Lezyne rap ll 12 (1-mt-rap-v312t04)

Produkt Lezyne rap ll 12 (1-mt-rap-v312t04) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Lezyne rap ll 12 (1-mt-rap-v312t04) upraviť a produkt hľadať znova.

LEZYNE RAP ll 12 (1-MT-RAP-V312T04)

LEZYNE RAP ll 12 (1-MT-RAP-V312T04)
Detail

Nářadí na kolo Nové nářadí RAP ll 12 poskytuje bezkonkurenční výkon za příznivou cenu. Praktická sada nářadí RAP II 12 od osvědčeného výrobce Lezyne se bude hodit při jízdě na kole. Nářadí je velice kvalitní, má ocelové jádro a boční desky jsou zhotoveny z eloxovaného hliníku. Díky použité technologii Black Anti-Corrosion je vysoce odolné vůči korozi. Součástí tohoto multi nástroje je křížový i plochý šroubovák, imbusové klíče v různých velikostech a šroubovák torx. Klíčové vlastnosti sady nářadí na kolo LEZYNE RAP II 12Praktický multifunkční nástroj nejen pro milovníky cyklistikyNářadí na kolo LEZYNE RAP II 12 s ocelovým jádrem pro vysokou odolnostBoční desky z eloxovaného hliníkuImbusové klíče v různých velikostech, šroubováky torx, plochý a křížový šroubovák v jednomAntikorozní provedení díky technologii Black Anti-CorrosionHmotnost:120 gSoučást sady:imbusový klíč 2 mmimbusový klíč 2,5 mmimbusový klíč 3 mmimbusový klíč 4 mmimbusový klíč 5... (alza.cz)

Podobné produkty ako LEZYNE RAP ll 12 (1-MT-RAP-V312T04) , Lezyne rap ll 12 (1-mt-rap-v312t04)

LEZYNE RAP ll 24 (1-MT-RAP-V324T04)

LEZYNE RAP ll 24 (1-MT-RAP-V324T04)
Detail

Nářadí na kolo Nové nářadí RAP ll 24 poskytuje bezkonkurenční výkon za příznivou cenu. Praktická sada nářadí RAP II 24 od osvědčeného výrobce Lezyne se bude hodit při jízdě na kole. Nářadí je velice kvalitní, má ocelové jádro a boční desky jsou zhotoveny z eloxovaného hliníku. Díky použité technologii Black Anti-Corrosion je vysoce odolné vůči korozi. Součástí tohoto multi nástroje je například křížový šroubovák, nýtovač řetězu, magnetický držák na rychlospojku, imbusové klíče v různých velikostech nebo šroubovák torx. Klíčové vlastnosti sady nářadí na kolo LEZYNE RAP II 24Praktický multifunkční nástroj nejen pro milovníky cyklistikyNářadí na kolo LEZYNE RAP II 24 s ocelovým jádrem pro vysokou odolnostBoční desky z eloxovaného hliníkuImbusové klíče v různých velikostech, šroubováky torx, křížový šroubovák a klíče v jednomVčetně nýtovače řetězu a magnetického držáku na rychlospojkuAntikorozní provedení díky technologii Black... (alza.cz)

Podobné produkty ako LEZYNE RAP ll 24 (1-MT-RAP-V324T04) , Lezyne rap ll 8 (1-mt-rap-v308t04)

LEZYNE RAP ll 6 (1-MT-RAP-V306T04)

LEZYNE RAP ll 6 (1-MT-RAP-V306T04)
Detail

Nářadí na kolo Nové nářadí RAP ll 6 poskytuje bezkonkurenční výkon za příznivou cenu. Praktická sada nářadí RAP II 6 od osvědčeného výrobce Lezyne se bude hodit při jízdě na kole. Nářadí je velice kvalitní, má ocelové jádro a boční desky jsou zhotoveny z eloxovaného hliníku. Díky použité technologii Black Anti-Corrosion je vysoce odolné vůči korozi. Součástí tohoto multi nástroje je křížový šroubovák, imbusové klíče v různých velikostech a šroubovák torx. Klíčové vlastnosti sady nářadí na kolo LEZYNE RAP II 6Praktický multifunkční nástroj nejen pro milovníky cyklistikyNářadí na kolo LEZYNE RAP II 6 s ocelovým jádrem pro vysokou odolnostBoční desky z eloxovaného hliníkuImbusové klíče v různých velikostech, šroubovák torx a křížový šroubovák v jednomAntikorozní provedení díky technologii Black Anti-CorrosionHmotnost:82 gSoučást sady:imbusový klíč 3 mmimbusový klíč 4 mmimbusový klíč 5 mmimbusový klíč 6 mmkřížový šroubovákšroubovák torx T25... (alza.cz)

Podobné produkty ako LEZYNE RAP ll 6 (1-MT-RAP-V306T04) , Lezyne rap ll 6 (1-mt-rap-v306t04)

LEZYNE RAP ll 8 (1-MT-RAP-V308T04)

LEZYNE RAP ll 8 (1-MT-RAP-V308T04)
Detail

Nářadí na kolo Nové nářadí RAP ll 8 poskytuje bezkonkurenční výkon za příznivou cenu. Praktická sada nářadí RAP II 8 od osvědčeného výrobce Lezyne se bude hodit při jízdě na kole. Nářadí je velice kvalitní, má ocelové jádro a boční desky jsou zhotoveny z eloxovaného hliníku. Díky použité technologii Black Anti-Corrosion je vysoce odolné vůči korozi. Součástí tohoto multi nástroje je křížový šroubovák, imbusové klíče v různých velikostech a šroubovák torx. Klíčové vlastnosti sady nářadí na kolo LEZYNE RAP II 8Praktický multifunkční nástroj nejen pro milovníky cyklistikyNářadí na kolo LEZYNE RAP II 8 s ocelovým jádrem pro vysokou odolnostBoční desky z eloxovaného hliníkuImbusové klíče v různých velikostech, šroubováky torx a křížový šroubovák v jednomAntikorozní provedení díky technologii Black Anti-CorrosionHmotnost:89 gSoučást sady:imbusový klíč 2,5 mmimbusový klíč 3 mmimbusový klíč 4 mmimbusový klíč 5 mmimbusový klíč 6 mmkřížový... (alza.cz)

Podobné produkty ako LEZYNE RAP ll 8 (1-MT-RAP-V308T04) , Lezyne rap ll 24 (1-mt-rap-v324t04)

Lezyne Set multifunkčního nářadí RAP II 12

Detail

Set multifunkčního nářadí LEZYNE RAP II 12. Disponuje několika užitečnými nástroji vyrobených z odolného kvalitního hliníku, které jsou opatřeny černým ochranným nátěrem proti korozi Black Anti-Corrosion. Tato sada byla speciálně navržena pro rychlou a snadnou opravu vašeho jízdního kola. (mall.cz)

Podobné produkty ako Lezyne Set multifunkčního nářadí RAP II 12 , Lezyne multi chain pliers (1-mt-ctplir-v104)

Lezyne Set multifunkčního nářadí RAP II 6

Detail

Set multifunkčního nářadí LEZYNE RAP II 6. Disponuje několika užitečnými nástroji vyrobených z odolného kvalitního hliníku, které jsou opatřeny černým ochranným nátěrem proti korozi Black Anti-Corrosion. Tato sada byla speciálně navržena pro rychlou a snadnou opravu vašeho jízdního kola. (mall.cz)

Podobné produkty ako Lezyne Set multifunkčního nářadí RAP II 6 , Lezyne tubeless insert kit (1-mt-tblskit-v1)

Lezyne Set multifunkčního nářadí RAP II 18

Detail

Set multifunkčního nářadí LEZYNE RAP II 18. Disponuje několika užitečnými nástroji vyrobených z odolného kvalitního hliníku, které jsou opatřeny černým ochranným nátěrem proti korozi Black Anti-Corrosion. Tato sada byla speciálně navržena pro rychlou a snadnou opravu vašeho jízdního kola. (mall.cz)

Podobné produkty ako Lezyne Set multifunkčního nářadí RAP II 18 , Lezyne v pro 5 (1-mt-vpro-05t04)

Lezyne Set multifunkčního nářadí RAP II 8

Detail

Set multifunkčního nářadí LEZYNE RAP II 8. Disponuje několika užitečnými nástroji vyrobených z odolného kvalitního hliníku, které jsou opatřeny černým ochranným nátěrem proti korozi Black Anti-Corrosion. Tato sada byla speciálně navržena pro rychlou a snadnou opravu vašeho jízdního kola. (mall.cz)

Podobné produkty ako Lezyne Set multifunkčního nářadí RAP II 8 , Lezyne v pro 11 (1-mt-vpro-11t04)

LEZYNE TUBELESS INSERT KIT (1-MT-TBLSKIT-V1)

LEZYNE TUBELESS INSERT KIT (1-MT-TBLSKIT-V1)
Detail

Nářadí na kolo Opravný set na bezdušové pláště pro umístění do řidítek Praktická sada nářadí LEZYNE TUBELESS INSERT KIT od osvědčeného výrobce Lezyne se bude hodit při jízdě na kole. Nářadí je velice kvalitní, je vyrobeno z obráběného hliníku. Součástí tohoto setu je šídlo a 5 knotů. Tento kit je vhodný na opravu bezdušových plášťů. Klíčové vlastnosti sady nářadí na kolo LEZYNE TUBELESS INSERT KITPraktický kit nejen pro milovníky cyklistikyNářadí na kolo LEZYNE Tubeless Insert Kit s vysokou odolnostíŠídlo je zhotoveno z obráběného hliníkuVčetně knotůIdeální na opravy bezdušových pneumatik Hmotnost:34,5 gSoučást sady:šídlo5 ks knotů (alza.cz)

Podobné produkty ako LEZYNE TUBELESS INSERT KIT (1-MT-TBLSKIT-V1) , 2 chainz: rap or go to the league (2019) - cd (7749739)

LEZYNE V PRO 11 (1-MT-VPRO-11T04)

LEZYNE V PRO 11 (1-MT-VPRO-11T04)
Detail

Nářadí na kolo Nové nářadí V PRO 11 obsahuje propracovanou kolekci nástrojů. Nová technologii Black Anti-Corrosion poskytuje vynikající odolnost proti korozi. Praktická sada nářadí V PRO 11 od osvědčeného výrobce Lezyne se bude hodit při jízdě na kole. Nářadí je velice kvalitní, má ocelové jádro a boční desky jsou zhotoveny z eloxovaného hliníku. Díky použité technologii Black Anti-Corrosion je vysoce odolné vůči korozi. Součástí tohoto multi nástroje je křížový šroubovák, imbusové klíče v různých velikostech a šroubováky torx. Klíčové vlastnosti sady nářadí na kolo LEZYNE V PRO 11Praktický multifunkční nástroj nejen pro milovníky cyklistikyNářadí na kolo LEZYNE V PRO 11 s ocelovým jádrem pro vysokou odolnostBoční desky z eloxovaného hliníkuImbusové klíče v různých velikostech, šroubováky torx a křížový šroubovák v jednomAntikorozní provedení díky technologii Black Anti-CorrosionHmotnost:96 gSoučást sady:imbusový klíč 2 mmimbusový klíč 2,5... (alza.cz)

Podobné produkty ako LEZYNE V PRO 11 (1-MT-VPRO-11T04) , Lezyne chain drive nickel color (1-mt-ct1-05t04)

LEZYNE V PRO 5 (1-MT-VPRO-05T04)

LEZYNE V PRO 5 (1-MT-VPRO-05T04)
Detail

Nářadí na kolo Nové nářadí V PRO 5 obsahuje propracovanou kolekci nástrojů. Nová technologii Black Anti-Corrosion poskytuje vynikající odolnost proti korozi. Praktická sada nářadí V PRO 5 od osvědčeného výrobce Lezyne se bude hodit při jízdě na kole. Nářadí je velice kvalitní, má ocelové jádro a boční desky jsou zhotoveny z eloxovaného hliníku. Díky použité technologii Black Anti-Corrosion je vysoce odolné vůči korozi. Součástí tohoto multi nástroje je křížový šroubovák a imbusové klíče v různých velikostech. Klíčové vlastnosti sady nářadí na kolo LEZYNE V PRO 5Praktický multifunkční nástroj nejen pro milovníky cyklistikyNářadí na kolo LEZYNE V PRO 5 s ocelovým jádrem pro vysokou odolnostBoční desky z eloxovaného hliníkuImbusové klíče v různých velikostech a křížový šroubovák v jednomAntikorozní provedení díky technologii Black Anti-CorrosionHmotnost:53 gSoučást sady:imbusový klíč 3 mmimbusový klíč 4 mmimbusový klíč 5 mmimbusový klíč 6... (alza.cz)

Podobné produkty ako LEZYNE V PRO 5 (1-MT-VPRO-05T04) , Compass stěrače flat set 610+410mm green fab iii/rap/cit (8591686107982)

LEZYNE MULTI CHAIN PLIERS (1-MT-CTPLIR-V104)

LEZYNE MULTI CHAIN PLIERS (1-MT-CTPLIR-V104)
Detail

Nářadí na kolo Univerzální kleště pro rozpojení řetězu s rychlospojkou. Praktická sada nářadí MULTI CHAIN PLIERS od osvědčeného výrobce Lezyne se bude hodit při jízdě na kole. Nářadí je velice kvalitní, má ocelový čep a kleště jsou vyrobeny z opracovaného hliníku. Součástí tohoto multi nástroje jsou například kleště pro rozpojení řetězu s rychlospojkou, vyrovnávač brzdového kotouče nebo praktický otvírák na lahve. Klíčové vlastnosti sady nářadí na kolo LEZYNE MULTI CHAIN PLIERSPraktický multifunkční nástroj nejen pro milovníky cyklistikyNářadí na kolo LEZYNE MULTI CHAIN PLIERS s ocelovým čepemKleště z opracovaného hliníkuVyrovnávač, kleště, nýtovač, magnetický držák a klíč na ventilek v jednomVčetně otvíráku na lahveHmotnost:61 gObsad sady:kleště pro rozpojení řetězu s rychlospojkouvyrovnávač brzdového kotoučeotvírák na lahveintegrovaný matematický držák na rychlospojkynýtovač s kaleným hrotemklíč na ventilek (alza.cz)

Podobné produkty ako LEZYNE MULTI CHAIN PLIERS (1-MT-CTPLIR-V104) , Bmw twinpower turbo ll-04 5w-30 1 l (bmw5301ll)

LEZYNE CHAIN DRIVE NICKEL COLOR (1-MT-CT1-05T04)

LEZYNE CHAIN DRIVE NICKEL COLOR (1-MT-CT1-05T04)
Detail

Nářadí na kolo Nýtovač řetězu pro 8, 9, 10, 11 rychlostí. Ocelové tělo s kaleným ocelovým kolíkem. Praktická sada nářadí Chain Drive Nickel Color od osvědčeného výrobce Lezyne se bude hodit při jízdě na kole. Nářadí je velice kvalitní, je vyrobeno z CNC obráběné oceli. Součástí tohoto setu je nýtovač řetězu a pojistný kolík z kalené oceli. Jistě oceníte také paprskové klíče v různých velikostech. Klíčové vlastnosti sady nářadí na kolo LEZYNE CHAIN DRIVE NICKEL COLORPraktický multifunkční nástroj nejen pro milovníky cyklistikyNářadí na kolo LEZYNE Chain Drive Nickel Color s vysokou odolnostíNýtovač je zhotoven z obráběné CNC oceliPaprskové klíče v různých velikostechPraktický vyměnitelný pojistný kolíkHmotnost:93 gSoučást sady:nýtovač řetězu4 ks paprskových klíčů pro rychlosti 8, 9, 10, 11 (alza.cz)

Podobné produkty ako LEZYNE CHAIN DRIVE NICKEL COLOR (1-MT-CT1-05T04) , Muse mt-115dab (mt-115dab)

Rapala wobler x rap g 12 cm 22 g

Rapala wobler x rap g 12 cm 22 g
Detail

Délka - 12cm váha - 22g potápivost 1,2 až 2,4m (parys.cz)

Podobné produkty ako Rapala wobler x rap g 12 cm 22 g , Muse mt-115w (mt-115w)

Rapala wobler x rap s - 12 cm 22 g

Rapala wobler x rap s - 12 cm 22 g
Detail

Zvukový wobler určený pro daleké odhozy je schopen ustrnout ve vodním sloupci, rozhoupávat se, čímž vyprovokuje dravce k útoku….Plastový wobler s holografickým povrchem těla je skutečně prvotřídní nástrahou pro zkušené i začínající lovce. délka 12 cm váha 22 g hloubkový rozsah 1,2 - 2,4 m počet trojháčků 2 vel. 2 vlastnost neutrální, zvukový technika lovu nahazování, troling vhodné pro okoun, štika, pstruh, candát, losos (parys.cz)

Podobné produkty ako Rapala wobler x rap s - 12 cm 22 g , Lezyne stuff caddy black (1-cs-stuff-v104)

Rapala wobler x rap p - 12 cm 22 g

Rapala wobler x rap p - 12 cm 22 g
Detail

Zvukový wobler určený pro daleké odhozy je schopen ustrnout ve vodním sloupci, rozhoupávat se, čímž vyprovokuje dravce k útoku….Plastový wobler s holografickým povrchem těla je skutečně prvotřídní nástrahou pro zkušené i začínající lovce. délka 12 cm váha 22 g hloubkový rozsah 1,2 - 2,4 m počet trojháčků 2 vel. 2 vlastnost neutrální, zvukový technika lovu nahazování, troling vhodné pro okoun, štika, pstruh, candát, losos (parys.cz)

Podobné produkty ako Rapala wobler x rap p - 12 cm 22 g , Lezyne stick drive black (1-led-33r-v104)

Rapala wobler x rap hh - 12 cm 22 g

Rapala wobler x rap hh - 12 cm 22 g
Detail

Zvukový wobler určený pro daleké odhozy je schopen ustrnout ve vodním sloupci, rozhoupávat se, čímž vyprovokuje dravce k útoku….Plastový wobler s holografickým povrchem těla je skutečně prvotřídní nástrahou pro zkušené i začínající lovce. délka 12 cm váha 22 g hloubkový rozsah 1,2 - 2,4 m počet trojháčků 2 vel. 2 vlastnost neutrální, zvukový technika lovu nahazování, troling vhodné pro okoun, štika, pstruh, candát, losos (parys.cz)

Podobné produkty ako Rapala wobler x rap hh - 12 cm 22 g , Lezyne repair kit black (1-c2-repairkit-v104)

Rapala wobler x rap cln - 12 cm 22 g

Rapala wobler x rap cln - 12 cm 22 g
Detail

Zvukový wobler určený pro daleké odhozy je schopen ustrnout ve vodním sloupci, rozhoupávat se, čímž vyprovokuje dravce k útoku….Plastový wobler s holografickým povrchem těla je skutečně prvotřídní nástrahou pro zkušené i začínající lovce. délka 12 cm váha 22 g hloubkový rozsah 1,2 - 2,4 m počet trojháčků 2 vel. 2 vlastnost neutrální, zvukový technika lovu nahazování, troling vhodné pro okoun, štika, pstruh, candát, losos (parys.cz)

Podobné produkty ako Rapala wobler x rap cln - 12 cm 22 g , Lezyne micro caddy xl (1-sb-caddy-v1mcxl04)

Rapala wobler x rap hs - 12 cm 22 g

Rapala wobler x rap hs - 12 cm 22 g
Detail

vlastnost neutrální, zvukový technika lovu nahazování, troling vhodné pro okoun, štika, pstruh, candát, losos (parys.cz)

Podobné produkty ako Rapala wobler x rap hs - 12 cm 22 g , Lezyne frame caddy black (1-cs-frame-v104)

Rapala wobler twitchin rap scrr 12 cm 53 g

Rapala wobler twitchin rap scrr 12 cm 53 g
Detail

Extrémně citlivá konstrukce abachi každé nástrahy je ručně kontrolována, aby byla zaručena správná hustota a tak i správná rychlost potopení. délka (cm) 12 váha 53 g hloubkový rozsah 0,6-1,5 m vlastnost potápivý počet trojháčků 2 vel. 2/0 (parys.cz)

Podobné produkty ako Rapala wobler twitchin rap scrr 12 cm 53 g , Lezyne femto drive front red/hi gloss (1-led-1-v111)

Rapala wobler twitchin rap ddg 12 cm 53 g

Rapala wobler twitchin rap ddg 12 cm 53 g
Detail

Extrémně citlivá konstrukce abachi každé nástrahy je ručně kontrolována, aby byla zaručena správná hustota a tak i správná rychlost potopení. délka (cm) 12 váha 53 g hloubkový rozsah 0,6-1,5 m vlastnost potápivý počet trojháčků 2 vel. 2/0 (parys.cz)

Podobné produkty ako Rapala wobler twitchin rap ddg 12 cm 53 g , Muse mt-106bt (muse mt-106bt)

Rapala wobler twitchin rap scrb 12 cm 53 g

Rapala wobler twitchin rap scrb 12 cm 53 g
Detail

Extrémně citlivá konstrukce abachi každé nástrahy je ručně kontrolována, aby byla zaručena správná hustota a tak i správná rychlost potopení. délka (cm) 12 váha 53 g hloubkový rozsah 0,6-1,5 m vlastnost potápivý počet trojháčků 2 vel. 2/0 (parys.cz)

Podobné produkty ako Rapala wobler twitchin rap scrb 12 cm 53 g , Muse mt-108bt (muse mt-108bt)

Rapala wobler twitchin rap arb 12 cm 53 g

Rapala wobler twitchin rap arb 12 cm 53 g
Detail

Extrémně citlivá konstrukce abachi každé nástrahy je ručně kontrolována, aby byla zaručena správná hustota a tak i správná rychlost potopení. délka (cm) 12 váha 53 g hloubkový rozsah 0,6-1,5 m vlastnost potápivý počet trojháčků 2 vel. 2/0 (parys.cz)

Podobné produkty ako Rapala wobler twitchin rap arb 12 cm 53 g , Lezyne tubeless flow storage loaded (1-bc-flstl-v304)

Rapala wobler shallow shad rap fp - 9 cm 12 g

Rapala wobler shallow shad rap fp - 9 cm 12 g
Detail

délka 9 cm váha 12 g hloubkový rozsah 1,8 - 2,4 m počet trojháčků 2 vel.3 vlastnost plovoucí technika lovu nahazování, troling vhodné pro všechny druhy dravých ryb (parys.cz)

Podobné produkty ako Rapala wobler shallow shad rap fp - 9 cm 12 g , Lezyne mega xl gps black (1-gps-megaxl-v104)

Rapala wobler x rap magnum yft - 12 cm 32 g

Rapala wobler x rap magnum yft - 12 cm 32 g
Detail

délka 12 cm váha 32 g hloubkový rozsah 4,5 m počet trojháčků 2 vel. 1/0 vlastnost neutrální, zvukový technika lovu troling vhodné pro tuňák, štika, sumec (parys.cz)

Podobné produkty ako Rapala wobler x rap magnum yft - 12 cm 32 g , Lezyne road caddy xl black (1-sb-rdcaddyxl-v104)

Rapala wobler shadow rap shad 9 cm 12 g cln

Rapala wobler shadow rap shad 9 cm 12 g cln
Detail

PARAMETRY délka 9 cm váha 12 g hloubkový dosah 0,9 - 1,2 m počet trojháčků 2 vel. 6 vlastnost potápivý, zvukový technika lovu nahazování vhodné pro všechny druhy dravých ryb (parys.cz)

Podobné produkty ako Rapala wobler shadow rap shad 9 cm 12 g cln , Lezyne cnc floor drive silver (1-fp-cncdr-v506)

Rapala wobler shadow rap shad 9 cm 12 g hlw

Rapala wobler shadow rap shad 9 cm 12 g hlw
Detail

PARAMETRY délka 9 cm váha 12 g hloubkový dosah 0,9 - 1,2 m počet trojháčků 2 vel. 6 vlastnost potápivý, zvukový technika lovu nahazování vhodné pro všechny druhy dravých ryb (parys.cz)

Podobné produkty ako Rapala wobler shadow rap shad 9 cm 12 g hlw , Lezyne micro caddy s black (1-sb-caddy-v1mcs04)

Rapala wobler shadow rap shad deep 9 cm 12 g s

Rapala wobler shadow rap shad deep 9 cm 12 g s
Detail

Zajímavě tvarované tělíčko se strukturovaným povrchem vykazuje při pohybu ostré obraty zleva doprava a obráceně. V zastávce pomalu stoupá. PARAMETRY délka 9 cm váha 12 g hloubkový dosah 1,5 - 1,8 m počet trojháčků 2 vel. 6 vlastnost potápivý, zvukový technika lovu nahazování, troling vhodné pro všechny druhy dravých ryb (parys.cz)

Podobné produkty ako Rapala wobler shadow rap shad deep 9 cm 12 g s , Lezyne macro plus gps black (1-gps-macro-v204)

Rapala wobler shadow rap shad 9 cm 12 g p

Rapala wobler shadow rap shad 9 cm 12 g p
Detail

PARAMETRY délka 9 cm váha 12 g hloubkový dosah 0,9 - 1,2 m počet trojháčků 2 vel. 6 vlastnost potápivý, zvukový technika lovu nahazování vhodné pro všechny druhy dravých ryb (parys.cz)

Podobné produkty ako Rapala wobler shadow rap shad 9 cm 12 g p , Lezyne lite drive - m black (1-mp-ltdr-v1m04)

Rapala wobler shadow rap shad 9 cm 12 g ft

Rapala wobler shadow rap shad 9 cm 12 g ft
Detail

PARAMETRY délka 9 cm váha 12 g hloubkový dosah 0,9 - 1,2 m počet trojháčků 2 vel. 6 vlastnost potápivý, zvukový technika lovu nahazování vhodné pro všechny druhy dravých ryb (parys.cz)

Podobné produkty ako Rapala wobler shadow rap shad 9 cm 12 g ft , Lezyne cnc floor drive black (1-fp-cncdr-v504)

Rapala wobler shadow rap shad 9 cm 12 g bgh

Rapala wobler shadow rap shad 9 cm 12 g bgh
Detail

Silně trhavé pohyby v rozsahu téměř 180 ° s prudkými obraty vpravo a vlevo s pomalým dopředným pohybem ponechávají nástrahu ve snadném dosahu útočících dravců. PARAMETRY délka 9 cm váha 12 g hloubkový dosah 0,9 - 1,2 m počet trojháčků 2 vel. 6 vlastnost potápivý, zvukový technika lovu nahazování vhodné pro všechny druhy dravých ryb (parys.cz)

Podobné produkty ako Rapala wobler shadow rap shad 9 cm 12 g bgh

Rapala wobler shadow rap shad 9 cm 12 g hh

Rapala wobler shadow rap shad 9 cm 12 g hh
Detail

Silně trhavé pohyby v rozsahu téměř 180 ° s prudkými obraty vpravo a vlevo s pomalým dopředným pohybem ponechávají nástrahu ve snadném dosahu útočících dravců. PARAMETRY délka 9 cm váha 12 g hloubkový dosah 0,9 - 1,2 m počet trojháčků 2 vel. 6 vlastnost potápivý, zvukový technika lovu nahazování vhodné pro všechny druhy dravých ryb (parys.cz)

Podobné produkty ako Rapala wobler shadow rap shad 9 cm 12 g hh

Rapala wobler shadow rap shad 9 cm 12 g ggiu

Rapala wobler shadow rap shad 9 cm 12 g ggiu
Detail

Silně trhavé pohyby v rozsahu téměř 180 ° s prudkými obraty vpravo a vlevo s pomalým dopředným pohybem ponechávají nástrahu ve snadném dosahu útočících dravců. PARAMETRY délka 9 cm váha 12 g hloubkový dosah 0,9 - 1,2 m počet trojháčků 2 vel. 6 vlastnost potápivý, zvukový technika lovu nahazování vhodné pro všechny druhy dravých ryb (parys.cz)

Podobné produkty ako Rapala wobler shadow rap shad 9 cm 12 g ggiu

Rapala wobler shadow rap shad 9 cm 12 g sml

Rapala wobler shadow rap shad 9 cm 12 g sml
Detail

Silně trhavé pohyby v rozsahu téměř 180 ° s prudkými obraty vpravo a vlevo s pomalým dopředným pohybem ponechávají nástrahu ve snadném dosahu útočících dravců. PARAMETRY délka 9 cm váha 12 g hloubkový dosah 0,9 - 1,2 m počet trojháčků 2 vel. 6 vlastnost potápivý, zvukový technika lovu nahazování vhodné pro všechny druhy dravých ryb (parys.cz)

Podobné produkty ako Rapala wobler shadow rap shad 9 cm 12 g sml

Rapala wobler shallow shad rap ht - 9 cm 12 g

Rapala wobler shallow shad rap ht - 9 cm 12 g
Detail

Nejmenší a střední velikost je vhodná pro lov pstruhů, větší velikost se doporučuje pro lov štik. délka 9 cm váha 12 g hloubkový rozsah 1,8 - 2,4 m počet trojháčků 2 vel.3 vlastnost plovoucí technika lovu nahazování, troling vhodné pro všechny druhy dravých ryb (parys.cz)

Podobné produkty ako Rapala wobler shallow shad rap ht - 9 cm 12 g

Rapala wobler shallow shad rap sd - 9 cm 12 g

Rapala wobler shallow shad rap sd - 9 cm 12 g
Detail

Nejmenší a střední velikost je vhodná pro lov pstruhů, větší velikost se doporučuje pro lov štik. délka 9 cm váha 12 g hloubkový rozsah 1,8 - 2,4 m počet trojháčků 2 vel.3 vlastnost plovoucí (parys.cz)

Podobné produkty ako Rapala wobler shallow shad rap sd - 9 cm 12 g

Rapala wobler shallow shad rap rohl - 9 cm 12 g

Rapala wobler shallow shad rap rohl - 9 cm 12 g
Detail

Nejmenší a střední velikost je vhodná pro lov pstruhů, větší velikost se doporučuje pro lov štik. délka 9 cm váha 12 g hloubkový rozsah 1,8 - 2,4 m počet trojháčků 2 vel.3 vlastnost plovoucí (parys.cz)

Podobné produkty ako Rapala wobler shallow shad rap rohl - 9 cm 12 g

Rapala wobler shallow shad rap pehl - 9 cm 12 g

Rapala wobler shallow shad rap pehl - 9 cm 12 g
Detail

Nejmenší a střední velikost je vhodná pro lov pstruhů, větší velikost se doporučuje pro lov štik. délka 9 cm váha 12 g hloubkový rozsah 1,8 - 2,4 m počet trojháčků 2 vel.3 vlastnost plovoucí technika lovu nahazování, troling vhodné pro všechny druhy dravých ryb (parys.cz)

Podobné produkty ako Rapala wobler shallow shad rap pehl - 9 cm 12 g

Rapala wobler shallow shad rap ft - 9 cm 12 g

Rapala wobler shallow shad rap ft - 9 cm 12 g
Detail

délka 9 cm váha 12 g hloubkový rozsah 1,8 - 2,4 m počet trojháčků 2 vel.3 vlastnost plovoucí technika lovu nahazování, troling vhodné pro všechny druhy dravých ryb (parys.cz)

Podobné produkty ako Rapala wobler shallow shad rap ft - 9 cm 12 g

Rapala wobler shallow shad rap sfc - 9 cm 12 g

Rapala wobler shallow shad rap sfc - 9 cm 12 g
Detail

Nejmenší a střední velikost je vhodná pro lov pstruhů, větší velikost se doporučuje pro lov štik. délka 9 cm váha 12 g hloubkový rozsah 1,8 - 2,4 m počet trojháčků 2 vel.3 vlastnost plovoucí (parys.cz)

Podobné produkty ako Rapala wobler shallow shad rap sfc - 9 cm 12 g

Rapala wobler shallow shad rap rol - 9 cm 12 g

Rapala wobler shallow shad rap rol - 9 cm 12 g
Detail

Nejmenší a střední velikost je vhodná pro lov pstruhů, větší velikost se doporučuje pro lov štik. délka 9 cm váha 12 g hloubkový rozsah 1,8 - 2,4 m počet trojháčků 2 vel.3 vlastnost plovoucí (parys.cz)

Podobné produkty ako Rapala wobler shallow shad rap rol - 9 cm 12 g

Rapala wobler shallow shad rap bghh - 9 cm 12 g

Rapala wobler shallow shad rap bghh - 9 cm 12 g
Detail

Nejmenší a střední velikost je vhodná pro lov pstruhů, větší velikost se doporučuje pro lov štik. délka 9 cm váha 12 g hloubkový rozsah 1,8 - 2,4 m počet trojháčků 2 vel.3 vlastnost plovoucí technika lovu nahazování, troling vhodné pro všechny druhy dravých ryb (parys.cz)

Podobné produkty ako Rapala wobler shallow shad rap bghh - 9 cm 12 g

Rapala wobler shallow shad rap b - 9 cm 12 g

Rapala wobler shallow shad rap b - 9 cm 12 g
Detail

délka 9 cm váha 12 g hloubkový rozsah 1,8 - 2,4 m počet trojháčků 2 vel.3 vlastnost plovoucí technika lovu nahazování, troling vhodné pro všechny druhy dravých ryb (parys.cz)

Podobné produkty ako Rapala wobler shallow shad rap b - 9 cm 12 g

Rapala wobler shallow shad rap g - 9 cm 12 g

Rapala wobler shallow shad rap g - 9 cm 12 g
Detail

Nejmenší a střední velikost je vhodná pro lov pstruhů, větší velikost se doporučuje pro lov štik. délka 9 cm váha 12 g hloubkový rozsah 1,8 - 2,4 m počet trojháčků 2 vel.3 vlastnost plovoucí technika lovu nahazování, troling vhodné pro všechny druhy dravých ryb (parys.cz)

Podobné produkty ako Rapala wobler shallow shad rap g - 9 cm 12 g

Rapala wobler shallow shad rap gf - 9 cm 12 g

Rapala wobler shallow shad rap gf - 9 cm 12 g
Detail

délka 9 cm váha 12 g hloubkový rozsah 1,8 - 2,4 m počet trojháčků 2 vel.3 vlastnost plovoucí technika lovu nahazování, troling vhodné pro všechny druhy dravých ryb (parys.cz)

Podobné produkty ako Rapala wobler shallow shad rap gf - 9 cm 12 g

Rapala wobler shallow shad rap p - 9 cm 12 g

Rapala wobler shallow shad rap p - 9 cm 12 g
Detail

Nejmenší a střední velikost je vhodná pro lov pstruhů, větší velikost se doporučuje pro lov štik. délka 9 cm váha 12 g hloubkový rozsah 1,8 - 2,4 m počet trojháčků 2 vel.3 vlastnost plovoucí technika lovu nahazování, troling vhodné pro všechny druhy dravých ryb (parys.cz)

Podobné produkty ako Rapala wobler shallow shad rap p - 9 cm 12 g

Rapala wobler shadow rap shad deep 9 cm 12 g rol

Rapala wobler shadow rap shad deep 9 cm 12 g rol
Detail

Zajímavě tvarované tělíčko se strukturovaným povrchem vykazuje při pohybu ostré obraty zleva doprava a obráceně. V zastávce pomalu stoupá. PARAMETRY délka 9 cm váha 12 g hloubkový dosah 1,5 - 1,8 m počet trojháčků 2 vel. 6 vlastnost potápivý, zvukový technika lovu nahazování, troling vhodné pro všechny druhy dravých ryb (parys.cz)

Podobné produkty ako Rapala wobler shadow rap shad deep 9 cm 12 g rol

Rapala wobler shadow rap shad deep 9 cm 12 g ft

Rapala wobler shadow rap shad deep 9 cm 12 g ft
Detail

Zajímavě tvarované tělíčko se strukturovaným povrchem vykazuje při pohybu ostré obraty zleva doprava a obráceně. V zastávce pomalu stoupá. PARAMETRY délka 9 cm váha 12 g hloubkový dosah 1,5 - 1,8 m počet trojháčků 2 vel. 6 vlastnost potápivý, zvukový technika lovu nahazování, troling vhodné pro všechny druhy dravých ryb (parys.cz)

Podobné produkty ako Rapala wobler shadow rap shad deep 9 cm 12 g ft

Rapala wobler shadow rap shad deep 9 cm 12 g as

Rapala wobler shadow rap shad deep 9 cm 12 g as
Detail

Zajímavě tvarované tělíčko se strukturovaným povrchem vykazuje při pohybu ostré obraty zleva doprava a obráceně. V zastávce pomalu stoupá. PARAMETRY délka 9 cm váha 12 g hloubkový dosah 1,5 - 1,8 m počet trojháčků 2 vel. 6 vlastnost potápivý, zvukový technika lovu nahazování, troling vhodné pro všechny druhy dravých ryb (parys.cz)

Podobné produkty ako Rapala wobler shadow rap shad deep 9 cm 12 g as

Rapala wobler shadow rap shad deep 9 cm 12 g cln

Rapala wobler shadow rap shad deep 9 cm 12 g cln
Detail

Zajímavě tvarované tělíčko se strukturovaným povrchem vykazuje při pohybu ostré obraty zleva doprava a obráceně. V zastávce pomalu stoupá. PARAMETRY délka 9 cm váha 12 g hloubkový dosah 1,5 - 1,8 m počet trojháčků 2 vel. 6 vlastnost potápivý, zvukový technika lovu nahazování, troling vhodné pro všechny druhy dravých ryb (parys.cz)

Podobné produkty ako Rapala wobler shadow rap shad deep 9 cm 12 g cln
LEZYNE RAP ll 12 (1-MT-RAP-V312T04), LEZYNE RAP ll 8 (1-MT-RAP-V308T04), LEZYNE RAP ll 6 (1-MT-RAP-V306T04), LEZYNE RAP ll 24 (1-MT-RAP-V324T04), LEZYNE MULTI CHAIN PLIERS (1-MT-CTPLIR-V104), LEZYNE TUBELESS INSERT KIT (1-MT-TBLSKIT-V1), LEZYNE V PRO 5 (1-MT-VPRO-05T04), LEZYNE V PRO 11 (1-MT-VPRO-11T04), 2 Chainz: Rap Or Go To The League (2019) - CD (7749739), LEZYNE CHAIN DRIVE NICKEL COLOR (1-MT-CT1-05T04), COMPASS Stěrače FLAT SET 610+410mm GREEN FAB III/RAP/CIT (8591686107982), BMW TwinPower Turbo LL-04 5W-30 1 L (BMW5301LL), MUSE MT-115DAB (MT-115DAB), MUSE MT-115W (MT-115W), Lezyne Stuff Caddy Black (1-CS-STUFF-V104), Lezyne Stick Drive Black (1-LED-33R-V104), Lezyne Repair Kit Black (1-C2-REPAIRKIT-V104), Lezyne Micro Caddy XL (1-SB-CADDY-V1MCXL04), Lezyne Frame Caddy Black (1-CS-FRAME-V104), Lezyne Femto Drive Front Red/Hi Gloss (1-LED-1-V111), MUSE MT-106BT (MUSE MT-106BT), MUSE MT-108BT (MUSE MT-108BT), Lezyne Tubeless Flow Storage Loaded (1-BC-FLSTL-V304), Lezyne Mega XL GPS Black (1-GPS-MEGAXL-V104), Lezyne Road Caddy XL Black (1-SB-RDCADDYXL-V104), Lezyne CNC Floor Drive Silver (1-FP-CNCDR-V506), Lezyne Micro Caddy S Black (1-SB-CADDY-V1MCS04), Lezyne MACRO PLUS GPS BLACK (1-GPS-MACRO-V204), Lezyne Lite Drive - M Black (1-MP-LTDR-V1M04), Lezyne CNC Floor Drive Black (1-FP-CNCDR-V504)