LUXURY Silikónový kryt Lenovo K6 ružový

LUXURY Silikónový kryt Lenovo K6 ružový

LUXURY Silikónový kryt Lenovo K6 ružový

LUXURY Silikónový kryt Lenovo K6 ružovýSilikónový kryt, ktorí rozžiari Váš Lenovo K6. Kryt ochráni zadnú stranu Vášho telefónu, ako aj bočné tlačidlá a tak sa nemusíte obávať škrabancov či iných poškodení. Obsahuje všetky potrebné výrezy pre potrebné konektory a tak môžete telefón pohodlne nabíjať priamo s krytom jedinečný dizajnobal je ľahký a flexibilnýobsahuje všetky potrebné výrezychráni zadnú stranu aj bočné tlačidlá Pre kompletnú ochranu telefónu odporúčame zakúpiť tvrdené sklo pre Lenovo K6. Zároveň získate výhodnejšie poštovné. (Vsechnonamobil.cz)

FORCELL Zrkadlový silikónový obal Lenovo K6 Note ružový

FORCELL Zrkadlový silikónový obal Lenovo K6 Note ružový

Zrkadlový silikónový obal Lenovo K6 Note ružovýOchranný silikónový obal pre Vaše Lenovo K6 Note. Obal je vyrobený z tenkého silikónu takže ani nespoznáte, že ho máte. Obal je skvelá ochrana pred pádmi a každodenným používaním. Vďaka zadnej zrkadlovej strane bude Váš smartfón vyzerať ešte luxusnejšie. Výhodou je ochrana ovládacích tlačidiel a dostupnosť všetkých potrebných portov.luxusný zrkadlový dizajnjednoduchý prístup ku všetkým portomvynikajúca funkčnosť a flexibilitaochrana pred poškodením a spôsobeným pádomochrana ovládacích tlačidielPre ešte lepšiu ochranu doporučujeme zakúpiť Ochranné tvrdené sklo Lenovo K6 Note. Zároveň získate výhodnejšie poštovné. (Vsechnonamobil.cz)

FORCELL Silikónový obal Lenovo K6 Power priehľadný

FORCELL Silikónový obal Lenovo K6 Power priehľadný

Silikónový obal Lenovo K6 Power priehľadnýJednoduchý silikónový priehľadný obal, ktorý ochráni Váš Lenovo K6 Power pred škrabancami, odreninami a iným poškodením. Tento obal je ako stvorený pre každodenné používanie - je ľahký, flexibilný a po nasadení sa telefón nešmýka v ruke. Obal obsahuje všetky potrebné výrezy pre fotoaparát, nabíjačku, či ostatné konektory. obal je ľahký a flexibilnýobsahuje všetky potrebné výrezypo nasadení sa telefón nešmýkazachováva pôvodný dizajn telefónunepridáva veľa na hrúbkeľahká manipuláciaPre kompletnú ochranu odporúčame zakúpiť aj ochranné tvrdené sklo pre Lenovo K6 Power. Zároveň získate výhodnejšie poštovné. (Vsechnonamobil.cz)

FORCELL Silikónový obal Lenovo K6 Note priehľadný

FORCELL Silikónový obal Lenovo K6 Note priehľadný

Silikónový obal Lenovo K6 Note priehľadnýJenoduchý silikónový obal pre Lenovo K6 Note. Tento kvalitný obal ochráni Váš telefón pred škrabancami a odreninami, no zároveň mu neprídáva veľa na hrúbke. Obal je veľmi flexibilný a nešmýka sa v ruke. Obal zanecháva telefónu takmer pôvodný dizajn. - jednoduchý, no elegantný dizajn- obal nepridáva veľa na hrúbke- keďže je obal priehľadný, zanechá smartfónu pôvodný dizajn- príjemný protišmykový materiál Pre kompletnú ochranu odporúčame zakúpiť aj ochranné tvrdené sklo pre Lenovo K6 Note. Zároveň získate výhodnejšie poštovné. (Vsechnonamobil.cz)

FORCELL Zrkadlový silikónový obal Lenovo K6 Note strieborný

FORCELL Zrkadlový silikónový obal Lenovo K6 Note strieborný

Zrkadlový silikónový obal Lenovo K6 Note striebornýOchranný silikónový obal pre Vaše Lenovo K6 Note. Obal je vyrobený z tenkého silikónu takže ani nespoznáte, že ho máte. Obal je skvelá ochrana pred pádmi a každodenným používaním. Vďaka zadnej zrkadlovej strane bude Váš smartfón vyzerať ešte luxusnejšie. Výhodou je ochrana ovládacích tlačidiel a dostupnosť všetkých potrebných portov.luxusný zrkadlový dizajnjednoduchý prístup ku všetkým portomvynikajúca funkčnosť a flexibilitaochrana pred poškodením a spôsobeným pádomochrana ovládacích tlačidielPre ešte lepšiu ochranu doporučujeme zakúpiť Ochranné tvrdené sklo Lenovo K6 Note. Zároveň získate výhodnejšie poštovné. (Vsechnonamobil.cz)

Uživatele, kteří hledají "LUXURY Silikónový kryt Lenovo K6 ružový" se dívají také na:

Ochranný kryt na sporák
Gigabyte gsmart elite kryt
Lenovo ideacentre h50-55
Lenovo vibe p1m dual sim black

FORCELL Zrkadlový silikónový obal Lenovo K6 Note zlatý

FORCELL Zrkadlový silikónový obal Lenovo K6 Note zlatý

Zrkadlový silikónový obal Lenovo K6 Note zlatýOchranný silikónový obal pre Vaše Lenovo K6 Note. Obal je vyrobený z tenkého silikónu takže ani nespoznáte, že ho máte. Obal je skvelá ochrana pred pádmi a každodenným používaním. Vďaka zadnej zrkadlovej strane bude Váš smartfón vyzerať ešte luxusnejšie. Výhodou je ochrana ovládacích tlačidiel a dostupnosť všetkých potrebných portov.luxusný zrkadlový dizajnjednoduchý prístup ku všetkým portomvynikajúca funkčnosť a flexibilitaochrana pred poškodením a spôsobeným pádomochrana ovládacích tlačidielPre ešte lepšiu ochranu doporučujeme zakúpiť Ochranné tvrdené sklo Lenovo K6 Note. Zároveň získate výhodnejšie poštovné. (Vsechnonamobil.cz)

FORCELL Zrkadlový silikónový obal Lenovo K6 Note čierny

FORCELL Zrkadlový silikónový obal Lenovo K6 Note čierny

Zrkadlový silikónový obal Lenovo K6 Note čiernyOchranný silikónový obal pre Vaše Lenovo K6 Note. Obal je vyrobený z tenkého silikónu takže ani nespoznáte, že ho máte. Obal je skvelá ochrana pred pádmi a každodenným používaním. Vďaka zadnej zrkadlovej strane bude Váš smartfón vyzerať ešte luxusnejšie. Výhodou je ochrana ovládacích tlačidiel a dostupnosť všetkých potrebných portov.luxusný zrkadlový dizajnjednoduchý prístup ku všetkým portomvynikajúca funkčnosť a flexibilitaochrana pred poškodením a spôsobeným pádomochrana ovládacích tlačidielPre ešte lepšiu ochranu doporučujeme zakúpiť Ochranné tvrdené sklo Lenovo K6 Note. Zároveň získate výhodnejšie poštovné. (Vsechnonamobil.cz)

Pouzdro Mercury Lenovo K6 Note silikon růžový 18382 (kryt neboli obal…

Pouzdro Mercury Lenovo K6 Note silikon růžový 18382 (kryt neboli obal na mobil Lenovo K6 Note )

Kvalitní zadní gelový obal na mobil Lenovo K6 Note Mercury Goospery Jelly Case růžový. Stylový kryt je vyroben z měkkého gelového materiálu, takže je měkčí než jsou např. pouzdra S-Line nebo Jekod. Materiál je velice příjemný na dotyk. Předností těchto obalů jsou krásné moderní barvy a luxusní třpytivý povrch. Přední dotykovou plochu telefonu doporučujeme chránit tvrzeným sklem. Skla na Lenovo K6 Note naleznete zde. Další kryty na Lenovo K6 Note naleznete ZDE. Kryt je určen pro Lenovo K6 Note / K6 Note. (Promobily.cz)

Pouzdro TopQ Lenovo K6 knížkové černé (kryt neboli obal Lenovo K6)

Pouzdro TopQ Lenovo K6 knížkové černé (kryt neboli obal Lenovo K6)

Kvalitní knížkový obal pro Lenovo K6 v černé barvě. Přejete si mít Váš telefon dokonale chráněn a jste zastánci minimalismu a elegance? Pak je knížkové pouzdro z kvalitní umělé kůže v černé barvě přímo pro Vás! Jedná se o stylový kryt s otvíráním do boku, který je vyroben z kvalitní umělé kůže. Zavíraní pouzdra je řešeno magnetickou přeskou ze zadní strany. Telefon drží ve vnitřním silikonovém držáku, jehož samozřejmostí jsou výřezy všech otvorů pro konektory a tlačítka telefonu Lenovo K6. Obal tedy není nutné pro běžnou manipulaci sundávat, což z něj dělá pohodlnou dokonalou ochranu Vašeho telefonu Lenovo K6. Bonusem jsou přihrádky na kreditní a jiné karty. Obal lze horizontálně postavit (na podélnou hranu), může tedy sloužit i jako stojánek na telefon (např. pro sledování… (Promobily.cz)

Pouzdro TopQ Lenovo K6 knížkové bílé (kryt neboli obal Lenovo K6)

Pouzdro TopQ Lenovo K6 knížkové bílé (kryt neboli obal Lenovo K6)

Kvalitní knížkový obal pro Lenovo K6 v bílé barvě. Přejete si mít Váš telefon dokonale chráněn a jste zastánci minimalismu a elegance? Pak je knížkové pouzdro z kvalitní umělé kůže v bílé barvě přímo pro Vás! Jedná se o stylový kryt s otvíráním do boku, který je vyroben z kvalitní umělé kůže. Zavíraní pouzdra je řešeno magnetickou přeskou ze zadní strany. Telefon drží ve vnitřním silikonovém držáku, jehož samozřejmostí jsou výřezy všech otvorů pro konektory a tlačítka telefonu Lenovo K6. Obal tedy není nutné pro běžnou manipulaci sundávat, což z něj dělá pohodlnou dokonalou ochranu Vašeho telefonu Lenovo K6 . Bonusem jsou přihrádky na kreditní a jiné karty. Obal lze horizontálně postavit (na podélnou hranu), může tedy sloužit i jako stojánek na telefon (např. pro sledování… (Promobily.cz)

Pouzdro Roubal Lenovo K6 / K6 Power černé (kryt neboli obal Lenovo…

Pouzdro Roubal  Lenovo K6 / K6 Power černé (kryt neboli obal Lenovo Vibe K6 / K6 Power)

Perfektně padnoucí pouzdro české značky Roubal pro Lenovo K6 / K6 Power. Pouzdro je příjemně tenké a zároveň pevně ušité, takže přesně kopíruje tvar mobilního telefonu Lenovo K6 / K6 Power. U tohoto pouzdra oceníte především to, že se do něj telefon vejde přesně a velice pohodně se vytahuje pomocí vytahovacího pásku. Vytahovací pásek kryje horní část pouzdra a slouží také k tomu, aby vám mobil z pouzdra nevypadl při pohybu, např. v tašce. Pásek je prakticky uchycen na suchý zip (pouzdro se tedy samovolně neotvírá, jako se to stává při magnetickém uchycení pásku). Pro úplnou ochranu telefonu Lenovo K6 / K6 Power doporučujeme nalepit na přední dotykovou část mobilu ochranné tvrzené sklo. Toto pouzdro určitě doporučujme. Jedná se o nejlepší pouzdra s horním zasouváním, která lze… (Promobily.cz)

Pouzdro TopQ Lenovo K6 knížkové Londýn (kryt neboli obal na mobil…

Pouzdro TopQ Lenovo K6 knížkové Londýn (kryt neboli obal na mobil Lenovo K6)

Kvalitní knížkový obal pro Lenovo K6 s motivem Londýna. Big Ben, červené telefonní budky či doubledecker patří mezi neodmyslitelné symboly Londýna. Přesně tyto prvky zdobí toto pouzdro, které jistě potěší nejednoho vášnivého cestovatele. Obal bude stylovým doplňkem pro každého bez rozdílu věku či pohlaví a mobilnímu telefonu poskytne dokonalou ochranu před poškozením. Jedná se o stylový kryt s otvíráním do boku, který je vyroben z kvalitního textilního materiálu. Telefon drží ve vnitřním silikonovém držáku, jehož samozřejmostí jsou výřezy všech otvorů pro konektory a tlačítka telefonu Lenovo K6. Obal tedy není nutné pro běžnou manipulaci sundávat, což z něj dělá pohodlnou dokonalou ochranu Vašeho telefonu Lenovo K6. Bonusem jsou přihrádky na kreditní a jiné karty. Obal lze… (Promobily.cz)

Pouzdro TopQ Lenovo K6 knížkové Amerika (kryt neboli obal na mobil…

Pouzdro TopQ Lenovo K6 knížkové Amerika (kryt neboli obal na mobil Lenovo K6)

Kvalitní knížkový obal pro Lenovo K6 Amerika. Nadčasová klasika, která nikdy nevyjde z módy! Přesně tou je vzor americké vlajky na našem knížkovém obalu, který bude stylovým doplňkem pro všechny bez ohledu na věk či pohlaví. Originální vzor dělá z tohoto knížkového pouzdra módní doplněk pro Váš mobilní telefon a zároveň mu poskytuje dokonalou ochranu před poškozením. Jedná se o stylový kryt s otvíráním do boku, který je vyroben z kvalitní umělé kůže. Zavírání je řešeno praktickou magnetickou přezkou, která brání samovolnému otevírání pouzdra. Mobil drží ve vnitřním silikonovém držáku, jehož samozřejmostí jsou výřezy všech otvorů pro konektory mobilu Lenovo K6. Obal tedy není nutné pro běžnou manipulaci sundávat, což z něj dělá pohodlnou dokonalou ochranu Vašeho mobilu… (Promobily.cz)

Pouzdro KISSWILL Lenovo K6 Note silikon světlý (kryt neboli obal na…

Pouzdro KISSWILL Lenovo K6 Note silikon světlý (kryt neboli obal na mobil Lenovo K6 Note)

Kvalitní silikonový obal pro Lenovo K6 Note KISSWILL světlý. Kryt chrání mobil Lenovo K6 Note ze zadní strany a ze všech bočních stran. Pouzdro mírně přesahuje přední hrany telefonu, takže když telefon položíte displejem dolů, stále leží na pouzdru a neodře se. Pro všechny konektory jsou v pouzdru přesně vyřezány otvory a tlačítka telefonu jsou kryta tak, aby šla bez problémů ovládat. Obal je vyroben ze směsi gumy a silikonu. Pouzdro je pružné a odolné. Pro úplnou ochranu telefonu Lenovo K6 Note doporučujeme nalepit na přední dotykovou část mobilu ochranné tvrzené sklo. Kryt je určen pro Lenovo K6 Note. (Promobily.cz)

Pouzdro TopQ Lenovo K6 silikon průhledný ultratenký (kryt neboli obal…

Pouzdro TopQ Lenovo K6 silikon průhledný ultratenký (kryt neboli obal na mobil Lenovo K6)

Ultratenký silikonový obal pro Lenovo K6 průhledný. Kryt je elegantní a ultratenký. Jeho tloušťka je pouhých 0,5mm a na telefonu téměř není vidět. Chrání mobil ze zadní strany a ze všech bočních stran. Pro konektory jsou v pouzdře otvory a tlačítka telefonu jsou kryta tak, aby šla bez problémů ovládat. Pouzdro je vyrobeno ze směsi gumy a silikonu. Je pružné a odolné. Obal chrání mobilní telefon oproti silnějším TPU silikonům pouze částečně. Pro úplnou ochranu mobilu Lenovo K6 doporučujeme nalepit na přední dotykovou část mobilu ochranné tvrzené sklo. Kryt je určen pro Lenovo K6 / K6 / Lenovo Vibe K6 / Vibe K6. (Promobily.cz)

Pouzdro TopQ Lenovo K6 Note knížkové Londýn (kryt neboli obal na…

Pouzdro TopQ Lenovo K6 Note knížkové Londýn (kryt neboli obal na mobil Lenovo K6 Note)

Kvalitní knížkový obal pro Lenovo K6 Note Londýn. Big Ben, červené telefonní budky či doubledecker patří mezi neodmyslitelné symboly Londýna. Přesně tyto prvky zdobí toto pouzdro, které jistě potěší nejednoho vášnivého cestovatele. Obal bude stylovým doplňkem pro každého bez rozdílu věku či pohlaví a mobilnímu telefonu poskytne dokonalou ochranu před poškozením. Jedná se o stylový kryt s otvíráním do boku, který je vyroben z kvalitního textilního materiálu. Telefon drží ve vnitřním silikonovém držáku, jehož samozřejmostí jsou výřezy všech otvorů pro konektory a tlačítka telefonu Lenovo K6 Note. Obal tedy není nutné pro běžnou manipulaci sundávat, což z něj dělá pohodlnou dokonalou ochranu Vašeho telefonu Lenovo K6 Note. Bonusem jsou přihrádky na kreditní a jiné karty. Obal… (Promobily.cz)

Pouzdro Roar Lenovo K6 Note silikon limetkový 17694 (kryt neboli obal…

Pouzdro Roar Lenovo K6 Note silikon limetkový 17694 (kryt neboli obal na mobil Lenovo K6 Note)

Kvalitní silikonový obal značky Roar na mobil Lenovo K6 Note limetkový. Zadní silikonový obal, vyznačující se kvalitním zpracováním, je správnou volbou pro každého, kdo touží vdechnout svému telefonu nový, stylový vzhled. Kryt na mobil Lenovo K6 Note je vyroben z měkkého silikonového materiálu, díky němuž je obal matný a velmi příjemný na dotek. Tlačítka jsou kryta tak, aby šla bez problému ovládat. Pro všechny konektory jsou v pouzdru vyřezány otvory, takže při běžné manipulaci není nutné kryt sundávat. Přední dotykovou plochu telefonu doporučujeme chránit tvrzeným sklem. Skla na Lenovo K6 Note naleznete zde. Další kryty na Lenovo K6 Note naleznete ZDE. Kryt je určen pro Lenovo K6 Note / K6 Note. (Promobily.cz)

Pouzdro Canvas Lenovo K6 Note knížkové černé 17679 (kryt neboli obal…

Pouzdro Canvas Lenovo K6 Note knížkové černé 17679 (kryt neboli obal na mobil Lenovo K6 Note)

Kvalitní knížkový obal na mobil Lenovo K6 Note značky Canvas v černé barvě. Stylový kryt je vyroben z eko-kůže a připomíná svým vzhledem imitaci džínového materiálu. Jako bonus má peněženkové pouzdro ve vnitřní části praktické přihrádky na platební karty. Mobil Lenovo K6 Note drží ve vnitřním silikonovém držáku, ve kterém jsou vyřezané otvory na konektory a tlačítka jsou kryta silikonem. Obal lze horizontálně postavit (na podélnou hranu), takže může sloužit i jako stojánek na telefon Lenovo K6 Note. Přední dotykovou plochu telefonu doporučujeme chránit tvrzeným sklem. Skla na Lenovo K6 Note naleznete zde. Další kryty na Lenovo K6 Note naleznete ZDE. Kryt je určen pro Lenovo K6 Note / K6 Note. (Promobily.cz)

Pouzdro Mercury Lenovo K6 Note silikon červený 18390 (kryt neboli…

Pouzdro Mercury Lenovo K6 Note silikon červený 18390 (kryt neboli obal na mobil Lenovo K6 Note )

Kvalitní zadní gelový obal na mobil Lenovo K6 Note Mercury Goospery Jelly Case červený. Stylový kryt je vyroben z měkkého gelového materiálu, takže je měkčí než jsou např. pouzdra S-Line nebo Jekod. Materiál je velice příjemný na dotyk. Předností těchto obalů jsou krásné moderní barvy a luxusní třpytivý povrch. Přední dotykovou plochu telefonu doporučujeme chránit tvrzeným sklem. Skla na Lenovo K6 Note naleznete zde. Další kryty na Lenovo K6 Note naleznete ZDE. Kryt je určen pro Lenovo K6 Note / K6 Note. (Promobily.cz)

Pouzdro Mercury Lenovo K6 Note silikon průhledný 18386 (kryt neboli…

Pouzdro Mercury Lenovo K6 Note silikon průhledný 18386 (kryt neboli obal na mobil Lenovo K6 Note )

Kvalitní zadní gelový obal na mobil Lenovo K6 Note Mercury Goospery Jelly Case průhledný. Stylový kryt je vyroben z měkkého gelového materiálu, takže je měkčí než jsou např. pouzdra S-Line nebo Jekod. Materiál je velice příjemný na dotyk. Předností těchto obalů jsou krásné moderní barvy a luxusní třpytivý povrch. Přední dotykovou plochu telefonu doporučujeme chránit tvrzeným sklem. Skla na Lenovo K6 Note naleznete zde. Další kryty na Lenovo K6 Note naleznete ZDE. Kryt je určen pro Lenovo K6 Note / K6 Note. (Promobily.cz)

Pouzdro Mercury Lenovo K6 Note silikon limetkový 18384 (kryt neboli…

Pouzdro Mercury Lenovo K6 Note silikon limetkový 18384 (kryt neboli obal na mobil Lenovo K6 Note )

Kvalitní zadní gelový obal na mobil Lenovo K6 Note Mercury Goospery Jelly Case limetkový. Stylový kryt je vyroben z měkkého gelového materiálu, takže je měkčí než jsou např. pouzdra S-Line nebo Jekod. Materiál je velice příjemný na dotyk. Předností těchto obalů jsou krásné moderní barvy a luxusní třpytivý povrch. Přední dotykovou plochu telefonu doporučujeme chránit tvrzeným sklem. Skla na Lenovo K6 Note naleznete zde. Další kryty na Lenovo K6 Note naleznete ZDE. Kryt je určen pro Lenovo K6 Note / K6 Note. (Promobily.cz)

Pouzdro Forcell Lenovo K6 Note silikon nápis 1 17666 (kryt neboli…

Pouzdro Forcell Lenovo K6 Note silikon nápis 1 17666 (kryt neboli obal na mobil Lenovo K6 Note)

Kvalitní silikonový obal značky Forcell na mobil Lenovo K6 Note nápis 1. Zadní silikonový obal, vyznačující se kvalitním zpracováním a originálním nápisem, je správnou volbou pro každého, kdo touží vdechnout svému telefonu nový, stylový vzhled. Kryt je vyroben z kvalitní směsi gumy a silikonu. Tato kombinace zajistí dokonalou ochranu před škrábanci či odřeninami. Pro všechny konektory jsou v pouzdru přesně vyřezány otvory, takže při běžné manipulaci s mobilní telefonem Lenovo K6 Note není nutné kryt sundávat. Tlačítka telefonu jsou kryta tak, aby šla bez problémů ovládat. Přední dotykovou plochu telefonu doporučujeme chránit tvrzeným sklem. Skla na Lenovo K6 Note naleznete zde. Další kryty na Lenovo K6 Note naleznete ZDE. Kryt je určen pro Lenovo K6 Note / K6 Note. (Promobily.cz)

Pouzdro TopQ Lenovo K6 Note knížkové textilní černé 17782 (kryt…

Pouzdro TopQ Lenovo K6 Note knížkové textilní černé 17782 (kryt neboli obal na mobil Lenovo K6 Note )

Kvalitní knížkový obal na mobil Lenovo K6 Note černý. Přejete si mít Váš telefon dokonale chráněn a jste zastánci minimalismu a elegance? Pak je knížkové textilní pouzdro v černé barvě přímo pro Vás! Jednoduché řešení obalu na mobil Lenovo K6 Note je vhodné pro každého bez ohledu na věk. Stylový kryt otvíraný do boku. Pouzdro je vyrobeno z textilní kůže a připomíná svým vzhledem vazbu diáře. Jako bonus má peněženkové pouzdro ve vnitřní části praktické přihrádky na platební karty. Telefon Lenovo K6 Note drží ve vnitřním silikonovém držáku, ve kterém jsou vyřezány všechny potřebné otvory pro konektory a tlačítka. Obal lze horizontálně postavit (na podélnou hranu), takže může sloužit i jako stojánek na telefon Lenovo K6 Note. Přední dotykovou plochu telefonu doporučujeme… (Promobily.cz)

Pouzdro TopQ Lenovo K6 Note silikon průhledný ultratenký 22399 (kryt…

Pouzdro TopQ Lenovo K6 Note silikon průhledný ultratenký 22399 (kryt neboli obal na mobil Lenovo K6 Note)

Ultratenký silikonový obal na mobil Lenovo K6 Note průhledný. Kryt je elegantní a ultratenký. Jeho tloušťka je 0,5 mm. Díky tomu chrání mobilní telefon lépe než klasická ultratenká pouzdra, přesto si však zachovává vlastnost, že na mobilu není téměř vidět. Chrání mobil Lenovo K6 Note ze zadní strany a ze všech bočních stran. Pro konektory jsou v krytu otvory a tlačítka telefonu jsou kryta tak, aby šla bez problémů ovládat. Pouzdro je vyrobeno ze směsi gumy a silikonu. Je pružné a odolné. Oproti silnějším TPU silikonům, chrání ultratenký kryt mobilní telefon pouze částečně. Pro úplnou ochranu mobilu Lenovo K6 Note doporučujeme nalepit na přední dotykovou část mobilu ochranné tvrzené sklo. Skla na Lenovo K6 Note jsou zde. Další kryty na mobil Lenovo K6 Note najdete ZDE. … (Promobily.cz)

Pouzdro TopQ Lenovo K6 Note Smart Magnet knížkové černé 22211 (kryt…

Pouzdro TopQ Lenovo K6 Note Smart Magnet knížkové černé 22211 (kryt neboli obal na mobil Lenovo K6 Note)

Kvalitní knížkový obal Smart Magnet na mobil Lenovo K6 Note černý. Stylový kryt otvíraný do boku. Pouzdro je vyrobeno z kvalitního textilního materiálu s efektní povrchovou úpravou. Zavírání obalu je řešeno praktickým magnetickým mechanismem, který brání samovolnému otevírání pouzdra. Mobil Lenovo K6 Note drží ve vnitřním silikonovém držáku, ve kterém jsou vyřezány všechny potřebné otvory pro konektory a tlačítka jsou kryta silikonem. Uvnitř pouzdra je praktická kapsička na kreditní karty. Obal lze horizontálně postavit (na podélnou hranu), takže pouzdro může sloužit i jako stojánek na telefon. Přední dotykovou plochu telefonu doporučujeme chránit tvrzeným sklem. Skla na Lenovo K6 Note jsou ZDE. Kryty na Lenovo K6 Note naleznete ZDE. Kryt je určen pro Lenovo K6 Note. (Promobily.cz)

FIXED pro Lenovo K6 - matný

FIXED pro Lenovo K6 - matný

Gelové pouzdro FIXED představuje jednoduchou, ale přesto efektivní ochranu Vašeho chytrého telefonu. Je vyrobeno z TPU materiálu, který chrání boky a záda přístroje před poškrabáním, prachem a případnými pády. Matná zadní část pouzdra je vybavena protiskluzovou úpravou, boky jsou plně transparentní. Pouzdro je vyrobeno přesně na míru daného zařízení, nezakrývá nabíjecí ani sluchátkové konektory. Pro maximální ochranu telefonu je vhodné doplnit pouzdro folií na displej. Spolehlivost a jednoduchá aplikace Kryt spolehlivě ochrání vaše zařízení před poškrábáním, prachem nebo zmírní případný pád smartphonu na zem. Výstuhy chrání rohy telefonu před nárazy a zbytek pouzdra slouží k ochraně zadní strany a boků před každodenními nástrahami. Aplikace pouzdra je velmi jednoduchá, stačí nasadit na… (Euronics.cz)

Lenovo K6 Dual SIM šedý + dárek

Lenovo K6 Dual SIM šedý + dárek

Již na první pohled je Lenovo™ K6 elegantním smartphonem s celokovovým zadním krytem. Disponuje 5.0” Full HD displejem a čtečkou otisků prstů. Vaše oblíbené aplikace, hry a videa spustíte rychleji díky osmijádrovému procesoru. Vylepšený fotoaparát vám zajistí kvalitní selfie fotografie. Velká baterie vám poskytne úžasnou výdrž při koukání na filmy nebo poslouchání hudby a reproduktory nejvyšší kvality vám poskytnou ohromující hudební zážitek. • Uživatele, kteří chtějí stylový smartphone s vynikajícím výkonem • Uživatele, kteří hledají smartphone se skvělým výkonem za dobrou cenu • Uživatele, kteří si chtějí užít úžasný multimediální zážitek Nejnovější operační systém Android™ M Nejpopulárnější operační systém nabízí vylepšené aplikace a prodlouženou výdrž baterie. Rychlý osmijádrový… (Euronics.cz)

Lenovo K6 Dual SIM LTE zlatý

Lenovo K6 Dual SIM LTE zlatý

Skvěle vypadá, ještě lépe hraje. 5" mobilní telefon s Full HD displejem, osmi-jádrovým procesorem, 2GB RAm, 16GB pamětí, microSD slotem, LTE, čtečkou otisků prstů a krásným kovovým tělem. (Smarty.cz)

Kisswill TPU pouzdro Lenovo K6 černé

Kisswill TPU pouzdro Lenovo K6 černé

Ochranné pouzdro pro telefon Lenovo K6 na zadní stranu chránící boky a záda telefonu. Navíc vylepšuje držení telefonu a telefon vám bude méně klouzat v ruce. (Smarty.cz)

Kisswill TPU pouzdro Lenovo K6 čiré

Kisswill TPU pouzdro Lenovo K6 čiré

Ochranné pouzdro pro telefon Lenovo K6 na zadní stranu chránící boky a záda telefonu. Navíc vylepšuje držení telefonu a telefon vám bude méně klouzat v ruce. (Smarty.cz)

FIXED gelové pouzdro pro Lenovo K6

FIXED gelové pouzdro pro Lenovo K6

Ultratenké gelové pouzdro Fixed Skin přináší jednoduchou a přesto efektivní ochranu vašeho Lenovo K6. Díky tloušťce 0,5 mm nijak nezvětšuje rozměry telefonu a vynikne i jeho desing. VLASTNOSTI: ultratenké TPU pouzdro ochrana před poškrabáním, prachem a pády přesně na míru daného telefonu nezakrývá nabíjecí ani sluchátkové konektory protiskluzové provedení Stav produktu: Pouze rozbaleno, tzn. nové zboží s plnou zárukou v poškozeném obalu. (Rozbaleno.cz)

FIXED Opus pro Lenovo K6 černé

FIXED Opus pro Lenovo K6 černé

Elegantní pouzdro FIXED Opus typu kniha navržené přesně na míru vašeho telefonu. Zajistí maximální ochranu vašeho zařízení proti pádům, škrábancům a nečistotě. Přesto zůstává zachován přístup ke všem ovládacím prvkům a fotoaparátu, bez nutnosti vyndavat telefon z pouzdra. Odklápěcí přední strana má zavírání na magnet a plně chrání displej zařízení. Navíc má na vnitřní straně praktické kapsy na kreditní karty a bankovky. Chraňte svůj chytrý telefon Ani se nenadějete a telefon má poškrábaný displej nebo zadní kryt, nebo ještě hůř, může dojít k jeho vážnému poškození a ke ztrátě funkčnosti. Jednoduchým řešením, jak tomu zabránit, je použít flipové pouzdro. Telefon je chráněn ze všech stran i úhlů, přičemž všechny důležité funkce včetně USB konektoru a fotoaparátu máte neustále k… (Euronics.cz)

Lenovo K6 Dual SIM šedý + dárky

Lenovo K6 Dual SIM šedý + dárky

Již na první pohled je Lenovo™ K6 elegantním smartphonem s celokovovým zadním krytem. Disponuje 5.0” Full HD displejem a čtečkou otisků prstů. Vaše oblíbené aplikace, hry a videa spustíte rychleji díky osmijádrovému procesoru. Vylepšený fotoaparát vám zajistí kvalitní selfie fotografie. Velká baterie vám poskytne úžasnou výdrž při koukání na filmy nebo poslouchání hudby a reproduktory nejvyšší kvality vám poskytnou ohromující hudební zážitek. • Uživatele, kteří chtějí stylový smartphone s vynikajícím výkonem • Uživatele, kteří hledají smartphone se skvělým výkonem za dobrou cenu • Uživatele, kteří si chtějí užít úžasný multimediální zážitek Nejnovější operační systém Android™ M Nejpopulárnější operační systém nabízí vylepšené aplikace a prodlouženou výdrž baterie. Rychlý osmijádrový… (Euronics.cz)

Lenovo K6 Dual SIM zlatý + dárky

Lenovo K6 Dual SIM zlatý + dárky

Již na první pohled je Lenovo™ K6 elegantním smartphonem s celokovovým zadním krytem. Disponuje 5.0” Full HD displejem a čtečkou otisků prstů. Vaše oblíbené aplikace, hry a videa spustíte rychleji díky osmijádrovému procesoru. Vylepšený fotoaparát vám zajistí kvalitní selfie fotografie. Velká baterie vám poskytne úžasnou výdrž při koukání na filmy nebo poslouchání hudby a reproduktory nejvyšší kvality vám poskytnou ohromující hudební zážitek. • Uživatele, kteří chtějí stylový smartphone s vynikajícím výkonem • Uživatele, kteří hledají smartphone se skvělým výkonem za dobrou cenu • Uživatele, kteří si chtějí užít úžasný multimediální zážitek Nejnovější operační systém Android™ M Nejpopulárnější operační systém nabízí vylepšené aplikace a prodlouženou výdrž baterie. Rychlý osmijádrový… (Euronics.cz)

FLEXI TPU Lenovo K6 Note čierny

FLEXI TPU Lenovo K6 Note čierny

FLEXI TPU Lenovo K6 Note čiernyOchranný kryt, ktorý je tá správna voľba pre Váš Lenovo K6 Note. Kryt je vyrobený z kvalitného TPU materiálu a dizajn dopĺňa karbónová štruktúra. To zaručuje extra ochrana pred pádmi, poškodením a nečistotami pri každodennom používaní. Kryt má vlastné tlačidlá, je veľmi ľahký, flexibilný a nešmýka sa v ruke. Luxusné spracovanie navyše dodá Vášmu smartfónu nový vzhľad. Precízne výrezy zaručujú bezproblémový prístup ku všetkým potrebným portom a konektorom.Určený pre K6 NoteVyrobený z kvalitného TPU materiáluŠpeciálna karbónová štruktúraVysoká ochrana pred poškodením, pádmi a znečistenímKryt má vlastné tlačidláNešmýka sa a je flexibilnýLuxusné spracovanie (Vsechnonamobil.cz)

FORCELL LUXURY Silikónový obal Apple iPhone 7 Plus ružový

FORCELL LUXURY Silikónový obal Apple iPhone 7 Plus ružový

LUXURY Silikónový obal Apple iPhone 7 Plus ružovýLuxusný silikónový kryt pre Váš Apple iPhone 7 Plus. Tento kryt predstavuje perfektný módny doplnok, no zároveň chráni Váš telefón pred škrabancami a odreninami. Kryt je vyrobený z kvalitného silikónu. - kryt je príjemný na dotyk a nešmýka sa v ruke- jedinečný luxusný vzhľad- kryt je flexibilný a ľahký- obsahuje výrezy pre všetky konektory, fotoaparát a blesk  Pre kompletnú ochranu odporúčame zakúpiť aj tvrdené sklo pre Apple iPhone 7 Plus. Zároveň získate výhodnejšie poštovné. (Vsechnonamobil.cz)

FORCELL LUXURY Silikónový obal Apple iPhone 7 / iPhone 8 ružový

FORCELL LUXURY Silikónový obal Apple iPhone 7 / iPhone 8 ružový

LUXURY Silikónový obal Apple iPhone 7 / iPhone 8 ružovýLuxusný silikónový kryt pre Váš Apple iPhone 7 / iPhone 8. Tento jedinečný kryt je vyrobený z kvalitného silikónu, čo znamená, že je príjemný na dotyk a nešmýka sa v ruke. Kryt obsahuje špeicálny vzor na zadnej strane, ktorý mu dodáva nádych luxusu. - jedinečný luxusný vzhľad- kryt je flexibilný a ľahký- obsahuje výrezy pre všetky konektory, fotoaparát a blesk Pre kompletnú ochranu odporúčame zakúpiť aj tvrdené sklo pre Apple iPhone 7. Zároveň získate výhodnejšie poštovné. (Vsechnonamobil.cz)

FIXED Opus pro Lenovo K6 Note černé

FIXED Opus pro Lenovo K6 Note černé

Elegantní pouzdro FIXED Opus typu kniha navržené přesně na míru vašeho telefonu. Zajistí maximální ochranu vašeho zařízení proti pádům, škrábancům a nečistotě. Přesto zůstává zachován přístup ke všem ovládacím prvkům a fotoaparátu, bez nutnosti vyndavat telefon z pouzdra. Odklápěcí přední strana má zavírání na magnet a plně chrání displej zařízení. Navíc má na vnitřní straně praktické kapsy na kreditní karty a bankovky. Chraňte svůj chytrý telefon Ani se nenadějete a telefon má poškrábaný displej nebo zadní kryt, nebo ještě hůř, může dojít k jeho vážnému poškození a ke ztrátě funkčnosti. Jednoduchým řešením, jak tomu zabránit, je použít flipové pouzdro. Telefon je chráněn ze všech stran i úhlů, přičemž všechny důležité funkce včetně USB konektoru a fotoaparátu máte neustále k… (Euronics.cz)

Kisswill TPU pouzdro Lenovo K6 Power čiré

Kisswill TPU pouzdro Lenovo K6 Power čiré

Ochranné Kisswill TPU pouzdro pro telefon Lenovo K6 Power na zadní stranu chránící boky a záda telefonu. Navíc vylepšuje držení telefonu a telefon vám bude méně klouzat v ruce. (Smarty.cz)

Smarty 2D tvrzené sklo Lenovo K6 Note

Smarty 2D tvrzené sklo Lenovo K6 Note

Odolné Smarty tvrzené sklo pro telefon Lenovo K6 Note, které dokonale chrání displej telefonu. (Smarty.cz)

Smarty flip pouzdro Lenovo K6 Note černé

Smarty flip pouzdro Lenovo K6 Note černé

Flipové pouzdro typu kniha s gelovou vaničkou pro telefon Lenovo K6 Note v elegantní Eko kůži s magnetickým zavíráním, funkcí stojánku, přihrádkami na kreditky a poutkem na zápěstí. (Smarty.cz)

Fixed Opus pouzdro pro Lenovo K6 (černé)

Fixed Opus pouzdro pro Lenovo K6 (černé)

Elegantní pouzdro FIXED Opus typu kniha navržené přesně na míru vašeho telefonu. Zajistí maximální ochranu vašeho zařízení proti pádům, škrábancům a nečistotě. Přesto zůstává zachován přístup ke všem ovládacím prvkům a fotoaparátu, bez nutnosti vyndavat telefon z pouzdra. Odklápěcí přední strana má zavírání na magnet a plně chrání displej zařízení. Navíc má na vnitřní straně praktické kapsy na kreditní karty a bankovky. VLASTNOSTI: Vyrobeno z PU kůže Perfektní tvar na míru telefonu Odklápěcí čelní tvrzená část s kapsami pro různé karty Uchycení pomocí magnetu Stav produktu: Poškrábáno. Zboží z veletrhů a výstav. Obal nemusí být originální a zboží může být i lehce použito. (Rozbaleno.cz)

Lenovo K6 Power Dual SIM zlatý + dárek

Lenovo K6 Power Dual SIM zlatý + dárek

Stylový smartphone Lenovo K6 Power byl stvořen k nepřetržitému provozu. Nabízí vysoce výkonný osmijádrový procesor a baterii s výdrží až 2 dny. Na jeho úžasném 5 displeji a v kombinaci s reproduktory s technologií Dolby Atmos® vaše filmy a hudba doslova ožijí. S předním a zadním fotoaparátem pak můžete pořizovat skvělé fotografie, videa a selfie. Telefon můžete odemknout pohodlně pomocí otisku prstu. Mimořádný výkon a výdrž 2 dny na jedno nabití Lenovo K6 Power má baterii s velkou kapacitou, díky které tento smartphone můžete mezi dvěma nabitími používat i dva dny. Je vybaven vysoce výkonným osmijádrovým procesorem a operačním systémem Android™ 6.0 Marshmallow, jež jsou zárukou efektivní práce i příjemné zábavy po dlouhou dobu. Ohromující 5 Full HD displej Prohlížejte si fotografie,… (Euronics.cz)

Epico Glass pro Lenovo K6 Power (18012151000001)

Epico Glass pro Lenovo K6 Power (18012151000001)

Ochranné sklo tvrdost 9H, 100% průhlednost, Anticrack, vysoká citlivost dotyku, nezanechává bublinky, zaoblené hrany Ochranné sklo Epico Glass poskytuje tu nejlepší možnou ochranu před prasknutím a poškrábáním displeje vašeho Lenovo K6 Power. Sklo je vícevrstvé a vyrábí se z kvalitního temperovaného skla, které patří mezi ty nejpevnější na trhu. Samotná aplikace je uživatelsky přívětivá a bez nejmenších potíží ji zvládne kdokoliv. Perfektní ochrana pro váš Lenovo K6 PowerMáte obavy, že byste si mohli poškodit displej vašeho mobilního telefonu Lenovo K6 Power? Pro tyto případe je zde ochranné tvrzené sklo EPICO GLASS. To zaručeně ochrání váš telefon před nežádoucím poškrábáním a jiným poškozením. Sklo je vyrobeno z kvalitního temperovaného skla poskytující tu nejlepší možnou… (Alza.cz)

Barva:
čirá

TGM pro Lenovo K6 Dual SIM průhledné

TGM pro Lenovo K6 Dual SIM průhledné

Ochranné sklo TGM pro Lenovo K6 Dual SIM průhledné (Euronics.cz)

Epico Glass pro Lenovo K6 Note (22812151000001)

Epico Glass pro Lenovo K6 Note (22812151000001)

Ochranné sklo tvrdost 9H, 100% průhlednost, Anticrack, vysoká citlivost dotyku, nezanechává bublinky, zaoblené hrany Ochranné sklo Epico Glass poskytuje tu nejlepší možnou ochranu před prasknutím a poškrábáním displeje vašeho Lenovo K6 Note. Sklo je vícevrstvé a vyrábí se z kvalitního temperovaného skla, které patří mezi ty nejpevnější na trhu. Samotná aplikace je uživatelsky přívětivá a bez nejmenších potíží ji zvládne kdokoliv. Perfektní ochrana pro váš Lenovo K6 NoteMáte obavy, že byste si mohli poškodit displej vašeho mobilního telefonu Lenovo K6 Note? Pro tyto případe je zde ochranné tvrzené sklo EPICO GLASS. To zaručeně ochrání váš telefon před nežádoucím poškrábáním a jiným poškozením. Sklo je vyrobeno z kvalitního temperovaného skla poskytující tu nejlepší možnou… (Alza.cz)

FIXED pro Lenovo K6 - matný (FIXTC-154)

FIXED pro Lenovo K6 - matný (FIXTC-154)

Gelové pouzdro FIXED představuje jednoduchou, ale přesto efektivní ochranu Vašeho chytrého telefonu. Je vyrobeno z TPU materiálu, který chrání boky a záda přístroje před poškrabáním, prachem a případnými pády. Matná zadní část pouzdra je vybavena protiskluzovou úpravou, boky jsou plně transparentní. Pouzdro je vyrobeno přesně na míru daného zařízení, nezakrývá nabíjecí ani sluchátkové konektory. Pro maximální ochranu telefonu je vhodné doplnit pouzdro folií na displej. Spolehlivost a jednoduchá aplikace Kryt spolehlivě ochrání vaše zařízení před poškrábáním, prachem nebo zmírní případný pád smartphonu na zem. Výstuhy chrání rohy telefonu před nárazy a zbytek pouzdra slouží k ochraně zadní strany a boků před každodenními nástrahami. Aplikace pouzdra je velmi jednoduchá, stačí nasadit na… (Kasa.cz)

Barva:
bez barvy
Materiál:
silikon
Distribuce:
CZ

Lenovo K6 Power Dual SIM (PA5E0059CZ) zlatý

Stylový smartphone Lenovo K6 Power byl stvořen k nepřetržitému provozu. Nabízí vysoce výkonný osmijádrový procesor a baterii s výdrží až 2 dny. Na jeho úžasném 5 displeji a v kombinaci s reproduktory s technologií Dolby Atmos® vaše filmy a hudba doslova ožijí. S předním a zadním fotoaparátem pak můžete pořizovat skvělé fotografie, videa a selfie. Telefon můžete odemknout pohodlně pomocí otisku prstu. Mimořádný výkon a výdrž 2 dny na jedno nabití Lenovo K6 Power má baterii s velkou kapacitou, díky které tento smartphone můžete mezi dvěma nabitími používat i dva dny. Je vybaven vysoce výkonným osmijádrovým procesorem a operačním systémem Android™ 6.0 Marshmallow, jež jsou zárukou efektivní práce i příjemné zábavy po dlouhou dobu. Ohromující 5 Full HD displej Prohlížejte si fotografie,… (Kasa.cz)

Distribuce:
CZ

MAGNET Peňaženkový Obal Lenovo K6 Note šedý

MAGNET Peňaženkový Obal Lenovo K6 Note šedý

MAGNET Peňaženkový Obal Lenovo K6 Note šedýPeňaženkový obal MAGNET je tá správna voľba Váš Lenovo K6 Note. Obal ochráni Váš smartfón pred prípadným poškodením, znečistením a škriabancami zo všetkých strán. Obal má najvyše aj praktické využitie – dá sa zložiť do stojanu, čo zjednodušuje prezeranie e-mailov, filmov a podobne. Obal je príjemný na dotyk a smartfón netreba z puzdra vôbec vyberať. Výrezy na všetky potrebné konektory sú samozrejmosťou.Jednoduchý dizajnPúzdro je príjemné na dotykNešmýka saSmartfón nie je potrebné z puzdra vybraťOchrana smartfónu zo všetkých strán Možnosť zložiť do stojanuPriestor na kartu / hotovosťPre ešte lepšiu ochranu odporúčame zakúpiť Ochranné tvrdené sklo pre Lenovo K6 Note. Zároveň získate výhodnejšie poštovné.  (Vsechnonamobil.cz)

FORCELL Ochranné tvrdené sklo Lenovo K6 / K6 Power

FORCELL Ochranné tvrdené sklo Lenovo K6 / K6 Power

Ochranné tvrdené sklo Lenovo K6 / K6 PowerTvrdené sklo je tá najkvalitnejšia možná ochrana pre Váš Lenovo K6 / K6 Power. Na rozdiel od fólie je sklo tvrdšie, odolnejšie a lepšie chráni Váš displej. Ochranné sklo nijako neovplyvňuje odozvu na dotyk a pri aplikácii nevznikajú žiadne bubliny. Tvrdosť 9H zaručuje, že sa temperované sklo nepoškriabe od kľúčov a ostatných predmetov. Keďže ochranné sklo je hrubé len 0,33 mm, nepridáva telefónu zbytočnú hrúbku, no zároveň ho chráni pred pádmi a škrabancami. - sklo chráni displej pred rozbitím- tvrdené sklo nijako neovplyvňuje citlivosť dotyku- kvalitná ochrana pri pádoch- sklo je priehľadné a tak nijako neovplyvňuje viditeľnosť displeja  Balenie obsahuje:1 ks ochranné tvrdené sklo pre Lenovo K6 / K6 Power1 bal. suchá a mokrá handrička na… (Vsechnonamobil.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít