Letovice: pobyt s polopenzí v Hotelu Dermot *** u zámku a Moravského krasu

Vinařský pobyt v hotelu Wine Wellness Hotel Amande

Vinařský pobyt v hotelu Wine Wellness Hotel Amande

Netradiční dárek pro muže i ženu nebo pár. Program Zážitek jako stvořený pro všechny milovníky vína. Během třech dnů budete obklopeni vínem úplně ze všech stran. Sklenku kvalitního vína budete držet nejen v ruce, ale také na vás čeká vinná relaxační masáž. K dispozici máte i wine wellness, kde si můžete dostatečně odpočinout. Odpočinkový pobyt si dopřejete v Hustopečích společně ještě s jednou osobou. S kým asi pojedete? Program 2x ubytování pro 2 osoby ve Wine Wellness Hotel Amande, 2x snídaně formou rautu, 1x večerní pětichodová večeře snoubená s víny podávanou v den příjezdu, 1x návštěva vinařství s degustací vín u místního vinaře, 1x vinná relaxačná masáž 30 min (pro každého), volný přístup na wi-fi, parkování na hotelovém parkovišti. každý pobytový den do Saunového světa v hotelovém… (adrop.cz)

Pivní lázně s ubytováním v *** hotelu

Pivní lázně s ubytováním v *** hotelu

Netradiční dárek pro muže i ženu nebo pár. Program Vůně chmelového moku, která bude provázet každého návštěvníka od rána do večera a k tomu lahodná gastronomie. Na tento zážitek milovník piva jen tak nezapomene! Jde o skutečně originální rekondiční lázeňskou terapii, při které se využívají 100% přírodní produkty. Pivní lázně a neomezený vstup do relaxačního bazénu, královská snídaně a čtyřchodové menu v hotelové restauraaci, to všechno skrývá tento zážitek. Tento wellness pobyt je určený pro dvě osoby. Cena pivního pobytu pro 2 osoby zahrnuje: • ubytování pro 2 osoby na 1 noc, • čtyřchodovou večeři a snídani formou bufetu pro 2 osoby, • pivní proceduru (120 min.), • neomezený vstup do vnitřního relaxačního bazénu, • bezplatný parking, • bezplatnou Wi-Fi, • župan na pokoji k zapůjčení. (adrop.cz)

Pivní lázně s ubytováním v *** hotelu

Pivní lázně s ubytováním v *** hotelu

Netradiční dárek pro muže i ženu nebo pár. Program Vůně chmelového moku, která bude provázet každého návštěvníka od rána do večera a k tomu lahodná gastronomie. Na tento zážitek milovník piva jen tak nezapomene! Jde o skutečně originální rekondiční lázeňskou terapii, při které se využívají 100% přírodní produkty. Pivní lázně a neomezený vstup do relaxačního bazénu, královská snídaně a čtyřchodové menu v hotelové restauraci, to všechno skrývá tento zážitek. Tento wellness pobyt je určený pro jednu osobu, která bude přespávat v nadstandardně zařízeném pokoji. Cena pivního pobytu pro 1 osobu zahrnuje: • ubytování pro 1 osobu na 2 noci v jednolůžkovém pokoji, • polopenzi, • pravá pivní lázeň (20 minut pivní lázeň, 20 minut relaxační zábal + pivo Chodovar zlatý ležák), • 1 celkovou masáž (50… (adrop.cz)

Vraždy v hotelu: Detektivní povídky (978-80-267-0688-5)

Vraždy v hotelu: Detektivní povídky (978-80-267-0688-5)

Kniha – autor Zora Beráková, 280 stran, česky, pevná s přebalem lesklá Nejnovější kniha známé autorky historických a detektivních příběhů obsahuje tři příběhy: Příliš mnoho podezřelých, kde řeší policie vraždu herečky, Policejní kocour, policie hledá vraha učitelky hudby, a Vražda v hotelu Sirius, kde je bohatá žena nalezená mrtvá a zasypaná sněhem. (alza.cz)

Semafor – Dnes večer v hotelu Modrá hvězda – DVD

Semafor – Dnes večer v hotelu Modrá hvězda – DVD

Písničky jako Slunečnice, Modrá hvězda Virginie V+W a řada dalších swingových perel zní nesmírně příjemně, ale vznikaly v letech válečných či těsně předválečných. Písně, které pomohly lidem na všech stranách fronty přečkat válečné útrapy, mobilizovaly schopnost naděje a radosti, jsou hlavními hrdiny tohoto skvělého představení divadla Semafor, jehož podtitul zní-Revue plná foxtrotů a humoru protkaná písněmi, které zněly v letech 1939-1945 ve válčícím světě. Orchestr Blue Star Václava Marka doprovází oblíbené hvězdy divadla: Jiřího Suchého (zpívajícího např. v ruské vojenské uniformě píseň Daroga na Berlin), Jitku Molavcovou, Zdeňku Veselkovou, Melody Sisters, Pavla Švestku a Michala Stejskala, pořadem provází Milan Marek. (supraphonline.cz)

Pivní pobyt na Zámku Svijany

Pivní pobyt na Zámku Svijany

Netradiční dárek pro muže i ženu nebo pár. Program V rámci tohoto speciálního balíčku je pro něj připraveno: - ubytování v zámeckém pokoji na jednu noc pro dvě osoby (aby se vyspali do růžova), - snídaně (aby se pořádně najedli), - 1x dobrodružná zámecká hra Arcana (aby se pobavili), - 1x soukromá prohlídka pivovaru Svijany (aby se pobavili ještě víc), - pivo a preclíky na přivítanou (aby se tu cítili jako doma). Prostě skvěle strávené dva dny na zámku. (adrop.cz)

Moravský kras v ponorné řece času (978-80-200-2723-8)

Moravský kras v ponorné řece času (978-80-200-2723-8)

Kniha – autor Petr Zajíček, 280 stran, česky, pevná s přebalem lesklá Moravský kras je naše nejlépe vyvinuté krasové území s největším počtem povrchových a podzemních krasových jevů. Nepatrný díl České republiky severně od Brna byl popisován a zobrazován řadou autorů již několik staletí. Vzniklo tak mnoho průvodců, obsáhlých populárních i odborných monografií, fotografických publikací a tisíce separátů, brožur a článků. Přesto se stále vynořují nové souvislosti a poznatky v mnoha oborech. Jeskynní badatelé zde objevují nové jeskyně nebo části jeskyní již známých, v archivech jsou uloženy mnohdy opomíjené historické dokumenty, mapy či fotografie. Kniha provede čtenáře touto oblastí od počátků jejího vzniku až do současnosti. Přiblíží základní milníky postupného vývoje, historická fakta i… (alza.cz)

Moravský kras Josefovské a Křtinské údolí (978-80-210-8742-2)

Moravský kras Josefovské a Křtinské údolí (978-80-210-8742-2)

Kniha - autor Rudolf Musil, 354 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá Josefovské a Křtinské údolí jsou unikátním krajinným jevem, jehož studium umožňuje pochopit dlouhý vývoj Moravského krasu. Na pomalou procházku zve interdisciplinární průvodce sestavený týmem odborníků pod vedením prof. Rudolfa Musila, mezinárodně uznávaného paleontologa a geologa.Zasvěcený výklad, doplněný množstvím fotografií, map a tabulek, ocení zájemci o geologii, speleologii, botaniku a zoologii, ale i ti, které lákají spíše obory společenské, jako je archeologie a historie. Netradiční průvodce totiž poprvé přináší komplexní popis lokalit v obou částech údolí i blízkém okolí. S vzácnou trpělivostí ukazuje poutníkům, s čím se v tomto kraji mohou setkat v současnosti a co zde bylo k vidění a nalezení v dobách… (alza.cz)

Nová encyklopedie českého a moravského vína 2.díl (978-80-86767-09-3)

Nová encyklopedie českého a moravského vína 2.díl (978-80-86767-09-3)

Kniha – autor Vilém Kraus; Bohumil Vurm, 312 stran, česky, pevná s přebalem matná Na stránkách druhého dílu autoři vstupují do sklepů a sledují zázračný proces, kdy se hrozny révy vinné přeměňují ve víno. Kapitoly zahrnují širokou škálu témat. První dvě kapitoly se podrobně věnují historii výroby vína a vývoji vinařské architektury. Následuje kapitola o složení vína a nejrozsáhlejší je kapitola podrobně a názorně popisující různé způsoby výroby tichých i šumivých vín, dále výčet jejich nedostatků, vad či nemocí a přehled našich vinařských podoblastí s jejich odlišnostmi. Závěr knihy patří souhrnnému pojednání o příznivých účincích vín zahrnující nejnovější poznatky z celého světa. Nechybí ani dosud nejvíce ucelený přehled vinařských patronů včetně výběru těch nejzajímavějších pranostik.… (alza.cz)

Okolí Brna Moravský kras 1:60 000: 144 cykloturistická m. (80-7224…

Okolí Brna Moravský kras 1:60 000: 144 cykloturistická m. (80-7224-548-1)

Kniha – česky, mapa Podrobné cykloturistické mapy v měřítku 1 : 60 000 ukazují sjízdnost většiny cest a stezek ve znázorněné oblasti. Mapy jsou na druhé straně doplněny popisem atraktivit, profily a popisy doporučených cyklotras. Každý titul poskládaný do rozměru vhodného do kapsy je vložen do plastového obalu. Díky přelomovému zpracování byla tato edice vyhodnocena jako nejlepší kartografické dílo v mezinárodní kartografické soutěži TourMap 2007. Mapami je pokryto území celé České republiky. (alza.cz)

Vražda starého Varana: Vražda v hotelu Intercontinental + Návrat…

Vražda starého Varana: Vražda v hotelu Intercontinental + Návrat starého varana (978-80-7227-328-7)

Kniha – autor Michal Ajvaz, 144 stran, česky, pevná s přebalem matná Nové vydání 2 prvních knih Michala Ajvaze, které vychází spolu v titulu Vražda starého Varana Vražda v hotelu Intercontinental Název knihy napovídá detektivní motivy, když ale knihu otevřeme, nečekaně objevíme dlouhé a zajímavé básně. Je to krátká knížka a začíná se zde rýsovat Ajvazovo literární zaměření. Nacházíme zde fantaskní bytosti zasazené do pražských a středočeských reálií. Po Václavském náměstí běhá tygr a když obejdeme Malou Stranu dostaneme se do Nepálu. Ajvaz se ale v knize neomezuje na pouhé dráždění čtenářovy fantazie, ale do básní opatrně komponuje i vlastní filosofické názory. Další z Ajvazových hlavních znaků, který najdeme i ve Vraždě v hotelu Intercontinental, je dokonalý Ajvazovský vypravěčský… (alza.cz)

Pověsti moravských hradů a zámků: Mýty - legendy - báje (978-80-7597…

Pověsti moravských hradů a zámků: Mýty - legendy - báje (978-80-7597-238-5)

Kniha - autor Naďa Moyzesová, 288 stran, česky, Pevná s přebalem lesklá Vydejte se na některý z hradů a zámků, s nimiž vás seznámí tato kniha. Jsou zde popsány naše proslulé i méně známé hrady, zámky, tvrze, je uveden jejich historický vývoj až do dnešních dnů i pověsti, které se k místu vztahují. (alza.cz)

České, moravské a slezské zámky: ve faktech, mýtech a legendách (978…

České, moravské a slezské zámky: ve faktech, mýtech a legendách (978-80-7543-259-9)

Kniha – autor Vladimír Liška, 194 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Zámky jsou jevištěm zašlých časů i života české a moravské aristokracie. Právě tam se odehrály pohnuté události naší historie. Český Krumlov, Lednice, Telč, Buchlovice a další zámky skrývají mnohá tajemství a věřte, že legendy a pověsti o nich obsahují nejen kus historické pravdy, ale i záhady, které moderní věda dosud nerozluštila. (alza.cz)

Souprava na pobyt set ORION

Souprava na pobyt set ORION

Souprava lahviček v uzavíratelném pouzdře, které využijete na vícedenní výlet, služební cestu, pro děti na tábor... Ze svých oblíbených kosmetických přípravků si vezmete jen potřebné množství a ušetříte místo v zavazadle. Tento cestovní set splňuje kritéria pro zavazadla do letadla (maximální objem: 100 ml, lahvičky i taška jsou z průhledného plastu). Hodí se pro převážení šampónů, krémů, gelů, voňavek a jiných hygienických pomůcek. Opakovaně uzavíratelné průhledné pouzdro obsahuje: 1 x lahvička se šroubovacím uzávěrem 100 ml (pr. 3,5 cm, v. 12 cm), 1x lahvička s dávkovačem ve víčku 90 ml (pr. 3,5 cm, v. 11 cm), 1x lahvička s pumpičkou 100 ml (pr. 3,5 cm, v. 15 cm), 1x lahvička s rozprašovačem 70 ml (pr. 3 cm, v. 13 cm),2x dózička s víčkem na závit 70 ml (pr. 5 cm, v. 4,8 cm),1x kryt na… (oriondomacipotreby.cz)

Pobyt cudzincov: Judikatúra s komentárom súvisiacich ustanovení…

Pobyt cudzincov: Judikatúra s komentárom súvisiacich ustanovení zákona o pobyte cudzincov (978-80-8168-729-7)

Kniha – autor Elena Berthotyová, 244 stran, slovensky, brožovaná bez přebalu lesklá Roky 2015 a 2016 môžeme s pokojným svedomím označiť za roky utečencov. Nie na Slovensku, ale v ostatných častiach Európy. Rok 2016 však môžeme nazvať rokom zvýšeného záujmu cudzincov o niektorú z foriem pobytu na území Slovenskej republiky. Problematika pobytu cudzincov je bezpochyby veľmi aktuálnou oblasťou správneho práva. Po prvej publikácii, v ktorej sa autorka venovala zaisteniu cudzincov v judikatúre Najvyššieho súdu SR, Ústavného súdu SR, Európskeho súdu pre ľudské práva a Súdneho dvora Európskej únie, ale aj komentáru k súvisiacim ustanoveniam zákona o pobyte cudzincov, sa tentokrát autorka zamerala na problematiku pobytu cudzincov, ktorá je oblasťou veľmi dynamickou. Jej právna úprava prechádza… (alza.cz)

Hmyzí hotel

Hmyzí hotel

Vyrobte si na zahradu fantastick (mrakyhracek.cz)

Hmyzí hotel

Hmyzí hotel

Vyrobte si na zahradu fantastický hmyzí hotel! Sestavte si jednotlivé pokoje a vyplňte je různými materiály, abyste přilákali různé druhy hmyzu. Sledujte, jak se hotel obydluje (motýli, včely, berušky, brouci a spousta dalšího hmyzu). Ve vašem hotelu může bydlet veškerý hmyz! Vlastnosti hotelu: Různé místnosti, které přitahují různé druhy hmyzu. Každý pokoj má jiný otvor nebo obsahuje jiný materiál. Speciální informační letáček vám ukáže, jakým typem materiálu můžete přilákat daný druh hmyzu .Upozornění: Používá se pod přímým dohledem dospělé osoby.Obsah: dřevěná souprava k výrobě hmyzího hotelu, štětec,lepidlo, informační leták, návod.Věk: 5+ (fonetip.cz)

Moravsky punc vinny

Moravsky punc vinny

(cellarius.cz)

Společenská hra Hotel

Společenská hra Hotel

Společenská rodinná hra pro 2 - 4 hráče od 8 let. (bambule.cz)

Hotel Modrá hvězda

Hotel Modrá hvězda

Myčka nádobí Zuzana Nedbalová (Nataša Gollová) dostala zprávu, že po vzdálené tetě zdědila hotel. Dá okamžitě výpověď a jede do města převzít dědictví. Vstoupí do luxusního hotelu „Modrá hvězda“ v centru města a začne s personálními změnami. Považují ji za blázna, neboť hotel je akciová společnosti, tudíž ho nikdo nemůže zdědit. Hledá tedy druhý hotel se stejným názvem. Čeká na ni omšelý malý hotýlek. V hotelu přespávají tři nezaměstnaní mládenci, kterým Zuzana nabídla, že si u ní mohou odpracovat dlužné nájemné. Jejím prvním hostem je bohatý Vladimír Rychta Rohan (Oldřich Nový), jehož rodiče zde prožili líbánky. Chce zde oslavit svatbu s Miladou (Adina Mandlová), která na něj čeká v luxusním hotelu „Modrá hvězda“. Milada s oslavou v malém hotýlku nesouhlasí a rozcházejí se. Vladimíra ani… (velkykosik.cz)

Lžička limonádová HOTEL

Lžička limonádová HOTEL

(home-point.cz)

Nůž jídelní Hotel

Nůž jídelní Hotel

(home-point.cz)

Vidlička jídelní HOTEL

Vidlička jídelní HOTEL

(home-point.cz)

Lžička mocca Hotel

Lžička mocca Hotel

(home-point.cz)

Svět gastro&hotel

Svět gastro&hotel

Elektronický časopis B2B časopis se zaměřením na dodavatele a provozovatele gastronomických a ubytovacích zařízení. (alza.cz)

Lžíce dezertní HOTEL

Lžíce dezertní HOTEL

(home-point.cz)

Lžička kávová hotel

Lžička kávová hotel

(home-point.cz)

Hotel Transylvánie 1-3

Hotel Transylvánie 1-3

Hotel Transylvánie Málokdo o Draculovi ví, že není jen princem temnoty, ale také vlastníkem stylového Hotelu Transylvánie – luxusního pětihvězdičkového resortu, kde se mohou všechna monstra světa (tedy Frankenstein, Mumie, vlkodlaci, Zombie, neviditelný muž a spoustu dalších) dostat daleko od všech a být jen sami sebou v bezpečném prostředí bez lidí. Ale pro Drákulu existuje ještě daleko důležitější důvod, proč držet obyčejné smrtelníky dál od Hotelu Transylvánie: aby ochránil Mavis, svojí milovanou náctiletou dceru. Jako většina teenagerů i Mavis chce opustit hnízdo a prozkoumávat velký svět za hranicemi hotelu. Jenže to je myšlenka, která Draculu skutečně děsí! A navíc se blíží termín, kdy se budou ve velkém stylu slavit narozeniny jeho milované Mavis a v hotelu se nečekaně objeví… (velkykosik.cz)

BERNDORFSANDRIK Příborová sada Hotel

BERNDORFSANDRIK Příborová sada Hotel

Nádherně vyleštěné plochy, jasné tvary a kvalitní materiál dělají z této nadčasové linie příbor ideální pro každou příležitost. Hotel je zredukování dokonalosti na její podstatu. Berndorf Sandrik HOTEL příborová sada: Duch a trvanlivost v souzvuku. Hotel přesvědčí mladistvým, hladkým designem s velmi kvalitní úpravou. Na začátku kulatá držadla se jasně zužují směrem nahoru a dávají tomuto decentnímu tvaru příboru elegantní vzhled. OBSAH BALENÍ: 12 x lžíce 12 x vidlička 12 x nůž 12 x lžička na kávu - 6 ks chybí 12 x vidlička na moučník 1 x naběračka 1 x lopatka na dort 1 x salátová lžíce 1 x salátová vidlička Stav produktu: Zboží bylo krátkodobě použito. (rozbaleno.cz)

Moravské cimbálové muziky – Antologie moravské lidové hudby CD3…

Moravské cimbálové muziky – Antologie moravské lidové hudby CD3 Dolňácko 2, Podluží a Hanácké Slovácko – CD

(supraphonline.cz)

Dead Mountaineer's Hotel (252065)

Dead Mountaineer's Hotel (252065)

Hra pro PC  VypnutoVynechat z LightBoxu (alza.cz)

Moravské cimbálové muziky – Antologie moravské lidové hudby CD4…

Moravské cimbálové muziky – Antologie moravské lidové hudby CD4 Valašsko, Lašsko, Zlínsko a Luhačovské Zálesí – CD

(supraphonline.cz)

SES Hmyzí hotel (8710341250089)

SES Hmyzí hotel (8710341250089)

Kreativní hračka - rozměry: 30 × 20 × 4cm, doporučený věk od 5 let Máte zájem o přírodu a malé hmyzí kamarády? Můžete jim sestavit skvělé obydlí díky kreativní hračce SES Hmyzí hotel. Stačí sestavit dřevěný rám a vyplnit jeho komory různými materiály, které přitáhnout nejrůznější druhy hmyzu. Co nevidět se v hotelu usadí berušky, včelky, motýli a spousta dalších broučků. Děti se díky SES Hmyzímu hotelu dozví spoustu zajímavých informací, podpoří jejich manuální zručnost a naučí se pečovat o malé hmyzí tvory. Klíčové vlastnosti hračky SES Hmyzí hotelDřevěný rám, který sestavíte do hmyzího příbytkuPřitáhne různé druhy hmyzuNaučí děti zručnosti a předá jim spoustu poznatků o příroděSestavení je jednoduchéSES Hmyzí hotel podpoří zájem dětí o přírodu Obsah… (alza.cz)

Lžíce polévková nerez Hotel

Lžíce polévková nerez Hotel

(home-point.cz)

Lžička na zmrzlinu HOTEL

Lžička na zmrzlinu HOTEL

(home-point.cz)

The Doors – Morrison Hotel

The Doors – Morrison Hotel

(supraphonline.cz)

Eagles – Hotel California (Remastered)

Eagles – Hotel California (Remastered)

(supraphonline.cz)

Hotel a Restaurant + SOMMELIER

Hotel a Restaurant + SOMMELIER

Elektronický časopis Odborný časopis o gastronomii a hotelnictví pro ty, které zajímá vše o jídle, pití či kouření. (alza.cz)

Kratki Hotel Mini černý

Kratki Hotel Mini černý

* Černá ocel Bio krb AF - jedná se o krb, při jehož provozu se nevyužívá k vytváření tepla spalování tuhých paliv, ale spaluje se BIO alkohol. Při topení v těchto krbech nevzniká zápach a odpadá i starost - co s popelem. * Materiál: sklo, ocel * Objem zásobníku: 0,4 l * Barva: černá * Váha: 6 kg (euronics.cz)

Lžíce Limo 6ks HOTEL

Lžíce Limo 6ks HOTEL

(home-point.cz)

Maňásek princezna Moravská ústředna Brno

Maňásek princezna Moravská ústředna Brno

Šířka [cm]: 20 Výška [cm]: 30 Minimální věk [roky]: 3 Materiál: textil Ruční výroba (odkarla.cz)

Lžička kávová 6 ks HOTEL

Lžička kávová 6 ks HOTEL

(home-point.cz)

Eagles – Hotel California (Remastered) – LP

Eagles – Hotel California (Remastered) – LP

(supraphonline.cz)

Moravská ústředna Brno Krtek malý

Moravská ústředna Brno Krtek malý

Plyšová postavička Krtečka. (bambule.cz)

Muškát Moravský Farebné vinárstvo 0,75l

Muškát Moravský Farebné vinárstvo 0,75l

Jakostní odrůdové víno Muškát moravský pochází z malokarpatské vinařské oblasti, okolí obce Pezinok. Víno má krásnou žlutozelenou barvu. Muškát moravský se vyznačuje harmonickou chutí s výrazným muškátovým buketem a svěží kyselinou. Víno se hodí k drůbeži a ovocí, ale i s měkkým smetanovým sýrem. Doporučujeme podávat při teplotě 10 - 11 °C. Víno obsahuje siřičitany. Víno je nutné skladovat při teplotě do 10 °C. Vyrábí: Farebné vinárstvo.  (panalfred.cz)

Moravská ústředna Brno Spejbl 30cm

Moravská ústředna Brno Spejbl 30cm

Oblíbená postavička Spejbla. (bambule.cz)

Moravská ústředna Brno Krtek 35cm

Moravská ústředna Brno Krtek 35cm

Plyšová postavička Krtečka. (bambule.cz)

LEGO LEGO Architecture Imperial Hotel

LEGO LEGO Architecture Imperial Hotel

Lego stavebnice Imperial Hotel. (bambule.cz)

Nástěnné hodiny Grand Hotel, hnědé

Nástěnné hodiny Grand Hotel, hnědé

Velké nástěnné hodiny se perfektně hodí do rustikálně laděného interiéru, nebo třeba na chalupu. Jsou navrženy ve starožitném vzhledu dřeva s patinou. Vkusná barevná kombinace podkladu a číselníku, dělá z hodin nejen praktický, ale i dekorační prvek. (velkykosik.cz)

The Doors – Morrison Hotel – LP

The Doors – Morrison Hotel – LP

(supraphonline.cz)

Jazykový průvodce pro přežití USA: Pro pobyty v zahraničí (978-80-266…

Jazykový průvodce pro přežití USA: Pro pobyty v zahraničí (978-80-266-0873-8)

Kniha – 160 stran, anglicky, brožovaná bez přebalu lesklá Chystáš se odjet na studijní pobyt do Spojených států? Pak ti tento šikovný jazykový průvodce pomůže nejen s přípravami na cestu, ale hlavně ti usnadní každodenní pobyt v zemi strýčka Sama. A co ti nabízí? • 18 kapitol k různým etapám pobytu (příjezd, jídla a večery s rodinou, studium, noví přátele, volnočasové aktivity, nákupy, výlety ...) • 1 kapitolu o summer camps a všemožných nabízených programech • 1 kapitolu o dlouhodobějším pobytu pro případ, že by ses po maturitě rozhodl(a) odjet do Spojených států na roční studijní pobyt • Nezbytná slova a výrazy, které ti pomůžou poradit si v každé situaci • Praktické rady (třeba že tam nemáš vozit dárky jako uleželé tvarůžky nebo pražskou šunku atd.) • Informace o americkém způsobu… (alza.cz)

Jazykový průvodce pro přežití Francie: Pro pobyty v zahraničí (978-80…

Jazykový průvodce pro přežití Francie: Pro pobyty v zahraničí (978-80-266-0876-9)

Kniha – autor Barbora Antonová, 160 stran, francouzsky, brožovaná bez přebalu lesklá Chystáš se odjet na studijní pobyt do Francie? Pak ti tento šikovný jazykový průvodce pomůže nejen s přípravami na cestu, ale hlavně ti usnadní každodenní pobyt v zemi galského kohouta. A co ti nabízí? • 18 kapitol k různým etapám pobytu (příjezd, jídla a večery s rodinou, studium, noví přátele, volnočasové aktivity, nákupy, výlety, ...) • Nezbytná slova a výrazy, díky nimž se domluvíš se spolužáky i s úplně cizími lidmi • Fráze a slova, která zachraňují situaci • Praktické rady (třeba že tam nemáš vozit dárky jako uleželé tvarůžky nebo pražskou šunku atd.) • Informace o francouzském způsobu života a o místech, která nesmíš během svého pobytu vynechat • Velký kvíz na konci knížky Užij si pobyt v této… (alza.cz)

Sada vidliček 6ks koláč HOTEL

Sada vidliček 6ks koláč HOTEL

(home-point.cz)

Jazykový průvodce pro přežití Německo: Pro pobyty v zahraničí (978-80…

Jazykový průvodce pro přežití Německo: Pro pobyty v zahraničí (978-80-266-0448-8)

Kniha – 160 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Chystáš se odjet na studijní pobyt do Německa? Pak ti tento šikovný jazykový průvodce pomůže nejen s přípravami na cestu, ale hlavně ti usnadní každodenní pobyt u našich západních sousedů. Najdeš tam nezbytné výrazy pro každou situaci (příjezd, jídla a večery s rodinou, studium, noví přátelé, hobby, nákupy, výlety…), základní informace o zemi a také praktické rady, které určitě oceníš během pobytu. (alza.cz)

Nástěnné hodiny Grand Hotel, bílé

Nástěnné hodiny Grand Hotel, bílé

Velké nástěnné hodiny se perfektně hodí do rustikálně laděného interiéru, nebo třeba na chalupu. Jsou navrženy ve starožitném vzhledu dřeva s patinou. Vkusná barevná kombinace podkladu a číselníku, dělá z hodin nejen praktický, ale i dekorační prvek. (velkykosik.cz)

Lžička sada mokka 6d Hotel

Lžička sada mokka 6d Hotel

(home-point.cz)

Moravská ústředna Brno Kocour Mikeš 20cm

Moravská ústředna Brno Kocour Mikeš 20cm

Postavička oblíbeného kocourka. (bambule.cz)

Moravská ústředna Brno Hurvínek 25 cm

Moravská ústředna Brno Hurvínek 25 cm

Plyšová postavička Hurvínka. (bambule.cz)

Moravská ústředna Brno Myšpulín 40cm (Čtyřlístek)

Moravská ústředna Brno Myšpulín 40cm (Čtyřlístek)

Plyšová postavička z komiksu. (bambule.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít