Malé pikantní vraždy

Produkt Malé pikantní vraždy sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Malé pikantní vraždy upraviť a produkt hľadať znova.

Malé pikantní vraždy ()

Malé pikantní vraždy ()
Detail

Audiokniha MP3 - Mistr severských thrillerů se vrací. Za přiměřený honorář Lars osvobodí ženy od jejich manželů. Jen přitom nesmí téct krev, a to za žádnou cenu. - autor Jussi Adler-Olsen, čte Petr Ctvrtnícek Dvě povídky od oblíbeného autora kriminální série o kodaňském policejním oddělení QV povídce Malé pikantní vraždy se setkáváme s Larsem Hvillingem Hansenem, který vede v podstatě obyčejný život. Až do chvíle, kdy ho opustí žena a on sám se navíc ocitne ve finanční tísni. Lars tak musí zvážit všechny možnosti. Naštěstí dostane senzační obchodní nápad! Vypozoruje, že ženy dokážou někdy mluvit opravdu otevřeně: se svým kadeřníkem nebo s nejlepší kamarádkou klidně probírají, jak se nejlépe zbavit manžela. Ano, za přiměřený honorář Lars osvobodí ženy od jejich manželů. Jen přitom nesmí téct krev, a to za žádnou cenu. A úspěch se dostaví — Lars si slušně vydělává, poptávka je vysoká a jeho metoda nenapadnutelná. Pak se však stane něco, co podstatou jeho nového... (alza.cz)

Podobné produkty ako Malé pikantní vraždy ()

Malé pikantní vraždy

Malé pikantní vraždy
Detail

Audiokniha na CD - autor Jussi Adler-Olsen, čte Petr Ctvrtnícek Černočerný obchodní nápad a mrazivě záhadná vražda V povídce Malé pikantní vraždy se setkáváme s Larsem Hvillingem Hansenem, který vede v podstatě obyčejný život. Až do chvíle, kdy ho opustí žena a on sám se navíc ocitne ve finanční tísni. Lars tak musí zvážit všechny možnosti. Naštěstí dostane senzační obchodní nápad! Vypozoruje, že ženy dokážou někdy mluvit opravdu otevřeně: se svým kadeřníkem nebo s nejlepší kamarádkou klidně probírají, jak se nejlépe zbavit manžela. Ano, za přiměřený honorář Lars osvobodí ženy od jejich manželů. Jen přitom nesmí téct krev, a to za žádnou cenu. A úspěch se dostaví — Lars si slušně vydělává, poptávka je vysoká a jeho metoda nenapadnutelná. Pak se však stane něco, co podstatou jeho nového dvojího života zásadně otřese… V povídce Škvíra si autor pohrává s motivem druhé světové války, kterému se věnuje například i v sérii o oddělení Q. Pointu možná odhalíte mnohem... (alza.cz)

Podobné produkty ako Malé pikantní vraždy , Malé pikantní vraždy (9788075779571)

Malé pikantní vraždy (9788075779571)

Malé pikantní vraždy (9788075779571)
Detail

Kniha - 104 stran, česky Dvě povídky od oblíbeného autora kriminální série o kodaňském policejním oddělení QV povídce Malé pikantní vraždy se setkáváme s Larsem Hvillingem Hansenem, který vede v podstatě obyčejný život. Až do chvíle, kdy ho opustí žena a on sám se navíc ocitne ve finanční tísni. Lars tak musí zvážit všechny možnosti. Naštěstí dostane senzační obchodní nápad! Vypozoruje, že ženy dokážou někdy mluvit opravdu otevřeně: se svým kadeřníkem nebo s nejlepší kamarádkou klidně probírají, jak se nejlépe zbavit manžela. Ano, za přiměřený honorář Lars osvobodí ženy od jejich manželů. Jen přitom nesmí téct krev, a to za žádnou cenu. A úspěch se dostaví — Lars si slušně vydělává, poptávka je vysoká a jeho metoda nenapadnutelná. Pak se však stane něco, co podstatou jeho nového dvojího života zásadně otřese… V povídce Škvíra si autor pohrává s motivem druhé světové války, kterému se věnuje například i v sérii o oddělení Q. Pointu možná odhalíte mnohem... (alza.cz)

Podobné produkty ako Malé pikantní vraždy (9788075779571) , Malé pikantní vraždy (978-80-757-7957-1)

Malé pikantní vraždy - Jussi Adler-Olsen

Malé pikantní vraždy - Jussi Adler-Olsen
Detail

Černočerný obchodní nápad a mrazivě záhadná vražda V povídce Malé pikantní vraždy se setkáváme s Larsem Hvillingem Hansenem, který vede v podstatě obyčejný život. Až do chvíle, kdy ho opustí žena a on sám se navíc ocitne ve finanční tísni. Lars tak musí zvážit všechny možnosti. Naštěstí dostane senzační obchodní nápad! Vypozoruje, že ženy dokážou někdy mluvit opravdu otevřeně: se svým kadeřníkem nebo s nejlepší kamarádkou klidně probírají, jak se nejlépe zbavit manžela. Ano, za přiměřený honorář Lars osvobodí ženy od jejich manželů. Jen přitom nesmí téct krev, a to za žádnou cenu. A úspěch se dostaví - Lars si slušně vydělává, poptávka je vysoká a jeho metoda nenapadnutelná. Pak se však stane něco, co podstatou jeho nového dvojího života zásadně otřese… V povídce Škvíra si autor pohrává s motivem druhé světové války, kterému se věnuje například i v sérii o oddělení Q. Pointu možná odhalíte mnohem dřív než hlavní postava, avšak postupné, skvěle promyšlené rozplétání příběhu vás pobaví a snad i trochu vyděsí. Povídka vás navíc rozhodně pobídne k zamyšlení. Ukazuje totiž víc, než by se na první pohled mohlo zdát. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Malé pikantní vraždy - Jussi Adler-Olsen , Pikantní astrologie

Malé pikantní vraždy (MP3-CD) - audiokniha

Malé pikantní vraždy (MP3-CD) - audiokniha
Detail

Dvojice skvěle okořeněných zabijáckých jednohubek. Audioknihu Malé pikantní vraždy napsal autor: Jussi Adler-Olsen, čte: Petr Čtvrtníček. Lars z povídky Malé pikantní vraždy vede v podstatě tuctový život do chvíle, než ho opustí žena a ocitne se na mizině. Naštěstí uplatní senzační podnikatelský záměr: z náhodně zaslechnutých ženských hovorů vyrozumí, která z dam se nadobro touží zbavit svého chotě, a těm pak za přiměřený honorář milerád vyhoví za předpokladu, že u toho nepoteče krev. Až se jednou ucho utrhne. V miniatuře Škvíra si zase autor pohrává s motivem z druhé světové války, jak ostatně s oblibou činí i v případech oddělení Q. Černá anekdota posluchače pobaví postupným rozkrýváním pointy a nemálo znepokojivým cynismem protagonisty. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Malé pikantní vraždy (MP3-CD) - audiokniha , Pikantní astrologie: 1 cd mp3

Malé pikantní vraždy - Adler-Olsen Jussi

Malé pikantní vraždy - Adler-Olsen Jussi
Detail

Černočerný obchodní nápad a mrazivě záhadná vražda V povídce Malé pikantní vraždy se setkáváme s Larsem Hvillingem Hansenem, který vede v podstatě obyčejný život. Až do chvíle, kdy ho opustí žena a on sám se navíc ocitne ve finanční tísni. Lars tak musí zvážit všechny možnosti. Naštěstí dostane senzační obchodní nápad! Vypozoruje, že ženy dokážou někdy mluvit opravdu otevřeně: se svým kadeřníkem nebo s nejlepší kamarádkou klidně probírají, jak se nejlépe zbavit manžela. Ano, za přiměřený honorář Lars osvobodí ženy od jejich manželů. Jen přitom nesmí téct krev, a to za žádnou cenu. A úspěch se dostaví — Lars si slušně vydělává, poptávka je vysoká a jeho metoda nenapadnutelná. Pak se však stane něco, co podstatou jeho nového dvojího života zásadně otřese… V povídce Škvíra si autor pohrává s motivem druhé světové války, kterému se věnuje například i v sérii o oddělení Q. Pointu možná odhalíte mnohem dřív než hlavní postava, avšak postupné, skvěle promyšlené rozplétání příběhu vás pobaví a snad i trochu vyděsí. Povídka vás navíc rozhodně pobídne k zamyšlení. Ukazuje totiž víc, než by se na první pohled mohlo zdát. (patro.cz)

Podobné produkty ako Malé pikantní vraždy - Adler-Olsen Jussi , Mrazivé vraždy

Malé pikantní vraždy - Jussi Adler-Olsen - audiokniha

Malé pikantní vraždy - Jussi Adler-Olsen - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Dvojice skvěle okořeněných zabijáckých jednohubek! Lars z povídky Malé pikantní vraždy vede v podstatě tuctový život do chvíle, než ho opustí žena a ocitne se na mizině. Naštěstí uplatní senzační podnikatelský záměr: z náhodně zaslechnutých ženských hovorů vyrozumí, která z dam se nadobro touží zbavit svého chotě, a těm pak za přiměřený honorář milerád vyhoví za předpokladu, že u toho nepoteče krev. Až se jednou ucho utrhne…V miniatuře Škvíra si zase autor pohrává s motivem z druhé světové války, jak ostatně s oblibou činí i v případech oddělení Q. Černá anekdota posluchače pobaví postupným rozkrýváním pointy a nemálo znepokojivým cynismem protagonisty.interpret: Petr Čtvrtníčekdélka nahrávky:2 hodin 21 minut (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Malé pikantní vraždy - Jussi Adler-Olsen - audiokniha , Teorie vraždy ()

Malé pikantní vraždy - Jussi Adler-Olsen - audiokniha

Malé pikantní vraždy - Jussi Adler-Olsen - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Dvojice skvěle okořeněných zabijáckých jednohubek! Lars z povídky Malé pikantní vraždy vede tuctový život, a to až do chvíle, než ho opustí žena a s ní i peníze. Naštěstí uplatní senzační podnikatelský záměr: z náhodně zaslechnutých ženských hovorů vyrozumí, která z dam se nadobro touží zbavit svého chotě, a těm pak za přiměřený honorář vyhoví, tedy za předpokladu, že u toho nepoteče krev. Až se jednou ucho utrhne… V miniatuře Škvíra si zase autor pohrává s motivem z druhé světové války. Černá anekdota posluchače pobaví postupným rozkrýváním pointy a nemálo znepokojivým cynismem protagonisty. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Malé pikantní vraždy - Jussi Adler-Olsen - audiokniha , Mitfordské vraždy ()

Malé pikantní vraždy - Jussi Adler-Olsen - e-kniha

Malé pikantní vraždy - Jussi Adler-Olsen - e-kniha
Detail

eBook:,Černočerný obchodní nápad a mrazivě záhadná vražda V povídce Malé pikantní vraždy se setkáváme s Larsem Hvillingem Hansenem, který vede v podstatě obyčejný život. Až do chvíle, kdy ho opustí žena a on sám se navíc ocitne ve finanční tísni. Lars tak musí zvážit všechny možnosti. Naštěstí dostane senzační obchodní nápad! Vypozoruje, že ženy dokážou někdy mluvit opravdu otevřeně: se svým kadeřníkem nebo s nejlepší kamarádkou klidně probírají, jak se nejlépe zbavit manžela. Ano, za přiměřený honorář Lars osvobodí ženy od jejich manželů. Jen přitom nesmí téct krev, a to za žádnou cenu. A úspěch se dostaví — Lars si slušně vydělává, poptávka je vysoká a jeho metoda nenapadnutelná. Pak se však stane něco, co podstatou jeho nového dvojího života zásadně otřese… V povídce Škvíra si autor pohrává s motivem druhé světové války, kterému se věnuje například i v sérii o oddělení Q. Pointu možná odhalíte mnohem dřív než hlavní postava, avšak postupné, skvěle promyšlené rozplétání příběhu vás pobaví a snad i trochu vyděsí. Povídka vás navíc rozhodně pobídne k zamyšlení. Ukazuje totiž víc, než by se na první pohled mohlo zdát. –––– Jednoduše vystavěný detektivní příběh, který je vtipný a úplně jiný než to, na co jsme doposud byli u Adlera-Olsena zvyklí.– LESELUPE.DE Krátké, silné a černé. Milovníci románu o detektivu Carlu Mørckovi, kteří si jednou chtějí vychutnat úplně jiného Adlera-Olsena, si přijdou na své.– BUCHWURM.DE Jussi Adler-Olsen si evidentně užívá, že může rozvinout svůj talent na černý humor.– SONNTAGEXPRESS (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Malé pikantní vraždy - Jussi Adler-Olsen - e-kniha , Vraždy podle abecedy ()

Malé pikantní vraždy (978-80-757-7957-1)

Malé pikantní vraždy (978-80-757-7957-1)
Detail

Elektronická kniha - Černočerný obchodní nápad. Lars Hvilling Hansen vede v podstatě obyčejný život. Až do chvíle, kdy ho opustí žena a on sám se navíc ocitne ve finanční tísni. Lars tak musí zvážit všechny možnosti. Naštěstí má senzační obchodní nápad! - Autor: Jussi Adler-Olsen Dvě povídky od oblíbeného autora kriminální série o kodaňském policejním oddělení QV povídce Malé pikantní vraždy se setkáváme s Larsem Hvillingem Hansenem, který vede v podstatě obyčejný život. Až do chvíle, kdy ho opustí žena a on sám se navíc ocitne ve finanční tísni. Lars tak musí zvážit všechny možnosti. Naštěstí dostane senzační obchodní nápad! Vypozoruje, že ženy dokážou někdy mluvit opravdu otevřeně: se svým kadeřníkem nebo s nejlepší kamarádkou klidně probírají, jak se nejlépe zbavit manžela. Ano, za přiměřený honorář Lars osvobodí ženy od jejich manželů. Jen přitom nesmí téct krev, a to za žádnou cenu. A úspěch se dostaví — Lars si slušně vydělává, poptávka je vysoká a jeho... (alza.cz)

Podobné produkty ako Malé pikantní vraždy (978-80-757-7957-1) , Vraždy v ulici morgue

Pikantní astrologie

Pikantní astrologie
Detail

Audiokniha MP3 Daniela Fischerová, čte Ivan Trojan, Hana Kofránková, Daniela Fischerová Chcete víc poznat své přátele a pobavit se na účet svých nepřátel? Chcete se o nich dozvědět něco, co vám astrologičtí lichotníci nikdy neřeknou? Chcete se podívat na rubovou stránku všech dvanácti znamení? Pak jste na správné adrese. Daniela Fischerová využila čtyřiceti let své zkušenosti s astrologií a ještě delší zkušenosti spisovatelské a ukáže vám odvrácenou stranu hvězd. Kromě klasické dárkové knihy nyní i jako audiokniha v podání herce Ivana Trojana a režisérky Hany Kofránkové, s autorskými vsuvkami Daniely Fischerové. (alza.cz)

Podobné produkty ako Pikantní astrologie , Vraždy jako z pohádky ()

Pikantní příběhy - Vojtěch Škaloud

Pikantní příběhy - Vojtěch Škaloud
Detail

Čtvrtý svazek humorných erotických povídek zahrnuje další sexuální deviace a incestní příběhy. Také satirický pohled na přístup k pohlavnímu životu za totality. Část knihy obsahuje tématicky různorodé povídky všeho druhu, probíhající v nejrůznějších situacích a prostředích. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Pikantní příběhy - Vojtěch Škaloud , Vraždy v kruhu (8594072278990)

Pikantní astrologie - Fischerová Daniela

Pikantní astrologie - Fischerová Daniela
Detail

(patro.cz)

Podobné produkty ako Pikantní astrologie - Fischerová Daniela , Malé ženy ()

Mikbaits Boilie Spiceman Pikantní švestka

Mikbaits Boilie Spiceman Pikantní švestka
Detail

Ostře kořeněné rybí trvanlivé boilie. Ostře kořeněné rybí trvanlivé boilie. Spiceman (čti spaismen) má zcela unikátní složení, které je značně odlišné od naprosté většiny jiných boilie. Je postaven na rybích moučkách, ale použili jsme v něm několik málo známých přísad, navíc jsme si některé nechali vyrobit specielně pro tento mix. Vývoj díky tomu trval tři roky, ale pokud pečlivě sledujete naše stránky, určitě je vám jasné, že to stálo za to. Počet a velikost úlovků, jež se nám podařilo při jeho testování nachytat, jsou naprosto úžasné, překračující veškerá očekávání. Spiceman vyniká v tom, že přináší mnoho záběrů, ale zároveň přitahuje trofejní kapry jako magnet. Je účinný po celý rok včetně zimy, funguje i s minimem návnady. A jak jsme k našemu velkému překvapení během testů zjistili, je to naprostá bomba při chytání amurů. (chytapust.cz)

Podobné produkty ako Mikbaits Boilie Spiceman Pikantní švestka , Staré vraždy (10 československých kriminálních příběhů) ()

Pikantní astrologie - Daniela Fischerová - audiokniha

Pikantní astrologie - Daniela Fischerová - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Chcete víc poznat své přátele a pobavit se na účet svých nepřátel? Chcete se o nich dozvědět něco, co vám astrologičtí lichotníci nikdy neřeknou? Chcete se podívat na rubovou stránku všech dvanácti znamení? Pak jste na správné adrese. Daniela Fischerová využila čtyřiceti let své zkušenosti s astrologií a ještě delší zkušenosti spisovatelské a ukáže vám odvrácenou stranu hvězd. Kromě klasické dárkové knihy nyní i jako audiokniha v podání herce Ivana Trojana a režisérky Hany Kofránkové, s autorskými vsuvkami Daniely Fischerové. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Pikantní astrologie - Daniela Fischerová - audiokniha , Nečekaný vrah: příběh vraždy olofa palmeho

Pikantní astrologie: 1 CD MP3

Pikantní astrologie: 1 CD MP3
Detail

Audiokniha na CD - autor Daniela Fischerová, čte Ivan Trojan (alza.cz)

Podobné produkty ako Pikantní astrologie: 1 CD MP3 , Runové vraždy (999-00-026-6469-4)

Pikantní set Mapalé 2499 M Černá

Pikantní set Mapalé 2499 M Černá
Detail

Krásná a smyslná sada složená z podprsenky, podvazků, kalhotek tanga a samostatných přídavných pásků je určena pro vášnivé chvilky. Krajkovou trojúhelníkovou nevyztuženou podprsenku doplňují krajková tanga. Podprsenka a podvazky se vzadu zapínají na klip. Celý set můžete ozvláštnit přídavnými pásky, které mu přidají na pikantnosti a sex-appealu. Materiálové složení: 84,35% polyamid, 15,65% elastan. (vip-pradlo.cz)

Podobné produkty ako Pikantní set Mapalé 2499 M Černá , Vymazlené vraždy (978-80-88067-34-4)

Mikbaits Feeder dip 50ml - Pikantní švestka

Mikbaits Feeder dip 50ml - Pikantní švestka
Detail

Feeder dip nejenže pachově zvýrazní vaši nástrahu, ale ještě okolo ní udělá nesmírně přitažlivý barevný oblak. Používány profi závodníky ve feederu i plavané. Zcela nová řada Feeder produktů, díky níž je naše Feeder range zcela kompletní. Feeder dip nejenže pachově zvýrazní vaši nástrahu, ale ještě okolo ní udělá nesmírně přitažlivý barevný oblak. Používány profi závodníky ve feederu i plavané. Feeder slime je sypký obalovací dip, který na jakékoli nástraze vytvoří měkký chumáčkový povrch, pro ryby neodolatelný. Dip i slime jsou použitelné samostatně nebo spolu dohromady a lze s nimi zatraktivnit nejen peletky, extrudy či rohlíkové boilie, ale též bílé červy, kukuřici, konopí a jiné nástrahy. Feeder těsto lze použít buď k obalení nástrahy, nebo jej dát na spirálku či přímo na ramínko háčku jako velmi účinnou samostatnou nástrahu. (chytapust.cz)

Podobné produkty ako Mikbaits Feeder dip 50ml - Pikantní švestka , Vraždy naruby (999-00-020-3401-5)

Mikbaits Spiceman booster Pikantní švestka 250ml

Mikbaits Spiceman booster Pikantní švestka 250ml
Detail

Booster je jemnější a objemnější než dip. Používá se proto zejména na návnady, tedy boilie, pelety, Method, Zig či PVA mixy, partikl a podobně. Je také určený k tomu, abyste dosáhli stejné příchutě vnadícího boilie, jako má boilie, se kterým chytáte. Booster je jemnější a objemnější než dip. Používá se proto zejména na návnady, tedy boilie, pelety, Method, Zig či PVA mixy, partikl a podobně. Je také určený k tomu, abyste dosáhli stejné příchutě vnadícího boilie, jako má boilie, se kterým chytáte. Návnady s ním lze polévat delší dobu předem, vyjma rychle rozpadavých pelet. Boostery nerozpouští PVA materiály, proto s nimi můžete krátce před náhozem polévat i připravené PVA punčochy. Pokud to však děláte delší dobu předem, buďte si vědomi, že v boosteru (zejména u rybích příchutí) mohou být složky, které zpomalí rozpad PVA. (chytapust.cz)

Podobné produkty ako Mikbaits Spiceman booster Pikantní švestka 250ml , Design vraždy (978-80-759-7543-0)

Mikbaits Spiceman dip Pikantní švestka 125ml

Mikbaits Spiceman dip Pikantní švestka 125ml
Detail

Dokonalá kombinace tekutých atraktorů, která přemluví k záběru i toho nejlínějšího kapra. Nová generace dipů, na kterých jsme velmi tvrdě pracovali. Dokonalá kombinace tekutých atraktorů, která přemluví k záběru i toho nejlínějšího kapra. Potravní signál, který tyto dipy šíří, kapr svými receptory zaznamená na velkou vzdálenost. Nástrahu dipujte libovolně dlouho, pro ten správný účinek alespoň několik hodin. (chytapust.cz)

Podobné produkty ako Mikbaits Spiceman dip Pikantní švestka 125ml , Vraždy naruby (999-00-016-9073-1)

Mikbaits Těsto Spiceman 200g - Pikantní Švestka

Mikbaits Těsto Spiceman 200g - Pikantní Švestka
Detail

Dobře se nanáší na nástrahu a ve vodě vytváří atraktivní vrstvu, které žádný kapr neodolá. Naše nová hotová těsta vám usnadňují práci. Nyní již nemusíte u vody rozmíchávat malé množství suché směsi a rychle ji spotřebovat, aby se nezkazila. Tato těsta jsou konzervovaná, takže se nekazí a nevysychají. Dobře se nanáší na nástrahu a ve vodě vytváří atraktivní vrstvu, které žádný kapr neodolá. Hmotnost 200g (chytapust.cz)

Podobné produkty ako Mikbaits Těsto Spiceman 200g - Pikantní Švestka , Malé jazzové album

Mikbaits Partiklový mrak 1,5kg - Pikantní švestka

Mikbaits Partiklový mrak 1,5kg - Pikantní švestka
Detail

Partiklový mrak je vynikající návnada použitelná při lovu na feeder, plavanou, klasickou položenou a neméně skvělá při lovu na zig rig, kdy ve vodě vytváří lákavé barevné mraky. Partiklový mrak je vynikající návnada použitelná při lovu na feeder, plavanou, klasickou položenou a neméně skvělá při lovu na zig rig, kdy ve vodě vytváří lákavé barevné mraky. Ryby na něj reagují okamžitě. Doporučuje zakrmovat s pomocí rakety nebo lopatkou z lodě. (chytapust.cz)

Podobné produkty ako Mikbaits Partiklový mrak 1,5kg - Pikantní švestka , Charlieho malé tajomstvá ()

Mikbaits Boilie Spiceman Pikantní švestka 1kg

Mikbaits Boilie Spiceman Pikantní švestka 1kg
Detail

Spiceman Pikantní švestka je dlouhodobě nejoblíbenějším boilie českých a slovenských rybářů. Jeho největší předností je to, že přináší mnoho záběrů od ryb všech velikostí, zároveň má však magnet na velké kapry. Funguje okamžitě, po celý rok, a to i s minimem návnady. Spiceman Pikantní švestka je dlouhodobě nejoblíbenějším boilie českých a slovenských rybářů. Jeho největší předností je to, že přináší mnoho záběrů od ryb všech velikostí, zároveň má však magnet na velké kapry. Funguje okamžitě, po celý rok, a to i s minimem návnady. Je skvělé i na amury. Má zcela unikátní složení, které je značně odlišné od naprosté většiny jiných boilie. Základ směsi Spiceman je v rybích moučkách, ale obsahuje velkou dávku kořeněných přísad včetně originálního Robin Redu a také několik ingrediencí vyrobených speciálně pro tento mix. Když k tomu přičtete prvotřídní britskou esenci, tekuté potravy a další atraktivní přísady, dostáváte do ruky boilie, které šlape jak motorová myš, a mnohdy i tehdy, když všechny jiné věci selhávají. I to je jednou z výhod Pikantní švestky. Dokáže nachytat v situacích, kdy jsou ryby neaktivní nebo velmi vybíravé. I proto ji mnozí rybáři používají při rybářských závodech. Složení: Rybí a enzymatické rybí moučky 27%, ptačí zoby 15%, mléčné a vaječné proteiny 15%, objemové přísady 27%, atraktory 13%, extrakty 3%, Ultra esence, tekuté potravy, esenciální oleje, chuťové stimulátory, tekutý prezervativ, čerstvá vejce. (chytapust.cz)

Podobné produkty ako Mikbaits Boilie Spiceman Pikantní švestka 1kg , Malé poděkování: malé pozornosti (978-80-7297-126-8)

Pikantní kořenící směs CHILLI VEGI 500g

Pikantní kořenící směs CHILLI VEGI 500g
Detail

CHILLI VEGI bez glutamanu sodného Vám umožní připravit pravé maďarské guláše, pikantní omáčky, grilované a dušené pokrmy z masa, ryb, kuřat a zeleniny. (terezia.eu)

Podobné produkty ako Pikantní kořenící směs CHILLI VEGI 500g , Malé pohádky pro malé děti (978-80-262-1802-9)

Pikantní kořenící směs CHILLI VEGI 125g

Pikantní kořenící směs CHILLI VEGI 125g
Detail

CHILLI VEGI bez glutamanu sodného Vám umožní připravit pravé maďarské guláše, pikantní omáčky, grilované a dušené pokrmy z masa, ryb, kuřat a zeleniny. (terezia.eu)

Podobné produkty ako Pikantní kořenící směs CHILLI VEGI 125g , Vraždy v pohraničí (978-80-755-7153-3)

Pikantní korzet Stormea corset - Obsessive černá

Pikantní korzet Stormea corset - Obsessive černá
Detail

Korzet Stormea Nechte se svést naším extrémně sexy korzetem Stormea! Jméno není náhodné. Můžete být připraveni na skutečnou bouři emocí ve vaší ložnici! Latexový materiál a odhalené partie hýždě jsou jen dvě z mnoha výhod tohoto korzetu. Zjistit více: – smyslné, nastavitelné pásky – perfektní nastavení délky – křivky poprsí jsou plně zvýrazněné – lesklý materiál – přitahuje pozornost – pikantní, dekorativní zipy – set obsahuje korzet a tanga – punčochy nejsou součástí setu – kvalitní materiály (90% polyuretan, 10% elastan) (zoot.cz)

Podobné produkty ako Pikantní korzet Stormea corset - Obsessive černá , Vraždy s cejchem (978-80-271-1290-6)

Pikantní korzet Bondea corset - Obsessive černá

Pikantní korzet Bondea corset - Obsessive černá
Detail

Bondea korzet Co může být lepší než klasická černá? Každá žena vypadá božsky v černé barvě a navíc se hodí ke všemu. Pokud přidáme špetku koření, pár svůdných úsměvů a korzet Bondea, máme perfektní set. Síťovina, pásky, krajka – to jsou prvky, které stojí za hřích! Hledáte úžasné detaily? – Multi stretch materiál – perfektně sedí – pikantní síťovina s pásky na přední a zadní straně – dodává divoký charakter – odhalená tanga – sexy detaily – nastavitelné pásky – délku lze upravit – jemná krajka na poprsí a na bocích – krásně zdůrazňuje tvary – sada obsahuje korzet a tanga – látka příjemná na dotek (94% polyamid 6% elastan) (zoot.cz)

Podobné produkty ako Pikantní korzet Bondea corset - Obsessive černá , Mrtví v badger’s drift (vraždy v midsomeru 1) ()

Pikantní korzet Bondea corset - Obsessive černá

Pikantní korzet Bondea corset - Obsessive černá
Detail

Bondea korzet Co může být lepší než klasická černá? Každá žena vypadá božsky v černé barvě a navíc se hodí ke všemu. Pokud přidáme špetku koření, pár svůdných úsměvů a korzet Bondea, máme perfektní set. Síťovina, pásky, krajka – to jsou prvky, které stojí za hřích! Hledáte úžasné detaily? – Multi stretch materiál – perfektně sedí – pikantní síťovina s pásky na přední a zadní straně – dodává divoký charakter – odhalená tanga – sexy detaily – nastavitelné pásky – délku lze upravit – jemná krajka na poprsí a na bocích – krásně zdůrazňuje tvary – sada obsahuje korzet a tanga – látka příjemná na dotek (94% polyamid 6% elastan) (zoot.cz)

Podobné produkty ako Pikantní korzet Bondea corset - Obsessive černá , Vraždy mezi koly (978-80-279-0477-8)

Pikantní korzet Stormea corset - Obsessive černá

Pikantní korzet Stormea corset - Obsessive černá
Detail

Korzet Stormea Nechte se svést naším extrémně sexy korzetem Stormea! Jméno není náhodné. Můžete být připraveni na skutečnou bouři emocí ve vaší ložnici! Latexový materiál a odhalené partie hýždě jsou jen dvě z mnoha výhod tohoto korzetu. Zjistit více: – smyslné, nastavitelné pásky – perfektní nastavení délky – křivky poprsí jsou plně zvýrazněné – lesklý materiál – přitahuje pozornost – pikantní, dekorativní zipy – set obsahuje korzet a tanga – punčochy nejsou součástí setu – kvalitní materiály (90% polyuretan, 10% elastan) (zoot.cz)

Podobné produkty ako Pikantní korzet Stormea corset - Obsessive černá , Vraždy na dvojce (978-80-765-0941-2)

Pikantní body Redella teddy - Obsessive černá

Pikantní body Redella teddy - Obsessive černá
Detail

Redella teddy Chcete si dnes večer trochu zazlobit? Ano, ano! Redella teddy vám ukáže, jak na to. A hádejte co? Je tu někdo, kdo vám nebude schopen odolat … Horké detaily: – materiál s imitací kůže – pikantní vzhled – sexy, dlouhý rozparek se šněrováním – otevřený rozkrok – plné potěšení! – nastavitelné pásky na ramenou a v rozkroku – perfektní přilnutí – tato látka je jemně elastická (90% polyamid, 10% elastan) (zoot.cz)

Podobné produkty ako Pikantní body Redella teddy - Obsessive černá , Vymazlené vraždy 2 (978-80-88067-55-9)

Pikantní korzet Heartia corset - Obsessive Černá

Pikantní korzet Heartia corset - Obsessive Černá
Detail

Korzet Heartia Pikantní spodní prádlo, díky kterému budou vaše večery opravdu žhavé! Dnes se představíte ve zcela jedinečném stylu! Jemně zvýrazněné boky, trochu elegantní krajky a síťovina s jemným vzorem. Představce si kombinaci sexy podvazků a nezbedných řemínků okolo postavy – opravdu výbušná směs! Podrobný popis: – nezbedný korzet, skvělý na smyslný večer pro dva – pohodlné, nastavitelné popruhy a podvazkové pásky – jemné krajkové pruhy s krásným vzorem – otevřené košíčky a tanga s rozparkem – čas na pikantnosti! – vícestupňové zapínání podprsenky – roztomilý vzor se srdíčky – elegantní zakončení korzetu – balení zahrnuje korzet a otevřené tanga (punčochy nejsou součástí balení) -jemná, elastická látka (90% polyamid, 10% elastan) (zoot.cz)

Podobné produkty ako Pikantní korzet Heartia corset - Obsessive Černá

Pikantní korzet Heartia corset - Obsessive Černá

Pikantní korzet Heartia corset - Obsessive Černá
Detail

Korzet Heartia Pikantní spodní prádlo, díky kterému budou vaše večery opravdu žhavé! Dnes se představíte ve zcela jedinečném stylu! Jemně zvýrazněné boky, trochu elegantní krajky a síťovina s jemným vzorem. Představce si kombinaci sexy podvazků a nezbedných řemínků okolo postavy – opravdu výbušná směs! Podrobný popis: – nezbedný korzet, skvělý na smyslný večer pro dva – pohodlné, nastavitelné popruhy a podvazkové pásky – jemné krajkové pruhy s krásným vzorem – otevřené košíčky a tanga s rozparkem – čas na pikantnosti! – vícestupňové zapínání podprsenky – roztomilý vzor se srdíčky – elegantní zakončení korzetu – balení zahrnuje korzet a otevřené tanga (punčochy nejsou součástí balení) -jemná, elastická látka (90% polyamid, 10% elastan) (zoot.cz)

Podobné produkty ako Pikantní korzet Heartia corset - Obsessive Černá

Pikantní košilka 858 - CHE - Obsessive černá

Pikantní košilka 858 - CHE - Obsessive černá
Detail

858-CHE-1 Vy jako ohromující pokušitelka? Zní to jako skvělý nápad pro dnešní noc! Takže připravte si pikantní plán s touto jedinečnou košilkou. Pásky kolem těla a kořeněné knoflíky – oblečte si ji a připravte se! Objevíte překvapivě příjemné chvíle s vaším partnerem! Zkontrolujte všechny podrobnosti: – svůdná košilka zdobená kořeněnými knoflíčky a kroužky – průsvitná síťovina kombinovaná s pásky – na zavázání za krkem – kosticemi zpevněná, částečně vyztužená podprsenka – zdůrazněná prsa – nastavitelné pásky procházející pod krkem – nastavitelné zapínání na zadní straně – perfektně sedí – pásky spojují dvě části košilky – úžasný design – sexy, elastické náramky – odnímatelné podvazky s dvojitými pásky kolem stehen – neuvěřitelně svůdné doplňky! – výrobek zahrnuje košilku, tanga, náramky a podvazky – měkká a dokonale elastická tkanina (90% polyamid, 10% elastan) (zoot.cz)

Podobné produkty ako Pikantní košilka 858 - CHE - Obsessive černá

Pikantní košilka 858 - CHE - Obsessive černá

Pikantní košilka 858 - CHE - Obsessive černá
Detail

858-CHE-1 Vy jako ohromující pokušitelka? Zní to jako skvělý nápad pro dnešní noc! Takže připravte si pikantní plán s touto jedinečnou košilkou. Pásky kolem těla a kořeněné knoflíky – oblečte si ji a připravte se! Objevíte překvapivě příjemné chvíle s vaším partnerem! Zkontrolujte všechny podrobnosti: – svůdná košilka zdobená kořeněnými knoflíčky a kroužky – průsvitná síťovina kombinovaná s pásky – na zavázání za krkem – kosticemi zpevněná, částečně vyztužená podprsenka – zdůrazněná prsa – nastavitelné pásky procházející pod krkem – nastavitelné zapínání na zadní straně – perfektně sedí – pásky spojují dvě části košilky – úžasný design – sexy, elastické náramky – odnímatelné podvazky s dvojitými pásky kolem stehen – neuvěřitelně svůdné doplňky! – výrobek zahrnuje košilku, tanga, náramky a podvazky – měkká a dokonale elastická tkanina (90% polyamid, 10% elastan) (zoot.cz)

Podobné produkty ako Pikantní košilka 858 - CHE - Obsessive černá

Pikantní body Redella teddy - Obsessive černá

Pikantní body Redella teddy - Obsessive černá
Detail

Redella teddy Chcete si dnes večer trochu zazlobit? Ano, ano! Redella teddy vám ukáže, jak na to. A hádejte co? Je tu někdo, kdo vám nebude schopen odolat … Horké detaily: – materiál s imitací kůže – pikantní vzhled – sexy, dlouhý rozparek se šněrováním – otevřený rozkrok – plné potěšení! – nastavitelné pásky na ramenou a v rozkroku – perfektní přilnutí – tato látka je jemně elastická (90% polyamid, 10% elastan) (zoot.cz)

Podobné produkty ako Pikantní body Redella teddy - Obsessive černá

Pikantní body Jolierose teddy - Obsessive červená

Pikantní body Jolierose teddy - Obsessive červená
Detail

Jolierose teddy Svůdná a sexy? Ano, samozřejmě! Nepotřebujete zvláštní příležitost inspirovat vás a partnera k sexy hrátkám. Jolierose teddy je perfektní kombinací krásy a pikantnosti. Nečekejte – získejte ho ještě dnes a dopřejte si spoustu úžasných okamžiků ve vaší ložnici! Zkontrolujte podrobnosti: – úžasné teddy s velkými košíčky podprsenky – ideální pro plné poprsí – otevřený rozkrok – objevte nové zážitky – krásná krajka na poprsí a na partiích hýždě – svůdný pohled! – kostice, vyztužené košíčky podprsenky – zdůrazněná prsa – nastavitelné zapínání – tři stupně a tři řady háčků a oček – perfektně padne – pásky jsou nastavitelné – sexy střih na zádech – elastický pásek a volánový materiál – teddy vypadá skvěle na všech částech těla – ozdobné srdce s lesklými detaily – nádherná dekorace – pěkná a elastická látka Multistretch (85% polyamid, 15% elastan) (zoot.cz)

Podobné produkty ako Pikantní body Jolierose teddy - Obsessive červená

Pikantní kari polévka 400 g - Auga

Pikantní kari polévka 400 g - Auga
Detail

Pikantní kari polévka je vyrobena z bio surovin a obsahuje pouze čerstvé suroviny bez použití konzervantů. Má originální vůni a chuť, kterou si můžete vychutnat kdekoliv, protože polévka je připravena k okamžité konzumaci. (gymbeam.cz)

Podobné produkty ako Pikantní kari polévka 400 g - Auga

Mikbaits Neo spray 30ml - Pikantní švestka

Mikbaits Neo spray 30ml - Pikantní švestka
Detail

Neo spray je vysoce koncentrovaný tekutý postřik, kde jsou krom esence i koncentrovaná sladidla a chuťové stimulátory. Je určený zejména na zatraktivnění Fluo pop-up, Ronnie pop-up, pěnových Zig-up. Neo spray je vysoce koncentrovaný tekutý postřik, kde jsou krom esence i koncentrovaná sladidla a chuťové stimulátory. Je určený zejména na zatraktivnění Fluo pop-up, Ronnie pop-up, pěnových Zig-up. Lze s ním i oživovat starší nástrahy. Neo spray je okamžitě nastartuje do původního stavu. Stačí zlehka postříkat a nechat v kelímku alespoň desítky minut absorbovat. Neo spray lze použít i na jiné nástrahy, jako je standardní boilie, pelety, partikl, rohlíkové boilie, extrudy a další. V těchto případech stačí nástrahu postříkat krátce před náhozem a nechat zlehka zaschnout. (chytapust.cz)

Podobné produkty ako Mikbaits Neo spray 30ml - Pikantní švestka

Tofu sausages pikantní 200 g LUNTER

Tofu sausages pikantní 200 g LUNTER
Detail

(countrylife.cz)

Podobné produkty ako Tofu sausages pikantní 200 g LUNTER

Mikbaits Neo plasma 30ml - Pikantní Švestka

Mikbaits Neo plasma 30ml - Pikantní Švestka
Detail

Neo plasma je speciální dip určený zejména na Fluo pop-up, Ronnie pop-up a pěnových Zip-up. Stačí jim nástrahu před náhozem krátce pokapat... Neo plasma je speciální dip určený zejména na Fluo pop-up, Ronnie pop-up a pěnových Zip-up. Stačí jim nástrahu před náhozem krátce pokapat. Ve vodě se z ní začne valit vizuálně a čichově lákavý signál (světelný oblak), který rybám okamžitě detekuje nástrahu. Vynikající při chytání na zig rig, ale lze použít i na nástrahy na dně. (chytapust.cz)

Podobné produkty ako Mikbaits Neo plasma 30ml - Pikantní Švestka

Mikbaits Method mix 700g - Pikantní švestka

Mikbaits Method mix 700g - Pikantní švestka
Detail

Method Feeder mix je vysoce atraktivní směs určená k použití do Method feeder krmítek. Její složení je přizpůsobeno k lovu větších a velkých kaprů či amurů s pomocí feeder techniky. Method Feeder mix je vysoce atraktivní směs určená k použití do Method feeder krmítek. Její složení je přizpůsobeno k lovu větších a velkých kaprů či amurů s pomocí feeder techniky. Obsahuje takové pochoutky, jako je Krill micromass, mořské i sladkovodní živočišné proteiny, drcené boilie, micro peletky a další. Mix zvlhčete vodou, Feeder boosterem nebo nejlépe XXL Method Feeder Activatorem, nechejte nasáknout a poté můžete vmáčknout do krmítka. Ve vodě okamžitě pracuje, rozpadá se a láká tím ryby k okamžitému záběru. (chytapust.cz)

Podobné produkty ako Mikbaits Method mix 700g - Pikantní švestka

Adventure menu Pikantní kotlík s bulgurem

Adventure menu Pikantní kotlík s bulgurem
Detail

Pikantní kotlík s bulgurem 400 g Pochutnej si jako v restauraci, kdekoli a kdykoli se ti zachce Hned po otevření se ti pod nosem rozvoní poctivě uvařený jídlo ze 100% přírodních surovin, který naši kuchaři uvařili stejně jako v dobrý restauraci. My jsme ho navíc jenom zasterilovali stejným principem, jako zavařovali naše babičky. Dneska na to jen máme lepší technologii. Jídlo díky tomu chutná a voní jako právě uvařený. Jen ti bez lednice vydrží minimálně tři roky. Tuhle pochoutku si tak můžeš servírovat kdykoli a kdekoli máš zrovna chuť. Když tě netíží každý gram navíc, můžeš si otevřít restauraci jen pro sebe. Doslova! O jídle Vepřová kýta a krutí stehenní maso se spojí v jednom jídle s omáčkou s proužky cibule, masitou klobásou, špekem a žampiony. S bulgurem, který je vlastně celozrná nalámaná pšenice tvoří velice výživné jídlo s příjemným šmrncem díky feferonkám a chilli. Složení produktu Vepřové maso (16%), krůtí maso ( 14%), bulgur pšeničný (13%), cibule, papriková klobása (vepřové maso, sůl, paprika, kmín, česnek), špek, žampiony, mouka kukuřičná, mouka rýžová, olej řepkový, kapie sterilovaná (paprika, ocet, sůl, cukr), česnek, feferony sterilované (feferony, voda, ocet, sůl), sůl, chilli, pepř. Nutriční hodnoty 100 g Jídlo Energetická hodnota kcal 106 424 Energetická hodnota kJ 445 1780 Tuk g 7,6 30,4 Nasycené tuky g 2,6 10,4 Bílkoviny g 7,9 31,6 Sacharidy g 13,9 55,6 Cukry g 0,6 2,4 Sůl g 1,3 5,1 (outdoorovybazar.cz)

Podobné produkty ako Adventure menu Pikantní kotlík s bulgurem

Pikantní set Mapalé 8431 M/L Černá

Pikantní set Mapalé 8431 M/L Černá
Detail

Rafinovaný set košilky s podvazky a kalhotek typu tanga je určený pro odvážné ženy, které se nebojí zdůraznit své ženské kouzlo. Košilka má košíčky s kosticemi a vyšším středem pro lepší oporu prsou a tenká, plynule nastavitelná ramínka. Pod prsy je vložena krásná široká krajka. Punčochy nejsou součástí balení. Materiálové složení: 94% nylon, 6% elastan. (vip-pradlo.cz)

Podobné produkty ako Pikantní set Mapalé 8431 M/L Černá

Pikantní set Mapalé 8431 S/M Černá

Pikantní set Mapalé 8431 S/M Černá
Detail

Rafinovaný set košilky s podvazky a kalhotek typu tanga je určený pro odvážné ženy, které se nebojí zdůraznit své ženské kouzlo. Košilka má košíčky s kosticemi a vyšším středem pro lepší oporu prsou a tenká, plynule nastavitelná ramínka. Pod prsy je vložena krásná široká krajka. Punčochy nejsou součástí balení. Materiálové složení: 94% nylon, 6% elastan. (vip-pradlo.cz)

Podobné produkty ako Pikantní set Mapalé 8431 S/M Černá

Mikbaits booster spiceman pikantní švestka 250 ml

Mikbaits booster spiceman pikantní švestka 250 ml
Detail

Mikbaits Booster Spiceman Pikantní Švestka 250 ml (parys.cz)

Podobné produkty ako Mikbaits booster spiceman pikantní švestka 250 ml

Mikbaits dip spiceman pikantní švestka 125 ml

Mikbaits dip spiceman pikantní švestka 125 ml
Detail

Je extra silný a obsahuje složky, které se uvolňují z nástrahy rozdílnou rychlostí, směrem i intenzitou. Rybu tím k nástraze přitahují ze širokého okolí a z různých vrstev vodního sloupce. Zároveň však zanechávají nesmírně atraktivní stopu v její blízkosti. Nástrahy můžete v dipu máčet v řádu minut a hodin, ale také i dní a týdnů. Jejich atraktivita tím výrazně stoupne. (parys.cz)

Podobné produkty ako Mikbaits dip spiceman pikantní švestka 125 ml

Mikbaits partiklový mrak 1,5 kg-pikantní švestka

Mikbaits partiklový mrak 1,5 kg-pikantní švestka
Detail

Partikl ve vodě vytváří lákavé barevné mraky. Ryby na něj reagují okamžitě. Doporučuje zakrmovat s pomocí Spomb rakety, nebo lopatkou z lodě. (parys.cz)

Podobné produkty ako Mikbaits partiklový mrak 1,5 kg-pikantní švestka

Mikbaits měkké feeder extrudy 50ml -pikantní švestka

Mikbaits měkké feeder extrudy 50ml -pikantní švestka
Detail

Mikbaits Měkké feeder extrudy 50ml -Pikantní švestka (parys.cz)

Podobné produkty ako Mikbaits měkké feeder extrudy 50ml -pikantní švestka

Mikbaits feeder dip 50 ml-pikantní švestka

Mikbaits feeder dip 50 ml-pikantní švestka
Detail

Používány profi závodníky ve feederu i plavané. Feeder slime je sypký obalovací dip, který na jakékoli nástraze vytvoří měkký chumáčkový povrch, pro ryby neodolatelný. Dip i slime jsou použitelné samostatně nebo spolu dohromady a lze s nimi zatraktivnit nejen peletky, extrudy či rohlíkové boilie, ale též bílé červy, kukuřici, konopí a jiné nástrahy. Feeder těsto lze použít buď k obalení nástrahy, nebo jej dát na spirálku či přímo na ramínko háčku jako velmi účinnou samostatnou nástrahu. (parys.cz)

Podobné produkty ako Mikbaits feeder dip 50 ml-pikantní švestka

Mikbaits Carp Feeder mix 1kg - Pikantní švestka

Mikbaits Carp Feeder mix 1kg - Pikantní švestka
Detail

Carp Feeder jsou celoročně použitelné nádherně vonící mixy do feederových i klasických krmítek. Carp Feeder jsou celoročně použitelné nádherně vonící mixy do feederových i klasických krmítek. Dají se zvlhčit vodou, Feeder boosterem či Activatorem. K dostání v zipovém sáčku. (chytapust.cz)

Podobné produkty ako Mikbaits Carp Feeder mix 1kg - Pikantní švestka
Malé pikantní vraždy (9788075779571), Malé pikantní vraždy (978-80-757-7957-1), Pikantní astrologie, Pikantní astrologie: 1 CD MP3, Mrazivé vraždy, Teorie vraždy (), Mitfordské vraždy (), Vraždy podle abecedy (), Vraždy v ulici Morgue, Vraždy jako z pohádky (), Vraždy v kruhu (8594072278990), Malé ženy (), Staré vraždy (10 československých kriminálních příběhů) (), Nečekaný vrah: Příběh vraždy Olofa Palmeho, Runové vraždy (999-00-026-6469-4), Vymazlené vraždy (978-80-88067-34-4), Vraždy naruby (999-00-020-3401-5), Design vraždy (978-80-759-7543-0), Vraždy naruby (999-00-016-9073-1), Malé jazzové album, Charlieho malé tajomstvá (), Malé poděkování: Malé pozornosti (978-80-7297-126-8), Malé pohádky pro malé děti (978-80-262-1802-9), Vraždy v pohraničí (978-80-755-7153-3), Vraždy s cejchem (978-80-271-1290-6), Mrtví v Badger’s Drift (Vraždy v Midsomeru 1) (), Vraždy mezi koly (978-80-279-0477-8), Vraždy na Dvojce (978-80-765-0941-2), Vymazlené vraždy 2 (978-80-88067-55-9)