Lego r duplo r 2304 velka podlozka na staveni

Lego duplo 2304 velká zelená podložka na stavění

Lego duplo 2304 velká zelená podložka na stavění

Ideální základna pro vaše Duplo stavby. Každá velká stavba musí stát na spolehlivých základech. S touto podložkou se váš maličký architekt nemusí bát, že by se po zhotovení jeho dílo sesypalo, jako domeček z karet.Stavebnice Lego je hračkou, která rozvíjí tvořivé a kombinační schopnosti dítěte.Bez podložky Vámi postavený výtvor nemá správný pevný základ a stavba pak není stabilní Materiál: plastObsahuje Lego Duplo podkladovou desku.Rozměry desky: 40 × 40 cmVhodné pro děti od 18 měsíců do 5 letZemě původu: Dánsko (fonetip.cz)

Lego Duplo 2304 Velká zelená podložka na stavění

Lego Duplo 2304 Velká zelená podložka na stavění

Ideální základna pro vaše Duplo stavby. Každá velká stavba musí stát na spolehlivých základech. S touto podložkou se váš maličký architekt nemusí bát, že by se po zhotovení jeho dílo sesypalo, jako domeček z karet. Stavebnice Lego je hračkou, která rozvíjí tvořivé a kombinační schopnosti dítěte. Bez podložky Vámi postavený výtvor nemá správný pevný základ a stavba pak není stabilní   Materiál: plast Obsahuje Lego Duplo podkladovou desku. Rozměry desky: 40 × 40 cm Vhodné pro děti od 18 měsíců do 5 let Země… (mrakyhracek.cz)

Lego classic 10701 šedá podložka na stavění

Lego classic 10701 šedá podložka na stavění

Podložka na stavění o rozměrech 39 × 39 cm v šedé barvě se skvěle hodí pro stavbu městských ulic, hradů nebo pro cokoliv jiného, co tě napadne. Je to výborná základna, na které můžeš své výtvory ze stavebnice LEGO postavit, předvádět a hrát si s nimi.Věk: 4+ (fonetip.cz)

Lego classic 10714 modrá podložka na stavění

Lego classic 10714 modrá podložka na stavění

Postav útulné přímorské městecko, bazén, loď na širém moři, nebo cokoliv tě napadne, s touto pestrobarevnou modrou podložkou na stavění – skvelý základ pro tvé LEGO výtvory! rozměry: 25 x 25 cm (fonetip.cz)

Lego classic 10700 zelená podložka na stavění

Lego classic 10700 zelená podložka na stavění

Podložka na stavění o rozměrech 26 × 26 cm v zelené barvě se skvěle hodí pro stavby na zahradě, v lese nebo pro cokoliv jiného, co tě napadne. Je to výborná základna, na které můžeš své výtvory ze stavebnice LEGO postavit, předvádět a hrát si s nimi.Věk: 4+ (fonetip.cz)

Lego Classic 10700 Zelená podložka na stavění

Lego Classic 10700 Zelená podložka na stavění

Podložka na stavění o rozměrech 26 × 26 cm v zelené barvě se skvěle hodí pro stavby na zahradě, v lese nebo pro cokoliv jiného, co tě napadne. Je to výborná základna, na které můžeš své výtvory ze stavebnice LEGO postavit, předvádět a hrát si s nimi. Věk: 4+ (mrakyhracek.cz)

Lego Classic 10714 Modrá podložka na stavění

Lego Classic 10714 Modrá podložka na stavění

Postav útulné přímorské městecko, bazén, loď na širém moři, nebo cokoliv tě napadne, s touto pestrobarevnou modrou podložkou na stavění – skvelý základ pro tvé LEGO výtvory!   rozměry: 25 x 25 cm   (mrakyhracek.cz)

Zelená podložka na stavění Hubelino

Zelená podložka na stavění Hubelino

Rozšíření ke kuličkové dráze Hubelino je ideální pro všechny malé milovníky stavebnic. Kromě zábavy při skládání podporuje stavebnice i kreativitu, motoriku a logické myšlení. Velkou výhodou her Hubelino je jejich kompatibilita s legendární a ikonickou stavebnicí LEGO® Duplo. Navíc jsou vyrobeny z ekologicky šetrného materiálu. Od teď už kreativita vašich dětí nebude mít žádné hranice ani překážky! Německá značka Hubelino vyrábí zábavné stavebnice i stolní hry ve formě stavebnicových kostek, které si vaše děti zamilují. A pravděpodobně i vy díky nim záhy zjistíte, že se na sobotní herní odpoledne se svými dětmi až neobyčejně těšíte ♥ (bonami.cz)

LEGO® DUPLO® 10572 LEGO® DUPLO® Box plný zábavy

LEGO® DUPLO® 10572 LEGO® DUPLO® Box plný zábavy

Stavebnice lego duplo pro děti od 1,5 do 5 let. (bambule.cz)

Lego duplo 10871 letiště

Lego duplo 10871 letiště

Přehrávejte si scénáře ze skutečného života se sadami LEGO DUPLO Moje město, které tvoří snadno pochopitelný svět s moderními DUPLO figurkami. Pomozte vašemu malému pilotovi připravit se k odletu z DUPLO Letiště! Tato jednoduchá sada pro předškoláky obsahuje nástupní bránu do letadla, dopravník na zavazadla a otáčecí vež letové kontroly. Nechte vaše nejmenší pomoct cestujícím nastoupit do sestavitelného letadla. Pak už nezbývá než jen vyrazit vzhuru do oblak! Sada obsahuje 3 DUPLO figurky. (fonetip.cz)

Lego duplo 10839 střelnice

Lego duplo 10839 střelnice

Malé děti si zamilují střelbu z děla na tři různé cíle naStřelnici od LEGO® DUPLO®. Povzbuzujte je, ať se co nejlépe baví přisnaze zasáhnout cíl a aby vyhrály cenu pro jednu ze dvou figurek DUPLO.Pomozte jim přinést si nápoj ze stánku s džusy a pak jej znovu přestavěta hrajte si znovu a znovu! (fonetip.cz)

Lego duplo 10908 letadélko

Lego duplo 10908 letadélko

Přehrávejte si scénáře ze skutečného života se sadami LEGO® DUPLO® Moje město, které tvoří snadno pochopitelný a rozpoznatelný svět s moderními DUPLO figurkami.Ukažte vašemu dítěti, jak může pomoci pilotovi s opravou 10908 Letadla v jeho dílně pomocí hasáku a olejničky. Předškoláci budou nadšení, když budou moci vzlétnout s roztomilým červeným letadlem a létat v něm po obloze, zatímco budou otáčet vrtulí! Tato vzdělávací stavebnice obsahuje DUPLO figurku pilota. Děti si hraním se stavebnicí rozvíjí jazykové a sociální dovednosti, jemnou motoriku rukou i očí. Kostičky LEGO DUPLO jsou vyrobené tak, aby byly zábavné i pro nejmenší členy Vaší rodinky. Balení obsahuje: figurku pilotačervené letadlo s otáčecí vrtulímalý pracovní stůl s židlíolejničkuhasákhrnek a kostku vypadající jako hudební… (fonetip.cz)

Lego Duplo 10871 Letiště

Lego Duplo 10871 Letiště

Přehrávejte si scénáře ze skutečného života se sadami LEGO DUPLO Moje město, které tvoří snadno pochopitelný svět s moderními DUPLO figurkami. Pomozte vašemu malému pilotovi připravit se k odletu z DUPLO Letiště! Tato jednoduchá sada pro předškoláky obsahuje nástupní bránu do letadla, dopravník na zavazadla a otáčecí vež letové kontroly. Nechte vaše nejmenší pomoct cestujícím nastoupit do sestavitelného letadla. Pak už nezbývá než jen vyrazit vzhuru do oblak! Sada obsahuje 3 DUPLO figurky.   (mrakyhracek.cz)

Lego Duplo 10839 Střelnice

Lego Duplo 10839 Střelnice

Malé děti si zamilují střelbu z děla na tři různé cíle na Střelnici od LEGO® DUPLO®. Povzbuzujte je, ať se co nejlépe baví při snaze zasáhnout cíl a aby vyhrály cenu pro jednu ze dvou figurek DUPLO. Pomozte jim přinést si nápoj ze stánku s džusy a pak jej znovu přestavět a hrajte si znovu a znovu! (mrakyhracek.cz)

Lego Duplo 10903 Hasičská stanice

Lego Duplo 10903 Hasičská stanice

Stiskněte tlačítko na dětském hasičském autě a aktivujte sirénu a světla. Zapojte se do hasičského výcviku na stanici a spěchejte na pomoc v červeném hasičském autě! Lze zkombinovat se sadou 10901 Hasičské auto pro ještě více zábavy ze světa hasičů. Počet dílků 76. Jsou třeba baterie 3×LR41. Vhodné pro děti od 2 let. Obsahuje: 2 LEGO® DUPLO® figurky hasičů a navíc figurku psa. Snadno sestavitelnou požární stanici s věží a hasičským autem se světly a zvukem sirény. Žebřík, hadici, hasicí přístroj, sekeru a táborák. Hasičská stanice měří přes 26 cm na výšku, 25 cm na šířku a 12 cm do hloubky. Hasičské auto měří přes 10 cm na výšku, 14 cm na délku a 7 cm na šířku. (nejlevnejsizbozi.cz)

Lego duplo 10874 parní vláček

Lego duplo 10874 parní vláček

LEGO® DUPLO® 10874 Parní vláček je díky snadnému ovládání aspoustě interaktivních prvků vhodný i pro ty nejmenší. Děti se mohoustát strojvedoucím vláčku s motorem s technologií Push & Go –vláček lze uvést do chodu jemným postrčením dopředu nebo dozadu azastavit přidržením nebo zvednutím z kolejí. Pomozte jim umístit nakoleje 5 barevných akčních kostek, díky kterým vláček houká,rozsvěcuje a zhasíná světla, zastavuje pro doplnění paliva, mění směrjízdy a zastavuje, kdekoliv je libo. Sada Parní vláček od LEGO® DUPLO®obsahuje vlakové nádraží, sklápěcí nakladač uhlí, 2 DUPLO figurky afigurku zvířátka, díky nimž nabízí spoustu klasické zábavy nakolejích. Stáhněte si doplňkovou aplikaci a získejte tak množstvídalších herních možností, včetně dálkového ovládání a spoustyzábavných aktivit pro… (fonetip.cz)

Lego duplo 10875 nákladní vlak

Lego duplo 10875 nákladní vlak

LEGO® DUPLO® 10875 Nákladní vlak je díky snadnému ovládání aspoustě interaktivních prvků vhodný i pro ty nejmenší. Děti se mohoustát strojvedoucím vláčku s motorem s technologií Push & Go –vláček lze uvést do chodu jemným postrčením dopředu nebo dozadu azastavit přidržením nebo zvednutím z kolejí. Pomozte jim umístit nakoleje 5 barevných akčních kostek, díky kterým vláček houká,rozsvěcuje a zhasíná světla, zastavuje pro doplnění paliva, mění směrjízdy a zastavuje, kdekoliv je libo. Sada Nákladní vlak od LEGO® DUPLO®obsahuje přístav, loďku, kavárnu, stanici určenou k nakládánínákladů, 2 jeřáby, 3 DUPLO figurky, figurku zvířátka a spoustusuprových kolejí, díky nimž nabízí spoustu klasické zábavy na kolejích.Stáhněte si doplňkovou aplikaci a získejte tak množství dalších herníchmožností,… (fonetip.cz)

Lego duplo 10867 farmářský trh

Lego duplo 10867 farmářský trh

Přehrávejte si scénáře ze skutečného života se sadami LEGO DUPLO Moje město, které tvoří snadno pochopitelný svět s moderními DUPLO figurkami. Malé děti rády vyrazí na výlet na Farmářský trh a dozví se něco o nabídce čerstvých potravin. Mohou si procvičovat nakupování u stánku se 3 DUPLO figurkami, a pak naložit nákup do auta a vyrazit zpátky domu! Tato jednoduchá sada přispívá k rozvoji jemných motorických dovedností. (fonetip.cz)

Lego duplo 10813 velké staveniště

Lego duplo 10813 velké staveniště

Malí stavební dělníci si zamilují tyto 3 sestavitelné stroje. Vyčististavbu pomocí pásového buldozeru, než z náklaďáku sklopíš novýmateriál na stavění. Potom použij jeřáb s jeho drapákem a upravitelnýmramenem ke zdvižení kostek a ke stavbě budovy. LEGO® DUPLO® kostky jsouspeciálně navržené tak, aby byly bezpečné pro malé ručičky.Součástí jsou 3 DUPLO figurky stavebních dělníků, kteří podporujízábavu při situační hře. (fonetip.cz)

Lego duplo 10881 mickeyho loďka

Lego duplo 10881 mickeyho loďka

Malí Disney fanoušci rádi z přístaviště vyrazí na super zábavnývýlet na moře se sadou 10881 Mickeyho loďka od LEGO® DUPLO®! Pomoztedětem rozvinout jemné motorické dovednosti při stavbě přístaviště aloďky v klasickém Disney stylu. Hrajte si s nimi –pomozte Mickeymukormidlovat loďku a táhnout Minnie se slunečníkem v malé lodičce. Potomzábava s touto LEGO DUPLO sadou pokračuje v přístavišti. Sada obsahuje2 DUPLO figurky: Mickey Mouse a Minnie Mouse. (fonetip.cz)

Lego duplo 10832 narozeninový piknik

Lego duplo 10832 narozeninový piknik

Lego DUPLO 10832 Narozeninový piknikPřehrávej si scénáře ze skutečného života v LEGO® DUPLO® Moje město: snadno pochopitelném a rozpoznatelném světě s moderními DUPLO figurkami. Malé děti si zamilují pořádání narozeninového pikniku s balónky v parku s babičkou. Užij si spousty zábavy se skvělou houpačkou, postav strom a rozprostři deku - toto místo je naprosto ideální na piknik! Součástí jsou tři DUPLO figurky a navíc figurka veverky.Rozvíjejte tvořivost a jemnou motoriku svých dětí se stavebnicemi LEGO, které milují děti na celém světě. Součástí jsou tři figurky LEGO® DUPLO®: babička a dvě děti, navíc figurka veverky.Součástí je funkční houpačka a postavitelný strom.Obsahuje kostky zdobené jako narozeninové dárky a oříšky pro veverku, které slouží jako začátky příběhů.Mezi doplňky najdeš… (fonetip.cz)

Lego duplo 10903 hasičská stanice

Lego duplo 10903 hasičská stanice

Přehrávejte si scénáře ze skutečného života se sadami LEGO® DUPLO® Moje město, které tvoří snadno pochopitelný svět s moderními DUPLO figurkami. Navštivte snadno sestavitelnou 10903 Požární stanici, hrajte si, pomáhejte hasičům při nácviku hašení ohně a vyšplhejte po žebříku, abyste zachránili psa ve věži. Až vám někdo zavolá, pomozte svému předškolákovi naložit hasiče do hasičského auta, zapněte blikající světlo a sirénu a vydejte se na další odvážnou záchrannou misi! Součástí jsou 2 DUPLO figurky a navíc figurka psa.Obsahuje 2 LEGO® DUPLO® figurky hasičů a navíc figurku psa.Tato sada pro předškoláky obsahuje snadno sestavitelnou požární stanici s věží a hasičským autem se světly a zvukem sirény.Mezi doplňky najdete žebřík, hadici, hasicí přístroj, sekeru a táborák.Stiskněte tlačítko na… (fonetip.cz)

Lego duplo 10865 zábavné modely

Lego duplo 10865 zábavné modely

Podpořte nekonečnou představivost vašich dětí s touto velkou sadou pestrobarevných LEGO DUPLO kostek! Postavte si celou řadu různých modelů, jako třeba velrybu, tučňáka, lodičku nebo letadlo. Tato víceúčelová sada obsahuje spoustu kostek, které napomáhají k rozvoji stavitelských a jemných motorických dovedností vašich dětí. Vytvářejte příběhy a dobrodružství podle představ vašich dětí – předškoláci si povídání o různých barvách zamilují! (fonetip.cz)

Lego duplo 10901 hasičské auto

Lego duplo 10901 hasičské auto

Přehrávejte si scénáře ze skutečného života se sadami LEGO® DUPLO® Moje město, které tvoří snadno pochopitelný svět s moderními DUPLO figurkami. Umožněte vašemu malému hasiči přispěchat na pomoc v 10901 Hasičském autě pro děti s blikajícím modrým světlem a zvukem sirény! Hasičské auto je snadno sestavitelné a obsahuje otevírací přihrádku a žebřík. Předškoláci budou nadšení, když pomohou hasiči zachránit kočku ze sestavitelného stromu! Obsahuje 2 DUPLO figurky a figurku kočky.Obsahuje 2 LEGO® DUPLO® figurky: hasiče a dítě, a k tomu navíc figurku kočky.Obsahuje hasičské auto pro děti s blikajícím světlem a zvukem sirény, vyklápěcím žebříkem a otevírací přihrádkou, a k tomu navíc sestavitelný strom.Stiskněte tlačítko a aktivujte světla a zvuky a vydejte se rychle na pomoc v tomto červeném… (fonetip.cz)

Lego duplo 10879 dinosauří zoo

Lego duplo 10879 dinosauří zoo

LEGO DUPLO DINOSAUŘÍ ZOONejmladší fanoušci dinosaurů si doslova zamilují nekončící dobrodružství z Jurského světa, která se ukrývají v této sadě LEGO® DUPLO® 10879 Dinosauří zoo. Rozvíjejte jemné motorické dovednosti dětí. – Přestavějte dinosauří výběh a pomozte Greyovi Mitchellovi pořídit z visutého mostu fotografie mláďat Triceratopse nebo hladového Diplodocuse. Ale nechoďte příliš blízko – dinosauří mláďata by vás mohla kousnout! Obsahuje LEGO® DUPLO® figurku Graye Mitchella, a navíc 2 figurky dinosauřích mláďat.Vhodné pro děti od 2 let. (fonetip.cz)

Lego duplo 10904 zvířecí mláďátka

Lego duplo 10904 zvířecí mláďátka

Prožívejte každý vývojový krůček se svým nejmenším s kreativní sadou LEGO® DUPLO® Město 10904 Zvířecí mláďátka. V této vzdělávací stavebnici najdete roztomilou pandu, která si dopřává bambus, vzácné mládě tygra bílého obdivující růžovou květinu, mládě žirafy okusující listy stromu a rozkošné slůně, které si přišlo hrát se svými přáteli. Kostky a zvířátka, se kterými se snadno manipuluje, rozvíjí jak sociální a emocionální, tak stavitelské dovednosti a jemnou motoriku batolat.Tato LEGO® DUPLO® sada se zvířaty nabízí 4 roztomilá mláďata: pandu, bílého tygra, žirafu a slona.Součástí je také bambus, růžová květina a malý stromový doplněk.Tygr měří přes 5 cm na výšku, 6 cm na délku a 3 cm na šířku.Panda měří přes 4 cm na výšku, 4 cm na délku a 3 cm na šířku.Žirafa měří přes 9 cm na výšku, 7 cm… (fonetip.cz)

Lego Duplo 10900 Policejní motorka

Lego Duplo 10900 Policejní motorka

Přehrávejte si scénáře ze skutečného života se sadami LEGO® DUPLO® Moje město, které tvoří snadno pochopitelný svět s moderními DUPLO figurkami. Předškoláci se budou nadšeně prohánět městem na 10900 Policejní motorce! Pomozte jim poznat situace z každodenního života. DUPLO figurka policisty řídí pomocí znamení „stůj“ a „jeď“ rušný provoz. Dopřejte mu odpočinek v policejní budce předtím, než opět nasedne na policejní motorku a vydá se za další prací. Tato policejní stavebnice je snadno sestavitelná a přispívá k rozvoji jemných motorick… (mrakyhracek.cz)

LEGO DUPLO 10902 Policejní stanice

LEGO DUPLO 10902 Policejní stanice

Přehrávejte si scénáře ze skutečného života se sadami LEGO® DUPLO® Moje město, které tvoří snadno pochopitelný svět s moderními DUPLO figurkami. Předškoláci si zamilují vymýšlení příběhů a hraní se snadno sestavitelnou sadou 10902 Policejní stanice. Pomozte policistům šlápnout na plyn v policejním autě s blikajícími světly a zvukem sirény a chyťte zloděje, který utíká s policistovými koblihami! Pak ho vezměte zpět do policejní stanice a zamkněte ho bezpečně ve vězeňské cele. Sada obsahuje 3 DUPLO figurky. Obsahuje 3 LEGO® DUPLO® figurky: 2 policisty a zloděje. Obsahuje… (mrakyhracek.cz)

LEGO DUPLO 10903 Hasičská stanice

LEGO DUPLO 10903 Hasičská stanice

Přehrávejte si scénáře ze skutečného života se sadami LEGO® DUPLO® Moje město, které tvoří snadno pochopitelný svět s moderními DUPLO figurkami. Navštivte snadno sestavitelnou 10903 Požární stanici, hrajte si, pomáhejte hasičům při nácviku hašení ohně a vyšplhejte po žebříku, abyste zachránili psa ve věži. Až vám někdo zavolá, pomozte svému předškolákovi naložit hasiče do hasičského auta, zapněte blikající světlo a sirénu a vydejte se na další odvážnou záchrannou misi! Součástí jsou 2 DUPLO figurky a navíc figurka psa. Obsahuje 2 LEGO®… (mrakyhracek.cz)

Lego Duplo 10904 Zvířecí mláďátka

Lego Duplo 10904 Zvířecí mláďátka

Prožívejte každý vývojový krůček se svým nejmenším s kreativní sadou LEGO® DUPLO® Město 10904 Zvířecí mláďátka. V této vzdělávací stavebnici najdete roztomilou pandu, která si dopřává bambus, vzácné mládě tygra bílého obdivující růžovou květinu, mládě žirafy okusující listy stromu a rozkošné slůně, které si přišlo hrát se svými přáteli. Kostky a zvířátka, se kterými se snadno manipuluje, rozvíjí jak sociální a emocionální, tak stavitelské dovednosti a jemnou motoriku… (mrakyhracek.cz)

Lego Duplo 10875 Nákladní vlak

Lego Duplo 10875 Nákladní vlak

LEGO® DUPLO® 10875 Nákladní vlak je díky snadnému ovládání a spoustě interaktivních prvků vhodný i pro ty nejmenší. Děti se mohou stát strojvedoucím vláčku s motorem s technologií Push & Go – vláček lze uvést do chodu jemným postrčením dopředu nebo dozadu a zastavit přidržením nebo zvednutím z kolejí. Pomozte jim umístit na koleje 5 barevných akčních kostek, díky kterým vláček houká, rozsvěcuje a zhasíná světla, zastavuje pro doplnění paliva, mění směr jízdy a zastavuje, kdekoliv je libo. Sada Nákladní vlak od LEGO® DUPLO® obsahuje přístav, loďku, kavárnu, stanici určenou k nakládání nákladů, 2 jeřáby, 3 DUPLO figurky, figurku zvířátka a spoustu suprových kolejí, díky nimž nabízí spoustu klasické zábavy na kolejích. Stáhněte si doplňkovou aplikaci a získejte tak množství dalších… (mrakyhracek.cz)

Lego Duplo 10879 Dinosauří zoo

Lego Duplo 10879 Dinosauří zoo

LEGO DUPLO DINOSAUŘÍ ZOO Nejmladší fanoušci dinosaurů si doslova zamilují nekončící dobrodružství z Jurského světa, která se ukrývají v této sadě LEGO® DUPLO® 10879 Dinosauří zoo. Rozvíjejte jemné motorické dovednosti dětí. – Přestavějte dinosauří výběh a pomozte Greyovi Mitchellovi pořídit z visutého mostu fotografie mláďat Triceratopse nebo hladového Diplodocuse. Ale nechoďte příliš blízko – dinosauří mláďata by vás mohla kousnout! Obsahuje LEGO® DUPLO® figurku Graye Mitchella, a navíc 2 figurky dinosauřích mláďat. Vhodné… (mrakyhracek.cz)

Lego Duplo 10881 Mickeyho loďka

Lego Duplo 10881 Mickeyho loďka

Malí Disney fanoušci rádi z přístaviště vyrazí na super zábavný výlet na moře se sadou 10881 Mickeyho loďka od LEGO® DUPLO®! Pomozte dětem rozvinout jemné motorické dovednosti při stavbě přístaviště a loďky v klasickém Disney stylu. Hrajte si s nimi –pomozte Mickeymu kormidlovat loďku a táhnout Minnie se slunečníkem v malé lodičce. Potom zábava s touto LEGO DUPLO sadou pokračuje v přístavišti. Sada obsahuje 2 DUPLO figurky: Mickey Mouse a Minnie Mouse. (mrakyhracek.cz)

Lego Duplo 10813 Velké staveniště

Lego Duplo 10813 Velké staveniště

Malí stavební dělníci si zamilují tyto 3 sestavitelné stroje. Vyčisti stavbu pomocí pásového buldozeru, než z náklaďáku sklopíš nový materiál na stavění. Potom použij jeřáb s jeho drapákem a upravitelným ramenem ke zdvižení kostek a ke stavbě budovy. LEGO® DUPLO® kostky jsou speciálně navržené tak, aby byly bezpečné pro malé ručičky. Součástí jsou 3 DUPLO figurky stavebních dělníků, kteří podporují zábavu při situační hře. (mrakyhracek.cz)

Lego Duplo 10867 Farmářský trh

Lego Duplo 10867 Farmářský trh

Přehrávejte si scénáře ze skutečného života se sadami LEGO DUPLO Moje město, které tvoří snadno pochopitelný svět s moderními DUPLO figurkami. Malé děti rády vyrazí na výlet na Farmářský trh a dozví se něco o nabídce čerstvých potravin. Mohou si procvičovat nakupování u stánku se 3 DUPLO figurkami, a pak naložit nákup do auta a vyrazit zpátky domu! Tato jednoduchá sada přispívá k rozvoji jemných motorických dovedností. (mrakyhracek.cz)

LEGO DUPLO Moje první Minnie

LEGO DUPLO Moje první Minnie

Moje první Minnie Malí Disney fanoušci si zamilují sadu Moje první Minnie od LEGO® DUPLO® – je to 3D puzzle s Myškou Minnie vyrobené z robustních DUPLO kostek. (pilulka.cz)

Lego duplo 10870 zvířátka z farmy

Lego duplo 10870 zvířátka z farmy

Malí milovníci zvířat budou s láskou pecovat o tato vybraná zvířátka na farmě. Pomozte jim zavřít kuřátko do kurníku, nakrmit a napojit prasátko a kravičku, a pohladit si roztomilou kočičku. Kurník má jednoduchou konstrukci a předškoláci si tak snadno osvojí a procvičí své stavitelské dovednosti. Obsahuje 4 figurky zvířat. (fonetip.cz)

Lego duplo 10880 trex a věž

Lego duplo 10880 trex a věž

LEGO DUPLO 10880 TREX A VĚŽVstupte společně s vašimi nejmenšími do Jurského světa a přehrávejte si dramatické a napínavé filmové scény s touto vzrušující sadou! T-Rex je na útěku a vystrkuje drápy! Předškoláci si možnost zachránit situaci s Owenem Gradym v jeho autě doslova zamilují. S nadšením budou čelit i obrovskému dinosaurovi, před kterým je potřeba uprchnout, vylézt na strážní věž a zavolat posily. Tato jednoduchá stavebnice s velkými kostkami nabízí nekonečné herní možnosti při vytváření příběhů ze světa dinosaurů. Obsahuje LEGO® DUPLO® figurku Owena Gradyho, a navíc figurku T-Rexe.Vhodné pro děti od 2 let. (fonetip.cz)

Lego duplo 10910 dobrodružství v ponorce

Lego duplo 10910 dobrodružství v ponorce

Užijte si nápadité hraní se svým nejmenším a pomozte mu rozvíjet důležité dovednosti se sadou LEGO® DUPLO® Město 10910 Dobrodružství v ponorce! Tato poutavá koupací hračka, se kterou si váš nejmenší bude hrát na to, že natáčí na kameru velrybu a rybu, poskytne spoustu příležitostí k povídání a učení. S ponorkou a rybou, které dělají ve vodě bubliny, a krásnou velrybou si při koupeli užijete spoustu zábavy. Sada navíc obsahuje 2 figurky potápěčů. Kdo ví, do jakého dalšího dobrodružství je ponorka zaveze?Tato vzdělávací koupací hračka pro batolata obsahuje 2 LEGO® DUPLO® figurky potápěčů, a navíc klauna očkatého, velrybu a racka.Sada LEGO® DUPLO® Dobrodružství v ponorce nabízí pestrobarevnou ponorku a rybu, které tvoří bubliny při ponoření pod vodu, a sestavitelný oblouk s mořskými řasami… (fonetip.cz)

Lego duplo 10898 můj první mickey

Lego duplo 10898 můj první mickey

Malé děti budou nadšeně stavět a přestavovat svou oblíbenou Disney postavu se sadou 10898 Můj první Mickey od LEGO® DUPLO®! Toto 3D puzzle je snadno sestavitelné díky robustním DUPLO kostkám. Pomozte vašemu předškolákovi rozvíjet jemné motorické dovednosti, zatímco na sebe bude vršit jednotlivé části těla, čímž vznikne jednoduchá věžová konstrukce v podobě Disney Juniors Myšáka Mickeyho, s nímž si bude moct hrát stále dokola. Malé děti mohou vyjadřovat svou kreativitu tím, že budou Mickeyho předělávat pomocí 2 různých outfitů: mohou si vybrat denní oblečení, nebo pyžamo se spací čepicí. DUPLO kostky jsou speciálně navrženy tak, aby byly bezpečné a zábavné pro malé dětské ručičky.Obsahuje 3D Disney Juniors puzzle s Myšákem Mickey.Obsahuje denní a noční oblek Myšáka Mickeyho se spací čepicí… (fonetip.cz)

Lego duplo 10572 box plný zábavy

Lego duplo 10572 box plný zábavy

LEGO DUPLO KOSTIČKY 10571 Box plný zábavyDíky sadě LEGO DUPLO 10572 se mohou stát staviteli i naši nejmenší.Sada je vhdná pro začátečníky a je možné ji rozšířit o další sady LEGO DUPLO.Základem sady je sestavitelný vozík se zakulacenými okraji a funkčními kolečky.LEGO DUPLO Box obsahuje klasické LEGO DUPLO kostky, kostky s číslicemi, okna a pejska.Po skončení her můžete dát kostky do boxu - vše je uklizeno a připraveno na další hry. Počet dílků: 65Materiál: plastVýrobce: LEGOZemě původu: DánskoVěk: 18m + (fonetip.cz)

Lego duplo 10885 můj první hlavolam

Lego duplo 10885 můj první hlavolam

Stavebnice LEGO® DUPLO® 10885 Můj první hlavolam představuje snadný a zábavný způsob, jak se ti nejmenší mohou naučit přiřazovat kostky a stavět je na sebe. Tvořte společně s předškoláky a pomozte jim roztřídit kostky podle barev, poskládejte je ve správném pořadí na sebe a vyřešte tak tyto jednoduché hlavolamy s oblíbenými zvířátky. Pak je rozeberte a pomíchejte a nechte děti využít jejich představivost k tomu, aby vytvořily vlastní zvířecí modely! DUPLO kostky z této zábavné stavebnice pro nejmenší jsou speciálně navržené tak, aby byly bezpečné pro malé ručičky.Obsahuje 5 sestavitelných zvířátek LEGO® DUPLO®: plameňáka, zebru, žirafu, krokodýla a tygra.Pomozte dětem osvojit si při stavění kostek na sebe základní stavitelské dovednosti a jemnou motoriku a řešte společně jednoduché… (fonetip.cz)

Lego duplo 11001 kostky a nápady

Lego duplo 11001 kostky a nápady

Hraj si a uč se s barevnou sadou LEGO® Classic 11001 Kostky a nápady. Vyber si z hromady barevných LEGO kostek a dílků, včetně očí, kol a pantů a vytvoř domky, zvířata, auta a další hračky. Postav LEGO muzikantské klávesy, vláček, dinosaura nebo cokoliv, co tě jen napadne! Tato stavebnice je ideální pro začínající LEGO stavitele nebo jako doplněk k stávajícím LEGO sadám a obsahuje jednoduchý návod na stavění přizpůsobený věku, který pomůže dětem odhalit jejich kreativní stavební dovednosti.Obsahuje LEGO® kostky, oči, kola a panty pro stavění jednoduchých modelů.Obsahuje pestrobarevné LEGO® kostky, které nabízí neomezené množství kreativní zábavy.Postav dinosaura, klávesy, domek, vláček nebo cokoliv, co tě jen napadne!Ideální začátečnická LEGO® sada pro kreativní děti.Navštiv stránky lego… (fonetip.cz)

Lego duplo 10886 moje první vozidla

Lego duplo 10886 moje první vozidla

Předškoláci si zamilují stavění a přestavování barevných aut a letounů se sadou LEGO® DUPLO® 10886 Moje první vozidla. Pomozte dětem roztřídit kostky podle barev a sestavit modely helikoptéry, taxi, popelářského a hasičského auta, nebo DUPLO kostky pomíchejte, různě kombinujte a vytvářejte společně nekonečné množství vozidel a kombinací a rozvíjejte tak jemnou motoriku dětí. Tato klasická stavebnice s dopravními prostředky přispívá k rozvoji představivosti a tvořivosti předškoláků. DUPLO kostky jsou speciálně navrženy tak, aby byly bezpečné a zábavné pro malé dětské ručičky.Obsahuje 4 sestavitelné dopravní prostředky LEGO® DUPLO®: vrtulník, taxi a hasičské a popelářské auto.Obsahuje kostku připomínající semafor a zdobené kostky s nejrůznějšími okny, řidiči, piloty a pasažéry.Tvořte… (fonetip.cz)

Lego duplo 10897 moje první minnie

Lego duplo 10897 moje první minnie

Malí Disney fanoušci si zamilují sadu 10897 Moje první Minnie od LEGO® DUPLO® – je to 3D puzzle s Myškou Minnie vyrobené z robustních DUPLO kostek. Díky jednoduché věžové konstrukci je tato stavebnice Disney Juniors s Myškou Minnie snadno sestavitelná. Vaše dítě na sebe musí navršit jednotlivé díly ve správném pořadí, aby vytvořilo celé tělo. Součástí je mašle do vlasů a 2 různé outfity, které můžete vzájemně kombinovat a podnítit tak v dětech kreativitu tím, že budou Minnie různě předělávat. DUPLO kostky jsou speciálně navrženy tak, aby byly bezpečné a zábavné pro malé dětské ručičky.Obsahuje 3D Disney Juniors puzzle s Myškou Minnie.Obsahuje mašli do vlasů a doplňkový vyměnitelný outfit Myšky Minnie.Pomozte svému dítěti osvojit si stavitelské a jemné motorické dovednosti s tímto… (fonetip.cz)

Lego duplo 10889 mickeyho prázdninový dům

Lego duplo 10889 mickeyho prázdninový dům

Vyrazte na dobrodružství se sadou LEGO® DUPLO® l Disney 10889 Mickeyho prázdninový dům a užijte si tvůrčí hraní s Myšákem Mickeym a jeho kamarády. V létě, když otočíte střechu na červenou stranu, si předškoláci užijí spoustu zábavy při zalévání květin s Myškou Minnie, létání v letadle s Goofym a popíjení čaje u zahradního stolku. Pak otočte střechu na sněhově bílou stranu a váš malý stavitel se rázem ocitne na zimním dobrodružství. Bude moct jít sáňkovat s Myšákem Mickeym a popíjet teplý čaj u krbu. Snadno manipulovatelné kostky pomáhají dětem rozvíjet jak sociální a emoční, tak stavitelské dovednosti a jemnou motoriku. Tato stavebnice s Myšákem Mickeym a Myškou Minnie obsahuje 4 DUPLO figurky a také nabízí spoustu způsobů, jak si hrát, učit se a sdílet krásné okamžiky společně s vaším… (fonetip.cz)

LEGO DUPLO 10885 Můj první hlavolam

LEGO DUPLO 10885 Můj první hlavolam

Stavebnice LEGO® DUPLO® 10885 Můj první hlavolam představuje snadný a zábavný způsob, jak se ti nejmenší mohou naučit přiřazovat kostky a stavět je na sebe. Tvořte společně s předškoláky a pomozte jim roztřídit kostky podle barev, poskládejte je ve správném pořadí na sebe a vyřešte tak tyto jednoduché hlavolamy s oblíbenými zvířátky. Pak je rozeberte a pomíchejte a nechte děti využít jejich představivost k tomu, aby vytvořily vlastní zvířecí modely! DUPLO kostky z této zábavné stavebnice pro nejmenší jsou speciálně navržené tak, aby byly bezpečné pro mal… (mrakyhracek.cz)

Lego Duplo 10889 Mickeyho prázdninový dům

Lego Duplo 10889 Mickeyho prázdninový dům

Vyrazte na dobrodružství se sadou LEGO® DUPLO® l Disney 10889 Mickeyho prázdninový dům a užijte si tvůrčí hraní s Myšákem Mickeym a jeho kamarády. V létě, když otočíte střechu na červenou stranu, si předškoláci užijí spoustu zábavy při zalévání květin s Myškou Minnie, létání v letadle s Goofym a popíjení čaje u zahradního stolku. Pak otočte střechu na sněhově bílou stranu a váš malý stavitel se rázem ocitne na zimním dobrodružství. Bude moct jít sáňkovat s Myšákem Mickeym a popíjet teplý čaj u krbu. Snadno manipulovateln… (mrakyhracek.cz)

Lego Duplo 10897 Moje první Minnie

Lego Duplo 10897 Moje první Minnie

Malí Disney fanoušci si zamilují sadu 10897 Moje první Minnie od LEGO® DUPLO® – je to 3D puzzle s Myškou Minnie vyrobené z robustních DUPLO kostek. Díky jednoduché věžové konstrukci je tato stavebnice Disney Juniors s Myškou Minnie snadno sestavitelná. Vaše dítě na sebe musí navršit jednotlivé díly ve správném pořadí, aby vytvořilo celé tělo. Součástí je mašle do vlasů a 2 různé outfity, které můžete vzájemně kombinovat a podnítit tak v dětech kreativitu tím, že budou Minnie různě předělávat. DUPLO kostky jsou speciálně navrženy tak, aby byly bezpečn… (mrakyhracek.cz)

Lego Duplo 10898 Můj první Mickey

Lego Duplo 10898 Můj první Mickey

Malé děti budou nadšeně stavět a přestavovat svou oblíbenou Disney postavu se sadou 10898 Můj první Mickey od LEGO® DUPLO®! Toto 3D puzzle je snadno sestavitelné díky robustním DUPLO kostkám. Pomozte vašemu předškolákovi rozvíjet jemné motorické dovednosti, zatímco na sebe bude vršit jednotlivé části těla, čímž vznikne jednoduchá věžová konstrukce v podobě Disney Juniors Myšáka Mickeyho, s nímž si bude moct hrát stále dokola. Malé děti mohou vyjadřovat svou kreativitu tím, že budou Mickeyho předělávat pomocí 2 různých outfitů: mohou si vybrat denní oblečen… (mrakyhracek.cz)

LEGO DUPLO 11001 Kostky a nápady

LEGO DUPLO 11001 Kostky a nápady

Hraj si a uč se s barevnou sadou LEGO® Classic 11001 Kostky a nápady. Vyber si z hromady barevných LEGO kostek a dílků, včetně očí, kol a pantů a vytvoř domky, zvířata, auta a další hračky. Postav LEGO muzikantské klávesy, vláček, dinosaura nebo cokoliv, co tě jen napadne! Tato stavebnice je ideální pro začínající LEGO stavitele nebo jako doplněk k stávajícím LEGO sadám a obsahuje jednoduchý návod na stavění přizpůsobený věku, který pomůže dětem odhalit jejich kreativní stavební dovednosti. Obsahuje LEGO® kostky, oči, kola a panty pro stavění jednoduchých modelů. Obsahuje… (mrakyhracek.cz)

Lego Duplo 11003 Kostky s očima

Lego Duplo 11003 Kostky s očima

Vytvoř zábavné postavičky a vdechni svým LEGO® výtvorům život s touto sadou LEGO Classic 11003 Kostky a oči, která nabízí výběr z barevných LEGO kostek, tvarů a dílků, a navíc i spoustu očí různých velikostí, barev a výrazů. Tato sada nabízí tři úrovně stavitelské obtížnosti a je skvělým doplňkem ke stávajícím LEGO stavebnicím. Obsahuje pokyny přizpůsobené věku, které pomohou dětem objevovat jejich kreativní schopnosti. Další návody a inspirace na stavění jsou k nalezení on-line. Obsahuje výběr barevných LEGO® kostek a dílků různ… (mrakyhracek.cz)

LEGO DUPLO 10910 Dobrodružství v ponorce

LEGO DUPLO 10910 Dobrodružství v ponorce

Užijte si nápadité hraní se svým nejmenším a pomozte mu rozvíjet důležité dovednosti se sadou LEGO® DUPLO® Město 10910 Dobrodružství v ponorce! Tato poutavá koupací hračka, se kterou si váš nejmenší bude hrát na to, že natáčí na kameru velrybu a rybu, poskytne spoustu příležitostí k povídání a učení. S ponorkou a rybou, které dělají ve vodě bubliny, a krásnou velrybou si při koupeli užijete spoustu zábavy. Sada navíc obsahuje 2 figurky potápěčů. Kdo ví, do jakého dalšího dobrodružství je ponorka zaveze? Tato vzdělávací… (mrakyhracek.cz)

Lego Duplo 10880 Trex a věž

Lego Duplo 10880 Trex a věž

LEGO DUPLO 10880 TREX A VĚŽ Vstupte společně s vašimi nejmenšími do Jurského světa a přehrávejte si dramatické a napínavé filmové scény s touto vzrušující sadou! T-Rex je na útěku a vystrkuje drápy! Předškoláci si možnost zachránit situaci s Owenem Gradym v jeho autě doslova zamilují. S nadšením budou čelit i obrovskému dinosaurovi, před kterým je potřeba uprchnout, vylézt na strážní věž a zavolat posily. Tato jednoduchá stavebnice s velkými kostkami nabízí nekonečné herní možnosti při vytváření příběhů ze světa dinosaurů. Obsahuje LEGO® DUPLO… (mrakyhracek.cz)

Lego Duplo 10847 Vláček s čísly

Lego Duplo 10847 Vláček s čísly

Lego Duplo 10847 Vláček s čísly LEGO® DUPLO® Vláček s čísly je pestrobarevným úvodem do čísel a počítání. Vaše malé dítě si zamiluje stavění a přestavování tohoto vláčku a během toho se bude učit čísla! Díky dvěma DUPLO figurkám dětí a figurce kočky pro další možnosti se situačními scénáři poskytuje tato sada nekonečně mnoho zábavy se stavěním, řízením vlaku a učením. DUPLO kostky jsou navržené tak, aby byly bezpečné a vhodné pro malé ručičky. Rozvíjejte tvořivost a jemnou motoriku svých dětí se stavebnicemi LEGO,… (mrakyhracek.cz)

LEGO DUPLO Můj první odtahový vůz

LEGO DUPLO Můj první odtahový vůz

Můj první odtahový vůz Předškolní děti si zamilují odtahování porouchaného auta se sadou LEGO® DUPLO® Můj první odtahový vůz. (pilulka.cz)

Lego duplo 10873 minnie a narozeninová oslava

Lego duplo 10873 minnie a narozeninová oslava

Malé Disney fanynky rády pomůžou Minnie Mouse oslavit narozeniny vevelkém stylu se sadou 10873 Minnie a narozeninová oslava od LEGO® DUPLO®!Hrajte si s nimi – přijeďte s Minnie na oslavu k narozeninovému domkuv rozkošném růžovém autíčku. Kocour Figaro už se nemůže dočkat, ažto všechno vypukne. Tato LEGO DUPLO sada je ideální pro nikdy nekončícíhraní na téma oslavy narozenin a obsahuje obrovský sestavitelnýnarozeninový dort a navíc 2 kostky jako dárky. Obsahuje LEGO DUPLO figurku:Minnie Mouse, a navíc figurku kocoura. (fonetip.cz)

Lego duplo 10812 pásový bagr a náklaďák

Lego duplo 10812 pásový bagr a náklaďák

Malí řidiči rypadla si zamilují tyto snadno sestavitelné stavebnístroje. Pohybuj se s pásovým bagrem po nerovném terénu a hrabej pomocíjeho velkého rypadla. Rozeber jeho funkční, pohyblivé rameno, abys hozkrátil, a potom nalož náklaďák se sklápěcí funkcí a odvez jím hlínupryč! LEGO® DUPLO® kostky jsou speciálně navržené tak, aby bylybezpečné pro malé ručičky.Obsahuje 2 DUPLO figurky stavebních dělníků. (fonetip.cz)

Lego duplo 10883 můj první odtahový vůz

Lego duplo 10883 můj první odtahový vůz

Předškolní děti si zamilují odtahování porouchaného auta se sadou LEGO® DUPLO® 10883 Můj první odtahový vůz. Jednoduchá stavebnice rozvíjí jemnou motoriku a modely odtahového vozu a auta se zdobenými kostkami oken s postavičkami podněcují k hraní rolí. Ta (fonetip.cz)

Lego duplo 10884 moje první houpací zvířátka

Lego duplo 10884 moje první houpací zvířátka

Ti nejmenší si užijí spoustu zábavy při stavění a hraní se zvířátky ze sady LEGO® DUPLO® 10884 Moje první balancující zvířátka! Stavějte pestrobarevná zvířátka z džungle na sebe na houpačce až se vám podaří ji převrátit. Mezi snadno sestavitelnými figurkami najdete opici, slona, tygra a pandu. Díky velkým kostkám lze modely také snadno přestavovat. Součástí sady jsou i 2 kostky navíc, díky kterým můžete houpačku vyvážit nebo zajistit zespodu. DUPLO kostky jsou speciálně navržené tak, aby byly bezpečné pro malé ručičky.Obsahuje houpačku a 4 sestavitelná zvířátka: opici, tygra, slona a padnu. Součástí jsou i 2 kostky navíc.Užijte si se svými ratolestmi spoustu zábavy při stavění 3D modelů zvířátek, povídejte si o nejrůznějších zástupcích zvířecí říše žijících v džungli a rozvíjejte tak… (fonetip.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít