Made in japan střední miska matt 16 cm 450 ml (mijc3750)

Produkt Made in japan střední miska matt 16 cm 450 ml (mijc3750) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Made in japan střední miska matt 16 cm 450 ml (mijc3750) upraviť a produkt hľadať znova.

Made In Japan Střední miska Matt 16 cm 450 ml (MIJC3750)

Made In Japan Střední miska Matt 16 cm 450 ml (MIJC3750)
Detail

Miska - materiál keramika, objem 0,45 l, vhodná do mikrovlnné trouby, balení obsahuje jednu misku, černá barva, se vzorem, japonský motiv Made In Japan je australská značka, která dováží japonskou keramiku z oblasti Mino, kde je půda bohatá na spoustu přísad potřebných pro výrobu. Keramika je proto příhodně nazývaná Minoyaki. Z této dílny rovněž pochází miska Made in Japan Matt v krásném černém designu. Na Minoyaki je ceněno to, že je ručně vyráběná a skrývá v sobě stoleté tradice, kterými se inspirují místní umělci. Každý kus nádobí je originál a jeho barvy jsou stálé a neodlupují se. Design misky je jednoduchý, což vyzdvihuje materiál i jeho kvalitu. Neobsahuje žádné kovy ani jiné zdraví škodlivé látky. Výhodou je použití misky Made in Japan v mikrovlnné troubě i umývání v myčce na nádobí. Klíčové vlastnosti misky Made In Japan Matt 450 ml Miska Made in Japan je vyrobena z keramiky pocházející z... (alza.cz)

Podobné produkty ako Made In Japan Střední miska Matt 16 cm 450 ml (MIJC3750) , Made in japan střední miska matt 16 cm 450 ml (mijc3750)

Made In Japan Střední miska Earth & Sky 16 cm 450 ml (MIJC9017)

Made In Japan Střední miska Earth & Sky 16 cm 450 ml (MIJC9017)
Detail

Miska - objem 0,45 l, vhodná do mikrovlnné trouby, balení obsahuje jednu misku, hnědá barva, se vzorem, japonský motiv Made In Japan je australská značka, která dováží japonskou keramiku z oblasti Mino, kde je půda bohatá na spoustu přísad potřebných pro výrobu. Keramika je proto příhodně nazývaná Minoyaki. Z této dílny rovněž pochází miska Made in Japan Earth & Sky v krásném modro-hnědém designu. Na Minoyaki je ceněno to, že je ručně vyráběná a skrývá v sobě stoleté tradice, kterými se inspirují místní umělci. Každý kus nádobí je originál a jeho barvy jsou stálé a neodlupují se. Design misky je jednoduchý, což vyzdvihuje materiál i jeho kvalitu. Neobsahuje žádné kovy ani jiné zdraví škodlivé látky. Výhodou je použití misky Made in Japan v mikrovlnné troubě i umývání v myčce na nádobí. Klíčové vlastnosti misky Made In Japan Earth & Sky 450 mlMiska Made in Japan je vyrobena z keramiky pocházející z oblasti Mino v... (alza.cz)

Podobné produkty ako Made In Japan Střední miska Earth & Sky 16 cm 450 ml (MIJC9017) , Made in japan střední miska black pearl 16 cm 450 ml (mijc2445)

Made In Japan Střední miska Copper Swirl 16 cm 450 ml (MIJC3818)

Made In Japan Střední miska Copper Swirl 16 cm 450 ml (MIJC3818)
Detail

Miska - objem 0,45 l, vhodná do mikrovlnné trouby, balení obsahuje jednu misku, modrá barva, se vzorem, japonský motiv Made In Japan je australská značka, která dováží japonskou keramiku z oblasti Mino, kde je půda bohatá na spoustu přísad potřebných pro výrobu. Keramika je proto příhodně nazývaná Minoyaki. Z této dílny rovněž pochází miska Made in Japan Copper Swirl v krásném modrém designu. Na Minoyaki je ceněno to, že je ručně vyráběná a skrývá v sobě stoleté tradice, kterými se inspirují místní umělci. Každý kus nádobí je originál a jeho barvy jsou stálé a neodlupují se. Design misky je jednoduchý, což vyzdvihuje materiál i jeho kvalitu. Neobsahuje žádné kovy ani jiné zdraví škodlivé látky. Výhodou je použití misky Made in Japan v mikrovlnné troubě i umývání v myčce na nádobí. Klíčové vlastnosti misky Made In Japan Copper Swirl 450 ml Miska Made in Japan je vyrobena z keramiky pocházející z oblasti... (alza.cz)

Podobné produkty ako Made In Japan Střední miska Copper Swirl 16 cm 450 ml (MIJC3818) , Made in japan střední miska copper swirl 16 cm 450 ml (mijc3818)

Made In Japan Střední miska Black Pearl 16 cm 450 ml (MIJC2445)

Made In Japan Střední miska Black Pearl 16 cm 450 ml (MIJC2445)
Detail

Miska - materiál keramika, objem 0,45 l, vhodná do mikrovlnné trouby, balení obsahuje jednu misku, černá barva, se vzorem Made In Japan je australská značka, která dováží japonskou keramiku z oblasti Mino, kde je půda bohatá na spoustu přísad potřebných pro výrobu. Keramika je proto příhodně nazývaná Minoyaki. Z této dílny rovněž pochází miska Made in Japan Black Pearl v krásném šedo-černém designu. Na Minoyaki je ceněno to, že je ručně vyráběná a skrývá v sobě stoleté tradice, kterými se inspirují místní umělci. Každý kus nádobí je originál a jeho barvy jsou stálé a neodlupují se. Design misky je jednoduchý, což vyzdvihuje materiál i jeho kvalitu. Neobsahuje žádné kovy ani jiné zdraví škodlivé látky. Výhodou je použití misky Made in Japan v mikrovlnné troubě i umývání v myčce na nádobí. Klíčové vlastnosti misky Made In Japan Black Pearl 450 ml Miska Made in Japan je vyrobena z keramiky pocházející z... (alza.cz)

Podobné produkty ako Made In Japan Střední miska Black Pearl 16 cm 450 ml (MIJC2445) , Made in japan střední miska dk green 16 cm 450 ml (mijc3734)

Made In Japan Střední miska Dk Green 16 cm 450 ml (MIJC3734)

Made In Japan Střední miska Dk Green 16 cm 450 ml (MIJC3734)
Detail

Miska - materiál keramika, objem 0,45 l, vhodná do mikrovlnné trouby, balení obsahuje jednu misku, zelená barva, se vzorem, japonský motiv Made In Japan je australská značka, která dováží japonskou keramiku z oblasti Mino, kde je půda bohatá na spoustu přísad potřebných pro výrobu. Keramika je proto příhodně nazývaná Minoyaki. Z této dílny rovněž pochází miska Made in Japan Dk Green v krásném černo-zeleném designu. Na Minoyaki je ceněno to, že je ručně vyráběná a skrývá v sobě stoleté tradice, kterými se inspirují místní umělci. Každý kus nádobí je originál a jeho barvy jsou stálé a neodlupují se. Design misky je jednoduchý, což vyzdvihuje materiál i jeho kvalitu. Neobsahuje žádné kovy ani jiné zdraví škodlivé látky. Výhodou je použití misky Made in Japan v mikrovlnné troubě i umývání v myčce na nádobí. Klíčové vlastnosti misky Made In Japan Dk Green 450 ml Miska Made in Japan je vyrobena z keramiky... (alza.cz)

Podobné produkty ako Made In Japan Střední miska Dk Green 16 cm 450 ml (MIJC3734) , Made in japan střední miska earth & sky 16 cm 450 ml (mijc9017)

Made In Japan Miska Tenmokku 16 cm 450 ml (MIJC2454)

Made In Japan Miska Tenmokku 16 cm 450 ml (MIJC2454)
Detail

Miska - materiál keramika, objem 0,45 l, vhodná do mikrovlnné trouby, balení obsahuje jednu misku, černá barva, se vzorem, japonský motiv Made In Japan je australská značka, která dováží japonskou keramiku z oblasti Mino, kde je půda bohatá na spoustu přísad potřebných pro výrobu. Keramika je proto příhodně nazývaná Minoyaki. Z této dílny rovněž pochází miska Made in Japan Tenmokku v krásném černém designu s hnědým okrajem. Na Minoyaki je ceněno to, že je ručně vyráběná a skrývá v sobě stoleté tradice, kterými se inspirují místní umělci. Každý kus nádobí je originál a jeho barvy jsou stálé a neodlupují se. Design misky je jednoduchý, což vyzdvihuje materiál i jeho kvalitu. Neobsahuje žádné kovy ani jiné zdraví škodlivé látky. Výhodou je použití misky Made in Japan v mikrovlnné troubě i umývání v myčce na nádobí. Klíčové vlastnosti misky Made In Japan Tenmokku 450 ml Miska Made in Japan je vyrobena z keramiky... (alza.cz)

Podobné produkty ako Made In Japan Miska Tenmokku 16 cm 450 ml (MIJC2454) , Made in japan miska tenmokku 16 cm 450 ml (mijc2454)

Made In Japan Střední miska Indigo Blue 16 cm 600 ml (MIJC7952)

Made In Japan Střední miska Indigo Blue 16 cm 600 ml (MIJC7952)
Detail

Miska - objem 0,6 l, vhodná do mikrovlnné trouby, balení obsahuje jednu misku, modrá barva, se vzorem, japonský motiv Made In Japan je australská značka, která dováží japonskou keramiku z oblasti Mino, kde je půda bohatá na spoustu přísad potřebných pro výrobu. Keramika je proto příhodně nazývaná Minoyaki. Z této dílny rovněž pochází miska Made in Japan Indigo Blue v krásném modrém designu. Na Minoyaki je ceněno to, že je ručně vyráběná a skrývá v sobě stoleté tradice, kterými se inspirují místní umělci. Každý kus nádobí je originál a jeho barvy jsou stálé a neodlupují se. Design misky je jednoduchý, což vyzdvihuje materiál i jeho kvalitu. Neobsahuje žádné kovy ani jiné zdraví škodlivé látky. Výhodou je použití misky Made in Japan v mikrovlnné troubě i umývání v myčce na nádobí. Klíčové vlastnosti misky Made In Japan Indigo Blue 600 mlMiska Made in Japan je vyrobena z keramiky pocházející z oblasti Mino v JaponskuZaujme... (alza.cz)

Podobné produkty ako Made In Japan Střední miska Indigo Blue 16 cm 600 ml (MIJC7952) , Made in japan miska nin-rin 16 cm 450 ml (mijc9030)

Made In Japan Střední miska Blue Daisy 16 cm 400 ml (MIJC2791)

Made In Japan Střední miska Blue Daisy 16 cm 400 ml (MIJC2791)
Detail

Miska - objem 0,4 l, vhodná do mikrovlnné trouby, balení obsahuje jednu misku, modrá barva, se vzorem, japonský motiv Made In Japan je australská značka, která dováží japonskou keramiku z oblasti Mino, kde je půda bohatá na spoustu přísad potřebných pro výrobu. Keramika je proto příhodně nazývaná Minoyaki. Z této dílny rovněž pochází miska Made in Japan Blue Daisy v krásném modro-bílém designu. Na Minoyaki je ceněno to, že je ručně vyráběná a skrývá v sobě stoleté tradice, kterými se inspirují místní umělci. Každý kus nádobí je originál a jeho barvy jsou stálé a neodlupují se. Design misky je jednoduchý, což vyzdvihuje materiál i jeho kvalitu. Neobsahuje žádné kovy ani jiné zdraví škodlivé látky. Výhodou je použití misky Made in Japan v mikrovlnné troubě i umývání v myčce na nádobí. Klíčové vlastnosti misky Made In Japan Blue Daisy 400 ml Miska Made in Japan je vyrobena z keramiky pocházející z oblasti... (alza.cz)

Podobné produkty ako Made In Japan Střední miska Blue Daisy 16 cm 400 ml (MIJC2791) , Made in japan servírovací miska aurora 16 cm 450 ml (mijc9056)

Made In Japan Servírovací miska Aurora 16 cm 450 ml (MIJC9056)

Made In Japan Servírovací miska Aurora 16 cm 450 ml (MIJC9056)
Detail

Miska - materiál keramika, objem 0,45 l, vhodná do mikrovlnné trouby, balení obsahuje jednu misku, bílá barva, se vzorem, japonský motiv Made In Japan je australská značka, která dováží japonskou keramiku z oblasti Mino, kde je půda bohatá na spoustu přísad potřebných pro výrobu. Keramika je proto příhodně nazývaná Minoyaki. Z této dílny rovněž pochází miska Made in Japan Aurora v krásném bílo-hnědém designu. Na Minoyaki je ceněno to, že je ručně vyráběná a skrývá v sobě stoleté tradice, kterými se inspirují místní umělci. Každý kus nádobí je originál a jeho barvy jsou stálé a neodlupují se. Design misky je jednoduchý, což vyzdvihuje materiál i jeho kvalitu. Neobsahuje žádné kovy ani jiné zdraví škodlivé látky. Výhodou je použití misky Made in Japan v mikrovlnné troubě i umývání v myčce na nádobí. Klíčové vlastnosti servírovací misky Made In Japan Aurora 450 ml Miska Made in Japan je vyrobena z keramiky... (alza.cz)

Podobné produkty ako Made In Japan Servírovací miska Aurora 16 cm 450 ml (MIJC9056) , Made in japan miska white blossom 16 cm 450 ml (mijc2470)

Made In Japan Miska White Blossom 16 cm 450 ml (MIJC2470)

Made In Japan Miska White Blossom 16 cm 450 ml (MIJC2470)
Detail

Miska - materiál keramika, objem 0,45 l, vhodná do mikrovlnné trouby, balení obsahuje jednu misku, bílá barva, se vzorem Made In Japan je australská značka, která dováží japonskou keramiku z oblasti Mino, kde je půda bohatá na spoustu přísad potřebných pro výrobu. Keramika je proto příhodně nazývaná Minoyaki. Z této dílny rovněž pochází miska Made in Japan White Blossom v krásném bílém designu. Na Minoyaki je ceněno to, že je ručně vyráběná a skrývá v sobě stoleté tradice, kterými se inspirují místní umělci. Každý kus nádobí je originál a jeho barvy jsou stálé a neodlupují se. Design misky je jednoduchý, což vyzdvihuje materiál i jeho kvalitu. Neobsahuje žádné kovy ani jiné zdraví škodlivé látky. Výhodou je použití misky Made in Japan v mikrovlnné troubě i umývání v myčce na nádobí. Klíčové vlastnosti misky Made In Japan White Blossom 450 ml Miska Made in Japan je vyrobena z keramiky pocházející z oblasti... (alza.cz)

Podobné produkty ako Made In Japan Miska White Blossom 16 cm 450 ml (MIJC2470) , Made in japan střední miska indigo blue 16 cm 600 ml (mijc7952)

Made In Japan Miska Nin-Rin 16 cm 450 ml (MIJC9030)

Made In Japan Miska Nin-Rin 16 cm 450 ml (MIJC9030)
Detail

Miska - materiál keramika, objem 0,45 l, vhodná do mikrovlnné trouby, balení obsahuje jednu misku, hnědá barva, se vzorem, japonský motiv Made In Japan je australská značka, která dováží japonskou keramiku z oblasti Mino, kde je půda bohatá na spoustu přísad potřebných pro výrobu. Keramika je proto příhodně nazývaná Minoyaki. Z této dílny rovněž pochází miska Made in Japan Nin-Rin v krásném šedém designu. Na Minoyaki je ceněno to, že je ručně vyráběná a skrývá v sobě stoleté tradice, kterými se inspirují místní umělci. Každý kus nádobí je originál a jeho barvy jsou stálé a neodlupují se. Design misky je jednoduchý, což vyzdvihuje materiál i jeho kvalitu. Neobsahuje žádné kovy ani jiné zdraví škodlivé látky. Výhodou je použití misky Made in Japan v mikrovlnné troubě i umývání v myčce na nádobí. Klíčové vlastnosti misky Made In Japan Nin-Rin 450 ml Miska Made in Japan je vyrobena z keramiky pocházející z... (alza.cz)

Podobné produkty ako Made In Japan Miska Nin-Rin 16 cm 450 ml (MIJC9030) , Made in japan střední miska blue daisy 16 cm 400 ml (mijc2791)

MIJ Střední miska Matt 16 cm 450 ml - zánovní

Detail

Střední miska v matném provedení z kolekce Matt je vyrobena ručně z kvalitní přírodní keramiky, která neobsahuje zdraví škodlivé látky. Made in Japan Střední miska Matt 16 cm 450 ml je vhodná do myčky na nádobí i do mikrovlnné trouby. Každý kus je originál. Keramika je dovezena přímo z Japonska (mall.cz)

Podobné produkty ako MIJ Střední miska Matt 16 cm 450 ml - zánovní , Made in japan miska matt 13 cm 200 ml (mijc3751)

Made In Japan Střední miska Fade 17 cm 300 ml (MIJC0671)

Made In Japan Střední miska Fade 17 cm 300 ml (MIJC0671)
Detail

Mísa - objem 0,3 l, materiál keramika, vhodné do mikrovlnné trouby, počet kusů v balení 1, průměr 170 mm, barva béžová Made In Japan je australská značka, která dováží japonskou keramiku z oblasti Mino, kde je půda bohatá na spoustu přísad potřebných pro výrobu. Keramika je proto příhodně nazývaná Minoyaki. Z této dílny rovněž pochází miska Made in Japan Fade v krásném pískovém designu. Na Minoyaki je ceněno to, že je ručně vyráběná a skrývá v sobě stoleté tradice, kterými se inspirují místní umělci. Každý kus nádobí je originál a jeho barvy jsou stálé a neodlupují se. Design misky je jednoduchý, což vyzdvihuje materiál i jeho kvalitu. Neobsahuje žádné kovy ani jiné zdraví škodlivé látky. Výhodou je použití misky Made in Japan v mikrovlnné troubě i umývání v myčce na nádobí. Klíčové vlastnosti misky Made In Japan Fade 300 mlMiska Made in Japan je vyrobena z keramiky pocházející z oblasti Mino v JaponskuZaujme kvalitní ruční výrobouBarvy jsou stálé a... (alza.cz)

Podobné produkty ako Made In Japan Střední miska Fade 17 cm 300 ml (MIJC0671) , Made in japan čtvercová miska matt 9 cm 100 ml (mijc7966)

Made In Japan Střední miska Blue Daisy 17 cm 300 ml (MIJC2798)

Made In Japan Střední miska Blue Daisy 17 cm 300 ml (MIJC2798)
Detail

Mísa - objem 0,3 l, materiál keramika, se vzorem, vhodné do mikrovlnné trouby, počet kusů v balení 1, průměr 170 mm, barva modrá Made In Japan je australská značka, která dováží japonskou keramiku z oblasti Mino, kde je půda bohatá na spoustu přísad potřebných pro výrobu. Keramika je proto příhodně nazývaná Minoyaki. Z této dílny rovněž pochází miska Made in Japan Blue Daisy v krásném modro-bílém designu. Na Minoyaki je ceněno to, že je ručně vyráběná a skrývá v sobě stoleté tradice, kterými se inspirují místní umělci. Každý kus nádobí je originál a jeho barvy jsou stálé a neodlupují se. Design misky je jednoduchý, což vyzdvihuje materiál i jeho kvalitu. Neobsahuje žádné kovy ani jiné zdraví škodlivé látky. Výhodou je použití misky Made in Japan v mikrovlnné troubě i umývání v myčce na nádobí. Klíčové vlastnosti misky Made In Japan Blue Daisy 300 mlMiska Made in Japan je vyrobena z keramiky pocházející z oblasti Mino v JaponskuZaujme kvalitní ruční... (alza.cz)

Podobné produkty ako Made In Japan Střední miska Blue Daisy 17 cm 300 ml (MIJC2798) , Made in japan střední miska fade 17 cm 300 ml (mijc0671)

Made In Japan Střední miska Indigo Blue 13 cm 400 ml (MIJC7951)

Made In Japan Střední miska Indigo Blue 13 cm 400 ml (MIJC7951)
Detail

Miska - materiál keramika, objem 0,4 l, vhodná do mikrovlnné trouby, balení obsahuje jednu misku, modrá barva, se vzorem Made In Japan je australská značka, která dováží japonskou keramiku z oblasti Mino, kde je půda bohatá na spoustu přísad potřebných pro výrobu. Keramika je proto příhodně nazývaná Minoyaki. Z této dílny rovněž pochází miska Made in Japan Indigo Blue v krásném modrém designu. Na Minoyaki je ceněno to, že je ručně vyráběná a skrývá v sobě stoleté tradice, kterými se inspirují místní umělci. Každý kus nádobí je originál a jeho barvy jsou stálé a neodlupují se. Design misky je jednoduchý, což vyzdvihuje materiál i jeho kvalitu. Neobsahuje žádné kovy ani jiné zdraví škodlivé látky. Výhodou je použití misky Made in Japan v mikrovlnné troubě i umývání v myčce na nádobí. Klíčové vlastnosti misky Made In Japan Indigo Blue 400 ml Miska Made in Japan je vyrobena z keramiky pocházející z oblasti... (alza.cz)

Podobné produkty ako Made In Japan Střední miska Indigo Blue 13 cm 400 ml (MIJC7951) , Made in japan miska na omáčku matt 9 cm 100 ml (mijc7967)

Made In Japan Střední miska Hexagon Indigo Ikat 13 cm 300 ml (MIJC6426B)

Made In Japan Střední miska Hexagon Indigo Ikat 13 cm 300 ml (MIJC6426B)
Detail

Miska - materiál keramika, objem 0,3 l, vhodná do mikrovlnné trouby, balení obsahuje jednu misku, modrá barva, se vzorem, japonský motiv Made In Japan je australská značka, která dováží japonskou keramiku z oblasti Mino, kde je půda bohatá na spoustu přísad potřebných pro výrobu. Keramika je proto příhodně nazývaná Minoyaki. Z této dílny rovněž pochází miska Made in Japan Hexagon Indigo Ikat v krásném bílo-modrém designu. Na Minoyaki je ceněno to, že je ručně vyráběná a skrývá v sobě stoleté tradice, kterými se inspirují místní umělci. Každý kus nádobí je originál a jeho barvy jsou stálé a neodlupují se. Design misky je jednoduchý, což vyzdvihuje materiál i jeho kvalitu. Neobsahuje žádné kovy ani jiné zdraví škodlivé látky. Výhodou je použití misky Made in Japan v mikrovlnné troubě i umývání v myčce na nádobí. Klíčové vlastnosti misky Made In Japan Hexagon Indigo Ikat 300 ml Miska Made in Japan je... (alza.cz)

Podobné produkty ako Made In Japan Střední miska Hexagon Indigo Ikat 13 cm 300 ml (MIJC6426B) , Made in japan oválná miska cobalt blue 17 cm 450 ml (mijc7163)

Made In Japan Střední miska Starburst Indigo Ikat 13 cm 300 ml (MIJC6426E)

Made In Japan Střední miska Starburst Indigo Ikat 13 cm 300 ml (MIJC6426E)
Detail

Miska - materiál keramika, objem 0,3 l, vhodná do mikrovlnné trouby, balení obsahuje jednu misku, modrá barva, se vzorem Made In Japan je australská značka, která dováží japonskou keramiku z oblasti Mino, kde je půda bohatá na spoustu přísad potřebných pro výrobu. Keramika je proto příhodně nazývaná Minoyaki. Z této dílny rovněž pochází miska Made in Japan Starbusrst Indigo Ikat v krásném bílo-modrém designu. Na Minoyaki je ceněno to, že je ručně vyráběná a skrývá v sobě stoleté tradice, kterými se inspirují místní umělci. Každý kus nádobí je originál a jeho barvy jsou stálé a neodlupují se. Design misky je jednoduchý, což vyzdvihuje materiál i jeho kvalitu. Neobsahuje žádné kovy ani jiné zdraví škodlivé látky. Výhodou je použití misky Made in Japan v mikrovlnné troubě i umývání v myčce na nádobí. Klíčové vlastnosti misky Made In Japan Starbusrst Indigo Ikat 300 ml Miska Made in Japan je vyrobena z... (alza.cz)

Podobné produkty ako Made In Japan Střední miska Starburst Indigo Ikat 13 cm 300 ml (MIJC6426E) , Made in japan střední miska blue daisy 17 cm 300 ml (mijc2798)

Made In Japan Miska Matt 13 cm 200 ml (MIJC3751)

Made In Japan Miska Matt 13 cm 200 ml (MIJC3751)
Detail

Miska - materiál keramika, objem 0,2 l, vhodná do mikrovlnné trouby, balení obsahuje jednu misku, černá barva, se vzorem, japonský motiv Made In Japan je australská značka, která dováží japonskou keramiku z oblasti Mino, kde je půda bohatá na spoustu přísad potřebných pro výrobu. Keramika je proto příhodně nazývaná Minoyaki. Z této dílny rovněž pochází miska Made in Japan Matt v krásném černém designu. Na Minoyaki je ceněno to, že je ručně vyráběná a skrývá v sobě stoleté tradice, kterými se inspirují místní umělci. Každý kus nádobí je originál a jeho barvy jsou stálé a neodlupují se. Design misky je jednoduchý, což vyzdvihuje materiál i jeho kvalitu. Neobsahuje žádné kovy ani jiné zdraví škodlivé látky. Výhodou je použití misky Made in Japan v mikrovlnné troubě i umývání v myčce na nádobí. Klíčové vlastnosti misky Made In Japan Matt 200 ml Miska Made in Japan je vyrobena z keramiky pocházející z oblasti... (alza.cz)

Podobné produkty ako Made In Japan Miska Matt 13 cm 200 ml (MIJC3751) , Made in japan střední miska starburst indigo ikat 13 cm 300 ml (mijc6426e)

Made In Japan Oválná miska Cobalt Blue 17 cm 450 ml (MIJC7163)

Made In Japan Oválná miska Cobalt Blue 17 cm 450 ml (MIJC7163)
Detail

Mísa - objem 0,45 l, materiál keramika, se vzorem, vhodné do mikrovlnné trouby, počet kusů v balení 1, průměr 170 mm, barva modrá Made In Japan je australská značka, která dováží japonskou keramiku z oblasti Mino, kde je půda bohatá na spoustu přísad potřebných pro výrobu. Keramika je proto příhodně nazývaná Minoyaki. Z této dílny rovněž pochází miska Made in Japan Cobalt Blue v krásném šedo-modrém designu. Na Minoyaki je ceněno to, že je ručně vyráběná a skrývá v sobě stoleté tradice, kterými se inspirují místní umělci. Každý kus nádobí je originál a jeho barvy jsou stálé a neodlupují se. Design misky je jednoduchý, což vyzdvihuje materiál i jeho kvalitu. Neobsahuje žádné kovy ani jiné zdraví škodlivé látky. Výhodou je použití misky Made in Japan v mikrovlnné troubě i umývání v myčce na nádobí. Klíčové vlastnosti misky Made In Japan Cobalt Blue 450 mlMiska Made in Japan je vyrobena z keramiky pocházející z oblasti Mino v JaponskuZaujme kvalitní... (alza.cz)

Podobné produkty ako Made In Japan Oválná miska Cobalt Blue 17 cm 450 ml (MIJC7163) , Made in japan střední miska hexagon indigo ikat 13 cm 300 ml (mijc6426b)

Made In Japan Čtvercová miska Matt 9 cm 100 ml (MIJC7966)

Made In Japan Čtvercová miska Matt 9 cm 100 ml (MIJC7966)
Detail

Miska - materiál keramika, objem 0,1 l, vhodná do mikrovlnné trouby, balení obsahuje jednu misku, černá barva, se vzorem, japonský motiv Made In Japan je australská značka, která dováží japonskou keramiku z oblasti Mino, kde je půda bohatá na spoustu přísad potřebných pro výrobu. Keramika je proto příhodně nazývaná Minoyaki. Z této dílny rovněž pochází miska Made in Japan Matt v krásném černém designu. Na Minoyaki je ceněno to, že je ručně vyráběná a skrývá v sobě stoleté tradice, kterými se inspirují místní umělci. Každý kus nádobí je originál a jeho barvy jsou stálé a neodlupují se. Design misky je jednoduchý, což vyzdvihuje materiál i jeho kvalitu. Neobsahuje žádné kovy ani jiné zdraví škodlivé látky. Výhodou je použití misky Made in Japan v mikrovlnné troubě i umývání v myčce na nádobí. Klíčové vlastnosti misky na omáčku Made In Japan Matt 100 ml Miska Made in Japan je vyrobena z keramiky pocházející... (alza.cz)

Podobné produkty ako Made In Japan Čtvercová miska Matt 9 cm 100 ml (MIJC7966) , Made in japan miska 1 ks 13 cm matt & shiny black (mijc3808)

Made In Japan Miska na omáčku Matt 9 cm 100 ml (MIJC7967)

Made In Japan Miska na omáčku Matt 9 cm 100 ml (MIJC7967)
Detail

Miska - materiál keramika, objem 0,1 l, vhodná do mikrovlnné trouby, balení obsahuje jednu misku, černá barva, se vzorem, japonský motiv Made In Japan je australská značka, která dováží japonskou keramiku z oblasti Mino, kde je půda bohatá na spoustu přísad potřebných pro výrobu. Keramika je proto příhodně nazývaná Minoyaki. Z této dílny rovněž pochází miska Made in Japan Matt v krásném černém designu. Na Minoyaki je ceněno to, že je ručně vyráběná a skrývá v sobě stoleté tradice, kterými se inspirují místní umělci. Každý kus nádobí je originál a jeho barvy jsou stálé a neodlupují se. Design misky je jednoduchý, což vyzdvihuje materiál i jeho kvalitu. Neobsahuje žádné kovy ani jiné zdraví škodlivé látky. Výhodou je použití misky Made in Japan v mikrovlnné troubě i umývání v myčce na nádobí. Klíčové vlastnosti misky na omáčku Made In Japan Matt 100 mlMiska Made in Japan je vyrobena z keramiky pocházející z oblasti Mino v... (alza.cz)

Podobné produkty ako Made In Japan Miska na omáčku Matt 9 cm 100 ml (MIJC7967) , Made in japan udon matt, 20 cm, 800 ml (mijc3749)

Střední miska Matt 16 cm 500 ml MIJ

Střední miska Matt 16 cm 500 ml MIJ
Detail

POPIS Střední miska z kolekce Matt od výrobce MIJ je vyrobena ručně z odolné přírodní keramiky, která neobsahuje zdraví škodlivé příměsy ani těžké kovy. Vyrábějí ji japonští mistři, jejichž tradice sahá až do 12. století. Barvy jsou kvalitní, neodlepují se a také neobsahují žádné zdraví škodlivé látky. Produkty MIJ jsou tak vhodné jak do myčky na nádobí tak do mikrovlnné trouby. Japonskou keramiku MIJ využívají v restauracích již více než 25 let a její kvalita a životnost je tak důkladně potvrzena. Keramika je přímo dovezena z Japonska. Nádobí z kolekce Matt je provedeno v matné povrchové úpravě a v černo-šedé barvě. Okraje jsou opatřeny lesklou glasurou, která nádherně kontrastuje s matným středem. Některé nádobí z kolekce Matt má i částečně lesklou povrchovou úpravu a tam, kde se matný finiš setkává s lesklým, dochází k zajímavému efektu, který připomíná volně stékající barvu. SPECIFIKACE Průměr: 16 cm Objem: 500 ml Hmotnost: 411 g Barva: černá Materiál: keramika VÝHODY A NEVÝHODY Kolekce Matt se vyznačuje černo-šedým matným provedením s prvky lesku. Nádobí je vyrobeno ručně z přírodní keramiky - neobsahuje kovy ani škodlivá barviva. Keramika je kvalitní, barvy jsou stálé, neměnné a neodlupují se. Každý kus je originál s tradicí sahající až do 12. století. Unikátní keramika je dovezena přímo z Japonska. 25 let se nádobí MIJ využívá v restauracích a jeho kvalita a životnost je tak dlouhodobě potvrzena. Nádobí je vhodné do myčky na nádobí a do mikrovlnné trouby. PRAKTICKÉ RADY Vhodné do myčky: Ano Vhodné do mikrovlnné trouby: Ano Tyto TOP restaurace používají produkty Made in Japan (chefshop.cz_ine)

Podobné produkty ako Střední miska Matt 16 cm 500 ml MIJ , Made in japan matt 25 cm, mělký (mijc3811)

Střední miska Matt 16 cm 500 ml MIJ

Střední miska Matt 16 cm 500 ml MIJ
Detail

POPIS Střední miska z kolekce Matt od výrobce MIJ je vyrobena ručně z odolné přírodní keramiky, která neobsahuje zdraví škodlivé příměsy ani těžké kovy. Vyrábějí ji japonští mistři, jejichž tradice sahá až do 12. století. Barvy jsou kvalitní, neodlepují se a také neobsahují žádné zdraví škodlivé látky. Produkty MIJ jsou tak vhodné jak do myčky na nádobí tak do mikrovlnné trouby. Japonskou keramiku MIJ využívají v restauracích již více než 25 let a její kvalita a životnost je tak důkladně potvrzena. Keramika je přímo dovezena z Japonska. Nádobí z kolekce Matt je provedeno v matné povrchové úpravě a v černo-šedé barvě. Okraje jsou opatřeny lesklou glasurou, která nádherně kontrastuje s matným středem. Některé nádobí z kolekce Matt má i částečně lesklou povrchovou úpravu a tam, kde se matný finiš setkává s lesklým, dochází k zajímavému efektu, který připomíná volně stékající barvu. SPECIFIKACE Průměr: 16 cm Objem: 500 ml Hmotnost: 411 g Barva: černá Materiál: keramika VÝHODY A NEVÝHODY Kolekce Matt se vyznačuje černo-šedým matným provedením s prvky lesku. Nádobí je vyrobeno ručně z přírodní keramiky - neobsahuje kovy ani škodlivá barviva. Keramika je kvalitní, barvy jsou stálé, neměnné a neodlupují se. Každý kus je originál s tradicí sahající až do 12. století. Unikátní keramika je dovezena přímo z Japonska. 25 let se nádobí MIJ využívá v restauracích a jeho kvalita a životnost je tak dlouhodobě potvrzena. Nádobí je vhodné do myčky na nádobí a do mikrovlnné trouby. PRAKTICKÉ RADY Vhodné do myčky: Ano Vhodné do mikrovlnné trouby: Ano Tyto TOP restaurace používají produkty Made in Japan (chefshop.cz_japan)

Podobné produkty ako Střední miska Matt 16 cm 500 ml MIJ , Made in japan lžíce matt 15 cm (mijc7960)

Střední miska Matt 16 cm 500 ml MIJ

Střední miska Matt 16 cm 500 ml MIJ
Detail

POPIS Střední miska z kolekce Matt od výrobce MIJ je vyrobena ručně z odolné přírodní keramiky, která neobsahuje zdraví škodlivé příměsy ani těžké kovy. Vyrábějí ji japonští mistři, jejichž tradice sahá až do 12. století. Barvy jsou kvalitní, neodlepují se a také neobsahují žádné zdraví škodlivé látky. Produkty MIJ jsou tak vhodné jak do myčky na nádobí tak do mikrovlnné trouby. Japonskou keramiku MIJ využívají v restauracích již více než 25 let a její kvalita a životnost je tak důkladně potvrzena. Keramika je přímo dovezena z Japonska. Nádobí z kolekce Matt je provedeno v matné povrchové úpravě a v černo-šedé barvě. Okraje jsou opatřeny lesklou glasurou, která nádherně kontrastuje s matným středem. Některé nádobí z kolekce Matt má i částečně lesklou povrchovou úpravu a tam, kde se matný finiš setkává s lesklým, dochází k zajímavému efektu, který připomíná volně stékající barvu. SPECIFIKACE Průměr: 16 cm Objem: 500 ml Hmotnost: 411 g Barva: černá Materiál: keramika VÝHODY A NEVÝHODY Kolekce Matt se vyznačuje černo-šedým matným provedením s prvky lesku. Nádobí je vyrobeno ručně z přírodní keramiky - neobsahuje kovy ani škodlivá barviva. Keramika je kvalitní, barvy jsou stálé, neměnné a neodlupují se. Každý kus je originál s tradicí sahající až do 12. století. Unikátní keramika je dovezena přímo z Japonska. 25 let se nádobí MIJ využívá v restauracích a jeho kvalita a životnost je tak dlouhodobě potvrzena. Nádobí je vhodné do myčky na nádobí a do mikrovlnné trouby. PRAKTICKÉ RADY Vhodné do myčky: Ano Vhodné do mikrovlnné trouby: Ano Tyto TOP restaurace používají produkty Made in Japan (chefshop.cz)

Podobné produkty ako Střední miska Matt 16 cm 500 ml MIJ , Made in japan miska 1 ks 16 cm ridged indigo (mijc2285)

Made In Japan Miska 1 ks 16 cm Ridged Indigo (MIJC2285)

Made In Japan Miska 1 ks 16 cm Ridged Indigo (MIJC2285)
Detail

Miska - materiál keramika, objem 0,55 l, vhodná do mikrovlnné trouby, průměr 16 cm, balení obsahuje jednu misku, modrá barva, se vzorem, japonský a moderní motiv Zásadní vlastnosti misky Made In Japan Miska 1 ks 16 cm Ridged Indigo Miska MADE IN JAPAN je druhem nádobí, které využijete při různých příležitostech Její velikost se bude perfektně hodit na ovoce, zeleninu i hotový salát Svojí velikostí se skvěle hodí i k podávání horké polévky Miska MADE IN JAPAN se hodí do myčky S mikrovlnnou troubou nemá problém Jistě na vás zapůsobí japonský a moderní design Průměr misky MADE IN JAPAN: 160 mm Miska o objemu 0,55 l Misce dominuje modrá barva (alza.cz)

Podobné produkty ako Made In Japan Miska 1 ks 16 cm Ridged Indigo (MIJC2285) , Made in japan miska tenmokku 13 cm 200 ml (mijc2455)

Made In Japan Střední mísa Indigo Blue 18 cm 800 ml (MIJC7953)

Made In Japan Střední mísa Indigo Blue 18 cm 800 ml (MIJC7953)
Detail

Mísa - objem 0,8 l, materiál keramika, se vzorem, vhodné do mikrovlnné trouby, počet kusů v balení 1, průměr 180 mm, barva modrá Pořiďte si do kuchyňské výbavy novou mísu MADE IN JAPAN. Bez obav ji můžete používat v mikrovlnné troubě. Není vhodná do myčky. Miska má jedinečný vzhled díky použitému vzoru. Nejdůležitější parametry misky Made In Japan Střední mísa Indigo Blue 18 cm 800 ml Použitý materiál: keramika Miska MADE IN JAPAN je obsahu 0,8 l Lze mýt v myčce i používat v mikrovlnce Miska má průměr 180 mm Barevné provedení: modrá (alza.cz)

Podobné produkty ako Made In Japan Střední mísa Indigo Blue 18 cm 800 ml (MIJC7953) , Made in japan miska turquoise 9 cm 100 ml (mijc7238)

Made In Japan Miska 1 ks 13 cm Matt & Shiny Black (MIJC3808)

Made In Japan Miska 1 ks 13 cm Matt & Shiny Black (MIJC3808)
Detail

Miska - materiál keramika, objem 0,4 l, vhodná do mikrovlnné trouby, průměr 13 cm, balení obsahuje jednu misku, černá barva, se vzorem, japonský a moderní motiv Klíčové přednosti misky Made In Japan Miska 1 ks 13 cm Matt & Shiny Black Miska MADE IN JAPAN by neměla chybět v žádné domácnosti k servírování jídla Její velikost se bude perfektně hodit na ovoce, zeleninu i hotový salát Skvěle se hodí k servírování müsli a kaší Na pochutiny k televizi či k pohoštění přátel Do misky se vám vejde i porce polévky Miska MADE IN JAPAN je vhodná i do myčky K použití do mikrovlnné trouby Její vzhled zvýrazňuje japonský a moderní design Průměr misky MADE IN JAPAN: 130 mm Její objem je 0,4 l Osloví vás černá barva (alza.cz)

Podobné produkty ako Made In Japan Miska 1 ks 13 cm Matt & Shiny Black (MIJC3808) , Made in japan servírovací mísa matt 28 cm 1500 ml (mijc3753)

Střední miska Earth & Sky 16 cm 450 ml MIJ

Střední miska Earth & Sky 16 cm 450 ml MIJ
Detail

POPIS Střední miska z kolekce Earth & Sky od výrobce MIJ je vyrobena ručně z odolné přírodní keramiky, která neobsahuje zdraví škodlivé příměsy ani těžké kovy. Vyrábějí ji japonští mistři, jejichž tradice sahá až do 12. století. Barvy jsou kvalitní, neodlepují se a také neobsahují žádné zdraví škodlivé látky. Produkty MIJ jsou tak vhodné jak do myčky na nádobí tak do mikrovlnné trouby. Japonskou keramiku MIJ využívají v restauracích již více než 25 let a její kvalita a životnost je tak důkladně potvrzena. Keramika je přímo dovezena z Japonska. Nádobí z kolekce Earth & Sky je inspirováno barvami země a oblohy. Střed nádobí má světlehnědou barvu, která evokuje barvy země. Modrá barva okraje zase znázorňuje oblohu. Nádobí má jemně zrnitý povrch. SPECIFIKACE Průměr: 16 cm Výška: 7,5 cm Objem: 450 ml Hmotnost: 400 g Barva: hnědá, modrá Materiál: keramika VÝHODY A NEVÝHODY Kolekce Earth & Sky je inspirována barvami země a oblohy Nádobí je vyrobeno ručně z přírodní keramiky - neobsahuje kovy ani škodlivá barviva. Keramika je kvalitní, barvy jsou stálé, neměnné a neodlupují se. Každý kus je originál s tradicí sahající až do 12. století. Unikátní keramika je dovezena přímo z Japonska. 25 let se nádobí MIJ využívá v restauracích a jeho kvalita a životnost je tak dlouhodobě potvrzena. Nádobí je vhodné do myčky na nádobí a do mikrovlnné trouby. PRAKTICKÉ RADY Vhodné do myčky: Ano Vhodné do mikrovlnné trouby: Ano Tyto TOP restaurace používají produkty Made in Japan CO DÁL? Líbí se vám tento produkt? Skvělé! Přidejte ho do košíku a pokračujte v nákupu. Nevyhovuje vám? Zkuste se podívat na ostatní produkty značky MIJ nebo na další z… (chefshop.cz_japan)

Podobné produkty ako Střední miska Earth & Sky 16 cm 450 ml MIJ , Made in japan ramen mísa matt 25 cm 900 ml (mijc3812)

Střední miska Earth & Sky 16 cm 450 ml MIJ

Střední miska Earth & Sky 16 cm 450 ml MIJ
Detail

POPIS Střední miska z kolekce Earth & Sky od výrobce MIJ je vyrobena ručně z odolné přírodní keramiky, která neobsahuje zdraví škodlivé příměsy ani těžké kovy. Vyrábějí ji japonští mistři, jejichž tradice sahá až do 12. století. Barvy jsou kvalitní, neodlepují se a také neobsahují žádné zdraví škodlivé látky. Produkty MIJ jsou tak vhodné jak do myčky na nádobí tak do mikrovlnné trouby. Japonskou keramiku MIJ využívají v restauracích již více než 25 let a její kvalita a životnost je tak důkladně potvrzena. Keramika je přímo dovezena z Japonska. Nádobí z kolekce Earth & Sky je inspirováno barvami země a oblohy. Střed nádobí má světlehnědou barvu, která evokuje barvy země. Modrá barva okraje zase znázorňuje oblohu. Nádobí má jemně zrnitý povrch. SPECIFIKACE Průměr: 16 cm Výška: 7,5 cm Objem: 450 ml Hmotnost: 400 g Barva: hnědá, modrá Materiál: keramika VÝHODY A NEVÝHODY Kolekce Earth & Sky je inspirována barvami země a oblohy Nádobí je vyrobeno ručně z přírodní keramiky - neobsahuje kovy ani škodlivá barviva. Keramika je kvalitní, barvy jsou stálé, neměnné a neodlupují se. Každý kus je originál s tradicí sahající až do 12. století. Unikátní keramika je dovezena přímo z Japonska. 25 let se nádobí MIJ využívá v restauracích a jeho kvalita a životnost je tak dlouhodobě potvrzena. Nádobí je vhodné do myčky na nádobí a do mikrovlnné trouby. PRAKTICKÉ RADY Vhodné do myčky: Ano Vhodné do mikrovlnné trouby: Ano Tyto TOP restaurace používají produkty Made in Japan CO DÁL? Líbí se vám tento produkt? Skvělé! Přidejte ho do košíku a pokračujte v nákupu. Nevyhovuje vám? Zkuste se podívat na ostatní produkty značky MIJ nebo na další z… (chefshop.cz_ine)

Podobné produkty ako Střední miska Earth & Sky 16 cm 450 ml MIJ , Made in japan mělká mísa matt 21 cm 600 ml (mijc7965)

Střední miska Earth & Sky 16 cm 450 ml MIJ

Střední miska Earth & Sky 16 cm 450 ml MIJ
Detail

POPIS Střední miska z kolekce Earth & Sky od výrobce MIJ je vyrobena ručně z odolné přírodní keramiky, která neobsahuje zdraví škodlivé příměsy ani těžké kovy. Vyrábějí ji japonští mistři, jejichž tradice sahá až do 12. století. Barvy jsou kvalitní, neodlepují se a také neobsahují žádné zdraví škodlivé látky. Produkty MIJ jsou tak vhodné jak do myčky na nádobí tak do mikrovlnné trouby. Japonskou keramiku MIJ využívají v restauracích již více než 25 let a její kvalita a životnost je tak důkladně potvrzena. Keramika je přímo dovezena z Japonska. Nádobí z kolekce Earth & Sky je inspirováno barvami země a oblohy. Střed nádobí má světlehnědou barvu, která evokuje barvy země. Modrá barva okraje zase znázorňuje oblohu. Nádobí má jemně zrnitý povrch. SPECIFIKACE Průměr: 16 cm Výška: 7,5 cm Objem: 450 ml Hmotnost: 400 g Barva: hnědá, modrá Materiál: keramika VÝHODY A NEVÝHODY Kolekce Earth & Sky je inspirována barvami země a oblohy Nádobí je vyrobeno ručně z přírodní keramiky - neobsahuje kovy ani škodlivá barviva. Keramika je kvalitní, barvy jsou stálé, neměnné a neodlupují se. Každý kus je originál s tradicí sahající až do 12. století. Unikátní keramika je dovezena přímo z Japonska. 25 let se nádobí MIJ využívá v restauracích a jeho kvalita a životnost je tak dlouhodobě potvrzena. Nádobí je vhodné do myčky na nádobí a do mikrovlnné trouby. PRAKTICKÉ RADY Vhodné do myčky: Ano Vhodné do mikrovlnné trouby: Ano Tyto TOP restaurace používají produkty Made in Japan CO DÁL? Líbí se vám tento produkt? Skvělé! Přidejte ho do košíku a pokračujte v nákupu. Nevyhovuje vám? Zkuste se podívat na ostatní produkty značky MIJ nebo na další z… (chefshop.cz)

Podobné produkty ako Střední miska Earth & Sky 16 cm 450 ml MIJ , Made in japan mělký talíř matt 20 cm (mijc3744)

Made In Japan Udon Matt, 20 cm, 800 ml (MIJC3749)

Made In Japan Udon Matt, 20 cm, 800 ml (MIJC3749)
Detail

Mísa - objem 0,8 l, materiál keramika, se vzorem, vhodné do mikrovlnné trouby a ochrana proti poškrábání, počet kusů v balení 1, průměr 200 mm, barva černá Pořiďte si do své kuchyně novou misku MADE IN JAPAN. Je přizpůsobena pro ohřev v mikrovlnné troubě. Není vhodné misku ukládat do myčky. Díky ochraně proti poškrábání vám vydrží dlouhá léta. Miska zaujme použitým vzorem, který ji dělá ještě zajímavější. Důležité parametry misky Made In Japan Udon Matt, 20 cm, 800 ml Materiál: keramika Miska MADE IN JAPAN nabízí obsah 0,8 l Hodí se do myčky na nádobí i pro použití v mikrovlnné troubě Miska má průměr 200 mm Barevné provedení: černá (alza.cz)

Podobné produkty ako Made In Japan Udon Matt, 20 cm, 800 ml (MIJC3749)

Made In Japan Čajová konvice Black Scroll 450 ml (MIJC1376)

Made In Japan Čajová konvice Black Scroll 450 ml (MIJC1376)
Detail

Čajová konvice objem 0.45l, keramika Máte v oblibě čajové dýchánky, ale jeden hrníček vám nestačí? Čajová konvice MADE IN JAPAN je ideálním doplňkem vašeho stolování. Materiálem jejího těla je Keramika. Konvice o objemu 0,45 l vám pomůže připravit vaše oblíbené čaje. Balení také disponuje sítkem, díky kterému bude příprava sypaných čajů jednoduchá. Čajová konvice je vhodná k mytí v myčce, nebude vás tedy zdržovat ruční mytí. Rozhodující vlastnosti čajové konvice Made In Japan Čajová konvice Black Scroll 450 ml Jednoduchá příprava sypaných čajů díky sítku Ideální pro perfektní přípravu teplých i studených nápojů Čajová konvice vydrží mytí v myčce Objem konvice: 0,45 l (alza.cz)

Podobné produkty ako Made In Japan Čajová konvice Black Scroll 450 ml (MIJC1376)

Made In Japan Mělká mísa Matt 21 cm 600 ml (MIJC7965)

Made In Japan Mělká mísa Matt 21 cm 600 ml (MIJC7965)
Detail

Mísa - objem 0,6 l, materiál keramika, se vzorem, vhodné do myčky a vhodné do mikrovlnné trouby, počet kusů v balení 1, průměr 210 mm, barva černá Rozšiřte sadu nádobí o novou mísu MADE IN JAPAN. Bez obav ji můžete mýt v myčce na nádobí a je vhodná i do mikrovlnné trouby. Miska se vzorem bude skvělým doplňkem vaší kuchyně. Klíčové znaky misky Made In Japan Mělká mísa Matt 21 cm 600 ml Materiál: keramika Miska MADE IN JAPAN má obsah 0,6 l Lze mýt v myčce na nádobí i používat v mikrovlnné troubě Miska má průměr 210 mm Barva: černá (alza.cz)

Podobné produkty ako Made In Japan Mělká mísa Matt 21 cm 600 ml (MIJC7965)

Made In Japan Ramen mísa Matt 25 cm 900 ml (MIJC3812)

Made In Japan Ramen mísa Matt 25 cm 900 ml (MIJC3812)
Detail

Mísa - objem 0,9 l, materiál keramika, se vzorem, vhodné do mikrovlnné trouby, počet kusů v balení 1, průměr 250 mm, barva černá Rozšiřte svou sadu nádobí o novou mísu MADE IN JAPAN. Bez starostí ji můžete vložit do mikrovlnné trouby. Není určena do myčky. Miska má vzor, který ji dělá ještě zajímavější. Nejdůležitější vlastnosti misky Made In Japan Ramen mísa Matt 25 cm 900 ml Materiál: keramika Miska MADE IN JAPAN nabízí obsah 0,9 l Vhodné pro mytí v myčce na nádobí i použití v mikrovlnné troubě Miska má průměr 250 mm Barva: černá (alza.cz)

Podobné produkty ako Made In Japan Ramen mísa Matt 25 cm 900 ml (MIJC3812)

Made In Japan Servírovací mísa Matt 28 cm 1500 ml (MIJC3753)

Made In Japan Servírovací mísa Matt 28 cm 1500 ml (MIJC3753)
Detail

Mísa - objem 1,5 l, materiál keramika, se vzorem, vhodné do mikrovlnné trouby, počet kusů v balení 1, průměr 280 mm, barva černá Rozšiřte kuchyňskou výbavu o novou sadu MADE IN JAPAN. S klidem ji můžete vložit do mikrovlnné trouby. Nehodí se do myčky na nádobí. Miska se vzorem bude skvělým doplňkem vaší kuchyně. Zajímavé vlastnosti misky Made In Japan Servírovací mísa Matt 28 cm 1500 ml Použitý materiál: keramika Miska MADE IN JAPAN je obsahu 1,5 l Hodí se do myčky na nádobí i pro použití v mikrovlnné troubě Miska má průměr 280 mm Barevné provedení: černá (alza.cz)

Podobné produkty ako Made In Japan Servírovací mísa Matt 28 cm 1500 ml (MIJC3753)

Made In Japan Miska Turquoise 9 cm 100 ml (MIJC7238)

Made In Japan Miska Turquoise 9 cm 100 ml (MIJC7238)
Detail

Miska - materiál keramika, objem 0,1 l, vhodná do mikrovlnné trouby, balení obsahuje jednu misku, modrá barva, se vzorem, japonský motiv Made In Japan je australská značka, která dováží japonskou keramiku z oblasti Mino, kde je půda bohatá na spoustu přísad potřebných pro výrobu. Keramika je proto příhodně nazývaná Minoyaki. Z této dílny rovněž pochází miska Made in Japan Turquoisel v krásném modro-bílém designu. Na Minoyaki je ceněno to, že je ručně vyráběná a skrývá v sobě stoleté tradice, kterými se inspirují místní umělci. Každý kus nádobí je originál a jeho barvy jsou stálé a neodlupují se. Design misky je jednoduchý, což vyzdvihuje materiál i jeho kvalitu. Neobsahuje žádné kovy ani jiné zdraví škodlivé látky. Výhodou je použití misky Made in Japan v mikrovlnné troubě i umývání v myčce na nádobí. Klíčové vlastnosti misky Made In Japan Turquoise 100 ml Miska Made in Japan je vyrobena z keramiky... (alza.cz)

Podobné produkty ako Made In Japan Miska Turquoise 9 cm 100 ml (MIJC7238)

Made In Japan Miska Tenmokku 13 cm 200 ml (MIJC2455)

Made In Japan Miska Tenmokku 13 cm 200 ml (MIJC2455)
Detail

Mísa - objem 0,2 l, materiál keramika, se vzorem, vhodné do mikrovlnné trouby, počet kusů v balení 1, průměr 130 mm, barva černá Made In Japan je australská značka, která dováží japonskou keramiku z oblasti Mino, kde je půda bohatá na spoustu přísad potřebných pro výrobu. Keramika je proto příhodně nazývaná Minoyaki. Z této dílny rovněž pochází miska Made in Japan Tenmokku v krásném černém designu s hnědým okrajem. Na Minoyaki je ceněno to, že je ručně vyráběná a skrývá v sobě stoleté tradice, kterými se inspirují místní umělci. Každý kus nádobí je originál a jeho barvy jsou stálé a neodlupují se. Design misky je jednoduchý, což vyzdvihuje materiál i jeho kvalitu. Neobsahuje žádné kovy ani jiné zdraví škodlivé látky. Výhodou je použití misky Made in Japan v mikrovlnné troubě i umývání v myčce na nádobí. Klíčové vlastnosti misky na udon nudle Made In Japan Tenmokku 200 ml Miska Made in Japan je vyrobena z... (alza.cz)

Podobné produkty ako Made In Japan Miska Tenmokku 13 cm 200 ml (MIJC2455)

Made In Japan Velká mělká mísa Matt 24 cm 700 ml (MIJC3747)

Made In Japan Velká mělká mísa Matt 24 cm 700 ml (MIJC3747)
Detail

Mísa - objem 0,7 l, materiál keramika, se vzorem, vhodné do mikrovlnné trouby, počet kusů v balení 1, průměr 240 mm, barva černá Udělejte si radost novou mísou MADE IN JAPAN. Bez problémů ji můžete používat i v mikrovlnné troubě. Není vhodné misku ukládat do myčky na nádobí. Miska se vzorem bude krásným kouskem vaší kuchyně. Základní parametry misky Made In Japan Velká mělká mísa Matt 24 cm 700 ml Použitý materiál: keramika Miska MADE IN JAPAN má obsah 0,7 l Vhodné pro mytí v myčce na nádobí i použití v mikrovlnné troubě Miska má průměr 240 mm Barevné provedení: černá (alza.cz)

Podobné produkty ako Made In Japan Velká mělká mísa Matt 24 cm 700 ml (MIJC3747)

Made In Japan Velká servírovací mísa Matt 24 cm 1800 ml (MIJC3814)

Made In Japan Velká servírovací mísa Matt 24 cm 1800 ml (MIJC3814)
Detail

Mísa - objem 1,8 l, materiál keramika, se vzorem, vhodné do mikrovlnné trouby, počet kusů v balení 1, průměr 240 mm, barva černá Rozšiřte svou sadu nádobí o novou mísu MADE IN JAPAN. Bez problémů zvládne ohřívání jídla v mikrovlnce. Není vhodné misku ukládat do myčky. Miska má vzor, který ji dělá ještě zajímavější. Důležité funkce misky Made In Japan Velká servírovací mísa Matt 24 cm 1800 ml Použitý materiál: keramika Miska MADE IN JAPAN je obsahu 1,8 l Vhodné k použití do myčky a mikrovlnné trouby Průměr mísy: 240 mm Barva: černá (alza.cz)

Podobné produkty ako Made In Japan Velká servírovací mísa Matt 24 cm 1800 ml (MIJC3814)

Made In Japan Lžíce Matt 15 cm (MIJC7960)

Made In Japan Lžíce Matt 15 cm (MIJC7960)
Detail

Lžíce - na Ramen či Pho Bo, délka 15 cm, keramická, ruční japonská výroba, vhodná do myčky i mikrovlnné trouby, barva černá Made In Japan je australská značka, která dováží japonskou keramiku z oblasti Mino, kde je půda bohatá na spoustu přísad potřebných pro výrobu. Keramika je proto příhodně nazývaná Minoyaki. Z této dílny rovněž pochází tato lžíce Made in Japan Matt v černém provedení. Na Minoyaki je ceněno to, že je ručně vyráběná a skrývá v sobě stoleté tradice, kterými se inspirují místní umělci. Každý kus nádobí je originál a jeho barvy jsou stálé a neodlupují se. Design lžíce je jednoduchý, což vyzdvihuje materiál i jeho kvalitu. Neobsahuje žádné kovy ani jiné zdraví škodlivé látky. Výhodou je použití lžíce Made in Japan v myčce na nádobí i v mikrovlnné troubě. Klíčové vlastnosti lžíce Made In Japan Matt 15 cmLžíce Made in Japan je vyrobena z keramiky pocházející z oblasti Mino v JaponskuZaujme ruční kvalitní... (alza.cz)

Podobné produkty ako Made In Japan Lžíce Matt 15 cm (MIJC7960)

Made In Japan Matt 25 cm, mělký (MIJC3811)

Made In Japan Matt 25 cm, mělký (MIJC3811)
Detail

Talíř - mělký, materiál keramika, kulatý, s dekorem, vhodný do mikrovlnné trouby, průměr 250 mm, černá barva Made In Japan je australská značka, která dováží japonskou keramiku z oblasti Mino, kde je půda bohatá na spoustu přísad potřebných pro výrobu. Keramika je proto příhodně nazývaná Minoyaki. Z této dílny rovněž pochází talíř Made in Japan Matt s matným povrchem v černošedé barvě a lesklými okraji. Na Minoyaki je ceněno to, že je ručně vyráběná a skrývá v sobě stoleté tradice, kterými se inspirují místní umělci. Každý kus nádobí je originál a jeho barvy jsou stálé a neodlupují se. Design talíře je jednoduchý, což vyzdvihuje materiál i jeho kvalitu. Neobsahuje žádné kovy ani jiné zdraví škodlivé látky. Výhodou je použití talíře Made in Japan v mikrovlnné troubě i umývání v myčce na nádobí. Klíčové vlastnosti mělkého talíře Made In Japan Matt 25 cmTalíř Made in Japan je vyroben z keramiky pocházející z oblasti... (alza.cz)

Podobné produkty ako Made In Japan Matt 25 cm, mělký (MIJC3811)

Made In Japan Malá miska černá 13 cm 500 ml (MIJC1395)

Made In Japan Malá miska černá 13 cm 500 ml (MIJC1395)
Detail

Miska - materiál keramika, objem 0,5 l, vhodná do mikrovlnné trouby, balení obsahuje jednu misku, černá barva, se vzorem, japonský motiv Made In Japan je australská značka, která dováží japonskou keramiku z oblasti Mino, kde je půda bohatá na spoustu přísad potřebných pro výrobu. Keramika je proto příhodně nazývaná Minoyaki. Z této dílny rovněž pochází miska Made in Japan v krásném černém designu. Na Minoyaki je ceněno to, že je ručně vyráběná a skrývá v sobě stoleté tradice, kterými se inspirují místní umělci. Každý kus nádobí je originál a jeho barvy jsou stálé a neodlupují se. Design misky je jednoduchý, což vyzdvihuje materiál i jeho kvalitu. Neobsahuje žádné kovy ani jiné zdraví škodlivé látky. Výhodou je použití misky Made in Japan v mikrovlnné troubě i umývání v myčce na nádobí. Klíčové vlastnosti misky Made In Japan černé 500 ml Miska Made in Japan je vyrobena z keramiky pocházející z oblasti... (alza.cz)

Podobné produkty ako Made In Japan Malá miska černá 13 cm 500 ml (MIJC1395)

Made In Japan Miska Modern metalická 14x12 cm 100 ml (MIJC6343M)

Made In Japan Miska Modern metalická 14x12 cm 100 ml (MIJC6343M)
Detail

Miska - materiál keramika, objem 0,1 l, vhodná do mikrovlnné trouby, balení obsahuje jednu misku, šedá barva, se vzorem, japonský motiv Made In Japan je australská značka, která dováží japonskou keramiku z oblasti Mino, kde je půda bohatá na spoustu přísad potřebných pro výrobu. Keramika je proto příhodně nazývaná Minoyaki. Z této dílny rovněž pochází miska Made in Japan Modern v krásném metalickém designu s nepravidelným tvarem. Na Minoyaki je ceněno to, že je ručně vyráběná a skrývá v sobě stoleté tradice, kterými se inspirují místní umělci. Každý kus nádobí je originál a jeho barvy jsou stálé a neodlupují se. Design misky je jednoduchý, což vyzdvihuje materiál i jeho kvalitu. Neobsahuje žádné kovy ani jiné zdraví škodlivé látky. Výhodou je použití misky Made in Japan v mikrovlnné troubě i umývání v myčce na nádobí. Klíčové vlastnosti misky Made In Japan Modern 14 × 12 cm 100 ml Miska Made in Japan je... (alza.cz)

Podobné produkty ako Made In Japan Miska Modern metalická 14x12 cm 100 ml (MIJC6343M)

Made In Japan Malá miska 10 cm 300 ml zelená (MIJC7795)

Made In Japan Malá miska 10 cm 300 ml zelená (MIJC7795)
Detail

Miska - materiál keramika, objem 0,3 l, vhodná do mikrovlnné trouby, balení obsahuje jednu misku, zelená barva, japonský motiv Made In Japan je australská značka, která dováží japonskou keramiku z oblasti Mino, kde je půda bohatá na spoustu přísad potřebných pro výrobu. Keramika je proto příhodně nazývaná Minoyaki. Z této dílny rovněž pochází miska Made in Japan v krásném zeleném designu. Na Minoyaki je ceněno to, že je ručně vyráběná a skrývá v sobě stoleté tradice, kterými se inspirují místní umělci. Každý kus nádobí je originál a jeho barvy jsou stálé a neodlupují se. Design misky je jednoduchý, což vyzdvihuje materiál i jeho kvalitu. Neobsahuje žádné kovy ani jiné zdraví škodlivé látky. Výhodou je použití misky Made in Japan v mikrovlnné troubě i umývání v myčce na nádobí. Klíčové vlastnosti misky Made In Japan 300 ml Miska Made in Japan je vyrobena z keramiky pocházející z oblasti Mino v... (alza.cz)

Podobné produkty ako Made In Japan Malá miska 10 cm 300 ml zelená (MIJC7795)

Made In Japan Miska Nin-Rin 13 cm 400 ml (MIJC9029)

Made In Japan Miska Nin-Rin 13 cm 400 ml (MIJC9029)
Detail

Miska - materiál keramika, objem 0,4 l, vhodná do mikrovlnné trouby, balení obsahuje jednu misku, hnědá barva, se vzorem, japonský motiv Made In Japan je australská značka, která dováží japonskou keramiku z oblasti Mino, kde je půda bohatá na spoustu přísad potřebných pro výrobu. Keramika je proto příhodně nazývaná Minoyaki. Z této dílny rovněž pochází miska Made in Japan Nin-Rin v krásném šedém designu. Na Minoyaki je ceněno to, že je ručně vyráběná a skrývá v sobě stoleté tradice, kterými se inspirují místní umělci. Každý kus nádobí je originál a jeho barvy jsou stálé a neodlupují se. Design misky je jednoduchý, což vyzdvihuje materiál i jeho kvalitu. Neobsahuje žádné kovy ani jiné zdraví škodlivé látky. Výhodou je použití misky Made in Japan v mikrovlnné troubě i umývání v myčce na nádobí. Klíčové vlastnosti misky Made In Japan Nin-Rin 400 ml Miska Made in Japan je vyrobena z keramiky pocházející z... (alza.cz)

Podobné produkty ako Made In Japan Miska Nin-Rin 13 cm 400 ml (MIJC9029)

Made In Japan Malá miska Fade 14 cm 200 ml (MIJC0672)

Made In Japan Malá miska Fade 14 cm 200 ml (MIJC0672)
Detail

Miska - materiál porcelán, objem 0,2 l, vhodná do mikrovlnné trouby, balení obsahuje jednu misku, béžová barva, se vzorem, japonský motiv Made In Japan je australská značka, která dováží japonskou keramiku z oblasti Mino, kde je půda bohatá na spoustu přísad potřebných pro výrobu. Keramika je proto příhodně nazývaná Minoyaki. Z této dílny rovněž pochází miska Made in Japan Fade v krásném pískovém designu. Na Minoyaki je ceněno to, že je ručně vyráběná a skrývá v sobě stoleté tradice, kterými se inspirují místní umělci. Každý kus nádobí je originál a jeho barvy jsou stálé a neodlupují se. Design misky je jednoduchý, což vyzdvihuje materiál i jeho kvalitu. Neobsahuje žádné kovy ani jiné zdraví škodlivé látky. Výhodou je použití misky Made in Japan v mikrovlnné troubě i umývání v myčce na nádobí. Klíčové vlastnosti misky Made In Japan Fade 200 ml Miska Made in Japan je vyrobena z keramiky pocházející z oblasti... (alza.cz)

Podobné produkty ako Made In Japan Malá miska Fade 14 cm 200 ml (MIJC0672)

Made In Japan Miska Sky Blue 8 cm 50 ml (MIJC5091)

Made In Japan Miska Sky Blue 8 cm 50 ml (MIJC5091)
Detail

Miska - materiál keramika, objem 0,05 l, vhodná do mikrovlnné trouby, balení obsahuje jednu misku, modrá barva, se vzorem, japonský motiv Made In Japan je australská značka, která dováží japonskou keramiku z oblasti Mino, kde je půda bohatá na spoustu přísad potřebných pro výrobu. Keramika je proto příhodně nazývaná Minoyaki. Z této dílny rovněž pochází miska Made in Japan Sky Blue v krásném modro-hnědém designu. Na Minoyaki je ceněno to, že je ručně vyráběná a skrývá v sobě stoleté tradice, kterými se inspirují místní umělci. Každý kus nádobí je originál a jeho barvy jsou stálé a neodlupují se. Design misky je jednoduchý, což vyzdvihuje materiál i jeho kvalitu. Neobsahuje žádné kovy ani jiné zdraví škodlivé látky. Výhodou je použití misky Made in Japan v mikrovlnné troubě i umývání v myčce na nádobí. Klíčové vlastnosti misky Made In Japan Sky Blue 50 mlMiska Made in Japan je vyrobena z keramiky pocházející z oblasti Mino v... (alza.cz)

Podobné produkty ako Made In Japan Miska Sky Blue 8 cm 50 ml (MIJC5091)

Made In Japan Malá miska Aurora 13 cm 200 ml (MIJC9054)

Made In Japan Malá miska Aurora 13 cm 200 ml (MIJC9054)
Detail

Miska - materiál keramika, objem 0,2 l, vhodná do mikrovlnné trouby, balení obsahuje jednu misku, bílá barva, se vzorem, japonský motiv Made In Japan je australská značka, která dováží japonskou keramiku z oblasti Mino, kde je půda bohatá na spoustu přísad potřebných pro výrobu. Keramika je proto příhodně nazývaná Minoyaki. Z této dílny rovněž pochází miska Made in Japan Aurora v krásném bílo-hnědém designu. Na Minoyaki je ceněno to, že je ručně vyráběná a skrývá v sobě stoleté tradice, kterými se inspirují místní umělci. Každý kus nádobí je originál a jeho barvy jsou stálé a neodlupují se. Design misky je jednoduchý, což vyzdvihuje materiál i jeho kvalitu. Neobsahuje žádné kovy ani jiné zdraví škodlivé látky. Výhodou je použití misky Made in Japan v mikrovlnné troubě i umývání v myčce na nádobí. Klíčové vlastnosti misky Made In Japan Aurora 200 ml Miska Made in Japan je vyrobena z keramiky pocházející z... (alza.cz)

Podobné produkty ako Made In Japan Malá miska Aurora 13 cm 200 ml (MIJC9054)

Made In Japan Miska Sky Blue 12 cm 300 ml (MIJC7017)

Made In Japan Miska Sky Blue 12 cm 300 ml (MIJC7017)
Detail

Miska - materiál keramika, objem 0,3 l, vhodná do mikrovlnné trouby, balení obsahuje jednu misku, modrá barva, se vzorem, japonský motiv Made In Japan je australská značka, která dováží japonskou keramiku z oblasti Mino, kde je půda bohatá na spoustu přísad potřebných pro výrobu. Keramika je proto příhodně nazývaná Minoyaki. Z této dílny rovněž pochází miska Made in Japan Sky Blue v krásném šedo-modrém provedení. Na Minoyaki je ceněno to, že je ručně vyráběná a skrývá v sobě stoleté tradice, kterými se inspirují místní umělci. Každý kus nádobí je originál a jeho barvy jsou stálé a neodlupují se. Design misky je jednoduchý, což vyzdvihuje materiál i jeho kvalitu. Neobsahuje žádné kovy ani jiné zdraví škodlivé látky. Výhodou je použití misky Made in Japan v mikrovlnné troubě i umývání v myčce na nádobí. Klíčové vlastnosti misky Made In Japan Sky Blue 300 ml Miska Made in Japan je vyrobena z keramiky... (alza.cz)

Podobné produkty ako Made In Japan Miska Sky Blue 12 cm 300 ml (MIJC7017)

Made In Japan Miska Sky Blue 15 cm 550 ml (MIJC5087)

Made In Japan Miska Sky Blue 15 cm 550 ml (MIJC5087)
Detail

Miska - materiál keramika, objem 0,55 l, vhodná do mikrovlnné trouby, balení obsahuje jednu misku, modrá barva, se vzorem, japonský motiv Made In Japan je australská značka, která dováží japonskou keramiku z oblasti Mino, kde je půda bohatá na spoustu přísad potřebných pro výrobu. Keramika je proto příhodně nazývaná Minoyaki. Z této dílny rovněž pochází miska Made in Japan Sky Blue v krásném šedo-modrém provedení. Na Minoyaki je ceněno to, že je ručně vyráběná a skrývá v sobě stoleté tradice, kterými se inspirují místní umělci. Každý kus nádobí je originál a jeho barvy jsou stálé a neodlupují se. Design misky je jednoduchý, což vyzdvihuje materiál i jeho kvalitu. Neobsahuje žádné kovy ani jiné zdraví škodlivé látky. Výhodou je použití misky Made in Japan v mikrovlnné troubě i umývání v myčce na nádobí. Klíčové vlastnosti misky Made In Japan Sky Blue 550 ml Miska Made in Japan je vyrobena z keramiky... (alza.cz)

Podobné produkty ako Made In Japan Miska Sky Blue 15 cm 550 ml (MIJC5087)
Made In Japan Střední miska Matt 16 cm 450 ml (MIJC3750), Made In Japan Střední miska Black Pearl 16 cm 450 ml (MIJC2445), Made In Japan Střední miska Copper Swirl 16 cm 450 ml (MIJC3818), Made In Japan Střední miska Dk Green 16 cm 450 ml (MIJC3734), Made In Japan Střední miska Earth & Sky 16 cm 450 ml (MIJC9017), Made In Japan Miska Tenmokku 16 cm 450 ml (MIJC2454), Made In Japan Miska Nin-Rin 16 cm 450 ml (MIJC9030), Made In Japan Servírovací miska Aurora 16 cm 450 ml (MIJC9056), Made In Japan Miska White Blossom 16 cm 450 ml (MIJC2470), Made In Japan Střední miska Indigo Blue 16 cm 600 ml (MIJC7952), Made In Japan Střední miska Blue Daisy 16 cm 400 ml (MIJC2791), Made In Japan Miska Matt 13 cm 200 ml (MIJC3751), Made In Japan Čtvercová miska Matt 9 cm 100 ml (MIJC7966), Made In Japan Střední miska Fade 17 cm 300 ml (MIJC0671), Made In Japan Miska na omáčku Matt 9 cm 100 ml (MIJC7967), Made In Japan Oválná miska Cobalt Blue 17 cm 450 ml (MIJC7163), Made In Japan Střední miska Blue Daisy 17 cm 300 ml (MIJC2798), Made In Japan Střední miska Starburst Indigo Ikat 13 cm 300 ml (MIJC6426E), Made In Japan Střední miska Hexagon Indigo Ikat 13 cm 300 ml (MIJC6426B), Made In Japan Miska 1 ks 13 cm Matt & Shiny Black (MIJC3808), Made In Japan Udon Matt, 20 cm, 800 ml (MIJC3749), Made In Japan Matt 25 cm, mělký (MIJC3811), Made In Japan Lžíce Matt 15 cm (MIJC7960), Made In Japan Miska 1 ks 16 cm Ridged Indigo (MIJC2285), Made In Japan Miska Tenmokku 13 cm 200 ml (MIJC2455), Made In Japan Miska Turquoise 9 cm 100 ml (MIJC7238), Made In Japan Servírovací mísa Matt 28 cm 1500 ml (MIJC3753), Made In Japan Ramen mísa Matt 25 cm 900 ml (MIJC3812), Made In Japan Mělká mísa Matt 21 cm 600 ml (MIJC7965), Made In Japan Mělký talíř Matt 20 cm (MIJC3744)