MAXI-COSI Zpětné zrcátko do auta 2018 (3220660266791)

Taf Toys Hrací pultík se zpětným zrcátkem do auta

Taf Toys Hrací pultík se zpětným zrcátkem do auta

Taf Toys Hrací pultík se zpětným zrcátkem do auta Žabičkový motiv se stala námětem pro hrací pultík pro nejmenší děti při jízdě autem. Barevnost, různorodost tvarů i barev, hrací prvky, to vše upoutává pozornost dítka. V zrcátku se mohu pozorovat, se zavěšenými hračkami si mohou hrát, čemuž napomáhá jejich volné zavěšení. Nastavení náklonu pomocí plastového úchytu a pásku se suchým zipem umožňuje snadné připevnění. Kupte Vašemu dítku pultík na cestování! Vhodné pro děti od narození Materiál: polyester, plast Rozměry: cca 32 x 21 cm Rozměry balení: 44 x 30 x 8 cm (hracky-4kids.cz)

Kamera do auta ve zpětném zrcátku CEL-TEC M10 DUAL GPS Premium

Kamera do auta ve zpětném zrcátku CEL-TEC M10 DUAL GPS Premium

padding: 0.5rem 0.625rem 0.625rem;">vestavěná nabíjecí Li-pol Záznam do smyčky:ano, 1 / 2 / 3 minutové úseky Paměť:microSD až 128 GB, class 10 Provozní teplota:-20 °C až 70 °C, -20 °C až 70 °C Skladovací teplota:-40°C až 80°C G-Senzor:ano GPS záznam trasy:ano Asistent hlídání jízdních pruhů:ano Záznam zvuku:Ano Naváděcí parkovací čáry:ano Parkovací režim:ano Focení:Ano Přehrávání záznamů:ano Duální záznam:ano Automatické spuštění záznamu:při přívodu napájení nebo stisknutí tlačítka on/off Přední kamera:Hodnota: Světelnost objektivu:F2.2 Rozlišení:4.0 Mpx, 1280 x 960 Úhel záběru:140°, 140° Zadní kamera:Hodnota: Vodotěsné krytí:IP68 Vstupní frekvence:54 MHz / 27 MHz / 84.25 MHz Velikost senzoru:1/3" WDR:ano, vícenásobná expozice WDR Délka kabelu:8,5 m Rozměry:275 x 75 x 18 mm mm (torriacars.cz)

Auto zrcátko přídavné zpětné - mrtvý bod r18794

Auto zrcátko přídavné zpětné - mrtvý bod r18794

Auto zrcátko přídavné zpětné - mrtvý bod r18794 (tipa.eu)

Přídavné zpětné zrcátko

Přídavné zpětné zrcátko

Sledování mrtvého úhlu, pozorování dětí, domácích zvířat nebo cestujících na zadních sedadlech. S tímto zrcátkem víte, co se děje za vámi. Montáž pomocí husího krku na přísavku nebo nalepením.Technické parametryHodnotaProvedeníHusí krk · PřísavkaRozměr, výška55 mmRozměr, šířka115 mmVybaveníUniverzální pro všechny automobilyRozšířené zorné poleSnižuje riziko nehod (fonetip.cz)

Panoramatické zpětné zrcátko

Panoramatické zpětné zrcátko

Panoramatické zpětné zrcátko Vám výrazně rozšíří zorné pole za vozidlem. Lépe vidíte dopravní situaci, která přichází zezadu, zachycuje předjíždění, minimalizuje slepé místo a i parkování je jednodušší. Stačí jen připevnit na stávající zrcátko v autě. Materiál: sklo, kov, plast Rozměry: 30,5 cm x 7 cm x 3 cm (velkykosik.cz)

Ohebné zpětné zrcátko na kolo

Ohebné zpětné zrcátko na kolo

Na cestách je dobré nejen být viděn, ale také dobře vidět. Vybavte své kolo tímto praktickým zpětným zrcátkem. Pomocí nastavitelného husího krku budete mít přehled o tom, co se za vámi děje. Eliminujete tím mrtvý úhel a podstatně zvýšíte svoji bezpečnost. Materiál: umělá hmota Rozměry: 5 x 11 cm, husí krk 29 x 1 cm (velkykosik.cz)

Talamex Nastavitelné zpětné zrcátko 200x95mm

Talamex Nastavitelné zpětné zrcátko 200x95mm

Zpětné zrcátko nastavitelné ve všech směrech. Rozměr: 200 x 95 mm. (muziker.cz)

Sailor Nastavitelné zpětné zrcátko 102x203mm

Sailor Nastavitelné zpětné zrcátko 102x203mm

Nastavitelné zpětné zrcátko s přísavkou. Rozměry: 102 x 203 mm. (muziker.cz)

Sailor Nastavitelné zpětné zrcátko 64x203mm

Sailor Nastavitelné zpětné zrcátko 64x203mm

Zpětné zrcátko nastavitelné ve všech směrech. Rozměr: 64 x 203 mm. (muziker.cz)

Magnet 3Pagen Panoramatické zpětné zrcátko

Magnet 3Pagen Panoramatické zpětné zrcátko

Lépe vidět znamená větší bezpečnost! Proto si rozšiřte zorné pole až o 100% s panoramatickým zpětným zrcátkem! Tím se mrtvé úhly uzavřou, předjíždějící vozidla uvidíte dříve a dokonce si usnadníte parkování. Instalace na zpětné zrcátko. (magnet-3pagen.cz)

Zpětné zrcátko - Marzena Ewa Krajewska

Zpětné zrcátko - Marzena Ewa Krajewska

Básnická sbírka v bilingválním česko - polském vydání. Lusterko wsteczne přeložil z polštiny Josef Mlejnek, oddíl Celý život je v českém originálu. (knihydobrovsky.cz)

Osculati Richter zpětné zrcátko s přísavkou

Osculati Richter zpětné zrcátko s přísavkou

Zrcadlo s přísavkou. (muziker.cz)

Osculati Nastavitelné zpětné zrcátko 100x300mm

Osculati Nastavitelné zpětné zrcátko 100x300mm

Zpětné zrcátko nastavitelné ve všech směrech. Rozměr: 100 x 300 mm. (muziker.cz)

Zpětné zrcátko pro blind-spot

Zpětné zrcátko pro blind-spot

Pokrývá mrtvý úhel až do 100% a zaručuje absolutní panoramatický výhled.Technické parametryHodnotaProvedeníMontáž na vnější zrcátka pomocí svorekRozměr, výška65 mmRozměr, šířka125 mmHmotnost144 gVlastnostiUniverzální - vhodné pro každé vozidlo.Okamžitě uvidíte všechna předjíždějící vozidla.VybaveníFlexibilně nastavitelný úhelPro montáž na vnější zrcátko (fonetip.cz)

Zpětné zrcátko pro jízdní kola

Zpětné zrcátko pro jízdní kola

Zvyšuje bezpečnost při obsluze stavebních strojů, vozíků nebo také u kol.Technické parametryHodnotaProvedeníMontáž na rubku 24 - 29 mmRozměr, výška42 mmRozměr, šířka102 mmVlastnostiNastavitelný husí krkMontáž pomocí šroubůUpevnění plastovou objímkouZvyšuje zabezpečení v dopravě a poskytuje absolutní panoramatický výhled.VybaveníPro držáky o průměru 24 až 29 mm (fonetip.cz)

Zpětné zrcátko (978-80-7272-926-5)

Zpětné zrcátko (978-80-7272-926-5)

Kniha – autor M. Krajewska, 93 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Básnická sbírka v bilingválním česko - polském vydání. Lusterko wsteczne přeložil z polštiny Josef Mlejnek, oddíl Celý život je v českém originálu. (alza.cz)

Autokamera dotykové zpětné zrcátko DVR Full HD 1080P

Autokamera dotykové zpětné zrcátko DVR Full HD 1080P

  Kamera do auta vestavěná do zpětného zrcátka s dotykovým displejem Úhlopříčka LCD displeje: 4.3“ Přední a zadní kamera HD displej Vestavěný G-senzor Širokoúhlý objektiv – úhel pohledu 140 ° Noční vidění Podporuje TF karty až do 32 GB (Paměťová karta není součástí balení) Funkce GPS Parkovací kontrola Detekce pohybu Nahrávání ve smyčce Objektiv fotoaparátu: 170 A + Rozlišení videa Full HD: 1920 x 1080 Vestavěná Li-Ion baterie Délka nabíjecího kabelu: cca 3m Délka kabelu k zadní kameře: 5,5 m Rozměry: 30,5 x 7,8 cm Barva zrcadla je šedá Barva: černá   Obsah balení: 1 x kamera ve zpětném zrcátku s dotykovým displejem 1 x zadní kamera 1 x kabel do automobilu 1 x propojovací kabel 1 x uchycení kamery       Výkonná kamera do auta vestavěná do zpětného zrcátka je vhodná k záznamu… (venda.cz)

Autokamera zpětné zrcátko DVR Full HD 1080P GOLD

Autokamera zpětné zrcátko DVR Full HD 1080P GOLD

  Kamera do auta vestavěná do zpětného zrcátka Úhlopříčka LCD displeje: 4.3“ Přední a zadní kamera Vestavěný G-senzor Širokoúhlý objektiv – úhel pohledu 140 ° Noční vidění Podporuje TF karty až do 32 GB (Paměťová karta není součástí balení) Funkce GPS Parkovací kontrola Detekce pohybu Nahrávání ve smyčce Objektiv fotoaparátu: 170 A + Rozlišení videa Full HD: 1920 x 1080 Vestavěná baterie 450 mAh Délka nabíjecího kabelu: cca 3m Délka kabelu k zadní kameře: 5,5 m Rozměry: 30,5 x 7,8 cm Barva zrcadla je světle modrá Barva: zlatá   Obsah balení: 1 x kamera ve zpětném zrcátku 1 x zadní kamera 1 x kabel do automobilu 1 x propojovací kabel 1 x uchycení kamery         Výkonná kamera do auta vestavěná do zpětného zrcátka je vhodná k záznamu dopravní situace a k případnému dokazování při… (venda.cz)

Odkládací síťka do auta hr maxi

Odkládací síťka do auta hr maxi

Bezpečné a pohodlné uložení pro všechny potřebné věci v autě. Pomocí samolepící fólie ji můžete upevnit zboku na středovou konzoli, na palubní desku a na všechny hladké plochy, nebo ji pomocí šroubů můžete upevnit na středový tunel nebo do zavazadlového prostoru.Technické parametryHodnotaTyp vozidlaUniverzálníBarvaČernáRozměr, výška112 mmRozměr, šířka260 mmMnožství1 ksHmotnost183 gVybaveníDalší úložný prostor ve vozidleS elastickou síťkou (fonetip.cz)

TopShop HD kamera ve zpětném zrcátku

TopShop HD kamera ve zpětném zrcátku

HD kamera ve zpětném zrcátku je inovativní nová kamera zabudovaná do zpětného zrcátka, která vás ochrání a zachytí vše, co se děje na silnici ve vysokém rozlišení. Nyní již nebudete muset složitě dokazovat, že nehoda nebyla vaše vina, protože HD mirror cam vám bude krýt záda. (dormeo.cz)

NAVITEL MR250 autokamera ve zpětném zrcátku

NAVITEL MR250 autokamera ve zpětném zrcátku

Zpětné zrcátko se zabudovanou kamerou. Na zadní straně zrcátka je umístěna záznamová kamera, která snímá dění před vozidlem. Součástí je druhá přídavná kamera pro sledovaní dění za vozidlem. Obraz z kamer se zobrazuje na 5“ displeji v zrcátku. Nahrávání probíhá ve FullHD rozlišení. Zabudovaný G-Senzor a podpora detekce pohybu. (smarty.cz)

Univerzální USB adaptér do auta 6,8A (34W) max.

Univerzální USB adaptér do auta 6,8A (34W) max.

Technické údajemax. zatížení – ve špičce: neuvádí sepočet USB výstupů: 4max. zatížení – stálé: neuvádí sevýstupní napětí: neuvádí sehmotnost: 32 gtyp napájení: neuvádí seurčeno pro: smartphone, tabletnabíjení: smartochrana proti přetížení, přepětí a zkratu: anoprodejní obal: 1 ks, blistrklidový odběr proudu: neuvádí seLED indikace: anoprodukt: USB adaptérvýstupní proud: neuvádí sebarva: černározměr: 72 × 38 × 32 mmrozměr konektoru: neuvádí semax. výstup celkem: 5 V/6,8 A/34 Wkabel: nemax. výstup 1× USB: 5 V/2,4 A/12 Wvstupní napětí: 12–24 V DCtyp baterie: neuvádí seLED indikátor nabíjení: neuvádí sekapacita akumulátoru: neuvádí sefunkce LED svítilny: neuvádí seLED indikátor stavu baterie: neuvádí seUniverzální nabíjecí USB adaptér do auta pro mobilní telefony, smartphony, tablety a další… (kupzarovky.cz)

Univerzální USB adaptér do auta 3A (28,5W) max.

Univerzální USB adaptér do auta 3A (28,5W) max.

Technické údajemax. zatížení – ve špičce: neuvádí semax. zatížení – stálé: neuvádí sepočet USB výstupů: 2typ napájení: neuvádí seprodejní obal: 1 ks, blistrvýstupní napětí: neuvádí senabíjení: quickbarva: černáLED indikace: anoochrana proti přetížení, přepětí a zkratu: anourčeno pro: smartphone, tabletklidový odběr proudu: neuvádí sevýstupní proud: neuvádí seprodukt: USB adaptérhmotnost: 26 gkabel: nerozměr konektoru: neuvádí serozměr: 72 × 38 × 32 mmvstupní napětí: 12–24 V DCkapacita akumulátoru: neuvádí setyp baterie: neuvádí seLED indikátor nabíjení: neuvádí sefunkce LED svítilny: neuvádí seLED indikátor stavu baterie: neuvádí seUniverzální nabíjecí USB adaptér do auta pro mobilní telefony, smartphony, tablety a další zařízení. Možnost rychlonabíjení u kompatibilních zařízení s… (kupzarovky.cz)

Univerzální USB adaptér do auta 2,1A (10,5W) max.

Univerzální USB adaptér do auta 2,1A (10,5W) max.

Technické údajepočet USB výstupů: 2barva: černánabíjení: smartmax. výstup celkem: 5 V/2,1 A/10,5 Wrozměr konektoru: neuvádí sekabel: neLED indikace: anoprodejní obal: 1 ks, blistrmax. výstup 1× USB: 5 V/2,1 A/10,5 Wvýstupní napětí: neuvádí sehmotnost: 22 gklidový odběr proudu: neuvádí seochrana proti přetížení, přepětí a zkratu: anotyp napájení: neuvádí sevýstupní proud: neuvádí seprodukt: USB adaptérurčeno pro: smartphone, tabletvstupní napětí: 12–24 V DCmax. zatížení – stálé: neuvádí semax. zatížení – ve špičce: neuvádí serozměr: 84 × 49 × 23 mm (kupzarovky.cz)

Univerzální USB adaptér do auta 6,8A (34W) max.

Univerzální USB adaptér do auta 6,8A (34W) max.

Univerzální USB adaptér do auta 6,8A (34W) max. (tipa.eu)

Univerzální USB adaptér do auta 1A (5W) max.

Univerzální USB adaptér do auta 1A (5W) max.

Technické údajemax. zatížení – ve špičce: neuvádí semax. zatížení – stálé: neuvádí seklidový odběr proudu: neuvádí sepočet USB výstupů: 1prodejní obal: 1 ks, blistrochrana proti přetížení, přepětí a zkratu: anorozměr: 57 × 28 mmnabíjení: basicbarva: černávýstupní proud: neuvádí seurčeno pro: smartphonerozměr konektoru: neuvádí seLED indikace: anohmotnost: 22 gtyp napájení: neuvádí seprodukt: USB adaptérvýstupní napětí: neuvádí semax. výstup 1× USB: 5 V/1 A/5 Wmax. výstup celkem: 5 V/1 A/5 Wkabel: nevstupní napětí: 12–24 V DCLED indikátor nabíjení: neuvádí sekapacita akumulátoru: neuvádí sefunkce LED svítilny: neuvádí setyp baterie: neuvádí seLED indikátor stavu baterie: neuvádí seUniverzální nabíjecí USB adaptér do auta pro mobilní telefony, smartphony a další zařízení. Maximální… (kupzarovky.cz)

Univerzální USB adaptér do auta 3A (18W) max

Univerzální USB adaptér do auta 3A (18W) max

Technické údajemax. zatížení – stálé: neuvádí semax. zatížení – ve špičce: neuvádí sevýstupní proud: neuvádí serozměr konektoru: neuvádí seurčeno pro: smartphone, tabletLED indikace: anoprodejní obal: 1 ks, blistrochrana proti přetížení, přepětí a zkratu: anotyp napájení: neuvádí seklidový odběr proudu: neuvádí sepočet USB výstupů: 1nabíjení: quickbarva: černámax. výstup celkem: 3,6–12 V/1,5–3 A/18 Wrozměr: 60 × 32 × 33 mmvýstupní napětí: neuvádí seprodukt: USB adaptérhmotnost: 16 gkabel: nemax. výstup 1× USB: 3,6–12 V/1,5–3 A/18 Wvstupní napětí: 12–24 V DCkapacita akumulátoru: neuvádí seLED indikátor nabíjení: neuvádí sefunkce LED svítilny: neuvádí setyp baterie: neuvádí seLED indikátor stavu baterie: neuvádí seUniverzální nabíjecí USB adaptér do auta pro mobilní telefony, smartphony,… (kupzarovky.cz)

Zpětná zrcátka panoramatická herbert richter securitas

Zpětná zrcátka panoramatická herbert richter securitas

Panoramatické zrcátko lze pomocí oboustranných svorek snadno připevnit na stávající zpětné zrcátko. Kvalitní materiál zrcátka nezkresluje obraz a zaručuje ideální panoramatický výhled.Technické parametryHodnotaRozměr, výška80 mmRozměr, šířka305 mmVybaveníZorné pole se zvětší o více než 100 %Okamžitě uvidíte předjíždějící vozidla. (fonetip.cz)

Pravé zpětné vyhřívané zrcátko VW, Ford,Seat

Pravé zpětné vyhřívané zrcátko VW, Ford,Seat

Určeno: VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra r. v. 2004-2009 (odkarla.cz)

Univerzální USB adaptér do auta 3,1A (15,5W) max., kabelový

Univerzální USB adaptér do auta 3,1A (15,5W) max., kabelový

Technické údajemax. zatížení – ve špičce: neuvádí semax. zatížení – stálé: neuvádí seochrana proti přetížení, přepětí a zkratu: anobarva: černávýstupní proud: neuvádí serozměr: 81 × 26 × 22 mmtyp napájení: neuvádí sepočet USB výstupů: 1 plus 1× kabelurčeno pro: smartphone, tabletnabíjení: smartprodejní obal: 1 ks, blistrprodukt: USB adaptérklidový odběr proudu: neuvádí sehmotnost: 35 gvýstupní napětí: neuvádí semax. výstup celkem: 5 V/3,1 A/15,5 WLED indikace: nerozměr konektoru: neuvádí semax. výstup 1× USB: 5 V/2,1 A/10,5 Wkabel: 1,2 mvstupní napětí: 12–24 V DCkapacita akumulátoru: neuvádí seLED indikátor nabíjení: neuvádí sefunkce LED svítilny: neuvádí setyp baterie: neuvádí seLED indikátor stavu baterie: neuvádí seUniverzální nabíjecí USB adaptér do auta pro mobilní telefony,… (kupzarovky.cz)

Univerzální USB adaptér do auta 7,3A (36,5W) max., kabelový

Univerzální USB adaptér do auta 7,3A (36,5W) max., kabelový

Technické údajemax. zatížení – ve špičce: neuvádí semax. zatížení – stálé: neuvádí seklidový odběr proudu: neuvádí seurčeno pro: smartphone, tabletprodejní obal: 1 ks, blistrpočet USB výstupů: 2 plus 2× kabelhmotnost: 103 gvýstupní proud: neuvádí sebarva: černározměr konektoru: neuvádí seLED indikace: anoochrana proti přetížení, přepětí a zkratu: anonabíjení: smartprodukt: USB adaptérrozměr: 72 × 38 × 32 mm a 68 × 50 × 23 mmvýstupní napětí: neuvádí sekabel: 2 mtyp napájení: neuvádí semax. výstup celkem: 5 V/7,3 A/36,5 Wmax. výstup 1× USB: 5 V/2,1 A/10,5 Wvstupní napětí: 12–24 V DCkapacita akumulátoru: neuvádí seLED indikátor nabíjení: neuvádí setyp baterie: neuvádí sefunkce LED svítilny: neuvádí seLED indikátor stavu baterie: neuvádí seMaximální vybavenost bezpečnostními a ochrannými… (kupzarovky.cz)

Auto policie 13cm kov zpětný chod

Auto policie 13cm kov zpětný chod

AUTO POLICIE 13CM KOV ZPĚTNÝ CHOD NA BATERIE SE SVĚTLEM A ZVUKEM V KRABIČCEStaň se policitou a zachraňuj okolní svět. Ke svým zásahům a hoňkám potřebuješ pořádné auto. Kovové policejní autíčko má velikost cca 13 cm. Auto má pohon na zpětné natažení. Česky mluvící auto se světlem na baterie se bude líbit každému malému policistovi. Autíčko má otevírací dveře. Zvládneš dopadnout všechny zloděje? Dodáváno v krabičce. Materiál: kovVelikost: 13cm (fonetip.cz)

Smoby Sportovní Jogger Maxi Cosi

Smoby Sportovní Jogger Maxi Cosi

Sportovní kočárek pro panenky Jogger Maxi Cosi   - Tříkolový kočárek - Kovový rám, blatník proti blátu - Velmi tichá kolečka, plastový košík - Sedačku lze umístit po směru i v protisměru - Sedačku lze nastavit do 3 poloh - Rám kočárku je kompatibilní s autosedačkou Maxi Cosi - Výška rukojeti: 63,5 cm - Pro panenky do 42 cm - Průměr předního kola: 15 cm - Průměr zadních kol: 17,5 cm - Rozměr kočárku: 74 x 36 x 39 cm - Hmotnost: 2,6 kg (hawaj.cz)

Adaptér do auta, 2x USB, 3400mA max., DC 12-24V, bílošedý DC49

Adaptér do auta, 2x USB, 3400mA max., DC 12-24V, bílošedý DC49

Adaptér do auta, 2x USB, 3400mA max., DC 12-24V, bílošedý DC49 (tipa.eu)

Kombinovaný kočárek Maxi Cosi pro panenky

Kombinovaný kočárek Maxi Cosi pro panenky

Kombinovaný kočárek pro panenky v nobém barevném provedení lze používat jako sportovní kočárek. Nasazením korbičky získáte kočárek hluboký. Korbičku lze také použít samostatně pro přenášení panenky. Výška k rukojeti cca 67 cm. Vhodné pro panenky do velikosti 42 cm. Kolečka s protihlukovou vrstvou - aretace není možná. Hmotnost balení: 3,35 kg (mrakyhracek.cz)

Autokamera LAMAX Drive S5 Navi+ se zpětným zrcátkem černá

Autokamera LAMAX Drive S5 Navi+  se zpětným zrcátkem černá

Multimediální systém LAMAX S5 Navi+Multimédia na paluběPři každodenním pobytu v autě nechcete ztrácet čas připojováním a zapínáním mnoha přístrojů, nakupovat rozdvojky ani hromadit přísavky na předním skle. Jednoúčelová zařízení mnohdy nestačí splnit všechny Vaše požadavky. Představte si však navigaci, autokameru nebo handsfree přímo ve zpětném zrcátku! Tohle vše a mnohem víc získáte v multimediálním zařízení LAMAX S5 Navi+ s operačním systémem Android. Díky novému čipu budou Vaše záběry v ještě lepší kvalitě. Klíčové vlastnost - OS Android - Navigační systém - Kamera do auta - Parkovací kamera - Bluetooth Handsfree - Přehrávání hudby a videa - Dotykový displej 4.3" - WiFi - Nabíječka se dvěma USB výstupy - FM Transmitter - Nový čip s lepší kvalitou videa Konec blouděníZapomeňte na tu… (euronics.cz)

Smoby Autosedačka Maxi Cosi pro panenky

Smoby Autosedačka Maxi Cosi pro panenky

Smoby Autosedačka Maxi Cosi pro panenky Dětská sportovní autosedačka, je připravena pro holčičky, které si v ní budou chtít uložit panenky do velikosti 42 cm. Panenky se v autosedačce dají také prakticky přenášet. Přednosti: odnímatelná textilní část polohovatelná ergonomicky tvarovaná rukojeť autosedačka se dá vložit do konstrukce kočárku Maxi Cosi & Quinny Pořiďte holčičkám autosedačku pro jejich panenky! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast, textil Rozměry: 32 x 47 x 35 cm (hracky-4kids.cz)

Auta hasičská 11cm zpětný chod 3ks

Auta hasičská 11cm zpětný chod 3ks

AUTA HASIČSKÁ 11CM ZPĚTNÝ CHOD 3KS V KRABIČCE Každý hasič potřebuje ve své výbyvě pořádné hasičské auto. Auto je poháněno na zpětny chod. Velikost autíčka je asi 11 cm. V balení naleznete 3 různá hasičská auta. Dodáváno v krabičce.   Velikost: 11 cm Určení: pro kluky (mrakyhracek.cz)

Auto policie 13cm kov zpětný chod

Auto policie 13cm kov zpětný chod

AUTO POLICIE 13CM KOV ZPĚTNÝ CHOD NA BATERIE SE SVĚTLEM A ZVUKEM V KRABIČCE Staň se policitou a zachraňuj okolní svět. Ke svým zásahům a hoňkám potřebuješ pořádné auto. Kovové policejní autíčko má velikost cca 13 cm. Auto má pohon na zpětné natažení. Česky mluvící auto se světlem na baterie se bude líbit každému malému policistovi. Autíčko má otevírací dveře. Zvládneš dopadnout všechny zloděje? Dodáváno v krabičce.   Materiál: kov Velikost: 13cm (mrakyhracek.cz)

Auto hasiči 17cm na zpětné natažení

Auto hasiči 17cm na zpětné natažení

AUTO HASIČI KOV 17CM NA ZPĚTNÉ NATAŽENÍ NA BATERIE SE ZVUKEM  Staň se hasičem a zachraňuj okolní svět. Ke svým zásahům potřebuješ pořádné auto. Kovové auto hasiči má velikost cca 17 cm. Autíčko má pohon na zpětné natažení. Česky mluvící hasičské auto na baterie se bude líbit všem malým hasičům. Přijedeš ke všem požárům včas?   Materiál: kov Velikost: 17 cm Věk: 3+ (mrakyhracek.cz)

Auto hasiči 17cm na zpětné natažení

Auto hasiči 17cm na zpětné natažení

AUTO HASIČI KOV 17CM NA ZPĚTNÉ NATAŽENÍ NA BATERIE SE ZVUKEM Staň se hasičem a zachraňuj okolní svět. Ke svým zásahům potřebuješ pořádné auto. Kovové auto hasiči má velikost cca 17 cm. Autíčko má pohon na zpětné natažení. Česky mluvící hasičské auto na baterie se bude líbit všem malým hasičům. Přijedeš ke všem požárům včas? Materiál: kovVelikost: 17 cmVěk: 3+ (fonetip.cz)

Adaptér do auta 2x USB, max. 3100 mA, 12 - 24V DC, bílá

Adaptér do auta 2x USB, max. 3100 mA, 12 - 24V DC, bílá

Adaptér do auta 2x USB, max. 3100 mA, 12 - 24V DC, bílá (tipa.eu)

Auto slovenská ambulance 13cm kov zpětný chod

Auto slovenská ambulance 13cm kov zpětný chod

AUTO SLOVENSKÁ AMBULANCE 13CM KOV ZPĚTNÝ CHOD NA BATERIE SE SVĚTLEM A ZVUKEM V KRABIČCE Ambulance je vozidlo, které se využívá při přepravě zraněných pacientů, k dopravě raněných nebo nemocných. Takové autíčko nesmí chybět v žádné sbírce autíček. Auto je vyrobeno ve slovenské verzi. Autíčko je vyrobeno z kvalitního a zdravotně nezávadného kovu. Velikost hračky je asi 13 cm. Auto je poháněno na zpětný chod. Hračka vydává světelné i zvukové efekty. Pro správný chod hračky je nutné použít baterie. Dodáváno v krabičce.   Parametry: materiál:… (mrakyhracek.cz)

Clona do auta Silueta auta

Clona do auta Silueta auta

. Dekorace vašeho auta s vlastním potiskem. Bílá plocha na kterou můžete tisknout libvolný motiv, fotku, text.1 kus včetně přísavek. Rozměry 38x44 cm. Složitelná do praktického kruhu. (belabel.cz)

Auto slovenská policie 13cm kov zpětný chod

Auto slovenská policie 13cm kov zpětný chod

AUTO SLOVENSKÁ POLICIE 13CM KOV ZPĚTNÝ CHOD NA BATERIE SE SVĚTLEM A ZVUKEM V KRABIČCE Policie je určená k udržování pořádku uvnitř státu, k ochraně práv, majetku, bezpečnosti občan a ke stíhání pachatelů trestné činnosti. Takové autíčko nesmí chybět v žádné sbírce autíček. Autíčko je vyrobeno z kvalitního a zdravotně nezávadného kovu. Velikost hračky je asi 13 cm. Autíčko, které jezdí na zpětný chod, vydává světelné a zvukové efekty. Pro správný chod hračky je nutné použít baterie. Dodáváno v krabičce. … (mrakyhracek.cz)

Auto slovenská policie 13cm kov zpětný chod

Auto slovenská policie 13cm kov zpětný chod

AUTO SLOVENSKÁ POLICIE 13CM KOV ZPĚTNÝ CHOD NA BATERIE SE SVĚTLEM A ZVUKEM V KRABIČCEPolicie je určená k udržování pořádku uvnitř státu, k ochraně práv, majetku, bezpečnosti občan a ke stíhání pachatelů trestné činnosti. Takové autíčko nesmí chybět v žádné sbírce autíček. Autíčko je vyrobeno z kvalitního a zdravotně nezávadného kovu. Velikost hračky je asi 13 cm. Autíčko, které jezdí na zpětný chod, vydává světelné a zvukové efekty. Pro správný chod hračky je nutné použít baterie. Dodáváno v krabičce.Parametry:materiál: kovrozměry: 13 cm Vhodné pro děti od 3 let. (fonetip.cz)

Clona do auta Retro auto

Clona do auta Retro auto

. Dekorace vašeho auta s vlastním potiskem. Bílá plocha na kterou můžete tisknout libvolný motiv, fotku, text.1 kus včetně přísavek. Rozměry 38x44 cm. Složitelná do praktického kruhu. (belabel.cz)

Auto Kinsmart Porsche kov 13cm na zpětné natažení

Auto Kinsmart Porsche kov 13cm na zpětné natažení

Auto Kinsmart Porsche kov 13cm na zpětné natažení. Hračka se vyrábí v několika variantách, varianta je dodávána dle aktuálních skladových zásob a nelze vybrat konkrétní variantu. Cena je za 1 ks. Věk: 3+ (mrakyhracek.cz)

Duální palubní kamera ve zpětném zrcátku CEL-TEC M6 DUAL

Duální palubní kamera ve zpětném zrcátku CEL-TEC M6 DUAL

Duální palubní kamera ve zpětném zrcátku CEL-TEC M6 DUAL Duální palubní kamera ve zpětném zrcátku. Přední FULL HD kamera v zrcátku, zadní miniaturní HD kamera je vodotěsná a lze ji tedy namontovat i zvenku automobilu. Úhel záběru 140°, funkce WDR pro lepší obraz za špatných světelných podmínek a v protisvětle, jízdní asistenty (hlídání jízdních pruhů, kolizní asistent), parkovací režim (detekce pohybu), LCD displej v zrcátku, podpora až 64GB microSD. Palubní kamera CEL-TEC M6 DUAL nevyniká pouze netradičním a precizně provedeným zpracováním v podobě funkčního zpětného zrcátka, ale také zadní miniaturní kamerou, která je navíc vodotěsná. Přední FULL HD kamera je zabudovaná přímo v zrcátku, které snadno upevníte na zrcátko ve vašem voze. Zhruba 1/3 zrcátka zabírá 5"… (torriacars.cz)

Vysoušeč do auta

Vysoušeč do auta

Udržuje suchý vzduch a skla v autech, karavanech apod. Opakovaně použitelný. Vysuší vlhkost uvnitř vozu a zabraňuje vzniku plísně. S náplní z bentonitu. Na suchý zip. Vydrží až 3 měsíce. Opakované použití - jednoduše nechte vysušit v mikrovlnce nebo na topení. (velkykosik.cz)

Difuzér do auta

Difuzér do auta

Popis Praktický a elegantní osvěžovač vzduchu, který vám zpříjemní i dlouhou cestu autem. Snadno se připíná na větrák palubní desky a poté se stačí oddat příznivým účinkům aromaterapie.PopisVlastnosti: Osvěžovač vzduchu do auta, vhodný pro aromaterapii, difuzér připnete na jakýkoliv větrák v přední části vozu, obsahuje výměnnou vložku ze savého materiálu, stačí kápnout 3-5 kapek éterického oleje. Jak používatZasuňte do difuzéru vložku s éterickým olejem a připněte ho na větrák v autě. Zapněte větrák na proudění vzduchu a užijte si voňavou jízdu! (ageo.cz)

Smoby Sportovní kočárek pro panenky dvojčata Maxi Cosi

Smoby Sportovní kočárek pro panenky dvojčata Maxi Cosi

Smoby Sportovní kočárek Kočárek pro dvojčata Maxi Cosi je určen pro panenky do velikosti 42 cm. Smoby přináší tentokrát kočárek laděný do růžové barvy. Kovová konstrukce je doplněna tichými kolečky, přičemž přední kola jsou otočná. Přednosti: vyrobeno z odolného materiálu Vyberte holčičkám kočárek Smoby pro jejich panenku! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast, kov Výška rukojeti: 65 cm Rozměry: 52 x 38,5 x 65,5 cm Hmotnost: 2,5 kg Rozměry balení: 33,5 x 15 x 54 cm Země původu: Španělsko (hracky-4kids.cz)

Zrcátko Retro auto

Zrcátko Retro auto

. Kapesní zrcátko oválného tvaru skvěle padne do každé dámské kabelky. Rozměry: 70x65 mm. (belabel.cz)

Zrcátko Silueta auta

Zrcátko Silueta auta

. Kapesní zrcátko oválného tvaru skvěle padne do každé dámské kabelky. Rozměry: 70x65 mm. (belabel.cz)

Smoby trojkombinace kočárku Maxi Cosi & Quinny růžový

Smoby trojkombinace kočárku Maxi Cosi & Quinny růžový

Kombinovaný pro panenky kočárek Maxi Cosi   Kombinovaný kočárek pro panenky v novém barevném provedení lze používat jako sportovní kočárek. Nasazením korbičky získáte kočárek hluboký. Korbičku lze také použít samostatně pro přenášení panenky. - Výška k rukojeti cca 67 cm - Vhodné pro panenky do velikosti 42 cm - Kolečka s protihlukovou vrstvou (hawaj.cz)

Kombinovaný kočárek maxi cosi pro panenky

Kombinovaný kočárek maxi cosi pro panenky

Kombinovaný kočárek pro panenky v nobém barevném provedení lze používat jako sportovní kočárek. Nasazením korbičky získáte kočárek hluboký. Korbičku lze také použít samostatně pro přenášení panenky.Výška k rukojeti cca 67 cm.Vhodné pro panenky do velikosti 42 cm.Kolečka s protihlukovou vrstvou - aretace není možná.Hmotnost balení: 3,35 kg (fonetip.cz)

Auto slovenská ambulance 13cm kov zpětný chod

Auto slovenská ambulance 13cm kov zpětný chod

AUTO SLOVENSKÁ AMBULANCE 13CM KOV ZPĚTNÝ CHOD NA BATERIE SE SVĚTLEM A ZVUKEM V KRABIČCEAmbulance je vozidlo, které se využívá při přepravě zraněných pacientů, k dopravě raněných nebo nemocných. Takové autíčko nesmí chybět v žádné sbírce autíček. Auto je vyrobeno ve slovenské verzi. Autíčko je vyrobeno z kvalitního a zdravotně nezávadného kovu. Velikost hračky je asi 13 cm. Auto je poháněno na zpětný chod. Hračka vydává světelné i zvukové efekty. Pro správný chod hračky je nutné použít baterie. Dodáváno v krabičce. Parametry:materiál: kovrozměry: 13 cmVhodné pro děti od 3 let. (fonetip.cz)

Kapsář do auta

Kapsář do auta

Netrapte se s neustálým hledáním věcí pod sedačkou, ve dveřích a na podlaze. Tento kapsář Vám pomůže zorganizovat jak cestovní výbavu, tak možná i malé pasažéry vzadu. Zvláště pokud plánujete delší cestu (na jejím konci by se Vám mohla při pohledu vzad podlomit kolena). Tento kapsář zktátka pojme vše: pastelky, pití, svačinu, mapy, hračky, hygienické potřeby, brýle, elektroniku... Kapsičky jsou navrženy s důrazem na maximální přehlednost a funkčnost. Nechybí tedy kapsy síťované, plné, zapínací, velkých i malých rozměrů, ani gumičky na tužky. A nemusíte se ani příliš zneklidňovat znečištěním. Kapsář jednoduše otřete vlhkým hadříkem a vypadá jako nový.Tak hurá na cesty! Netrapte se s neustálým hledáním věcí pod sedačkou, ve dveřích a na podlaze. Tento kapsář Vám pomůže zorganizovat jak… (kokiskashop.cz)

Nabíječka do auta SOLIGHT 1x USB, max. 2100 mA, 12V - 24V DC, černý…

Nabíječka do auta SOLIGHT 1x USB, max. 2100 mA, 12V - 24V DC, černý DC43

Nabíječka do auta SOLIGHT 1x USB, max. 2100 mA, 12V - 24V DC, černý DC43 (tipa.eu)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít