Led lenser t16

Led Lenser P5R

Led Lenser P5R

Ruční svítilna Oproti svému „nedobíjecímu“ dvojčeti, se svítilna Ledlenser P5R dočkala řady příjemných vylepšení. Ty spočívají především v mnohonásobně vyšším výkonu a také v možnosti dobíjení akumulátoru přes rozhraní USB. O výkonu 420 lm a s dosvitem na 240 metrů vydrží lampa svítit až 15 hodin. K dispozici jsou ale i další světelné režimy, včetně stroboskopu a úsporného režimu (15 % výkonu), na který vydrží svítit až 20 hodin. Nabíjení akumulátoru Li-Ion 3.7 V (který je možné nabíjet až 1000x) se provádí pomocí magnetického upevnění, kdy k zahájení nabíjení stačí samotný kontakt svítilny s nabíječkou. Svítilna je díky své šetrnosti velmi populární u ochránců životního prostředí. Kovové tělo je standardně vysoce odolné proti stříkající vodě i proti pádu z výšky. Elektrolyticky… (kytary.cz)

Led Lenser P17

Led Lenser P17

Ruční svítilna Svítilna Ledlenser P17 vyniká nejen svým výkonem, který dosahuje až 1000 lm a dosvit na vzdálenost až 450 metrů, ale především extrémní výdrží, kdy na úsporný režim 100 lm vydrží svítit až 300 hodin. Při plném výkonu vydrží svítit neuvěřitelných 15 hodin. O tento výkon se starají 3 baterie D - 1,5V (LR20). Svítilna je pro tyto vlastnosti oblíbená nejen u profesionálních záchranných složek či policistů, ale také u lovců, rybářů a rekreačních sportovců. Ti oceňují také její vysokou odolnost proti dešti, sněhu a pádu z výšky podle standartu IPX4-8. Patentovaný Advanced Focus systém zabezpečuje maximálně rovnoměrné rozdělení světla ve světelném kuželu. Nový systém dynamického přepínače Dynamic Switch umožnuje nastavit jas svítilny stejně rychle jako její funkce, a to v… (kytary.cz)

Led Lenser P4X

Led Lenser P4X

Ruční svítilna Cenově dostupná svítilna Ledlenser P4X je elegantní ultralehkou baterkou, kterou si pomocí spony připevníte do náprsní kapsy jako propisku, nebo přicvaknete na batoh. I přes malé rozměry vás ohromí její výkon – až 120 lm a dosvit na vzdálenost 80 m. Na úsporný režim (10 lm) vydrží dvě tužkové baterie AAA svítit až 20 hodin. Oceníte ji na cestách, při sportu, ale i v každodenních sitaucích. Svítilnu lze naprogramovat pomocí funkce Smart Light Technology, součástí je samozřejmě reflektorová čočka Advanced Focus System a také mechanismus rychlého ostření. Elektrolyticky pozlacené kontakty jsou zárukou vysoké odolnosti před korozivním poškozením způsobenému nejčastěji kyselinou nebo plynem z baterií. To potvrzuje i sedmiletá záruka, která se na svítilny Ledlenser vztahuje.… (kytary.cz)

Led Lenser P3R

Led Lenser P3R

Zcela nové dobíjecí svítidlo P3R v kompaktnějším provedení s lepším výkonem až 140lm. Disponuje nabíjecí lithium-iontovou baterií s kapacitou 3,7 V. Baterie s rychlým dobíjením poskytuje výdrž 6 hodin provozu. (muziker.cz)

Led Lenser H8R

Led Lenser H8R

Nová čelovka Ledlenser H8R zaujme výkonem v poměrně malém těle. 158 gramů těžká svítilna díky reflektorové čočce, která je součástí unikátního Advanced Focus Systému, svítí výkonem 600 lm na vzdálenost 120 m. Dobíjecí akumulátor vydrží na nejvyšší výkon až po do (muziker.cz)

LED LENSER K2

LED LENSER K2

LED LENSER® K2 je větším sourozencem svítilny LED LENSER® K1. Tento drobeček si vás získá svou svítivostí a uchvátí svou elegancí. Tato praktická svítilna na klíče, která je dlouhá jen pár centimetrů, má počáteční jas až 25 lumenů. Kvalitní plášť vyrobený z leteckého hliníku je opatřen působivou hlubokou gravurou. Design vás zkrátka dostane.Balení: BlisterBalení obsahuje:1 ks svítilna1 sada baterií 4 x AG13Návod k použitíTechnické údaje LEDHigh End Power LEDDélka52 mmHmotnost20 gSvětelný tok25 lmBaterie4 x AG13Kapacita0,92 WhDoba svícení 6 h minDosah světla20 m (kupzarovky.cz)

LED LENSER K3

LED LENSER K3

LED-LENSER® K3- „boubelatý trpaslíček“ o něco větší než burský oříšek, nepokazí radost nikomu.U K3 je šetřeno na váze, nikoliv na kvalitě a výkonu. Vypínač je ve víčku svítilny s polohami zapnuto/ vypnuto, velmi snadné zaostřování zajistíte posunem reflektoru. Okolo homogenního světelného kruhu svítí tenký modrozelený prstenec (Blue Moon Focus System). LED LENSER® K3 je vybavena přívěskem k nošení na klíčích. Velikostí neobtěžuje, je vhodná k nošení na klíčích, pro čtení v mapách, a quot;do kabelky a quot;, auta..Balení: Krabička nebo BlisterBalení obsahuje:1 ks svítilna1 sada baterií 4 x AG13Návod k použitíTechnické údaje LEDHigh End Power LEDDélka71 mmHmotnost29 gSvětelný tok15 lmBaterie4 x AG13Kapacita0,92 WhDosah světla33 m (kupzarovky.cz)

Led Lenser P2

Led Lenser P2

Ruční svítilna Jedno nepsané pravidlo říká, že na velikosti nezáleží. A je to stoprocentní pravda – alespoň co se svítilen týká. Ruční baterka Ledlenser P2 váží pouhopouhých 36 g a měří 103 mm. Nosit se dá v kapse, v batohu či kabelce jako tužka. Přesto vám dokonale posvítí na čtení, ale i na cestu. A to až do vzdálenosti 25 m výkonem 16 lm. Navíc tato nenápadná svítilna disponuje funkcí zvanou Blue Moon Focus – prstenec modrého světla ohraničující bílý světlený kužel. Díky speciální čočce uvnitř reflektoru, která funguje jako "mikro-hranol", dokáže svítilna oddělit spektrum modrého světla na okraj bílého kuželu. Modré světlo např. při čtení ohraničuje osvětlenou plochu, není tak ostré a je mnohem příjemnější pro oči. Svítilna je napájena jedinou tužkovou baterií AAA. Kovové tělo je… (kytary.cz)

Led Lenser P5

Led Lenser P5

Ruční svítilna Další svítilnou ze série P od značky Ledlenser je lampa Ledlenser P5. Oproti svým předchůdcům potěší uživatele mnohonásobně vyšším výkonem. Jediná tužková baterka rozsvítí lampu až na výkon 140 lm s dosvitem na 120 m a dobou svícení až 4 hodiny. Funkce Advanced Focus Systém zajišťuje, že reflektorová čočka zaostřuje paprsek světla s plynulým přechodem z širokého homogenního kruhu do ostrého svazku a naopak. Ostření se provádí jednoduchým posunutím hlavy svítilny. Pogumovaná rukojeť s měkkým vzorkem zaručuje příjemný a pevný úchop. Součástí balení je poutko na ruku i praktické pouzdro. Kovové tělo je standardně vysoce odolné proti stříkající vodě i proti pádu z výšky. Elektrolyticky pozlacené kontakty dodávají svítilně extrémní odolnost proti korozi. Na svítilnu se… (kytary.cz)

Led Lenser P14

Led Lenser P14

Ruční svítilna Doménou ruční svítilny Ledlenser P14 je funkce Dynamic Switch, která umožňuje v řádu milisekund přepínat mezi třemi úrovněmi jasu světla. Pro tuto funkci je svítilna oblíbená například u policistů, kteří potřebují pohotově přepínat mezi módy k případnému oslnění útočníka. Moderní systém ostření rovněž umožňuje velice rychle přepínat ostrý paprsek světla na široký světelný kužel k osvětlení velikých ploch. O velmi ekonomický a ekologický provoz se starají pouhé čtyři tužkové baterie, které zajišťují výkon baterky o síle až 850 lm s dosvitem na 320 metrů. V úsporném módu vydrží baterka o hmotnosti 350 gramů a délce 198 mm svítit až 50 hodin. Přepínat můžete mezi módy plného svícení, úsporného svícení a tzv. boosteru – krátkodobého zesílení intenzity světla na 110 %… (kytary.cz)

Led Lenser H4

Led Lenser H4

Čelová svítilna Proč mít za tmy k dispozici méně světla než přes den? Výkonná pracovní čelovka H4 s 250 lumeny je ideální pro zvukaře, techniky, ale i třeba noční procházky nebo nasvícení zpěvníků při hraní u táboráku. Unikátem je speciální technologie objektivů, která umožňuje široké osvětlení téměř celého lidského zorného pole. To usnadňuje orientaci v prostoru i v rámci periferního vidění. Výklopná hlava zajišťuje flexibilitu úhlu dopadu světla, zadní světlo doplňuje maximální bezpečnost při použití, odolnost proti vodě a prachu IP57 vás přesvědčí o nedotknutelnosti čelovky, a to vše je schované v malém, lehoučkém a velmi kompaktním těle vhodném do téměř všech pracovních podmínek. (kytary.cz)

Led Lenser H6

Led Lenser H6

Čelová svítilna Dalším vývojovým krokem v sérii čelovek Ledlenser typu H je takzvaná „H-šestka“. Ta je vybavena novou reflektorovou čočkou, která je usazena v robustnějším plastovém těle s výklopnou hlavicí. Intenzita světla, která se dá plynule regulovat kolečkem na bateriovém boxu, se pohybuje mezi 5 až 200 lm. Podle nastaveného výkonu svítí čelovka na vzdálenost 20 až 120 metrů a vydrží až 60 hodin. Také model Ledlenser H6 nabízí patentovaný systém rychlého ostření (Speed focus). Samozřejmostí jsou pozlacené kontakty a vysoká odolnost proti nepříznivým povětrnostním podmínkám i proti pádu z výšky. Čelenka svítilny je z vnitřní strany vybavena protiskluzovými silikonovými proužky. Pro ještě vyšší komfort a bezpečnost je součástí balení také přídavný pásek, který lze nasadit na… (kytary.cz)

Led Lenser P3

Led Lenser P3

Ruční svítilna Svítilna Ledlenser P3 je téměř identickým dvojčetem svého předchůdce – lampy Ledlenser P2 – a nese všechny její výhody: svítivost 16 lm, funkci Blue Moon Focus (díky speciální čočce uvnitř reflektoru, která funguje jako "mikro-hranol", dokáže svítilna oddělit spektrum modrého světla na okraj bílého kuželu. Modré světlo např. při čtení ohraničuje osvětlenou plochu, není tak ostré a je mnohem příjemnější pro oči), ekologické napájení jedinou tužkovou baterií AAA, odolnost proti stříkající vodě a pádu z výšky, elektrolyticky pozlacené kontakty extra odolné proti korozi. Váží tentokrát už pouhých 35 g a měří 96 mm. Bez problémů se tak vejde do kapsy od saka, stejně jako do malé kabelky. Navíc díky větší hlavě reflektoru dosvítí až na vzdálenost 31 metrů. Stejně jako na… (kytary.cz)

Led Lenser P17

Led Lenser P17

Baterka napájená 3 D bateriemi se svítivostí 1000 lumenů, jejíž paprsek dokáže prosvítit až do vzdálenosti 450 m. Stejně jako ostatní svítidla ze série P, má i model P17 všechny standardní funkce jako například zaostření či IPX4 ochranu proti prachu a postříkání vodou, d? (muziker.cz)

Led Lenser TT

Led Lenser TT

Tohle je automatický překlad vygenerovaný softvérem:Efektivní baterka, která zůstává spolehlivá a konstantní po dobu až 30 hodin. Jeho robustní plášť má povrchovou strukturu, která je obzvláště snadno uchopitelná. Je to skvělá věc v ruce a je velmi odolná vůči nárazům a (muziker.cz)

Led Lenser K3 Box

Led Lenser K3 Box

Kapesní svítilna Miniaturní svítilna Ledlenser K3 ukrývá v drobounkém těle úctyhodný výkon. S 29 g váhy a 71 mm délky dosvítí až na vzdálenost 33 m světelným kuželem o síle 15 lm. Čtyři monočlánky AG13 dokáží napájet svítilnu až po dobu 2 hodin. Navíc tato nenápadná baterka disponuje funkcí zvanou Blue Moon Focus: díky speciální čočce uvnitř reflektoru, která funguje jako "mikro-hranol", dokáže svítilna oddělit spektrum modrého světla na okraj bílého kuželu. Modré světlo např. při čtení ohraničuje osvětlenou plochu, není tak ostré a je mnohem příjemnější pro oči. Hodí se tak skvěle do přihrádky v autě, pro čtení v mapách, ale také do kabelky, batohu, nebo do cyklobrašny. Plášť je vysoce odolný proti dešti, sněhu i proti pádu z výšky. Samozřejmostí jsou elektrolyticky pozlacené… (kytary.cz)

Led Lenser K1 RŮŽOVÁ

Led Lenser K1 RŮŽOVÁ

Kapesní svítilna Necelých 5 cm na délku a pouhých 10 g váhy. Přesto světelný výkon 17 lm a dosvit na vzdálenost 16 m! Taková je miniaturní svítilna Ledlenser K1. Napájená čtyřmi malými monočlánky vydrží svítit půl hodiny. Nicméně právě pro její kombinaci titěrného těla a skvělého výkonu se stane nedílnou součástí vašich kabelek, brašen, či klíčů. Její přítomnost ani neucítíte. Plášť baterky je vysoce odolný proti dešti, sněhu a pádu z výšky podle standardu IPX4-8. Pozlacené kontakty jsou extrémně odolné proti korozi a na svítilnu se vztahuje exkluzivní sedmiletá záruka. K dostání je ve dvou barevných provedeních: univerzální černá či dámská růžová. Balení obsahuje: svítilnu, 4x AG3 baterie, návod. Baleno v plastu. (kytary.cz)

Led Lenser XEO19R Black

Led Lenser XEO19R Black

Profesionální čelovka s vynikajícím výkonem. Je voděodolná (IPX6) a dá se bezproblémů připevnit i na přilbu. S pomocí zabudovaného senzoru automaticky reguluje světlo v závislosti na prostředí. Vestavěnou baterii můžete využít i jako powerbank a nabít si telefon, kameru a po (muziker.cz)

Led Lenser H6 Headlamp

Led Lenser H6 Headlamp

Čelové LED osvětlení ze série H vhodná pro osobní osvětlení během různých druhů sportů, turistiky nebo při industriálních pracích. Čelovka H6 je vybavena silnou LED diodou se svítivostí až 200 lm a dosahem až 120 m. Systém je velmi lehký a pohodlný a napájí se trojicí ba (muziker.cz)

Led Lenser K1 Box

Led Lenser K1 Box

Kapesní svítilna Necelých 5 cm na délku a pouhých 10 g váhy. Přesto světelný výkon 17 lm a dosvit na vzdálenost 16 m! Taková je miniaturní svítilna Ledlenser K1. Napájená čtyřmi malými monočlánky vydrží svítit půl hodiny. Nicméně právě pro její kombinaci titěrného těla a skvělého výkonu se stane nedílnou součástí vašich kabelek, brašen, či klíčů. Její přítomnost ani neucítíte. Plášť baterky je vysoce odolný proti dešti, sněhu a pádu z výšky podle standardu IPX4-8. Pozlacené kontakty jsou extrémně odolné proti korozi a na svítilnu se vztahuje exkluzivní sedmiletá záruka. K dostání je ve dvou barevných provedeních: univerzální černá či dámská růžová. Balení obsahuje: svítilnu, 4x AG3 baterie, návod. Baleno v krabici. (kytary.cz)

Led Lenser H3.2 Box

Led Lenser H3.2 Box

Čelová svítilna Nová čelovka Ledlenser H3.2 je vylepšeným nástupcem populární „H3-ky“. I tato svítilna vyniká lehkostí - dohromady s třemi tužkovými bateriemi AAA váží pouhých 133 g. Značného zlepšení se ale dočkal její výkon: díky reflektorové čočce, která je součástí unikátního Advanced Focus Systému, svítí výkonem 120 lm na vzdálenost 100 m až po dobu 6 hodin. Na úsporný režim (5 lm, 20 m) vydrží svítit 60 hodin. Výklopná hlava čelovky může stáčet světelný kužel až o 90°. Elektrolyticky pozlacené kontakty jsou zárukou vysoké odolnosti před korozivním poškozením způsobenému nejčastěji kyselinou nebo plynem z baterií. To potvrzuje i sedmiletá záruka, která se na svítilny Ledlenser vztahuje. Čelovka Ledlenser H3.2 je odolná proti stříkající vodě i proti nárazu podle standardu IPX4,… (kytary.cz)

LED LENSER SEO 3

LED LENSER SEO 3

Nová řada čelovek s mladistvým designem začíná s LED LENSER ® SEO ® 3. Používá tři vysoce kvalitní LED diody se sjednoceným výkonem až 90 lumenů. Stejně jako všechny LED LENSER ® SEO svítilny je vybavena blokací tlačítek proti nechtěnému zapnutí. LED LENSER ® SEO ® 3 je vysoce kvalitní svítilna s vysokým výkonem.Balení: BlisterBalení obsahuje:1 ks čelovka1 sada baterií AAA 1,5VKarabinaNávod k použitíVlastnosti: SMART Light Technology (SLT)Výklopná hlavaNeoslňující červené LED světloVýměnná čelenkaKarabinaPojistkaVysoká úroveň pohodlíNízká hmotnost Technické údaje LED3 x High End LED (bílá), 1 x High End LED (červená)Hmotnost96 gSvětelný tok90 lm / 15 lmBaterie3 x AAA 1,5VKapacita4,05 WhDoba svícení10 h / 40 hDosah světla40 m / 18 mOdolnost proti voděIPX6Měřeno dle norem ANSI FL1 (kupzarovky.cz)

Led Lenser H7R.2

Led Lenser H7R.2

Čelová svítilna přináší všechny přednosti čelovky Ledlenser H7.2 (ať už se jedná o Smart Light Technology, plynulé zaostřování světla, plynule regulovatelná intenzita světla, pozlacené kontakty, vysoká odolnost a mnohé další). Čočka umožňuje nastavit ještě širš? (muziker.cz)

Led Lenser P7

Led Lenser P7

Ruční svítilna Svítilna Ledlenser P7 je díky své svítivosti, výdrži a funkcionalitě zcela univerzální baterkou vhodnou pro všechny: od domácností, přes outdoorové aktivity až po profesionální záchranné složky. Pouze 175 g vážící a 130 mm měřící svítilna svítí výkonem až 450 lm na vzdálenost 300 m. Napájena je čtyřmi tužkovými mikrobateriemi AAA. Patentovaný Advanced focus systém zabezpečuje maximálně rovnoměrné rozdělení světla ve světelném kuželu. Funkce Dynamic Switch umožňuje v řádu milisekund přepínat mezi třemi úrovněmi jasu světla. Na nejúspornější (40 lm) vydrží baterka svítit až 25 hodin. Svítilna nabízí větší spínač s lepší přilnavostí a usnadňuje použití této svítilny i v rukavicích. Součástí balení je poutko na ruku i praktické pouzdro. Robustní kovové tělo je standardně… (kytary.cz)

Led Lenser H4R

Led Lenser H4R

Čelová svítilna Proč mít za tmy k dispozici méně světla než přes den? Výkonná pracovní čelovka H4R s 250 lumeny je ideální pro zvukaře, techniky, ale i třeba noční procházky nebo nasvícení zpěvníků při hraní u táboráku. Unikátem je speciální technologie objektivů, která umožňuje široké osvětlení téměř celého lidského zorného pole. To usnadňuje orientaci v prostoru i v rámci periferního vidění. Výklopná hlava zajišťuje flexibilitu úhlu dopadu světla, zadní světlo doplňuje maximální bezpečnost při použití, odolnost proti vodě a prachu IP57 vás přesvědčí o nedotknutelnosti čelovky, a to vše je schované v malém, lehoučkém a velmi kompaktním těle vhodném do téměř všech pracovních podmínek. H4R navíc obsahuje dobíjecí Li-Ion baterii a signalizaci baterie, kdy se při vybití automaticky… (kytary.cz)

Led Lenser K2

Led Lenser K2

Kapesní svítilna Svítilna Ledlenser K2 je větším sourozencem miniaturní baterky K1. Ovšem díky vylepšené technologii dokáže tato 52 mm dlouhá a 20 g těžká mikro baterka svítit až neuvěřitelných 6 hodin. Čtyři malé monočlánky AG13 jsou zdrojem světelného kuželu o výkonu 25 lm s dosvitem na vzdálenost až 20 m. Plášť vyrobený z leteckého hliníku je opatřen hlubokou gravurou a je vysoce odolný proti dešti, sněhu i proti pádu z výšky. Samozřejmostí jsou elektrolyticky pozlacené kontakty extrémně odolné proti korozi a sedmiletá záruka. Tato nepatrná svítilna, vybavená kroužkem pro přichycení na klíče, je pro svou jedinečnou kombinaci výdrže a lehkosti oblíbena nejen u outdoorových sportovců a turistů, ale zkrátka u všech, kteří potřebují kvalitní světlo v nepatrném obalu. Balení obsahuje:… (kytary.cz)

Led Lenser P7QC

Led Lenser P7QC

Ruční svítilna Nejprodávanější baterka svého druhu se dočkala razantního vylepšení, které ocení zejména myslivci, záchranáři, piloti a všichni ti, kteří upotřebí různé barvy světla. Ledlenser P7QC je jedna ze dvou ručních svítilen Ledlenser, která v základním vybavení nabízí volbu barvy (zkratka QC znamená quatro colour, neboli čtyři barvy). Pootočením hlavice se pomocí barevných filtrů přemění světelný kužel z tradičně bílého na modrý, zelený, nebo červený. Výkon o síle 220 lm s dosvitem na vzdálenost 60 m je zajišťován čtyřmi tužkovými mikrobateriemi AAA. V úsporném režimu (40 lm) vydrží svítit až 25 hodin. Funkce nastavení intenzity jasu a blikání jsou díky technologii Smart Light technology individuálně nastavitelné pro každou barvu. Součástí balení je poutko na ruku i praktické… (kytary.cz)

Led Lenser P7R

Led Lenser P7R

Ruční svítilna Další vylepšení nejprodávanější baterky od Ledlenseru nese označení Ledlenser P7R. Využitím dobíjecího akumulátoru ICR 18650 Li-Ion a technologie Advanced Focus System dosahuje tato nová svítilna mimořádného výkonu až 1000 lm s dosvitem na 210 metrů. Mechanismus Smart Light Technology umožňuje individuální nastavení světelných režimů. Přepínat lze mezi třemi módy: plné svícení, úsporné svícení (výdrž až 40 hodin) a obranný stroboskop. Součástí balení je dobíjecí stanice s magnetickým kontakty, které hlídají úroveň nabití a zabraňují jejich přebití. Navíc je nabíječka opatřena konektorem USB, a proto můžete svítilnu dobíjet bez problémů i v autě, z notebooku či stolního počítače. Funkce Fast Lock umožňuje zamknout ostřicí hlavici svítilny v poloze, kterou aktuálně… (kytary.cz)

Led Lenser H8R

Led Lenser H8R

Čelová svítilna Nová čelovka Ledlenser H8R zaujme výkonem v poměrně malém těle. 158 gramů těžká svítilna díky reflektorové čočce, která je součástí unikátního Advanced Focus Systému, svítí výkonem 600 lm na vzdálenost 120 m. Dobíjecí akumulátor vydrží na nejvyšší výkon až po dobu 10 hodin. Na úsporný režim (10 lm, 20 m) vydrží svítit 120 hodin. Výklopná hlava čelovky může stáčet světelný kužel až o 90°. Elektrolyticky pozlacené kontakty jsou zárukou vysoké odolnosti před korozivním poškozením způsobenému nejčastěji kyselinou nebo plynem z baterií. To potvrzuje i sedmiletá záruka, která se na svítilny Ledlenser vztahuje. Čelovka Ledlenser H8R je odolná proti stříkající vodě i proti nárazu podle standardu IPX4, což ocení zejména rybáři, sportovci a všichni příznivci outdoorových… (kytary.cz)

LED LENSER K1

LED LENSER K1

Za dob Einsteina vážily svítilny několikanásobně více než LED LENSER K1 a přitom poskytovaly jen zlomek světelného výkonu. Tato mini klíčenková svítilna jasně září a je velmi lehká. Pohodlně ji zapnete a vypnete jednou rukou. Je vybavena čtyřmi „knoflíkovými bateriemi“. LED dioda Vám vydrží celý život.Zapínání je umožněno odolným otočným spínačem. Materiál-černě eloxovaný dural. Svítí neuvěřitelně zářivě bílým světlem.Balení obsahuje:1 ks svítilna1 sada baterií 4 x AG3Návod k použitíTechnické údaje LEDHigh End Power LEDDélka43 mmHmotnost10 gSvětelný tok17 lmBaterie4 x AG3Kapacita0,69 WhDoba svícení 45 minDosah světla16 m (kupzarovky.cz)

Led Lenser H3.2

Led Lenser H3.2

Ledlenser H3.2 je vylepšeným nástupcem populární ''H3-ky''. Svítidlo vyniká nízkou hmotností a spolu s trojicí AAA baterií váží pouze 133g. Vylepšený je i výkon svítidla: díky reflektorové čočce, která je součástí unikátního Advanced Focus systému, nabízí čelovka výk (muziker.cz)

Led Lenser PL6

Led Lenser PL6

Kapesní svítilna s minimalistickým industriálním designem. Nová technologie čočky s mikrohranolmi distribuuje rovnoměrné světlo bez oslnění s maximální úsporou energie. Nabízí na výběr ze tří světelných módů od 20 až po 750 lm. Baterie je dobíjecí prostřednictvím USB k (muziker.cz)

Led Lenser Pouzdro pro P7R

Led Lenser Pouzdro pro P7R

Pouzdro Ruční svítilny většinou nelze neustále svírat v ruce. Občas nás okolnosti donutí je odložit. Ale je nanejvýš vhodné mít je po ruce a kdykoli připravené k použití. To vám umožní praktické pouzdro vyrobené z vysoce odolného materiálu Cordura. Pouzdro je opatřeno suchým zipem pro okamžité rozepnutí. Pásek pouzdra lze upravit šířce jednotlivých opasků a je zajištěno proti sklouznutí z pásku. Pouzdro je určeno pro svítilny Ledlenser P7R. (kytary.cz)

Led Lenser XEO 19R Green

Led Lenser XEO 19R Green

Profesionální čelovka s dvojitým zdrojem světla pro jasné osvětlení zorného pole. Svítidlo vyniká nízkou hmotností pouze 478 g a to i přes vestavěné dobíjecí lithium iontové baterii. Díky dvojité reflektorové čočce nabízí čelovka výkon až 2000lm na vzdálenost 300m až n (muziker.cz)

Led Lenser P7 2018 Edition

Led Lenser P7 2018 Edition

Svítilna Ledlenser P7 je díky své svítivosti, výdrži a funkcionalitě zcela univerzální baterkou vhodnou pro všechny: od domácností, přes outdoorové aktivity až po profesionální záchranné složky. Pouze 175 g vážící a 130 mm měřící svítilna svítí výkonem až 450 lm na v (muziker.cz)

Led Lenser P3R

Led Lenser P3R

Ruční svítilna Oproti svému „nedobíjecímu“ dvojčeti, se svítilna Ledlenser P3R dočkala řady příjemných vylepšení. Ty spočívají především v mnohonásobně vyšším výkonu a také v možnosti dobíjení akumulátoru přes rozhraní USB. O výkonu 140 lm a s dosvitem na 100 metrů vydrží lampa svítit až 6 hodin. Svítilna je díky své šetrnosti velmi populární u ochránců životního prostředí. Kovové tělo je standardně vysoce odolné proti stříkající vodě i proti pádu z výšky. Elektrolyticky pozlacené kontakty dodávají svítilně extrémní odolnost proti korozi. Na svítilnu se vztahuje sedmiletá záruka. (kytary.cz)

Led Lenser PL6

Led Lenser PL6

Ruční svítilna Kapesní lucerna Ledlenser PL6 Vás ochrání před tmou v jakékoli situaci - v dílně, v garáži, ale třeba i doma v obýváku. Díky minimalistickému industriálnímu designu ji oceníte především na cestách. Nová technologie čočky s mikrohranoly distribuuje rovnoměrné světlo bez oslnění a s maximálním úsporou energie. Nabízí na výběr ze tří světelných módů od 20 až po 750 lm. Akumulátor je dobíjecí přes USB kabel, který je součástí balení. Svítilnu lze zavěsit do prostoru za flexibilní integrovaný hák, přichytit pomocí vestavěného magnetu a nebo našroubovat na většinu běžných stativů. Ocení ji všichni řemeslníci či dělníci, kteří potřebují ke své práci kvalitní mobilní osvětlení, ale také například automobilisté při poruše nebo jako signální světlo. (kytary.cz)

Led Lenser H7.2

Led Lenser H7.2

Čelová svítilna Čelová svítilna Ledlenser H7.2 je nástupcem jedné z nejoblíbenějších a nejprodávanějších čelovek – Ledlenser H7. Z té si také ponechala všechny silné stránky, včetně využití LED diody třídy High END Power LED, pozlacených kontaktů, či zvýšené odolnosti. Avšak na základě požadavků uživatelů se dočkala řady vylepšení. Tím prvním je výkon, který variuje mez 20 a 250 lm dle nastavení na bateriovém boxu. Čtyři baterie AAA vydrží napájet světlo až 60 hodin na vzdálenost 50 – 160 metrů. Bateriový box je ergonomicky tvarovaný s polyuretanovým potahem pro ještě větší komfort uživatele. Inovace se dočkala reflektorová čočka, která umožňuje nastavit ještě širší kužel světla. Naopak při zaostření světla do jednoho bodu vytváří ještě jeden širší světelný kužel pro lepší… (kytary.cz)

Led Lenser K1

Led Lenser K1

Kapesní svítilna Necelých 5 cm na délku a pouhých 10 g váhy. Přesto světelný výkon 17 lm a dosvit na vzdálenost 16 m! Taková je miniaturní svítilna Ledlenser K1. Napájená čtyřmi malými monočlánky vydrží svítit půl hodiny. Nicméně právě pro její kombinaci titěrného těla a skvělého výkonu se stane nedílnou součástí vašich kabelek, brašen, či klíčů. Její přítomnost ani neucítíte. Plášť baterky je vysoce odolný proti dešti, sněhu a pádu z výšky podle standardu IPX4-8. Pozlacené kontakty jsou extrémně odolné proti korozi a na svítilnu se vztahuje exkluzivní sedmiletá záruka. K dostání je ve dvou barevných provedeních: univerzální černá či dámská růžová. Balení obsahuje: svítilnu, 4x AG3 baterie, návod. Baleno v plastu. (kytary.cz)

Led Lenser P7R

Led Lenser P7R

Další vylepšení nejprodávanější baterky od Ledlenseru nese označení Ledlenser P7R. Využitím dobíjecího akumulátoru ICR 18650 Li-Ion a technologie Advanced Focus System dosahuje tato nová svítilna mimořádného výkonu až 1000 lm s dosvitem na 210 metrů. Mechanismus Smart Light Te (muziker.cz)

Led Lenser P5R

Led Lenser P5R

Oproti svému „nedobíjecímu“ dvojčeti, se svítilna Ledlenser P5R dočkala řady příjemných vylepšení. Ty spočívají především v mnohonásobně vyšším výkonu a také v možnosti dobíjení akumulátoru přes rozhraní USB. O výkonu 420 lm a s dosvitem na 240 metrů vydrží lam (muziker.cz)

Led Lenser H7.2

Led Lenser H7.2

Čelová svítilna Ledlenser H7.2 je nástupcem jedné z nejoblíbenějších a nejprodávanějších čelovek – Ledlenser H7. Z té si také ponechala všechny silné stránky, včetně využití LED diody třídy High END Power LED, pozlacených kontaktů, či zvýšené odolnosti. Avšak na zá (muziker.cz)

Led Lenser XEO 19R BÍLÁ

Led Lenser XEO 19R BÍLÁ

Čelová svítilna Jestli některá z čelovek může doslova ohromit svým výkonem, pak je to LEDLENSER XEO 19R. Expediční svítilna o dvou reflektorech dosahuje výkonu až 2000 lumenů (pro srovnání: dálková světla průměrného automobilu svítí výkonem do 1500 lumenů).Oba reflektory je možné používat samostatně pomocí velmi intuitivního ovládání v podobě „joysticku“ na horní části čelovky. S ním můžete oba nezávisle na sobě přepínat do tří různých módů a pomocí postranních páček i samostatně zaostřovat tok světla. Díky jednoduchému ovládání lze programy velmi rychle nastavit dle aktuální potřeby. Jeden reflektor tak můžete například zaostřit do jednoho blízkého bodu a druhý rozptýlit do širšího okolí. V závislosti na používaném módu dosvítí XEO 19R až do vzdálenosti 300 metrů. Dobíjecí… (kytary.cz)

Led Lenser H6R Box

Led Lenser H6R Box

Čelová svítilna Všechny své parametry má model Ledlenser H6R prakticky totožné s blízce příbuznou H6. Reflektorová čočka, robustní plastové tělo s výklopnou hlavicí, regulovatelná intenzita světla, systém rychlého ostření, pozlacené kontakty a extrémní odolnost. Inovace spočívá v napájení. Místo klasického zásobníku na tři tužkové baterie AAA je ale tato čelovka vybavena dobíjecím akumulátorem. Doba dosvitu je tím trochu omezena na 40 hodin, ale za to můžete čelovku pomocí USB kabelu kdykoli nabít – v elektrické síti, ale také v autě, v počítači či v powerbance. Poloprázdné baterie vás na cestě už nikdy nepřekvapí. Nabíječka, stejně jako neoprenové pouzdro, je součástí balení. Balení obsahuje: svítilnu, samolepku 100% originál, nabíječku s USB, 3 x akumulátor, neoprenové pouzdro,… (kytary.cz)

Led Lenser P2 Box

Led Lenser P2 Box

Ruční svítilna Jedno nepsané pravidlo říká, že na velikosti nezáleží. A je to stoprocentní pravda – alespoň co se svítilen týká. Ruční baterka Ledlenser P2 váží pouhopouhých 36 g a měří 103 mm. Nosit se dá v kapse, v batohu či kabelce jako tužka. Přesto vám dokonale posvítí na čtení, ale i na cestu. A to až do vzdálenosti 25 m výkonem 16 lm. Navíc tato nenápadná svítilna disponuje funkcí zvanou Blue Moon Focus – prstenec modrého světla ohraničující bílý světlený kužel. Díky speciální čočce uvnitř reflektoru, která funguje jako "mikro-hranol", dokáže svítilna oddělit spektrum modrého světla na okraj bílého kuželu. Modré světlo např. při čtení ohraničuje osvětlenou plochu, není tak ostré a je mnohem příjemnější pro oči. Svítilna je napájena jedinou tužkovou baterií AAA. Kovové tělo je… (kytary.cz)

Led Lenser XEO19R White

Led Lenser XEO19R White

Profesionální čelovka s vynikajícím výkonem. Je voděodolná (IPX6) a dá se bezproblémů připevnit i na přilbu. S pomocí zabudovaného senzoru automaticky reguluje světlo v závislosti na prostředí. Vestavěnou baterii můžete využít i jako powerbank a nabít si telefon, kameru a po (muziker.cz)

Led Lenser P7 Flashlight

Led Lenser P7 Flashlight

Baterka s nadstandardním světelným výkonem ve srovnání s kompaktním, lehkým provedením. Svítilna váží méně než 175 gramů a má svítivost až 320 lumenů (dosah 260m). Provozní doba při napájení 4 AAA bateriemi je 1 hodina ve výkonném režimu a až 25 hodin v úsporném režim (muziker.cz)

Čelovka LED Lenser SEO 7R modrá

Čelovka LED Lenser SEO 7R modrá

LED LENSER ® SEO ® 7R je ideální pro uživatele, kteří chtějí být šetrní nejen k životnímu prostředí, ale i ke své peněžence. Špičkový model SEO 7R je dobíjecí a nabízí větší světelný výkon než ostatní modely řady SEO. Inovativní funkce stmívání reguluje výkon světelného výkonu s ohledem na odraz světla od překážky, proto je možné se vyvarovat oslnění. LED LENSER ® SEO ® 7R spojuje ty nejlepší funkce řady v moderním designu.Balení: BlisterBalení obsahuje: 1 ks čelovka1 sada baterií Li-IonNabíječkuPratelnou čelenkuKarabinaNávod k použitíVlastnosti: DobíjecíSMART Light Technology (SLT)Advanced Focus System (AFS)Rotující hlavaOptisense technologieNeoslňující červené LED světloVýměnná čelenkaKarabinaPojistkaVysoká úroveň pohodlíNízká hmotnost Technické údaje LED1 x High End LED (bílá), 1 x… (kupzarovky.cz)

Led Lenser H14R.2

Led Lenser H14R.2

Čelová svítilna Čelovka H14 byla doposud nejvýkonnějším modelem, ale pokud je vám 220lm výkonu málo, máme tu jejího nástupce: Ledlenser H14R.2 je aktuálně nejvýkonnější čelová svítilna řady H, která ohromí impozantním výkonem 1000lm a dosvitem až 300 metrů!!! Luxus, který jste si mohli zatím dopřát pouze s podstatně většími klasickými svítilnami Ledlenser. Samozřejmostí jsou všechny přednosti jako u modelu H14.2 jako zvýšená odolnost a propracovanější ergonomie pro pohodlnější nošení. Nově má dva spínače pro přirozenější ovládání programovatelných světelných funkcí. Spínačem u reflektoru ovládáte naprogramované funkce „Boost/Power/Eco/Strobo“. Otočným spínačem na bateriovém boxu regulujete intenzitu světla a programujete cykly svícení, navíc je vybaven 1W LED diodou pro červenou… (kytary.cz)

Led Lenser H7R.2

Led Lenser H7R.2

Čelová svítilna Všechny přednosti čelovky Ledlenser H7.2 (ať už se jedná o Smart Light Technology, plynulé ostření světla, plynule regulovatelná intenzita světla, pozlacené kontakty, vysoká odolnost a mnohé další) byly u modelu Ledlenser H7R.2 obohaceny o možnost dobíjení. Zásobník na čtyři tužkové baterie byl vyměněn za dobíjecí Li-ion baterii, která zvyšuje výkon svítilny na úctyhodných 300 lm s výdrží až 60 hodin. Zdroj tak můžete dobíjet pomocí USB z notebooku, v autě, přímo z elektrické sítě, nebo z powerbanky. Systém sám zavčas upozorňuje na nízký stav baterie. Spínač je vybaven zámkem proti náhodnému zapnutí. Baterii Li-ion je možné samostatně dokoupit a nedostatek energie Vás na cestách už nikdy nepřekvapí. Balení obsahuje: svítilnu, samolepku 100% originál, dobíjecí… (kytary.cz)

Led Lenser P14 Flashlight

Led Lenser P14 Flashlight

Svítilna napájená 4 AA bateriemi se svítivostí 180 lumenů, jejíž paprsek dokáže prosvítit až do vzdálenosti 205 m a udělat tak z tmavé noci den. Kromě toho nabízí i boost režim, který na krátkou dobu maximalizován svítivost a zároveň má i režim úspory baterie, díky jeho? (muziker.cz)

Led Lenser P5 Flashlight

Led Lenser P5 Flashlight

Malá, úsporná, kapesní svítilna s nízkou hmotností. Svítidlo je dlouhé pouze 11 cm, má hmotnost 84 gramů a je napájeno jedinou baterií AA typu. Na tyto poměry úžasně silná baterka produkuje světlo se svítivostí 130 lumenů. Navíc umožňuje rychlé zaostření světla na určit (muziker.cz)

Led Lenser SEO 3 Headlamp Orange

Led Lenser SEO 3 Headlamp Orange

Kompaktní a pohodlná čelovka ze série SEO určená pro sporty a turistiku. Základním modelem řady čelovek s nápaditým designem je LED Lenser SEO3. Používá tři vysoce kvalitní LED diody se sjednoceným výkonem až 90 lumenů. Stejně jako všechny LED Lenser SEO svítidla je vybavena (muziker.cz)

Led Lenser P7.2 (B-Stock) #917403

Led Lenser P7.2 (B-Stock) #917403

Mírně poškozený balící obal, zboží ve 100% stavu. (muziker.cz)

Led Lenser Pouzdro pro sérii H

Led Lenser Pouzdro pro sérii H

Pouzdro Ať máte čelovku vyrobenou ze sebekomfortnějšího materiálu, není příliš pohodlné mít ji nasazenou neustále na hlavě. Přesto je důležité mít ji vždy po ruce a připravenou k použití. V takovém případě se vyplatí pořídit si pouzdro, které snadno připnete k opasku. Jednak budete mít čelovku neustále v pohotovosti, zároveň pouzdro ochrání svítilnu při náročnějších přesunech. Pouzdro na čelovky Ledlenser řady H je vyrobeno z kvalitního voděodolného materiálu a je určeno pro svítilny Ledlenser H6, Ledlenser H6R, Ledlenser H7.2 a Ledlenser H7R.2. (kytary.cz)

Led Lenser SEO 3 Headlamp Green

Led Lenser SEO 3 Headlamp Green

Kompaktní a pohodlná čelovka ze série SEO určená pro sporty a turistiku. Základním modelem řady čelovek s nápaditým designem je LED Lenser SEO3. Používá tři vysoce kvalitní LED diody se sjednoceným výkonem až 90 lumenů. Stejně jako všechny LED Lenser SEO svítidla je vybavena (muziker.cz)

Led Lenser SEO 5 Headlamp Red

Led Lenser SEO 5 Headlamp Red

Kompaktní a pohodlná čelovka ze série SEO určená pro sporty a turistiku. Lidé, kteří jsou zaměřeni na výkon, budou milovat LED Lenser SEO 5. Ve srovnání se základním modelem série SEO 3 se světelný výkon zdvojnásobil se zachováním výdrže baterií. Funkce plynulého stmíván (muziker.cz)

LED LENSER SEO 5 šedá

LED LENSER SEO 5 šedá

Lidé, kteří jsou zaměřeni na výkon, budou milovat LED LENSER ® SEO ® 5. Ve srovnání se základním modelem série SEO 3 se světelný výkon zdvojnásobil se zachováním výdrže baterií. Funkce plynulého stmívání si pamatuje poslední nastavení. LED LENSER ® SEO ® 5 je k dispozici ve dvou barevných provedeních.Balení: BlisterBalení obsahuje: 1 ks čelovka1 sada baterií AAA 1,5VPratelnou čelenkuKarabinaNávod k použitíVlastnosti: SMART Light Technology (SLT)Advanced Focus System (AFS)Výklopná hlavaNeoslňující červené LED světloVýměnná čelenkaKarabinaPojistkaVysoká úroveň pohodlíNízká hmotnost Technické údaje LED3 x High End LED (bílá), 1 x High End LED (červená)Hmotnost105 gSvětelný tok180 lm / 15 lmBaterie3 x AAA 1,5VKapacita4,05 WhDoba svícení7 h / 25 hDosah světla120 m / 40 mOdolnost proti… (kupzarovky.cz)

LED LENSER SEO 3 ORANŽOVÁ

LED LENSER SEO 3 ORANŽOVÁ

Nová řada čelovek s mladistvým designem začíná s LED LENSER ® SEO ® 3. Používá tři vysoce kvalitní LED diody se sjednoceným výkonem až 90 lumenů. Stejně jako všechny LED LENSER ® SEO svítilny je vybavena blokací tlačítek proti nechtěnému zapnutí. LED LENSER ® SEO ® 3 je vysoce kvalitní svítilna s vysokým výkonem.Balení: BlisterBalení obsahuje:1 ks čelovka1 sada baterií AAA 1,5VKarabinaNávod k použitíVlastnosti: SMART Light Technology (SLT)Výklopná hlavaNeoslňující červené LED světloVýměnná čelenkaKarabinaPojistkaVysoká úroveň pohodlíNízká hmotnost Technické údaje LED3 x High End LED (bílá), 1 x High End LED (červená)Hmotnost96 gSvětelný tok100 lm / 15 lmBaterie3 x AAA 1,5VKapacita4,05 WhDoba svícení10 h / 40 hDosah světla100 m / 30 mOdolnost proti voděIPX6Měřeno dle norem ANSI FL1 (kupzarovky.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít