Markus pape

Našli jsme pro tebe Markus pape. Pokud ti nevyhovují, zkus upravit dotaz Markus pape

Sólo Jiřího Letova - Markus Pape - e-kniha

Sólo Jiřího Letova - Markus Pape - e-kniha

eBook:,Prvorepubliková armáda si vybrala a vzdělávala Jiřího Letova, aby ho mohla jako elitního vojáka nasadit ve vedoucích funkcích svých štábů. S tímto předurčením později převzal vedení hospodářské správy protektorátních lágrů a pak i dohled nad dalšími lágry v prvních poválečných letech. Dokázal i v těchto funkcích a na první pohled tak rozdílných režimech splnit požadavky a povinnosti podplukovníka generálního štábu? O tom je tato kniha. (knihydobrovsky.cz)

Markus Pape: Sólo Jiřího Letova - Život a činnost důstojníka…

Markus Pape: Sólo Jiřího Letova - Život a činnost důstojníka generálního štábu a experta na lágry podle archivních

„Snad nějaké ty děti zachráním,“ poznamenal si do svého deníku Letov v době „protektorátu“, kdy měl na starosti hospodářskou agendu pracovně-výchovných táborů, mj. v Letech u Písku, v Hodoníně u Kunštátu a dalších. (mall.cz)

Pape Markus: Sólo Jiřího Letova: Život a činnost důstojníka…

Pape Markus: Sólo Jiřího Letova: Život a činnost důstojníka generálního štábu a experta na lágry pod

„Snad nějaké ty děti zachráním,“ poznamenal si do svého deníku Letov v době „protektorátu“, kdy měl na starosti hospodářskou agendu pracovně-výchovných táborů, mj. v Letech u Písku, v Hodoníně u Kunštátu a dalších. (mall.cz)

Elektrický gril Pape Red

Elektrický gril Pape Red

Průměr plochy na vaření: 30 cm.Všechny díly jsou odnímatelné.Součástí balení je zásobník na sběr tuku a je vybaven protiskluzovými nožičkami.Výkon: 1250W.Délka kabelu: 80-100 cm. (vivre.cz)

Cdiscount zástěra Chateau Pape Clément

Cdiscount zástěra Chateau Pape Clément

Designová zástěra ze 100% bavlny – Chateau Pape Clément. (mall.cz)

Sólo Jiřího Letova - Markus Pape

Sólo Jiřího Letova - Markus Pape

Důstojník prvorepublikového generálního štábu J. Letov se stal šéfem hospodářské správy protektorátních lágrů (Lety u Písku aj.), proto aby zlepšoval podmínky vězňů. Je to dostatečná obhajoba pro tuto kariéru? Prvorepubliková armáda si vybrala a vzdělávala Jiřího Letova, aby ho mohla jako elitního vojáka nasadit ve vedoucích funkcích svých štábů. S tímto předurčením později převzal vedení hospodářské správy protektorátních lágrů a pak i dohled nad dalšími lágry v prvních poválečných letech. Dokázal i v těchto funkcích a na první pohled tak rozdílných režimech splnit požadavky a povinnosti podplukovníka generálního štábu? O tom je tato kniha. „Příklad Let jasně ukazuje, jak by se poměry v táborech za války utvářely, kdyby tyto nebyly mnou řádně vedeny, ale ponechány amatérskému vedení… (knihydobrovsky.cz)

Pape Max: Umění jízdy se spřežením

Pape Max: Umění jízdy se spřežením

Jízda se spřežením a zapřahání podle zásad Benna von Achenbacha. Jedna z nejvýznamnějších knih, která byla o zapřahání a jízdě se spřežením napsána. Byla přeložena do řady jazyků a znalci, trenéři a rozhodčí ji doslova považují za svou bibli. (mall.cz)

Umění jízdy se spřežením - Pape Max

Umění jízdy se spřežením - Pape Max

Jízda se spřežením a zapřahání podle zásad Benna von Achenbacha Jedna z nejvýznamnějších knih, která byla o zapřahání a jízdě se spřežením napsána. Byla přeložena do řady jazyků a znalci, trenéři a rozhodčí ji doslova považují za svou bibli. Autor se v ní věnuje všem důležitým otázkám tohoto odvětví jezdectví, jako jsou postrojování a zapřahání, způsoby držení opratí, nauka o jízdě se spřežením podle Achenbachova systému, práce na dvojité lonži, ježdění s jednospřežím, dvojspřežím a se čtyřspřežím, ježdění v tandemu, ježdění na výlety, anglický, americký, ruský a maďarský styl zápřeže, drezurní soutěže kočárových koní a závody. (patro.cz)

GABRIEL MEFFRE Châteauneuf-du-Pape Laurus 2013 750 ml (3142920374414)

GABRIEL MEFFRE Châteauneuf-du-Pape Laurus 2013 750 ml (3142920374414)

Víno - Cuvée, suché, červené, Gabriel Meffre, oblast Vallée du Rhône, Francie, ročník 2013 Zboží určené pro osoby starší 18 let. Při převzetí bude ověřen váš věk. Patříte k milovníkům kvalitního a dobrého červeného vína? V tom případě si jistě oblíbíte víno nesoucí název GABRIEL MEFFRE Châteauneuf-du-Pape Laurus 2013 750 ml. Co se druhu týče, jde o Cuvée. Tento druh vína se řadí k suchým, protože je charakteristické svou kyselejší příchutí. Zemí původu je u tohoto vína Francie, přesněji oblast Vallée du Rhône. Konzumace tohoto typu vína se skvěle hodí k vaječná omeleta s houbami a lanýžové ragů. Objem lahve z vinařství Gabriel Meffre činí 0,75 l. Rozhodující vlastnosti vína GABRIEL MEFFRE Châteauneuf-du-Pape Laurus 2013 750 ml Červené víno Gabriel Meffre pro zpříjemnění oslav i všedních… (alza.cz)

CHATEAU BEAUCHENE Châteauneuf-du-Pape Grande Reserve 750 ml …

CHATEAU BEAUCHENE Châteauneuf-du-Pape Grande Reserve 750 ml (7020660012369)

Víno - Cuvée, suché, červené, Chateau Beauchene, oblast Vallée du Rhône, Francie, ročník 2015 Zboží určené pro osoby starší 18 let. Při převzetí bude ověřen váš věk. Chcete si dopřát vynikající červené víno, na kterém si můžete pochutnat? Pak si zajisté zamilujete víno s názvem CHATEAU BEAUCHENE Châteauneuf-du-Pape Grande Reserve 750 ml. Bavíme-li se o odrůdě, jde o Cuvée. Jeho kyselejší příchuť ho zařazuje mezi suchá vína. Zemí původu je u tohoto vína Francie, přesněji oblast Vallée du Rhône. Konzumace tohoto typu vína se dokonale hodí k grilované jehněčí a kohout na bílém víně. Objem lahve z vinařství Chateau Beauchene se rovná 0,75 l. Významné přednosti vína CHATEAU BEAUCHENE Châteauneuf-du-Pape Grande Reserve 750 ml Červené víno Chateau Beauchene ideální pro zvláštní příležitosti a… (alza.cz)

Oneiros - Markus Heitz

Oneiros - Markus Heitz

Jsou mezi námi. Smrtispáči. Lidé, jejichž spánek je vaše smrt! Na začátku byla nehoda Airbusu A-380. Šlo o dokonale promyšlený teroristický útok, nebo je v tom něco víc? Tragická událost propojí osudy tří lidí. Již předtím měli cosi společného: všichni se snaží přelstít smrt. Každý po svém, z různých důvodů a s různým úspěchem. Majitel pohřebního ústavu platí za nejlepšího ve svém oboru, neboť zná smrt jako nikdo jiný. Jako bývalý zabiják má na to taky skvělou kvalifikaci…Vědkyně při svých experimentech odhazuje lékařskou etiku stranou a je ochotna obětovat hodně, třeba i životy druhých, jen aby dosáhla svého cíle: porazit smrt. Muž na útěku je jako časovaná bomba. Bezohledně obětuje vše, jen aby se zbavil svého prokletí.Kdo z nich vyhraje závod se smrtí, navíc když se jejich cesty kříží?… (knihydobrovsky.cz)

Markus Lutteman: Leon

Markus Lutteman: Leon

Z azylového domu se ztratí chlapec. Později je nalezen mrtvý na vrcholu zapomenutého továrního komína. Krátce poté policie obdrží odkaz na livestream, na kterém je vidět uvězněný další pohřešovaný chlapec. (mall.cz)

Oneiros - Heitz Markus

Oneiros - Heitz Markus

Jsou mezi námi. Smrtispáči. Lidé, jejichž spánek je vaše smrt! Na začátku byla nehoda Airbusu A-380. Šlo o dokonale promyšlený teroristický útok, nebo je v tom něco víc? Tragická událost propojí osudy tří lidí. Již předtím měli cosi společného: všichni se snaží přelstít smrt. Každý po svém, z různých důvodů a s různým úspěchem. Majitel pohřebního ústavu platí za nejlepšího ve svém oboru, neboť zná smrt jako nikdo jiný. Jako bývalý zabiják má na to taky skvělou kvalifikaci…Vědkyně při svých experimentech odhazuje lékařskou etiku stranou a je ochotna obětovat hodně, třeba i životy druhých, jen aby dosáhla svého cíle: porazit smrt. Muž na útěku je jako časovaná bomba. Bezohledně obětuje vše, jen aby se zbavil svého prokletí.Kdo z nich vyhraje závod se smrtí, navíc když se jejich cesty… (patro.cz)

Markus Zusak: Posel

Markus Zusak: Posel

Představte si, že vám jednoho dne začnou do dopisní schránky chodit hrací karty se zašifrovanými úkoly – máte vstoupit do života úplně cizím lidem a najít způsob, jak jim pomoci v jejich nelehkém osudu. Nevíte, kdo vám karty posílá ani proč si vybral zrovna vás. (mall.cz)

Bodyforming - Hederer Markus

Bodyforming - Hederer Markus

(patro.cz)

GABRIEL MEFFRE Châteauneuf-du-Pape Rouge Terres Pontifes 750 ml …

GABRIEL MEFFRE Châteauneuf-du-Pape Rouge Terres Pontifes 750 ml (3142920019834)

Víno - Cuvée, suché, červené, Gabriel Meffre, oblast Vallée du Rhône, Francie, ročník 2017 Zboží určené pro osoby starší 18 let. Při převzetí bude ověřen váš věk. Rádi pijete červené víno a chcete si na nějakém pochutnat? Pak si zajisté zamilujete víno s názvem GABRIEL MEFFRE Châteauneuf-du-Pape Rouge Terres Pontifes 750 ml. Co se odrůdy týče, jde o Cuvée. Tento druh vína se řadí mezi suchá hlavně díky výrazné a kyselejší příchuti. Zemí původu tohoto typu vína je Francie, přesněji oblast Vallée du Rhône. Konzumace tohoto vína je ideální k pečená červená masa, zvěřině, sýry a dušená masa. Objem lahve od vinařství Gabriel Meffre činí 0,75 l. Zajímavé přednosti vína GABRIEL MEFFRE Châteauneuf-du-Pape Rouge Terres Pontifes 750 ml Červené víno Gabriel Meffre vhodné pro oslavy a výjimečné… (alza.cz)

DOMAINE DUCLAUX Châteauneuf-du-Pape Domaine Duclaux 2013 750 ml …

DOMAINE DUCLAUX Châteauneuf-du-Pape Domaine Duclaux 2013 750 ml (7020660012376)

Víno - Cuvée, suché, červené, Domaine Duclaux, oblast Vallée du Rhône, Francie, ročník 2013 Zboží určené pro osoby starší 18 let. Při převzetí bude ověřen váš věk. Chutná vám červené víno a rádi byste si ho vychutnali v klidu a pohodlí? Potom vám určitě zachutná víno s názvem DOMAINE DUCLAUX Châteauneuf-du-Pape Domaine Duclaux 2013 750 ml. Bavíme-li se o odrůdě, jde o Cuvée. Jeho výrazná a kyselá chuť ho řadí mezi suchá vína. Zemí původu je u tohoto vína Francie, přesněji oblast Vallée du Rhône. Konzumace tohoto vína je ideální k houby, kančí paštika a dušené skopové. Objem vína od vinařství Domaine Duclaux činí 0,75 l. Významné přednosti vína DOMAINE DUCLAUX Châteauneuf-du-Pape Domaine Duclaux 2013 750 ml Červené víno Domaine Duclaux ideální pro všední dny i oslavy Odrůda vína: Cuvée… (alza.cz)

Počiatky - Markuš Jozef Ondrej

Počiatky - Markuš Jozef Ondrej

Touto knihou pokračujeme vo vydávaní literárnej pozostalosti Jozefa Ondreja Markuša. Autor sa v nej, ako aj v predchádzajúcich svojich dielach, zamýšľa nad vznikom sveta, prvými okamihmi stvorenia Zeme, vesmíru i ľudského života. Citlivo skúma biblické správy z knihy Genesis - o stvorení sveta a človeka, o našich prvých rodičoch a ich vyhnaní z raja, o prvej bratovražde, o potope sveta a Noemovom korábe záchrany... Snaží sa rozlúštiť múdrosť týchto prastarých príbehov a ich posolstvo pre dnešok. (patro.cz)

Pomsta trpaslíků - Markus Heitz

Pomsta trpaslíků - Markus Heitz

Už pět cyklů vládne ve Skryté zemi klid a mír. Trpaslíci si zvykají na soužití s Třetími, kteří pohřbili svou nenávist k ostatním trpasličím kmenům. Elfové vysílají své vyslance s nabídkou spolupráce a nezišté pomoci do lidských královstí i k trpaslíkům. Lot-Iananova štola se stala klidným domovem pro Tungdila a Balindys. Skřeti jsou vyhubeni, alfové také. Zlo bylo poraženo. Zdá se, že Skrytá země si to nejhorší už prožila...Jenže zdání klame Nedůvěra trpaslíků vůči Třetím stále trvá. Nezištná pomoc elfů sleduje úplně jiné cíle. Tungdilovo soužití s Balindys je narušeno velkou treagédií. Také není zdaleka jisté, že nepřežil ani jeden skřet či alf. A kromě toho začínají mizet diamanty, které chrání lidé i trpaslíci... (knihydobrovsky.cz)

Lesní lékárna - Markus Strauss

Lesní lékárna - Markus Strauss

Pro stále větší počet lidí získává význam možnost samozásobování potravinami. Markus Strauß zde předkládá zajímavé nápady, jak se les může stát nejen naším přirozeným zdrojem výživy, ale že nám nabízí i rostliny, s jejichž pomocí můžeme vyléčit také četné zdravotní neduhy. Stromy, keře a plané rostliny nám totiž již od samých počátků lidstva nabízejí to nejdůležitější, co potřebujeme k životu. Lesní lékárna tuto prastarou moudrost znovu objevuje. Ukazuje nám úplně jiný les, než jak ho běžně vnímáme, les plný pokladů, lahůdek, jedlých planých rostlin nebo přírodních léčivých prostředků, jež mají jedno společné: Jsou to dary přírody, které rostou, aniž by je někdo šlechtil, geneticky upravoval, hnojil, používal chemické prostředky, nemusí se nikam daleko přepravovat, není potřeba je… (knihydobrovsky.cz)

Pohled mrtvého - Markus Heitz

Pohled mrtvého - Markus Heitz

Zpráva zanechaná u mrtvoly naaranžované přesně podle slavného obrazu je první z mnoha – první krok v „umělecké kariéře“ sériového vraha, který své oběti vraždí proto, aby z nich mohl vytvořit vlastní morbidní díla. A jak stoupá počet postav na zvolených předlohách, přibývá i mrtvých.Zatímco případ nabírá spád a policie zoufale hledá indicie, které jim vrah údajně ve svých „scénách“ zanechal, začíná se vyšetřovacím týmem šířit kletba, jíž nakonec padne za oběť každý bez ohledu na opatrnost či postavení. Jediný, kdo se zdá být imunním, je majitel pohřebního ústavu Konstantin Korff. Pro všechny ostatní zbývá jen jediné řešení: najít vraha dřív, než bude pozdě.Každého, na němž spočine pohled mrtvého, totiž čeká smrt. (knihydobrovsky.cz)

Krvavý měsíc - Markus Lutteman

Krvavý měsíc - Markus Lutteman

Zatímco švédská rocková hvězda Rob Chazey ničí pokoj v newyorském hotelu, v Kolmardenské ZOO je ohavným způsobem zabit nosorožec. O 24 hodin později se Rob Chazey ocitne uvězněn na jihoafrické savaně, uprostřed globální sítě zkorumpovaných diplomatů a pašeráků nosorožčích rohů. Záhy si uvědomí, že se sám stal hlavním terčem. Nachází však nečekanou spojenkyni v krásné strážkyni parku Thabise. Společně se rozhodnou vrátit úder. Krvavý měsíc je neobyčejně poutavý příběh o krutém obchodu s ohroženými zvířaty a s ním spojeném lidském utrpení. Tento thriller je fascinujícím a zároveň pravdivým odrazem jednoho z nejšpinavějších a nejvýnosnějších obchodů dnešního světa. Nahne se přes naprasklý dřevěný stůl a přečte si další položku na seznamu. Dvě krabice luskounů pro restauraci Rainbow Garden.… (knihydobrovsky.cz)

Miluj každého - Parvati Markus

Miluj každého - Parvati Markus

Kniha je oslavou Neem Karoli Baby, jednoho z nejvlivnějších duchovních vůdců naší doby, božského guru, který inspiroval a vedl celé generace lidí, četně Ram Dasse, Daniela Golemana, nebo Larryho Brillianta. V roce 1967 se Baba Ram Dass – bývalý profesor Harvardovy univerzity Richard Alpert – odjel do Indie, aby se seznámil s tajemným guru Neem Karoli Babou, který je po celém světě znám jako Maharaj Ji. Ram Dass tím inspiroval celou generaci západní idealistické mládeže, aby se seznámila s východní kulturou i náboženstvím. Maharaj Ji zemřel dne 11. září 1973 a v té době se již v Indii nacházelo několik set lidí ze Západu. Všichni ti, kteří slyšeli sirény volání Východu, a následovali je do podhůří Himálaje, rádi vypráví příběhy z té doby. Jádro této knihy tvoří vzpomínky lidí na Maharaj… (knihydobrovsky.cz)

Strauss Markus: Lesní lékárna

Strauss Markus: Lesní lékárna

Pro stále větší počet lidí získává význam možnost samozásobování potravinami. (mall.cz)

Heitz Markus: Pohled mrtvého

Heitz Markus: Pohled mrtvého

Zpráva zanechaná u mrtvoly naaranžované přesně podle slavného obrazu je první z mnoha – první krok v „umělecké kariéře“ sériového vraha, který své oběti vraždí proto, aby z nich mohl vytvořit vlastní morbidní díla. (mall.cz)

Schirner Markus: Dechové techniky

Schirner Markus: Dechové techniky

Praktická kniha o dýchání – dechová cvičení východu i západu. (mall.cz)

Markus Lutteman: Krvavý měsíc

Markus Lutteman: Krvavý měsíc

Ve švédské zoo Kolmarden je brutálně zavražděn vzácný nosorožec. V New Yorku demoluje rocková hvězda Rob Chazey hotelový pokoj. A na jihoafrickou savanu svítí pytlákův měsíc. (mall.cz)

Markus Heitz: Pohled mrtvého

Markus Heitz: Pohled mrtvého

Zpráva zanechaná u mrtvoly naaranžované přesně podle slavného obrazu je první z mnoha – první krok v „umělecké kariéře“ sériového vraha, který své oběti vraždí proto, aby z nich mohl vytvořit vlastní morbidní díla. (mall.cz)

Markus Heitz: Krvavé brány

Markus Heitz: Krvavé brány

„Nemůžeš každého zachránit,“ prohlásila vážně. „Možná ti teď připadá nesnesitelné, že jsi ho obětovala, ale věř mi, bylo to správné rozhodnutí.“ Stejně jako Will vede i Saskia, náruživá šermířka, úplně obyčejný život. (mall.cz)

Lutteman Markus: Krvavý měsíc

Lutteman Markus: Krvavý měsíc

Zatímco švédská rocková hvězda Rob Chazey ničí pokoj v newyorském hotelu, v Kolmardenské ZOO je ohavným způsobem zabit nosorožec. (mall.cz)

Dcery Jidášovy - Heitz Markus

Dcery Jidášovy - Heitz Markus

Upírka Sia je poslední ze smrtících dětí Jidášových – a připravena udělat vše pro to, aby se kletba nepřenesla na její jediné potomky, Emmu a Elenu. Když jsou obě uneseny, začíná pro Siu vražedný závod s časem: neboť pokud se jí nepodaří nevinnou ženu a dítě zachránit, mohly by se stát dcerami Jidášovými. A pak by je Sia musela zabít… (patro.cz)

Zlodějka knih - Zusak Markus

Zlodějka knih - Zusak Markus

Mladý australský autor sepsal silný, jímavý a neobyčejně čtivý příběh. Jeho vypravěčem učinil Smrt. Smrt je zdánlivě nezúčastněný divák, s dokonalým odstupem, s osobitou perspektivou; má všechny předpoklady pro to být svědkem a vypravěčem. Ale příběh Liesel Memingerové je tak mimořádný, že i Smrt si musí přiznat zájem o živé lidi, dojetí z jejich utrpení, hořkost a úlevu z konců. I Smrt má srdce. Zusakova kniha se vydává na smutná místa, rozhodně ale není skličující. Kniha se stala záhy po svém vydání mezinárodním bestselerem. Vyšla poprvé v roce 2006, letos její prodej dosáhl 1 000 000 výtisků po celém světě. Čtenáři oceňují Zusakovo vypravěčské umění, originální volbu vypravěče, poetický jazyk, zejména se však vyzvedává téma knihy. Druhou světovou válku a holokaust se Zusakovi… (patro.cz)

Syn Jidášův - Heitz Markus

Syn Jidášův - Heitz Markus

Theresia Sarkowitzová, zvaná Sia, je „dítě Jidášovo“, prastará, a přece věčně mladá. V pečlivém utajení bdí nad svými potomky, nevinnou mladou ženou a její dcerou, aby je nepotkal stejně tragický osud jako ji a ony se nemusely znovu zrodit jako nemrtvé. Ovšem pak se objeví někdo, kdo po ní už celá staletí pátrá. Někdo, jehož schopnosti jsou dostatečně velké na to, aby ji zabil. A který přetéká touhou po pomstě… (patro.cz)

Panovníkova magie - Heitz Markus

Panovníkova magie - Heitz Markus

Po dlouhých letech války touží Lodrik, mocný kabcar z Tarpolu, po míru. Sen o sjednocené říši se zdá být na dosah a plán, jak nastolit v zemi spravedlivý řád, je skoro připraven. Jenže Lodrik netuší, že kromě prohnaného rádce Mortvy Nesrecy se proti jeho záměrům ostře staví i většina jeho rodiny - nejen po moci toužící manželka, ale i obě starší děti. Rozhodující střet v boji o vládu nad říší se blíží a ani zdaleka není jasné, zda svět nastoupí cestu k míru, nebo k obávané Době temnoty. Zlu se tak může kromě kabcara postavit už jen levoboček Lorin, jenž dospívá na vzdáleném kontinentu Kalisstron a pozvolna si uvědomuje své schopnosti ovládat magii. Jenže získá dostatek síly a dostane odpovídající výcvik včas, aby mohl vzdorovat temnotě, jež začíná celý Ulldart svírat? (patro.cz)

Markus Zusak: Smečka rváčů

Markus Zusak: Smečka rváčů

Bratři Ruben a Cameron žijí na okraji – doslova. Na okraji Sydney, na okraji blahobytu. Ve světě psích závodů, bídy a nezaměstnanosti. Ve světě věčného zápasu. Celý život se rvou, spolu a za sebe. (mall.cz)

Markus Zusak: Clayův most

Markus Zusak: Clayův most

Ústředním tématem Zusakovy knihy je důležitost a křehkost vztahů mezi nejbližšími lidmi: mezi sourozenci, mezi rodiči a dětmi. (mall.cz)

Markus Zusak: Zlodějka knih

Markus Zusak: Zlodějka knih

Mladý australský autor sepsal silný, jímavý a neobyčejně čtivý příběh. Jeho vypravěčem učinil Smrt. Smrt je zdánlivě nezúčastněný divák, s dokonalým odstupem, s osobitou perspektivou; má všechny předpoklady pro to být svědkem a vypravěčem. (mall.cz)

Heitz Markus: Syn Jidášův

Heitz Markus: Syn Jidášův

Theresia Sarkowitzová, zvaná Sia, je „dítě Jidášovo“, prastará, a přece věčně mladá. (mall.cz)

Heitz Markus: Krvavé brány

Heitz Markus: Krvavé brány

„Nemůžeš každého zachránit,“ prohlásila vážně. „Možná ti teď připadá nesnesitelné, že jsi ho obětovala, ale věř mi, bylo to správné rozhodnutí.“ Stejně jako Will vede i Saskia, náruživá šermířka, úplně obyčejný život. (mall.cz)

Heitz Markus: Dcery Jidášovy

Heitz Markus: Dcery Jidášovy

Upírka Sia je poslední ze smrtících dětí Jidášových – a připravena udělat vše pro to, aby se kletba nepřenesla na její jediné potomky, Emmu a Elenu. (mall.cz)

Markus Zusak: Zlodějka knih

Markus Zusak: Zlodějka knih

Dlouho očekávané české vydání mezinárodního bestselleru. Příběh románu, jehož hrdinkou je dospívající dívka Liesel Memingerová, je zasazen do Německa za 2. světové války. (mall.cz)

Miluj každého - Markus Parvati

Miluj každého - Markus Parvati

Kniha je oslavou Neem Karoli Baby, jednoho z nejvlivnějších duchovních vůdců naší doby, božského guru, který inspiroval a vedl celé generace lidí, četně Ram Dasse, Daniela Golemana, nebo Larryho Brillianta. V roce 1967 se Baba Ram Dass – bývalý profesor Harvardské univerzity Richard Alpert – odjel do Indie, aby se seznámil s tajemným guru Neem Karoli Babou, který je po celém světě znám jako Maharaj Ji. Ram Dass tím inspiroval celou generaci západní idealistické mládeže, aby se seznámila s východní kulturou i náboženstvím. Jádro této knihy tvoří vzpomínky lidí na Maharaj Jiho a příběhy, jak jeho moudrost ovlivnila jejich životy. (patro.cz)

Děti Jidášovy - Heitz Markus

Děti Jidášovy - Heitz Markus

Být mladá, krásná, zdravá – a to navěky. Co zní mnohým jako sen, stalo se už pro Siu dávno prokletím. Touží jen po jednom: usnout a nikdy se nemuset znovu probudit. Ale to nesmí. Příliš velká je vina, kterou vložila na svá bedra, příliš velká je zodpovědnost, kterou má vůči lidstvu. A ještě něco jiného ji pronásleduje: vzpomínka na jednu zvláštní dívku. Aby Sia otupila svou bolest, zaznamenává za dlouhých, osamělých nocí Skyllin příběh. Ten začíná v roce 1670 a je nerozlučně spjatý s temnými pletichami Dětí Jidášových, mocného spolku vědců – a upírů! (patro.cz)

Zlodějka knih - Markus Zusak

Zlodějka knih - Markus Zusak

Světový bestseller pro mladé i dospělé čtenáře. Mladý australský autor sepsal silný, jímavý a neobyčejně čtivý příběh. Jeho vypravěčem učinil Smrt. Smrt je zdánlivě nezúčastněný divák, s dokonalým odstupem, s osobitou perspektivou; má všechny předpoklady pro to být svědkem a vypravěčem. Ale příběh Liesel Memingerové je tak mimořádný, že i Smrt si musí přiznat zájem o živé lidi, dojetí z jejich utrpení, hořkost a úlevu z konců. I Smrt má srdce. Zusakova kniha se vydává na smutná místa, rozhodně ale není skličující. Kniha se stala záhy po svém vydání mezinárodním bestselerem. Vyšla poprvé v roce 2006, letos její prodej dosáhl 1 000 000 výtisků po celém světě. Čtenáři oceňují Zusakovo vypravěčské umění, originální volbu vypravěče, poetický jazyk, zejména se však vyzvedává téma knihy. Druhou… (knihydobrovsky.cz)

Smečka rváčů - Zusak Markus

Smečka rváčů - Zusak Markus

Bratři Ruben a Cameron žijí na okraji – doslova. Na okraji Sydney, na okraji blahobytu. Ve světě psích závodů, bídy a nezaměstnanosti. Ve světě věčného zápasu. Celý život se rvou, spolu a za sebe. A tak když jim boxerský promotér nabídne, aby si ilegálními rvačkami přivydělali pár dolarů, přijmou. A rvou se jako psi. V sázce totiž nejsou jen peníze, ale i vlastní identita a hrdost... Silný, dojemně bolestný příběh je volným pokračováním debutového románu Roky pod psa (Argo 2014) Markuse Zusaka, australského spisovatele a autora slavné Zlodějky knih. (patro.cz)

Kořeny zla - Heitz Markus

Kořeny zla - Heitz Markus

Lodrikova násilná smrt vyvolala v poddaných smutek a vztek. Aby pomstili milovaného panovníka, sahají ke zbraním. Zatím nikdo netuší, že se uctívaný vládce stal obětí svých dětí, posedlých vidinou moci. Zdá se, že velikášství mladého Govana nezná mezí a že ho nic nedokáže zastavit. Zároveň se pátrání po poslední aldoreelské čepeli mění v závod s časem. Neboť její magická síla může způsobit Govanův pád a zapečetit prameny zla. Potom se však vynoří pověsti, že je Lodrik naživu. Rovněž mladý Lorin vyráží do světa, aby se spolu se záhadnými spojenci postavil hordám zla. Govan však dělá všechno pro to, aby nad Ulldartem definitivně zavládla Doba temnoty. (patro.cz)

Krvavé brány - Heitz Markus

Krvavé brány - Heitz Markus

"Nemůžeš každého zachránit," prohlásila vážně. "Možná ti teď připadá nesnesitelné, že jsi ho obětovala, ale věř mi, bylo to správné rozhodnutí." Stejně jako Will vede i Saskia, náruživá šermířka, úplně obyčejný život. To se změní v okamžiku, kdy v turnaji nastoupí proti tajemnému Maîtremu: ten jí rapírem způsobí hluboké řezné rány, které se brzy poté změní v cejch. Saskia netuší, že po ní její sok pátrá už po staletí - neboť v ní dřímá dar, který teď Maître hodlá využít pro své účely. Ovšem mladou ženu nikdo nepřipravil na její temný talent, a tak nechtěně rozráží dveře, které nikdy neměly být otevřeny. Než Saskia pochopí, co se s ní děje, ocitá se společně s Willem na útěku před démonovými služebníky, kteří ji chtějí zneužít pro své vlastní zájmy. Oba mladí lidé musejí zapomenout na… (patro.cz)

CHATEAU BEAUCHENE Châteauneuf-du-Pape Vignobles de la Serriére 750 ml…

CHATEAU BEAUCHENE Châteauneuf-du-Pape Vignobles de la Serriére 750 ml (7020660012383)

Víno - Cuvée, suché, červené, Chateau Beauchene, oblast Vallée du Rhône, Francie, ročník 2014 Zboží určené pro osoby starší 18 let. Při převzetí bude ověřen váš věk. Jste příznivcem dobrého červeného vína, na kterém si pochutnáte? To vám určitě bude chutnat víno nesoucí název CHATEAU BEAUCHENE Châteauneuf-du-Pape Vignobles de la Serriére 750 ml. Co se druhu týče, jde o Cuvée. Řadíme jej mezi suchá vína, která mají nápadnější a kyselejší příchuť. Zemí původu je v tomto případě Francie, oblast Vallée du Rhône. Konzumace tohoto vína je ideální k tmavému masu a zvěřině. Objem vína z vinařství Chateau Beauchene činí 0,75 l. Klíčové znaky vína CHATEAU BEAUCHENE Châteauneuf-du-Pape Vignobles de la Serriére 750 ml Červené víno Chateau Beauchene pro zpestření všedních i nevšedních okamžiků Odrůda:… (alza.cz)

The Book Thief - Markus Zusak

The Book Thief - Markus Zusak

SPECIAL 10TH ANNIVERSARY EDITION with exclusive extra behind-the-scenes material from the author It is 1939. In Nazi Germany, the country is holding its breath. Death has never been busier - and will become busier still. By her brother's graveside, Liesel's life is changed forever when she picks up a single object, abandoned in the snow. It is The Gravedigger's Handbook, and this is her first act of book thievery. So begins Liesel's love affair with books and words, and soon she is stealing from Nazi book-burnings, the mayor's wife's library . . . wherever there are books to be found. But these are dangerous times, and when Liesel's foster family hides a Jew in their basement, nothing will ever be the same again. In superbly crafted writing that burns with intensity, award-winning author… (knihydobrovsky.cz)

Válka starých duší - Markus Heitz

Válka starých duší - Markus Heitz

Jmenovala se Claire… tedy až do chvíle, kdy zemřela. To auto se vynořilo odnikud a srazilo Claire ve chvíli, kdy sledovala, jak neznámý útočník vraždí jejího manžela. Claire zemřela na místě, jenže její duše odmítla opustit svět, dokud nepomůže milovanému muži – nebo ho alespoň nepomstí. A tak se Claire místo smrti probouzí v těle Lene von Bechsteinové, bohaté podnikatelky a čerstvé sebevražednice. Jenže Lenino tělo bylo posledním krůčkem v pečlivě připravovaném plánu mocné staré duše, která si chtěla život Lene ukrást pro sebe. Plánu, který Claire nechtěně překazila. Plánu, který ji zatáhne přímo doprostřed války mezi putujícími dušemi, jejichž pozornost znamená smrt, před jakou nelze utéct ani se schopností stěhovat se z těla do těla. Claire bude muset našlapovat opatrně, pokud se chce… (knihydobrovsky.cz)

Mawil (Witzel Markus): Safari pláž

Mawil (Witzel Markus): Safari pláž

Léto na opuštěné pláži… slunce, surf, krásné holky… a nesmělý, zamilovaný králík. Komiksová novela německého autora Mawila vychází po USA, Španělsku a Francii také česky. Mawil, vl. (mall.cz)

Kallentoft Mons, Lutteman Markus,: Leon

Kallentoft Mons, Lutteman Markus,: Leon

Město, ve kterém přežijí jen ti nejsilnější Z azylového domu je unesen chlapec a později je nalezen mrtvý na vrcholu továrního komína. Krátce poté obdrží policie odkaz na livestream, na kterém je další chlapec zavřený v kleci. (mall.cz)

Markus Zusak: Bridge of Clay

Markus Zusak: Bridge of Clay

Matthew Dunbar, eldest of five brothers, is on a journey to find them all. Only then can he tell the astonishing story of his family, rocked by tragedy and a long-buried secret. (mall.cz)

Markus Zusak: Roky pod psa

Markus Zusak: Roky pod psa

Markus Zusak, autor světového bestseleru Zlodějka knih, nedávno zfilmovaného, vydal ještě před tímto zásadním dílem trilogii o bratrech Wolfových. Překlad prvního svazku, Roky pod psa, se nyní dostává také k českým čtenářům. (mall.cz)

Zusak Markus: Bridge of Clay

Zusak Markus: Bridge of Clay

The breathtaking story of five brothers who bring each other up in a world run by their own rules. As the Dunbar boys love and fight and learn to reckon with the adult world, they discover the moving secret behind their father’s disappearance. (mall.cz)

Markus Zusak: Bridge of Clay

Markus Zusak: Bridge of Clay

Here is a story told inside out and back to front. Five Dunbar brothers are living – fighting, loving, grieving – in the perfect chaos of a house without grown-ups. Today, the father who left them has just walked right back in. He has a surprising request: Who will build a bridge with him? (mall.cz)

Schirner Markus: Kyvadlo - Praktická kniha

Schirner Markus: Kyvadlo - Praktická kniha

Velká kyvadlová pracovní kniha pro začátečníky i pokročilé, obsahující kurz práce s kyvadlem. Je to skvělá příručka k rychlému osvojení si práce s kyvadlem. (mall.cz)

Alena Nováková, Markus Orths: Pokojská

Alena Nováková, Markus Orths: Pokojská

V humorném románu o neurotické pokojské se sklony k voyeuristickému pozorování hostů zpod postelí se Markus Orths dotýká problémů v mezilidské komunikaci. (mall.cz)

Roky pod psa - Zusak Markus

Roky pod psa - Zusak Markus

Markus Zusak, autor světového bestseleru Zlodějka knih, nedávno zfilmovaného, vydal ještě před tímto zásadním dílem trilogii o bratrech Wolfových. Překlad prvního svazku, Roky pod psa, se nyní dostává také k českým čtenářům. Cameron a Ruben Wolfovi se rvou dnem i nocí, spřádají ujeté plány, aniž by domýšleli jejich důsledky, a pro rodiče, sourozence i všechny holky, které obdivují, jsou to jen budižkničemové, co to nikdy nikam nedotáhnou. Jenže když se Cameron poprvé zamiluje, nic už není jako dřív... Příběh patnáctiletého australského kluka s širokým srdcem a praštěnými nápady je dojemný a zábavný zároveň a Zusak opět nezůstává nic dlužen své pověsti výjimečného vypravěče. (patro.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít