Maestro (9788075940803)

Produkt Maestro (9788075940803) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Maestro (9788075940803) upraviť a produkt hľadať znova.

Maestro (9788075940803)

Maestro (9788075940803)
Detail

Elektronická kniha - ze série Návrat domů, autor R. A. Salvatore, 368 stran, česky V Menzoberranzanu se zjevilo něco strašlivého, nevyslovitelného, obrovského, co šíří smrt a zkázu. Prvorozený v Gauntlgrymu se probouzí, Catti a Gromph tak vyrazí do Luskanu, k troskám jediné moci, která může udržet netvora pod kontrolou. Škody napáchané Zatemněním, válkou a démony, kteří pustoší Temné říše, otvírají trhliny napříč celým Severem. Některé škody se možná nikdy nepodaří napravit. A Drizzt se vrací domů. Ale ne do Mitrilové síně. Ne na Planinu ledového větru. Míří do Menzoberranzanu. Bruenor je připraven vyrazit na cestu spolu s ním a vzít s sebou i celou armádu trpaslíků, aby jednou provždy ukončil hrozbu, kterou Menzoberranzan představuje, jenže Drizzt musí nejdříve zjistit, co se vlastně děje. Trpasličí armády možná vůbec nebude potřeba. Pavoučí město už mohlo podlehnout démonům a jejich zákeřnému princi. Jenže i kdyby to byla pravda, proč by se s tím měli démoni... (alza.cz)

Podobné produkty ako Maestro (9788075940803) , Maestro (9788075940803)

myPhone Maestro 2 černá (TELEFON myPhone Maestro 2 czarny)

myPhone Maestro 2 černá (TELEFON myPhone Maestro 2 czarny)
Detail

Mobilní telefon - tlačítkový, 2,8" TN 320 × 240, zadní fotoaparát 0,3 Mpx, Jack (3,5mm) a USB micro, dual SIM + paměťová karta, neblokovaný, baterie 1000 mAh myPhone Maestro 2 černá je jednoduše tradiční a mnohými uživateli vyhledávaný telefon. Bude výbornou volbou, pokud očekáváte jednoduché ovládání, solidní výdrž na baterce a víte, že stejně využijete jen základní funkce. Zprostředkuje telefonování, smsky a organizační funkce. Vítanou a dnes už samozřejmou funkcí je Bluetooth spojení s ostatními zařízeními. Využívat můžete hned dvě SIM karty, a to do samostatných slotů, nezabírá se tak místo pro paměťovou kartu. Nechybí mu ani možnost snadné výměny baterie. Hlavní vlastnosti telefonu myPhone Maestro 2 černá Na SIM karty připraven konfigurací Dual SIM + paměťová karta Tlačítka a klasická, jednoduchá konstrukce Zadní fotoaparát má rozlišení 0,3 Mpx Nabíjení baterie na 50% zabere 4500 s Mobilní telefon MYPHONE má hlavní slot pro SIM kartu typu Mini SIM... (alza.cz)

Podobné produkty ako myPhone Maestro 2 černá (TELEFON myPhone Maestro 2 czarny) , Myphone maestro 2 zlatá (telefon myphone maestro 2 złoty)

myPhone Maestro 2 červená (TELEFON myPhone MAESTRO 2 czerwony)

myPhone Maestro 2 červená (TELEFON myPhone MAESTRO 2 czerwony)
Detail

Mobilní telefon - tlačítkový, 2,8" TN 320 × 240, zadní fotoaparát 0,3 Mpx, Jack (3,5mm) a USB micro, dual SIM + paměťová karta, neblokovaný, baterie 1000 mAh (alza.cz)

Podobné produkty ako myPhone Maestro 2 červená (TELEFON myPhone MAESTRO 2 czerwony) , Myphone maestro 2 stříbrná (telefon myphone maestro 2 srebrny)

myPhone Maestro 2 stříbrná (TELEFON myPhone MAESTRO 2 srebrny)

myPhone Maestro 2 stříbrná (TELEFON myPhone MAESTRO 2 srebrny)
Detail

Mobilní telefon - tlačítkový, 2,8" TN 320 × 240, zadní fotoaparát 0,3 Mpx, Jack (3,5mm) a USB micro, dual SIM + paměťová karta, neblokovaný, baterie 1000 mAh myPhone Maestro 2 stříbrná na první pohled sděluje, že jde o tlačítkový mobil oblíbený napříč generacemi. Skvěle vám poslouží v případě, že potřebujete telefon se snadným ovládáním, dlouhou výdrží a stačí vám u něj spíše základní funkce. Umožní volání, psaní zpráv a běžné funkce pro organizaci dne. Příjemnou a dnes už samozřejmou funkcionalitou je Bluetooth spojení s ostatními zařízeními. Skvělá je možnost využívat hned 2 SIM karty, a to bez zabrání slotu, který je určen pro paměťovou kartu. Jestliže nebudete spokojeni se stávající baterií, lze si ji snadno vyměnit. Zajímavé vlastnosti telefonu myPhone Maestro 2 stříbrná Pro SIM karty má konfiguraci Dual SIM + paměťová karta Tlačítkový telefon pro ty, kteří vyžadují jednoduchost Zadní fotoaparát telefonu má rozlišení 0,3 Mpx Na polovinu kapacity... (alza.cz)

Podobné produkty ako myPhone Maestro 2 stříbrná (TELEFON myPhone MAESTRO 2 srebrny) , Myphone maestro 2 červená (telefon myphone maestro 2 czerwony)

myPhone Maestro 2 zlatá (TELEFON myPhone MAESTRO 2 złoty)

myPhone Maestro 2 zlatá (TELEFON myPhone MAESTRO 2 złoty)
Detail

Mobilní telefon - tlačítkový, 2,8" TN 320 × 240, zadní fotoaparát 0,3 Mpx, Jack (3,5mm) a USB micro, dual SIM + paměťová karta, neblokovaný, baterie 1000 mAh myPhone Maestro 2 zlatá už na první pohled říká, že jde o tradiční a oblíbenou klasiku mezi mobilními telefony. Přijde vhod v případě, že potřebujete telefon se snadným ovládáním, dlouhou výdrží a víte, že budete používat spíše jen jeho základní funkce. Obstará telefonování a běžné funkce pro organizaci dne. Automatickou součástí softwaru je Bluetooth propojení s ostatní elektronikou. Výborná je možnost využívat hned dvě SIM karty, a to bez zabrání slotu, který je určen pro paměťovou kartu. Jestliže nebudete spokojeni se stávající baterií, lze si ji snadno vyměnit. Klíčové parametry mobilního telefonu myPhone Maestro 2 zlatá Konfigurace SIM karet Dual SIM + paměťová karta Telefon s tlačítky pro každého, kdo preferuje jednoduchost Zadní fotoaparát telefonu má rozlišení 0,3 Mpx Polovinu kapacity... (alza.cz)

Podobné produkty ako myPhone Maestro 2 zlatá (TELEFON myPhone MAESTRO 2 złoty) , Myphone maestro 2 černá (telefon myphone maestro 2 czarny)

Maestro - Geir Tangen

Maestro - Geir Tangen
Detail

Špatný vtip, nebo skutečná hrozba? Když novinář Viljar R. Gudsmundsson obdrží email od samozvaného soudce, který tvrdí, že vynesl rozsudek smrti nad jistou místní ženou, neví, co si o tom myslet. Zprávu přepošle policii, dál mu však vrtá hlavou. Druhý den je žena nalezena mrtvá. Zatímco je Viljar u výslechu, dostane druhý email – další předzvěst smrti. Vše nabere nový směr, když se ukáže, že vraždy jsou inspirované známými detektivními romány. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Maestro - Geir Tangen , Maestro václav zapadlík (8594031503675)

Maestro Ranger Overdrive

Maestro Ranger Overdrive
Detail

Kytarový efekt Kytarový efekt Maestro Ranger Overdrive je moderní analogový overdrive pedál inspirovaný zvukem a vlastnostmi vintage lampových aparátů. Nabízí dva mody - klasické vřelé expresivní zkreslení kytarových aparátů a druhý voicing s čistším tónem a velkou dynamickou citlivostí. Míru zkreslení, výstupní hlasitost a EQ nastavíte pomocí ovladačů pedálu. Kytarový efekt si sám bere část čistého signálu a bude dobře fungovat jako permanentní součást vašeho kytarového zvuku i jako signálový boost. Ranger Overdrive je zapojen jako true bypass. K napájení je zapotřebí 9V adaptér nebo 9V baterie. Značka Gibson se rozhodla v plné parádě oprášit pedálové efekty Maestro, které jsou podepsané pod nejedním slavným kytarovým riffem. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Maestro Ranger Overdrive , G21 sous vide maestro (g21sv1200mar)

Maestro Invader Distortion

Maestro Invader Distortion
Detail

Kytarový efekt Kytarový efekt Maestro Invader Distortion je moderní analogový high-gain distortion pedál s jehož pomocí poskytnete kytarovému zvuku potřebnou těžkost a agresivitu. Míru zkreslení, výstupní hlasitost a EQ nastavíte pomocí ovladačů pedálu - jednoduše tak na poli zvuku obsáhnete vše od rockového crunche po nekompromisní metalový distortion. Mnozí jistě ocení i přepínatelný zabudovaný noise gate pro eliminaci šumu a možnost nastavení úrovně aktivace noise gate interním trimmerem. Invader Distortion je zapojen jako true bypass. K napájení je zapotřebí 9V adaptér nebo 9V baterie. Značka Gibson se rozhodla v plné parádě oprášit pedálové efekty Maestro, které jsou podepsané pod nejedním slavným kytarovým riffem. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Maestro Invader Distortion , Maestro (978-80-259-0631-6)

Maestro Discoverer Delay

Maestro Discoverer Delay
Detail

Kytarový efekt Kytarový efekt Maestro Discoverer Delay je moderní analogový delay pedál s BBD čipy, který vám nabídne vřelé působivé zvuky delay efektu v klasické podobě i výraznější polohy s přidanou modulací. Pomocí tří ovladačů rychle a snadno nastavíte podobu delay efektu podle vašich představ, tj. dobu trvání efektu v rozmezí od 20 ms do 600 ms, počet opakování a mix dry/wet signálu. Přepínatelnou modulací obohatíte delay signál v závislosti na nastavení ovladačů o jemné intonační kolísání páskových zařízení i výraznější rozladění. Pro větší detailisty jsou k dispozici dva interní trimmery, kterými lze upravit rychlost a intenzitu delay efektu. Discoverer Delay je zapojen jako true bypass. K napájení je zapotřebí 9V adaptér nebo 9V baterie. Značka Gibson se rozhodla v plné parádě oprášit pedálové efekty Maestro, které jsou podepsané pod nejedním slavným kytarovým riffem. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Maestro Discoverer Delay , Berghoff french press maestro 1l (bf-1107131)

Maestro Comet Chorus

Maestro Comet Chorus
Detail

Kytarový efekt Kytarový efekt Maestro Comet Chorus je čistě analogový chorus efekt, který nabízí jak klasické bohaté tóny chorus krabiček, tak i zvuky s větší či menší mírou modulace. Mod Earth potěší krásně vřelým bohatým zvukem chorus efektu v jeho tradiční podobě, mod Orbit s přidanou modulací věrně simuluje zvukově komplexní efekt rotujících reproduktorů. Interním trimmerem lze upravit intenzitu rotary efektu. Třemi ovladači efektu nastavíte rychlost a intenzitu efektové modulace plus poměr dry/wet signálu. Comet Chorus je zapojen jako true bypass. K napájení je zapotřebí 9V adaptér nebo 9V baterie. Značka Gibson se rozhodla v plné parádě oprášit pedálové efekty Maestro, které jsou podepsané pod nejedním slavným kytarovým riffem. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Maestro Comet Chorus , Ohňostroj - baterie výmetnic maestro bomb 25ran (8595596320936)

myPhone Maestro 2, Black

Detail

Klasický tlačítkový telefon v kompaktním a stylovém provedení. Má 2,8" displej s rozlišením 320×240 px, velká tlačítka, slot na 32GB paměťovou kartu, Dual SIM. Zadní VGA fotoaparát, připojení Bluetooth 2.1. Dlouhá výdrž baterie s kapacitou 1000 mAh, praktická svítilna, FM rádio i 3,5mm jack. (mall.cz)

Podobné produkty ako myPhone Maestro 2, Black , Berghoff french press maestro 800ml (bf-1107130)

G21 Sous vide Maestro

Detail

Pomalý vařič s příkonem 1200 W pro zdravé vaření s plnou chutí i vůní. G21 Sous vide Maestro nabízí ponornou část s vnitřní varnou spirálou a vrchní část s elektronikou a kulatým dotykovým displejem. Mobilní aplikace G21 Smart Home nabízí recepty v českém jazyce. (mall.cz)

Podobné produkty ako G21 Sous vide Maestro , Smoby odrážedlo maestro 3v1 růžové elektronické (3032167203052)

G3 Ferrari G50029 Maestro

Detail

Stolní ventilátor s průměrem 40 cm. G3 Ferrari G50029 Maestro disponuje ochrannou mřížkou pro větší bezpečnost, automatickou horizontální oscilací a 3 rychlostmi. (mall.cz)

Podobné produkty ako G3 Ferrari G50029 Maestro , Shai maestro trio: dream thief - cd (ecm2616)

Telefon MYPHONE Maestro Gold

Telefon MYPHONE Maestro Gold
Detail

Telefon MYPHONE MAESTRO GOLD (tipa.eu)

Podobné produkty ako Telefon MYPHONE Maestro Gold , Ohňostroj - baterie výmetnic maestro 85 ran (8595596321278)

Maestro Václav Zapadlík (8594031503675)

Maestro Václav Zapadlík (8594031503675)
Detail

Kniha - autor Václav Zapadlík, 312 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Knížka MAESTRO VÁCLAV ZAPADLÍK není knihou v tom pravém slova smyslu. Její neskromné ambice leží někde úplně jinde. Chtěla by se totiž stát jakousi „one man show“ člověka, který vždycky dokázal vidět v automobilu mnohem více než jen pouhý dopravní prostředek, závodní nářadí nebo dokonce zboží. Chtěla by být prostě nakouknutím k technicky brilantnímu malíři patřícímu ve svém oboru k absolutní světové špičce. Václav Zapadlík nikdy neviděl v kupě součástek tvořících automobil pouze směsici designu, techniky a funkčnosti. Vedle přesnosti a reality v ní odjakživa hledal také to, co tam možná mnozí ani nečekali. Totiž jakési kouzlo a romantiku. A to je zřejmě i důvodem, proč si jeho motorismem provoněné kresby a obrazy dokázaly najít cestu k takovému počtu automobilových příznivců na celé zeměkouli. A proč by i vám měly přinést potěšení, určitý druh pohlazení a možná také inspiraci. (alza.cz)

Podobné produkty ako Maestro Václav Zapadlík (8594031503675) , Berghoff french press maestro 350ml bf-1107128 (bf-1107128)

Singular Sound BeatBuddy Midi Maestro

Singular Sound BeatBuddy Midi Maestro
Detail

Nožní přepínač Midi Maestro je kompaktní a vysoce intuitivní MIDI kontrolér plně kompatibilní s dalšími výrobky firmy Sigular Sound jako např. Beatbuddy či Aeros Loop Studio. MIDI přepínač je samozřejmě kompatibilní i se zařízeními konkurenčních firem, musí však disponovat MIDI konektory. Váš gear potom ovládáte prostřednictvím šesti nožních spínačů, ruce tak zůstanou volné a vy se budete moct plně věnovat hře na nástroj, ovládání PC nebo vytváření éterických tanečních choreografií, které doplní vaše live perfomance. Nožní přepínač vám umožní uložit až deset presetů a každý spínač obsahuje přehledný podsvícený displej. Konstrukce přepínače je vyrobena z odolné oceli, zadní panel nabízí flexibilní konektivitu v podobě 5pin MIDI In/Out a vstupů pro expression či extension pedál. Midi Maestro můžete navíc spravovat přímo ze svého mobilního telefonu prostřednictvím aplikace a bezdrátové technologie Bluetooth. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Singular Sound BeatBuddy Midi Maestro , Segovia andres: milestones of a guitar maestro (10x cd) - cd (600293)

Maestro Václav Zapadlík - Václav Zapadlík

Maestro Václav Zapadlík - Václav Zapadlík
Detail

Nové rozšířené vydání knížky Maestro Václav Zapadlík nabízí to nejlepší z tvorby světově uznávaného malíře, kterého obrazy fascinují dokonalými historickými automobily. Při sestavování publikace jsme se snažili zařadit díla všeobecně známá, ale i méně známé kresby tak, abychom zachytili co nejširší záběr autorovy tvorby. Václav Zapadlík je nepochybně nejvýznamnějším současným výtvarníkem s motoristickou tematikou, a to nejen u nás, ale hlavně v zahraničí. Automobily, motocykly, letadla, lokomotivy a scenérie kolem nich překvapují svou propracovaností a precizním vyobrazením. Historické automobily okouzlují svou krásou a atmosféra obrazů nás dokáže vtáhnout do světa elegance a šarmu, ale i vzrušení při automobilových závodech. Završením a zaslouženým oceněním celoživotního díla Maestra Zapadlíka se stalo pozvání České pošty k vytvoření série známek s obrazy historických vozidel nejslavnějších českých i světových značek. Touto nádhernou prací rozšířil okruh svých obdivovatelů o milovníky těch nejmenších uměleckých děl - filatelisty (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Maestro Václav Zapadlík - Václav Zapadlík , Myphone baterie bs-26 1000 mah li-ion pro myphone maestro (baemymaestro)

Komoda MAESTRO dub sanremo světlý

Komoda MAESTRO dub sanremo světlý
Detail

Tato praktická moderní komoda je vyrobena ze snadno udržovatelného materiálu. Jednoduchý nadčasový vzhled nábytku podtrhují decentní profilové úchytky v barvě kovu. Komoda obsahuje 3 zásuvky a 3 dvířka, za každými najdete 1 polici. (sconto.cz)

Podobné produkty ako Komoda MAESTRO dub sanremo světlý

Maestro - Geir Tangen - e-kniha

Maestro - Geir Tangen - e-kniha
Detail

eBook:,Špatný vtip, nebo skutečná hrozba? Když novinář Viljar R. Gudsmundsson obdrží email od samozvaného soudce, který tvrdí, že vynesl rozsudek smrti nad jistou místní ženou, neví, co si o tom myslet. Zprávu přepošle policii, dál mu však vrtá hlavou. Druhý den je žena nalezena mrtvá. Zatímco je Viljar u výslechu, dostane druhý email – další předzvěst smrti. Vše nabere nový směr, když se ukáže, že vraždy jsou inspirované známými detektivními romány. Autor Maestra, Geir Tangen, je autor nejčtenějšího norského blogu o detektivkách. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Maestro - Geir Tangen - e-kniha

Telefon Maestro 2 černý MYPHONE

Telefon Maestro 2 černý MYPHONE
Detail

Mobilný tlačidlový telefón myPhone Maestro 2 VEĽKÝ DISPLEJ Telefón myPhone Maestro 2 má veľký 2,8" displej, ktorý ponúka dobré podanie farieb a čitateľnosť pre maximálne pohodlie užívateľa. Telefón je zároveň kompaktný a praktický. ELEGANTNÝ DIZAJN Telefón sa vyznačuje tenkým (9 mm) a moderným designom, ktorý je dovedený takmer k dokonalosti. Vďaka tomu je myPhone Maestro 2 pohodlný a pôsobivý. BATÉRIA 1000 MAH Telefón poskytuje stabilitu a istotu pri kontakte s blízkymi. Vďaka vysokokapacitnej batérii s kapacitou 1 000 mAh ponúka Maestro 2 až 180 hodín v pohotovostnom režime alebo až 10 hodín nepretržitého hovoru. FOTOAPARÁT Vstavaný fotoaparát VGA vám umožní zhotovovať a ukladať fotografie do telefónu. Uhlopriečka 2,8" Rozlíšenie displeja 240 × 320 TN Podpora pamäť. kariet microSD až do 32 GB VGA kamera Svietidlo FM rádio GSM 2G 850/900/1800/1900 MHz Dual SIM – obe miniSIM (2ff) Bluetooth 2.1 Micro USB Kapacita batérie 1 000 mAh Doba hovoru až 10 hodín (v závislosti na sieti) Pohotovostný režim až 180 hodín (v závislosti od siete) Rozmery 138 × 57,5 ##× 9 mm (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako Telefon Maestro 2 černý MYPHONE

Konvektor MAESTRO ZYY-VS-01SS

Konvektor MAESTRO ZYY-VS-01SS
Detail

NakupteKonvektor MAESTRO ZYY-VS-01SSz kategorieDům a zahrada > Domácnost > Topidla a radiátory > Elektrické konvektoryza899.00Kč (tipa.eu)

Podobné produkty ako Konvektor MAESTRO ZYY-VS-01SS

Telefon MYPHONE Maestro 2 Gold

Telefon MYPHONE Maestro 2 Gold
Detail

NakupteTelefon MYPHONE Maestro 2 Goldz kategorieAudio, video, SAT > Mobilní telefony a příslušenství > Mobilní telefony > Tlačítkové mobilní telefonyza869.00Kč (tipa.eu)

Podobné produkty ako Telefon MYPHONE Maestro 2 Gold

Maestro Václav Zapadlík - Zapadlík Václav

Maestro Václav Zapadlík - Zapadlík Václav
Detail

Nové rozšířené vydání knížky Maestro Václav Zapadlík nabízí to nejlepší z tvorby světově uznávaného malíře, kterého obrazy fascinují dokonalými historickými automobily. Při sestavování publikace jsme se snažili zařadit díla všeobecně známá, ale i méně známé kresby tak, abychom zachytili co nejširší záběr autorovy tvorby. Václav Zapadlík je nepochybně nejvýznamnějším současným výtvarníkem s motoristickou tematikou, a to nejen u nás, ale hlavně v zahraničí. Automobily, motocykly, letadla, lokomotivy a scenérie kolem nich překvapují svou propracovaností a precizním vyobrazením. Historické automobily okouzlují svou krásou a atmosféra obrazů nás dokáže vtáhnout do světa elegance a šarmu, ale i vzrušení při automobilových závodech. Završením a zaslouženým oceněním celoživotního díla Maestra Zapadlíka se stalo pozvání České pošty k vytvoření série známek s obrazy historických vozidel nejslavnějších českých i světových značek. Touto nádhernou prací rozšířil okruh svých obdivovatelů o milovníky těch nejmenších uměleckých děl - filatelisty (patro.cz)

Podobné produkty ako Maestro Václav Zapadlík - Zapadlík Václav

G21 Sous vide Maestro (G21SV1200MAR)

G21 Sous vide Maestro (G21SV1200MAR)
Detail

Sous vide vařič , s WiFi ovládáním přes mobilní aplikaci, s recepty využijete pro zdravé vaření s plnou a dokonalou chutí i vůní potravin Slyšeli jste již o přípravě jídel pomocí metody Sous? Vaření ve vakuu má hned několik výhod — potraviny si zachovávají svou chuť, texturu a také šťavnatost. S vařením sous-vide máte jistotu, že maso bude připraveno přesně tak, jak ho máte rádi. Vařič Sous vide G21 Maestro vám tak bude ideálním pomocníkem pro přípravu jídel na více způsobů. Jen ho zapnete, zvolíte recept a zbytek zařídí sám. Díky Sous vide G21 Maestro velmi jednoduše připravíte jídla jako jsou vývary, omáčky, těstoviny, maso či některé sladké pokrmy. Teplotu vaření jednoduše nastavíte díky praktickému termostatu. Vařič Sous vide G21 Maestro vyniká snadným a rychlým nastavením prostřednictvím přehledného displeje (využít lze i chytrou aplikaci). Na časovači si poté můžete nastavit i dobu přípravy. Klíčové vlastnosti... (alza.cz)

Podobné produkty ako G21 Sous vide Maestro (G21SV1200MAR)

Tescoma kompletní úchyt poklice CLASSIC, MAESTRO

Tescoma kompletní úchyt poklice CLASSIC, MAESTRO
Detail

Kompletní úchyt poklice pro: - Sada CLASSIC, 11 dílů (717011) - Sada MAESTRO, 11 dílů (717311) (tescoma.cz)

Podobné produkty ako Tescoma kompletní úchyt poklice CLASSIC, MAESTRO

Maestro - Robert Anthony Salvatore - e-kniha

Maestro - Robert Anthony Salvatore - e-kniha
Detail

eBook:,V Menzoberranzanu se zjevilo něco strašlivého, nevyslovitelného, obrovského, co šíří smrt a zkázu. Prvorozený v Gauntlgrymu se probouzí, Catti a Gromph tak vyrazí do Luskanu, k troskám jediné moci, která může udržet netvora pod kontrolou. Škody napáchané Zatemněním, válkou a démony, kteří pustoší Temné říše, otvírají trhliny napříč celým Severem. Některé škody se možná nikdy nepodaří napravit. A Drizzt se vrací domů. Ale ne do Mitrilové síně. Ne na Planinu ledového větru. Míří do Menzoberranzanu. Bruenor je připraven vyrazit na cestu spolu s ním a vzít s sebou i celou armádu trpaslíků, aby jednou provždy ukončil hrozbu, kterou Menzoberranzan představuje, jenže Drizzt musí nejdříve zjistit, co se vlastně děje. Trpasličí armády možná vůbec nebude potřeba. Pavoučí město už mohlo podlehnout démonům a jejich zákeřnému princi. Jenže i kdyby to byla pravda, proč by se s tím měli démoni spokojit? Maestro začíná tam, kde skončil Arcimág, vrhá Drizzta do zatím nejnebezpečnějšího dobrodružství a přináší akci, napětí, oblíbené postavy, temné elfy, netvory a démonské prince, které Drizztovi fanoušci zbožňují. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Maestro - Robert Anthony Salvatore - e-kniha

Maestro (SK) - Geir Tangen - e-kniha

Maestro (SK) - Geir Tangen - e-kniha
Detail

eBook:,Zlý žart alebo skutočná hrozba? Keď novinár Viljar R. Gudsmundsson dostane e-mail od samozvaného sudcu, ktorý tvrdí, že vyniesol rozsudok smrti nad istou miestnou ženou, nevie, čo si má o tom myslieť. Správu prepošle polícii, nedokáže ju však pustiť z hlavy. Na druhý deň nájdu ženu mŕtvu. Zatiaľ čo Viljara vypočúvajú, do jeho schránky pribudne druhý e-mail – ďalšia predzvesť smrti. Prípad naberie oveľa desivejšie kontúry, keď vysvitne, že páchateľ, ktorý sám seba nazýva Maestro, sa pri vraždách inšpiroval známymi detektívkami... (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Maestro (SK) - Geir Tangen - e-kniha

Gewa Maestro 6 Cello 4/4

Gewa Maestro 6 Cello 4/4
Detail

Violoncello Tyto nástroje od renomované značky Gewa jsou vyráběny z výběrových materiálů a během celého procesu výroby podléhají přísné kontrole kvality. Můžete tak mít jistotu, že pokud hledáte kvalitní nástroj za rozumnou cenu, u firmy Gewa nemůžete šlápnout vedle. Spodní deska a luby jsou vyrobeny z masivního evropského javoru, horní deska zase z masivního evropského smrku. Garnitura je z ebenového dřeva, nástroj je pak lakován tmavším, červeno/hnědým přírodním lakem ozdoben olubením. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Gewa Maestro 6 Cello 4/4

Maestro Fuzz-Tone Fuzz FZ-M

Maestro Fuzz-Tone Fuzz FZ-M
Detail

Kytarový efekt Kytarový efekt Maestro Fuzz-Tone Fuzz FZ-M je analogový fuzz pedál navazující na slavný originál Maestro Fuzz-Tone FZ-1 z roku 1962, jehož zvuk je zaznamenán na nesmrtelné klasice (I Can’t Get No) Satisfaction. Novinka nabízí ve dvou režimech zvuk a feel originálu i modernější podobu fuzz efektu, takže vyhoví širšímu spektru muzikantů s odlišnými požadavky. Míru charakteristického zkreslení, výstupní hlasitost a EQ nastavíte pomocí ovladačů pedálu. Fuzz-Tone Fuzz FZ-M je zapojen jako true bypass. K napájení je zapotřebí 9V adaptér nebo 9V baterie. Značka Gibson se rozhodla v plné parádě oprášit pedálové efekty Maestro, které jsou podepsané pod nejedním slavným kytarovým riffem. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Maestro Fuzz-Tone Fuzz FZ-M

Maestro (978-80-259-0631-6)

Maestro (978-80-259-0631-6)
Detail

Elektronická kniha - autor Geir Tangen, 328 stran Špatný vtip, nebo skutečná hrozba?Když novinář Viljar R. Gudsmundsson obdrží email od samozvaného soudce, který tvrdí, že vynesl rozsudek smrti nad jistou místní ženou, neví, co si o tom myslet. Zprávu přepošle policii, dál mu však vrtá hlavou. Druhý den je žena nalezena mrtvá. Zatímco je Viljar u výslechu, dostane druhý email – další předzvěst smrti.Vše nabere nový směr, když se ukáže, že vraždy jsou inspirované známými detektivními romány... (alza.cz)

Podobné produkty ako Maestro (978-80-259-0631-6)

Maestro - Návrat domů 2 - Robert Anthony Salvatore

Maestro - Návrat domů 2 - Robert Anthony Salvatore
Detail

Drizzt se vrací domů. Ale ne do Mitrilové síně. Ne na Planinu ledového větru. Míří do Menzoberranzanu. Bruenor je připraven vyrazit na cestu spolu s ním a vzít s sebou i celou armádu trpaslíků, aby jednou provždy ukončil hrozbu, kterou Menzoberranzan představuje, jenže Drizzt musí nejdříve zjistit, co se vlastně děje. Trpasličí armády možná vůbec nebude potřeba. Pavoučí město už mohlo podlehnout démonům a jejich zákeřnému princi. Jenže i kdyby to byla pravda, proč by se s tím měli démoni spokojit? (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Maestro - Návrat domů 2 - Robert Anthony Salvatore

Sada nádobí nerez MAESTRO červená 8 dílů

Sada nádobí nerez MAESTRO červená 8 dílů
Detail

sendvičové dno ideální pro jednotlivce či páry vhodné na elektrické, keramické a indukční varné plochy 8dílná sada nerezového nádobí v nádherné sytě červené barvě promění vaši kuchyň v kouzelné místo. Vzhledem k velikosti hrnců se ideálně hodí k vaření menších porcí – pro jednotlivce či páry. Je vhodné i na indukci, nevhodné pro plynové sporáky, protože může dojít k poškození vnějšího laku plameny. Sendvičové dno zajišťuje rovnoměrný rozvod tepla, ergonomické rukojeti při vaření nepálí. Hrnce i rendlík jsou vybaveny skleněnou poklicí s otvorem pro únik páry. Lesklá povrchová úprava uvnitř i vně. Sada obsahuje: hrnec Ø 16 cm, v. 7,5 cm hrnec Ø 18 cm, v. 8,5 cm hrnec Ø 20 cm, v. 9,5 cm rendlík Ø 14 cm, v. 6,5 cm Materiál: nerezová ocel 201 Vhodné do myčky nádobí: ne (decodoma.cz)

Podobné produkty ako Sada nádobí nerez MAESTRO červená 8 dílů

Strunal Schönbach Maestro Vln Cremona 4/4

Strunal Schönbach Maestro Vln Cremona 4/4
Detail

Akustické housle Mistrovké housle Cremona patří k tomu nejlepšímu, co nabízí firma Strunal Schönbach. Jsou to ručně vyráběné housle modelu Guarneri. K výrobě přední desky byl použit masivní smrk, zadní deska, luby i krk jsou zhotoveny ze speciálně vybíraného silně vlnitého javoru. Ručně nanášený lihový lak, ebenová garnitura, originální mistrovský struník Hablawetz a natažené struny Thomastik Dominant dotváří housle prvotřídní kvality, které ctí tradici české ruční výroby. Společnost Strunal Schönbach navazuje na tři století trvající tradici výroby strunných nástrojů v regionu. Jedná se o firmu, kterou si nejspíše vybavíte pod názvem Cremona Luby, pod kterým se svými výrobky slavila po desítky let úspěchy doma i v zahraničí. O výrobu jednotlivých nástrojů se starají zruční řemeslníci s desítkami let zkušeností; všem nástrojům se tak dostává potřebné péče. V portfoliu firmy naleznete housle, violy, violoncella, kontrabasy nebo kytary. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Strunal Schönbach Maestro Vln Cremona 4/4

Smoby Odrážedlo Maestro 3v1 růžové elektronické (3032167203052)

Smoby Odrážedlo Maestro 3v1 růžové elektronické (3032167203052)
Detail

Odrážedlo - s vodicí tyčí, bezpečnostní pásy a blatník nad každým kolem, hmotnost 3,555 kg, růžová barva Odrážedlo Smoby v provedení auta udělá z obyčejné procházky zábavnou vyjížďku. Dítě si díky němu osvojí správné držení těla i jistotu posedu. Pro správný chod všech efektů a funkcí je nezbytné dokoupit 3 ks baterie typu 3x1,5V LR44/AG13. Nabízený model váží 3,555 kg. Dětské odrážedlo Smoby je ideální pro děti od 6 měsíců. Hlavní přednosti dětského odrážedla Smoby Odrážedlo Maestro 3v1 růžové elektronické Dítko se díky němu také učí základům řízení i reakci na případné překážky Je zapotřebí dokoupit 3 ks baterie typu 3x1,5V LR44/AG13 Hmotnost nabízeného odrážedla Smoby je 3,555 kg Barva: růžová Odrážedlo je vhodné pro děti od 6 měsíců Vlastnosti odrážedla Smoby Odrážedlo Smoby má skvělé vlastnosti i výbavu. Vodicí tyč usnadní rodičům transport odrážedla s dítkem z místa na místo. Maximální bezpečnost zaručují bezpečnostní pásy. Blatník nad každým... (alza.cz)

Podobné produkty ako Smoby Odrážedlo Maestro 3v1 růžové elektronické (3032167203052)

BergHOFF French Press MAESTRO 0,6l (BF-1107129)

BergHOFF French Press MAESTRO 0,6l (BF-1107129)
Detail

French press - objem 600 ml, materiál sklo a nerez, hmotnost 1,5 kg Nedáte doma dopustit na šálek dobrého čaje či kávy? V tom případě je pro vás ideální french press BergHOFF. Ten vám umožní připravit si svůj oblíbený nápoj o objemu až 600 ml. Materiálem tohoto french pressu BergHOFF je sklo a nerez. Jeho hmotnost odpovídá 1,5 kg. Frenchpress je jednoduché zařízení na přípravu kávy a jiných nápojů za pomoci posuvného sítka. Oblíbenosti nabil díky možnosti velmi rychlé a pohodlné přípravy kvalitní kávy bez přebytečných sedlin. Klíčové parametry french pressu BergHOFF French Press MAESTRO 0,6l Kvalitní french press je ideální na čaj nebo kávu Objem: 600 ml Konstrukcí french pressu je sklo a nerez Přijde vhod při přípravě filtrované kávy a různých druhů čaje Velkou výhodou je nízká pořizovací cena a rychlost přípravy Káva připravená v french pressu neztratí při přípravě kvalitu (alza.cz)

Podobné produkty ako BergHOFF French Press MAESTRO 0,6l (BF-1107129)

BergHOFF French Press MAESTRO 1l (BF-1107131)

BergHOFF French Press MAESTRO 1l (BF-1107131)
Detail

French press - objem 1000 ml, materiál sklo a nerez, vhodný do myčky na nádobí Stalo se pití kávy či čaje nezbytnou součástí vaší denních zvyklostí? Pak byste jistě ocenili french press BergHOFF. Můžete si s jeho pomocí připravit váš oblíbený nápoj až o objemu 1000 ml. Nemusíte se bát mýt jej v myčce. Nemusíte tedy věnovat svůj čas a energii ručnímu mytí. Materiál zvolený pro výrobu tohoto french pressu BergHOFF je sklo a nerez. Frenchpress je známý jako skleněná konvice s pohyblivým filtrem. Oblíbený se stal díky možnosti rychlé a snadné přípravy kvalitní kávy bez přebytečných sedlin. Nejdůležitější funkce french pressu BergHOFF French Press MAESTRO 1l French press se osvědčí v domácnosti každého milovníka kávy Jeho objem odpovídá 1000 ml French press BergHOFF umožňuje mytí v myčce Konstrukcí french pressu je sklo a nerez Vhodný k přípravě filtrované kávy a různých druhů čajů Velkou výhodou je snadná údržba a rychlost přípravy Příprava kávy ve frenchpressu... (alza.cz)

Podobné produkty ako BergHOFF French Press MAESTRO 1l (BF-1107131)

BergHOFF French Press MAESTRO 800ml (BF-1107130)

BergHOFF French Press MAESTRO 800ml (BF-1107130)
Detail

French press - objem 800 ml, materiál sklo a nerez, vhodný do myčky na nádobí Rádi doma pijete kávu nebo čaj? Pak si oblíbíte french press BergHOFF. Ten umožňuje přípravu vašeho oblíbeného nápoje až do objemu 800 ml. K jeho výhodám se řadí možnost umývání v myčce. Ušetří tak váš čas i energii. Materiálem tohoto french pressu BergHOFF je sklo a nerez. Frenchpress je zařízení, díky kterému připravíte kávu či jiné nápoje pomocí pohyblivého sítka. Oblíbený se stal díky možnosti rychlé a snadné přípravy kvalitní kávy bez přebytečných sedlin. Klíčové parametry french pressu BergHOFF French Press MAESTRO 800ml French press na vaši oblíbenou kávu nebo čaj Jeho objem odpovídá 800 ml French press BergHOFF se může mýt v myčce Konstrukcí french pressu je sklo a nerez Ideální na přípravu filtrované kávy, sypaných, bylinkových nebo ovocných čajů Mezi výhody patří rychlá příprava a nízká pořizovací cena Káva připravená v french pressu si udrží svou kvalitu (alza.cz)

Podobné produkty ako BergHOFF French Press MAESTRO 800ml (BF-1107130)

Ohňostroj - Baterie výmetnic maestro 85 ran (8595596321278)

Ohňostroj - Baterie výmetnic maestro 85 ran   (8595596321278)
Detail

Ohňostroj - klasický, efekty typu světličky, doba trvání efektu 40 s, 85 ran, 1 ks v balení, vícebarevný, kategorie F2 Zboží určené pro osoby starší 18 let. Při převzetí bude ověřen váš věk. BATERIE VÝMETNIC MAESTRO 85 RAN, ráže 11 a 15 mm EFEKT: červenostříbrné, zelenostříbrné, žlutostříbrné a modrostříbrné komety, práskající světličky do červena, zelena a modra, brokátové korunky s chryzantémou ve finále.Výška efektu:cca. 30 mDélka trvání efektu:cca. 40 sNEC:221,5 g (alza.cz)

Podobné produkty ako Ohňostroj - Baterie výmetnic maestro 85 ran (8595596321278)

Shai Maestro Trio: Dream Thief - CD (ECM2616)

Shai Maestro Trio: Dream Thief - CD (ECM2616)
Detail

Hudební CD - Shai Maestro, je izraelský klavírista, který v roce 2010 založil tjazzové rio ve kterém jej doprovází bubeník Ziv Ravitz a kontrabasista Jorge Roeder. Shai Maestro, je izraelský klavírista, který v roce 2010 založil tjazzové rio ve kterém jej doprovází bubeník Ziv Ravitz a kontrabasista Jorge Roeder. Dream Thief album natočené v roce 2018 Seznam stop My Second Childhood / The Forgotten Village / The Dream Thief / A Moon's Tale / Lifeline / Choral / New River, New Water / These Foolish Things (Remind Me of You) / What else Needs to Happen? (alza.cz)

Podobné produkty ako Shai Maestro Trio: Dream Thief - CD (ECM2616)

Ohňostroj - Baterie výmetnic maestro bomb 25ran (8595596320936)

Ohňostroj - Baterie výmetnic maestro bomb 25ran   (8595596320936)
Detail

Ohňostroj - klasický, efekty typu pivoňky, doba trvání efektu 50 s, 25 ran, 1 ks v balení, vícebarevný, kategorie F3 Zboží určené pro osoby starší 21 let. Při převzetí bude ověřen váš věk. Připravujete se na narozeninovou oslavu či zahradní párty a chcete hosty překvapit nějakým nevšedním zážitkem? Pak vás zajisté nadchne parádní ohňostroj Tarra. Tento ohňostroj se řadí do kategorie klasických, které jsou mezi uživateli nejpoužívanější. Zazáříte s ním tak při jakékoliv speciální příležitosti. Efekty vystřelí až do výšky 0,05 m a užijete si je po dobu 50 s. Radost vám udělá 25 ran. Tuto zábavní pyrotechniku najdete v kategorii F3, takže se nesmí prodávat osobám mladším 21 let. V balení naleznete jeden kus. Dodejte šmrnc jakékoliv akci se zábavní pyrotechnikou! Zásadní přednosti produktu Ohňostroj - Baterie výmetnic maestro bomb 25ran Postará se o úžasné efekty během jakékoliv oslavy Klasický typ ohňostroje je ideální pro každou příležitost Efekty produktu... (alza.cz)

Podobné produkty ako Ohňostroj - Baterie výmetnic maestro bomb 25ran (8595596320936)

CPA Kožené pouzdro pro CPA Halo 18, myPhone Halo Q/Maestro/Maestro 2/Up/Up Smart LTE/C1/S1 GSM094136, černé

Detail

Stylové kožené pouzdro padne vašemu CPA Halo 18, myPhone Halo Q/Maestro/Maestro 2/Up/Up Smart LTE/C1/S1 jako ulité. CPA Tenké pouzdro vyrobené z ekologické kůže, díky čemuž je nejen stylové, ale i odolné. Poskytuje vašemu telefonu optimální ochranu, aniž by mu razantně přidával na objemu. (mall.cz)

Podobné produkty ako CPA Kožené pouzdro pro CPA Halo 18, myPhone Halo Q/Maestro/Maestro 2/Up/Up Smart LTE/C1/S1 GSM094136, černé

TEKA HLB 8510 P BK MAESTRO PIZZA (111000046)

TEKA HLB 8510 P BK MAESTRO PIZZA (111000046)
Detail

Vestavná trouba energetická třída A+, objem 70 l, gril, horní ohřev, pravý horký vzduch, rozmrazování, spodní ohřev, stupeň na pizzu a ventilátor, teleskopické vysouvání plechu, čištění trouby pyrolytické, 4vrstvé sklo dvířek, časovač, dětská pojistka, displej, dotykové ovládání, ochlazovací systém, studené dveře trouby, tlumené zavírání dvířek a vnitřní osvětlení, V׊×H 59,5 × 59,5 × 55,9 cm, černá Objem 70 litrůDualCleanHydroClean PROTeleskopické pojezdy PlusPyrolýzaSoftCloseOkolní teplotaTEKA HLB 8510 P BK MAESTRO PIZZA – pyrolytická trouba se speciální funkcí pro pečení pizzyPřipravte si dokonalou pizzu i v pohodlí domova. S multifunkční troubou TEKA HLB 8510 P BK MAESTRO PIZZA to bude totiž naprostá hračka a vy si tak budete moci připravit svou oblíbenou pizzu v profesionální kvalitě za pouhé tři minuty. Trouba totiž umožňuje dosažení teploty až 340 °C, navíc je dodávána včetně speciálního příslušenství v podobě lopatky a kamene, který při... (alza.cz)

Podobné produkty ako TEKA HLB 8510 P BK MAESTRO PIZZA (111000046)

Karajan Herbert von: Maestro (10x CD) - CD (223509)

Karajan Herbert von: Maestro (10x CD) - CD (223509)
Detail

Hudební CD - Na 10 CD zazní díla světových skladatelů pod taktovkou jednoho z nejznámějších a nejvýznamnějších dirigentů 20. století. Na 10 CD zazní díla světových skladatelů pod taktovkou jednoho z nejznámějších a nejvýznamnějších dirigentů 20. století. (alza.cz)

Podobné produkty ako Karajan Herbert von: Maestro (10x CD) - CD (223509)

SCHÄR Maestro Vital Chléb vícezrnný bez lepku 350 g

SCHÄR Maestro Vital Chléb vícezrnný bez lepku 350 g
Detail

Vícezrnný chléb Maestro Vital od značky SCHÄR svým složením vyhovuje osobám s intolerancí na lepek i veganům. Praktický na výlety a delší cesty. (drmax.cz)

Podobné produkty ako SCHÄR Maestro Vital Chléb vícezrnný bez lepku 350 g

AL-KO 134207 Ochranný kryt pro gril Masport Maestro

Detail

Ochranný kryt pro model plynového grilu Masport Maestro. Pomáhá chránít jednotlivé části před venkovními vlivy jako jsou déšť či přímý sluneční svit. Odolnost vůč UV záření. Látka se zpevněnou strukturou, která účinně prodlouží životnost vašeho venkovního grilu. (mall.cz)

Podobné produkty ako AL-KO 134207 Ochranný kryt pro gril Masport Maestro

BergHOFF French Press MAESTRO 350ml BF-1107128 (BF-1107128)

BergHOFF French Press MAESTRO 350ml BF-1107128 (BF-1107128)
Detail

French press - objem 350 ml, materiál sklo a nerez, vhodný do myčky na nádobí Nedáte doma dopustit na šálek dobrého čaje či kávy? Pak si oblíbíte french press BergHOFF. S jeho pomocí si připravíte váš oblíbený nápoj až o objemu 350 ml. Osvědčí se možností mytí v myčce. Díky tomu si ušetříte spoustu času a práce. Materiál určený k výrobě tohoto french pressu BergHOFF je sklo a nerez. Frenchpress je zařízení, díky kterému připravíte kávu či jiné nápoje pomocí pohyblivého sítka. Populární se stal díky možnosti rychlé a snadné přípravy kvalitný kávy v pohodlí domova. Podstatné parametry french pressu BergHOFF French Press MAESTRO 350ml BF-1107128 French press zapadne do domácnosti každého milovníka kávy Jeho objem dosahuje 350 ml French press BergHOFF se může mýt v myčce Konstrukcí french pressu je sklo a nerez Poslouží pro přípravu filtrované kávy a sypaných, bylinkových či ovocných čajů Velkou výhodou je nízká pořizovací cena a rychlost přípravy Káva připravená v... (alza.cz)

Podobné produkty ako BergHOFF French Press MAESTRO 350ml BF-1107128 (BF-1107128)

Konvice na čaj a kávu French Press MAESTRO 600 ml

Konvice na čaj a kávu French Press MAESTRO 600 ml
Detail

- konvice na kávu i čaj v provedení nerez / sklo - žáruvzdorné sklo bez problému odolá vroucí vodě - ocelové prvky z vysoce kvalitní nerezové oceli 18/10 - konvice typu Frech Press je vybavená odnímatelným filtračním pístem - jeho stlačením dochází k oddělení kávové nebo čajové sedliny a z konvice pak naléváte pouze čistý nápoj - velmi oblíbený způsob přípravy kávy nebo sypaného, bylinkového i ovocného čaje - součástí balení je také odměrka - objem konvičky: 0,6 litru - rozměry: 12,5 x 9 x výška 19 cm - značka: BERGHOFF (patro.cz)

Podobné produkty ako Konvice na čaj a kávu French Press MAESTRO 600 ml

Postel s nočními stolky MAESTRO dub sanremo světlý, 180x200 cm

Postel s nočními stolky MAESTRO dub sanremo světlý, 180x200 cm
Detail

Set postele a dvou nočních stolků MAESTRO vytváří dobrý základ ložnice. Nábytek je vyroben z moderního fóliovaného dřevěného materiálu a povrchovou úpravu lze zvolit v bílé, nebo ve světlém či tmavém dekoru dubu sanremo, který interiér zútulní. Na atmosféře mu dodá i stylový a zároveň praktický doplněk ve formě LED osvětlení zabudovaného do čela postele. Noční stolky disponují úložným prostorem ve formě tří zásuvek. Součástí samotné postele jsou pak dvě široké zásuvky na kolečkách vhodné například k uložení lůžkovin. Matrace a rošt nejsou součástí balení, je proto třeba zakoupit je zvlášť. (sconto.cz)

Podobné produkty ako Postel s nočními stolky MAESTRO dub sanremo světlý, 180x200 cm

Postel s nočními stolky MAESTRO dub sanremo tmavý, 180x200 cm

Postel s nočními stolky MAESTRO dub sanremo tmavý, 180x200 cm
Detail

Set postele a dvou nočních stolků MAESTRO vytváří dobrý základ ložnice. Nábytek je vyroben z moderního fóliovaného dřevěného materiálu a povrchovou úpravu lze zvolit v bílé, nebo ve světlém či tmavém dekoru dubu sanremo, který interiér zútulní. Na atmosféře mu dodá i stylový a zároveň praktický doplněk ve formě LED osvětlení zabudovaného do čela postele. Noční stolky disponují úložným prostorem ve formě tří zásuvek. Součástí samotné postele jsou pak dvě široké zásuvky na kolečkách vhodné například k uložení lůžkovin. Matrace a rošt nejsou součástí balení, je proto třeba zakoupit je zvlášť. (sconto.cz)

Podobné produkty ako Postel s nočními stolky MAESTRO dub sanremo tmavý, 180x200 cm

Lotto MAESTRO 700 IV TF Pánské turfy, černá, velikost 42

Lotto MAESTRO 700 IV TF Pánské turfy, černá, velikost 42
Detail

Pánské turfy Lotto MAESTRO 700 IV TF jsou určené na umělou trávu i tvrdý přírodní povrch. Díky odolnému svršku si udržují dlouhou životnost a snadno se udržují. Přední část podešve se pyšní technologií Puntoflex®, která zlepšuje pružnost a správný ohyb chodidla. Asymetrické šněrování zvětšuje plochu pro ovládání míče. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Lotto MAESTRO 700 IV TF Pánské turfy, černá, velikost 42
Maestro (9788075940803), myPhone Maestro 2 zlatá (TELEFON myPhone MAESTRO 2 złoty), myPhone Maestro 2 stříbrná (TELEFON myPhone MAESTRO 2 srebrny), myPhone Maestro 2 červená (TELEFON myPhone MAESTRO 2 czerwony), myPhone Maestro 2 černá (TELEFON myPhone Maestro 2 czarny), Maestro Václav Zapadlík (8594031503675), G21 Sous vide Maestro (G21SV1200MAR), Maestro (978-80-259-0631-6), BergHOFF French Press MAESTRO 1l (BF-1107131), Ohňostroj - Baterie výmetnic maestro bomb 25ran (8595596320936), BergHOFF French Press MAESTRO 800ml (BF-1107130), Smoby Odrážedlo Maestro 3v1 růžové elektronické (3032167203052), Shai Maestro Trio: Dream Thief - CD (ECM2616), Ohňostroj - Baterie výmetnic maestro 85 ran (8595596321278), BergHOFF French Press MAESTRO 350ml BF-1107128 (BF-1107128), Segovia Andres: Milestones of a Guitar Maestro (10x CD) - CD (600293), myPhone Baterie BS-26 1000 mAh Li-Ion pro myPhone Maestro (BAEMYMAESTRO)