Lifefit push up bar, pár (4891223091625)

Produkt Lifefit push up bar, pár (4891223091625) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Lifefit push up bar, pár (4891223091625) upraviť a produkt hľadať znova.

LifeFit Push Up Bar, pár (4891223091625)

LifeFit Push Up Bar, pár (4891223091625)
Detail

Madla na kliky - úchopy pro dokonalé provedení a zvládnutí základních kliků Jednoduché ale velice účinné cvičební pomůcky vám pomohou vylepšit kliky, cviky posilující ruce i ramena. Dvojice těchto vynikajících cvičebních pomůcek rozšíří váš repertoár náčiní pro udržování bezvadné kondice o jednoduché, ale praktické úchopy. Slouží pro dosažení lepších úhlů při jednom z nejzákladnějších cviků, klikování. Pomohou nastavit polohu hrudníku a loktů tak, aby klik představoval větší fyzickou zátěž. Díky tomu mnohem lépe procvičíte ramena, hruď i horní končetiny. Úchopy jsou stabilní, nesmeknou se a jsou vyrobeny z vysoce kvalitního plastu. Do ruky padnou díky pohodlným držadlům z měkkého materiálu.Rozměry:13 × 28 × 23 cmHmotnost:500 g (alza.cz)

Podobné produkty ako LifeFit Push Up Bar, pár (4891223091625) , Lifefit push up bar, pár (4891223091625)

Úchopy na kliky LIFEFIT PUSH UP BAR, pár

Úchopy na kliky LIFEFIT PUSH UP BAR, pár
Detail

Úchopy na kliky LIFEFIT PUSH UP BAR jsou úchopy pro dokonale provedení kliků. Umožňují precizní provádění kliků do krajních poloh. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitního plastu a ve vrchní části jsou opatřeny měkkými gripy. Díky úchopům na kliky dostanete lokty do menšího úhlu, hrudník se dostává níže, než při obyčejném kliku. To má za následek větší fyzickou zátěž prsních svalů. Úchopy na kliky LIFEFIT jsou vyrobeny z velmi kvalitního materiálu. - úchopy na kliky LIFEFIT - softová držadla pro pohodlné cvičení - stabilní základna - posilování ramen, hrudníku a horních končetin - nosnost: 100 kg (patro.cz)

Podobné produkty ako Úchopy na kliky LIFEFIT PUSH UP BAR, pár , Stormred push up bar (vf97722)

LIFEFIT PUSH UP BAR STEEL úchopy na kliky, pár

Detail

Úchopy na kliky LIFEFIT PUSH UP BAR STEEL jsou úchopy pro dokonalé provedení kliků. Umožňují precizní provádění kliků do krajních poloh. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitní oceli a potaženy měkkou pěnovou vrstvou. Díky úchopům na kliky dostanete lokty do menšího úhlu, hrudník se dostává níže, než při obyčejném kliku. To má za následek větší fyzickou zátěž prsních svalů. (mall.cz)

Podobné produkty ako LIFEFIT PUSH UP BAR STEEL úchopy na kliky, pár , Sharp shape push up bar (2491669507272)

Úchopy na kliky LIFEFIT® PUSH UP BAR, pár

Úchopy na kliky LIFEFIT® PUSH UP BAR, pár
Detail

Úchopy na kliky LIFEFIT PUSH UP BAR jsou úchopy pro dokonale provedení kliků. Umožňují precizní provádění kliků do krajních poloh. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitního plastu a ve vrchní části jsou opatřeny měkkými gripy. Díky úchopům na kliky dostanete lokty do menšího úhlu, hrudník se dostává níže, než při obyčejném kliku. To má za následek větší fyzickou zátěž prsních svalů. Úchopy na kliky LIFEFIT jsou vyrobeny z velmi kvalitního materiálu. - úchopy na kliky LIFEFIT - softová držadla pro pohodlné cvičení - stabilní základna - posilování ramen, hrudníku a horních končetin - nosnost: 100 kg (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Úchopy na kliky LIFEFIT® PUSH UP BAR, pár , Adapter na kliky push up bar gymbeam

Úchopy na kliky LIFEFIT® PUSH UP BAR STEEL, pár

Úchopy na kliky LIFEFIT® PUSH UP BAR STEEL, pár
Detail

Úchopy na kliky LIFEFIT PUSH UP BAR STEEL jsou úchopy pro dokonalé provedení kliků. Umožňují precizní provádění kliků do krajních poloh. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitní oceli a potaženy měkkou pěnovou vrstvou. Díky úchopům na kliky dostanete lokty do menšího úhlu, hrudník se dostává níže, než při obyčejném kliku. To má za následek větší fyzickou zátěž prsních svalů. Úchopy na kliky LIFEFIT jsou vyrobeny z velmi kvalitního materiálu. - úchopy na kliky LIFEFIT - soft držadla pro pohodlné cvičení - stabilní základna - posilování ramen, hrudníku a horních končetin - rozměry: 18,5 x 12,5 cm - nosnost: 120 kg (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Úchopy na kliky LIFEFIT® PUSH UP BAR STEEL, pár , Push pro mt simple white pull up bar (38)

Stormred Push up bar (VF97722)

Stormred Push up bar (VF97722)
Detail

Madla na kliky - k procvičení ramen, rukou a hrudi, pro vyšší fyzickou zátěž, vysoká stabilita, materiál PP + pěna, pohodlný úchop Madla na kliky Stormred Push up bar Pozvedněte své domácí cvičení na novou úroveň. Pokud vám již nestačí posilovat s vlastní vahou a hledáte šikovné pomocníky, jedním z nich by mohly být madla na kliky Stormred Push up bar. Madla pomohou nastavit polohu hrudníku a loktů tak, aby klik představoval větší fyzickou zátěž. Vaše domácí cvičení tak bude mnohem efektivnější, o dost lépe procvičíte jak ramena, tak hruď i ruce. Držadla z pěnového materiálu zajistí pohodlný, a hlavně bezpečný úchop. Máte jistotu, že se vám z ruky madla při klikách nevysmeknou. Madla na kliky Stormred Push up bar jsou jinak tvořeny z kvalitního PP materiálu. Ten je vysoce odolný a zaručuje dlouhou životnost cvičebních... (alza.cz)

Podobné produkty ako Stormred Push up bar (VF97722) , Push pro mt simple black pull up bar (8594203500297)

Sharp Shape Push up bar (2491669507272)

Sharp Shape Push up bar (2491669507272)
Detail

Madla na kliky s pěnovým úchopem, velice stabilní Podpěry na kliky Sharp Push up bar využijete doma i venku. Pevná konstrukce dobře udrží vaše tělo a je stabilní a díky pěnovým rukojetím bude používání velmi příjemné a komfortní. Kdekoli můžete posilovat vaše ruce, ramena a hrudník. Klíčové vlastnostipodpěry na klikypěnové rukojetijednoduché použití doma i venku (alza.cz)

Podobné produkty ako Sharp Shape Push up bar (2491669507272) , Pw10 podpěry na kliky push up bar hms (17-45-009)

Adaptér na kliky Push Up Bar - GymBeam

Adaptér na kliky Push Up Bar - GymBeam
Detail

Adaptér na kliky Push up Bar je jedinečná fitness pomůcka, která díky ergonomickému tvaru minimalizuje tlak na klouby, ramena a zápěstí. Jednoduchou změnou polohy podpěry procvičíte vždy jinou svalovou partii. Vyzkoušejte Push up Bar i vy! (gymbeam.cz)

Podobné produkty ako Adaptér na kliky Push Up Bar - GymBeam , Pw22 podpěry na kliky push up bar hms (17-45-017)

Sharp Shape Spiral Push up bar (2498347793637)

Sharp Shape Spiral Push up bar (2498347793637)
Detail

Madla na kliky vhodný k procvičení vrchní části těla Dvojice těchto vynikajících cvičebních pomůcek rozšíří váš repertoár náčiní pro udržování bezvadné kondice o jednoduché, ale praktické úchopy. Stojan na kliky Sharp Shaper Spiral Push up slouží k dosažení lepších úhlů při jednom z nejzákladnějších cviků, klikování. Pomohou nastavit polohu hrudníku a loktů tak, aby klik představoval větší fyzickou zátěž. Díky stojanu na kliky Sharp Shaper Spiral Push up mnohem lépe procvičíte ramena, hruď i horní končetiny. Úchopy jsou stabilní, nesmeknou se a jsou vyrobeny z pevného materiálu. Do ruky padnou díky pohodlným držadlům z měkkého materiálu. (alza.cz)

Podobné produkty ako Sharp Shape Spiral Push up bar (2498347793637) , Push up podprsenka kalhotky

Podpěry na kliky (Push-up Bar) HMS PW10

Podpěry na kliky (Push-up Bar) HMS PW10
Detail

PUSH UP BAR HMS je profesionální zařízení, využívané především v tréninku s vlastním tělem. Tento produkt je převážně využíván kvůli možností vykonávat cvik do krajních poloh. Funkce: Pomocí podpěr lze rychle získat: Silné svalstvo paží, ramen, předloktí, zad a hrudníku Hladkou funkčnost kloubů horních končetin Lepší odolnost organizmu Parametry: Robustní, železná konstrukce Rozměry: Výška: 30 cm Šířka: 60 cm Délka: 36 cm Maximální zatížení: 210 kg 2 kusy v balení Upozornění: Certifikát, norma: Záruka: 24 měsíců (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Podpěry na kliky (Push-up Bar) HMS PW10 , Damske plavky double push up

Podpěry na kliky (Push-up Bar) HMS Premium PW10B

Podpěry na kliky (Push-up Bar) HMS Premium PW10B
Detail

Podpěry na kliky HMS Premium PW10B jsou profesionální zařízení, využívané především v tréninku s vlastním tělem. Tento produkt je převážně využíván kvůli možností vykonávat cviků do krajních poloh. Funkce: Pomocí podpěr lze rychle získat: Silné svalstvo paží, ramen, předloktí, zad a hrudníku Hladkou funkčnost kloubů horních končetin Lepší odolnost organizmu Parametry: Robustní, ocelová konstrukce Rozměry: Výška: 35 cm Šířka: 36 cm Délka: 59 cm Maximální zatížení: 200 kg 2 kusy v balení Upozornění: Certifikát, norma: Záruka: 24 měsíců (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Podpěry na kliky (Push-up Bar) HMS Premium PW10B , Uchopy na kliky insportline push up stand

Sharp Shape Úchopy na kliky Spiral Push up bar

Detail

Úchopy na kliky Spiral Push up bar od značky Sharp Shape umožňují precizní provádění kliků do krajních poloh. Pomohou zesílit a zpevnit svaly ramen, paží, stehen a celého trupu. Rukojeti jsou opatřeny pěnovým, protiskluzovým materiálem, který umožňuje pohodlný úchop a pevný stisk. (mall.cz)

Podobné produkty ako Sharp Shape Úchopy na kliky Spiral Push up bar , Zásobník balvi push&up 26841, plast, bílý/dřevo (26841)

PW22 podpěry na kliky Push Up Bar HMS (17-45-017)

PW22 podpěry na kliky Push Up Bar HMS (17-45-017)
Detail

Madla na kliky kombinují stojan na kliky a bradla, nosnost 150 kilogramů Podpěry HMS Push Up Bar PW22 kombinují podpěry stvořené pro cvičení kliků a bradla. Umožní vám zvýšit sílu, kondici, zlepšit koordinaci a rovnováhu. Tvořené jsou robustní ocelovou konstrukcí, která zajistí jejich odolnost, a doplněné o pěnová madla poskytující jistotu úchopu. Snesou přitom zatížení 150 kg. Podpěry HMS Push Up Bar PW22 jsou ideálním pomocníkem do vaší domácí posilovny. Klíčové vlastnosti podpěr na kliky HMS Push Up Bar PW22Podpěry kombinující podpěry stvořené pro cvičení kliků a bradlaUmožní zvýšit sílu, kondici, zlepšit koordinaci a rovnováhuTvořené jsou robustní ocelovou konstrukcíPěnová madla poskytují jistotu úchopuPodpěry HMS Push Up Bar PW22 jsou ideální do domácí posilovnyBarevné provedení: červeno-černé Rozměry:94 × 90 × 83 cm Nosnost:150 kg Hmotnost:7 kg (alza.cz)

Podobné produkty ako PW22 podpěry na kliky Push Up Bar HMS (17-45-017) , Podprsenka calvin klein perfect push up qf4038 70 b smetanova

PW10 podpěry na kliky Push Up Bar HMS (17-45-009)

PW10 podpěry na kliky Push Up Bar HMS (17-45-009)
Detail

Madla na kliky profesionální zařízení, využívané především v tréninku s vlastním tělem, možnost vykonávat cvik do krajních poloh Podpěry HMS Push Up Bar PW10 jsou stvořené pro cvičení kliků. Umožní provádět kliky až do krajních poloh. S jejich pomocí posílíte svalstvo paží, ramen, předloktí, zad i hrudníku. Tvořené jsou robustní železnou konstrukcí, která zajistí jejich odolnost. Snesou přitom zatížení 120 kg. Podpěry HMS Push Up Bar PW10 jsou ideálním pomocníkem do vaší domácí posilovny. Klíčové vlastnosti podpěr na kliky HMS Push Up Bar PW10Podpěry určené pro cvičení klikůUmožní provádět kliky až do krajních polohPosílí svalstvo paží, ramen, předloktí, zad i hrudníkuTvořené jsou robustní železnou konstrukcíPodpěry HMS Push Up Bar PW10 jsou ideální do domácí posilovnyBarevné provedení: černé Rozměry:60 × 36 × 30 cm Nosnost:120 kg (alza.cz)

Podobné produkty ako PW10 podpěry na kliky Push Up Bar HMS (17-45-009) , Podprsenka calvin klein perfect push up qf4038 85 c smetanova

SHARP SHAPE SPIRAL PUSH UP BAR Úchopy na kliky, černá, velikost UNI

SHARP SHAPE SPIRAL PUSH UP BAR Úchopy na kliky, černá, velikost UNI
Detail

Sharp Shape SPIRAL PUSH UP BAR vám pomohou při posilování ramen, hrudníku a rukou. Pevná kvalitní konstrukce s měkčeným úchopem vám zajistí správné držení a vy budete moci posilovat na maximum. Při cvičení s produktem dostanete lokty do menšího úhlu, proto se hrudník posouvá níže a dochází k větší zátěži prsních svalů. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako SHARP SHAPE SPIRAL PUSH UP BAR Úchopy na kliky, černá, velikost UNI , Bourjois mascara volume glamour push up 31 ultra black 7 ml (3052503703121)

PW10B podpěry na kliky Push Up Bar HMS Premium (17-45-007)

PW10B podpěry na kliky Push Up Bar HMS Premium (17-45-007)
Detail

Madla na kliky profesionální zařízení, využívané především v tréninku s vlastním tělem, možnost vykonávat cvik do krajních poloh Podpěry HMS Push Up Bar Premium PW10B jsou stvořené pro cvičení kliků. Umožní provádět kliky až do krajních poloh. S jejich pomocí posílíte svalstvo paží, ramen, předloktí, zad i hrudníku. Tvořené jsou robustní ocelovou konstrukcí, která zajistí jejich odolnost. Snesou přitom zatížení 200 kg. Podpěry HMS Push Up Bar Premium PW10B jsou ideálním pomocníkem do vaší domácí posilovny. Klíčové vlastnosti podpěr na kliky HMS Push Up Bar Premium PW10BPodpěry určené pro cvičení klikůUmožní provádět kliky až do krajních polohPosílí svalstvo paží, ramen, předloktí, zad i hrudníkuTvořené jsou robustní ocelovou konstrukcíPodpěry HMS Push Up Bar Premium PW10B jsou ideální do domácí posilovnyBarevné provedení: černé Rozměry:59 × 36 × 35 cm Nosnost:200 kg (alza.cz)

Podobné produkty ako PW10B podpěry na kliky Push Up Bar HMS Premium (17-45-007) , Bourjois mascara volume glamour push up 71 wonder black 7 ml (3052503707129)

Podpůrné vložky do podprsenky push up, 1 pár

Podpůrné vložky do podprsenky push up, 1 pár
Detail

Pohodlné vložky do podprsenky nabízejí pomoc při vytvoření krásných křivek a dokonalého dekoltu. Materiál šetrný k pokožce. Univerzální velikost - zvětšení objemu cca o jedno číslo. Ruční praní. Materiál: 100% polyester, 100% polyuretan. (velkykosik.cz)

Podobné produkty ako Podpůrné vložky do podprsenky push up, 1 pár , Bourjois mascara volume glamour push up 71 waterproof black 7 ml (3052503707136)

PUSH Pro MT Simple White Pull up bar (38)

PUSH Pro MT Simple White Pull up bar (38)
Detail

Hrazda - závěsná, na stěnu, minimální délka 11,35 cm × maximální délka 11,35 cm, nosnost 300 kg Rozhodli jste se pustit se naplno do cvičení a tak si chcete pořídit hrazdu? Pokud to souhlasí, zajisté se vám zalíbí hrazda Push. Závěsná hrazda jde přivrtat na zeď za pomoci šroubů. To přispívá k vyšší odolnosti a nosnosti. Hrazda má nosnost 300 kg. Klíčové funkce hrazdy PUSH Pro MT Simple White Pull up bar Dosáhněte lepší fyzické kondice pravidelným cvičením Hrazda slouží k posilování i protahování Hrazdu lze upevnit na stěnu Druh hrazdy: závěsná Nosnost hrazdy dosahuje 300 kg (alza.cz)

Podobné produkty ako PUSH Pro MT Simple White Pull up bar (38) , Bar up mlýnek na led - 160x140x(h)270 mm (695708)

PUSH Pro MT Simple Black Pull up bar (8594203500297)

PUSH Pro MT Simple Black Pull up bar (8594203500297)
Detail

Hrazda - závěsná, na stěnu, minimální délka 11,35 cm × maximální délka 11,35 cm, nosnost 300 kg Hrazda na zeď PUSH PRO MT- Simple Pull up bar je univerzální hrazda, kterou lze upevnit do stěny nad dveřní obložky i do libovolného prostoru. Díky robustní svařené ocelové konstrukci je hrazda velmi odolná a bez problému si poradí i s velkou zátěží. Speciální povrchová úprava z práškového laku zajistí pevný úchop a dlouhou životnost. Hrazda Simple Pull up bar je ideální pro posílení břicha, paží i zad pomocí přítahů. Díky jednoduchému a elegantnímu designu se skvěle hodí pro umístění do bytu či rodinného domu, ale i komerční využití. Hrazda na zeď PUSH PRO MT- Simple Pull up bar byla vyrobena v České republice. Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Klíčové vlastnosti hrazdy na zeď PUSH PRO MT- Simple Pull up barHrazda je určena pro upevnění do zdiSpeciální povrchová úprava z práškového lakuHrazda na zeď PUSH PRO MT- Simple Pull up bar byla vyrobena v... (alza.cz)

Podobné produkty ako PUSH Pro MT Simple Black Pull up bar (8594203500297) , Bar up shaker - 0.75 l - o80x(h)240 mm (593004)

Světle béžová push-up podprsenka Faye Push Up Bra

Světle béžová push-up podprsenka Faye Push Up Bra
Detail

Světle béžová push-up podprsenka Faye Push Up Bra z kategorie Dámské podprsenky značky Rene Rofe, velikost C, barva béžová. (secretavenue.cz)

Podobné produkty ako Světle béžová push-up podprsenka Faye Push Up Bra , Eveline cosmetics slim extreme 4d mezo push up bust serum 200 ml (5901761913972)

Světle růžová push-up podprsenka Claudette Push Up Bra

Světle růžová push-up podprsenka Claudette Push Up Bra
Detail

Světle růžová push-up podprsenka Claudette Push Up Bra z kategorie Dámské podprsenky značky Rene Rofe, velikost , barva růžová. (secretavenue.cz)

Podobné produkty ako Světle růžová push-up podprsenka Claudette Push Up Bra , Bar up kartáče na mytí sklenic - 190x100x(h)180 mm (696002)

Světle béžová push-up podprsenka Faye Push Up Bra

Světle béžová push-up podprsenka Faye Push Up Bra
Detail

Světle béžová push-up podprsenka Faye Push Up Bra z kategorie simple značky Rene Rofe, velikost C, barva béžová. (secretavenue.cz)

Podobné produkty ako Světle béžová push-up podprsenka Faye Push Up Bra , Bar up sifónová láhev - 1 l - o100x(h)320 mm (588574)

DIM INVISIFREE PUSH UP BRA - Dámská push-up podprsenka bez kostic - černá

DIM INVISIFREE PUSH UP BRA - Dámská push-up podprsenka bez kostic - černá
Detail

Novinka v kolekci DIM, podprsenka s push-up efektem, bez kostic, neviditelná pod oblečením, velice pohodlná, pro dokonalou podporu. (zoot.cz)

Podobné produkty ako DIM INVISIFREE PUSH UP BRA - Dámská push-up podprsenka bez kostic - černá , Bar up shaker kónický - 0.75 l - o90x(h)255 mm (593035)

DIM INVISIFREE PUSH UP BRA - Dámská push-up podprsenka bez kostic - tělová

DIM INVISIFREE PUSH UP BRA - Dámská push-up podprsenka bez kostic - tělová
Detail

Novinka v kolekci DIM, podprsenka s push-up efektem, bez kostic, neviditelná pod oblečením, velice pohodlná, pro dokonalou podporu. (zoot.cz)

Podobné produkty ako DIM INVISIFREE PUSH UP BRA - Dámská push-up podprsenka bez kostic - tělová , Bar up nádoba na led dvojstěnná - 5 l - o200x(h)230 mm (594704)

Push Up Bars Spartan

Push Up Bars Spartan
Detail

K efektivnímu cvičení kliků, malé, skladné a lehké, molitanové rukojeti pro příjemné držení.. Push Up Bars Spartan jsou vyrobeny z tvrzeného plastu a měkkých molitanových úchytů pro dokonalé provedení kliků a maximální bezpečí během cvičení. Technický popis: úchopy z měkkého pěnového materiálu odolné provedení materiál rámu: tvrzený plast jeden pár v balení (insportline.cz)

Podobné produkty ako Push Up Bars Spartan , Hasící bar- beer bar (8594211750202)

Push-up podprsenka 07008P

Push-up podprsenka 07008P
Detail

Push-up podprsenka Gina 07008P z kategorie Dámské podprsenky značky Gina, velikost B, barva bílá. (secretavenue.cz)

Podobné produkty ako Push-up podprsenka 07008P , Bar up nádoba na led bílá dvojstěnná - 10 l - o292x(h)220 mm (594759)

Push-up podprsenka S1597

Push-up podprsenka S1597
Detail

Push-up podprsenka S1597 z kategorie Dámské podprsenky značky Jolidon, velikost , barva černá. (secretavenue.cz)

Podobné produkty ako Push-up podprsenka S1597 , Lifefit relax (4891223132502)

Push-up podprsenka Susan

Push-up podprsenka Susan
Detail

Push-up podprsenka Susan z kategorie Dámské podprsenky značky Lormar, velikost , barva černá. (secretavenue.cz)

Podobné produkty ako Push-up podprsenka Susan , Lifefit tm7200 (4891223123272)

Push-up výstuž do podprsenky Push Up1

Push-up výstuž do podprsenky Push Up1
Detail

Push-up výstuž do podprsenky Push Up1 z kategorie Praktické doplňky značky Eves Lingerie, velikost uni, barva béžová. (secretavenue.cz)

Podobné produkty ako Push-up výstuž do podprsenky Push Up1 , Lifefit tm3100 (4891223123074)

Bourjois Řasenka s push-up efektem Push Up Volume Glamour 7 ml 71 Wonder Black, 7ml

Dámská podprsenka Polia push-up

Dámská podprsenka Polia push-up
Detail

Elegantní podprsenka Polia kopa Konrad je vyrobena z látky s jemným potiskem stejného odstínu. Je zpevněna kosticemi, které jsou zdobeny krajkou a spodní část košíčků má napevno všité vycpávky. Ramínka jsou délkově nastavitelná a vzadu je tříbodové zapínání ve dvou řadách. (amiatex.cz)

Podobné produkty ako Dámská podprsenka Polia push-up

Dámská podprsenka Zulaj push up

Dámská podprsenka Zulaj push up
Detail

Rafinovaná push up podprsenka s okouzlujícím krajkovým detailem Zulaj push up Roza podprsenka z jemné krajky a jemné síťoviny košíčky s pushup vycpávkami jsou potažené jemnou vrstvou krajky, vnitřní strana je hladká košíčky jsou ozvláštněné tenkým pružným páskem, který nechá vyniknout dekoltu pevně přišitá ramínka jsou hladká, s regulací vzadu uprostřed podprsenky je odepínací krajkový díl se samostatnými ramínky s regulací na zadní straně (tento díl lze zcela odepnout) pružný obvod bez bočních kostic zadní zapínání na dva háčky se třemi polohami stažení (amiatex.cz)

Podobné produkty ako Dámská podprsenka Zulaj push up

Dámská podprsenka Nefer push-up

Dámská podprsenka Nefer push-up
Detail

Elegantní krajková podprsenka Nefer push-up Roza měkce vyztužené košíčky mají vycpávky vyjímatelné, které pozvednou poprsí v horní části jsou košíčky lemované tylem s kvítky ramínka s délkovým nastavením na zadní straně všité klasické a boční kostice, které poskytnou ňadrům oporu obvod podložený komfortní gumičkou dvojháčkové zapínání, tři polohy stažení (amiatex.cz)

Podobné produkty ako Dámská podprsenka Nefer push-up

Dámská podprsenka Sefia push up

Dámská podprsenka Sefia push up
Detail

Vyztužená dámská podprsenka Sefia push up Roza v červené barvě je ozdobena krajkou v oblasti dekoltu. ramínka podprsenky nejsou odnímatelné ale jsou délkově regulovatelné dekorativní krajka připevněna na ramínkách ze radno strany. vzadu je zdobená po obvodu krajkou (amiatex.cz)

Podobné produkty ako Dámská podprsenka Sefia push up

Dámská podprsenka Kimberly push-up

Dámská podprsenka Kimberly push-up
Detail

Krásná push-up podprsenka Kimberly Konrad je ušita v tmavě modré barvě s krémovými puntíky. Košíčky mají vyjímatelné push-up vycpávky a jsou pošity krásnou květinovou krajkou. Podprsenka má odnímatelná a délkově nastavitelná ramínka. Vzadu je dvoubodové zapínání ve dvou řadách. Ideální do soupravy s tangy Kimberly Konrad. (amiatex.cz)

Podobné produkty ako Dámská podprsenka Kimberly push-up

Modré push-up bikiny Clemmie

Modré push-up bikiny Clemmie
Detail

Modré push-up bikiny Clemmie z kategorie Dámské plavky značky Etna, velikost L, barva modrá. (secretavenue.cz)

Podobné produkty ako Modré push-up bikiny Clemmie

Zelené push-up bikiny Clemmie

Zelené push-up bikiny Clemmie
Detail

Zelené push-up bikiny Clemmie z kategorie Dámské plavky značky Etna, velikost M, barva zelená. (secretavenue.cz)

Podobné produkty ako Zelené push-up bikiny Clemmie

Žluté push-up bikiny Sissy

Žluté push-up bikiny Sissy
Detail

Žluté push-up bikiny Sissy z kategorie Dámské plavky značky Etna, velikost S, barva žlutá. (secretavenue.cz)

Podobné produkty ako Žluté push-up bikiny Sissy

Ružová push-up podprsenka Honey

Ružová push-up podprsenka Honey
Detail

Ružová push-up podprsenka Honey z kategorie Dámské podprsenky značky Marilyn, velikost C, barva růžová. (secretavenue.cz)

Podobné produkty ako Ružová push-up podprsenka Honey

Bílá push-up podprsenka 07017

Bílá push-up podprsenka 07017
Detail

Bílá push-up podprsenka 07017 z kategorie Dámské podprsenky značky Gina, velikost C, barva bílá. (secretavenue.cz)

Podobné produkty ako Bílá push-up podprsenka 07017

Černá push-up podprsenka Shadow

Černá push-up podprsenka Shadow
Detail

Černá push-up podprsenka Shadow z kategorie Dámské podprsenky značky Caprice Lingerie, velikost B, barva černá. (secretavenue.cz)

Podobné produkty ako Černá push-up podprsenka Shadow

Černá push-up podprsenka Emma

Černá push-up podprsenka Emma
Detail

Černá push-up podprsenka Emma z kategorie Dámské podprsenky značky Marilyn, velikost , barva černá. (secretavenue.cz)

Podobné produkty ako Černá push-up podprsenka Emma

Černá push-up podprsenka Emma

Černá push-up podprsenka Emma
Detail

Černá push-up podprsenka Emma z kategorie Dámské podprsenky značky Marilyn, velikost , barva černá. (secretavenue.cz)

Podobné produkty ako Černá push-up podprsenka Emma

Ružová push-up podprsenka Honey

Ružová push-up podprsenka Honey
Detail

Ružová push-up podprsenka Honey z kategorie Dámské podprsenky značky Marilyn, velikost B, barva růžová. (secretavenue.cz)

Podobné produkty ako Ružová push-up podprsenka Honey

Hnedé push-up bikiny Dajon

Hnedé push-up bikiny Dajon
Detail

Hnedé push-up bikiny Dajon z kategorie Dámské plavky značky Marko, velikost L, barva hnědá. (secretavenue.cz)

Podobné produkty ako Hnedé push-up bikiny Dajon

Vícebarevné push-up bikiny Iwa

Vícebarevné push-up bikiny Iwa
Detail

Vícebarevné push-up bikiny Iwa z kategorie Dámské plavky značky Marko, velikost XS, barva vícebarevná. (secretavenue.cz)

Podobné produkty ako Vícebarevné push-up bikiny Iwa

Oranžové push-up bikiny Kamilla

Oranžové push-up bikiny Kamilla
Detail

Oranžové push-up bikiny Kamilla z kategorie Dámské plavky značky Marko, velikost S, barva oranžová. (secretavenue.cz)

Podobné produkty ako Oranžové push-up bikiny Kamilla

Béžové push-up bikiny Tajlor

Béžové push-up bikiny Tajlor
Detail

Béžové push-up bikiny Tajlor z kategorie Dámské plavky značky Marko, velikost S, barva béžová. (secretavenue.cz)

Podobné produkty ako Béžové push-up bikiny Tajlor

Béžová push-up podprsenka Ella

Béžová push-up podprsenka Ella
Detail

Béžová push-up podprsenka Ella z kategorie Dámské podprsenky značky Rene Rofe, velikost C, barva béžová. (secretavenue.cz)

Podobné produkty ako Béžová push-up podprsenka Ella

Bílá push-up podprsenka Carrier

Bílá push-up podprsenka Carrier
Detail

Bílá push-up podprsenka Carrier z kategorie Dámské podprsenky značky Lormar, velikost , barva bílá. (secretavenue.cz)

Podobné produkty ako Bílá push-up podprsenka Carrier
LifeFit Push Up Bar, pár (4891223091625), Stormred Push up bar (VF97722), Sharp Shape Push up bar (2491669507272), adapter na kliky push up bar gymbeam, PUSH Pro MT Simple White Pull up bar (38), PUSH Pro MT Simple Black Pull up bar (8594203500297), PW10 podpěry na kliky Push Up Bar HMS (17-45-009), PW22 podpěry na kliky Push Up Bar HMS (17-45-017), push up podprsenka kalhotky, damske plavky double push up, uchopy na kliky insportline push up stand, Zásobník Balvi Push&Up 26841, plast, bílý/dřevo (26841), podprsenka calvin klein perfect push up qf4038 70 b smetanova, podprsenka calvin klein perfect push up qf4038 85 c smetanova, BOURJOIS Mascara Volume Glamour Push Up 31 Ultra Black 7 ml (3052503703121), BOURJOIS Mascara Volume Glamour Push Up 71 Wonder Black 7 ml (3052503707129), BOURJOIS Mascara Volume Glamour Push Up 71 Waterproof Black 7 ml (3052503707136), Bar up Mlýnek na led - 160x140x(H)270 mm (695708), Bar up Shaker - 0.75 L - o80x(H)240 mm (593004), EVELINE COSMETICS Slim Extreme 4D Mezo Push Up Bust Serum 200 ml (5901761913972), Bar up Kartáče na mytí sklenic - 190x100x(H)180 mm (696002), Bar up Sifónová láhev - 1 L - o100x(H)320 mm (588574), Bar up Shaker kónický - 0.75 L - o90x(H)255 mm (593035), Bar up Nádoba na led dvojstěnná - 5 L - o200x(H)230 mm (594704), Hasící bar- BEER BAR (8594211750202), Bar up Nádoba na led bílá dvojstěnná - 10 L - o292x(H)220 mm (594759), Lifefit RELAX (4891223132502), Lifefit TM7200 (4891223123272), Lifefit TM3100 (4891223123074), Lifefit TM5100 (4891223123258)