MAM Lahev Baby Bottle 4+měsíců 330ml

MAM Lahev Baby Bottle 4+měsíců 330ml

MAM Lahev Baby Bottle 4+měsíců 330ml

Díky praktickému designu se lahev Baby Bottle dobře drží a snadno plní. Je stabilní a díky stupnici umožňuje přesné odměření. A dětem se líbí zářivé barvy. Díky tomu je lahev Baby Bottle ideálním průvodcem během aktivního dne dítěte. Patentovaná sametová savička™ MAM je vyrobená ze sametově jemného silikonu, který je pro dítě na dotek tak známý. Prokázaný účinek: 94 % dětí přijímá MAM sametovou savičku (průzkum trhu 2008-2010, testováno 995 dětmi). Varianty: holka, kluk, neutrální (drmax.cz)

Mam Baby Bottle láhev V3 rychlý a motivy měsíce 330ml

MAM Lahev Anti-Colic 320ml 4+měsíců

MAM Hrnek Sports Cup 12+měsíců 330ml

MAM Hrnek Sports Cup 12+měsíců 330ml

Hygienické a inovativní – není třeba tahat ani tlačit. Děti mohou jednoduše lahev vzít a rovnou pít. Pro děti je pití jednodušší a hygieničtější – zejména na cestách. Speciální sportovní uzávěr se otevře automaticky při pití a nemusí se tak otevírat rukou. Zajištění hygieny je tak jednoduché! Patentovaný ventilový systém zajistí to, že uzávěr je utěsněný, ale vždy je připraven k pití. Výhodou hrnku je i jeho snadné použití, jelikož unikátní zakřivený tvar s protiskluzovou rukojetí umožňuje snadné uchopení rukou dítěte. Pítko je vhodné pro všechny MAM hrnky. Varianty: holka, kluk, neutrální (drmax.cz)

MAM Lahev Anti Colic 160ml 0+měsíců

Uživatele, kteří hledají "MAM Lahev Baby Bottle 4+měsíců 330ml" se dívají také na:

Audioline baby care 8
Sniper elite 4 cz titulky
Lednice s mrazákem 4 šuplíky
Minix neo z83-4 windows 10

MAM Lahev Anti-Colic 2+ měsíců 260ml

MAM Lahev Anti-Colic 2+ měsíců 260ml

Lékařská studie a průzkum trhu potvrzují, že lahev Anti-Colic snižuje výskyt koliky u 80 % dětí, jež ji používají. Jedinečný ventil je vynálezem pro ideální tok mléka. Děti jsou při pití z lahve Anti-Colic klidné a uvolněné - protože nepolykají žádný vzduch. MAM sametová savička usnadňuje přechod od kojení k lahvi. Prokázaný účinek: 94 % dětí přijímá MAM sametovou savičku (průzkum trhu 2008-2010, testováno 995 dětmi). Savička je vyrobena ze silikonu, který je extra sametově jemný a dodává pocit intimity. Lahev má samosterilizační funkci ve 3 jednoduchých krocích! Varianty: holka, kluk, neutrální (drmax.cz)

MAM Lahev Anti Colic 0+měsíců 160ml

MAM Lahev Anti Colic 0+měsíců 160ml

Lékařská studie a průzkum trhu potvrzují, že lahev Anti-Colic snižuje výskyt koliky u 80 % dětí, jež ji používají. Jedinečný ventil je vynálezem pro ideální tok mléka. Děti jsou při pití z lahve Anti-Colic klidné a uvolněné - protože nepolykají žádný vzduch. MAM sametová savička usnadňuje přechod od kojení k lahvi. Prokázaný účinek: 94 % dětí přijímá MAM sametovou savičku (průzkum trhu 2008-2010, testováno 995 dětmi). Savička je vyrobena ze silikonu, který je extra sametově jemný a dodává pocit intimity. Lahev má samosterilizační funkci ve 3 jednoduchých krocích! (drmax.cz)

MAM Lahev skleněná Feel Good 2+ měsíce 260 ml

MAM Lahev skleněná Feel Good 2+ měsíce 260 ml

MAM Lahev skleněná Feel Good má extra široké hrdlo, díky kterému se dobře plní a lahvička se snadno čistí. Na zadní straně lahve je dobře čitelná stupnice, která umožňuje přesné měření. MAM sametová savička usnadňuje přechod od kojení k lahvi.Sklo, ze kterého je lahev vyrobená je tepelně vysoce odolné. Lahev můžete bez obav zahřívat, rychle ochlazovat, mýt v myčce a sterilizovat při vysokých teplotách. Snadné držení díky ergonomickému tvaru lahve. Do poznámky k objednávce uveďte, zda požadujete barevnou variantu pro holku nebo pro kluka. Prémiové sklo lahvičky. Ergonomický tvar pro snadné držení. Dobře čitelná stupnice. Široké hrdlo pro snadné plnění a čištění. Jemný povrch MAM sametové savičky. Použití: Lahev můžete mýt v myčce, sterilizovat při vysokých teplotách, zahřívat i prudce… (drmax.cz)

MAM Lahev skleněná Feel Good 260ml 2+měsíce

MAM Lahev skleněná Feel Good 170ml 0+měsíce

MAM láhev Sports Cup 12 měsíců 330 ml

MAM Lahev skleněná Feel Good 0+ měsíce 170 ml

MAM Lahev skleněná Feel Good 0+ měsíce 170 ml

MAM Lahev skleněná Feel Good má extra široké hrdlo, díky kterému se dobře plní a lahvička se snadno čistí. Na zadní straně lahve je dobře čitelná stupnice, která umožňuje přesné měření. MAM sametová savička usnadňuje přechod od kojení k lahvi. Sklo, ze kterého je lahev vyrobená je tepelně vysoce odolné. Lahev můžete bez obav zahřívat, rychle ochlazovat, mýt v myčce a sterilizovat při vysokých teplotách. Snadné držení díky ergonomickému tvaru lahve. Do poznámky k objednávce uveďte, zda požadujete barevnou variantu pro holku nebo pro kluka. Prémiové sklo lahvičky. Ergonomický tvar pro snadné držení. Dobře čitelná stupnice. Široké hrdlo pro snadné plnění a čištění. Jemný povrch MAM sametové savičky. Použití: Lahev můžete mýt v myčce, sterilizovat při vysokých teplotách, zahřívat i prudce… (drmax.cz)

MAM kousátko Cooler 4+ měsíců

MAM kousátko Cooler 4+ měsíců

MAM Kousátko Cooler má jedinečný tvar, díky kterému se chladící části dostanou všude tam, kde je žvýkání a kousání zrovna příjemné. Lehce dosáhne i na stoličky. Malé ručky mohou kousátko velmi snadno uchopit. Kousátko je zábavné, poskytuje dítěti chlazení dásní a uklidnění. Strukturovaný povrch masíruje citlivé dásně a zakřivení kroužku podporuje koordinaci a pohyb. Uvolňuje a zklidňuje podrážděné dásně. Kousání a žvýkání trénuje ústní svaly. Snadné uchopení kousátka. Dosahuje i na zadní zoubky. Podporuje koordinaci a pohyb. Použití: Kousátko může děťátko používat po celý den dle potřeby, vždy když potřebuje pocit pohodlí a úlevy. Do poznámky k objednávce uveďte, zda požadujete barevnou variantu pro holku nebo pro kluka. (drmax.cz)

Avent Classic+ Láhev 330ml od ukončeného 3. měsíce

Avent Classic+ Láhev 330ml od ukončeného 3. měsíce

Jedinečný tvar kojenecké lahve umožňuje snadné držení a uchopení v jakémkoli směru a zajišťuje tak maximální pohodlí, dokonce i pro malé ručičky dítěte. Jedinečný ventil dudlíku umožňuje při krmení proudění vzduchu do láhve a nikoliv do bříška dítěte. Ventil dudlíku se ohýbá podle rytmu krmení dítěte. Mléko teče pouze tou rychlostí, jakou si vaše dítě zvolí, takže se nepřejídá a nedáví. Podrážděné chování je zdaleka nejznámější projev dětí při pláči. Kojenecká láhev Philips AVENT Classic značně snižuje riziko koliky a neklidné a podrážděné chování. Projevy neklidného a podrážděného chování jsou sníženy zejména v noci. (drmax.cz)

MAM Kousátko Cooler od 4.měsíce

MAM Talířek a miska Baby Bowls & Plate 6+měsíců

MAM Talířek a miska Baby Bowls & Plate 6+měsíců

Přísavné dno brání dítěti posunutí nebo zvednutí talířku ze stolu. Usnadní Vám i dítěti krmení bez zbytečných problémů s vylitím jídla na stůl. Praktická poklička zajistí bezpečnou přepravu jídla nebo jeho uskladnění. Vhodné pro děti od 6.měsíce. Dostupné barvy: zelená, růžová, modrá. Zdroj: www.markdistri.cz (drmax.cz)

MAM Hrnek Starter cup 150ml 4+měsíce

MAM Hrnek Starter cup 4+měsíce 150ml

MAM Hrnek Starter cup 4+měsíce 150ml

První dětský hrnek s oušky pro snadné držení vyvinutý lékařskými odborníky. Pítko je měkké, a proto je ideální pro přechod od kojení nebo lahve k hrnku. Výhodou je i snadné používání, jelikož protiskluzná vnitřní část je ideální pro držení malýma rukama. Lehkost a zúžený tvar výrazně usnadňují držení hrnku. MAM patentovaný koncept ventilu – všechny hrnky mohou být přeměněny na „volně průtokové“ odpojením ventilu! Nevylévací nebo volně průtokový – vždy ideální přizpůsobení dovednostem a potřebám dítěte. Pítko je vhodné pro všechny MAM hrnky. Varianty: holka, kluk, neutrální (drmax.cz)

MAM Dětský hrnek Trainer 4+měsíce 220ml

MAM Dětský hrnek Trainer 4+měsíce 220ml

Design nebo funkčnost? Lahev Trainer je obojím. Děti milují jeho zářivé barvy. Rodiče ho milují, protože se na něj mohou spolehnout. To z něj činí ideálního průvodce v aktivním, běžném dni dítěte. Protiskluzová ouška jsou navržená speciálně pro malé dětské ruce a umožňují snadné držení. MAM koncept ventilu – Trainer může být přeměněn na „volně průtokový“ odpojením ventilu! Nevylévací nebo volně průtokový – vždy ideální přizpůsobení dovednostem a potřebám dítěte. Varianty: holka, kluk, neutrální (drmax.cz)

MAM Savička na lahev nevylévací 4+ měs.

MAM Savička na lahev nevylévací 4+ měs.

(benu.cz)

MAM Savička na lahev nevylévací 4+ měs. 1ks

MAM Savička na lahev nevylévací 4+ měs. 1ks

MAM Savička na lahev nevylévací, 4+ měsíce Sametově jemná savička s rychlým a nevylévacím průtokem, která se doporučuje používat od 4. měsíce. Nekape – ideální pro první pokusy o samostatné pití. MAM sametová savička usnadňuje přechod od kojení k lahvi. Prokázaný účinek: 94 % dětí přijímá MAM sametovou savičku (průzkum trhu 2008-2010, testováno 995 dětmi). Sametová savička má patentovaný hedvábně měkký povrch, který mají děti instinktivně rády, protože je na dotek tak důvěrně známá. Vždy se dokonale přizpůsobí dětským ústům. (drmax.cz)

MAM láhev AntiColic transparentní 260ml

Twistshake antikoliková láhev 330ml PURPLE

Twistshake antikoliková láhev 330ml PURPLE

Dětská láhev s unikátním TwistFlow systémem, který zajišťuje rovnoměrný a hladký průtok mléka! (pilulka.cz)

MAM Savička na lahev V3 rychlý průtok. 4+m. 1ks

MAM Savička na lahev V3 rychlý průtok. 4+m. 1ks

(benu.cz)

Černý držák na 4 lahve Garden Trading Milk Bottle Holder

Černý držák na 4 lahve Garden Trading Milk Bottle Holder

Přeneste se se stylovými pomocníky do míst, kde jsou nekonečné louky plné ovcí a zelenavé záhony s čerstvou zeleninou. Doplňky anglické značky Garden Trading jsou políbené atmosférou anglických farem. Jsou jednoduché, čistě krásné a plně praktické. Nebojte se je využít klidně i v městském bytě, protože právě díky tomu mu dodáte více přátelskou a klidnější tvář, se kterou bude domov oázou a místem, kde se zastavil čas. (bonami.cz)

MAM kousátko Bite & Brush 3+ měsíců

MAM kousátko Bite & Brush 3+ měsíců

MAM Kousátko Bite and Brush masíruje citlivé dětské dásně a tím děťátko uklidňuje. Kousátko má měkký kartáček, který při žvýkání čistí zoubky a speciální kruhový tvar, díky kterému se děťátku dobře drží. Kousátko poskytne vašemu děťátku pocit pohodlí a úlevy od prořezávajících se zoubků a podpoří správný vývoj čelisti. Výsledek: Uvolňuje a zklidňuje dásně při růstu prvních zoubků. Podporuje správný vývoj čelisti. Čistí první zoubky. Extra lehké, vhodné i pro nejmenší děti. Do poznámky k objednávce uveďte, zda požadujete barevnou variantu pro holku nebo pro kluka. (drmax.cz)

Avent Natural Láhev 330ml

Avent Natural Láhev 330ml

Lahev Natural je naše nejvíce inovativní a dokonalá láhev, díky níž je krmení z láhve přirozenější jak pro vás, tak pro vaše dítě. Láhev je dokonale vhodná pro maminky, které chtějí kojit, protože nyní mohou pohodlně kombinovat kojení a krmení z láhve. Vaše dítě si může užívat výhod mateřského mléka, ať jste právě nablízku nebo ne. (drmax.cz)

MAM Savička na lahev V3 rychlý průtok. 4+m. 1ks

MAM Savička na lahev V3 rychlý průtok. 4+m. 1ks

MAM Savička na lahev 3, 4+ měsíce Sametově jemná savička s rychlým průtokem, která se doporučuje používat od 4. měsíce. MAM sametová savička usnadňuje přechod od kojení k lahvi. Prokázaný účinek: 94 % dětí přijímá MAM sametovou savičku (průzkum trhu 2008-2010, testováno 995 dětmi). Sametová savička má patentovaný hedvábně měkký povrch, který mají děti instinktivně rády, protože je na dotek tak důvěrně známá. Vždy se dokonale přizpůsobí dětským ústům. (drmax.cz)

MAM kousátko Bite & Play 5+ měsíců

MAM kousátko Bite & Play 5+ měsíců

MAM Kousátko Bite & Play má vodou naplněnou chladící část, která uvolňuje a chladí citlivé a podrážděné dásně. Díky jedinečnému tvaru kousátko dosáhne až na zadní zoubky. S otočným chrastítkem si děťátko pohraje. Kousátko poskytne vašemu děťátku pocit pohodlí a úlevy od prořezávajících se zoubků a podpoří správný vývoj čelisti. Výsledek: Uvolňuje, uklidňuje a chladí dásně. Podporuje správný vývoj čelisti. Snadné uchopení kousátka. (drmax.cz)

Blue Microphones Baby Bottle SL

Blue Microphones Baby Bottle SL

Univerzální studiový kondenzátorový mikrofon s kardioidní charakteristikou snímání. Mikrofon s velkou membránou přináší klasický zvuk a všestranné využití při nahrávání. Nabízí bohaté středové pásmo, jemné výšky a neutrální basové spektrum. Baby Bottle SL svým zvukem připomíná nejkvalitnější vintage mikrofony. High-pass filtr a -20 dB pad umožňuje nahrávání jakéhokoliv zdroje zvuku. Frekvenční odezva: 20 Hz - 20 kHz. Citlivost: 39,8 mV/Pa při 1 kHz (1 pa = 94 dB SPL). Výstupní impedance: 50 Ohm. Max SPL: 134 dB SPL (1kHz, THD 0,5%). Poměr S/N: 83,2 dB-A. Hladina šumu: 10,8 dB. Dynamický rozsah: 123,2 dB. Napájení: Phantom Power + 48 V DC. Hmotnost: 410 g. Rozměr: 222,5 x 51,5 mm. HPF: 100 Hz, 12 dB per octave. PAD: -20 dB. Barva: Black/Gray (muziker.cz)

MAM Dudlík Original 6+ měsíců silikon 1ks

MAM Dudlík Original 6+ měsíců silikon 1ks

MAM Original 6+ měsíců MAM dudlík Original má na knoflíku dudlíku roztomilé motivy dle nejnovějších trendů. Límec a dudlík je tvarován ortodonticky s hladkým a jemným zaoblením. Sametová savička – patentovaná inovace MAM. Sametově jemná a na dotyk působí jako pokožka. Je jemný k citlivé pleti kolem úst – vzduch může kolovat mezi pokožkou a límcem, který má velké větrací otvory. Ty pomáhají zmenšit podráždění pokožky způsobené zachycováním slin. MAM dudlíky podporují správný vývoj dásní a zubů - byly vyvíjeny společně s pediatry a zubními experty. Dostupné ve variantě silikon. (drmax.cz)

MAM Dudlík Pearl 6+měsíců silikon 1ks

MAM Dudlík Original 6+měsíců silikon 1ks

MAM Perfect silikonový dudlík 16+ měsíců, 1ks

MAM Perfect silikonový dudlík 16+ měsíců, 1ks

Některé děti mohou vyžadovat dudlík i ve vyšším věku, a proto jsou tu dudlíky MAM Perfect 16+ pro děti starší 16 měsíců. Silikonová savička je speciálně vyvinuta tak, aby snížila riziko křivého růstu zoubků. Pro snažší čištění dudlíku máte v balení také sterilizační box, který lze použít do mikrovlnné trouby. Vlastnosti dudlíku MAM Perfect 16+ silikonové savička se sametovým povrchem pro pohodlí dítěte speciálně tenká savička snižuje riziko křivého růstu zoubků velké větrací otvory dudlíku pro předcházení vyrážkám snadná sterilizace dudlíku - součástí balení je sterilizační box, který lze využít ke sterilizaci dudlíku v mikrovlnné troubě balení obsahuje jeden dudlík MAM Perfect 16+ a sterilizační box Obrázky jsou ilustrativní, motivy dudlíků se často mění, proto do poznámky… (nazuby.cz)

MAM Dudlík Pattern 6+měsíců silikon 1ks

MAM Dudlík Perfect 6+ měsíců silikon 1ks

MAM Dudlík Perfect 6+ měsíců silikon 1ks

MAM Perfect 6+ měsíců MAM dudlík Perfect snižuje nebezpečí křivého růstu zoubků a vadného skusu. Díky jedinečné sametové savičce Dento-Flex je krček dudlíku o 60 % tenčí a 4krát měkčí (v průměru: o 36-76 % tenčí/2-8 krát měkčí než běžné silikonové dudlíky). Zoubky tak získají větší prostor pro svůj růst, a riziko zkřivení zoubků se tak sníží. S průměrem pouhých 2,8 mm je krček savičky MAM Perfect nejtenčím, který je dostupný na trhu (testováno výzkumným institutem v Rakousku na 27 dudlících z celého světa). Baleno v praktickém sterilizačním boxu! Dostupné ve variantě silikon. (drmax.cz)

MAM Dudlík Perfect 6+měsíců silikon 1ks

MAM Dudlík Air 6+měsíců 2ks silikon

AVENT Láhev Natural PP 330ml

AVENT Láhev Natural PP 330ml

AVENT Láhev 330 ml PP bez BPA - kojenecká lahvička s pokročilým anti-kolikovým systémem má průhledné víčko a inovovaný novorozenecký dudlík ve tvaru prsu, který umožňuje přirozené přisátí dítěte a tím usnadňuje kombinaci kojení a krmení z lahve. (pilulka.cz)

AVENT Láhev Anti-colic 330ml

MAM dudlík Original 16+ měsíců, silikon

MAM dudlík Original 16+ měsíců, silikon

Podporuje správný vývoj dásní a zubů - byl vyvinut společně s pediatry a zubními experty. Měkká savička je sametově jemná a na dotyk působí jako pokožka. Límec a dudlík je tvarován ortodonticky s hladkým a jemným zaoblením. Sametová savička – patentovaná inovace MAM. Je jemný k citlivé pleti kolem úst – vzduch může kolovat mezi pokožkou a límcem, který má velké větrací otvory. Ty pomáhají zmenšit podráždění pokožky způsobené zachycováním slin. Dostupné ve variantě silikon. Varianty: holka, kluk, neutrální (drmax.cz)

Blue Microphones Baby Bottle Condenser Microphone

Blue Microphones Baby Bottle Condenser Microphone

mikrofon, studiový kondenzátorový kardioidní charakteristika, frekvenční rozsah: 20Hz - 20 kHz, citlivost: 33.5mV/PA, výstupní impedance: 50 Ohm, max. SPL: 133dB, dynamická odezva: 127,5 dB, 48V phantom napájení, hmotnost: 350g, Rozměry: 222x45mm. (muziker.cz)

MAM Kousátko Bite & Brush 3+měsíce 1ks

MAM Dudlík Monsters 6+měsíců Silikon 1kus

MAM Dudlík Monsters 6+měsíců Silikon 1kus

MAM silikonový dudlík Monsters je určen pro rychlé uklidnění dětí od 6měsíců. (pilulka.cz)

MAM Dudlík Monsters 6+měsíců Silikon 1kus

MAM Dudlík night 6+ měsíců latex 1 ks

MAM Dudlík night 6+ měsíců latex 1 ks

MAM Dudlík Night latex se díky jemnému latexu přizpůsobí tvaru dětského patra a brání deformaci čelistí a zoubků. Symetrický tvar zaručuje vždy správnou pozici dudlíku v ústech. Ve vnější části dudlíku jsou ventilační otvory, které umožňují cirkulaci vzduchu a snižují tak riziko hromadění slin pod dudlíkem a vzniku nepříjemné vyrážky. Pro jednoduché uchopení je dudlík opatřen středovým knoflíkem, který ve tmě svítí. Jde jednoduše připevnit k pásku na dudlík. Savička symetrického tvaru. Ventilační otvory snižují riziko hromadění slin pod dudlíkem. Ve tmě svítí. Do poznámky k objednávce uveďte, zda požadujete barevnou variantu pro holku nebo pro kluka. (drmax.cz)

MAM Dudlík Monsters 6+ měsíců silikon 1 kus

MAM Dudlík Monsters 6+ měsíců silikon 1 kus

MAM Dudlík Monsters silikon se díky jemnému silikonu přizpůsobí tvaru dětského patra a brání deformaci čelistí a zoubků. Symetrický tvar zaručuje vždy správnou pozici dudlíku v ústech. Sametová savička – inovace MAM. Sametově jemná a na dotyk působí jako pokožka. Ve vnější části dudlíku jsou ventilační otvory, které umožňují cirkulaci vzduchu a snižují tak riziko hromadění slin pod dudlíkem a vzniku nepříjemné vyrážky. Pro jednoduché uchopení je dudlík opatřen středovým knoflíkem. Do poznámky k objednávce uveďte, zda požadujete barevnou variantu pro holku nebo pro kluka. Výsledek: Savička symetrického tvaru. Jemný a příjemný materiál savičky. Ventilační otvory snižují riziko hromadění slin pod dudlíkem. Středový knoflík pro jednoduché uchopení. (drmax.cz)

MAM Dudlík Start 0-2 měsíce silikon 1ks

MAM Kartáček zubní First Brush 6+měsíců 1ks

MAM Lžičky Feeding spoons&cover. 6+měsíců 2ks

MAM Lžičky Feeding spoons&cover. 6+měsíců 2ks

Dítě se samostatnému jedení lžičkou učí ve 2 fázích: 1. fáze - dlouhá lžička, která snadno dosáhne na dno hlubších skleniček a lze ji držet společně; 2. fáze – krátká široká lžička navržena pro malé dětské ruce – ideální pro samostatné držení. Špičky lžiček jsou citlivé na teplo: Mění barvu, když je pokrm příliš horký. Ochranný kryt je kompaktní a díky dvěma přihrádkám udržuje hygienicky oddělenou čistou a použitou lžičku. Varianty: holka, kluk, neutrální (drmax.cz)

MAM Dudlík Perfect 0-6 měsíců silikon 1ks

MAM Dudlík Perfect 0-6 měsíců silikon 1ks

MAM Perfect 0-6 měsíců MAM dudlík Perfect snižuje nebezpečí křivého růstu zoubků a vadného skusu. Díky jedinečné sametové savičce Dento-Flex je krček dudlíku o 60 % tenčí a 4krát měkčí (v průměru: o 36-76 % tenčí/2-8 krát měkčí než běžné silikonové dudlíky). Zoubky tak získají větší prostor pro svůj růst, a riziko zkřivení zoubků se tak sníží. S průměrem pouhých 2,8 mm je krček savičky MAM Perfect nejtenčím, který je dostupný na trhu (testováno výzkumným institutem v Rakousku na 27 dudlících z celého světa). Baleno v praktickém sterilizačním boxu! Dostupné ve variantě silikon. (drmax.cz)

MAM Dudlík Night 0-6 měsíců silikon 1ks

MAM Dudlík Night 0-6 měsíců silikon 1ks

MAM Night 0-6 měsíců MAM dudlík Night dudlík je vyvinut pro noční použití. Knoflík dudlíku ve tmě svítí, takže rodiče i děti ho snadno mohou nalézt. Dudlík má symetrický tvar, a proto se vždy dokonale přizpůsobí dětským ústům. Díky knoflíku ho lze snadno a rychle uchopit a rovněž jednoduše připevnit k pásku. Sametová savička – patentovaná inovace MAM. Sametově jemná a na dotyk působí jako pokožka. Ochranný kryt dudlíku je zakřivený pro maximální pohodlí dítěte. Je šetrný k pokožce díky větracím otvorům a jedinečným výčnělkům na vnitřní straně. MAM dudlíky podporují správný vývoj dásní a zubů - byly vyvíjeny společně s pediatry a zubními experty. Fotografie je pouze ilustrativní. Barva produktu je zasílána dle aktuální skladové zásoby! Napište do poznámky k objednávce, zda požadujete… (drmax.cz)

MAM Dudlík Perfect 0-6 měsíců silikon 1ks

MAM Dudlík Perfect od 16+měsíců silikon 1ks

MAM Perfect Night silikonový dudlík 6+ měsíců, 1ks

MAM Perfect Night silikonový dudlík 6+ měsíců, 1ks

Hledáte vhodný dudlík na noc pro Vaše půlroční miminko? Vyzkoušejte MAM Perfect Night 6+, který svítí ve tmě. Sametová savička je vyrobena ze silikonu, který děti dobře snáší a větrací otvory dudlíku pomohou předcházet vzniku vyrážek v okolí úst.  Vlastnosti dudlíku MAM Perfect Night 6+ snižuje riziko křivého růstu zoubků díky savičce, která je o 60% menší než u běžných dudlíků v noci jej snadno najdete díky svítícímu knoflíku dudlíku větrací otvory zaručí, že se k pokožce kolem úst dostane dostatek vzduchu i během spánku snadná sterilizace dudlíku - součástí balení je sterilizační box, který lze využít ke sterilizaci dudlíku v mikrovlnné troubě balení obsahuje jeden dudlík MAM Perfect Night 6+ a sterilizační box Obrázky jsou ilustrativní, motivy dudlíků se často mění, proto… (nazuby.cz)

Philips Avent láhev Natural PP transparentní 330ml

AVENT Láhev Classic+ 330ml PP 1ks

AVENT Láhev Classic+ 330ml PP 1ks

Avent Láhev Classic+ 330 ml (PP) - kojenecká lahvička. Obsahuje dudlík s variabilním průtokem a průhledné víčko. Lahvička je vyrobena z polypropylenu. Pružný okraj dudlíku umožňuje proudění vzduchu do láhve. (pilulka.cz)

MAM Dudlík Original 16+měsíců silikon 1ks

MAM Dudlík Air 6+měsíců silikon 1ks

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít