Lenovo vibe p1m dual sim black

Plastový kryt Lenovo Vibe P1m bílý

Plastový kryt Lenovo Vibe P1m bílý

Plastový obal Lenovo Vibe P1m bílý Jednoduchý obal, který chrání Váš smartphone před odřeninami a pády. Precizní vyřezané otvory zaručují bezproblémový přístup ke všem tlačítkům, konektorům a nabíječce. Obal se příjemně drží v ruce a neklouže a proto je jako stvořený pro každodenní používání.   Dostupný ve více barvách. Pro kompletní ochranu doporučujeme zakoupit i tvrzené sklo, které najdete v záložce související zboží. (vsechnonamobil.cz)

Silikonový obal Lenovo Vibe P1m průhledný

Silikonový obal Lenovo Vibe P1m průhledný

Silikonový obal Lenovo Vibe P1m průhledný Jednoduchý silikonový obal chrání Váš mobil před odřeninami a pády a zároveň mu nepřidává hodně na tloušťce. Precizní vyřezané otvory zaručují bezproblémový přístup ke všem tlačítkům, sluchátkům, fotoaparátu a ostatním konektorem. Jelikož je obal silikonový, příjemně se drží v ruce a zároveň neklouže. Pro kompletní ochranu doporučujeme zakoupit i ochranné sklo, které najdete nad tímto textem v záložce související zboží. Zároveň získáte poštovné zdarma. (vsechnonamobil.cz)

LENOVO Vibe P2 LTE Dual-SIM Gold

LENOVO Vibe P2 LTE Dual-SIM Gold

Výrobek rozbalený, vyzkoušený, odborně zabalený a opatřený ochrannou fólií. Zboží ve 100% technickém stavu, otestováno servisními produktovými specialisty. Pro expedici výrobku k zákazníkovi, bude výrobek opatřen novým balením, aby nedošlo k jeho případnému poškození. Na výrobek se vztahuje standardní záruka 24 měsíců pro spotřebitele. Rozsah poškození: lehce poškrábaný zadní kryt Displej, z nějž nespustíte oči Kouzlo displeje mobilního telefonu Lenovo Vibe P2 LTE Dual-SIM spočívá v moderní technologii, která vyniká realisticky živými barvami a širokými pozorovacími úhly. Díky tomu mohou vaše oči spočinout na 5.5" obrazovce s vysokým rozlišením 1920 x 1080 (FullHD), aniž by došlo k sebemenší deformaci obrazu či barevné reprodukce, ať už se budete dívat odkudkoli. Společně s… (czechcom.cz)

Ochranné sklo TGM pro Lenovo VIBE P1m

Ochranné sklo TGM pro Lenovo VIBE P1m

Ochranné sklo TGM pro Lenovo VIBE P1m (euronics.cz)

FORCELL Silikonový obal Lenovo Vibe K5 Dual SIM / K5 Plus průhledný

FORCELL Silikonový obal Lenovo Vibe K5 Dual SIM / K5 Plus průhledný

Silikonový obal Lenovo Vibe K5 Dual SIM / K5 Plus Jednoduchý silikonový obal pro Váš Lenovo Vibe K5 / K5 Plus. Obal chrání Váš smartphone před odřeninami a pády a zároveň mu nepřidává hodně na tloušťce. Výřezy pro fotoaparát, nabíječku a všechny ostatní konektory jsou samozřejmostí. Jelikož je vyroben z kvalitního silikonu, je příjemný na dotek a neklouže. Toto pouzdro je jako stvořené pro každodenní používání. Obal sedí na následující modely: Lenovo Vibe K5, Lenovo Vibe K5 Plus, Lenovo Vibe K5 Dual sim Pro kompletní ochranu doporučujeme zakoupit i ochranné tvrzené sklo, kt. najdete v záložce súvisici zboží. Zároveň získáte výhodnější poštovné. (vsechnonamobil.cz)

Skinzone vlastní styl Snap pro Lenovo Vibe P1m (LEN-VP1MCA-D)

Skinzone vlastní styl Snap pro Lenovo Vibe P1m (LEN-VP1MCA-D)

Ochranný kryt Vlastní styl z tvrzeného PC plastu s možností vlastního potisku, ke zvolení vlastního stylu krytu klikněte na banner „Chci svůj styl“ a vyberte si ten, který se vám líbí nejvíce Pokud víte, že váš mobilní telefon není jen nástrojem k uskutečňování mobilních hovorů, prohlížení sociálních sítí a dalších s mobilními technologiemi spojených úkonů, ale i ceněným módním doplňkem, jistě vás již napadlo, jakým způsobem jej a tak i sebe sama odlišit od fádních barev, ve kterých jsou telefony často vyráběny a zároveň ho ochránit proti poškrábání.Pokud víte, že váš mobilní telefon není jen nástrojem k uskutečňování mobilních hovorů, prohlížení sociálních sítí a dalších s mobilními technologiemi spojených úkonů, ale i ceněným módním doplňkem, jistě… (alza.cz)

FORCELL Silikonový obal Lenovo Vibe K5 Note / K5 Note dual SIM…

FORCELL Silikonový obal Lenovo Vibe K5 Note / K5 Note dual SIM průhledný

Silikonový obal Lenovo Vibe K5 Note / K5 Note dual SIM průhledný Jednoduchý silikonový kryt pro Váš Lenovo Vibe K5 Note. Kryt je vyroben z kvalitního silikonu, což znamená, že zanechává vašemu smartphonu téměř původní tloušťku, ale přitom ho chrání před škrábanci a odřeninami. Zároveň se příjemně drží v ruce a je protiskluzový. Dostupný ve více barvách. Pro kompletní ochranu doporučujeme zakoupit i tvrzené sklo, které najdete v záložce související zboží. Zároveň získáte výhodnější poštovné. (vsechnonamobil.cz)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Lenovo Vibe P1m (TGP-LV1-03-RB)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Lenovo Vibe P1m (TGP-LV1-03-RB)

Ochranné sklo tvrdost 9H, vysoká citlivost dotyku, nezanechává bublinky, zaoblené hrany -->Více než jen skloTvrzené japonské ochranné sklo Asahi je složené ze tří různých vrstev. Vrchní vrstva zabraňuje tvoření otisků prstů, střední vrstva zabezpečuje ochranu displeje a spodní epoxidová lepící vrstva spojení bez bublinek.Na stupnici tvrdostiOchranná skla TGP se vyznačují vysokou tvrdostí 9H na známé Mohsově stupnici tvrdosti. Jde o druhou nejvyšší tvrdost ve světě nerostů, a tak je displej výborně chráněn před nárazy či poškozením kovovými předměty.Široká nabídkaTvrzená skla pro smartfony jsou pouze částí pestré nabídky pro různé typy zařízení. Od tabletů či smart hodinek, až po zrcadlovky a GoPro kamery.Instalace Uvnitř obalu se kromě ochranného skla nachází návod a speciální… (alza.cz)

Mobilní telefon Lenovo A6000 Dual SIM

Mobilní telefon Lenovo A6000 Dual SIM

5palcový displej v HD rozlišení Operační systém Android Vysoce výkonný čtyřjádrový procesor Vysokorychlostní internet LTE Pokročilá zvuková technologie Více než milion skladeb s aplikací Guvera 8megapixelový fotoaparát využívající automatické ostření Balíček DOit nabízí užitečné aplikace pro každodenní využití GPS i bez připojení k internetu Slot pro paměťovou kartu (venda.cz)

Lenovo Moto G5 PLUS Dual Sim Grey

Lenovo Moto G5 PLUS Dual Sim Grey

Lenovo Moto G5 PLUS Dual Sim Grey Nový Moto G Plus disponuje prvním fotoaparátem ve své třídě s dvojitým zaostřením. Využitím 10krát více pixelů v senzoru je fotoaparát schopen zaměřit se na předmět až o 60% rychleji než kdykoliv předtím. Méně zmeškaných záběrů, více nádherných denních i nočních fotografií. Baterie a Turbo Power Nemusíte zapojovat nabíječku. 3000mAh baterie s celodenní výdrží poskytuje dostatek energie, takže nemusíte nabíjet smartphone během dne. Když je čas smartphone dobít, nezpomalí vás. Díky technologii TurboPower™ nabijete… (bestcena.cz)

Lenovo Moto G5 PLUS Dual Sim Grey

Lenovo Moto G5 PLUS Dual Sim Grey

Lenovo Moto G5 PLUS Dual Sim Grey GRATULUJEME: Na tento výrobek platí 2. letá Turbado záruka. Naše záruka Vám nabízí více než záruka výrobce: - nepotřebujete žádné bločky ani žádné záruční listy, - doprava do a ze servisu zdarma. A za příplatek 10% Vám ještě přibalíme: Záruční servis do 48 hodin. 30denní zkouška spokojenosti se zbožím. Odkup / výměna starého za nový model. A pokud tyto služby nevyužijete do 2. let, peníze za příplatek Vám vrátíme jako kredit na nákup v Turbado! Nový Moto G Plus disponuje první… (turbado.cz)

FORCELL Tvrzené ochranné sklo Lenovo B (Dual SIM)

FORCELL Tvrzené ochranné sklo Lenovo B (Dual SIM)

Tvrzené ochranné sklo Lenovo B (Dual SIM) Tvrzené sklo je ta nejkvalitnější možná ochrana pro Váš displej Lenovo B. Na rozdíl od fólie je sklo tvrdší, odolnější a lépe chrání Váš smartphone před škrábanci a také chrání displej před rozbitím. Sklo je nepoškrabatelné a tedy můžete telefon nosit v kapse například spolu s klíči. - tvrzené sklo chrání displej před rozbitím a jiným poškozením - sklo se nepoškrábe od klíčů a jiných předmětů - sklo nemá žádný vliv na odezvu při dotyku - jednoduchá instalace bez bublin   Parametry tvrzeného skla: Houbička - 0,33 mm Tvrdost - 9H Balení obsahuje: 1 bal. suchá a mokrá hadřík na vyčištění displeje 1ks ochranné tvrzené sklo pro Lenovo B (vsechnonamobil.cz)

Lenovo Moto G6 Play 32GB Dual Sim Gold

Lenovo Moto G6 Play 32GB Dual Sim Gold

Lenovo (Motorola) Moto XT1922-3 G6 Play 32GB Dual Sim Gold GRATULUJEME: Na tento výrobek platí 2. letá Turbado záruka. Naše záruka Vám nabízí více než záruka výrobce: - nepotřebujete žádné bločky ani žádné záruční listy, - doprava do a ze servisu zdarma. A za příplatek 10% Vám ještě přibalíme: Záruční servis do 48 hodin. 30denní zkouška spokojenosti se zbožím. Odkup / výměna starého za nový model. A pokud tyto služby nevyužijete do 2. let, peníze za příplatek Vám vrátíme jako kredit na nákup v Turbado! Motorola Moto G6 Play… (turbado.cz)

Motorola (Lenovo) Moto G6 32GB Dual Sim Silver

Motorola (Lenovo) Moto G6 32GB Dual Sim Silver

Motorola XT1925-5 Moto G6 Dual Sim 32GB Silver  GRATULUJEME: Na tento výrobek platí 2. letá Turbado záruka. Naše záruka Vám nabízí více než záruka výrobce: - nepotřebujete žádné bločky ani žádné záruční listy, - doprava do a ze servisu zdarma. A za příplatek 10% Vám ještě přibalíme: Záruční servis do 48 hodin. 30denní zkouška spokojenosti se zbožím. Odkup / výměna starého za nový model. A pokud tyto služby nevyužijete do 2. let, peníze za příplatek Vám vrátíme jako kredit na nákup v Turbado! Přivítejte 6.… (turbado.cz)

Motorola (Lenovo) Moto G6 32GB Dual Sim Silver

Motorola (Lenovo) Moto G6 32GB Dual Sim Silver

Motorola (Lenovo) Moto G6 32GB Dual Sim Silver Přivítejte 6. generaci populárních telefonů Lenovo Moto G. Je plná výkonu, funkcí a má osobitý styl. Moto G není jen fádní telefon, jako každý druhý. Moto G vždy vystupuje z řady.  5.7" Max Vision Full HD+ displej Zažijte skvělou zábavu na celoplošném displeji Max Vision 18:9 s rozšířeným Full HD+ rozlišením 2160 x 1080 bodů. Můžete se těšit na obraz s vysokým kontrastem a jasem, dokonalé zobrazení barev a široké pozorovací úhly technologie IPS. Nabízí lepší zážitek ze sledování… (bestcena.cz)

Lenovo Moto G6 Play 32GB Dual Sim Gold

Lenovo Moto G6 Play 32GB Dual Sim Gold

Lenovo (Motorola) Moto XT1922-3 G6 Play 32GB Dual Sim Gold Motorola Moto G6 Play je dalším zástupcem z nové řady chytrých telefonů, pyšnící se originálním zpracováním, kvalitním fotoaparátem a podporou rychlého nabíjení baterie. Přední stranu pokrývá velký 5,7“ HD+ displej s poměrem stran 18:9, který si oblíbíte zejména při surfování na internetu, při sledování videí nebo hraní graficky náročnějších her. Díky kompaktnímu designu perfektně padne do ruky a multifunkční čtečka otisků prstů bezpečně uzamkne veškerá… (bestcena.cz)

Lenovo Moto G6 Play 32GB Dual Sim Blue

Lenovo Moto G6 Play 32GB Dual Sim Blue

Lenovo (Motorola) Moto XT1922-3 G6 Play 32GB Dual Sim Blue Motorola Moto G6 Play je dalším zástupcem z nové řady chytrých telefonů, pyšnící se originálním zpracováním, kvalitním fotoaparátem a podporou rychlého nabíjení baterie. Přední stranu pokrývá velký 5,7“ HD+ displej s poměrem stran 18:9, který si oblíbíte zejména při surfování na internetu, při sledování videí nebo hraní graficky náročnějších her. Díky kompaktnímu designu perfektně padne do ruky a multifunkční čtečka otisků prstů bezpečně uzamkne veškerá… (bestcena.cz)

Lenovo Moto G6 Play 32GB Dual Sim Blue

Lenovo Moto  G6 Play 32GB Dual Sim Blue

Lenovo (Motorola) Moto XT1922-3 G6 Play 32GB Dual Sim Blue GRATULUJEME: Na tento výrobek platí 2. letá Turbado záruka. Naše záruka Vám nabízí více než záruka výrobce: - nepotřebujete žádné bločky ani žádné záruční listy, - doprava do a ze servisu zdarma. A za příplatek 10% Vám ještě přibalíme: Záruční servis do 48 hodin. 30denní zkouška spokojenosti se zbožím. Odkup / výměna starého za nový model. A pokud tyto služby nevyužijete do 2. let, peníze za příplatek Vám vrátíme jako kredit na nákup v Turbado! Motorola Moto G6 Play… (turbado.cz)

Ochranné sklo TGM pro Lenovo A536 Dual Sim

Ochranné sklo TGM pro Lenovo A536 Dual Sim

Ochranné sklo TGM pro Lenovo A536 Dual Sim (euronics.cz)

CUBOT R15 16GB Dual Sim Black

CUBOT R15 16GB Dual Sim Black

Cubot R15    Smartphone je poháněn procesorem MediaTek MT6580P. Smartphone je vybaven 2 GB RAM a interní úložiště je 16 GB.   Externí paměť podporuje až 256 GB (používá dual SIM), což je skvělé. Cubot R15 běží na operačním systému Android 9.0 Pie, díky čemuž je zážitek lepší.   Velký displej 6,26 palců s technologií IPS a rozlišením 1520 x 720 pixelů. Smartphone je poháněn kapacitou 3000 mAh, baterie Li-Polymer   Fotoaparát je vybaven fotoaparáty Dual-LED a AF Dual Rear Camera na zadní straně spolu s fotoaparátem s rozlišením 8 megapixelů na přední straně pro selfies. Reproduktory jsou výkonné, protože jsou napájeny systémem Dolby Atmos     Procesor MediaTek MT6580P   RAM 2 GB, 533 MHz   Úložný prostor 16 GB   Displej 6,26 in, IPS, 720 x 1520… (czechcom.cz)

Caterpillar CAT S61 Dual Sim Black

Caterpillar CAT S61 Dual Sim Black

Caterpillar CAT S61 Dual Sim Black Chytrý telefon Cat S61 je robustní, odolný a schopný zvládnout jakékoliv nepříznivé počasí, potíže nebo úlohu, kterou mu uložíte. Jedná se o vylepšenou verzi  Cat S60 - největšího a nejdražšího modelu, který kdy byl vytvořen. Integrovaná termální kamera známá z modelu S60 byla ještě zdokonalena. Její vylepšený software vytváří tepelné obrazy s dvojnásobným rozlišením a nyní dokáže číst teploty až do 400° C. Obsahuje také snímač kvality vzduchu v místnosti,… (bestcena.cz)

CUBOT J5 16GB Dual Sim Black

CUBOT J5 16GB Dual Sim Black

CUBOT J5 16GB Dual Sim Black Cubot J5 je k dostání ve třech různých barvách: modrá, černá a fialová.  Tělo smartphonu je vyrobeno z plastu, který přináší nízkou hmotnost telefonu, což oceníte při nošení přístroje v kapse.     Cubot J5 je poháněn procesorem MediaTek MT6580. Smartphone je vybaven 2 GB RAM a interním úložištěm 16 GB s možností rozšíření pomocí paměťové karty do 64 GB. Smartphone běží na operačním systému Android 9.0 Pie, díky tomu je model výkonější.     Displej má velikost 5,5 palce s… (bestcena.cz)

Huawei Y6 (2019) Dual Sim Black

Huawei Y6 (2019) Dual Sim Black

Huawei Y6 (2019) Dual Sim Black GRATULUJEME: Na tento výrobek platí 2. letá Turbado záruka. Naše záruka Vám nabízí více než záruka výrobce: - nepotřebujete žádné bločky ani žádné záruční listy, - doprava do a ze servisu zdarma. A za příplatek 10% Vám ještě přibalíme: Záruční servis do 48 hodin. 30denní zkouška spokojenosti se zbožím. Odkup / výměna starého za nový model. A pokud tyto služby nevyužijete do 2. let, peníze za příplatek Vám vrátíme! Design pro každého Huawei Y6 je telefon propracovaný do těch nejmenš… (turbado.cz)

Caterpillar CAT B30 Dual Sim Black

Caterpillar CAT B30 Dual Sim Black

Caterpillar CAT B30 Dual Sim Black   Technické specifikace Operační systém: vlastní Procesor - počet jader: 1 Procesor - frekvence [MHz]:  Uživatelská paměť: 1GB Velikost RAM: 256MB Paměťové karty: Micro SD, až 16GB Displej - uhlolpříčka [palce]: 2 Displej - rozlišení [pix]: 176x220 Dotykový displej: ne Klávesnice: ano Podporované sítě:  WCDMA. 900/2100 GSM: 850/900/1800/1900 MHz Konektivita: Bluetooth, 3,5mm jack, MicroUSB GPS: ne Fotoaparát: 2Mpx Baterie: Typ: Li-Ion Kapacita [mAh]: 1000 Doba hovoru [hod]: 6 Pohotovostní doba [hod]: 240 … (bestcena.cz)

HTC U11 Plus Dual Sim Black

HTC U11 Plus Dual Sim Black

  HTC U11 Plus Dual Sim Black Vešlo se do něj ještě více HTC U11+ je vybaven 6palcovou obrazovkou, která na to v ruce vůbec nevypadá, větší baterií s kapacitou téměř 4 000 mAh, úchvatnou průsvitnou konstrukcí z tekutých krystalů a lepší odolností proti vodě – a to vše se vešlo do ještě tenčího zařízení, než byli předchůdci tohoto telefonu. Větší obrazovka na menším zařízení Díky větší obrazovce představuje tento telefon nový oblíbený způsob sledování filmů a hraní her. A díky poměru stran 18:9 se i tak velká obrazovka pohodlně vejde do dlaně. Všeho víc a po delší dobu Díky baterii s jednou z největších kapacit na trhu je zde telefon, na který se lze vždy spolehnout. HTC U11+ má o 30 % delší výdrž bateriei a tak snadno zvládnete více věcí, které rádi děláte - po ještě… (czechcom.cz)

LG Q60 64GB Dual Sim Black

LG Q60 64GB Dual Sim Black

LG Q60 64GB Tento 6,26" mobilní telefon Q60 je novinkou vlajkové lodi firmy LG a nese se v duchu mnoha technologických inovací a pokroků. Tělo telefonu se vyznačuje stylovým a kvalitním provedením s vojenským standardem MIL-STD-810G. Kromě toho smartphone pohání osmijádrový procesor MediaTek Helio P22 společně s 3GB operační pamětí RAM. Pro ukládání dat je LG Q60 vybaven 64GB interní pamětí s možností rozšíření pomocí microSD karty až na neuvěřitelné 2 TB. Rozhodně oceníte i funkci Link Shot / Crop Shot, Eco Playback šetřící životnost baterie a tlačítko Google Assistant přímo na telefonu.    Klíčové vlastnosti mobilního telefonu LG Q60, New Moroccan Blue Cenově dostupný mobilní telefon Q60 od značky LG … (czechcom.cz)

CATERPILLAR CAT B30 Dual Sim Black

CATERPILLAR CAT B30 Dual Sim Black

Odolný telefon klasické konstrukce CAT B30 DualSIM Získejte odolný telefon CAT B30 DualSIM od výrobce strojů Caterpillar. Jedná se o výjimečně odolný telefon, který vydrží absolutně vše. Pracujete v hlučném prostředí? Nevadí - telefonujte běžně se svými přáteli s dostatečně hlasitým mikrofonem, díky kterému vás uslyší každý. Telefon splňuje náročné standardy pro odolnost při ponoření do vody, odolnost při pádu, mrazuvzdornost a odolnost proti prachu. Vynikající odolnost Přístroj odolá prachu, špíně, ale dokonce i mrazu, pádům a můžete ho bez obav ponořit do vody. Je tak ideální pro použití v extrémních podmínkách na pracovišti a za jakéhokoliv počasí. Funguje perfektně v extrémních teplotách od - 25°C do 55°C. Nezáleží na tom, zda je horké léto či chladná zima, zda je prašno… (czechcom.cz)

LG Q60 64GB Dual Sim Black

LG Q60 64GB Dual Sim Black

LG Q60 Dual Sim 64GB Black GRATULUJEME: Na tento výrobek platí 2. letá Turbado záruka. Naše záruka Vám nabízí více než záruka výrobce: - nepotřebujete žádné bločky ani žádné záruční listy, - doprava do a ze servisu zdarma. A za příplatek 10% Vám ještě přibalíme: Záruční servis do 48 hodin. 30denní zkouška spokojenosti se zbožím. Odkup / výměna starého za nový model. A pokud tyto služby nevyužijete do 2. let, peníze za příplatek Vám vrátíme jako kredit na nákup v Turbado! Tento 6,26" mobilní telefon Q60 je… (turbado.cz)

Caterpillar CAT S61 Dual Sim Black

Caterpillar CAT S61 Dual Sim Black

Caterpillar CATS61 Dual Sim Black GRATULUJEME: Na tento výrobek platí 2. letá Turbado záruka. Naše záruka Vám nabízí více než záruka výrobce: - nepotřebujete žádné bločky ani žádné záruční listy, - doprava do a ze servisu zdarma. A za příplatek 10% Vám ještě přibalíme: Záruční servis do 48 hodin. 30denní zkouška spokojenosti se zbožím. Odkup / výměna starého za nový model. A pokud tyto služby nevyužijete do 2. let, peníze za příplatek Vám vrátíme jako kredit na nákup v Turbado! Chytrý telefon Cat S61 je… (turbado.cz)

Motorola One 64GB Dual Sim Black

Motorola One 64GB Dual Sim Black

Motorola One 64GB Dual Sim Black S chytrým telefonem Motorola One získáte velký displej a solidní výkon pro pořádnou porci zábavy. Díky systému z programu Android One získáte bezpečný a pravidelně aktualizovaný telefon bez zbytečných aplikací. Systém z programu Android One Jedním z hlavních lákadel telefonu Motorola One je zařazení do programu Android One. Přístroj je tedy vyzbrojen čistým operačním systémem Android bez zbytečných nadstaveb. Z toho plynou některé výhody. Telefon není zatěžován nadbytkem aplikací a v praxi je o něco rychlejší a bude dost… (bestcena.cz)

Huawei Y6 (2019) Dual Sim Black

Huawei Y6 (2019) Dual Sim Black

Huawei Y6 (2019) Dual Sim Black Design pro každého Huawei Y6 je telefon propracovaný do těch nejmenších detailů. Tento model se vyrábí ve třech barvách, aby si mohl vybrat skutečně každý. Stylový hnědý model napodobuje kůži a je odolný vůči otiskům prstů. Zářivě modrá varianta obsahuje drobounké blyštivé částečky, které jsou velké pouze 15 mikronů, díky čemuž krásně tříští světlo a vytváří zářivý efekt. A nakonec temná černá, která je, jako vždy, neskutečně elegantní.      Kvalitní displej Displej zabírá opravdu… (bestcena.cz)

CUBOT J5 16GB Dual Sim Black

CUBOT J5 16GB Dual Sim Black

Cubot J5 16GB Dual Sim   Specifikace:   Rozměry Výška: 150,3 mm Šířka: 72 mm Hloubka: 9,2 mm   CPU - MT6580, 1,3GHz, 4-jádrový, GPU: Mali-400 MP2   Operační systém Android 9.0   Paměť 2 GB RAM + 16 GB    Zásuvka pro paměťovou kartu Micro SD, podporující až 128 GB   Karta Nano SIM karta + SIM karta Nano 1X karta TF   Baterie 2800 mAh, odnímatelná baterie   Displej 5.5 ″  (960 x 480), 196 ppi 16M barvy, sytost barev (NTSC) 90% Vysoký kontrast 1300: 1 (typický) 450 cd / ㎡ jas 2.5D-GFF   Notifikační dioda: zelená, červená Fotoaparát   Zadní kamera 8,0 Mpx   Přední fotoaparát 5,0 Mpx       (czechcom.cz)

HUAWEI iY6 (2019) Dual Sim Black

HUAWEI iY6 (2019) Dual Sim Black

Huawei Y6 2019 Dual SIM Pohledný elegán Již na první pohled vám bude jasné, že se rozhodně nejedná o tuctový kousek. Huawei Y6 2019 vystupuje z řady svými neobvykle řešenými zády v barevné variantě jantarově hnědá, která jsou pošita PU kůží. Ta jsou sic odvážná, ale velmi vkusně vyvedena. Celkově zapadají do designové filozofie jednoduchých křivek a minimálních rámečků. U černé a modré je sice nenajdete, ale čistá záda se zakulacenými hranami mají zase své kouzlo. Povedený displej K pokoukání je jistě také HD+ FullView displej nové generace s úhlopříčkou 6,09“ a kapkovitým výřezem na horní straně smartphonu. Snaha o maximalizaci displejové plochy je velmi zdařilá. V malém prostoru jsou ukryty všechny potřebné senzory, reproduktor, ale také fotoaparát. Zmíněná selfie kamera… (czechcom.cz)

HTC U11 64GB Dual Sim Black

HTC U11 64GB Dual Sim Black

Výrobek rozbalený, vyzkoušený, odborně zabalený a opatřený ochrannou fólií. Zboží ve 100% technickém stavu, otestováno servisními produktovými specialisty. Pro expedici výrobku k zákazníkovi, bude výrobek opatřen novým balením, aby nedošlo k jeho případnému poškození. Na výrobek se vztahuje standardní záruka 24 měsíců pro spotřebitele. Rozsah poškození: Lehce poškrábaný zadní kryt + náhradní obal     HTC U11 64GB LTE Nekompromisní Android s krásným 5,5" Quad HD displejem, krásným designem, špičkovým výkonem v čele s procesorem Qualcomm Snapdragon 835, tělem reagujícím na tlak, hlasovou asistentkou Alexa, Google Asistentem, neuvěřitelným ozvučením HTC USonic a reproduktory BoomSound, voděodolnou konstrukcí a oceňovanými fotoaparáty. Edge Sense - tělo, které cítí váš dotyk… (czechcom.cz)

HTC U11 Plus Dual Sim Black

HTC U11 Plus Dual Sim Black

HTC U11 Plus Dual Sim Black GRATULUJEME: Na tento výrobek platí 2. letá Turbado záruka. Naše záruka Vám nabízí více než záruka výrobce: - nepotřebujete žádné bločky ani žádné záruční listy, - doprava do a ze servisu zdarma. A za příplatek 10% Vám ještě přibalíme: Záruční servis do 48 hodin. 30denní zkouška spokojenosti se zbožím. Odkup / výměna starého za nový model. A pokud tyto služby nevyužijete do 2. let, peníze za příplatek Vám vrátíme jako kredit na nákup v Turbado! Díky větší obrazovce… (turbado.cz)

Ochranné sklo TGM pro Lenovo K6 Dual SIM průhledné

Ochranné sklo TGM pro Lenovo K6 Dual SIM průhledné

Ochranné sklo TGM pro Lenovo K6 Dual SIM průhledné (euronics.cz)

HTC U11 64GB Dual Sim Black

HTC U11 64GB Dual Sim Black

Výrobek rozbalený, vyzkoušený ve 14 denní ochranné zákonné lhůtě. Zboží ve 100% technickém i jakostním stavu, otestováno servisními produktovými specialisty. Pro expedici výrobku k zákazníkovi, bude výrobek opatřen novým balením, aby nedošlo k jeho případnému poškození. Na výrobek se vztahuje standardní záruka 24 měsíců pro spotřebitele. HTC U11 64GB LTE Nekompromisní Android s krásným 5,5" Quad HD displejem, krásným designem, špičkovým výkonem v čele s procesorem Qualcomm Snapdragon 835, tělem reagujícím na tlak, hlasovou asistentkou Alexa, Google Asistentem, neuvěřitelným ozvučením HTC USonic a reproduktory BoomSound, voděodolnou konstrukcí a oceňovanými fotoaparáty. Edge Sense - tělo, které cítí váš dotyk Edge Sense je revoluční technologie, se kterou HTC vytvořilo nový… (czechcom.cz)

HTC U11 64GB Dual Sim Black

HTC U11 64GB Dual Sim Black

Výrobek s drobnou kosmetickou vadou, ve 100% technickém stavu. Kosmetická vada nemá vliv na funkčnost výrobku.  Na výrobek se vztahuje standardní záruka 24 měsíců pro spotřebitele. Rozsah poškození: lehce poškrábaný displej a zadní kryt HTC U11 64GB LTE Nekompromisní Android s krásným 5,5" Quad HD displejem, krásným designem, špičkovým výkonem v čele s procesorem Qualcomm Snapdragon 835, tělem reagujícím na tlak, hlasovou asistentkou Alexa, Google Asistentem, neuvěřitelným ozvučením HTC USonic a reproduktory BoomSound, voděodolnou konstrukcí a oceňovanými fotoaparáty. Edge Sense - tělo, které cítí váš dotyk Edge Sense je revoluční technologie, se kterou HTC vytvořilo nový způsob interakce s telefonem. A to tlakem na tělo telefonu. Díky tomu můžete snadno spustit hlasovovou… (czechcom.cz)

LG Q60 64GB Dual Sim Black

LG Q60 64GB Dual Sim Black

 LG Q60 64GB Dual Sim Black Tento 6,26" mobilní telefon Q60 je novinkou vlajkové lodi firmy LG a nese se v duchu mnoha technologických inovací a pokroků. Tělo telefonu se vyznačuje stylovým a kvalitním provedením s vojenským standardem MIL-STD-810G. Kromě toho smartphone pohání osmijádrový procesor MediaTek Helio P22 společně s 3GB operační pamětí RAM. Pro ukládání dat je LG Q60 vybaven 64GB interní pamětí s možností rozšíření pomocí microSD karty až na neuvěřitelné 2 TB. Rozhodně oceníte i funkci Link Shot / Crop Shot, Eco Playback šetřící životnost baterie a tlačítko… (bestcena.cz)

HTC U11 Plus Dual Sim Black

HTC U11 Plus Dual Sim Black

HTC U11 Plus Dual Sim BlackDíky větší obrazovce představuje tento telefon nový oblíbený způsob sledování filmů a hraní her. A díky poměru stran 18:9 se i tak velká obrazovka pohodlně vejde do dlaně. Díky baterii s jednou z největších kapacit na trhu je zde telefon, na který se lze vždy spolehnout. HTC U11+ má o 30 % delší výdrž bateriei a tak snadno zvládnete více věcí  po ještě delší dobu. Stačí jen přejet prstem přes domovskou obrazovku a hned jsou k dispozici upozornění všech aplikací – vše lze zvládnout jen jednou rukou. Edge Sense vám umožňuje… (bestcena.cz)

CUBOT Quest 64GB Dual sim Black

CUBOT Quest 64GB Dual sim Black

CUBOT Quest 64GB Dual sim Black Cubot, výrobce smartphonů se sídlem v Shenzhenu přináší první sportovní telefon na světě.  Jedná se o první telefon série Cubot's Move Series, který slibuje, že bude nejlepší mobilní společník pro sportovce a moderní denní uživatele - zejména v náročných podmínkách.     Odolnost Díky robustním materiálům, rohovým nárazníkům a obrazovce z materiálu Corning® Gorilla® Glass 5 je Cubot Quest navržen tak, aby zvládl vysoce náročné sporty. Jeho stupeň IP68 znamená  voděodolnost. Tento… (bestcena.cz)

Motorola One 64GB Dual Sim Black

Motorola One 64GB Dual Sim Black

Motorola One 64 GB Dual Sim Black GRATULUJEME: Na tento výrobek platí 2. letá Turbado záruka. Naše záruka Vám nabízí více než záruka výrobce: - nepotřebujete žádné bločky ani žádné záruční listy, - doprava do a ze servisu zdarma. A za příplatek 10% Vám ještě přibalíme: Záruční servis do 48 hodin. 30denní zkouška spokojenosti se zbožím. Odkup / výměna starého za nový model. A pokud tyto služby nevyužijete do 2. let, peníze za příplatek Vám vrátíme jako kredit na nákup v Turbado! S chytrým telefonem Motorola One z… (turbado.cz)

HTC U11 64GB Dual Sim Black

HTC U11 64GB Dual Sim Black

HTC U11 64GB LTE Nekompromisní Android s krásným 5,5" Quad HD displejem, krásným designem, špičkovým výkonem v čele s procesorem Qualcomm Snapdragon 835, tělem reagujícím na tlak, hlasovou asistentkou Alexa, Google Asistentem, neuvěřitelným ozvučením HTC USonic a reproduktory BoomSound, voděodolnou konstrukcí a oceňovanými fotoaparáty. Edge Sense - tělo, které cítí váš dotyk Edge Sense je revoluční technologie, se kterou HTC vytvořilo nový způsob interakce s telefonem. A to tlakem na tělo telefonu. Díky tomu můžete snadno spustit hlasovovou asistentku Alexu či inteligentního pomocníka Google Assistant či spustit fotoaparát pouhým zmáčknutím. Zaoblený, voděodolný, krásný Tělo nového HTC U11 je vyladěno do nejmenších detailů. Při zkoumání z blízka můžete obdivovat zaoblený… (czechcom.cz)

BLACKVIEW BV6000 32GB Dual Sim Black

BLACKVIEW BV6000 32GB Dual Sim Black

Odolný chytrý telefon iGET BLACKVIEW BV5000 BLACKVIEW BV6000 je v současnosti nejvýkonnější odolný telefon z produkce iGET. Je spojením vysoké odolnosti a výkonu. Ať už pracujete na stavbě, v dílně nebo jste milovník outdoorových aktivit, odolný chytrý telefon BLACKVIEW BV6000 vám vždy spolehlivě poslouží. Telefon splňuje náročné standardy pro odolnost s krytím IP68 a nabízí vysokorychlostní připojení LTE. Telefon do nepohody Přístroj bude skvělým řešením pro uživatele v pohybu nebo řemeslníky. Pokud potřebujete odolný pracovní telefon, bude na stavbě i v dílně vždy spolehlivě fungovat. Telefon je odolný proti prachu i vodě a splňuje normu krytí IP68, což znamená ochranu proti vniknutí vody při potopení telefonu do hloubky 1 m na dobu maximálně 30 minut. Navíc je vybaven třetí… (czechcom.cz)

HTC U11 64GB Dual Sim Black

HTC U11 64GB Dual Sim Black

HTC U11 64GB Dual Sim Black GRATULUJEME: Na tento výrobek platí 2. letá Turbado záruka. Naše záruka Vám nabízí více než záruka výrobce: - nepotřebujete žádné bločky ani žádné záruční listy, - doprava do a ze servisu zdarma. A za příplatek 10% Vám ještě přibalíme: Záruční servis do 48 hodin. 30denní zkouška spokojenosti se zbožím. Odkup / výměna starého za nový model. A pokud tyto služby nevyužijete do 2. let, peníze za příplatek Vám vrátíme jako kredit na nákup v Turbado! Na první pohled upoutá takřka neokoukateln… (turbado.cz)

CUBOT Quest 64GB Dual sim Black

CUBOT Quest 64GB Dual sim Black

Cubot Quest 64GB Dual Sim Black GRATULUJEME: Na tento výrobek platí 2. letá Turbado záruka. Naše záruka Vám nabízí více než záruka výrobce: - nepotřebujete žádné bločky ani žádné záruční listy, - doprava do a ze servisu zdarma. A za příplatek 10% Vám ještě přibalíme: Záruční servis do 48 hodin. 30denní zkouška spokojenosti se zbožím. Odkup / výměna starého za nový model. A pokud tyto služby nevyužijete do 2. let, peníze za příplatek Vám vrátíme jako kredit na nákup v Turbado! Cubot, výrobce smartphonů se sí… (turbado.cz)

Samsung Galaxy J2 (2018) Dual Sim Black

Samsung Galaxy J2 (2018) Dual Sim Black

Samsung Galaxy J2 (2018) Dual Sim Black Samsung Galaxy J2 je navržen s ohledem na funkčnost. Zakřivený design je optimalizovaný pro pohodlnou manipulaci.  Samsung Galaxy J2  přichází v různých moderních barevných provedeních, aby ladil přímo s vaším životním stylem.     Barva je určena přírodě Barvy, jak by měly být vidět. Samsung Galaxy J2 je vybaven skvělým displejem 5 "sAMOLED, který nabízí skutečně živou reprodukci RGB barev pro dokonalý zážitek ze sledování. Poskytuje také vysoký kontrastní poměr (100 000: 1) pro náročnější multimediáln… (bestcena.cz)

Alcatel 1X 5059X 16GB Dual sim Black

Alcatel 1X 5059X 16GB Dual sim Black

Alcatel 1X 5059X 16GB Dual sim Black  Alcatel 1X, je výbornou volbou pro ty, kteří pořizují svůj první smartphone. Nabízí úžasný FullView displej s poměrem 18:9, který je standardem pouze u mnohem dražších telefonů.    Nezvyklý semišový povrch a minimalistický design dokáže zaujmout na první pohled. Jeho fotoaparát si díky funkcím Photo booth, Instant Collage a Social Square snadno rozumí se sociálními sítěmi. Za telefon s moderními funkcemi už nemusíte utrácet spoustu peněz. Specifikace: Operační systém Android 8.0 (Oreo)    Paměť Možnost… (bestcena.cz)

Huawei P30 Lite 128GB Dual SIM Black

Huawei P30 Lite 128GB Dual SIM Black

Huawei P30 Lite 128GB Dual Sim Black GRATULUJEME: Na tento výrobek platí 2. letá Turbado záruka. Naše záruka Vám nabízí více než záruka výrobce: - nepotřebujete žádné bločky ani žádné záruční listy, - doprava do a ze servisu zdarma. A za příplatek 10% Vám ještě přibalíme: Záruční servis do 48 hodin. 30denní zkouška spokojenosti se zbožím. Odkup / výměna starého za nový model. A pokud tyto služby nevyužijete do 2. let, peníze za příplatek Vám vrátíme jako kredit na nákup v Turbado! Skvělá zábava na velké… (turbado.cz)

Caterpillar CAT S41 LTE Dual Sim Black

Caterpillar CAT S41 LTE Dual Sim Black

Caterpillar CATS41 LTE Dual Sim Black GRATULUJEME: Na tento výrobek platí 2. letá Turbado záruka. Naše záruka Vám nabízí více než záruka výrobce: - nepotřebujete žádné bločky ani žádné záruční listy, - doprava do a ze servisu zdarma. A za příplatek 10% Vám ještě přibalíme: Záruční servis do 48 hodin. 30denní zkouška spokojenosti se zbožím. Odkup / výměna starého za nový model. A pokud tyto služby nevyužijete do 2. let, peníze za příplatek Vám vrátíme jako kredit na nákup v Turbado! Výdrž S baterií 5 000 mAh… (turbado.cz)

CUBOT Max 2 64GB Dual Sim Black

CUBOT Max 2 64GB Dual Sim Black

Cubot Max 2 64GB Dual Sim Black GRATULUJEME: Na tento výrobek platí 2. letá Turbado záruka. Naše záruka Vám nabízí více než záruka výrobce: - nepotřebujete žádné bločky ani žádné záruční listy, - doprava do a ze servisu zdarma. A za příplatek 10% Vám ještě přibalíme: Záruční servis do 48 hodin. 30denní zkouška spokojenosti se zbožím. Odkup / výměna starého za nový model. A pokud tyto služby nevyužijete do 2. let, peníze za příplatek Vám vrátíme jako kredit na nákup v Turbado! Cubot Max 2 nabízí displej o… (turbado.cz)

Caterpillar CAT S41 LTE Dual Sim Black

Caterpillar CAT S41 LTE Dual Sim Black

Caterpillar CAT S41 LTE Dual Sim Black Výdrž S baterií 5 000 mAh máte možnost až 38 hodin hovoru a 44 dní v pohotovostním režimu     Extrémní odolnost Cat S41 je skutečně robustní telefon. Splňuje certifikace MIL SPEC 810G a IP68 odolné proti vodě a prachu, odolné proti poškrábání s Corning® Gorilla® Glass 5 a zkouškou odolnosti proti průrazu na beton až do vzdálenosti 1,8 metru. Je také dostatečně odolný proti tepelným nárazům a sprejům se slanou mlhou. Vodotěsnost až do 2 m po dobu 60 minut   Specifikace: Operační systém Android 7.0 (Nougat)    Paměť Možnost paměťov… (bestcena.cz)

SONY Xperia XA 16GB Dual Sim Black

SONY Xperia XA 16GB Dual Sim Black

Sony Xperia XA 16GB Dual Sim Protože bude stále s vámi Váš smartphone vás následuje všude. Proto má Xperia XA nový design, který harmonicky splyne s vaším životem. Spojuje ohromující displej na plné šířce přední strany, hladké a zakřivené plochy a velikost, které není ani příliš velká, ani příliš malá. Je prostě akorát. Ostré hrany jsou minulostí Tento smartphone má zakřivené hrany displeje, které plynule přecházejí do zaobleného rámečku, a proto je stejně příjemný pro ruku i pro oko.   … (bestcena.cz)

HUAWEI Y5 (2019) 16GB Dual Sim Black

HUAWEI Y5 (2019) 16GB Dual Sim Black

Huawei Y5 2019 Objevte zajímavé vlastnosti chytrého telefonu Huawei řady Y. Jedná se o cenově dostupný smartphone s rychlým připojením, vyváženou výbavou a přívětivým uživatelským rozhraním. Nabízí skvělé funkce v elegantním provedení, jak je již u telefonů Huawei zvykem. Celoplošný displej Dewdrop. Výřez v displeji zmenšený do tvaru kapky. 13 Mpx f/1.8 zadní a 5 Mpx f/2.2 přední fotoaparáty. Funkce identifikace tváře. Širokoúhlý Dewdrop displej 5.71" Dewdrop displej je skvělým partnerem pro zábavu. Zažijete s ním … (bestcena.cz)

Huawei Y7 (2018) 16GB Dual Sim Black

Huawei Y7 (2018) 16GB Dual Sim Black

Huawei Y7 (2018) 16GB Dual Sim Black   Design Displej o velikosti 5.99" HD+ Huawei FullView Display s ultra vysokým poměrem obrazu-rámečku přináší do vašeho světa větší pohled, zatímco design tzv."modrého zrcadla" přináší nový styl tohoto telefonu.   8 MPx tónované selfie fotky s bleskem a přisvícením nejlepšího záběru   Kvalitní fotografie Blesk vám pomůže ve všech světelných podmínách, můžete buď ručně upravit nastavení blesku, nebo zadat automatické chytré ovládání, které udělá z každé… (bestcena.cz)

CUBOT Dinosaur 4G 16GB Dual Sim Black

CUBOT Dinosaur 4G 16GB Dual Sim Black

Výrobek rozbalený, vyzkoušený, odborně zabalený a opatřený ochrannou fólií. Zboží ve 100% technickém stavu, otestováno servisními produktovými specialisty. Pro expedici výrobku k zákazníkovi, bude výrobek opatřen novým balením, aby nedošlo k jeho případnému poškození. Na výrobek se vztahuje standardní záruka 24 měsíců pro spotřebitele. Rozsah poškození: Lehce poškrábaný + náhradní obal Chytrý telefon Cubot Dinosaur Zažijte dlouhotrvající zábavu s telefonem Cubot Dinosaur. Jeho vysokokapacitní baterie vás nikdy nenechá ve štychu. I přes silnou baterii zůstává štíhlým oslní svým elegantním designem s kovovým rámem. Poskytuje vše potřebné pro mobilní život s vyváženým výkonem a to za nijak závratnou sumu. Skvělá výdrž baterie Užívejte si nekonečnou zábavu a dlouhé hovory… (czechcom.cz)

MOTOROLA Moto G7 64GB Dual Sim Black

MOTOROLA Moto G7 64GB Dual Sim Black

Motorola Moto G7   Z laika rázem zapáleným fotografem Moto G7 se zaměřuje na hravost a zábavu při focení. Díky mnoha nejrůznějším funkcím se rázem budete cítit jako zkušený fotograf a kreativní snímky na sebe nenechají dlouho čekat. Funkce kinematograf umožňuje pořizovat dynamické snímky na statickém pozadí, díky čemuž vzniká jakýsi hybrid mezi fotografií a videem. O kvalitu zachycených momentů se postará 12Mpx duální fotoaparát s 5Mpx snímačem hloubky ostrosti. S jasností a vysokým rozlišením při až osminásobném zoomu si zase poradí slušná digitální stabilizace, která tyto atributy automaticky zohledňuje. Stačí se jen usmát Díky přednímu fotoaparátu, který disponuje 8MPx rozlišením, se stanou nekvalitní selfie pouhou minulostí. Přisvícením obrazovky si fotoaparát automaticky… (czechcom.cz)

IGET Blackview BV5500 16GB Dual Sim Black

IGET Blackview BV5500 16GB Dual Sim Black

Blackview BV5500   Díky baterii s vysokou kapacitou 4 400 mAh umožnuje nabíjet i ostatní telefony a další zařízení.   Fotoaparáty Zadním fotoaparátem s rozlišením 8 Mpx si ve skvělé kvalitě zaznamenáte všechny důležité okamžiky a zážitky. Přední fotoaparát s rozlišením 5 Mpx pak využijete na selfie fotky.     Paměť 2 Gb / 16 Gb Procesor .Mediatek - 4 Jader x 1300 MHz Hlavní Fotoaparát Sony 8.03 MP + 0.3 MP Přední Kamera 4.92 MP Baterie 4400 mAh Obrazovka 5.5" - 720 x 1440 Hmotnost 225 g OS Android 8.1 Oreo   (czechcom.cz)

HUAWEI Y7 (2018) 16GB Dual Sim Black

HUAWEI Y7 (2018) 16GB Dual Sim Black

Huawei Y7 2018 FullView displej v dostupném pro vedení, to je Huawei  Y7 2018. A nejen to. Nabídne vám všechny běžné funkce, které od telefonu střední třídy očekáváte. Obdivujte jeho styl a bavte se s novým Y7 na plné pecky. FullView displej nabízí větší rozhled na zábavu. Kvalitní duální fotoaparát = zajímavé portréty. Zabezpečení rozpoznáním tváře a otiskem. Oddělené sloty pro 2 SIM a kartu microSD. Velký FullView displej Lákadlem  telefonu Huawei Y7 2018 je 5.99" velký FullView displej, který díky tenkým rámečkům zabírá velkou část přední strany se skvělým poměrem displeje k tělu. Je vybaven širším HD+ rozlišením 1440 x 720 bodů, což dává poměr stran 18:9, a díky technologii IPS pak můžete očekávat skvělé podání barev a široké pozorovací úhly.   Vynikající… (czechcom.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít