Lamaze - moje první jablíčko (796714273839)

Produkt Lamaze - moje první jablíčko (796714273839) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Lamaze - moje první jablíčko (796714273839) upraviť a produkt hľadať znova.

Lamaze - Moje první jablíčko (796714273839)

Lamaze - Moje první jablíčko (796714273839)
Detail

Závěsná hračka - vhodné od narození Světoznámý výrobce kvalitních a bezpečných hraček pro děti, značka Lamaze, přichází se sérií závěsných hraček pro nejmenší děti inspirovaných ovocem. Hračka Moje první jablíčko má roztomilý výraz a velké oči, které dětičky budou fascinovat. Strukturovaný a jemný povrch lze prozkoumávat jak prstíky, tak i samozřejmě pusinkou. Jablíčko je už nakrojené, stačí si jen odloupnout. Akorát pozor na červíka. Při mačkání pak hračka vydává pro děti zajímavý praskavý zvuk. Cinkáním zaujmou i dva barevné kroužky, které zároveň slouží i jako kousátko a uleví bolestivým dásním při prořezávání prvních zoubků. Závěsnou hračku Moje první jablíčko od Lamaze můžete díky kroužku umístit na kočárek, postýlku nebo autosedačku. Je vhodná pro děti od narození. Klíčové vlastnosti závěsné hračky Lamaze - Moje první jablíčkoKvalitní a bezpečná hračka od světoznámého výrobceZávěsná hračka Lamaze - Moje první jablíčko se strukturovaným... (alza.cz)

Podobné produkty ako Lamaze - Moje první jablíčko (796714273839) , Lamaze - moje první jablíčko (796714273839)

LAMAZE Moje první jablíčko

LAMAZE Moje první jablíčko
Detail

Moje první jablíčko je vyrobeno z různě strukturovaných a barevných materiálů, které stimulují zrak, hmat a rozvíjí motoriku. Jablíčkon při doteku šustí. Vlastnosti: Kontrastní černobílé vzory nan spodních lístcích pomáhají správnému rozvoji zraku v první vývojové fázi dítěte Charakteristický tvar očí upoutává dětskou pozornost a podporuje rozvoj koncentrace Jedna třetinka jablíčka se dá odebrat a opět vrátit zpět Hračky Lamaze jsou navrhovány odborníky na dětský rozvoj tak, aby byly přínosem v každé etapě jeho vývoje Testováno dle evropských norem EN-71 a americké ASTM F963, neobsahuje BPA a ftaláty Vhodné od narození (feedo.cz)

Podobné produkty ako LAMAZE Moje první jablíčko , Lamaze - moje první knížka (796714271262)

Lamaze Moje první knížka

Lamaze Moje první knížka
Detail

Dětské obrázky jako je sluníčko, jsou námětem na barevnou textilní knížečku určenou pro děti od jednoho roku. Holčičky a kluci si mohou při listování na stránkách pozorovat barvy a tvary, nahmatávat texturu materiálu a její odlišná, např. šustivá místa. Přednosti: vyrobena z kvalitních nezávadných materiálů stimuluje zrak a napomáhá smyslovému vývoji dítěte splňují nejpřísnější normy EN-71 Vyberte děťátkům jejich první knížku! Vhodné pro děti od 12 měsíců Rozměr knížky: 16 x 16 cm (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Lamaze Moje první knížka , Lamaze - můj první banán (796714273822)

Lamaze Moje první knížka

Detail

Kniha se šustícimi stránkami, které stimulují smysly. Na stránkách jsou barevné obrázky a vzory, které stimulují zrak. Šustící stránky a různé druhy materiálů vybízejí děťátko ke zkoumání. (mall.cz)

Podobné produkty ako Lamaze Moje první knížka , Moje první bible

Lamaze - Moje první knížka (796714271262)

Lamaze - Moje první knížka (796714271262)
Detail

Kniha pro děti - vhodné od 6 měsíců Na stránkách Lamaze textilní knížky jsou barevné obrázky a vzory, ketré stimulují zrak. Šustící stránky a různé druhy materiálů stimulují hmat dítěte. První strana knížky šustí, na druhé straně píská ptáček, na další cinká rybička a poslední strana také šustí. Díky klipu Lamaze můžete hračku snadno připevnit na kočárek, autosedačku či dětskou postýlku. Charakteristický tvar očí využívajícího efektu "focal point" upoutává dětskou pozornost a podporuje rozvoj koncentrace. Hračka je vyrobena z kvalitního veluru. Použity jsou pouze dvou a třívrstvé tkaniny s trvanlivým potiskem s dlouhou odolností. Barvy tak zůstávají stále stejně intenzivní. Použitá výplň je vyrobena pouze z nejlepší střiže polyesterových vlákem, což zajišťuje zvýšenou měkkost a dlouhou životnost hraček. U všech hraček Lamaze není u částí, které se mohou dostat do úst, použito PVC. Hračky Lamaze jsou testovány dle nejpřísnějších norem EN-71, ASTM F963-96a a... (alza.cz)

Podobné produkty ako Lamaze - Moje první knížka (796714271262) , Vilac moje první šachy

Moje první jablíčko

Moje první jablíčko
Detail

Moje první jablíčko z kategorie Ostatní, od značky Lamaze, máme skladem. Do 3 dnů u Vás. (bambule.cz)

Podobné produkty ako Moje první jablíčko , Moje první náklaďáky (5067064303237)

Jablíčka 50g

Jablíčka 50g
Detail

Pamlsky s jablečnou příchutí - doplňkové krmivo. Vhodné jako pamlsek pro hlodavce. Složení: obiloviny, tuky a oleje, cukr, sušená syrovátka, minerály, lecitin, aroma. Doporučené dávkování: 2 - 5 ks denně. (superzoo.cz)

Podobné produkty ako Jablíčka 50g , Moje první omalovánky: farma

Bloček MEMO Jablíčko

Bloček MEMO Jablíčko
Detail

Bloček posti-it papírků různých barev. Celkem 250 lístků. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Bloček MEMO Jablíčko , Moje první samolepkování na stavbě

MLSOUN Jablíčka 50 g

MLSOUN Jablíčka 50 g
Detail

Doplňkové krmivo pro hlodavce. Krmný návod: podávejte 2-5 ks denně. Složení: obiloviny, oleje a tuky, cukr, sušená syrovátka, sušená jablka, minerální látky, lecitin. (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako MLSOUN Jablíčka 50 g , Moje první samolepkování v obchodě

LAMAZE Uzel záhadný

LAMAZE Uzel záhadný
Detail

Záhadný uzel je vyroben z různě strukturovaných a barevných materiálů, které stimulují zrak, hmat a rozvíjí motoriku. Po zatřesení vydává hračka zvuky důležité pro rozvoj sluchu. Vlastnosti: Kontrastní černobílé vzory na spodní straně zrcátka pomáhají správnému rozvoji zraku v první vývojové fázi dítěte Součástí hračky je kousátko ve tvaru hvězdičky, které uleví bolavým dásním při prořezávání prvních zoubků Zrcátko pro hru „na jukanou“ usnadňuje sebepoznávání Díky závěsnému klipu hračku snadno zavěsíte na kočárek, postýlku, autosedačku nebo nákupní vozík Hračky Lamaze jsou navrhovány odborníky na dětský rozvoj tak, aby byly přínosem v každé etapě jeho vývoje Testováno dle evropských norem EN-71 a americké ASTM F963, neobsahuje BPA a ftaláty Vhodné od narození (feedo.cz)

Podobné produkty ako LAMAZE Uzel záhadný , Krteček - moje první hra (8590878623286)

LAMAZE Kapitán Karel

LAMAZE Kapitán Karel
Detail

Kapitán Karel je vyroben z různě strukturovaných a barevných materiálů, které stimulují zrak, hmat a rozvíjí motoriku. Vlastnosti: Některá chapadla při doteku šustí Kousátko ve tvaru námořního kruhu uleví při prořezávání zoubků bolavým dásním Kontrastní černobílé vzory na jednom z chapadel pomáhají správnému rozvoji zraku v první vývojové fázi dítěte Charakteristický tvar očí upoutává dětskou pozornost a podporuje rozvoj koncentrace Hračky Lamaze jsou navrhovány odborníky na dětský rozvoj tak, aby byly přínosem v každé etapě jeho vývoje Testováno dle evropských norem EN-71 a americké ASTM F963, neobsahuje BPA a ftaláty Vhodné od narození (feedo.cz)

Podobné produkty ako LAMAZE Kapitán Karel , Moje první dovednosti logika (8595593832814)

LAMAZE Štěně štěkající

LAMAZE Štěně štěkající
Detail

Štěkající štěně je vyrobeno z různě strukturovaných a barevných materiálů, které stimulují zrak, hmat a rozvíjí motoriku. Po zatřesení vydává hračka zvuky důležité pro rozvoj sluchu. Kostička a ouška po zmáčknutí zašustí. Vlastnosti: Po stisknutí čumáčku se ozvou štěněčí zvuky Charakteristický tvar očí upoutává dětskou pozornost a podporuje rozvoj koncentrace Díky závěsnému klipu hračku snadno zavěsíte na kočárek, postýlku, autosedačku nebo nákupní vozík Hračky Lamaze jsou navrhovány odborníky na dětský rozvoj tak, aby byly přínosem v každé etapě jeho vývoje Testováno dle evropských norem EN-71 a americké ASTM F963, neobsahuje BPA a ftaláty Vloženy jsou 3 ks plochých LR 44 baterií Vhodné od narození (feedo.cz)

Podobné produkty ako LAMAZE Štěně štěkající , Moje první samolepkování zvířátka (8595593828626)

LAMAZE Chobotničák Sam

LAMAZE Chobotničák Sam
Detail

Chobotničák Sam je vyroben z různě strukturovaných a barevných materiálů, které stimulují zrak, hmat a rozvíjí motoriku. Po zatřesení vydává hračka zvuky důležité pro rozvoj sluchu. Některá chapadla šustí. Některá po stisku zapískají. Vlastnosti: Kontrastní černobílé vzory na šátku Chobtničáka pomáhají správnému rozvoji zraku v první vývojové fázi dítěte Charakteristický tvar očí hračky upoutává dětskou pozornost a podporuje rozvoj koncentrace Zrcátko pro hru „na jukanou“ usnadňuje sebepoznávání Díky závěsnému klipu hračku snadno zavěsíte na kočárek, postýlku, autosedačku nebo nákupní vozík Hračky Lamaze jsou navrhovány odborníky na dětský rozvoj tak, aby byly přínosem v každé etapě jeho vývoje Testováno dle evropských norem EN-71 a americké ASTM F963, neobsahuje BPA a ftaláty Vhodné od narození (feedo.cz)

Podobné produkty ako LAMAZE Chobotničák Sam , Vilac moje první šachy (3048700077219)

LAMAZE Zahrádka otočná

LAMAZE Zahrádka otočná
Detail

Hrací deka Otočná zahrádka je vyrobena z různě strukturovaných a barevných materiálů, které stimulují zrak, hmat a rozvíjí motoriku. Obsahuje části, které vydávají zvuky důležité pro rozvoj sluchu. Vlastnosti: Křídla motýla a listy na podložce šustí Hračka rybička obsahuje pískátko Včelička chrastí Průměr hrací plochy 71 cm Zrcátko pro hru „na jukanou“ usnadňuje sebepoznávání Součástí je otočná podložka, která zpočátku (do 2 měsíců) vaše novorozeně jemně houpe, navozuje u něj pocit bezpečí a zároveň je stimuluje ke zvedání hlavičky Charakteristický tvar očí zvířátek na podložce upoutává dětskou pozornost a podporuje rozvoj koncentrace Hračky Lamaze jsou navrhovány odborníky na dětský rozvoj tak, aby byly přínosem v každé etapě jeho vývoje Testováno dle evropských norem EN-71 a americké ASTM F963, neobsahuje BPA a ftaláty Vhodné od narození (feedo.cz)

Podobné produkty ako LAMAZE Zahrádka otočná , Moje první omalovánky koně, poníci

Lamaze Páv Emil nový

Lamaze Páv Emil nový
Detail

Páv Emil je pestrobarevnou hračkou, která nabízí dětem spousty vjemů. Holčičky a kluci mohou pozorovat barvy, tvar a objevovat pískátka, chrastítka a bezpečné zrcátko. Černobílé vzory jsou určeny nejmenším dětem, které ještě nemají vyvinuto barevné vidění. Přednosti: není použito PVC rozvíjí smyslové vnímání testováno dle nejpřísnějších norem EN-71 a ASTM F963-96 snadné přichycení pomocí klipu ke kočárku, postýlce nebo autosedačce Kupte dětem zábavnou hračku Lamaze! Vhodné pro děti od narození Materiál: textil (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Lamaze Páv Emil nový , Moje první samolepkování mazlíčci (8595593824659)

Lamaze Hudební housenka

Lamaze Hudební housenka
Detail

Na povrchu tělíčka housenky mohou děti najít šustítka, pískátka, rolničky, ty přitahují pozornost dětí a rozvíjí tak jejich smyslové vnímání. Různé struktury materiálu nabízí dětem procvičování hmatu. Barevnost housenky napomáhá rozvoji zraku. Černobílá očka housenky také upoutávají pozornost. Ze spodní části housenky je metr, podle kterého se děti mohou do 60 cm jejich výšky měřit. Stisknutím hlavičky housenky začne hrát příjemná melodie. Přednosti: hudební hračka trvale jemně voní po vanilce jemný materál s omyvatelným povrchem splňuje nejpřísnější normy EN-71 a ASTM F963-96 Kupte dětem krásnou hudební hračku! Vhodné pro děti od narození Rozměry: 63 cm Baterie: 2 x LR41 (součástí balení) (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Lamaze Hudební housenka , Moje první samolepkování bagry (8595593824680)

Lamaze Spojovací housenka

Lamaze Spojovací housenka
Detail

Barevná housenka plná vzorů a tvarů je určena pro děti od půl roku. Děťátka si mohou pozorovat tvary a barvy a posílit si tak barevné vidění. Tělíčko housenky je ušito z třívrstvé kvalitní tkaniny. Jednotlivé články housenky, které s oblibou děti tahají za nožičky, posilují jejich jemnou motoriku. Děti si mohou objevit šustítka. Na hlavičce se vyjímají velké oči housenky s efektem "focal point" upoutávající pozornost. Přednosti: stimuluje zrak a napomáhá smyslovému vývoji dítěte trvanlivý potisk s dlouhou odolností splňuje nejpřísnější normy EN-71 Kupte dětem barevnou hračku Lamaze! Vhodné pro děti od 6 měsíců Délka: 40 cm (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Lamaze Spojovací housenka , Moje první samolepkování dinosauři (8595593824666)

Lamaze Štěkající štěně

Lamaze Štěkající štěně
Detail

Lamaze Štěkající štěně Hračka, která se snadno zavěsí jak na dětskou postýlku, tak na stříšku kočárku. Štěňátko je ušito z barevných různorodých materiálů, jeho oči upoutávají dětskou pozornost, stejně jako funění a štěkání, které se ozve po zmáčknutí čeníšku. Po zatřesení pejskem se ozve cinkání. Vnitřní výplní je střiž z polyesterových vláken, hračka je tak měkká a příjemná na dotek. Přednosti: vyrobeno z kvalitního veluru dlouhodobé zachování intenzity barev dvou až třívrstvé tkaniny s trvanlivým potiskem a odolností části, které se mohou dostat do úst bez použití PVC testováno dle nejpřísnějších norem EN-71, ASTM F963-96a a slinného testu DIN Kupte nejmenším dětem štěňátko od Lamaze! Vhodné pro děti od narození Rozměry: 26 cm (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Lamaze Štěkající štěně , Teddies vodolepky moje první zvířátka (8592190113018)

Lamaze Vrnící leopard

Lamaze Vrnící leopard
Detail

Barevný leopard je jednou z krásně designově zpracovaných hraček Lamaze. Je opatřen praktickým klipem pro zavěšení nad postýlku, na autosedačku či na kočárek. Různorodý tvar, kontrastní barvy a schopnost šustit a chrastit upoutává vnímání děťátka a pomáhá tak rozvíjet jeho smyslové vnímání. V tlapce leoparda je kroužek s trojúhelníkem a hvězdičkou pro stimulaci zraku. Přednosti: rozvíjí zrak, sluch i hmat, trénuje jemnou motoriku ssplňuje nejpřísnější normy EN-71 Vyberte pro miminko jednu z krásných hraček Lamaze! Vhodné pro děti od narození Materiál: 100% polyester, plast Rozměry: 22 x 18 cm (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Lamaze Vrnící leopard , Teddies pexeso moje první zvířátka (8592190512132)

Lamaze Chrastítko lvíček

Lamaze Chrastítko lvíček
Detail

Lvíček laděný do žluté barvy je milým chrastítkem, které miminka snadno drží ve své malí ručičce. Poutá děťátka svými sytými barvami. Zakomponování bílé a černé barvy je užitečné pro nejmenší miminka, která ještě nemají vyvinuto barevné vidění. Přednosti: stimulují zrak, hmat a rozvíjí motoriku při pohybu hračka vydává chrastící zvuk testováno dle nejpřísnějších norem EN-71 a ASTM F963 Kupte dětem závěsnou hračku Lamaze! Vhodné pro děti od narození Materiál: plast, textil (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Lamaze Chrastítko lvíček , Ses moje první umělecké dílo (8710341144197)

Lamaze Krabík Claude

Lamaze Krabík Claude
Detail

Krab Claude je milou závěsnou hračkou, kterou lze snadno zavěsit nad na kočárek, postýlku nebo autosedačku. Poutá děťátka svými sytými barvami. Zakomponování bílé a černé barvy je užitečné pro nejmenší miminka, která ještě nemají vyvinuto barevné vidění. Zatažením za spodní kroužek krabík začne vydávat zvuk klapání klepet. Přednosti: stimulují zrak, hmat a rozvíjí motoriku kousátko uleví od bolesti nateklých dásní testováno dle nejpřísnějších norem EN-71 a ASTM F963 Kupte dětem závěsnou hračku Lamaze! Vhodné pro děti od narození Materiál: textil, plast (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Lamaze Krabík Claude , Moje první hra na borůvky! (5900511019957)

Lamaze Plameňák Fiona

Lamaze Plameňák Fiona
Detail

Plameňák Fiona je milou závěsnou hračkou, kterou lze snadno zavěsit nad na kočárek, postýlku nebo autosedačku. Poutá děťátka svými sytými barvami. Zakomponování bílé a černé barvy je užitečné pro nejmenší miminka, která ještě nemají vyvinuto barevné vidění. Zatažením za klip plameňák začne mávat křídly, hlavička píská. Přednosti: stimulují zrak, hmat a rozvíjí motoriku kousátko uleví od bolesti nateklých dásní testováno dle nejpřísnějších norem EN-71 a ASTM F963 Kupte dětem závěsnou hračku Lamaze! Vhodné pro děti od narození Materiál: plast, textil (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Lamaze Plameňák Fiona , Little tikes moje první bubny (0050743654824)

Lamaze Zebra Sára

Lamaze Zebra Sára
Detail

Žlutá zebra Sára je milou závěsnou hračkou, kterou lze snadno zavěsit nad na kočárek, postýlku nebo autosedačku. Při pohybu vydává hračka zvuky důležité pro rozvoj sluchu. Poutá děťátka svými sytými barvami. Zakomponování bílé a černé barvy je užitečné pro nejmenší miminka, která ještě nemají vyvinuto barevné vidění. Přednosti: stimulují zrak, hmat a rozvíjí motoriku kousátka uleví od bolesti nateklých dásní testováno dle nejpřísnějších norem EN-71 a ASTM F963 Kupte dětem závěsnou hračku Lamaze! Vhodné pro děti od narození Materiál: textil, plast (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Lamaze Zebra Sára , Dolu moje první tříkolka s rukojetí

Lamaze Skládací kalíšky

Lamaze Skládací kalíšky
Detail

Barevné kalíšky různé velikosti, mohou děti vkládat do sebe či skládat na sebe. Na spodní straně kelímků mohou objevit čísla. Kelímky jsou perforované, mohou tak pobavit děti i při pozorování průtoku vody při koupání. Přednosti: rozvíjí motoriku a koordinaci pohybů testováno dle nejpřísnějších norem EN-71 a ASTM F963 Kupte dětem zábavné kalíšky Lamaze! Vhodné pro děti od 6 měsíců Materiál: plast, textil (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Lamaze Skládací kalíšky , Moje první úkoly čísla 1-20

Lamaze Žabák Jake

Lamaze Žabák Jake
Detail

Zelený žabák Jake se šustící tlamičkou a nohama, je milou závěsnou hračkou, kterou lze snadno zavěsit nad na kočárek, postýlku nebo autosedačku. Při pohybu vydává hračka zvuky důležité pro rozvoj sluchu. Poutá děťátka svými sytými barvami. Zakomponování bílé a černé barvy je užitečné pro nejmenší miminka, která ještě nemají vyvinuto barevné vidění. Přednosti: stimulují zrak, hmat a rozvíjí motoriku kousátka uleví od bolesti nateklých dásní testováno dle nejpřísnějších norem EN-71 a ASTM F963 Kupte dětem závěsnou hračku Lamaze! Vhodné pro děti od narození Materiál: textil, plast (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Lamaze Žabák Jake , Moje první auta s říkankami (8592190114428)

Lamaze Chobotničák Sam

Lamaze Chobotničák Sam
Detail

Barevný chobotničák Sam je plný barev a zvuků je určen pro děti od půl roku. Děťátka mohou pozorovat tvary a barvy, posílit si tak barevné vidění. Zakomponování bílé a černé barvy je užitečné pro nejmenší miminka, která ještě nemají vyvinuto barevné vidění. Chapadélka, která s oblibou děti tahají, posilují jejich jemnou motoriku.Tělíčko chobotnice je ušito z třívrstvé kvalitní tkaniny. Děti si mohou objevit kousátko, zvonící kroužky, hvězdici, zrcátko, pískátko nebo šustítko. Pod hlavičkou je umístněn suchý zip, pomocí kterého lze chobotničku snadno zachytit k postýlce či kočárku. Přednosti: stimuluje zrak a napomáhá smyslovému vývoji dítěte trvanlivý potisk s dlouhou odolností splňuje nejpřísnější normy EN-71 Kupte dětem barevnou hračku Lamaze! Vhodné pro děti od 6 měsíců Materiál: textil, plast (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Lamaze Chobotničák Sam , Moje první samolepkování na statku (8595593828657)

Lamaze Lišák Foxík

Lamaze Lišák Foxík
Detail

Lišák Foxík je milou závěsnou hračkou se žlutým kousátkem na tlapce, kterou lze snadno zavěsit nad na kočárek, postýlku nebo autosedačku. Při zatřesení vydává hračka zvuky důležité pro rozvoj sluchu. Tlapičky, ocásek a ouška při doteku zašustí. Poutá děťátka svými sytými barvami. Zakomponování bílé a černé barvy je užitečné pro nejmenší miminka, která ještě nemají vyvinuto barevné vidění. Přednosti: stimulují zrak, hmat a rozvíjí motoriku kousátko uleví od bolesti nateklých dásní testováno dle nejpřísnějších norem EN-71 a ASTM F963 Kupte dětem závěsnou hračku Lamaze! Vhodné pro děti od narození Materiál: textil, plast (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Lamaze Lišák Foxík , Ezopovy bajky: moje první sbírka (9789463787352)

Lamaze Lama Leonardo

Lamaze Lama Leonardo
Detail

Lama Leonardo je milou závěsnou hračkou, kterou lze snadno zavěsit nad na kočárek, postýlku nebo autosedačku. Poutá děťátka svými sytými barvami. Zakomponování bílé a černé barvy je užitečné pro nejmenší miminka, která ještě nemají vyvinuto barevné vidění. Zatřesením začne lama vydávat zvuk, nožičky při doteku šustí. Přednosti: stimulují zrak, hmat a rozvíjí motoriku kousátko uleví od bolesti nateklých dásní testováno dle nejpřísnějších norem EN-71 a ASTM F963 Kupte dětem závěsnou hračku Lamaze! Vhodné pro děti od narození Materiál: plast, textil (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Lamaze Lama Leonardo , Moje první psaní: 5-7 let

Lamaze Veselá chobotnička

Lamaze Veselá chobotnička
Detail

Veselá chobotnička je milou závěsnou hračkou se šustící hlavou, kterou lze snadno zavěsit nad na kočárek, postýlku nebo autosedačku. Poutá děťátka nejen šustěním, ale i svými sytými barvami. Zakomponování bílé a černé barvy je užitečné pro nejmenší miminka, která ještě nemají vyvinuto barevné vidění. Přednosti: stimulují zrak, hmat a rozvíjí motoriku kousátka uleví od bolesti nateklých dásní testováno dle nejpřísnějších norem EN-71 a ASTM F963 Kupte dětem závěsnou hračku Lamaze! Vhodné pro děti od narození Materiál: textil, plast (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Lamaze Veselá chobotnička , Sofie první moje první knihovnička (978-80-252-3887-5)

Lamaze Chrastítko želvička

Lamaze Chrastítko želvička
Detail

Pestrobarevná želva je milým chrastítkem, které miminko snadno drží ve své malé ručičce. Poutá děťátka svými sytými barvami. Zakomponování bílé a černé barvy je užitečné pro nejmenší miminka, která ještě nemají vyvinuto barevné vidění. Přednosti: stimulují zrak, hmat a rozvíjí motoriku při pohybu hračka vydává chrastící zvuk testováno dle nejpřísnějších norem EN-71 a ASTM F963 Kupte dětem závěsnou hračku Lamaze! Vhodné pro děti od narození Materiál: plast, textil (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Lamaze Chrastítko želvička , Teddies vkládačka moje první zvířátka 6ks (8592190512088)

Lamaze Koala Walla

Lamaze Koala Walla
Detail

Koala Walla je milou závěsnou hračkou se zeleným kousátkem, kterou lze snadno zavěsit nad na kočárek, postýlku nebo autosedačku. Při zmáčknutí vydává hračka zvuky důležité pro rozvoj sluchu. Ouška a větev při doteku zašustí. Poutá děťátka svými sytými barvami. Zakomponování bílé a černé barvy je užitečné pro nejmenší miminka, která ještě nemají vyvinuto barevné vidění. Přednosti: stimulují zrak, hmat a rozvíjí motoriku kousátko uleví od bolesti nateklých dásní testováno dle nejpřísnějších norem EN-71 a ASTM F963 Kupte dětem závěsnou hračku Lamaze! Vhodné pro děti od narození Materiál: textil, plast (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Lamaze Koala Walla

Lamaze Kohout Bob

Lamaze Kohout Bob
Detail

Kohoutek Bob je milou závěsnou hračkou, kterou lze snadno zavěsit nad na kočárek, postýlku nebo autosedačku. Poutá děťátka svými sytými barvami. Zakomponování bílé a černé barvy je užitečné pro nejmenší miminka, která ještě nemají vyvinuto barevné vidění. Zatažením za spodní kroužek kohoutek začne vydávat zvuk klování a hýbe hlavičkou. Ocas při dotyku šustí. Přednosti: stimulují zrak, hmat a rozvíjí motoriku kousátko uleví od bolesti nateklých dásní testováno dle nejpřísnějších norem EN-71 a ASTM F963 Kupte dětem závěsnou hračku Lamaze! Vhodné pro děti od narození Baterie: 3 x LR44 (součást balení) (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Lamaze Kohout Bob

Lamaze Slůně Elli

Lamaze Slůně Elli
Detail

Slůňátko Elli je milou závěsnou hračkou se šustící tlamičkou a nohama, kterou lze snadno zavěsit nad na kočárek, postýlku nebo autosedačku. Při pohybu vydává hračka zvuky důležité pro rozvoj sluchu. Poutá děťátka svými sytými barvami. Zakomponování bílé a černé barvy je užitečné pro nejmenší miminka, která ještě nemají vyvinuto barevné vidění. Přednosti: stimulují zrak, hmat a rozvíjí motoriku kousátka uleví od bolesti nateklých dásní testováno dle nejpřísnějších norem EN-71 a ASTM F963 Kupte dětem závěsnou hračku Lamaze! Vhodné pro děti od narození Materiál: textil, plast (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Lamaze Slůně Elli

Lamaze Labuť Šárka

Lamaze Labuť Šárka
Detail

Labuť Šárka je milou závěsnou hračkou, kterou lze snadno zavěsit nad na kočárek, postýlku nebo autosedačku. Poutá děťátka svými sytými barvami. Zakomponování bílé a černé barvy je užitečné pro nejmenší miminka, která ještě nemají vyvinuto barevné vidění. Přednosti: stimulují zrak, hmat a rozvíjí motoriku kousátko uleví od bolesti nateklých dásní testováno dle nejpřísnějších norem EN-71 a ASTM F963 Kupte dětem závěsnou hračku Lamaze! Vhodné pro děti od narození Materiál: plast, textil (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Lamaze Labuť Šárka

Lamaze Medvídek Basha

Lamaze Medvídek Basha
Detail

Žlutý medvídek Basha je milou závěsnou hračkou s červeným kousátkem, kterou lze snadno zavěsit nad na kočárek, postýlku nebo autosedačku. Při zatřesení vydává hračka zvuky důležité pro rozvoj sluchu. Tlapičky a ouška při doteku zašustí. Poutá děťátka svými sytými barvami. Zakomponování bílé a černé barvy je užitečné pro nejmenší miminka, která ještě nemají vyvinuto barevné vidění. Přednosti: stimulují zrak, hmat a rozvíjí motoriku kousátko uleví od bolesti nateklých dásní testováno dle nejpřísnějších norem EN-71 a ASTM F963 Kupte dětem závěsnou hračku Lamaze! Vhodné pro děti od narození Materiál: textil, plast (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Lamaze Medvídek Basha

Lamaze Lama Leonardo

Detail

Lama Leonardo je vyrobena z různě strukturovaných a barevných materiálů, které stimulují zrak, hmat a rozvíjí motoriku. Po zatřesení vydává hračka zvuky důležité pro rozvoj sluchu. Spodní nožičky po zmáčknutí zašustí. (mall.cz)

Podobné produkty ako Lamaze Lama Leonardo

Lamaze Chobotničák Sam

Detail

Chobotničák Sam je vyroben z různě strukturovaných a barevných materiálů, které stimulují zrak, hmat a rozvíjí motoriku. Po zatřesení vydává hračka zvuky důležité pro rozvoj sluchu. Některá chapadla šustí. Některá po stisku zapískají. (mall.cz)

Podobné produkty ako Lamaze Chobotničák Sam

Lamaze Kohout Bob

Detail

Kohout Bob je vyroben z různě strukturovaných a barevných materiálů, které stimulují zrak, hmat a rozvíjí motoriku. Ocas při doteku šustí. Vytažením spodního kroužku začne Bob postupně klovat (vydávat zvuk) a hýbat hlavičkou. (mall.cz)

Podobné produkty ako Lamaze Kohout Bob

Lamaze Spojovací housenka

Detail

Spojovací housenka je vyrobena z různě strukturovaných a barevných materiálů, které stimulují zrak, hmat a rozvíjí motoriku. Některé články housenky po doteku zašustí. (mall.cz)

Podobné produkty ako Lamaze Spojovací housenka

Lamaze Medvídek Basha

Detail

Medvídek Basha je vyroben z různě strukturovaných a barevných materiálů, které stimulují zrak, hmat a rozvíjí motoriku. Po zatřesení vydává hračka zvuky důležité pro rozvoj sluchu. Ouška a spodní tlapičky šustí. (mall.cz)

Podobné produkty ako Lamaze Medvídek Basha

Lamaze Jednorožec Tilly

Detail

Nový holčičí přírůstek do kočárku, který mu dodá tu správnou jiskru. Použití různých pestrobarevných materiálů a kontrastních vzorů pomáhá rozvíjet hmat, zrak a sluch. (mall.cz)

Podobné produkty ako Lamaze Jednorožec Tilly

Lamaze Hudební housenka

Detail

Textilní hračka pestrobarevná housenka vyrobená z jemného sametu se stane kamarádkou vašeho dítěte, která jej bude provázet obdobím jeho růstu. Když ji během prvních měsíců života dítěte připevníte k postýlce, bude dítě pozorovat její zářivé barvy a usmívat se na její obličej. (mall.cz)

Podobné produkty ako Lamaze Hudební housenka

Lamaze Světluška Freddie

Detail

Světluška je neprodávanější hračkou od Lamaze. Má měkké sametové tělíčko, které po zatřesení zacinká. Třepotající se křidélka vydávají příjemný šustivý zvuk. (mall.cz)

Podobné produkty ako Lamaze Světluška Freddie

Lamaze Všetečná chobotnice

Detail

Krásná barevná plyšová chobotnice se zrcátkem pro ty nejmenší děti. Pestrobarevná chobotnice upoutá dítě širokou škálou kontrastních vzorů, legračních zvuků a zářivých barev. (mall.cz)

Podobné produkty ako Lamaze Všetečná chobotnice

Lamaze Vrnící leopard

Detail

Vrnící leopard od Lamaze je navržen tak, aby zaujal a pobavil a to zejména díky materiálům použitým na tělíčku a vývojovým funkcím. V levé tlapičce drží tygřík hmat stimulující hvězdičku a trojúhelník. (mall.cz)

Podobné produkty ako Lamaze Vrnící leopard

Lamaze Páv Emil

Detail

Páv Emil je vyroben z různých materiálů, které stimulují hmatové receptory. Pestré barvy a černobílé kontrastní vzory pak napomáhají rozvíjení zraku. V ocasu má ukryta pískátka, chrastítka a zrcátko. (mall.cz)

Podobné produkty ako Lamaze Páv Emil

Lamaze Panenka Emilka

Detail

Půvabná Emilka se jiště brzy stane nejlepší kamarádkou Vašeho dítěte. Emilčiny pestrobarevné a šustivé satičky a botičky vyrobené z různých typů materiálů stimulují hmatové receptory i zrakové orgány. Chrastítko v náhrdelníku zase pomáhá rozvíjet sluch a motorické dovednosti. (mall.cz)

Podobné produkty ako Lamaze Panenka Emilka

Lamaze Plameňák Fiona

Detail

Závěsný růžový plameňák Fiona pro nejmenší děti. Když zatáhnete za bílý klip, křídla se budou pohybovat. Zábavné pro dítě bude, že zatažením za nohu, budou nožky měnit svoje délky. (mall.cz)

Podobné produkty ako Lamaze Plameňák Fiona

Lamaze Otočná zahrádka

Detail

Barevná podložka plná atrakcí v kombinaci s otočnou základnou láká miminko ke zkoumání a podněcuje ho, aby procvičovalo krční a zádové svaly, zatímco si hraje s rozmanitými hračkami umístěnými na podložce. Základnu lze odejmout a používat pouze podložku. (mall.cz)

Podobné produkty ako Lamaze Otočná zahrádka

Lamaze Všetečná Chobotnice

Lamaze Všetečná Chobotnice
Detail

Barevná chobotnice plná barev a zvuků je určena pro děti od půl roku. Děťátka si mohou pozorovat tvary a barvy a posílit si tak barevné vidění. Chapadélka, která s oblibou děti tahají, posilují jejich jemnou motoriku.Tělíčko chobotnice je ušito z třívrstvé kvalitní tkaniny. Děti si mohou objevit kousátko ve tvaru mořského koníka, zvonící kroužky, hvězdici, zrcátko, pískátko nebo šustítko. Pod hlavičkou je umístněn suchý zip, pomocí kterého lze chobotničku snadno zachytit k postýlce či kočárku. Přednosti: stimuluje zrak a napomáhá smyslovému vývoji dítěte trvanlivý potisk s dlouhou odolností splňuje nejpřísnější normy EN-71 Kupte dětem barevnou hračku Lamaze! Vhodné pro děti od 6 měsíců Rozměry: 30 cm (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Lamaze Všetečná Chobotnice
Lamaze - Moje první jablíčko (796714273839), Lamaze - Moje první knížka (796714271262), Lamaze - Můj první banán (796714273822), Moje první Bible, Vilac Moje první šachy, Moje první náklaďáky (5067064303237), Moje první omalovánky: Farma, Moje první samolepkování Na stavbě, Moje první samolepkování V obchodě, Krteček - Moje první hra (8590878623286), Moje první dovednosti Logika (8595593832814), Moje první samolepkování Zvířátka (8595593828626), Vilac Moje první šachy (3048700077219), Moje první omalovánky Koně, Poníci, Moje první samolepkování Mazlíčci (8595593824659), Moje první samolepkování Bagry (8595593824680), Moje první samolepkování Dinosauři (8595593824666), Teddies Vodolepky Moje první zvířátka (8592190113018), Teddies Pexeso Moje první zvířátka (8592190512132), Ses Moje první umělecké dílo (8710341144197), Moje první hra Na borůvky! (5900511019957), Little Tikes Moje první bubny (0050743654824), Dolu Moje první tříkolka s rukojetí, Moje první úkoly Čísla 1-20, Moje první auta s říkankami (8592190114428), Moje první samolepkování Na statku (8595593828657), Ezopovy Bajky: Moje první sbírka (9789463787352), Moje první psaní: 5-7 let, Sofie První Moje první knihovnička (978-80-252-3887-5), Teddies Vkládačka Moje první zvířátka 6ks (8592190512088)