Lauben air fryer oven 1500sb (lbnafo1500sb  )

Produkt Lauben air fryer oven 1500sb (lbnafo1500sb  ) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Lauben air fryer oven 1500sb (lbnafo1500sb  ) upraviť a produkt hľadať znova.

Lauben Air Fryer Oven 1500SB (LBNAFO1500SB  )

Lauben Air Fryer Oven 1500SB (LBNAFO1500SB  )
Detail

Fritéza horkovzdušná, příkon 1700 W, objem nádoby 15 l, materiál nádoby nerezová, počet fritovacích košů 1, vhodné do myčky, časovač, termostat, automatické vypnutí, regulace teploty, automatické programy a sušení potravin max teplota 200 °C, min teplota 80 °C, Lauben Air Fryer Oven 1500SB – Váš pomocník na cestě ke zdravíDopřejte si bez výčitek i smažené jídlo. Digitální horkovzdušná trouba s fritézou Lauben se stane vaším nejlepším pomocníkem na cestě ke zdravému životnímu stylu. Ukrývá v sobě hned několik domácích spotřebičů, čímž šetří místo v kuchyni nebo ji s sebou můžete vzít i na cesty. 10 přednastavených programů je šitých na míru konkrétním potravinám, k jejichž přípravě není třeba takřka žádného tuku. Technologie pracující na principu 360° cirkulace horkého vzduchu ohřeje jídlo rovnoměrně ze všech směrů. Díky pachovému filtru můžete zapomenout na nelibé vůně linoucí se bytem při tradičním smažení. Co do objemu není Lauben Air... (alza.cz)

Podobné produkty ako Lauben Air Fryer Oven 1500SB (LBNAFO1500SB  ) , Lauben air fryer oven 1500sb (lbnafo1500sb  )

Lauben Air Fryer Oven 1500SB – Digitální horkovzdušná trouba s fritézou

Lauben Air Fryer Oven 1500SB – Digitální horkovzdušná trouba s fritézou
Detail

Smažené nemusí nutně znamenat nezdravé. S digitální horkovzdušnou troubou a fritézou Lauben si můžete na svých oblíbených křupavých pokrmech pochutnat s čistým svědomím. Trouba nabízí 10 přednastavených programů, které jsou šité na míru konkrétním surovinám a suverénně nahradí několik domácích spotřebičů. Těžko si představit lepší řešení do menších prostor. Vyrážíte na prázdniny karavanem? S touto troubou, která nezabere více místa než jeden větší hrnec, máte vystaráno prakticky pro všechny druhy jídla, které si vy nebo vaše ratolesti vymyslí. Ušetřete místo v kuchyňce na chatě, nehyzděte si světnici s kachlovými kamny na chalupě přehlídkou spotřebičů. Ovšem bez kompromisů v pestrosti stravy. Lauben Hot Air Fryer Oven 1500SB funguje na principu 360° cirkulace horkého vzduchu, který jídlo ohřívá ze všech směrů, a není tak třeba použít téměř žádný olej. Díky pachovému filtru můžete na nevábnou vůni, která běžně doprovází smažení a pečení, klidně zapomenout. Troubu byla navíc vybavena digitálním dotykovým displejem, na kterém si můžete zvolit buď jeden z přednastavených programů, nebo manuálně nastavit teplotu a čas přípravy. Jak je u nás zvykem, v základním balení najdete kompletní výbavu. Lauben Air Fryer Oven má kapacitu 15 l, bez problému se do ní vejde celé kuře nebo 3 menší pizzy. Využít můžete i bohaté příslušenství, od rožnicí jehly na perfektní grilované kuře, po fritovací koš na křupavé domácí hranolky. Parametry: rozsah teploty 80 – 200 C° rozsah času 5 – 60 minutObsah balení: trouba odkapávací tác mřížka grilovací mřížka fritovací koš rukojeť hluboká mřížka rožnicí jehla kuchařka manuál (4home.cz)

Podobné produkty ako Lauben Air Fryer Oven 1500SB – Digitální horkovzdušná trouba s fritézou , Lauben air fryer oven 1500sb – digitální horkovzdušná trouba s fritézou

Lauben Hot Air Fryer 2500WT

Lauben Hot Air Fryer 2500WT
Detail

Víte, co většinu z nás napadne jako první, když se řekne smažené jídlo? Dieta. Bývá totiž téměř výhradně nezdravé. Pokud ale přidáte do této rovnice horkovzdušnou fritézu Lauben, můžete si na svých oblíbených křupavých pokrmech pochutnat s čistým svědomím. Lauben Horkovzdušná fritéza totiž funguje na principu cirkulace horkého vzduchu, který jídlo ohřívá ze všech směrů a není tak třeba použít téměř žádný olej. Díky pachovému filtru můžete na nevábnou vůni, která běžně doprovází smažení, zapomenout. Potraviny můžete do fritézy vložit ihned po zapnutí, na nic nečekáte. Fritéza funguje na principu 360° cirkulace horkého vzduchu. Pokrmy, které si v ní připravíte, tak nebudou mastné, zároveň neztratí křupavost, chuť, ani vůni a budou mnohem zdravější. Při přípravě jídla s horkovzdušnou fritézou Lauben máte na výběr z 8 režimů, které jsou ušité na míru konkrétním surovinám. Pokud si nevyberete, je možné si nastavit požadovanou teplotu a dobu smažení dle vlastních preferencí. Tak či tak, výsledkem vždy budou rovnoměrně osmažené suroviny s křupavým finishem, ať už připravujete slaninu k anglické snídani, krevetky v tempuře nebo poctivé domácí hranolky. Fritéza se velmi snadno ovládá díky přehlednému dotykovému displeji a hlavní části je možné mýt v myčce nádobí. Potěší vás i vkusný minimalistický design.Vlastnosti: digitální dotykový displej – jednoduché a intuitivní ovládání. Díky náklonu displeje můžete pohodlně sledovat teplotu a průběh smažení 8 nastavitelných režimů – od hranolek až po krevety. Vyberte si, co budete připravovat a proces zahájíte stisknutím tlačítka možnost manuálního nastavení – pokud vám nevyhovuje žádný z nabízených režimů, můžete si nastavit teplotu i dobu smažení dle vlastních preferencí snadná čištění a manipulace – potraviny smažíte v nádobě, kterou snadno uchopíte a vyjmete z fritézy. Pak ji jednoduše umyjete v myčce nádobí 360° cirkulace horkého vzduchu – jídlo je vždy rovnoměrně osmažené a má ten správný křupavý finish. Video tutorial – ovládání fritézy snadno pochopíte z video tutorialu, který se vám přehraje po naskenování QR kódu funkce trouby - fritéza nahradí i funkci trouby anebo třeba ohřev potravy bezpečnost a automatické vypnutí - funkce automatického vypínání zabrání spálení jídla a díky Cool Touch rukojeti se nespálíte ani vyParametry: napětí: 220 - 240 V nastavitelná teplota: 80 - 200 °C časovač: 0-60 min displej: digitální, dotykový (4home.cz)

Podobné produkty ako Lauben Hot Air Fryer 2500WT

Fritéza Lauben Hot Air Fryer 2500WT

Fritéza Lauben Hot Air Fryer 2500WT
Detail

Máte rádi smažená jídla? S horkovzdušnou fritézou Lauben Hot Air Fryer si je můžete dopřát bez výčitek. Fritéza funguje na principu cirkulace horkého vzduchu, který jídlo ohřívá ze všech směrů a není tak třeba použít téměř žádný olej. Pokrmy, které si v ní připravíte, tak nebudou mastné, zároveň neztratí křupavost, chuť, ani vůni a budou mnohem zdravější. 8 režimů smažení Při přípravě jídla s fritézou Lauben máte na výběr z 8 režimů, které jsou ušité na míru konkrétním surovinám. Vybírat můžete z těchto režimů – hranolky, slanina, kuřecí paličky, krevety, steak, sladké pečivo, zelenina neb ryby. Pokud si nevyberete, je možné si nastavit požadovanou teplotu a dobu smažení dle vlastních preferencí. Výsledkem vždy budou rovnoměrně osmažené suroviny s křupavým finishem. Potraviny můžete do fritézy vložit ihned po zapnutí, na nic nečekáte. Zdravé smažení Ke smažení neodmyslitelně patří spousta tuku, a proto se této lákavé úpravě často vyhýbáme. S horkovzdušnou fritézou Lauben si můžete vychutnat své oblíbené jídlo s čistým svědomím. Pomocí 360° cirkulace horkého vzduchu ho totiž připravíte i bez tuku. Jídlo tak nebude nasáklé olejem, zároveň si zachová křupavost, chuť, vůni i správnou strukturu. Díky pachovému filtru můžete na nevábnou vůni, která běžně doprovází smažení, zapomenout. Snadné ovládání a údržba Ovládání fritézy je intuitivní a zvládne jej každý. Požadovaný režim si nastavíte na dotykovém displeji, na kterém můžete kontrolovat teplotu a dobu přípravy. Displej je navíc ideálně nakloněn, takže na něj vždy pohodlně uvidíte. Smažicí nádobu snadno uchopíte díky praktickému držadlu, a když skončíte s přípravou jídla, můžete ji bez problému umýt v myčce nádobí. Pokud nemáte v lásce studium manuálů, jistě vás potěší video tutorial, který spustíte naskenováním QR kódu. Hlavní přednosti Elegantní horkovzdušná fritéza v minimalistickém designu bílé barvy 8 nastavitelných režimů – od hranolek až po krevety 360° cirkulace horkého vzduchu, díky tomu je jídlo vždy rovnoměrně osmažené a křupavé Možnost manuálního nastavení – můžete si nastavit teplotu i dobu smažení dle vlastních preferencí Snadné čištění a manipulace Jednoduché a intuitivní ovládání, díky náklonu displeje můžete pohodlně sledovat teplotu a průběh smažení. Video tutorial, který se vám přehraje po naskenování QR kódu Automatické vypínání fritézy zabrání spálení jídla a díky Cool Touch rukojeti se nespálíte ani vy Specifikace Značka: Lauben Model: LBNHAF2500WT Určení: horkovzdušná fritéza Objem: 2,5 l Displej: digitální, dotykový Výkon: 1 300 W Délka kabelu: 80 cm Napětí: 220 – 240 V, 50/60 Hz Funkce 8 režimů smažení Funkce trouby - fritéza nahradí i funkci trouby anebo třeba ohřev potravy Funkce automaticko vypnutí Nastavitelná teplota: 80 - 200 °C Časovač: 0 - 60 minut Obecné Barva: bílá Hmotnost: 4 kg Rozměry: 33 x 26 cm Obsah balení 1x fritéza Lauben Hot Air Fryer 1x manuál (patro.cz)

Podobné produkty ako Fritéza Lauben Hot Air Fryer 2500WT , Lauben hot air fryer 2500wt (lbnhaf2500wt)

Lauben Hot Air Fryer 2500WT (LBNHAF2500WT)

Lauben Hot Air Fryer 2500WT (LBNHAF2500WT)
Detail

Fritéza horkovzdušná, příkon 1300 W, objem nádoby 2,5 l, počet fritovacích košů 1, vhodné do myčky, časovač, termostat, displej, automatické vypnutí, regulace teploty, vyjímatelná nádoba a automatické programy max teplota 200 °C, min teplota 80 °C, Lauben Hot Air Fryer 2500WT - Smažte s čistým svědomímLauben Hot Air Fryer funguje na principu cirkulace horkého vzduchu, který jídlo ohřívá ze všech směrů a není tak třeba použít téměř žádný olej. Díky pachovému filtru můžete na nevábnou vůni, která běžně doprovází smažení, zapomenout. Potraviny můžete do fritézy vložit ihned po zapnutí, na nic nečekáte. Fritéza funguje na principu 360° cirkulace horkého vzduchu. Pokrmy, které si v ní připravíte, tak nebudou mastné, zároveň neztratí křupavost, chuť, ani vůni a budou mnohem zdravější. Při přípravě jídla s horkovzdušnou fritézou Lauben máte na výběr z 8 režimů, které jsou ušité na míru konkrétním surovinám. Pokud si nevyberete, je možné si nastavit... (alza.cz)

Podobné produkty ako Lauben Hot Air Fryer 2500WT (LBNHAF2500WT) , Lauben hot air fryer 4000bc (lbnhaf4000bc )

Lauben Hot Air Fryer 4000BC (LBNHAF4000BC )

Lauben Hot Air Fryer 4000BC (LBNHAF4000BC )
Detail

Fritéza horkovzdušná, příkon 1600 W, objem nádoby 4 l, materiál nádoby s nepřilnavým povrchem, počet fritovacích košů 1, vhodné do myčky, časovač, displej, regulace teploty, vyjímatelná nádoba a automatické programy max teplota 200 °C, min teplota 120 °C, Smažit jde i zdravě s Lauben Hot Air Fryer 4000BC – Horkovzdušná fritéza s 8 funkcemiMýty o tom, že smažené je nezdravé a zdravé není chutné, boří digitální fritéza Lauben Hot Air Fryer 4000BC. Své oblíbené pokrmy si nyní můžete vychutnat s čistým svědomím, protože k jejich přípravě není třeba takřka žádného tuku. Fritéza Lauben Hot Air Fryer 4000BC funguje na principu 360° cirkulace horkého vzduchu, který jídlo ohřívá ze všech stran stejnoměrně. Pachový filtr pohltí veškeré nelibé vůně, které se při běžném smažení linou bytem. 8 funkcí fritézy Lauben na míru8 funkcí, které fritéza nabízí, je ušito na míru konkrétním surovinám. Tento přístroj tak hravě nahradí i několik domácích... (alza.cz)

Podobné produkty ako Lauben Hot Air Fryer 4000BC (LBNHAF4000BC )

Lauben horkovzdušná fritéza Hot Air Fryer 2500WT

Detail

Horkovzdušná fritéza s příkonem 1300 W a s objemem nádoby 2,5 litru. Lauben Hot Air Fryer 2500WT nabízí 8 programů, digitální dotykový displej, nastavitelnou teplotu a časovač. Nádoba je vhodná do myčky nádobí. (mall.cz)

Podobné produkty ako Lauben horkovzdušná fritéza Hot Air Fryer 2500WT , Siguro bo-l35 built-in hot air oven inox (sgr-bo-l350s)

Lauben Hot Air Fryer 4000BC – Horkovzdušná fritéza s 8 funkcemi

Lauben Hot Air Fryer 4000BC – Horkovzdušná fritéza s 8 funkcemi
Detail

Smažené nemusí nutně znamenat nezdravé. S digitální fritézou Lauben Hot Air Fryer 4000BC si můžete na svých oblíbených křupavých pokrmech pochutnat s čistým svědomím. Při slově fritéza se většině z nás vybaví tuk a zápach. S horkovzdušnou fritézou Lauben smažení probíhá na míle daleko od obojího. Tato fritéza funguje na principu 360° cirkulace horkého vzduchu, který jídlo ohřívá ze všech směrů, a není tak třeba použít téměř žádný tuk. A díky pachovému filtru můžete na nevábnou vůni, která běžně doprovází smažení a pečení, klidně zapomenout.Fritéza nabízí 8 funkcí, které jsou šité na míru konkrétním surovinám a suverénně nahradí několik domácích spotřebičů. Je vybavena digitálním displejem, na kterém si můžete zvolit buď jeden z přednastavených programů, nebo manuálně nastavit teplotu a čas přípravy. Vyslyšeli jsme vaše přání a této fritéze jsme chytře zvětšili vnitřní objem na 4 l – tedy ideální rodinnou velikost. Ovšem zvenčí je velmi kompaktní a nezabere v kuchyni moc místa. Vaření s ní je o to jednodušší, že má průhledné okénko, kterým lze jednoduše kontrolovat stav připravovaného pokrmu, aniž by bylo třeba fritézu otevírat a přerušovat tak cyklus.Režim: hranolky pečení - maso sladké pečení zelenina univerzální horkovzdušné pečení (DIY) kuřecí maso Ovládání Lauben Air Fryer je intuitivní a zvládne jej každý. Požadovaný program si nastavíte pomocí tlačítek a na displeji můžete kontrolovat teplotu a dobu přípravy. Díky průhledné části fritézy a osvětlení vnitřku můžete pokrm snadno zkontrolovat i vizuálně. Všechny komponenty, které se během přípravy jídla ušpiní, lze mýt v myčce nádobí. Třešničkou na dortu je vkusný minimalistický design, díky kterému můžete fritézu bez obav vystavit na kuchyňskou linku, i pokud si potrpíte na estetično.Parametry: rozmezí teploty 120 - 200 °C rozmezí časovače 1 - 50 minut naptí 220 - 240 V Obsah balení: hlavní jednotka vnitřní nádoba vnitřní tác na smažení (4home.cz)

Podobné produkty ako Lauben Hot Air Fryer 4000BC – Horkovzdušná fritéza s 8 funkcemi , Siguro bo-l35 built-in hot air oven black (sgr-bo-l350b)

Lauben horkovzdušná fritéza 1500SB

Detail

Horkovzdušná trouba a fritéza s objemem 15 litrů a 10 automatickými programy. Lauben 1500SB je vybavena digitálním displejem, nastavitelnou teplotou od 80 do 200 °C, časem 5 – 60 minut a možností přípravy až 3 pokrmů najednou. Odnímatelné části jsou vhodné do myčky. (mall.cz)

Podobné produkty ako Lauben horkovzdušná fritéza 1500SB , Klarstein crisp-pro, horkovzdušná fritéza, air fryer, 1400w, 3,5 litru, 8 programů, časovač

Fritéza TEESA Air Fryer TSA8047

Fritéza TEESA Air Fryer TSA8047
Detail

Fritéza TEESA AIR FRYER TSA8047 (tipa.eu)

Podobné produkty ako Fritéza TEESA Air Fryer TSA8047 , Lauben ek17ws

Lauben Hot Air Fritéza 4000BC

Lauben Hot Air Fritéza 4000BC
Detail

Lauben Hot Air Fritéza 4000BC Smažit jde i zdravě s Lauben Hot Air Fryer 4000BC – Horkovzdušná fritéza s 8 funkcemi. Objem nádoby 4l, průhledné okénko pro vizuální kontrolu pokrmu, osvětlení interiéru, příkon 1 600W, 8 programů vč. manuálního nastavení a předehřátí, digitální displej, vnitřní tác vhodný do myčky, 360° cirkulace horkého vzduchu, nastavitelná teplota: 120° - 200°, nastavení času 1 – 50 min. (pilulka.cz)

Podobné produkty ako Lauben Hot Air Fritéza 4000BC

Siguro BO-L35 Built-in Hot Air Oven Inox (SGR-BO-L350S)

Siguro BO-L35 Built-in Hot Air Oven Inox (SGR-BO-L350S)
Detail

Vestavná trouba energetická třída A, objem 65 l, funkce rychlého předehřátí, gril, horní ohřev, kruhové topné těleso, pravý horký vzduch, rozmrazování, spodní ohřev, stupeň na pizzu, ventilátor a statické pečení, teleskopické vysouvání plechu, čištění trouby vodou, 3vrstvé sklo dvířek, časovač, dotykové ovládání, ochlazovací systém, studené dveře trouby, vnitřní osvětlení, V׊×H 59,5 × 59,5 × 57 cm, 3 roky záruka Vestavná trouba Siguro BO-L35 Built-in Hot Air Oven Inox Zařizujete novou kuchyň nebo hledáte náhradu za svou starou troubu? Vaší pozornosti by rozhodně neměly uniknout spotřebiče značky Siguro. Vestavná trouba Siguro BO-L35 Built-in Hot Air Oven Inox o objemu 65 litrů s celkem 11 pečícími programy nabízí vše, co potřebujete pro každodenní vaření. Příprava masa, kuřete s křupavou kůrčičkou, moučníků či dokonce pizzy přesně podle vašich představ bude s touto vestavnou troubou hračkou. Trouba je nejen energeticky úsporná, ale díky 3vrstvému sklu... (alza.cz)

Podobné produkty ako Siguro BO-L35 Built-in Hot Air Oven Inox (SGR-BO-L350S) , Lauben rýžovar recepty

Siguro BO-L35 Built-in Hot Air Oven Black (SGR-BO-L350B)

Siguro BO-L35 Built-in Hot Air Oven Black (SGR-BO-L350B)
Detail

Vestavná trouba energetická třída A, objem 65 l, funkce rychlého předehřátí, gril, horní ohřev, kruhové topné těleso, pravý horký vzduch, rozmrazování, spodní ohřev, stupeň na pizzu, ventilátor a statické pečení, teleskopické vysouvání plechu, čištění trouby vodou, 3vrstvé sklo dvířek, časovač, dotykové ovládání, ochlazovací systém, studené dveře trouby, vnitřní osvětlení, V׊×H 59,5 × 59,5 × 57 cm, 3 roky záruka Vestavná trouba Siguro BO-L35 Built-in Hot Air Oven BlackZařizujete novou kuchyň nebo hledáte náhradu za svou starou troubu? Vaší pozornosti by rozhodně neměly uniknout spotřebiče značky Siguro. Vestavná trouba Siguro BO-L35 Built-in Hot Air Oven Black o objemu 65 litrů s celkem 11 pečícími programy nabízí vše, co potřebujete pro každodenní vaření. Příprava masa, kuřete s křupavou kůrčičkou, moučníků či dokonce pizzy přesně podle vašich představ bude s touto vestavnou troubou hračkou. Trouba je nejen energeticky úsporná, ale díky 3vrstvému sklu dvířek... (alza.cz)

Podobné produkty ako Siguro BO-L35 Built-in Hot Air Oven Black (SGR-BO-L350B) , Rýžovar lauben recepty

Racionálně-emoční terapie - Fryer Daniel

Racionálně-emoční terapie - Fryer Daniel
Detail

I když máte pocit, že si z vás život střílí, můžete se naučit, jak ho zdravě a racionálně zvládat. Zkušený psychoterapeut Daniel Fryer, který se věnuje racionálně-emoční behaviorální terapii, tvrdí, že své nezdravé reakce dokážeme změnit. Jak naše nezdravé reakce vypadají? Věci dramatizujeme, máme pocit, že „to tak bude napořád“, nezvládáme je a srážejí nás k zemi. Autor ukazuje, že tenhle přístup lze překonat pomocí pružného myšlení, širší perspektivy, že věci prostě dokážeme zvládnout, ale že bychom se je tedy měli snažit přijmout. Jeho šestitýdenní program nás provede racionálně emoční terapií v praxi. Tento přístup je zvláště užitečný pro lidi, kteří se potýkají s úzkostí, depresemi a pocitem nedostatečné hodnoty. Pomůže zlepšit vztahy k druhým a zejména k sobě samým. Daniel Fryer vychází z poznatků Alberta Ellise, který tento typ terapie vystavěl na základech kognitivně-behaviorální terapie. Učí čtenáře, jak identifikovat to, co nám činí potíže, a přerámovat své reakce na to. (patro.cz)

Podobné produkty ako Racionálně-emoční terapie - Fryer Daniel , Lauben stick blender 800at

Dam udírna deluxe smoke oven

Dam udírna deluxe smoke oven
Detail

Integrovaný ventilační systém může být precizně regulován stejně jako hořáky. Rozměry v rozloženém stavu: 43 x 27 x 20 cm. (parys.cz)

Podobné produkty ako Dam udírna deluxe smoke oven , Lauben 2000sb kontaktní gril

DAM Udírna Deluxe Smoke Oven

DAM Udírna Deluxe Smoke Oven
Detail

Velká udírna z nerezové oceli, dvěma grilovacími plotnami a dvěma hořáky. Integrovaný ventilační systém i hořáky lze přesně regulovat. Velká udírna z nerezové oceli, dvěma grilovacími plotnami a dvěma hořáky. Integrovaný ventilační systém i hořáky lze přesně regulovat. Rozměry při nastavení: 43 x 27 x 20 cm. (chytapust.cz)

Podobné produkty ako DAM Udírna Deluxe Smoke Oven , Lauben electric kettle 17cr

Lauben EK17WS

Lauben EK17WS
Detail

Designová rychlovarná konvice s nastavitelnou teplotou ohřevu vody a Keep Warm funkcí. Možnost nastavení teploty vody v kuchyni jistě oceníte. Potřebujete zalít zelený čaj? Už nikdy nemusíte čekat, až voda vychladne, stačí si preferovanou teplotu zvolit na přehledném LCD displeji. Teplotu volíte v rozmezí 60 až 100 °C po desetistupňových intervalech. Víkokonvice je opatřeno bezpečnostní pojistkouproti rozlití. Snadné otevíránípomocítlačítkaumístěného na držadle. Nespornou výhodou Lauben Electric Kettle je vyjímatelný omyvatelný filtr, tudíž nižší riziko vzniku vodního kamene. Konvice se velmi snadno čistí a udržuje. Díky integrovanému prostoru pro kabel vám nebude na kuchyňské lince překážet. 360° otočná základna, konvici můžete kamkoliv přesunout a natočit jakýmkoliv směrem. Napájení 220 - 240 V, 50/60 Hz. (4home.cz)

Podobné produkty ako Lauben EK17WS , Lauben kitchen machine 1200

Litinový hrnec Petromax "dutch oven" 7,5 l

Litinový hrnec Petromax "dutch oven" 7,5 l
Detail

Velký litinový hrnec Petromax o objemu 7,5 litruNerezové madlo pro snadné zavěšení nad topeništěm a přenášeníTěžká poklice se třemi nožičkami výborně sedí na hrnci a perfektně drží teplo a lze ji použít i samostatně jako grilovací pánevHrnce i poklici lze použít samostatně i v rozpáleném ohništiPerfektní pro využití při kempování či rybaření Litina výborně drží teplotu, což je perfektní na steaky a ostatní jídla, která ke své přípravě (grilykrby.cz)

Podobné produkty ako Litinový hrnec Petromax "dutch oven" 7,5 l , Lauben electric kettle 17gr

Litinový hrnec Petromax "dutch oven" 5,5 l

Litinový hrnec Petromax "dutch oven" 5,5 l
Detail

Středně velký litinový hrnec Petromax o objemu 5,5 litruNerezové madlo pro snadné zavěšení nad topeništěm a přenášeníTěžká poklice se třemi nožičkami výborně sedí na hrnci a perfektně drží teplo a lze ji použít i samostatně jako grilovací pánevHrnce i poklici lze použít samostatně i v rozpáleném ohništiPerfektní pro využití při kempování či rybaření Litina výborně drží teplotu, což je perfektní na steaky a ostatní jídla, která ke své (grilykrby.cz)

Podobné produkty ako Litinový hrnec Petromax "dutch oven" 5,5 l , Lauben rice cooker 1000wb

Litinový hrnec Petromax "dutch oven" 1,6 l

Litinový hrnec Petromax "dutch oven" 1,6 l
Detail

Malý litinový hrnec Petromax o objemu 1,6 litruNerezové madlo pro snadné zavěšení nad topeništěm a přenášeníTěžká poklice se třemi nožičkami výborně sedí na hrnci a perfektně drží teplo a lze ji použít i samostatně jako grilovací pánevHrnce i poklici lze použít samostatně i v rozpáleném ohništiPerfektní pro využití při kempování či rybaření Litina výborně drží teplotu, což je perfektní na steaky a ostatní jídla, která ke své přípravě (grilykrby.cz)

Podobné produkty ako Litinový hrnec Petromax "dutch oven" 1,6 l , Lauben milk frother 550bc

Litinový hrnec Petromax "dutch oven" 0,93 l

Litinový hrnec Petromax "dutch oven" 0,93 l
Detail

Malý litinový hrnec Petromax o objemu 0,93 litruNerezové madlo pro snadné zavěšení nad topeništěm a přenášeníTěžká poklice se třemi nožičkami výborně sedí na hrnci a perfektně drží teploPerfektní pro využití při kempování či rybaření Litina výborně drží teplotu, což je perfektní na steaky a ostatní jídla, která ke své přípravě vyžadují vysokou teplu Hrnec Petromax je vhodný pro tepelnou úpravu potravin restováním, smažením, pečením i dušením (grilykrby.cz)

Podobné produkty ako Litinový hrnec Petromax "dutch oven" 0,93 l , Lauben vacufit blender vb01

Litinový hrnec Petromax "dutch oven" 3,5 l

Litinový hrnec Petromax "dutch oven" 3,5 l
Detail

Středně velký litinový hrnec Petromax o objemu 3,5 litruNerezové madlo pro snadné zavěšení nad topeništěm a přenášeníTěžká poklice se třemi nožičkami výborně sedí na hrnci a perfektně drží teplo a lze ji použít i samostatně jako grilovací pánevHrnce i poklici lze použít samostatně i v rozpáleném ohništiPerfektní pro využití při kempování či rybaření Litina výborně drží teplotu, což je perfektní na steaky a ostatní jídla, která ke své (grilykrby.cz)

Podobné produkty ako Litinový hrnec Petromax "dutch oven" 3,5 l , Lauben toaster t17bg (4260645680128)

Litinový hrnec "Dutch oven" Rösle Vario 8,5l

Litinový hrnec "Dutch oven" Rösle Vario 8,5l
Detail

Velký, masivní litinový hrnec s poklicí černé barvy s hladkým nepřilnavým povrchem vhodný pro všechny grily Rösle VarioHrnec má průměr 35 cm, obsah 8,5 litruNerezové ucho pro snadnou manipulaci s těžkou litinouPoklici můžete po otočení použít jako druhou pánevV horní straně hrnce otvor, který umožňuje měření teploty uvnitř hrnce i při zavřeném víkuLitina výborně drží teplotu, což je perfektní na steaky a ost (grilykrby.cz)

Podobné produkty ako Litinový hrnec "Dutch oven" Rösle Vario 8,5l , Tefal fw501815 easy fry oven & grill (fw501815)

Litinový hrnec Napoleon Dutch Oven s poklicí

Litinový hrnec Napoleon Dutch Oven s poklicí
Detail

Velký litinový hrnec Napoleon o průměru 24 cm a objemu 6 litrůPoklice hrnce poslouží zároveň jako grilovací litinová pánevNerezové madlo pro snadné zavěšení nad topeništěm a přenášeníTěžká poklice na dvojitém hrnci výborně sedí a perfektně drží teplo a lze ji použít i samostatně jako grilovací pánevDíky 3 nožičkám hrnce i poklice lze každou z věcí použít samostatně i v rozpáleném ohništiPerfektní pro využití při kempování či rybaření (grilykrby.cz)

Podobné produkty ako Litinový hrnec Napoleon Dutch Oven s poklicí , Siguro oven and grill cleaner (sgr-hsh001l)

Siguro Oven and Grill Cleaner (SGR-HSH001L)

Siguro Oven and Grill Cleaner (SGR-HSH001L)
Detail

Čisticí prostředek - pěnový čistič na trouby a grily, pomerančová vůně, objem 500 ml Čisticí prostředek Siguro Oven and Grill CleanerPěnový čistič Siguro Oven and Grill Cleaner se stane nepostradatelným pomocníkem při čištění pečicích trub a grilů. Tento přípravek si hravě poradí i s velmi odolnými a připečenými nečistotami a mastnotou. Čistič má nádhernou pomerančovou vůni, snadno se aplikuje a je dodávaný ve formě spreje o objemu 500 ml.Proč vsadit na Siguro?Značka Siguro nabízí designově sladěné produkty, které vám dovolí vkusně zkombinovat vybavení domácnosti. Vše vyrábíme v certifikovaných, auditovaných továrnách, kde je zaručena kvalita i lidský přístup. Záleží nám také na vašem pohodlí, za každý kus ručíme prodlouženou zárukou na 3 roky a v případě potíží s produkty Siguro se můžete spolehnout na rychlou výměnu přímo na pobočkách.Každý produkt nabídne něco navícGarantujeme okamžitou výměnu na pobočkáchZískáte nadstandardní záruku prodlouženou na 3... (alza.cz)

Podobné produkty ako Siguro Oven and Grill Cleaner (SGR-HSH001L) , Teka hlb 8415 bx steambox oven (111000052)

Tefal FW501815 Easy Fry Oven & Grill (FW501815)

Tefal FW501815 Easy Fry Oven & Grill  (FW501815)
Detail

Fritéza horkovzdušná, objem 11 l, kapacita až 1,7 kg potravin, 8 automatických programů, displej, dotykové ovládání, časovač, min teplota 45 °C, max teplota 200 °C, 2050 W, litá grilovací mřížka, fritovací koš, rošt na kuře, 2 klasické mřížky, odkapávací tác, příprava 3 pokrmů najednou, odnímatelné části vhodné do myčky, barva černá, 15letá záruka opravitelnosti Select brand:ÚvodHlavní infoGalerieTechnické specifikaceFritéza Tefal FW501815 Easy Fry Oven & Grill Milujete smažené pokrmy, ale rádi byste si je připravili zdravě a chutně? Horkovzdušná fritéza Tefal FW501815 Easy Fry Oven & Grill vám s přípravou zdravých a chutných jídel snadno pomůže. Grilovat a smažit můžete úplně bez tuku! K dispozici máte 9 praktických funkcí jako je horkovzdušné smažení, pečení a grilování až po brojlování, sušení, opékání, rožnění a ohřívání. Pokud si nejste jisti nastavením, využijte jeden z 8 přednastavených programů. Díky lité grilovací mřížce můžete... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tefal FW501815 Easy Fry Oven & Grill (FW501815) , Lauben vacuum sealer 60sb (260645680258)

TEKA HLB 8415 BX STEAMBOX OVEN (111000052)

TEKA HLB 8415 BX STEAMBOX OVEN (111000052)
Detail

Vestavná trouba s parní funkcí energetická třída A+, objem 70 l, gril, horní ohřev, parní funkce, pravý horký vzduch, rozmrazování, spodní ohřev a ventilátor, teleskopické vysouvání plechu, čištění trouby vodou, 3vrstvé sklo dvířek, časovač, dětská pojistka, displej, dotykové ovládání, ochlazovací systém, studené dveře trouby, tlumené zavírání dvířek a vnitřní osvětlení, V׊×H 59,5 × 59,5 × 55,9 cm, černá HydroClean PROTeleskopické pojezdySoftCloseOkolní teplotaTEKA HLB 8415 BX STEAMBOX OVEN – multifunkční trouba s parní funkcíSérie kuchyňských spotřebičů a doplňků Urban Colors Edition zahrnuje také vestavnou multifunkční troubu TEKA HLB 8415 BX STEAMBOX OVEN o objemu 70 litrů, která nabízí celkem 9 pečicích programů, včetně parní funkce, tiché zavírání dvířek SoftClose či pohodlné ovládání s 4" TFT displejem. S touto troubou připravíte jednoduše a rychle vaše oblíbené pokrmy. Součástí balení jsou také kromě trouby i hluboký plech, grilovací... (alza.cz)

Podobné produkty ako TEKA HLB 8415 BX STEAMBOX OVEN (111000052) , Lauben electric kettle ek17ws (4260645680098)

Litinový kotlík DUTCH-OVEN VARIO Rösle 35 cm

Litinový kotlík DUTCH-OVEN VARIO Rösle 35 cm
Detail

Hlavní výhody: použití na přímém ohni, varných deskách i na roštu víko lze použít jako pánvičku ve víku otvor pro měření teploty praktické madlo k přenášení Dodatečné informace: průměr kotlíku: 35 cm objem kotlíku: 8,5 l hmotnost: 12 kg (chefshop.cz)

Podobné produkty ako Litinový kotlík DUTCH-OVEN VARIO Rösle 35 cm , Lauben slow cooker 3500sb (lbnsc3500sb )

Litinový kotlík DUTCH-OVEN VARIO Rösle 35 cm

Litinový kotlík DUTCH-OVEN VARIO Rösle 35 cm
Detail

Hlavní výhody: použití na přímém ohni, varných deskách i na roštu víko lze použít jako pánvičku ve víku otvor pro měření teploty praktické madlo k přenášení Dodatečné informace: průměr kotlíku: 35 cm objem kotlíku: 8,5 l hmotnost: 12 kg (chefshop.cz_ine)

Podobné produkty ako Litinový kotlík DUTCH-OVEN VARIO Rösle 35 cm , Lauben kitchen machine 1200bc (lbnsm1200bc  )

Litinový kotlík DUTCH-OVEN VARIO Rösle 35 cm

Litinový kotlík DUTCH-OVEN VARIO Rösle 35 cm
Detail

Hlavní výhody: použití na přímém ohni, varných deskách i na roštu víko lze použít jako pánvičku ve víku otvor pro měření teploty praktické madlo k přenášení Dodatečné informace: průměr kotlíku: 35 cm objem kotlíku: 8,5 l hmotnost: 12 kg (chefshop.cz_japan)

Podobné produkty ako Litinový kotlík DUTCH-OVEN VARIO Rösle 35 cm , Lauben stick blender 800at (800at)

RLL 459 E14 6W hood oven WW RETLUX

RLL 459 E14 6W hood oven WW RETLUX
Detail

Jedná se o nástupce produktu RLL 321 LED žárovka do digestoří Příkon: 6 W Patice E14 220-240V 3000K - teplá bílá Životnost více než 15 000h Světelný tok: 600 lm Rozměry: 21*73 mm (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako RLL 459 E14 6W hood oven WW RETLUX

Orange County Smokers Electric smoker oven 60360002 (60360002)

Orange County Smokers Electric smoker oven 60360002 (60360002)
Detail

Udírna -, rozměry udírny (V, Š, H): 40×46×40 cm Elektrická udírna Orange County 60360002 je určena všem milovníkům uzených pokrmů. S elektrickou udírnou můžete udit, grilovat i vařit současně, takže bez problému uspokojíte chutě každého jedlíka. Udírna Orange County 60360002 je vyrobena z kvalitní oceli s povrchovou úpravou v černé barvě. Uzené produkty jsou šťavnatější, než je tomu při používání běžného grilu, jelikož vlhkost zůstává uvnitř po delší dobu a její vypařování probíhá velmi pomalu. Udírna Orange County 60360002 rovněž dodá vámi připravovanému jídlu typickou kouřovou chuť, která je v posledních letech stále oblíbenější. Udírna je vhodná pro přípravu velkého množství surovin a s její pomocí můžete udit kouřem a grilovat na 3 úrovních. Klíčové vlastnosti udírny Orange County 60360002Nohy z nerezové oceli pro vysokou stabilitu3 úrovně přípravy pokrmů udírnyKvalitní ocel s povrchovou úpravou v černé barvěTloušťka použité... (alza.cz)

Podobné produkty ako Orange County Smokers Electric smoker oven 60360002 (60360002)

Lauben Grinder 200ST

Lauben Grinder 200ST
Detail

Lauben Mlýnek na kávu 200ST je skvělým pomocníkem pro všechny milovníky kvalitní kávy. Mlýnek je vybavený silným celoměděným motorem, který pracuje při příkonu 200 W a má delší životnost. S tímto mlýnkem si v mžiku poradíte až s 50 g kávových zrn, ale i ořechů, semínek nebo bylinek. Sekací nůž tříštivého typu z nerezové oceli #304 se postará o rovnoměrné mletí surovin. Mlýnek se ovládá stlačením pulsního spínače na víku, hrubost namletí surovin tak můžete snadno regulovat. Pro hrubě namletou kávu nebo oříšky stačí kratší doba mletí, pro dokonale jemnou kávu nechte mlýnek pracovat delší dobu. Průběh mletí budete mít celou dobu pod kontrolou díky průhlednému víku. Tělo mlýnku i mlecí nádoba jsou vyrobeny z #304 nerezové oceli, která uchová jedinečné aroma čerstvě namleté kávy po celou dobu přípravy. Za nezaměnitelnou vůní už nemusíte ráno spěchat do oblíbené kavárny. Mlýnek se ovládá velmi snadno jednou rukou a k uvedení do provozu stačí zavření a stlačení víka. Tento způsob obsluhy je zároveň velmi bezpečný, protože mlýnek se nikdy nezapne otevřený. Samozřejmostí je pojistka proti přehřátí. Potěší vás jistě i velmi tichý chod a elegantní minimalistické provedení, které z mlýnku udělá designový doplněk každé kuchyně.Vlastnosti: nerezová nádoba i tělo – ze stejného typu nerezové oceli je vyrobeno celé tělo mlýnku i mlecí nádoba. Díky tomu si káva vždy zachová své jedinečné aroma po celou dobu mletí snadná manipulace – k ovládání mlýnku vám stačí jedna ruka. Mlýnek se uvádí do provozu stlačením pulsního spínače po zavření víka. Příprava je tedy velmi snadná, ale i bezpečná průhledné víko – stupeň namletí surovin si sami regulujete délkou mlecího procesu, který můžete snadno sledovat skrz průhledné víko tichý chod – oblíbenou kávu si můžete dopřát i brzkých ranních hodinách. Hlasitost mlýnku při provozu totiž dosahuje jen 65 dB, což je zhruba stejně jako při běžném rozhovoru pojistka proti přehřátí – pro vyšší bezpečnost je mlýnek vybaven také pojistkou proti přehřátí (4home.cz)

Podobné produkty ako Lauben Grinder 200ST

Lauben Toaster T17WS

Lauben Toaster T17WS
Detail

Také si myslíte, že snídaně je základ dne? Topinkovač Lauben Toaster posune vaše snídaně na vyšší úroveň. Na výběr máte až ze 7 stupňů opečení, takže ať máte topinky raději propečené až do hněda, nebo jen lehce zlatavé, stačí jen nastavit správné číslo a pusit se do snídaně. Určitě oceníte jeho kvalitní provedení a jednoduchou údržbu, díky misce na drobky, kterou snadno vyprázdníte. Svou kuchyni můžete doplnit designově sladěnými spotřebiči. V naší nabídce si můžete dokoupit i rychlovarnou konvici ve stejném bílém designu. 7 stupňů opečení Každý druh pečiva potřebuje jiné nastavení, stejně tak každý máme jiné chutě. S Lauben Toaster si můžete vybrat ze 7 stupňů opečení pečiva, na své si tak přijdou milovníci pečiva opečeného dohněda i ti, kteří raději lehce zlatavou křupavou variantu. Lauben Toaster si díky speciálním mřížkám poradí s jakoukoli tloušťkou pečiva a postará se o to, aby bylo vždy umístěno ve středu a propeklo se rovnoměrně. Spousta funkcí Potřebujete si z kuchyně odběhnut třeba zvednout telefon nebo otevřít dvěře? Proces opékání můžete kdykoli zastavit pomocí tlačítka Cancel a žádná topinka se vám nespílí. Potěší vás i funkce Reheat, kterou oceníte zejména, když v kuchyni spěcháte. Představte si, že třeba připravujete vejce Benedikt. Opečete si topinku, ale pak vám příprava zastřeného vejce zabere více času, než jste mysleli. Topinku jednoduše znovu ohřejete na stupeň Reheat, aniž byste ji spálili. Kromě opékání čerstvého pečiva můžete v topinkovači rozmrazit i pečivo, které jste si uložili do mrazáku. Stačí stisknout tlačítko Defrost a za několik chvil máte připravenou křupavou snídani Snadná údržba Lauben Toaster má integrovanou misku na drobečky, kterou můžete kdykoli vysunout a vyprázdnit, díky tomu je snadné udržovat v jeho okolí čistotu. Pro kabel, kterým je připojený do elektrické sítě, je vyhrazený prostor na dně základny, takže vám na kuchyňské lince nikde netrčí ani nepřekáží. Topinkovač vždy zůstane tam, kde ho postavíte díky protiskluzovým nožkám. Jednotný design Lauben Toaster vás potěší svým minimalistickým designem a ve vaší kuchyni se bude vyjímat ještě lépe v designovém setu s rychlovarnou konvicí Lauben. Spolu vytvoří perfektní snídaňové duo, které určitě nebudete chtít schovávat do skříně. Hlavní přednosti Moderní topinkovač v bílé barvě 7 stupňů opečení pečiva podle vlastní chuti Vyjímatelná miska na drobky udrží vaši kuchyni uklizenou Designově sladěné snídaňové duo – topinkovač a rychlovarná konvice Spousta praktických funkcí nejen k opékání, ale i k rozmražení pečiva Prostor pro kabel na dně základny, takže nikde nepřekáží Specifikace Značka: Lauben Model: T17WS Určení: topinkovač / toaster Počet topinek: 2 Příkon: 780 W Napájení: 220 240 V, 50/60 Hz Barva: bílá Hmotnost: 1,2 kg Rozměry (Š x V x H): 16 x 18,5 x 24 cm Funkce Cancel - zastavení opékání Reheat - ohřátí pečiva Defrost - rozmažování 7 stupňů opečení Automatické centrování pečiva Automatické vypnutí po dosažení požadované teploty Vyjímatelná miska na drobky Obsah balení 1x Lauben Toaster T17WS 1x Uživatelský manuál (patro.cz)

Podobné produkty ako Lauben Toaster T17WS

Lauben Toaster T17BG

Lauben Toaster T17BG
Detail

Lauben Toaster T17BG – Křupavá snídaně za několik minut Lauben Toaster T17BG Křupavá snídaně za několik minut Jste-li milovníky křupavých toastů a topinek, Lauben Toaster posune vaše snídaně na vyšší úroveň. Na výběr máte ze 7 stupňů opečení, takže ať máte topinky raději propečené až do hněda, nebo jen lehce zlatavé, stačí jen nastavit správné číslo. Zkoušíte nový druh pečiva a bojíte se, že se netrefíte? Nevadí. Proces opékání můžete kdykoli zastavit tlačítkem Cancel. Potěší vás i funkce Reheat, kterou oceníte zejména, když v kuchyni spěcháte. Představte si, že třeba připravujete vejce Benedikt. Opečete si topinku, ale pak vám příprava zastřeného vejce zabere více času, než jste mysleli. Topinku jednoduše znovu ohřejete tlačítkem Reheat, aniž byste ji spálili. Lauben Toaster si díky speciálním mřížkám poradí s jakoukoli tloušťkou pečiva a postará se o to, aby bylo vždy umístěno ve středu a propeklo se rovnoměrně. Údržba topinkovače je velmi snadná, má totiž integrovanou misku na drobky, kterou jednoduše vytáhnete a vyprázdníte. Topinkovač vždy zůstane tam, kde ho postavíte díky protiskluzovým nožkám. Chcete-li se stát přeborníkem v přípravě snídaní, pořiďte si k topinkovači i rychlovarnou konvici s nastavitelnou teplotou ve stejném designu. Umí rozmrazovat i ohřívat Kromě opékání čerstvého pečiva můžete v topinkovači rozmrazit i pečivo, které jste si uložili do mrazáku. Stačí stisknout tlačítko Defrost a za několik chvil máte připravenou křupavou snídani. Díky tlačítku Reheat můžete kdykoli pečivo znovu ohřát, což oceníte třeba když nestíháte. 7 stupňů opečení Každý druh pečiva potřebuje jiné nastavení, stejně tak každý máme jiné chutě. S Lauben Toaster si můžete vybrat ze 7 stupňů opečení pečiva, na své si tak přijdou milovníci pečiva opečeného dohněda i ti, kteří raději lehce zlatavou křupavou variantu. Jednoduchá údržba a manipulace Lauben Toaster má integrovanou misku na drobečky, kterou můžete kdykoli vysunout a vyprázdnit, díky tomu je snadné udržovat v jeho okolí čistotu. Pro kabel, kterým je připojen do elektrické sítě, je vyhrazen prostor na dně základny, takže vám na kuchyňské lince nikde netrčí ani nepřekáží. Stylová kuchyně Lauben Toaster vás potěší i svým minimalistickým designem a ve vaší kuchyni se bude vyjímat ještě lépe v designovém setu se skleněnou rychlovarnou konvicí. Spolu vytvoří perfektní snídaňové duo, které určitě nebudete chtít schovávat do skříně. Tlačítko Cancel Opékací proces můžete kdykoli zastavit tlačítkem Cancel. Reheat funkce Pečivo můžete kdykoli znovu ohřát pomocí tlačítka Reheat. Rozmrazovací funkce V topinkovači můžete kromě opékání pečivo i rozmrazovat, stačí stisknout tlačítko Defrost. 7 stupňů opečení Zvolte si ze 7 stupňů opečení podle druhu pečiva nebo vaší chuti. Zásobník na drobky Topinkovacˇ ma´ integrovanou misku na drobky, kterou můžete kdykoli vysunout a vyprázdnit. Funkce vycentrování pečiva Mřížky uvnitř topinkovače se postarají o vycentrování pečiva, aby bylo vždy rovnoměrně propečeno. Prostor pro kabel Na dně základny je vyhrazený prostor pro kabel, ten pak nepřekáží na kuchyňské lince. Protiskluzové nožky Pohybu topinkovače po kuchyňské lince brání protiskluzové nožky. Funkce automatického vypnutí Topinkovač se automaticky vypne, jakmile bude dosaženo požadovaného stupně opečení. Snídaňový set K dispozici je i rychlovarná konvice ve stejném designu pro stylovou kuchyň. Parametry Model LBNT17BG Napájení 220 240 V, 50/60 Hz Příkon 780 - 930 W Funkce Cancel, Reheat, Defrost, 7 stupňů opečení, vyjímatelná miska na drobky Obsah balení Lauben Toaster T17BG Uživatelský manuál (patro.cz)

Podobné produkty ako Lauben Toaster T17BG

Vakuovačka LAUBEN VS01

Vakuovačka LAUBEN VS01
Detail

NakupteVakuovačka LAUBEN VS01z kategorieBílá technika > Drobné kuchyňské spotřebiče > Vakuovačky a svářečky fóliíza1299.00Kč (tipa.eu)

Podobné produkty ako Vakuovačka LAUBEN VS01

Lauben Ryžovar 1800BC

Lauben Ryžovar 1800BC
Detail

Lauben Ryžovar 1800BC Rýžovar, objem 1,8l, pařáček pro vaření v páře, příkon 700W, funkce Keep Warm, LED kontrolky, prémiový matný černý povrch, univerzální využití, automatický provoz, automatické vypnutí, víko z tvrzeného skla s ventilem. (pilulka.cz)

Podobné produkty ako Lauben Ryžovar 1800BC

Lauben Ryžovar 600BC

Lauben Ryžovar 600BC
Detail

Lauben Ryžovar 600BC Rýžovar, objem 0,6l, pařáček pro vaření v páře, příkon 300W, funkce Keep Warm, LED kontrolky, prémiový matný černý povrch, univerzální využití, automatický provoz, automatické vypnutí, víko z tvrzeného skla s ventilem. (pilulka.cz)

Podobné produkty ako Lauben Ryžovar 600BC

Lauben Toaster T17BG

Detail

Topinkovač s příkonem 930 W pro přípravu dvou topinek. Lauben Toaster T17BG nabízí 7 stupňů opečení, funkci Reheat a rozmrazovací funkcí. Integrovaná miska na drobky usnadňuje čištění přístroje. Automatické centrování zaručí rovnoměrné opečení. (mall.cz)

Podobné produkty ako Lauben Toaster T17BG

Lauben Toaster T17WS

Detail

Topinkovač s příkonem 930 W pro přípravu dvou topinek. Lauben Toaster T17WS nabízí 7 stupňů opečení, funkcí Reheat a rozmrazovací funkcí. Integrovaná miska na drobky usnadňuje čištění přístroje. Automatické centrování zaručí rovnoměrné opečení. (mall.cz)

Podobné produkty ako Lauben Toaster T17WS

Lauben Grinder 200ST

Detail

Mlýnek na kávu s příkonem 200 W. Lauben Grinder 200ST disponuje nerezovými noži, nádobou i tělem, průhledným víkem a pojistkou proti přehřátí. Mlýnek se uvádí do provozu stlačením pulzního spínače po zavření víka. Hlasitost mlýnku dosahuje jen 65 dB. (mall.cz)

Podobné produkty ako Lauben Grinder 200ST

Lauben Brush 15BB

Detail

Sada 2 ks postranních kartáčků zajistí úklid i v rozích a podél stěn či podél hran nábytku. Lauben Brush 15BB je vhodný do vysavače Lauben Robot Vacuum 15BB Pet. (mall.cz)

Podobné produkty ako Lauben Brush 15BB

Lauben rýžovar 1800BC

Detail

Rýžovar o objemu 1,8 litru a s příkonem 700 W. Lauben 1800BC nabízí pařáček pro vaření v páře, funkci Keep Warm, LED kontrolky a automatický provoz. Prémiový matný černý povrch a víko z tvzreného skla s ventilem. (mall.cz)

Podobné produkty ako Lauben rýžovar 1800BC

Lauben rýžovar 600BC

Detail

Rýžovar o objemu 0,6 litru a s příkonem 300 W. Lauben 600BC nabízí pařáček pro vaření v páře, funkci Keep Warm, LED kontrolky a automatický provozu. Prémiový matný černý povrch a víko z tvzreného skla s ventilem. (mall.cz)

Podobné produkty ako Lauben rýžovar 600BC

Litinový hrnec Petromax s nožičkami "dutch oven" 7,5 l

Litinový hrnec Petromax s nožičkami "dutch oven" 7,5 l
Detail

Velký litinový hrnec Petromax o objemu 7,5 litruNerezové madlo pro snadné zavěšení nad topeništěm a přenášeníTěžká poklice se třemi nožičkami výborně sedí na hrnci a perfektně drží teplo a lze ji použít i samostatně jako grilovací pánevHrnce i poklici lze použít samostatně i v rozpáleném ohništiPerfektní pro využití při kempování či rybaření Litina výborně drží teplotu, což je perfektní na steaky a ostatní jídla, která ke své přípravě (grilykrby.cz)

Podobné produkty ako Litinový hrnec Petromax s nožičkami "dutch oven" 7,5 l

Litinový hrnec Petromax s nožičkami "dutch oven" 1,6 l

Litinový hrnec Petromax s nožičkami "dutch oven" 1,6 l
Detail

Malý litinový hrnec Petromax o objemu 1,6 litruNerezové madlo pro snadné zavěšení nad topeništěm a přenášeníTěžká poklice se třemi nožičkami výborně sedí na hrnci a perfektně drží teplo a lze ji použít i samostatně jako grilovací pánevHrnce i poklici lze použít samostatně i v rozpáleném ohništiPerfektní pro využití při kempování či rybaření Litina výborně drží teplotu, což je perfektní na steaky a ostatní jídla, která ke své přípravě (grilykrby.cz)

Podobné produkty ako Litinový hrnec Petromax s nožičkami "dutch oven" 1,6 l

Litinový hrnec Petromax s nožičkami "dutch oven" 3,5 l

Litinový hrnec Petromax s nožičkami "dutch oven" 3,5 l
Detail

Středně velký litinový hrnec Petromax o objemu 3,5 litruNerezové madlo pro snadné zavěšení nad topeništěm a přenášeníTěžká poklice se třemi nožičkami výborně sedí na hrnci a perfektně drží teplo a lze ji použít i samostatně jako grilovací pánevHrnce i poklici lze použít samostatně i v rozpáleném ohništiPerfektní pro využití při kempování či rybaření Litina výborně drží teplotu, což je perfektní na steaky a ostatní jídla, která ke své (grilykrby.cz)

Podobné produkty ako Litinový hrnec Petromax s nožičkami "dutch oven" 3,5 l

Litinový hrnec Petromax s nožičkami "dutch oven" 5,5 l

Litinový hrnec Petromax s nožičkami "dutch oven" 5,5 l
Detail

Středně velký litinový hrnec Petromax o objemu 5,5 litruNerezové madlo pro snadné zavěšení nad topeništěm a přenášeníTěžká poklice se třemi nožičkami výborně sedí na hrnci a perfektně drží teplo a lze ji použít i samostatně jako grilovací pánevHrnce i poklici lze použít samostatně i v rozpáleném ohništiPerfektní pro využití při kempování či rybaření Litina výborně drží teplotu, což je perfektní na steaky a ostatní jídla, která ke své (grilykrby.cz)

Podobné produkty ako Litinový hrnec Petromax s nožičkami "dutch oven" 5,5 l

Litinový hrnec Lodge "Dutch Oven" s poklicí 6,6 l

Litinový hrnec Lodge "Dutch Oven" s poklicí  6,6 l
Detail

Velký, těžký litinový hrnec s poklicí o hmotnosti 8,2 kgČistá litina bez jakéhokoli chemického "nepřilnavého" povrchu a snese i extrémně vysoké teplotyHrnec má průměr 32,5 cm, obsah 6,6 litruNerezové madlo pro snadné zavěšení nad topeništěm a přenášeníTěžká poklice na hrnci výborně sedí a perfektně drží teploLitina výborně drží teplotu, což je perfektní na steaky a ostatní jídla, která ke své přípravě vyžadují vysokou teplu P (grilykrby.cz)

Podobné produkty ako Litinový hrnec Lodge "Dutch Oven" s poklicí 6,6 l

Litinový hrnec Lodge "Dutch Oven" s poklicí 4,7 l

Litinový hrnec Lodge "Dutch Oven" s poklicí  4,7 l
Detail

Velký, těžký litinový hrnec s poklicí o hmotnosti 6,1 kgČistá litina bez jakéhokoli chemického "nepřilnavého" povrchu a snese i extrémně vysoké teplotyHrnec má průměr 25,5 cm, obsah 4,7 litruNerezové madlo pro snadné zavěšení nad topeništěm a přenášeníTěžká poklice na hrnci výborně sedí a perfektně drží teploLitina výborně drží teplotu, což je perfektní na steaky a ostatní jídla, která ke své přípravě vyžadují vysokou teplu P (grilykrby.cz)

Podobné produkty ako Litinový hrnec Lodge "Dutch Oven" s poklicí 4,7 l
Lauben Air Fryer Oven 1500SB (LBNAFO1500SB  ), Lauben Air Fryer Oven 1500SB – Digitální horkovzdušná trouba s fritézou, Lauben Hot Air Fryer 2500WT (LBNHAF2500WT), Lauben Hot Air Fryer 4000BC (LBNHAF4000BC ), Siguro BO-L35 Built-in Hot Air Oven Inox (SGR-BO-L350S), Siguro BO-L35 Built-in Hot Air Oven Black (SGR-BO-L350B), Klarstein Crisp-Pro, horkovzdušná fritéza, Air Fryer, 1400W, 3,5 litru, 8 programů, časovač, Lauben EK17WS, lauben rýžovar recepty, rýžovar lauben recepty, Lauben Stick Blender 800AT, Lauben 2000SB kontaktní gril, Lauben Electric Kettle 17CR, Lauben Kitchen Machine 1200, Lauben Electric Kettle 17GR, Lauben Rice Cooker 1000WB, Lauben Milk Frother 550BC, Lauben VacuFit Blender VB01, Lauben Toaster T17BG (4260645680128), Tefal FW501815 Easy Fry Oven & Grill (FW501815), Siguro Oven and Grill Cleaner (SGR-HSH001L), TEKA HLB 8415 BX STEAMBOX OVEN (111000052), Lauben Vacuum Sealer 60SB (260645680258), Lauben Electric Kettle EK17WS (4260645680098), Lauben Slow Cooker 3500SB (LBNSC3500SB ), Lauben Kitchen Machine 1200BC (LBNSM1200BC  ), Lauben Stick Blender 800AT (800AT)