Mackie srt212 (hn223674)

Produkt Mackie srt212 (hn223674) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Mackie srt212 (hn223674) upraviť a produkt hľadať znova.

MACKIE SRT212 (HN223674)

MACKIE SRT212 (HN223674)
Detail

Reproduktor - aktivní, o výkonu 1600 W RMS o výkonu 1600 W, 132 dB SPL, frekvenční rozsah od 44 Hz do 20000 Hz, 2pásmové, 3,5mm jack, 6,3mm jack, XLR, displej Rádi byste při domácím sledování filmů zažívali atmosféru jako v kině? Potom vám bude skvělým společníkem samostatný reproduktor Mackie. Coby aktivní reproduktor má v sobě zabudovaný zesilovač, lehce tak přehraje hudbu přímo ze zdroje. Hlavní vlastnosti reproduktoru MACKIE SRT212 Mackie reproduktor přináší vysokou zvukovou kvalitu při sledování filmů nebo poslechu hudby Jde o aktivní reproduktor Hodnota dosaženého výkonu je 1600 W Frekvence dosahuje od 44 do 20000 Hz Barva reproduktoru Mackie je černá Jeho hmotnost je 14,7 kg Rozměry reproduktoru odpovídají 65,8 × 38,6 × 36,1 cm (vך×h) Reproduktor Mackie potěší i dalšími funkcemi Reproduktor Mackie vnese do vašeho domova úžasnou atmosféru při poslechu hudby či sledování filmů. Přehledné ovládání zajišťuje praktický displej, který přinese veškeré potřebné... (alza.cz)

Podobné produkty ako MACKIE SRT212 (HN223674) , Mackie srt212 (hn223674)

Mackie SRT212

Mackie SRT212
Detail

Aktivní reprobox Nové profesionální aktivní reproboxy ze série SRT od firmy Mackie jsou designovány tak, aby vám poskytly špičkový zvuk a spolehlivý provoz za každých podmínek. V tomto překvapivě lehkém, avšak odolném balení se ukrývá masivní výkon až 1600 W, který vám společně s na míru vyráběnými vodiči poskytne až neuvěřitelně kvalitní zvuk. Tento model je osazen 12“ basovým reproduktorem, který krásně doplňuje speciální Sym-X tweeter s průměrem 1,4“, jejichž spojení vám poskytne minimální zkreslení, preciznost a čistotu zvuku, plynulé přechody a zejména vysokou zvukovou všestrannost. Samozřejmostí jsou pak široké možnosti uchycení, od zavěšení, přes umístění do 36 mm hnízda, až po jednoduché umístění na zem. Pro všechny tyto případy máte k dispozici precizní nastavení zvuku tak, aby plně vyhovoval dané situaci. Na zadní straně pak najdete dva nezávislé kanály s kombinovanými XLR a Jack vstupy s podporou mikrofonního i line signálu nebo také kanál pro stereo aux přehrávání pomocí 3,5 mm Jack konektoru. Kromě toho můžete reproduktory ovládat také na dálku prostřednictvím připojení Bluetooth, případně díky přehlednému barevnému displeji také pohodlně a rychle přímo na místě. Pro maximální bezpečí jsou reproduktory vybaveny také pokročilou ochranou proti přepětí a 4-místným elektronickým zámkem, který zaručí, že nikdo nemůže bez oprávnění měnit vaše nastavení. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Mackie SRT212 , Mackie m48 (hn190539)

Mackie SRM150

Mackie SRM150
Detail

Aktivní pódiový odposlech Reproboxy ze série SRM byly těmi prvními aktivními reproboxy v nabídce Mackie, které lze označit jako přenosné. Díky skvělému zvuku, svých technickým parametrům a dostupné ceně si hned získaly ohromnou popularitu. Dnes první generaci SRM pomalu nahrazuje druhá, nesoucí označení V2, která ještě dále posouvá schopnosti těchto boxů. SRM150 je mobilní reprobox, který v sobě obsahuje i 3 kanálový mixér, jenž nabízí na každém kanálu 3 pásmový ekvalizér. Dva kanály obsahují i vysoce kvalitní mikrofonní předzesilovače a phantomovým napájením, též disponuje nástrojovým vstupem, díky kterému odpadá nutnost používat DI box. Na třetím kanálu se nachází stereo vstup pro externí zařízení typu mp3 nebo CD přehrávače, Line-In pro přidání dalšího vstupu a XLR Thru konektor pro připojení dalšího boxu či poslání signálu přímo do PA. Tento box je schopný dodávat špičkový výkon 150 Wattů, tedy asi 100W RMS, které ve zvuk mění neodymový reproduktor o průměru 5,25 palce. Ten pracuje ve frekvenčním rozsahu 100 až 17 500 Hz a dosahuje citlivosti 120 dB SPL. Mezi „vychytávky“ SRM patří zabudovaný limiter chránící celý systém, hliníkový chladič či možnost montáže mikrofonního stojanu přímo do SRM. Kabinet reproboxu je z odolného polypropylenu. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Mackie SRM150 , Mackie thump212xt (3472302)

Mackie 1202VLZ4

Mackie 1202VLZ4
Detail

1202VLZ4 Země původu: Čína Možná montáž do racku: Ano Počet vstupů: 12 Počet podskupin: 1 FW: Ne EQ mikrofonních kanálů: 3-pásmový Mikrofonní vstup: 4 AUX IN: 2 Vestavěné efekty: Ne Inzerty: 4 (muziker.cz)

Podobné produkty ako Mackie 1202VLZ4 , Mackie profx6v3 (hn207445)

Mackie MRS10

Mackie MRS10
Detail

Aktivní studiový subwoofer Ačkoliv studiové monitory Mackie ze série MR zní výborně samy o sobě, pokud se chystáte produkovat či míchat taneční hudbu nebo hip hop, mít ve studiu subwoofer je téměř nutnost. MRS10 vám poskytne detailní obraz basových frekvencí i nastavitelnou frekvenční výhybku pro snadné nastavení s vašimi monitory. Díky nožnímu přepínači (součástí balelní) můžete navíc dělat rychlé A/B testy mixu se subwooferem i bez něj. MRS10 promění vaše domácí studio v profesionálně znějící sound systém, díky němuž se vaše mixy posunou opět na další level – to vše za velmi sympatickou cenu. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Mackie MRS10 , Mackie thump118s (3472306)

Mackie Mix5

Mackie Mix5
Detail

Analogový mixážní pult MACKIE MIX5 Série mixážních pultů Mackie Mix přináší přesně tu kvalitu, kterou od světoznámého výrobce audio techniky očekáváte. Profesionální a zároveň dostupné mixážní pulty ve své bytelné šasi ukrývají ty nejlepší technologie a komponenty. Jsou uzpůsobené tak, aby vám vyhovovaly při jakémkoliv použití. Díky kvalitním preampům , obrovské výkonové rezervě a low-noise komponentům dostanete skvělý zvuk z kteréhokoliv zdroje. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Mackie Mix5 , Mackie thump15 boosted

Mackie Mix8

Mackie Mix8
Detail

Analogový mixážní pult MACKIE MIX8 Série mixážních pultů Mackie Mix přináší přesně tu kvalitu, kterou od světoznámého výrobce audio techniky očekáváte. Profesionální a zároveň dostupné mixážní pulty ve své bytelné šasi ukrývají ty nejlepší technologie a komponenty. Jsou uzpůsobené tak, aby vám vyhovovaly při jakémkoliv použití. Díky kvalitním preampům , obrovské výkonové rezervě a low-noise komponentům dostanete skvělý zvuk z kteréhokoliv zdroje. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Mackie Mix8 , Mackie thrash215 (hn233914)

Mackie DRM215

Mackie DRM215
Detail

Aktivní reprobox Nová řada aktivních reproboxů DRM od firmy Mackie disponuje vysokou citlivostí a výkonem, který oceníte především v hudebních klubech, koncertních sálech nebo při venkovních akcích. Reproboxy v kombinaci se zesilovači MX series a procesorem SP260 tvoří profesionální PA systém, jehož zvuk bude zřetelný, vysoké frekvence čisté a jasné, basy potom dodají zvuku požadovanou sílu. Řadu DRM je možné připevnit na stojan nebo zavěsit na rampu pomocí M10 bodů, také můžete využít zkoseného tvaru a použít je jako odposlechové monitory. Konstrukce boxu je vyrobena z odolné 15mm překližky s texturovaným povrchem, který vydrží i náročné transporty mezi produkcemi. Mackie DRM215 nabízí 15" basový reproduktor s minimálním zkreslením a zvětšeným rozsahem basových frekvencí. Výškový reproduktor o průměru 1,4" potom poskytuje maximální transparentnost, čistý a jasný zvuk. Reprobox disponuje zkoseným tvarem a osmi M10 závěsnými body pro vertikální orientci, na zadní straně naleznete dva vstupy Speakon. Pro pohodlný transport je bedna vybavena robustními madly na horní a boční straně. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Mackie DRM215 , Mackie chromium (hn219330)

Mackie DRM315

Mackie DRM315
Detail

Aktivní reprobox Nová řada aktivních reproboxů DRM od firmy Mackie disponuje vysokou citlivostí a výkonem, který oceníte především v hudebních klubech, koncertních sálech nebo při venkovních akcích. Reproboxy v kombinaci se zesilovači MX series a procesorem SP260 tvoří profesionální PA systém, jehož zvuk bude zřetelný, vysoké frekvence čisté a jasné, basy potom dodají zvuku požadovanou sílu. Řadu DRM je možné připevnit na stojan nebo zavěsit na rampu pomocí M10 bodů, také můžete využít zkoseného tvaru a použít je jako odposlechové monitory. Konstrukce boxu je vyrobena z odolné 15mm překližky s texturovaným povrchem, který vydrží i náročné transporty mezi produkcemi. Mackie DRM315 nabízí 15" basový reproduktor s minimálním zkreslením a zvětšeným rozsahem basových frekvencí, 6,5" středový reproduktor pro co nejčistší reprodukci vokálů a hudebních nástrojů. Dále zde naleznete výškový reproduktor o průměru 1,4" , který poskytuje maximální transparentnost, čistý a jasný zvuk. Reprobox disponuje deseti M10 závěsnými body pro vertikální nebo horizontální orientaci, na zadní straně naleznete dva vstupy Speakon. Pro pohodlný transport je bedna vybavena robustními madly na bočních stranách. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Mackie DRM315 , Mackie mr524 (hn175000)

Mackie ProFX6v3

Mackie ProFX6v3
Detail

Analogový mixážní pult Nová série mixážních pultů ProFXv3 od renomovaného výrobce Mackie přináší mnoho nových funkcí a vylepšených vlastností. Tyto pulty jsou vybaveny novými preampy, které zajišťují skvělou zvukovou kvalitu, a větším počtem efektů GigFX pro koncertní mixování. Součástí balení je kromě softwaru Tracktion i ProTools a zvukový záznam dosahuje kvality až 192 kHz/24 bit. Preampy Onyx jsou vyvinuté speciální pro koncertní zvučení. Disponují prakticky nulovým šumem, stabilizací feedbacku a optimalizací biasu pro maximálně čistou reprodukci. Engine GigFX zaručuje bohaté efekty, které povznesou každé vystoupení. Z 24 efektů zde najdete například reverby, delaye nebo chorusy. Efektová část je velmi jednoduchá na ovládání a LED displej vám potom zaručí skvělou přehlednost. Díky USB rozhraní lze jakékoliv vystoupení rovnou nahrávat do PC či laptopu v kvalitě až 192 kHz/24 bit. Konkrétně ProFX6v3 je šestikanálový mixážní pult se dvěmi Onyx preampy a GigFX zvukovým enginem. Zvuk lze nastavit pomocí intuitivních ovladačů a dvoupásmového ekvalizéru, kromě dvou Kombi XLR/Jack vstupů disponuje pult také Hi-Z vstupem pro přímé zapojení kytary/baskytary, stereo Jack vstupem a Line IN pro hudební přehrávač nebo mobilní zařízení. Dále zde najdete výstup pro monitory, hlavní výstup a výstup pro sluchátka. Mixážní pult Mackie ProFX6v3 je vysoce vybavené zařízení, které bude pro vaši zvukovou produkci skvělým parťákem. Součástí balení jsou populární DAW softwary ProTools a Waveform OEM. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Mackie ProFX6v3 , Mackie mix8 (hn152859)

Mackie ProFX10v3

Mackie ProFX10v3
Detail

Analogový mixážní pult MACKIE ProFX10v3 Nová série mixážních pultů ProFXv3 od renomovaného výrobce Mackie přináší mnoho nových funkcí a vylepšených vlastností. Tyto pulty jsou vybaveny novými preampy, které zajišťují skvělou zvukovou kvalitu a větším počtem efektů GigFX pro koncertní mixování. Pulty nově obsahují integrovaný compressor, více insertních výstupů, možnost párování kanálů formou podskupin a součástí balení je kromě softwaru Tracktion nově i ProTools. Preampy Onyx jsou vyvinuté speciální pro koncertní zvučení. Disponují prakticky nulovým šumem, stabilizací feedbacku a optimalizací biasu pro maximálně čistou reprodukci. Engine GigFX zaručuje bohaté efekty, které povznesou každé vystoupení. Z 24 efektů zde najdete například reverby, delaye nebo chorusy. Efektová část je velmi jednoduchá na ovládání a LED displej vám potom zaručí skvělou přehlednost. Díky USB rozhraní lze jakékoliv vystoupení rovnou nahrávat do PC či laptopu v kvalitě až 192 kHz/24 bit. Konkrétně ProFX10v3 je desetikanálový mixážní pult se čtyřmi Onyx preampy a GigFX zvukovým enginem. Zvuk lze nastavit pomocí intuitivních ovladačů a třípásmového ekvalizéru na každém kanálu, kromě dvou Kombi XLR/Jack vstupů disponuje pult také Hi-Z stupem pro přímé zapojení kytary/baskytary, dvěma XLR vstupy, dvěma stereo Jack vstupy a Line IN pro hudební přehrávač nebo mobilní zařízení. Dále zde najdete výstup pro monitory, hlavní výstup, výstup pro sluchátka a vstup pro footswitch. Mixážní pult Mackie ProFX10v3 je vysoce vybavené zařízení, které bude pro vaši zvukovou produkci skvělým parťákem. Součástí balení jsou populární DAW softwary ProTools a Waveform OEM. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Mackie ProFX10v3 , Mackie cr buds

Mackie ProFX16v3

Mackie ProFX16v3
Detail

Analogový mixážní pult MACKIE ProFX16v3 Nová série mixážních pultů ProFXv3 od renomovaného výrobce Mackie přináší mnoho nových funkcí a vylepšených vlastností. Tyto pulty jsou vybaveny novými preampy, které zajišťují skvělou zvukovou kvalitu a větším počtem efektů GigFX pro koncertní mixování. Pulty nově obsahují integrovaný compressor, více insertních výstupů, možnost párování kanálů formou podskupin a součástí balení je kromě softwaru Tracktion nově i ProTools. Preampy Onyx jsou vyvinuté speciální pro koncertní zvučení. Disponují prakticky nulovým šumem, stabilizací feedbacku a optimalizací biasu pro maximálně čistou reprodukci. Engine GigFX zaručuje bohaté efekty, které povznesou každé vystoupení. Z 24 efektů zde najdete například reverby, delaye nebo chorusy. Efektová část je velmi jednoduchá na ovládání a LED displej vám potom zaručí skvělou přehlednost. Díky USB rozhraní lze jakékoliv vystoupení rovnou nahrávat do PC či laptopu v kvalitě až 192 kHz/24 bit. Konkrétně ProFX16v3 je šestnáctikanálový mixážní pult s jedenácti Onyx preampy a GigFX zvukovým enginem. Zvuk lze nastavit pomocí intuitivních ovladačů a třípásmového ekvalizéru na každém kanálu, kromě dvou Kombi XLR/Jack vstupů disponuje pult také Hi-Z vstupem pro přímé zapojení kytary/baskytary, devíti XLR/stereo Jack vstupy a Line IN pro hudební přehrávač nebo mobilní zařízení. Dále zde najdete výstup pro monitory, hlavní výstup, výstup pro sluchátka a vstup pro footswitch. Mixážní pult Mackie ProFX16v3 je vysoce vybavené zařízení, které bude pro vaši zvukovou produkci skvělým parťákem. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Mackie ProFX16v3 , Mackie mdb usb

Mackie ProFX22v3

Mackie ProFX22v3
Detail

Analogový mixážní pult MACKIE ProFX22v3 Nová série mixážních pultů ProFXv3 od renomovaného výrobce Mackie přináší mnoho nových funkcí a vylepšených vlastností. Tyto pulty jsou vybaveny novými preampy, které zajišťují skvělou zvukovou kvalitu a větším počtem efektů GigFX pro koncertní mixování. Pulty nově obsahují integrovaný compressor, více insertních výstupů, možnost párování kanálů formou podskupin a součástí balení je kromě softwaru Tracktion nově i ProTools. Preampy Onyx jsou vyvinuté speciální pro koncertní zvučení. Disponují prakticky nulovým šumem, stabilizací feedbacku a optimalizací biasu pro maximálně čistou reprodukci. Engine GigFX zaručuje bohaté efekty, které povznesou každé vystoupení. Z 24 efektů zde najdete například reverby, delaye nebo chorusy. Efektová část je velmi jednoduchá na ovládání a LED displej vám potom zaručí skvělou přehlednost. Díky USB rozhraní lze jakékoliv vystoupení rovnou nahrávat do PC či laptopu v kvalitě až 192 kHz/24 bit. Konkrétně ProFX22v3 je dvaadvacetikanálový mixážní pult se sedmnácti Onyx preampy a GigFX zvukovým enginem. Zvuk lze nastavit pomocí intuitivních ovladačů a třípásmového ekvalizéru na každém kanálu, kromě dvou Kombi XLR/Jack vstupů disponuje pult také Hi-Z vstupem pro přímé zapojení kytary/baskytary, patnácti XLR/stereo Jack vstupy a Line IN pro hudební přehrávač nebo mobilní zařízení. Dále zde najdete výstup pro monitory, hlavní výstup, výstup pro sluchátka a vstup pro footswitch. Mixážní pult Mackie ProFX22v3 je vysoce vybavené zařízení, které bude pro vaši zvukovou produkci skvělým parťákem. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Mackie ProFX22v3 , Mackie mix12fx (hn152860)

Mackie ProFX30v3

Mackie ProFX30v3
Detail

Analogový mixážní pult MACKIE ProFX30v3 Nová série mixážních pultů ProFXv3 od renomovaného výrobce Mackie přináší mnoho nových funkcí a vylepšených vlastností. Tyto pulty jsou vybaveny novými preampy, které zajišťují skvělou zvukovou kvalitu a větším počtem efektů GigFX pro koncertní mixování. Pulty nově obsahují integrovaný compressor, více insertních výstupů, možnost párování kanálů formou podskupin a součástí balení je kromě softwaru Tracktion nově i ProTools. Preampy Onyx jsou vyvinuté speciální pro koncertní zvučení. Disponují prakticky nulovým šumem, stabilizací feedbacku a optimalizací biasu pro maximálně čistou reprodukci. Engine GigFX zaručuje bohaté efekty, které povznesou každé vystoupení. Z 24 efektů zde najdete například reverby, delaye nebo chorusy. Efektová část je velmi jednoduchá na ovládání a LED displej vám potom zaručí skvělou přehlednost. Díky USB rozhraní lze jakékoliv vystoupení rovnou nahrávat do PC či laptopu v kvalitě až 192 kHz/24 bit. Konkrétně ProFX30v3 je třicetikanálový mixážní pult s dvacetipěti Onyx preampy a GigFX zvukovým enginem. Zvuk lze nastavit pomocí intuitivních ovladačů a třípásmového ekvalizéru na každém kanálu, kromě dvou Kombi XLR/Jack vstupů disponuje pult také Hi-Z vstupem pro přímé zapojení kytary/baskytary, třiadvaceti XLR/stereo Jack vstupy a Line IN pro hudební přehrávač nebo mobilní zařízení. Dále zde najdete výstup pro monitory, hlavní výstup, výstup pro sluchátka a vstup pro footswitch. Mixážní pult Mackie ProFX30v3 je vysoce vybavené zařízení, které bude pro vaši zvukovou produkci skvělým parťákem. Součástí balení jsou populární DAW softwary ProTools a Waveform OEM. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Mackie ProFX30v3 , Mackie profx16v3 (hn207448)

Mackie M48

Mackie M48
Detail

Fantomové napájení Mackie M48 je fantomové napájení, které se soustředí na bezchybné dodání šťávy do vašeho mikrofonu nebo jiného zařízení. K tomu mu stačí jeden XLR vstup a výstup, kromě nich pak na těle najdete indikační diodu energie a vybíjející se baterie. Napájet lze jak pomocí dodávaného DC adaptéru, tak pomocí 9V baterie. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Mackie M48 , Mackie thump215 (3472303)

Mackie MR624

Mackie MR624
Detail

Aktivní studiový monitor Studiové monitory Mackie ze série MR byly navrženy přesně podle potřeb stovek profesionálů i nadšených majitelů domácích studií. V této cenové kategorii jde o nadstandardně vybavený reprobox, který potěší výborným zvukem, profesionálně řešeným tvarem, širokým úhlem poslechu a možností přizpůsobit jejich zvuk akustice místnosti. Monitory MR nabízí přesné podání zvuku, které oceníte při míchání nebo masteringu vašich projektů a díky technologii Logarithmic Waveguide je zaručen také široký poslechový úhel a přirozený stereo obraz. V domácích studiích s nevyřešenou akustikou oceníte možnost nastavení zvuku pro umístění reproboxů do rohu, na stůl nebo u zdi i filtr vyšších frekvencí. Monitory se vyrábí s reproduktory o velikosti 5“, 6,5“ a 8“. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Mackie MR624 , Mackie profx10v3 (hn207446)

Mackie MR524

Mackie MR524
Detail

Aktivní studiový monitor Studiové monitory Mackie ze série MR byly navrženy přesně podle potřeb stovek profesionálů i nadšených majitelů domácích studií. V této cenové kategorii jde o nadstandardně vybavený reprobox, který potěší výborným zvukem, profesionálně řešeným tvarem, širokým úhlem poslechu a možností přizpůsobit jejich zvuk akustice místnosti. Monitory MR nabízí přesné podání zvuku, které oceníte při míchání nebo masteringu vašich projektů a díky technologii Logarithmic Waveguide je zaručen také široký poslechový úhel a přirozený stereo obraz. V domácích studiích s nevyřešenou akustikou oceníte možnost nastavení zvuku pro umístění reproboxů do rohu, na stůl nebo u zdi i filtr vyšších frekvencí. Monitory se vyrábí s reproduktory o velikosti 5“, 6,5“ a 8“. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Mackie MR524 , Mackie thump115s (3472305)

Mackie ONYX16

Mackie ONYX16
Detail

Analogový mixážní pult Prémiový analogový mixpult ONYX16 od Mackie je vhodný pro zvučení live performance v hudebních klubech, do zkušebny, pro domácí nahrávání, nebo na menší eventy různého typu zaměření. Mixpult nabízí možnost vícestopého nahrávání, profesionální vestavěné efekty a presety pro snadné nastavení. ONYX16 je šestnáctikanálový mixpult s možností uložení záznamu na paměťovou SD kartu, nebo do DAW softwaru přes USB kabel. Každý kanál potom disponuje třípásmovým ekvalizérem britského typu inspirovaným zvukem ze 60. a 70. let. Mixpult vám zprostředkuje ultra čistý zvukový přenos s nulovou latencí a zkreslením. K dispozici budete mít dvanáct mikrofonních preampů se zesílením až o 60 dB, efekty studiové kvality (Reverb, Delay, Chorus atd.), možnost nahrání až čtyřstopé nahrávky, přehledný displej s intuitivním ovládacím panelem a v neposlední řadě technologii Bluetooth pro bezdrátové streamování hudby. Samozřejmostí je potom flexibilní konektivita a kompatibilita se softwary jako Pro Tools a Waveform včetně jejich pluginů. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Mackie ONYX16 , Mackie mr624 (hn175001)

Mackie ONYX8

Mackie ONYX8
Detail

Analogový mixážní pult Prémiový analogový mixpult ONYX8 od Mackie je vhodný pro zvučení live performance v hudebních klubech, do zkušebny, pro domácí nahrávání, nebo na menší eventy různého typu zaměření. Mixpult nabízí možnost vícestopého nahrávání, profesionální vestavěné efekty a presety pro snadné nastavení. ONYX8 je osmikanálový mixpult s možností uložení záznamu na paměťovou SD kartu, nebo do DAW softwaru přes USB kabel. Každý kanál potom disponuje třípásmovým ekvalizérem britského typu inspirovaným zvukem ze 60. a 70. let. Mixpult vám zprostředkuje ultra čistý zvukový přenos s nulovou latencí a zkreslením. K dispozici budete mít čtyři mikrofonní preampy se zesílením až o 60 dB, efekty studiové kvality (Reverb, Delay, Chorus atd.), možnost nahrání až čtyřstopé nahrávky, přehledný displej s intuitivním ovládacím panelem a v neposlední řadě technologii Bluetooth pro bezdrátové streamování hudby. Samozřejmostí je potom flexibilní konektivita a kompatibilita se softwary jako Pro Tools a Waveform včetně jejich pluginů. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Mackie ONYX8 , Mackie thrash212 (hn233913)

Mackie ONYX12

Mackie ONYX12
Detail

Analogový mixážní pult Prémiový analogový mixpult ONYX12 od Mackie je vhodný pro zvučení live performance v hudebních klubech, do zkušebny, pro domácí nahrávání, nebo na menší eventy různého typu zaměření. Mixpult nabízí možnost vícestopého nahrávání, profesionální vestavěné efekty a presety pro snadné nastavení. ONYX12 je dvanáctikanálový mixpult s možností uložení záznamu na paměťovou SD kartu, nebo do DAW softwaru přes USB kabel. Každý kanál potom disponuje třípásmovým ekvalizérem britského typu inspirovaným zvukem ze 60. a 70. let. Mixpult vám zprostředkuje ultra čistý zvukový přenos s nulovou latencí a zkreslením. K dispozici budete mít osm mikrofonních preampů se zesílením až o 60 dB, efekty studiové kvality (Reverb, Delay, Chorus atd.), možnost nahrání až čtyřstopé nahrávky, přehledný displej s intuitivním ovládacím panelem a v neposlední řadě technologii Bluetooth pro bezdrátové streamování hudby. Samozřejmostí je potom flexibilní konektivita a kompatibilita se softwary jako Pro Tools a Waveform včetně jejich pluginů. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Mackie ONYX12 , Mackie mdb-1a (hn190540)

Mackie ONYX24

Mackie ONYX24
Detail

Analogový mixážní pult Prémiový analogový mixpult ONYX24 od Mackie je vhodný pro ozvučení klubových koncertů, do zkušebny, pro domácí nahrávání, nebo na menší akce různého typu zaměření. Mixpult nabízí možnost vícestopého nahrávání, profesionální vestavěné efekty a presety pro snadné nastavení. ONYX24 je 24kanálový mixpult s možností uložení záznamu na paměťovou SD kartu, nebo do DAW softwaru přes USB kabel. Každý kanál potom disponuje třípásmovým ekvalizérem britského typu inspirovaným zvukem ze 60. a 70. let. Mixpult vám zprostředkuje ultra čistý zvukový přenos s nulovou latencí a zkreslením. K dispozici budete mít osmnáct mikrofonních preampů se zesílením až o 60 dB, efekty studiové kvality (Reverb, Delay, Chorus atd.), přehledný displej s intuitivním ovládacím panelem a v neposlední řadě technologii Bluetooth pro bezdrátové streamování hudby. Samozřejmostí je potom flexibilní konektivita a kompatibilita se softwary jako Pro Tools a Waveform včetně jejich pluginů. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Mackie ONYX24 , Mackie cr stealthbar (hn232527)

Mackie Thump212

Mackie Thump212
Detail

Aktivní reprobox Série Thump pokračuje v tradici cenově dostupných reproboxů, nově nabízí vylepšený výkon až 1400 W a vlastnosti vhodné pro jakékoli příležitosti. Stejně jako předchozí verze je Thump212 osazený dvěma předzesilovači Vita s dvěma kombinovanými vstupy Wide-Z, které umožňují zapojení nástroje, mikrofonu nebo linkového signálu. Výsledné nastavení zvuku je velmi snadné díky čtyřem přednastaveným režimům. Nově disponuje AUX vstupem, eliminátorem zpětné vazby, novým designem mřížky a funkcí Music Ducking Zkosená zadní strana umožňuje box využít pro stage monitoring nebo jej lze nasunou na tyč do průměru 36 mm. Stabilní napájení z jakékoliv sítě na světě zajišťuje zabudovaný univerzální zdroj. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Mackie Thump212 , Mackie cr8s-xbt (hn211334)

Mackie Thump118S

Mackie Thump118S
Detail

Aktivní subwoofer Reproboxy ze série Thump jsou designovány stejným týmem, který se podílel na výrobě velmi oblíbených boxů SRM. Jejich zkušenosti a nápady vedly k vytvoření k reproboxů, které jsou výkonné a velmi dobře znějící, ale zároveň lehké, mobilní a cenově dostupné. Zejména pro začínající hudebníky, kteří si ale potrpí na kvalitu, budou Thump skvělou volbou. Nová generace těchto aparatur je ještě výkonnější a zvukově kvalitnější. Thum118S je aktivní subwoofer, který je díky systému Fast Recovery schopný dodat RMS výkon až 600 W, kterými je živen osmnáctipalcový reproduktor. Stejně jako jeho předchůdce obsahuje High Pass filtr a nově také čtyři přednastavené režimy. Na zadním panelu naleznete XLR vstupy spolu s dvěma stereo výstupy, z nichž jeden je full-range a druhý high-pass. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Mackie Thump118S , Mackie 1202 vlz4 (hn143169)

Mackie Thump215

Mackie Thump215
Detail

Aktivní reprobox Série Thump pokračuje v tradici cenově dostupných reproboxů, nově nabízí vylepšený výkon až 1400 W a vlastnosti vhodné pro jakékoli příležitosti. Stejně jako předchozí verze je Thump215 osazený dvěma předzesilovači Vita s dvěma kombinovanými vstupy Wide-Z, které umožňují zapojení nástroje, mikrofonu nebo linkového signálu. Nově disponuje AUX vstupem, eliminátorem zpětné vazby, novým designem mřížky a funkcí Music Ducking Zkosená zadní strana umožňuje box využít pro stage monitoring nebo jej lze nasunou na tyč do průměru 36 mm. Stabilní napájení z jakékoliv sítě na světě zajišťuje zabudovaný univerzální zdroj. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Mackie Thump215 , Mackie em-89d (hn211078)

Mackie Thump215XT

Mackie Thump215XT
Detail

Aktivní reprobox Série Thump pokračuje v tradici cenově dostupných reproboxů, nově nabízí vylepšený výkon až 1400 W a vlastnosti vhodné pro jakékoli příležitosti. Stejně jako předchozí verze je Thump215XT osazený dvěma předzesilovači Vita s dvěma kombinovanými vstupy Wide-Z, které umožňují zapojení nástroje, mikrofonu nebo linkového signálu. Verze Thump XT je navíc obohacená o digitální mix, jehož součástí je Stereo Bluetooth vstup. Rychlé nastavení zvuku usnadňují čtyři přednastavené režimy. Bezdrátové ovládání přes Bluetooth umožňuje aplikace Thump Connect 2, která je kompatibilní se systémy iOS i Android. Propojením s dalším boxem Thump XT tak můžete ovládat celý systém z jakéhokoliv místa. Nově disponuje AUX vstupem, eliminátorem zpětné vazby, novým designem mřížky a funkcí Music Ducking. Zkosená zadní strana umožňuje box využít pro stage monitoring nebo jej lze nasunou na tyč do průměru 36 mm. Stabilní napájení z jakékoliv sítě na světě zajišťuje zabudovaný univerzální zdroj. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Mackie Thump215XT , Mackie element carbon (hn219329)

Mackie Thump212XT

Mackie Thump212XT
Detail

Aktivní reprobox Série Thump pokračuje v tradici cenově dostupných reproboxů, nově nabízí vylepšený výkon až 1400 W a vlastnosti vhodné pro jakékoli příležitosti. Stejně jako předchozí verze je Thump212XT osazený dvěma předzesilovači Vita s dvěma kombinovanými vstupy Wide-Z, které umožňují zapojení nástroje, mikrofonu nebo linkového signálu. Verze Thump XT je navíc obohacená o digitální mix, jehož součástí je Stereo Bluetooth vstup. Rychlé nastavení zvuku usnadňují čtyři přednastavené režimy. Bezdrátové ovládání přes Bluetooth umožňuje aplikace Thump Connect 2, která je kompatibilní se systémy iOS i Android. Propojením s dalším boxem Thump XT tak můžete ovládat celý systém z jakéhokoliv místa. Nově disponuje AUX vstupem, eliminátorem zpětné vazby, novým designem mřížky a funkcí Music Ducking. Zkosená zadní strana umožňuje box využít pro stage monitoring nebo jej lze nasunou na tyč do průměru 36 mm. Stabilní napájení z jakékoliv sítě na světě zajišťuje zabudovaný univerzální zdroj. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Mackie Thump212XT , Mackie hm-400 (hn190537)

Mackie SRT215

Mackie SRT215
Detail

Aktivní reprobox Nové profesionální aktivní reproboxy ze série SRT od firmy Mackie jsou designovány tak, aby vám poskytly špičkový zvuk a spolehlivý provoz za každých podmínek. V tomto překvapivě lehkém, avšak odolném balení se ukrývá masivní výkon až 1600 W, který vám společně s na míru vyráběnými vodiči poskytne až neuvěřitelně kvalitní zvuk. Tento model je osazen 15“ basovým reproduktorem, který krásně doplňuje speciální Sym-X tweeter s průměrem 1,4“, jejichž spojení vám poskytne minimální zkreslení, preciznost a čistotu zvuku, plynulé přechody a zejména vysokou zvukovou všestrannost. Samozřejmostí jsou pak široké možnosti uchycení, od zavěšení, přes umístění do 36 mm hnízda, až po jednoduché umístění na zem. Pro všechny tyto případy máte k dispozici precizní nastavení zvuku tak, aby plně vyhovoval dané situaci. Na zadní straně pak najdete dva nezávislé kanály s kombinovanými XLR a Jack vstupy s podporou mikrofonního i line signálu nebo také kanál pro stereo aux přehrávání pomocí 3,5 mm Jack konektoru. Kromě toho můžete reproduktory ovládat také na dálku prostřednictvím připojení Bluetooth, případně díky přehlednému barevnému displeji také pohodlně a rychle přímo na místě. Pro maximální bezpečí jsou reproduktory vybaveny také pokročilou ochranou proti přepětí a 4-místným elektronickým zámkem, který zaručí, že nikdo nemůže bez oprávnění měnit vaše nastavení. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Mackie SRT215 , Mackie hm-800 (hn190538)

Mackie HR624mk2

Mackie HR624mk2
Detail

Aktivní studiový monitor Nová řada populární série studiových monitorů HR series z devadesátých let, které si vysloužily svou neuvěřitelnou zvukovou kvalitou a cenovou dostupností místo v srdcích mnoha muzikantů, zvukařů nebo hráčů počítačových her, je zpět. Dnes vyžaduje studiový monitoring přesnou reprodukci zaznamenané nahrávky, proto vývojáři stále pracují s novými technologiemi, a to je i případ nové série HRmk2. Zvuková přepážka odlitá z jednoho kusu hliníku s nuloným okrajem je speciálně zakřivená aby potlačila veškeré nepříznivé ruchy, výsledný zvuk byl tak krytalicky čistý, basy plné a silné, středy srozumitelné a výškové frekvence se blýskaly nad vašimi hlavami. O kvalitní zvuk basů se stará pasivní radiátor umístěný na zadní straně monitoru, který redukuje nízké frekvence a zkreslení, výsledkem je potom vyšší hladina SPL nežli u klasických bassreflexů. Dřevěné šasi Macke 624mk2 je speciálně vyztužena adiabatickým pěnovým materiálem aby absorbovala odrazy a stálé vlny uvnitř skříně. Monitory v sobě ukrývají 6,7" basový a 1" výškový reproduktor a spolu se zesilovačem třídy AB umožnují maximální výkon až 140W. Na zadním panelu naleznete ovladač citlivosti vstupního signálu, dvoupásmový přepínač ekvalizéru, přepínač napětí (100-120V a 220-240V), trojpolohový přepínač akustického prostoru pro co nejkvalitnější poslech a trojpolohový vypínač s možností automatického vypnutí po osmi minutách nečinnosti. Vaše zařízení můžete připojit do XLR, Jack 6,3 mm a RCA vstupů. Monitor je možné mít ve vertikální nebo horizontální poloze, předí logo je pohyblivé. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Mackie HR624mk2 , Mackie cr8-xbt (hn211333)

Mackie MR824

Mackie MR824
Detail

Aktivní studiový monitor Nová řada aktivních studiových monitorů MR series od značky Mackie přináší umělcům, zvukařům a všem možným kreativcům kvalitní poslech bez jakéhokoli zkreslení za rozumnou cenu. Moderní design, osvědčené komponenty a nejnovější technologie vám zaručí neuvěřitelně čistý a přesný poslech ve vašem pokoji nebo domácím studiu. Zvukové vlny se nesou v ultra širokém rozsahu, vylepšené stereo a akustický prostorový ovladač přizpůsobí monitory kterémukoli prostoru, z nahrávky se tak nic nevytratí a vy uslyšíte všechny důležité detaily i okrajové frekvence. V dřevěném šasi Mackie MR824 se ukrývá 8" basový reproduktor disponující skvělou dynamikou v nízkých frekvencí a 1" výškový reproduktor, který zajistí co nejčistší zvuk a maximální srozumitelnost všech detailů. Zesilovač třídy A/B potom zajistí maximální výkon až 150 W. Zadní strana nabízí RCA, XLR a Jack 6,3 mm vstup pro vaše zařízení, třípolohový přepínač vysokých frekvencí (-3 až 3 dB), přepínač akustického prostoru pro co nejkvalitnější poslech a ovladač hlasitosti vstupního signálu. Monitory jsou plně kompatibilní s aktivním subwooferem Mackie MRS10, který dodá zvuku ještě větší sílu. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Mackie MR824 , Mackie cr4-x (hn211329)

Mackie HR824mk2

Mackie HR824mk2
Detail

Aktivní studiový monitor Nová řada populární série studiových monitorů HR series z devadesátých let, které si vysloužily svou neuvěřitelnou zvukovou kvalitou a cenovou dostupností místo v srdcích mnoha muzikantů, zvukařů nebo hráčů počítačových her, je zpět. Dnes vyžaduje studiový monitoring přesnou reprodukci zaznamenané nahrávky, proto vývojáři stále pracují s novými technologiemi, a to je i případ nové série HRmk2. Zvuková přepážka odlitá z jednoho kusu hliníku s nuloným okrajem je speciálně zakřivená aby potlačila veškeré nepříznivé ruchy, výsledný zvuk byl tak krytalicky čistý, basy plné a silné, středy srozumitelné a výškové frekvence se blýskaly nad vašimi hlavami. O kvalitní zvuk basů se stará pasivní radiátor umístěný na zadní straně monitoru, který redukuje nízké frekvence a zkreslení, výsledkem je potom vyšší hladina SPL nežli u klasických bassreflexů. Dřevěné šasi Macke 824mk2 je speciálně vyztužena adiabatickým pěnovým materiálem aby absorbovala odrazy a stálé vlny uvnitř skříně. Monitory v sobě ukrývají 8,8" basový a 1" výškový reproduktor a spolu se zesilovačem třídy AB umožnují maximální výkon až 140W. Na zadním panelu naleznete ovladač citlivosti vstupního signálu, dvoupásmový přepínač ekvalizéru, přepínač napětí (100-120V a 220-240V), trojpolohový přepínač akustického prostoru pro co nejkvalitnější poslech a trojpolohový vypínač s možností automatického vypnutí po osmi minutách nečinnosti. Vaše zařízení můžete připojit do XLR, Jack 6,3 mm a RCA vstupů. Monitor je možné mít ve vertikální nebo horizontální poloze, předí logo je pohyblivé. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Mackie HR824mk2 , Mackie 1402 vlz4 (hn143170)

Mackie SPM400

Mackie SPM400
Detail

Distanční tyč Výškově nastavitelná distanční tyč vhodná např. pro reproduktory Mackie série DRM, které chcete umístit nad subwoofer. Tyč je vyrobena z odolné oceli a disponuje bezpečnostní pojistkou proti povolení výškového nastavení. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Mackie SPM400

Mackie SPM300

Mackie SPM300
Detail

Distanční tyč Výškově nastavitelná distanční tyč vhodná např. pro reproduktory Mackie série DLM, které chcete umístit nad subwoofer. Tyč je vyrobena z odolné oceli a disponuje bezpečnostní pojistkou proti povolení výškového nastavení. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Mackie SPM300

Mackie Thrash215

Mackie Thrash215
Detail

Aktivní reprobox Thrash je nová řada aktivních reproduktorů od Mackie vhodná pro live performance, do zkušebny, nebo na ozvučení konferencí. Tyto robustní reprobedny vám nabídnou skvělý výkon, krystalicky čistý a vyvážený zvuk, nebo flexibilní konektivitu. Thrash 215 v sobě ukrývá 15“ basový a 1“ výškový reproduktor, které vám spolu se zesilovačem třídy D nabídnou maximální výkon až 1300 W. Zadní panel obsahuje dva kombinované XLR/TRS vstupy a XLR výstup se separátními ovladači hlasitosti. Bednu můžete umístit na reproduktorový stojan, nebo využít zkoseného tvaru pro pódiový monitor. Čtyři ruční madla vám potom zajistí pohodlný a bezpečný transport mezi produkcemi. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Mackie Thrash215

Mackie CreatorSling

Mackie CreatorSling
Detail

Batoh CreatorSling od Mackie je vysoce odolný a víceúčelový batoh vhodný pro hudební producenty, muzikanty a jiné kreativce na cestách. Zajistí vám maximální komfort, nespočet kapes a přihrádek, nebo integrovaný USB kabel pro napájení vašich zařízení. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Mackie CreatorSling

Mackie Thrash212

Mackie Thrash212
Detail

Aktivní reprobox Thrash je nová řada aktivních reproduktorů od Mackie vhodná pro live performance, do zkušebny, nebo na ozvučení konferencí. Tyto robustní reprobedny vám nabídnou skvělý výkon, krystalicky čistý a vyvážený zvuk, nebo flexibilní konektivitu. Thrash 212 v sobě ukrývá 12“ basový a 1“ výškový reproduktor, které vám spolu se zesilovačem třídy D nabídnou maximální výkon až 1300 W. Zadní panel obsahuje dva kombinované XLR/TRS vstupy a XLR výstup se separátními ovladači hlasitosti. Bednu můžete umístit na reproduktorový stojan, nebo využít zkoseného tvaru pro pódiový monitor. Čtyři ruční madla vám potom zajistí pohodlný a bezpečný transport mezi produkcemi. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Mackie Thrash212

Mackie CHROMIUM

Mackie CHROMIUM
Detail

USB kondenzátorový mikrofon Mackie představuje další přírůstky do rodiny profesionálních mikrofonů EleMent. Mikrofony jsou vhodné pro live performance, studiové session, live stream a tvorbu podcastů nebo youtubering. USB Kondenzátorový mikrofon Chromium disponující čtyřmi směrovými charakteristikami, dvoukanálovým mixpultem, integrovaným stolním držákem a robustní konstrukcí vám přinese audio záznam dosahující kvality až 48 kHz. Mikrofon je vhodný pro nahrávání vokálů, akustických nástrojů, mluveného slova nebo live streaming. Díky širokému diagramu výborně pracuje s dynamikou a zvuk je vždy krystalicky čistý. S přehledem pokryje celý frekvenční rozsah, takže se nemusíte bát, že by nějaký důležitý element audio záznamu nebyl dostatečně rozpoznatelný nebo zcela zanikl. Mixpult obsahuje čtyři ovladače pro kontrolu hlasitosti vstupního signálu, podsvícený LED metr, sluchátkový výstup, AUX vstup, nástrojový vstup a USB-C port pro připojení do PC či laptopu. Na mikrofonu potom naleznete čtyřpolohový přepínač směrové charakteristiky, Gain a tlačítko Mute. Součástí balení je USB kabel a softwarový balíček obsahující PRO Tools, Waveform, 23 pluginů a DAW Essentials. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Mackie CHROMIUM

Mackie CARBON

Mackie CARBON
Detail

USB kondenzátorový mikrofon Mackie představuje další přírůstky do rodiny profesionálních mikrofonů EleMent. Mikrofony jsou vhodné pro live performance, studiové session, live stream a tvorbu podcastů nebo youtubering. USB Kondenzátorový mikrofon Carbon Premium disponující pěti směrovými charakteristikami a robustní karbonovou konstrukcí vám přinese audio záznam dosahující kvality až 48 kHz. Mikrofon je vhodný pro nahrávání vokálů, akustických nástrojů, mluveného slova nebo live streaming. Díky širokému diagramu výborně pracuje s dynamikou a zvuk je vždy krystalicky čistý. S přehledem pokryje celý frekvenční rozsah, takže se nemusíte bát, že by nějaký důležitý element audio záznamu nebyl dostatečně rozpoznatelný nebo zcela zanikl. Přední panel obsahuje tlačítko Mute a separátní ovladač hlasitosti sluchátkového výstupu, zadní část potom nabízí pětipolohový přepínač směrové charakteristiky a Gain. Spodní strana klasicky ukrývá USB-C port pro připojení do PC či laptopu, sluchátkový výstup a závit pro instalaci na mikrofonní stojan. Součástí balení je stolní mikrofonní držák, USB kabel a softwarový balíček obsahující PRO Tools, Waveform, 23 pluginů a DAW Essentials. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Mackie CARBON

Mackie SRT210

Mackie SRT210
Detail

Aktivní reprobox Nové profesionální aktivní reproboxy ze série SRT od firmy Mackie jsou designovány tak, aby vám poskytly špičkový zvuk a spolehlivý provoz za každých podmínek. V tomto překvapivě lehkém, avšak odolném balení se ukrývá masivní výkon až 1600 W, který vám společně s na míru vyráběnými vodiči poskytne až neuvěřitelně kvalitní zvuk. Tento model je osazen 10“ basovým reproduktorem, který krásně doplňuje speciální Sym-X tweeter s průměrem 1,4“, jejichž spojení vám poskytne minimální zkreslení, preciznost a čistotu zvuku, plynulé přechody a zejména vysokou zvukovou všestrannost. Samozřejmostí jsou pak široké možnosti uchycení, od zavěšení, přes umístění do 36 mm hnízda, až po jednoduché umístění na zem. Pro všechny tyto případy máte k dispozici precizní nastavení zvuku tak, aby plně vyhovoval dané situaci. Na zadní straně pak najdete dva nezávislé kanály s kombinovanými XLR a Jack vstupy s podporou mikrofonního i line signálu nebo také kanál pro stereo aux přehrávání pomocí 3,5 mm Jack konektoru. Kromě toho můžete reproduktory ovládat také na dálku prostřednictvím připojení Bluetooth, případně díky přehlednému barevnému displeji také pohodlně a rychle přímo na místě. Pro maximální bezpečí jsou reproduktory vybaveny také pokročilou ochranou proti přepětí a 4-místným elektronickým zámkem, který zaručí, že nikdo nemůže bez oprávnění měnit vaše nastavení. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Mackie SRT210

Mackie SRT18S

Mackie SRT18S
Detail

Aktivní subwoofer Nový profesionální aktivní subwoofer ze série SRT od firmy Mackie je designován tak, aby vám poskytnul špičkový zvuk a spolehlivý provoz za každých podmínek. V tomto překvapivě lehkém, avšak odolném balení se ukrývá masivní výkon až 1600 W, který vám společně s na míru vyráběnými vodiči poskytne až neuvěřitelně kvalitní zvuk. Tento model je osazen 18“ basovým reproduktorem s minimálním zkreslením, precizností, čistým zvukem, plynulým přechodem a zejména vysokou zvukovou všestranností. Samozřejmostí je potom otvor M20 pro distanční tyč. Pro všechny tyto případy máte k dispozici precizní nastavení zvuku tak, aby plně vyhovoval dané situaci. Na zadní straně pak najdete stereo XLR vstupy a výstupy. Pro maximální bezpečí jsou reproduktory vybaveny také pokročilou ochranou proti přepětí a 4-místným elektronickým zámkem, který zaručí, že nikdo nemůže bez oprávnění měnit vaše nastavení. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Mackie SRT18S

Mackie FB100

Mackie FB100
Detail

Zavěšovací rám Zavěšovací rám pro Mackie DRM12A a DRM18S. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Mackie FB100

Mackie T100 (použité)

Mackie T100 (použité)
Detail

Stojan pro reprobox Zboží jeví drobné známky používání, povrchové škrábance. Jinak v pořádku a plně funkční. Robustní stojan pro reproduktory ze série Mackie SRM V-Class. Součástí balení je 1-1/2" adaptér pro co nejoptimálnější využití. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Mackie T100 (použité)

Mackie 1402 VLZ4

Mackie 1402 VLZ4
Detail

1402VLZ4 Počet kanálů: 14 Vestavěné efekty: Ne Mikrofonní vstup: 6 Možná montáž do racku: Ne Stereo vstupy: 4 AUX OUT: 2 Země původu: Čína Napájení: 240V Počet vstupů: 14 Počet podskupin: 1 FW: Ne EQ mikrofonních kanálů: 4 Bands, 1 Parameter AUX IN: 2 Inzerty: 6 Adaptér součástí: Ne (muziker.cz)

Podobné produkty ako Mackie 1402 VLZ4

Mackie 1604 VLZ4

Mackie 1604 VLZ4
Detail

16 kanálový mixpult ze série VLZ4 osazen kvalitními Onyx předzesilovači. Mixpult je vybaven 16 Line vstup, mi a 16 mic vstupy. Kromě toho disponuje 4 AUX SEND a 4 subgroups. Samozřejmostí jsou vstup pro sluchátka, gain (s možností gainu až 22dB) pro každý kanál, funkce mute, solo a třípásmový EQ s parametrickými středy a funkcí Low Cut stejně pro každý kanál zvlášť. Kromě toho je tento mixpult tak jako všechny výrobky značky Mackie, vyrobený aby vydržel hrubé zacházení na cestách nebo koncertech. Země původu: Čína (muziker.cz)

Podobné produkty ako Mackie 1604 VLZ4

Mackie 1642 VLZ4

Mackie 1642 VLZ4
Detail

1642VLZ4 Počet kanálů: 16 Vestavěné efekty: Ne Mikrofonní vstup: 10 Možná montáž do racku: Ne Stereo vstupy: 4 AUX OUT: 4 Země původu: Čína (muziker.cz)

Podobné produkty ako Mackie 1642 VLZ4

Mackie MDB-USB

Mackie MDB-USB
Detail

DI Box MDB-USB je stereo DI box vhodný pro živé zvučení digitálních výstupů například z počítače. Zabudované audio rozhraní pracuje s vzorkovací frekvencí 24-bit/96 kHz, signál se dovnitř dostane přes USB. DI box je vybaven ovladačem výstupní úrovně, přepínačem mono/stereo a sluchátkovým výstupem pro snadný monitoring. Napájení probíhá přímo z počítače. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Mackie MDB-USB

Mackie Thump15" Bag

Mackie Thump15" Bag
Detail

Přepravní obal Tento transportní obal je designován pro použití s reproboxy Mackie Thump15A/BST, ale samozřejmě se do něj vejdou i jiné reproboxy stejných rozměrů. Je dostatečně silný, aby reprobox ochránil za všech situací. Na jeho boku se nachází kapsa, kam můžete uložit veškeré potřebné příslušenství. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Mackie Thump15" Bag

Mackie Thump12" Bag

Mackie Thump12" Bag
Detail

Přepravní obal Tento transportní obal je designován pro použití s reproboxy Mackie Thump12A/BST, ale samozřejmě se do něj vejdou i jiné reproboxy stejných rozměrů. Je dostatečně silný, aby reprobox ochránil za všech situací. Na jeho boku se nachází kapsa, kam můžete uložit veškeré potřebné příslušenství. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Mackie Thump12" Bag

Mackie 1202 VLZ4

Mackie 1202 VLZ4
Detail

Analogový mixážní pult MACKIE 1202-VLZ4 Série mixážních pultů VLZ4 je řadou, která vznikla na základě mnohaletých zkušeností inženýrů Mackie. Že se vydali správnou cestou potvrzuje i fakt, že jde o jednu z nejprodávanějších sérií mixpultů na celém světě. Mezi charakteristiky VLZ4 jistě patří velký headroom, maximální eliminace nežádoucích šumů, moderní architektura sběrnice a opravdu přesný přenos signálu. Přičtěte spolehlivý ekvalizér, vysoce kvalitní předzesilovače a mechanicky odolnou konstrukci, a máte před sebou opravdu skvělý mixpult… Konkrétně 1202-VLZ4 je kompaktní 12kanálový mixpult, který nabízí 12 linkových vstupů a 4 mikrofonní vstupy, kdy u mikrofonních jsou použity kvalitní předzesilovače Onyx, které můžete znát z nejvyšších řad Mackie. Ty nabízí až 60 dB rozsah gainu, díky čemuž je možné v dynamickém rozsahu dostat až na 128,5 dB. Zajišťují to nejvěrnější zesilení signálu na všech frekvencích a minimální úroveň zkreslení. Samozřejmě nabízí i phantomové napájení při použití kondenzátorových mikrofonů. Všechny kanály nabízí kromě ovladačů Gain a Level i 3 pásmový ekvalizér, který pracuje v pásmech 80 Hz, 2,5 kHz a 12 kHz, s Lo-Cut filtrem na 75 Hz. Též jsou zde ovladače Aux Send, Pre Fader Solo a Pan. Mixpult samozřejmě obsahuje i Control Room / Submix Main Mix ovladače. Do výbavy patří i ovladač Tape Level, který ovládá úroveň signálu přijatého přes stereo RCA Tape Input, vedle kterého naleznete i Tape Output. Samozřejmostí je sluchátkový výstup s vlastním ovladačem hlasitosti, Stereo Return, Control Room Output a ALT Output. Pro monitoring výstupního signálu je použit signalizátor z LED diod. Šasi mixpultu je postaveno tak, aby odolalo jakékoli zátěži. Potenciometry jsou zatěsněné, aby se do nich nemohla dostat žádná špína či prach. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Mackie 1202 VLZ4

Mackie 1642 VLZ4

Mackie 1642 VLZ4
Detail

Analogový mixážní pult MACKIE 1642-VLZ4 Série mixážních pultů VLZ4 je řadou, která vznikla na základě mnohaletých zkušeností inženýrů Mackie. Že se vydali správnou cestou potvrzuje i fakt, že jde o jednu z nejprodávanějších sérií mixpultů na celém světě. Mezi charakteristiky VLZ4 jistě patří velký headroom, maximální eliminace nežádoucích šumů, moderní architektura sběrnice a opravdu přesný přenos signálu. Přičtěte spolehlivý ekvalizér, vysoce kvalitní předzesilovače a mechanicky odolnou konstrukci, a máte před sebou opravdu skvělý mixpult… Konkrétně 1642-VLZ4 je kompaktní 16 kanálový mixpult, který nabízí 16 linkových vstupů a 10 mikrofonních vstupů, kdy u mikrofonních jsou použity kvalitní předzesilovače Onyx, které můžete znát z nejvyšších řad Mackie. Ty nabízí až 60 dB rozsah gainu, díky čemuž je možné v dynamickém rozsahu dostat až na 128,5 dB. Zajišťují to nejvěrnější zesilení signálu na všech frekvencích a minimální úroveň zkreslení. Samozřejmě nabízí i phantomové napájení při použití kondenzátorových mikrofonů. U 1602-VLZ4 lze použít i nástrojové vstupy, díky kterým nebudete potřebovat žádné DI boxy. Všechny kanály nabízí kromě ovladačů Gain a Level i 3 pásmový ekvalizér s ovladatelnou frekvencí středů, který pracuje v pásmech 80 Hz, 2,5 - 8 kHz a 12 kHz, dále mají ještě 75 Hz LowCut filtr. Též jsou zde čtyři ovladače Aux Send, Pre Fader Solo a Pan, plus -40dB / Solo a OverLoad / Mute diodu. Mixpult samozřejmě obsahuje i Control Room / Submix Main Mix ovladače. Do výbavy patří i ovladač Tape Level, který ovládá úroveň signálu přijatého přes stereo RCA Tape Input, vedle kterého naleznete i Tape Output. Samozřejmostí je sluchátkový výstup s vlastním ovladačem hlasitosti, čtyři Stereo Aux Return, Control Room Output a ALT Output. Pro monitoring výstupního signálu je použit signalizátor z LED diod. Šasi mixpultu je postaveno tak, aby odolalo jakékoli zátěži. Potenciometry jsou zatěsněné, aby se do nich nemohla dostat žádná špína či prach. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Mackie 1642 VLZ4

Mackie 2404 VLZ4

Mackie 2404 VLZ4
Detail

Analogový mixážní pult MACKIE 2404-VLZ4 Série mixážních pultů VLZ4 je řadou, která vznikla na základě mnohaletých zkušeností inženýrů Mackie. Že se vydali správnou cestou potvrzuje i fakt, že jde o jednu z nejprodávanějších sérií mixpultů na celém světě. Mezi charakteristiky VLZ4 jistě patří velký headroom, maximální eliminace nežádoucích šumů, moderní architektura sběrnice a opravdu přesný přenos signálu. Přičtěte spolehlivý ekvalizér, vysoce kvalitní předzesilovače a mechanicky odolnou konstrukci, a máte před sebou opravdu skvělý mixpult… Konkrétně 2404-VLZ4 je kompaktní 24kanálový mixpult, který nabízí 20 linkových vstupů a 20 mikrofonních vstupů, kdy u mikrofonních jsou použity kvalitní předzesilovače Onyx, které můžete znát z nejvyšších řad Mackie. Ty nabízí až 60 dB rozsah gainu, díky čemuž je možné v dynamickém rozsahu dostat až na 128,5 dB. Zajišťují to nejvěrnější zesilení signálu na všech frekvencích a minimální úroveň zkreslení. Samozřejmě nabízí i phantomové napájení při použití kondenzátorových mikrofonů. U 2404-VLZ4 lze použít i nástrojové vstupy, díky kterým nebudete potřebovat žádné DI boxy. Všechny kanály nabízí kromě ovladačů Gain a Level i 3 pásmový ekvalizér s ovladatelnou frekvencí středů, který pracuje v pásmech 80 Hz, 2,5 - 8 kHz a 12 kHz, dále mají ještě 100 Hz LowCut filtr. Též jsou zde čtyři ovladače Aux Send, Pre Fader Solo a Pan, plus -40dB / Solo a OverLoad / Mute diodu. Mixpult samozřejmě obsahuje i Control Room / Submix Main Mix ovladače. Do výbavy patří i ovladač Tape Level, který ovládá úroveň signálu přijatého přes stereo RCA Tape Input, vedle kterého naleznete i Tape Output. Samozřejmostí je sluchátkový výstup s vlastním ovladačem hlasitosti, šest Aux Send, 8 Direct Outputů, Control Room Output a ALT Output. Pro monitoring výstupního signálu je použit signalizátor z LED diod. Tento model je vybaven i USB rozhraním pro propojení s počítačem pro nahrávání nebo použití virtulních efektů, pokud by Vám nestačily ty, které jsou přímo zabudovány v duálním efektovém procesoru RMFX+. Šasi mixpultu je postaveno tak, aby odolalo jakékoli zátěži. Potenciometry jsou zatěsněné, aby se do nich nemohla dostat žádná špína či prach. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Mackie 2404 VLZ4
MACKIE SRT212 (HN223674), MACKIE M48 (HN190539), MACKIE Thump212XT (3472302), MACKIE ProFX6v3 (HN207445), MACKIE Thump118S (3472306), mackie thump15 boosted, MACKIE Thrash215 (HN233914), MACKIE CHROMIUM (HN219330), MACKIE MR524 (HN175000), MACKIE Mix8 (HN152859), mackie cr buds, mackie mdb usb, MACKIE Mix12FX (HN152860), MACKIE ProFX16v3 (HN207448), MACKIE Thump215 (3472303), MACKIE ProFX10v3 (HN207446), MACKIE Thump115S (3472305), MACKIE MR624 (HN175001), MACKIE Thrash212 (HN233913), MACKIE MDB-1A (HN190540), MACKIE CR StealthBar (HN232527), MACKIE CR8S-XBT (HN211334), MACKIE 1202 VLZ4 (HN143169), MACKIE EM-89D (HN211078), MACKIE EleMent Carbon (HN219329), MACKIE HM-400 (HN190537), MACKIE HM-800 (HN190538), MACKIE CR8-XBT (HN211333), MACKIE CR4-X (HN211329), MACKIE 1402 VLZ4 (HN143170)