beneš vystupuje jako evropský politik, jenž svými postoji otvíral ČSR nové politické… (alza.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít