Mamma mia! here we go again - blu-ray (u00099)

Produkt Mamma mia! here we go again - blu-ray (u00099) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Mamma mia! here we go again - blu-ray (u00099) upraviť a produkt hľadať znova.

Mamma Mia! Here We Go Again - Blu-ray (U00099)

Mamma Mia! Here We Go Again - Blu-ray (U00099)
Detail

Film na Blu-ray - Přidejte se k oslavám, zpěvu a tanci, abyste zjistili, jak to všechno začalo! Sophie je těhotná a podobně jako její matka Donna bude muset riskovat... Přidejte se k oslavám, zpěvu a tanci, abyste zjistili, jak to všechno začalo! Hned dva příběhy v jednom! S tím prvním se vrátíme do časů, kdy byla Donna (Meryl Streep a Lily James) čerstvou absolventkou univerzity, chtěla poznávat svět a netušila, že brzy narazí na tři civilizované mladíky a jeden necivilizovaný řecký ostrov a totálně se jí změní život. Druhý příběh se odehrává přesně deset let po událostech prvního dílu, kdy zcestovalejší a moudřejší Sophie (Amanda Seyfried) plánuje velkolepé znovuotevření rodinného hotelu na Kalokairi, na které se samozřejmě sjedou všichni „obvyklí podezřelí”, včetně trojice jejích charismatických tatínků (Pierce Brosnan, Colin Firth a Stellan Skarsgard). Oba příběhy se rafinovaně proplétají a propojují písničkami švédského hudebního zázraku jménem ABBA,... (alza.cz)

Podobné produkty ako Mamma Mia! Here We Go Again - Blu-ray (U00099) , Mamma mia! here we go again - blu-ray (u00099)

Mamma Mia! 2: Here We Go Again (BLU-RAY)

Mamma Mia! 2: Here We Go Again (BLU-RAY)
Detail

Přidejte se k oslavám, zpěvu a tanci, abyste zjistili, jak to všechno začalo! Užijte si perfektní HD obraz a čistý digitální zvuk s BLU-RAY filmem Mamma Mia! 2: Here We Go Again (2018). Je to přesně deset let, co muzikál Mamma Mia! zboural kina po celém světě. Sice to trvalo relativně dlouho, zato v pokračování Mamma Mia! Here We Go Again dostanete hned dva příběhy v jednom! S prvním příběhem se vrátíme do časů, kdy byla Donna (Meryl Streep a Lily James) čerstvou absolventkou univerzity, chtěla poznávat svět a netušila, že brzy narazí na tři civilizované mladíky a jeden necivilizovaný řecký ostrov a totálně se jí změní život. Druhý příběh se odehrává přesně deset let po událostech prvního dílu, kdy zcestovalejší a moudřejší Sophie (Amanda Seyfried) plánuje velkolepé znovuotevření rodinného hotelu na Kalokairi, na které se samozřejmě sjedou všichni „obvyklí podezřelí“, včetně trojice jejích charismatických tatínků (Pierce Brosnan, Colin Firth a Stellan Skarsgard). Oba příběhy se rafinovaně proplétají a propojují písničkami švédského hudebního zázraku jménem ABBA, ať už novými aranžemi kousků, které zazněly už v minulém díle, nebo hity, na něž se předtím nedostalo.Bonusy: • Vynechané písně a scény s komentářem režiséra/autora scénáře Ola Parkera (bez cz podpory) • Komentář režiséra/autora scénáře Ola Parkera a producentky Judy Craymer (bez cz podpory) • Setkání s Cher (cz titulky) • Písně k zazpívání (cz titulky) • Příběh (cz titulky) • MAMMA MIA! Znovu spolu (cz titulky) • V roli Donny (cz titulky) • Kostýmy a Dynama (cz titulky) • Děkovačka (cz titulky) • Choreografie filmu MAMMA MIA! HERE WE GO AGAIN (cz titulky) • Zpívání před legendami (cz titulky) • Herecká setkání - Tanya potkává Tanyu / Rosie potkává Rosie (cz titulky) • Školní rok 79 (cz titulky) • Dancing Queen: Anatomie scény (cz titulky) • Herecké rozhovory - Dynama / Tátové (cz titulky) (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Mamma Mia! 2: Here We Go Again (BLU-RAY) , Mamma mia! here we go again - dvd (u00098)

Mamma Mia! Here We Go Again - DVD (U00098)

Mamma Mia! Here We Go Again - DVD (U00098)
Detail

Film na DVD - Přidejte se k oslavám, zpěvu a tanci, abyste zjistili, jak to všechno začalo! Sophie je těhotná a podobně jako její matka Donna bude muset riskovat... Přidejte se k oslavám, zpěvu a tanci, abyste zjistili, jak to všechno začalo! Hned dva příběhy v jednom! S tím prvním se vrátíme do časů, kdy byla Donna (Meryl Streep a Lily James) čerstvou absolventkou univerzity, chtěla poznávat svět a netušila, že brzy narazí na tři civilizované mladíky a jeden necivilizovaný řecký ostrov a totálně se jí změní život. Druhý příběh se odehrává přesně deset let po událostech prvního dílu, kdy zcestovalejší a moudřejší Sophie (Amanda Seyfried) plánuje velkolepé znovuotevření rodinného hotelu na Kalokairi, na které se samozřejmě sjedou všichni "obvyklí podezřelí", včetně trojice jejích charismatických tatínků (Pierce Brosnan, Colin Firth a Stellan Skarsgard). Oba příběhy se rafinovaně proplétají a propojují písničkami švédského hudebního zázraku jménem ABBA, ať už... (alza.cz)

Podobné produkty ako Mamma Mia! Here We Go Again - DVD (U00098) , Soundtrack: mamma mia! here we go again (picture vinyl) (2x lp) - lp (3891552)

Soundtrack: Mamma Mia! Here We Go Again (Picture vinyl) (2x LP) - LP (3891552)

Soundtrack: Mamma Mia! Here We Go Again (Picture vinyl) (2x LP) - LP (3891552)
Detail

LP vinyl - Hudba k filmu Mamma Mia! Here We Go Again z roku 2018. Hudba k filmu Mamma Mia! Here We Go Again z roku 2018. Sophie Sheridan připravuje znovuotevření hotelu na památku své matky Donny, která v předchozím roce zemřela. Je nešťastná, protože dva z jejích potenciálních otců, Harry a Bill, nemohou na znovuotevření dorazit. Má také problémy ve vztahu se Skyem, který je v New Yorku a místo budování vztahu upřednostňuje svou kariéru. Rok vydání : 2018 Rok reedice : 2022 Seznam stop LP 1 Honey, Honey / Money, Money, Money / Mamma Mia / Dancing Queen / Our Last Summer / Lay All Your Love On Me / Super Trouper / Gimme! Gimme! Gimme! LP 2 The Name of the Game / Voulez-vous / SOS / Does Your Mother Know / Slipping Through My Fingers / The Winner Takes It All / When All Is Said and Done / Take a Chance On Me / I Have a Dream (alza.cz)

Podobné produkty ako Soundtrack: Mamma Mia! Here We Go Again (Picture vinyl) (2x LP) - LP (3891552) , Soundtrack: mamma mia! here we go again (sing-a-long edition, 2018) (2x cd) - cd (7729709)

Soundtrack: Mamma Mia! Here We Go Again (Sing-A-Long Edition, 2018) (2x CD) - CD (7729709)

Soundtrack: Mamma Mia! Here We Go Again (Sing-A-Long Edition, 2018) (2x CD) - CD (7729709)
Detail

Hudební CD - Deset let po uvedení úspěšného filmu Mamma Mia! se do kin chystá jeho pokračování Mamma Mia! Here We Go Again. Hlavních rolí se opět ujala Meryl Streep, Pierce Brosnan, Colin Firth nebo Amanda Seyfried. „Mamma Mia! Here We Go Again” - Muzikál Režie: Ol Parker Scénář: Ol Parker Kamera: Robert D. Yeoman Hrají: Meryl Streep, Colin Firth, Amanda Seyfried, Pierce Brosnan, Lily James, Stellan Skarsg?rd, Dominic Cooper, Jeremy Irvine, Andy Garcia, Christine Baranski, Julie Walters, Cher, Hugh Skinner, Alexa Davies, Jessica Keenan Wynn, Josh Dylan Producenti: Judy Craymer, Gary Goetzman Kostýmy: Michele Clapton Deset let po uvedení úspěšného filmu Mamma Mia! se do kin chystá jeho pokračování Mamma Mia! Here We Go Again. Hlavních rolí se opět ujala Meryl Streep, Pierce Brosnan, Colin Firth nebo Amanda Seyfried. První díl celosvětově vydělal přes neuvěřitelných 600 milionů dolarů a jeho soundtrack, kterého se po světě prodalo přes 7 milionů kopií, se v... (alza.cz)

Podobné produkty ako Soundtrack: Mamma Mia! Here We Go Again (Sing-A-Long Edition, 2018) (2x CD) - CD (7729709) , Mamma mia! - blu-ray (u00442)

Mamma Mia! (BLU-RAY)

Mamma Mia! (BLU-RAY)
Detail

Z hitu divadelních prken se zrodil filmový muzikál velkolepých rozměrů. Mamma Mia! nabízí ty největší herecké hvězdy, písně skupiny ABBA, fantastická taneční čísla a spoustu zábavy. Je to ten nejsladší film roku. Nnyí také na BLU-RAY HD. Nastávající nevěsta Sophie (Amanda Seyfried) chce ještě před svým velkým dnem poznat svého otce. Je tu ale jeden problém…Není si vůbec jistá, kdo jím je. Po tajném nahlédnutí do starých deníčků své matky (Meryl Streep) zjišťuje, že je plodem jedné ze tří matčiných minulých lásek. S vědomím, že by to matka nikdy nepřipustila, zve na svatbu všechny tři možné otce. Přestože se Sophie ze všech sil snaží udržet jejich přítomnost v tajnosti, netrvá dlouho a tajemství je prozrazeno. Zábava začíná.Bonusy: • Komentář režisérky (cz titulky) • Medailon: Björn Ulvaeus (cz titulky) • Film o filmu: Mamma mia! obsahuje: Zrození filmu Mamma mia!, záběry z natáčení & obsazení (cz titulky) • Videoklip: ‘gimme! gimme! gimme!’ (bez cz podpory) • Vynechané hudební číslo: ‘name of the game’ (cz titulky) • Nepovedené záběry (cz titulky) • Film o filmu: Stát se zpěvákem (cz titulky) • Pohled do zákulisí natáčení filmu (cz titulky) • Film o filmu: Anatomie hudebních čísel (cz titulky) (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Mamma Mia! (BLU-RAY) , Mamma mia! - dvd (u00113)

Mamma Mia! - Blu-ray (U00442)

Mamma Mia! - Blu-ray (U00442)
Detail

Film na Blu-ray - Kdo by neznal nesmrtelné hity švédské skupina ABBA. Právě její hity se staly základem filmového muzikálu Mamma Mia!. Kdo by neznal nesmrtelné hity švédské skupina ABBA. Právě její hity se staly základem filmového muzikálu Mamma Mia!. Mamma Mia! nabízí ty největší herecké hvězdy, písně skupiny ABBA, fantastická taneční čísla a spoustu zábavy. Nastávající nevěsta Sophie (Amanda Seyfried) chce ještě před svým velkým dnem poznat svého otce. Není si ale vůbec jistá, kdo jím je. Po tajném nahlédnutí do starých deníčků své matky (Meryl Streep) zjišťuje, že je plodem jedné ze tří matčiných minulých lásek. Rozhodne se pozvat na svatbu všechny tři možné otce. Bonusy • Vynechané hudební číslo: 'The Name Of The Game' • Z natáčení Mamma Mia! • Komentář režisérky • Medailon: Björn Ulvaeus • Videoklip: 'Gimme! Gimme! Gimme!' • Nepovedené záběry • Film o filmu: Stát se zpěvákem • Anatomie hudebního čísla: 'Lay All Your... (alza.cz)

Podobné produkty ako Mamma Mia! - Blu-ray (U00442) , Here we are (1471188930)

Mamma Mia! 2: Here We Go Again (4K ULTRA HD+BLU-RAY) (2 BLU-RAY)

Mamma Mia! 2: Here We Go Again (4K ULTRA HD+BLU-RAY) (2 BLU-RAY)
Detail

Užijte si jedinečný zážitek při sledování 4K UHD BLU-RAY s filmem Mamma Mia! 2: Here We Go Again (2018) nyní 4x ostřejší než v rozlišení HD. Zdarma je také přiložen FULL HD BLU-RAY disk s filmem. Obsahuje HDR pro jasnější, hlubší a živější barvy. Je to přesně deset let, co muzikál Mamma Mia! zboural kina po celém světě. Sice to trvalo relativně dlouho, zato v pokračování Mamma Mia! Here We Go Again dostanete hned dva příběhy v jednom! S prvním příběhem se vrátíme do časů, kdy byla Donna (Meryl Streep a Lily James) čerstvou absolventkou univerzity, chtěla poznávat svět a netušila, že brzy narazí na tři civilizované mladíky a jeden necivilizovaný řecký ostrov a totálně se jí změní život. Druhý příběh se odehrává přesně deset let po událostech prvního dílu, kdy zcestovalejší a moudřejší Sophie (Amanda Seyfried) plánuje velkolepé znovuotevření rodinného hotelu na Kalokairi, na které se samozřejmě sjedou všichni „obvyklí podezřelí“, včetně trojice jejích charismatických tatínků (Pierce Brosnan, Colin Firth a Stellan Skarsgard). Oba příběhy se rafinovaně proplétají a propojují písničkami švédského hudebního zázraku jménem ABBA, ať už novými aranžemi kousků, které zazněly už v minulém díle, nebo hity, na něž se předtím nedostalo.Bonusy: • Vynechané písně a scény s komentářem režiséra/autora scénáře Ola Parkera (bez cz podpory) • Komentář režiséra/autora scénáře Ola Parkera a producentky Judy Craymer (bez cz podpory) • Setkání s Cher (cz titulky) • Písně k zazpívání (cz titulky) • Příběh (cz titulky) • MAMMA MIA! Znovu spolu (cz titulky) • V roli Donny (cz titulky) • Kostýmy a Dynama (cz titulky) • Děkovačka (cz titulky) • Choreografie filmu MAMMA MIA! HERE WE GO AGAIN (cz titulky) • Zpívání před legendami (cz titulky) • Herecká setkání - Tanya potkává Tanyu / Rosie potkává Rosie (cz titulky) • Školní rok 79 (cz titulky) • Dancing Queen: Anatomie scény (cz titulky) • Herecké rozhovory - Dynama / Tátové (cz titulky) (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Mamma Mia! 2: Here We Go Again (4K ULTRA HD+BLU-RAY) (2 BLU-RAY) , Mamma mia! (2dvd) - dvd (d008175)

Mamma Mia! 2: Here We Go Again (DVD)

Mamma Mia! 2: Here We Go Again (DVD)
Detail

Je to přesně deset let, co muzikál Mamma Mia! zboural kina po celém světě. Sice to trvalo relativně dlouho, zato v pokračování Mamma Mia! Here We Go Again dostanete hned dva příběhy v jednom! S prvním příběhem se vrátíme do časů, kdy byla Donna (Meryl Streep a Lily James) čerstvou absolventkou univerzity, chtěla poznávat svět a netušila, že brzy narazí na tři civilizované mladíky a jeden necivilizovaný řecký ostrov a totálně se jí změní život. Druhý příběh se odehrává přesně deset let po událostech prvního dílu, kdy zcestovalejší a moudřejší Sophie (Amanda Seyfried) plánuje velkolepé znovuotevření rodinného hotelu na Kalokairi, na které se samozřejmě sjedou všichni „obvyklí podezřelí“, včetně trojice jejích charismatických tatínků (Pierce Brosnan, Colin Firth a Stellan Skarsgard). Oba příběhy se rafinovaně proplétají a propojují písničkami švédského hudebního zázraku jménem ABBA, ať už novými aranžemi kousků, které zazněly už v minulém díle, nebo hity, na něž se předtím nedostalo.Bonusy:• Vynechané písně a scény s komentářem režiséra/autora scénáře Ola Parkera (bez cz podpory) • Komentář režiséra/autora scénáře Ola Parkera (bez cz podpory)• Komentář producentky Judy Craymer (bez cz podpory)• Písně k zazpívání (bez cz podpory)• Příběh (cz titulky) • MAMMA MIA! Znovu spolu (cz titulky)• V roli Donny (cz titulky)• Setkání s Cher (cz titulky)• Kostýmy a Dynama (cz titulky)• Děkovačka (cz titulky) (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Mamma Mia! 2: Here We Go Again (DVD) , Jones norah: til we meet again live - cd (3568984)

Mamma Mia! (DVD)

Mamma Mia! (DVD)
Detail

Z hitu divadelních prken se zrodil filmový muzikál velkolepých rozměrů. Mamma Mia! nabízí ty největší herecké hvězdy, písně skupiny ABBA, fantastická taneční čísla a spoustu zábavy. Je to ten nejsladší film roku. Nastávající nevěsta Sophie (Amanda Seyfried) chce ještě před svým velkým dnem poznat svého otce. Je tu ale jeden problém…Není si vůbec jistá, kdo jím je. Po tajném nahlédnutí do starých deníčků své matky (Meryl Streep) zjišťuje, že je plodem jedné ze tří matčiných minulých lásek. S vědomím, že by to matka nikdy nepřipustila, zve na svatbu všechny tři možné otce. Přestože se Sophie ze všech sil snaží udržet jejich přítomnost v tajnosti, netrvá dlouho a tajemství je prozrazeno. Zábava začíná.Bonusy: • Komentář režisérky (cz titulky) • Medailon: Björn Ulvaeus (cz titulky) • Film o filmu: Mamma mia! obsahuje: Zrození filmu Mamma mia!, záběry z natáčení & obsazení (cz titulky) • Videoklip: ‘gimme! gimme! gimme!’ (bez cz podpory) • Vynechané hudební číslo: ‘name of the game’ (cz titulky) • Nepovedené záběry (cz titulky) • Film o filmu: Stát se zpěvákem (cz titulky) • Pohled do zákulisí natáčení filmu (cz titulky) • Film o filmu: Anatomie hudebních čísel (cz titulky) (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Mamma Mia! (DVD) , Ziaja mamma mia lanolínová mast na bradavky 15 g (5901887030164)

Mamma Mia! - DVD (U00113)

Mamma Mia! - DVD (U00113)
Detail

Film na DVD - Nastávající nevěsta Sophie (Amanda Seyfried) chce ještě před svým velkým dnem poznat svého otce. Je tu ale jeden problém...Není si vůbec jistá, kdo jím je. Nastávající nevěsta Sophie (Amanda Seyfried) chce ještě před svým velkým dnem poznat svého otce. Je tu ale jeden problém...Není si vůbec jistá, kdo jím je. Po tajném nahlédnutí do starých deníčků své matky (Meryl Streep) zjišťuje, že je plodem jedné ze tří matčiných minulých lásek. S vědomím, že by to matka nikdy nepřipustila, zve na svatbu všechny tři možné otce. Přestože se Sophie ze všech sil snaží udržet jejich přítomnost v tajnosti, netrvá dlouho a tajemství je prozrazeno. Zábava začíná... (alza.cz)

Podobné produkty ako Mamma Mia! - DVD (U00113) , Shabaka king: we are sent here by history - cd (0864560)

Here We Are (1471188930)

Here We Are (1471188930)
Detail

Kniha - 144 stran, anglicky, pevná bez přebalu lesklá (alza.cz)

Podobné produkty ako Here We Are (1471188930) , Jones norah: til we meet again live (2x lp) - lp (3568985)

Mamma mia! - Apetit redakce časopisu

Mamma mia! - Apetit redakce časopisu
Detail

Časopis Apetit přichází na trh s novou edicí kuchařek, tentokrát zaměřenou na mezinárodní kuchyně. První kuchařkou z nové řady je kniha věnovaná kuchyni italské, která je mezi čtenáři Apetitu tolik oblíbená! V kuchařce najdete ty nejlepší italské recepty - na úplnou klasiku (boloňské ragú, caprese, pesto, milánské rizoto…), bleskové recepty na těstoviny anebo saláty a chuťovky, ale i složitější recepty popsané krok za krokem tak, aby je zvládli i úplní začátečníci (třeba na domácí pastu, těsto na pizzu, gnocchi, ) a vybrané regionální speciality např. z Jižního Tyrolska nebo Sicílie… A samozřejmě nechybí ani proslulé italské dezerty - tiramisu, panna cotta, ledové semifreddo... Každá kapitola je uvedena servisní dvoustránkou, kde se dozvíte, jak správně nakupovat a použít italské suroviny - od olivového oleje přes parmazán a mozzarellu až po zeleninu a ovoce (artyčok, fíky atd.), co si přivézt z dovolené, jak číst v jídelním lístku v pizzerii atd. "Autorka kuchařky Katka Švejdová žila pár let v Itálii a propadla šarmu italských mužů, ale především kouzlu italské kuchyně. Recepty, které jí často prozradily právě mamme italiane, jsou tak opravdu autentické, ověřené redakcí časopisu Apetit, ale hlavně uvařitelné i v českých podmínkách," říká šéfredaktorka Apetitu Marie Holobrádková. PS: Apetit vám doma zařídí pořádnou Itálii! 160 stran pečlivě vybraných a redaktorkami Apetitu vyzkoušených receptů je rozděleno do 7 kapitol: - Šupito presto - Bravo, pizza - Pasta, a pasta! - Pod jižním slunce - Horská výprava - Grandiózní hostina - Sladký život (patro.cz)

Podobné produkty ako Mamma mia! - Apetit redakce časopisu , Ziaja mamma mia tělové máslo zpevňující po porodu 200 ml (5901887009894)

Mamma Mia! (2DVD) - DVD (D008175)

Mamma Mia! (2DVD) - DVD (D008175)
Detail

Film na DVD - Nastávající nevěsta Sophie (Amanda Seyfried) chce ještě před svým velkým dnem poznat svého otce. Je tu ale jeden problém…Není si vůbec jistá, kdo jím je. Nastávající nevěsta Sophie (Amanda Seyfried) chce ještě před svým velkým dnem poznat svého otce. Je tu ale jeden problém…Není si vůbec jistá, kdo jím je. Po tajném nahlédnutí do starých deníčků své matky (Meryl Streep) zjišťuje, že je plodem jedné ze tří matčiných minulých lásek. S vědomím, že by to matka nikdy nepřipustila, zve na svatbu všechny tři možné otce. Přestože se Sophie ze všech sil snaží udržet jejich přítomnost v tajnosti, netrvá dlouho a tajemství je prozrazeno. Zábava začíná… Bonusový disk: • Talentovaná trojice: Tvůrci filmu Mamma Mia! Režisérka Phyllida Lloyd, scenáristka Catherine Johnson a producentka Judy Craymer o adaptaci populárního hitu z Broadwaye do filmové podoby. • Rozbor „Voulez-Vous” Podívejte se s herci a štábem do zákulisí natáčení jednoho z... (alza.cz)

Podobné produkty ako Mamma Mia! (2DVD) - DVD (D008175) , 3d blu ray

Here We Are - Graham Swift

Here We Are - Graham Swift
Detail

It is Brighton, 1959, and the theatre at the end of the pier is having its best summer season in years. Ronnie, a brilliant young magician, and Evie, his dazzling assistant, are top of the bill, drawing audiences each night. Meanwhile, Jack - Jack Robinson, as in 'before you can say' - is everyone's favourite compere, a born entertainer, holding the whole show together. As the summer progresses, the off-stage drama between the three begins to overshadow their theatrical success, and events unfold which will have lasting consequences for all their futures. Rich, comic, alive and subtly devastating, Here We Are is a masterly piece of literary magicianship which pulls back the curtain on the human condition. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Here We Are - Graham Swift , Whitesnake: greatest hits (blu-ray + cd) - blu-ray-cd (9029648237)

ABBA

ABBA
Detail

ABBA, legendární popová skupina ze Švédska, ovládla celosvětovou hudební scénu v 70. letech 20. století. Její věhlas však neutichá ani ve 21. století, a to nejen díky nesmrtelným hitům, jakými jsou Dancing Queen či The Winners Takes It All, ale i zásluhou nově vzniklých projektů, především muzikálů Mamma mia! a Mamma Mia! Here We Go Again. Čtenář se v knize dozví spoustu informací ze zákulisí skupiny, ať už se jedná o tvorbu písní, vznik kostýmů nebo osobní životy protagonistů. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako ABBA , Sabaton: great show (dvd + blu-ray) - dvd-blu-ray (4065629618100)

Ziaja Mamma Mia 200 ml tělové máslo pro ženy

Ziaja Mamma Mia 200 ml tělové máslo pro ženy
Detail

Ziaja Mamma Mia Tělové máslo pro ženy 200 ml (parfemy-elnino.cz)

Podobné produkty ako Ziaja Mamma Mia 200 ml tělové máslo pro ženy , Mamma mia!: aneb to nejlepší od italských matek (978-80-87575-07-9)

ZIAJA Mamma Mia Krém proti striím 270 ml (5901887027928)

ZIAJA Mamma Mia Krém proti striím 270 ml (5901887027928)
Detail

Tělový krém - vhodný pro normální pleť Máte před porodem, po porodu nebo u vás došlo k náhlé změně hmotnosti a trápí vás strie? Případně chcete zabránit jejich vzniku? Tělový krém proti striím Ziaja zvyšuje soudržnost pojivové tkáně, zmenšuje a rozjasňuje už vzniklé strie a předchází jejich vzniku, to vše díky výtažku z pupečníku asijského. Krém Ziaja stimuluje obnovu buněk, posiluje kolagenová a elastinová vlákna, zpomaluje proces stárnutí pokožky a zlepšuje její pevnost a pružnost. Je doporučen k prevenci už od 4. měsíce těhotenství. Klíčové vlastnosti tělového krému proti striím ZiajaKrém proti striím Ziaja rozjasňuje a zmenšuje vzniklé strie a zabraňuje jejich vznikuVhodné během těhotenství od 4. měsíce, po porodu a při náhlé změně hmotnostiObsahuje výtažek z pupečníku asijskéhoStimuluje obnovu buněk a posiluje kolagenová a elastinová vláknaZpomaluje proces stárnutí, zlepšuje pružnost a pevnost pokožky Použití:1-2krát denně... (alza.cz)

Podobné produkty ako ZIAJA Mamma Mia Krém proti striím 270 ml (5901887027928) , Casino - blu-ray (u00116)

Mamma mia! aneb To nejlepší od italských matek (Edice Apetit)

Mamma mia! aneb To nejlepší od italských matek (Edice Apetit)
Detail

Časopis Apetit přichází na trh s novou edicí kuchařek, tentokrát zaměřenou na mezinárodní kuchyně. První kuchařkou z nové řady je kniha věnovaná kuchyni italské, která je mezi čtenáři Apetitu tolik oblíbená! V kuchařce najdete ty nejlepší italské recepty - na úplnou klasiku (boloňské ragú, caprese, pesto, milánské rizoto…), bleskové recepty na těstoviny anebo saláty a chuťovky, ale i složitější recepty popsané krok za krokem tak, aby je zvládli i úplní začátečníci (třeba na domácí pastu, těsto na pizzu, gnocchi, ) a vybrané regionální speciality např. z Jižního Tyrolska nebo Sicílie… A samozřejmě nechybí ani proslulé italské dezerty - tiramisu, panna cotta, ledové semifreddo... Každá kapitola je uvedena servisní dvoustránkou, kde se dozvíte, jak správně nakupovat a použít italské suroviny - od olivového oleje přes parmazán a mozzarellu až po zeleninu a ovoce (artyčok, fíky atd.), co si přivézt z dovolené, jak číst v jídelním lístku v pizzerii atd. "Autorka kuchařky Katka Švejdová žila pár let v Itálii a propadla šarmu italských mužů, ale především kouzlu italské kuchyně. Recepty, které jí často prozradily právě mamme italiane, jsou tak opravdu autentické, ověřené redakcí časopisu Apetit, ale hlavně uvařitelné i v českých podmínkách," říká šéfredaktorka Apetitu Marie Holobrádková. PS: Apetit vám doma zařídí pořádnou Itálii! 160 stran pečlivě vybraných a redaktorkami Apetitu vyzkoušených receptů je rozděleno do 7 kapitol: - Šupito presto- Bravo, pizza- Pasta, a pasta!- Pod jižním slunce- Horská výprava- Grandiózní hostina- Sladký život (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Mamma mia! aneb To nejlepší od italských matek (Edice Apetit) , Poldové - blu-ray (w00872)

ZIAJA Mamma Mia Lanolínová mast na bradavky 15 g (5901887030164)

ZIAJA Mamma Mia Lanolínová mast na bradavky 15 g (5901887030164)
Detail

Mast - účinek: popraskané bradavky - obsah: lanolin Pro péči o bradavky v době těhotenství a kojení je zde mast Ziaja Mamma Mia 15 g. Vyživuje a hydratuje pokožku bradavek, snižuje jejich podráždění během kojení. Mast obsahuje 100% lanolín, který změkčuje, lubrikuje a absorbuje vodu až do 50 % své hmotnosti. Pokožka jej dokonale vstřebá, doplní lipidovou bariéru a zabrání tak ztrátě vody. Citlivou pokožku účinně hydratuje a vyživuje. Ošetřená místa jsou tak hladká, pružná, bez bolestivých trhlinek. Působí i preventivně na podráždění během kojení. Neobsahuje konzervanty, parfémy ani barviva. Tato mast je určena pro všechny typy pokožky. Klíčové vlastnosti lanolínové masti Ziaja Mamma Mia 15 gMast Ziaja Mamma Mia pro péči o bradavkyObsahuje 100% lanolínOšetřuje poškozenou kůži a působí i preventivněHydratuje, vyživuje, změkčuje a vyhlazujeBez konzervantů, parfému a barvivUrčeno pro všechny typy pokožkyHmotnost masti 15 g... (alza.cz)

Podobné produkty ako ZIAJA Mamma Mia Lanolínová mast na bradavky 15 g (5901887030164) , Cats - blu-ray (u00334)

ABBA

ABBA
Detail

ABBA, legendární popová skupina ze Švédska, ovládla celosvětovou hudební scénu v 70. letech 20. století. Její věhlas však neutichá ani ve 21. století, a to nejen díky nesmrtelným hitům, jakými jsou Dancing Queen či The Winners Takes It All, ale i zásluhou nově vzniklých projektů, především muzikálů Mamma mia! a Mamma Mia! Here We Go Again. Čtenář se v knize dozví spoustu informací ze zákulisí skupiny, ať už se jedná o tvorbu písní, vznik kostýmů nebo osobní životy protagonistů. Knihy z edice Ikony vzdávají hold osobnostem moderní hudební scény, jejichž životní a umělecká dráha je představena pomocí poutavých textů ve formě reportáže, množství fotografií i krátkého dokumentu na přiloženém DVD. (patro.cz)

Podobné produkty ako ABBA , Bídníci - blu-ray (8596978907936)

Queenie - The Show Must Go Home (BLU-RAY) - záznam koncertu

Queenie - The Show Must Go Home (BLU-RAY) - záznam koncertu
Detail

Blu-ray HD film Queenie - The Show Must Go Home [2021]. Dolby Digital. Hrají a zpívají: Queenie. Záznam online koncertu ze dne 9.4.2021. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Queenie - The Show Must Go Home (BLU-RAY) - záznam koncertu , Vdovy - blu-ray (bd002014)

Ziaja Mamma Mia 270 ml proti celulitidě a striím pro ženy

Ziaja Mamma Mia 270 ml proti celulitidě a striím pro ženy
Detail

Ziaja Mamma Mia Proti celulitidě a striím pro ženy 270 ml (parfemy-elnino.cz)

Podobné produkty ako Ziaja Mamma Mia 270 ml proti celulitidě a striím pro ženy , Rychlejší - blu-ray (bd001598)

MS Piano Play-Along Volume 73: Mamma Mia! The Movie Soundtrack

MS Piano Play-Along Volume 73: Mamma Mia! The Movie Soundtrack
Detail

Noty pro klavír PIANO PLAY-ALONG: MAMMA MIA! THE MOVIE Tato kniha obsahuje 8 skladeb z filmového hitu Mamma Mia v úpravách pro klavír. Audio doprovody lze stáhnout nebo streamovat ze stránek Hall Leonard (unikátní přístupový kód je uveden v publikaci). Multifunkční audio přehrávač Playback+ vám navíc umožní zpomalit přehrávanou skladbu bez změny ladění. Seznam skladeb: Dancing Queen Gimme! Gimme! Gimme! (A Man After Midnight) Honey, Honey Lay All Your Love On Me Mamma Mia S.O.S. Take A Chance On Me The Winner Takes It All (kytary.cz)

Podobné produkty ako MS Piano Play-Along Volume 73: Mamma Mia! The Movie Soundtrack , Šofér - blu-ray (u00684)

ZIAJA Mamma Mia Tělové máslo zpevňující po porodu 200 ml (5901887009894)

ZIAJA Mamma Mia Tělové máslo zpevňující po porodu 200 ml (5901887009894)
Detail

Tělové máslo - dámské, pro normální pleť, hydratační a vyživující, obsahuje mořské řasy a vitamín E, s vitamíny, objem 200 ml Máte pocit, že vaše tělo je po porodu ochablé? Zpevní ho tělové máslo Ziaja s obsahem řasy Entemorpha compressa a s výtažkem z pupečníku asijského. Vaše pokožka bude elastičtější a pružnější, regenerovaná a vyživovaná. V kombinaci s masáží napomáhá máslo spalování tukové vrstvy a stimuluje tvorbu proteoglykanů, které pomáhají modelovat pokožku. Tělové máslo Ziaja můžete použít také na prsní bradavky. Neobsahuje kofein ani alkohol, dá se používat i během těhotenství a kojení. Klíčové vlastnosti zpevňujícího tělového másla po porodu ZiajaTělové máslo pro zpevnění těla po poroduSkvělé při spojení s masáží S výtažkem z řasy Entemorpha compressa a pupečníku asijskéhoŘasa obsahuje železo, draslík, fosfor, síru, vitamíny a další potřebné látkyPupečník obsahuje flavonoidy, esenciální oleje i triterpenové kyselinyPro elastickou... (alza.cz)

Podobné produkty ako ZIAJA Mamma Mia Tělové máslo zpevňující po porodu 200 ml (5901887009894) , Cobain - blu-ray (u00434)

ABBA (978-80-255-1251-7)

ABBA (978-80-255-1251-7)
Detail

Kniha - 124 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá ABBA, legendární popová skupina ze Švédska, ovládla celosvětovou hudební scénu v 70. letech 20. století. Její věhlas však neutichá ani ve 21. století, a to nejen díky nesmrtelným hitům, jakými jsou Dancing Queen či The Winners Takes It All, ale i zásluhou nově vzniklých projektů, především muzikálů Mamma mia! a Mamma Mia! Here We Go Again. Čtenář se v knize dozví spoustu informací ze zákulisí skupiny, ať už se jedná o tvorbu písní, vznik kostýmů nebo osobní životy protagonistů. Knihy z edice Ikony vzdávají hold osobnostem moderní hudební scény, jejichž životní a umělecká dráha je představena pomocí poutavých textů ve formě reportáže, množství fotografií i krátkého dokumentu na přiloženém DVD. (alza.cz)

Podobné produkty ako ABBA (978-80-255-1251-7) , Dolittle - blu-ray (u00339)

Ziaja Mamma Mia Intimate Hygiene Wash 300 ml intimní kosmetika pro ženy

Ziaja Mamma Mia Intimate Hygiene Wash 300 ml intimní kosmetika pro ženy
Detail

Ziaja Mamma Mia Intimate Hygiene Wash Intimní kosmetika pro ženy 300 ml (parfemy-elnino.cz)

Podobné produkty ako Ziaja Mamma Mia Intimate Hygiene Wash 300 ml intimní kosmetika pro ženy , Podraz - blu-ray (u00438)

Ziaja Mamma Mia zpevňující tělové máslo pro ženy po porodu 200 ml

Ziaja Mamma Mia zpevňující tělové máslo pro ženy po porodu 200 ml
Detail

Ziaja Mamma Mia, 200 ml, Péče o tělo v těhotenství a po porodu pro ženy, Tělový krém Ziaja Mamma Mia pečuje o vaši pokožku a dodává jí potřebnou výživu a dlouhodobou hydrataci. Vlastnosti: snižuje tukovou tkáň stimuluje mikrocirkulaci navrací pokožce pružnost Jak používat: Naneste přípravek na čistou pokožku a jemně vmasírujte do úplného vstřebání. (notino.cz)

Podobné produkty ako Ziaja Mamma Mia zpevňující tělové máslo pro ženy po porodu 200 ml , Švindlíři - blu-ray (w01843)

Ziaja Mamma Mia lanolinová mast na bradavky pro kojící ženy 15 g

Ziaja Mamma Mia lanolinová mast na bradavky pro kojící ženy 15 g
Detail

Ziaja Mamma Mia, 15 g, Péče o prsa pro ženy, Přípravek Ziaja Mamma Mia vypne pokožku vašeho poprsí a dekolt tak bude působit pevněji. Vlastnosti: hloubkově hydratuje regeneruje Jak používat: Pravidelným používáním přípravku zesílíte jeho účinek. (notino.cz)

Podobné produkty ako Ziaja Mamma Mia lanolinová mast na bradavky pro kojící ženy 15 g , Wanted - blu-ray (u00313)

Mamma mia!: aneb To nejlepší od italských matek (978-80-87575-07-9)

Mamma mia!: aneb To nejlepší od italských matek (978-80-87575-07-9)
Detail

Kniha - autor redakce časopisu Apetit, 160 stran, česky, pevná bez přebalu matná Časopis Apetit přichází na trh s novou edicí kuchařek, tentokrát zaměřenou na mezinárodní kuchyně. První kuchařkou z nové řady je kniha věnovaná kuchyni italské, která je mezi čtenáři Apetitu tolik oblíbená! V kuchařce najdete ty nejlepší italské recepty - na úplnou klasiku (boloňské ragú, caprese, pesto, milánské rizoto…), bleskové recepty na těstoviny anebo saláty a chuťovky, ale i složitější recepty popsané krok za krokem tak, aby je zvládli i úplní začátečníci (třeba na domácí pastu, těsto na pizzu, gnocchi, ) a vybrané regionální speciality např. z Jižního Tyrolska nebo Sicílie… A samozřejmě nechybí ani proslulé italské dezerty - tiramisu, panna cotta, ledové semifreddo... Každá kapitola je uvedena servisní dvoustránkou, kde se dozvíte, jak správně nakupovat a použít italské suroviny - od olivového oleje přes parmazán a mozzarellu až po zeleninu a ovoce (artyčok, fíky... (alza.cz)

Podobné produkty ako Mamma mia!: aneb To nejlepší od italských matek (978-80-87575-07-9) , Reminiscence - blu-ray (w02646)

Jones Norah: Til We Meet Again Live - CD (3568984)

Jones Norah: Til We Meet Again Live - CD (3568984)
Detail

Hudební CD - Legendární zpěvačka, skladatelka a pianistka Norah Jones vydává v roce 2021 první živé album s názvem Til We Meet Again. Legendární zpěvačka, skladatelka a pianistka Norah Jones vydává v roce 2021 první živé album s názvem Til We Meet Again. Rok vydání : 2021 Seznam stop Cold, Cold Heart (Hank Williams) RecordedSeptember 20, 2018 at Luther Burbank Center for the Arts, Santa Rosa, CA / It Was You (Norah Jones) RecordedSeptember 28, 2018 at Ohana Festival, Dana Point, CA / Begin Again (Norah Jones/Emily Fiskio) RecordedJuly 28, 2018 at Live au Campo, Perpignan, France / Those Sweet Words (Lee Alexander/RichardJulian) Recorded December 13, 2019 at Vivo Rio, Rio de Janeiro, Brazil / Ive Got To See You Again (Jesse Harris) RecordedJuly 28, 2018 at Live au Campo, Perpignan, France / After The Fall (Norah Jones/Brian Burton) RecordedApril 8, 2018 at Teatro degli Arcimboldi, Milan, Italy / Ill Be Gone (Pete Remm) RecordedDecember 9, 2019 at Espaço das... (alza.cz)

Podobné produkty ako Jones Norah: Til We Meet Again Live - CD (3568984)

Mamma Mia! (4K ULTRA HD+BLU-RAY) (2 BLU-RAY)

Mamma Mia! (4K ULTRA HD+BLU-RAY) (2 BLU-RAY)
Detail

Je tu 10. výročí vzniku filmu a muzikál Mamma Mia! je poprvé vydaný na 4K ULTRA HD BLU-RAY. UHD BLU-RAY s filmem Mamma Mia! nyní 4x ostřejší než v rozlišení HD. Zdarma je také přiložen FULL HD BLU-RAY disk s filmem. Nastávající nevěsta Sophie (Amanda Seyfried) chce ještě před svým velkým dnem poznat svého otce. Je tu ale jeden problém…Není si vůbec jistá, kdo jím je. Po tajném nahlédnutí do starých deníčků své matky (Meryl Streep) zjišťuje, že je plodem jedné ze tří matčiných minulých lásek. S vědomím, že by to matka nikdy nepřipustila, zve na svatbu všechny tři možné otce. Přestože se Sophie ze všech sil snaží udržet jejich přítomnost v tajnosti, netrvá dlouho a tajemství je prozrazeno. Zábava začíná.BONUSY:• Komentář režisérky Phyllidy Lloyd • Vynechané scény• Vynechané hudební číslo: “The Name Of The Game”• Z natáčení filmu Mamma Mia!• Stát se zpěvákem• Anatomie hudebního čísla: “Lay All Your Love On Me”• Pohled do zákulisí natáčení Mamma Mia!• Videoklip “Gimme! Gimme! Gimme!”• Cameo: Bjorn Ulvaeus (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Mamma Mia! (4K ULTRA HD+BLU-RAY) (2 BLU-RAY)

Tenet (BLU-RAY + BLU-RAY Bonus) (2 BLU-RAY)

Tenet (BLU-RAY + BLU-RAY Bonus) (2 BLU-RAY)
Detail

Perfektní HD obraz a čistý digitální zvuk na dosah s BLU-RAY filmem Tenet (2020). Vyzbrojený jediným slovem, TENET, bojuje hlavní hrdina v temném prostředí mezinárodní špionáže za záchranu celého světa na extrémně komplikované misi, ve které pro časoprostor neplatí pravidla tak, jak je známe.Bonusy:- Svět jinýma očima: Film o filmu Tenet – více než hodina bonusů o obsazení, provázanosti scén, výpravě, natáčení, lokacích, kostýmech, hudbě, tvorbě dechberoucích scén a mnohém dalším (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Tenet (BLU-RAY + BLU-RAY Bonus) (2 BLU-RAY)

Should We Stay or Should We Go - Lionel Shriverová

Should We Stay or Should We Go - Lionel Shriverová
Detail

When her father dies, Kay Wilkinson can't cry. Over ten years, Alzheimer's had steadily eroded this erudite man. Surely one's own father passing should never come as such a relief?Both healthy and vital medical professionals in their early fifties, Kay and her husband Cyril have seen too many of their elderly NHS patients in similar states of decay. Determined to die with dignity, Cyril makes a modest proposal: they should agree to commit suicide together once they've both turned eighty. When their deal is sealed in 1991, the spouses are blithely looking forward to another three decades together.But then they turn eighty.By turns hilarious and touching, playful and grave, Should We Stay or Should We Go portrays twelve parallel universes, each exploring a possible future for Kay and Cyril, from a purgatorial Cuckoo's-Nest-style retirement home to the discovery of a cure for ageing, from cryogenic preservation to the unexpected pleasures of dementia.Weaving in a host of contemporary issues - Brexit, mass migration, the coronavirus - Lionel Shriver has pulled off a rollicking page-turner in which we never have to mourn deceased characters, because they'll be alive and kicking in the very next chapter. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Should We Stay or Should We Go - Lionel Shriverová

Batman (2022) (BLU-RAY + BLU-RAY BONUS) (2 BLU-RAY)

Batman (2022) (BLU-RAY + BLU-RAY BONUS) (2 BLU-RAY)
Detail

Blu-ray HD film Batman [2022]. Český dabing. České titulky. Dolby Digital. Dolby Atmos. 2 Disky. Ve svém druhém roce boje proti zločinu Batman odhaluje korupci v Gotham City, která souvisí s jeho vlastní rodinou, a čelí sériovému vrahovi - Hádankář. Dva roky slídění po ulicích jako Batman, který nahání strach zločincům, zavedly Bruce Waynea hluboko do stínů Gotham City. Mezi zkorumpovanou sítí městských úředníků a vysoce postavených osobností má osamělý mstitel jen několik důvěryhodných spojenců - Alfreda Pennywortha a poručíka Jamese Gordona - a mezi svými spoluobčany se stal jediným ztělesněním pomsty. Když se vrah sérií sadistických machinací zaměří na gothamskou smetánku, stopa záhadných indicií pošle Největšího detektiva světa na vyšetřování do podsvětí, kde se setká s postavami jako Oswald Cobblepot, Edward Nashton, Carmine Falcone a Selina Kyleová. Jakmile důkazy začnou vést blíže k domovu a začne být jasný rozsah pachatelových plánů, musí Batman navázat nové vztahy a odhalit pachatele, aby se stal symbolem naděje Gotham City.Bonusy:• Příprava odplaty: Film o filmu s herci a tvůrci• Vynechané scény s komentářem režiséra• Anatomie automobilové honičky s Batmobilem• Batman: Geneze• Stát se Catwoman (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Batman (2022) (BLU-RAY + BLU-RAY BONUS) (2 BLU-RAY)

Jones Norah: Til We Meet Again Live (2x LP) - LP (3568985)

Jones Norah: Til We Meet Again Live (2x LP) - LP (3568985)
Detail

LP vinyl - Legendární zpěvačka, skladatelka a pianistka Norah Jones vydává v roce 2021 první živé album s názvem Til We Meet Again. Legendární zpěvačka, skladatelka a pianistka Norah Jones vydává v roce 2021 první živé album s názvem Til We Meet Again. Rok vydání : 2021 Seznam stop Cold, Cold Heart (Hank Williams) RecordedSeptember 20, 2018 at Luther Burbank Center for the Arts, Santa Rosa, CA / It Was You (Norah Jones) RecordedSeptember 28, 2018 at Ohana Festival, Dana Point, CA / Begin Again (Norah Jones/Emily Fiskio) RecordedJuly 28, 2018 at Live au Campo, Perpignan, France / Those Sweet Words (Lee Alexander/RichardJulian) Recorded December 13, 2019 at Vivo Rio, Rio de Janeiro, Brazil / Ive Got To See You Again (Jesse Harris) RecordedJuly 28, 2018 at Live au Campo, Perpignan, France / After The Fall (Norah Jones/Brian Burton) RecordedApril 8, 2018 at Teatro degli Arcimboldi, Milan, Italy / Ill Be Gone (Pete Remm) RecordedDecember 9, 2019 at Espaço das... (alza.cz)

Podobné produkty ako Jones Norah: Til We Meet Again Live (2x LP) - LP (3568985)

Tenet (4K ULTRA HD + BLU-RAY + BLU-RAY BONUS) (3 BLU-RAY)

Tenet (4K ULTRA HD + BLU-RAY + BLU-RAY BONUS) (3 BLU-RAY)
Detail

Jedinečný zážitek při sledování filmu na 4K UHD BLU-RAY s filmem Tenet (2020). Obsahuje HDR pro jasnější, hlubší a živější barvy. Hlavní zbraní hrdiny akčního sci-fi spektáklu filmového vizionáře Christophera Nolana je jediné slovo - TENET. V temném světě mezinárodní špionáže bojuje o záchranu celého světa. Vydává se na extrémně komplikovanou misi, ve které pro časoprostor neplatí pravidla, tak jak je známe.Bonusy:- Svět jinýma očima: Film o filmu Tenet – více než hodina bonusů o obsazení, provázanosti scén, výpravě, natáčení, lokacích, kostýmech, hudbě, tvorbě dechberoucích scén a mnohém dalším (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Tenet (4K ULTRA HD + BLU-RAY + BLU-RAY BONUS) (3 BLU-RAY)

Predátor (4K ULTRA HD + BLU-RAY + 3D BLU-RAY) (2 BLU-RAY)

Predátor (4K ULTRA HD + BLU-RAY + 3D BLU-RAY) (2 BLU-RAY)
Detail

4K Blu-ray HD film Predátor [1987]. Český dabing. České titulky. HDR. Dolby Digital. 2 disky obsahují filmy ve verzi: 4K + Blu-ray + 3D Blu-ray. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Predátor (4K ULTRA HD + BLU-RAY + 3D BLU-RAY) (2 BLU-RAY)

Shabaka King: We Are Sent Here By History - CD (0864560)

Shabaka King: We Are Sent Here By History - CD (0864560)
Detail

Hudební CD - Shabaka Hutchings jazzový saxofonista, který vede skupinu Sons of Kemet, je členem Comet is Coming a vystupuje pod pódiovým jménem King Shabaka. Shabaka Hutchings jazzový saxofonista, který vede skupinu Sons of Kemet, je členem Comet is Coming a vystupuje pod pódiovým jménem King Shabaka. Seznam stop They Who Must Die / You've Been Called / Go My Heart, Go To Heaven / Behold, The Deceiver / Run, The Darkness Will Pass / The Coming Of The Strange Ones / Beasts Too Spoke of Suffering / We Will Work (On Redefining Manhood) / 'Til The Freedom Comes Home / Finally, The Man Cried / Teach Me How To Be Vulnerable (alza.cz)

Podobné produkty ako Shabaka King: We Are Sent Here By History - CD (0864560)

Není čas zemřít (BLU-RAY + BLU-RAY BONUS)

Není čas zemřít (BLU-RAY + BLU-RAY BONUS)
Detail

Blu-ray HD film Není čas zemřít [No Time to Die, 2021]. Český dabing. České titulky. Dolby Digital. Hrají: Daniel Craig. Nový James Bond 25. Poslední film s Danielem Craigem v hlavní roli. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Není čas zemřít (BLU-RAY + BLU-RAY BONUS)

Inferno (steelbook) (2x Blu-ray) - Blu-ray (BD001455)

Inferno (steelbook) (2x Blu-ray) - Blu-ray (BD001455)
Detail

Film na Blu-ray - V akčním thrilleru ze současnosti se věhlasný profesor symbologie Robert Langdon (Tom Hanks) probouzí se ztrátou paměti v italské nemocnici. Tady spojuje své síly se Siennou Brooks (Felicity Jones), doktorkou, která mu, jak Langdon doufá, pomůže vrátit vzpomínky. V akčním thrilleru ze současnosti se věhlasný profesor symbologie Robert Langdon (Tom Hanks) probouzí se ztrátou paměti v italské nemocnici. Tady spojuje své síly se Siennou Brooks (Felicity Jones), doktorkou, která mu, jak Langdon doufá, pomůže vrátit vzpomínky. Společně se pouští do závodu s časem napříč Evropou, aby zastavili virus, který může vymýtit polovinu světové populace. (alza.cz)

Podobné produkty ako Inferno (steelbook) (2x Blu-ray) - Blu-ray (BD001455)

Eilish Billie: When We Fall Asleep, Where Do We Go? (2019) - LP (7742766)

Eilish Billie: When We Fall Asleep, Where Do We Go? (2019) - LP (7742766)
Detail

LP vinyl - Americká zpěvačka a skladatelka Billie Eilish vydává album When We Fall Asleep, Where Do We Go?"Když jsem složila skladbu bury a friend, celé album do sebe najednou v mé hlavě zapadlo," přibližuje novou muziku Billie. Americká zpěvačka a skladatelka Billie Eilish vydává album When We Fall Asleep, Where Do We Go?"Když jsem složila skladbu bury a friend, celé album do sebe najednou v mé hlavě zapadlo," přibližuje novou muziku Billie. "Okamžitě jsem věděla, o čem bude, jak bude vypadat a jak bych chtěla, aby ho posluchači chápali. Z názvu titulního singlu mě napadl motiv: bury a friend je psané z perspektivy monstra, které sídlí pod mojí postelí - co bych jako tohle stvoření dělala, co bych cítila? Já sama se přiznávám, že jsem monstrum a že jsem svým největším nepřítelem. Možná jsem i monstrem pod tvojí postelí." Billie Eilish patří mezi aktuálně nejplodnější a nejzajímavější interprety, kam jí katapultoval debut Ocean Eyes. Přední popovou linii... (alza.cz)

Podobné produkty ako Eilish Billie: When We Fall Asleep, Where Do We Go? (2019) - LP (7742766)

Spectre (4K ULTRA HD + BLU-RAY) (2 BLU-RAY)

Spectre (4K ULTRA HD + BLU-RAY) (2 BLU-RAY)
Detail

Jedinečný zážitek při sledování filmu na 4K UHD BLU-RAY s filmem Spectre (2015). Obsahuje HDR pro jasnější, hlubší a živější barvy. James Bond dostane záhadný odkaz z minulosti, který ho přivede na stopu známé zločinecké organizace. Postupně rozplétá složitou pavučinu lží, aby nakonec odhalil děsivou pravdu o SPECTRE. Bonusy na Blu-ray: • SPECTRE: Největší úvodní scéna v dějinách Bonda • Videoblogy • Galerie (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Spectre (4K ULTRA HD + BLU-RAY) (2 BLU-RAY)

Spojenci (4K ULTRA HD+BLU-RAY) (2 BLU-RAY)

Spojenci (4K ULTRA HD+BLU-RAY) (2 BLU-RAY)
Detail

UHD BLU-RAY s filmem Spojenci nyní 4x ostřejší než v rozlišení HD. UHD BLU-RAY disk neobsahuje český dabing. UHD BLU-RAY s filmem neobsahuje český dabing!!!Píše se rok 1942 a Max Vatan (Brad Pitt) seskakuje padákem do dun marocké pouště s cílem zabít v Casablance německého velvyslance. V městě se setkává s Francouzkou Marianne (Marion Cotillard), která má hrát roli jeho manželky a pomoci mu se splněním jeho mise. Předstírání manželské intimity a zamilovanosti postupně přeroste v opravdovou vášeň, a proto po ukončení operace společně odjedou do Londýna, kde se vezmou, válce navzdory. Jejich rodinné štěstí trvá jen do chvíle, kdy se Max dozví, že i tohle může být jen důmyslná hra, která by ve finále mohla výrazně ovlivnit výsledek Druhé světové války. V tu chvíli začíná jeho zoufalý hon za pravdou a za nadějí, že to, co o jeho ženě tvrdí jeho nadřízení, není pravda.Bonusy:• Příběh Spojenců• Z kulis až na Saharu: O produkci filmu• Čočkou objektivu: V režii Roberta Zemeckise• Dobové kostýmy• Dokud nás smrt nerozdělí: Max a Marianne• Dámy a pánové: Herečky a herci• Světla, pixely, akce! Vizuální efekty ve filmu• Za volantem: vozidla ve filmu• Nabito! Zbraně ve filmu• Hudba ve filmu (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Spojenci (4K ULTRA HD+BLU-RAY) (2 BLU-RAY)

My (4K ULTRA HD+BLU-RAY) (2 BLU-RAY)

My (4K ULTRA HD+BLU-RAY) (2 BLU-RAY)
Detail

Užijte si jedinečný zážitek při sledování 4K UHD BLU-RAY s filmem My (2019) nyní 4x ostřejší než v rozlišení HD. Zdarma je také přiložen FULL HD BLU-RAY disk s filmem. Obsahuje HDR pro jasnější, hlubší a živější barvy. Adelaide Wilsonová (Lupita Nyong'o) přijíždí s manželem a dvěma dětmi na prázdninový pobyt na chatu na kalifornském pobřeží, kde jako malá trávila léto. Na první pohled vyrovnaná a spokojená žena v sobě skrývá velké trauma z dětství a hned po příjezdu v ní řetězec zdánlivě nevinných událostí vyvolává silnou paranoiu a pocit, že rodinná idyla brzy skončí. Předtucha se promění v realitu, když se uprostřed noci na příjezdové cestě k domu objeví čtveřice podivínů, kteří na rodinu záhy zaútočí. Děsivá noční můra je o to strašlivější, že ti útočníci vypadají úplně stejně jako Wilsonovi. Jen mají v rukou zbraně. A neváhají je použít.Bonusy: • Spoutáni vnitřními běsy: Film o filmu• Vynechané scény• Předefinování žánru: Vize hororu Jordana Peela• Zemřít v obou úrovních: Grand Pas de Deux• V roli Červené• Dualita filmu My (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako My (4K ULTRA HD+BLU-RAY) (2 BLU-RAY)

Mission: Impossible 6: Fallout (BLU-RAY + BLU-RAY BONUS)

Mission: Impossible 6: Fallout (BLU-RAY + BLU-RAY BONUS)
Detail

Ethan Hunt si vždycky vybíral nesplnitelné mise. Pokaždé v nich uspěl, okolnostem navzdory. Na začátku tohoto příběhu však čelí úplně nové situaci. Užijte si perfektní HD obraz a čistý digitální zvuk s BLU-RAY filmem Mission: Impossible - Fallout (2018). Všechny mise vedly právě sem. Ethan Hunt (Tom Cruise) a jeho IMF tým (Simon Pegg, Ving Rhames, Rebecca Fergusson) jsou zpátky a v sázce je tentokrát úplně všechno. Když dá Hunt přednost týmu namísto mise, nukleární zbraně padnou do špatných rukou a celému světu hrozí zkáza. Aby zabránili katastrofě, musí se spojit s neortodoxním agentem CIA (Henry Cavill). Nejocěňovanější akční film roku můžete nyní prožívat znovu a znovu.Bonusy:• Film o filmu - jak se natáčely dechberoucí kaskadérské kousky?• Vystřižené scény s komentářem režiséra• Storyboardy (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Mission: Impossible 6: Fallout (BLU-RAY + BLU-RAY BONUS)

Nesmiřitelní (4K ULTRA HD+BLU-RAY) (2 BLU-RAY)

Nesmiřitelní (4K ULTRA HD+BLU-RAY) (2 BLU-RAY)
Detail

Vítěz 4 Oscarů včetně ceny za nejlepší film poprvé v ULTRA HD rozlišení na BLU-RAY. Nesmiřitelní jsou moderní klasika, která "je souhrnem všeho, co si myslím o westernu,” řekl listu Los Angeles Times režisér a herec Clint Eastwood. Film, který podle výběru Amerického filmového institutu patří mezi 100 nejlepších amerických filmů, se ke svému desátému výročí dočkal oslnivého digitálního přepisu a vyráží na novou cestu k divákovi ověnčen čtyřmi Oscary za rok 1992, včetně ceny za nejlepší film, režii, mužský výkon ve vedlejší roli (Gene Hackman) a střih (Joel Cox). Eastman a Morgan Freeman tu hrají zestárlé pistolníky, kteří se ještě naposledy chopí zbraní, aby si vysloužili vypsanou odměnu, Richard Harris ztělesňuje postavu nešťastného nájemného zabijáka a Hackman je mužem zákona, disponujícím skrytým šarmem a mrazivou brutalitou.Bonusy:• Obsahuje remasterovaný Blu-ray discTM.• Komentář Eastwoodova životopisce Richarda Schickela• 4 dokumenty• Klasická Maverickova epizoda Souboj při západu slunce• Kino trailer (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Nesmiřitelní (4K ULTRA HD+BLU-RAY) (2 BLU-RAY)

Yesterday (4K ULTRA HD + BLU-RAY) (2 BLU-RAY)

Yesterday (4K ULTRA HD + BLU-RAY) (2 BLU-RAY)
Detail

Užijte si jedinečný zážitek při sledování 4K UHD BLU-RAY s filmem Yesterday (2019) nyní 4x ostřejší než v rozlišení HD. Zdarma je také přiložen FULL HD BLU-RAY disk s filmem. Obsahuje HDR pro jasnější, hlubší a živější barvy. Britské filmové legendy Danny Boyle a Richard Curtis mají hodně společného. Oba stvořili filmy, které patří k tomu nejlepšímu, co v ostrovní kinematografii vzniklo. Danny Boyle získal Oscara za Milionáře z chatrče a natočil kultovní Trainspotting a jeho pokračování, Richard Curtis je zase podepsaný pod těmi nejlepšími romantickými komediemi jako Čtyři svatby a jeden pohřeb, Notting Hill nebo Láska nebeská. Co mohlo vzejít z takové spolupráce? „Je to předvídatelně nepředvídatelná komedie plná skvělé muziky,“ slibuje scenárista Curtis.Bonusy:• Alternativní konec a Vynechané scény s dalšími písněmi od Beatles v podání Himeshe Patela!• Ed Sheeran: Od stadionu na obrazovku• Agent komedie: Kate McKinnon• Naživo v Abbey Road Studios (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Yesterday (4K ULTRA HD + BLU-RAY) (2 BLU-RAY)

Oheň (4K ULTRA HD+BLU-RAY) (2 BLU-RAY)

Oheň (4K ULTRA HD+BLU-RAY) (2 BLU-RAY)
Detail

Od oscarového® režiséra Rona Howarda, Oheň je strhující, emocemi nabitý thriller o nebezpečném životě profesionálních hasičů. Kurt Russell a William Baldwin jsou dva znesváření bratři, pracující podle rodinné tradice jako hasiči v Chicagu. Když se objeví podivné série požárů, které spojuje stejný žhářský rukopis, jsou bratři donuceni dát své spory stranou a věnovat se jejich vyřešení. Scott Glenn, Jennifer Jason Leigh, Rebecca De Mornay, Donald Sutherland a Robert De Niro také září v tomto kritiky uznávaném napínavém příběhu, který byl mimojiné nominován na Oscara® v kategoriích Nejlepší vizuální efekty a Nejlepší zvuk. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Oheň (4K ULTRA HD+BLU-RAY) (2 BLU-RAY)

Mumie (4K ULTRA HD+BLU-RAY) (2 BLU-RAY)

Mumie (4K ULTRA HD+BLU-RAY) (2 BLU-RAY)
Detail

4K Blu-ray HD film Mumie [1999]. Český dabing. České titulky. HDR. Dolby Digital. Dolby Atmos. Hrají: Brendan Fraser, Rachel Weisz. Hluboko v egyptské poušti hledá skupina lidí dávno ztracený poklad a probouzí při tom tři tisíce let staré hrůzné dědictví. Kombinace divokého dobrodružství s napětím legendárního klasického hororu z roku 1932 dělá z Mumie skutečný akční velkofi lm s oslnivými vizuálními efekty, dokonalým řemeslným zpracováním a jedinečným příběhem.Bonusy: • Stvoření lepší Mumie • Tvorba vizuálních a speciálních efektů (Théby) • Pohřeb skarabů • Vážné problémy • Imhotep jí skaraba • Rick zachraňuje Evelyn • Vynechané scény • Trailer • Fotomontáž (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Mumie (4K ULTRA HD+BLU-RAY) (2 BLU-RAY)
Mamma Mia! Here We Go Again - Blu-ray (U00099), Mamma Mia! Here We Go Again - DVD (U00098), Soundtrack: Mamma Mia! Here We Go Again (Picture vinyl) (2x LP) - LP (3891552), Soundtrack: Mamma Mia! Here We Go Again (Sing-A-Long Edition, 2018) (2x CD) - CD (7729709), Mamma Mia! - Blu-ray (U00442), Mamma Mia! - DVD (U00113), Here We Are (1471188930), Mamma Mia! (2DVD) - DVD (D008175), Jones Norah: Til We Meet Again Live - CD (3568984), ZIAJA Mamma Mia Lanolínová mast na bradavky 15 g (5901887030164), Shabaka King: We Are Sent Here By History - CD (0864560), Jones Norah: Til We Meet Again Live (2x LP) - LP (3568985), ZIAJA Mamma Mia Tělové máslo zpevňující po porodu 200 ml (5901887009894), 3d blu ray, Whitesnake: Greatest Hits (Blu-ray + CD) - Blu-ray-CD (9029648237), Sabaton: Great Show (DVD + Blu-ray) - DVD-Blu-ray (4065629618100), Mamma mia!: aneb To nejlepší od italských matek (978-80-87575-07-9), Casino - Blu-ray (U00116), Poldové - Blu-ray (W00872), Cats - Blu-ray (U00334), Bídníci - Blu-ray (8596978907936), Vdovy - Blu-ray (BD002014), Rychlejší - Blu-ray (BD001598), Šofér - Blu-ray (U00684), Cobain - Blu-ray (U00434), Dolittle - Blu-ray (U00339), Podraz - Blu-ray (U00438), Švindlíři - Blu-ray (W01843), Wanted - Blu-ray (U00313), Reminiscence - Blu-ray (W02646)