Magnum m pact

Otevřená Přilba Cassida Magnum M (57-58)

Otevřená Přilba Cassida Magnum M (57-58)

Dlouhé plexi, sluneční clona, plně odnímatelná a pratelná výstelka z prodyšného materiálu.. Otevřená přilba Cassida Magnum představuje helmu vhodnou pro město i cestování na mopedech, skútrech a chopperech. Aerodynamicky tvarovaná skořepina z polykarbonátu je vyniká maximální odolností proti nárazu a vysokou tepelnou odolností. Dlouhé plexi a přítomnost sluneční clony patří mezi praktické výhody této přilby od legendární české značky. Zapínání je vyřešeno pomocí jednoduše upínatelné mikrometrické přezky. Samozřejmostí je i vyjímatelný a pratelný interiér. Jeho výstelka se může pyšnit vysokým stupněm prodyšnosti i komfortu. Díky výborným vlastnostem je helma Cassida Magnum velice oblíbenou mezi motorkáři.Technický popis: polykarbonátová skořepina dlouhé plexi sluneční clona plně… (insportline.cz)

The Marriage Pact (0718186133)

The Marriage Pact (0718186133)

Kniha - 484 stran, anglicky, Brožovaná bez přebalu matná (alza.cz)

VILEDA Magnum 24 m (4023103217386)

VILEDA Magnum 24 m (4023103217386)

Sušák na prádlo s kolečky, zámkem křídel a držákem pro malé předměty, silné hliníkové dráty, stabilní nohy (alza.cz)

Mivardi Magnum Net Handle 3,3 m

Mivardi Magnum Net Handle 3,3 m

Extrémně pevná děličková podběráková tyč z vysoce modulovaných i vysoce rezistentních uhlíkových vláken. Závit pro připevnění podběráku je umístěn v prvním i druhém dílu. Délka - 3,3 m. Počet dílů - 3. Transportní délka - 144 cm. (muziker.cz)

Mivardi podběráková tyč Magnum -magnum 3,30 m / počet dílů 3 / Trans.…

Mivardi podběráková tyč Magnum -magnum 3,30 m / počet dílů 3 / Trans. délka 144 cm

Nově vyvinutá, extrémně pevná, děličková podběráková tyč. Z vysoce modulovaných a vysoce rezistentních uhlíkových vláken. Závit pro připevnění podběráku je umístěn v prvním i druhém dílu. 3,30 m počet dílů 3 Trans. délka 144 cm 4,60 m po (parys.cz)

Uživatele, kteří hledají "Magnum m pact" se dívají také na:

Magnum m-pact
Salomon brilliant jkt m
Adidas ultra boost st m
Myard s2 - 60 m laserový dálkoměr

Missha Puff Tension Pact make-up houbička

Missha Puff Tension Pact make-up houbička

Missha Puff Tension Pact, , Houbičky pro ženy, Houbička na make-up Missha Puff Tension Pact zajistí bezchybné nanesení vašeho make-upu pro profesionálně vypadající líčení.Vlastnosti:precizně nanáší krémový nebo tekutý make-upzajišťuje pohodlnou aplikaci i do záhybů obličejepohodlně se drží v rucevýsledkem je hladký finišJak používat:Naneste make-up, bázi nebo korektor na houbičku a poté ho lehce rozetřete po obličeji. (notino.cz)

Mivardi podběráková tyč Magnum -magnum 4,60 m / počet dílů 4 / Trans.…

Mivardi podběráková tyč Magnum -magnum 4,60 m / počet dílů 4 / Trans. délka 147 cm

Nově vyvinutá, extrémně pevná, děličková podběráková tyč. Z vysoce modulovaných a vysoce rezistentních uhlíkových vláken. Závit pro připevnění podběráku je umístěn v prvním i druhém dílu. 3,30 m počet dílů 3 Trans. délka 144 cm 4,60 m po (parys.cz)

Mivardi Magnum Spod 3,6 m 5 lb

Mivardi Magnum Spod 3,6 m 5 lb

Výkonný a odolný spodový prut, určený pro vnadění na velké vzdálenosti. Rychlý blank má dostatečné silové rezervy pro použití těžkých raket. Velké 50 mm spodní očko a 16 mm koncové očko prodlužují délku náhozu. Parametry: Hmotnost - 393 g, délka - 3.6 m, vrhací zátě? (muziker.cz)

Mivardi Magnum Net Handle 4,6 m

Mivardi Magnum Net Handle 4,6 m

Extrémně pevná děličková podběráková tyč z vysoce modulovaných i vysoce rezistentních uhlíkových vláken. Závit pro připevnění podběráku je umístěn v prvním i druhém dílu. Délka - 4,6 m. Počet dílů - 4. Transportní délka - 147 cm. (muziker.cz)

Missha Puff Tension Pact make-up houbička

Missha Puff Tension Pact make-up houbička

Missha Puff Tension Pact, 4 ks, Houbičky pro ženy, Houbička na make-up Missha Puff Tension Pact zajistí bezchybné nanesení vašeho make-upu pro profesionálně vypadající líčení.Vlastnosti:precizně nanáší krémový nebo tekutý make-upzajišťuje pohodlnou aplikaci i do záhybů obličejepohodlně se drží v rucevýsledkem je hladký finišJak používat:Naneste make-up, bázi nebo korektor na houbičku a poté ho lehce rozetřete po obličeji. (notino.cz)

Magnum magnum

Magnum magnum

A photography anthology that celebrates the vision, imagination and brilliance of Magnum photographers in over 400 photographs by the acknowledged greats of photography in the 20th century and the rising stars. Including biographies of the featured photographers, it is suitable for those interested in photography or the world depicted by it. (knihydobrovsky.cz)

Magnum Manifesto - Magnum Photos, Clara Bouveresse

Magnum Manifesto - Magnum Photos, Clara Bouveresse

In this landmark photography publication and accompanying exhibition celebrating the 70th anniversary of the renowned photo agency, Clément Chéroux and Clara Bouveresse demonstrate how Magnum Photos owes its preeminence to the ability of its photographers to encompass and navigate the points between photography as art object and photography as documentary evidence. Magnum Manifesto is organized into three parts: Part 1, Human Rights and Wrongs (1947-1968), views the Magnum archive through a humanist lens, focusing on postwar ideals of commonality and utopianism. Part 2, An Inventory of Differences (1969-1989), shows a world fragmenting, with a focus on subcultures, minorities, and outsiders. Part 3, Stories About Endings (1990-present day), charts the ways in which Magnum photographers… (knihydobrovsky.cz)

Trimm Magnum Sand

Trimm Magnum Sand

Vnější stan: 100% polyester 4000 mm H2O Vnitřní stan: prodyšný WR polyester Podlaha: 100% nylon PU 10000 mm H2O Konstrukce: Durawrap, prům. 8,5, prům. 9,5 Velikost: (85 + 210 + 85) x 220 x 125 Barva: písková (sand) Hmotnost: 4,4 kg   (outdoormarket.cz)

Magnum Atlas: Around the World in 365 Photos from the Magnum Archive

Magnum Atlas: Around the World in 365 Photos from the Magnum Archive

Featuring new and iconic images, this follow-up to Prestel’s highly successful A Year in Photography: Magnum Archive includes some of the most striking photography ever collected in one volume. As readers flip the pages they will find themselves traveling from west to east across the globe. Each country is represented in three or four images captured by a single photographer. While renowned figures such as Robert Capa, Bruce Davidson, and Martin Parr are included, readers will also find younger photographers such as Olivia Arthur, Alessandra Sanguinetti, and Mikhael Subotzky, all of whom present dazzling new views of our changing world. Shining a light on the human condition in every corner of the globe, this compilation exemplifies Magnum founder Henry CartierBresson’s vision of “a… (knihydobrovsky.cz)

Magnum Force (DVD)

Magnum Force (DVD)

Od soudu odchází Rico, gangster, který byl právě zproštěn viny ve všech bodech obžaloby. Venku čeká rozlícený dav, policie Rica a jeho společníky doslova protlačí k autu. Cestou Rica i jeho kumpány zastřelí muž převlečeným za policistu.... Od soudu odchází Rico, gangster, který byl právě zproštěn viny ve všech bodech obžaloby. Venku čeká rozlícený dav, policie Rica a jeho společníky doslova protlačí k autu. Cestou Rica i jeho kumpány zastřelí muž převlečeným za policistu. Je jasné, že kdosi vzal spravedlnost do vlastních rukou. Na případ je nasazen poručík Brix. O vyšetřování se ale na vlastní pěst zajímá i Harry Callahan, který byl před časem suspendován. Harry se večer zastaví u svého bývalého spolužáka Charlieho a získá dojem, že Charlie by mohl být oním mstícím se policistou. Brzy… (dvd-premiery.cz)

IBIS MAGNUM dekantér

IBIS MAGNUM dekantér

Protáhlé hrdlo karafy s uzávěrem IBIS MAGNUM umožňuje opatrné "otvírání" vína a pozvolné buzení aroma. Karafa je vhodná především na zralá červená vína a na některá vína bílá. (decoronline.cz)

Magnum Cordura 90041

Magnum Cordura 90041

Pouzdro na zavírací nože. Ergonomicky navržené pouzdro vyrobené z odolného materiálu Cordura nylon, který je trvanlivý, zvládá velkou zátěž a dobře odolává otěru. Jednoduše ho upevníte na opasek, popruh batohu a podobně. Díky pevné kapse zajištěné klipem múžete váš nů (muziker.cz)

CAPITAINE MAGNUM dekantér

CAPITAINE MAGNUM dekantér

Ručně foukaná karafa CAPITAIN má námořnický původ, jen díky ploché a široké základně nádoby zůstane karafa na palubě lodi ve vertikální poloze! Speciální tvar dekantéru díky velkému objemu vzduchu podporuje jeho prolínání do vína, které pak urychleně uvolňuje svou vůni. Karafa je vhodná pro mladá červená vína. Objem karafy je ideální na dekantování 1,5 l vína. Nemyjte v myčce na nádobí! (decoronline.cz)

Paris Magnum - Hazan

Paris Magnum - Hazan

Fotografická pocta Paříži představuje mnohostranný portrét tohoto města prostřednictvím 350 fotografií, zachycujících podstatu pařížského života, od nejlepších fotografů z mezinárodní fotografické agentury Magnum. Jejich fotografie ukazují jak město žije a dýchá - od módních přehlídek až po undergrandové jazzové kluby, od ruchu metra až po klid venkovních kaváren, od art deco hotelu Fouquet až po ulice dělnické čtvrti Goutte d'Or. Na stránkách této obrazové knihy potkáme dokonce i pařížské celebrity v rolích obyčejných občanů, narazíme tak na bývalého prezidenta Francoise Mitterranda, spisovatelku Marguerite Durasovou, zpěvačku Edith Piaf s herečkou Catherine Deneuve, módního návrhář Christiana Diora nebo známého umělce Giacomettiho. Bohatá historie a tradice jsou nedílnou součástí snímků… (knihydobrovsky.cz)

Riedel Dekantér Ultra Magnum

Riedel Dekantér Ultra Magnum

Úvaha Christiana Moueixe o dekantaci: "Já osobně dávám přednost dekantaci jak u mladých tak i u zralejších vín. V případě zralých vín je dekantace výrazem respektu, v případě vín mladých výrazem důvěry. Dekantace zralých vín krátce před podáváním způsobí, že barva a čirost nebude znehodnocena usazeninami, které se ve víně vytvořily v průběhu skladování. Dekantace mladých vín několik hodin před podáváním vínu poskytne možnost rozvinout svůj buket, nabýt stupně zralosti, jakého by jinak dosáhlo pouze dlouholetým skladováním.“ (kulina.cz)

Riedel Dekantér Cornetto Magnum

Riedel Dekantér Cornetto Magnum

Úvaha Christiana Moueixe o dekantaci: "Já osobně dávám přednost dekantaci jak u mladých tak i u zralejších vín. V případě zralých vín je dekantace výrazem respektu, v případě vín mladých výrazem důvěry. Dekantace zralých vín krátce před podáváním způsobí, že barva a čirost nebude znehodnocena usazeninami, které se ve víně vytvořily v průběhu skladování. Dekantace mladých vín několik hodin před podáváním vínu poskytne možnost rozvinout svůj buket, nabýt stupně zralosti, jakého by jinak dosáhlo pouze dlouholetým skladováním.“ (kulina.cz)

Magnum Lamb stripe 80g

Magnum Lamb stripe 80g

Měkká, přírodní masová pochoutka pro psy s jehněčím masem formované do měkkých proužků. Slouží jako odměna při hře, výcviku nebo jako doplněk stravy při cestách. Složení: jehněčí maso, kuřecí maso, škrob, sorbitol, glycerin Analytické složky: hrubý protein 45 %, obsah tuku 2 %, hrubý popel 3 %, hrubá vláknina 1 %, vlhkost 22 %. Krmný návod: Podávejte jako pamlsek, odměnu atd. V přiměřeném množství dle potřeb, stavu a velikosti vašeho psa. Uchovávejte na suchém a chladném místě. Po otevření dobře uzavírejte zipovým uzávěrem obalu. Není určeno ke konzumaci lidmi. (rodinnebaleni.cz)

Magnum Rabbit fillet 250g

Magnum Rabbit fillet 250g

Měkká, přírodní masová pochoutka s králičím masem formovaná do měkkých plátků. Slouží jako odměna při hře, výcviku nebo jako doplněk stravy při cestách. Složení: kuřecí maso, králičí maso, škrob, sorbitol, glycerin. Analytické složky: hrubý protein 45 %, obsah tuku 2 %, hrubý popel 3 %, hrubá vláknina 1 %, vlhkost 22 %. Krmný návod: Podávejte jako pamlsek, odměnu atd. V přiměřeném množství dle potřeb, stavu a velikosti vašeho psa. Uchovávejte na suchém a chladném místě. Po otevření dobře uzavírejte zipovým uzávěrem obalu. Není určeno ke konzumaci lidmi. (rodinnebaleni.cz)

Arkos Šatní skříň MAGNUM

Arkos Šatní skříň MAGNUM

Šatní skříň MAGNUM nabízí praktický úložný prostor. Je vhodná do ložnic, předsíní a šaten. Moderní barevné provedení sonoma, sonoma/santana, wenge/sonoma a wenge/santana. Za posuvnými dveřmi 1/2 police a šatní tyč 2/2 police (daka.cz)

Magnum CAT 855g - Drůbeží

Magnum CAT 855g - Drůbeží

Kompletní krmivo pro kočky.   Drůbeží Složení: maso a výrobky živočišného původu, ryby, drůbež a vedlejší výrobky z ryb a drůbeže, tuky, obiloviny, vedlejší výrobky rostlinného původu, minerální látky, vitamíny.   Masová směs: Složení: maso a výrobky živočišného původu, ryby, drůbež a vedlejší výrobky z ryb a drůbeže, tuky, obiloviny, vedlejší výrobky rostlinného původu, minerální látky, vitamíny.   Ryba Složení: maso a výrobky živočišného původu, ryby, drůbež a vedlejší výrobky z ryb a drůbeže, tuky, obiloviny, vedlejší výrobky rostlinného původu, minerální látky, vitamíny.   Zvěřina Složení: maso a výrobky živočišného původu, ryby, drůbež a vedlejší výrobky z ryb a drůbeže, tuky, obiloviny, vedlejší výrobky rostlinného původu, minerální látky, vitamíny.       (krmeni.cz)

Magnum Natural mycí houba

Magnum Natural mycí houba

Magnum Natural, , Doplňky pro ženy, Produkt Magnum Natural skvěle doplní vaši denní rutinu v péči o pokožku. (notino.cz)

Magnum Natural peelingová rukavice

Magnum Natural peelingová rukavice

Magnum Natural, , Doplňky pro ženy, Produkt Magnum Natural skvěle doplní vaši denní rutinu v péči o pokožku. (notino.cz)

Chryzantéma G MAGNUM 90g

Chryzantéma G MAGNUM 90g

Ruku v ruce s míchanou kyticí Překvapte Listopadkou nejen v listopadu. Věděli jste, že se tak říká tak známé chryzantémě? Bílé květy se zeleným středem se hodí do míchaných kytic nebo třeba jen samotné do vázy. Životnost je při správné péči až 3 týdny. (florea.cz)

Riedel Dekantér Cabernet Magnum

Riedel Dekantér Cabernet Magnum

Úvaha Christiana Moueixe o dekantaci: "Já osobně dávám přednost dekantaci jak u mladých tak i u zralejších vín. V případě zralých vín je dekantace výrazem respektu, v případě vín mladých výrazem důvěry. Dekantace zralých vín krátce před podáváním způsobí, že barva a čirost nebude znehodnocena usazeninami, které se ve víně vytvořily v průběhu skladování. Dekantace mladých vín několik hodin před podáváním vínu poskytne možnost rozvinout svůj buket, nabýt stupně zralosti, jakého by jinak dosáhlo pouze dlouholetým skladováním.“ (kulina.cz)

Riedel Dekantér Pomerol Magnum

Riedel Dekantér Pomerol Magnum

Úvaha Christiana Moueixe o dekantaci: "Já osobně dávám přednost dekantaci jak u mladých tak i u zralejších vín. V případě zralých vín je dekantace výrazem respektu, v případě vín mladých výrazem důvěry. Dekantace zralých vín krátce před podáváním způsobí, že barva a čirost nebude znehodnocena usazeninami, které se ve víně vytvořily v průběhu skladování. Dekantace mladých vín několik hodin před podáváním vínu poskytne možnost rozvinout svůj buket, nabýt stupně zralosti, jakého by jinak dosáhlo pouze dlouholetým skladováním.“ (kulina.cz)

Magnum Duck sushi 80g

Magnum Duck sushi 80g

Měkká, přírodní masová pochoutka z kachního masa formovaná do měkkých plátků, které se snadno dělí na menší kousky. Slouží jako odměna při hře, výcviku nebo jako doplněk stravy při cestách. Složení: kachní maso, škrob, sorbitol, glycerin Analytické složky: hrubý protein 30 %, obsah tuku 1 %, hrubý popel 4 %, hrubá vláknina 2 %, vlhkost 23 %. Krmný návod: Podávejte jako pamlsek, odměnu atd. V přiměřeném množství dle potřeb, stavu a velikosti vašeho psa. Uchovávejte na suchém a chladném místě. Po otevření dobře uzavírejte zipovým uzávěrem obalu. Není určeno ke konzumaci lidmi. (rodinnebaleni.cz)

Magnum Chicken bone 250g

Magnum Chicken bone 250g

Měkká masová pochoutka z kuřecího masa, jež je formovaná do kostiček. Složení: kuřecí maso, glycerin, vedlejší produkty rostlinného původu, sorbitol Deklarované jakostní znaky: hrubý protein 40%, hrubá vláknina 1%, hrubý tuk 6%, hrubý popel 5%, vlhkost max. 22% Uchovávejte na suchém a chladném místě. Po otevření dobře uzavřete zipovým uzávěrem obalu. Nepodávejte svému zvířeti vysoušecí činidlo - desiccant. Není určeno ke konzumaci lidmi. (rodinnebaleni.cz)

Sona Taška Magnum

Sona Taška Magnum

Rybářská taška Magnum. Jedinečná taška s velkým množstvím oddělených kapes o rozměrech: 70 x 30 x 40 cm. Kvalitně zpracovaná rybářská taška z velmi odolného vodoodpudivého materiálu. Je vybavena kvalitními zipy. (parys.cz)

Lowepro Magnum 200 AW (E61PLW36053)

Lowepro Magnum 200 AW (E61PLW36053)

Fotobrašna pro digitální zrcadlovku, 4 kapsy, vnitřní rozměry 31,5 × 16,5 × 26,5 cm, odolnost vůči dešti  Lowepro Magnum 200 AW je nejmenším modelem z řady profesionálních brašen Magnum. Brašna byla navržena ve spolupráci s lidmi, kteří fotografují denně a světovými odborníky, a proto se můžete spolehnout, že brašna nabídne funkční design s praktickými funkcemi. Brašna se vyznačuje pevnou a robustní konstrukcí při zachování mimořádně nízké hmotnosti. Fotokomora je rozdělena pomocí oddělovacích příček na suchý zip, díky kterému si prostor můžete přizpůsobit dle svých představ. Klíčové vlastnostiVelmi nízká hmotnostNavrženo profesionályLze připevnit na madlo kufruVšitá pláštěnka AWCMnoho kapes na příslušenství a osobní věciRamenní popruh s… (alza.cz)

Magnum poch. CHICKEN bone - 250g

Magnum poch. CHICKEN bone  - 250g

Měkká, přírodní masová pochoutka pro psy. (krmeni.cz)

Stelton Příbor Magnum lžíce norstaal

Stelton Příbor Magnum lžíce norstaal

Série Magnum vznikla v roce 1968 a je typická eliptickým zakončením rukojetí a konkávními liniemi. Díky tomu se nejen skvěle drží a používá, ale při položením na stůl je zvýrazněna její elegantní silueta. Každý příbor je vyroben z nerezové oceli a tato lžíce není žádnou výjimkou. (kulina.cz)

Magnum Professional Quality pinzeta šikmá

Magnum Professional Quality pinzeta šikmá

Magnum Professional Quality, 10 cm, Pinzety pro ženy, Pinzeta Magnum Professional Quality vás zbaví všech nežádoucích chloupků a zajistí vám dokonale tvarované obočí.Vlastnosti:přesně vytrhává chloupky bez zbytečné bolestimá šikmé zkosení hrotůsnadno se používá a udržujeJak používat:Zachyťte chloupek co nejblíže ke kořínku a prudkým pohybem vytrhněte. (notino.cz)

Magnum Chicken slice soft 250g

Magnum Chicken slice soft 250g

Měkká přírodní masová pochoutka pro psy. Slouží jako odměna při hře, výcviku nebo jako doplněk stravy při cestách. Složení: kuřecí maso, škrob, sorbitol, glycerin. Analytické složky: hrubý protein 40 %, obsah tuku 1 %, hrubý popel 4 %, hrubá vláknina 2 %, vlhkost 23 %. Krmný návod: Podávejte jako pamlsek, odměnu atd. V přiměřeném množství dle potřeb, stavu a velikosti vašeho psa. Uchovávejte na suchém a chladném místě. Po otevření dobře uzavírejte zipovým uzávěrem obalu. Není určeno ke konzumaci lidmi. (rodinnebaleni.cz)

Magnum PES JUNIOR - 410g

Magnum PES  JUNIOR - 410g

Kompletní konzerva pro štěňata,z ryb a drůbeže. (krmeni.cz)

Magnum CAT 855g - Zvěřina

Magnum CAT 855g - Zvěřina

Kompletní krmivo pro kočky.   Drůbeží Složení: maso a výrobky živočišného původu, ryby, drůbež a vedlejší výrobky z ryb a drůbeže, tuky, obiloviny, vedlejší výrobky rostlinného původu, minerální látky, vitamíny.   Masová směs: Složení: maso a výrobky živočišného původu, ryby, drůbež a vedlejší výrobky z ryb a drůbeže, tuky, obiloviny, vedlejší výrobky rostlinného původu, minerální látky, vitamíny.   Ryba Složení: maso a výrobky živočišného původu, ryby, drůbež a vedlejší výrobky z ryb a drůbeže, tuky, obiloviny, vedlejší výrobky rostlinného původu, minerální látky, vitamíny.   Zvěřina Složení: maso a výrobky živočišného původu, ryby, drůbež a vedlejší výrobky z ryb a drůbeže, tuky, obiloviny, vedlejší výrobky rostlinného původu, minerální látky, vitamíny.       (krmeni.cz)

Electro Harmonix 44 Magnum

Electro Harmonix 44 Magnum

Kytarový efekt 44 Magnum je vlastně malá kytarová hlava s výkonem 44 wattů ve formě pedálu. Ovládá se pomocí jednoho potenciometru hlasitosti a přepínače Bright/Norm, který vám poskytne ještě čistší a jasnější zvuk. 44 magnum ale není jen kytarový zesilovač. Můžete ho ta (muziker.cz)

Magnum Natural masážní rukavice

Magnum Natural masážní rukavice

Magnum Natural, , Doplňky pro ženy, Produkt Magnum Natural skvěle doplní vaši denní rutinu v péči o pokožku. (notino.cz)

Magnum Duck leg 250g

Magnum Duck leg 250g

Přírodní masová pochoutka pro psy, která ke vhodná jako odměna při výcviku nebo hře. Výhody pochoutky: Kachní svalovina omotaná na křupavé kalciové kostičce ve tvaru stehna. Bez negativních účinků na zuby a dásně. Nezatěžuje organismus. Uzavíratelný zipový uzávěr obalu. Slouží jako odměna při hře či výcviku. Vhodný jako doplněk stravy na cestách. Složení: kachní maso, glycerin, sorbitol, vedlejší produkty rostlinného původu. Deklarované jakostní znaky: hrubý protein 28 %, hrubá vláknina 0,2 %, hrubý tuk 3 %, hrubý popel 4 %, vlhkost max. 23 % Krmný návod: Podávejte během dne jako pamlsek. Množství přizpůsobte potřebám a stavu vašeho psa. Nepodávejte v nadměrném množství. Skladování: Uchovávejte na suchém a chladném místě. Po otevření dobře uzavírejte zipovým uzávěrem obalu.… (rodinnebaleni.cz)

Magnum Lamb Fillet 250g

Magnum Lamb Fillet 250g

Měkká, přírodní masová pochoutka pro psy s jehněčím masem formované do měkkých plátků. Slouží jako odměna při hře, výcviku nebo jako doplněk stravy při cestách. Složení: jehněčí maso, kuřecí maso, škrob, sorbitol, glycerin. Analytické složky: hrubý protein 45 %, obsah tuku 2 %, hrubý popel 3 %, hrubá vláknina 1 %, vlhkost 22 %. Krmný návod: Podávejte jako pamlsek, odměnu atd. V přiměřeném množství dle potřeb, stavu a velikosti vašeho psa. Uchovávejte na suchém a chladném místě. Po otevření dobře uzavírejte zipovým uzávěrem obalu. Není určeno ke konzumaci lidmi. (rodinnebaleni.cz)

Magnum Duck bone 250g

Magnum Duck bone 250g

Měkká přírodní masová pochoutka z kachního masa formovaná do kostiček. Složení: kachní maso, glycerin, sorbitol, vedlejší produkty rostlinného původu. Analytické složky: hrubý protein 40 %, hrubá vláknina 1 %, hrubý tuk 6 %, hrubý popel 3 %, vlhkost max. 22 %. Uchovávejte na suchém a chladném místě. Po otevření dobře uzavírejte zipovým uzávěrem obalu. Nepodávejte svému zvířeti vysoušecí činidlo - desiccant. Není určeno ke konzumaci lidmi.   (rodinnebaleni.cz)

Millonario XO Magnum, 40%, 1,5l

Millonario XO Magnum, 40%, 1,5l

Elegantní, sametová sladkost s dotekem hořké čokolády. Peruánský rum Millonario XO je destilován ze třtinové melasy v destilační koloně, zraje v sudech z amerických bílých dubů, které dříve obsahovaly bourbon, a v solera systému, ve kterém zrálo dříve sherry Pedro Ximénez. Tato směs obsahuje rumy až 20 let staré. Jedná se o limitovanou edici, která ročně nepřesáhne 6 000 lahví a která je plněna do luxusních transparentních lahví. Tento rum je oblíben po jídle jako digestiv s tmavou čokoládou. Exkluzivní 1,5 l láhev v koženém obalu je jedinou magnum lahví ve světě rumů. Výrobce: Millonario. (winehouse.cz)

Magnum poch. TWISTER 250g - chicken

Magnum poch. TWISTER 250g - chicken

Měkká, přírodní masová pochoutka pro psy. (krmeni.cz)

Magnum 16.540/RABBIT fillet - 250g

Magnum 16.540/RABBIT fillet         - 250g

Měkká, přírodní masová pochoutka pro psy. (krmeni.cz)

Magnum 16.539/LAMB fillet - 250g

Magnum 16.539/LAMB fillet             - 250g

 Měkká, přírodní masová pochoutka pro psy. (krmeni.cz)

Magnum 16.566/FISHwithCHICKEN wrap - 80g

Magnum 16.566/FISHwithCHICKEN wrap - 80g

Měkká, přírodní masová pochoutka pro psy. Sušená rybka omotaná proužkem kuřecí svaloviny. (krmeni.cz)

Magnum 16.572/DUCK SANDWICH - 80g

Magnum 16.572/DUCK SANDWICH  - 80g

Měkká, přírodní masová pochoutka z kachního a rybího masa, formovaná do tenkých proužků, které se snadno dělí na menší kousky. (krmeni.cz)

Magnum poch. TWISTER 250g - duck

Magnum poch. TWISTER 250g - duck

Měkká, přírodní masová pochoutka pro psy. (krmeni.cz)

Magnum 16.567/CHICKEN SANDWICH - 80g

Magnum 16.567/CHICKEN SANDWICH - 80g

Měkká, přírodní masová pochoutka pro psy. Kuřecí a rybí maso formované do měkkých proužků, které se snadno dělí na menší kousky. (krmeni.cz)

Magnum poch. CHICKEN rings - 250g

Magnum poch. CHICKEN rings - 250g

Měkká, přírodní masová pochoutka pro psy. (krmeni.cz)

Chryzantéma G MAGNUM YELLOW 80g

Chryzantéma G MAGNUM YELLOW 80g

(florea.cz)

Magnum 30-06 Bullet 01SC249

Magnum 30-06 Bullet 01SC249

Zavírací kapesní nůž. Tento stylový nůž se schovává v originálním přívěsku na klíče díky čemuž ho budete mít vždy po ruce. Čepel je vyrobena z kvalitní nerezové oceli a pohodlně se otevírá pomocí nehtového výřezu. Rukojeť je replikou 30-06 náboje, je ocelová s mosa (muziker.cz)

Magnum Duck slice soft 80g

Magnum Duck slice soft 80g

Měkká, přírodní masová pochoutka z kachní svaloviny řezaná na tenké proužky. Slouží jako odměna při hře, výcviku nebo jako doplněk stravy při cestách. Složení: kachní maso, škrob, sorbitol, glycerin Analytické složky: hrubý protein 40 %, obsah tuku 1 %, hrubý popel 4 %, hrubá vláknina 2 %, vlhkost 23 %. Krmný návod: Podávejte jako pamlsek, odměnu atd. V přiměřeném množství dle potřeb, stavu a velikosti vašeho psa. Uchovávejte na suchém a chladném místě. Po otevření dobře uzavírejte zipovým uzávěrem obalu. Není určeno ke konzumaci lidmi. (rodinnebaleni.cz)

SNOWBOARD NITRO MAGNUM - černá - 167

SNOWBOARD NITRO MAGNUM - černá - 167

Model magnum od značky Nitro. Kolekce 2018. Barva černá. Materiál: dřevo, kov, laminát. (boardstar.cz)

SNOWBOARD NITRO MAGNUM - černá - 159

SNOWBOARD NITRO MAGNUM - černá - 159

Model magnum od značky Nitro. Kolekce 2018. Barva černá. Materiál: dřevo, kov, laminát. (boardstar.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít