Made in japan talíř ridged alabaster předkrmový 1ks, 20 cm (mijc2275)

Produkt Made in japan talíř ridged alabaster předkrmový 1ks, 20 cm (mijc2275) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Made in japan talíř ridged alabaster předkrmový 1ks, 20 cm (mijc2275) upraviť a produkt hľadať znova.

Made In Japan Talíř Ridged Alabaster Předkrmový 1ks, 20 cm (MIJC2275)

Made In Japan Talíř Ridged Alabaster Předkrmový 1ks, 20 cm (MIJC2275)
Detail

Talíř - dezertní, materiál keramika, kulatý, vhodný do myčky a mikrovlnné trouby, průměr 200 mm, krémová barva Hlavní vlastnosti produktu Made In Japan Talíř Ridged Alabaster Předkrmový 1ks, 20 cm Talíř MADE IN JAPAN je oblíbenou součástí nádobí doma i v restauracích Servírování dobrot a vašich kulinářských specialit se neobejde bez dezertního talíře Pro jeho zhotovení vybral výrobce materiál, jímž je keramika Provedení z kvalitního materiálu umožňuje používání v mikrovlnné troubě i mytí v myčce Kulatý talíř MADE IN JAPAN si najde své místo na tradičně prostřeném stole Má průměr 200 mm Jeho barva je krémová Milovníci světové kuchyně talíř MADE IN JAPAN ocení během servírování asijské kuchyně (alza.cz)

Podobné produkty ako Made In Japan Talíř Ridged Alabaster Předkrmový 1ks, 20 cm (MIJC2275) , Made in japan talíř ridged alabaster předkrmový 1ks, 20 cm (mijc2275)

Made In Japan Talíř Ridged Alabaster Mělký 1 ks, 25 cm (MIJC2276)

Made In Japan Talíř Ridged Alabaster Mělký 1 ks, 25 cm (MIJC2276)
Detail

Talíř - mělký, materiál keramika, kulatý, vhodný do myčky a mikrovlnné trouby, průměr 250 mm, krémová barva Hlavní přednosti produktu Made In Japan Talíř Ridged Alabaster Mělký 1 ks, 25 cm Talíř MADE IN JAPAN užijete v domácnosti i jídelnách Tento mělký talíř je ideální variantou pro hlavní jídla Pro jeho výrobu byl zvolen materiál, kterým je keramika Jeho kvalitní provedení umožňuje použití v mikrovlnné troubě i omývání v myčce Kulatý talíř MADE IN JAPAN se skvěle hodí ke každému tradičnímu stolování Byl navržený s průměrem 250 mm Jeho barva je krémová Labužníci talíř MADE IN JAPAN využijí zejména pro asijskou kuchyni (alza.cz)

Podobné produkty ako Made In Japan Talíř Ridged Alabaster Mělký 1 ks, 25 cm (MIJC2276) , Made in japan talíř ridged alabaster vysoký okraj 1 ks, 20,5 cm (mijc2263)

Made In Japan Talíř Ridged Alabaster Vysoký Okraj 1 ks, 20,5 cm (MIJC2263)

Made In Japan Talíř Ridged Alabaster Vysoký Okraj 1 ks, 20,5 cm (MIJC2263)
Detail

Talíř - hluboký, materiál keramika, kulatý, vhodný do myčky a mikrovlnné trouby, průměr 205 mm, krémová barva Klíčové vlastnosti produktu Made In Japan Talíř Ridged Alabaster Vysoký Okraj 1 ks, 20,5 cm Talíř MADE IN JAPAN můžete používat doma i na chalupě Tento hluboký talíř je perfektní variantou pro polévku, salát i jiný pokrm K jeho výrobě slouží keramika Provedení z kvalitního materiálu umožňuje používání v mikrovlnné troubě i mytí v myčce Kulatý talíř MADE IN JAPAN si oblíbíte, máte-li ve zvyku stolovat v tradičním stylu Byl zhotovený o průměru 205 mm Jeho barva je krémová Milovníci světové kuchyně talíř MADE IN JAPAN využijí pro asijská jídla (alza.cz)

Podobné produkty ako Made In Japan Talíř Ridged Alabaster Vysoký Okraj 1 ks, 20,5 cm (MIJC2263) , Made in japan předkrmový mělký talíř aurora 20 cm (mijc9051)

Předkrmový talíř RIDGED ALABASTER MIJ 20 cm

Detail

Výrobky MIJ jsou vyráběny ručně z odolné keramiky, která neobsahuje škodlivé příměsi ani těžké kovy. Vyrábějí je japonští řemeslníci, jejichž tradice sahá až do 12. století. Barvy jsou vysoce kvalitní, neodlupují se a také neobsahují žádné škodlivé látky. Výrobky MIJ jsou proto vhodné do myčky nádobí i mikrovlnné trouby. Japonská keramika MIJ se v restauracích používá již více než 30 let a její kvalita a trvanlivost jsou tak důkladně prověřeny. Keramika je dovážena přímo z Japonska. Dodatečné informace: rozměry: 20 x 3 cm (chefshop.cz_japan)

Podobné produkty ako Předkrmový talíř RIDGED ALABASTER MIJ 20 cm , Made in japan předkrmový mělký talíř tenmokku 20 cm (mijc2448)

Předkrmový talíř RIDGED ALABASTER MIJ 20 cm

Předkrmový talíř RIDGED ALABASTER MIJ 20 cm
Detail

Výrobky MIJ jsou vyráběny ručně z odolné keramiky, která neobsahuje škodlivé příměsi ani těžké kovy. Vyrábějí je japonští řemeslníci, jejichž tradice sahá až do 12. století. Barvy jsou vysoce kvalitní, neodlupují se a také neobsahují žádné škodlivé látky. Výrobky MIJ jsou proto vhodné do myčky nádobí i mikrovlnné trouby. Japonská keramika MIJ se v restauracích používá již více než 30 let a její kvalita a trvanlivost jsou tak důkladně prověřeny. Keramika je dovážena přímo z Japonska. Dodatečné informace: rozměry: 20 x 3 cm (chefshop.cz_ine)

Podobné produkty ako Předkrmový talíř RIDGED ALABASTER MIJ 20 cm , Made in japan mělký předkrmový talíř black pearl 20 cm (mijc2440)

Made In Japan Předkrmový mělký talíř Aurora 20 cm (MIJC9051)

Made In Japan Předkrmový mělký talíř Aurora 20 cm (MIJC9051)
Detail

Talíř - mělký, materiál keramika, kulatý, s dekorem, vhodný do myčky a mikrovlnné trouby, průměr 200 mm, bílá barva Made In Japan je australská značka, která dováží japonskou keramiku z oblasti Mino, kde je půda bohatá na spoustu přísad potřebných pro výrobu. Keramika je proto příhodně nazývaná Minoyaki. Z této dílny rovněž pochází tento talíř Made in Japan Aurora v bílo-modrém provedení s výraznějším okrajem. Na Minoyaki je ceněno to, že je ručně vyráběná a skrývá v sobě stoleté tradice, kterými se inspirují místní umělci. Každý kus nádobí je originál a jeho barvy jsou stálé a neodlupují se. Design talíře je jednoduchý, což vyzdvihuje materiál i jeho kvalitu. Neobsahuje žádné kovy ani jiné zdraví škodlivé látky. Výhodou je použití talíře Made in Japan v mikrovlnné troubě i umývání v myčce na nádobí. Talíř slouží k podávání pokrmu Tapas. Klíčové vlastnosti mělkého předkrmového talíře Made In Japan Aurora 20 cmTalíř Made... (alza.cz)

Podobné produkty ako Made In Japan Předkrmový mělký talíř Aurora 20 cm (MIJC9051) , Made in japan předkrmový mělký talíř earth&sky 20 cm (mijc9012)

Made In Japan Předkrmový mělký talíř Tenmokku 20 cm (MIJC2448)

Made In Japan Předkrmový mělký talíř Tenmokku 20 cm (MIJC2448)
Detail

Talíř - mělký, materiál keramika, kulatý, s dekorem, vhodný do myčky a mikrovlnné trouby, průměr 200 mm, černá barva Made In Japan je australská značka, která dováží japonskou keramiku z oblasti Mino, kde je půda bohatá na spoustu přísad potřebných pro výrobu. Keramika je proto příhodně nazývaná Minoyaki. Z této dílny rovněž pochází tento talíř Made in Japan Tenmokku v krásném černém provedení. Na Minoyaki je ceněno to, že je ručně vyráběná a skrývá v sobě stoleté tradice, kterými se inspirují místní umělci. Každý kus nádobí je originál a jeho barvy jsou stálé a neodlupují se. Design talíře je jednoduchý, což vyzdvihuje materiál i jeho kvalitu. Neobsahuje žádné kovy ani jiné zdraví škodlivé látky. Výhodou je použití talíře Made in Japan v mikrovlnné troubě i umývání v myčce na nádobí. Klíčové vlastnosti mělkého předkrmového talíře Made In Japan Tenmokku 20 cmTalíř Made in Japan je vyroben z keramiky pocházející z... (alza.cz)

Podobné produkty ako Made In Japan Předkrmový mělký talíř Tenmokku 20 cm (MIJC2448) , Made in japan miska 1 ks 12 cm ridged alabaster (mijc2282)

Made In Japan Miska 1 ks 19,5 cm Ridged Alabaster (MIJC2270)

Made In Japan Miska 1 ks 19,5 cm Ridged Alabaster (MIJC2270)
Detail

Miska - materiál keramika, objem 0,2 l, vhodná do mikrovlnné trouby, balení obsahuje jednu misku, béžová barva, se vzorem, japonský a moderní motiv Klíčové vlastnosti misky Made In Japan Miska 1 ks 19,5 cm Ridged Alabaster Miska MADE IN JAPAN je druhem nádobí, které využijete při různých příležitostech Její velikost se bude perfektně hodit na ovoce, zeleninu i hotový salát Do misky se vám vejde i porce polévky Miska MADE IN JAPAN se hodí do myčky Můžete ji používat i v mikrovlnné troubě Dojem na vás udělá její japonský a moderní design Průměr misky MADE IN JAPAN: 195 mm Miska má objem 0,2 l Misce dominuje béžová barva (alza.cz)

Podobné produkty ako Made In Japan Miska 1 ks 19,5 cm Ridged Alabaster (MIJC2270) , Made in japan miska 1 ks 19,5 cm ridged alabaster (mijc2270)

Made In Japan Miska 1 ks 12 cm Ridged Alabaster (MIJC2282)

Made In Japan Miska 1 ks 12 cm Ridged Alabaster (MIJC2282)
Detail

Miska - materiál keramika, objem 0,22 l, vhodná do mikrovlnné trouby, průměr 12 cm, balení obsahuje jednu misku, béžová barva, japonský a moderní motiv Zásadní přednosti misky Made In Japan Miska 1 ks 12 cm Ridged Alabaster Miska MADE IN JAPAN umožní stylové servírování připraveného jídla Na stole se bude vyjímat třeba plná ovoce, zeleniny nebo salátu Svůj účel splní při vytváření různých snídaňových variací z müsli či kaší Na pochutiny k televizi či k pohoštění přátel Miska MADE IN JAPAN se hodí do myčky Bez problémů ji použijete i v mikrovlnné troubě Upoutá vás její japonský a moderní design Průměr misky MADE IN JAPAN: 120 mm Pojme objem 0,22 l Misce dominuje béžová barva (alza.cz)

Podobné produkty ako Made In Japan Miska 1 ks 12 cm Ridged Alabaster (MIJC2282) , Made in japan předkrmový talíř white blossom 17 cm (mijc8075)

Made In Japan Předkrmový mělký talíř Earth&Sky 20 cm (MIJC9012)

Made In Japan Předkrmový mělký talíř Earth&Sky 20 cm (MIJC9012)
Detail

Talíř - dezertní, kulatý, vhodný do myčky a mikrovlnné trouby, průměr 20 cm Made In Japan je australská značka, která dováží japonskou keramiku z oblasti Mino, kde je půda bohatá na spoustu přísad potřebných pro výrobu. Keramika je proto příhodně nazývaná Minoyaki. Z této dílny rovněž pochází tento talíř Made in Japan Earth&Sky v modro-hnědém provedení. Na Minoyaki je ceněno to, že je ručně vyráběná a skrývá v sobě stoleté tradice, kterými se inspirují místní umělci. Každý kus nádobí je originál a jeho barvy jsou stálé a neodlupují se. Design talíře je jednoduchý, což vyzdvihuje materiál i jeho kvalitu. Neobsahuje žádné kovy ani jiné zdraví škodlivé látky. Výhodou je použití talíře Made in Japan v myčce na nádobí i v mikrovlnné troubě. Klíčové vlastnosti mělkého předkrmového talíře Made In Japan Earth&Sky 20 cmTalíř Made in Japan je vyroben z keramiky pocházející z oblasti Mino v JaponskuZaujme ruční... (alza.cz)

Podobné produkty ako Made In Japan Předkrmový mělký talíř Earth&Sky 20 cm (MIJC9012) , Made in japan předkrmový mělký talíř tenmokku 17 cm (mijc8076)

Made In Japan Mělký předkrmový talíř Black Pearl 20 cm (MIJC2440)

Made In Japan Mělký předkrmový talíř Black Pearl 20 cm (MIJC2440)
Detail

Talíř - mělký, materiál keramika, kulatý, s dekorem, vhodný do myčky a mikrovlnné trouby, průměr 200 mm, černá barva Made In Japan je australská značka, která dováží japonskou keramiku z oblasti Mino, kde je půda bohatá na spoustu přísad potřebných pro výrobu. Keramika je proto příhodně nazývaná Minoyaki. Z této dílny rovněž pochází talíř Made in Japan Black Pearl v krásném černém designu. Na Minoyaki je ceněno to, že je ručně vyráběná a skrývá v sobě stoleté tradice, kterými se inspirují místní umělci. Každý kus nádobí je originál a jeho barvy jsou stálé a neodlupují se. Design talíře je jednoduchý, což vyzdvihuje materiál i jeho kvalitu. Neobsahuje žádné kovy ani jiné zdraví škodlivé látky. Výhodou je použití talíře Made in Japan v mikrovlnné troubě i umývání v myčce na nádobí. Klíčové vlastnosti mělkého předkrmového talíře Made In Japan Black Pearl 20 cmTalíř Made in Japan je vyroben z keramiky pocházející z oblasti... (alza.cz)

Podobné produkty ako Made In Japan Mělký předkrmový talíř Black Pearl 20 cm (MIJC2440) , Made in japan mělký předkrmový talíř nin-rin 17 cm (mijc9026)

Made In Japan Talíř Ridged Indigo Ovální 1 ks, 19 x 13 cm (MIJC2300)

Made In Japan Talíř Ridged Indigo Ovální 1 ks, 19 x 13 cm (MIJC2300)
Detail

Talíř - servírovací, materiál keramika, kulatý, vhodný do myčky a mikrovlnné trouby, průměr 130 mm, modrá barva Klíčové přednosti produktu Made In Japan Talíř Ridged Indigo Ovální 1 ks, 19 x 13 cm Talíř MADE IN JAPAN udělá dobrou službu jak doma, tak v jídelnách Servírovací talíř usnadní prezentaci vašich pokrmů K jeho výrobě slouží keramika Lze jej vkládat do mikrovlnné trouby i myčky na nádobí, a to díky jeho kvalitnímu zpracování Kulatý talíř MADE IN JAPAN přispěje k elegantnímu a tradičnímu stolování Byl zhotovený o průměru 130 mm Jeho barva je modrá Labužníci talíř MADE IN JAPAN zajisté ocení při podávání asijských jídel (alza.cz)

Podobné produkty ako Made In Japan Talíř Ridged Indigo Ovální 1 ks, 19 x 13 cm (MIJC2300) , Made in japan mělký talíř matt 20 cm (mijc3744)

Made In Japan Talíř mělký předkrmový BB Black, 1 ks, 17 cm (MIJC0655)

Made In Japan Talíř mělký předkrmový BB Black, 1 ks, 17 cm (MIJC0655)
Detail

Talíř - Z pěkného nádobí budete jíst mnohem raději. (alza.cz)

Podobné produkty ako Made In Japan Talíř mělký předkrmový BB Black, 1 ks, 17 cm (MIJC0655) , Made in japan talíř mělký předkrmový bb black, 1 ks, 17 cm (mijc0655)

Made In Japan Předkrmový talíř White Blossom 17 cm (MIJC8075)

Made In Japan Předkrmový talíř White Blossom 17 cm (MIJC8075)
Detail

Talíř - mělký, materiál keramika, kulatý, s dekorem, vhodný do myčky a mikrovlnné trouby, průměr 170 mm, bílá barva Made In Japan je australská značka, která dováží japonskou keramiku z oblasti Mino, kde je půda bohatá na spoustu přísad potřebných pro výrobu. Keramika je proto příhodně nazývaná Minoyaki. Z této dílny rovněž pochází tento talíř Made in Japan White Blossom v bílo-modrém provedení s jemnými kvítky. Na Minoyaki je ceněno to, že je ručně vyráběná a skrývá v sobě stoleté tradice, kterými se inspirují místní umělci. Každý kus nádobí je originál a jeho barvy jsou stálé a neodlupují se. Design talíře je jednoduchý, což vyzdvihuje materiál i jeho kvalitu. Neobsahuje žádné kovy ani jiné zdraví škodlivé látky. Výhodou je použití talíře Made in Japan v mikrovlnné troubě i umývání v myčce na nádobí. Talíř slouží k podávání pokrmu Tapas. Klíčové vlastnosti mělkého předkrmového talíře Made In Japan White Blossom 17... (alza.cz)

Podobné produkty ako Made In Japan Předkrmový talíř White Blossom 17 cm (MIJC8075) , Made in japan talíř ridged indigo ovální 1 ks, 19 x 13 cm (mijc2300)

Made In Japan Předkrmový mělký talíř Tenmokku 17 cm (MIJC8076)

Made In Japan Předkrmový mělký talíř Tenmokku 17 cm (MIJC8076)
Detail

Talíř - mělký, materiál keramika, kulatý, s dekorem, vhodný do myčky a mikrovlnné trouby, průměr 170 mm, černá barva Made In Japan je australská značka, která dováží japonskou keramiku z oblasti Mino, kde je půda bohatá na spoustu přísad potřebných pro výrobu. Keramika je proto příhodně nazývaná Minoyaki. Z této dílny rovněž pochází tento talíř Made in Japan Tenmokku v černém provedení s výraznějším okrajem. Na Minoyaki je ceněno to, že je ručně vyráběná a skrývá v sobě stoleté tradice, kterými se inspirují místní umělci. Každý kus nádobí je originál a jeho barvy jsou stálé a neodlupují se. Design talíře je jednoduchý, což vyzdvihuje materiál i jeho kvalitu. Neobsahuje žádné kovy ani jiné zdraví škodlivé látky. Výhodou je použití talíře Made in Japan v mikrovlnné troubě i umývání v myčce na nádobí. Talíř slouží k podávání pokrmu Tapas. Klíčové vlastnosti mělkého předkrmového talíře Made In Japan Tenmokku 17 cmTalíř Made in... (alza.cz)

Podobné produkty ako Made In Japan Předkrmový mělký talíř Tenmokku 17 cm (MIJC8076) , Made in japan mělký talíř dk green 20 cm (mijc3602)

Made In Japan Mělký předkrmový talíř Black Pearl 17 cm (MIJC8070)

Made In Japan Mělký předkrmový talíř Black Pearl 17 cm (MIJC8070)
Detail

Talíř - mělký, materiál keramika, kulatý, s dekorem, vhodný do myčky a mikrovlnné trouby, průměr 170 mm, černá barva Made In Japan je australská značka, která dováží japonskou keramiku z oblasti Mino, kde je půda bohatá na spoustu přísad potřebných pro výrobu. Keramika je proto příhodně nazývaná Minoyaki. Z této dílny rovněž pochází tento talíř Made in Japan Black Pearl v černém provedení s výraznějším okrajem. Na Minoyaki je ceněno to, že je ručně vyráběná a skrývá v sobě stoleté tradice, kterými se inspirují místní umělci. Každý kus nádobí je originál a jeho barvy jsou stálé a neodlupují se. Design talíře je jednoduchý, což vyzdvihuje materiál i jeho kvalitu. Neobsahuje žádné kovy ani jiné zdraví škodlivé látky. Výhodou je použití talíře Made in Japan v mikrovlnné troubě i umývání v myčce na nádobí. Talíř slouží k podávání pokrmu Tapas. Klíčové vlastnosti mělkého předkrmového talíře Made In Japan Black Pearl 17 cmTalíř Made... (alza.cz)

Podobné produkty ako Made In Japan Mělký předkrmový talíř Black Pearl 17 cm (MIJC8070) , Made in japan mělký přílohový talíř nin-rin 20 cm (mijc9025)

Made In Japan Mělký předkrmový talíř Nin-Rin 17 cm (MIJC9026)

Made In Japan Mělký předkrmový talíř Nin-Rin 17 cm (MIJC9026)
Detail

Talíř - mělký, materiál keramika, kulatý, s dekorem, vhodný do myčky a mikrovlnné trouby, průměr 170 mm, hnědá barva Made In Japan je australská značka, která dováží japonskou keramiku z oblasti Mino, kde je půda bohatá na spoustu přísad potřebných pro výrobu. Keramika je proto příhodně nazývaná Minoyaki. Z této dílny rovněž pochází tento talíř Made in Japan Nin-Rin v šedém provedení s výraznějším okrajem. Na Minoyaki je ceněno to, že je ručně vyráběná a skrývá v sobě stoleté tradice, kterými se inspirují místní umělci. Každý kus nádobí je originál a jeho barvy jsou stálé a neodlupují se. Design talíře je jednoduchý, což vyzdvihuje materiál i jeho kvalitu. Neobsahuje žádné kovy ani jiné zdraví škodlivé látky. Výhodou je použití talíře Made in Japan v mikrovlnné troubě i umývání v myčce na nádobí. Klíčové vlastnosti mělkého předkrmového talíře Made In Japan Nin-Rin 17 cmTalíř Made in Japan je vyroben z keramiky... (alza.cz)

Podobné produkty ako Made In Japan Mělký předkrmový talíř Nin-Rin 17 cm (MIJC9026) , Made in japan miska 1 ks 16 cm ridged indigo (mijc2285)

Made In Japan Mělký předkrmový talíř Copper Swirl 17 cm (MIJC8073)

Made In Japan Mělký předkrmový talíř Copper Swirl 17 cm (MIJC8073)
Detail

Talíř - mělký, materiál keramika, kulatý, s dekorem, vhodný do myčky a mikrovlnné trouby, průměr 170 mm, modrá barva Made In Japan je australská značka, která dováží japonskou keramiku z oblasti Mino, kde je půda bohatá na spoustu přísad potřebných pro výrobu. Keramika je proto příhodně nazývaná Minoyaki. Z této dílny rovněž pochází tento talíř Made in Japan Copper Swirl v modrém provedení se spirálou. Na Minoyaki je ceněno to, že je ručně vyráběná a skrývá v sobě stoleté tradice, kterými se inspirují místní umělci. Každý kus nádobí je originál a jeho barvy jsou stálé a neodlupují se. Design talíře je jednoduchý, což vyzdvihuje materiál i jeho kvalitu. Neobsahuje žádné kovy ani jiné zdraví škodlivé látky. Výhodou je použití talíře Made in Japan v mikrovlnné troubě i umývání v myčce na nádobí. Talíř slouží k podávání pokrmu Tapas. Klíčové vlastnosti mělkého předkrmového talíře Made In Japan Copper Swirl 17 cmTalíř Made in... (alza.cz)

Podobné produkty ako Made In Japan Mělký předkrmový talíř Copper Swirl 17 cm (MIJC8073) , Made in japan mělký talíř 24 cm bílý (mijc7213)

Made In Japan Talíř s vysokým okrajem Peacock, 1 ks, 20 cm (MIJC1817)

Made In Japan Talíř s vysokým okrajem Peacock, 1 ks, 20 cm (MIJC1817)
Detail

Talíř - Pěkně naservírovaný stůl je stejně důležitý jako vydařené jídlo. (alza.cz)

Podobné produkty ako Made In Japan Talíř s vysokým okrajem Peacock, 1 ks, 20 cm (MIJC1817) , Made in japan mělký talíř aurora 25 cm (mijc9050)

Made In Japan Mělký talíř Matt 20 cm (MIJC3744)

Made In Japan Mělký talíř Matt 20 cm (MIJC3744)
Detail

Talíř - mělký, materiál keramika, kulatý, s dekorem, vhodný do myčky a mikrovlnné trouby, průměr 200 mm, černá barva Made In Japan je australská značka, která dováží japonskou keramiku z oblasti Mino, kde je půda bohatá na spoustu přísad potřebných pro výrobu. Keramika je proto příhodně nazývaná Minoyaki. Z této dílny rovněž pochází tento talíř Made in Japan Matt v krásném černém provedení. Na Minoyaki je ceněno to, že je ručně vyráběná a skrývá v sobě stoleté tradice, kterými se inspirují místní umělci. Každý kus nádobí je originál a jeho barvy jsou stálé a neodlupují se. Design talíře je jednoduchý, což vyzdvihuje materiál i jeho kvalitu. Neobsahuje žádné kovy ani jiné zdraví škodlivé látky. Výhodou je použití talíře Made in Japan v mikrovlnné troubě i umývání v myčce na nádobí. Klíčové vlastnosti mělkého talíře Made In Japan Matt 20 cmTalíř Made in Japan je vyroben z keramiky pocházející z oblasti Mino v... (alza.cz)

Podobné produkty ako Made In Japan Mělký talíř Matt 20 cm (MIJC3744) , Made in japan mělký talíř tenmokku 29 cm (mijc2447)

Made In Japan Talíř s popraskanou glazurou Crazed Grey, 1 ks, 20 cm (MIJC1916)

Made In Japan Talíř s popraskanou glazurou Crazed Grey, 1 ks, 20 cm (MIJC1916)
Detail

Talíř - Pěkně naservírovaný stůl je stejně důležitý jako vydařené jídlo. (alza.cz)

Podobné produkty ako Made In Japan Talíř s popraskanou glazurou Crazed Grey, 1 ks, 20 cm (MIJC1916) , Made in japan miska 1 ks 10,5 cm ridged indigo ramekin (mijc2293)

Made In Japan Talíř s vysokým okrajem BB Black, 1 ks, 20 cm (MIJC1398)

Made In Japan Talíř s vysokým okrajem BB Black, 1 ks, 20 cm (MIJC1398)
Detail

Talíř - hluboký, materiál keramika, kulatý, bez dekoru, vhodný do myčky a mikrovlnné trouby, průměr 200 mm, černá barva Klíčové přednosti produktu Made In Japan Talíř s vysokým okrajem BB Black, 1 ks, 20 cm Talíř MADE IN JAPAN užijete v domácnosti i jídelnách Tento hluboký talíř si bude skvěle rozumět s polévkou, saláty i jinými pokrmy K jeho výrobě slouží keramika Díky použití kvalitního materiálu jej lze používat v mikrovlnné troubě i myčce na nádobí Kulatý talíř MADE IN JAPAN se postará o eleganci vašeho stolování Byl vyrobený o průměru 200 mm Jeho barva je černá Milovníci světové kuchyně talíř MADE IN JAPAN ocení během servírování asijské kuchyně (alza.cz)

Podobné produkty ako Made In Japan Talíř s vysokým okrajem BB Black, 1 ks, 20 cm (MIJC1398) , Made in japan talíř s vysokým okrajem peacock, 1 ks, 20 cm (mijc1817)

Made In Japan Talíř s vysokým okrajem Green Fade, 1 ks, 20 cm (MIJC0431)

Made In Japan Talíř s vysokým okrajem Green Fade, 1 ks, 20 cm (MIJC0431)
Detail

Talíř - Stůl s pěkným nádobím je polovina úspěchu vašeho stolování. (alza.cz)

Podobné produkty ako Made In Japan Talíř s vysokým okrajem Green Fade, 1 ks, 20 cm (MIJC0431) , Made in japan mělký talíř s vysokým okrajem fade 20 cm pískový (mijc0404)

Made In Japan Mělký talíř Dk Green 20 cm (MIJC3602)

Made In Japan Mělký talíř Dk Green 20 cm (MIJC3602)
Detail

Talíř - mělký, materiál keramika, kulatý, s dekorem, vhodný do myčky a mikrovlnné trouby, průměr 200 mm, zelená barva Made In Japan je australská značka, která dováží japonskou keramiku z oblasti Mino, kde je půda bohatá na spoustu přísad potřebných pro výrobu. Keramika je proto příhodně nazývaná Minoyaki. Z této dílny rovněž pochází tento talíř Made in Japan Dk Greenr v krásném zeleno-černém provedení. Na Minoyaki je ceněno to, že je ručně vyráběná a skrývá v sobě stoleté tradice, kterými se inspirují místní umělci. Každý kus nádobí je originál a jeho barvy jsou stálé a neodlupují se. Design talíře je jednoduchý, což vyzdvihuje materiál i jeho kvalitu. Neobsahuje žádné kovy ani jiné zdraví škodlivé látky. Výhodou je použití talíře Made in Japan v mikrovlnné troubě i umývání v myčce na nádobí. Klíčové vlastnosti mělkého talíře Made In Japan Dk Green 20 cmTalíř Made in Japan je vyroben z keramiky pocházející z... (alza.cz)

Podobné produkty ako Made In Japan Mělký talíř Dk Green 20 cm (MIJC3602) , Made in japan mělký talíř akane grey 27 cm (mijc0705)

Made In Japan Mělký přílohový talíř Nin-Rin 20 cm (MIJC9025)

Made In Japan Mělký přílohový talíř Nin-Rin 20 cm (MIJC9025)
Detail

Talíř - mělký, materiál keramika, kulatý, s dekorem, vhodný do myčky a mikrovlnné trouby, průměr 200 mm, hnědá barva Made In Japan je australská značka, která dováží japonskou keramiku z oblasti Mino, kde je půda bohatá na spoustu přísad potřebných pro výrobu. Keramika je proto příhodně nazývaná Minoyaki. Z této dílny rovněž pochází tento talíř Made in Japan Nin-Rin v šedém provedení s výraznějším okrajem. Na Minoyaki je ceněno to, že je ručně vyráběná a skrývá v sobě stoleté tradice, kterými se inspirují místní umělci. Každý kus nádobí je originál a jeho barvy jsou stálé a neodlupují se. Design talíře je jednoduchý, což vyzdvihuje materiál i jeho kvalitu. Neobsahuje žádné kovy ani jiné zdraví škodlivé látky. Výhodou je použití talíře Made in Japan v mikrovlnné troubě i umývání v myčce na nádobí. Klíčové vlastnosti mělkého přílohového talíře Made In Japan Nin-Rin 20 cmTalíř Made in Japan je vyroben z keramiky pocházející... (alza.cz)

Podobné produkty ako Made In Japan Mělký přílohový talíř Nin-Rin 20 cm (MIJC9025) , Made in japan mělký talíř white star 13 cm (mijc3505)

Made In Japan Mělký talíř s vysokým okrajem Fade 20 cm pískový (MIJC0404)

Made In Japan Mělký talíř s vysokým okrajem Fade 20 cm pískový (MIJC0404)
Detail

Talíř - mělký, materiál keramika, kulatý, s dekorem, vhodný do myčky a mikrovlnné trouby, průměr 20 cm, písková barva Made In Japan je australská značka, která dováží japonskou keramiku z oblasti Mino, kde je půda bohatá na spoustu přísad potřebných pro výrobu. Keramika je proto příhodně nazývaná Minoyaki. Z této dílny rovněž pochází talíř Made in Japan Fade v krásném pískovém designu. Na Minoyaki je ceněno to, že je ručně vyráběná a skrývá v sobě stoleté tradice, kterými se inspirují místní umělci. Každý kus nádobí je originál a jeho barvy jsou stálé a neodlupují se. Design talíře je jednoduchý, což vyzdvihuje materiál i jeho kvalitu. Neobsahuje žádné kovy ani jiné zdraví škodlivé látky. Výhodou je použití talíře Made in Japan v mikrovlnné troubě i umývání v myčce na nádobí. Klíčové vlastnosti mělkého talíře s vysokým okrajem Made In Japan Fade 20 cmTalíř Made in Japan je vyroben z keramiky pocházející z oblasti Mino v... (alza.cz)

Podobné produkty ako Made In Japan Mělký talíř s vysokým okrajem Fade 20 cm pískový (MIJC0404) , Made in japan mělký talíř fade 24 cm pískový (mijc1435)

Made In Japan Mělký oválný talíř Cobalt Blue 24 x 20 cm (MIJC7157)

Made In Japan Mělký oválný talíř Cobalt Blue 24 x 20 cm (MIJC7157)
Detail

Talíř - mělký, materiál keramika, kulatý, s dekorem, vhodný do myčky a mikrovlnné trouby, průměr 240 mm, černá a modrá barva Made In Japan je australská značka, která dováží japonskou keramiku z oblasti Mino, kde je půda bohatá na spoustu přísad potřebných pro výrobu. Keramika je proto příhodně nazývaná Minoyaki. Z této dílny rovněž pochází talíř Made in Japan Cobalt Blue v krásném šedo-modrém designu. Na Minoyaki je ceněno to, že je ručně vyráběná a skrývá v sobě stoleté tradice, kterými se inspirují místní umělci. Každý kus nádobí je originál a jeho barvy jsou stálé a neodlupují se. Design talíře je jednoduchý, což vyzdvihuje materiál i jeho kvalitu. Neobsahuje žádné kovy ani jiné zdraví škodlivé látky. Výhodou je použití talíře Made in Japan v mikrovlnné troubě i umývání v myčce na nádobí. Klíčové vlastnosti mělkého talíře Made In Japan Cobalt Bluet 24 × 20 cmTalíř Made in Japan je vyroben z keramiky pocházející z... (alza.cz)

Podobné produkty ako Made In Japan Mělký oválný talíř Cobalt Blue 24 x 20 cm (MIJC7157) , Made in japan kulatý talíř craft black 24,5 cm (mijc6915)

Made In Japan Miska 1 ks 16 cm Ridged Indigo (MIJC2285)

Made In Japan Miska 1 ks 16 cm Ridged Indigo (MIJC2285)
Detail

Miska - materiál keramika, objem 0,55 l, vhodná do mikrovlnné trouby, průměr 16 cm, balení obsahuje jednu misku, modrá barva, se vzorem, japonský a moderní motiv Zásadní vlastnosti misky Made In Japan Miska 1 ks 16 cm Ridged Indigo Miska MADE IN JAPAN je druhem nádobí, které využijete při různých příležitostech Její velikost se bude perfektně hodit na ovoce, zeleninu i hotový salát Svojí velikostí se skvěle hodí i k podávání horké polévky Miska MADE IN JAPAN se hodí do myčky S mikrovlnnou troubou nemá problém Jistě na vás zapůsobí japonský a moderní design Průměr misky MADE IN JAPAN: 160 mm Miska o objemu 0,55 l Misce dominuje modrá barva (alza.cz)

Podobné produkty ako Made In Japan Miska 1 ks 16 cm Ridged Indigo (MIJC2285) , Made in japan mělký talíř nin-rin 25 cm (mijc9024)

Made In Japan Miska 1 ks 13 cm Ridged Indigo (MIJC2291)

Made In Japan Miska 1 ks 13 cm Ridged Indigo (MIJC2291)
Detail

Miska - materiál keramika, objem 0,3 l, vhodná do mikrovlnné trouby, průměr 13 cm, balení obsahuje jednu misku, modrá barva, se vzorem, japonský a moderní motiv Klíčové přednosti misky Made In Japan Miska 1 ks 13 cm Ridged Indigo Miska MADE IN JAPAN by neměla chybět v žádné domácnosti k servírování jídla Disponuje ideální velikostí na ovoce, zeleninu i salát Bude skvělým doplňkem při chystání snídaně jako müsli či kaše Snadno do ní vysypete oříšky i olivy Miska MADE IN JAPAN je bez problémů vhodná i do myčky Hodí se i do mikrovlnné trouby Dojem na vás udělá její japonský a moderní design Průměr misky MADE IN JAPAN: 130 mm Pojme objem 0,3 l Osloví vás modrá barva (alza.cz)

Podobné produkty ako Made In Japan Miska 1 ks 13 cm Ridged Indigo (MIJC2291) , Made in japan mělký talíř earth & sky 29 cm (mijc9010)

Mělký talíř RIDGED ALABASTER MIJ 25 cm

Mělký talíř RIDGED ALABASTER MIJ 25 cm
Detail

Výrobky MIJ jsou vyráběny ručně z odolné keramiky, která neobsahuje škodlivé příměsi ani těžké kovy. Vyrábějí je japonští řemeslníci, jejichž tradice sahá až do 12. století. Barvy jsou vysoce kvalitní, neodlupují se a také neobsahují žádné škodlivé látky. Výrobky MIJ jsou proto vhodné do myčky nádobí i mikrovlnné trouby. Japonská keramika MIJ se v restauracích používá již více než 30 let a její kvalita a trvanlivost jsou tak důkladně prověřeny. Keramika je dovážena přímo z Japonska. Dodatečné informace: rozměry: 25 x 4 cm (chefshop.cz_ine)

Podobné produkty ako Mělký talíř RIDGED ALABASTER MIJ 25 cm , Made in japan mělký talíř earth & sky 25 cm (mijc9011)

Mělký talíř RIDGED ALABASTER MIJ 25 cm

Mělký talíř RIDGED ALABASTER MIJ 25 cm
Detail

Výrobky MIJ jsou vyráběny ručně z odolné keramiky, která neobsahuje škodlivé příměsi ani těžké kovy. Vyrábějí je japonští řemeslníci, jejichž tradice sahá až do 12. století. Barvy jsou vysoce kvalitní, neodlupují se a také neobsahují žádné škodlivé látky. Výrobky MIJ jsou proto vhodné do myčky nádobí i mikrovlnné trouby. Japonská keramika MIJ se v restauracích používá již více než 30 let a její kvalita a trvanlivost jsou tak důkladně prověřeny. Keramika je dovážena přímo z Japonska. Dodatečné informace: rozměry: 25 x 4 cm (chefshop.cz_japan)

Podobné produkty ako Mělký talíř RIDGED ALABASTER MIJ 25 cm

Mělký talíř RIDGED ALABASTER MIJ 25 cm

Mělký talíř RIDGED ALABASTER MIJ 25 cm
Detail

Výrobky MIJ jsou vyráběny ručně z odolné keramiky, která neobsahuje škodlivé příměsi ani těžké kovy. Vyrábějí je japonští řemeslníci, jejichž tradice sahá až do 12. století. Barvy jsou vysoce kvalitní, neodlupují se a také neobsahují žádné škodlivé látky. Výrobky MIJ jsou proto vhodné do myčky nádobí i mikrovlnné trouby. Japonská keramika MIJ se v restauracích používá již více než 30 let a její kvalita a trvanlivost jsou tak důkladně prověřeny. Keramika je dovážena přímo z Japonska. Dodatečné informace: rozměry: 25 x 4 cm (chefshop.cz)

Podobné produkty ako Mělký talíř RIDGED ALABASTER MIJ 25 cm

Made In Japan Talíř s vysokým okrajem Recycled 22 cm (MIJC0478)

Made In Japan Talíř s vysokým okrajem Recycled 22 cm (MIJC0478)
Detail

Talíř - mělký, materiál keramika, kulatý, s dekorem, vhodný do myčky a mikrovlnné trouby, průměr 220 mm, hnědá barva Made In Japan je australská značka, která dováží japonskou keramiku z oblasti Mino, kde je půda bohatá na spoustu přísad potřebných pro výrobu. Keramika je proto příhodně nazývaná Minoyaki. Z této dílny rovněž pochází talíř Made in Japan Recycled v krásném krémovém designu. Na Minoyaki je ceněno to, že je ručně vyráběná a skrývá v sobě stoleté tradice, kterými se inspirují místní umělci. Každý kus nádobí je originál a jeho barvy jsou stálé a neodlupují se. Design talíře je jednoduchý, což vyzdvihuje materiál i jeho kvalitu. Neobsahuje žádné kovy ani jiné zdraví škodlivé látky. Výhodou je použití talíře Made in Japan v mikrovlnné troubě i umývání v myčce na nádobí. Klíčové vlastnosti mělkého talíře s vysokým okrajem Made In Japan Recycled 22 cmTalíř Made in Japan je vyroben z keramiky pocházející z oblasti... (alza.cz)

Podobné produkty ako Made In Japan Talíř s vysokým okrajem Recycled 22 cm (MIJC0478)

Made In Japan Miska 1 ks 10,5 cm Ridged Indigo Ramekin (MIJC2293)

Made In Japan Miska 1 ks 10,5 cm Ridged Indigo Ramekin (MIJC2293)
Detail

Miska - materiál keramika, objem 0,16 l, vhodná do mikrovlnné trouby, průměr 105 mm, balení obsahuje jednu misku, modrá barva, se vzorem, japonský motiv Zásadní vlastnosti misky Made In Japan Miska 1 ks 10,5 cm Ridged Indigo Ramekin Miska MADE IN JAPAN by neměla chybět v žádné domácnosti k servírování jídla Dobře se vám z ní budou jíst oříšky, olivy i jiné drobné pochutiny Miska MADE IN JAPAN je vhodná i do myčky Můžete ji používat i v mikrovlnné troubě Její vzhled zvýrazňuje japonský design Průměr misky MADE IN JAPAN: 105 mm S objemem 0,16 l Misce dominuje modrá barva (alza.cz)

Podobné produkty ako Made In Japan Miska 1 ks 10,5 cm Ridged Indigo Ramekin (MIJC2293)

Made In Japan Talíř na sashimi Gunmetal 33 x 10 cm (MIJC6248)

Made In Japan Talíř na sashimi Gunmetal 33 x 10 cm (MIJC6248)
Detail

Talíř - mělký, materiál keramika, hranatý, bez dekoru, vhodný do myčky a mikrovlnné trouby, průměr 330 mm, černá barva Made In Japan je australská značka, která dováží japonskou keramiku z oblasti Mino, kde je půda bohatá na spoustu přísad potřebných pro výrobu. Keramika je proto příhodně nazývaná Minoyaki. Z této dílny rovněž pochází tento talíř Made in Japan Gunmetal v krásném černém nepravidelném vzhledu. Na Minoyaki je ceněno to, že je ručně vyráběná a skrývá v sobě stoleté tradice, kterými se inspirují místní umělci. Každý kus nádobí je originál a jeho barvy jsou stálé a neodlupují se. Design talíře je jednoduchý, což vyzdvihuje materiál i jeho kvalitu. Neobsahuje žádné kovy ani jiné zdraví škodlivé látky. Výhodou je použití talíře Made in Japan v mikrovlnné troubě i umývání v myčce na nádobí. Talíř je určen pro podávání tradičního japonského pokrmu Sashimi. Klíčové vlastnosti sashimi talíře Made In Japan... (alza.cz)

Podobné produkty ako Made In Japan Talíř na sashimi Gunmetal 33 x 10 cm (MIJC6248)

Made In Japan Talíř na sushi Ibushi 22 x 13 cm (MIJC7505)

Made In Japan Talíř na sushi Ibushi 22 x 13 cm (MIJC7505)
Detail

Talíř - servírovací, materiál keramika, hranatý, s dekorem, vhodný do mikrovlnné trouby, černá barva Made In Japan je australská značka, která dováží japonskou keramiku z oblasti Mino, kde je půda bohatá na spoustu přísad potřebných pro výrobu. Keramika je proto příhodně nazývaná Minoyaki. Z této dílny rovněž pochází tento talíř Made in Japan Ibushi v krásném černém provedení. Na Minoyaki je ceněno to, že je ručně vyráběná a skrývá v sobě stoleté tradice, kterými se inspirují místní umělci. Každý kus nádobí je originál a jeho barvy jsou stálé a neodlupují se. Design talíře je jednoduchý, což vyzdvihuje materiál i jeho kvalitu. Neobsahuje žádné kovy ani jiné zdraví škodlivé látky. Výhodou je použití talíře Made in Japan v mikrovlnné troubě i umývání v myčce na nádobí. Klíčové vlastnosti talíře na sushi Made In Japan Ibushi 22 × 13 cmTalíř Made in Japan je vyroben z keramiky pocházející z oblasti Mino v JaponskuZaujme ruční... (alza.cz)

Podobné produkty ako Made In Japan Talíř na sushi Ibushi 22 x 13 cm (MIJC7505)

Made In Japan Talíř Ice Pink Mělký 1 ks, 24,5 cm (MIJC2678)

Made In Japan Talíř Ice Pink Mělký 1 ks, 24,5 cm (MIJC2678)
Detail

Talíř - mělký, materiál keramika, kulatý, vhodný do myčky a mikrovlnné trouby, průměr 245 mm, růžová barva Klíčové vlastnosti produktu Made In Japan Talíř Ice Pink Mělký 1 ks, 24,5 cm Talíř MADE IN JAPAN najde využití v domácnosti i restauracích Tento mělký talíř je ideální variantou pro hlavní jídla Výrobce jej zhotovil z materiálu, jímž je keramika Díky kvalitnímu zpracování jej můžete používat v mikrovlnné troubě i myčce na nádobí Kulatý talíř MADE IN JAPAN si najde své místo na tradičně prostřeném stole Má průměr 245 mm Jeho barva je růžová Milovníci světové kuchyně talíř MADE IN JAPAN zajisté ocení při podávání asijských jídel (alza.cz)

Podobné produkty ako Made In Japan Talíř Ice Pink Mělký 1 ks, 24,5 cm (MIJC2678)

Made In Japan Talíř na sushi Black Pearl 33 x 19 cm (MIJC6121)

Made In Japan Talíř na sushi Black Pearl 33 x 19 cm (MIJC6121)
Detail

Talíř - mělký, materiál keramika, hranatý, bez dekoru, vhodný do myčky a mikrovlnné trouby, průměr 330 mm, černá barva Made In Japan je australská značka, která dováží japonskou keramiku z oblasti Mino, kde je půda bohatá na spoustu přísad potřebných pro výrobu. Keramika je proto příhodně nazývaná Minoyaki. Z této dílny rovněž pochází tento talíř Made in Japan Black Pearl v krásném černém designu. Na Minoyaki je ceněno to, že je ručně vyráběná a skrývá v sobě stoleté tradice, kterými se inspirují místní umělci. Každý kus nádobí je originál a jeho barvy jsou stálé a neodlupují se. Design talíře je jednoduchý, což vyzdvihuje materiál i jeho kvalitu. Neobsahuje žádné kovy ani jiné zdraví škodlivé látky. Výhodou je použití talíře Made in Japan v mikrovlnné troubě i umývání v myčce na nádobí. Talíř je určen na podávání tradičního japonského pokrmu Sushi. Klíčové vlastnosti sushi talíře Made In Japan Black Pearl 33 × 19... (alza.cz)

Podobné produkty ako Made In Japan Talíř na sushi Black Pearl 33 x 19 cm (MIJC6121)

Made In Japan Talíř Ice White na Tapas 1 ks, 13 cm (MIJC2331)

Made In Japan Talíř Ice White na Tapas 1 ks, 13 cm (MIJC2331)
Detail

Talíř - dezertní, materiál keramika, kulatý, vhodný do myčky a mikrovlnné trouby, průměr 130 mm, bílá barva Hlavní přednosti produktu Made In Japan Talíř Ice White na Tapas 1 ks, 13 cm Talíř MADE IN JAPAN užijete v domácnosti i jídelnách Dezertní talíř podtrhne jedinečnost vašich kulinářských dobrot Výrobce jej zhotovil z materiálu, jímž je keramika Lze jej vkládat do mikrovlnné trouby i myčky na nádobí, a to díky jeho kvalitnímu zpracování Kulatý talíř MADE IN JAPAN se skvěle hodí ke každému tradičnímu stolování Byl navržený s průměrem 130 mm Jeho barva je bílá Labužníci talíř MADE IN JAPAN využijí pro asijská jídla (alza.cz)

Podobné produkty ako Made In Japan Talíř Ice White na Tapas 1 ks, 13 cm (MIJC2331)

Made In Japan Talíř Ice White na těstoviny 1 ks, 22,5 cm (MIJC2329)

Made In Japan Talíř Ice White na těstoviny 1 ks, 22,5 cm (MIJC2329)
Detail

Talíř - na těstoviny, materiál keramika, kulatý, vhodný do myčky a mikrovlnné trouby, průměr 245 mm, bílá barva Zásadní přednosti produktu Made In Japan Talíř Ice White na těstoviny 1 ks, 22,5 cm Talíř MADE IN JAPAN si své místo najde v domácnosti i jídelnách Z talíře na těstoviny vám pasta bude chutnat ještě více K jeho výrobě slouží keramika Jeho kvalitní provedení umožňuje použití v mikrovlnné troubě i omývání v myčce Kulatý talíř MADE IN JAPAN si oblíbíte, máte-li ve zvyku stolovat v tradičním stylu Byl vyrobený o průměru 245 mm Jeho barva je bílá Milovníci světové kuchyně talíř MADE IN JAPAN ocení při servírování asijských jídel (alza.cz)

Podobné produkty ako Made In Japan Talíř Ice White na těstoviny 1 ks, 22,5 cm (MIJC2329)

Made In Japan Talíř na sashimi Sky Blue 29 x 12 cm (MIJC7019)

Made In Japan Talíř na sashimi Sky Blue 29 x 12 cm (MIJC7019)
Detail

Talíř - mělký, materiál keramika, kulatý, bez dekoru, vhodný do myčky a mikrovlnné trouby, průměr 290 mm, modrá barva Made In Japan je australská značka, která dováží japonskou keramiku z oblasti Mino, kde je půda bohatá na spoustu přísad potřebných pro výrobu. Keramika je proto příhodně nazývaná Minoyaki. Z této dílny rovněž pochází tento talíř Made in Japan Sky Blue inspirovaný modrou oblohou. Na Minoyaki je ceněno to, že je ručně vyráběná a skrývá v sobě stoleté tradice, kterými se inspirují místní umělci. Každý kus nádobí je originál a jeho barvy jsou stálé a neodlupují se. Design talíře je jednoduchý, což vyzdvihuje materiál i jeho kvalitu. Neobsahuje žádné kovy ani jiné zdraví škodlivé látky. Výhodou je použití talíře Made in Japan v mikrovlnné troubě i umývání v myčce na nádobí. Talíř je určen pro podávání tradičního japonského pokrmu Sashimi. Klíčové vlastnosti sashimi talíře Made In Japan Sky Blue 29 × 12 cmTalíř... (alza.cz)

Podobné produkty ako Made In Japan Talíř na sashimi Sky Blue 29 x 12 cm (MIJC7019)

Made In Japan Talíř nepravidelného tvaru Green Fade, 1 ks, 24 cm (MIJC1440)

Made In Japan Talíř nepravidelného tvaru Green Fade, 1 ks, 24 cm (MIJC1440)
Detail

Talíř - Pěkné stolování je hned po dobře uvařeném jídle zárukou úspěchu u rodiny a přátel. (alza.cz)

Podobné produkty ako Made In Japan Talíř nepravidelného tvaru Green Fade, 1 ks, 24 cm (MIJC1440)

Made In Japan Talíř na Tapas Green Fade, 1 ks, 16 cm (MIJC0433)

Made In Japan Talíř na Tapas Green Fade, 1 ks, 16 cm (MIJC0433)
Detail

Talíř - Krásně vypadající nádobí osloví každého strávníka. (alza.cz)

Podobné produkty ako Made In Japan Talíř na Tapas Green Fade, 1 ks, 16 cm (MIJC0433)

Made In Japan Talíř na sushi Stone Slab 29 x 12 cm (MIJC0453)

Made In Japan Talíř na sushi Stone Slab 29 x 12 cm (MIJC0453)
Detail

Talíř - mělký, materiál keramika, hranatý, bez dekoru, vhodný do myčky a mikrovlnné trouby, průměr 290 mm, bílá barva Made In Japan je australská značka, která dováží japonskou keramiku z oblasti Mino, kde je půda bohatá na spoustu přísad potřebných pro výrobu. Keramika je proto příhodně nazývaná Minoyaki. Z této dílny rovněž pochází tento talíř Made in Japan Stone Slab v krásném bílém kamenném designu. Na Minoyaki je ceněno to, že je ručně vyráběná a skrývá v sobě stoleté tradice, kterými se inspirují místní umělci. Každý kus nádobí je originál a jeho barvy jsou stálé a neodlupují se. Design talíře je jednoduchý, což vyzdvihuje materiál i jeho kvalitu. Neobsahuje žádné kovy ani jiné zdraví škodlivé látky. Výhodou je použití talíře Made in Japan v mikrovlnné troubě i umývání v myčce na nádobí. Talíř je určen na podávání tradičního japonského pokrmu Sushi. Klíčové vlastnosti sushi talíře Made In Japan Stone Slab 29 ×... (alza.cz)

Podobné produkty ako Made In Japan Talíř na sushi Stone Slab 29 x 12 cm (MIJC0453)

Made In Japan Talíř Ice Pink na těstoviny 1 ks, 24,5 cm (MIJC2674)

Made In Japan Talíř Ice Pink na těstoviny 1 ks, 24,5 cm (MIJC2674)
Detail

Talíř - na těstoviny, materiál keramika, kulatý, vhodný do myčky a mikrovlnné trouby, průměr 245 mm, růžová barva Zásadní vlastnosti produktu Made In Japan Talíř Ice Pink na těstoviny 1 ks, 24,5 cm Talíř MADE IN JAPAN užijete v domácnosti i jídelnách Talíř na těstoviny udělá radost každému milovníkovi italské kuchyně Pro jeho výrobu byl zvolen materiál, kterým je keramika Díky kvalitnímu zpracování jej můžete používat v mikrovlnné troubě i myčce na nádobí Kulatý talíř MADE IN JAPAN patří ke stálicím klasického stolování Byl zhotovený o průměru 245 mm Jeho barva je růžová Milovníci světové kuchyně talíř MADE IN JAPAN ocení během servírování asijské kuchyně (alza.cz)

Podobné produkty ako Made In Japan Talíř Ice Pink na těstoviny 1 ks, 24,5 cm (MIJC2674)

Made In Japan Talíř na sushi Cobalt Blue 21 x 13 cm (MIJC7167)

Made In Japan Talíř na sushi Cobalt Blue 21 x 13 cm (MIJC7167)
Detail

Talíř - mělký, materiál keramika, kulatý, bez dekoru, vhodný do myčky a mikrovlnné trouby, průměr 210 mm, modrá barva Made In Japan je australská značka, která dováží japonskou keramiku z oblasti Mino, kde je půda bohatá na spoustu přísad potřebných pro výrobu. Keramika je proto příhodně nazývaná Minoyaki. Z této dílny rovněž pochází tento talíř Made in Japan Cobalt Blue v krásném modrém designu s černými okraji. Na Minoyaki je ceněno to, že je ručně vyráběná a skrývá v sobě stoleté tradice, kterými se inspirují místní umělci. Každý kus nádobí je originál a jeho barvy jsou stálé a neodlupují se. Design talíře je jednoduchý, což vyzdvihuje materiál i jeho kvalitu. Neobsahuje žádné kovy ani jiné zdraví škodlivé látky. Výhodou je použití talíře Made in Japan v mikrovlnné troubě i umývání v myčce na nádobí. Talíř je určen na podávání tradičního japonského pokrmu Sushi. Klíčové vlastnosti sushi talíře Made In Japan... (alza.cz)

Podobné produkty ako Made In Japan Talíř na sushi Cobalt Blue 21 x 13 cm (MIJC7167)

Made In Japan Talíř na sashimi Akane Grey 29 x 13 cm (MIJC0706)

Made In Japan Talíř na sashimi Akane Grey 29 x 13 cm (MIJC0706)
Detail

Talíř - mělký, materiál keramika, hranatý, s dekorem, vhodný do myčky a mikrovlnné trouby, průměr 290 mm, šedá barva Made In Japan je australská značka, která dováží japonskou keramiku z oblasti Mino, kde je půda bohatá na spoustu přísad potřebných pro výrobu. Keramika je proto příhodně nazývaná Minoyaki. Z této dílny rovněž pochází tento talíř Made in Japan Akane Grey v krásném šedém nepravidelném vzhledu. Na Minoyaki je ceněno to, že je ručně vyráběná a skrývá v sobě stoleté tradice, kterými se inspirují místní umělci. Každý kus nádobí je originál a jeho barvy jsou stálé a neodlupují se. Design talíře je jednoduchý, což vyzdvihuje materiál i jeho kvalitu. Neobsahuje žádné kovy ani jiné zdraví škodlivé látky. Výhodou je použití talíře Made in Japan v mikrovlnné troubě i umývání v myčce na nádobí. Talíř je určen pro podávání tradičního japonského pokrmu Sashimi. Klíčové vlastnosti sashimi talíře Made In Japan Akane Grey... (alza.cz)

Podobné produkty ako Made In Japan Talíř na sashimi Akane Grey 29 x 13 cm (MIJC0706)

Made In Japan Talíř na sushi Lines 33 x 10 cm tmavomodrý (MIJC7849)

Made In Japan Talíř na sushi Lines 33 x 10 cm tmavomodrý (MIJC7849)
Detail

Talíř - mělký, materiál keramika, hranatý, s dekorem, vhodný do myčky a mikrovlnné trouby, průměr 330 mm, modrá barva Made In Japan je australská značka, která dováží japonskou keramiku z oblasti Mino, kde je půda bohatá na spoustu přísad potřebných pro výrobu. Keramika je proto příhodně nazývaná Minoyaki. Z této dílny rovněž pochází tento talíř Made in Japan Lines v krásném tmavomodrém designu se žebrováním. Na Minoyaki je ceněno to, že je ručně vyráběná a skrývá v sobě stoleté tradice, kterými se inspirují místní umělci. Každý kus nádobí je originál a jeho barvy jsou stálé a neodlupují se. Design talíře je jednoduchý, což vyzdvihuje materiál i jeho kvalitu. Neobsahuje žádné kovy ani jiné zdraví škodlivé látky. Výhodou je použití talíře Made in Japan v mikrovlnné troubě i umývání v myčce na nádobí. Talíř je určen na podávání tradičního japonského pokrmu Sushi. Klíčové vlastnosti sushi talíře Made In Japan Lines 33... (alza.cz)

Podobné produkty ako Made In Japan Talíř na sushi Lines 33 x 10 cm tmavomodrý (MIJC7849)

Made In Japan Talíř Ice White na těstoviny 1 ks, 24,5 cm (MIJC2330)

Made In Japan Talíř Ice White na těstoviny 1 ks, 24,5 cm (MIJC2330)
Detail

Talíř - na těstoviny, materiál keramika, kulatý, vhodný do myčky a mikrovlnné trouby, průměr 245 mm, bílá barva Hlavní vlastnosti produktu Made In Japan Talíř Ice White na těstoviny 1 ks, 24,5 cm Talíř MADE IN JAPAN udělá dobrou službu jak doma, tak v jídelnách Z talíře na těstoviny vám pasta bude chutnat ještě více Výrobce jej zhotovil z materiálu, jímž je keramika Díky kvalitnímu zpracování jej můžete používat v mikrovlnné troubě i myčce na nádobí Kulatý talíř MADE IN JAPAN si oblíbíte, máte-li ve zvyku stolovat v tradičním stylu Má průměr 245 mm Jeho barva je bílá Milovníci světové kuchyně talíř MADE IN JAPAN využijí pro servírování asijské kuchyně (alza.cz)

Podobné produkty ako Made In Japan Talíř Ice White na těstoviny 1 ks, 24,5 cm (MIJC2330)

Made In Japan Mělký talíř Aurora 25 cm (MIJC9050)

Made In Japan Mělký talíř Aurora 25 cm (MIJC9050)
Detail

Talíř - mělký, materiál keramika, kulatý, s dekorem, vhodný do myčky a mikrovlnné trouby, průměr 250 mm, bílá barva Made In Japan je australská značka, která dováží japonskou keramiku z oblasti Mino, kde je půda bohatá na spoustu přísad potřebných pro výrobu. Keramika je proto příhodně nazývaná Minoyaki. Z této dílny rovněž pochází tento talíř Made in Japan Aurora v krásném jednoduchém designu s výrazným okrajem. Na Minoyaki je ceněno to, že je ručně vyráběná a skrývá v sobě stoleté tradice, kterými se inspirují místní umělci. Každý kus nádobí je originál a jeho barvy jsou stálé a neodlupují se. Design talíře je jednoduchý, což vyzdvihuje materiál i jeho kvalitu. Neobsahuje žádné kovy ani jiné zdraví škodlivé látky. Výhodou je použití talíře Made in Japan v mikrovlnné troubě i umývání v myčce na nádobí. Klíčové vlastnosti mělkého talíře Made In Japan Aurora 25 cmTalíř Made in Japan je vyroben z keramiky pocházející... (alza.cz)

Podobné produkty ako Made In Japan Mělký talíř Aurora 25 cm (MIJC9050)
Made In Japan Talíř Ridged Alabaster Předkrmový 1ks, 20 cm (MIJC2275), Made In Japan Talíř Ridged Alabaster Vysoký Okraj 1 ks, 20,5 cm (MIJC2263), Made In Japan Předkrmový mělký talíř Aurora 20 cm (MIJC9051), Made In Japan Předkrmový mělký talíř Tenmokku 20 cm (MIJC2448), Made In Japan Mělký předkrmový talíř Black Pearl 20 cm (MIJC2440), Made In Japan Předkrmový mělký talíř Earth&Sky 20 cm (MIJC9012), Made In Japan Miska 1 ks 12 cm Ridged Alabaster (MIJC2282), Made In Japan Miska 1 ks 19,5 cm Ridged Alabaster (MIJC2270), Made In Japan Předkrmový talíř White Blossom 17 cm (MIJC8075), Made In Japan Předkrmový mělký talíř Tenmokku 17 cm (MIJC8076), Made In Japan Mělký předkrmový talíř Nin-Rin 17 cm (MIJC9026), Made In Japan Mělký talíř Matt 20 cm (MIJC3744), Made In Japan Talíř mělký předkrmový BB Black, 1 ks, 17 cm (MIJC0655), Made In Japan Talíř Ridged Indigo Ovální 1 ks, 19 x 13 cm (MIJC2300), Made In Japan Mělký talíř Dk Green 20 cm (MIJC3602), Made In Japan Mělký přílohový talíř Nin-Rin 20 cm (MIJC9025), Made In Japan Miska 1 ks 16 cm Ridged Indigo (MIJC2285), Made In Japan Mělký talíř 24 cm bílý (MIJC7213), Made In Japan Mělký talíř Aurora 25 cm (MIJC9050), Made In Japan Mělký talíř Tenmokku 29 cm (MIJC2447), Made In Japan Miska 1 ks 10,5 cm Ridged Indigo Ramekin (MIJC2293), Made In Japan Talíř s vysokým okrajem Peacock, 1 ks, 20 cm (MIJC1817), Made In Japan Mělký talíř s vysokým okrajem Fade 20 cm pískový (MIJC0404), Made In Japan Mělký talíř Akane Grey 27 cm (MIJC0705), Made In Japan Mělký talíř White Star 13 cm (MIJC3505), Made In Japan Mělký talíř Fade 24 cm pískový (MIJC1435), Made In Japan Kulatý talíř Craft Black 24,5 cm (MIJC6915), Made In Japan Mělký talíř Nin-Rin 25 cm (MIJC9024), Made In Japan Mělký talíř Earth & Sky 29 cm (MIJC9010), Made In Japan Mělký talíř Earth & Sky 25 cm (MIJC9011)