Lidske oční kapky pro psy

Našli jsme pro tebe Lidske oční kapky pro psy. Pokud ti nevyhovují, zkus upravit dotaz Lidske oční kapky pro psy

Kapky oční pro psy trixie procare 50ml

Kapky oční pro psy trixie procare 50ml

Oční kapky pro psy. Objem 50ml Vhodné i pro kočky a drobná zvířata Vyčistí oči od prachu a nečistot (superzoo.cz)

OMISAN Baby Oční kapky pro děti 50ml

OMISAN Baby Oční kapky pro děti 50ml

Omisan Baby je oční roztok, který se používá pro hygienu a výplachy očí dětí a novorozenců. Je obohacen o heřmánek, který má zklidňující účinky a dezinfikuje. Díky obsaženému světlíku lékařskému působí oční roztok protizánětlivě. Přípravek je vhodný na odstranění cizích tělísek z očí a zklidňuje podrážené oči v důsledku negativního vnějšího působení. (benu.cz)

Omisan Baby Oční kapky pro děti 50ml

Omisan Baby Oční kapky pro děti 50ml

OMISAN Baby Oční kapky pro děti 50ml OMISAN Baby - oční kapky pro děti jsou určeny pro omývání a výplachy očí novorozenců a dětí. Jsou vyroben na bázi přírodních látek. (pilulka.cz)

Kapky ušní pro psy trixie procare 50ml

Kapky ušní pro psy trixie procare 50ml

Ušní kapky pro psy. Vhodné i pro kočky a drobná zvířata Udržuje uši čisté a zdravé Speciální kapátko pro snadné použití Pohlcuje pachy (superzoo.cz)

Zopet Beaphar oční gel pro psy

Zopet Beaphar oční gel pro psy

Oční gel s svitamínem A, který je velice důležitý pro metabolismus pokožky, podporuje proces obnovení buněk pokožky a její hojení. Zvyšuje odolnost pokožky a sliznic proti nepříznivým vlivům okolního prostředí. Nečistoty ze vzduchu, pyl atd můžou dráždit oči a vytvářet bolestivý zánět. Seno, sláma a piliny v kleci pro malá zvířata, mohou být zaprášené nebo obsahovat nečistoty a to také může dráždit oči a způsobovat otoky. Gel působí jako další mazivo pro rohovku. Zklidňuje vysušení a pomáhá oko přirozeně vypláchnout.   Návod k použití: Dejte kapku očního gelu přímo na povrch oka, což zajišťuje trubice. Gel se lehce roztaví a začne působit. (vsepropejska.cz)

SYSTANE Gel Drops oční kapky kapky 10ml

SYSTANE Gel Drops oční kapky kapky 10ml

SYSTANE Gel Drops oční kapky gtt. 10ml SYSTANE® GEL DROPS přináší intenzivní gelovou ochranu, která díky zvlhčujícím účinkům poskytuje očím úlevu a zklidnění. Vhodný pro denní i noční použití. Pohodlí aplikace kapek s ochranou silou gelu. (pilulka.cz)

AVILUT Oční kapky 10x0.5ml

AVILUT Oční kapky 10x0.5ml

Avilut oční kapky v praktických sterilních obalech mají zvlhčující účinek na bázi destilované vody. Jsou obohacené o výtažek ze slézu a o kyselinu hyaluronovou, která působí mimo jiné jako lubrikační činidlo. Používají se v případě suchých, unavených a červených očí v důsledku dlouhé práce na počítači nebo sledování televize či v prašných prostorách. Oční kapky přinášejí očím úlevu a příjemně je osvěží. (benu.cz)

Refresh oční kapky 15ml

Refresh oční kapky 15ml

Refresh oční kapky 15ml Oční kapky Refresh poskytují oku umělý ochranný film, a tím chrání oči před okolními škodlivými vlivy jako jsou smog, horko, vítr, klimatizované prostory nebo práce před monitorem. (pilulka.cz)

Optive oční kapky 10ml

Optive oční kapky 10ml

Optive oční kapky 10ml Pomáhá od pocitu sucha, podráždění a únavy očí v klimatizovaných místnostech, při práci s počítačem, při sledování televize, v prašném a zakouřeném prostředí, při jízdě autem, v letadle atd.. (pilulka.cz)

Lakrymo oční kapky 10ml

Lakrymo oční kapky 10ml

Lakrymo 10ml Lakrymo je zklidňující, zvlhčující roztok potlačující pocit suchých, podrážděných očí. Pocit suchých, podrážděných očí může být vyvolán i vnějšími faktory jako je dlouhá práce s počítačem/LED monitorem, pobyt v zakouřeném prostředí, na slunci atd. (pilulka.cz)

AVILUT Oční kapky 10x0.5ml

AVILUT Oční kapky 10x0.5ml

AVILUT Oční kapky 10x0.5ml AVILUT® Oční kapky jsou oční kapky s lubrikačním, zvlhčujícím účinkem na bázi destilované vody s výtažkem ze slézu a s kyselinou hyaluronovou v praktických sterilních obalech po jednotlivých dávkách. (pilulka.cz)

Allergodil oční kapky 0.05% 6ml

Allergodil oční kapky 0.05% 6ml

Allergodil oční kapky opht.gtt.sol.1x6ml 0.05% Používají k léčbě alergického zánětu spojivek (alergické konjunktivitidy) a alergického zánětu spojivek a nosní sliznice (alergické rinokonjunktivitidy). (pilulka.cz)

Horien zvlhčující oční kapky 15ml

Horien zvlhčující oční kapky 15ml

Zvlhčující oční kapky Horien Aqua Comfort jsou určeny pro uživatele kontaktních čoček. Udržují vlhkost, zmírňují nepohodlí očí, zabraňují vysychání očí a podporují tvorbu slz. Aplikují se přímo do oka na kontaktní čočku, jsou vhodné pro všechny druhy měkkých kontaktních čoček. Výrazně zvyšují dobu komfortního pocitu. (benu.cz)

Oculocin PROPO oční kapky 10x0.5ml

Oculocin PROPO oční kapky 10x0.5ml

Oční kapky Oculocin obsahují účinné složky propolis, aloe vera a heřmánek, díky nimž zajišťují očím hygienu a hydrataci. Mají antibakteriální, antimykotické a protizánětlivé účinky.Přípravek je vhodný pro podrážděné a unavené oči. Balení obsahuje 10 ks sterilních ampulek. (benu.cz)

OCUflash blue oční kapky 1x10ml

OCUflash blue oční kapky 1x10ml

Oční kapky OCUflash blue je oční roztok bez konzervačních látek a s přídavkem extraktu ze světlíku lékařského je určen k výplachu nebo obkladu očí. Díky světlíku lékařskému působí oční kapky protizánětlivě a dezinfekčně a jsou vhodné k léčbě neinfekčních zánětů spojivek a řas.Výrobek mohou používat i novorozenci, těhotné a kojící ženy a lze ho používat i při nošení kontaktních čoček. (benu.cz)

Beaphar OFTAL (oční kapky) - 50ml

Beaphar  OFTAL  (oční kapky) - 50ml

Oční kapky Oftal pečují o oči a odstraňují skvrny od slz u psů, koček a ostatních domácích zvířat. Stimulují přirozený proces čištění Předchází podráždění ze špíny a prachu Zamezují tvorbě tmavých skvrn pod očima. Návod k použití: Kápněte několik kapek do očí zvířete, poté očistěte vatovým tamponem navlhčeným v Oftalu směrem od vnějšího koutku oka k vnitřnímu. (krmeni.cz)

Ocutears zvlhčující oční kapky 10ml

Ocutears zvlhčující oční kapky 10ml

Ocutears viskoelastický roztok 10ml Oční viskoelastický roztok pro instilaci. Zvlhčující oční kapky pro zklidnění a rovnováhu u syndromu suchého oka. Poskytuje dlouhodobou úlevu od příznaků suchého oka. (pilulka.cz)

OCUflash blue oční kapky 10ml

OCUflash blue oční kapky 10ml

OCUflash blue oční kapky 1x10ml Oční kapky bez konzervačních látek s přídavkem extraktu Světlíku lékařského. Jsou určeny pro kapání do očí a k výplachům očí. Extrakt Světlíku lékařského působí protizánětlivě, dezinfekčně a adstringentně (svíravě). (pilulka.cz)

Oculocin PROPO oční kapky 10x0.5ml

Oculocin PROPO oční kapky 10x0.5ml

Oculocin PROPO oční kapky 10x0.5ml Oční kapky pro zanícené a podrážděné oči zabezpečující hygienu a hydrataci očí vystavených dennímu působení externích faktorů a obsahující klíčové složky jako Propolis, Aloe Vera a Heřmánek. Propolis má antibakteriální a antimykotické účinky. Aloe Vera a Heřmánek mají protizánětlivé účinky. (pilulka.cz)

Oculocin SOLAR oční kapky 10x0.5ml

Oculocin SOLAR oční kapky 10x0.5ml

Oculocin SOLAR oční kapky 10x0.5ml Ideální oční kapky při dlouhodobém pobytu na slunci zabezpečující hydrataci a zklidnění suchých a citlivých očí. Kapky obsahují klíčové složky jako extrakt z Aloe Vera, Propolisu, Borůvek (Lutein) a Zeleného čaje. Aloe Vera má protizánětlivé účinky, Propolis má antibakteriální a antimykotické účinky, Lutein s antokyany brání oči před škodlivými účinky UV záření. (pilulka.cz)

Systane Balance oční kapky 10ml

Systane Balance oční kapky 10ml

SYSTANE BALANCE oční kapky gtt.10ml Zvlhčující oční kapky pro intenzivní úlevu s regeneračním účinkem při podráždění již od rána. (pilulka.cz)

Optive Plus oční kapky 10ml

Optive Plus oční kapky 10ml

Optive Plus oční kapky 10ml Optive plus lubrikuje povrch oka a zvlhčuje buňky povrchu oka, přičemž obnovuje osmotickou rovnováhu plus chrání přirozené slzy pomocí přidavku lipidů. Vícedávkový sterilní roztok. (pilulka.cz)

Siccaprotect oční kapky roztok 10ml

Siccaprotect oční kapky roztok 10ml

Siccaprotect oph.gtt.sol.1x10ml Oční kapky tzv. umělé slzy jsou určeny jako náhrada chybějící tekutiny normálních slz u dospělých i dětí. Působí protizánětlivě, tlumí svědění, podporuje obnovu rohovky i spojivek. (pilulka.cz)

Siccaprotect oční kapky roztok 3x10ml

Siccaprotect oční kapky roztok 3x10ml

Siccaprotect oph.gtt.sol.3x10ml Roztok pro ošetření a léčení při stavech s vysycháním rohovky a spojivek, a to jak při poruchách tvorby slz na základě lokálního anebo celkového onemocnění, tak při nedovírání očních víček. Vhodný pro zvlhčení oka při nošení tvrdých kontaktních čoček. (pilulka.cz)

Artelac CL oční kapky 10ml

Artelac CL oční kapky 10ml

Artelac CL 10ml Oční kapky zabraňují pálení očí a zvlhčují je. Lze používat 6 týdnů po otevření. (pilulka.cz)

Hyabak 0.15% oční kapky 5ml

Hyabak 0.15% oční kapky 5ml

Hyabak 0.15% gtt.oph. 5ml Hyabak je hypotonický roztok, který se kape do očí, nebo na kontaktní čočky. Obsahuje kyselinu hyaluronovou (zvlhčuje a lubrikuje) a actinoquinol (má anti-UV vlastnosti). (pilulka.cz)

Ophthalmo-septonex oční kapky 10ml

Ophthalmo-septonex oční kapky 10ml

Ophthalmo-septonex oph.gtt.sol.1x10ml plast Léčba akutních a chronických nehnisavých zánětů spojivek, blefaritidy a nehnisavých povrchových zánětů rohovky. Přípravek mohou užívat dospělí, mladiství a děti. Čtěte podrobně příbalový leták. (pilulka.cz)

Thealoz Duo oční kapky 5ml

Thealoz Duo oční kapky 5ml

Thealoz Duo oph.gtt. 5ml Thealoz Duo je sterilní, hypotonický a pH neutrální vodný roztok bez konzervačních látek obsahující disacharid Trehalózu. Thealoz Duo je určený k použití do očí nebo na kontaktní čočky. (pilulka.cz)

Systane Ultra Zvlhčující oční kapky 10ml

Systane Ultra Zvlhčující oční kapky 10ml

Přípravek Systane Ultra Zvlhčující oční kapky zvlhčuje povrch vašich očí pro urychlené uklidnění a dlouhodobou úlevu od pocitů suchosti, podráždění, pálení, píchání, pocitu prachu či cizího tělíska v oku, vyvolaných nepříznivými faktory prostředí (např. kouř, ultrafialové paprsky, ozón, suché teplo, klimatizace, vítr, průvan, nebo snížení frekvence mrkání v důsledku dlouhodobého sledování televize nebo intenzivní práce na počítači. Velikost balení je 10 ml. (benu.cz)

Actavis Optive Plus oční kapky 10ml

Actavis Optive Plus oční kapky 10ml

Oční kapky Optive Plus ulevují od pocitu pálení díky tomu, že lubrikují a zvlhčují oční povrch. Napomáhají také regenerovat a obnovovat osmotickou rovnováhu. Na povrchu vytvářejí ochrannou vrstvu, která zabraňuje odpařování slz. Neobsahují konzervační látky. (benu.cz)

SYSTANE BALANCE oční kapky gtt.10ml

SYSTANE BALANCE oční kapky gtt.10ml

Systane Balance jsou zvlhčující kapky určené speciálně pro pacienty se syndromem suchého oka při dysfunkci Meibomských žláz. Poskytují dlouhodobou úlevu, chrání proti pálení a podráždění způsobeného suchostí očí. Balení obsahuje 10 ml. (benu.cz)

Oční kapky - Lenka Procházková - e-kniha

Oční kapky - Lenka Procházková - e-kniha

eBook:,Román Oční kapky vyšel v roce 1982 v samizdatové Edici Petlice, v roce 1987 v nakladatelství Sixty-Eight Publisher v Torontu a v roce 1991 v nakladatelství Atlantis v Brně.Tento příběh lásky a zrady se mohl odehrát kdekoliv a kdykoliv. Mladá svobodná matka Pavla jej však prožila v Čechách v pochmurných sedmdesátých letech, a proto její plánovaná cesta za pomstou vyžaduje odvážný tajný plán a změnu identity. V dramatickém příběhu, který obsahuje hodně autobiografických prožitků a autentických dialogů, si autorka přesto ponechává svůj díl tajemství a prostor k vypravěčské fikci. „Neboť skutečnost není jen to, co se nám reálně děje, ale i to, o čem sníme, abychom se z té reality nezbláznili. Některé sny mají takovou intenzitu, že nás vtáhnou do svých zákopů. Pak je bezpečnější se… (knihydobrovsky.cz)

Systane HYDRATION zvlhčující oční kapky 10ml

Systane HYDRATION zvlhčující oční kapky 10ml

Systane Hydration zvlhčující oční kapky zachytávají vodu pro zabezpečení lepšího hydratačního účinku a zvlhčení. Kapky poskytují prodlouženou a dlouhotrvající úlevu a napomáhají regeneraci poškozených buněk na povrchu oka. Mohou být také použity k opětovnému zvlhčení všech silikon-hydrogelových a měkkých (hydrofilních) kontaktních čoček při pocitu mírného podráždění, nepohodlí a zamlženého vidění. Velikost balení je 10 ml. (benu.cz)

TraumaPet oční kapky s Ag 10ml

TraumaPet oční kapky s Ag 10ml

TraumaPet Ophtal Ag je sterilní přípravek, který je určený pro zvlhčení a čištění oka a vnitřní strany očního víčka. Je vhodný i jako podpůrný prostředek při hojení zánětlivých onemocnění oka a očního víčka. Obsahuje nanostříbro. Ringerův roztok slouží jako pomocná látka a nosič. Byl zvolen proto, že jeho osmolarita se blíží osmolaritě očních slz. Prostředek nevykazuje toxické účinky. Je určen pro všechny druhy chovaných zvířat. Balení obsahuje 10 ml. (benu.cz)

Ocutein ALLERGO oční kapky 15ml DaVinciAcademia

Ocutein ALLERGO oční kapky 15ml DaVinciAcademia

OCUTEIN ALLERGO oční kapky pomáhají při alergickém svědění a pálení v očích. Poskytují úlevu a osvěžení očí při symptomech alergií a senné rýmy, Jsou vhodné i pro aplikaci na kontaktní čočky. Lze je užívat dlouhodobě kdykoliv během dne dle potřeby. Balení obsahuje 15 ml. (benu.cz)

Oční kapky beaphar oftal 50 ml

Oční kapky beaphar oftal 50 ml

Oční kapky Oftal pečují o oči a odstraňují skvrny od slz u psů, koček a ostatních domácích zvířat. Stimulují přirozený proces čištění Předchází podráždění ze špíny a prachu Zamezují tvorbě tmavých skvrn pod očima. Návod k použití: Kápněte několik kapek do očí zvířete, poté očistěte vatovým tamponem navlhčeným v Oftalu směrem od vnějšího koutku oka k vnitřnímu. Opakujte 2x týdně. Složení: voda, chlorid sodný, sulfát sodný, sodium EDTA, benzalkonium chlorid, dymethyl sulfon (MSM) Uchovejte v chladu a suchu mimo dosah dětí. (superzoo.cz)

Systane Ultra Zvlhčující oční kapky 10ml

Systane Ultra Zvlhčující oční kapky 10ml

Systane Ultra Zvlhčující oční kapky 10ml Zvlhčující oční kapky s okamžitým a dlouhotrvajícím účinkem. SYSTANE® ULTRA rychlá úleva, lze používat až 6 měsíců. Po otevření lahvičky lze aplikovat i přes nasazené kontaktní čočky. Obnovuje vodnou a mucinovou vrstvu slzného filmu. Prodlužuje ochranu oka. Má silný účinek. (pilulka.cz)

Ocutein ALLERGO oční kapky 15ml DaVinciAcademia

Ocutein ALLERGO oční kapky 15ml DaVinciAcademia

Ocutein ALLERGO oční kapky 15ml DaVinciAcademia Hydratační oční kapky při alergiích. Sterilní, hydratační a lubrikační oční kapky, které obsahují tekutý extrakt Helichrysum italicum. (pilulka.cz)

Systane Complete Zvlhčující oční kapky 10ml

Systane Complete Zvlhčující oční kapky 10ml

Systane Complete Zvlhčující oční kapky 10ml Oční kapky ulevují od příznaku syndromu suchého oka a poskytují dočasnou úlevu od pálení a podráždění způsobeného suchostí očí. Snadná volba pro optimální úlevu podrážděných očí. (pilulka.cz)

Livostin 0.5mg/ml oční kapky 4ml

Livostin 0.5mg/ml oční kapky 4ml

Livostin 0.5mg/ml oph.gtt.sus.1x4ml Přípravek se používá k rychlému a dlouhodobému zmírnění očních obtíží např. svědění a slzení, které jsou způsobeny alergií na trávy, pyl a jiné látky. (pilulka.cz)

Systane HYDRATION zvlhčující oční kapky 10ml

Systane HYDRATION zvlhčující oční kapky 10ml

Systane HYDRATION zvlhčující oční kapky 10ml Zvlhčující oční kapky zachytávají vodu pro zabezpečení lepšího hydratačního účinku a zvlhčení a poskytují prodlouženou, dlouhotrvající úlevu. Také napomáhají regeneraci poškozených buněk na povrchu oka. (pilulka.cz)

Cellufluid oční kapky, roztok 30x0.4ml/2mg

Cellufluid oční kapky, roztok 30x0.4ml/2mg

Cellufluid oph.gtt.sol.30x0.4ml/2mg Náhražka slz, která obsahuje látku zvanou sodná sůl karmelózy. Ta je používána k léčbě příznaků syndromu suchého oka. (pilulka.cz)

Allergodil 0.5mg/ml oční kapky 6ml

Allergodil 0.5mg/ml oční kapky 6ml

Allergodil oční kapky 0.5mg/ml opht.gtt.sol.6ml Používají k léčbě alergického zánětu spojivek (alergické konjunktivitidy) a alergického zánětu spojivek a nosní sliznice (alergické rinokonjunktivitidy). (pilulka.cz)

Menforsan Přírodní přípravek k ošetření očního okolí pro psy a kočky…

Menforsan Přírodní přípravek k ošetření očního okolí pro psy a kočky 125ml

Roztok pro vnější čištění očí pro psy 125ml Přírodní produkt k odstranění suchých skvrn. (pilulka.cz)

Systane ULTRA UD zvlhčující oční kapky 30x0.7ml

Systane ULTRA UD zvlhčující oční kapky 30x0.7ml

Systane ULTRA UD zvlhč. oční kapky 30x0.7ml Oční kapky se silným účinkem, které přináší rychlou úlevu. Jsou bez konzervačních látek, proto jso vhodné i pro citlivější pacienty. Obnovují vodnou a mucinovou vrstvu slzného filmu. Prodlužují ochranu oka. (pilulka.cz)

Oční kapky OCUhyl C na suché oči

Oční kapky OCUhyl C na suché oči

OCUhyl C jsou kapky do očí určené především pro problémy se suchým okem. Jedná se o umělé slzy s obsahem kyseliny hyaluronové, která má zvlhčující, ochranný a uklidňující účinek. Tyto kapky jsou vhodné pro všechny druhy kontaktních čoček. (mall.cz)

Ocutein SENSITIVE oční kapky 15ml DaVinci Academia

Ocutein SENSITIVE oční kapky 15ml DaVinci Academia

Oční kapky Ocutein Sensitive přináší okamžitou úlevu pro podrážděné, unavené nebo červené oči. Jsou vhodné pro citlivé oči a pro všechny druhy kontaktních čoček. Poskytují dlouhotrvající úlevu očím při řízení automobilu, čtení, sledování TV či při práci na PC. Oční kapky jsou na bázi lidských slz, což zajišťuje jejich 100% funkčnost a výbornou snášenlivost. balení obsahuje 15 ml. (benu.cz)

Ocutein SENSITIVE oční kapky 15ml DaVinci Academia

Ocutein SENSITIVE oční kapky 15ml DaVinci Academia

Ocutein SENSITIVE oční kapky 15ml DaVinci Academia Oční kapky OCUTEIN SENSITIVE jsou zdravotnickým prostředkem, vhodným na suché, namáhané nebo podrážděné oči. (pilulka.cz)

Ocutein SENSITIVE PLUS oční kapky 15ml DaVinci

Ocutein SENSITIVE PLUS oční kapky 15ml DaVinci

Ocutein Sensitive Plus jsou zdravotnickým prostředkem s vysoce účinným zklidňujícím lubrikačním a hydratačním účinkem: - mírní podráždění způsobené oslněním, větrem, prachem a kouřem - pomáhají ulevit od pocitu unavených očí - přispívají k udržení dobrého zraku - jsou vhodné i pro velmi citlivé oči - lze aplikovat přímo na nasazené kontaktní čočky. Obsahují unikátní spojení hyaluronátu sodného a extraktu z borůvek. Hyaluronát sodný vytváří ideální prostředí pro oči, pomáhá chránit a lubrikovat povrch oka. Extrakt z borůvek pomáhá ulevit od pocitu unavených očí a přispívá k udržení dobrého zraku. Velikost balení je 15 ml. Uchovávejte mimo zdroje tepla, skladujte na suchém místě při teplotě 5 - 35 °C. (benu.cz)

Alcon Systane Complete zvlhčující oční kapky 10ml

Alcon Systane Complete zvlhčující oční kapky 10ml

Systane Complete zvlhčující oční kapky jsou sterilní bílá emulze, která ulevuje od příznaku syndromu suchého oka a poskytuje dočasnou úlevu od pálení a podráždění způsobeného suchostí očí. Balení obsahuje 10 ml. (benu.cz)

Systane HYDRATION UD zvhčující oční kapky 30ampulí

Systane HYDRATION UD zvhčující oční kapky 30ampulí

Systane hydratation UD zvlhčující oční kapky ulevují od příznaků suchého oka a poskytují dočasnou úlevu od pálení a podráždění způsobeného suchostí očí. Kapky mohou být použity ke každodennímu zvlhčení a lubrikaci při prodlouženém i jednorázovém nošení silikon-hydrogelových a měkkých (hydrofilních) kontaktních čoček. Balení obsahuje 30 ampulí. (benu.cz)

Ocutein SENSITIVE CARE oční kapky 15ml DaVinci

Ocutein SENSITIVE CARE oční kapky 15ml DaVinci

Ocutein SENSITIVE CARE jsou zvlhčující oční kapky, které poskytují okamžitou úlevu pro podrážděné a unavené oči. Hydratují, zklidňují, chrání a stabilizují slzný film. Jsou vhodné pro velmi citlivé oči a lze je aplikovat na kontaktní čočky. Účinné látky: kyselina hyaluronová. Obsah balení je 15 ml. (benu.cz)

Ocutein Sensitive Plus oční kapky 15ml DaVinci

Ocutein Sensitive Plus oční kapky 15ml DaVinci

Ocutein SENSITIVE PLUS oční kapky 15ml DaVinci Oční kapky s hyaluronátem sodným a extraktem z borůvek s vysoce účinným zklidňujícím lubrikačním a hydratačním účinkem. Lze aplikovat na kontaktní čočky. Vhodné i pro velmi citlivé oči. (pilulka.cz)

Arufil 20 mg/ml oční kapky 3x10ml

Arufil 20 mg/ml oční kapky 3x10ml

Arufil 20mg/ml oph.gtt.sol.3x10ml II. Přípravek se používá k léčbě příznaků syndromu suchého oka (suchý zánět spojivek), který je způsoben poruchou omývání citlivého povrchu oka slzami. (pilulka.cz)

ZUMA Oční kapky se světlíkem lékařským 10ml

ZUMA Oční kapky se světlíkem lékařským 10ml

ZUMA - Oční kapky se světlíkem lékařským 10 ml Oční kapky se světlíkem lékařským jsou osvěžující a zklidňující oční kapky s roztokem výtažku ze světlíku lékařského. (pilulka.cz)

Visine Classic 0.5mg/ml oční kapky 15ml

Visine Classic 0.5mg/ml oční kapky 15ml

Visine Classic 0.5mg/ml oph.gtt.sol.15ml Zmírňuje pocity pálení, podráždění, bolesti očí a nadměrného slzení očí v důsledku alergického zánětlivého onemocnění. (pilulka.cz)

Systane HYDRATION UD zvhčující oční kapky 30ampulí

Systane HYDRATION UD zvhčující oční kapky 30ampulí

Systane HYDRATION UD zvhčující oční kapky 30ampulí Systane Hydration – intenzivní hydratace. (pilulka.cz)

Simply you Ocutein SENSITIVE oční kapky 15 ml

Simply you Ocutein SENSITIVE oční kapky 15 ml

Oční kapky OCUTEIN® SENSITIVE poskytují okamžité zklidnění a dlouhotrvající úlevu již při 1 kapce. Oční kapky jsou vhodné pro podrážděné, unavené, červené nebo suché oči. Kapky OCUTEIN® SENSITIVE zajišťují vysokou hydrataci a lubrikaci oka a zaručují tak okamžitou úlevu očím. (mall.cz)

Simply You Ocutein SENSITIVE oční kapky 15 ml

Simply You Ocutein SENSITIVE oční kapky 15 ml

Oční kapky OCUTEIN® SENSITIVE poskytují  okamžité zklidnění a dlouhotrvající úlevu již při 1 kapce. Oční kapky jsou vhodné pro podrážděné, unavené, červené nebo suché oči. Kapky OCUTEIN® SENSITIVE zajišťují vysokou hydrataci a lubrikaci oka a zaručují tak okamžitou úlevu očím. Kapky jsou na bázi lidských slz, což zajišťuje jejich 100% funkčnost a výbornou snášenlivost. Obnovíte si přirozený slzný film. Neporušený slzný film zachovává zrakovou ostrost a vytváří v očích příjemný pocit. (prozdravi.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít