LIFTEA Vosk na vousy a knír Pomeranč a cedr 25 g (8594026238551)

LIFTEA Vosk na vousy a knír Pomeranč a cedr 25 g (8594026238551)

LIFTEA Vosk na vousy a knír Pomeranč a cedr 25 g (8594026238551)

Vosk na vousy dodá vousům potřebný tvar, usadí je a dodá mírný lesk Vosk na vousy LIFTEA Pomeranč a cedr o obsahu 25 g je skvělý kosmetický přípravek určený pro muže, který pečuje o vousy a knír a slouží zejména k jejich vytvarování. Dodává jim potřebný tvar a zanechává je mírně lesklé. Hravě si poradí i s odstávajícími vousy, které usadí na své místo. Přípravek s přírodní mužnou vůní je obohacený o esenciální oleje z pomeranče a cedru. Obsahuje taktéž extrakty z bambuckého másla, olivového a arganového oleje a včelího vosku. Nebyl testován na zvířatech. Skvělý pomocník pro dokonale pěstěný vzhled vašich vousů. Použití:Vosk zahřejte nejdříve v… (alza.cz)

LIFTEA Vosk na vousy a knír Bergamot a cedr 25 g (8594026238544)

LIFTEA Vosk na vousy a knír Bergamot a cedr 25 g (8594026238544)

Vosk na vousy dodá vousům potřebný tvar, usadí je a dodá mírný lesk Vosk na vousy LIFTEA Bergamot a cedr o obsahu 25 g je skvělý kosmetický přípravek určený pro muže, který pečuje o vousy a knír a slouží zejména k jejich vytvarování. Dodává jim potřebný tvar a zanechává je mírně lesklé. Hravě si poradí i s odstávajícími vousy, které usadí na své místo. Přípravek s přírodní mužnou vůní je obohacený o esenciální oleje z bergamotu a cedru. Obsahuje taktéž extrakty z bambuckého másla, olivového a arganového oleje a včelího vosku. Nebyl testován na zvířatech. Skvělý pomocník pro dokonale pěstěný vzhled vašich vousů. Použití:Vosk zahřejte nejdříve v prstech a potom jemně vmasírujte do vlhkých či… (alza.cz)

Hawkins & Brimble vyživující olej na vousy a knír 50 ml

Hawkins & Brimble vyživující olej na vousy a knír 50 ml

Popis Vyživující olejový kondicionér na vousy s přírodními složkami změkčuje a vyživuje vousy a pokožku. Díky obsahu arganového oleje proniká kondicionér ke kořínkům vousů a regeneruje poškozené folikuly. S příjemnou vůní elemi a ženšenu. Popis Aktivní látky: arganový olej, mastné kyseliny, vitamín E. Vlastnosti: změkčuje, regeneruje, vyživuje, chrání před předčasným šedivěním, zanechá vousy leklé a měkké, příjemně voní. Bez parabenů, barviv, minerálních olejů, SLS. Není testováno na zvířatech. Jak používat Malé množství oleje rozetřete v dlani a aplikujte na pokožku a vousy. Jemně vmasírujte. Zamezte kontaktu s očima. … (ageo.cz)

Delia Cosmetics Cameleo Men vyživující olej na vousy a knír

Delia Cosmetics Cameleo Men vyživující olej na vousy a knír

Delia Cosmetics Cameleo Men, 10 ml, Oleje pro muže, Pečující olej Delia Cosmetics Cameleo Men zajistí, že se vaše vousy stanou skutečnou chloubou!Vlastnosti:hydratuje a nevysušuje pleťzabraňuje podráždění a svědění pletizjemňuje vousyJak používat:Naneste do dlaní malé množství oleje a prsty vetřete do vousů a pleti. Neoplachujte. (notino.cz)

Hawkins & Brimble Natural Grooming Elemi & Ginseng vyživující olej na…

Hawkins & Brimble Natural Grooming Elemi & Ginseng vyživující olej na vousy a knír

Hawkins & Brimble Natural Grooming Elemi & Ginseng, 50 ml, Oleje pro muže, Pečující olej Hawkins & Brimble Natural Grooming Elemi & Ginseng zajistí, že se vaše vousy stanou skutečnou chloubou!Vlastnosti:udržuje vousy zdravé a leskléhydratuje a nevysušuje pleťzjemňuje vousyJak používat:Naneste do dlaní malé množství oleje a prsty vetřete do vousů a pleti. (notino.cz)

HAWKINS & BRIMBLE Vyživující olej na vousy a knír 50 ml …

HAWKINS & BRIMBLE Vyživující olej na vousy a knír  50 ml (5060495670015)

Olej na vousy s obsahem arganového oleje, vitaminu E a mastných kyselin. S jemnou vůní mandlí a kakaa. Olej na vousy HAWKINS & BRIMBLE představuje jedinečný produkt pro dokonalou úpravu vousů. Bohaté složení přírodních ingrediencí v čele s arganovým olejem proniká až ke kořínkům vousů a regeneruje poškozené folikuly. Vyživující olej vousy změkčuje, dodává jim jemný lesk a chrání je komfortním filmem. Olej aktivně působí na kvalitu vousů, podporuje jejich zdravý růst a svěží vzhled. Je obohacen o vitamin E, který hluboce vousy vyživuje a zpomaluje jejich šedivění. Používejte olej na vousy… (alza.cz)

Hawkins & Brimble Beard oil vyživující olej na vousy a knír 50ml

Hawkins & Brimble Beard oil  vyživující olej na vousy a knír 50ml

Vyživující olejový kondicionér na vousy Hawkins & Brimble s obsahem arganového oleje, vitamínu E a mastných kyselin. S jemnou vůní elemi a ženšenu. Díky arganovému oleji proniká kondicionér ke kořínkům vousů a regeneruje poškozené folikuly, změkčuje a vyživuje vousy. Zabraňuje předčasnému šedivění vousů. Vytváří komfortní ochranný film a zanechává vousy lesklé a měkké. Účinné látky:arganový olej – regeneruje, změkčuje, vyživuje vousy, vitamín E Použití:Malé množství oleje rozetřete v dlaních a rovnoměrně vmasírujte do pokožky a kořínků vousů. (fann.cz)

Toni&Guy Vosk na vousy pro muže 20 g

Toni&Guy Vosk na vousy pro muže  20 g

Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivé Podrobná data Bezpečnostní varováníUPOZORNĚNÍ: Používejte jen podle návodu. Vyhýbejte se kontaktu s očima. V případě kontaktu s očima je ihned vypláchněte teplou vodou. V případě vzniku podráždění přerušte používání.Jazyk produktuInstalační jazyk - angličtina Hlavní jazyk návodu - češtinaJazyky na baleníČeštinaAngličtinaSlovenštinaRozklad popisuVarianta - Styling wax na knír (ageo.cz)

Golddachs Beards vosk na vousy

Golddachs Beards vosk na vousy

Golddachs Beards, 16 g, Balzámy a vosky pro muže, Dopřejte si tu nejlepší péči! Přípravek Golddachs Beards zajistí, že vaše tvář bude vždy perfektně upravená.Vlastnosti:pomáhá zkrotit neposlušné vousy a tvaruje jepříjemně vonísnadno se aplikujepečuje o knírdodává leskJak používat:Naberte prsty malé množství přípravku a pomocí prstů vytvořte požadovaný tvar kníru. (notino.cz)

Mondial Original Talc vosk na vousy

Mondial Original Talc vosk na vousy

Mondial Original Talc, 30 ml, Balzámy a vosky pro muže, Dopřejte si tu nejlepší péči! Přípravek Mondial Original Talc zajistí, že vaše tvář bude vždy perfektně upravená.Vlastnosti:pomáhá zkrotit neposlušné vousy a tvaruje jepříjemně vonísnadno se aplikujepečuje o kníruhlazuje knír a pomáhá jej tvarovatJak používat:Naberte prsty malé množství přípravku a pomocí prstů vytvořte požadovaný tvar kníru. (notino.cz)

DANDY Beard Wax vosk na vousy

DANDY Beard Wax vosk na vousy

DANDY Beard Wax, 50 ml, Balzámy a vosky pro muže, Dopřejte si tu nejlepší péči! Přípravek DANDY Beard Wax zajistí, že vaše tvář bude vždy perfektně upravená.Vlastnosti:pomáhá zkrotit neposlušné vousy a tvaruje jesnadno se aplikujeuhlazuje knír a pomáhá jej tvarovatJak používat:Naberte prsty malé množství přípravku a pomocí prstů vytvořte požadovaný tvar vousů. (notino.cz)

Mr Bear Family Wilderness vosk na vousy

Mr Bear Family Wilderness vosk na vousy

Mr Bear Family Wilderness, 30 ml, Balzámy a vosky pro muže, Dopřejte si tu nejlepší péči! Přípravek Mr Bear Family Wilderness zajistí, že vaše tvář bude vždy perfektně upravená.Vlastnosti:pomáhá zkrotit neposlušné vousy a tvaruje jepříjemně vonísnadno se aplikujeJak používat:Naberte prsty malé množství přípravku a pomocí prstů vytvořte požadovaný tvar vousů. (notino.cz)

OAK Natural Beard Care vosk na vousy

OAK Natural Beard Care vosk na vousy

OAK Natural Beard Care, 50 ml, Balzámy a vosky pro muže, Dopřejte si tu nejlepší péči! Přípravek OAK Natural Beard Care zajistí, že vaše tvář bude vždy perfektně upravená.Vlastnosti:pomáhá zkrotit neposlušné vousy a tvaruje jepříjemně vonípečuje o knírsnadno se aplikujedodává leskJak používat:Naberte prsty malé množství přípravku a pomocí prstů vytvořte požadovaný tvar vousů. (notino.cz)

OAK Natural Beard Care vosk na vousy

OAK Natural Beard Care vosk na vousy

OAK Natural Beard Care, 15 ml, Balzámy a vosky pro muže, Dopřejte si tu nejlepší péči! Přípravek OAK Natural Beard Care zajistí, že vaše tvář bude vždy perfektně upravená.Vlastnosti:pomáhá zkrotit neposlušné vousy a tvaruje jenezanechává ve vousech zbytky a neslepuje jepříjemně vonísnadno se aplikujepečuje o knírJak používat:Naberte prsty malé množství přípravku a pomocí prstů vytvořte požadovaný tvar vousů. (notino.cz)

Mr Bear Family Woodland vosk na vousy

Mr Bear Family Woodland vosk na vousy

Mr Bear Family Woodland, 30 ml, Balzámy a vosky pro muže, Dopřejte si tu nejlepší péči! Přípravek Mr Bear Family Woodland zajistí, že vaše tvář bude vždy perfektně upravená.Vlastnosti:pomáhá zkrotit neposlušné vousy a tvaruje jepříjemně vonísnadno se aplikujeJak používat:Naberte prsty malé množství přípravku a pomocí prstů vytvořte požadovaný tvar vousů. (notino.cz)

Proraso Wood and Spice vosk na vousy

Proraso Wood and Spice vosk na vousy

Proraso Wood and Spice, 15 ml, Balzámy a vosky pro muže, Dopřejte si tu nejlepší péči! Přípravek Proraso Wood and Spice Wood and Spice zajistí, že vaše tvář bude vždy perfektně upravená.Vlastnosti:uhlazuje knír a pomáhá jej tvarovatpříjemně vonísnadno se aplikujeJak používat:Naberte prsty malé množství přípravku a pomocí prstů vytvořte požadovaný tvar kníru. (notino.cz)

Vosk na knír a vousy s arganovým olejem (Mustache Wax) 20 g

Vosk na knír a vousy s arganovým olejem (Mustache Wax) 20 g

Popis Vosk na knír a vousy obsahuje 100 % přírodní arganový olej, který blahodárně působí na vousy a pokožku. Zajistí požadovaný tvar vousů a kníru a příjemně voní po pomerančových květech.PopisÚčiné látky: arganový olej, sezamový olej, ricinový olej, kaktusový olej, bambucké máslo, včelí vosk. Vlastnosti: vhodný na úpravu kníru a vousů, zajistí pevné držení tvaru, pečuje o vousy a pokožku, příjemně voní. Neobsahuje barviva, fosfáty, parabeny, sírany, silikon ani minerální oleje. Jak používatZahřejte vosk mezi prsty a aplikujte na knírek. (ageo.cz)

Mr Bear Family Citrus vosk na vousy

Mr Bear Family Citrus vosk na vousy

Mr Bear Family Citrus, 30 ml, Balzámy a vosky pro muže, Dopřejte si tu nejlepší péči! Přípravek Mr Bear Family Citrus zajistí, že vaše tvář bude vždy perfektně upravená.Vlastnosti:pomáhá zkrotit neposlušné vousy a tvaruje jepříjemně vonísnadno se aplikujeJak používat:Naberte prsty malé množství přípravku a pomocí prstů vytvořte požadovaný tvar vousů. (notino.cz)

ANGRY BEARDS vosk na vousy 30 ml (752993127034)

ANGRY BEARDS vosk na vousy 30 ml (752993127034)

Vosk na vousy Český vosk na vousy z pravého včelího vosku a bambuckého másla vám pomůže každý den dokonale vytvarovat vousy a knír Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Klíčové vlastnosti vosku na vousy ANGRY BEARDSPoctivý český výrobekDokonalá úprava vousůVýživa a regenerace vousů a kůžeVytváří ochranný UV film proti působení slunečních paprsků a negativním okolním vlivůmVůně včelího vosku s nádechem exotikyDóza ze speciálního fialového sklaDopřejte vousům to nejlepší od české značky Angry BeardsPoctivé produkty Angry Beards vás příjemně překvapí svojí kvalitou a pobaví svým osobitým humorem. Ať už je potřeba upravit jen pár neposedných vousů, knír, nebo zkrotit celou bradu, vosk vám udělá přesně tuhle službu. Vosk na vousy Angry Beards dodá vašemu vousu lesk a hlavně… (alza.cz)

Hawkins & Brimble Moustache Wax vosk na vousy 50ml

Hawkins & Brimble Moustache Wax vosk na vousy 50ml

Vosk na vousy Hawkins & Brimble - pro muže, kteří preferují nedbalou eleganci před hladce oholenou tváří. Směs ricinového oleje pomůže zkrotit nepoddajné vousy, zatímco včelí vosk zajistí bezkonkurenční držení tvaru a střihu vousů. S jemnou vůní elemi a ženšenu. Účinné látky:Vosk na vousy Hawkins & Brimble - pro muže, kteří preferují nedbalou eleganci před hladce oholenou tváří. Směs ricinového oleje pomůže zkrotit nepoddajné vousy, zatímco včelí vosk zajistí bezkonkurenční držení tvaru a střihu vousů. S jemnou vůní elemi a ženšenu. Použití:Malé množství vosku rozetřete v dlaních a rovnoměrně naneste na vousy. Vosk je možné aplikovat také do vlasů. (fann.cz)

HAWKINS & BRIMBLE Vosk na vousy 50 ml (5060495670336)

HAWKINS & BRIMBLE Vosk na vousy 50 ml (5060495670336)

Vosk na vousy s jemnou vůní mandlí a kakaa. Vosk na vousy HAWKINS & BRIMBLE představuje jedinečný produkt pro dokonalou úpravu a držení tvaru vousů a knírů, je rovněž možné použít jej na vlasy. Bohatá kombinace přírodních složek blahodárně působí jak na pleť, tak na kvalitu a růst samotných vousů. Vosk hloubkově vyživuje, regeneruje, zjemňuje a chrání pleť i vousy. Zanechává pěstěný vzhled vousů s přirozeným leskem a v požadovaném tvaru. Směs ricinového oleje si poradí i s nepoddajnými vousy. Vosk na vousy Hawkins & Brimble přináší neodolatelnou jemnou vůni mandlí a kakaa, kterou si ihned oblíbíte. Používejte vosk na vousy pro skutečné muže s… (alza.cz)

Hawkins & Brimble Natural Grooming Elemi & Ginseng vosk na vousy

Hawkins & Brimble Natural Grooming Elemi & Ginseng vosk na vousy

Hawkins & Brimble Natural Grooming Elemi & Ginseng, 50 ml, Balzámy a vosky pro muže, Dopřejte si tu nejlepší péči! Přípravek Hawkins & Brimble Natural Grooming Elemi & Ginseng zajistí, že vaše tvář bude vždy perfektně upravená.Vlastnosti:pomáhá zkrotit neposlušné vousy a tvaruje jesnadno se aplikujedlouhodobě hydratuje vousy a pleťpodporuje zdravý růst vousůJak používat:Naberte prsty malé množství přípravku a pomocí prstů vytvořte požadovaný tvar vousů. (notino.cz)

Stylingový vosk na vousy s vůni elemi a ženšenu (Elemi & Ginseng…

Stylingový vosk na vousy s vůni elemi a ženšenu (Elemi & Ginseng Moustache Wax) 50 ml

Popis Vosk na vousy s obsahem přírodních složek pomůže zkrotit nepoddajné vousy a zajistí perfektní držení tvaru a střihu vousů. S jemnou vůní elemi a ženšenu.PopisAktivní látky: ricinový olej, včelí vosk. Vlastnosti: s obsahem přírodních složek, pomáhá udržovat tvar vousů, s jemnou vůní. Vhodný i na vlasy. Bez parabenů, barviv, minerálních olejů a SLS. Není testováno na zvířatech. Jak používatMalé množství vosku rozetřete v dlani a rovnoměrně aplikujte do vousů. (ageo.cz)

Golddachs Beards olej na vousy a bradu

Golddachs Beards olej na vousy a bradu

Golddachs Beards, 30 ml, Oleje pro muže, Pečující olej Golddachs Beards zajistí, že se vaše vousy stanou skutečnou chloubou!Vlastnosti:hydratuje a nevysušuje pleťdodává jemnou svěží vůniuhlazuje vousy a omezuje jejich krepatěníudržuje vousy zdravé a leskléJak používat:Naneste do dlaní malé množství oleje a prsty vetřete do vousů a pleti. (notino.cz)

Azbane Arganový balzám na vousy 50 g

Azbane Arganový balzám na vousy  50 g

Popis Rozzářete svoje vousy a dodejte jim zároveň vůni pomerančového květu. Vlastnosti: - bohatý a luxusní balzám, - slouží k uhlazení vousů, - hydratuje, - předchází svědivosti, - dodá brilantní lesk, - nezanechává mastné zbytky, - vůně pomerančového květu, - má krémovou strukturu. - Vousy neslepuje. Jak používat Aplikujte do vousů a upravte je dle potřeby. (ageo.cz)

Redken Brews olej na vousy a bradu

Redken Brews olej na vousy a bradu

Redken Brews, 30 ml, Oleje pro muže, Pečující olej Redken Brews zajistí, že se vaše vousy stanou skutečnou chloubou!Vlastnosti:hydratuje a nevysušuje pleťusnadňuje rozčesávání vousůuhlazuje vousy a omezuje jejich krepatěníudržuje vousy zdravé a leskléJak používat:Naneste do dlaní malé množství oleje a prsty vetřete do vousů a pleti. Neoplachujte. (notino.cz)

DANDY Beard Oil olej na vousy a bradu

DANDY Beard Oil olej na vousy a bradu

DANDY Beard Oil, 70 ml, Oleje pro muže, Pečující olej DANDY Beard Oil zajistí, že se vaše vousy stanou skutečnou chloubou!Vlastnosti:hydratuje a nevysušuje pleťusnadňuje rozčesávání vousůzabraňuje podráždění a svědění pletiJak používat:Naneste do dlaní malé množství oleje a prsty vetřete do vousů a pleti. Neoplachujte. Lze aplikovat na celou tvář. (notino.cz)

Golddachs Beards olej na vousy a bradu

Golddachs Beards olej na vousy a bradu

Golddachs Beards, 20 ml, Oleje pro muže, Pečující olej Golddachs Beards zajistí, že se vaše vousy stanou skutečnou chloubou!Vlastnosti:hydratuje a nevysušuje pleťdodává jemnou svěží vůniuhlazuje vousy a omezuje jejich krepatěníudržuje vousy zdravé a leskléJak používat:Naneste do dlaní malé množství oleje a prsty vetřete do vousů a pleti. (notino.cz)

ANGRY NORWEGIAN Mýdlo na vousy 100 g (1993347558343)

ANGRY NORWEGIAN  Mýdlo na vousy 100 g (1993347558343)

Mýdlo na vousy je multifunkční, slouží na bradu, ruce, tělo i jako šampon Už dávno nejste holobrádek a váš obličej zdobí mužný plnovous. A kromě toho máte rád multifunkčnost. Je to praktické. Proč používat několikery kosmetické prostředky, když můžete mít jen jeden, a to ANGRY NORWEGIAN mýdlo na vousy. Klíčové vlastnostiMultifunkční mýdlo pro mužeNa vousy, tělo i vlasy100% přírodní glycerinové mýdloVynikající zvlhčující účinek na pokožku Univerzální mýdlo pro mužeAngry Norwegian je hlavně mýdlo na plnovous. Ale nejen na ten. Zároveň si můžete s ním umýt vlasy i celé tělo. 100% přírodní glycerinové mýdlo má vynikající zvlhčující účinek na pokožku a prospěje zároveň i vlasům a vousům. Díky vysoké pěnivosti ho snadno vmasírujete tam, kam potřebujete. Nemáte po… (alza.cz)

House 99 Seriously Groomed balzám na vousy a vlasy

House 99 Seriously Groomed balzám na vousy a vlasy

House 99 Seriously Groomed, 75 ml, Balzámy a vosky pro muže, Dopřejte si tu nejlepší péči! Přípravek House 99 Seriously Groomed zajistí, že vaše tvář bude vždy perfektně upravená.Vlastnosti:přípravek je speciálně vyvinut pro mužeposkytuje vlasům hydrataci a výživudodává sametovou hebkostpříjemně provoní vlasynezanechává ve vousech zbytky a neslepuje jepříjemně vonísnadno se aplikujeJak používat:Naberte prsty malé množství přípravku a pomocí prstů vytvořte požadovaný tvar vousů. Naneste na ručníkem vysušené vlasy. Neoplachujte. (notino.cz)

Saloos Men ProVous olej na vousy a bradu

Saloos Men ProVous olej na vousy a bradu

Saloos Men ProVous, 20 ml, Oleje pro muže, Pečující olej Saloos Men ProVous zajistí, že se vaše vousy stanou skutečnou chloubou!Vlastnosti:hydratuje a nevysušuje pleťudržuje vousy zdravé a leskléuhlazuje vousy a omezuje jejich krepatěnízabraňuje podráždění a svědění pletiJak používat:Naneste do dlaní malé množství oleje a prsty vetřete do vousů a pleti. (notino.cz)

Sebastian Professional SEBMAN The Groom olej na vousy a bradu

Sebastian Professional SEBMAN The Groom olej na vousy a bradu

Sebastian Professional SEBMAN The Groom, 30 ml, Oleje pro muže, Pečující olej Sebastian Professional SEBMAN The Groom zajistí, že se vaše vousy stanou skutečnou chloubou!Vlastnosti:hydratuje a nevysušuje pleťusnadňuje rozčesávání vousůzabraňuje podráždění a svědění pletiJak používat:Naneste do dlaní malé množství oleje a prsty vetřete do vousů a pleti. Neoplachujte. (notino.cz)

TIGI Bed Head For Men balzám na vousy a vlasy

TIGI Bed Head For Men balzám na vousy a vlasy

TIGI Bed Head For Men, 100 ml, Balzámy a vosky pro muže, Bezoplachový přípravek TIGI Bed Head For Men poskytne vašim vlasům potřebnou péči, která jim schází.Vlastnosti:poskytuje vlasům hydrataci a výživukvalitativně zlepšuje strukturu vlasůpomáhá zkrotit neposlušné vousy a tvaruje jepříjemně voníJak používat:Naberte prsty malé množství přípravku a pomocí prstů vytvořte požadovaný tvar vousů. Naneste na umyté, ručníkem vysušené vlasy. Důkladně promasírujte a neoplachujte. (notino.cz)

TONI&GUY Men vosk na knír

TONI&GUY Men vosk na knír

TONI&GUY Men, 20 g, Balzámy a vosky pro muže, Dopřejte si tu nejlepší péči! Přípravek TONI&GUY Men zajistí, že vaše tvář bude vždy perfektně upravená.Vlastnosti:pečuje o kníruhlazuje knír a pomáhá jej tvarovatsnadno se aplikujeJak používat:Naberte prsty malé množství přípravku a pomocí prstů vytvořte požadovaný tvar vousů. (notino.cz)

Golden Beards Moustache vosk na knír

Golden Beards Moustache vosk na knír

Golden Beards Moustache, 15 ml, Balzámy a vosky pro muže, Dopřejte si tu nejlepší péči! Přípravek Golden Beards Moustache zajistí, že vaše tvář bude vždy perfektně upravená.Vlastnosti:pomáhá zkrotit neposlušné vousy a tvaruje jepodporuje zdravý růst vousůdlouhodobě hydratuje vousy a pleťpříjemně voníJak používat:Naberte prsty malé množství přípravku a pomocí prstů vytvořte požadovaný tvar vousů. (notino.cz)

Captain Fawcett Moustache Wax vosk na knír

Captain Fawcett Moustache Wax vosk na knír

Captain Fawcett Moustache Wax, 15 ml, Balzámy a vosky pro muže, Dopřejte si tu nejlepší péči! Přípravek Captain Fawcett Moustache Wax zajistí, že vaše tvář bude vždy perfektně upravená.Vlastnosti:pečuje o kníruhlazuje knír a pomáhá jej tvarovatsnadno se aplikujeJak používat:Naberte prsty malé množství přípravku a pomocí prstů vytvořte požadovaný tvar vousů. (notino.cz)

Captain Fawcett Expedition Strength vosk na knír

Captain Fawcett Expedition Strength vosk na knír

Captain Fawcett Expedition Strength, 15 ml, Balzámy a vosky pro muže, Dopřejte si tu nejlepší péči! Přípravek Captain Fawcett Expedition Strength zajistí, že vaše tvář bude vždy perfektně upravená.Vlastnosti:snadno se aplikujepomáhá zkrotit neposlušné vousy a tvaruje jeJak používat:Naberte prsty malé množství přípravku a pomocí prstů vytvořte požadovaný tvar vousů. (notino.cz)

Captain Fawcett Sid Sottung vosk na knír

Captain Fawcett Sid Sottung vosk na knír

Captain Fawcett Sid Sottung, 15 ml, Balzámy a vosky pro muže, Dopřejte si tu nejlepší péči! Přípravek Captain Fawcett Sid Sattung zajistí, že vaše tvář bude vždy perfektně upravená.Vlastnosti:podporuje zdravý růst vousůdlouhodobě hydratuje vousy a pleťsnadno se aplikujeJak používat:Naberte prsty malé množství přípravku a pomocí prstů vytvořte požadovaný tvar vousů. (notino.cz)

Mr Bear Family Wilderness vosk na knír

Mr Bear Family Wilderness vosk na knír

Mr Bear Family Wilderness, 30 ml, Balzámy a vosky pro muže, Dopřejte si tu nejlepší péči! Přípravek Mr Bear Family Wilderness zajistí, že vaše tvář bude vždy perfektně upravená.Vlastnosti:uhlazuje knír a pomáhá jej tvarovatpříjemně vonísnadno se aplikujeJak používat:Naberte prsty malé množství přípravku a pomocí prstů vytvořte požadovaný tvar kníru. (notino.cz)

Edwin Jagger Bergamot & Cedarwood vosk na knír

Edwin Jagger Bergamot & Cedarwood vosk na knír

Edwin Jagger Bergamot & Cedarwood, 15 ml, Balzámy a vosky pro muže (notino.cz)

Captain Fawcett Private Stock vosk na knír

Captain Fawcett Private Stock vosk na knír

Captain Fawcett Private Stock, 15 ml, Balzámy a vosky pro muže, Dopřejte si tu nejlepší péči! Přípravek Captain Fawcett Private Stock zajistí, že vaše tvář bude vždy perfektně upravená.Vlastnosti:uhlazuje knír a pomáhá jej tvarovatpříjemně voníJak používat:Naberte prsty malé množství přípravku a pomocí prstů vytvořte požadovaný tvar vousů. (notino.cz)

Edwin Jagger Aloe Vera vosk na knír

Edwin Jagger Aloe Vera vosk na knír

Edwin Jagger Aloe Vera, 15 ml, Balzámy a vosky pro muže (notino.cz)

Captain Fawcett Big Peak vosk na knír

Captain Fawcett Big Peak vosk na knír

Captain Fawcett Big Peak, 15 ml, Balzámy a vosky pro muže, Dopřejte si tu nejlepší péči! Přípravek Captain Fawcett Big Peak zajistí, že vaše tvář bude vždy perfektně upravená.Vlastnosti:příjemně vonípečuje o knírsnadno se aplikujeuhlazuje knír a pomáhá jej tvarovatJak používat:Naberte prsty malé množství přípravku a pomocí prstů vytvořte požadovaný tvar vousů. (notino.cz)

Captain Fawcett Moustache Wax vosk na knír

Captain Fawcett Moustache Wax vosk na knír

Captain Fawcett Moustache Wax, 15 ml, Balzámy a vosky pro muže, Dopřejte si tu nejlepší péči! Přípravek Captain Fawcett Moustache Wax zajistí, že vaše tvář bude vždy perfektně upravená.Vlastnosti:pečuje o kníruhlazuje knír a pomáhá jej tvarovatsnadno se aplikujeJak používat:Naberte prsty malé množství přípravku a pomocí prstů vytvořte požadovaný tvar vousů. (notino.cz)

Mr Bear Family Citrus vosk na knír

Mr Bear Family Citrus vosk na knír

Mr Bear Family Citrus, 30 ml, Balzámy a vosky pro muže, Dopřejte si tu nejlepší péči! Přípravek Mr Bear Family Citrus zajistí, že vaše tvář bude vždy perfektně upravená.Vlastnosti:uhlazuje knír a pomáhá jej tvarovatpečuje o knírpříjemně vonísnadno se aplikujeJak používat:Naberte prsty malé množství přípravku a pomocí prstů vytvořte požadovaný tvar kníru. (notino.cz)

Mr Bear Family Original vosk na knír

Mr Bear Family Original vosk na knír

Mr Bear Family Original, 30 ml, Balzámy a vosky pro muže, Dopřejte si tu nejlepší péči! Přípravek Mr Bear Family Original zajistí, že vaše tvář bude vždy perfektně upravená.Vlastnosti:uhlazuje knír a pomáhá jej tvarovatpříjemně vonísnadno se aplikujeJak používat:Naberte prsty malé množství přípravku a pomocí prstů vytvořte požadovaný tvar kníru. (notino.cz)

Percy Nobleman Beard Care vosk na knír

Percy Nobleman Beard Care vosk na knír

Percy Nobleman Beard Care, 20 ml, Balzámy a vosky pro muže, Dopřejte si tu nejlepší péči! Přípravek Percy Nobleman Beard Care zajistí, že vaše tvář bude vždy perfektně upravená.Vlastnosti:uhlazuje knír a pomáhá jej tvarovatsnadno se aplikujenezanechává ve vousech zbytky a neslepuje jeJak používat:Naberte prsty malé množství přípravku a pomocí prstů vytvořte požadovaný tvar kníru. (notino.cz)

Mr Bear Family Woodland vosk na knír

Mr Bear Family Woodland vosk na knír

Mr Bear Family Woodland, 30 ml, Balzámy a vosky pro muže, Dopřejte si tu nejlepší péči! Přípravek Mr Bear Family Woodland zajistí, že vaše tvář bude vždy perfektně upravená.Vlastnosti:uhlazuje knír a pomáhá jej tvarovatpříjemně vonísnadno se aplikujeJak používat:Naberte prsty malé množství přípravku a pomocí prstů vytvořte požadovaný tvar kníru. (notino.cz)

Dear Beard Moustache Wax vosk na knír

Dear Beard Moustache Wax vosk na knír

Dear Beard Moustache Wax, 30 ml, Balzámy a vosky pro muže, Dopřejte si tu nejlepší péči! Přípravek Dear Beard Moustache Wax zajistí, že vaše tvář bude vždy perfektně upravená.Vlastnosti:pomáhá zkrotit neposlušné vousy a tvaruje jesnadno se aplikujeuhlazuje knír a pomáhá jej tvarovatdlouhodobě hydratuje vousy a pleťJak používat:Naberte prsty malé množství přípravku a pomocí prstů vytvořte požadovaný tvar vousů. (notino.cz)

Captain Fawcett Moustache Wax vosk na knír

Captain Fawcett Moustache Wax vosk na knír

Captain Fawcett Moustache Wax, 15 ml, Balzámy a vosky pro muže, Dopřejte si tu nejlepší péči! Přípravek Captain Fawcett Moustache Wax zajistí, že vaše tvář bude vždy perfektně upravená.Vlastnosti:pečuje o kníruhlazuje knír a pomáhá jej tvarovatsnadno se aplikujeJak používat:Naberte prsty malé množství přípravku a pomocí prstů vytvořte požadovaný tvar vousů. (notino.cz)

Captain Fawcett Ricki Hall´s vosk na knír

Captain Fawcett Ricki Hall´s vosk na knír

Captain Fawcett Ricki Hall´s, 15 ml, Balzámy a vosky pro muže, Dopřejte si tu nejlepší péči! Přípravek Captain Fawcett Ricki Hall´s zajistí, že vaše tvář bude vždy perfektně upravená.Vlastnosti:pomáhá zkrotit neposlušné vousy a tvaruje jepodporuje zdravý růst vousůuhlazuje knír a pomáhá jej tvarovatdodává lesksnadno se aplikujeJak používat:Naberte prsty malé množství přípravku a pomocí prstů vytvořte požadovaný tvar vousů. (notino.cz)

TIGI Bed Head For Men vosk na knír

TIGI Bed Head For Men vosk na knír

TIGI Bed Head For Men, 23 g, Balzámy a vosky pro muže, Dopřejte si tu nejlepší péči! Přípravek TIGI Bed Head For Men zajistí, že vaše tvář bude vždy perfektně upravená.Vlastnosti:uhlazuje knír a pomáhá jej tvarovatpečuje o knírJak používat:Naberte prsty malé množství přípravku a pomocí prstů vytvořte požadovaný tvar vousů. (notino.cz)

The Bluebeards Revenge Classic Blend vosk na knír

The Bluebeards Revenge Classic Blend vosk na knír

The Bluebeards Revenge Classic Blend, 20 ml, Balzámy a vosky pro muže, Dopřejte si tu nejlepší péči! Přípravek The Bluebeards Revenge Classic Blend zajistí, že vaše tvář bude vždy perfektně upravená.Vlastnosti:uhlazuje knír a pomáhá jej tvarovatpříjemně vonípomáhá zkrotit neposlušné vousy a tvaruje jesnadno se aplikujeJak používat:Naberte prsty malé množství přípravku a pomocí prstů vytvořte požadovaný tvar vousů. (notino.cz)

DANDY Accessories kartáč na vousy

DANDY Accessories kartáč na vousy

DANDY Accessories, , Hřebeny a kartáče pro muže, Produkt DANDY Accessories vám pomůže s každodenní úpravou zevnějšku.Vlastnosti:rozčesává a uhlazuje vousy/kníreliminuje zacucháníodstraňuje vypadané vousy (notino.cz)

Bulldog Original balzám na vousy

Bulldog Original balzám na vousy

Bulldog Original, 75 ml, Balzámy a vosky pro muže, Dopřejte si tu nejlepší péči! Přípravek Bulldog Original zajistí, že vaše tvář bude vždy perfektně upravená.Vlastnosti:podporuje zdravý růst vousůdlouhodobě hydratuje vousy a pleťnezanechává ve vousech zbytky a neslepuje jesnadno se aplikujeJak používat:Naberte prsty malé množství přípravku a pomocí prstů vytvořte požadovaný tvar vousů. (notino.cz)

Golddachs Beards hřebínek na vousy

Golddachs Beards hřebínek na vousy

Golddachs Beards, 13 cm, Hřebeny a kartáče pro muže (notino.cz)

Proraso Green balzám na vousy

Proraso Green balzám na vousy

Proraso Green, 100 ml, Balzámy a vosky pro muže, Dopřejte si tu nejlepší péči! Přípravek Proraso Green zajistí, že vaše tvář bude vždy perfektně upravená.Vlastnosti:pomáhá zkrotit neposlušné vousy a tvaruje jepodporuje zdravý růst vousůpříjemně vonísnadno se aplikujeJak používat:Naberte prsty malé množství přípravku a pomocí prstů vytvořte požadovaný tvar vousů. (notino.cz)

Pfeilring Manicure nůžky na vousy

Pfeilring Manicure nůžky na vousy

Pfeilring Manicure, , Doplňky pro muže, Stylový doplněk Pfeilring Manicure se stane nepostradatelným kouskem vaší kosmetické výbavy. (notino.cz)

DANDY Accessories hřebínek na vousy

DANDY Accessories hřebínek na vousy

DANDY Accessories, , Hřebeny a kartáče pro muže, Produkt DANDY Accessories vám pomůže s každodenní úpravou zevnějšku.Vlastnosti:rozčesává a uhlazuje vousy/kníreliminuje zacucháníodstraňuje vypadané vousy (notino.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít