Made in japan talíř s vysokým okrajem peacock, 1 ks, 20 cm (mijc1817)

Produkt Made in japan talíř s vysokým okrajem peacock, 1 ks, 20 cm (mijc1817) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Made in japan talíř s vysokým okrajem peacock, 1 ks, 20 cm (mijc1817) upraviť a produkt hľadať znova.

Made In Japan Talíř s vysokým okrajem Peacock, 1 ks, 20 cm (MIJC1817)

Made In Japan Talíř s vysokým okrajem Peacock, 1 ks, 20 cm (MIJC1817)
Detail

Talíř - Pěkně naservírovaný stůl je stejně důležitý jako vydařené jídlo. (alza.cz)

Podobné produkty ako Made In Japan Talíř s vysokým okrajem Peacock, 1 ks, 20 cm (MIJC1817) , Made in japan talíř s vysokým okrajem peacock, 1 ks, 20 cm (mijc1817)

Made In Japan Talíř s vysokým okrajem BB Black, 1 ks, 20 cm (MIJC1398)

Made In Japan Talíř s vysokým okrajem BB Black, 1 ks, 20 cm (MIJC1398)
Detail

Talíř - hluboký, materiál keramika, kulatý, bez dekoru, vhodný do myčky a mikrovlnné trouby, průměr 200 mm, černá barva Klíčové přednosti produktu Made In Japan Talíř s vysokým okrajem BB Black, 1 ks, 20 cm Talíř MADE IN JAPAN užijete v domácnosti i jídelnách Tento hluboký talíř si bude skvěle rozumět s polévkou, saláty i jinými pokrmy K jeho výrobě slouží keramika Díky použití kvalitního materiálu jej lze používat v mikrovlnné troubě i myčce na nádobí Kulatý talíř MADE IN JAPAN se postará o eleganci vašeho stolování Byl vyrobený o průměru 200 mm Jeho barva je černá Milovníci světové kuchyně talíř MADE IN JAPAN ocení během servírování asijské kuchyně (alza.cz)

Podobné produkty ako Made In Japan Talíř s vysokým okrajem BB Black, 1 ks, 20 cm (MIJC1398) , Made in japan talíř s vysokým okrajem bb black, 1 ks, 20 cm (mijc1398)

Made In Japan Talíř s vysokým okrajem Green Fade, 1 ks, 20 cm (MIJC0431)

Made In Japan Talíř s vysokým okrajem Green Fade, 1 ks, 20 cm (MIJC0431)
Detail

Talíř - Stůl s pěkným nádobím je polovina úspěchu vašeho stolování. (alza.cz)

Podobné produkty ako Made In Japan Talíř s vysokým okrajem Green Fade, 1 ks, 20 cm (MIJC0431) , Made in japan talíř s vysokým okrajem green fade, 1 ks, 20 cm (mijc0431)

Made In Japan Talíř s vysokým okrajem Recycled 22 cm (MIJC0478)

Made In Japan Talíř s vysokým okrajem Recycled 22 cm (MIJC0478)
Detail

Talíř - mělký, materiál keramika, kulatý, s dekorem, vhodný do myčky a mikrovlnné trouby, průměr 220 mm, hnědá barva Made In Japan je australská značka, která dováží japonskou keramiku z oblasti Mino, kde je půda bohatá na spoustu přísad potřebných pro výrobu. Keramika je proto příhodně nazývaná Minoyaki. Z této dílny rovněž pochází talíř Made in Japan Recycled v krásném krémovém designu. Na Minoyaki je ceněno to, že je ručně vyráběná a skrývá v sobě stoleté tradice, kterými se inspirují místní umělci. Každý kus nádobí je originál a jeho barvy jsou stálé a neodlupují se. Design talíře je jednoduchý, což vyzdvihuje materiál i jeho kvalitu. Neobsahuje žádné kovy ani jiné zdraví škodlivé látky. Výhodou je použití talíře Made in Japan v mikrovlnné troubě i umývání v myčce na nádobí. Klíčové vlastnosti mělkého talíře s vysokým okrajem Made In Japan Recycled 22 cmTalíř Made in Japan je vyroben z keramiky pocházející z oblasti... (alza.cz)

Podobné produkty ako Made In Japan Talíř s vysokým okrajem Recycled 22 cm (MIJC0478) , Made in japan mělký talíř s vysokým okrajem fade 20 cm pískový (mijc0404)

Made In Japan Mělký talíř s vysokým okrajem Fade 20 cm pískový (MIJC0404)

Made In Japan Mělký talíř s vysokým okrajem Fade 20 cm pískový (MIJC0404)
Detail

Talíř - mělký, materiál keramika, kulatý, s dekorem, vhodný do myčky a mikrovlnné trouby, průměr 20 cm, písková barva Made In Japan je australská značka, která dováží japonskou keramiku z oblasti Mino, kde je půda bohatá na spoustu přísad potřebných pro výrobu. Keramika je proto příhodně nazývaná Minoyaki. Z této dílny rovněž pochází talíř Made in Japan Fade v krásném pískovém designu. Na Minoyaki je ceněno to, že je ručně vyráběná a skrývá v sobě stoleté tradice, kterými se inspirují místní umělci. Každý kus nádobí je originál a jeho barvy jsou stálé a neodlupují se. Design talíře je jednoduchý, což vyzdvihuje materiál i jeho kvalitu. Neobsahuje žádné kovy ani jiné zdraví škodlivé látky. Výhodou je použití talíře Made in Japan v mikrovlnné troubě i umývání v myčce na nádobí. Klíčové vlastnosti mělkého talíře s vysokým okrajem Made In Japan Fade 20 cmTalíř Made in Japan je vyroben z keramiky pocházející z oblasti Mino v... (alza.cz)

Podobné produkty ako Made In Japan Mělký talíř s vysokým okrajem Fade 20 cm pískový (MIJC0404) , Made in japan talíř s vysokým okrajem recycled 22 cm (mijc0478)

Made In Japan Mělký talíř s vysokým okrajem Matt 22 cm (MIJC0486)

Made In Japan Mělký talíř s vysokým okrajem Matt 22 cm (MIJC0486)
Detail

Talíř - mělký, materiál keramika, kulatý, s dekorem, vhodný do myčky a mikrovlnné trouby, průměr 220 mm, černá barva Made In Japan je australská značka, která dováží japonskou keramiku z oblasti Mino, kde je půda bohatá na spoustu přísad potřebných pro výrobu. Keramika je proto příhodně nazývaná Minoyaki. Z této dílny rovněž pochází talíř Made in Japan Matt v krásném černém designu. Na Minoyaki je ceněno to, že je ručně vyráběná a skrývá v sobě stoleté tradice, kterými se inspirují místní umělci. Každý kus nádobí je originál a jeho barvy jsou stálé a neodlupují se. Design talíře je jednoduchý, což vyzdvihuje materiál i jeho kvalitu. Neobsahuje žádné kovy ani jiné zdraví škodlivé látky. Výhodou je použití talíře Made in Japan v mikrovlnné troubě i umývání v myčce na nádobí. Klíčové vlastnosti mělkého talíře s vysokým okrajem Made In Japan Matt 22 cmTalíř Made in Japan je vyroben z keramiky pocházející z oblasti Mino v... (alza.cz)

Podobné produkty ako Made In Japan Mělký talíř s vysokým okrajem Matt 22 cm (MIJC0486) , Made in japan mělký talíř s vysokým okrajem matt 22 cm (mijc0486)

Talíř s vysokým okrajem Peacock 20 cm

Talíř s vysokým okrajem Peacock 20 cm
Detail

> Na tento produkt bohužel nelze uplatnit slevový poukaz. (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Talíř s vysokým okrajem Peacock 20 cm , Made in japan mělký talíř s vysokým okrajem earth & sky 22 cm (mijc0491)

Made In Japan Mělký talíř s vysokým okrajem Earth Black 22 cm (MIJC0487)

Made In Japan Mělký talíř s vysokým okrajem Earth Black 22 cm (MIJC0487)
Detail

Talíř - mělký, materiál keramika, kulatý, s dekorem, vhodný do myčky a mikrovlnné trouby, průměr 220 mm, hnědá barva Made In Japan je australská značka, která dováží japonskou keramiku z oblasti Mino, kde je půda bohatá na spoustu přísad potřebných pro výrobu. Keramika je proto příhodně nazývaná Minoyaki. Z této dílny rovněž pochází talíř Made in Japan Earth Black v krásném šedém designu. Na Minoyaki je ceněno to, že je ručně vyráběná a skrývá v sobě stoleté tradice, kterými se inspirují místní umělci. Každý kus nádobí je originál a jeho barvy jsou stálé a neodlupují se. Design talíře je jednoduchý, což vyzdvihuje materiál i jeho kvalitu. Neobsahuje žádné kovy ani jiné zdraví škodlivé látky. Výhodou je použití talíře Made in Japan v mikrovlnné troubě i umývání v myčce na nádobí. Klíčové vlastnosti mělkého talíře s vysokým okrajem Made In Japan Earth Black 22 cmTalíř Made in Japan je vyroben z keramiky pocházející z... (alza.cz)

Podobné produkty ako Made In Japan Mělký talíř s vysokým okrajem Earth Black 22 cm (MIJC0487) , Made in japan mělký talíř s vysokým okrajem black pearl 22 cm (mijc0485)

Made In Japan Mělký talíř s vysokým okrajem Black Pearl 22 cm (MIJC0485)

Made In Japan Mělký talíř s vysokým okrajem Black Pearl 22 cm (MIJC0485)
Detail

Talíř - mělký, materiál keramika, kulatý, s dekorem, vhodný do myčky a mikrovlnné trouby, průměr 22 cm, černá barva Made In Japan je australská značka, která dováží japonskou keramiku z oblasti Mino, kde je půda bohatá na spoustu přísad potřebných pro výrobu. Keramika je proto příhodně nazývaná Minoyaki. Z této dílny rovněž pochází tento talíř Made in Japan Black Pearl v krásném černém designu a vysokým okrajem. Na Minoyaki je ceněno to, že je ručně vyráběná a skrývá v sobě stoleté tradice, kterými se inspirují místní umělci. Každý kus nádobí je originál a jeho barvy jsou stálé a neodlupují se. Design talíře je jednoduchý, což vyzdvihuje materiál i jeho kvalitu. Neobsahuje žádné kovy ani jiné zdraví škodlivé látky. Výhodou je použití talíře Made in Japan v mikrovlnné troubě i umývání v myčce na nádobí. Klíčové vlastnosti mělkého talíře Made In Japan Black Pearl 22 cmTalíř Made in Japan je vyroben z keramiky... (alza.cz)

Podobné produkty ako Made In Japan Mělký talíř s vysokým okrajem Black Pearl 22 cm (MIJC0485) , Made in japan mělký talíř s vysokým okrajem earth black 22 cm (mijc0487)

Made In Japan Mělký talíř s vysokým okrajem Nin-Rin 22 cm (MIJC0489)

Made In Japan Mělký talíř s vysokým okrajem Nin-Rin 22 cm (MIJC0489)
Detail

Talíř - mělký, materiál keramika, kulatý, s dekorem, vhodný do myčky a mikrovlnné trouby, průměr 220 mm, hnědá barva Made In Japan je australská značka, která dováží japonskou keramiku z oblasti Mino, kde je půda bohatá na spoustu přísad potřebných pro výrobu. Keramika je proto příhodně nazývaná Minoyaki. Z této dílny rovněž pochází talíř Made in Japan Nin-Rin v krásném béžovém designu. Na Minoyaki je ceněno to, že je ručně vyráběná a skrývá v sobě stoleté tradice, kterými se inspirují místní umělci. Každý kus nádobí je originál a jeho barvy jsou stálé a neodlupují se. Design talíře je jednoduchý, což vyzdvihuje materiál i jeho kvalitu. Neobsahuje žádné kovy ani jiné zdraví škodlivé látky. Výhodou je použití talíře Made in Japan v mikrovlnné troubě i umývání v myčce na nádobí. Klíčové vlastnosti mělkého talíře s vysokým okrajem Made In Japan Nin-Rin 22 cmTalíř Made in Japan je vyroben z keramiky pocházející z oblasti... (alza.cz)

Podobné produkty ako Made In Japan Mělký talíř s vysokým okrajem Nin-Rin 22 cm (MIJC0489) , Made in japan mělký talíř s vysokým okrajem nin-rin 22 cm (mijc0489)

Made In Japan Mělký talíř s vysokým okrajem Earth & Sky 22 cm (MIJC0491)

Made In Japan Mělký talíř s vysokým okrajem Earth & Sky 22 cm (MIJC0491)
Detail

Talíř - mělký, materiál keramika, kulatý, s dekorem, vhodný do myčky a mikrovlnné trouby, průměr 220 mm, hnědá barva Made In Japan je australská značka, která dováží japonskou keramiku z oblasti Mino, kde je půda bohatá na spoustu přísad potřebných pro výrobu. Keramika je proto příhodně nazývaná Minoyaki. Z této dílny rovněž pochází talíř Made in Japan Earth & Sky v krásném modro-hnědém designu. Na Minoyaki je ceněno to, že je ručně vyráběná a skrývá v sobě stoleté tradice, kterými se inspirují místní umělci. Každý kus nádobí je originál a jeho barvy jsou stálé a neodlupují se. Design talíře je jednoduchý, což vyzdvihuje materiál i jeho kvalitu. Neobsahuje žádné kovy ani jiné zdraví škodlivé látky. Výhodou je použití talíře Made in Japan v mikrovlnné troubě i umývání v myčce na nádobí. Klíčové vlastnosti mělkého talíře s vysokým okrajem Made In Japan Earth & Sky 22 cmTalíř Made in Japan je vyroben z keramiky... (alza.cz)

Podobné produkty ako Made In Japan Mělký talíř s vysokým okrajem Earth & Sky 22 cm (MIJC0491) , Made in japan velký mělký talíř s vysokým okrajem craft white 25 cm (mijc7590)

Talíř s vysokým okrajem Peacock 20 cm MIJ

Talíř s vysokým okrajem Peacock 20 cm MIJ
Detail

Talíř z kolekce Peacock od výrobce MIJ je vyroben ručně z odolné přírodní keramiky, která neobsahuje zdraví škodlivé příměsi ani těžké kovy. Vyrábějí ji japonští mistři, jejichž tradice sahá až do 12. století. Barvy jsou kvalitní, neodlepují se, a také neobsahují žádné zdraví škodlivé látky. Produkty MIJ jsou vhodné jak do myčky na nádobí, tak do mikrovlnné trouby. Japonskou keramiku MIJ využívají v restauracích již více než 25 let a její kvalita a životnost je tak důkladně potvrzena. Keramika je přímo dovezena z Japonska. Jedinečný talíř s vysokým okrajem o průměru 20 cm z kolekce Peacock má lesklý povrch, zeleno-modrou barvu a zlatou linku, která nádobí ozvláštní. Hlavní výhody: Talíř je vyroben ručně z přírodní keramiky - neobsahuje kovy ani škodlivá barviva Keramika je kvalitní, barvy jsou stálé, neměnné a neodlupují se Každý kus je originál s tradicí sahající až do 12. století Unikátní keramika je dovezena přímo z Japonska 25 let se nádobí MIJ využívá v restauracích a jeho kvalita a životnost je tak dlouhodobě potvrzena Nádobí je vhodné do myčky na nádobí a do mikrovlnné trouby Specifikace: Průměr: 20 cm Barva: modrá, zelená, zlatá Materiál: keramika (chefshop.cz_ine)

Podobné produkty ako Talíř s vysokým okrajem Peacock 20 cm MIJ , Made in japan talíř s popraskanou glazurou crazed grey, 1 ks, 20 cm (mijc1916)

Talíř s vysokým okrajem Peacock 20 cm MIJ

Talíř s vysokým okrajem Peacock 20 cm MIJ
Detail

Talíř z kolekce Peacock od výrobce MIJ je vyroben ručně z odolné přírodní keramiky, která neobsahuje zdraví škodlivé příměsi ani těžké kovy. Vyrábějí ji japonští mistři, jejichž tradice sahá až do 12. století. Barvy jsou kvalitní, neodlepují se, a také neobsahují žádné zdraví škodlivé látky. Produkty MIJ jsou vhodné jak do myčky na nádobí, tak do mikrovlnné trouby. Japonskou keramiku MIJ využívají v restauracích již více než 25 let a její kvalita a životnost je tak důkladně potvrzena. Keramika je přímo dovezena z Japonska. Jedinečný talíř s vysokým okrajem o průměru 20 cm z kolekce Peacock má lesklý povrch, zeleno-modrou barvu a zlatou linku, která nádobí ozvláštní. Hlavní výhody: Talíř je vyroben ručně z přírodní keramiky - neobsahuje kovy ani škodlivá barviva Keramika je kvalitní, barvy jsou stálé, neměnné a neodlupují se Každý kus je originál s tradicí sahající až do 12. století Unikátní keramika je dovezena přímo z Japonska 25 let se nádobí MIJ využívá v restauracích a jeho kvalita a životnost je tak dlouhodobě potvrzena Nádobí je vhodné do myčky na nádobí a do mikrovlnné trouby Specifikace: Průměr: 20 cm Barva: modrá, zelená, zlatá Materiál: keramika (chefshop.cz_japan)

Podobné produkty ako Talíř s vysokým okrajem Peacock 20 cm MIJ , Made in japan hrnek, 1 ks, 160 ml, peacock (mijc1830)

Talíř s vysokým okrajem Peacock 20 cm MIJ

Talíř s vysokým okrajem Peacock 20 cm MIJ
Detail

Talíř z kolekce Peacock od výrobce MIJ je vyroben ručně z odolné přírodní keramiky, která neobsahuje zdraví škodlivé příměsi ani těžké kovy. Vyrábějí ji japonští mistři, jejichž tradice sahá až do 12. století. Barvy jsou kvalitní, neodlepují se, a také neobsahují žádné zdraví škodlivé látky. Produkty MIJ jsou vhodné jak do myčky na nádobí, tak do mikrovlnné trouby. Japonskou keramiku MIJ využívají v restauracích již více než 25 let a její kvalita a životnost je tak důkladně potvrzena. Keramika je přímo dovezena z Japonska. Jedinečný talíř s vysokým okrajem o průměru 20 cm z kolekce Peacock má lesklý povrch, zeleno-modrou barvu a zlatou linku, která nádobí ozvláštní. Hlavní výhody: Talíř je vyroben ručně z přírodní keramiky - neobsahuje kovy ani škodlivá barviva Keramika je kvalitní, barvy jsou stálé, neměnné a neodlupují se Každý kus je originál s tradicí sahající až do 12. století Unikátní keramika je dovezena přímo z Japonska 25 let se nádobí MIJ využívá v restauracích a jeho kvalita a životnost je tak dlouhodobě potvrzena Nádobí je vhodné do myčky na nádobí a do mikrovlnné trouby Specifikace: Průměr: 20 cm Barva: modrá, zelená, zlatá Materiál: keramika (chefshop.cz)

Podobné produkty ako Talíř s vysokým okrajem Peacock 20 cm MIJ , Made in japan mělký talíř s nepravidelným okrajem 25 cm bílý (mijc7644)

Made In Japan Velký mělký talíř s vysokým okrajem Craft White 25 cm (MIJC7590)

Made In Japan Velký mělký talíř s vysokým okrajem Craft White 25 cm (MIJC7590)
Detail

Talíř - mělký, materiál keramika, kulatý, s dekorem, vhodný do myčky a mikrovlnné trouby, průměr 250 mm, bílá barva Made In Japan je australská značka, která dováží japonskou keramiku z oblasti Mino, kde je půda bohatá na spoustu přísad potřebných pro výrobu. Keramika je proto příhodně nazývaná Minoyaki. Z této dílny rovněž pochází talíř Made in Japan Craft White v krásném bílém designu s vysokým okrajem. Na Minoyaki je ceněno to, že je ručně vyráběná a skrývá v sobě stoleté tradice, kterými se inspirují místní umělci. Každý kus nádobí je originál a jeho barvy jsou stálé a neodlupují se. Design talíře je jednoduchý, což vyzdvihuje materiál i jeho kvalitu. Neobsahuje žádné kovy ani jiné zdraví škodlivé látky. Výhodou je použití talíře Made in Japan v mikrovlnné troubě i umývání v myčce na nádobí. Klíčové vlastnosti mělkého talíře Made In Japan Craft White 25 cmTalíř Made in Japan je vyroben z keramiky pocházející z... (alza.cz)

Podobné produkty ako Made In Japan Velký mělký talíř s vysokým okrajem Craft White 25 cm (MIJC7590) , Made in japan mělký talíř matt 20 cm (mijc3744)

Made In Japan Kulatý talíř s vysokým okrajem Craft Black 25 x 3 cm (MIJC6924)

Made In Japan Kulatý talíř s vysokým okrajem Craft Black 25 x 3 cm (MIJC6924)
Detail

Talíř - mělký, materiál keramika, kulatý, s dekorem, vhodný do myčky a mikrovlnné trouby, průměr 250 mm, černá barva Made In Japan je australská značka, která dováží japonskou keramiku z oblasti Mino, kde je půda bohatá na spoustu přísad potřebných pro výrobu. Keramika je proto příhodně nazývaná Minoyaki. Z této dílny rovněž pochází talíř Made in Japan Craft Black v krásném černém designu s vysokým okrajem. Na Minoyaki je ceněno to, že je ručně vyráběná a skrývá v sobě stoleté tradice, kterými se inspirují místní umělci. Každý kus nádobí je originál a jeho barvy jsou stálé a neodlupují se. Design talíře je jednoduchý, což vyzdvihuje materiál i jeho kvalitu. Neobsahuje žádné kovy ani jiné zdraví škodlivé látky. Výhodou je použití talíře Made in Japan v mikrovlnné troubě i umývání v myčce na nádobí. Klíčové vlastnosti talíře s vysokým okrajem Made In Japan Craft Black 25 cmTalíř Made in Japan je vyroben z keramiky... (alza.cz)

Podobné produkty ako Made In Japan Kulatý talíř s vysokým okrajem Craft Black 25 x 3 cm (MIJC6924) , Made in japan mělký talíř s nepravidelným okrajem grey crazed 27 cm (mijc7174)

Made In Japan Talíř s popraskanou glazurou Crazed Grey, 1 ks, 20 cm (MIJC1916)

Made In Japan Talíř s popraskanou glazurou Crazed Grey, 1 ks, 20 cm (MIJC1916)
Detail

Talíř - Pěkně naservírovaný stůl je stejně důležitý jako vydařené jídlo. (alza.cz)

Podobné produkty ako Made In Japan Talíř s popraskanou glazurou Crazed Grey, 1 ks, 20 cm (MIJC1916) , Made in japan předkrmový mělký talíř aurora 20 cm (mijc9051)

Made In Japan Talíř Ridged Alabaster Vysoký Okraj 1 ks, 20,5 cm (MIJC2263)

Made In Japan Talíř Ridged Alabaster Vysoký Okraj 1 ks, 20,5 cm (MIJC2263)
Detail

Talíř - hluboký, materiál keramika, kulatý, vhodný do myčky a mikrovlnné trouby, průměr 205 mm, krémová barva Klíčové vlastnosti produktu Made In Japan Talíř Ridged Alabaster Vysoký Okraj 1 ks, 20,5 cm Talíř MADE IN JAPAN můžete používat doma i na chalupě Tento hluboký talíř je perfektní variantou pro polévku, salát i jiný pokrm K jeho výrobě slouží keramika Provedení z kvalitního materiálu umožňuje používání v mikrovlnné troubě i mytí v myčce Kulatý talíř MADE IN JAPAN si oblíbíte, máte-li ve zvyku stolovat v tradičním stylu Byl zhotovený o průměru 205 mm Jeho barva je krémová Milovníci světové kuchyně talíř MADE IN JAPAN využijí pro asijská jídla (alza.cz)

Podobné produkty ako Made In Japan Talíř Ridged Alabaster Vysoký Okraj 1 ks, 20,5 cm (MIJC2263) , Made in japan předkrmový mělký talíř tenmokku 20 cm (mijc2448)

Made In Japan Miska 1 ks 13 cm Peacock (MIJC1823)

Made In Japan Miska 1 ks 13 cm Peacock  (MIJC1823)
Detail

Miska - objem 0,6 l, vhodná do mikrovlnné trouby, průměr 13 cm, balení obsahuje jednu misku, tyrkysová barva, moderní motiv Hlavní přednosti misky Made In Japan Miska 1 ks 13 cm Peacock Miska MADE IN JAPAN je druhem nádobí, které využijete při různých příležitostech Poslouží vám na ovoce, zeleninu či rovnou na salát Pro vychutnání vašeho oblíbeného müsli i kaše Svojí velikostí se skvěle hodí i k podávání horké polévky Miska MADE IN JAPAN je vhodná i k mytí v myčce Je vhodná i do mikrovlnné trouby Na první pohled vás zaujme moderní design Průměr misky MADE IN JAPAN: 130 mm Její objem dosahuje 0,6 l Osloví vás tyrkysová barva (alza.cz)

Podobné produkty ako Made In Japan Miska 1 ks 13 cm Peacock (MIJC1823) , Made in japan mělký talíř dk green 20 cm (mijc3602)

Made In Japan Talíř Ridged Alabaster Mělký 1 ks, 25 cm (MIJC2276)

Made In Japan Talíř Ridged Alabaster Mělký 1 ks, 25 cm (MIJC2276)
Detail

Talíř - mělký, materiál keramika, kulatý, vhodný do myčky a mikrovlnné trouby, průměr 250 mm, krémová barva Hlavní přednosti produktu Made In Japan Talíř Ridged Alabaster Mělký 1 ks, 25 cm Talíř MADE IN JAPAN užijete v domácnosti i jídelnách Tento mělký talíř je ideální variantou pro hlavní jídla Pro jeho výrobu byl zvolen materiál, kterým je keramika Jeho kvalitní provedení umožňuje použití v mikrovlnné troubě i omývání v myčce Kulatý talíř MADE IN JAPAN se skvěle hodí ke každému tradičnímu stolování Byl navržený s průměrem 250 mm Jeho barva je krémová Labužníci talíř MADE IN JAPAN využijí zejména pro asijskou kuchyni (alza.cz)

Podobné produkty ako Made In Japan Talíř Ridged Alabaster Mělký 1 ks, 25 cm (MIJC2276) , Made in japan talíř ice pink mělký 1 ks, 24,5 cm (mijc2678)

Made In Japan Talíř Ice Pink Mělký 1 ks, 24,5 cm (MIJC2678)

Made In Japan Talíř Ice Pink Mělký 1 ks, 24,5 cm (MIJC2678)
Detail

Talíř - mělký, materiál keramika, kulatý, vhodný do myčky a mikrovlnné trouby, průměr 245 mm, růžová barva Klíčové vlastnosti produktu Made In Japan Talíř Ice Pink Mělký 1 ks, 24,5 cm Talíř MADE IN JAPAN najde využití v domácnosti i restauracích Tento mělký talíř je ideální variantou pro hlavní jídla Výrobce jej zhotovil z materiálu, jímž je keramika Díky kvalitnímu zpracování jej můžete používat v mikrovlnné troubě i myčce na nádobí Kulatý talíř MADE IN JAPAN si najde své místo na tradičně prostřeném stole Má průměr 245 mm Jeho barva je růžová Milovníci světové kuchyně talíř MADE IN JAPAN zajisté ocení při podávání asijských jídel (alza.cz)

Podobné produkty ako Made In Japan Talíř Ice Pink Mělký 1 ks, 24,5 cm (MIJC2678) , Made in japan sklenice s nepravidelným okrajem 1 ks 280 ml (mijg0040)

Talíř s vysokým okrajem BB Black 20 cm MIJ

Talíř s vysokým okrajem BB Black 20 cm MIJ
Detail

Talíř z kolekce BB Black od výrobce MIJ je vyroben ručně z odolné přírodní keramiky, která neobsahuje zdraví škodlivé příměsi ani těžké kovy. Vyrábějí ji japonští mistři, jejichž tradice sahá až do 12. století. Barvy jsou kvalitní, neodlepují se, a také neobsahují žádné zdraví škodlivé látky. Produkty MIJ jsou vhodné jak do myčky na nádobí, tak do mikrovlnné trouby. Japonskou keramiku MIJ využívají v restauracích již více než 25 let a její kvalita a životnost je tak důkladně potvrzena. Keramika je přímo dovezena z Japonska. Jedinečný talíř o průměru 20 cm z kolekce BB Black má černý povrch se zajímavým rozpitým efektem, a vysoký okraj. Hlavní výhody: Talíř je vyroben ručně z přírodní keramiky - neobsahuje kovy ani škodlivá barviva Keramika je kvalitní, barvy jsou stálé, neměnné a neodlupují se Každý kus je originál s tradicí sahající až do 12. století Unikátní keramika je dovezena přímo z Japonska 25 let se nádobí MIJ využívá v restauracích a jeho kvalita a životnost je tak dlouhodobě potvrzena Nádobí je vhodné do myčky na nádobí a do mikrovlnné trouby Specifikace: Průměr: 20 cm Barva: černá Materiál: keramika (chefshop.cz_japan)

Podobné produkty ako Talíř s vysokým okrajem BB Black 20 cm MIJ , Made in japan mělký předkrmový talíř black pearl 20 cm (mijc2440)

Talíř s vysokým okrajem Steel Grey 20 cm MIJ

Talíř s vysokým okrajem Steel Grey 20 cm MIJ
Detail

Jídelní talíř z kolekce Steel Grey od výrobce MIJ je vyroben ručně z odolné přírodní keramiky, která neobsahuje zdraví škodlivé příměsi ani těžké kovy. Vyrábějí ji japonští mistři, jejichž tradice sahá až do 12. století. Barvy jsou kvalitní, neodlepují se, a také neobsahují žádné zdraví škodlivé látky. Produkty MIJ jsou vhodné jak do myčky na nádobí, tak do mikrovlnné trouby. Japonskou keramiku MIJ využívají v restauracích již více než 25 let a její kvalita a životnost je tak důkladně potvrzena. Keramika je přímo dovezena z Japonska. Jedinečný talíř o průměru 20 cm z kolekce Steel Grey má lesklý povrch, modro-šedou barvu a zlatou linku, která nádobí ozvláštní. Hlavní výhody: Talíř je vyroben ručně z přírodní keramiky - neobsahuje kovy ani škodlivá barviva Keramika je kvalitní, barvy jsou stálé, neměnné a neodlupují se Každý kus je originál s tradicí sahající až do 12. století Unikátní keramika je dovezena přímo z Japonska 25 let se nádobí MIJ využívá v restauracích a jeho kvalita a životnost je tak dlouhodobě potvrzena Nádobí je vhodné do myčky na nádobí a do mikrovlnné trouby Specifikace: Průměr: 20 cm Výška: 4 cm Barva: šedá, modrá, zlatá Materiál: keramika (chefshop.cz_ine)

Podobné produkty ako Talíř s vysokým okrajem Steel Grey 20 cm MIJ , Made in japan předkrmový mělký talíř earth&sky 20 cm (mijc9012)

Talíř s vysokým okrajem Steel Grey 20 cm MIJ

Talíř s vysokým okrajem Steel Grey 20 cm MIJ
Detail

Jídelní talíř z kolekce Steel Grey od výrobce MIJ je vyroben ručně z odolné přírodní keramiky, která neobsahuje zdraví škodlivé příměsi ani těžké kovy. Vyrábějí ji japonští mistři, jejichž tradice sahá až do 12. století. Barvy jsou kvalitní, neodlepují se, a také neobsahují žádné zdraví škodlivé látky. Produkty MIJ jsou vhodné jak do myčky na nádobí, tak do mikrovlnné trouby. Japonskou keramiku MIJ využívají v restauracích již více než 25 let a její kvalita a životnost je tak důkladně potvrzena. Keramika je přímo dovezena z Japonska. Jedinečný talíř o průměru 20 cm z kolekce Steel Grey má lesklý povrch, modro-šedou barvu a zlatou linku, která nádobí ozvláštní. Hlavní výhody: Talíř je vyroben ručně z přírodní keramiky - neobsahuje kovy ani škodlivá barviva Keramika je kvalitní, barvy jsou stálé, neměnné a neodlupují se Každý kus je originál s tradicí sahající až do 12. století Unikátní keramika je dovezena přímo z Japonska 25 let se nádobí MIJ využívá v restauracích a jeho kvalita a životnost je tak dlouhodobě potvrzena Nádobí je vhodné do myčky na nádobí a do mikrovlnné trouby Specifikace: Průměr: 20 cm Výška: 4 cm Barva: šedá, modrá, zlatá Materiál: keramika (chefshop.cz)

Podobné produkty ako Talíř s vysokým okrajem Steel Grey 20 cm MIJ , Made in japan mělký přílohový talíř nin-rin 20 cm (mijc9025)

Talíř s vysokým okrajem BB Black 20 cm MIJ

Talíř s vysokým okrajem BB Black 20 cm MIJ
Detail

Talíř z kolekce BB Black od výrobce MIJ je vyroben ručně z odolné přírodní keramiky, která neobsahuje zdraví škodlivé příměsi ani těžké kovy. Vyrábějí ji japonští mistři, jejichž tradice sahá až do 12. století. Barvy jsou kvalitní, neodlepují se, a také neobsahují žádné zdraví škodlivé látky. Produkty MIJ jsou vhodné jak do myčky na nádobí, tak do mikrovlnné trouby. Japonskou keramiku MIJ využívají v restauracích již více než 25 let a její kvalita a životnost je tak důkladně potvrzena. Keramika je přímo dovezena z Japonska. Jedinečný talíř o průměru 20 cm z kolekce BB Black má černý povrch se zajímavým rozpitým efektem, a vysoký okraj. Hlavní výhody: Talíř je vyroben ručně z přírodní keramiky - neobsahuje kovy ani škodlivá barviva Keramika je kvalitní, barvy jsou stálé, neměnné a neodlupují se Každý kus je originál s tradicí sahající až do 12. století Unikátní keramika je dovezena přímo z Japonska 25 let se nádobí MIJ využívá v restauracích a jeho kvalita a životnost je tak dlouhodobě potvrzena Nádobí je vhodné do myčky na nádobí a do mikrovlnné trouby Specifikace: Průměr: 20 cm Barva: černá Materiál: keramika (chefshop.cz)

Podobné produkty ako Talíř s vysokým okrajem BB Black 20 cm MIJ , Made in japan talíř ridged alabaster předkrmový 1ks, 20 cm (mijc2275)

Talíř s vysokým okrajem Fade zelený 20 cm MIJ

Talíř s vysokým okrajem Fade zelený 20 cm MIJ
Detail

Mělký talíř s vysokým okrajem z kolekce Fade od výrobce MIJ je vyroben ručně z odolné přírodní keramiky, která neobsahuje zdraví škodlivé příměsi ani těžké kovy. Vyrábějí ji japonští mistři, jejichž tradice sahá až do 12. století. Barvy jsou kvalitní, neodlepují se, a také neobsahují žádné zdraví škodlivé látky. Produkty MIJ jsou vhodné jak do myčky na nádobí, tak do mikrovlnné trouby. Japonskou keramiku MIJ využívají v restauracích již více než 25 let a její kvalita a životnost je tak důkladně potvrzena. Keramika je přímo dovezena z Japonska. Talíř s vysokým okrajem má zelenou barvu s jemnými tóny modré a hnědé, a jemný dekor, který ozvláštní celý talíř. Hlavní výhody: Talíř je vyroben ručně z přírodní keramiky - neobsahuje kovy ani škodlivá barviva Keramika je kvalitní, barvy jsou stálé, neměnné a neodlupují se Každý kus je originál s tradicí sahající až do 12. století Unikátní keramika je dovezena přímo z Japonska 25 let se nádobí MIJ využívá v restauracích a jeho kvalita a životnost je tak dlouhodobě potvrzena Nádobí je vhodné do myčky na nádobí a do mikrovlnné trouby Specifikace: Průměr: 20 cm Výška: 4 cm Barva: zelená, modrá, hnědá Materiál: keramika (chefshop.cz)

Podobné produkty ako Talíř s vysokým okrajem Fade zelený 20 cm MIJ , Made in japan mísa 1 ks 20 cm steel grey (mijc0608)

Talíř s vysokým okrajem BB Black 20 cm MIJ

Talíř s vysokým okrajem BB Black 20 cm MIJ
Detail

Talíř z kolekce BB Black od výrobce MIJ je vyroben ručně z odolné přírodní keramiky, která neobsahuje zdraví škodlivé příměsi ani těžké kovy. Vyrábějí ji japonští mistři, jejichž tradice sahá až do 12. století. Barvy jsou kvalitní, neodlepují se, a také neobsahují žádné zdraví škodlivé látky. Produkty MIJ jsou vhodné jak do myčky na nádobí, tak do mikrovlnné trouby. Japonskou keramiku MIJ využívají v restauracích již více než 25 let a její kvalita a životnost je tak důkladně potvrzena. Keramika je přímo dovezena z Japonska. Jedinečný talíř o průměru 20 cm z kolekce BB Black má černý povrch se zajímavým rozpitým efektem, a vysoký okraj. Hlavní výhody: Talíř je vyroben ručně z přírodní keramiky - neobsahuje kovy ani škodlivá barviva Keramika je kvalitní, barvy jsou stálé, neměnné a neodlupují se Každý kus je originál s tradicí sahající až do 12. století Unikátní keramika je dovezena přímo z Japonska 25 let se nádobí MIJ využívá v restauracích a jeho kvalita a životnost je tak dlouhodobě potvrzena Nádobí je vhodné do myčky na nádobí a do mikrovlnné trouby Specifikace: Průměr: 20 cm Barva: černá Materiál: keramika (chefshop.cz_ine)

Podobné produkty ako Talíř s vysokým okrajem BB Black 20 cm MIJ , Made in japan talíř ice white na těstoviny 1 ks, 24,5 cm (mijc2330)

Talíř s vysokým okrajem Parchment bílý 20 cm MIJ

Talíř s vysokým okrajem Parchment bílý 20 cm MIJ
Detail

Jídelní talíř s vysokým okrajem z kolekce Parchment od výrobce MIJ je vyroben ručně z odolné přírodní keramiky, která neobsahuje zdraví škodlivé příměsi ani těžké kovy. Vyrábějí ji japonští mistři, jejichž tradice sahá až do 12. století. Barvy jsou kvalitní, neodlepují se, a také neobsahují žádné zdraví škodlivé látky. Produkty MIJ jsou vhodné jak do myčky na nádobí, tak do mikrovlnné trouby. Japonskou keramiku MIJ využívají v restauracích již více než 25 let a její kvalita a životnost je tak důkladně potvrzena. Keramika je přímo dovezena z Japonska. Jedinečný talíř s vysokým okrajem z kolekce Parchment o průměru 20 cm má lesklý povrch a krásně bílou barvu. Hlavní výhody: Talíř je vyroben ručně z přírodní keramiky - neobsahuje kovy ani škodlivá barviva Keramika je kvalitní, barvy jsou stálé, neměnné a neodlupují se Každý kus je originál s tradicí sahající až do 12. století Unikátní keramika je dovezena přímo z Japonska 25 let se nádobí MIJ využívá v restauracích a jeho kvalita a životnost je tak dlouhodobě potvrzena Nádobí je vhodné do myčky na nádobí a do mikrovlnné trouby Specifikace: Průměr: 20 cm Výška: 4 cm Barva: bílá Materiál: keramika (chefshop.cz_ine)

Podobné produkty ako Talíř s vysokým okrajem Parchment bílý 20 cm MIJ , Made in japan talíř ridged alabaster vysoký okraj 1 ks, 20,5 cm (mijc2263)

Talíř s vysokým okrajem Fade zelený 20 cm MIJ

Talíř s vysokým okrajem Fade zelený 20 cm MIJ
Detail

Mělký talíř s vysokým okrajem z kolekce Fade od výrobce MIJ je vyroben ručně z odolné přírodní keramiky, která neobsahuje zdraví škodlivé příměsi ani těžké kovy. Vyrábějí ji japonští mistři, jejichž tradice sahá až do 12. století. Barvy jsou kvalitní, neodlepují se, a také neobsahují žádné zdraví škodlivé látky. Produkty MIJ jsou vhodné jak do myčky na nádobí, tak do mikrovlnné trouby. Japonskou keramiku MIJ využívají v restauracích již více než 25 let a její kvalita a životnost je tak důkladně potvrzena. Keramika je přímo dovezena z Japonska. Talíř s vysokým okrajem má zelenou barvu s jemnými tóny modré a hnědé, a jemný dekor, který ozvláštní celý talíř. Hlavní výhody: Talíř je vyroben ručně z přírodní keramiky - neobsahuje kovy ani škodlivá barviva Keramika je kvalitní, barvy jsou stálé, neměnné a neodlupují se Každý kus je originál s tradicí sahající až do 12. století Unikátní keramika je dovezena přímo z Japonska 25 let se nádobí MIJ využívá v restauracích a jeho kvalita a životnost je tak dlouhodobě potvrzena Nádobí je vhodné do myčky na nádobí a do mikrovlnné trouby Specifikace: Průměr: 20 cm Výška: 4 cm Barva: zelená, modrá, hnědá Materiál: keramika (chefshop.cz_ine)

Podobné produkty ako Talíř s vysokým okrajem Fade zelený 20 cm MIJ , Made in japan talíř nepravidelného tvaru green fade, 1 ks, 24 cm (mijc1440)

Talíř s vysokým okrajem Fade zelený 20 cm MIJ

Talíř s vysokým okrajem Fade zelený 20 cm MIJ
Detail

Mělký talíř s vysokým okrajem z kolekce Fade od výrobce MIJ je vyroben ručně z odolné přírodní keramiky, která neobsahuje zdraví škodlivé příměsi ani těžké kovy. Vyrábějí ji japonští mistři, jejichž tradice sahá až do 12. století. Barvy jsou kvalitní, neodlepují se, a také neobsahují žádné zdraví škodlivé látky. Produkty MIJ jsou vhodné jak do myčky na nádobí, tak do mikrovlnné trouby. Japonskou keramiku MIJ využívají v restauracích již více než 25 let a její kvalita a životnost je tak důkladně potvrzena. Keramika je přímo dovezena z Japonska. Talíř s vysokým okrajem má zelenou barvu s jemnými tóny modré a hnědé, a jemný dekor, který ozvláštní celý talíř. Hlavní výhody: Talíř je vyroben ručně z přírodní keramiky - neobsahuje kovy ani škodlivá barviva Keramika je kvalitní, barvy jsou stálé, neměnné a neodlupují se Každý kus je originál s tradicí sahající až do 12. století Unikátní keramika je dovezena přímo z Japonska 25 let se nádobí MIJ využívá v restauracích a jeho kvalita a životnost je tak dlouhodobě potvrzena Nádobí je vhodné do myčky na nádobí a do mikrovlnné trouby Specifikace: Průměr: 20 cm Výška: 4 cm Barva: zelená, modrá, hnědá Materiál: keramika (chefshop.cz_japan)

Podobné produkty ako Talíř s vysokým okrajem Fade zelený 20 cm MIJ , Made in japan talíř na tapas green fade, 1 ks, 16 cm (mijc0433)

Talíř s vysokým okrajem Steel Grey 20 cm MIJ

Talíř s vysokým okrajem Steel Grey 20 cm MIJ
Detail

Jídelní talíř z kolekce Steel Grey od výrobce MIJ je vyroben ručně z odolné přírodní keramiky, která neobsahuje zdraví škodlivé příměsi ani těžké kovy. Vyrábějí ji japonští mistři, jejichž tradice sahá až do 12. století. Barvy jsou kvalitní, neodlepují se, a také neobsahují žádné zdraví škodlivé látky. Produkty MIJ jsou vhodné jak do myčky na nádobí, tak do mikrovlnné trouby. Japonskou keramiku MIJ využívají v restauracích již více než 25 let a její kvalita a životnost je tak důkladně potvrzena. Keramika je přímo dovezena z Japonska. Jedinečný talíř o průměru 20 cm z kolekce Steel Grey má lesklý povrch, modro-šedou barvu a zlatou linku, která nádobí ozvláštní. Hlavní výhody: Talíř je vyroben ručně z přírodní keramiky - neobsahuje kovy ani škodlivá barviva Keramika je kvalitní, barvy jsou stálé, neměnné a neodlupují se Každý kus je originál s tradicí sahající až do 12. století Unikátní keramika je dovezena přímo z Japonska 25 let se nádobí MIJ využívá v restauracích a jeho kvalita a životnost je tak dlouhodobě potvrzena Nádobí je vhodné do myčky na nádobí a do mikrovlnné trouby Specifikace: Průměr: 20 cm Výška: 4 cm Barva: šedá, modrá, zlatá Materiál: keramika (chefshop.cz_japan)

Podobné produkty ako Talíř s vysokým okrajem Steel Grey 20 cm MIJ

Talíř s vysokým okrajem Parchment bílý 20 cm MIJ

Talíř s vysokým okrajem Parchment bílý 20 cm MIJ
Detail

Jídelní talíř s vysokým okrajem z kolekce Parchment od výrobce MIJ je vyroben ručně z odolné přírodní keramiky, která neobsahuje zdraví škodlivé příměsi ani těžké kovy. Vyrábějí ji japonští mistři, jejichž tradice sahá až do 12. století. Barvy jsou kvalitní, neodlepují se, a také neobsahují žádné zdraví škodlivé látky. Produkty MIJ jsou vhodné jak do myčky na nádobí, tak do mikrovlnné trouby. Japonskou keramiku MIJ využívají v restauracích již více než 25 let a její kvalita a životnost je tak důkladně potvrzena. Keramika je přímo dovezena z Japonska. Jedinečný talíř s vysokým okrajem z kolekce Parchment o průměru 20 cm má lesklý povrch a krásně bílou barvu. Hlavní výhody: Talíř je vyroben ručně z přírodní keramiky - neobsahuje kovy ani škodlivá barviva Keramika je kvalitní, barvy jsou stálé, neměnné a neodlupují se Každý kus je originál s tradicí sahající až do 12. století Unikátní keramika je dovezena přímo z Japonska 25 let se nádobí MIJ využívá v restauracích a jeho kvalita a životnost je tak dlouhodobě potvrzena Nádobí je vhodné do myčky na nádobí a do mikrovlnné trouby Specifikace: Průměr: 20 cm Výška: 4 cm Barva: bílá Materiál: keramika (chefshop.cz_japan)

Podobné produkty ako Talíř s vysokým okrajem Parchment bílý 20 cm MIJ

Talíř s vysokým okrajem Parchment bílý 20 cm MIJ

Talíř s vysokým okrajem Parchment bílý 20 cm MIJ
Detail

Jídelní talíř s vysokým okrajem z kolekce Parchment od výrobce MIJ je vyroben ručně z odolné přírodní keramiky, která neobsahuje zdraví škodlivé příměsi ani těžké kovy. Vyrábějí ji japonští mistři, jejichž tradice sahá až do 12. století. Barvy jsou kvalitní, neodlepují se, a také neobsahují žádné zdraví škodlivé látky. Produkty MIJ jsou vhodné jak do myčky na nádobí, tak do mikrovlnné trouby. Japonskou keramiku MIJ využívají v restauracích již více než 25 let a její kvalita a životnost je tak důkladně potvrzena. Keramika je přímo dovezena z Japonska. Jedinečný talíř s vysokým okrajem z kolekce Parchment o průměru 20 cm má lesklý povrch a krásně bílou barvu. Hlavní výhody: Talíř je vyroben ručně z přírodní keramiky - neobsahuje kovy ani škodlivá barviva Keramika je kvalitní, barvy jsou stálé, neměnné a neodlupují se Každý kus je originál s tradicí sahající až do 12. století Unikátní keramika je dovezena přímo z Japonska 25 let se nádobí MIJ využívá v restauracích a jeho kvalita a životnost je tak dlouhodobě potvrzena Nádobí je vhodné do myčky na nádobí a do mikrovlnné trouby Specifikace: Průměr: 20 cm Výška: 4 cm Barva: bílá Materiál: keramika (chefshop.cz)

Podobné produkty ako Talíř s vysokým okrajem Parchment bílý 20 cm MIJ

Made In Japan Talíř Ice White na Tapas 1 ks, 13 cm (MIJC2331)

Made In Japan Talíř Ice White na Tapas 1 ks, 13 cm (MIJC2331)
Detail

Talíř - dezertní, materiál keramika, kulatý, vhodný do myčky a mikrovlnné trouby, průměr 130 mm, bílá barva Hlavní přednosti produktu Made In Japan Talíř Ice White na Tapas 1 ks, 13 cm Talíř MADE IN JAPAN užijete v domácnosti i jídelnách Dezertní talíř podtrhne jedinečnost vašich kulinářských dobrot Výrobce jej zhotovil z materiálu, jímž je keramika Lze jej vkládat do mikrovlnné trouby i myčky na nádobí, a to díky jeho kvalitnímu zpracování Kulatý talíř MADE IN JAPAN se skvěle hodí ke každému tradičnímu stolování Byl navržený s průměrem 130 mm Jeho barva je bílá Labužníci talíř MADE IN JAPAN využijí pro asijská jídla (alza.cz)

Podobné produkty ako Made In Japan Talíř Ice White na Tapas 1 ks, 13 cm (MIJC2331)

Made In Japan Talíř Ice White na těstoviny 1 ks, 22,5 cm (MIJC2329)

Made In Japan Talíř Ice White na těstoviny 1 ks, 22,5 cm (MIJC2329)
Detail

Talíř - na těstoviny, materiál keramika, kulatý, vhodný do myčky a mikrovlnné trouby, průměr 245 mm, bílá barva Zásadní přednosti produktu Made In Japan Talíř Ice White na těstoviny 1 ks, 22,5 cm Talíř MADE IN JAPAN si své místo najde v domácnosti i jídelnách Z talíře na těstoviny vám pasta bude chutnat ještě více K jeho výrobě slouží keramika Jeho kvalitní provedení umožňuje použití v mikrovlnné troubě i omývání v myčce Kulatý talíř MADE IN JAPAN si oblíbíte, máte-li ve zvyku stolovat v tradičním stylu Byl vyrobený o průměru 245 mm Jeho barva je bílá Milovníci světové kuchyně talíř MADE IN JAPAN ocení při servírování asijských jídel (alza.cz)

Podobné produkty ako Made In Japan Talíř Ice White na těstoviny 1 ks, 22,5 cm (MIJC2329)

Made In Japan Talíř nepravidelného tvaru Green Fade, 1 ks, 24 cm (MIJC1440)

Made In Japan Talíř nepravidelného tvaru Green Fade, 1 ks, 24 cm (MIJC1440)
Detail

Talíř - Pěkné stolování je hned po dobře uvařeném jídle zárukou úspěchu u rodiny a přátel. (alza.cz)

Podobné produkty ako Made In Japan Talíř nepravidelného tvaru Green Fade, 1 ks, 24 cm (MIJC1440)

Made In Japan Talíř na Tapas Green Fade, 1 ks, 16 cm (MIJC0433)

Made In Japan Talíř na Tapas Green Fade, 1 ks, 16 cm (MIJC0433)
Detail

Talíř - Krásně vypadající nádobí osloví každého strávníka. (alza.cz)

Podobné produkty ako Made In Japan Talíř na Tapas Green Fade, 1 ks, 16 cm (MIJC0433)

Made In Japan Talíř mělký předkrmový BB Black, 1 ks, 17 cm (MIJC0655)

Made In Japan Talíř mělký předkrmový BB Black, 1 ks, 17 cm (MIJC0655)
Detail

Talíř - Z pěkného nádobí budete jíst mnohem raději. (alza.cz)

Podobné produkty ako Made In Japan Talíř mělký předkrmový BB Black, 1 ks, 17 cm (MIJC0655)

Made In Japan Talíř Ice Pink na těstoviny 1 ks, 24,5 cm (MIJC2674)

Made In Japan Talíř Ice Pink na těstoviny 1 ks, 24,5 cm (MIJC2674)
Detail

Talíř - na těstoviny, materiál keramika, kulatý, vhodný do myčky a mikrovlnné trouby, průměr 245 mm, růžová barva Zásadní vlastnosti produktu Made In Japan Talíř Ice Pink na těstoviny 1 ks, 24,5 cm Talíř MADE IN JAPAN užijete v domácnosti i jídelnách Talíř na těstoviny udělá radost každému milovníkovi italské kuchyně Pro jeho výrobu byl zvolen materiál, kterým je keramika Díky kvalitnímu zpracování jej můžete používat v mikrovlnné troubě i myčce na nádobí Kulatý talíř MADE IN JAPAN patří ke stálicím klasického stolování Byl zhotovený o průměru 245 mm Jeho barva je růžová Milovníci světové kuchyně talíř MADE IN JAPAN ocení během servírování asijské kuchyně (alza.cz)

Podobné produkty ako Made In Japan Talíř Ice Pink na těstoviny 1 ks, 24,5 cm (MIJC2674)

Made In Japan Talíř Ice White na těstoviny 1 ks, 24,5 cm (MIJC2330)

Made In Japan Talíř Ice White na těstoviny 1 ks, 24,5 cm (MIJC2330)
Detail

Talíř - na těstoviny, materiál keramika, kulatý, vhodný do myčky a mikrovlnné trouby, průměr 245 mm, bílá barva Hlavní vlastnosti produktu Made In Japan Talíř Ice White na těstoviny 1 ks, 24,5 cm Talíř MADE IN JAPAN udělá dobrou službu jak doma, tak v jídelnách Z talíře na těstoviny vám pasta bude chutnat ještě více Výrobce jej zhotovil z materiálu, jímž je keramika Díky kvalitnímu zpracování jej můžete používat v mikrovlnné troubě i myčce na nádobí Kulatý talíř MADE IN JAPAN si oblíbíte, máte-li ve zvyku stolovat v tradičním stylu Má průměr 245 mm Jeho barva je bílá Milovníci světové kuchyně talíř MADE IN JAPAN využijí pro servírování asijské kuchyně (alza.cz)

Podobné produkty ako Made In Japan Talíř Ice White na těstoviny 1 ks, 24,5 cm (MIJC2330)

Made In Japan Mísa 1 ks 20 cm Steel Grey (MIJC0608)

Made In Japan Mísa 1 ks 20 cm Steel Grey (MIJC0608)
Detail

Miska - materiál keramika, objem 0,68 l, vhodná do mikrovlnné trouby, balení obsahuje jednu misku, modrá a šedá barva, se vzorem, japonský motiv Klíčové vlastnosti misky Made In Japan Mísa 1 ks 20 cm Steel Grey Miska MADE IN JAPAN je druhem nádobí, které využijete při různých příležitostech Poslouží vám na ovoce, zeleninu či rovnou na salát Miska MADE IN JAPAN se hodí do myčky Bez obav použitelná v mikrovlnné troubě Dojem na vás udělá její japonský design Průměr misky MADE IN JAPAN: 200 mm Pojme objem 0,68 l Pozornost přitáhne modrá a šedá barva (alza.cz)

Podobné produkty ako Made In Japan Mísa 1 ks 20 cm Steel Grey (MIJC0608)

Made In Japan Mísa 1 ks 20 cm BB Black (MIJC0650)

Made In Japan Mísa 1 ks 20 cm BB Black (MIJC0650)
Detail

Mísa , materiál keramika, vhodné do mikrovlnné trouby, počet kusů v balení 1, průměr 20 mm, barva černá Doplňte svou kuchyňskou výbavu o povedenou mísu MADE IN JAPAN. Bez starostí ji můžete vložit do mikrovlnné trouby. Nehodí se do myčky. Zásadní přednosti misky Made In Japan Mísa 1 ks 20 cm BB Black Materiál: keramika Vhodné k mytí v myčce i použití v mikrovlnné troubě Průměr mísy: 20 mm Barevné provedení: černá (alza.cz)

Podobné produkty ako Made In Japan Mísa 1 ks 20 cm BB Black (MIJC0650)

Mělký talíř s vysokým okrajem Fade 20 cm pískový MIJ

Mělký talíř s vysokým okrajem Fade 20 cm pískový MIJ
Detail

POPIS Mělký talíř z kolekce Fade od výrobce MIJ je vyroben ručně z odolné přírodní keramiky, která neobsahuje zdraví škodlivé příměsy ani těžké kovy. Vyrábějí ji japonští mistři, jejichž tradice sahá až do 12. století. Barvy jsou kvalitní, neodlepují se a také neobsahují žádné zdraví škodlivé látky. Produkty MIJ jsou tak vhodné jak do myčky na nádobí tak do mikrovlnné trouby. Japonskou keramiku MIJ využívají v restauracích již více než 25 let a její kvalita a životnost je tak důkladně potvrzena. Keramika je přímo dovezena z Japonska. Má matnou pískovou barvu s jemnými hnědými dekoracemi a připomíná čistou mořskou pláž. Okraj talíře je nepravidelný a jemně ohraničený hnědou barvou. SPECIFIKACE Průměr: 20 cm Výška: 4 cm Hmotnost: 510 g Barva: béžová Materiál: keramika VÝHODY A NEVÝHODY Talíř je vyroben ručně z přírodní keramiky - neobsahuje kovy ani škodlivá barviva. Keramika je kvalitní, barvy jsou stálé, neměnné a neodlupují se. Každý kus je originál s tradicí sahající až do 12. století. Unikátní keramika je dovezena přímo z Japonska. 25 let se nádobí MIJ využívá v restauracích a jeho kvalita a životnost je tak dlouhodobě potvrzena. Nádobí je vhodné do myčky na nádobí a do mikrovlnné trouby. PRAKTICKÉ RADY Vhodné do myčky: Ano Vhodné do mikrovlnné trouby: Ano Tyto TOP restaurace používají produkty Made in Japan CO DÁL? Líbí se vám tento produkt? Skvělé! Přidejte ho do košíku a pokračujte v nákupu. Nevyhovuje vám? Zkuste se podívat na ostatní japonské talíře MIJ. (chefshop.cz_japan)

Podobné produkty ako Mělký talíř s vysokým okrajem Fade 20 cm pískový MIJ

Mělký talíř s vysokým okrajem Fade 20 cm pískový MIJ

Mělký talíř s vysokým okrajem Fade 20 cm pískový MIJ
Detail

POPIS Mělký talíř z kolekce Fade od výrobce MIJ je vyroben ručně z odolné přírodní keramiky, která neobsahuje zdraví škodlivé příměsy ani těžké kovy. Vyrábějí ji japonští mistři, jejichž tradice sahá až do 12. století. Barvy jsou kvalitní, neodlepují se a také neobsahují žádné zdraví škodlivé látky. Produkty MIJ jsou tak vhodné jak do myčky na nádobí tak do mikrovlnné trouby. Japonskou keramiku MIJ využívají v restauracích již více než 25 let a její kvalita a životnost je tak důkladně potvrzena. Keramika je přímo dovezena z Japonska. Má matnou pískovou barvu s jemnými hnědými dekoracemi a připomíná čistou mořskou pláž. Okraj talíře je nepravidelný a jemně ohraničený hnědou barvou. SPECIFIKACE Průměr: 20 cm Výška: 4 cm Hmotnost: 510 g Barva: béžová Materiál: keramika VÝHODY A NEVÝHODY Talíř je vyroben ručně z přírodní keramiky - neobsahuje kovy ani škodlivá barviva. Keramika je kvalitní, barvy jsou stálé, neměnné a neodlupují se. Každý kus je originál s tradicí sahající až do 12. století. Unikátní keramika je dovezena přímo z Japonska. 25 let se nádobí MIJ využívá v restauracích a jeho kvalita a životnost je tak dlouhodobě potvrzena. Nádobí je vhodné do myčky na nádobí a do mikrovlnné trouby. PRAKTICKÉ RADY Vhodné do myčky: Ano Vhodné do mikrovlnné trouby: Ano Tyto TOP restaurace používají produkty Made in Japan CO DÁL? Líbí se vám tento produkt? Skvělé! Přidejte ho do košíku a pokračujte v nákupu. Nevyhovuje vám? Zkuste se podívat na ostatní japonské talíře MIJ. (chefshop.cz_ine)

Podobné produkty ako Mělký talíř s vysokým okrajem Fade 20 cm pískový MIJ

Mělký talíř s vysokým okrajem Fade 20 cm pískový MIJ

Mělký talíř s vysokým okrajem Fade 20 cm pískový MIJ
Detail

POPIS Mělký talíř z kolekce Fade od výrobce MIJ je vyroben ručně z odolné přírodní keramiky, která neobsahuje zdraví škodlivé příměsy ani těžké kovy. Vyrábějí ji japonští mistři, jejichž tradice sahá až do 12. století. Barvy jsou kvalitní, neodlepují se a také neobsahují žádné zdraví škodlivé látky. Produkty MIJ jsou tak vhodné jak do myčky na nádobí tak do mikrovlnné trouby. Japonskou keramiku MIJ využívají v restauracích již více než 25 let a její kvalita a životnost je tak důkladně potvrzena. Keramika je přímo dovezena z Japonska. Má matnou pískovou barvu s jemnými hnědými dekoracemi a připomíná čistou mořskou pláž. Okraj talíře je nepravidelný a jemně ohraničený hnědou barvou. SPECIFIKACE Průměr: 20 cm Výška: 4 cm Hmotnost: 510 g Barva: béžová Materiál: keramika VÝHODY A NEVÝHODY Talíř je vyroben ručně z přírodní keramiky - neobsahuje kovy ani škodlivá barviva. Keramika je kvalitní, barvy jsou stálé, neměnné a neodlupují se. Každý kus je originál s tradicí sahající až do 12. století. Unikátní keramika je dovezena přímo z Japonska. 25 let se nádobí MIJ využívá v restauracích a jeho kvalita a životnost je tak dlouhodobě potvrzena. Nádobí je vhodné do myčky na nádobí a do mikrovlnné trouby. PRAKTICKÉ RADY Vhodné do myčky: Ano Vhodné do mikrovlnné trouby: Ano Tyto TOP restaurace používají produkty Made in Japan CO DÁL? Líbí se vám tento produkt? Skvělé! Přidejte ho do košíku a pokračujte v nákupu. Nevyhovuje vám? Zkuste se podívat na ostatní japonské talíře MIJ. (chefshop.cz)

Podobné produkty ako Mělký talíř s vysokým okrajem Fade 20 cm pískový MIJ

Made In Japan Talíř Ridged Indigo Ovální 1 ks, 19 x 13 cm (MIJC2300)

Made In Japan Talíř Ridged Indigo Ovální 1 ks, 19 x 13 cm (MIJC2300)
Detail

Talíř - servírovací, materiál keramika, kulatý, vhodný do myčky a mikrovlnné trouby, průměr 130 mm, modrá barva Klíčové přednosti produktu Made In Japan Talíř Ridged Indigo Ovální 1 ks, 19 x 13 cm Talíř MADE IN JAPAN udělá dobrou službu jak doma, tak v jídelnách Servírovací talíř usnadní prezentaci vašich pokrmů K jeho výrobě slouží keramika Lze jej vkládat do mikrovlnné trouby i myčky na nádobí, a to díky jeho kvalitnímu zpracování Kulatý talíř MADE IN JAPAN přispěje k elegantnímu a tradičnímu stolování Byl zhotovený o průměru 130 mm Jeho barva je modrá Labužníci talíř MADE IN JAPAN zajisté ocení při podávání asijských jídel (alza.cz)

Podobné produkty ako Made In Japan Talíř Ridged Indigo Ovální 1 ks, 19 x 13 cm (MIJC2300)

Made In Japan Hrnek, 1 ks, 160 ml, Peacock (MIJC1830)

Made In Japan Hrnek, 1 ks, 160 ml, Peacock (MIJC1830)
Detail

Hrnek materiál keramika, vhodný do myčky a mikrovlnky, 160 ml, barva modrá, 1 ks v sadě Rozšiřte svou sadu nádobí o nový hrnek MADE IN JAPAN. Hrnek je vytvořen z oblíbené keramiky a jeho objem vychází na 160 ml. Bez problému ho můžete vložit do myčky na nádobí a ohřev v mikrovlnné troubě mu neuškodí. Důležité funkce hrnku Made In Japan Hrnek, 1 ks, 160 ml, Peacock Materiál: keramika Hrnek MADE IN JAPAN je obsahu 160 ml Hodí se k mytí v myčce i použití v mikrovlnce (alza.cz)

Podobné produkty ako Made In Japan Hrnek, 1 ks, 160 ml, Peacock (MIJC1830)

Made In Japan Talíř Ridged Alabaster Předkrmový 1ks, 20 cm (MIJC2275)

Made In Japan Talíř Ridged Alabaster Předkrmový 1ks, 20 cm (MIJC2275)
Detail

Talíř - dezertní, materiál keramika, kulatý, vhodný do myčky a mikrovlnné trouby, průměr 200 mm, krémová barva Hlavní vlastnosti produktu Made In Japan Talíř Ridged Alabaster Předkrmový 1ks, 20 cm Talíř MADE IN JAPAN je oblíbenou součástí nádobí doma i v restauracích Servírování dobrot a vašich kulinářských specialit se neobejde bez dezertního talíře Pro jeho zhotovení vybral výrobce materiál, jímž je keramika Provedení z kvalitního materiálu umožňuje používání v mikrovlnné troubě i mytí v myčce Kulatý talíř MADE IN JAPAN si najde své místo na tradičně prostřeném stole Má průměr 200 mm Jeho barva je krémová Milovníci světové kuchyně talíř MADE IN JAPAN ocení během servírování asijské kuchyně (alza.cz)

Podobné produkty ako Made In Japan Talíř Ridged Alabaster Předkrmový 1ks, 20 cm (MIJC2275)

Made In Japan Talíř na sushi Earth & Sky, 1 ks, 33 x 19 cm (MIJC9014)

Made In Japan Talíř na sushi Earth & Sky, 1 ks, 33 x 19 cm (MIJC9014)
Detail

Talíř - mělký, materiál keramika, hranatý, bez dekoru, vhodný do myčky a mikrovlnné trouby, průměr 330 mm, béžová barva Made In Japan je australská značka, která dováží japonskou keramiku z oblasti Mino, kde je půda bohatá na spoustu přísad potřebných pro výrobu. Keramika je proto příhodně nazývaná Minoyaki. Z této dílny rovněž pochází tento talíř Made in Japan Earth & Sky inspirovaný barvami země a oblohy. Na Minoyaki je ceněno to, že je ručně vyráběná a skrývá v sobě stoleté tradice, kterými se inspirují místní umělci. Každý kus nádobí je originál a jeho barvy jsou stálé a neodlupují se. Design talíře je jednoduchý, což vyzdvihuje materiál i jeho kvalitu. Neobsahuje žádné kovy ani jiné zdraví škodlivé látky. Výhodou je použití talíře Made in Japan v mikrovlnné troubě i umývání v myčce na nádobí. Talíř je určen na podávání tradičního japonského pokrmu Sushi. Klíčové vlastnosti sushi talíře Made In Japan Earth... (alza.cz)

Podobné produkty ako Made In Japan Talíř na sushi Earth & Sky, 1 ks, 33 x 19 cm (MIJC9014)

Made In Japan Talíř oválný Sky Blue Ridge, 1 ks, 32,5 x 13,5 cm (MIJC0700)

Made In Japan Talíř oválný Sky Blue Ridge, 1 ks, 32,5 x 13,5 cm (MIJC0700)
Detail

Talíř - Pěkné nádobí vytvoří na vašem stole příjemnou atmosféru rodinné pospolitosti. (alza.cz)

Podobné produkty ako Made In Japan Talíř oválný Sky Blue Ridge, 1 ks, 32,5 x 13,5 cm (MIJC0700)
Made In Japan Talíř s vysokým okrajem Peacock, 1 ks, 20 cm (MIJC1817), Made In Japan Talíř s vysokým okrajem BB Black, 1 ks, 20 cm (MIJC1398), Made In Japan Talíř s vysokým okrajem Green Fade, 1 ks, 20 cm (MIJC0431), Made In Japan Mělký talíř s vysokým okrajem Fade 20 cm pískový (MIJC0404), Made In Japan Talíř s vysokým okrajem Recycled 22 cm (MIJC0478), Made In Japan Mělký talíř s vysokým okrajem Matt 22 cm (MIJC0486), Made In Japan Mělký talíř s vysokým okrajem Earth & Sky 22 cm (MIJC0491), Made In Japan Mělký talíř s vysokým okrajem Black Pearl 22 cm (MIJC0485), Made In Japan Mělký talíř s vysokým okrajem Earth Black 22 cm (MIJC0487), Made In Japan Mělký talíř s vysokým okrajem Nin-Rin 22 cm (MIJC0489), Made In Japan Velký mělký talíř s vysokým okrajem Craft White 25 cm (MIJC7590), Made In Japan Talíř s popraskanou glazurou Crazed Grey, 1 ks, 20 cm (MIJC1916), Made In Japan Hrnek, 1 ks, 160 ml, Peacock (MIJC1830), Made In Japan Mělký talíř s nepravidelným okrajem 25 cm bílý (MIJC7644), Made In Japan Mělký talíř Matt 20 cm (MIJC3744), Made In Japan Mělký talíř s nepravidelným okrajem Grey Crazed 27 cm (MIJC7174), Made In Japan Předkrmový mělký talíř Aurora 20 cm (MIJC9051), Made In Japan Předkrmový mělký talíř Tenmokku 20 cm (MIJC2448), Made In Japan Mělký talíř Dk Green 20 cm (MIJC3602), Made In Japan Talíř Ice Pink Mělký 1 ks, 24,5 cm (MIJC2678), Made In Japan Sklenice s nepravidelným okrajem 1 ks 280 ml (MIJG0040), Made In Japan Mělký předkrmový talíř Black Pearl 20 cm (MIJC2440), Made In Japan Předkrmový mělký talíř Earth&Sky 20 cm (MIJC9012), Made In Japan Mělký přílohový talíř Nin-Rin 20 cm (MIJC9025), Made In Japan Talíř Ridged Alabaster Předkrmový 1ks, 20 cm (MIJC2275), Made In Japan Mísa 1 ks 20 cm Steel Grey (MIJC0608), Made In Japan Talíř Ice White na těstoviny 1 ks, 24,5 cm (MIJC2330), Made In Japan Talíř Ridged Alabaster Vysoký Okraj 1 ks, 20,5 cm (MIJC2263), Made In Japan Talíř nepravidelného tvaru Green Fade, 1 ks, 24 cm (MIJC1440), Made In Japan Talíř na Tapas Green Fade, 1 ks, 16 cm (MIJC0433)